PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikecilerin Düşürülmesi için Yeni Mail | Önemli!

Sayfa : [1] 2 3

Ender Kuyumcu
10.12.2013, 20:58
Değerli BordoMavi.Net üyeleri, Trabzonsporlular ve tüm ADALET isteyenler;

Bildiğiniz üzere Haziran ayında sizlerle detaylarını açıklamadan bir bilgi paylaşmış ve UEFA'ya baskı amacıyla bir mail hazırlamıştık ve bu mail sonucu UEFA cephesinde önemli gelişmelerin yaşanacağını söylemiştik. Düzenlenen mail organizasyonu sonucunda UEFA fenerbahçe'yi Disiplin Kurulu'na sevk etmiş DK da ceza vermişti. Hatta daha sonra UEFA yetkilileri yapılan baskılar yüzünden olayların üstünün kapatılmasının mümkün olmadığı ve gerekli kararların alındığını da özellikle vurguladı. ( Yapılan bu açıklama şike lobisine ve onların UEFA içerisindeki başta Şenes Erzik olmak üzere tüm uzantılarına bir mesajdı )

Aynı kaynaktan bu dönemde baskıyı arttırmamız gerektiğini belirten bir istek geldi. Verilen cezalar sonrası olayın küllendiğini ve Türkiye'den gelen çeşitli baskılar sonucu UEFA'nın beklemeye geçtiğini ve bunu kırmanın tek yolunun da kamuoyu oluşturmak olduğunu belirtti. Trabzonspor kulübü tarafından her hangi bir çalışma yapılmamış olması bizim kadar kaynağımızı da şaşırtmış durumda ve o açığı da bizlerin doldurması gerektiğini belirtti.

Bu doğrultuda UEFA ve FIFA başta olmak üzere, ülke federasyonlarına, AB Parlamontosu üyelerine, AB Spor bakanlarına ve önemli basın kuruluşlarına UEFA ve FIFA'yı göreve çağırdığımızı belirten aşağıdaki mektubu gönderiyoruz.

UEFA içinde şike lobisinin etki ettiği ve işlerin ağırdan alınmasını sağlayan hatta daha ileri gidilmemesini isteyen bir grup var ve kuralların eksiksiz uygulanmasını isteyenlerin bu gruba karşı ellerini kuvvetlendirmek amaçlı kamuoyu baskısı yaratmak zorundayız. Er ya da geç şikecilerin düşürüldüğünü göreceğiz ve bu yolda biz de üzerimize düşeni yapalım.

Bu mektup çok önemli ve UEFA ve FIFA'yı da yeniden harekete geçirecek bir mektup. Hepinizin desteğini bekliyoruz.

İmkanı olan telefon ve faks yoluyla da UEFA ve FIFA'ya ulaşabilir.

Not : Aşağıda CC Listesinde TFF'nin çeşitli mail adresleri de mevcuttur. Mailin CC kısmına bu adresleri ekleyerek onları da taciz edebilirsiniz :)

UEFA Tel: +41 848 00 2727
FIFA Tel: +41 43 222 7777

UEFA Fax: +41 848 01 2727
FIFA Fax : +41 43 222 7878

Mailin Konu Kısmına ' Why do UEFA and FIFA protect match fixer fenerbahce SK? ' yazabilirsiniz

To : UEFA and FIFA Executive Committee Members;

and also F.A.O.

All European Football Federations;
European Sports Ministers;
European Comission and IOC Members;
CAS Referees;
Media Members;

It has been over 29 months since match fixing scandal of Fenerbahce SK came out and UEFA and FIFA are yet to follow their disciplinary procedures to make sure Turkish Football Federation stops protecting match fixers.

As Turkish fans who do not want to watch pre-arranged matches we have been sending millions of letters and faxes as well as detailed reports to UEFA and FIFA headquarters simply asking them to do their jobs, but they chose to turn a blind eye so far…

It is UEFA’s and FIFA’s duty to fight against match fixing, but they failed to do so in Fenerbahce SK case despite following verdicts of courts, UEFA committees and CAS.

• On 02.07.2012 Turkish Court found them guilty of match fixing.
• On 10.06.2013 UEFA found them guilty of match fixing.
• On 22.06.2013 UEFA Disciplinary Body found them guilty of match fixing.
• On 15.07.2013 UEFA Appeals Body found them guilty of match fixing.
• On 28.08 2013 CAS found them guilty of match fixing.

On the other hand UEFA has not announced the penalties of individuals involved in match fixing scandal despite the fact that they received all relevant documentations. UEFA had promised to announce decisions about individuals after announcing the penalties of the clubs, but yet to hand out belated fines!!!

Let me take this opportunity to remind you some of the disciplinary regulations of UEFA, FIFA and Turkish FF below;

According to the law regarding Turkish Football Federation’s establishment and Duties Article 3/c ;
‘Turkish Football Federation has to make sure the rules and regulations established by UEFA and FIFA are put in force as stated…’

According to the Turkish Football Federation Status Article 2/f ;
‘Turkish Football Federation has to obey the verdicts of UEFA and FIFA and make sure all parties, such as; clubs, players, managers, etc, obey these verdicts too…’

According to the Turkish Football Federation Disciplinary Code 55/1(b) ;
‘Teams, whose board members are involved in match fixing or bribery, must be relegated to a lower division’

According to the UEFA Statutes (Edition 2012) ;
Article 7:
(1) [Fair Play, Statutes, Laws of the Game]:
“ Member Associations shall have the following obligations:
a) to observe the principles of loyalty, integrity and sportsmanship in accordance with the principles of fair play; […]
Member Associations shall include these obligations in their statutes, as well as a provision that leagues, clubs, players and officials shall observe these obligations.”

According to the FIFA Disciplinary Code 70 / 2 ;
‘The judicial bodies of FIFA reserve the right to sanction serious infringements of the statutory objectives of FIFA (cf. final part of art. 2) if associations, confederations and other sports organisations fail to prosecute serious infringements or fail to prosecute in compliance with the fundamental principles of law.’

Therefore;
Can anyone explain us ‘Why is Fenerbahce SK still protected?’

Regards,

Adınız Soyadınız

Mail Listesi :

alasdair.bell@uefa.ch ; thomas.giordano@uefa.ch ; william.gaillard@uefa.ch ; info@uefa.com ; contact@uefa.com ; discipline@uefa.ch ; media@uefa.ch ; uefadirect@uefa.ch ; thomas.partl@schule.at ; jacques.antenen@vd.ch ; joel.wolff@football.lu ; repka@fotbal.cz ; jmsh@dbu.dk ; hans-eberhard.lorenz@swfv.de ; address@fifa.org ; associations@fifa.org ; chris.eaton@fifa.org ; congressmedia@fifa.org ; contact@fifa.org ; csr@fifa.org ; datainfo@fifa.org ; delia.fischer@fifa.org ; dispatch@fifa.org ; federico.addiechi@fifa.org ; finance@fifa.org ; football.turf@fifa.org; glt@fifa.org; hidenori.arai@fifa.org ; hr@fifa.org ; jim.brown@fifa.org ; jiri.dvorak@fifa.org ; marketing@fifa.org ; marion.mayer-vorfelder@fifa.org ; markrequests@fifa.org ; markus.kattner@fifa.org ; media@fifa.org ; mediachannel@fifa.org ; medical@fifa.org ; niclas.ericson@fifa.org; nicolas.evans@fifa.org ; nicolas.maingot@fifa.org ; paul.calder@fifa.org ; sales@fifa.org ; secretarygeneraloffice@fifa.org ; stephanie.markwalder@fifa.org ; tv@fifa.org ; androulla.vassiliou@ec.europa.eu ; dennis.abbott@ec.europa.eu ; piotr.borys@europarl.europa.eu ; philippe.brunet@ec.europa.eu ; agathe.giakoumakis@ec.europa.eu ; loucia.petridou@ec.europa.eu ; michael.zissimos@ec.europa.eu ; zenon.severis@ec.europa.eu ; yiannakis.asimakis@ec.europa.eu ; frederic.oblin@ec.europa.eu ; jonathan.hill@ec.europa.eu ; panayiotis.tsouliaridis@ec.europa.eu ; panos.kakaviatos@coe.int ; olivier.hoffmann@coe.int ; sport.austria@sport.gv.at ; office@bso.or.at ; g.hoefner@bso.or.at ; h.ranner@gmx.at ; harald.treiber@sport.gv.at ; gernotwainig@gmx.at ; hsz@bmlvs.gv.at ; norbert.darabos@bmlvs.gv.at ; cism@bmlvs.gv.at ; jan.kocourek@msmt.cz ; kovar@cstv.cz ; an.vermeersch@cjsm.vlaanderen.be ; sport@vlaanderen.be ; sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr ; minister@ypepth.gr ; hans-peter.friedrich@bundestag.de ; silke.schaefer@bmi.bund.de ; ntakourisbas@ath.forthnet.gr ; dwm@msport.gov.pl ; henriett.vass@otm.gov.hu ; reka.veress@nefmi.gov.hu ; o.heil@minvws.nl ; roelof.janssens@minvws.nl ; suska@msport.gov.pl ; n.novi@governo.it ; a.falessi@governo.it ; segr.capogabinetto@mit.gov.it ; kum@kum.dk; lhv@kum.dk ; mnj@kum.dk ; ash@kum.dk ; joseluis.terreros@csd.gob.es ; hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk ; info@uksport.gov.uk ; info@sportengland.org ; enrique.lizalde@csd.gob.es ; sutcliffeg@parliament.uk ; info@cfa.com.cy ; info@dfb.de ; communique@thefa.com ; office@oefb.at ; rfef@rfef.es ; figc.affarigenerali@figc.it ; info@scottishfa.co.uk ; info@fai.ie ; info@faw.co.uk ; international@figc.it ; concern@knvb.nl ; office@oefb.at ; urbsfa.kbvb@footbel.com ; bfu@bfunion.bg ; ulrich.haas@rwi.uzh.ch ; ulrich.steidl@einstein.yu.edu ; rui.santos@cralaw.com ; christian.duve@freshfields.com ; kanzlei@engelbrecht-law.de ; r.martens@martens-lawyers.com ; michael.geistlinger@sbg.ac.at ; office@lhl.at ; bernard.hanotiau@hvdb.com ; michaelbeloff@blackstonechambers.com ; bruce.buck@skadden.com ; iforrester@whitecase.com ; westminster_office@mingcampbell.org.uk ; fife_office@mingcampbell.org.uk ; mark.hovell@mills-reeve.com ; martin@martinhunter.net ; mhunter@essexcourt.net ; stuart.mcinnes@squiresanders.com ; lha@jslaw.dk ; lh@advicelaw.dk ; estewart@lawlibrary.ie ; josemaria.alonso@bakermckenzie.com ; jmanuel.hueli@csd.gob.es ; maf@fballesteros.com ; efraim@mirbar.co.il ; studiolegale@studioiudica.it ; angelo.cascella@virgilio.it ; m.coccia@cdaa.it ; info@interlawmonaco.com ; lucio.colantuoni@studiocolall.it ; lucio.colantuoni@unimi.it ; auxianne@noos.fr ; f.klein@kga.fr ; vit.horacek@glatzova.com ; pekka.ilmivalta@veikkaus.fi ; markus.manninen@hannessnellman.com ; mika.palmgren@luciacapital.fi ; pm2030@columbia.edu ; petros.mavroidis@unine.ch ; petros.mavroidis@eui.eu ; dedes@otenet.gr ; olo.dewittwijnen@ideka.org ; piotr.nowaczyk@dentons.com ; nater@naterdallafior.ch ; georg.vonsegesser@ewlegal.ch ; luc.argand@depfyffer.ch ; baumgartner@grand-chene.ch ; michele.bernasconi@baerkarrer.ch ; bosiger@kbtlegal.ch ; qbs@advise.ch ; olivier.carrard@praetor.ch ; marco.balmelli@kellerhals.ch ; sportbild@sportbild.de; leserbriefe@tagesspiegel.de; leser@welt.de; leserservice@sportbild.de; info@zdf.de; leserbriefe@berliner-zeitung.de; forum@sueddeutsche.de; info@faz.net; talkback@the-sun.co.uk; letters@the-sun.co.uk; sportletters@sunday-times.co.uk; reader@guardian.co.uk; sport@guardian.co.uk; sport@observer.co.uk; foreigneditor@independent.co.uk; sport@independent.co.uk; dtnews@telegraph.co.uk; news@sky.com; newsonline@bskyb.com; sport.online@bbc.co.uk; news@dailymail.co.uk; letters@dailymail.co.uk; deportes@abc.es; mdonline@mundodeportivo.com; rtve.dircom@rtve.es; abo@francefootball.fr; courrierdeslecteurs@lequipe.presse.fr; lequipetv@lequipetv.fr; contact@sporever.fr; srf@srf.ch; info@schweiz5.ch; newsdesk@20minuten.ch; info@ap.org; news.online@blick.ch; info.sport@tageswoche.ch; info@theinsiders.gr; sport@protv.ro; contact@sport24.com; general.info@thomsonreuters.com; sports@nytimes.com; foreign@nytimes.com; info@ecaeurope.com; info@fifpro.org; ease@easesport.eu; info@fesi-sport.org; info@ti-bih.org; info@integriteta.si;

CC Listesi :

ramazanyilmaz@tff.org ; ahmeteksi@tff.org ; alperdemirel@tff.org ; antrenoregitim@tff.org ; antrenorkurs@tff.org ; atina@aa.com.tr ; Banu.ezber@iha.com.tr ; berlin@aa.com.tr ; beyhansatiroglu@tff.org ; beyrut@aa.com.tr ; bilet@tff.org ; bilgiislem@tff.org ; bm@aa.com.tr ; bruksel@aa.com.tr ; bt@cihan.com.tr ; burcinkeskin@tff.org ; cemyarkin@tffistanbul.org ; cetinguler@tff.org ; cezmiturhan@tff.org ; cihan@cihan.com.tr ; dhadis@dha.com.tr ; dhaistanbul@dha.com.tr ; dhaspor@dha.com.tr ; dhayurt@dha.com.tr ; doganyetiskin@tff.org ; durankeskin@tff.org ; ercankivrar@tff.org ; erdenor@tff.org ; esatoztop@tff.org ; f.mendes@cihan.com.tr ; fas@aa.com.tr ; feritacar@tff.org ; g.demir@cihan.com.tr ; gokhanalan@tff.org ; h.ozen@cihan.com.tr ; halilatalik@tff.org ; halklailiskiler@iha.com.tr ; hifhakemligi@tff.org ; huseyincoskun@tff.org ; idilbaykara@tff.org ; iletisim@tff.org ; intdept@tff.org ; kuluplisans@tff.org ; londra@aa.com.tr ; macplanlama@tff.org ; marketing@tff.org ; medyailetisim@tff.org ; Mehmet.yildiz@iha.com.tr ; misir@aa.com.tr ; mtiletisim@tff.org ; muratgusinali@tff.org ; mustafatelceker@tff.org ; necatgurpinar@tff.org ; nevruzserif@tff.org ; newyork@aa.com.tr ; ozkankilik@tff.org ; paris@aa.com.tr ; penbe.koc@iha.com.tr ; reklam@iha.com.tr ; serhat.ural@iha.com.tr ; sinanbozkurt@tff.org ; taygunerdem@tff.org ; temsilci@tff.org ; tesisler@tff.org ; tesisyonetimi@tff.org ; tff@tff.org ; tunanarlitepe@tff.org ; tunus@aa.com.tr ; u.eskier@cihan.com.tr ; ufuktatar@tffistanbul.org ; y.salvarci@cihan.com.tr ; yayinyonetmeni@iha.com.tr ; yemeneksioglu@tffistanbul.org ; yenimedya@aa.com.tr ; yildirimceyran@tff.org ; yuceluyar@tff.org

SEDAT
10.12.2013, 20:59
* Haydi Bismillah :)

Hürgün Aygün
10.12.2013, 21:01
Haydi BMN görev başına. Başlayalım maili göndermeye. :)

Ender Kuyumcu
10.12.2013, 21:04
Gönderildi ve gönderilmeye de devam edecek.

ADALET her zamankinden daha yakın ve biz ADALET sağlanıncaya kadar durmayacağız.

Mehmet Fatih Silik
10.12.2013, 21:04
Hücuuummm!

UğuR
10.12.2013, 21:05
Hakkımızı alana kadar devam...

S.ÖZKAN
10.12.2013, 21:05
Haydi Yüklenin

Abdullah Altıntaş
10.12.2013, 21:06
Bıkmadan devam ediyoruz.

Serdær
10.12.2013, 21:11
Hayde ! Hep beraber !

Berat
10.12.2013, 21:13
Hadi arkadaşlar, hep beraber.. Bi gayret daha...

ilhan
10.12.2013, 21:15
Bu mail kampanyası çok önemli arkadaşlar. Azami gayret gösterelim lütfen.

Bmn_61
10.12.2013, 21:15
Gönderdim.

A.Ali Karanis
10.12.2013, 21:16
Yılmadan devam.

Cihat K
10.12.2013, 21:17
kusura bakmayın bişey ssorcam da bu mailler tek tekmi gönderiliyor ?

baha uluğ
10.12.2013, 21:19
adalet yerini bulana kadar

Murat 61
10.12.2013, 21:20
Mobilden şimdilik tamamdır.

Enes Ünal Kaya
10.12.2013, 21:20
Ohh Ohh Elleriniz Dert Görmesin

kalaylıoglu
10.12.2013, 21:21
Gonderılmıstır

Murat 61
10.12.2013, 21:22
kusura bakmayın bişey ssorcam da bu mailler tek tekmi gönderiliyor ?

Adreslerin tümünü kopyala, mailinin kime kısmına yapıştır gitsin. Tek tek sabaha kadar bitiremezsin :)

Emre İskender
10.12.2013, 21:24
Gece rutunu bana birakin...

Cihat K
10.12.2013, 21:24
Adreslerin tümünü kopyala, mailinin kime kısmına yapıştır gitsin. Tek tek sabaha kadar bitiremezsin :)

CAHİLLİK abi nabarsın :)

Samet Türkmen
10.12.2013, 21:26
Gönderdim sayın kutsal tarikat üyelerimiz.

Murat 61
10.12.2013, 21:27
CAHİLLİK abi nabarsın :)

Estağfurullah kardeşim, ne cahilliği.

mihribansoylu
10.12.2013, 21:27
sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr sport@protv.ro georg.vonsegesser@ewlegal.ch general.info@thomsonreuters.com info.sport@tageswoche.ch info@fifpro.org ve bazıları hata veriyo bitek bende mi yoksa mail adreslerinde hata mı var??

S.ÖZKAN
10.12.2013, 21:29
Eler boş durmasın

ilyskm
10.12.2013, 21:30
tamamdır

ibrahim
10.12.2013, 21:30
Sari guşi indireceğuk. Hayde bismillah. :)

Muhammet Kalkışım
10.12.2013, 21:31
Gönderildi ve tekrar tekrar gönderilecek. E-posta kutuları kitleme vakti gelmiştir! Bu dava bizim!

ph=61
10.12.2013, 21:32
Fax ve mail işlemi tamamdır.

Yiğit Gayretli
10.12.2013, 21:33
Yükleniyoruz yılmadan!

Pierre Riviere
10.12.2013, 21:34
Adaletin geç de olsa tecelli edeceği umudunu yitirmeyen herkesin günde bir defa 2 dakikasını ayırması yeter, bu ateşin üfleyerek söndürülemeyeceğini gözleri kör, kulakları sağırlara tekrar tekrar hatırlatmalıyız.

bangkook_61
10.12.2013, 21:35
DOldurduk kotayı ama bayağı mail adresi için gönderilemedi diyor.

Cihat K
Gönderdik.ALLAH'ın izniyle hak ve adalet yerini bulacak...

oğuzhanbekçi
Bazı mail adresleri hatalı,iletilmiyor.

nıcolahı
mail adresleri hatalı gönderemiyorum

oğuzhanbekçi
10.12.2013, 21:36
Bir mektup'ta Trabzonspor'u temsil etmeyen Hacıosmanoğlu'na mı yazsak?

Erbay
10.12.2013, 21:36
Haydi bastırın.

Gökhan Koç
10.12.2013, 21:37
Hatalı mailleri buraya yazın, arkadaşlarımız hızlıca düzeltir.

Adem Akyüz'
10.12.2013, 21:37
Gönderildi..

Gökhan Koç
10.12.2013, 21:39
CC listelerini yüklemeyi unutmayın.

fincher
10.12.2013, 21:42
Bazı adresler hatalı ve mail gönderilmesine engel oluyor.

S.ÖZKAN
Devam edin arkadaşlar twitter ve facebook tan mümkün olduğu kadar çok bildirim yapın daha çok kişiye ulaşalım

Aydın Danış
Yollandi görev tamamlandi...

mihribansoylu
10.12.2013, 21:43
Günlük ileti sınırı nedeniyle iletiniz gönderilmedi. Daha sonra gönderebilmeniz için bu iletiyi Taslaklar klasörünüze kaydettik. :((

Serdær
10.12.2013, 21:44
Arkadaşlar,

HAYDE ! Farklı mail hesapları açıp oradan da gönderebilirsiniz.

ph=61
10.12.2013, 21:49
Beyler Hellofax'a üye olup ücretsiz FAX'da gönderebilirsiniz. FAX gayet önemli.

tswonder
10.12.2013, 21:51
Halloldu.

serturkmen
10.12.2013, 21:59
okey tamamdır...
şike şike düşecek ŞİKEciler...

Samet Türkmen
10.12.2013, 22:00
Biraz renk katalım :)

"Antu'dakiler haklı beyler :( "

http://s15.postimg.org/kcgp7g4uz/mailtarikat_1280x851.jpg

taita
10.12.2013, 22:01
Haydi Bismillah...

SAMSUNLU60
10.12.2013, 22:02
gönderildi.

Burçin Aydoğdu
10.12.2013, 22:02
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Aynen devam.

Hürgün Aygün
10.12.2013, 22:04
Herkesin ellerine sağlık. Göndermeye devam...

Ertan Simsek
10.12.2013, 22:13
her zamanki gibi 5 farkli adresden mailler ilgili kisilere gönderilmistir.

Allah utandirmasin.

bitirim
10.12.2013, 22:16
Şikecilerin tabutun a bir çivi daha çaktık....

cihatöztürk
10.12.2013, 22:40
Gönderildi...

Uefa'da ki kaynağımızdan Allah razı olsun en ufak bir gelişmeden anında haberimiz oluyor :)

ilker mumcu
10.12.2013, 22:41
gönderildi

metehan
10.12.2013, 22:48
Mail adreslerini copy/paste ile alıyorum ama hep hata veriyor gönderirken, defalarca denedim olmadı. Aynı durumu yşayan var mı? Nasıl aşabiliriz?

Erkan SÜNGER
10.12.2013, 22:55
gönderildi...

kalavara
10.12.2013, 23:01
amin :)

Enes Ünal Kaya
10.12.2013, 23:03
Mail adreslerini copy/paste ile alıyorum ama hep hata veriyor gönderirken, defalarca denedim olmadı. Aynı durumu yşayan var mı? Nasıl aşabiliriz?

1 2 mailde hata olabilir adresleri kontrol et. outlook un sitesinden atıyorsan kırmızı renge dönen mailleri sil tekrar gönder

Mehmet SELEN
10.12.2013, 23:09
E-posta adresleri için lütfen şu biçimi kullanın: ad@example.com. Kategori adları veya rumuzlar kullanıyorsanız, yazım hatası yapmadığınızdan emin olun.
Olası yazım hataları: info.sport@ Arkadaşlar böyle bir uyarı alıyorum.mailleri gönderemiyorum.Hotmail kullanıyorum

Enes Ünal Kaya
10.12.2013, 23:11
E-posta adresleri için lütfen şu biçimi kullanın: ad@example.com. Kategori adları veya rumuzlar kullanıyorsanız, yazım hatası yapmadığınızdan emin olun.
Olası yazım hataları: info.sport@ Arkadaşlar böyle bir uyarı alıyorum.mailleri gönderemiyorum.Hotmail kullanıyorum

Mailler İçinde Adı Yanlış Olan Mailler Olabilir Sizdede Yukarıda Cevabını Verdim..

Farklı Birşey İse Arkadaşlar Sizi Bilgilendircekdir Zaten.. Benim başımada geldi kırmızı yanan mail adreslerini sildim düzeldi

Berke6198
10.12.2013, 23:11
Vatan hainliğine davam ;) :)

Sefa Alış
10.12.2013, 23:14
Gönderildi.
Umarım forumdaki herkes katılıyordur, iki dakikanızı almıyor :)

Mehmet SELEN
10.12.2013, 23:16
Mailler İçinde Adı Yanlış Olan Mailler Olabilir Sizdede Yukarıda Cevabını Verdim..

Farklı Birşey İse Arkadaşlar Sizi Bilgilendircekdir Zaten.. Benim başımada geldi kırmızı yanan mail adreslerini sildim düzeldi

Kardeş kırmızıları sildim ama yine de sıkıntı var.sanırım tek tek gönderceğim.

fincher
10.12.2013, 23:18
Kardeş kırmızıları sildim ama yine de sıkıntı var.sanırım tek tek gönderceğim.

Tire (-) olanları silin bence...

Mehmet SELEN
10.12.2013, 23:27
Bir bölümü sildikten sonra gönderdim.

Ender Kuyumcu
10.12.2013, 23:30
gitmiyorsa ikiye ya da üçe bölüp gönderin adresleri arkadaşlar ama g-mail'den hepsi bir arada bir seferde gidiyor.

Enisc
10.12.2013, 23:34
G-mailden başkası yalan. Gönderildi :ok

Özge
10.12.2013, 23:38
Hotmail ile ben de hata aldım ama gmail ile işlem tamam. :)

Berke6198
10.12.2013, 23:39
Gmail her zaman en sağlıklısıdır...

Hiç bir sorun çıkarmıyor karşınıza.

agahozlu
10.12.2013, 23:51
Emeklerinize sağlık arkadaşlar

must61
10.12.2013, 23:55
Gönderildi.

Hotmailde sıkıntı yaşayanlar maillleri 2-3 e bölerek sorunu çözebilirler.

haiiit
10.12.2013, 23:56
gönderildi...

Fatih Özkan
10.12.2013, 23:56
Yalan yok...
Bazen ümidimi kesiyorum...
Ama böyle yeni yeni yazılar ortaya çıktıkça bir hevesle tekrardan başlıyorum fax göndermeye...
Her zaman olduğu gibi faxlar yolda :)

Muhammet Kalkışım
10.12.2013, 23:57
Gmail'de hiçbir sorun yok. 3 farklı e-posta adresinden gönderildi, UEFA ve FIFA'ya 2'şer kez faxlandı.

E-posta ekranları kilitlenmeli bu kişilerin!

aksamvakti
11.12.2013, 00:28
Mailler gonderildi bu organızasyonlara onderlik eden Bmn uyelerinden Allah razı olsun..

Haçlılar bize adalet getirecekler inanıyorum içimizde müslüman geçinenler utansın..

ozturk
11.12.2013, 08:06
https://www.hellofax.com/?ref=9062fce2 adresinden faks gönderildi.

ozturk
11.12.2013, 08:23
Mail de gönderildi.

S.ÖZKAN
11.12.2013, 08:37
Gönderildi

Berat
11.12.2013, 08:43
Gönderilmiştir.

TSarıalioğlu
11.12.2013, 09:14
İşlem Tamamdır :cool:

Ertan 51
11.12.2013, 09:15
Değerli BordoMavi.Net üyeleri, Trabzonsporlular ve tüm ADALET isteyenler;

Bildiğiniz üzere Haziran ayında sizlerle detaylarını açıklamadan bir bilgi paylaşmış ve UEFA'ya baskı amacıyla bir mail hazırlamıştık ve bu mail sonucu UEFA cephesinde önemli gelişmelerin yaşanacağını söylemiştik. Düzenlenen mail organizasyonu sonucunda UEFA fenerbahçe'yi Disiplin Kurulu'na sevk etmiş DK da ceza vermişti. Hatta daha sonra UEFA yetkilileri yapılan baskılar yüzünden olayların üstünün kapatılmasının mümkün olmadığı ve gerekli kararların alındığını da özellikle vurguladı. ( Yapılan bu açıklama şike lobisine ve onların UEFA içerisindeki başta Şenes Erzik olmak üzere tüm uzantılarına bir mesajdı )

Aynı kaynaktan bu dönemde baskıyı arttırmamız gerektiğini belirten bir istek geldi. Verilen cezalar sonrası olayın küllendiğini ve Türkiye'den gelen çeşitli baskılar sonucu UEFA'nın beklemeye geçtiğini ve bunu kırmanın tek yolunun da kamuoyu oluşturmak olduğunu belirtti. Trabzonspor kulübü tarafından her hangi bir çalışma yapılmamış olması bizim kadar kaynağımızı da şaşırtmış durumda ve o açığı da bizlerin doldurması gerektiğini belirtti.

Bu doğrultuda UEFA ve FIFA başta olmak üzere, ülke federasyonlarına, AB Parlamontosu üyelerine, AB Spor bakanlarına ve önemli basın kuruluşlarına UEFA ve FIFA'yı göreve çağırdığımızı belirten aşağıdaki mektubu gönderiyoruz.

UEFA içinde şike lobisinin etki ettiği ve işlerin ağırdan alınmasını sağlayan hatta daha ileri gidilmemesini isteyen bir grup var ve kuralların eksiksiz uygulanmasını isteyenlerin bu gruba karşı ellerini kuvvetlendirmek amaçlı kamuoyu baskısı yaratmak zorundayız. Er ya da geç şikecilerin düşürüldüğünü göreceğiz ve bu yolda biz de üzerimize düşeni yapalım.

Bu mektup çok önemli ve UEFA ve FIFA'yı da yeniden harekete geçirecek bir mektup. Hepinizin desteğini bekliyoruz.

İmkanı olan telefon ve faks yoluyla da UEFA ve FIFA'ya ulaşabilir.

Not : Aşağıda CC Listesinde TFF'nin çeşitli mail adresleri de mevcuttur. Mailin CC kısmına bu adresleri ekleyerek onları da taciz edebilirsiniz :)

UEFA Tel: +41 848 00 2727
FIFA Tel: +41 43 222 7777

UEFA Fax: +41 848 01 2727
FIFA Fax : +41 43 222 7878

Mailin Konu Kısmına ' Why do UEFA and FIFA protect match fixer fenerbahce SK? ' yazabilirsiniz

and also F.A.O.

CAS Referees;
Media Members;

It has been over 29 months since match fixing scandal of Fenerbahce SK came out and UEFA and FIFA are yet to follow their disciplinary procedures to make sure Turkish Football Federation stops protecting match fixers.

As Turkish fans who do not want to watch pre-arranged matches we have been sending millions of letters and faxes as well as detailed reports to UEFA and FIFA headquarters simply asking them to do their jobs, but they chose to turn a blind eye so far…

It is UEFA’s and FIFA’s duty to fight against match fixing, but they failed to do so in Fenerbahce SK case despite following verdicts of courts, UEFA committees and CAS.

On the other hand UEFA has not announced the penalties of individuals involved in match fixing scandal despite the fact that they received all relevant documentations. UEFA had promised to announce decisions about individuals after announcing the penalties of the clubs, but yet to hand out belated fines!!!

Let me take this opportunity to remind you some of the disciplinary regulations of UEFA, FIFA and Turkish FF below;

According to the law regarding Turkish Football Federation’s establishment and Duties Article 3/c ;
‘Turkish Football Federation has to make sure the rules and regulations established by UEFA and FIFA are put in force as stated…’

‘Turkish Football Federation has to obey the verdicts of UEFA and FIFA and make sure all parties, such as; clubs, players, managers, etc, obey these verdicts too…’

‘Teams, whose board members are involved in match fixing or bribery, must be relegated to a lower division’

Article 7:
a) to observe the principles of loyalty, integrity and sportsmanship in accordance with the principles of fair play; […]
Member Associations shall include these obligations in their statutes, as well as a provision that leagues, clubs, players and officials shall observe these obligations.”

‘The judicial bodies of FIFA reserve the right to sanction serious infringements of the statutory objectives of FIFA (cf. final part of art. 2) if associations, confederations and other sports organisations fail to prosecute serious infringements or fail to prosecute in compliance with the fundamental principles of law.’

Therefore;

Regards,

Adınız Soyadınız

Mail Listesi :

alasdair.bell@uefa.ch ; thomas.giordano@uefa.ch ; william.gaillard@uefa.ch ; info@uefa.com ; contact@uefa.com ; discipline@uefa.ch ; media@uefa.ch ; uefadirect@uefa.ch ; thomas.partl@schule.at ; jacques.antenen@vd.ch ; joel.wolff@football.lu ; repka@fotbal.cz ; jmsh@dbu.dk ; hans-eberhard.lorenz@swfv.de ; address@fifa.org ; associations@fifa.org ; chris.eaton@fifa.org ; congressmedia@fifa.org ; contact@fifa.org ; csr@fifa.org ; datainfo@fifa.org ; delia.fischer@fifa.org ; dispatch@fifa.org ; federico.addiechi@fifa.org ; finance@fifa.org ; football.turf@fifa.org; glt@fifa.org; hidenori.arai@fifa.org ; hr@fifa.org ; jim.brown@fifa.org ; jiri.dvorak@fifa.org ; marketing@fifa.org ; marion.mayer-vorfelder@fifa.org ; markrequests@fifa.org ; markus.kattner@fifa.org ; media@fifa.org ; mediachannel@fifa.org ; medical@fifa.org ; niclas.ericson@fifa.org; nicolas.evans@fifa.org ; nicolas.maingot@fifa.org ; paul.calder@fifa.org ; sales@fifa.org ; secretarygeneraloffice@fifa.org ; stephanie.markwalder@fifa.org ; tv@fifa.org ; androulla.vassiliou@ec.europa.eu ; dennis.abbott@ec.europa.eu ; piotr.borys@europarl.europa.eu ; philippe.brunet@ec.europa.eu ; agathe.giakoumakis@ec.europa.eu ; loucia.petridou@ec.europa.eu ; michael.zissimos@ec.europa.eu ; zenon.severis@ec.europa.eu ; yiannakis.asimakis@ec.europa.eu ; frederic.oblin@ec.europa.eu ; jonathan.hill@ec.europa.eu ; panayiotis.tsouliaridis@ec.europa.eu ; panos.kakaviatos@coe.int ; olivier.hoffmann@coe.int ; sport.austria@sport.gv.at ; office@bso.or.at ; g.hoefner@bso.or.at ; h.ranner@gmx.at ; harald.treiber@sport.gv.at ; gernotwainig@gmx.at ; hsz@bmlvs.gv.at ; norbert.darabos@bmlvs.gv.at ; cism@bmlvs.gv.at ; jan.kocourek@msmt.cz ; kovar@cstv.cz ; an.vermeersch@cjsm.vlaanderen.be ; sport@vlaanderen.be ; sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr ; minister@ypepth.gr ; hans-peter.friedrich@bundestag.de ; silke.schaefer@bmi.bund.de ; ntakourisbas@ath.forthnet.gr ; dwm@msport.gov.pl ; henriett.vass@otm.gov.hu ; reka.veress@nefmi.gov.hu ; o.heil@minvws.nl ; roelof.janssens@minvws.nl ; suska@msport.gov.pl ; n.novi@governo.it ; a.falessi@governo.it ; segr.capogabinetto@mit.gov.it ; kum@kum.dk; lhv@kum.dk ; mnj@kum.dk ; ash@kum.dk ; joseluis.terreros@csd.gob.es ; hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk ; info@uksport.gov.uk ; info@sportengland.org ; enrique.lizalde@csd.gob.es ; sutcliffeg@parliament.uk ; info@cfa.com.cy ; info@dfb.de ; communique@thefa.com ; office@oefb.at ; rfef@rfef.es ; figc.affarigenerali@figc.it ; info@scottishfa.co.uk ; info@fai.ie ; info@faw.co.uk ; international@figc.it ; concern@knvb.nl ; office@oefb.at ; urbsfa.kbvb@footbel.com ; bfu@bfunion.bg ; ulrich.haas@rwi.uzh.ch ; ulrich.steidl@einstein.yu.edu ; rui.santos@cralaw.com ; christian.duve@freshfields.com ; kanzlei@engelbrecht-law.de ; r.martens@martens-lawyers.com ; michael.geistlinger@sbg.ac.at ; office@lhl.at ; bernard.hanotiau@hvdb.com ; michaelbeloff@blackstonechambers.com ; bruce.buck@skadden.com ; iforrester@whitecase.com ; westminster_office@mingcampbell.org.uk ; fife_office@mingcampbell.org.uk ; mark.hovell@mills-reeve.com ; martin@martinhunter.net ; mhunter@essexcourt.net ; stuart.mcinnes@squiresanders.com ; lha@jslaw.dk ; lh@advicelaw.dk ; estewart@lawlibrary.ie ; josemaria.alonso@bakermckenzie.com ; jmanuel.hueli@csd.gob.es ; maf@fballesteros.com ; efraim@mirbar.co.il ; studiolegale@studioiudica.it ; angelo.cascella@virgilio.it ; m.coccia@cdaa.it ; info@interlawmonaco.com ; lucio.colantuoni@studiocolall.it ; lucio.colantuoni@unimi.it ; auxianne@noos.fr ; f.klein@kga.fr ; vit.horacek@glatzova.com ; pekka.ilmivalta@veikkaus.fi ; markus.manninen@hannessnellman.com ; mika.palmgren@luciacapital.fi ; pm2030@columbia.edu ; petros.mavroidis@unine.ch ; petros.mavroidis@eui.eu ; dedes@otenet.gr ; olo.dewittwijnen@ideka.org ; piotr.nowaczyk@dentons.com ; nater@naterdallafior.ch ; georg.vonsegesser@ewlegal.ch ; luc.argand@depfyffer.ch ; baumgartner@grand-chene.ch ; michele.bernasconi@baerkarrer.ch ; bosiger@kbtlegal.ch ; qbs@advise.ch ; olivier.carrard@praetor.ch ; marco.balmelli@kellerhals.ch ; sportbild@sportbild.de; leserbriefe@tagesspiegel.de; leser@welt.de; leserservice@sportbild.de; info@zdf.de; leserbriefe@berliner-zeitung.de; forum@sueddeutsche.de; info@faz.net; talkback@the-sun.co.uk; letters@the-sun.co.uk; sportletters@sunday-times.co.uk; reader@guardian.co.uk; sport@guardian.co.uk; sport@observer.co.uk; foreigneditor@independent.co.uk; sport@independent.co.uk; dtnews@telegraph.co.uk; news@sky.com; newsonline@bskyb.com; sport.online@bbc.co.uk; news@dailymail.co.uk; letters@dailymail.co.uk; deportes@abc.es; mdonline@mundodeportivo.com; rtve.dircom@rtve.es; abo@francefootball.fr; courrierdeslecteurs@lequipe.presse.fr; lequipetv@lequipetv.fr; contact@sporever.fr; srf@srf.ch; info@schweiz5.ch; newsdesk@20minuten.ch; info@ap.org; news.online@blick.ch; info.sport@tageswoche.ch; info@theinsiders.gr; sport@protv.ro; contact@sport24.com; general.info@thomsonreuters.com; sports@nytimes.com; foreign@nytimes.com; info@ecaeurope.com; info@fifpro.org; ease@easesport.eu; info@fesi-sport.org; info@ti-bih.org; info@integriteta.si;

CC Listesi :

ramazanyilmaz@tff.org ; ahmeteksi@tff.org ; alperdemirel@tff.org ; antrenoregitim@tff.org ; antrenorkurs@tff.org ; atina@aa.com.tr ; Banu.ezber@iha.com.tr ; berlin@aa.com.tr ; beyhansatiroglu@tff.org ; beyrut@aa.com.tr ; bilet@tff.org ; bilgiislem@tff.org ; bm@aa.com.tr ; bruksel@aa.com.tr ; bt@cihan.com.tr ; burcinkeskin@tff.org ; cemyarkin@tffistanbul.org ; cetinguler@tff.org ; cezmiturhan@tff.org ; cihan@cihan.com.tr ; dhadis@dha.com.tr ; dhaistanbul@dha.com.tr ; dhaspor@dha.com.tr ; dhayurt@dha.com.tr ; doganyetiskin@tff.org ; durankeskin@tff.org ; ercankivrar@tff.org ; erdenor@tff.org ; esatoztop@tff.org ; f.mendes@cihan.com.tr ; fas@aa.com.tr ; feritacar@tff.org ; g.demir@cihan.com.tr ; gokhanalan@tff.org ; h.ozen@cihan.com.tr ; halilatalik@tff.org ; halklailiskiler@iha.com.tr ; hifhakemligi@tff.org ; huseyincoskun@tff.org ; idilbaykara@tff.org ; iletisim@tff.org ; intdept@tff.org ; kuluplisans@tff.org ; londra@aa.com.tr ; macplanlama@tff.org ; marketing@tff.org ; medyailetisim@tff.org ; Mehmet.yildiz@iha.com.tr ; misir@aa.com.tr ; mtiletisim@tff.org ; muratgusinali@tff.org ; mustafatelceker@tff.org ; necatgurpinar@tff.org ; nevruzserif@tff.org ; newyork@aa.com.tr ; ozkankilik@tff.org ; paris@aa.com.tr ; penbe.koc@iha.com.tr ; reklam@iha.com.tr ; serhat.ural@iha.com.tr ; sinanbozkurt@tff.org ; taygunerdem@tff.org ; temsilci@tff.org ; tesisler@tff.org ; tesisyonetimi@tff.org ; tff@tff.org ; tunanarlitepe@tff.org ; tunus@aa.com.tr ; u.eskier@cihan.com.tr ; ufuktatar@tffistanbul.org ; y.salvarci@cihan.com.tr ; yayinyonetmeni@iha.com.tr ; yemeneksioglu@tffistanbul.org ; yenimedya@aa.com.tr ; yildirimceyran@tff.org ; yuceluyar@tff.org

Sabah sabah şu mail i okudum,
çektiklerimiz aklıma geldi,kendi çektiklerim aklıma geldi,
bunların bedelini o kanı bozuklara ödettirmek için ufak ta olsa katkıda bulunduğum için kendimle gurur duydum,
bana bu fırsatı veren güzel kardeşlerime duacı oldum,onların sayesinde çorba da tuzum dedim,
Euzu-Besmele çektim tüm adreslere yolladım,
ama ülkem içindeki yalloşlara yollarken çok daha fazla haz aldım.
Bu mücadeleye ön ayak olanlara ve katkıda bulunanlara minnettarım,
Allah işinizi rast getirsin.

Hamdi Karamahmutoğlu
11.12.2013, 09:16
İşlem tamamlanmıştır.

Gökhan Koç
11.12.2013, 09:32
kupabasbakanda@gmail.com 'un sahibi oldum az önce :)

Murat'
11.12.2013, 09:37
İşlem tamamdır.

Gökhan Koç
11.12.2013, 09:39
georg.vonsegesser@ewlegal.ch
hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk
News.Online@bskyb.com
michael.zissimos@ec.europa.eu
repka@fotbal.cz
hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk
sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr
bosiger@kbtlegal.ch
a.falessi@governo.it
ntakourisbas@ath.forthnet.gr
norbert.darabos@bmlvs.gv.at
info@schweiz5.ch
courrierdeslecteurs@lequipe.presse.fr
suska@msport.gov.pl
repka@fotbal.cz
tff@tff.org

yukarıdakilere gitmiyor, bir sorun var, listeden çıkarabiliriz bunları,

ySnTurk61
11.12.2013, 10:15
Mail listesindeki yaklaşık 10-15 adet mailde hata veriyor bilginiz olsun. Onların sanırım güncellenmesi gerekecek.

oflubektas
11.12.2013, 10:35
Kimi maillere cevap olarak;

"Yeter da lailaheilllah", "Hau sizin Mübarek Muslimanlar adalet dağıtmay mi?", "Anladuk da bezduk ya!" ... gibi dönüşler aldım :)

Şaka bir yana en az 10 mailde hata var. Düzeltilmesi için yardımınızı rica eder, ayrıca başta Ender Kuyumcu olmak üzere emek veren herkese teşekkür ederim.

Ender Kuyumcu
11.12.2013, 10:42
Organizasyon başladığından beri fenerliler tutuşmuş durumda. Twitter üzerinden tehdit ve küfürlerin ardı arkası kesilmiyor.

Şikeyi aklayanlar bu sene fener'e ak şampiyonluk vermek için seferber olmuşken düşmelerini izlemek zorunda kalacaklar.

Durmak yok, maillere tüm hızıyla devam ediyoruz.

A.Furuncu
11.12.2013, 10:54
İşlem tamam ;)

A.Furuncu
11.12.2013, 11:03
Bu konu ile ilgili Avrupa'nın önde gelen gazetelerinden birinde manşete taşıyabilir miyiz ? :) Hoş hem maddi anlamda belki külfet olur hemde adamlar bu haberi yayınlamayı kabul eder mi ? Böyle bir durumda maddi desteğe elimden geldiğince yardıma hazırım arkadaşlar ;)

Salih Edip
11.12.2013, 11:10
Gereği yapılmıştır.

Yiğit Gayretli
11.12.2013, 11:10
Mesai başladı ;)

outlaws61
11.12.2013, 11:29
Gönderildi.

El Pibe De Oro
11.12.2013, 11:31
isleme basladik. aksama gada bombardimana devam ;)

Ender Kuyumcu
11.12.2013, 11:37
Aşağıda UEFA Kurulları'nın üyelerinin isimleri mevcut. Mail olarak hazırladığımız metnin hitap edilen kısmına bunların her birinin ismi yazılarak ayrı ayrı mektup oluşturulacak ve UEFA adresine 4 ayrı mektup halinde özel kurye ile gönderilecek.

Her bir komite için ayrı olacak bu gönderinin içinde bütün üyelerine ayrı ayrı mektup yazılacak ve bunlar ilgili bölümlerin sekreterliğine gönderilmek suretiyle her birinin eline geçmesi sağlanacak.

İmkanı olanlardan kurye ile mektup göndermesi de rica olunur. Özellikle de Avrupa'da yaşayan taraftarlarımızdan.

UEFA Yönetim Kurulu Üyeleri:

Başkan: Michel Platini (France)

As Başkanlar:
Şenes Erzik (Turkey)
Geoffrey Thompson (England)
Angel María Villar Llona (Spain)
Marios N. Lefkaritis (Cyprus)
Giancarlo Abete (Italy)

Üyeler:
Sergey Fursenko (Russia)
Peter Gilliéron (Switzerland)
Allan Hansen (Denmark)
František Laurinec (Slovakia)
Avraham Luzon (Israel)
Borislav Mihaylov (Bulgaria) (new)
Mircea Sandu (Romania)
Grigoriy Surkis (Ukraine)
Michael van Praag (Netherlands)
Theo Zwanziger (Germany)
Karen Espelund (Norway)

Genel Sekreter: Gianni Infantino

UEFA Disiplin Kurulu Üyeleri :

Başkan: Dr Thomas Partl (Austria)

Üyeler:
Jacques Antenen (Switzerland)
Sándor Berzi (Hungary)
Emilio García Silvero (Spain)
Lorenz Hans (Germany) (new)
Jim Stjerne Hansen (Denmark)
Ioan Angelo Lupescu (Romania)
Rudolf Řepka (Czech Republic)
James Shaw (Northern Ireland)
Joël Wolff (Luxembourg)

UEFA Temyiz Kurulu Üyeleri:

Başkan: Pedro Tomás Marques (Spain)

Üyeler:
Björn Ahlberg (Sweden)
Dr Levent Biçakci (Turkey)
Barry W. Bright (England)
Goetz Eilers (Germany)
Mario Gallavotti (Italy) (new)
Ivaylo Ivkov (Bulgaria)
Michael Joseph Maessen (Netherlands)
Antonio Mortagua (Portugal)
Patricia Moyersen (France)
Michel Wuilleret (Switzerland)
Olga Zhukovska (Ukraine)

UEFA Disiplin Müfettişleri:

Baş Müfettiş: Chris Georghiades (Cyprus)

Disiplin Müfettişleri:
Anna Bordiugova (Ukraine) (new)
David Casserly (Republic of Ireland) (new)
Karl Dhont (Belgium)
Petr Doležal (Czech Republic)
İlhan Halvaci (Turkey) (new)
Jean-Samuel Leuba (Switzerland)
DDr Gerhard Kapl (Austria)
Peter J. van Zunderd (Netherlands)

Gönderilecek Adres:

Route de Genève 46
Case postale
CH-1260 Nyon 2
Switzerland

Ibo61
11.12.2013, 11:39
Gönderıldı!!!!!

U.Sadıkoğlu
11.12.2013, 11:39
İsviçre'de yaptırılabilecek bir şey varsa temasa geçebileceğim 2-3 isim var...

Cyzio
11.12.2013, 11:41
gitmiyorsa ikiye ya da üçe bölüp gönderin adresleri arkadaşlar ama g-mail'den hepsi bir arada bir seferde gidiyor.

Gmail'de hiçbir sorun yok. 3 farklı e-posta adresinden gönderildi, UEFA ve FIFA'ya 2'şer kez faxlandı.

E-posta ekranları kilitlenmeli bu kişilerin!

Esas adresim olan yahoo'dan göndermeyi denedim:

-"Şüpheli bir durum var. Şunları şunları yapın"

diye işi aklınca yokuşa sürdü :rolleyes:.

Ama... Gmail'den işlem tamam ;).

.

ARAF
11.12.2013, 11:41
yahoo dan gitmedi gmailden sorunsuz gönderdim

Mollasalihoğlu
11.12.2013, 11:43
fb'li şikeciler bizi fişliyor twitter'da. büyük gurur :)

https://pbs.twimg.com/media/BbMc_NlIAAAQ4fq.jpg:large

Taner Gündoğdu
11.12.2013, 11:45
hayırlısı olsun bakalım...

Yunus İnce
11.12.2013, 11:49
Hotmail den gönderirken bazı mailler için hata veriyor gmail de hata vermiyor daha seri oluyor :)

Fatih Özkan
11.12.2013, 11:58

Oturup 2 satır tape okusun dingiller fişleme yapacaklarına...

Salih Edip
11.12.2013, 12:03
Ooo cemaat fişlenmişsiniz dikkat edin :)

Mollasalihoğlu
11.12.2013, 12:04
sitemiz bile var :D

http://t.co/JL6VzjYrKH

gurur6134
11.12.2013, 12:05
Gondermeyen fenevli olsun..atmayan katilmayan trabzonsporluyum demesin..yilmak yok bezginlik yok

S.ÖZKAN
11.12.2013, 12:08
sitemiz bile var :D

http://t.co/JL6VzjYrKH

'Önce seni umusamazlar sonra sana gülerler sonra seninle savaşırlar ama en sonunda SEN KAZANIRSIN.' GANDHI

Mollasalihoğlu
11.12.2013, 12:09
'Önce seni umusamazlar sonra sana gülerler sonra seninle savaşırlar ama en sonunda SEN KAZANIRSIN.' GANDHI

tweet atabilir miyim bunu? hatta attım bile :D

Emrah Akcagöz
11.12.2013, 12:16
Hadi bakalım rastgele ..

seçuk
11.12.2013, 12:20
İilem tamamdır arkadasşlar hotmailden sıkıntı yaratıyor gmail sorunsuz. Bu arada 50 misafirin içinde açtane kuşvardır acaba :D

babaschar
11.12.2013, 12:25
Bu futbol bu saatten sonra benim için trabzonspor taraftarlığı değil,.

fenerbahçe düşmanlığı,
bu emek hırsızları, bu kupaya tapan güruh hakkettiği cezayı aldığı zaman,.
işte o zaman ülkemin istikbali hakkında olumlu düşüncelere sahip olurum.

üşenmeden mail atalım,. yapabileceğimiz en kolay ve hızlı eylem bu.

Mollasalihoğlu
11.12.2013, 12:26
bu arada mailler tamam

Ender Kuyumcu
11.12.2013, 12:29

Yaşa da hürmetleri yok bunların, beni en sona yazmışlar :)

Ertan 51
11.12.2013, 12:30
Valla bu Gandi abi nin mücadelesini tam anlamıyla okuyup konuya vakıf olmasamda sever saygı duyardım:) şimdi çok daha fazla seviyor sayıyorum.Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun:eek:

Bu ara da şunu da belirtelim,
bu mayası bozuklar isim falan belirleyip hedefe koymuşlar ya,
otursunlar oturdukları yerde hadlerini bilsinler,
o isimler yalnız değil,
her birimiz birer Gökhan-Molla-Gamze-Ender iz haberleri olsun,
hemde öyle kolpasına falan değil gövdesini basarcasına.

Ts_erdem_61
11.12.2013, 12:47
hotmail hata veriyor ama gmail üzerinden söylendiği gibi problemsiz gönderiliyor :)

Vatan hainliğine devam...

davut yılmaz
11.12.2013, 12:48
sanki biraz boşlamıştık mail işini iyi oldu bu

Ender Kuyumcu
11.12.2013, 12:50

and also F.A.O.

CAS Referees;
Media Members;

Article 7:

Therefore;

Regards,

U.Sadıkoğlu
11.12.2013, 12:59
Bazı Mail adresleri hata veriyor kopyala yapıştır yapıldığında bilginize.

cableTS
11.12.2013, 13:07
Çorbada tuzumuz olsun...Gmail tamam birde diğerlerinden gönderelim bakalım. Hadi hayırlısı....

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2013, 13:09
Yeter artık
şikeciler düşsün
3 yıldır yıpranan ve yıpratılan biz olduk
yazıktır, günahtır, allah bunların acısını çıkartır.
3 yıl kaybettik ve futboldan soğutulduk

Ustaalioğlu
11.12.2013, 13:33
bir çok adrese hata verdi, ama sonunda gönderdim...

Ertan Simsek
11.12.2013, 13:46

Sikecileri özetleyen en güzel cümle kalibi su olsa gerek ;

Havamiz güzel. Suyumuz hoş. Toprağımız bereketli.
Bu kadar 'hödük' hangi iklimde yetisiyor bu ülkede anlayamiyorum!

BulentOzkul
11.12.2013, 13:59
uLA ne rahatladım sorma :) devam yapıştır ! :) :alkış: :alkış:

okg_53
11.12.2013, 14:19
Mailler Gönderildi, Faxlar yolda.

Bu arada en iyi mail gönderme kullandıklarım içinde gmail arkadaşlar. Eklediğiniz mail adreslerinin yazımında sorun olsa dahi gönderiyor.

Erbay
11.12.2013, 14:24

and also F.A.O.

...

Pardon ya :)

Abdullah Altıntaş
11.12.2013, 14:40
Bu mücadele bitmeden Türkiye de oynanan maçlar hikayedir.Şikeciler düşecek,yılmak yok.

Turgay Atalay
11.12.2013, 14:53
Yapişturrrr:)

okg_53
11.12.2013, 14:55
Allah'ın izni ile faxlar da tamam.

müzmin cezalı fatih öztürk abiye el sallıyorum. :) . bedenin burada yok ama ruhun bizimle görüyorum , senin de mail ve fax gönderdiğini biliyoruz ama yazamıyorsun farkındayım :)

Fatih Özkan
11.12.2013, 15:04
20 tane fax gönderiliyor.
Twitter'da paylaşım yapınca 5 tane hak veriyorlardı ama artık olmuyor nedense...

Cilgin1986
11.12.2013, 15:09
gönderdim

cewat
11.12.2013, 15:11
Görev tamam

ozturk
11.12.2013, 15:47
faks gönderildi.

uMert61
11.12.2013, 17:32
"Aşağıdaki alıcılara teslim sürekli başarısız oldu" diye geri mail alıyorum.

http://u1312.hizliresim.com/1j/c/vdwkl.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

sifuni
11.12.2013, 17:49
Hotmail Gmail hesaplarindan gönderildi insallah gereken baski kurulur.

sifuni
11.12.2013, 17:51
Buarada E-mail listesine Juventus'u ekleyin suan türklere sinirliler belki uefa'da lobi yaparlar :)

Ilelioglu
11.12.2013, 18:20
Gönderdim, yalniz TFF'dekilere göndermedim. Onlara göndersek ne degisecek? En fazla Tahkim süreci uzar. Emir degismedikce onlarin kararida degismeyecektir zaten.

..

gurur6134
11.12.2013, 18:39
Niye bu baslik bukdar ilgisiz halbuki en onde olmasi lazim.herkes kampanyayi face de twiterda paylassin

oflupisiko
11.12.2013, 19:03
görev tamam.son kampanyamız olur inşallah :)

Ender Kuyumcu
11.12.2013, 19:05
Arkadaşlar bazı adresler değişmiş olabilir ve bu yüzden de mailler gitmiyordur ama buna bu kadar da takılmaya gerek yok.

Gidenlere gitsin gitmeyen bir kaç tane de kalmış olsun.

Üç yüz küsur mail adresi arasından onları tek tek bulmak zor olduğundan çıkarmıyorum.

Bülent AKBULUT61
11.12.2013, 19:50
görev yerine getirilmiştir

Emre İskender
11.12.2013, 20:06
21:00 a kadar biraz ara verelim...

şaka yaptım şaka hücuuuummm :)

Abdullah Altıntaş
11.12.2013, 20:19
Durmak yok.

ftunsal
11.12.2013, 20:24
gönderdim.hayırlısı bakalım...

My
11.12.2013, 20:56
Gönderildi.

Durmak yok uşaklar.

Maçmış, transfermiş, statmış hepsi hikaye.

Muhammet Kalkışım
11.12.2013, 20:58
Saatler 21:00'a yanaşadursun, kaldığımız yerden devam.

Kitleyelim şu mail box'ları!

polatmu
11.12.2013, 21:18
gönderildi..

hellboy_61
11.12.2013, 21:28
Gönderilmiştir Onurlu takımın Onurlu taraftarları sevenleri..

Uğur Kalyoncu
11.12.2013, 21:42
Gönderildi..

Kazım Uzunboy
11.12.2013, 21:45
Gereken hemen yapılıyor..

Erdal DİLEK
11.12.2013, 21:48
Bmn de olmayan arkadaşlara mesaj atmalarini ve arkadaşlarinada bunu söylemelrini mesaj olaraj gonderdim. Bir mail bir maildir. . .

Gökhan Koç
11.12.2013, 21:52
gmail kullanın arkadaşlar, çok adres var, diğer türlü zor olur göndermek

serturkmen
11.12.2013, 21:54
bugünlük de işlem tamam...
vatan hainliği yapmış olmanın verdiği HUZUR gibisi yok...

Hasan Arslan
11.12.2013, 22:10
Adalet sağlanana kadar bize rahat yok!..

Bu mail de gönderildi ve gönderilmeye devam edilecek..

serturkmen
11.12.2013, 22:10
gmail kullanın arkadaşlar, çok adres var, diğer türlü zor olur göndermek

dünden beri tüm adreslere parça parça göndermeye çalışıyordum

gmaille aynı anda toptan gönderdim

çok teşekkürler

Ahmet Öztürk
11.12.2013, 22:17
Mişyın kompliytıd.

yatmaztara
11.12.2013, 22:21
Göndermeyen şikebahçeli olsun!...

Muhammet Kalkışım
11.12.2013, 22:46
Kıpırdanın renktaşlar, bu mail organizasyonu çok önemli. Bir kamuoyu oluşturmamız gerekiyor. Bu dava BİZİM! ADALET için, ayak altına serilen haklarımız için herkes katılmalı!

U.Sadıkoğlu
11.12.2013, 22:50
Devam devam devam...

Emre İskender
11.12.2013, 23:09
gmail de yanıtı tüm alıcılara gönder özelliği ile 1 kez mail yazdıgınızda koopyala yapıştırma ile cok hızlı bir şekilde cok sayıda mail atabilirsiniz...
ve kısa sürede posta gönderme sınırına ulaştınız ibaresi gelir mutlu olursun :)

Erdal DİLEK
11.12.2013, 23:53
Yine yeni yeniden gönderildi. . .

Erdal DİLEK
11.12.2013, 23:59
Bu Konuyu 91 Aktif Üye Görüntülüyor 91 (1 Üye ve 90 Misafir)

bu nedir. kendimi meydanda yanlız kalıp sağa sola bakan saflar gibi hissetim. . .

Erdinç Dilek
12.12.2013, 02:01
mesajlar gecenin köründe gönderildi

E. Cumur61
12.12.2013, 03:29
Contact (R) (contact@sporever.fr)

STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP SPAM please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ucurum
12.12.2013, 07:27
Sent.

ilhan
12.12.2013, 08:19
Güne UEFA ve FİFA'ya mail atarak başlayınca insan mutlu oluyor.

Gmail üzerinden mail atın arkadaşlar. Daha seri ve toplu gönderebilirsiniz.

fetvaci
12.12.2013, 08:21
Gönderildi
Hotmailden tek seferde gitmedi mail listesini ikiye veya üçe bölerek gönderebilirsiniz.

S.ÖZKAN
12.12.2013, 08:29
Gönderildi

Yiğit Gayretli
12.12.2013, 08:40
Mesai başlasııııııınnnn!

DİNÇ
12.12.2013, 09:44
100 kişi hergün düzenli bir şekilde gönderse mutlaka bu insanların dikkatini çekecek ve Türkiye'de yaşanan bu zenginin adaletine dur diyecek...

Bunlar hem suçlu hem de güçlü zengin züppeler...

Medyasıyla, yazarıyla top yekün saldırıdalar...

Ey Trabzonsporlu....

Bu çirkin düzene baş eğme...

Karanlıktan korkuyorsan kalk ve bir mum yak...

Hayde....

U.Sadıkoğlu
12.12.2013, 10:05
Günaydın UEFA biz geldik...

DİNÇ
12.12.2013, 10:09
Her sabah işe geldiğimde mail adresime markafoni, trendyol, gittigidiyor, hepsiburada gibi sitelerden mutlaka mailler gelir...

Bazıları ilgimi çeker bakarım...

Her sabah UEFA ve FIFA üyelerinin mail adreslerine bizlerin mailleri düşmeli...

Düşmeli ki bu şikeciler küme düşmeli....

Berke6198
12.12.2013, 11:08
Haydi yüklenelim...

emr61bmn
12.12.2013, 11:14
3 ayrı adresten mail attım fakslarda yolda... Haydi hayırlısı

Emre İskender
12.12.2013, 11:15
Good morning UEFA and FİFA :)

S.ÖZKAN
12.12.2013, 11:45
Arkadaşlar bu başlık önemli lütfen gereken alakayı gösterelim

Çağrı Bilici
12.12.2013, 12:26
Maillerin çoğu geri dönüyor iletilmedi olarak

Emrah Akcagöz
12.12.2013, 12:28
Outlook kullanan varsa oradan da baya rahat bir şekilde gönderiliyor.

Çağrı Bilici
12.12.2013, 12:28
130 civarı hata maili aldım

Çağrı Bilici
12.12.2013, 12:29
MailEnable: Message could not be delivered to some recipients.
The following recipient(s) could not be reached:

Recipient: [SMTP:office@oefb.at]
Reason: ME-E0032 DATA command failed. An error occurred when transmitting the message data to the target mail server.

Fatih Özkan
12.12.2013, 12:49
Maillerin çoğu geri dönüyor iletilmedi olarak

Fax gönderin, kafanız rahat olsun :)

U.Sadıkoğlu
12.12.2013, 12:50
Mail gönderdiğimiz kişilerin mail kutuları kilitlendiği için geri dönüşler oluyor arkadaşlar...

Berat
12.12.2013, 12:53
Gönderdik bugün de.

Fatih Özkan
12.12.2013, 12:57
20 tane fax...
UEFA'ya...

arifberkay
12.12.2013, 13:01
Gönderilmiştir g mailden

ozturk
12.12.2013, 13:06
En temizi faks

Serdær
12.12.2013, 13:08
Gönderilmiştir.

HAYDE ! Arkadaşlar durmadan devam .

Kaya
12.12.2013, 13:11
Vurmaya devam!

İnletmeye devam!

Herkesin ellerine sağlık!

Vur ha vur, koca topçu!

Kaya
12.12.2013, 13:14
Gönderilmiştir...

Berberoğlu
12.12.2013, 13:56
Gönderildi...

Hürgün Aygün
12.12.2013, 14:29
Bu mail kampanyaları gerçekten çok önemli. Göndermeye devam.

Yiğit Gayretli
12.12.2013, 15:36
Durmak YOK!

S.ÖZKAN
12.12.2013, 15:43
Devam ediyoruz arkadaşlar

Kaya
12.12.2013, 16:07
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Yukarı, daha yukarı!

Serdær
12.12.2013, 16:10
1. E.2013/282

Trabzonspor A.Ş.'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 15.11.2013 tarihli ve 35 sayılı toplantısında almış olduğu karara itirazına ilişkin dosya incelendi. Yapılan müzakere neticesinde TFF Yönetim Kurulu kararında talimata bir aykırılık bulunmadığı anlaşıldığından yapılan başvurunun reddine oybirliği ile (2013/296 K.);

Emrah Akcagöz
12.12.2013, 17:01
Devam arkadaşlar.

Muhammet Kalkışım
12.12.2013, 17:02
Ne kadar mail kutusu kitlersek o kadar iyi.

Kaldığımız yerden devam...

Ender Kuyumcu
12.12.2013, 17:07
TFF ve kurullarına, onların arkasındaki bütün güçlere aldıkları bu hukuksuz kararları yedireceğiz.

Bunun en kestirme yolu da UEFA ve FIFA'ya baskı kurup göreve davet etmek.

Her zamankinden çok mail yolluyoruz.

Ender Kuyumcu
12.12.2013, 17:08
TFF ve kurullarına, onların arkasındaki bütün güçlere aldıkları bu hukuksuz kararları yedireceğiz.

Mert'
12.12.2013, 17:09
Yıldıramayacaksınız bizi şerefsizler.

Bmn_61
12.12.2013, 17:11
İnadına gönderelim haydiiiiiiiii...

Enaldo61
12.12.2013, 17:30
Yedireceğiz!

S.ÖZKAN
12.12.2013, 17:32
Devam edelim arkadaşlar

hatipoglu
12.12.2013, 17:38

Yeni durumu, TFF'nin UEFA ve CAS kararlarını iplemediği vurgusuyla yeni bir e-posta organizasyonuna dönüştürmeliyiz bence.

Erkan SÜNGER
12.12.2013, 17:45
Tekrar gönderildi...

aksamvakti
12.12.2013, 17:57
Yemegımı yedim şimdi maç baslayana kadar göndermeye devam..

ilhan
12.12.2013, 18:35
Lazio maçı başlayana kadar attığımız her mail bizim kârdır. Yüklenelim arkadaşlar.
Biliyorum biraz sıkıyor gibiyiz sizi ama bu davayı biz sahiplenmezsek kimse sahiplenmeyecek.

Sercan Keleş
12.12.2013, 19:00
Uzun bir süre mail atmamıştım artık bende hergün atacağım netime tam kavuştum :)

Muhalif
12.12.2013, 19:39
Gönderildi.

Oğuz B.
12.12.2013, 19:43
Bu akşam atacağımız goller kadar önemli atılan her mail..

A.Ali Karanis
12.12.2013, 19:49
1. E.2013/282

Trabzonspor A.Ş.'nin TFF Yönetim Kurulu'nun 15.11.2013 tarihli ve 35 sayılı toplantısında almış olduğu karara itirazına ilişkin dosya incelendi. Yapılan müzakere neticesinde TFF Yönetim Kurulu kararında talimata bir aykırılık bulunmadığı anlaşıldığından yapılan başvurunun reddine oybirliği ile (2013/296 K.);

Hak verilmez,alınır.Mücadeleye devam arkadaşlar!

A.Furuncu
12.12.2013, 20:23
Mücadeleye devam ;) yılmadan bıkmadan usanmadan

Ender Kuyumcu
12.12.2013, 20:27
Yeni durumu, TFF'nin UEFA ve CAS kararlarını iplemediği vurgusuyla yeni bir e-posta organizasyonuna dönüştürmeliyiz bence.

O durum zaten var mailde.

kalavara
12.12.2013, 20:28
kaçıncı kez gönderdim bilmiyorum :D

kürşat şen
12.12.2013, 21:01
her gün bıkmadan usanmadan devam..

Enes Ünal Kaya
12.12.2013, 21:05
Haydeeeeeeeeeeee :)

cakalkerem
12.12.2013, 21:06
devam atmaya

Ender Kuyumcu
12.12.2013, 21:15
maça kadar mail atmaya devam arkadaşlar.

serturkmen
12.12.2013, 21:39
Bugünkü tahkim kararı sonrası daha da bir anlam kazandı fax/mail organizasyonu...
Metni hazırlayanlara teşekkürler...

maillerimizi de attığımıza göre maça geçebiliriz...

Ender Kuyumcu
12.12.2013, 21:49
Lazio maçına kadar yüklenmeye devam ediyoruz arkadaşlar.

Başlıktaki üye sayısı 7 misafir saysı ise 386.

Neredesiniz BMN üyeleri?

Hasan Arslan
12.12.2013, 21:53
Mailleri atarak Uefa'ya karşı,Adalete karşı görevimizi yine yerine getirdik çok şükür..

Şimdi sıra takımda!..

Vira Bismillah!..

Hürgün Aygün
12.12.2013, 21:54
Çalınan haklarımız için sadece 1 dakika ayırıyoruz, çok değil. Lütfen mail atmayı ihmal etmeyelim arkadaşlar. Maç öncesi göreve devam...

Muhammet Kalkışım
12.12.2013, 21:58
Yeni hesap açtım mail limitim dolu diye.

ADALET GELENE DEK SUSMAK YOK!

Kaya
12.12.2013, 22:10
^^^^^^^^^^^^
Saldır Trabzonspor
Saldır Trabzonsporlu

Erbay
12.12.2013, 22:11
Maç kadar önemli.

Ender Kuyumcu
13.12.2013, 00:28
Avrupa'daki zafer şerefine bir mail iyi gider :)

Abdullah Altıntaş
13.12.2013, 02:40
Devam..

Ilelioglu
13.12.2013, 03:01
Yatmadan önce limitleride doldurduk. :)

..

E. Cumur61
13.12.2013, 04:49
Taraftarlardan mail bombardımanı

F.Bahçe ve şike soruşturması ile ilgili FIFA, UEFA, TFF ve Avrupa'daki tüm futbol federasyonlarına birçok farklı adresten mail yağması gündeme bomba gibi düştü. Üst düzey yöneticilere ve son derece düzgün bir İngilizce ile yazılan maillerin içeriğini şike depreminin üzerinden 29 ay geçtiği ve TFF'nin gerekli cezayı vermediği belirtildi. Mailde: 02.07.2012'de Türk mahkemesi F.Bahçe'yi suçlu buldu. 10.06.2013'de UEFA, F.Bahçe'yi suçlu buldu. 22.06.2013 tarihinde UEFA Disiplin Kurulu F.Bahçe'yi suçlu buldu. 15.07. 2013 tarihinde UEFA Temyiz Kurulu F.Bahçe'yi suçlu buldu. 28.08.2013 tarihinde CAS F.Bahçe'yi suçlu buldu. (FOTOMAC)

S.ÖZKAN
13.12.2013, 08:22
Gönderildi

Yiğit Gayretli
13.12.2013, 08:39
Sabah kalktık, kahvaltımızı da yaptık. Mail attık mı?

barisb
13.12.2013, 08:46
Sabah maillerimizi de attık.

A.Furuncu
13.12.2013, 08:54
Bugünkü görevimizide tamamlamanın verdiği gururla ve mutlulukla artık ofisteki işlere dönebilirim :)

İskefiyelireis
13.12.2013, 08:57
Gönderildi...

UğuR
13.12.2013, 09:04
Attık mailimizi...

DİNÇ
13.12.2013, 09:10
CNN Türk 'te biz zencilerden bahsettiler...Mail kampanyası yapıp her yere şikayet ediyormuşuz... Rahatsız oluyormuş beyfendiler...

O zaman

D E V A M

bkandil
13.12.2013, 09:16
Gönderildi...

Necat Ulusoy
13.12.2013, 09:21
görev ifa edildi...

DİNÇ
13.12.2013, 09:46
+41 43 222 7878 Nolu FIFA fax ında sorun mu var arkadaşlar?

Fax gitmiyor... UEFA fax no çalışıyor...

Ender Kuyumcu
13.12.2013, 09:53
Günaydın Adalet savaşçıları.

Bugün de mail göndermeye devam ediyoruz.

Yılmadan, usanmadan göndermeye devam edeceğiz.

Dereli
13.12.2013, 10:23
Gönderildi.

Berat
13.12.2013, 11:07
Bugün de görev tamam.

demir
13.12.2013, 11:08
yavas ula benı ezdunuz :D:D

S.ÖZKAN
13.12.2013, 11:33
Mail atan elleriniz dert görmesin

Emre İskender
13.12.2013, 11:37
Hayırlı Cumalar Hayırlı Mailler...

okg_53
13.12.2013, 12:00
Faxlar gönderildi.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.12.2013, 12:17
Savaşa devam...

uamsty
13.12.2013, 14:15
Bir Galatasaray lı olarak verdiğiniz mücadeleye sonuna kadar destek veren bir kardeşiniz olarak sizi kutluyorum.
maili gönderirken birçok mail adresi hatalı olduğu için gönderemiyorum. Mail göndermeyi başarmış bir arkadaş maili bana atarsa ordan yollamam daha kolay olabilir. şimdiden teşekkürler.

mail adresim: uamsty@hotmail.com