PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Cafer Bulur
22.12.2013, 23:06
Sansal ve tümer gecen hafta bjk nin hakki yendi diye kan agliyorlardi bugün hakem hakkinda tek kelime etmediler.

Be vicdansiz herifler onuru göklere cikaracaginiza hakem hakkinda konussaniza götünüz yemiyor degil mi?

U.Sadıkoğlu
22.12.2013, 23:07
İkili tartışmalarda ve aynı içeriğe sahip bir mesajı dakika başı yollamayalım arkadaşlar.

inadina61_08
22.12.2013, 23:07
Bu ülkede vicdan sahibi kimse yok,şöyle bir maçtan sonra çıkıp biris de bu nasıl bir kepazelik demiyor arkadaş.İnsanlar gücün yalakası olmuş.Maç izlediğim yerde dayanamadım,bağırdım ulan size ne Şişli'nin zengin takımı için bir yerinizi yırtıyorsunuz.Adam olun hepiniz Anadolu'dan geldiniz,o zengin takımlarının kapsından içeri sokmazlar sizi.Birisi haklısın dedi,diğerleri cevap bile veremedi.
Ne kadar kalitesi düşük bir toplum olduk,insanlar bilinçsiz,sürü sanki.

Vicdan yok, İnanç desen şüpheli, adalet kavramları yargıtaya kadar yükselmiş ki, eskiden mahkeme karar verdi mi tamamdır diyorduk. Eğitim dediğin zaten zorunlu, o da 8. sınıftan okuma-yazma bilmeden de mezun ediyorsun, hırsızın yanına kâr kalmış, baklava çalan 6 yıl yemiş,büyük çalan yırtmış, ne diyeyim, bu ülkede "Büyük denizde boğulacaksın" ve "Çaldınmı büyük çalacaksın" gibi veciz sözleri söyleten bir toplum yapısı ortaya çıkmışken daha fazlası olamazdı.bir de HZ Ömer mezarında kalksa diyecek kadar cüretkar ve habersiz. Allah biliyor ya Mevlam razı gelmeyecek ve bir gün çok fena bela verecek diye korkuyorum.

Yaşar
22.12.2013, 23:08
Neyimiz kaldı artık alacakları, canımızı mı alacaklar?
Bu nedir yahu, futbolda mı izlemeyelim?

brnclhn
22.12.2013, 23:08
Ben yenildigimiz mactan sonra Trabzonsporun hic bir futbolcusunu boyle sarmas dolas gormek istemiyorum .
Yeter artik, biz bagiralim, sovelim, uzulelim hatta canimizi verelim tek sevdagimiz olan Trabzonspor icin.
Futbolcular gulerek, forma degistererek gayet neseli sekilde maci kapatsin. Ama para bir gun gec odendigi zaman FIFA yolunu tutmasini bilirler.
Hakeme ettigim kufurleri en az sizde hak ediyorsunuz !

kadir keleş bile bunu yapıyo nerde kaldı trabzon sevdası takımın yenilmiş sen neyin peşindesin forma değişiyosun...haram zıkkkım olsun orda aldığın para senden de adam olmaz yazıklar olsun...aykut akgün zokora gibi şeref yoksunlarını saymaya gerek yok sadece para için oynayan herif bunlar...

Bülent AKBULUT61
22.12.2013, 23:09
Hadi bu maçta bizi hakem yaktı bundan önceki maçlardamı hakem yaktı bırakın arkadaşlar hocalıktan anlamayan bir kişi başımızda olduğu sürece biz daha çok kendimizi kandırırız

Courage
22.12.2013, 23:09
Sansal ve tümer gecen hafta bjk nin hakki yendi diye kan agliyorlardi bugün hakem hakkinda tek kelime etmediler.

Be vicdansiz herifler onuru göklere cikaracaginiza hakem hakkinda konussaniza götünüz yemiyor degil mi?

Haaa hakemlerle ilgili konuşsunlarda ekmeklerinden olsunlar değilmi?

Bir düşünün bugün adil bir yönetim olaydı gs 8 kişi kalıp biz kazansaydık ve şb ile puan farkı korunsaydı digitürk satışları,stat gelirleri ne hale gelirdi???

BU MAÇI BİZE ALDIRTMADILAR olay budur. Sahada top oynamış herkes bilir ki ne kadar arzulu olursan ol bir dakikadan sonra mental olarak pes edersin,sinirlerin bozululr. Takımın başına gelen tam anlamıyla buydu işte.

''Vazifeli'' şerefsizin biri işini yaptı, köşesine çekildi... Karısına sarılıp huzur içinde uyusun bu akşam !

zx61
22.12.2013, 23:10
Ayrıca onur tamam iyi kurtarışlar yaptı ama pozisyon seklinde pek bir top tutmadı..zaten öyle gelişen ataklarda golleri yedik..hep uzaktan şutları çeldi..bunlardan bir kısmıda 10 kisi kaldıktan sonra oldu..henrike kalası o kafa vuruşunda gol yapsaydı ve AYInus colmanın pozisyonunu kesmeseydi başka seyler konusuyo olabilirdik

Erdem35
22.12.2013, 23:10
fırat şerefsizinin sahada bizi doğradığı bir gerçek.

ama kafam almıyor abi 4 stoper 2 ön libero çıkıyoruz maça adamlar 18-25 metre arasından 10 tane şut atıyorlar kaleye. nasıl bir defansif kurgusu var takımın.

hadi bu maç onur çıkardı yırttık. yani o çocuk Allah esirgesin formsuz falan olsa kısa bir süre tarihi hezimetler yaşayacağız. abi o kadar şut attırılır mı hele ki defansif bir kadroyla oynarken.

zaten işin hücum tarafını hiç konuşmuyorum. konuşulacak birşey yok orada. olcan Allah ne verdiyse alıyor gidiyor. oluyorsa oluyor, olmuyorsa sağlık oluyor.

bizim takım taktik maktik çalışmıyor ona kesin kanaat getirdim. taktik konuşuyor ama taktik çalışmıyor. hoca kapanacağız, kontra gol arayacağız kanatlardan hızlı oyuncularımızla diyor belli ki çocuklara. sonrası o kanattakilerin yeteneklerine kalmış. ne bir topsuz koşu, ne bir çapraz koşu yok kaç maç oldu.

valla bu kadroyla bu kadar diyenlere de bu hocayla bu kadar olur zaten demekten başka diyecek birşey bulamıyorum.

HH_52
22.12.2013, 23:11
Hadi bu maçta bizi hakem yaktı bundan önceki maçlardamı hakem yaktı bırakın arkadaşlar hocalıktan anlamayan bir kişi başımızda olduğu sürece biz daha çok kendimizi kandırırız

Gelde anlat bunlara....

Semih58
22.12.2013, 23:12
Arkadaşlar, Ocak ayında hangi futbolcular gidecek-hangi futbolcular gelecek. Bu önemli

Sibel
Trt de Colmanın pozisyonunu gördünüz mü ? Yan hakemin ne zaman bayrak kaldırdığını ?

Aynen. Ben maçı izlemedim şimdi özetini izledim. İnanılmaz bir art niyet. %100.

brnclhn
yemişim hakemi kaybettiğim puanı....onur ahh onur herkes senin kurtarışlarını görüp bişeyi unutuyo...ulan 0 0 ken nie vakit geçirmeye uğraşırsın dk 50 55 ayıptır yazıktır hakaret etme bizee...istediğin kadar gol ye ama bunu bana yapma YAPMAAAAAAA....Akçay'a niye uyuyosun ONUR????trabzonspor beraberliğe niye yatıyo biz galatasaraydan küçük müyüzz????????Allah bize sabır versin...

memozcan
nerde yunan milli takımının yaptığı defans nerde MRAnın yaptığı defans..

hakan yesilyurt
bugun utandım..böyle rezil bir anlayış olmaz..TRABZONSPOR bu hoca böyle defans anlayışımı olur..

Cafer Bulur
22.12.2013, 23:13

Bir düşünün bugün adil bir yönetim olaydı gs 8 kişi kalıp biz kazansaydık ve şb ile puan farkı korunsaydı digitürk satışları,stat gelirleri ne hale gelirdi???

BU MAÇI BİZE ALDIRTMADILAR olay budur. Sahada top oynamış herkes bilir ki ne kadar arzulu olursan ol bir dakikadan sonra mental olarak pes edersin,sinirlerin bozululr. Takımın başına gelen tam anlamıyla buydu işte.

''Vazifeli'' şerefsizin biri işini yaptı, köşesine çekildi... Karısına sarılıp huzur içinde uyusun bu akşam !
Katiliyorum bu maci aldirtmadilar renkdas söylenecek cok sey var ama bizden konusabilecek yetkili kisiler yok.

HH_52
Geride kalmasın.... Hakemin hatalarından daha önemli.

http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt5ry.jpg

Yaşar
Maçın en net 2 pozisyonu bize ait ve faul diye kesilen 1 pozisyonumuz daha var.
Tamam, Onur çok iyi toplar çıkardı da, maçın hakkı Gs galibiyeti falan değildi, çoğu uzaktan şut veya çaprazdan atılan şutlar.
Colman ve Henrique'nin kaçırdıkları ile faul diye kesilen atak %100lük pozisyonlar.

arifberkay
kosmsyan futbol takimi olur mu?

memozcan
22.12.2013, 23:14
onurun yerinde olsam sayunma odasında bi yumruk da ben salalrım colmana..

U.Sadıkoğlu
Arkadaşlar üzerine basa basa söylüyoruz forumda sadece siz değil ÇOCUK VE BAYAN üyelerde mevcut lütfen yazdıklarınıza dikkat edin hepimiz gerginiz.

Mellih
bu maça endenksi tartışmayın tartışılacak daha çok şey var. her hafta aynı film..

hüseyin1975
Aydinusu gördüm ve mac baslamadan heyecanimi kaybettim. Yenilecegimiz basdan belliydi.
Ilk yarida Colmanin söküp aldigi topda atagi durdurup golümüzü caldi. Melonun Olcana yaptigi kirmizi.

E. Okan Bülbül
22.12.2013, 23:15
Bu kadar hakkımız yeniyor, ilahi adalet neden tecelli etmiyor? Sabrımız kalmadı artık yeter!!! Hakemine de topçusuna da tüpçüsüne de...

Ilelioglu
Maçın en net 2 pozisyonu bize ait ve faul diye kesilen 1 pozisyonumuz daha var.
Tamam, Onur çok iyi toplar çıkardı da, maçın hakkı Gs galibiyeti falan değildi, çoğu uzaktan şut veya çaprazdan atılan şutlar.
Colman ve Henrique'nin kaçırdıkları ile faul diye kesilen atak %100lük pozisyonlar.

Aynen, Avrupa maci olsaydi bu mac galibiyet ile tamamlardik büyük ihtimal. Sahada adil bir yönetim olurdu cünkü.

..

hyasin61
Katiliyorum bu maci aldirtmadilar renkdas söylenecek cok sey var ama bizden konusabilecek yetkili kisiler yok.

tamam bu macı aldırtmadılar da daha oncekı macları kım aldırtmadı ? Hoca hakemler yuzunden mı 25 puan hedefı koydu acaba ?

rebelking
6 defansif oyuncuyla oynuyordun bu kadar şut çektiriliröi ya. Schineider hayatında hiçbir maçta bukadar şut çekmemiştir. Ne bı önlem alan var ne bir taktik var. 1 deplasman galibiyeti ne demek abi koca yarıda. Yazık çok yazık...

Turan AKYILDIZ

ağzına sağlık renktaş biz bile tv başında o ilk dakikalardaki colmanın pozisyonundan sonra maçtan koptuk bu maçı bu adi hakem bize yedirmez dedik topçular ne yapsın..1 değil 2 değil saymakla bitmiyor hakemin adilikleri..

kyodou
22.12.2013, 23:16
Mustafa Reşit Akçay, “ 6 ayda giderim“

Musatafa Reşit Akçay, “Benim isteğim 6 ay. Bu süre içinde başaramazsam kimsenin beni görevden almasını da beklemem. Kendim teslim ederim, olmadı demesini bilirim”

‘Yarım sezon istiyorum’

“Trabzonspor’un hocası olmak için ne kadar çalışmış olmak, kaç yaşında olmak gerekir bilmiyorum. Kimin için erken ya da geçtir onunla da ilgilenmiyorum. Ancak şunu söylemek isterim ki Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bize sunduğu bu fırsatı hem onu hem de Trabzonspor camiasını mahcup etmemek için en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Evet, kaotik bir yapı var. Geçen sezon çok kötü geçti. Fakat biz artık bunları konuşmak değil, çözmek zorundayız. Yarım sezon sabır istiyorum. Öyle yıllar istemek pek doğru değil bence. Çünkü bir teknik adam üstelik kendi topraklarında ve benim gibi kendi evinde yapacakları neyse yarım sezonda bunun ipuçlarını verir. Hatta çok büyük bir aksilik olmazsa ideallerimiz, beklentimiz daha erken bile sahaya yansır. Yapamazsam kimsenin beni görevden almasını, daha fazlasını beklemem. O zaman gider kendi boynumu kendim teslim ederim...”

bu ropörtajı hatırlayan var mı ?

6 ayın haftaya doluyor, git artık MRA ...!

Cafer Bulur
22.12.2013, 23:16
Aydinusu gördüm ve mac baslamadan heyecanimi kaybettim. Yenilecegimiz basdan belliydi.
Ilk yarida Colmanin söküp aldigi topda atagi durdurup golümüzü caldi. Melonun Olcana yaptigi kirmizi.

Markus merk simdi o pozisyona sari kart dedi gelde cildirma arkadas.

hyasin61
22.12.2013, 23:17
Geride kalmasın.... Hakemin hatalarından daha önemli.

hocam ustumuzdekı tum takımların kadroları bızden daha ıyı dersek nedeni acıklamıs olurmuyuz ?

hakan yesilyurt
ya başkan atıp tutmayı biliyor..her yerde adeletden bahsediyor..ama çıkıp hiçbir şey söylemiyorum..böyle hakem hataları olmaz..drogba denilen şerefsiz ilk yarı atılması lazım..ama sarı kartı bile 88 de görüyor..

Ilelioglu
Su Colman'in gole gittigi ama sebepsiz kesilen pozisyonu koyabilecek kimse yok mu buraya?

..

Antonio
tolunay hoca asıl icraatı bu sene yapacaktı, ruhsuzları gönderecekti, olmuyor maalesef bu futbolcularla.

cellchook
22.12.2013, 23:18
Şu yargıtay onasa da şu şike kararını...
Yine de kupayı bize vermeseler.
Yine Trabzonspor'dan vazgeçmesek.
Yine yenilsek ama hep dik dursak.

Boşverin arkadaşlar.

İstanbul'un adil olmayan hükümranlığı bu.

zx61
22.12.2013, 23:18

Bu maçı fb kaybettikten sonra bize vermeyecekleri kesindi zaten..lige renk gelecek bizde aracı olduk bu duruma..iho zırvalayıp duruyordu bundan sonra Trabzonun hakkını kimse yiyemiyecek hatta anadolunun da diye..nerde hani sene başından beri tek icraatini göremedik!!

Courage
22.12.2013, 23:19
Üzerime benzin bulayıp TFF'nin önünde yakmak geliyor kendimi .Marmaraçırası gibi!

Tunusda bir işportacının kendini yakmasıyla bütün Ortadoğu karışmıştı. Burada o kadarcık haysiyet sahibi insan olsa değer ama pislik düzenine para veren gönül veren o kadar çok ki... DEĞMEZ babam!

hüseyin1975
22.12.2013, 23:20
Markus merk simdi o pozisyona sari kart dedi gelde cildirma arkadas.

Carpik düzenin bir kuklasidir kendisi.
Art niyetli rakibine giren ve sakatlamak isteyene gösterilmesi gereken tek kart kirmizidir.
Sariysa eger bu macda melo birkac tane görmeliydi!

hyasin61
22.12.2013, 23:20
Mustafa Reşit Akçay, “ 6 ayda giderim“

Musatafa Reşit Akçay, “Benim isteğim 6 ay. Bu süre içinde başaramazsam kimsenin beni görevden almasını da beklemem. Kendim teslim ederim, olmadı demesini bilirim”

‘Yarım sezon istiyorum’

“Trabzonspor’un hocası olmak için ne kadar çalışmış olmak, kaç yaşında olmak gerekir bilmiyorum. Kimin için erken ya da geçtir onunla da ilgilenmiyorum. Ancak şunu söylemek isterim ki Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bize sunduğu bu fırsatı hem onu hem de Trabzonspor camiasını mahcup etmemek için en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Evet, kaotik bir yapı var. Geçen sezon çok kötü geçti. Fakat biz artık bunları konuşmak değil, çözmek zorundayız. Yarım sezon sabır istiyorum. Öyle yıllar istemek pek doğru değil bence. Çünkü bir teknik adam üstelik kendi topraklarında ve benim gibi kendi evinde yapacakları neyse yarım sezonda bunun ipuçlarını verir. Hatta çok büyük bir aksilik olmazsa ideallerimiz, beklentimiz daha erken bile sahaya yansır. Yapamazsam kimsenin beni görevden almasını, daha fazlasını beklemem. O zaman gider kendi boynumu kendim teslim ederim...”

bu ropörtajı hatırlayan var mı ?

6 ayın haftaya doluyor, git artık MRA ...!

Vay be Mra ile Ts'nın kalibresi yükseldi valla helal olsun hocaya.Eskiden takım mücadele etmiyor koşmuyor ,kompakt futbolun örneklerini sahada göremiyoruz derdik ama neyseki Sir pardon sır Mra ve onun deha sistemi sayesinde bunları demez olduk.Eskiden 3 puanlara sevinirdik beraberlıklere hatta son dakikalarda gelen gollerden sonra kalan sürede acaba derdik ama neyseki şimdi 1 puanlara sevinir ,kaybedişleri normal görür olduk.Kısacası Mra ile kalibremiz yükseldi..

Sımdı kardes sen bunların mimarı olsan bırakıp gidermisin ?

serdaracıl
22.12.2013, 23:22
Karabukun oynadigi oyunun 10'da birini oynamadik. Bize gelen birşey oluyor

memozcan
colman= noel..

Cafer Bulur
Carpik düzenin bir kuklasidir kendisi.
Art niyetli rakibine giren ve sakatlamak isteyene gösterilmesi gereken tek kart kirmizidir.
Sariysa eger bu macda melo birkac tane görmeliydi!

Drogba nin ilk yarida duran topu uzaklastirmasini göstermediler,burak in bosingwa yi itisini göstermediler yine drogba nin olcan a kayisini göstermediler lig tv her zamanki gibi tarafini belli atti markus da canak tuttu...

kyodou
22.12.2013, 23:27
Vay be Mra ile Ts'nın kalibresi yükseldi valla helal olsun hocaya.Eskiden takım mücadele etmiyor koşmuyor ,kompakt futbolun örneklerini sahada göremiyoruz derdik ama neyseki Sir pardon sır Mra ve onun deha sistemi sayesinde bunları demez olduk.Eskiden 3 puanlara sevinirdik beraberlıklere hatta son dakikalarda gelen gollerden sonra kalan sürede acaba derdik ama neyseki şimdi 1 puanlara sevinir ,kaybedişleri normal görür olduk.Kısacası Mra ile kalibremiz yükseldi..

Sımdı kardes sen bunların mimarı olsan bırakıp gidermisin ?

gitmezler bunlar.. verdikleri sözler sadece o koltuğa oturmak için. sadri şener ilk geldiğinde en büyük vaadi sıfır borçla külübü bırakmaktı. kim hatırlıyor bunu şimdi ?
iho geldiğinde ilk vaadi çalınan kupayı almaktı. oda unutuluyor... MRA nın sözleri neden unutulmasın. zaman herşeyi unutturuyor. bize bile kupayı unutturdular. konuşmaktan bıktık artık organize olacak isteğimiz bile kalmadı. orospu ettiler kupayı. kısacası herşey o koltuğa oturtana kadardı. kaldırmak çok zor ve bedeli ağır... en büyük örnek; son 10 yıldır orta sıralara mahkum bi takım ve karşılığı; 173 milyon tl borç...

L.Burrows
22.12.2013, 23:28
Artık bize cok normal bişeymiş gibi geliyor ama Onurun gerçekten üstün performansı hem bizi hemde türkiyeyi aşar hala geldi. Takımı şu anda olcanla beraber ayakta tutmaya çalışıyorlar. Zekiye kızdık ettik ama hele bugunden sonra bosingva denen (yıldız) oyuncumuzun persofmansından çokta aşşa kalır yanı yoktu. Klüp olarak bi rota çizilmeli artık. 3 sezondur aynı tip oyuncularla değişen 3 hocaya rağmen takım hep dahada geriye gidiyor. Bence temizlik gerekiyor. Açıkcası ara dönemde öyle yıldız falanda gelmesini istemiyorum. Gelecek gene elimizde kalacak şişirecek kadroyu.

zx61
22.12.2013, 23:28
colman= noel..

Her nekadar hakemin eyyamı da olsa colman her noel oncesi yapıyor bunları çözüm basit aslında oynamasada antremanlara katılacak ne olursa olsun gitmesine izin verilmeyecek..cok gitmek istiyorsa da temelli gönderilebilinir umrumda bile olmaz..sampiyonluk sezonu bile istikrarsızdı niye bekletiyoruz anlamıyorum ztn

HH_52
22.12.2013, 23:29
hocam ustumuzdekı tum takımların kadroları bızden daha ıyı dersek nedeni acıklamıs olurmuyuz ?

Olabilir. Ama Tolunay Kafkas bu kadro Trabzonspora yakışmıyor derken İHO bu kadroyla bizi zirveye oynatacak birini getirecem demedimi? Ve o gelen kişi bu kadrodan benden önceki Teknik Direktörler (Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas) gerçek randıman alamadılar. Ben onların ruhlarına işleyeceğm demedi mi?

Suçlu şimdi futbolcular mı?

kyodou
colman= noel..

colmanın o hareketteki amacı erken tatilmiydi emin değilim ama o kadar mücadele ettiki, ona gelene kadar eleştirecek baya kişi vardı sahada... o hareketi keşke henrique yapsaydıda 2-3 hafta 3 puan umudumuz olsaydı...

hüseyin1975
Haftaya Engin imzalar ve galatasaraylilar "bakin dostunuz biziz" derler.
Kardesim bu seref yoksunlari fener kadar bile olamiyorlar, bunlardan gicik takim yok.
Yenilixorsunuz bari vurup kirip parcalaxin yahu.
Melo, Riera, Drogba ve burak gibilerinin disini eline ver.

memozcan
22.12.2013, 23:30
fırat aydınus dendiğinde hilberti atamayışı geliyor aklıma nedense.. birde egemenin elektrik çarpmış gibi kıvırması..

Şeref
22.12.2013, 23:30
hakem resmen doğradı bizi

Adem Akyüz'
22.12.2013, 23:31
Utanarak, sıkılarak, kızarak izlediğimiz bir maçı daha geride bıraktık. Ama buna rağmen hoca yine oyunu forse ettik tarzı açıklamalar yapmış galiba. Gülsek mi ağlasak mı bilemedim..

" Hocanın elindeki kadro bu " bahanesini artık kesinlikle kabul etmiyorum. Elinde Kadir varken Aykut'tan sol bek yaratmaya çalışması, elinde Soner, Adrian varken Aykut Akgün'ü oynatması kabul edilemez. Hadi maça yanlış 11'le başladı. Onu anlarım da Yusuf'u çıkarıp Emre'yi almanın, Orta saha çıkarıp sol bek almanın mantığı ne ? Her maç Onur'un eline bakıyoruz ama artık o da yetmiyor.

Tamam hakem bizi doğradı, kabul ama 6 aydır hiçbir şey oynamayan şu takımı görmezden gelmeyelim artık. Sezon başı skorlar iyi diye kimse bir şey demiyordu ama artık gelen geçen puan alıyor bizden. Seneye Avrupa şimdiden hayal oldu..

Son olarak Colman yine beni şaşırtmadı. Mutlu noeller Colman..

mihribansoylu
22.12.2013, 23:32
biz böyle durdukça hakem maçıda biçer herşeyde..bişeyler yapmadan öylece oturmaktan sıkıldım.evet forumlarda tartışıyoruz ediyoruz türkiyedeki kurulu sistemin içinde bir piyon olduğumuzu kabul ediyoruz öyleyse neden hala oturuyoruz.? sizce tek sorun galatasaraya yenilmemiz mi biz Trabzonspor u galatasarayı yendiği için mi sevdik bu kadar basit mi.BordoMavi netin üyesi olduğunuza göre Trabzonspor un sizin için çok daha şey ifade ettiğini dünüşüyorum.öyleyse bişeyler yapalım artık gerçekten bişeyler.

kyodou
22.12.2013, 23:33
trabzonspor en büyük hatayı öze dönmeye çalışmakla yaptı bence. en büyük hainler özümüzde var. şu kulübü rus iş adamı satın alsada rahatlasak artık. ve yabancı hoca şart. çünkü yerli hocalar hep birilerinden korkuyor...

Cafer Bulur
Firat aydinusun bizi yaktigi en az 6.mac oldu.

Eger bu haysiyetsiz icin bir daha maclarimiza istemiyoruz cikisi yapilmazsa bu yönetimi her gün istifaya cagiracagim bir ise yaramasa da...

hyasin61
Olabilir. Ama Tolunay Kafkas bu kadro Trabzonspora yakışmıyor derken İHO bu kadroyla bizi zirveye oynatacak birini getirecem demedimi? Ve o gelen kişi bu kadrodan benden önceki Teknik Direktörler (Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas) gerçek randıman alamadılar. Ben onların ruhlarına işleyeceğm demedi mi?

Suçlu şimdi futbolcular mı?

İroni yaptım ben bu kadro kotu bahanesi mra ve futbol paydasları savunucularıın temel dayanagı

Bu kadro kotu derken acaba neyı kıstas alıyorlar ? Evet bu kadro sampıyonluk ıcın kotu ama deplesmanda 1 mac kazanacak kadar mı kotu

onur-ts
hakemin direkt skora etki eden neyi vardı da hakem de hakem diyorsunuz?
bu maçta beraberliğe çıkan bir tipik mra takımı vardı.defans yaptığını sanan ama 4 dkda bir kalesine şut gelen bir takım vardı.onur olmasa gol manyağı olmuş bi takım vardı.ofansif olcanın gayreti dışında hiçbir etkinliği olmayan bir takım vardı.hala daha hakem.bırakın ya hakem doğramasa sanki ne değişecekti? bu senenin bahanesi hakem değil, hoca-oyun mantalitesi-FORVETSİZLİK...

Ilelioglu
22.12.2013, 23:34
Su macta en az 1 puani hak ettik, onada hakem izin vermedi.

..

Doğan BULAT
22.12.2013, 23:34
Başkan'ı gören duyan var mı?

memozcan
22.12.2013, 23:35
MRA eğer colmana takımdan önce izin verirse bavulunu toplayıp dubaiye falan gitsin..

beitar
22.12.2013, 23:35
Colman kesilmişmiş, kesilmese sanki golü yazacaktı, kaç senedir bu takımda oynuyor o golü kaçırma lüksü yoktu.

Henrique denen ağır vasıta, koskoca kale varken topu musleranın ağzına atıyor, orada Janko olsa muslerayı çivilerdi içeri. şu takımın forveti Janko olmalıydı köy takımına gol attı diye forvet almadılar, 35 lik Niangı alsak Henrique den 10 kat iyidir. Yahu bu Avusturya milli takımındakiler salak zaten Jankoya kaptanlık veriyorlar bizde oynatmıyoruz adamı. Henrique gs nin defansına yardım etti, ondan dönen toplar gol oldu.

Aykut efendi ne güzel çiçekli kırlarda dolaşıyor hiç itaraz yok, hırs yok

Colman molman derhal yollanmalı, aklı noelde sanırım hemende kart gördü, yetti artık bu vurdumduymazlık, radikal kararlar gelmeli artık.

Henrique Lyona gitsin

Furkan Özdem
22.12.2013, 23:36
25 puan hedefine ne kaldı ki(!)

kyodou
22.12.2013, 23:36
İroni yaptım ben bu kadro kotu bahanesi mra ve futbol paydasları savunucularıın temel dayanagı

Bu kadro kotu derken acaba neyı kıstas alıyorlar ? Evet bu kadro sampıyonluk ıcın kotu ama deplesmanda 1 mac kazanacak kadar mı kotu

şu deplasman karnesi tamamen defansif futbol oynamanın eseri. kadro kalitesiyle alakası yok. bu sadece mra nın futbol anlayışının eseri... gökdenizli zamanlarda en iyi kontratak yapan takımdık. deplasman tablosunda hep ilk 4 teydik. şimdi ne o ruh kaldı nede istek...

Yaşar
22.12.2013, 23:37
Bu takım leştir EVET ama bugünkü sonucun baş müsebbibi hakemdir yahu.
Gsli futbolcular faul yaptıkça kart görmediler, kart görmedikçe sertleştiler, aynı sertlikle cevap vermeye kalkıştık, direk kartları yemeye başladık.
Bu mudur hakemlik yahu?

HH_52
22.12.2013, 23:37
trabzonspor en büyük hatayı öze dönmeye çalışmakla yaptı bence. en büyük hainler özümüzde var. şu kulübü rus iş adamı satın alsada rahatlasak artık. ve yabancı hoca şart. çünkü yerli hocalar hep birilerinden korkuyor...

Senin gibiler az bu Forumda. Senin gibi gerçek Trabzonsporlular. Öze dönüş senelerden beri yapılıyor. Sonuç hep hüsran. Bu öze dönüş nedir arkadaş.

Bu kulübe Trabzonlu olmayan bir Başkan gerek!!!!

Ilelioglu
22.12.2013, 23:38
Bu takım leştir EVET ama bugünkü sonucun baş müsebbibi hakemdir yahu.
Gsli futbolcular faul yaptıkça kart görmediler, kart görmedikçe sertleştiler, aynı sertlikle cevap vermeye kalkıştık, direk kartları yemeye başladık.
Bu mudur hakemlik yahu?

Aynen öyle.

..

kyodou
22.12.2013, 23:38
Colman kesilmişmiş, kesilmese sanki golü yazacaktı, kaç senedir bu takımda oynuyor o golü kaçırma lüksü yoktu.

Henrique denen ağır vasıta, koskoca kale varken topu musleranın ağzına atıyor, orada Janko olsa muslerayı çivilerdi içeri. şu takımın forveti Janko olmalıydı köy takımına gol attı diye forvet almadılar, 35 lik Niangı alsak Henrique den 10 kat iyidir. Yahu bu Avusturya milli takımındakiler salak zaten Jankoya kaptanlık veriyorlar bizde oynatmıyoruz adamı. Henrique gs nin defansına yardım etti, ondan dönen toplar gol oldu.

Aykut efendi ne güzel çiçekli kırlarda dolaşıyor hiç itaraz yok, hırs yok

Colman molman derhal yollanmalı, aklı noelde sanırım hemende kart gördü, yetti artık bu vurdumduymazlık, radikal kararlar gelmeli artık.

Henrique Lyona gitsin

Lyon haberi henriquenin menajerinin misillemesi. bu adamı bandırmaspor bile ilk 11 de oynatmaz. Lyon ne yapsın henriqueyi...

HH_52
22.12.2013, 23:39
Başkan'ı gören duyan var mı?

O Başkanın ve PAYDAŞLARININ....

inadina61_08
22.12.2013, 23:40
Senin gibiler az bu Forumda. Senin gibi gerçek Trabzonsporlular. Öze dönüş senelerden beri yapılıyor. Sonuç hep hüsran. Bu öze dönüş nedir arkadaş.

öze dönmek dışarıdaki özleri almak değil içeride özleri yetiştirmek olmalı.

OFLU_79
22.12.2013, 23:40
Aha Futbol ustalarI konusmaya baslamIs

yatara
22.12.2013, 23:41
BY17 nin atdigi ilk gol tamemen sans Onurum topu kurtardi sonra top burakin dizine carpti iceri yuvarlandi

Ilelioglu
22.12.2013, 23:41
Neredeyse bütün gün su macla ilgilendim, yazik gercekten her defasinda hakkimizin böyle yenmesi.

..

HH_52
22.12.2013, 23:42

Ben bu kadroyla deplasmanlarda MRA dan daha başarılı olmasam bana istediğnizi diye bilirsiniz. Bu adam ne taktik nede kondisyon biliyor. Kadroyu bile kuramıyor.

Ilelioglu
22.12.2013, 23:42

Hakemin hatali karar verdigi gercegini degistirmiyor.

..

Uğur Gündüz
22.12.2013, 23:43
şu deplasman karnesi tamamen defansif futbol oynamanın eseri. kadro kalitesiyle alakası yok. bu sadece mra nın futbol anlayışının eseri... gökdenizli zamanlarda en iyi kontratak yapan takımdık. deplasman tablosunda hep ilk 4 teydik. şimdi ne o ruh kaldı nede istek...

Deplasman sonuçlarının özü bu, lagara lugaraya gerek yok. Korkak , sinmiş ve oyunu kendi sahasında kabul eden yeteneksiz sığır forveti yüzünden de bir top alamayan bir takım.

mihribansoylu
22.12.2013, 23:43
takım çok kötü olabilir takım iyi de olabilir. biz bu olayı halletmeden yani hakkımız olanı almadan maçları kazanırsak buna ne kadar sevinebilicez? ya da kazandığımız maç sonraları hakkımızı yiyenleri unutucakmıyız. kendimize gelelim abi boyun eğmek yakışıyomu..çok çirkin duruyo.bu kadar yakışmayan bişey görmedim ben.şu internet başından kalkalım ama artık.

iyattara
22.12.2013, 23:44
Aykut Akgün nedir ya? ne iş yapar, ne yer ne içer? Bir araya arkaya pas atmaya çalış, bak at demiyorum çalış yahu. Colmana önde yardım eden onun gibi basan didinen bir adam daha olsaydı orta sahada çok daha farklı olurdu maç. Zokora'nın akibeti belli, Aykut evlere şenlik eli ayağı titriyo basan alıyo topu. Colman atılana kadar elinden geleni yaptı. İkisine de kırmızı kart vericeksin adamsan o ayrı ama Colman'da yapmıcak hiç bir şey. Adrian'ı Janko'yu alanzinho yu filan kadroya bile almıyorsan zaten bir kere sahaya çıkarken "yenilmeyelim yeter" niyetinde olduğunu hem kendi oyuncularına hem karşı tarafa veriyorsun demektir.
Defol git be adam! Hacı-hoca defolun gidin!

Nazim Can
22.12.2013, 23:44
Mra mac sonu Colman ile ilgili ne demis ????

kyodou
22.12.2013, 23:45

eyvallah kardeşim. aynı fikirde olmamıza sevindim. öze dönüş eskiden (hami, ünal, şenol) işe yarardı. o zamanlar maçtan sonra yemek yemekti galibiyet primi. herkes canını dişine takarak oynardı. şimdi herşey para. mustafa yumluya bile 3 m euro teklif etseler fenere gider eminim. 3 m euro bu boru değil. ts deplasmanında bikaç küfür yemeye değmez mi tüm hayatını kurtarmaya... o düşünmese bile karısı, annesi girer kanına. para için yapılmayacak şey yok artık bu devirde. öze dönüş hikaye. bize işi bilen bi başkan ve hoca lazım. varsın kadromuz full yabancı olsun...

HH_52
22.12.2013, 23:45
öze dönmek dışarıdaki özleri almak değil içeride özleri yetiştirmek olmalı.

Onu yapacak bir baba yiğit yokki.

Cafer Bulur
22.12.2013, 23:47
Neredeyse bütün gün su macla ilgilendim, yazik gercekten her defasinda hakkimizin böyle yenmesi.

..

Hakkiimizin yenmesi bir sey degil,buna tek kelime edemeyen teknik heyet,futbolcular ve yönetime ne diyecegiz?

Biz adeta götümüzü yirtiyoruz basarili olalim diye iho ve uzantilari uyuyorlar insani kahreden bu!

Ilelioglu
22.12.2013, 23:49
Hakkiimizin yenmesi bir sey degil,buna tek kelime edemeyen teknik heyet,futbolcular ve yönetime ne diyecegiz?

Biz adeta götümüzü yirtiyoruz basarili olalim diye iho ve uzantilari uyuyorlar insani kahreden bu!

Maalesef, cok sogudum gercekten. Bu Kulübe egitimli bilgili olan yeni nesil gelmeli artik. Biktim usandim bu amatörlükten.

..

Uğur Gündüz
22.12.2013, 23:50
Hakem şaşırtmadı ama Aykut sığırının ceza sahasında yaptığına penaltı çalsa 5.dakikada golü yemiştik!
Zayıf karakterli olduğu için Drogba ezdi onu. Hatta ilk defa maçımızı bir gs'li futbolcu yönetti!

kyodou
22.12.2013, 23:53
şuan henrique nin yerine idmanocağından 18 yaşında bir genci soksan ondan daha iyi iş yapacağını bilirsin ama sokmazsın çünkü tecrübesi yok, ne yapacağı belli olmaz, büyük bi risk... ihoyu başa getirmekte aynı şeydi bizim için ama ne yazıkkı biz yaptık ve elimizde patladı. bu örnekteki henriquede sadri şenerdi. beterin beteri var derlerya hani. sadriden beterini bulduk. büyük geçmiş olsun bize... çobandan ts başkanı yaptık ve başarı bekliyoruz, kupa bekliyoruz.

brushfield
22.12.2013, 23:56
biz böyle durdukça hakem maçıda biçer herşeyde..bişeyler yapmadan öylece oturmaktan sıkıldım.evet forumlarda tartışıyoruz ediyoruz türkiyedeki kurulu sistemin içinde bir piyon olduğumuzu kabul ediyoruz öyleyse neden hala oturuyoruz.? sizce tek sorun galatasaraya yenilmemiz mi biz Trabzonspor u galatasarayı yendiği için mi sevdik bu kadar basit mi.BordoMavi netin üyesi olduğunuza göre Trabzonspor un sizin için çok daha şey ifade ettiğini dünüşüyorum.öyleyse bişeyler yapalım artık gerçekten bişeyler.

Maalesef yapılabilecek hiçbir şey yok.

Sefaenes
22.12.2013, 23:56
ya zaten yenik durumdayiz 10 kisiyiz ve hala defans oynuyoruz rakipimiz 10 kisi kalsa bize baski kurar bizdeki oyuncular savasmiyor bir onura bakiyoruz onurda bir insan oda hata yapar bakalim onur bizi daha ne kadar büyük hezimetlerde kurtaracak. Sahaya 11 kisiyiz ama oyniyan 2-3 oyuncu gerisi geziyor yada rakip icin calisiyor Henrique rakip stoperlerle görev yapsin daha iyi

Tufan AYAN
22.12.2013, 23:58
bu günler geçecektir renktaşlar..
iyi mücadele ettik yine bu takım bizim takımımız. onurumuzla şerefimizle savaştık. hakem hesapta yoktu o kadar..
hayırlı geceler iyi uykular demeden önce şenol hocamızın dediğini bir daha hatırlatayım...
"adalet tecelli etmeyebilir, ilahi adalet mutlaka tecelli edecektir"

bu günler geçecektir...
gençliğimizi aldın be trabzonum canın sağ olsun...
gençleştireceğin günleride göreceğiz....

iyi geceler...

Murathan
22.12.2013, 23:59
Trabzonspora bugün puan verilmeyecekti resmen doğrandık. Yönetim ne yapacak onu merak ediyorum.

Alper Beyazay
23.12.2013, 00:01
Trabzonspora bugün puan verilmeyecekti resmen doğrandık. Yönetim ne yapacak onu merak ediyorum.

Bir şey yapacaklar mı ki? :)

kyodou
23.12.2013, 00:02
Sadri Şener bunu yapmak istiyordu. Eğtimli genç nesillere bırakmak istiyorum demişti.

Albayrağın (yani Trabzonsporun en kötü yönetimi dediğimiz bir yönetimin) Başkan yardımcısı Başkan seçildi bu kulübe.

Bana birisi İHO Fenerbahçeliler seçti dese inanırım. Çünkü böyle bir adamı ancak bunamış insanlar seçer derdim.

Ama gelde görki İHO Başkan seçenler kulübün Trabzon kanadı oldu.

Hepsini bi kenara at. İhonun bize en büyük zararlarından biride külübün sempatisine zarar vermesi oldu. ihodan önce, fenev dışında her takımın taraftarı trabzonspora sempati duyardı. lige renk katıyoduk. hatta başka takım taraftarlarının bi kısmının ikinci takımıydık. iho öyle itici hareketler yaptıki artık herkes bizden nefret etmeye başladı. fenevleşmeye başladık. bu hile yaparak kazandığın oyunun sarmaması gibi bişey. bizden herkes nefret ettikten sonra şampiyon olsak bile sevinemeyiz.

kyodou
23.12.2013, 00:08
ya bu külübün başkan vekili, başkan yardımcıları, mali işler sorumlusu, sportif direktörü hatta kaleci antrenörü ard arda istifa ediyorsa yakın zamanda neremize neyin gireceğini öngörmek bu kadar zor olmamalı...

hyasin61
23.12.2013, 00:08
Mra'nın maç sonu kritik açıklamaları

http://s14.directupload.net/images/130902/vmx87uin.swf

Nazim Can
23.12.2013, 00:11

Mac sonu degil, sezon öncesi kamp dönemi aciklamasi o.

HH_52
23.12.2013, 00:12

Bu ne diyor yaaa. Bu adamı bu takıma Teknik Direktör olarak laik görenler utansınlar!!!!

Gelen giden Trabzonsporu kolaylıkla yeniyor.

Yok kompakt oynadık. Yok oyunu forse ettik.....

kyodou
23.12.2013, 00:12

o kadar ince mesajlar verdiki kendisi bile inceyi anlamadı :alkış:

hyasin61
23.12.2013, 00:13
Mac sonu degil, sezon öncesi kamp dönemi aciklamasi o.

Biliyorum :) Bize fark etmez ha dun ha bugun ha yarın hep aynı seyleri soyledıgı ıcın

kyodou
23.12.2013, 00:18
o kadar chelsea maçı izledim. şu hareketi bırak, korner bayrağında zaman geçiren drogba göremedim hiç. drogba bile gayseleşmiş, kanı bozulmuş. yazıkk...

Behzat_06
23.12.2013, 00:18
herkes hakem diyorda tamam hakemin de hatası var böyle maçlarda hakemide yeneceksin karşı karşıya kalına pozisyonlar atılmayacakta hangisi atılacak onur olmasa fark yiyecektik bu kulübe vizyon gelmesi lazım oda yönetimden geçiyor bize gelen yönetimlerin hiç birinde mantık yok

ibrahim
23.12.2013, 00:23
herkes hakem diyorda tamam hakemin de hatası var böyle maçlarda hakemide yeneceksin karşı karşıya kalına pozisyonlar atılmayacakta hangisi atılacak onur olmasa fark yiyecektik bu kulübe vizyon gelmesi lazım oda yönetimden geçiyor bize gelen yönetimlerin hiç birinde mantık yok

"Sike yapiliyorsa sahada yeneceksin, mahkemelerde aglamayacaksin." kafasiyla ayni kafa. Tamda sikeci yüzsüzlerin fikirlerini savundugu cümlelere benziyor.

kyodou
23.12.2013, 00:24
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/12/22/fft104mm2694499.jpg

bu kıyağa rağmen sevemiyorum şu takımı. çirkefsiniz...

hüseyin1975
23.12.2013, 00:24
GS | 32 Faul; 2 sarı kart
TS | 7 Faul; 2 Sarı, 1 Kırmızı kart

Dayak yedik resmen.
Hakemin vermedikleri faullere ragmen 32 faul yapildi ve tek iki sari verdi, birisi itiraz yüzünden.
Takimimiz biraz daha sert, hircin, agresif oynamali.
Drogba Aykutu proveke ediyir, Melo Olcanin dislerini kiracak neredeyse ama tepki neredeyse sifir.

Veysel
23.12.2013, 00:25
Biliyorum :) Bize fark etmez ha dun ha bugun ha yarın hep aynı seyleri soyledıgı ıcın

Kardeşim önce maç sonu diyorsun sonra biri foyanı ortaya çıkarınca biliyorum deyip sıvışıyorsun! Hocayı taraftarın önüne atmaya çalışıyorsun komplolarınla.. Neyin peşindesin akşam akşam?

memozcan
23.12.2013, 00:25
başkan muhtemelen bu akşam havaalanında mitingdedir.. bu kırmızı kart benim dönemimde hakemler tabzonsporun hakkını çalamayacak diyen İHOya gelsin!!

Nazim Can
23.12.2013, 00:28
"Sike yapiliyorsa sahada yeneceksin, mahkemelerde aglamayacaksin." kafasiyla ayni kafa. Tamda sikeci yüzsüzlerin fikirlerini savundugu cümlelere benziyor.

Trabzonsporun ac tarihini oku, hangi devirde masa basinda ne kazanmisiz???? Bu masa basi oyunlari yüzünden Özkan Sümer istifa bile etti baskanligindan, sen masa basinda kaybetmeye her zaman mahkumsun, bu bizim kacinilmaz makus talihimizdir ne yazikki, ama sen sahada kazanmaya her zaman mecbursundur, bizi biz yapan degerler önce sahada kazanarak olusur, ve bunlara seref ve haysiyet eklenerek Trabzonspor olusur, birilerini savunmak adina bu kadar kücülmeyin, Trabzonsporuda bu kadar kücültmeyin, Mra ci olmayin Trabzonsporlu olun.

Yaşar
23.12.2013, 00:29
Şansal denen adam puan durumuna bakıp ellerini ovuşturuyordur şimdi.
Şikeciler puan kaybetmiş, Gs de kazanmalıydı ki heyecan gelsin lige.
Ne de olsa şikecilerin 2. yarı fikstürü zorlaşıyor.

Enisc
23.12.2013, 00:29
https://pbs.twimg.com/media/BcH2ZLbIIAA3uAb.jpg

Ahmet Öztürk
23.12.2013, 00:32

Hangi kıyak abi yapmayın gözünüzü seveyim. Hatırlarsanız 22 Mayıs 2011 sabahı çarşı resmi sitesinden Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutlayıp aklınca bize destek vermişti. Bu fotoğraf ile o yazının tek ortak noktası ve amaçları fenerbahçe düşmanlığıdır. Geçicekler o işi.

Bir gol ile hakeme olan tavırları değişen taraftar gurubunun bir haftada ne kadar değişeceğini öngöremiyoruz :)

Berke6198
23.12.2013, 00:32
Melo'nun pozisyonu...

Sarı kart bile görmüyor Melo.

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vt94m.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bu da Colman'ın kesilen pozisyonu...

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vt975.png (http://bit.ly/c25MCx)

Ilelioglu
23.12.2013, 00:34
Melo'nun pozisyonu...

Sarı kart bile görmüyor Melo.

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vt94m.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Bu da Colman'ın kesilen pozisyonu...

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vt975.png (http://bit.ly/c25MCx)

Hakkim varsa eger haram olsun, Allah belanizida versin hepinzin hakem kere..!

..

kyodou
23.12.2013, 00:34
arkadaşım bu akşam engin baytarı forum avm de görmüş. al bi yıkım daha :/

hyasin61
23.12.2013, 00:37
Kardeşim önce maç sonu diyorsun sonra biri foyanı ortaya çıkarınca biliyorum deyip sıvışıyorsun! Hocayı taraftarın önüne atmaya çalışıyorsun komplolarınla.. Neyin peşindesin akşam akşam?

Hocayı taraftar onune atmıyorum kı hem atsam ne olcak herkes sevıyor kabullenıyor hocayı ve durumumuzu hatta oyunumuzu aldıgımız skorları :)

Sezon bası acıklamaları oldugunu bılıyorum ama sen anlamamıs olabılırsın anlatılmak ıstenenı :)

hyasin61
23.12.2013, 00:38
Erdal Hos ‏@erdalhos 28 sn
Bu arada Mustafa Reşit Akçay geçen hafta istifasını yazılı olarak vermiş kabul görmemiş...Meraklılarına duyurulur

Yaşar
23.12.2013, 00:39
Ha , bu arada maç öncesi pankart açmalar falan bizi tava getiremeyecek.
Bu maçın intikamı Trabzon'da alınmalı, fırsatım olursa gideceğim o maça.

Oğuzhan
23.12.2013, 00:42
Bir tane forvetimiz, yada forvete benzeyen canlımız olsaydı sahada biz Galatasaray'ı parçalardık. Lanet olsun ki senelerdir bir forvet alamadık, alamıyoruz.

artvints
23.12.2013, 00:46
adamın gözü önünde dirsek atmış olcan a melo.şimdi tekrar izleyince gördüm. ben şimdi ne diyeyim bu fırat a, aynısının, hatta çok daha hafif olanını verdi mustafa ya hiç düşünmeden ayıp vallahi ayıp

krdnz

"Doğruluk kazanır" mış.

Futbol sektörünün iki büyütülmüşlerinden biri diğerine bizim üzerimizden vurmaya çalışmasın.

Sektör git kendi işine bak.

kyodou
Bir tane forvetimiz, yada forvete benzeyen canlımız olsaydı sahada biz Galatasaray'ı parçalardık. Lanet olsun ki senelerdir bir forvet alamadık, alamıyoruz.

kazım şengöçgel olmasa maloudamız, bosingwamızda yoktu şimdi. bu yönetimle bunada şükür...

kyodou
23.12.2013, 00:47
adamın gözü önünde dirsek atmış olcan a melo.şimdi tekrar izleyince gördüm. ben şimdi ne diyeyim bu fırat a, aynısının, hatta çok daha hafif olanını verdi mustafa ya hiç düşünmeden ayıp vallahi ayıp

mustafa o pozisyonda hiçbişey yapmadı. hatta tekmeyi yiyen mustafaydı zaten...

Oğuzhan
23.12.2013, 00:51
Kaldıramıyorum arkadaş ya forvetimiz yok diye maç kaybediyoruz yeter kaç oldu. Bir tane Sow gibi forvetimiz olsa en az 10 puan fazla toplamıştık şu halimizle bile. Ayıptır ya bir tane forvet istiyor taraftar kaç sene oldu. Ekstra gol yapmasını bıraktık, gelenleri atsa yeter arkadaş onu da beceremiyor. Milletin forveti ekstra gol atıyor puan kazandırıyor takımına. Atanın tutanın iyi olacak tutanımız on numara atanımız sıfır.

Efsane-1967
23.12.2013, 00:59
Yuuuh simdi goruyorum Trt sporda.
Colmanin disari cikmadan tutugu topu , yan hakem direk kaldirmadi bayragi Colman tam gol pasi verirken bayrak kaldirdi.
Gelde sovme simdi.

Ilelioglu
23.12.2013, 01:00
Yuuuh simdi goruyorum Trt sporda.
Colmanin disari cikmadan tutugu topu , yan hakem direk kaldirmadi bayragi Colman tam gol pasi verirken bayrak kaldirdi.
Gelde sovme simdi.

Aynen, simdide Melo'nun pozisyonunu gösteriyor. Kirmizinin babasi bence.

Bünyamin Gezer bile vahset diyor Melo'nun yaptigina.

http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trtspor

..

artvints
23.12.2013, 01:04
....

Efsane-1967
23.12.2013, 01:04
Aynen, simdide Melo'nun pozisyonunu gösteriyor. Kirmizinin babasi bence.

..

Kirmizinin babasi tabiki melo Olcana kalca dirsek bir girdi.

sasort
23.12.2013, 01:05
bu hakemlerin başlayacam terazisine

rierra sataşıyor colman karşılık veriyor ona sarı bizimkine kırmızı

colmana helal olsun ki kendini yere atsa kırmızı alırdı rierra ama atmadı oda ona vurdu

hakem sağolsun maçın içine etti

artvints
23.12.2013, 01:05
mustafa o pozisyonda hiçbişey yapmadı. hatta tekmeyi yiyen mustafaydı zaten...

ben sivas maçında ki kırmızıyı diyodumi

Ilelioglu
23.12.2013, 01:06
Su pozisyonlara bak yuh yuh, Colman'a yapilana bakin, simdi görüyorum, bunu kacirmisim maci izlerken. Ve tabi sari bile cikmadi.

Mustafa Snejder pozisyonunda faul dahi yok, ama Mustafa sari gördü. :)

..

Efsane-1967
23.12.2013, 01:09
Sneijder ayagini Mustafaya vuruyor sari kart Mustafa yiyor tabiki.

sasort
23.12.2013, 01:10
akçaya tek sitemim ilerde çoğalamadık her zamanki gibi

ben adrianı almalıydı diyorum en azından ikinci yarı kalabalık orta saha oynadı tamam

anladık peki neden iki forvet oynatıyorsun veya şağ bek oynatıyorsun forveti emre güraldan bahsediyorum

çıkar henriqueyi al emreyi çıkar aykutu al adrianı
bence tabi en iyisini hoca bilir

Efsane-1967
23.12.2013, 01:11
Ne pozisyonlar kacirmisim macin heyecanini yasarken.. Riera Olcani dirsekliyo arkadan sari kart yemesi lazim . Karar devam .

Ilelioglu
23.12.2013, 01:12
Ne pozisyonlar kacirmisim macin heyecanini yasarken.. Riera Olcani dirsekliyo arkadan sari kart yemesi lazim . Karar devam .

Su yayinin kayitini nasil alabiliriz, veya nereden izleyebiliriz tekrar?

..

sasort
23.12.2013, 01:14
ama sonuç olarak forvet sıkıntısı iyice aşıkar oldu

gazetelerde çıkan isimlere bakıyoruz mazi lopez bitik adamlardan umut bekleyecez anlaşıldı

ağa caydı demek sözünden

orta saha hatta defansta lazım sol bekte

huseyin_cakmak
23.12.2013, 01:17
bakary sako ve diafra sakho diyoum.Bu ligde cabuk oynayan kazanır.

hakemlere soylenecek birsey yok.

82 puanla sampiyonlugumuzu vermediler.

Akıllıca,profesyonel düşünerek,soğuk kanlı hareket edererk cok iyi bir oyuncu kadrosu ile kendi oyunumuzu oynamaya bakalım.

Avrupada başarılı olalım.

Bu ligi artık ben sallamıyorum.Avrupada yeralacak her sonuc benim icin yeterli.

hodlu
23.12.2013, 01:18
Hepimize bir kez daha geçmiş olsun. Koskoca Trabzonspor derbi kazanamaz hale geldi. Saat şuan 01.10 ve ben TT Arena stadından henüz İzmitteki evime gelebildim. Maçı stadyumdan gs'lilerin arasında dişlerimi sıkarak izledim. Yarın daha ayrıntılı şeyler yazacağım fakat şahsımın üç yıldır 'kovun şu Colman denen adamı' diye defalarca yazı yazdığımı hatırlıyorum. Koskoca takıma, camiaya, arkadaşlarının hepsine bir kez daha ihanet ederek malum 'noel' tatiline gitti. Eğer Colman denen haine bir kez daha kutsal formamız giydirilirse o teknik heyetteki herkese de yazıklar olsun...
Kaçan gollere, rezil kepaze hakeme ve trübünlerde 'Onur'u da alırız biz bu enayilerden' laflarını işiten kulaklarıma kadar çok şey yazmak geliyor içimden...

realist07
23.12.2013, 01:25
belki inanmayacaksınız ama kırmızı kart olura 50 pound bastım, eğer futbolcu olarak açılmış olsaydı direkt colman'a oynacayacaktım,
christmas ve noel zamanı hep aynı şeyi yapıyor..

Ilelioglu
23.12.2013, 01:27
Bünyamin Gezer Colman'in tokatina "Christmas vurusu" dedi.

..

Ilelioglu
23.12.2013, 01:30
Riera'nin Colman'a yaptigi faulüde simdi görüyorum, kesin sari diyor Bünyamin, ki bencede öyle, Colman'in vurdugu pozisyonda ikinci saridan atilmasi gerekirdi Riera'nin.

..

Efsane-1967
23.12.2013, 01:32

..

Renktas bir suredir ariyorum ama bulamiyorum, eskiden yildiz.tv diye bir site vardi orda program kayitlari vardi oda yok daha.

Ilelioglu
23.12.2013, 01:33
Renktas bir suredir ariyorum ama bulamiyorum, eskiden yildiz.tv diye bir site vardi orda program kayitlari vardi oda yok daha.

Aynen bende bulamadim.

Harbiden cok derslik bir yayin, Firat'in marifetleri cok acik ve net.

..

Yaşar
23.12.2013, 01:37
Bana, sana değil ama bazılarımıza böyle hakem yönetimleri yakışır.
Adamın çaldığı bütün düdükler yanlış, vermediği kartlar, çaldığı düdükler falan efsane olur.

memmedaga
23.12.2013, 01:55
"Doğruluk kazanır" mış.

Futbol sektörünün iki büyütülmüşlerinden biri diğerine bizim üzerimizden vurmaya çalışmasın.

Sektör git kendi işine bak.

Süpersin baba. O kadar küfür etmek geliyor içimden bunları gördükçe

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

memmedaga
23.12.2013, 01:57
Evet beyler bizler hakemi de yenecek kadrolar kurmamız lazım. riera ve meloya. En az 1 kırmızı çıkması gerekiyordu. Ama her zamanki gibi oynadık bulduğumuzda atamadık

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

HH_52
23.12.2013, 02:45
FLAŞ FLAŞ FLAŞ....

Fırat Aydınus düdükleriyle ve verdiği kararlarla Trabzonsporun deplasmanda tam 20 puanını çaldı.

Evet doğru gördünüz. Tam 20 puanını.

Trabzonspor ama azimle ve incilin yardımıyla oyunu kompakt oynayarak ve feci şekilde forse ederek hakeme rağmen tam 4 puan topladı. Bu bir başarıdır ve aynı zamanda bir rekordur. Trabzonspor Tarihe adını altın harflerle yazdırdı.

Sağol MRA. Sağol İHO. Ve Paydaşları.

Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

beitar
23.12.2013, 02:59
hala sinirimden uyuyamıyorum elim ayağım titriyor sol kolum uyuşup duruyor

HH_52
23.12.2013, 03:02
hala sinirimden uyuyamıyorum elim ayağım titriyor sol kolum uyuşup duruyor

Sana tavsiyem yatağa kompakt bir şekilde uzan ve uykuyu forse et.

O zaman rahat uyursun :D:D:D

Yaşar
23.12.2013, 03:16
Ayıptır ayıp, yenilen hakkımızı kim koruyacak yahu?
Takımın leşliği, hocanın yetersizliği falan bu aksamın konusu değil, resmen katledildik be.

ibrahim
23.12.2013, 03:17
Ayıptır ayıp, yenilen hakkımızı kim koruyacak yahu?
Takımın leşliği, hocanın yetersizliği falan bu aksamın konusu değil, resmen katledildik be.
Egombenimherseyimspor'lulardan böyle bir hareket beklemek zor...

Fatih Kuloğlu
23.12.2013, 03:20

Abi öldüm güülmekten :D :D :D

Gökhan Uzun
23.12.2013, 03:39

Duruşunu beğendim :D:D

MaEsTrO
23.12.2013, 03:51
Yillardir bu yenen hakkimizdan dem vurduk bir sey olmadi. Bu bahane ise yaramiyor artik.

Sahada güclü isen her yerde kazaniyorsun zaten.

kyodou
23.12.2013, 05:48

..

http://tvarsivi.com/

artvints
23.12.2013, 06:02
melo nun yusuf a yaptığı da penaltı yıdı. tabi o kadar çok kepazelik oldu kii o pozisyonu çoğu kişi hatırlamıyordur bile.Bir de o kel yardımcının işine son verilmesi lazım. Adam baktı gol olacak bayrak kaldırdı ya la, bu normal mi kardeşim.bunlar çok ayırt edici durumlar.böyle bir şey avrupa da olsa, bunu, bunu alın burdan derler.çok net.

İskender Çakmak
23.12.2013, 06:55
29 maç yapan futbolcularımı kutluyorum diyor MRA. 29 maç yaptık ve MRA hiçbir basın toplantısında oynadığımız maçlarla alakalı gerçeği yansıtan açıklamalar yapmadı.

ucurum
23.12.2013, 07:26
Adamlar dalga geçiyor ya tebrikler Onur diye, yani Onur olmasa maç 6, 7'ye 1 bitecek...

Bu buraya kaçıncı yazışım bilmiyorum, bu takımın önünde iki köstek var biri Volkan diğeri Henry. Allahtan biri gitti... Allahım inşallah şu Henry de gider...

Zokora da yakında bu listeye eklenebilir. Hüseyini aratmadı.

şenol.08.borçkalı
23.12.2013, 08:09
Yönetici Dostlar,

Dün aksamda ; HAKEM tarafından tabiri caizse ince ince doğrandık..

Son 15 yıldır çoğu FB ve GS maçlarında durum bu sekilde..

Bu konu ile ilgili bir bildiri yayınlamamız gerekiyor.

Hatta Yönetimde bir açıklama yapılmalı..

ÇOK REZİL BİR DURUMLA KARSI KARSIYAYIZ..

zekeriyya
23.12.2013, 08:12
bu sezon en çok maç yapana bir kupa mı verilecek ?
yada
en çok maç sonu yorum yapan t.d. e ödül mü var ?

Külünkoğlu
23.12.2013, 08:25
Sahalarımızda milyon kere yaşanan samimi bir tebriği Onur'un hatası gibi gösterip, her türlü istatistikte dibe vuran Mustafa Reşit Akçay'ı hatasız gibi göstermeye çalışmak soft cahillikle açıklanamaz heralde.

Colman sizin bizim gibi bir adam biraz da aykırı. Takım için isyan eden tek adam, kırmızı kartına bende çok kızdım ama bu kart onun gerçeğini değiştirmiyor. Geçmişine bakarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Travelair
23.12.2013, 08:27
Engin Verel'in katıldığı program galiba, yanındaki eski hakem Aydınus (Sanırım feybeydi) feybe maçlarını alamıyor bir de gs maçlarını alamam ne yaparım diye pozisyonlara göz yumdu gibi bir söz sarfetti. Gerçekten de birçok pozisyon gözünün önündeyken göz yumdu. Yardımcı hakemlerle de ihtilaflıyız onlar da kıydı. Katliama uğradık. Nedir? feybe arayı açmasın para çorlananlar çorlanmaya devam etsin. Haram olsun

MRA da futbolcularını kutlamış. Ben de seni kutluyorum 8 deplasman maçı 1 galibiyet bir beraberlik 6 mağlubiyet. Tebrikler. Koca Trabzonspor oyuncağınız oldu

CEMEFKER
23.12.2013, 08:37
Engin Verel'in katıldığı program galiba, yanındaki eski hakem Aydınus (Sanırım feybeydi) feybe maçlarını alamıyor bir de gs maçlarını alamam ne yaparım diye pozisyonlara göz yumdu gibi bir söz sarfetti. Gerçekten de birçok pozisyon gözünün önündeyken göz yumdu. Yardımcı hakemlerle de ihtilaflıyız onlar da kıydı. Katliama uğradık. Nedir? feybe arayı açmasın para çorlananlar çorlanmaya devam etsin. Haram olsun

MRA da futbolcularını kutlamış. Ben de seni kutluyorum 8 deplasman maçı 1 galibiyet bir beraberlik 6 mağlubiyet. Tebrikler. Koca Trabzonspor oyuncağınız oldu

Travelair, mra ve topçular burada en masum olanlar (aslında bszilari ii bir sopa hak ediyor ancak onlari Noel Baba dövsün......)

İ.H. baskanin yapacagi en büyük sevap TFF denen yapiyi değiştirmesi olurdu hazir siyasi ruzgari arkasına almiskennnnn

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Külünkoğlu
23.12.2013, 08:38
10 hatalı hakem kararının 9 unun aleyhimize olduğunu inkar edecek değilim.
Ama şu gerçekleri de inkar etmek mezarlıktan geçerken ıslık çalmaktır.

- En az pas yapan takım
- En az rakipten top çalan takım
- En fazla rakibe top kaptıran takım
- Topla oynama yüzdesi en düşük takım
- İleri bölge de en az topla oynayan takım.

Bu durumda yapacağınız tek şey, ya takımı bu hale getiren hocayı yada futbolcuları göndereceksiniz.

Trabzonspor Kulübü burası 2. Lig B kategorisi değil.

Ahmet Kuru
23.12.2013, 08:40
Dün akşam maçın başında Colman ın melo ile korner çizgisindeki mücadeleden sonra, hakem Colman ın meloyu geçmesinden sonra bayrak kaldırmıyor, ne zaman ki Colman pasını cezasahasına gönderiyor ozaman yan hakem bayrağını kaldırıyor faul diye. O an maçtan olan umudum zaten gitti. biz bu maçı alamayız dedim.

Bizim Türkiye de bazı şeyleri değiştirebilmemiz için 2010-2011 sezonundan bile daha iyi bir kadroya daha iyi birlirk beraberliğe ihtiyacımız var. Yoksa başaramayız.çünkü yetmiyor, yettiremiyoruz bu şerefsiz düzene...

riv riv riv
23.12.2013, 08:42
Hala hakemlere suç bulan zihniyet varken takımın bu kadar kötü futbol oynamasını anlamak zor değil..

Yiğit SARI
23.12.2013, 08:44
Hala hakemlere suç bulan zihniyet varken takımın bu kadar kötü futbol oynamasını anlamak zor değil..

Evet futbol kötüydü ama dün maçın kaybedilmesinin ana sebebinin kötü futbol olduğunu savunmayın bana

Ahmet Kuru
23.12.2013, 08:46

Dün akşam hocayı oyuncu tercihlerinden ötürü eleştirebilirsin ama oynanan oyun açısından çok fazla eleştiremeyiz. Hakemin yapmış olduğu hataların hangi tarafa yapıldığını,kimin lehine kimin aleyhine olduğunu kavrarsanız eğer milletin ne demek istediğini de anlarsınız. Ha yok benim amacım ne olursa olsun Mustafa Hoca yı eleştirmekse o ayrı...

riv riv riv
23.12.2013, 08:56
Mustafa Hoca her taraftan eleştirilebilir. Oyuncu değişiklikleri, transferler, verdiği demeçler vs. Ancak benim amacım MRA ya da Başkanı eleştirmek değil. Taraftar, takım bu kadar kötüyken hakemleri eleştirmemeli. Dün ya da ligin geride kalan tüm haftalarında takım ne yaptı? Deplasmanda sadece bir galibiyet aldık farkında mısınız? Onur olmasaydı ligdeki konumumuzu hayal edebiliyor musun abicim? Takım haftalardır rezalet futbol oynarken MRA nın çıkıp 29 maç yapan takımımı kutluyorum demesi hangi zekanın ürünü? Oynadığın maç sayısını sayacağına gitsin taktik çalışsın MRA efendi. Hiç bir oyuncunun üzerinde tesiri yok hocamızın.
Ama benim üzüldüğüm nokta taraftarın bunları görmemesi ya da görmek istememesi. MRA, Hacı gider ama taraftar baki kalır.

Travelair
23.12.2013, 09:00
Düşüncelerde küçüldük. Bu, idari ve teknik kadroların kötü yönetiminin ürünü. Trabzonspor uzun yıllardır küçülüyor

DEEP BLUE
23.12.2013, 09:02
Hakem makem diyenleri anlıyorum... Ama onlar da ''her hafta kalemize gelen 20 şut ve Onur denen insanüstü yaratık'' dediğimizde bizi anlasınlar... Nereye kadar?

Fatih Öztürk
23.12.2013, 09:05
Hakem makem diyenleri anlıyorum... Ama onlar da ''her hafta kalemize gelen 20 şut ve Onur denen insanüstü yaratık'' dediğimizde bizi anlasınlar... Nereye kadar?

Ver Melo'ya kırmızı donuda göreyim sonra kaç kere kalene gelebiliyorlar:)tam birşeyleri iyi yapmaya başladık derken aleyhimize kasıtlı hakem kararları verilerek önümüz kesildi.oyun anlamında iyiye giden birşeyler var o kadarda boş değiliz.

Yiğit SARI
23.12.2013, 09:05
Bamba'da diyo ki iyi oynadığımız maçta puan kaybetmek falan bla bla MRA gibi...

İyi futbol dedikleri ne ya komik buluyorum 10/11 sezonunu bi izlesinler ya da Onurla Mustafa anlatsın onlara

Gurpas
23.12.2013, 09:31
Hocaları anlamakta zor kardeşim bir sıkıntı varsa hakemle ilgili basın toplantısında açık açık konuş yerin dibine sok hakkını ara mıymıntı olma.

DEEP BLUE
23.12.2013, 09:42
Ver Melo'ya kırmızı donuda göreyim sonra kaç kere kalene gelebiliyorlar:)tam birşeyleri iyi yapmaya başladık derken aleyhimize kasıtlı hakem kararları verilerek önümüz kesildi.oyun anlamında iyiye giden birşeyler var o kadarda boş değiliz.

Fatih,

Meseleye kırmızı don, yeşil şalvar ekseninden baktığımız sürece, boş boş yazar okuruz birbirimizi... Takım futbol oynamıyor. Bu zavallı adam, kalenin önüne 10 kişi yığıp debelenmeyi futbol zannediyor. Sonra da çapı yetmediği halde, Ruhani lider pozlarına girip, garip cümleler kuruyor.

Adamlar 17 şut çekmiş... Onur denen beyaz kelebek, o yana bu yana uçmaktan yere inememiş. Helikopter olsa yakıtı bitip düşerdi be... Hala kırmızı kart derdindeyiz. Onu anladık... Ama bazı şeyleri görmemize engel olacaksa, yemişim Melo'nun kırmızı donunu...

aurora
23.12.2013, 09:46
Melo ayısı açıklama yapmış. Kaburgası kırılmış. Muhtemelen ilk yarıdaki pozisyonda diyor. Herhalde Olcana Uçtuğu pozisyonu kastediyor. Aydınus kart göstermemişti o pozisyonda.

Antonio
23.12.2013, 09:50
Melo ayısı açıklama yapmış. Kaburgası kırılmış. Muhtemelen ilk yarıdaki pozisyonda diyor. Herhalde Olcana Uçtuğu pozisyonu kastediyor. Aydınus kart göstermemişti o pozisyonda.

o gavur olcanın dişlerini kırdı yahu ağzından kan geldi, direk kırmızıydı pozisyon.

Fatih Öztürk
23.12.2013, 09:56
Fatih,

Meseleye kırmızı don, yeşil şalvar ekseninden baktığımız sürece, boş boş yazar okuruz birbirimizi... Takım futbol oynamıyor. Bu zavallı adam, kalenin önüne 10 kişi yığıp debelenmeyi futbol zannediyor. Sonra da çapı yetmediği halde, Ruhani lider pozlarına girip, garip cümleler kuruyor.

Adamlar 17 şut çekmiş... Onur denen beyaz kelebek, o yana bu yana uçmaktan yere inememiş. Helikopter olsa yakıtı bitip düşerdi be... Hala kırmızı kart derdindeyiz. Onu anladık... Ama bazı şeyleri görmemize engel olacaksa, yemişim Melo'nun kırmızı donunu...

Abi gözünü seveyim ilk 35 dakika sazı elimize almış gs taraftarını çileden çıkarmış gs'li topçular sinir harbi yaşarken Olcan'a çift dalan Melo kırmızı görmezse,tertemiz pozisyonla gole giden Colman'ın pozisyonu kesilirse,Snijder Mustafa'ya her türlü çirkeflik yapıp Mustafa sarıyı görüyorsa kusura bakma abi sonuna kadar hak veriyorum sana lanet olsun şutlarıda futboluda maçıda.

Yaşar
23.12.2013, 09:58
Fatih,

Yok Ümit abi,yok.
Dünkü maçın hakemi adam gibi maç yönetseydi de kendi derdimize baksaydık olmaz mıydı?
6 tane kritik hatası var, 2 si kırmızi kart, 1 i gollük pozisyon, digerleri de Gs nin 2 tane gollük atagının başlangıcı.
Kusura bakma da abi, takımın leşliģi ve hocanın yetetsizliğini konuşmaya dilim varmıyor.

DEEP BLUE
23.12.2013, 10:02
Yok Ümit abi,yok.
Dünkü maçın hakemi adam gibi maç yönetseydi de kendi derdimize baksaydık olmaz mıydı?
6 tane kritik hatası var, 2 si kırmızi kart, 1 i gollük pozisyon, digerleri de Gs nin 2 tane gollük atagının başlangıcı.
Kusura bakma da abi, takımın leşliģi ve hocanın yetetsizliğini konuşmaya dilim varmıyor.

Hakem konusunda %100 haklısın... Ancak, bu ligde var olduğumuz sürece bu pislikler de var olacak... Kendi eksiklerimizi görmemize mani olmamalı... Kalede ne bileyim mesela Erciyes'in kalecisi gibi biri olsa, zaten en 5-6 olacağı için hakemi de konuşmayacaktık. Zaten hakemin bir şey yapmasına da gerek kalmayacaktı... Anlatabiliyor muyum...

samway
23.12.2013, 10:12
dun aksam yorum yapmadım sinirlerimin yumusaması için o kadar cok sınırlenmem ıcın neden vardı kı ... önce iğneyi kendimize batırarak başlamak ıstıyorum MRA artık gitme zamanın !!! ben bu kadar sacma sapan aptalca bır taktık anlayısı gormedım oylekı ılerde tek forvet oynuyosun forvete benzeyen bır henrıgue dıye bır adam var ılerde 1 saniye topu ayagında tutamıyor sut cekemıyor aralara kacamıyor tamam eldekı malzeme bu dıyorsan ozaman cıft forvet oynıcaksın yada taktık degıstırıceksın her maca defans taktıgı ıle cıkmak koca bır sacmalık tabı sımdı gelelım aykut akgun e topu kaptırıyor teknık tarafı sıfıra yakın bır futbolcu topu kaptırdın neden gerıye kosmuyosun yada yardıma geri dönmüyosun sadece aykut mu zokora da aynı hırs yok bırakmıslar herseyı cogu kımse colman ın hırsla tokat attıgından bahsedıyo colman pozısyonda haklı mı haklı gıbı gozukuyo fakat colman once hakeme bakıyor hakemın ona baktıgını gore gore tokatı atıyor hırsla yapsa hakeme falan bıle bakmaz dırek dalardı yanı noel baba colman yıne yenıden aynı seyı yapıyor senelerdır bu adamı kulupte tutanlara yazıklar olsun !!! gelelım hakem denen o eyyamcı karakter bozuntusuna mac boyunca cınconluları kolladı bu federasyonu tekrar basmak farz oldu artık ustumuze oynamaya devam edıyolar zaten ıkı kız kardesı cekısme olsun dıye kafa kafaya getırmek ıcın calısmalar yıne suruyor yanı buda bıldıgımız klasık lıgtv standartlarına uygun taktıkler ... ÇİVİSİ ÇIKMIŞ TÜRKİYENİN futbol namuslu kalır mı ?

grigandalf1967
23.12.2013, 10:13
Henrinin kafa vuruşu hariç gol pozisyonumuz varmı?
Adamlar nasıl pres yapıyor.Bizim hiç yapamadığımız şey pres ,sorsan savunma futbolu 8 kişi ceza sahasına kadar çekiliyor.
Herkesin eleştirdiği(hoca dahil)colman tek başına pres yapmaya çalışıyor.Zokora,aykut akgün seyrediyor.
Olcan bizde olmaz.

Faik Yılmaz
23.12.2013, 10:13
Gs : 21 şut...

Biz : 7 şut

Gs : 12 korner...

Biz : 2 korner....

Fatih Öztürk
23.12.2013, 10:14
Riera haysiyetsizi Colman'a iki kere vuruyor sarı alıyor Colman bir kere vuruyor kırmızıyı biz görüyoruz.akşama kadar futbol konuşsak kim tatmin olur?

Fatih Öztürk
23.12.2013, 10:15
Gs : 21 şut...

Biz : 7 şut

Gs : 12 korner...

Biz : 2 korner....

Trabzonspor net pozisyon 4

galtaksaray net pozisyon yok

yavuzbaha
23.12.2013, 10:22
yenildği maçtan sonra bile kalecisi kahraman olan bir takım rezil bir takımdır...

Fatih Öztürk
23.12.2013, 10:27
Henrinin kafa vuruşu hariç gol pozisyonumuz varmı?
Adamlar nasıl pres yapıyor.Bizim hiç yapamadığımız şey pres ,sorsan savunma futbolu 8 kişi ceza sahasına kadar çekiliyor.
Herkesin eleştirdiği(hoca dahil)colman tek başına pres yapmaya çalışıyor.Zokora,aykut akgün seyrediyor.
Olcan bizde olmaz.

Var.

Colman'ın Gökhan Zan'dan kaptığı top.

Yine Colman'ın köşeden çıkarıp kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyon Allahsız aydınus tarafından kesiliyor.

Mustafa'nın hem ilk yarıda vuramadığı kafa topuna Henrique'de bomboş durumda ıska geçiyor hemde ikinci yarıda boş pozisyonlarda kafa vuruşları auta çıkıyor.

Olcanîn golüde pozisyon.

Henrique'nin net pozisyonuda ortada.duran topları son derece olumlu kullandık.bunlar artılarımız.eksilerimiz herkesin malumudur aylardır dile getiriliyor zaten.

Samet GÜVEN
23.12.2013, 10:32
Ben MRA nın Fatih Öztürk üyeliği adı altında forumda takıldığını düşünüyorum. Futbol yorumları birebir aynı :D

Ertan1982
23.12.2013, 10:34
Bu takima lider oyuncular lazim.Song gibi.Yeli efans oyuncular lider özeligi yok kalitede vasat ve alti.Bosingwa u yastan sonra tecrübeli mustafaya nerde nasil durmasini ögretiyor.Liderlik esip gürlemek degil.Takimda cok asker var asklerde cogu vasat alti.General nerdeye yok takimda.

Fatih Öztürk
23.12.2013, 10:37
Ben MRA nın Fatih Öztürk üyeliği adı altında forumda takıldığını düşünüyorum. Futbol yorumları birebir aynı :D

Ya kardeşim Allah'ını seversen Lazio maçıyla beraber oyun anlamında gelişmeler kaydetmedikmi yanlış maçlarımı takip ediyoruz söylesene.Mustafa hocayı ömrümde bir kere bile görmedim suçlamaları kabul etmiyorum:)

L.Burrows
23.12.2013, 10:38
Yahu 99 km kosmusuz mac boyunca. Bugune kadar ligdeki en az kosan takimizdir eminim ben buna bjk 110 dan assa dusmuyor. Hadi anladik cogunuz beceriksiz yetenek yonunden kisitlisiniz ama bari kosun be kardesim.

Tayfun
23.12.2013, 10:39
Rakip takım futbolcuları kedi fare gibi oynadı resmen (psikolojik olarak). Buna hakem de dahil. Trabzonspor futbolcusu sahada hem futbol hem de psikolojik olarak ezilmeyecek arkadaş. Sahada aciz futbolcu görmekten bıktım .

seçuk
23.12.2013, 10:39
Arkadaşlar dünki oyun tabiki de eleştirilebilirancak benim gördüğüm en kabul edilebilir maglubiyettir bu sene ki. Bence futbolşansı yanımızda deildi hakem hiç deildi zaten. Sonuçta gs ile arenada oynuyorsun ve gs için çıkış macıydı. Bana gore macın kırılma anı henrinin kafa şutunu musleranın cıkarması oldu. henri gercekten iyi vurdu ama muslera da iyi cıkardı sonra donen top gol oldu zaten. Macta Colman harika oynuyordu eski gunlerine donmus gibiydi ancak yedigi kırmızı ile yine batırdı herşeyi. Colman oynadı mı gercekten iyi topcu ama bu sefer cok saglam bir cezayı haketti diye düşünüyorum. Onur-Colman-Mustafa-Olcan iyiydi.

colman
23.12.2013, 10:58
gs her sezon bize jest yapıp gönderiyo bakalım biz nezaman yapacaz bunlara bi jest..

iso_4939
23.12.2013, 10:59
bence
macın adamı ONUR
macın yalaka döneği burak
macın o.ç drogba
macın kazması her mac oldugu gıbı henrig....

Samet GÜVEN
23.12.2013, 11:05
Ya kardeşim Allah'ını seversen Lazio maçıyla beraber oyun anlamında gelişmeler kaydetmedikmi yanlış maçlarımı takip ediyoruz söylesene.Mustafa hocayı ömrümde bir kere bile görmedim suçlamaları kabul etmiyorum:)

Yahu Fatih, yanlış konuşmuyorsun. Evet kabul, biraz gelişme mevcut. Ama sen bunu yanlış yorumluyorsun. Doğru söylüyorsun ama eksik.

Şöyle söyleyeyim. XXLarge giyiyorduk da, şimdi geliştik XLarge giyiyoruz. Ama kardeşim bu beden bu yükü kaldırması için Small ya da En kötü medium olmalı. Etma da :)

Erbay
23.12.2013, 11:05
Bizim futbolcularda "nasıl olsa küme düşmemeyi garantiledik" rahatlığı var, çok net. Hem gücü yeten, hem de büyük düşünen iki futbolcu var; Onur ve Olcan. Diğerlerinin ya fiziği yetmiyor ya da yüreği.

Takımda zerre vizyon yok, hırs yok, amaç yok. "Aman şu maçı da yeneyim şunu şunu yaparım bilmem kaçıncı olurum" yok. Beğeni eşiğimizi o kadar düşürdüler ki iki tane üst üste pas görünce "iyi lan ezilmiyoruz zaman geçiyor hatta bildiğin iyiyiz ya şuraya bak" diyoruz. Takım top mop oynamıyor. Futbolcularda ayrıca "en azından fark yemedik" rahatlığı oldu. Kucaklaşmalar o yüzden.

Onur olmasa bu takım tarihi fark yerdi. Bu oyuncuları ancak Allah ıslah eder. Derhal gönderilmeli bir çoğu.

Ziya Doğan'ın takımından bile utanmıyordum ama bu takıma bakınca yüzüm kızarıyor yemin ediyorum. Trabzonspor tarihinin yüz karaları.

iso_4939
23.12.2013, 11:08
hocanın yusufu neden dısarı almasını dün aksamdan berı düsünüyorum bulamadım...

Tayfun Aydın
23.12.2013, 11:09
İlk yarı Colman ın presle aldığı top gene Colman ın köşe direğinde kapıp haysiyetsizlerin kestiği pozisyon sinirden bunlar kaldı aklımda. Gasyenin ilk bir Onur un kurtardığı bi de Bossingwa nın çıkardığı top.
Bu takım hucüm asla oynayamaz. Boşuna beklemeyelim. Sebebi de Zokoranın tek yönlü futboludur. Orta saha da Adrian oynasa press yapmıyor Malouda da aynı.

Ama dün Yusuf beni hayal kırıklığı uğrattı.

Fatih Öztürk
23.12.2013, 11:12
Yahu Fatih, yanlış konuşmuyorsun. Evet kabul, biraz gelişme mevcut. Ama sen bunu yanlış yorumluyorsun. Doğru söylüyorsun ama eksik.

Şöyle söyleyeyim. XXLarge giyiyorduk da, şimdi geliştik XLarge giyiyoruz. Ama kardeşim bu beden bu yükü kaldırması için Small ya da En kötü medium olmalı. Etma da :)

Sen öyle diyorsan doğrudur dostum lafının üstüne lafım yok:)

samway
23.12.2013, 11:20
maç sonunda cınconluların formasını kapma mucadelesıne gıren topcularımız sahada boyle mucadele etmedınız eyyyyyy ruhsuzlar !!!

Tayfun
23.12.2013, 11:22
maç sonunda cınconluların formasını kapma mucadelesıne gıren topcularımız sahada boyle mucadele etmedınız eyyyyyy ruhsuzlar !!!

Aklıma Tayfun Cora geldi, kadıköyde yenildiğimiz maç sonrası forma için R. Carlos'un peşinden koşmuştu.

Murat Keçeci
23.12.2013, 11:38
Maçın özeti çıkan kadrolarda az çok kendini belli etmişti.İki kadroyu gördüğümde zokora ve aykutla orta sahayı tutup colmanı daha ileride kullanmak fikri ve gs nin orta sahasında iki yönlü üç oyuncu ile başlaması melo-selçuk-yekta maçın ilerleyen dakikalarında 6 defans 4 ofans şekline bürüneceği ve orta sahadakı boşluğu gslilerin dolduracağını düşünmüştüm.Orta sahayı iki yönlü dolduracak oyuncular soner ,adrian gibi oyuncular bugüne kadar beklenen performanstan uzak olmalarından dolayı Mustafa hoca hatalı kadro çıkardı diyemem kağıt üzerinde hatalı kadro ama performans bakımından doğru kadro.İşin özü maçı kadrosu daha kaliteli olan takım kazandı.

Futbolcuların performansından bahsedersek kazanma isteği ve motivasyon olarak hepsini beğendim.Maçı orta sahada kaybettik bu oyun pas üzerine kurulmuş bir oyun kontra atak da oynasan pas yapacaksın set hücumuda oynasan pas yapacaksın bu işin başka bir yolu yok elimizde böyle bir kadro yoksa tek yönlü oyuncuları eritip iki yönlü oyuncular bulup takıma kazandıracağız tek seçenek bu.

Maçı selçuk,melo,yekta domine etti.Bu oyuncular hem ofansa katkı verirken hemde defansif görevlerini yerine getirdiler.Senin zokora ile aykutun da sadece defansif olarak sahada vardılar.Dolayısıyla maç tek kaleye döndü.Sadece karşılayan bir takım olduk.

Bireysel hatalardan bahsedersek ben bu mustafa yumluyu bir türlü çözemedim maç içinde bazen milli takım seviyesine çıkıyor bazende üçüncü lig seviyesine iniyor.Birinci golde bambanın boşalttığı alana sneijder girerken senin ondan önce kademeye girip topu kazanman veya en kötü kornere göndermen gerek ama sen refekatçılık yaptın.İkinci golde ise topa arkası dönük sadece burakı tutmaya odaklanmış acaba o gelen topu nerenle karşılamayı düşünüyordun.Mücadelesi,kazanma isteği iyi niyeti nedeniyle içimden böyle konuşmak gelmiyor ama gerçekleri de söylemek gerek.

Orta sahada pas yapamadıktan sonra olcana,yusufa,henriqueye kızma hakkımızda yok girdikleri az pozisyonda iyi işler yaptılar .Sadece küçük bir eleştiri yaparsak Henrique o kafa şutunu biraz daha direk dibine göndermek çok mu zor bomboş pozisyondasın daha net golcü vuruşu yapabilirsin,Yusuf ise o pozisyonda yaptığın birinci sınıf işi yani bir anda vites yükseltip ayak içi henriquenin kafasına topu kondurmak hem teknik, hem hız,hemde oyun görüşü ister yeteneklisin işte bunu kabul et ve bu yeteneklerini kullanmakta devamlılık göster koskoca maç boyunca bunu bir kez değil bir çok kez yap.Bence yusuf ve olcan dan daha fazlasını beklemek için önce orta sahada her zaman demiyorum zaman zaman topa sahip olmak gerek böyle bir takıma karşı tek kaleye döndürürsen maçı kazanma ihtimalinde yok.Maçın hakkı normalde 3-1,4-1 gibi bir skordur ama kalemizin önünde duran bir dev var ve o buna her zaman engel oluyor.

Bu maçta beğendiğim tek olumlu şey duran toplarda rakibe fiziksel olarak iyi şarj uyguladık ve kullandıkları duran toplarda pozisyon vermedik.

Bizim takımda gerçekten yetenekli oyuncular var bu yetenekleri yeni yetenekli oyuncularla desteklemeliyiz kollektif yapıyı ancak o zaman oluşturabiliriz.Sen pas yüzdesi düşük oyuncularla oynayıp ofansta diğer oyuncuları tek başına bırakırsan bu oyunculara kızma hakkın olamaz olcan 30 metre topu sürüp gol vuruşu yaptı daha ne yapacaktı kendi kalesinin önünden alıp bütün rakıbı çalımladıktan sonra mı gol atsaydı. yani şöyle söyleyim selçuk-melo-yekta nın olduğu bir orta sahanın kanatlarında yusuf ve olcan oynasa idi bizi 5 lik yapardılar.Elimizde böyle oyuncular var ama malesef maksimum verim alamıyoruz çünkü kadromuzun merkezindeki oyuncuların hiçbiri bizim büyüklüğümüze yakışan seviyede değil zokora,aykut,abdulkadır tek yönlü oyuncular,soneri hala bekliyoruz güya çıkış yapacak,colmanla adrianda fizik güç çok düşük hadi colman idare eder yine.

gs hakkında bir şey söylemem gerekirse bu arkadaşca tavırlarını inşallah bir gün bizim galibiyetimizden sonra da görürsem o zaman samimiyetlerine inanırım şimdi asla.

yavuzbaha
23.12.2013, 11:45
maçın adamı Onur diyorlar da ilk golü Onur yüzünden yedik...defans adamı oradayken sen nasıl kalemi terkedersin ?.büyük bir kaleci hatası...şimdi bana da sövenler olacaktır...kurtarışlar yaptı vs diye...herlade yapacak niye kalede duruyor ?...kurtarış yaptıysa vazifesini yaptı,ilk goldeki süper hatasını örtmez...ikinci gole Onur adına denecek bişey yok....
Ayrıca hakem evet faullerde dengesizlik yaptı ama mağlubiyeti hakeme yıkmak haksızlık

Berke6198
23.12.2013, 11:49
maçın adamı Onur diyorlar da ilk golü Onur yüzünden yedik...defans adamı oradayken sen nasıl kalemi terkedersin ?.büyük bir kaleci hatası...şimdi bana da sövenler olacaktır...kurtarışlar yaptı vs diye...herlade yapacak niye kalede duruyor ?...kurtarış yaptıysa vazifesini yaptı,ilk goldeki süper hatasını örtmez...ikinci gole Onur adına denecek bişey yok....
Ayrıca hakem evet faullerde dengesizlik yaptı ama mağlubiyeti hakeme yıkmak haksızlık

İlk golde Burak'ın şutunu çıkardı Onur. Ama şans bu ya, Onur'dan seken top tekrar Burak'a çarptı ve kalemize girdi.

Ertan1982
23.12.2013, 11:51
yeminle 1:1 sonra uyuya kalmisim koltukta.Gece 1 uyandim orda tv de sonucu gördüm ve hic sasirmadim.

Aydın Danış
23.12.2013, 12:00
Yahu arkadaş şu kadar olaydan sonra bile hala takıma çemkiren taraftarımızı görünce çılgına dönüyorum bizim kadar AKREP i yok yeminlen o beğenmediğimiz sövdüğmüz istanbul takımı yavşak taraftarı varya onlar bizden daha fazla takımına sahip çıkıyor dün gs yi ezdik sahalarında buna dikkat etmiyormusunuz siz ne olduysa fırat hıyarının kararlarından sonra oldu bukadar da ezbere taraftarlık yapmayın arkadaş yaa !!!!

Fatih Öztürk
23.12.2013, 12:04
Yahu arkadaş şu kadar olaydan sonra bile hala takıma çemkiren taraftarımızı görünce çılgına dönüyorum bizim kadar AKREP i yok yeminlen o beğenmediğimiz sövdüğmüz istanbul takımı yavşak taraftarı varya onlar bizden daha fazla takımına sahip çıkıyor dün gs yi ezdik sahalarında buna dikkat etmiyormusunuz siz ne olduysa fırat hıyarının kararlarından sonra oldu bukadar da ezbere taraftarlık yapmayın arkadaş yaa !!!!

Öyle deme.hakem şerefsizi bizi kıydıysa keyfine kıymadı ya?bunların hepsi Mustafa hocanın oyunu:)

hyasin61
23.12.2013, 12:13

bende dıyorum kı Burak'ın attıgı ılk gol baldan baska bırsey degıl

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2013, 12:25
Her deplasmanda gol atıyoruz ama puan alamıyoruz.

Bu takıma 1 bek, 1 oyun kurucu, 1 kanat, 1 iş bitirici golcü alsınlar, en kötü 2. bitirmezse ben futboldan anlamıyorum.

Yani kumaş elbise dikmek için eksik, yeterli gelmiyor.

cakalkerem
23.12.2013, 12:28
dün iyi oynadık özellikle ilk yarı..

Colman o golü atabilseydi durum farklı olabilirdi...

Onur'un muhteşem gecesiydi....

Henriquenin kafası girmeyip dönen top gol olunca yıkıldık ama beraberlik golünü çabuk bulduk...

Aptalca bir gol daha yedik..

Sonra direkler izin vermedi...

Colman noele erken girmek istedi....Her sene ki gibi...Yazıklar olsun oysa ki maçta en beğendiğim adamdı....

Yazık kaçan 1 puan bile iyiydi...Ama olmadı....

Emre İskender
23.12.2013, 12:39
Üzmeyin kendinizi,

Siyasilerin oy kaygısından,

Hakemlerin sosyal cevre baskısından,

Köşe yazarlarının patron baskısından,

Tv kanallarının reyting kaygısından,

Gazetelerin tiraj kaygısından,

İş adamlarının ihale kaygısından,

Ülkemin Adaletten,

korkmayacağı gün Colman ın hareketini Yumlu nun hatasını Olcan ın golünü Mustafa Hoca nın kadrosunu konusuruz...

lazibere
23.12.2013, 12:43
Atak futbol ouynamayıp, rakibi kendi sahasında kabul eden ama her maçta ortalam 3 gol yiyen bir takım ki kalesinde dunyaca yetenekli ONUR olmasına rağmen, Böyle bir takım ONUR olmasa şu anda ligin dibinde olurdu. BU futbolu oynatarak bu kadar çok pozizsyon veren bir takım Hocası derhal görevi bırakmalıdır. Bize 4. dunya ülkesi futbolu oynatıyor. Ben ONUR'un yerinde olsam oynamam. Görürdüm o zaman kımın ne halt olduğunu

ONUR olmasa Dun akşam 9 tane gol yiyecektik

lazibere
23.12.2013, 12:46
Defansıf bir oyun oynatıyorsun. Ikı tane On libero ile oynuyorsun her maçta ve kalende her maçtya mutlak dediğimiz en az 10 tanepozisyon veriyorsun? Birisi bana bunu anlatmalı. COLMAN a vuruyor millet. Bamba, Komanda Aykut? Bunlar kımdir allah aşkına. 6 pastan kalye gol atamayan ve 90 dakika boyunca sagada gezinmekten öteye gitmeyen, Mücadele etmeyen Henrigu ile mi maç kazanacağız.

Sırf Forvetsizlikten en az 10 maç kaybettik bu sene??

Yeter artık MRA a sen git sürmenesporu çalıştır ama bizi değil.

Ilelioglu
23.12.2013, 12:48
http://tvarsivi.com/

Eyvallah kardesim, tesekkürler.

..

Onur Akyüz
23.12.2013, 12:55
Noel'e erken gitmek isteyen biri varsa O da Drogba'ydı.

Maçın sonuna kadar kırmızı kart kovaladı.

Ağam kovir misin misali Aydınus'u parmakladı durdu.

Ama hakem olacak müsvette her pozisyonda Drogba'yı teselli etmekle meşgul oldu.

Drogba da şok olmuştur 'lan daha ne yapayım kırmızı kart yemek için?' diye!

okg_53
23.12.2013, 12:58
Hem defansif oynat, hemde Elazığ gibi takımlara dahi onlarca pozisyon ver. Nasıl taktik anlayışı bu ?

Erbay
23.12.2013, 13:01
Deplasmanda 8 maçta 4 puan nedir arkadaş?

artvints
23.12.2013, 13:05
Maçın özeti çıkan kadrolarda az çok kendini belli etmişti.İki kadroyu gördüğümde zokora ve aykutla orta sahayı tutup colmanı daha ileride kullanmak fikri ve gs nin orta sahasında iki yönlü üç oyuncu ile başlaması melo-selçuk-yekta maçın ilerleyen dakikalarında 6 defans 4 ofans şekline bürüneceği ve orta sahadakı boşluğu gslilerin dolduracağını düşünmüştüm.Orta sahayı iki yönlü dolduracak oyuncular soner ,adrian gibi oyuncular bugüne kadar beklenen performanstan uzak olmalarından dolayı Mustafa hoca hatalı kadro çıkardı diyemem kağıt üzerinde hatalı kadro ama performans bakımından doğru kadro.İşin özü maçı kadrosu daha kaliteli olan takım kazandı.

Futbolcuların performansından bahsedersek kazanma isteği ve motivasyon olarak hepsini beğendim.Maçı orta sahada kaybettik bu oyun pas üzerine kurulmuş bir oyun kontra atak da oynasan pas yapacaksın set hücumuda oynasan pas yapacaksın bu işin başka bir yolu yok elimizde böyle bir kadro yoksa tek yönlü oyuncuları eritip iki yönlü oyuncular bulup takıma kazandıracağız tek seçenek bu.

Maçı selçuk,melo,yekta domine etti.Bu oyuncular hem ofansa katkı verirken hemde defansif görevlerini yerine getirdiler.Senin zokora ile aykutun da sadece defansif olarak sahada vardılar.Dolayısıyla maç tek kaleye döndü.Sadece karşılayan bir takım olduk.

Bireysel hatalardan bahsedersek ben bu mustafa yumluyu bir türlü çözemedim maç içinde bazen milli takım seviyesine çıkıyor bazende üçüncü lig seviyesine iniyor.Birinci golde bambanın boşalttığı alana sneijder girerken senin ondan önce kademeye girip topu kazanman veya en kötü kornere göndermen gerek ama sen refekatçılık yaptın.İkinci golde ise topa arkası dönük sadece burakı tutmaya odaklanmış acaba o gelen topu nerenle karşılamayı düşünüyordun.Mücadelesi,kazanma isteği iyi niyeti nedeniyle içimden böyle konuşmak gelmiyor ama gerçekleri de söylemek gerek.

Orta sahada pas yapamadıktan sonra olcana,yusufa,henriqueye kızma hakkımızda yok girdikleri az pozisyonda iyi işler yaptılar .Sadece küçük bir eleştiri yaparsak Henrique o kafa şutunu biraz daha direk dibine göndermek çok mu zor bomboş pozisyondasın daha net golcü vuruşu yapabilirsin,Yusuf ise o pozisyonda yaptığın birinci sınıf işi yani bir anda vites yükseltip ayak içi henriquenin kafasına topu kondurmak hem teknik, hem hız,hemde oyun görüşü ister yeteneklisin işte bunu kabul et ve bu yeteneklerini kullanmakta devamlılık göster koskoca maç boyunca bunu bir kez değil bir çok kez yap.Bence yusuf ve olcan dan daha fazlasını beklemek için önce orta sahada her zaman demiyorum zaman zaman topa sahip olmak gerek böyle bir takıma karşı tek kaleye döndürürsen maçı kazanma ihtimalinde yok.Maçın hakkı normalde 3-1,4-1 gibi bir skordur ama kalemizin önünde duran bir dev var ve o buna her zaman engel oluyor.

Bu maçta beğendiğim tek olumlu şey duran toplarda rakibe fiziksel olarak iyi şarj uyguladık ve kullandıkları duran toplarda pozisyon vermedik.

Bizim takımda gerçekten yetenekli oyuncular var bu yetenekleri yeni yetenekli oyuncularla desteklemeliyiz kollektif yapıyı ancak o zaman oluşturabiliriz.Sen pas yüzdesi düşük oyuncularla oynayıp ofansta diğer oyuncuları tek başına bırakırsan bu oyunculara kızma hakkın olamaz olcan 30 metre topu sürüp gol vuruşu yaptı daha ne yapacaktı kendi kalesinin önünden alıp bütün rakıbı çalımladıktan sonra mı gol atsaydı. yani şöyle söyleyim selçuk-melo-yekta nın olduğu bir orta sahanın kanatlarında yusuf ve olcan oynasa idi bizi 5 lik yapardılar.Elimizde böyle oyuncular var ama malesef maksimum verim alamıyoruz çünkü kadromuzun merkezindeki oyuncuların hiçbiri bizim büyüklüğümüze yakışan seviyede değil zokora,aykut,abdulkadır tek yönlü oyuncular,soneri hala bekliyoruz güya çıkış yapacak,colmanla adrianda fizik güç çok düşük hadi colman idare eder yine.

gs hakkında bir şey söylemem gerekirse bu arkadaşca tavırlarını inşallah bir gün bizim galibiyetimizden sonra da görürsem o zaman samimiyetlerine inanırım şimdi asla.

abi ortalık durulduktan sonra geliyorsun, güzel güzel yorumlarını yapıp gidiyorsun.çok cool yani.çok özeniyorum.bir insan yorum yaparken bile bu kadar karakteristik ayırt edici, karizmatik tavır sergiler mi pes doğrusu :D

değerlendirmeler de on numara, maçlardan sonra bir hayri beşerin bir olcay abinin, bir de senin yazılarını gözlüyorum. itibarına da ekliyorum :D

hyasin61
23.12.2013, 13:06
Deplasmanda 8 maçta 4 puan nedir arkadaş?

adam iyi ya da kötü rekor kırmaya alıştı :)

SEDAT
23.12.2013, 13:07
* MRA Trabzonsporda olduğunun farkında değil. Kılık,kıyafeti değiştirerek herşeyi çözüceğini zannediyor ama kafa aynı kafa

ccd6167
23.12.2013, 13:26
hocaya sorularım var

1)orjinal sol bek neden yedek oynar..

2)aykutta ısrarırın nedeni nedir hala? bizim göremediğimiz ne var adam da?hız ? teknik ? akıl ? oyun kurma ?

3)bosi mustafa bamba 2*aykut henrique gibi 6 adetuzun boylu adamın varken bu takım duran top çalısması yapmıyor mu?

4)idmanlarda henrique kafa nasıl vurulur hala öğretilmedi mi? ne zaman öğrenecek ?

61Temel61
23.12.2013, 13:39
Henrique bence o kafaya cok da kotu vurmadi ama biraz sans biraz kaleci becerisi girmedi. Colmanda ilk yari golu atsa one gececektik. Galip duruma gecsek gs eminim panik stres yapacakti ve daha genis alan bulacaktik.. ama olmadi. Sonucta deplasmanda zor bir mac oynadik ve kaybettik. Mra nin kovulmasi bize hic bisey kazandirmaz sadece zaman kaybettirir hoca degisecekse sezon sonu degisir.

Devre arasinda bize bir sol bek (komando çünkü orada cok siritiyor) ve santrafor sart. Buneksikleri kapatarak artik alabildigimiz kadar puan almaya bakacaz.

Trabzonspor 61
23.12.2013, 13:49
Ben Mustafa hocaya güveniyorum. Gs'ye karşı gayet iyi oynadık deplasmanda. Oradan galibiyet çıkarmak zaten çok zor.

Lütfen yapıcı olalım biraz. Hakem hatalarına da göz önünde bulundurun.

Gökhan ARSLAN
23.12.2013, 13:55
Bizzat canlı izledim hakemin bizi nasıl katlettiğini
Böyle bir galibiyete sevinebilen bir kitleye sahip cincon camiası
Allah bunlara seyirci kalanları izin verenleri ve çanak tutanları bildiği gibi yapsın

zokoto
23.12.2013, 14:07
Maç öncesinde Lig TV'nin derlediği Galatasaray ile oynadığımız arşiv görüntülerini izledim. Bu takıma karşı hep şanssız maçlar çıkarmışız. Üstüne bir de Galatasaray ile estirilen dostluk havası hep onlara yaramış. Ben Fenerbahçe ile oynadığımız maçlarda bile bu kadar çirkeflik görmüyorum. Maçın hakemi Drogba'ydı; hakem Fırat Aydınus onun sözünden hiç çıkmadı.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan maçlarda hep Fenerbahçe kazansın istemişimdir. Galiba nedeni yukarıda saydıklarım.

Aykırı_adam
23.12.2013, 14:10
Yeter be!!.Hakem bizi katletmiş,doğramış,biçmiş,taraflı davranmış yahu anladık tamam biliyoruz en çok canı yanan takım biziz de yeter böyle diye diye paranoya oldu millet sanki ilk defa hakkımız yeniliyor puanlarımız çalınıyor.Böyle diye diye bazı şeyleri göremeiyoruz biraz özeleştiri yapın bu sezon deplasmanda aldığımız puanların % 90 ı hakettiğimiz paundır.Evimizdeki 3-4 maç sayarım galibiyeti haketmeden şansına kazandığımız.Bunları görüp bunları eleştirelim hala yok hakemmiş,drogbaymış,meloymuş sanki uzaydan geldiniz ilk kez karşılaşıyorsunuz bu tablolya.Böyle atgözlüğü takarak her maç hakem diyerek inandrıcılığımız da kalmadı.Eğer biraz ts sevgini varsa eleştirin yapıcı eleştirin böyle hakem makem diyerek daha çok zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz yada bileremi yapıyorsunuz anlamadım hayırlısı..

erdeme61
23.12.2013, 14:14
Yeter be!!.Hakem bizi katletmiş,doğramış,biçmiş,taraflı davranmış yahu anladık tamam biliyoruz en çok canı yanan takım biziz de yeter böyle diye diye paranoya oldu millet sanki ilk defa hakkımız yeniliyor puanlarımız çalınıyor.Böyle diye diye bazı şeyleri göremeiyoruz biraz özeleştiri yapın bu sezon deplasmanda aldığımız puanların % 90 ı hakettiğimiz paundır.Evimizdeki 3-4 maç sayarım galibiyeti haketmeden şansına kazandığımız.Bunları görüp bunları eleştirelim hala yok hakemmiş,drogbaymış,meloymuş sanki uzaydan geldiniz ilk kez karşılaşıyorsunuz bu tablolya.Böyle atgözlüğü takarak her maç hakem diyerek inandrıcılığımız da kalmadı.Eğer biraz ts sevgini varsa eleştirin yapıcı eleştirin böyle hakem makem diyerek daha çok zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz yada bileremi yapıyorsunuz anlamadım hayırlısı..
Aynen bu fikirdeyim!Ancak yapıcı eleştiri kültürümüzün olduğuna fazla inanmıyorum.Bizdeki eleştiri birazdaha farklı aşağılamaya,rencide etmeye,karalamaya yönelik umarım dediğin gibi yapıcı eleştiri yapcak bir tarafratımz ,medyamız olur

Çağdaş DENİZ
23.12.2013, 14:17
bence bizim futbolcular işi bilmiyo faul yapılınca şöyle 1200 takla atsalar kırmızı görürdü rakip

Aykırı_adam
23.12.2013, 14:18
Ben Mustafa hocaya güveniyorum. Gs'ye karşı gayet iyi oynadık deplasmanda. Oradan galibiyet çıkarmak zaten çok zor.

Lütfen yapıcı olalım biraz. Hakem hatalarına da göz önünde bulundurun.
iyi oynadık ama bizim takım böyle kendi seviyesinde yada daha yüksek takımlara karşı iyi oynuyor tarihimiz böyle maçlarla dolu zaten lazıo maçlarındada iyi oynadık bunlar değerlendirmek için yeterli değil.Bu sezon iyi oyandığımız 2-3 maç varsa lazio maçları bu gs maçı felan böyle maçlarda zaten hocanın etksi fazla olmaz oyncu zaten motive oluyor.

kudu_89
23.12.2013, 14:23
hocaya sorularım var

1)orjinal sol bek neden yedek oynar..

2)aykutta ısrarırın nedeni nedir hala? bizim göremediğimiz ne var adam da?hız ? teknik ? akıl ? oyun kurma ?

3)bosi mustafa bamba 2*aykut henrique gibi 6 adetuzun boylu adamın varken bu takım duran top çalısması yapmıyor mu?

4)idmanlarda henrique kafa nasıl vurulur hala öğretilmedi mi? ne zaman öğrenecek ?

hoca yanımda o söylüyor ben yazıyorum.
1)bu takımda sol bek yok. devre arası alırık dedi başkan.
2)aykut sol bek görevini şu an yerine getiren en iyi oyuncu takımda. ofansif anlamda kapasitesi yok. idare ediyoruz.
3)mustafa ve bamba dışında uzun boylu oyuncu yok. idmana gel bi gün.
4)henrike yaşını başını aldı. tekrar 10 yaşındaki çalışmalara dönemeyiz. bir oyuncuyu çalıştırarak messi ya da ibrahimoviç yapamazsın. ayrıca ilham aldığın o pozisyonda lamba gibi vurdu topa. onur kıvrak dışında iyi kalecilerde var.

hyasin61
23.12.2013, 14:42
hoca yanımda o söylüyor ben yazıyorum.
1)bu takımda sol bek yok. devre arası alırık dedi başkan.
2)aykut sol bek görevini şu an yerine getiren en iyi oyuncu takımda. ofansif anlamda kapasitesi yok. idare ediyoruz.
3)mustafa ve bamba dışında uzun boylu oyuncu yok. idmana gel bi gün.
4)henrike yaşını başını aldı. tekrar 10 yaşındaki çalışmalara dönemeyiz. bir oyuncuyu çalıştırarak messi ya da ibrahimoviç yapamazsın. ayrıca ilham aldığın o pozisyonda lamba gibi vurdu topa. onur kıvrak dışında iyi kalecilerde var.

Hocaya sorar mısın daha önce bu işi yapmış mı :)

hodlu
23.12.2013, 15:33
Bir derbiden daha mağlup ayrıldık. Kritik dakikalarda yakaladığımız pozisyonları kolayca harcıyoruz. Hakemler zaten şu ligde en kolay kartları bize çıkarıyor. Bu tespite Anadolu takımları da dahil. Fırat Aydınus denen kara gömlekli cellat kaç maç daha bizim puanlarımızı çalacak ben bilmiyorum. Gelelim Colman'a, ben dün gece stadyumda yumruk attı gibi görmüştüm ama tv'de izledim şimdi iki hareket de birbirinin aynısı. Yani amatörce davranan kırmızıyı yemiş. Ancak gerçek şu ki dün gece skoru yeniden 2-2 yapabileceğimiz bir anda takımı bir kez daha 10 kişi bırakarak tatile gitti. Burada eğer Colman haklı diyorsak hakemin hakemliğini bitirmeliyiz yok eğer Colman hatalı diyorsak bir kez daha formamızı giydirmemeliyiz...

Antonio
23.12.2013, 15:38
http://http://youtu.be/dZej-bEJBXI
bir yüce ruh :(

kudu_61
23.12.2013, 15:39
Her deplasmanda gol atıyoruz ama puan alamıyoruz.

Bu takıma 1 bek, 1 oyun kurucu, 1 kanat, 1 iş bitirici golcü alsınlar, en kötü 2. bitirmezse ben futboldan anlamıyorum.

Yani kumaş elbise dikmek için eksik, yeterli gelmiyor.
ne beki ya düpedüz 2 stoper 2 santrafora ihtiyacın var sen 2.lig demişsin ben bu eksikler giderilsin şampiyonluk diyorum
bu takımın beklerini bosi-kadir kaldırır da yumluyla bambayla anca bu kadar

Sacit
23.12.2013, 18:39
Rakibin stoperinde semih kaya ve gökhan zan olduğu halde korkup geri çekilmek kepazeliktir. Hücum gücün çok kötü ve çok zayıf evet ama bu durumda bile 1-1 yakalamışken geri çekilmek rezilliktir.

Bu arada mustafa yumlu niye gollere engel olamadı, özellikle 2. gole ? Size göre büyük stoper ya ne oldu peki ? Burak yanından kolunu sallayarak gol atıyor.

mustafa yumlu, aykut akgün, henrique'nin olduğu bir takım deplasmanda gs'yi mi yenecekti ? Bu çöplerin olduğu bir kulüp beni tiksindiriyor

Trabzonspor'u böyle rezil kepaze ediyorsunuz, en son ne zaman derbi kazandık ?

lazzz61
23.12.2013, 18:59
Sonuna kadar mustafa resit akcay o kadar birakin hu bos isleri mra bos bi adam degil sadece bizim taraftar fazla bilior bu isleri !

DEEP BLUE
23.12.2013, 20:32
Sona az kaldı zaten... Bekliyoruz.

anth
23.12.2013, 20:38
Akşam maçtan sonra NTV Spor'da Trabzonspor analizini dinleyenler varsa; aynı şeyleri yazmayayım... Durum bu kadar basit...

1- Hoca yok
2- Orta Saha yok
3- Defans yok
4- Forvet yok

Sonuç ortada takım yok...

hodlu
23.12.2013, 20:42
MRA güvenim ve desteğim sonuna kadar sürecek. Üzülerek izliyorum ki hocaya seviyesizce eleştiriler yapılıyor. Dün gece de bana göre 2-3 oyuna müdahale hatası vardı ama bu onun futbol cahili olduğunu göstermez. Maçın ilk devresi ortada bir oyun oldu hatta iki tane %100 gol kaçırdık. İkinci yarı takım tempo olarak düştü ama yine Henrique golü atsa iş kolay olacaktı. Sonrası yenen komikçe iki gol, kaçan goller ve en kritik dakikada takımın 10 kişi kalması. Yemin ediyorum bu takım biraz sabretsek seneye bu hoca ile uçacaktır...

nakzo
23.12.2013, 20:48
MRA güvenim ve desteğim sonuna kadar sürecek. Üzülerek izliyorum ki hocaya seviyesizce eleştiriler yapılıyor. Dün gece de bana göre 2-3 oyuna müdahale hatası vardı ama bu onun futbol cahili olduğunu göstermez. Maçın ilk devresi ortada bir oyun oldu hatta iki tane %100 gol kaçırdık. İkinci yarı takım tempo olarak düştü ama yine Henrique golü atsa iş kolay olacaktı. Sonrası yenen komikçe iki gol, kaçan goller ve en kritik dakikada takımın 10 kişi kalması. Yemin ediyorum bu takım biraz sabretsek seneye bu hoca ile uçacaktır...

Butun ulusal spor yazarlari sakak bir biz akilliyiz butun tvlerde mra ile dalga geciliyor ;ama olur mu hepsi bize dusman mra morinho yuru mra yuru uefayi kazanacaksin sen yuru.

Soner Albayrak
23.12.2013, 21:03
Bizim futbolcularda "nasıl olsa küme düşmemeyi garantiledik" rahatlığı var, çok net. Hem gücü yeten, hem de büyük düşünen iki futbolcu var; Onur ve Olcan. Diğerlerinin ya fiziği yetmiyor ya da yüreği.

Takımda zerre vizyon yok, hırs yok, amaç yok. "Aman şu maçı da yeneyim şunu şunu yaparım bilmem kaçıncı olurum" yok. Beğeni eşiğimizi o kadar düşürdüler ki iki tane üst üste pas görünce "iyi lan ezilmiyoruz zaman geçiyor hatta bildiğin iyiyiz ya şuraya bak" diyoruz. Takım top mop oynamıyor. Futbolcularda ayrıca "en azından fark yemedik" rahatlığı oldu. Kucaklaşmalar o yüzden.

Onur olmasa bu takım tarihi fark yerdi. Bu oyuncuları ancak Allah ıslah eder. Derhal gönderilmeli bir çoğu.

Ziya Doğan'ın takımından bile utanmıyordum ama bu takıma bakınca yüzüm kızarıyor yemin ediyorum. Trabzonspor tarihinin yüz karaları.

Çok güzel bir yorum. Takımın hali bu arkadaşlar kimse başka neden aramasın.

bitirim
23.12.2013, 21:36
Onur sakat olsaydıda kalede misal zeki olsaydı sizce maç kaç kaç biterdi? ALLAH göstermesin ama onur sakatlanacak olursa MRA ancak iki hafta dayanabilir.

ilhan
23.12.2013, 21:38
Onur olmasa bu sezon ligden düşmesi kesin olan ilk takım biz oluruz. O derece bütün umudumuz Onur'da. Gol yemezse kaza bela bir tane atar kazanırız diye oynuyoruz. İyi savunma yapan takımın kalesinde her maç 10 tehlikeli pozisyon olmaz.

cakalkerem
23.12.2013, 21:43
bu kadar şut çektiren bu kadar baskısız oynamanın sonucunda Onur'da bir yere kadar götürüyor takımı...

Garibim çocuk ne yapsın.....

Oda kızıp bossi gibi tekmemi atsın kendi kalesine gol mü atsınya da adam mı tokatlasın....

adam gibiinsan...Kaptanlık yakışıyor ama takım sana yakışmıyor be koçum

nakzo
23.12.2013, 21:52
Onur olmasa bu sezon ligden düşmesi kesin olan ilk takım biz oluruz. O derece bütün umudumuz Onur'da. Gol yemezse kaza bela bir tane atar kazanırız diye oynuyoruz. İyi savunma yapan takımın kalesinde her maç 10 tehlikeli pozisyon olmaz.

İlhan bey bence asil kuculen tarafar. Koca Trabzon 24 puanda daha ilk yari bitmemis 6.maglubiyet sehirde cit yok ben uzulerek soyluyorum Trabzonspor buyuk takim degildir ve Trabzonsporun gordugu en son taraftar kitleside biziz bu takimi tutmuyor diye kimse kimseye kizmasin hicbir cocuk bu takimi tutmaz cocuklarda bu takimi tutmak ileride psikolokik sorunlara guven problemine sebeb olur.

Nazim Can
23.12.2013, 22:10
Sol bek yokmus Aykut oynuyormus????? Macda yenik durumdasin, Bamba cikip Aykutu stopere alip sol beke Kadiri aliyorsun, hani yoktu sol bek, devre arasi alinacak sol bek, en kralini alsan bile adam zaten ileri cikmiyacagina göre pek fark etmiyecek, bir sol bek alinip veya alinmamasi, elinde gelse söyle bir kadro yapacak,

----------------------Onur

Bosingwa----------Giray----------Bamba--------Aykut

----------------------Mustafa Yumlu------------------

---------------Zokora------------Aykut Akgün---------

----Zeki Yavru----------Colman--------Kadir Keles-----

-----------------------Yusuf Erdogan------------------

Adamin eline bu kadroyu verin, kompakt futbol nasil oynaniyormus o zaman gösterecek bize.

inadina61_08
23.12.2013, 22:38
Bu videoyu hazırlayan arkadaşın ellerine yüreğine sağlık olsun, müthiş bir video, Fırat aydınus dün akşam neler yaptı dakika dakika. unutanlara mesaj olsun.
29.dakika gereksiz bir kart beklentisi.
https://www.facebook.com/photo.php?v=810728542286204&set=vb.510166199009108&type=2&theater

rieranın kaç kere atılması gerektiğini siz düşünün.

hodlu
23.12.2013, 23:45
Her derbiden sonra hakemlerin bize yaptıklarını yazıyoruz. Bu kaderimiz değişmeyecek. Gelen hiçbir yönetim de sesini çıkartmıyor. Ligde 18 takım içinde en kolay kart bize çıkıyor. Bu gerçek maalesef camia olarak zayıflığımızı gösteriyor...

hyasin61
24.12.2013, 00:21
Spor yorumcuları Mra'dan cok Onur'u konusuyor zaten kazanılan puanlar sonrasında.Keza cogu da Mra'nın taraftarlarına attıgı yalanların aksine gerçekleri söylüyor ama ne var ki Mra'nın her mac baskılı oyunu domine eden oyun anlayısını gorenler burada gonul ıster kı onlar da bu televızyon camıasında hak ettıklerı yerlere gelır bırılerı tarafından kesfedılirler

Begenirsiniz begenmezseniz ama Rıdvan'ın Bursa macından sonra yaptıgı acıklamalara dogru gıdıyor takım.Turkıye kupasından elenmıssınız ,Avrupa'da ıns ıyı yerlerlere gelırler fakat bu lıge havlu atmıs havası ıle ordan dondugunuzde hedefsız kalabilirsiniz ve bunun neticesinde hedefsiz kalan takımın oyuncularını motive etmek onları bir hedefe baglamak zor olabilir dedi

ibrahim
24.12.2013, 00:34
Onur sakat olsaydıda kalede misal zeki olsaydı sizce maç kaç kaç biterdi? ALLAH göstermesin ama onur sakatlanacak olursa MRA ancak iki hafta dayanabilir.

Yok aslan gibi yetistirdigi Fatih var. O stadda kocaman kaleyi dar etmisti kirmizili züppelere.

ibrahim
24.12.2013, 00:36
Her derbiden sonra hakemlerin bize yaptıklarını yazıyoruz. Bu kaderimiz değişmeyecek. Gelen hiçbir yönetim de sesini çıkartmıyor. Ligde 18 takım içinde en kolay kart bize çıkıyor. Bu gerçek maalesef camia olarak zayıflığımızı gösteriyor...

Kimin umrunda? Onlara göre Trabzonsporun ezik oldugu algisini mhk, tff, medya falan degil hoca yerlestirmek istiyor taraftarlara...

memozcan
24.12.2013, 01:05

seneye kesin şampiyon oluruz bu hocayla:)

HH_52
24.12.2013, 01:17
Sonuna kadar mustafa resit akcay o kadar birakin hu bos isleri mra bos bi adam degil sadece bizim taraftar fazla bilior bu isleri !

Eğer algı total algılanırsa çok iyi baba olan çok iyi arkadaş olan çok iyi dost olan bir insanın bir işte başarısız olması sonucu intihar etmesi gibidir. Ancak bizler üzerimize düşen taraftar görevimizi yapıyoruz. Hiçbir kurumla ve hiç bir şahısla sorunumuz yok. Total algı olursa bizim için haksız olur diye düşünüyorum

Lumcera
24.12.2013, 15:58
Bu videoyu hazırlayan arkadaşın ellerine yüreğine sağlık olsun, müthiş bir video, Fırat aydınus dün akşam neler yaptı dakika dakika. unutanlara mesaj olsun.
29.dakika gereksiz bir kart beklentisi.
https://www.facebook.com/photo.php?v=810728542286204&set=vb.510166199009108&type=2&theater

rieranın kaç kere atılması gerektiğini siz düşünün.

Maçı izlemedim.Bu görüntülere bakınca kanım dondu.
Gerçekten eşit olmayan bir ligte yarışıyoruz.
Hakemin bu kararları verirken vicdanı hiç mi sızlamadı?
Eğer bilerek yapıyorlarsa Allah belalarını versin hepsinin.

Lumcera
24.12.2013, 16:00
Noel'e erken gitmek isteyen biri varsa O da Drogba'ydı.

Maçın sonuna kadar kırmızı kart kovaladı.

Ağam kovir misin misali Aydınus'u parmakladı durdu.

Ama hakem olacak müsvette her pozisyonda Drogba'yı teselli etmekle meşgul oldu.

Drogba da şok olmuştur 'lan daha ne yapayım kırmızı kart yemek için?' diye!

Yüzde yüz katılıyorum.