PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeter artık ! Bmn göreve !

sessizkral_1
09.12.2013, 00:34
Daha önce defalarca dile getirilen bir sürü şeyi tekrar tekrar belirtmeye gerek yok.

Yönetim açısından bakıldığında ; Şike olayındaki duruş,amatör yönetim biçimi,sayısız istifa /

Futbol takımı noktasından bakıldığında ; Tolunay hocanın gönderiliş biçimi, Mustafa reşit akçayın getirilmesi , oynanan 10larca maçta hala iyi ve gelecek vadeden bir futbol kalitesi olmaması avrupada köy takımlarını yenerek gelen TESADÜFİ BAŞARI, onurun ekstra performansı sayesinde lige tutunmamız(ki şuan 10. falandık herhalde)

Artık gereken adımlar atılmalı."bu sene hedefimiz ilk 6" diyen bir adamın amatör düşünceleri Trabzonspor markasına daha fazla zarar vermemeli.Birileri nerede olduğunun farkında değil.2 maçta ersun yanalı huggo bross u gönderen camia neden susuyor ?

Bir adam sakız çiğneyip , gülerken - Onur bir kez daha ağlamamalı !

Gereken tepkilerin verilmesi için ne bekleniyor ?

Burak61
09.12.2013, 00:42
Aynen katiliyorum, neyi bekliyoruz ? Elimizden geleni yapalim bence

emre duman
09.12.2013, 00:48
Biz kızıyoruzda onu bunu durduruyorlar diye,İHO erdogan durduruyor diye.Peki sizi kim durduruyor?

Sefa Alış
09.12.2013, 00:59
BMN başlatabilir, ama sadece BMN ile olacak iş değil kesinlikle.
Trabzonspor'un nasıl amatörce, siyasetle yönetildiğini bütün taraftarların anlaması lazım özellikle Avni Aker'in: çünkü en etkili olan tribünlerden gelen tepkidir.
Sene başından beri çok iyi oynadık diyebileceğimiz maç yok, iyi oynadığımız maç sayısı çok az.
Art arda gelen istifalar da cabası. Her şey kötü giderken bu adamların burada durmasının anlamı ne? Başaramazsak gideriz diyolardı, şu an başardıklarına mı inanıyorlar. Taraftarı bölmekten başka bi icraatlerini görmedim. Avni Aker'de bir grup "siyaset futboldan ellerini çek" diye bağırırken bu tezahüratı ıslıklayan "Trabzonlu Gençler" grubu dışında herkesi birleştirebiliriz belki.

Oflu61HB
09.12.2013, 01:00
Zamani geldi artik
Birileri onun Nerde antrenör olduğunu hatırlatsin