PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

hyasin61
22.12.2013, 22:15
Acilen hoca lazım hoca .Mra acsın gonderılen Tolunay'ın maçını izlesin herhalde oynatmak istediği sistem o ama başaramıyor.2 kişi ile hücum olmaz hele ki maglup ıken 3 ön libero ile hıc olmaz

erenslash
Aykut Akgün niye oynar Adrian gibi biri varken

İkisi de yok bence bu adamlarla olmaz başarı

outoftime
galatasaray ve fenerbahçe bu ligin kalitesinin üstünde
beşiktaş,trabzonspor,bursaspor,kasımpaşa,eskişehir ve sivasspor gibi takımlar nispeten daha yakın kadrolara sahipler
deplasmanda kayseri dışında hiçbir takımı yenemedik doğrusu galatasaraya yenilmek de bizim için olağan
ligin 2.yarısında üç istanbul takımına içerde üstünlük sağlamalıyız ya da yenilmemeliyiz

UĞUR DURTAŞ
ya bu akçay hoca konuştuğu zaman geriliyorum.

yakışır oynadık diyor

defans yapıyorsun yakuşır diyorsun

olmuyor hoca olmuyor

altinkaya08
Halen daha Colmana sallayanlar var.Ayıptır kardeşim.Adam oynuyor futbolunu.Pozisyonda karşısındaki tokatla karışık ittiriyor aynı hareketi o da yapıyor colmana kırmızı veriyor diğerine sarı.Colman ne yapsın.Hayret bir şeysiniz.

serdaracıl
Çok uzgünüm.

kyodou
onur, bosigwa-mustafa-aykut-bamba (defans), colman, zokora, aykut (defansif orta saha)... 8 defansif oyuncu ve henrique gibi bi kalasa rağmen olcan sayesinde bikaç atak yaptık. mra trabzonsporumuzun stratejisine zarar veriyor artık. diyecek laf bulamıyorum, yenilgiyi baştan kabul ettiğimizin kanıtıydı ilk 11...

nakzo
Evet. Baştan değişmeli. Trabzonlu olmayan bir iş adamı gelse Trabzonun önü açılır. Bu takımın başına ne geliyorsa Trabzon doğumlu Başkanlardan geliyor. İstanbul takımlarının başlarında İstanbul doğumlu Başkanlar yok!!!!

Fark çok açıktır.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)
Hoca ve oyuncu olrakta bi tane Trabzonlu sokmaycan bu takima.

Mert'
22.12.2013, 22:16
Şaka gibi yahu ilk yarıyı 1 deplasman galibiyeti ile kapattık !

Sibel
Maça gitmeyip de kahveden sallayana lafım bacım niye üstüne alıyorsun ? Ayrıca zavallı onlara yapabileceğim en iyi hitap ;)

Emin olun bu takım maçları İstanbul'da oynasa aynı şey orda da olur.
Buna hiç şüphe etmeyin. Gider gider gider en son pes eder birçoğu.
Biz kahvedekilere takılacağına stada bu berbat futbolu izlemeye giden binlere şükredelim.
Artı etkenlerle birlikte.

Ayhan Yüksek
Şunu demedende geçemiyecem maç bitmiş ben öfkemden kuduruyoeum saydırıyorum bizikiler sarmaş dolaş,yok hakemle tokalaşmalar yapmayın şunu yahu hele gs li piçlerle ne sarılın nede forma değiştirin.

zx61
Butun oyuncuların forma degıstırmesı boktan bırsey yazıklar olsun

Kesinlikle katıliyorum..adam gibi adam onur gitti AYINus satılmışına birseyler söyledi bir tek..

katre-i.matem
kovdugun tolunay hoca lı karabuk bızım uzerımızde.. bırısı bunu ızah etsın edemıyorsa o kulupten defolsun gıtsın..

Doğan BULAT
Ay çok mutlu oldum bizim yüzümüzden yenildi yine Trabzonspor.
Lanet olası Trabzon taraftarı olarak gurur duyalım.

Sen kendinle gurur duyuyorsan bravo sana..

Ama Trabzonsporun taraftarı yok trübün kültürü yok..

İstanbulda gel bir gün bi maç izle ne demek istediğimi anlarsın

Bartuğ13
takımın durumu rezil, özellikle dış sahada alınan 4 puan kabul edilemez.

ancak takımın durumunda giderek artan bir görüntü var. bugünkü maçta da ilk yarım saat kötü oynamadık. 1-0dan sonra da iyi oynamaya çalışıyorduk ki hakem colman'ı attı.

colman'ın hareketini riera yapsa atar mıydı tutar mıydı onu merak ediyorum.

30 tane faul yapan takım iki sarı kartla maçı bitiriyorsa, colman'ın kaptığı topa faul çalınıyorsa, drogba'nın şamar oğlanı oluyorsa bu hakeme düdüğünü astırmak lazım.

bugün bizim takımda 2-2yi de yakalayacak görüntü vardı. mustafa'nın kafa vuruşu direkten dönmeyip gol de olabilirdi.
ama nolursa olsun hakemin performansından bu maçtan galatasaray'ın galibiyetle çıkacağı belliydi.

evranosbey61
allah aşkına henriye giydireceğine bu adamı 4 defansın arasıında bişey yapsın diye orada yalnız bırakan filozof taktiğini neden sorgulamıyorsunuz.top henriye geldiğinde en yakınındaki adam 20 metre ötesinde duruyor.

Bukalemun
22.12.2013, 22:17
İkisi de yok bence bu adamlarla olmaz başarı

Adrian Aykut'tan çok daha iyi bir oyuncu .

serdaracıl
Halen daha Colmana sallayanlar var.Ayıptır kardeşim.Adam oynuyor futbolunu.Pozisyonda karşısındaki tokatla karışık ittiriyor aynı hareketi o da yapıyor colmana kırmızı veriyor diğerine sarı.Colman ne yapsın.Hayret bir şeysiniz.

Aynen. O pozisyonda colman hakli. Adamlar sahada dayay atiyor kart yok. Herkeste bir sabir var

inadina61_08
Sonra gelelim MRA olayına kadro böyle kadro şöyle diye atıp tutarsınız sonra gider MRA ya sallarsınız yazıklar olsun böyle Trabzonspor taraftarına, bize futbolu biliyorlar diye sürekli söyledikleri şeyle beynimizi uyuşturmuşlar sonra da gelmişiz topçu olmuşuz, TD olmuşuz idareci olmuşuz, ot olmuşuz ... olmuşuz.

Colmanın 21. dakikadaki pozisyonu olayla hiç alakası olmayan bir şekilde faul oldu.
Sneijder ve drogba denilen iki süper yıldız hakemle oynayıp durdular, belki ağızlarına ne geldiyse saydılar ortada kart yokken, mustafa yumluya vurarak kart göstermelerini sağladılar.
Riera nın ikinci devrenin başında uçarak girdiği toptan sonra kart bile çıkmadı.
Melo'ya ne demeli, o hareketi zokora yapsa kırmızı kartı görür sahadan çıkmadan 4 maçı yerdi.
onurun kurtarışından sonra yüzüne gelen darbe ile maçın devam etmesi,
burağın rovaşata denilen garabet birşeye kalkıp kafa göz kırarcasına kendini sakınmaması.
Mustafa ceza alanı içerisinde yapılanlardan sonra sürekli uyarı alması
kornere çıkmayan topların korner olması-ki en barizi yusufa faul varken korner vermesi.
koskoca maçta gs nin her düşüşü faul iken bizimkilere girişen gslilere faul bile vermesi.hemen son anlarda emreyi biçen pozisyonu yazmak ne güzel olur.

Allah aşkına bir kere olsun, bu maçı doğru dürüst izlemiş olun, bu maçı hakem tayfası aldı ve yerine koydu. Eğer ki bizler fenerin puan kaybettiği hafta gs den puan alamayız dediysek. ben böyle düzenin ve çocuklarının ........ neyse yakışmayacak ama Yüce Mevlam hepsinden fitil fitil çıkarsın, Allah bu adaletsizlere hesabını sorsun.

Şenol hoca ne güzel bir hocaydı adamı zorla filozof yapan bu ülkenin neresi müslüman anlamamıyorum.

Horispin
Arkadaşlar Henruiqe kötü tamam da tek problem oymuş bir forvet alınca her şey düzelecekmiş gibi düşünmek yanlış bence. defansif bir takımız ama kontra ataktan gol yiyoruz.Bence mantalitede değişiklik yapmak gerekiyor.

Varlıbaş61
Janko denen bir adam vardı ? Kayıp ilanı mı versek ??

inprise
Var mı başka sezon deplasmanda sadece 4 puan topladığımız. Bu rezalet bile yeter istifaya ama ne hoca ne de başkanda bu kafa çünkü trabzonspor onlara 5 gömlek büyük geliyor onlar için takım başarılı.

alfadog61
22.12.2013, 22:18
buragin drogbanin hakemin rieranin hepsinin anasini avradini.............. serefsizler

Sibel
Sen kendinle gurur duyuyorsan bravo sana..

Ama Trabzonsporun taraftarı yok trübün kültürü yok..

İstanbulda gel bir gün bi maç izle ne demek istediğimi anlarsın

olur.

erenslash
onur, bosigwa-mustafa-aykut-bamba (defans), colman, zokora, aykut (defansif orta saha)... 8 defansif oyuncu ve henrique gibi bi kalasa rağmen olcan sayesinde bikaç atak yaptık. mra trabzonsporumuzun stratejisine zarar veriyor artık. diyecek laf bulamıyorum, yenilgiyi baştan kabul ettiğimizin kanıtıydı ilk 11...

bu kadroyla ancak ilk 10'uncuoluruz

Mellih
;1919446622']Şaka gibi yahu ilk yarıyı 1 deplasman galibiyeti ile kapattık !

hücum gücü olmadan deplasman galibiyeti kazanılmaz..
bu takıma en az 4 tane santrafor transfer etmek lazım. çünkü zaten 4 transferden 1'i iyi çıkıyor..

Murat Ok
fotomaç bu halde bile bi yerden takacak ya bizeee.

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2013/12/22/arenada-kralin-gecesi

skora bakın

Fatih Öztürk
Bu akşam küfür serbest olmalı.fıratın anasına avradına sövmek herkesın hakkı

S.ÖZKAN
22.12.2013, 22:19
Arkadaşlar ikili tartışmalara son verin lütfen

Fatih Birinci
gscimbom forumuna hitaben yaziyorum.lan seref yoksunlari riera colmani itip vurmadi mi?kesinlikle rierada kirmizi kart yemesi lazimdi.musleranin kurtardigi 100% LÜK pozisyon ve colmanin karsi karsiya kacirdigi pozisoyn gol olsa simdi ONURUMUZA küfür ediyordunuz ahlaksiz karaktersizler fenerliler bile sizden delikanli oglum bunlarin forumunu takip ediyorum bunlar tam yavsak

arifberkay
kucuk beyinli insanlarla yola cikilmaz

mkesen1982
deplasmanda 4 puanla ilk devreyi kapadık.tarihe geçtin mra iho

uzungöllü
Bu takımda tepeden tırnağa temizlik şart arkadaş.

Başkandan antrenöre,futbolcudan masöre,olmayan kondüsyonerden bir kısım taraftara.

Hem de zaman kaybetmeden,bir an önce.

U.Sadıkoğlu
Bu arada maçtan önce 3 yeriz 5 yerizciler vardı ne oldu ?

Takımın kumaşı bu kadar arkadaş bugün futbol oynamadığımızı iddia eden varsa harbiden yazık..

Pozisyon vardı, hırs vardı, mücadelede vardı..

Maçı 1-1'de tutamadık zaten 2. Gol geldiği gibi maç bitti biz bitirdik o anda maçı futbolcular nasıl bitirmesin bugün sahada ki oyunu mücadeleyi genele yaymalıyız diye düşünüyorum ve karşımızda rakip + Fırat vardı bu faktörüde unutmayalım.

aykutemre
22.12.2013, 22:20
Antalya maçından sonra Trabzonspor 'un ne oldugu ortaya çıkar bakalım forvet kim alınanlar kim ?

sifuni
2008'de yapilan operasyon tekrardan yapilmali (yönetim dahil).

HH_52
TOLUNAY KAFKASI TELEVİZON KANALINDAN YOLLAYAN IHO PUAN TABLOSUNA BAKARKEN UTANMIYORMU????

Tolunayın takımı bugün lig liderine karşı TEK kale oynadı doksan dakika.

Buna ne demeli?????

enmavi61
Hakem resmen kararlarıyla maçı katletti Mustafa'ya gösterilen kart colman dan önce riera nın kışkırtması melonun olcana girişi .... Semih'e yapılmayan faul ne alaka .hakemide yenmemiz gerek

zx61
Trabzondakilere hep sayıyoruz ama istanbuldakiler de havaalanina gidip takıma güzel bir uğurlama yapabili.......................................... maç bitince sarılmalar öpüşmeler bir ara galubiyet kutlamalarına katılcaklar sandım

fatihmats
yazıklar olsun bu takıma taraftara yazık hala bu takımın gol atacagına ınanan varsa bu forvetlerle kot kafali olması lazım...ben mi anlamıyorum bu olaydan ...henrique ve emre muhtesem takımın forveti yazıklar olsun baskana...akp nin pesinde kosacagına kupamızı al ve su takıma forvet al hemde 2 tane...

Uğur Gündüz
Ilk yarı 1, ikinci yarı gol dahil 2 pozisyonumuz var. Gsnin pozisyonlarını sayamadım. Kalede Zeki olsaydı ne konuşacaktı hoca acaba? Hala onurlu duruştan falan bahsediyor hoca, ikinci yarı resmen ezildik, kimliğimizi , ruhumuzu, gücümüzü kaybettik.

Bukalemun
Janko denen bir adam vardı ? Kayıp ilanı mı versek ??

Janko oynasa bu maç 3-2'ydi.

Allahım ne yaptık da bu Henrique geldi..

vendercan
Bu akşam küfür serbest olmalı.fıratın anasına avradına sövmek herkesın hakkı

Bırakalım hakemi...Kendimize bakalım...Kendimizi kandırmayalım...

Amatör hoca ile, Onur hariç vasat oyuncularla,piyon yönetimle bu kadar!..

61boyboy
Maç gs il Onur arasında geçti. Berbat bir oyun oynadık.

erenslash
Sonra gelelim MRA olayına kadro böyle kadro şöyle diye atıp tutarsınız sonra gider MRA ya sallarsınız yazıklar olsun böyle Trabzonspor taraftarına, bize futbolu biliyorlar diye sürekli söyledikleri şeyle beynimizi uyuşturmuşlar sonra da gelmişiz topçu olmuşuz, TD olmuşuz idareci olmuşuz, ot olmuşuz ... olmuşuz.

Colmanın 21. dakikadaki pozisyonu olayla hiç alakası olmayan bir şekilde faul oldu.
Sneijder ve drogba denilen iki süper yıldız hakemle oynayıp durdular, belki ağızlarına ne geldiyse saydılar ortada kart yokken, mustafa yumluya vurarak kart göstermelerini sağladılar.
Riera nın ikinci devrenin başında uçarak girdiği toptan sonra kart bile çıkmadı.
Melo'ya ne demeli, o hareketi zokora yapsa kırmızı kartı görür sahadan çıkmadan 4 maçı yerdi.
onurun kurtarışından sonra yüzüne gelen darbe ile maçın devam etmesi,
burağın rovaşata denilen garabet birşeye kalkıp kafa göz kırarcasına kendini sakınmaması.
Mustafa ceza alanı içerisinde yapılanlardan sonra sürekli uyarı alması
kornere çıkmayan topların korner olması-ki en barizi yusufa faul varken korner vermesi.
koskoca maçta gs nin her düşüşü faul iken bizimkilere girişen gslilere faul bile vermesi.hemen son anlarda emreyi biçen pozisyonu yazmak ne güzel olur.

Allah aşkına bir kere olsun, bu maçı doğru dürüst izlemiş olun, bu maçı hakem tayfası aldı ve yerine koydu. Eğer ki bizler fenerin puan kaybettiği hafta gs den puan alamayız dediysek. ben böyle düzenin ve çocuklarının ........ neyse yakışmayacak ama Yüce Mevlam hepsinden fitil fitil çıkarsın, Allah bu adaletsizlere hesabını sorsun.

Şenol hoca ne güzel bir hocaydı adamı zorla filozof yapan bu ülkenin neresi müslüman anlamamıyorum.

Hocam güzel söylüyorsun.Maçı ben de izledim.Gnel kadro yapısına bakarsan Trabzonsporun kalitesinin oyuncuları değil bunların çoğu.Kadro kalitesi mühim tabi ki.Golcümüz yok ,kadro kalite belli gs form düşüklüğü yaşıyor bakmayın siz bu kadroyla sıradan anadolu takımlarına üstünlük kurmakta zorlanıyoruz

Mert Oğuzlu61
22.12.2013, 22:21
2010-2011 rüya sezonundan sonra, neden her maç sonunda ben bu moda giriyorum...

http://inciswf.com/yxh6s59c.swf

Courage

neyi bırakalım aradaşım neyi?

bu maçı gsye hakem aldırdı resmen siz nediyorsunuz???? :confused::confused::confused::confused:

Aykırı_adam
Savunacağım tabi. Adam senin kadronda top oynamasını bilen tek adam. Siz insan psikolojisinden zerre anlamaksızın masa başından sallaya durun. Top oynamadığınız o kadar belli ki .

Sahada oksijen azaldığı anda üstüne birde dakikalardır haksızlığa uğruyorsanız allame-i cihan olsanız tekmeyide koyarsınız yumruğuda ...

Ama kime anlatıyorum, adam aykırılık peşinde!
Böyle her tekme yiyen canı yanan karşı adam kafa atsa yumruk atsa ne olacak ozaman?Haksızlığa uğruyorsanız ozman kafa atabilrisizn yumruk tokat atabilrsiniz diyorsun yere batsın öyle galibiyet ozman onlara benzerim ne farkım kalcak onlardan siz bu kafada gidin bravo hiç özeleştiri yapmayın

Tufan AYAN
hakem maçı kıymış eyyamın daniskasını yapmış maçın içine etmiş maçı drogbaya yönettirmiş baskıya boyun eğmiş ne melo ne drogba denen it ne riera köpeği adam akıllı uyarı ve kart bile görmemiş. biz hala yok hoca yok iho ulan hakkımız yeniyor başkasına yapılsa şunlar fenere gsye falan çoktan hakem tt olmuştu kıyamet kopmuştu.. oyunumuzu hocamızı eleştiririz ulan önce şu itlere haddini bildirelim. colman isyan etti kaçtır bu oluyor ikidir doğranıyoruz bakıyorsun dedi kırmızı gördü.. az bile benim ekrana girirp drogba piçini kıyma yapasım geldi...

allah büyüktür...

Rahmi Akkurt
22.12.2013, 22:22
Hoca oyundan memnunsa sorun yok.

inprise
Mra misyonu ne anlamış değilim nasıl bir futbol anlayışıdır bu adam hala ikinci ligde tavşanlıyı filan çalıştırdığını sanıyor bence, küçük beyinli adamlarla bu kadar olur bu iş

ts_tuncay_ts
Sonlara doğru drogbanın ayağı yere takılıp düşmesine faul çalan hakemden ne beklenirki...Hemen gözünün önünde adam ayağı yere takılıp düşüyo faul veriyo ya...

Berke6198
Bir takımın taraftarı olarak, hakkımızı nasıl arayabilme şansımız varsa o yolların hepsini denedik.

Mailler attık, TFF'ye yürüdük vs.

Bu taraftarın adaleti daha fazla nasıl arayabileceğini bilmiyorum. İşin biraz daha boyutu anarşiye çıkar.

AhmetG.
Biri birşey mi yazdı.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aykırı_adam
TOLUNAY KAFKASI TELEVİZON KANALINDAN YOLLAYAN IHO PUAN TABLOSUNA BAKARKEN UTANMIYORMU????

Tolunayın takımı bugün lig şiderine karşı TEK kale oynadı doksan dakika.

Buna ne demeli?????

Tolunayın ahı tuttu.Şimdi bazı ileri zekalılar atlar tolunayda öyle geldi diye..

mawro61
Tamam yenildik cok Üzgünüz, lakin fazla duygusal bakiyorsunuz.
Oncelikle burak veya birbaskasi profosyonel futbol iscileridir. Gs parasini ödüyor ve bu paranın hakkını vermek için doğal olarak işini yapıyor. Yapmasida lazım.
Diğer yandan gs bu ligin en iyi 2-3 takimindan biri. Kendi evinde bizim gibi vasat bir takımı yenmesinden daha doğal ne olabilir ki.
Biraz gerçekçi olalım lütfen.

hyasin61
22.12.2013, 22:23
Mra's compact football system ıs based on Onur's compact performance

kyodou
fotomaç bu halde bile bi yerden takacak ya bizeee.

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2013/12/22/arenada-kralin-gecesi

skora bakın

fotomaç yalana alıştı. doğru yazmak tuhaf geliyor artık onlara :) ya sinirlerim bozuldu gülüyorum :/

Sibel
Hoca yine futboldan memnunmuş.
Kafayı yememek elde değil.
Sezon başından beri Avni Aker'de bir güzel futbol toplasan 90 dk izlemedik.
Eziyetse eziyet, rezaletse rezalet, berbat oyun ve korkak futbol izlemekten bıktım usandım. Evet evde skor hep lehimize oldu ama bu kötü oyunu değiştirmiyor. Deplasman tablosu utanç verici.
Ama her maç sonrası oyundan memnun olmak nasıl açıklanabilir?
Yahu deme böyle hocam deme, ayıptır yahu.

Alper Beyazay
Fırat sen tam bir..... Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

Mehmet SELEN
Arkadaşlar kair- Bamba değişikliğine takılmışlar.Bamba sakatlanınca yapıldı değişiklik.Birde iyi futbol iyi oyuncularla oynanır,malesef bizim elimizde yok,.Teknik direktör değişikliği takımı bir yere getirmez.Bu 3,teknik direktörümüz ama değişen bişey yok.Kedilerin taraftarlarını beğenenlere hemen gizli taraftar muamelesi yapmak yanlıştır.Bu gün bende beğendim taraftarlarını. İç sahamızda rakibi ve hakemi baskı altna alacak seyircimiz yok.Hatta kendi takımını ıslıklayan seyirci var.Trabzondaki arkadaşlar kızıyorlar ama ,Trabzon şehri buna bir çözüm bulmak zorundadır.

Bukalemun
32 faul gs = 2 sari

7 Faul TS = 1 kırmızı 2 sarı

WTF !?

orhan42
22.12.2013, 22:24

Etme abi etme..Kart göreceği belli.Bu hakemin Trabzonspor'a bakışı belli..Ben öğretmenim.Öyle p.ştlar varki okulda.Gel beni öldür diyen.Ama ekmek parası , çoluk çocuk derken zaptediyoruz kendimizi.Oyunda kalsa sonuç inan böyle olmazdı..

inadina61_08
Sanki bu maçta mükemmel oynasaydın maçı alacaktın. Arkadaş öne geçsek önce aykutu sonra mustafayı atmak için tedbiri alan bir hakem vardı sahada, ne izliyorsunuz çok merak ediyorum.

Steril61
MRA'nın takıma ne tür bir futbol oynattığı hala belli değil. Geldiği günden bu yana doğru düzgün bir sistem oturtmuş değil. Trabzonspor tarihinin en berbat ve en ezik futbolunu oynuyor. Takımı oluşturan oyuncular iyi değiller bunu kabul ediyorum. Fakat Trabzonsporun başında MRA olmasa da takım şimdiki oyununu zaten oynar. Onun için MRA boşu boşuna teknik adam koltuğunu işgal ediyor. İstifa etsin takım eskisinden çok daha iyi oynayacaktır buna eminim.

kyodou
tamam mra dan bende nefret ediyorum ama bamba sakatlandığı için çıkarmak zorunda kaldı.

Rıza ÇOLAK
Şunu yapsa eyvallah derdim: Kardeşim bu kadro iki hoca yedimi? yedi... Transfer yapabilirmiyiz? farzedelim HAYIR. Eee o zaman alttan aldığın çocukları bir arada oynatıp ta bu kadar buan kazanabilirdin.
Derdin ne öyleyse?

Murat Ok
koca yarım sezonda tek deplasman galibiyeti çok ayıp. armaya kattiyen yakışmaz evet. çok üzücü. ama bu akşam kötü mücadele etmedik.

nakzo
22.12.2013, 22:25
Ya gs bizden 5 kat iyi oynadi niye hala bahane pesindesiniz onurla karsilikli mac yapti adamlar.

Aykırı_adam
bu takımın bu halde olmasının tek nedeni başkan denen o karaktersizdir paran yoksa ne halt yemeye başkan oluyosun e allahsız kitapsız oyuncumu aldında adam oynatmadı
OOOOvv ne yaptın kardeş dokunulmazlığı var başkanımızn yapma .Padişahaım sen çok yaşa diyorlar burada bazı arkadaşlar şimdi düşman bellerler seni ts düşmanı ne olur halin sonra

Full HD
Kimse kümeyi düsünmüyor halbuki 12 Puan var arada.

61boyboy
gs nin 14 şutu kaleyi bulmuş. Onur olmasa 6-7 tane yerdik.

mkesen1982
koca yarım sezonda tek deplasman galibiyeti çok ayıp. armaya kattiyen yakışmaz evet. çok üzücü. ama bu akşam kötü mücadele etmedik.

biz deplasmanda hangi salak takımı yendik.hakkatten unuttum

Alper Beyazay
22.12.2013, 22:26
Mra :d

MaEsTrO
O degil de baskan nerde?

Doğan BULAT
benim daha iyi bi fikrim var. sen açık açık gs liyim de. sende rahatla bizde. milletin aklınıda bulandırma. nasıl plan ?

Önce benim önceki mesajlarıma bak ondan sonra konuş

Benim kadar Trabzonsporun peşinde koştun mu sen?

Trabzon da olmadığım halde benim kadar Trabzon maçlarına gitmemişindir heralde..

Ama hak veriyorum sana

Sen Trabzonda taraftar mı gördün ?

Ben niye kızıyorum biliyor musun?

İstanbuldan kalkıp maça gidiyorum yol da nerdeyse kaza geçirip ölümden dönüyorum maöça geliyorum TRABZONSPOR diye tezahürat için kalkıyorum ayağa önümde ki adam bana ne diyor billiyormusun? " Otur aşağa maçı göremiyorum " diyor

Bide bakıyorum İstanbuldaklere deliriryorum biz niye böyle değiliz..

Hayatında bi keografi yaptın mı?

Neyse orası Trabzon dimi? Biz dışardayız ya hemen sorgulayın bizi GS limisin Fb LİMİSİN?

Taraftar konusunda kızıyorum ben

Arda'
................. fırat aydınus o pozisyonu başlatan adam riera ama kırmızıyı colmana veriyor ..............

bordox
Oncelikle burak veya birbaskasi profosyonel futbol iscileridir. Gs parasini ödüyor ve bu paranın hakkını vermek için doğal olarak işini yapıyor. Yapmasida lazım.
Diğer yandan gs bu ligin en iyi 2-3 takimindan biri. Kendi evinde bizim gibi vasat bir takımı yenmesinden daha doğal ne olabilir ki.

Tam da ihtiyacımız olan şeylerdi bunları söylemen,hakem de böyle düşünmüş ki o şekilde yönetti maçı.Daha başka ne yapalım,hakeme de aferin falan diyelim konu kapansın isterseniz beyzademiz.

erenslash
Şunu yapsa eyvallah derdim: Kardeşim bu kadro iki hoca yedimi? yedi... Transfer yapabilirmiyiz? farzedelim HAYIR. Eee o zaman alttan aldığın çocukları bir arada oynatıp ta bu kadar buan kazanabilirdin.
Derdin ne öyleyse?

Dertleri para çarçur edip çıkarcı davranmak tabi ki. ne olabili ki başka?:))

Fatih Öztürk

Niye bırakalım hakemı?Melo Olcan'a dırek gırıyor kırmızıyı versene?Colman gole gıdıyor oyun ne amaçla duruyor?Snıjder Mustafanın ayağına vuruyor sarıyı gören Mustafa!Burak 9 faul yaptı kart yok.Rıera,Drogba defalarca sarı kartlık faul yaptı kart yok.neyı bırakıyoruz ne anlatıyorsun sen?

kyodou
22.12.2013, 22:27
onur, bosingwa, mustafa, colman, yusuf, malouda ve olcan dışında hiçbir oyuncumuz ilk 11 için yeterli değil...

Mustafa Umut
Colman bir Noel'i daha kaçırmadı.

Tam bir istikrar abidesi

uzungöllü
O degil de baskan nerde?

malum operasyondan beridir ortalıkta yok.

Ertan OKUMUŞ
Gadromuz yeterlidir :alkış:

Muhteva
22.12.2013, 22:28
Onur bırak git bu ligi Barcelonaya mı gidersin Manchestere mi nereye gidersen git bu satılmış rezil ligde durma..!

hyasin61
Ya gs bizden 5 kat iyi oynadi niye hala bahane pesindesiniz onurla karsilikli mac yapti adamlar.

olur mu abi ya mra ve futpol paydasları savunucuları sahada oynadıgımız muthıs oyunu gormustur en azından mra sistemının en onemlı kılıt oyuncusu Onur'un performansını

dağlıca61
kötü oynayıp kazandığımız pek çok maçı düşünüyorum, iyi oynayıp kayıp ettiğimize inandığım bu maçla kıyasladığımda daha mutluyum sanki, neden acaba anlamadım.

mawro61
Ligin en iyi takimlarindan birini deplasmanda bu vasat halimizle yenemedik diye sağa sola çamur atmayalim. Son derece normal bir sonuç.

Semih58
YA ONUR KIVRAK olmasaydı ?

erenslash
Gadromuz yeterlidir :alkış:

yederli:alkış:

Bülent AKBULUT61
Nasıl iyiydik ya maç gs şerefsizleriyle ONUR arasında geçti yatıp kalkıp ONURA dua edelim ONUR olmasaydı fark yiyecektik

kyodou
maçın özeti: onur ve henrique olmasa maç 4-4 biterdi....

Turan AKYILDIZ
Savunacağım tabi. Adam senin kadronda top oynamasını bilen tek adam. Siz insan psikolojisinden zerre anlamaksızın masa başından sallaya durun. Top oynamadığınız o kadar belli ki .

Sahada oksijen azaldığı anda üstüne birde dakikalardır haksızlığa uğruyorsanız allame-i cihan olsanız tekmeyide koyarsınız yumruğuda ...

Ama kime anlatıyorum, adam aykırılık peşinde!

renktaş bırak boşver elimizde topçu diye bir colman var onuda yesinler...birde onur var onada colmandan sonra sıra gelir nasılsa ilk hatasında...

cyberentalpi
Arkadaşlar kair- Bamba değişikliğine takılmışlar.Bamba sakatlanınca yapıldı değişiklik.Birde iyi futbol iyi oyuncularla oynanır,malesef bizim elimizde yok,.Teknik direktör değişikliği takımı bir yere getirmez.Bu 3,teknik direktörümüz ama değişen bişey yok.Kedilerin taraftarlarını beğenenlere hemen gizli taraftar muamelesi yapmak yanlıştır.Bu gün bende beğendim taraftarlarını. İç sahamızda rakibi ve hakemi baskı altna alacak seyircimiz yok.Hatta kendi takımını ıslıklayan seyirci var.Trabzondaki arkadaşlar kızıyorlar ama ,Trabzon şehri buna bir çözüm bulmak zorundadır.

Trabzon kenti Trabzonspor a ihanet ediyor.
Ya tamam ama olmandan sonra tek ileriye tasiyacak adamı(adrian) oyuna almamak tam bir eşşeklik
aldin bamba yı al adriani.

Gs taraftarına laf atmanın bir anlamı yok. kabul edelim ki bizi az da olsa severler. yenilseler sorun da etmezelerr

1- en basta o firat denen serefsiz köpegin her sey zehir zıkkım olsun.
2- Buraj yılmaz. o abartılı sevinc bir tarafına girsin. gıcık oldum
3- Bos konusan Hacı baskan. O fırat icin 45 gun daha almazsan sanada her sey zehir zıkkım olsun

Bukalemun
22.12.2013, 22:29
Ya küfür için bir konu açılmalı ya :/ Bıktık bu hakemlerden

TSemih61

Takımın kumaşı bu kadar arkadaş bugün futbol oynamadığımızı iddia eden varsa harbiden yazık..

Maçı 1-1'de tutamadık zaten 2. Gol geldiği gibi maç bitti biz bitirdik o anda maçı futbolcular nasıl bitirmesin bugün sahada ki oyunu mücadeleyi genele yaymalıyız diye düşünüyorum ve karşımızda rakip + Fırat vardı bu faktörüde unutmayalım.

Onur olmasa 5 de yerdik 10 da. Adamlar ablukaya aldı bizim kaleyi. Bugünki mücadaleyi genele yayarsak bu takım kümeye düşer.

Ayhan Yüksek
Kimse kusura bakmasın tama çok pozisyon yedik ama Aydınus denen şerefsiz mahlukat maçı çok ince bi şekilde gs ye verdi hangisini sayayım ,synaydır piçi Mustafanın ayağına kasıtlı vurup düşüyor faul onların Mustafaya sarı drogba piçi bağırıyor çağırıyor çıt yok ayağını yere takılıp düşüyor faul melo köpeğinin her hareketi kartlık çıt yok riera atılmıyor Burak piçi defalarca faul yapotı itiraz etti tık yok,o kel yan hakem piçi gözünün önünde Colman semihten topu alıyor faul çalıyor,aynı durumda Yusuf topu kontrol ederken Burak iti arkadan gelip itiyor faul diye ikaz edecene korner veriyor gs nin her sertliğine prim tanıyıp bizim en ufak hareketimize kart gösterip bizi yıldırıyor,bir maçta daha ne sayılabilir ki,şerefsizsin eyyamcısın düzenin kuklasısın Aydınus adamı demiyorum çünkü adam değilsin.

Semih58
Drogba nın bir yerleri havalanmış .

Veysel
22.12.2013, 22:30
O degil de baskan nerde?

Ne yapacaksın başkanı ? Nasıl takip ediyorsun başkanı ? Cezası var

Courage
22.12.2013, 22:30
Tarih bu rezilliği yazacak.

Tekrar ediyorum 2005 şb maçından sonra aleni olarak doğrandığımız 2. maç bu. Böyle kepazelik olur mu bu nasıl ülke bu nasıl insanlık???

Adamlar maç boyu lehlerine çalışan hakem , hakkımız olan bir faulü ( o da tehlike oluşturmayan bir noktadan ) çalınca YILDIRIM DEMİRÖREN YETER diye bağırabiliyor!

Allah hepsinin müstehakını versin. Böyle topluma böyle yöneticiler işte ; siyasetinden futboluna işdünyasından en alt birimine kadar..........

kyodou
22.12.2013, 22:31
Önce benim önceki mesajlarıma bak ondan sonra konuş

Benim kadar Trabzonsporun peşinde koştun mu sen?

Trabzon da olmadığım halde benim kadar Trabzon maçlarına gitmemişindir heralde..

Ama hak veriyorum sana

Sen Trabzonda taraftar mı gördün ?

Ben niye kızıyorum biliyor musun?

İstanbuldan kalkıp maça gidiyorum yol da nerdeyse kaza geçirip ölümden dönüyorum maöça geliyorum TRABZONSPOR diye tezahürat için kalkıyorum ayağa önümde ki adam bana ne diyor billiyormusun? " Otur aşağa maçı göremiyorum " diyor

Bide bakıyorum İstanbuldaklere deliriryorum biz niye böyle değiliz..

Hayatında bi keografi yaptın mı?

Neyse orası Trabzon dimi? Biz dışardayız ya hemen sorgulayın bizi GS limisin Fb LİMİSİN?

Taraftar konusunda kızıyorum ben

kusura bakma ama gs deplasmanından sonra, hele de o kadar konuşacak olay-konu varken 3 büyüklerin taraftarlarını övmen akla başka bişey getirmiyor...

fatihmats
ya ne hakemi kardesim sorun hakeme baglamak cok komik ne olursa olsun bizim macı almamız gerekirdi hakeme gelince en onemli pozisyonu verdi golu daha ne olsun:):)):

aykutemre
çok doğru

Emre GÜRDAL
Hakami birakalim...diyen arkdaslara diyorum ki ....siz futbol dahisisiniz.....drogba,shejder,riera,gokhan zan bunlara sari kart gostermeyen meloya dikert kirmizi kart gostermeyen hakeme bakmicamda...mra hoca degilmis...yok ya sen meloya kirmiziyi ver 10 ksii kalan gs zor duruma dusecek dahada bastircaz belkide....ya adam golumuzu vermiyodu nerdeyse....hakEme haram olsun o paralar....

Gelelim biizm takima....mra hocama şunu soliyim...3 defans oynatman iiydi zaten skor olarak geridesin 3'lü oynaman iiydi...ama ilerde bize skora katki yapacak adam lazimdi...colman kart gormus...bambayi cikrtip kadiri almak neyin kafasi hoca elinde adrian soner varken......neyse bende macin hakki beraberlikti hatta bana gore%51 %49 a bziizmdi diyebilirim...bu benim gorusum
..

Tayfun
Böyle futbol olmaz olsun arkadaş. Her maç bu eziyet çekilmez. Lanet gitsin ya, futboldan soğudum ...

Cafer Bulur
Kimse kusura bakmasın tama çok pozisyon yedik ama Aydınus denen şerefsiz mahlukat maçı çok ince bi şekilde gs ye verdi hangisini sayayım ,synaydır piçi Mustafanın ayağına kasıtlı vurup düşüyor faul onların Mustafaya sarı drogba piçi bağırıyor çağırıyor çıt yok ayağını yere takılıp düşüyor faul melo köpeğinin her hareketi kartlık çıt yok riera atılmıyor Burak piçi defalarca faul yapotı itiraz etti tık yok,o kel yan hakem piçi gözünün önünde Colman semihten topu alıyor faul çalıyor,aynı durumda Yusuf topu kontrol ederken Burak iti arkadan gelip itiyor faul diye ikaz edecene korner veriyor gs nin her sertliğine prim tanıyıp bizim en ufak hareketimize kart gösterip bizi yıldırıyor,bir maçta daha ne sayılabilir ki,şerefsizsin eyyamcısın düzenin kuklasısın Aydınus adamı demiyorum çünkü adam değilsin.

Aynen katiliyorum bugün gs ye degil hakeme yenildik gerisi fasa fisodur.

Peki renkdasim mac sonunda bizim oyuncularin mac sonunda hakemin etrafinda olmalari gerekirken gs li oyuncularla sarmas dolas olmasini neye bagliyorsun?

bordomavi61ts
yederli:alkış:

Evet evet yederli :D

Kadir Yeter
Veresiyeye emek kaptıran Trabzonspor, Kupayı müzesine yerleştirmedikçe; ne takımda ne de seyircide moral düzelir.
Banker Kastelli demişti ki:"Bırakın beni, borcumu karşılayacak malımı satayım; ödeyeyim..." ne bıraktılar ne ödettiler!. İflâs et bize yeter dediler... zincirin halkalarına başlakarını da eklediler.

Ey Trabzonsporlu; dik dur, kupa gelecek ve gelişi ile gönüller yücelecek.
Birlik olmamız ve tek ses olmamız yeter.
Türkiye'de, ithal futbol hakemliği dönemi başlayacak.
Ya da ezan okunurken hakem ezan bitene kadar maça ara verebilecek.

Yok daha neler değil mi!?
Allah'ını seversen saçmalama Kadir Abi ya hu!...

kadiryeter Kadir Yeter.
22.12.2013

tp://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44676&page=66

bordolumavi
22.12.2013, 22:32
32 faul gs = 2 sari

7 Faul TS = 1 kırmızı 2 sarı

WTF !?

Bu istatıslık dogrumu

Efsane-1967
Onur sen olmasaydin su an hangi sirada olurduk dusunmek istemiyorum.

enmavi61
Niye bırakalım hakemı?Melo Olcan'a dırek gırıyor kırmızıyı versene?Colman gole gıdıyor oyun ne amaçla duruyor?Snıjder Mustafanın ayağına vuruyor sarıyı gören Mustafa!Burak 9 faul yaptı kart yok.Rıera,Drogba defalarca sarı kartlık faul yaptı kart yok.neyı bırakıyoruz ne anlatıyorsun sen?

Aynen kardeşim millet başka maç izlediiii anlamıyorum hakem resmen baskı altında kaldı

Semih58
Futbolcularımız tekme atmayı bırakıp, gol atmalı. Güzel oynadık. Onur olmasaydı 5-2 yenilirdik.

Turan AKYILDIZ
Onur olmasa 5 de yerdik 10 da. Adamlar ablukaya aldı bizim kaleyi. Bugünki mücadaleyi genele yayarsak bu takım kümeye düşer.

onur diyorsunuzda hep dışardan şutlar atıldı pozisyon verilmediki adamlara..hep uzaktan şutlar bırakında o kadar olsun snejder adam her oynadığı takımda böyle biri birden şut çeken biriydi...kaledede iyi kalecimiz var ve o topları tuttu...

Veysel
ya ne hakemi kardesim sorun hakeme baglamak cok komik ne olursa olsun bizim macı almamız gerekirdi hakeme gelince en onemli pozisyonu verdi golu daha ne olsun:):)):

Maçı nerede izledin Galatasaray Locasında mı ?

ccd6167
Bosi futbol hayatı bitmiş adam geldiğinden beri bi asist yapamaz mı yahu kadir bile yaptı adam hucuma cıkmamak için yemin etmiş

Arda'
İHO başkan seçildiği an bu senenin boşa gideceği belliydi. Tolunay hocaya bir sezon şans verilmesi lazımdı. En azından ilk devreyi 1 deplasman galibiyetiyle kapatmazdık.

inadina61_08
22.12.2013, 22:33

Trabzonspor formasını giyip izleyince hakemin maçı nasıl gs ye verdiğini gördüm, bir sonraki derbiyi gs forması giyip izlemek isterdim ama bünye kabul etmez. kusura bakma renkdaş.

umutberna
gs ile oynadığımız zaman takım oyuncuları niçin bu kadaar sululaşıyor anlamış değilim

kimin eli kimin cebinde belli değil

hocamız bile maç esnasında selçuka sarılıyor.

bu ne sululuk kardeşim

katılıyorum, bende anlamadım bu sıcak ilişkiyi
sahada sanki puan savaşı değilde sıradan bir dostluk maçı oynanıyor hemde sonucu önceden belli.

ophius
trabzon ilk 30 dk maçın hakimi pozisyonu da var
ama sonra baskı yedi ki yiceğimiz belliydi
burada yapmamız gereken evimizdeki lazio maçındaki gibi akıllı pas tercihleri ile ilerde etkili olmaktı ki rakibi biraz geriye çekelim
ama onu yapamadık belki de yapmadık
ikinci yarı yine aynı tarzı benimsedik
ilerde henrike kaynaklı organizasyon bozuklukları etkili olmamızı etkiledi bence
hakemi konuşmaya gerek yok
o olmasa da cincon maçı alacak istek ve güçteydi
ama o görevini yaptı maçın içine etti
allah belasını versin

kyodou
melo-olcan pozisyonu direk kırmızıydı bence. koşan adamın üzerine uçtu resmen köpek melo ! son dakikalarda drogbayı ikinci sarıdan atmalıydı. riera-colman pozisyonunda kartları tam tersi (rieraya kırmızı, colmana sarı) göstermeliydi. kısacası fırat maçın içine ......

nakzo

Onur kurtarmasa rahat 4 olurdu dustugumuz hala bak tek farkli yenildik diye sevinecek hale geldik ..............

UĞUR DURTAŞ
akçay hoca
her hafta
bizlere hakaret ediyor.
bizleri aptal yerine koyuyor.
bizleri futboldan anlamayan kişiler olarak görüyor

ben akçay hocaya üzülüyorum aslında.

bizim gördüğümüzü oda görüyor
ama dillendiremiyor.

lig sonuncusu bile bizden daha kişilikli top oynuyor.

ulan çıldırcam valla
iyi oynadık diyorlar
onur takımın yıldızı
böyle şey olmaz

Tufan AYAN
Veresiyeye emek kaptıran Trabzonspor, Kupayı müzesine yerleştirmedikçe; ne takımda ne de seyircide moral düzelir.
Banker Kastelli demişti ki:"Bırakın beni, borcumu karşılayacak malımı satayım; ödeyeyim..." ne bıraktılar ne ödettiler!. İflâs et bize yeter dediler... zincirin halkalarına başlakarını da eklediler.

Ey Trabzonsporlu; dik dur, kupa gelecek ve gelişi ile gönüller yücelecek.
Birlik olmamız ve tek ses olmamız yeter.
Türkiye'de, ithal futbol hakemliği dönemi başlayacak.
Ya da ezan okunurken hakem ezan bitene kadar maça ara verebilecek.

Yok daha neler değil mi!?
Allah'ını seversen saçmalama Kadir Abi ya hu!...

kadiryeter Kadir Yeter.
22.12.2013

tp://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44676&page=66

eyvallah ...

Turan AKYILDIZ
22.12.2013, 22:34
Bu istatıslık dogrumu

2 saattir basbas yazıyorum burda inan mıyor musunuz doğru ekranda yazdı bunu şerefsiz yayıncı kuruluş..o ğs nin gördüğü 2 sarıda maçın sonlarında nezaketen gösterilen sarılar...

TekfurÇayır 61
Onur'a da yazık oluyor, doğru düzgün bir takımımız olsa belki de Şenol Güneş'in en uzun süre gol yememe rekorunu kıracak.

S.ÖZKAN
Arkadaşlar tartışmadan uzak duralım lütfen herkes üzgün ve kızgın

hyasin61
Sonucu hakeme baglayanlar var ya :) Dogru hakemler cok ıyı oldugunda da bu yuzden yenılıyorduk hocanın 25 puan hedefı zaten hep bu hakemler yuzunden

Fatih Özkan
Bu istatıslık dogrumu

G.Saray 22 faul yapmış 2 sarı görmüş.
Trabzon 8 faulde 2 sarı 1 kırmızı görmüş.

Emre ÖZTÜRK
Herşeyi bir kenara bırakalım abi.Bizim bu O. evladı Fırat Aydunus'tan çektiğimiz ne olacak.Herif Drogba köpeğine kart vermemek için uğraştı.Colman'ı yok yere attı.Her maç kırmızıyı yapıştırıyor bize.Drogba çime ayağını takıp düştü faul verdi yaa kahpe herif

ophius
sahada sanki puan savaşı değilde sıradan bir dostluk maçı oynanıyor hemde sonucu önceden belli.

aynen kulube 5 kuruş kazandırmadan giden adamın nesine sarılıyorsun be adam

Semih58
Haftaya Onur KIVRAK yedek çıksın. Defans kendine gelsin, yoksa Onur'a güvenip oynamıyorlar.

zx61

Seninde ne olduğun belli...gerçi belli mi onu da sorgulamak gerek..kuş seni

zafercalikoglu
22.12.2013, 22:35
ilk yarı çok iyiydik,ve iyide pozisyonlar bulduk,ama malaesef büyük hoca sayesinde oyunu tutamadık,bu takım ,haftlardır,ve forvetsiz olmuyor diyor,ama olmaz,gadromuz yeterli tabi,
Colmanın harketi yalnış ama ,sarı verilirdi o pozisyona ,başlatan riera,Coılman madem profosyenelsin adam sana hareket yaptı sende at kendini,artislik zamanımı,,
Burakın attığı goller ballı goller ,Onur hakkikaten cok iyiydi,,Colman atıldıktan sonra pozisyon bulamadık malesef,

Zokara acilen gönderilmeli, bu adamdan bi cacık olmaz,

Adrianı İstanbula götürüyorsan oynatman lazım,Hoca ,hadi diyelim ,1.yarı oynatmadın golu bulduktan sonra alabilirdin,hemde oyunu soğuturdun ,adrian hiç yoktan ayagında top tutabilir di,

inadina61_08
Onur olmasaydı sahada 10 kişi oynardık, niye olmasaydı diyorsunuz ki, Kaleci değil mi?

Fatih Özkan
Sonucu hakeme baglayanlar var ya :) Dogru hakemler cok ıyı oldugunda da bu yuzden yenılıyorduk hocanın 25 puan hedefı zaten hep bu hakemler yuzunden

Hırsızın hiç suçu yok değil mi ?

Efsane-1967

Ufak atta civcivler yesin. Nasil mac sonucu mactan once belli oluyor.

fatihmats
Trabzonspor formasını giyip izleyince hakemin maçı nasıl gs ye verdiğini gördüm, bir sonraki derbiyi gs forması giyip izlemek isterdim ama bünye kabul etmez. kusura bakma renkdaş.

valla hakeme baglamak yanlıs hakem hakem hakem her zaman sıgındıgımız tek yer kardesim takımın neresinde kalıteli adam var onu soylemek lazım... artık bu kalitesiz adamları hala takımda tutuyorlar ya yazık...

bordox

Peki renkdasim mac sonunda bizim oyuncularin mac sonunda hakemin etrafinda olmalari gerekirken gs li oyuncularla sarmas dolas olmasini neye bagliyorsun?

Karakter sorunu işte,para alıyorlar ondan sonrası nanay.Şu takımı hak eden kaç futbolcumuz var ki?Bunlara böyle bir maçtan sonra o saçma tavırları için kim ceza verecek,maç içinde rakip futbolcuya sarılan Hoca mı,yardımcıs Hami mi?
Bu takımın sahibi falan yoktur.

bordomavi61ts
22.12.2013, 22:36
Arkadaşlar sakin olmak istiyorum ama olamıyorum. Kötü futbol falan diyorlar . Haklı olabilirler. Kötü oyuncularımız var tabiki de. Ama göz göre göre hakem tarafından yapılan haksızlıklarıda görmezden gelemeyiz. Sırf fb ve gs başa baş gitsin diye yapılan bu pisliği kaldırmak zor. Artık futbolu bir eğlence olarak görüp izlerken rahat olmak gerektiğini düşünüyorum yoksa yıpranacaz.

Mellih
gün olur devran devran döner elbet..

dağlıca61
öncelik yırtıcı bir santrafor olmak üzere takıma uyum sağlayacak 2-3 transfer ile iyi bir performans yakalarsak inanıyorum ki ikinci yarı çok şey olacak zira üstümüzdeki tüm rakiplerimiz, (GS, BJK, FB, Kasımpaşa vs) Trabzon'a gelecek.

Doğan BULAT
kusura bakma ama gs deplasmanından sonra, hele de o kadar konuşacak olay-konu varken 3 büyüklerin taraftarlarını övmen akla başka bişey getirmiyor...

Sende haklısın

Zaten takım kötü oynuyor. Taraftar da ateşlemiyor.. Bu gün maçın neyini konuşayım ben?

G.s kalecsine kaç top gelmiş? Onur'a kaç top gelmiş? Hesabını yap artık

G.S taraftarını top bizdeyken ıslıklarken görünce hakemi etki altına nasıl aldıklarıı görünce isyan ettim

Belki bu topla taraftarımız olsa 6 puan hanemize fazla yazılırdı..

Birde işe gidince 20 kişinin arasında tek Trabzonlu sen olunca insan sinirleniyor işte

serdaracıl
22.12.2013, 22:37
Takim elinden geleni yaptı. Ben kizmiyorum sadece forvetimiz ve sag açıkta sert bir adama ihtiyacimiz var.

Bukalemun
Evet , Burak Yılmaz profesyonel

Ama

Bu adam Gayse de kral diye çağırılıyorsa TS sayesindedir.
Bu şeref yoksunu dolu ligde oynuyorsa TS sayesindedir.
Bu adam TS sayesinde gol kralı oldu

Peki

Insanin biraz saygısı olsa bu kadar borcu olan takıma böyle sevinir mi ?

Biz mi çok duygusalız ? (!)

Antonio
ülkedeki kirlillik o kadar kötü ki futbola baksan kirlenmişliği görüyorsun.

Bülent AKBULUT61
o değilde niye MRA Şerefsiz selçuka sarıldın kardeşim biz milletin şerefsiz it oyuncularına komik'mi göruncez öyle bir kuralmı var

fatihmats
Arkadaslar ligin bitimine 6 hafta var mra hedefimiz 24 veya 25 dedi anlamamıstım ama siimdi anlıyorum...

Cafer Bulur
Lig tv ve yandaslari onuru göklere cikararak bizim dogranmamizi gözardi ediyorlar ve biz buna alet oluyoruz yazik vallahi.

Su macta futbol konusmak futbolun dogasina ihanettir,hakem rezilligini konusmamak ise art niyettir.

bordox
valla hakeme baglamak yanlıs hakem hakem hakem her zaman sıgındıgımız tek yer kardesim takımın neresinde kalıteli adam var onu soylemek lazım... artık bu kalitesiz adamları hala takımda tutuyorlar ya yazık...

Geçen hafta,önceki hafta ondan önceki haftalarda puan kaybı oldu,burda hakemin h si geçmedi.Bu maçta da hakemlik bir şey olmasa niye insanlar isyan etsinler?

kyodou
onur diyorsunuzda hep dışardan şutlar atıldı pozisyon verilmediki adamlara..hep uzaktan şutlar bırakında o kadar olsun snejder adam her oynadığı takımda böyle biri birden şut çeken biriydi...kaledede iyi kalecimiz var ve o topları tuttu...

katılıyorum. bizim daha çok pozisyonumuz vardı. sneijder ortasahadanda vuruyor. bunları pozisyondan mı sayalım şmdi :/

Bukalemun
22.12.2013, 22:38
Bu istatıslık dogrumu

Maçı izledim 31 ya da 32 faulleri var kartlar doğru

inadina61_08

Olayı ilk kez hakem olayına indirgiyorum, hep kızacak birşeyimiz vardı, hep kendimizi eleştirdik, 2011 i yaşadık, orada da hakemler yoktu, 11 kişi çıkıp 14 kişilik oynamamız gerek. bu kadro iyi demiyoruz elbet ama bu maç böyle olmasının en büyük sebebi hakem ikincisi MRA'dır ki bence iyi transferler yapmazlarsa görevi bıraksın,

Tufan AYAN
Arkadaşlar tartışmadan uzak duralım lütfen herkes üzgün ve kızgın

gerçekten öyle hakem sağ olsun...

lazzz61
Mra iyi hoca eldeki malzeme bu beyker forvetimiz yedersiz :) bambayi cok begendm ilk yarida bi sol bek bi forvet ve birde orta saga gole donuk oyuncu lazm bize

Cafer Bulur
Karakter sorunu işte,para alıyorlar ondan sonrası nanay.Şu takımı hak eden kaç futbolcumuz var ki?Bunlara böyle bir maçtan sonra o saçma tavırları için kim ceza verecek,maç içinde rakip futbolcuya sarılan Hoca mı,yardımcıs Hami mi?
Bu takımın sahibi dalan yoktur.

Aynen renkdasim iste aci olan budur.

Bu macta alenen dograndik ama bizim oyuncular bunun farkinda degiller,beni kahreden budur.

Ayhan Yüksek

Cafer kardeşim geri sayfalarda yorum yapmıştım o konuda,maç bitmiş ben çıldırıyorum saydırıyorum bizimkiler gitmiş hakemle tokalaşıyor gs li piçlerle sarmaş dolaş forma değiştiriyorlar yav yapmayın Allah aşkına bu Trabzonsporlu ruhu değil git hakeme iki çift laf et sinirlen varsın sonuç değişecek olmasın gs li piçlerin yüzüne bile bakma ,ruhumuzu yitirdik arkadaş biz ruhumuzu gerisi fasa fiso.

zafercalikoglu
22.12.2013, 22:39

Çok güzel özetledin talimatı almış bir yerlerden ,fb gündüz puan kaybetmişken Gs hiç kaybedermi Ligin heyacanı gider,ben takımı ilk yarı cok begendim,tam oynaması gerektiği gibi oynadı,sadece olcan yoktu sahada ilk yarıda Colman süperdi,Kalecimizede fazla iş düşmemişti,,

ama malesef dahi hocamızında katkılarıyla bu hale geldi,yusufun hazır olmadığı apaçık ortada,neden oynatırsın ,Adrianı neden şans vermezsin,yusufu oynatacagına onun yerine henrige yi koy,ucada emreyi ole dene şansını ,ama yok,duruş yok

umutberna

gs bugün defansta çok fazla açıklar verebilirdi ama Trabzonsporun Colman dışında topu ileri taşıyacak oyuncusu yokta. Olcan 60dan sonra devreye girdi Yusuf'ta 2.yarının başında biraz oynadı. Zokora ve Aykut'un hcuma hiç katkısı yok.

İbrahim CİHAN
fırat aydınus yetti artık. ilk yarı colmanın tertemiz kaptığı pozisyon çok çok net hata maçın en net gol pozisyonu olabilirdi. yine riera melo drogba çok çok önce kart görmelilerdi. her maçımızı katlediyo ...............

lazzz61
22.12.2013, 22:40
Biz gs ye pozisyon vermedk sinayderin etkili sutlari vardi

nakzo

Harbiden sinirden guluyorum 23 puanimiz var hala hakem karabuk yakaladi bizi eskisehir onumuzde sivas yenerse 6puan fark atacak bize hala hakem .

Tufan AYAN
Evet , Burak Yılmaz profesyonel

Ama

Bu adam Gayse de kral diye çağırılıyorsa TS sayesindedir.
Bu şeref yoksunu dolu ligde oynuyorsa TS sayesindedir.
Bu adam TS sayesinde gol kralı oldu

Peki

Insanin biraz saygısı olsa bu kadar borcu olan takıma böyle sevinir mi ?

Biz mi çok duygusalız ? (!)

bizde problem yok ya burakın ............... bir sorun varmış galiba...

zx61
gün olur devran devran döner elbet..
Dönmez o devran..bizim içimizde böyle tipler olduğu sürece dönmez..mra mış , futbolcularmış hala anlamıyorlar bu maç ğsye verilmeliydi ve verildi..sampiyonluk sezonu bir cok maçımızda puan kaybetmemiz gerektiği için kaybettiğimiz gibi..şu hakemlere bir operasyon ne zaman gelir bilmiyorum..bildiğim tek bir sey var bu ligde satılmış hakemlerden en çok çeken zavalli Trabzonum

artvints
büyük! takım oyuncularına yapmayın etmeyin diye yalvarsın, bizim takıma cart diye çıkarsın kartları.nasıl nefret ediyorum şu fırat aydınus tan tam sinsi bir hakem.o kel yardımcı da galatasaraylıydı heralde, her kararı gs lehine aldı.

Mellih
Lig tv ve yandaslari onuru göklere cikararak bizim dogranmamizi gözardi ediyorlar ve biz buna alet oluyoruz yazik vallahi.

evet lig tv'nin böyle gereksiz gündemleri var.. şaşırmayın onurun kurtarışlarına övmeyinde adamın oyunu sağlam.. yok sneijder onuru tebrik edermişte yok onur 15-16 şut çıkarmışta..

levent yıldırım
22.12.2013, 22:41
Hakan Şükür, Galatasaray - Trabzonspor maçını değerlendirdi
Onurdan Şüphelenmeye Başladım Ne Demek Ya

lazzz61
Hakemin art niyetli oldugunu ankadgm pozisyon colmanin korner direginin ordan aldigi topa faul calmasi

Sibel
O Fırat Aydınus'un ağzı burnu kırılsa Trabzon'da bak bakalım daha bir şey yapabiliyor mu?
Ama biz hep sakin kalmalıyız tabi.

Cafer Bulur
Cafer kardeşim geri sayfalarda yorum yapmıştım o konuda,maç bitmiş ben çıldırıyorum saydırıyorum bizimkiler gitmiş hakemle tokalaşıyor gs li piçlerle sarmaş dolaş forma değiştiriyorlar yav yapmayın Allah aşkına bu Trabzonsporlu ruhu değil git hakeme iki çift laf et sinirlen varsın sonuç değişecek olmasın gs li piçlerin yüzüne bile bakma ,ruhumuzu yitirdik arkadaş biz ruhumuzu gerisi fasa fiso.

Aynen abim duygularima tercüman oluyorsun gercek sorunumuz budur.

Trabzonspor hakeme boyun egiyor ve buna hicbir oyuncumuz ,yetkilimiz isyan etmiyorsa biz bitmisiz demektir.

Courage
Onura gelen topların yarısından fazlası yerden yavaş toplar.

Melih'İn (spiker) .......... yırta yırta bağırarak Onur Onur demesine bakmayın siz. Garibimin TS'de bildiği başka oyuncu yokta ondan.

gs gol atınca aha dedim Melih'e birşey oldu , vücudundan bir parça koptu. Böyle .......... böyle .......... yerin dibine girsin!

Uğur Gündüz
22.12.2013, 22:42
Aykut'un yerine Adrian'ı almayı düşünmek çok mu zor? Oyunda etkinliği sıfır olan Aykut'ta ısrar niye?
Kaç maçtır Olcan sağ açık, ne faydası var?
Henriden kötü bırak golcüyü futbolcu var mı? Daha kötüsü Janko ya da Emre mi?
Sahaya Zokora-Colman-Adrian ile çıkmakla zokora-Aykut- Colmanla çıkmanın ne anlama geldiğini futbolcu bilmez mi?
Rakibi bekleyen, kapanan, kendi sahasında bile oyun üstünlüğünü rakibe bırakan , kondisyonu yetersiz bir takımdan kim sorumlu?

bordolumavi
22.12.2013, 22:42
Maçı izledim 31 ya da 32 faulleri var kartlar doğru

Biz 7 faulmu yaptık 90 dakıka da

kyodou
22.12.2013, 22:43
Sende haklısın

Zaten takım kötü oynuyor. Taraftar da ateşlemiyor.. Bu gün maçın neyini konuşayım ben?

G.s kalecsine kaç top gelmiş? Onur'a kaç top gelmiş? Hesabını yap artık

G.S taraftarını top bizdeyken ıslıklarken görünce hakemi etki altına nasıl aldıklarıı görünce isyan ettim

Belki bu topla taraftarımız olsa 6 puan hanemize fazla yazılırdı..

Birde işe gidince 20 kişinin arasında tek Trabzonlu sen olunca insan sinirleniyor işte

trabzonsporlu olmak 50 kişinin arasında 7-0 lık yenilgiden sonra bile gururlanmakTI eskiden. çünkü herkes biliyordu; trabzonspor eğer farklı yenilmişse o maçta bi şanssızlık vardır diye. ama artık eski trabzonspor yok. takım öyle alakasız adamların eline geçtiki artık ne puan alabiliyoruz nede prestij artırabiliyoruz. sende haklısın. artık sıradanlaşıyoruz...

Courage
Dönmez o devran..bizim içimizde böyle tipler olduğu sürece dönmez..mra mış , futbolcularmış hala anlamıyorlar bu maç ğsye verilmeliydi ve verildi..sampiyonluk sezonu bir cok maçımızda puan kaybetmemiz gerektiği için kaybettiğimiz gibi..şu hakemlere bir operasyon ne zaman gelir bilmiyorum..bildiğim tek bir sey var bu ligde satılmış hakemlerden en çok çeken zavalli Trabzonum

;)

bordox
evet lig tv'nin böyle gereksiz gündemleri var.. şaşırmayın onurun kurtarışlarına övmeyinde adamın oyunu sağlam.. yok sneijder onuru tebrik edermişte yok onur 15-16 şut çıkarmışta..

Geri zekalımıdır nedir bu adamlar bu sezon Onur her maç böyle iki tane şutunu çıkardı diye neden hakem katliamını es geçiyor şerefsizler.

Bukalemun
Henrique karşı takımda olsa yenmiştik

asilhamsi
ortasaha,forvet bilmem ne diyoruz da

Ulan biz bu şereften yoksun adi insanların liginde 82 puanla alamadık kupayı neyi tartışıyoruz hala?

Tayfun
Trabzonspor formasının hakkını kaç futbolcu veriyor sahada. Mağlubiyet sonrası kaç futbolcu bunu dert ediyor kendine ?

Takmış günahına çoğu..

Semih58
22.12.2013, 22:44
Arkadaşlar,Melo'yu hakem oyundan atmalıydı. Zokora kabadayılık peşinde.Biraz da futbolcularımızı eleştirsek fena olmayacak.

Bukalemun
Biz 7 faulmu yaptık 90 dakıka da

Evet son dakika da yaptıysak 8

okan6161
hakem yaktı oyuncu değiştirememe hastalığı yaktı ne olsun aykut akgüne 90 dk dayanan adam ancak bunu hak eder

Cafer Bulur
Harbiden sinirden guluyorum 23 puanimiz var hala hakem karabuk yakaladi bizi eskisehir onumuzde sivas yenerse 6puan fark atacak bize hala hakem .

Daha önceki maclarda takimin kötülügünden kaybettigimiz de oldu ama bariz hakem hatalariyla mac kaybettigimiz de oldu tipki bugünkü mac gibi.

Kimse Ts nin kadrosu cok iyi hakemler kötü demiyor ama kadron cok iyi degilse hakemlerin iyi yönetimine muhtacsin bunu bu aksam göremedigimiz icin yenildik.

Efsane-1967
Ben yenildigimiz mactan sonra Trabzonsporun hic bir futbolcusunu boyle sarmas dolas gormek istemiyorum .
Yeter artik, biz bagiralim, sovelim, uzulelim hatta canimizi verelim tek sevdagimiz olan Trabzonspor icin.
Futbolcular gulerek, forma degistererek gayet neseli sekilde maci kapatsin. Ama para bir gun gec odendigi zaman FIFA yolunu tutmasini bilirler.
Hakeme ettigim kufurleri en az sizde hak ediyorsunuz !

TekfurÇayır 61
22.12.2013, 22:45
Öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki lig tv bizde övecek futbolcu bulamasa hakemin bize karşı adâletsizliğinden bahsedecek de Onur'un kurtarışları buna engel oldu. Hayret diyorum.

Lig tv'yi hiç mi tanımıyoruz.

asilhamsi
bu kahbelere karşı isyan edecek oyunculara ihtiyaç var.

zx61
Lig tv mi de iptal edecegim yarın guzelde bir sövecegim..bu gün sinayderrrrr, selçukkkkkk diye kendini yırtan ş..den bahsetcem..

cellchook
Emenikeyi takdir edeceğim hiç aklıma gelmezdi.

Burak Yılmaz'a şaşırmıyorum.

Onur Akyüz
Hakem baştan sona art niyetliydi ve maçı kaybedeceğimiz belliydi.

Colman'ı attığında resmen muradına erdi dedim, çünkü herif alenen kırmızı kart vermenin peşindeydi. Baştan sona şov yapmaya çıkmıştı, bu şovu gs'ye yapmaya götü yiyemezdi bize yaptı!

Öznur61
22.12.2013, 22:46
Maç sonucu için söyleyeceğim tek şey Allah belanı versin Aydınus.
Hadi iyi geceler.

Fatih Özkan
Ben yenildigimiz mactan sonra Trabzonsporun hic bir futbolcusunu boyle sarmas dolas gormek istemiyorum .
Yeter artik, biz bagiralim, sovelim, uzulelim hatta canimizi verelim tek sevdagimiz olan Trabzonspor icin.
Futbolcular gulerek, forma degistererek gayet neseli sekilde maci kapatsin. Ama para bir gun gec odendigi zaman FIFA yolunu tutmasini bilirler.
Hakeme ettigim kufurleri en az sizde hak ediyorsunuz !

Katılıyorum!

E. Okan Bülbül
1) Colmanın çizgiden çıkardığı top dışarı çıkmamıştı çıktı dedi
2) Melo topla alakasız bi şekilde olcana dirsek attı girdi kart dahi göstermedi
3) Burak 10 a yakın faul yaptı kart göstermedi
4) Mustafanın ofsayttan attıgı golden once rieranın colmanın ayagına öküz gibi vurmasını yine kartsız geçiştirdi
5) Drogba hertürlü çirkefliği yaptı atmadı
6) Sneijder ayağını taktı mustafa kart gördü. Faul yapms olsa bile kart gösterilmeyecek bi pozisyo
...

1) Gol olabilirdi
2) Net kırmızı kart, hadi bunu vermedin sarı kart. Sarı kartı olan oyuncu bu kadar rahat oynayamaz oyuna direk müdahale
4) Rieraya orda sarı kartı verse colmanla olan pozisyonda ya colmanı atamazdı ya da ikisinide atmak zorunda kalırdı.

İnce ince kıydı hakem bizi colman atıldıktan sonrasını izlemedim hatırlamadıklarım da olabilir. Ekşide falan yorumları okuyorum da hakem çok adil maç yönetmiş yazan kanı bozukları gordukce kan beynime sıcrıyor. Ben mi çok taraflı bakıyorum onlar mı?

HH_52
http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt55f.jpg

İHO ve MRA nın eseri. Şampiyonluğa oynayan Trabzonsporun durumu!!!

kyodou
bu takımın parası yok diye transfer yapılmıyorsa iho neden başkan ? bizden biri başkan olsaydı ? aynı şey değilmi. ben başkan olayım ya. mitinglerede giderim, erdoğan bayraktarıda yalarım, gökdenize ödemelide atarım, transfer yapacak diye alakasız birinden telefonda beklerim. hatta bundan fazlasınıda yaparım. paramız yoksa ben başkan olursamda olmayacak. bu takımda bundan daha kötü oynamayacak. neden başkan ben değilimde iho ?

Ayhan Yüksek
Çıkıpta şu ahekeme iki çift ağır laf söyleyecek yönetimimiz teknik kadromuz futbolcumuz yok malesef, öyle gazeteye falanda değil,bizzat televizyona hatta bu gece çıkacaksın gerekirse lig tv ye bağlanacaksın hakeme demediğini bırakmayacaksın,yoksa bu itler Onur süperdi der snaydır iyi şutlar çekti gs maçı istedi der kıvırırlar,çıkacaksın bu maçta şu bu konuşulmaz hakem fb nin yenilmesi üzerine tiyatronun dahada heyecanlanması için gs yi aldı götürdü diyeceksin hiç maçı yorumlamayın yalan yere diyeceksin ama nerdeeee.

Mehmet Fatih Silik
Takimi kutlamak gerek...
Bu sezon Futbol oynamaya cali$tigimiz 2-3 mactan birtanesiydi...
Zevkli ve mücadeleci bir mac oldu...
Hakeme deginmek istemiyorum, keza ali$tik artik (:
Ama Colman'in yaptigini kabul edemiyorum...

Bukalemun
22.12.2013, 22:47
Kardeş adam bir top tutmadı.Aldığı topu verdi Janko olsa o kafayı kaleciye mi atar ?

Oruç
Emenikeyi takdir edeceğim hiç aklıma gelmezdi.

Burak Yılmaz'a şaşırmıyorum.

No 8'in kankası. Normaldir.

Antonio
iho yüreğin yetiyorsa fırata da it desene sahibini göstersene!

Varlıbaş61
Hala kovulmadı mı şu Henrique.

Mert'
22.12.2013, 22:48
İHO niye aday oluyor parası yoksa ? Proje desen o da yok kupayı alacaktı güya 1 ayda gördük onu da.

bordolumavi
Evet son dakika da yaptıysak 8

Tsk,,,işte boyle buyuk bı fırat aydunus

U.Sadıkoğlu
Arkadaşlar lütfen hakaret ve eleştiri arasında ki ince çizgiyi iyi yakalayalım.

emre duman
Takimi kutlamak gerek...
Bu sezon Futbol oynamaya cali$tigimiz 2-3 mactan birtanesiydi...
Zevkli ve mücadeleci bir mac oldu...
Hakeme deginmek istemiyorum, keza ali$tik artik (:
Ama Colman'in yaptigini kabul edemiyorum...

yılbaşı yaklaşıyor normaldir ben başkanın yerinde olsam göndermem biryere zinrile bahlarım ağaca

ayrıca takım iyi id hocanında arkasındayım herzaman gitti güne kadar hıcamızdır gidince o yoluna biz yolumuza

HH_52
bu takımın parası yok diye transfer yapılmıyorsa iho neden başkan ? bizden biri başkan olsaydı ? aynı şey değilmi. ben başkan olayım ya. mitinglerede giderim, erdoğan bayraktarıda yalarım, gökdenize ödemelide atarım, transfer yapacak diye alakasız birinden telefonda beklerim. hatta bundan fazlasınıda yaparım. paramız yoksa ben başkan olursamda olmayacak. bu takımda bundan daha kötü oynamayacak. neden başkan ben değilimde iho ?

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Yüzde Yüz Katılıyorum.

outlaws61
Valla kime kızsam bilemiyorum. Hakemi ilk duyduğum an böyle olacağını biliyordum. Bu düzen böyle geldi böyle devam edecek. Ne zaman Trabzon'da bir hakem adam akıllı dayak yiyecek ne zaman Trabzon'da yöneticiler laf değil icraat yapacak o zaman belki bişeyler değişir. Bu takım 2 hoca yedi. Benim güvenim MRA alttan getirdiği oyuncularla bizi heycanlandırcak diyeydi. Ama o hala Aykut'la Bamba'yla Zokora'yla devam ediyor. Ben zaten bu adamları izlemekten bıkmışım sen bunları gözümüze sokuyosun. Çık Abdulkadir'le Caner'le Yusuf'la Kadir'le yenil ağzımı açarsam ne olayım..

Cihansev
22.12.2013, 22:49
Kadro yetersiz diyenlere şimdi sayıyorum kadroyu...

Onur .. türkiyenin en iyi kalecisi.. hatta dünya çapında kaleci..
Bamba.. Bizim gidemediğimiz Brezilya 2014 de olacak Fildişi Milli takımının oyuncusu
Mustafa.. Milli takıma aday bence hakediyor
Bosingwa Chealse .. Porto da oynamış
Alanzinhio 2-3 sene önce ligi sallıyordu
Colman.. Şamapiyon olduğumuz yıl Her hafta Rıdvan öve öve bitiremezdi..
Olcan Antepteyken nasılıl olduğunu herkes biliyor
Malouda Lyon, chealse da onamış
Zokora Tottheanam, sevilla da oynamış
Janko İki sene önce gol makinası diye porto almış
Adrian Lewandowski li polonya milli takımının 10 numarası, gelmeden 2 yıl üst üste polonya liginin oyuncusu
Yusuf Geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor
Soner Geleceğin Yıldızı olarak gösteriliyor
Henriqe belçikada 18 gol atarak gelmiş

Daha ne olsun arkadaş yok kadro çok kötüymüş.. bu kadrodan adam gibi hoca şampiyonda çıkarır .. Bunlar oynamıyorsa sorumlusu hocadır.. yönetimdir.. Futbolcuyu motive edecek mental ve fizik olarak hazırlıyacak ondan performans alacak olan hocadır.. bunlar kötüyse hocadır kötü... kimse kadro yetersiz demesin kendini kandırmasın..yıldızlar takım başarılı oldukça çıkar.. burak selçuk bize geldiğinde yıldız mıydı

carolo
Turkiye liglerinden umudu kestigim için Juventus maçini dusunuyorum ben...

bu kadar pozisyonu Juve ne yapar bilemiyorum

Turan AKYILDIZ
O Fırat Aydınus'un ağzı burnu kırılsa Trabzon'da bak bakalım daha bir şey yapabiliyor mu?
Ama biz hep sakin kalmalıyız tabi.

bacım yeminle tv başında kırdım resmen ağzonı burnunu o an yanında olsaydım kesin elimde kalırdı...yetti bu adamın bize çektirdikleri be...vallaha gelecem trabzona maça bu adam varsa bi güzel pataklayacam...yeter da yeter bir takımla bu kadar uğraşılmaz ya...

Bukalemun
22.12.2013, 22:50
Tsk,,,işte boyle buyuk bı fırat aydunus

Keske Zokora o Drogba'ya bir tane geçirseydi.Ah ulan ah

inadina61_08
22.12.2013, 22:51
buradaysan yüreğine sağlık
@Yazici6192 4 dk
Aleyhine 32 faul çalınan Galatasaraya 2 sarı kart, (o da zorla)
Aleyhine yalnızca 7 faul çalınan Trabzonspor'a ise 1 kırmızı, 2 sarı kart
Adalet ?

Oruç
Şbnin yenilmesiyle maçta hakem katliamı olabilir. Maksat lige 'renk gelsin.'

Bu akşam, 17.57.

asilhamsi
benim icin cicon ile şikebahce arasında zerre fark yok

ikisi de kahbe takım.İkisinde top oynamış,ekmeğini yemiş adamlara bu kahbelik bulaşıyor.

Bu ligde şerefiyle oynayan tek takım biziz.

Diger anadolu takımları bu kahbelerin yalakaları,şakşakçıları.

Trabzonsporlu oyuncular kahbe bizansa karşı her macı ölüm kalım meselesi görmek zorunda.

Ayagı kırılana kadar mücadele etmek zorunda.

Aksi takdirde bu formayı giymesinler.

Gidip anadolunun sıradan şakşakçı takımlarında oynasınlar.

Burası Trabzon,burası Trabzonspor.

Büyüklüğünü anlamayan hoca,başkan,futbolcu bir zahmet siktir olup gitsin.

Trabzonspor mağlup olunca hocası isyan eder,futbolcusu isyan eder.

Hırsından ağlar.

Biz efsane kadrolardan bunlara alışıgız.

Sinmiş,ezik,süklüm büklüğm topcular,hoca bir zahmet siktirsin gitsin.

Bize bagıracak,isyan edecek,tekmeye kafa sokacak adamlar lazım.

Bize ONUR lu adamlar lazım .

Arda'
Kimse MRA için kadro yetersiz demesin abicim Lucescu 2002 yılında gs ile kimlerle şampiyon oldu gördük.

Ilelioglu
22.12.2013, 22:52
Turkiye liglerinden umudu kestigim için Juventus maçini dusunuyorum ben...

bu kadar pozisyonu Juve ne yapar bilemiyorum

gayse'nin yendigi juve mi? Ayrica o macta adil bir yönetim olacak insallah.

..

HH_52
22.12.2013, 22:52
http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt55f.jpg

İHO ve MRA nın eseri. Şampiyonluğa oynayan Trabzonsporun durumu!!!

Ilelioglu
22.12.2013, 22:53
Bu akşam, 17.57.

Evet sasirmadik zaten. Hem rakibi hemde hakemleri yenebilecek bir kadro olusturmaliyiz.

..

İskender YILMAZ
Abi yeter artık bıktım ben bu takımı izlemekten ya.

Hakeminin de Henrique'sinin de.. Gerçekten yoruldum artık bu pis ligde, ruhsuz artık topçularla bir şeyler için mücadele etmekten, ezilmekten.

Cafer Bulur
Gecen hafta bamba hakemi yiyecekti ama özkahya serefsizi kirmizi veremedi bizim oyuncular bunu görmedi mi ki hakemlere itiraz yok.

Bizim oyuncular maci yasamiyor resmen,3 eziklerin oyuncularina bakin haksiz bir karar karsisinda nasil isyan ediyorlar ama bizim oyuncularda isyan yok arkadasina sahip cikma yok.

Iste bu nedenle bu futbolculari postalarim kaybetmeleri nedeniyle degil.

bordolumavi
Keske Zokora o Drogba'ya bir tane geçirseydi.Ah ulan ah

Drogbadan allah gıbı korkuyo o vursa vursa aykut vurabılırdı yemın ederım o drogbaya kafayı koyup agzını burnunu kırıp kırmızı görse tsk edecektım

Full HD
22.12.2013, 22:54
Insallah futbol yasaklanir.Yada bir nedenden dolayi oynanmaz bu Jabhat Al Nusra olabilir! :D

bordox
benim icin cicon ile şikebahce arasında zerre fark yok

ikisi de kahbe takım.İkisinde top oynamış,ekmeğini yemiş adamlara bu kahbelik bulaşıyor.

Bu ligde şerefiyle oynayan tek takım biziz.

Diger anadolu takımları bu kahbelerin yalakaları,şakşakçıları.

Trabzonsporlu oyuncular kahbe bizansa karşı her macı ölüm kalım meselesi görmek zorunda.

Ayagı kırılana kadar mücadele etmek zorunda.

Aksi takdirde bu formayı giymesinler.

Gidip anadolunun sıradan şakşakçı takımlarında oynasınlar.

Burası Trabzon,burası Trabzonspor.

Büyüklüğünü anlamayan hoca,başkan,futbolcu bir zahmet siktir olup gitsin.

Trabzonspor mağlup olunca hocası isyan eder,futbolcusu isyan eder.

Hırsından ağlar.

Biz efsane kadrolardan bunlara alışıgız.

Sinmiş,ezik,süklüm büklüğm topcular,hoca bir zahmet siktirsin gitsin.

Bize bagıracak,isyan edecek,tekmeye kafa sokacak adamlar lazım.

Bize ONUR lu adamlar lazım .

Hay atana ceddine rahmet kardeşim.Şu yazıyı birisi bizm takımın oyuncularına göndersin,yok yok soyunma odalarına asılsın büyük puntolarla.

Cihansev
bacım yeminle tv başında kırdım resmen ağzonı burnunu o an yanında olsaydım kesin elimde kalırdı...yetti bu adamın bize çektirdikleri be...vallaha gelecem trabzona maça bu adam varsa bi güzel pataklayacam...yeter da yeter bir takımla bu kadar uğraşılmaz ya...

Turan abi selam :)

Kaan
Aykut'u yanına çağırdıktan sonra kasıkları mı ağrımış bu efendilik abidesinin?

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/1526873_747346238627509_1562023024_n.jpg

Ilelioglu
22.12.2013, 22:55
Gecen hafta bamba hakemi yiyecekti ama özkahya serefsizi kirmizi veremedi bizim oyuncular bunu görmedi mi ki hakemlere itiraz yok.

Bizim oyuncular maci yasamiyor resmen,3 eziklerin oyuncularina bakin haksiz bir karar karsisinda nasil isyan ediyorlar ama bizim oyuncularda isyan yok arkadasina sahip cikma yok.

Iste bu nedenle bu futbolculari postalarim kaybetmeleri nedeniyle degil.

Aynen maalesef. O kadar cok faktör varki. Düzeltmemiz gereken cok sey var. Sifirdan baslamaliyiz, ama profesyonel bir Yönetim anlayisi ile.

Yoksa ayni seyleri yasamaya devam ederiz.

..

Cafer Bulur
22.12.2013, 22:57
Su drogba ya bizim oyuncular haddini bildirmedi ya inanin buna yaniyorum kaybetmeye degil.

Hadi zokora ve bamba vatandasi diye yapmadilar,peki digerlerine ne demeli bu kadar yüreksiz olunur mu?

MRA gitmeli diyordum ama ilk gitmesi gereken bu ruhsuz futbolcu kadrosudur yoksa iflah olmayiz.

inadina61_08
22.12.2013, 22:58
Aynen maalesef. O kadar cok faktör varki. Düzeltmemiz gereken cok sey var. Sifirdan baslamaliyiz, ama profesyonel bir Yönetim anlayisi ile.

Yoksa ayni seyleri yasamaya devam ederiz.

..

Bu ülkede barcelona olsan yine böyle olacağına o kadar inanıyorum ki. Bu hakemlere ve tff ye yönelik bir operasyon yapmayan Polis-Hakim-Savcı neyi bekliyor bilmiyorum, bunlara bir operasyon lazım bakalım milliyetçi-ak-cumhuriyetin ne zaman aklına gelecek TRABZON.

Uğur Gündüz
1-Colmanın pozisyonu kesilmese ve gol atılsaydı,
2-Melo sarı görseydi,
3-Drogba daha önce sarı görseydi,
4- riera daha önce sarı görseydi,
5- Mustafa sarı görmeseydi,

Kısaca maçı hakem şerefli yönetseydi sonuç değişir miydi? Bilinmez, ama hakemin şerefsizliği tartışılmaz!

Bukalemun
Su drogba bizim oyuncular haddini bildirmedi ya inanin buna yaniyorum kaybetmeye degil.

Hadi zokora ve bamba vatandasi diye yapmadilar,peki digerlerine ne demeli bu kadar yüreksiz olunur mu?

Colman , Riera yerine Drogba'ya vursa çok sevinirdim varya

bordolumavi
Bısey sorucam bu onurun sozlesme uzattıgını borsaya bıldırdıler ı yanı bı resım veya onurun agzından bı acıklama duymadık ben bışu yonetımden korkuyorum bıze uckagıt yapabılırler...

dağlıca61
22.12.2013, 22:59
Maluda bu maçta cezalı olmasa acaba daha farklı mı olurdu diye düşünmeden edemiyorum ve ekliyorum bence tecrübesi ile çok farklı olurdu.

kudu_89
2 haftadir cok iyi oynuyor takim. henrike ve yusuf kotuydu. sanssizlik. cok uzun zamandir ilk kez heyecanli bi trabzonspor maci izledim.

Turan AKYILDIZ
Turan abi selam :)

aleyküm selam renktaş...kusuru bakma fena sinirliyim erken farkedemedim...

inadina61_08
Bısey sorucam bu onurun sozlesme uzattıgını borsaya bıldırdıler ı yanı bı resım veya onurun agzından bı acıklama duymadık ben bışu yonetımden korkuyorum bıze uckagıt yapabılırler...

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=325455

cyberentalpi
22.12.2013, 23:00

Bu Gs nin bizim oyunculara tarzı

Trabzonspor a biz sizin dostunuzu imajı vermeye çalımak.

Antonio
bu ligde öyle hakemler var ki bizim acımızı tatmaları için karısına kızına tecavüz edeceksin görecekler!

Erdem35
fırat şerefsizinin yönetimi istanbul'un 3 büyütülmüşünün sıradan anadolu takımlarına karşı evinde oynadığı alelade bir maçtakinden farksızdı.
sadece kadro olarak güç kaybetmedik farkına varın artık. itibar da kaybettik son 2 yılda. artık bize sıradan anadolu takımı muamelesi yapabilir hale geldi şerefsizler. eskiden iyi kötü bir kamu oyumuz, haklarımızı savunacak bir lobimiz vardı. o da kalmadı artık.

Fatih Öztürk
Hacıosmanoğlu bak hakkımız çatır çatır gasbedılıyor hanı bız hakkımızı korurduk?hanı bıze kimse birşey yapamazdı?

HH_52
22.12.2013, 23:01
Trabzonsporun Dış saha performansı.

MRA ve İHO avukatları. Gurur Duyun!!!! Bu sizin anlınıza yazılmış kara bir lekedir. Size aslında daha ağır konuşmak gerek.

http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt5ry.jpg

Efsane-1967
Bu Gs nin bizim oyunculara tarzı

Trabzonspor a biz sizin dostunuzu imajı vermeye çalımak.

Tipki taraftarlari gibi.

Ugur Kurucelik
Bu Fırat şerefsizi daha kaç maçımızı katledecek?

Eğer resmi siteden bu hakem köpeğine tepki gösterilmezse hepsi defolup gitsin!

Şu şerefsiz Fırat bize yıllardır yaptığının yüzde birini, İstanbul takımlarına yapsa ülkede kıyamet kopar.

Bu şerefsiz bir daha bizim maçı yönetirse Trabzonspor bitmiş demektir!

Yönettirmeyeceksin!!!

zx61
Su drogba bizim oyuncular haddini bildirmedi ya inanin buna yaniyorum kaybetmeye degil.

Yemin ediyorum ben de bir tek buna üzüldüm..burak fln umrumda olmayan insanlar ama şu drogba itine kafayı geçirip gazını alan olmadıya ona yaniyorum..mesela aykut akgün koy kafayı ztn futboldan anlamıyon 10 mac ceza al nolur yani..drogbaya haddini bildirselerdi suan mutlu bile olabilirdim

bordox
22.12.2013, 23:02
Bu ülkede vicdan sahibi kimse yok,şöyle bir maçtan sonra çıkıp biris de bu nasıl bir kepazelik demiyor arkadaş.İnsanlar gücün yalakası olmuş.Maç izlediğim yerde dayanamadım,bağırdım ulan size ne Şişli'nin zengin takımı için bir yerinizi yırtıyorsunuz.Adam olun hepiniz Anadolu'dan geldiniz,o zengin takımlarının kapsından içeri sokmazlar sizi.Birisi haklısın dedi,diğerleri cevap bile veremedi.
Ne kadar kalitesi düşük bir toplum olduk,insanlar bilinçsiz,sürü sanki.

kyodou
ihoyu başkan yaptık. neden ? adam mafya... aziz yıldırımı döver :)

adam yönetimini sırf mafyadan kurdu. o0o0o0o bunlar kupayı alır dedik. nasıl alacaklar ?

fb müzesine gece operasyonu yapıp kupayımı çalacaklar ?

bunlar başarılı olur dedik. nasıl olacaklar ?

hayatında trabzon dışına çıkmamış transfer komitesi oluşturuldu. menajerlik oyunumu oynuyoruz. adam evinden transfer teklifi yapıp oyuncumu alacak ?

iho çıkıp tff kongresinde tüpçüye azize şerefsiz dedi. o0o00o0o0.... eee ? sonuç ?

demirören korkudan kupayımı verdi ?

ya komik ya herşey komik. artık zihniyet almış başını gitmiş. allahın çobanını başkan yaptık koskoca külübe. yazık bize.

adam tff ye gidiyor gündüz maçı oynatılmasın diye. ertesi 4 hafta full gündüz maçı oynuyoruz... başka diyecek lafım yok...

yok yok şunuda diyemeden duramadım: uefa kuraları çekildiğinde bi juventus komitesine baktım bide bizimkilerin duruşuna. olay orda bitti zaten. bu adam değil trabzonspor başkanı, trabzonspor taraftarı bile olamaz. o kadar yabancıydıki torinoya. sanki dağda koyun beklerken oraya ışınlanmış gibi duruyodu...

Ilelioglu
gs ile oynadığımız zaman takım oyuncuları niçin bu kadaar sululaşıyor anlamış değilim

kimin eli kimin cebinde belli değil

hocamız bile maç esnasında selçuka sarılıyor.

bu ne sululuk kardeşim

Katiliyorum buna bende. Neresinden tutsak elimizde kaliyor zaten.

..

Fatih Öztürk
22.12.2013, 23:03
Bız ne günah işledık Allah'ım ne yapıkta her seferınde hakkımız gasbedılıyor.

Cafer Bulur
22.12.2013, 23:03
Yemin ediyorum ben de bir tek buna üzüldüm..burak fln umrumda olmayan insanlar ama şu drogba itine kafayı geçirip gazını alan olmadıya ona yaniyorum..mesela aykut akgün koy kafayı ztn futboldan anlamıyon 10 mac ceza al nolur yani..drogbaya haddini bildirselerdi suan mutlu bile olabilirdim

Aynen,drogba aykuta gel diyor bizimkiler mal gibi bakiyor.

Ulan biriniz de drogbanin yanina gidip iste geldim hadi ne yapacaksan yap desenize be ruhsuz adiler!

hyasin61
22.12.2013, 23:04
Trabzonsporun Dış saha performansı.

MRA ve İHO avukatları. Gurur Duyun!!!! Bu sizin anlınıza yazılmış kara bir lekedir. Size aslında daha ağır konuşmak isterim ama yine ceza verirler!!!!

http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt5ry.jpg

Hocam takdir etmek lazım hedefledıgı puanı tutturabılmek zor ıs bu lıgde ,nadir hocalar boyle ıslerı basarır

bordolumavi
22.12.2013, 23:04
http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=325455

Tsk,son kalemız yıkılmadı en azından

zx61
22.12.2013, 23:05
Katiliyorum buna bende. Neresinden tutsak elimizde kaliyor zaten.

..

Geçen yıl el ele takımı cincon tribünlerine götürdüğünde tolga benim için efsaneliğini yitirmişti..sikeci bir takıma gitmesinden doğru karar verdiğimi anladım..bu macta da anladım ki onur dışındakileri at çöpe..oyun olarak algılamayın kaybettiğimiz bir maçtan sonra yaptıklarından dolayı böyle diyorum

a.fındıkoğlu
22.12.2013, 23:06
Malesef Mra yla olmuyor.Yonetime de iki cift soz soylemek lazm bu takimla lige basladiniz goz gore gore krediniz doldu Mra vs Haciosmanoglu