PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Açıklama...

Gökhan Koç
09.12.2013, 16:30
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Sebahattin Çakıroğlu’nun, yürütmekte olduğu 2. Başkan ve Basın Sözcüsü görevlerini bıraktığını duyururken yapmış olduğu basın açıklamasında, Yönetim Kurulu Üyelerimiz hakkında kullanmış olduğu bazı ifadeler dolayısı ile basın açıklaması yapma gereksinimi doğmuştur.

Nazik ve beyefendi kişiliği ile tanıdığımız Sayın Sebahattin Çakıroğlu’nun “yeterince yönetim kurulu toplantısı yapılmadığı, alınan kararlarda Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri’nin görüşlerine başvurulmadığı ve adeta kukla muamelesi gördükleri” yönündeki ifadeleri bizleri üzmüştür.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Yönetim Kurulu Üyelerimizin hepsi kendi iş ve meslek hayatlarında başarılı, kendilerini kanıtlamış ve saygın kişilerdir. Bu nedenle hiç biri kendilerine kukla muamelesi yapılmasına asla izin vermez, böyle bir durum da söz konusu olmamıştır.

Yönetim Kurulu Toplantılarının olması gereken sıklıkta yapılmadığı doğrudur. Ancak hiçbir kulübün tarihinde örneği görülmemiş büyük bir ekonomik yük altında olan kulübümüzü bu yükten kurtarmak için gece gündüz koşuşturan başkanımızın vakit darlığı nedeni ile, bu güne kadar rutin toplantılar yerine zorunlu durumlarda toplantı yapılması uygun görülmüştür. Yönetim Kurulu toplantıları sık aralıklarla yapılamadığı için aksayan hiçbir işlem söz konusu değildir. Yönetim kurulu onayı gerektiren hiçbir işlem de, Yönetim Kurulunun onayı alınmaksızın gerçekleştirilmemiştir.

Hepimizin ortak dileği, bir an önce kulübümüzün acil ekonomik sorunlarının çözülmesi ve rutin işleyişe dönülmesidir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Gökhan Koç
09.12.2013, 16:37
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Sebahattin Çakıroğlu’nun basın açıklamasında, Yönetim Kurulu Üyelerimiz hakkında kullanmış olduğu bazı ifadeler dolayısı ile basın açıklaması yapma gereksinimi doğmuştur.

(Yönetim kurulu için değil başkan için yapıldı o konuşma, hoppalaa :) :) )

Nazik ve beyefendi kişiliği ile tanıdığımız Sayın Sebahattin Çakıroğlu’nun “yeterince yönetim kurulu toplantısı yapılmadığı, alınan kararlarda Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyeleri’nin görüşlerine başvurulmadığı ve adeta kukla muamelesi gördükleri” yönündeki ifadeleri bizleri üzmüştür.

Kararlardan haberi olmayan YK, kararlardan haberi olmadığını nerden bilebilir ki :)

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Yönetim Kurulu Üyelerimizin hepsi kendi iş ve meslek hayatlarında başarılı, kendilerini kanıtlamış ve saygın kişilerdir. Bu nedenle hiç biri kendilerine kukla muamelesi yapılmasına asla izin vermez, böyle bir durum da söz konusu olmamıştır.

Sebahattin Çakıroğlu'nu yalanlamamızı IHO istememiştir yani :))) Kukla değiliz biz :)))))

Yönetim Kurulu Toplantılarının olması gereken sıklıkta yapılmadığı doğrudur. Ancak hiçbir kulübün tarihinde örneği görülmemiş büyük bir ekonomik yük altında olan kulübümüzü bu yükten kurtarmak için gece gündüz koşuşturan başkanımızın vakit darlığı nedeni ile, bu güne kadar rutin toplantılar yerine zorunlu durumlarda toplantı yapılması uygun görülmüştür. Yönetim Kurulu toplantıları sık aralıklarla yapılamadığı için aksayan hiçbir işlem söz konusu değildir. Yönetim kurulu onayı gerektiren hiçbir işlem de, Yönetim Kurulunun onayı alınmaksızın gerçekleştirilmemiştir.

TFF'ye başvurmak için 2 ay bekleyen YK diyor bunları :)))))

Hepimizin ortak dileği, bir an önce kulübümüzün acil ekonomik sorunlarının çözülmesi ve rutin işleyişe dönülmesidir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Yorumlarım yukarıdadır.

Bud Spencer
09.12.2013, 16:38
Ancak hiçbir kulübün tarihinde örneği görülmemiş büyük bir ekonomik yük altında olan kulübümüzü

ligtv quiz programlarini herkes bilir, oradaki konuklara sorarlar en cok abartan kimdir diye...alin size cevap

must61
09.12.2013, 16:42
Kulübün ekonomik sorunlarını çözmek için gece gündüz koşuşturan bir başkan var ? Bu başkan nere koşturuyor ? Gecesini gündüzüne katıp ne yapıyor bu başkan ?

Peki yönetim kurulu toplantısı nedir ? Ne için yapılır ?

Hatta onu geçtim yönetim kurulu nedir ?

Kulübü maddi düzlüğe çıkarmak için sık sık fikir alışverişi ve toplantılar mı yapılmalı yoksa gece gündüz koşturulmalı mı ?

Kim nere koşturuyor ? Ali Ağaoğlu'dan gelecek maddi destek ? Acun'un uçağı ? Başbakan ? Mitingler ? Erdoğan Bayraktar ? Siyaset ? Ekonomi ? Koşuşturmaca...

Ben çözemedim konuyu.Koştur başkan.Büyük başkan.

Toplantı neymiş ki.Boş muhabbet.Başkan çözer işleri evellallah.

Samet Türkmen
09.12.2013, 16:45
Borcu olmasa ne olacak kulübün sanki ? Mali açıdan destek almak için Başbakan'a yanaştığını düşünüyorum.

winner
09.12.2013, 16:51
Her gün daha çok gülünç duruma düşüyorlar.

Şimdi de sözde başkanın YK toplantısı için vakti olmadığını öğreniyoruz.

erolizmts
09.12.2013, 17:02
Gece gündüz mitingden mitinge kimlerin peşinden koşturduğunu, kimlerin şemsiyecibaşı'lığını yaptığını, kimlerin paltosunu tuttuğunu biliyoruz.

Ender Kuyumcu
09.12.2013, 17:08
Yemin ediyorum şu kulübü aziz yıldırım'a teslim etsek bu kadar kötü yönetmezdi. Yönetemezdi demiyorum yönetmezdi zira bu kadarı da ayıp olur diye düşünürdü.

Enisc
09.12.2013, 17:13
Bu adamın tek bir sözüne daha güvenmiyorum. Gece gündüz çalıştığıda yalandır.

Ahmet Kuru
09.12.2013, 17:22
parçalanma bölünme var. bize göre başarısızlık var size göre başarı var.
Madem kendinizi başarılı görüyor ve güveniyorsunuz gidin seçime güven tazeleyin olsun bitsin... Hem yönetim listenizide yenilersiniz... Başarılıysan bu güvensizlik niye?

fteotdgs
09.12.2013, 17:23
Madem böyle bir açıklama yapma gereği duydular, tarihte görülmemiş borç yükünden kurtulmak için gece gündüz koşuşturan başkanımızın tam olarak ne yaptığının da açıklanması gerekmiyor muydu? Başkanımız, yönetim kurulunun haberi olmadan, tek başına ne yapıyor tek başına, bilmeye hakkımız yok mu?

Ahmet Öztürk
09.12.2013, 17:23
http://inciswf.com/9483incik950686.swf

gabriel omar
09.12.2013, 17:30
Boş konuşmayı bırakın.Kendinize güveniyorsanız seçime gidin.

Siz de biliyorsunun seçim olsa aldığınız oyların yarısını dahi alamayacaksınız.O yüzden tıpkı kapı kapı dolaşıp adaletten kaçan Aziz gibi ,kaçabildiğiniz kadar kaçıyorsunuz.

Bu takım bu belalardan nasıl kurtulacak hiç bilmiyorum.

Bud Spencer
09.12.2013, 17:30
Bu adamın tek bir sözüne daha güvenmiyorum. Gece gündüz çalıştığıda yalandır.

ben inaniyorum gece Gündüz calistigina, ama kendi menfaati icin

Trabzonspor umrunda degil bu insanlarin

fteotdgs
09.12.2013, 17:31
Bu açıklamayı yonetim kurulunun kalanı mı yapmış? Benim bu açıklamadan anladığım, "Buyuk başkanımız mohim konularda tek başına, yiğitçe gece gunduz çalışıyor. Biz de aramızda takılıyoz oyle." Hiç mi kendinize saygınız yok be kardeşim?

Muhammet Kalkışım
09.12.2013, 17:32
Trabzonspor haklarını ayaklar altına serdikleri, kapalı kapılar ardında pazarlık konusu ettikleri yetmiyormuş gibi bir de bu açıklamayı mı yapmışlar?

"Hiçbir kulübün tarihinde örneği görülmemiş ekonomik yük", kompakt futbol bile daha anlamlı kalıyor bunun yanında.

Ilelioglu
09.12.2013, 17:32
Yönetim Kurulu toplantisi yapilmiyor Kulüpte. Niye? Baskanin zamani yokmus..:)

Bu Kulüp yillardir böyle kisilerin elinde, ve yillardir da yönetilmiyor.

Artik amatör kelimesini bile kullanmak istemiyorum, daha asagi bir sifat yok mu amatör icin?

..

Hamza Öztürk
09.12.2013, 17:35
herseyi gectim,
secimlerden önce nasilda yedirdiler bize M.Ustanin Basbakanin adami oldugunu.
Acayip oyuna geldik.
Kongre üyelerinin elleri kirilaydida su"ICIMIZDEN OLANI" baskan secmeseydiler.
Keske Usta baskan olsaydi, inan Trabzonsporumuz icin cooook daha hayirli olurdu,

Ahmet Kuru
09.12.2013, 17:36
herseyi gectim,
secimlerden önce nasilda yedirdiler bize M.Ustanin Basbakanin adami oldugunu.
Acayip oyuna geldik.
Kongre üyelerinin elleri kirilaydida su"ICIMIZDEN OLANI" baskan secmeseydiler.
Keske Usta baskan olsaydi, inan Trabzonsporumuz icin cooook daha hayirli olurdu,

Çok pis ketenpereye geldik. Hatırlatma...
Ama eğer yeniden seçim olsa ve Usta aday olsa en az 500 oy fark atar Hacıosmanoğlu na.

Ömer Öztürk
09.12.2013, 17:46
Yönetim kurulundan açıklayamama

Bud Spencer
09.12.2013, 17:51
bmn-bursa'dan isyan-parcasi-part 2 bekliyorum

Ömer_
09.12.2013, 18:00
kolay değil para bulmak,bekara karı boşamaya benzemez,170 trilyon borç,lig tv den paralar geliyor hoooppp denizbanktaki borca,kim verecek sana para,gökten yağacak değil ya,koştursunlar bakalım,samimiyetlerinden şüphem yokta yönetici anlamında deneyimsizlikleri olduğu gerçek.

Emre Emiroğlu
09.12.2013, 18:05
Cakiroglu neler dedi haci neler yazdirdi. Resmen aptal yerine koyuyor milleti. Cakiroglunun aciklamasinda bi toplanti yapilmamasindan bahsediyordu zaten.

Canim benim.. yakinda borcumuzu odemek icin part time ise baslayacak

mawro61
09.12.2013, 21:57
Çok sığ basit üzerinde dusunulmeden kaleme alınmış bir yazı

Samet Yildirim
09.12.2013, 21:59
Cakiroglunu tesislere giris yasaga sokmasi gerekmez mi ? Cünkü diger 2 yöneticiye giris yasaga vermislerdi..
Diziplinle yollanilmasi gerekilmez mi ?

Demeki Cakirogluna bunu yapmak kolay degil...

Gücün kime yetiyorsa...

cyberentalpi
09.12.2013, 22:36
şu adam başkan oldugundan beri utanıyorum baskanlık makamından
soleyemiyorum bu benim baskanım diye

aziz yıldırım daha iyi yönetirdi. fena aldatıldı Trabzonspor. Trabzon zaten hep aldatılmaya musait
yargıtaya hemen koşturmus. nedense Tff ye kırk nazla gitmistir.

ne olacak mecnun un kankası

gurur6134
09.12.2013, 22:37
Ekonomiyi duzeltcez rutinislere doncez diyorlar yani sike sureci uzerine bir bardak soguk su cin demek

cakalkerem
09.12.2013, 22:44
bu açıklamaya ne gerek vardı?

Neden gerek duydular...

Neden rahatsız oldular acaba?

MaEsTrO
09.12.2013, 22:52
7 yasindaki cocugun; 'Ögretmenim aksam elektrikler kesildigi icin ödevimi yapamadim.' klise bahanesi bunlarinkinden daha da inandirici.

SADECETRABZON61
09.12.2013, 23:52
Gece gündüz mitingden mitinge kimlerin peşinden koşturduğunu, kimlerin şemsiyecibaşı'lığını yaptığını, kimlerin paltosunu tuttuğunu biliyoruz.

Aynen

Hasan Cubukcu
10.12.2013, 00:04
bunlara baski yapmadan olmuyor, cok kötü yola sürüklüyor bu iho bizi .

Yönetim istifa

ozcilingir
10.12.2013, 00:22
Trabzonspor Genel Kurulunun 13 ve 14 nolu sandıklarınının( Blok oylar bu sandıktan çıktı özelikle 13 nolu sandıkta 45- 50 kişi aynı soyadı taşıyor üye nolarıda peş peşe bu grup seçimde oyunu İHO ya verdi ve İHO bir anda öne geçti sonuçta 70-75 oyla başkan oldu bu oylar eşit dağılsaydı ve 1 oyla başkan olsaydı TRABZONSPOR başkanıdır diyecektim ama diyomiyorum) başkanı olan İHO kafasına göre kulubü yönettiğinin açıklamasını yapmış. Kongre öncesi teknik direktör ile ilgili yaptığı açıklama ne idi. Ancak Başkan seçilince ilk açıklması MRA oldu. Kongre sabahı kürsüden MRA yı TD yapacağını açıklayan HK ye takımı amatör kümemi zanandiyor diyenler oy vermedi İHO ya verdiler. İlk icraatı HK nın söylemi oldu .Kupa için 300.000 Kişi yürüyeceğiz dedi . TFF ye yürüyüşe katılmadı işi çoktu herhalde ihale için ikdidarın peşinde geziyordu. Kongre sonrası ÇAKIROĞLU ile takımı düzlüğe çıkartacağından bahsetti, ilk çatlak kendisini futbol camiası içine sokan akrabası AKB den geldi , stajını AS takımında yaptı , sonra birdenbire bir el onu TS başkan yardımcısı koltuğuna taşıdı, taraftarlarla diyologunu geliştirdi söylemleri delikanlıca olduğu vurgulandı ve averajla ve haksızca elimizden alınan kupayı çok iyi kullandı mGenel kurul üyelerinini tavlamayı bildi ama tam tavalayamadı , kongrede 12 nolu sandık sucuna göre 20 oy geride idi. son iki sandıkta ne yapıldıysa yapıldı birden kongreyi kazandı. Azizi dilinden düşürmedi , fb yi hep TS taraftarının gönlünü almak için kullandı .Sonuç Yönetim kurulu üyeleri ile bile geçinemeyen bir yapıda olduğu ve işlerinin çokluğu sebebiyle rütin toplantı yapılmasına gerek olmadığı kendi kafasına ne zaman eserse o zaman toplantı yapıldığı ortaya çıktı. Trabzonspor tarihinde görülmemiş bir şekilde yöneticiler yavaş yavaş gemiyi terk ediyor. Mahkeme kararını Yargıtaya götürmeleride çok manidar demek kendisine güvenmiyor. Bu kış kıyamet İstanbuldan oy vermeye kimse gelmeyeceğini ve Trabzon daki ilk sandıkların üyeleri oy kullanacağını bildiği için bu ayda yapılacak seçimden çekiniyor. ( Taşımalı oy kullanmanın bu ayda zorluğunu biliyor) hali hazırda karşısında adayda yok neden seçim kararı almadılar . Yargıtay ağzım burnum diyecek mahalli seçimler falan yine Mayıs ayında mutalaka bu kongre olacak. Takımın permormansıda git gide düşüyor , inşallah bu çöküşü Avrupa maçlarında yaşamayız. Neyse İHO Trabzonspor un başkanı seçildiği için kulübü kendisinin zannediyor. Takımın kalecisi için bile antrenöre haber gönderebiliyor. Ayıp denenbir şey var 15 yıl kulüp başkanlığı yaptım hiçbir gün takımın TD sine şunu ıynat bunu çıkart demedim. Neden gençliğimizde DÜDÜKLÜ MAÇ oynamıştıkta ondan.

Erdem Koltuk
10.12.2013, 00:27
Trabzonspor'u akp nin bir parçası haline getiren, akpnin içine sızdığı her kurum gibi yozlaştıran bu yönetim ya gidecek ya gidecek başka bir çözüm yok.