PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 2 Bursaspor | Maç Sonucu!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Serdær
08.12.2013, 21:06
Kendi sahasında yenilmeyen az gol yiyen Trabzonspor .

Mert'
08.12.2013, 21:07
Bu maçı yeneriz.

Ogün YAZICI
08.12.2013, 21:09
umarım kaybederiz ve maraton tribününde hacıosmanoğlu'nun satın alamadığı az sayıda taraftar yönetim ve teknik ekibi istifaya davet eder...

DeAgLeMaNyAq
08.12.2013, 21:17
Evimizdeki ilk mağlubiyete hazırlıklı olmakta fayda var...

İlk 11: Onur, Bosignwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Soner, Colman, Olcan, Malouda, Yusuf, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Adrian, Emre

Sakat: Kadir

Cezalı: Zokora

Kadro dışı: Fatih, Giray, Alanzinho, Janko

Alper Beyazay
08.12.2013, 21:19
Batalla olsa fark yerdik. Ama yok, fark yemez ama yeniliriz. Geçmiş olsun şimdiden.

Emrah Akcagöz
08.12.2013, 21:26
Kaybederiz, Adrian oynarsa fark yeriz.

Sibel
08.12.2013, 21:48
umarım kaybederiz ve maraton tribününde hacıosmanoğlu'nun satın alamadığı az sayıda taraftar yönetim ve teknik ekibi istifaya davet eder...

Sonra o taraftarlar burada ve çeşitli sosyal medya ortamlarında yerden yere vurulur;)

cakalkerem
08.12.2013, 21:50
bu hoca varken hiçbir maçı kazanırız diyemem

Arda'
08.12.2013, 21:53
Yusuf oynasın artık 2-3 hafta dediler 1.5 ay oldu bu nasıl bi sağlık ekibi arkadaş ya.

Hakan
08.12.2013, 22:02
Bu maçı alırız,devreye 30 puanla gireriz.Ama MRA ile ne olursa olsun başarılı olamayız

erdo6
08.12.2013, 22:23
Lazio macinda kalan tum enerjilerini bitirir yinede maglup olurlar. Bursada bizi rahat rahat yener bu takim buraya kadar bile (avrupa kupasi maclari dahil ) sansa ve onurun sayesinde gelmistir yoksa ligin en ktu top oynayan takimi biziz bizden ne koy nede kasaba olur en az 6-7 transfer şart

gabriel omar
08.12.2013, 23:03
Her zaman olduğu gibi Onur yıldızlaşırsa maçı alırız,aksi halde yeniliriz.Teknik direktörümüzün zerre etkisi yok sağolsun.

samway
09.12.2013, 01:09
bu macta artık taraftarın stadı doldurmasını ve protesto edıp futbolcuları baslama dudugu ıle stadı terketmelerını ısterım ısterımde yalaka gruplardan ve cekırdekcılerden boyle bırseyı beklemek hayal olur

Samet Türkmen
09.12.2013, 03:19
---------

Nazim Can
09.12.2013, 09:19
Evimizdeki ilk mağlubiyete hazırlıklı olmakta fayda var...

İlk 11: Onur, Bosignwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Soner, Colman, Olcan, Malouda, Yusuf, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Adrian, Emre

Sakat: Kadir

Cezalı: Zokora

Kadro dışı: Fatih, Giray, Alanzinho, Janko

Yahu ne Soneri ya, Aykut Akgün oynasin Abdülkadir oynasin bu kiz kilikli oynamasin, yildim yemin ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

zafercalikoglu
09.12.2013, 09:34
umarım bursada yener ,laazioda belki akılllanır lar..ama sanmam

zafercalikoglu
09.12.2013, 09:36
hoca 1461 den kaç tane adam aldı,kaçı doğru dürüst oynuyo hala bamba ve zokaradan umut bekliyorrr,onlar Şenol Hocanın başını yedi seni hayli hayli gönderirler ,;MRA ,konuşmayı bilmeyen MRA

cakalkerem
09.12.2013, 09:36
Once lazio sonra bursa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gurpas
09.12.2013, 11:09
Kazansak bile artık soğudum bu takımdan bu hocadan bu futbolculardan.

alper*
09.12.2013, 11:09
Bursa 4-0 kazanır.

haciosmanoglu
09.12.2013, 11:44
lig ikincisi ile arada 4-5 puan fark var. olmuyor böyle. b

bu takima destek olup deplasman karnesini düzeltmelerini bekleyecegiz.

durum cok da kötü degil. gecen seneyi 9. bitiren kadroya sadece 3 adam alindi ve 5.sirada..

hyasin61
09.12.2013, 13:32
Bursa'da bizim tam tersimiz içerde kötü deplesmanda iyi.Zaten fizik olarak takım lazio maçında yıpranır buda fizik ve oyun temposu daha iyi olan Bursa'ya yarar

gurur6134
09.12.2013, 13:36
Abdulkadir sov yapar bamba resital verir mra da felsefe maci aliriz..

DİNÇ
09.12.2013, 15:02
Rahat rahat, yeneriz diyebilmek isterdim...

Bizim takım maalesef eline pimi çekilmiş bomba verilmiş adam gibi...

Nerede patlayacağı ne olacağı belli değil...

carantinas
09.12.2013, 16:48
çok özür dilerim arkadaşlar ama cidden Lazio ve Bursa maçlarından umutlu deilim hiç değilim ikisinide berabere bitirsek ben OK derim

Samet Türkmen
09.12.2013, 16:49
Genel anlamda mağlup olabileceğimiz bir maç.

sanatik
09.12.2013, 22:49
Ne tuhaf bir durum.

Ligde kendi evinde en az gol yiyen takim ve henüz gs ve sikeciler ile birlikde HENÜZ yenilgimiz yok.

deplasmanda ise nerdeyse en cok gol yiyen takim !!!

cakalkerem
09.12.2013, 22:50
işte öyle bir takımız

bangkook_61
09.12.2013, 23:05
4-0 Bursa alır.

dağlıca61
09.12.2013, 23:24
çok ama çok umutsuzum ama takım sevgisi de bu umutsuzluğumun önüne geçiyor, o zamanda diyorum ki Trabzonspor kazanır

Mert'
09.12.2013, 23:33
yeneriz heralde 1 0

Sibel
10.12.2013, 11:42
90 dakika tir tir titrerken berbat bir futbol izleriz.

katre-i.matem
10.12.2013, 11:46
izleme izlettirme rahat uyu !!

lazkopatfaroz
10.12.2013, 11:47
Berabere bitecek gibi.

Yiğit Gayretli
10.12.2013, 12:19
Yenilmiş gibi yapıp, yenilmediğimiz maç olarak tarihteki yerini alır.

bordolumavi
10.12.2013, 12:30
Ne tuhaf bir durum.

Ligde kendi evinde en az gol yiyen takim ve henüz gs ve sikeciler ile birlikde HENÜZ yenilgimiz yok.

deplasmanda ise nerdeyse en cok gol yiyen takim !!!

bu kendı sahamızda yenılmeme olayımızı soylerken hıc aklınıza kendı sahamızda uc kız kardesle mac yapmadıgımız gelıyormu,kendı sahamızda yenılmeme ve gol yememe olayımız tamamen onur un başarısı bunu sureklı dıle getırmenın hıc manası yok,ıkıncı yarı uc kız kardesede kendı sahamızda yenılebılırız

GÖLONSA
10.12.2013, 12:55
En iyi ihtimalle yine 1-0 lık bir maç.Sadece Onur oynayacak ve maçı böyle bir kısır skorla biz kazanacağız.

Sonra ''trübünler yine boştu'' beyanatları.

Bu takımın iskeleti yeni yeni oluşuyor ama hala hazırda maçlarını izlerken bize heyecanlandıracak,izleme zevki sağlayacak Yusuf'tan başka hiçbir oyuncumuz yok.

Böyle oyuncularınız olmayıncada rakipleriniz sizden çekinmiyor.Bu durumdada ortaya sevimsiz,verimsiz,birbirini oynatmayan iki takımın mücadelesi şeklinde çirkin maçlar çıkıyor.Karşılıklı yakalanan çok az gol pozisyonlarında da farkı yaratan kaleciler oluyor.

zafercalikoglu
10.12.2013, 13:22
gecen seneki batallalı bursa olsaydı bizi üçlerdi,biz oynadığımız futbolla rakipleriimizi bile şaşırtıyoruz,çünkü futbol degil bizimki,

Faik Yılmaz
10.12.2013, 13:53
Bize gol atan oyuncuları almak gibi bir huyumuz var...

Keşke Batalla Bursada oynasaydı muhtemelen bize gol atacak ve almak isteyecektik onu...... :)

DEEP BLUE
10.12.2013, 16:50
Abdulkadir sov yapar bamba resital verir mra da felsefe maci aliriz..

:D:D
İşte maçın özeti budur... Zeki'de dalga dalga gelen Bursa akınlarında kanatları kapatır, iş biter...

İlyas Özdemir
10.12.2013, 17:07
yensekde yenilsekte sürpriz sayılmaz

Mert M.
10.12.2013, 18:12
Yarın akşam kısmetse memlekete gidiyorum bir haftalığına. Şanslıyım ki orada olduğum hafta içeride oynuyoruz. Umarım uğur getirim de kazanırız :)

DEEP BLUE
10.12.2013, 18:19
Yarın akşam kısmetse memlekete gidiyorum bir haftalığına. Şanslıyım ki orada olduğum hafta içeride oynuyoruz. Umarım uğur getirim de kazanırız :)

Yenilirsek senden biliriz kardeş, ona göre...:)

Sefaenes
10.12.2013, 18:47
bu macta stad dolu olsa mac baslamadan önce taraftar protesto olarak 10 dakika stadyum terk edip sonra tekrar stadyuma girip yönetimi söyle protesto etse cok birsey istemis olurmuyuz.

Bud Spencer
10.12.2013, 19:11
onur
bosingwa Mustafa bamba aykut
olcan soner colman yusuf
Henrique janko

malouda iyice bi dinlendirilsin, sahada yürüyen adam lazim degil bize bu asamada
zokora cezali, olmasaydi bile kadro disi kalmasi gereken ilk isim
Adrian oynamayi zaten hak etmiyor
soner cok zayif olsada en azindan mücadele ediyor
oynatacak baska kimse olmadigindan Henrique-janko cift forvet
aykut mecburi solbek

Sacit
10.12.2013, 19:59
Yahu siz yine şu takımın maçına mı gidiyorsunuz ? :)
iyi sabır var sizde..!

Turan Bebek
10.12.2013, 20:09
Ne gariptir ki bu berbat duruma rağmen şampiyon olsa bile bir halta yaramayacak şikecilerin haricinde üst gurupla aramızda sadece 4 puan var. İkinci yarı için umutlanmak istiyorum ama takım öyle bir durumdaki Ziya Doğan'ın ikinci dönemini yaşıyoruz. Defans+berbat futbol=hayal kırıklığı

Cafer Bulur
10.12.2013, 21:02
Bursaspor 4 galibiyet ile ligin deplasmanda en fazla kazanan takimlarinin basinda geliyor.

Biz kendi sahasinda en basarili takimiz ama cekirge sanirim bu defa sicramayacak bu sefer puan kaybi veya kayiplari yasayacagimizi düsünüyorum.

altinkaya08
10.12.2013, 21:36
iyi sabır var sizde..!

İyi günde herkes gider.Önemli olan kötü günlerdede takımı yanlız bırakmamak..

polatmu
10.12.2013, 23:01
eskişehir maçını izleyenler bu maçı izlemesinler çünkü aynı maç oynanır balımız tutarsa yine kazanırız terse dönerse fark yeriz...

kötü futbolumuzun baki olduğu düşüncesindeyim...

cakalkerem
10.12.2013, 23:23
yunanistan gibi oynarız....

Alper Beyazay
10.12.2013, 23:49
yunanistan gibi oynarız....

Şimdiye kadar kim gibi oynuyorduk? :D

katre-i.matem
10.12.2013, 23:52
iyi sabır var sizde..!

dinimiz gereği.. cenazelere katılmak gerekir..

Fatih Özkan
11.12.2013, 00:21
iyi sabır var sizde..!

Geçen sezon da Avni Aker'de oynanan tüm maçlara gittim, üşenmedim kalktım Ankara'ya kupa finaline de gittim.
Bu takım tribünde, TV karşısında eziyet çektiriyor bize, doğrudur.
Lakin takım sahaya çıkarken ister istemez ayağa kalkıyorum, heyecanlanıyorum.
Şartlar ne olursa olsun maç günü tribünde buluyorum kendimi.

aksamvakti
11.12.2013, 00:35
Umarım maçı forse etmeyiz :D:D

Mert M.
11.12.2013, 10:37
Yenilirsek senden biliriz kardeş, ona göre...:)

Olsun abim :) Canınız sağ olsun.

Sacit
11.12.2013, 13:56
İyi günde herkes gider.Önemli olan kötü günlerdede takımı yanlız bırakmamak..

Kötü günlerin yaşanmasına sebep olanlar düşünecek.. yanlış yapma ve kötü gün yaşanmasın

dinimiz gereği.. cenazelere katılmak gerekir..

Evet, kesinlikle cenazeye döndü artık..

Geçen sezon da Avni Aker'de oynanan tüm maçlara gittim, üşenmedim kalktım Ankara'ya kupa finaline de gittim.
Bu takım tribünde, TV karşısında eziyet çektiriyor bize, doğrudur.
Lakin takım sahaya çıkarken ister istemez ayağa kalkıyorum, heyecanlanıyorum.
Şartlar ne olursa olsun maç günü tribünde buluyorum kendimi.

mustafa yumlu, zeki yavru, henrique, adrian, alanzinho, emre güral ve bunun gibi çöplerin oynadığı bir takım beni heyecanlandırmıyor, aksine utandırıyor. Bu çöpleri izlemek içinde Avni Aker'e gidilmez. Yazık bu kulübün parasına, yazık..

Kirk_Cooley
11.12.2013, 13:58
Kötü günlerin yaşanmasına sebep olanlar düşünecek.. yanlış yapma ve kötü gün yaşanmasın

Evet, kesinlikle cenazeye döndü artık..

mustafa yumlu, zeki yavru, henrique, adrian, alanzinho, emre güral ve bunun gibi çöplerin oynadığı bir takım beni heyecanlandırmıyor, aksine utandırıyor. Bu çöpleri izlemek içinde Avni Aker'e gidilmez. Yazık bu kulübün parasına, yazık..

Emre Güral bu saydıkların kadar süre alsın ondan sonra çöp demek daha mantıklı değil mi ?

Adamın 88 dakikada 2 golü var maçlara alındığı dakikalarda son 30 dakika oluyor genelde.

Sacit
11.12.2013, 14:01
mustafa yumlu, zeki yavru, henrique, adrian, alanzinho, emre güral, soner, giray, aykut akgün bunlar bir işe yaramaz. Bu kulüp rezil oluyor

Mert M.
12.12.2013, 00:56
Ne yazık ki Trabzon'a gidemedim. Daha doğrusu hava muhalefeti yüzünden Trabzon' uçtuğum uçak Akçaabat üzerinde yarım saat şartların düzelmesini bekledikten sonra hava limanına inemeyip İstanbul'a geri döndü. Toplamda tam 4 saat havada kaldık ve geri döndük. Kabus gibiydi.
Bugün Trabzon'a giden birçok uçak da zaten seferlerini iptal etmiş.

@ DEEP BLUE
Abi yukarıda durum izah ettiğim şekilde olduğu ve memlekete gidemediğim için olası bir mağlubiyet durumunda daha önceden üzerime aldığım sorumluluğu tanımadığımı bildiririm, saygılar :)

DEEP BLUE
12.12.2013, 16:09
Ne yazık ki Trabzon'a gidemedim. Daha doğrusu hava muhalefeti yüzünden Trabzon' uçtuğum uçak Akçaabat üzerinde yarım saat şartların düzelmesini bekledikten sonra hava limanına inemeyip İstanbul'a geri döndü. Toplamda tam 4 saat havada kaldık ve geri döndük. Kabus gibiydi.
Bugün Trabzon'a giden birçok uçak da zaten seferlerini iptal etmiş.

@ DEEP BLUE
Abi yukarıda durum izah ettiğim şekilde olduğu ve memlekete gidemediğim için olası bir mağlubiyet durumunda daha önceden üzerime aldığım sorumluluğu tanımadığımı bildiririm, saygılar :)

Acilen yeni bir günah keçisi bulmalıyız bu durumda...:)

artvints
13.12.2013, 02:24
.........................onur.................
bosingwa..mustafa..bamba..kadir
.................colman..aykut
....olcan.........malouda......yusuf
.....................henrique

soner,emre,adrian.

Kaan
13.12.2013, 02:34
1-1 biter.

AhmetG.
13.12.2013, 03:09
içerdeki ilk mağlubiyetimizi alacağımızı düşünüyorum inşallah yanılırım.

Sibel
13.12.2013, 11:21
1-0.

Burçak
13.12.2013, 12:03
iyi sabır var sizde..!

Ah Sacit ah.
Güzel kardeşim, canım ciğerim..
Basketbol takımımız kaç maç yaptı 9..
oynadığı 9 maçın kaçını kaybetti? 8 tanesini.
Ligin sonuncusu mu ? evet..
Ama sen her maç salondasın..

Şimdi senin mantığına göre bu takımın bırak maçlarına gitmeyi ayaklarına sıkmamız lazım..

gelelim futbola..
Oynanan futboldan hiç bir şeyden memnun değiliz. Ama damarlara işlemiş bazı şeyler..
Sen maçlara gidemeyebilirsin. Herkes taraftar olacak diye bir şey yok.
Bütün Camialarda bir kısım Taraftar bir kısım da Seyirci vardır.
Bilmem anlatabildim mi :)

Sibel
13.12.2013, 12:07
Valla o sahaya çıkış müziğini duyunca bütün hayatsal fonksiyonlarım duruyor.

Emre İskender
13.12.2013, 12:19
Trabzonspor u ligde en iyi tanıyan hoca (daum) ile oynayacağız...

Ogün YAZICI
13.12.2013, 12:45
lazio maçındaki mücadele beklenen bir şeydi.futbolcular orada kendileri için oynuyor.benim için önemli olan bursaspor maçı.gerçekten bir şeyler değişmiş mi göreceğiz...

cakalkerem
13.12.2013, 12:52
2 forvet oynayabilsek...Yusufun olması şart...ayrıca zokoraya şans verir kanımca...

Aykut ve Colman çok koştular...

Belki adrian biraz daha dinlendirllir...

Alanın zaten hiç sansı yok....

bossi, bamba,malouda,
colman, henrique, janko fırsatı kullanılabilir...yabancı olarak....

onur mustafa kadir olcan, yusuf, emre,

Antonio
13.12.2013, 12:57
--------onur------------
-boss--bamba- yumlu----kadir-
----------akgün-------------
-yusuf---colman -alan----malouda-
-----------emre--------------

Adem Akyüz'
13.12.2013, 12:58
Onur
Bosingwa - Bamba - Mustafa - Aykut
Colman - Aykut
Olcan - Malouda - Yusuf
Emre

Gönlümden bu şekilde bir 11 geçiyor ama hoca muhtemelen Lazio maçı 11'iyle çıkar. Tek fark yabancı kontenjanı yüzünden Alanzinho değil Yusuf oynar.. Evimizdeki kaybetmeme serisini devam ettireceğimizi düşünüyorum. 1-0 kazanırız..

champions
13.12.2013, 13:22
Bursa en az bizim kadar kötü. Elazığ'dan bile deli gibi baskı yediler. Şansla kazandılar. Kupadan elendik. 2 ay daha avrupa maçımız yok. Bu süreçte kazanabildiğimiz kadar maç kazanıp, 2. yarı için kredi sağlamalıyız. 2.lik şampiyonluk kadar değerli ve henüz kaybettiğimiz birşey yok.

Tahir61
13.12.2013, 14:01
---------------onur----------

-----mustafa---zokora---bamba---

--boss-----colman---soner-----yusuf--

---olcan------henri-----malouda---

artvints
13.12.2013, 14:08
zokora cezalı diye biliyorum.

asilhamsi
13.12.2013, 14:38
---------------onur----------

-----mustafa---zokora---bamba---

--boss-----colman---soner-----yusuf--

---olcan------henri-----malouda---

bence de eldeki malzemeye en uygun sistem bu.

yusufun dinamizminden faydalanmalıyız.

devre arası yine bu sisteme uygun transfer yapılmalı.

bamba-transfer
soner-transfer
henri-transfer

bu üç değişiklikle bu sistem saat gibi işlemeye başlayacaktır.

Emre GÜRDAL
13.12.2013, 14:54
Sacit kardes beni delirtme gelirim trabzona bak....

Sacit
13.12.2013, 17:43
Ah Sacit ah.
Güzel kardeşim, canım ciğerim..
Basketbol takımımız kaç maç yaptı 9..
oynadığı 9 maçın kaçını kaybetti? 8 tanesini.
Ligin sonuncusu mu ? evet..
Ama sen her maç salondasın..

Şimdi senin mantığına göre bu takımın bırak maçlarına gitmeyi ayaklarına sıkmamız lazım..

gelelim futbola..
Oynanan futboldan hiç bir şeyden memnun değiliz. Ama damarlara işlemiş bazı şeyler..
Sen maçlara gidemeyebilirsin. Herkes taraftar olacak diye bir şey yok.
Bütün Camialarda bir kısım Taraftar bir kısım da Seyirci vardır.
Bilmem anlatabildim mi :)

Burçakcım,

Basketbol ile futbol arasında çok büyük farklar var. Futbol takımının maçını izlerken eziliyorum, utanıyorum. Rakip bile olamayacak takımlar senle dalga geçiyor. Niye peki ? çünkü senin takımında bu kulübü temsil edecek kapasite de futbolcu ve teknik direktör yok.
en basitinden 2-0 dan maç vermeleri.. ve daha birçok örnekler..

Basketbol öyle değil, 8 mağlubiyet almış olabilirsin ama basketbol da mücadele var, hırs var. Sen de biliyorsun zaten maçın son saniyesine kadar inanılmaz mücadele oluyor. yenilsen bile izlerken keyif alıyorsun. Futbol takımımız çok harika oynayıp da yenilse bişi demeyeceğim futbolda yaşanır bunlar ama hem yeniliyor hem de rezil kepaze oluyor sıradan takımlara..

Bir dönem Barcelona'da bizim gibiydi. Koskoca Camp Nou stadında kimse yoktu.
Şimdi ise 80 bin taraftara oynuyorlar, kazanmadıkları kupa kalmadı. Bu işler böyledir, başarılı olursan taraftar gelir, olmazsan kimse destek vermez. Hiç kimse sıkıntı çekmek için stadyuma gitmez. ister taraftar ister seyirci olsun

Emre ÖZTÜRK
13.12.2013, 18:06
Aykut lütfen artık solbek oynamasın

Necmettin ALTUNTAŞ
13.12.2013, 18:43
Pinto ve Basser Trabzonspor maçında yok @Cihan_Haber

DeAgLeMaNyAq
13.12.2013, 18:46
Kazım da cezalı. Geriye hücum silahları olarak Enes, Sestak ve Tuncay kaldı...

Necmettin ALTUNTAŞ
13.12.2013, 18:49
Belluschi nin de sakatlandığı söyleniyor.Doğrumu bilmiyorum.

Atakan
13.12.2013, 19:07
Şu Bursaspor'u yenmemiz gerekiyor.

Berat Akçay
13.12.2013, 20:10
Batalla'sız Bursaspor'u yeneriz

Hüseyin Başoğlu
13.12.2013, 20:32
Bundan sonraki süreçte ilk Avrupa Ligi maçımız 20 şubatta sanırsam...

Türkiye kupasındada devam etmiyoruz dolayısıyla bu 2 aylık dönemdeki bütün lig maçlarından (galatasaray maçıda dahil) ben galibiyet bekliyorum.

Yorgunluk,aklımız avrupada bahaneleri felan olmayacak önümüzdeki 2 ay bence Mustafa hocanın asıl sınavı şimdi başlıyor..

7 maç var 7 sinide alıp seneye Avrupa ligini garantilememizi sağlıcak 7 maçtır bence bu maçlar..İnşallah 7 de 7 yaparız :)

Cafer Bulur
13.12.2013, 20:35
Bu maci kazanmak zorundayiz artik ciddi bir sekilde lige yogunlasmamiz gerekiyor.

Bursasporda eksik cok bizde oldukca moralliyiz ibreler bizim lehimize gibi görünüyor.

Iyi bir taraftar destegi ile kazancagimizi düsünüyorum,insallah yanilmam.

Samet Yildirim
13.12.2013, 21:13
Galibiyet sart sart sart...

DeAgLeMaNyAq
13.12.2013, 21:28
Colman ve Malouda kart sınırında GS maçı öncesi dikkat etmeleri lazım. Malouda'yı bilmem ama fikstür çekildiğinde Colman'ın kesinlikle Antalya maçı öncesinde bahane bulup ülkesine kaçacağını yazmıştım bakalım beni yanıltacak mı...

Adem Akyüz'
13.12.2013, 21:36
Colman ve Malouda kart sınırında GS maçı öncesi dikkat etmeleri lazım. Malouda'yı bilmem ama fikstür çekildiğinde Colman'ın kesinlikle Antalya maçı öncesinde bahane bulup ülkesine kaçacağını yazmıştım bakalım beni yanıltacak mı...

hangi sezon yanılttı ki bu sezon yanıltsın. Ben de aynı şekilde Gs maçında son kartını göreceğini düşünüyorum :)

Cafer Bulur
13.12.2013, 21:39
hangi sezon yanılttı ki bu sezon yanıltsın. Ben de aynı şekilde Gs maçında son kartını göreceğini düşünüyorum :)

Görse bile ülkesine göndermeyeceksin,giderse verebilecegin en büyük cezayi vereceksin gerci yine de bildigini yapar colman.;)

Adem Akyüz'
13.12.2013, 21:41
Görse bile ülkesine göndermeyeceksin,giderse verebilecegin en büyük cezayi vereceksin gerci yine de bildigini yapar colman.;)

Yaptı zaten. Yanlış hatırlamıyorsam 2 sene öne Şenol Güneş izin vermemesine rağmen yinede ülkesine gitmişti :)

beitar
13.12.2013, 21:54
Batalla'sız Bursaspor'u yeneriz

aksine, batallasız bursaspor daha çok mücadele ediyor, o gitti toparlandılar.

ölüm kalım maçı bizim için, seneye avrupaya gidemeyiz en kötü 5. olmak zorundayız.

lazio maçının 11 ini bozmasın hoca

ophius
13.12.2013, 22:01
1 puan iyidir

Cafer Bulur
13.12.2013, 22:11
onur
bosingwa mustafa bamba olcan
colman aykut
yusuf malouda henrique
emre güral.

Sizce böyle bir kadro nasil olur?

Berat Akçay
13.12.2013, 22:13
aksine, batallasız bursaspor daha çok mücadele ediyor, o gitti toparlandılar.

ölüm kalım maçı bizim için, seneye avrupaya gidemeyiz en kötü 5. olmak zorundayız.

lazio maçının 11 ini bozmasın hoca
Bursa'nın Elazığ maçını 90 dakika izledim tek kale oynadı Elazığ ama futbolun adaleti yok derler ya :) Bursa 2-1 kazandı

Yalan yok Gençlerbirliği maçını izlemedim berabere kaldığını ve G.Birliği'nin penaltı kaçırdığını duydum. G.Birliği'nin iyi oynadığını varsaydım :)
Elazığ maçındaki Bursa'nın şansı yok bize karşı. Ayrıca maçın Avni Aker'de olması içimi rahatlatıyor

Oruç
13.12.2013, 22:53
Aykut lütfen artık solbek oynamasın

Aykut artık hiç oynamasın.

beitar
13.12.2013, 23:14
1 puan iyi falan değil mutlak galibiyet şart yoksa kötü

OĞUZHAN061
13.12.2013, 23:16
yenilirsek mra maç sonunda ''oyunu iyi forse ettik,puan kaybettik ama telafi ederiz'' gibi trajikomik cümlelerin kurulacağı maç olur

Muhteva
13.12.2013, 23:33
Lazio maçında olduğu gibi paslı ve biraz daha kontrollü oynarsak zorlanmadan kazanırız..

Aslında bu Avrupada ki baskısız ve rahat oyun anlayışını lige yansıtmak için hocaya çok iş düşüyor paslı,akıllı ve kontrollü oyun anlayışını yerleştirmeleri gerekiyor..

Erman Aydın
13.12.2013, 23:37
-----------------onur---------------
bosingwa-----mustafa---bamba-----aykut
------------aykut----------------------
----------colman-------soner-----------
---olcan-----------------------malouda--
----------------emre--------------------

uzungöllü
14.12.2013, 00:12
Aykut artık hiç oynamasın.

yerinde oynamayan oyuncu ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla kötüye gider.

zamanında Şenol hocada song'u kanatlarda denemişti ve her oynadığında kanat çökerdi.

aykut yerli,kaliteli ve geleceği olan bir oyuncu. bence yerinde oynadıkça kendini daha geliştirecek ve takıma katkısı artacaktır.

Oğuzhan
14.12.2013, 01:00
Aykut takıma geldiğinde göbekte muhteşem oynuyordu. Adamı sol beke alıp bitirdik resmen. Şu takıma Kadir'in monte edilmesi lazım yabancıya gerek yok çocuk ortalama bir yabancı sol bek kadar oynar orada zaten. Üst düzey bir sol bek alamayız zaten biz.

Takıma bir tane en acilinden orta saha oyuncusu, bir tane de çok kaliteli golcü lazım. Bu iki nokta kilit. Devre arasında buralara nokta transferler gelirse başarılı olmak hayal değil. 3. olabiliriz en azından ikinci yarı vitesi yükseltip.

bordolumavi
14.12.2013, 20:47
Bısey sorucam sımdı bız bursa macında koskoca şikecı fener dıye bı pankart acabılırmıyız varmı bızde oyle bı guc oyle bı yurek:)

DEEP BLUE
14.12.2013, 21:04
Bısey sorucam sımdı bız bursa macında koskoca şikecı fener dıye bı pankart acabılırmıyız varmı bızde oyle bı guc oyle bı yurek:)

Sanmam... Şike sürecinde dimdik duran, o malum ikinci yarıda şikecilerden tek beraberliği alan camiaya, şeftali, oğlan gibi veciz sözcüklerle hakaret etmek varken...

Antonio
14.12.2013, 21:07
colman -alan orta sahası ile iddia ediyorum bursayı yeneriz. lazio maçında bakın iyi basıp iyi paslaştılar...

Veysel
14.12.2013, 21:08
colman -alan orta sahası ile iddia ediyorum bursayı yeneriz. lazio maçında bakın iyi basıp iyi paslaştılar...

Alanzinho is dead

cakalkerem
14.12.2013, 23:11
yeneriz olur biter...bursayı bu sene beğenmiyorum ben

Antonio
14.12.2013, 23:17
Alanzinho is dead
Hocam Alanzinho bence hala yaşıyor hatta bu takımda adam eksilten dikine oynayan tek adam. lazio maçında colmanla gayet uyumluydular. Bursa maçında 11 de bekliyorum...

Sercan Keleş
14.12.2013, 23:31
Kanatlardan yardıralım.

DeAgLeMaNyAq
15.12.2013, 00:13
Zokora'nın yokluğunda 6.yabancı merak konusu...

Janko iyice unutuldu. Adrian formsuz ve moralsiz. Geriye Alanzinho kalıyor...

Nihat Güneş
15.12.2013, 00:19
Alanzinhodan hucum anlaminda pek birsey beklemiyorum ama enteresan sekilde pas sayimiza olumlu katki yapacagi kesin eldekilerin zaten eti budu belli dolaysiyla ortadahada enerjisinden ve cabuklugundan yararlanabiliriz... Bu maci da aliriz ama haftaya deplasmanda kesin maglubuz devre arasina kadar boyle gider... Indallah nokta 3 transferle yeniden futbol izlemeye baslariz.

beitar
15.12.2013, 00:40
ligin dibine indik resmen hala 1 puan yeterli diyen var. haftaya 0 çekeriz bari şu maçı alalım

bordolumavi
15.12.2013, 00:47
Sanmam... Şike sürecinde dimdik duran, o malum ikinci yarıda şikecilerden tek beraberliği alan camiaya, şeftali, oğlan gibi veciz sözcüklerle hakaret etmek varken...

Cok dogru soylemışsın bızım taraftarımız ozellıkle stadda bıc olumlu seyler yapamıyo,şike surecındede allah razı olsun bmn den yoksa stadda şike ıle ılgılı dogru duzgun pankart bıle acamıyoruz

İ. SARAL
15.12.2013, 09:57
Zor maç ne yapıp edip kazanmalıyız. 0-0, 1-0, 1-1 en fazla 2-1 olur :)

alper*
15.12.2013, 10:11
0 - 4 .

iPhone 'den Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1) aracılığı ile gönderildi

Koray
15.12.2013, 10:13
Bu sezon da zirveden umudumu kestim 2. ligi kovalamaliyiz.

Avrupada gruplara kalmaliyiz.

Mustafa Umut
15.12.2013, 11:19
Hocamızın her zamanki muhteşem düşüncesiyle çıkmalıyız. ''1 puan için oynamalıyız''. Ama bu sefer 2-3 tane yemeden 0-0 berabere kalıp 1 puan alırsak yenmiş kadar olurum

Muhammet YILMAZ
15.12.2013, 11:23
Yusuf oynayabilirse;

Onur-Bosingwa-Yumlu-Bamba-Aykut-Zokora-Colman-Olcan(Sağ)-Malouda-Yusuf(Sol)-Henrique

Oynayamazsa Yusuf'un yerine Henrique forvette Emre

Ufuk Turgut
15.12.2013, 12:52
bence bu macı alırız sıkıntı yok ...devre arası takıma katkı yapacak 3 futbolcu ıle daha derlı toplu duzgun bır futbol oynayabılırız...aslında garıp olanı ıkı uc teknık drektor yemıs kume dusmekten son anda kurtulmus takım ıskeletının 3 sezondur degısmemıs olması ...

Ercan DEMİRCİ
15.12.2013, 13:19
Hocam Alanzinho bence hala yaşıyor hatta bu takımda adam eksilten dikine oynayan tek adam. lazio maçında colmanla gayet uyumluydular. Bursa maçında 11 de bekliyorum...

Ciddi değilsiniz değil mi? :confused:

ucurum
15.12.2013, 14:07
http://www.footballuser.com/formations/2013/12/892024_Trabzonspor.jpg

Erdal DİLEK
15.12.2013, 14:09
Cogunluk, sampiyon olamtiz, ligte umudumuz yok diyor. Bence var gucumuzle 2.lik icin mucadele etmeliyiz. Fenerin arkasindan 2. Olursan şampiyonlar ligi var. Bu firsat kacmaz. .

ucurum
15.12.2013, 14:57
Cogunluk, sampiyon olamtiz, ligte umudumuz yok diyor. Bence var gucumuzle 2.lik icin mucadele etmeliyiz. Fenerin arkasindan 2. Olursan şampiyonlar ligi var. Bu firsat kacmaz. .

Söylediğin şey o kadar acı ki, sadece Trabzonspor için değil tüm klüpler için, Fener, daha ilk yarı bitmemeden şampiyon! Hayır aksini de düşünmüyorum yani evet şampiyon da bu ne ya...

Harun_ayar_ts
15.12.2013, 15:02
3 as oyuncuları eksik bizde eksik yok evimizde kazanırız

onur - bosıngwa - mustafa - aykut - kadir - soner - colman - yusuf - olcan - malouda - emre

Erdal DİLEK
15.12.2013, 15:05
Söylediğin şey o kadar acı ki, sadece Trabzonspor için değil tüm klüpler için, Fener, daha ilk yarı bitmemeden şampiyon! Hayır aksini de düşünmüyorum yani evet şampiyon da bu ne ya...

Birde onlar acisindan düşün, şampiyon oluyorsun ve yerine Trabzonspor gidiyor şampiyonlar ligine. . .

ucurum
15.12.2013, 15:13
Birde onlar acisindan düşün, şampiyon oluyorsun ve yerine Trabzonspor gidiyor şampiyonlar ligine. . . Keşke de nerdeeee..

DeAgLeMaNyAq
15.12.2013, 17:38
Bursa ve GS'yi yenersek 4.lüğe kadar yükselip GS'nin önüne geçeriz ama diğer tarafta geçen sezon Bursa ve GS'yi hiç yenemediğimiz aklıma geliyor. Hatta GS'yi tıpkı FB'de olduğu gibi 10-11 sezonundan beri yenemiyoruz...

Fatih Özkan
15.12.2013, 17:44
Ne yaparız ne ederiz bilemiyorum.
Hiç dönüp bakmaya gerek yok! 5 puanımız daha olsaydı çok farklı konumda, çok daha başka şeyler konuşuyor olurduk!
Bu takımın sağı solu belli olmuyor. O açıdan hayal kurmamakta fayda var.

lazzz61
15.12.2013, 17:48
bursayı yenemezsek takımın kalıtesızlıgı ıyıce bellı olur ama bız bursadan daha iyiz

Metin Ural
15.12.2013, 17:51
bu sezon ikincinin direk sampiyonlar ligine gittigini dusunersek bence cok onemli bir mac. galatasaray'in puan kaybi ve kasimpasa-besiktas maci puan tablosunun ust siralarinda yer alabilmek adina onemli bir firsat.

devre arasina ne kadar az kayipla girersek sampiyonlar ligi sansimizin o kadar fazla olacagina inaniyorum.

Efsane-1967
15.12.2013, 17:57
Ilk devreyi napip edip en az 30 puanla bitirmemiz lazim. Evde Bursa ve Antalya galibiyetleri deplasmanda gs en az bir puan almamiz lazim.

Devre arasinda 2 saglam transfer sart ( bir golcu + cift yonlu orta saha ). Volkan , Batuhan ve Jankoyu elden cikarmak gerek.

Hedefimiz kesinlikle 2. sira olmali buda imkansiz degil.

2.Sira :
- Direk Sampiyonlar ligi
- Sicak para 20 milyondan basliyor benim bildigim
- Uyuyan camiaya heyecan getirir
- Sikecilerin sampiyonluk sevinci kursaginda kalmasi demektir :) dusunsene ikinci kez onlarin yerine Sampiyonlar ligine katilmak.

Tabi once Bursayi yenmek lazim. Ben yeneriz diye dusunuyorum , bir farklan aliriz maci 1-0 ya 2-1.

cakalkerem
15.12.2013, 18:34
yenelim rahatlayalım..

kasımpaşa-bjk maçı var

gs puan kaybetti

Ufuk Turgut
15.12.2013, 18:36
bence bursayı ve gs yenecek gucteyız

Ilelioglu
15.12.2013, 18:38
Avrupa biletini kesinlikle kapmaliyiz bu sezon, insallah kazaniriz bu maci.

Zor bir mac olacagi kesin.

..

Hüseyin Başoğlu
15.12.2013, 18:49
Kesin kazanmamız lazım...

Cafer Bulur
15.12.2013, 19:43
Kazanirsak büyük avantaj elde ederiz,bu firsati artik kullanalim.

Deplasmanlarda adeta yoklari oynadik en azindan icerde kazanmaya devam edip zirve takibimizi sürdürmeliyiz.

Klasik olacak ama öne gecersek kazanma sansimiz yüksek görünüyor geriye düsersek ise cevirmemiz cok zor bir ihtimal.

Mert'
15.12.2013, 19:53
Bursayı yeneceğiz ama gs yi yenemeyiz belki 0-0'a yatıp başarılı olabiliriz fb de olduğu gibi.

orhan42
15.12.2013, 19:58
Hiç ümidim yok..Bu pasif futbolla her rakibe ezildiğimiz bu anlayışla işimiz ilk önce Allah'a sonra sonra Onur'a kalıyor.4 attğımız Elazığ'a 3 attğımız Erciyes'e bile kamyonla gol pozisyonu verdik.O yüzden benim hiç umudum yok.Ha galip gelirlerse mahcup olur muyum ?hayır ama yukarıda basit olarak izah ettiğim anlayıştan bıktım usandım artık.Saldıran ısıran coşkulu takım görmeyeli 3 yıl oluyor neredeyse..

memozcan
15.12.2013, 20:17
3 as oyuncuları eksik bizde eksik yok evimizde kazanırız

onur - bosıngwa - mustafa - aykut - kadir - soner - colman - yusuf - olcan - malouda - emre

şu kadroda sonuna kadar ısrar etmeliyiz.. 3 yesek de, gol atamasak da bu kadroyla oynayalım ben razıyım.. içi geçmiş adamlarla oynayıp 3 yemektense bu en iyisidir..

artvints
15.12.2013, 20:31
onur-soner-emre-mustafa-aykut-aykut a.-kadir-yusuf bu oyuncuların hepsi, bir üst seviyeye geçebilir. tolga egemen selçuk burak umut engin nasıl üst seviyeye geçtiyse öyle. bu oyuncuları da yıldız olduklarında almadık, hepsi bizde gelişti.

Mert Acar
15.12.2013, 20:43
Kalan 3 maçta en az 7 puan çıkarmalıyız.Bursa maçı evimizde olduğu için mutlak galibiyet şart.
bence ; (zokora cezalı sanırım)

-----------------------onur-------------------------
bosi---------yumlu-----------bamba-------aykut----
----------aykut ak.----------colman----------------
olcan--------------malouda----------------yusuf---
---------------------henrique----------------------

fatih,zeki,caner,a.kadir,soner,adrian,emre .

Ogün'
15.12.2013, 21:08
Kazanmaktan başka çare yok.Yorgunluk filan kabul etmiyorum.

FC-ST-PAULI-61
15.12.2013, 21:49
Kazim basser pinto yok.1-1 biter.

Courage
15.12.2013, 23:23
Kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Az cesaret , az feraset MRA! Lütfen...

Sefa
15.12.2013, 23:26
Bursa'yı yeneriz. Bursa'nın bayağı eksiği var şans mans bi şekil atarız.. :)

orhan42
15.12.2013, 23:31
Kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Az cesaret , az feraset MRA! Lütfen...

Sonuna kadar katılıyorum.:alkış:

Necmettin ALTUNTAŞ
15.12.2013, 23:53
İnşallah bu maçı alacağız.

Dip.Ing.Mag.
16.12.2013, 00:00
Bursa ve GS'yi yenersek 4.lüğe kadar yükselip GS'nin önüne geçeriz ama diğer tarafta geçen sezon Bursa ve GS'yi hiç yenemediğimiz aklıma geliyor. Hatta GS'yi tıpkı FB'de olduğu gibi 10-11 sezonundan beri yenemiyoruz...

2010/2011 sezonunda iki maçta da gs yi yendik.

Dip.Ing.Mag.
16.12.2013, 00:02
Bursa yı yenemezsek şundan dolayı yenemeyiz bjk kaybetti gs de berabere kaldı o yüzden

r9emre
16.12.2013, 00:21
Hiç bir lig maçı umurumda değil.

Bu takım Avrupa'da oynasın yeter, ligden çekilsek de olur.

sasort
16.12.2013, 01:38
Haftada iki maç bize kaybettiriyor Keşke şu bursa maçı haftaya olsaydı

kadro derinliği olmadığından kaldıramıyor sanırım takım

ama şu maçı galibiyetle atlatırsak haftaya gs maçında beraberliğe oynayacak gücümüz var bence

sasort
16.12.2013, 01:44
arkadaşlar yorumları okuyorum benimle herkes aynı fikirde ben bu henriqueden bıktım

şu ölü henriqueye verilen şansı acaba emre haketmiyor mu

bencede yenilelim ama forvette artık emre oynasın

herkeste aynı beklenti ama mra gidiyor henrique oynatır

ondan sonra seyirci yok

bence muhammed demir yazılıyor ama bu emredede kumaş var bence

artvints
16.12.2013, 01:45
.......................onur...............
bosingwa..mustafa..bamba..olcan
..............aykut.....colman
....yusuf.........................malouda
..............emre...henrique

çok düşünecek bişey yok artık.maçın başından sonuna kadar saldıracaksın, rakibi çaresiz bırakacaksın.öyle bekleyelim de bir gol atarız zamanı değil artık, göstere göstere maç kazanma zamanı.

Bedri Sertkaya
16.12.2013, 09:04
Colman yine aynı oynarsa rahat galip geliriz

barisb
16.12.2013, 09:34
çift forvet.. çift forvet.. çift forvet..

Tayfun
16.12.2013, 10:30
Ligde saçma sapan bir motivasyon ile oynuyoruz bu yüzden umudum yok bu maçtan.

Hüseyin Çümen
16.12.2013, 10:33
yensekte yenilsekte desteğe devam uefa yı alacağız :)

Murat Keçeci
16.12.2013, 10:38
lazio maçından sonra bursa gibi iyi bir takımla oynamak bizim açımızdan zor olacak fakat yeteneklerimizi açığa çıkartırsak istediğimizi alabiliriz.

Lazio maçındakı gibi takım savunmasını iyi yaparsak bir puan cepte olur diğer iki puanı ise Malouda'nun ne kadar güçlü olacağı, Henrique'nin yapacağı doğru işler ve orta saha oyuncuların rakibe karşı göstereceği direnç belirleyecek.

İç saha performansımızın son günlerde çok fazla dile getirilmesi bizi rehavete sokabilir bunun mutlaka önüne geçmeliyiz, mücadele etmeden hiçbir maçı kazanma şansımız yok.

Orta sahada güçlü olmalıyız.İlk onbirimizdeki futbolu bilen oyuncular Bosingwa,Malouda ve Colman diğer oyuncularıda oyun içinde doğru şekilde yönlendirmeli.Özellikle böyle direnci yüksek takımların dengesini bozmak için forvet oyuncuların ekstra işler yapması gerekebilir.O yüzden Henriquenin her an oyunun içinde olması gerekiyor bunuda sürekli topun olduğu yere yaklaşarak yapabilir bunu başarırsa orta sahadan sürpriz golcüler çıkartabiliriz.Özellikle Henriquenin bunu iyi yaptığı maçlarda,olcanın performansı iki kat artıyor.Malouda ise futbolu bilen bir oyuncu her zaman doğru yerde olmayı biliyor sadece son vuruşlarda konsantrasyonunu arttırmalı.

Bireysel olarak oyuncuların ikili mücadelelerde güçlü olması ve kolay çalım yememesi maçtaki etkinliğimizi arttıracak önemli bir etken.

Son dönemde perfomansı düşen ve çıkış arayan bir kaç oyuncudan bahsedersem.İç saha maçlarında Adrianın önemli katkıları oldu.Oyun görüşü en iyi oyuncumuz diyebilirim, fizik olarak kendisini mutlaka iyi duruma getirmeli.Emre güralın son iki maçta gözlemlediğim performansındaki artış sevindirici.Alanzınho adına üzülüyorum ilk geldiğinden bugüne kadar profesyonellik açısından kendini çok geliştirdi.Norveçten ilk geldiği zamanki top cambazlıklarını bırakıp tam bir takım oyuncusu oldu özellikle kadromuzun en iyi olduğu dönemde oda takımla birlikte üstüne koydu fakat son vuruş kalitesi olarak hiçbir zaman Trabzonsporumuzu taşıyacak seviyeye çıkamadı ve bu yüzden beklediği konuma hiçbir zaman yükselemedi.

cakalkerem
16.12.2013, 11:57
henrique candır kandır golcüdür desem yalan ama adam atıyor..

bu maçta da atsın biz utanalım ama yeterki 2 forvet oynayalım...

KORKMA DİK DUR MRA.....

Ogün YAZICI
16.12.2013, 12:31
bursaspor'un fark yaratacak oyuncusu yok bu akşam.hücum güçleri en azından bireysel olarak çok düşük.ama futbolda çok koşan her zaman avantajlıdır.ligin en çok koşan takımlarından biri ile belki de en az koşan takımı oynayacak.açıkçası korkuyorum...

Fatih Özkan
16.12.2013, 12:31
Avrupa macerasına uzun soluklu bir ara verdik. Bu açıdan biraz daha tempolu oynarız diye umut ediyorum :)

HOPA'LI TS'Lİ
16.12.2013, 13:19
TS aşkına tribünleri dolduralım.

Azıcık silkelensek bu yıl 2. lik ve şampiyonlar ligi zor değil

Ama 2-3 takviye hele de golcü mutlaka şart

DEEP BLUE
16.12.2013, 13:23
Kim 4-5 eksikle gelse, bizi perişan edip gider yıllardır. O nedenle eksik gelen takımlardan hep çekinirim. Umarım bu kez tersi olur. Çok önemli bir maç... Mutlaka galip gelmemiz lazım.

Bursa'nın en zayıf halkası Şamil... Üzerine sağlam baskı kurarsak, orta sahaları çöker. Tabi hocamızın beklentisini bilmiyoruz. Bir puana mı oynar, üç puana mı, muamma...

reisoğlu61
16.12.2013, 13:40
macin yildizi belli. Onur Recep Kivrak

Onur
Bosingwa,Yumlu,Bamba,A.Demir
Olcan,A.Akgün,Colman,Yusuf
Malouda
Henrique

artvints
16.12.2013, 14:48
lazio maçından sonra bursa gibi iyi bir takımla oynamak bizim açımızdan zor olacak fakat yeteneklerimizi açığa çıkartırsak istediğimizi alabiliriz.

Lazio maçındakı gibi takım savunmasını iyi yaparsak bir puan cepte olur diğer iki puanı ise Malouda'nun ne kadar güçlü olacağı, Henrique'nin yapacağı doğru işler ve orta saha oyuncuların rakibe karşı göstereceği direnç belirleyecek.

İç saha performansımızın son günlerde çok fazla dile getirilmesi bizi rehavete sokabilir bunun mutlaka önüne geçmeliyiz, mücadele etmeden hiçbir maçı kazanma şansımız yok.

Orta sahada güçlü olmalıyız.İlk onbirimizdeki futbolu bilen oyuncular Bosingwa,Malouda ve Colman diğer oyuncularıda oyun içinde doğru şekilde yönlendirmeli.Özellikle böyle direnci yüksek takımların dengesini bozmak için forvet oyuncuların ekstra işler yapması gerekebilir.O yüzden Henriquenin her an oyunun içinde olması gerekiyor bunuda sürekli topun olduğu yere yaklaşarak yapabilir bunu başarırsa orta sahadan sürpriz golcüler çıkartabiliriz.Özellikle Henriquenin bunu iyi yaptığı maçlarda,olcanın performansı iki kat artıyor.Malouda ise futbolu bilen bir oyuncu her zaman doğru yerde olmayı biliyor sadece son vuruşlarda konsantrasyonunu arttırmalı.

Bireysel olarak oyuncuların ikili mücadelelerde güçlü olması ve kolay çalım yememesi maçtaki etkinliğimizi arttıracak önemli bir etken.

Son dönemde perfomansı düşen ve çıkış arayan bir kaç oyuncudan bahsedersem.İç saha maçlarında Adrianın önemli katkıları oldu.Oyun görüşü en iyi oyuncumuz diyebilirim, fizik olarak kendisini mutlaka iyi duruma getirmeli.Emre güralın son iki maçta gözlemlediğim performansındaki artış sevindirici.Alanzınho adına üzülüyorum ilk geldiğinden bugüne kadar profesyonellik açısından kendini çok geliştirdi.Norveçten ilk geldiği zamanki top cambazlıklarını bırakıp tam bir takım oyuncusu oldu özellikle kadromuzun en iyi olduğu dönemde oda takımla birlikte üstüne koydu fakat son vuruş kalitesi olarak hiçbir zaman Trabzonsporumuzu taşıyacak seviyeye çıkamadı ve bu yüzden beklediği konuma hiçbir zaman yükselemedi.

ailecek, severek takip ediyoruz, saygılar :)

Ufuk
16.12.2013, 15:18
Bursayi 5leyip juveye goz dağı versek. :D

chener
16.12.2013, 15:24
Neyse artik kendi ligimize dönelim.beraberliğin agir bastigi mac.Lazio macindaki gibi cok kosmamiz lazim.

İdris Toksoy
16.12.2013, 15:31
tek hedef 3 puan

zafercalikoglu
16.12.2013, 15:33
az kaldı ligde 3 maç ve uefa da rakip juventus,hadi hayırlısı artık ,dananın kurugu kopar bu maçlardan sonra,

barisb
16.12.2013, 15:34
3 puan candır, gerisi yalandır...

Fatih Öztürk
16.12.2013, 15:34
az kaldı ligde 3 maç ve uefa da rakip juventus,hadi hayırlısı artık ,dananın kurugu kopar bu maçlardan sonra,

3 maç sonra ne var?

Harun_ayar_ts
16.12.2013, 15:39
bugün bursayı yenemezesek herkez : daha bursayı yenemiyoz juventusu nasıl yenecegiz demeye başlayacak .

TSemih61
16.12.2013, 15:42

Usta bu takım çok kolay çalım yiyor. Daha geçen maç Antep'li Traore tüm takımı çalıma dizip golü atıyordu Onur olmasaydı. Bunun dıışında dediklerinize katılıyorum.

aksamvakti
16.12.2013, 15:47
Juventus kurasından sonra tutunmamız gerekek Lig kaldı.. 30 puanla tamamlarsak ilk yarıyı ıkıncı yarı yapacagımız takvıyelerle Şampiyonlar ligine direk gidebiliriz

nakzo
16.12.2013, 15:53
Hiç bir lig maçı umurumda değil.

Bu takım Avrupa'da oynasın yeter, ligden çekilsek de olur.

Seneye kumdi oynayacaksin

nakzo
16.12.2013, 15:55
Bu macin bahanesi yok 23puandasin kaybetsen lig ikinciligide gidecek onu birak 10.ile aranda 1 puan kaliyor.

aksamvakti
16.12.2013, 15:56
Bursayi 5leyip juveye goz dağı versek. :D

Keske bende senin kafayı yaşayabilsem :mad:

Cihat K
16.12.2013, 15:57
KUrada Juvenin gelmesi bu maçı olumsuz anlamda etkileyebilir.:)

Ufuk
16.12.2013, 15:59
Keske bende senin kafayı yaşayabilsem :mad:

Çok kolay. Üst üste 5 kere celustkanin golünü izle aynı kafaya sende sahip olursun :)

mit_o
16.12.2013, 16:09
kazanmaktan başka yol yok !

Fatih Öztürk
16.12.2013, 16:22
Bu macin bahanesi yok 23puandasin kaybetsen lig ikinciligide gidecek onu birak 10.ile aranda 1 puan kaliyor.

lig üçüncüsüde şampiyonlar ligine gidiyor:)

Ahmet Öztürk
16.12.2013, 16:23
Hani biz kötüyüz de Bursa bizdende kötü durumda. Adamların yarı (batalla) yok. İnşallah bu maçı kazanırız.

Adem Akyüz'
16.12.2013, 16:25
Biz kötüyüz ama Bursa bizden de kötü. 1-0 veya 2-0 alırız..

Anıl C
16.12.2013, 16:32
Maca odaklanmaliyiz

Fatih Öztürk
16.12.2013, 16:34
3 puan iyi futbolla gelsin.

Ahmet Öztürk
16.12.2013, 16:37
Kimse yanlış anlamasın. Bu konuşmayı yaptığım arkadaş buralarda da olabilir. Kimseyi ifşa etmek değil amacım zaten.

Olurda bu gece Avni Aker yine boş kalırsa, maratonun yarısında kimse olmazsa bu aklınıza gelsin.

http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlcj7.jpg

Bu düzen bozulana kadar Avni Aker'e gitmeyeceğim.

pascalli
16.12.2013, 16:39
Juventus'u bırakın da şu maça bir gidin allah aşkına..10 bin kombinesi olan var..onların dışında maça gidecek 5 bin kişi daha olsa tribünler kendine gelir..ama ne yazıkki kimse kahveden, yada evindeki sıcak koltuklarından kalkıp maça gitmeyi düşünmüyor..umarım bu akşam yanılırım.

Mehmet_Mercanlı
16.12.2013, 16:44
Onur
Bosingwa...Mustafa...Bamba...Aykut D.
Colman.....Aykut A.
Olcan...Malouda...Yusuf
Henrique

Öznur61
16.12.2013, 17:13
Bu maça totem yapıcam.Bi ihtimal yeneriz belki :rolleyes:

Necmettin ALTUNTAŞ
16.12.2013, 17:32
Kuradan sonra maçımız önemsiz gibi görünüyor.Oysa ki galibiyete ihtiyacımız var.

Mert M.
16.12.2013, 17:36
Evet, Avrupa Ligi kurası nedeniyle ister istemez bu maça odaklanamadık. Umarım kazanacağımız bir akşam olur, rakiplerimizin puan kaybettiği bu hafta arayı kapatırız; tabii eğer futbolcular Juventus şokunu atlatabildilerse. Gerçi bu durumda da iş teknik ekibe düşüyor.
Hayde rastgele :)

Harun_ayar_ts
16.12.2013, 17:41
colman ve malouda kart sınırında

ceday99
16.12.2013, 17:42

haftayda gs maçı var.

Alper Calik
16.12.2013, 17:44
5 - 0 = 5 TL kar diyebilir miyiz? :)

Kimse yanlış anlamasın. Bu konuşmayı yaptığım arkadaş buralarda da olabilir. Kimseyi ifşa etmek değil amacım zaten.

Olurda bu gece Avni Aker yine boş kalırsa, maratonun yarısında kimse olmazsa bu aklınıza gelsin.

reisoğlu61
16.12.2013, 17:48
Malouda dinlendirilip ihtiyac olursa oyuna sokulmali.
gs deplasmaninda ondan yoksun zor gecebilir

Ogün YAZICI
16.12.2013, 18:00
kritik maç.muhtemelen şubat ayının sonrasında elimizde sadece lig kalacak.puanları toplamamız lazım.trabzon'da olupta imkanı olan herkes çıksın evinden işinden avni aker'e gelsin lütfen...tepkinizi verecekseniz de orada verin...

barisb
16.12.2013, 18:03

bence bu konu önemli.

Adem Akyüz'
16.12.2013, 18:04

Bu düzen kolay kolay bozulmaz maalesef..

Harun_ayar_ts
16.12.2013, 18:07
kazanmamız şart tamamen lige odaklanmalıyız artık.

SADECETRABZON61
16.12.2013, 18:09
Artık Lig dışında alternatif yok..Mümkünse uefa başlığı kapansın daha cok var uefa maçlarına.

Yaşar
16.12.2013, 18:22
Bugünkü kuradan sonra bu maçın önemi 5 kat daha arttı.
Avrupa da hevesimiz kursagımizda kalacak, devamlilık sağlamak lazım.

champions
16.12.2013, 18:36
Yeterince puan kaybettik. Bursa'yı bu kadar kötü ve eksik yakalamışken yenemeyeceksek işimiz var. CL'yi sonuna kadar kovalamamız lazım. 2.lik bir kenara ilk 5 adına mutlaka kazanmamız gerekiyor.

Cafer Bulur
16.12.2013, 18:49
Yeterince puan kaybettik. Bursa'yı bu kadar kötü ve eksik yakalamışken yenemeyeceksek işimiz var. CL'yi sonuna kadar kovalamamız lazım. 2.lik bir kenara ilk 5 adına mutlaka kazanmamız gerekiyor.

Aynen,ic sahada puan kaybina tahammülümüz yok.

Bu arada kadrolar belli oldu mu renkdaslar?

Ufuk Turgut
16.12.2013, 18:50
cok zor gorunen macı bence rahat alıcaz ..takım dınlendı bence kendıne gelmıs ve macı almak adına kenetlenmıslerdır

Hakan
16.12.2013, 18:59
Bursa 3,Gs min 1,Antalya 3.İnşallah 2.yiz bu sene

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 19:00
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Aykut Akgün, Colman, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Kadir, Abdulkadir, Soner, Adrian, Emre

Cafer Bulur
Trabzona baglandilar ve stad yine bombos,cidden yazik...

Mert'
Yusuf iyi oynar umarım hayırlısı.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 19:01
Kadir ne ara iyileşti esameye yanlış mı yazdılar anlamadım. Eğer iyleşmişse neden Aykut solbekte?

Hakan
16.12.2013, 19:03
İlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa, Bamba, Aykut Demir, Aykut Akgün, Colman, Yusuf, Malouda, Olcan, Henrique

Aykut Demir faul yapmaktan başka ne işe yarar? Delirtcek bu adam beni

Harun_ayar_ts
16.12.2013, 19:03
Kadir ne ara iyileşti esameye yanlış mı yazdılar anlamadım. Eğer iyleşmişse neden Aykut solbekte?

aynen katılıyorum.

Adem Akyüz'
16.12.2013, 19:04

İyileşti ama riske edilmek istenmiyor herhalde.

Hakan
16.12.2013, 19:07
Trabzona baglandilar ve stad yine bombos,cidden yazik...

Stadı bırak forum bile bomboş baksana :(

Doğan Keskin
16.12.2013, 19:09
aykut demir taş gibi stoper aslında adamdan 1 gram verim alamıyoruz...ondan sonra neden hocayı eleştiriyorsunuz demeyin.

Adem Akyüz'

Millet hala kuranın etkisinde. Maça 2 ay var ama şimdiden herkes oraya yöneldi :)

Cafer Bulur

Aynen,düsmüsüz juventusun derdine halbuki daha 2 ay var maca.

Maca gelince colman-aykut ikilisi iyi oynarsa kazanma ihtimaliz yüksek bence.

aksamvakti
16.12.2013, 19:12

kazanında guzel bır oyunla su ZOKORA denılen futbol hainini izletmeyin bir daha bize

Ilelioglu
16.12.2013, 19:15

Begendim ilk on biri, aslinda Olcan sol bekte önünde Malouda/Yusuf olabilirdi.

..

ucurum
16.12.2013, 19:17
Aylarca dua ettim şu Volkan gitsin diye, geriye b1 adam kaldı. Git Henry git artık lütfen...

Harun_ayar_ts
henrique oynamasa daha güzel olur

Cafer Bulur
Begendim ilk on biri, aslinda Olcan sol bekte önünde Malouda/Yusuf olabilirdi.

..

Aynen henrique yi kanatta oynatip emre güral i forvete de koyabilirdi hoca.

Bu arada bursa nin kalecisi delidir,gol atariz diye düsünüyorum.:)

Hakan
16.12.2013, 19:20
Celustkayı göndermeseydiniz ne olurdu be!Ne kadar arıyoruz adamı

Uğur Kalyoncu
16.12.2013, 19:21
Sol bekte Kadir de olsa ideal 11 beğendim ..Kazanırız bugün..

[1461]
16.12.2013, 19:22
Bilgisayarının başında canı sıkılan renktaşlar bana özelden yazsın :) HaşinDi canım sıkılıyor benimde...

cakalkerem
16.12.2013, 19:22
aykut dışında kadrı iyi...

çift forvet demiştim ama hoca yine yapamadı..

Neyse umarım Yusuf iyiler arasında yer alır

Togrul
16.12.2013, 19:23
Juventusla eşleşmemiz bu maçta konsantrasyon eksikliğine sebeb olurmu acaba?
MRAnın buna önlem alması lazım.
Bana sorarsanız bursa maçı juventus maçından daha önemli artık.

Harun
16.12.2013, 19:25
Kötü oynayalım, rakip bizi ezsin ama kendi sahamızda yenilmeyelim...

cakalkerem
16.12.2013, 19:25
battallanın olmaması çok iyi..

devre arasında alabilsek

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 19:26
Hoca önce şapkayı attı sonra eşofmanı... :)

Turan Bebek
16.12.2013, 19:27
aykut demir taş gibi stoper aslında adamdan 1 gram verim alamıyoruz...ondan sonra neden hocayı eleştiriyorsunuz demeyin.

haklısın...katılıyorum sana.

cakalkerem
yenelim yeter bence

Cafer Bulur
Hoca cok zor bir rakiple oynayacagiz diyor ferhat diyor belluschi diyor kisacasi olasi puan kaybi icin simdiden zemin hazirliyor.

Muhammet YILMAZ
16.12.2013, 19:29
Beyler doktor ayağınıza geldi,ilaç yazılır :)

Turan Bebek
16.12.2013, 19:32
Bu takım sene başından beri satraforsuz oynuyor...Henrike'nin santrafor olmadığını göremediler bir türlü. Bu adam sol kenardan başka yerde oynamaz. İleride şu Emre'yi 5-6 maç devamlı oynatsalardı da biz de ne olabileceğini görseydik.

altinkaya08
Beyler doktor ayağınıza geldi,ilaç yazılır :)

Allah razı olsun :)

nakzo
Atla deve degil arkadas hocanin mactan once toplanti yapmasi lazim macin onemini anlatmasi lazim...Buyuk ihtimal yuve bizi eler,kupada gitti,birtek kaldi lig. Su uc haftadan7 puan sart oglu sart.Bizi birak hocanin kendi icin kazanmasi lazim.ligde giderse, hoca sende gideceksin onun icin az kafan basiyorsa bu maci al,sen al birak futbolcuyu,sun bunu.

Muhammet YILMAZ
16.12.2013, 19:33
Özel mesaj atarsanız ilaç yazılır,burdan bakarken herkese yetişemiyorum

Sefaenes
16.12.2013, 19:33
insallah 3 puan alacagiz herseye ragmen ama lig arasa büyük bir revizyon lazim

yaranozlu
16.12.2013, 19:34
Emrenin oynamayıp henriquenin oynaması futbola ihanettir.

Muhammet YILMAZ
16.12.2013, 19:37
Allah razı olsun :)

İyi geldiyse ilaç iyi :)

Anıl C
16.12.2013, 19:37
Emrenin oynamayıp henriquenin oynaması futbola ihanettir.

Dostum emrenin de oynamasi Trabzonsporda ayri bi ihanettir :)
Cocuk 3 hoca gordu ama hala ilk 11 yuzu gormedi. Varsa eksiklik kendisinde kanimca

dağlıca61
16.12.2013, 19:38
başlık açıldığındaki umutsuzluk nedense şimdi yerini güçlü bir kazanacağız düşüncesine bıraktı.

Anıl C
16.12.2013, 19:38
Hoca önce şapkayı attı sonra eşofmanı... :)

Bursa'nin da kadrosunu yazabilir misin?

AhmetG.
16.12.2013, 19:39
Tribünler boşşşşşşşşşş

canna52
16.12.2013, 19:40
eze eze yeneceğiz

enaz 5-0 diyorum

yaranozlu
16.12.2013, 19:43
Alakasız ama brozek 20. maçında 12.golünü attı az önce :) rakamlar bazen yanıltır

DeAgLeMaNyAq
16.12.2013, 19:43
Bursa'nin da kadrosunu yazabilir misin?

İlk 11

1. SEBASTIEN FREY
22. ŞENER ÖZBAYRAKLI
23. SERDAR AZİZ
2. RENATO CIVELLI
3. TAIWO TAYE
6. ŞAMİL ÇİNAZ
5. FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
39. FERHAT KİRAZ
19. MURAT YILDIRIM
35. MUSA ÇAĞIRAN
9. STANISLAV SESTAK

Yedekler

12. HARUN TEKİN
42. HAKAN ASLANTAŞ
17. TUNCAY ŞANLI
97. ENES ÜNAL
90. MUSTAFA BATUHAN ALTINTAŞ
55. YASİN PEHLİVAN
38. İBRAHİM ÖZTÜRK

Muhammet YILMAZ
16.12.2013, 19:45
Doktorunuz ayağınıza geldi,özel mesaj atarsanız daha iyi olabilir :)

Hüseyin Başoğlu
16.12.2013, 19:45
muhammet ilaç muhteşemmiş :D

AhmetG.
16.12.2013, 19:46
Maraton da çekirdek ve fıstık satımı yasaklansın millet isyan eder. :)