PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Uzunay'dan Başkan'a Destek...

Gökhan Koç
09.12.2013, 11:47
Haber61.net 'den alıntıdır. Haberin Linki: http://www.haber61.net/uzunay-istifa-gibi-bir-dusuncemiz-yok-165546h.htm

Trbzonspor yönetici Ali Uzunay 'dan önemli açıklamalar. Uzunay başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile göreve geldiklerini ve istifa etmek gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Uzunay görev yaptkları sürede başyarılı olduklarınıda sözlerne ekleyerek" Biz bu kutsal yola İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu ile birlikte çıktık. İstifa etmek gibi bir düşüncemiz ve lüksümüz yok. Onunla başladık, günü geldiğinde görevi onunla birlikte bırakacağız.

Başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve şu anki gerek mali gerek alınan sonuçlar bunu kanıtlamaktadır.

Trabzonspor büyük bir kulüp. Kimse Trabzonspor’un önüne geçemez, sadece ona hizmet eder. Biz bu şehrin çocuklarıyız. Burada doğup Trabzonspor sevdasıyla büyüdük. Tüm Trabzonsporluların olduğu gibi bizim de sevdamız Trabzonspor’u yönetmekti ve bunu gerçekleştirdik. Trabzonspor’a bugün olduğu gibi yarın da hizmet etmeye devam edeceğiz.

Trabzonspor bizim ve bu şehrin göz bebeği, vazgeçilmezidir. 1500’e yakın insan bize güvenerek yanımızda oldu, oy verdi. İstifa etmek bu insanlara haksızlık ve ihanet olduğunu düşünüyorum. Bize lütfedilen görevi sonuna kadar layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Trabzonspor bizim vazgeçilmezidir.

Yönetimde ise hiç kimsenin İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir husumeti yoktur. Biz kendisiyle gönül birliği yaparak bu yola çıktık. Bu gönül birliğimiz bozulmadan devam edecektir. Aramızdan ayrılan yönetici arkadaşlarımız oldu, herkes kendinden sorumludur. Benim istifa etmek gibi bir düşüncem de söz konusu değildir. Sonuna kadar Trabzonspor’a hizmete beraberce devam edeceğiz.

----

YORUMSUZ !!!

S.ÖZKAN
09.12.2013, 11:59
Nasıl bir mantıktır anlamak imkansız

Yiğit Gayretli
09.12.2013, 12:04
Herkes safını belli ediyor.

Ak koyun, kara koyun meselesi...

Ender Kuyumcu
09.12.2013, 12:04
Acaba o 1500 insanın kaçı şuan kendini kandırılmış hissediyordur ve yine o 1500 insana sorsalar (malum 13. sandık hariç) kaçı İHO ve ekibine tekrar oy verir?

Adem Akyüz'
09.12.2013, 12:06
Başarılı olduğumuzu düşünüyoruz..

Burdan sonrasını oku(ya)madım zaten..

SADECETRABZON61
09.12.2013, 12:06
Kesin demek Buda Akpli (!)

Mert Oğuzlu61
09.12.2013, 12:12
Acaba o 1500 insanın kaçı şuan kendini kandırılmış hissediyordur ve yine o 1500 insana sorsalar (malum 13. sandık hariç) kaçı İHO ve ekibine tekrar oy verir?

abi sen avukattın aydınlatabilirsin bizi, bu aralıkta kongre olayı hikaye mi oldu şimdi ? bu adamın albayrak gibi defolup gitmesi için illa 6-7 maç üst üste mağlup mu olmamız lazım, her maç küfürlü tezahurat mı yemesi lazım yoksa 2 yıl sonraki genel kurulu mu bekleyeceğiz ?

sayesinde ligde sıradan anadolu takımı pozisyonuna tıpkı albayrak ın yaptığı gibi tekrardan giriş yapmış bulunmaktayız. uefa kupası olmasa taraftar iyice futboldan soğurdu yine tutunacak bir dalımız var ama onuda sonraki turda büyük ihtimal kaybedeceğiz, bu futbolla kim gelirse gelsin yener bizi.

Faik Yılmaz
09.12.2013, 12:27
Ali Bey'in bahsettiği 1500 kişiden birisiyim....

Bugünde aynı şartlar olsa yinede oyumu Sayın Hacıosmanoğlu'na verirdim....

Ancak Sayın Hacıosmanoğlu oylarımızın hakkını yerine getirememiştir.... Başarısızdır.... Bu anlamda bir daha seçime girmesi durumunda benim oyumu asla alamaz...

Ha birde şu var..Aleni biçimde siyasete angaje olan Hacıoamanoğlu'na y vermeyeceğim... Ancak gizli siyaset yapan para babalarınada asla oy vermeyeceğim....

İsterse alehte olan tek oy benimki olsun farketmez....

Remzi
09.12.2013, 12:32
Yuvarlak cümleler, klişe laflar.. Trabzonspor bizim vazgeçilmezimiş de, sevdamızmış da bilmem ne?

Her şey apaçık ortadayken bu konuşma kaypaklanmanın, nemalanmanın göstergesi değil de nedir?

Cyzio
09.12.2013, 12:37
Ohhh... Allah'ım şükürler olsun; ben gene bir istifa haberi var zannettim.

Fark ettiyseniz, yaklaşık 48 saattir klüpten kimse istifa filan etmedi. Dimdik ayaktayız.

Ne oldu? Bozum oldunuz, değil mi? İşte biz böylesize güçlü bir yönetimiz. Gerisi fasa fiso.

.

Faik Yılmaz
09.12.2013, 12:40
Valla seçim sizin....

Bugün gitmek var....

Yarın gönderilmek var....

gurur6134
09.12.2013, 12:43
Alinan basarili sonuclarmi nasil bir hayal aleminde yasior bunlar..ortada bi basari varda bizmi goremiyoruz..

Ender Kuyumcu
09.12.2013, 12:53
abi sen avukattın aydınlatabilirsin bizi, bu aralıkta kongre olayı hikaye mi oldu şimdi ? bu adamın albayrak gibi defolup gitmesi için illa 6-7 maç üst üste mağlup mu olmamız lazım, her maç küfürlü tezahurat mı yemesi lazım yoksa 2 yıl sonraki genel kurulu mu bekleyeceğiz ?

sayesinde ligde sıradan anadolu takımı pozisyonuna tıpkı albayrak ın yaptığı gibi tekrardan giriş yapmış bulunmaktayız. uefa kupası olmasa taraftar iyice futboldan soğurdu yine tutunacak bir dalımız var ama onuda sonraki turda büyük ihtimal kaybedeceğiz, bu futbolla kim gelirse gelsin yener bizi.

Avukat değilim ama konuya vakıf olduğumu söyleyebilirim.

Aralık'taki genel kongrenin tüzük gereği seçimli olması gerekiyordu ama son seçimde tüzüğe aykırı bir şekilde bu seferliğe mahsus yönetimi 2.5 seneliğine seçtirdiler.

Bu durum mahkeme taşındı ve mahkeme de usulsüzlüğü tespit ederek seçim maddesi eklenmesi gerektiğini bildirdi fakat mevcut yönetim bu kararı temyize taşıdı yani yargıtay tarafından onaylandığında seçim olacak bu da 5-6 ay sonra olur tahminen.

Alternatif olarak kongre üyeleri de imza toplayarak seçim kararı aldırabilir ki bu durumda da noter tasdikli 1500 civarında imza gerekiyor.

gurur6134
09.12.2013, 13:07
Avukat değilim ama konuya vakıf olduğumu söyleyebilirim.

Aralık'taki genel kongrenin tüzük gereği seçimli olması gerekiyordu ama son seçimde tüzüğe aykırı bir şekilde bu seferliğe mahsus yönetimi 2.5 seneliğine seçtirdiler.

Bu durum mahkeme taşındı ve mahkeme de usulsüzlüğü tespit ederek seçim maddesi eklenmesi gerektiğini bildirdi fakat mevcut yönetim bu kararı temyize taşıdı yani yargıtay tarafından onaylandığında seçim olacak bu da 5-6 ay sonra olur tahminen.

Alternatif olarak kongre üyeleri de imza toplayarak seçim kararı aldırabilir ki bu durumda da noter tasdikli 1500 civarında imza gerekiyor.
Bu karektersizlere daha fazla tahamul edemiyorum..
1500 oy icin kampanya baslatalim bmn de..fitili atesleyelim

Yiğit Gayretli
09.12.2013, 13:28
Ayıptır. Oy veren 1500 kişi, tribüne gelmeyen kaç bin?

Abaküs imalatçısı arkadaşım var. Ucuza matematik dersi veren de var. Hadi yine iyisiniz...

BulentOzkul
09.12.2013, 13:34
Haber61.net 'den alıntıdır. Haberin Linki: http://www.haber61.net/uzunay-istifa-gibi-bir-dusuncemiz-yok-165546h.htm

[QUOTE]Başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve şu anki gerek mali gerek alınan sonuçlar bunu kanıtlamaktadır.

Alınan sonuçlar derken, hangi takımdan bahsediyorlar acaba biz ilk 2 olduğumuz zaman kendimizi başarısız görüyoruz bu nasıl bir açıklamadır !

İstifa etmeleri beklenirken, devam kararı aldıklarına inanamıyorum ama şaşırmıyorum da en kısa zamanda İHO ve yönetimin istifasını bekliyorum..

" Namus davası dediğin davayı" bile çıkarların yüzünden sattın.. Bu dünyada ve ahirette sizlere hakkımı helal etmiyorum !

:alkış::mad::alkış:

winner
09.12.2013, 13:52
Genel kurulda söylediklerinin hiçbirisini hayata geçirme, iktidar partisinin şikeyi örtbas etme talimatlarına harfiyen uy, gizli ajandan doğrultusunda propaganda yapmayı kulübün menfaatlerinden önde tut sonra 1.500 kişi güvendi falan filan...

E madem genel kurulun hala sizin yanınızda olduğunu düşünüyorsunuz o zaman ortada bir de mahkeme kararı dururken niye seçimli genel kurul kararı almamak için kıvırıp duruyorsunuz...

Ben kendi soruma kendim cevap vereyim...Genel kurulda söylenen yalanlar kısa sürede ortaya çıktığı ve sözde başkanın maskesi düştüğü için...

O güveniyor dediğiniz 1.500 kişinin en az yarısı siyasetin adayı imajı çok göze battığı için Muharrem Usta'dan kaçan ve siyasetin değil bağımsızların adayı makyajıyla(ve sonradan anlaşıldığı üzere yalanıyla) sözde başkana giden oylar...Bugün aynı koşul ve adaylarla bir seçim olsa şu anki yönetim 500 oy ya alır ya almaz...

Fatih Özkan
09.12.2013, 13:59
Hangi başarı ?
Ulan elim ayağım titredi sinirden!

dağlıca61
09.12.2013, 14:31
mali genel kurulda başkan ve yönetim kuruluna delegelerin hangi konu olursa olsun yetki vermemesi gerekir. Böyle bir yetkinin verilmesi yarın onların delegeden yetki aldık savunmasına dönüşür istedikleri gibi at oynatırlar.

Gökhan Koç
09.12.2013, 14:32
... Tüm Trabzonsporluların olduğu gibi bizim de sevdamız Trabzonspor’u yönetmekti ve bunu gerçekleştirdik....

Tüm Trabzonsporluların sevdası Trabzonspor'u yönetmek değil Trabzonspor'un BAŞARILI OLDUĞUNU GÖRMEKTİR.

Daha önce İbrahim Hacıosmanoğlu da benzer bir laf etti,

Bizim sevdamız Trabzonspor'u yönetmek değildir,

Nasıl ego dolu, hırs dolu, bencil bir cümle bu ya !!!!

bkandil
09.12.2013, 14:37
Gidenin makamına kuruldu, destek çıkmasın da ne yapsın...

Ahmet Kuru
09.12.2013, 14:46
İstifa etmeyen bir yönetim kurulu üyesi olarak böyle bir açıklama yapması gayet normal.
Elbetteki kendilerini başarılı görecek ve başkana sahip çıkacak..
Kendi açısından baktığında açıklamada sıkıntı yok..

Ama taraftar açısından bakıldığında tam bir komedi elbette.
İstifa edenler mi haklı? Kalanlar mı? Göreceğiz...

poetricus
09.12.2013, 14:48
Ohhh... Allah'ım şükürler olsun; ben gene bir istifa haberi var zannettim.

Fark ettiyseniz, yaklaşık 48 saattir klüpten kimse istifa filan etmedi. Dimdik ayaktayız.

Ne oldu? Bozum oldunuz, değil mi? İşte biz böylesize güçlü bir yönetimiz. Gerisi fasa fiso.

.
Arz-ı hürmetler ediyorum Üstâdım.

Yiğit Gayretli
09.12.2013, 14:53
... Tüm Trabzonsporluların olduğu gibi bizim de sevdamız Trabzonspor’u yönetmekti ve bunu gerçekleştirdik....

Tüm Trabzonsporluların sevdası Trabzonspor'u yönetmek değil Trabzonspor'un BAŞARILI OLDUĞUNU GÖRMEKTİR.

Daha önce İbrahim Hacıosmanoğlu da benzer bir laf etti,

Bizim sevdamız Trabzonspor'u yönetmek değildir,

Nasıl ego dolu, hırs dolu, bencil bir cümle bu ya !!!!

Tamam işte hayallerini gerçekleştirmişler. Bunu biraz uzamış bir 23 Nisan olarak düşünüp, şu koltuğu doğru insanlara teslim etmek gerek.

DİNÇ
09.12.2013, 14:54
Tabi ya çok başarılıyız...

Avrupa'da güçlü rakipleri dize getirdik...

Ligde kendi sahamızda sadece 1 beraberliğimiz var...

Ziraat Türkiye kupasında...şey elendik ondan...

Neye nereden baktığına bağlı...

Çok başarılıyız çok...

Gökhan Koç
09.12.2013, 15:00
Bir zamanlar Ali Uzunay:

PFDK Suç Duyurusu konuşmasını yapıyor.

"Aldıkları akıl dışı, kanun dışı kararlarını, trajikomik ve fütursuzca gerekçelendiren PFDK neye güveniyor bilemiyoruz. Ama biz hukuka, adalete güveniyoruz. PFDK 6222 sayılı kanuna aykırı hareket etmiştir. PFDK kendince yeniden ortaya koyduğu ve dünyada emsali olmayan bir şike tarifi ile müsabakaların haksız menfaat olmadan yapılmasına engel olmuştur. PFDK aldığı kararlara uydurabilecek dünya üzerinde bir örnek bulamadığı için mevcut CAS kararlarını yalan tercüme ile Türk Halkı’na servis etmiştir. PFDK dünya mizah tarihine geçecek bir kararla kişileri kurumlardan ayırmıştır. Dünyada aldıkları bu karara bir örnek dahi yoktur. PFDK kanuna, hukuka, adalete, vicdanlara ve akla aykırı kararlar almıştır. Şüphesiz ki bu kararların gerekçeleri de, en az kararların kendisi kadar akıl ve hukuk dışıdır. PFDK kendini çıkmaz bir sokağa sokmuştur. Bu sokaktan çıkış yoktur. Ne acıdır ki, sadece kendilerini çıkmaz sokağa sokmakla kalmamış, Türk Futbolu’nu da bir girdabın içine sokmuşlardır.

Bugün bizler, bordomavi.net’in başlatmış olduğu Adalet Yangını için bir ateş de sen yak organizasyonunda İstanbul Trabzonsporlular Platformu olarak görevimizi yerine getirmek için Çağlayan’dayız. Kanun, hukuk ve akıl dışı hareket eden tüm kurul ve kurumlara karşı mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.”

Zafer Keskin
09.12.2013, 15:31
Bu öncesi ve sonrası görseli yapılması gereken bir olay...

memmedaga
09.12.2013, 15:34
Trabzonspor tarihinde ilk defa bir başkan her türlü görüşten ve kesimden oy aldı...

Bu kadar geniş destek varken nedir bu saçmalıklar.....

KÖKSAL AYDIN
09.12.2013, 15:40
İHOya oy verip arkasından ağlama lüksünüz yük.

Çünkü oyu başarıya değil birilerinin adamı değil diye verdiniz.

artvints
09.12.2013, 16:13
adam başarılıyız der tabi.çok sağlam argümanlar da koyabilir önünüze.ben daha çözemedim şahsen ne durumda olduğumuzu.

arifberkay
09.12.2013, 16:40
Hocanız dalga geçiyor yetmedi şimdi de siz dalga geçin bakalım nasıl olsa tepki veren kimse kalmadı soğuttunuz herkesi

ilhan
09.12.2013, 16:45
Devre arası yaklaşıyor. İki ununu eleğini asmış yıldız futbolcu alırsınız taraftar sizleri omuzlara alır sonrada göz boyamaya devam edersiniz. Saha içerisinde ne oynadığımız belli değil. Saha dışında şike lobisinin beklentilerini harfiyen yerine getiriyoruz camia olarak. En ufak bir kıpırdanmamız dahi yok. Her şey güllük gülistanlık gibi demeçler veriliyor. Pardon da siz yarın öbürgün elbet oradan gideceksiniz, ama Trabzonspor ve taraftarı hep kalacak.

Yiğit Gayretli
09.12.2013, 17:15

Elmayı taze diye aldık, çürük çıktı. Pişman olma hakkımız yok mu?

memmedaga
09.12.2013, 17:45

,

U.Sadıkoğlu
09.12.2013, 18:54

Şahsım adına konuşuyorum herkesi ağzı ile konuşuyor zannettiğim için İHO'ya oy verdim, ne yapacağız şimdi ?

Cyzio
09.12.2013, 19:24
Arz-ı hürmetler ediyorum Üstâdım.

Bilmukabele, efendim.

.

Erdal DİLEK
09.12.2013, 19:29
İstifa edecek siradaki kişi belli oldu. ..

Turgay Şen
09.12.2013, 21:20
Lafa bakarım lafmı diye söyleyene bakarım adammı diye. Bu adam ???bana başkan açıklama yapmazsa yönetim olarak biz yapacağız deyip kıvıran kişi değilmi

Samet Yildirim
09.12.2013, 21:27
Bos konusmus.

Rıza ÇOLAK
09.12.2013, 21:33
Körler sağırlar birbirini ağırlar hesabı

Ufuk Turgut
09.12.2013, 21:36
kardesım ısınızı yapın dıyorum ..sunu dersenız yada acıklarsanız herkez sıze destek verır.bız ıktıdara yakın durarak para alıyoruz kaynak buluyoruz deyın herkez sussun otursun yerıne...ama boyle ıktıdar mtıng arablarında gezmeyle kupayı unutmakla trabzonspor baskanlıgı yapılmaz

Mollasalihoğlu
10.12.2013, 11:08

Başarıya derken, diger adayların ne gibi başarıları vardı?

Uzun zamandır böyle sığ yorum görmemiştim maalesef.

DEEP BLUE
10.12.2013, 11:30
Ali Uzunay kim yav? Tanımayrım...

Mollasalihoğlu
10.12.2013, 11:37
Ali Uzunay kim yav? Tanımayrım...

Baskan yardımcısı oldu Çakıroğlu istifa edince.

Sefaenes
10.12.2013, 13:17
yalakalik ise yaradi sonra istifa eder bak ozaman nasil aciklama yapar