PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neler oluyor birisi anlatsın??

lazibere
16.12.2013, 22:22
Kulupte içerde olup bitenleri birisi anlatsın?

Takım içind eolup bitenleri birisi anlatsın?

Olcan , Gol attıktan sonra neden sevinmiyor?? Bunun açıklamasını, Huyu öyle diye geçiştirmeye kimsenin hakkı yok??

Taraftarlar, Siyasi sebeplerden dolayı, Stada gelmiyor??

Bunun bilet fiyatları ile alakası yok???

Açıklama istiyorum?

UEFA da namağlup bir takım , Ligde biraz atak oynamaya kalktığında neden hep yeniliyor? ve 30 esmi maç geçmesine rağmen, Neden bunlara bir tedbir alınmıyor?? Bizleri 10- 5 arası bir sıraya razı olun mu deniyor? Gelecek sene planlamalarında bu korkak hoca ile mı devam edeceğiz??

Birisi bana anlatsın bunu??

Alper Boğuşlu neden istifa etti??

Çakıroğlu neden istifa etti?

Aşçıoğlu neden istifa etti???

MRA neden istifa etmiyor????

lazibere
16.12.2013, 22:25
Tarihimizin en korkak ve en adi futbolunu oynatan bir hocaya neden bu kadar tahammül ediliyor??

MRA, Sergen yalçın göreve geldiğinden '' Kan değişikliği yapmış bir takımla oynayacağız ve Kan değişikliği iyidir demişken ?

Bu kadar kopuk ve Kondisyonsuz bir takım halinde olmamıza rağmen nedne hala görevinin başında??

10. hafta sonunda 17 puandayken, İlk yarı hedefini 25 puan belirleyen bir hoca?? galatasaray maçına yenileceğiz gözüyle mi bakıyor?

Bunlara açıklama bekliyorum

Biz Büyük takım mıyız, Bize lig sonunda kı hedefini söyle MRA?

aaahmet61
16.12.2013, 22:28
ne olacak 10 tane vasat yabancıyı gönderemeyen aciz beş parasız yönetim var.olacağı buydu.

aksamvakti
16.12.2013, 22:54
Yonetimde para yok borc fazla bu yuzden baskan en azindan transfer yapabilmek icin basbakana ben bosingwanin kasinin kiliyim demistir..

Hoca kesinlikle yetersizdir gondereceklerdir ama alinacak hocada yoktur.. Ertugrul sota ersun yanal ii hocalar su an hep takim calistiriyor.. İHO da bence Tolunayi kovduguna pismandir..

Bence taraftar olarak biz zamaninda sadri senere NELER OLUYOR diyecektik takimin icine etti kacti gitti.

Ahmet Öztürk
17.12.2013, 14:54
Trabzonspor efsanesi kendi içerisinde ki hainlerce tüketiliyor. Sıradanlaştırılıyoruz. Bursaspor ile 2-2 berabere kalınca 2. gole şampiyonmuş gibi seviniyoruz. Gençlerbirliği, Balıkesir, Akhisar'dan 3'er 3'er yiyoruz ve herşey normalmiş gibi devam ediyor hayat. Sorumlular "düzelecek" martavalları ile oyalıyor bizi.

Sıradan anadolu kulübü olduk. Hem yönetimi hem futbolcusu hem de taraftarı ile. Ve işin acı tarafı şu ki Trabzonsporlu sayısı gün geçtikçe eriyor. İlerleyen yıllarda daha büyük sıkıntılar yaşayacağız gibi görünüyor.