PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alper Boğuşlu İstifa Etti !

Sayfa : [1] 2

RepLay
07.12.2013, 11:57
Trabzonspor'un kaleci antrenörü Alper Boğuşlu istifa etti.DHA SPOR

http://skorer.milliyet.com.tr/trabzonspor-da-antrenor-alper/trabzonspor/detay/1803888/default.htm

Önü arkası kesilmicek sanırım

Veysel
07.12.2013, 11:58
İnanmam harbi mi?

Berat
07.12.2013, 12:00
Güne başlamak için hiç de hoş bir haber değil...

cewat
07.12.2013, 12:01
Kim kaldı ki.. Birazcık gurur varsa artık İHO'nunda istifa etmesi lazım..

Adem Akyüz'
07.12.2013, 12:03
Trabzonspor'luya rahat bir hafta sonu geçirmek haram..

Hüseyin Başoğlu
07.12.2013, 12:04
Bu meselenin başkanla alakası yok...Fatih ve Zeki ayrımına düştüler hocayla..

Murat'
07.12.2013, 12:05
Daha az çalışarak daha çok kazanacağı milli takımı tercih etti..Yani tamamen duygusal!

Burçak
07.12.2013, 12:06
yok artık!

cewat
07.12.2013, 12:06
Daha az çalışarak daha çok kazanacağı milli takımı tercih etti..Yani tamamen duygusal!

Alper hoca öyle birisi değil buna emin olabilirsin. Sorun nedir bilemem ama para için Trabzonspor'u hayatta bırakmaz.

Ender Kuyumcu
07.12.2013, 12:07
Trabzon yerel medyasının paylaştığı haberlere göre kaleci antrenörümüz Alper Boğuşlu ile Trabzonsporumuz'un yolları ayrıldı.

Milli takım kaleci antrenörlüğü için görevinden ayrıldığı yönünde bilgi paylaşılmış olmasına rağmen perde arkasında farklı gelişmelerin olduğu da belirtiliyor.

Trabzonspor ikinci kaleciliği için MRA ve İHO'nun Fatih Öztürk için ısrarcı olduğu Alper Boğuşlu'nun ise Zeki Ayvaz yönünde tercihte bulunduğu ve yaşanan görüş ayrılıklarının bu ayrılığın asıl nedeni olduğu söyleniyor.

Her ne sebeple olursa olsun Alper Boğuşlu'nun ayrılmış olması Trabzonspor açısından büyük kayıp. Onur'un bugünkü performansında büyük pay sahibi olan tecrübeli çalıştırıcının eksikliğinin hangi isimle doldurulacağı ve yeni gelen hocanın aynı performansı sergileyip sergileyemeyeceği de merak konusu.

Murat'
07.12.2013, 12:08
Bunu bile İHO'ya bağlayanlar var, adam daha az çalışıp daha çok para kazanacağı bir yere gitti, bunun için de İHO'yu mu suçlayacaksınız.

Yolu açık olsun, şu Zeki olayından sonra soğumuştum Alper hocadan.

ihsan candas
07.12.2013, 12:09
Bunu bile İHO'ya bağlayanlar var, adam daha az çalışıp daha çok para kazanacağı bir yere gitti, bunun için de İHO'yu mu suçlayacaksınız.

zeki olayı derken ? tam olarak ne idi...

Veysel
07.12.2013, 12:11
Kim kaldı ki.. Birazcık gurur varsa artık İHO'nunda istifa etmesi lazım..

Hahahahaha güldürdün beni Allah seni güldürsün :) :)

Bülent AKBULUT61
07.12.2013, 12:12
bakalım yarın kim istifa edecek

Erkan SÜNGER
07.12.2013, 12:12
kaleci antrenörü ise kaleciye o karar verir. Akçayla sorun olmusmus. Para için bırakmısmıs. Herkes suclu zaten ama bir tek iho akçay suçlu değil. Yazıklar olsun değerlerimizi böyke ayaklar altına aldıranlara. Pes vallahi...

edimurphy_61
07.12.2013, 12:13
"istifa" kelimesini İHO sayesinde hergun duyar olduk. Darısı kendi başına

cewat
07.12.2013, 12:14
Hahahahaha güldürdün beni Allah seni güldürsün :) :)

Allah yüzünden gülücüğü eksik etmesin..

Veysel
07.12.2013, 12:14
kaleci antrenörü ise kaleciye o karar verir. Akçayla sorun olmusmus. Para için bırakmısmıs. Herkes suclu zaten ama bir tek iho akçay suçlu değil. Yazıklar olsun değerlerimizi böyke ayaklar altına aldıranlara. Pes vallahi...

Kaleci antrenörü mü karar verir? Kaleci antrenörü kimdir ki seçme yetkisi onun oluyor

Adem Akyüz'
07.12.2013, 12:15

Kaleci antrenörü sadece kaleciyi çalıştırır. Karar hocanındır.

iso_4939
07.12.2013, 12:20

ne gıbı bır ayrımacaba hangısı hangısını tutmus.

Erdal DİLEK
07.12.2013, 12:21
Trabzpnsporu satana yaziklar olsun. Kimsede bilmeden konuşmayin demesin. Madem bilinilmeden konuşulmasindan rahatsiz olan var ciksin aciklama yapsin. Biktik komplo teorileri uretmektek. . .

Erdal DİLEK
07.12.2013, 12:23
Vay vay ,fatih zeki konusunda ayrima düşmüşler. Acaba fatih terim ve demiörenin kanatlar altinda girmese yine bu postayi koyabilirmiydi. Oraya gitmesinde trabzonsporun hic mi etkisi tok. Bir futbokcu icin trabzonspor satilir mi. . .

pangolin
07.12.2013, 12:23

haklısın bunların hiçbirini İHO'ya bağlamamak lazım... işin kökünde siyaset var... "Tarihte ilk kez bir Trabzonspor Başkanı bir parti siyasi mitingine katıldı." diye bişey var, sen duydun mu??

temel_yilmaz
07.12.2013, 12:25
Kaleci antrenörü mü karar verir? Kaleci antrenörü kimdir ki seçme yetkisi onun oluyor

Trabzonspor'da Ersun Yanal döneminden beri kaleci antrenörleri belirler oynayacak kaleciyi.

Erdal DİLEK
07.12.2013, 12:25
Trabzonspordan nemalanip sonra trabzonsporu satana hainlere yaziklar olsun. .

Emre GÜRDAL
07.12.2013, 12:27
Bende kulup calistiryorum....ve kalcileeimi kaleci hocama soruyorum...cunku o calistriyo kimin daha iii oldugunh o bilio....zaten sisitem boledir....hoca oyunclri calistirir...onlarin basinda durur...ama ozel kaleci idmanlari vardir....ozman ordaki perfonmasi kaleci hocasi degerlendirir...raporu verir...bukdr...

emre duman
07.12.2013, 12:27
Giden gider gidene hain gözüyle bakmam fakat gitmesine neden olan bazı olaylarada bu şekilde bakmam klup burda hep olucak ama sizle hepiniz gidiceksnz klube en ufak zararınız olduysa allah hepinizin belasını versin

Murat'
07.12.2013, 12:29
haklısın bunların hiçbirini İHO'ya bağlamamak lazım... işin kökünde siyaset var... "Tarihte ilk kez bir Trabzonspor Başkanı bir parti siyasi mitingine katıldı." diye bişey var, sen duydun mu??

Şu yazdığımdan bunu mu çıkardın, kaldı ki benim İHO konusundaki fikirlerim belli. İHO'ya kızarım ama olmayacak yerden de adama vurmam.

Alper hoca da siyaset yüzünden istifa etti demek ki.

Harun_ayar_ts
07.12.2013, 12:32
hacıbaşkan bildigin başbakan gibi o ne derse o olacak illaha yoksa istifaya zorluyor.

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 12:32
Şu yazdığımdan bunu mu çıkardın, kaldı ki benim İHO konusundaki fikirlerim belli. İHO'ya kızarım ama olmayacak yerden de adama vurmam.

Alper hocay da siyaset yüzünden istifa etti demek ki.

Ben bir kulüp çalışanı olsaydım Çakıroğlu'nun açıklamaları beni etkilerdi. Durur bir düşünür, ona göre bir karar verirdim. Belki de olan bu.

Gemiye kaptanlık yapan adamın kaptanlık belgesi yok, herkes gemiyi terketmeye başladı.

Erdal DİLEK
07.12.2013, 12:33
Kimse bana alper boğuşlunun trabzonsporlulugunu sorgylamayin demesin. Ben sorgularim. Sikinti var, bekle sezon sonunu en kötü devre arasini. Yarin macin var, senin takimin kaleci ile puan topluyor ama aga istifa ediyor. Hadi ordan. . .

Murat'
07.12.2013, 12:33
Ben bir kulüp çalışanı olsaydım Çakıroğlu'nun açıklamaları beni etkilerdi. Durur bir düşünür, ona göre bir karar verirdim. Belki de olan bu.

Abi şu milli takım olayı olmasaydı ben de belki senin igibi düşünürdüm, ama Alper hocanın bariz bir şekilde milli takım için takımdan ayrıldığı bence belli.

Erdal DİLEK
07.12.2013, 12:35
Yarin onur kötü performans gösterirse sorumlusu trabzonspor aşığı alper beydir. . .

Ogün YAZICI
klüp diktatörlükle yönetiliyor.iho'ya karşı fikir beyan edenin kellesi gidiyor...

TekfurÇayır 61
Abi şu milli takım olayı olmasaydı ben de belki senin igibi düşünürdüm, ama Alper hocanın bariz bir şekilde milli takım için takımdan ayrıldığı bence belli.

Bilemeyeceğim, Alper hocanın huyunu suyunu bilmediğim için. Görünürde olan sebepler de yeterli görünüyor ayrılması için.

Benim görebildiğim amatör bir denizci koskoca gemiye kaptan olmuş, gemiyi kendi istediği rotaya doğru ilerletmeye çalışıyor.

Çizdiği rota geminin gitmesi gereken rota değil. İtirâz edeni de dinlemiyor. Gemi karaya oturacak, ondan sonra ne yapılsa boş.

Erkin
07.12.2013, 12:37
Giderken Zegi'ni de al bir zahmet, o yeteneksizlikle sayesinde milli takımda oynadı yav.. İyi olan oynar neyin inadındaydı anlayamadık, sıracılık devrecilik falan var heralde...

f1bekir
07.12.2013, 12:38
Sonumuz hayrolsun.

Tercüman Halil'den sonra en çok Alper Hoca'nın ayrılmasına üzüldüm. İstediğimiz kadar sebep arayalım, sonuçta artık yoklar ve ikisi de işlerinde çok iyi idiler. Takımda işinin ehli kim kaldı bilmiyorum, sene başında bir kondisyoner getirdiler mesela, onu da geri yolladılar, takım sahada yürüyor şimdi. Tercüman benden daha kötü çeviriyor ingilizceyi. Bakalım kaleciler ne olacak şimdi...

Böyle kulüp yönetmek olmaz ya, okul takımı bile bir turnuvaya hazırlanırken daha disiplinli, ciddi hazırlanır. Bizim ne yaptığımız belli değil maşallah!

arahna
07.12.2013, 12:42
zeki tercihi ve bunda gereksiz ısrarı sonunda gitmesi gayet normal
nasılsa milli takımda
biraz değer verdik mi böyle uçuyor bizimkiler
zeki yüzünden madara olduk neyini savunuyorsun hala . de ki tamam fatih geçsin kaleye , adama bir şans ver
yılların sorunları birikmiş klübümüze
sürekli şok şok olması gayet normal
mevcut yapının değişmesini,zihniyetin değişmesini zaten bekliyorduk ve istiyorduk
içerden çatırdılar gelmeseydi asıl o zaman bunlar da düzene uydu diyecektik

Fatih Birinci
07.12.2013, 12:42
Komedi dükkani

iso_4939
07.12.2013, 12:43
bence alper hocanın trabzonsporlulugu tartısılmaz ...neymısmıllı takım ıcın satıp gıtmıs bıraknı bu ıslerı ALLAH askına.

Heisenberg
07.12.2013, 12:43
Tamam madem IHO yüzünden istifa ediyorlar, çok düşünüyorlarsa Trabzonspor'u çıkıp doğru düzgün açıklama yapsınlar. Şu ana kadar tek bir kişi doğru düzgün tepkisini gösterdi. Kimse kusura bakmasın, istifadan sonra doğru düzgün açıklama yapmayanların derdinin Trabzonspor olup olmadığından şüphe ederim ben. Çok Trabzonspor'u düşünüyorsan istifanı edersin, insanları açıkça bilgilendirirsin kulübün içindeki kötü gidişten. Biz görüyoruz olanları ama kulüpten çıkıp birinin söylemesiyle, bizim gördüğümüz şeyler bir değil. Herkes istifasını edip çekiliyor. Nerde Trabzonspor'u çok düşünme? Çakıroğlu, Latin golcü açıklamalarından sonra falan dalga konusu oldu ama bence çok takdir edilesi şu son yaptıkları. Tabi dediklerinde samimi olduğunu varsayarak söylüyorum bunu. Ben Trabzonspor'u düşünüyorum, fikir ayrılığına düştüm istifa ediyorum deyip kenara çekilenlerin IHO'dan pek farkı yok bence.

Adem Akyüz'
07.12.2013, 12:44
Alper hoca milli takım için bizi bıraktı diyemem ama milli takım olmasaydı bu kadar kolay istifa etmezdi..

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 12:46
Tamam madem IHO yüzünden istifa ediyorlar, çok düşünüyorlarsa Trabzonspor'u çıkıp doğru düzgün açıklama yapsınlar. Şu ana kadar tek bir kişi doğru düzgün tepkisini gösterdi. Kimse kusura bakmasın, istifadan sonra doğru düzgün açıklama yapmayanların derdinin Trabzonspor olup olmadığından şüphe ederim ben. Çok Trabzonspor'u düşünüyorsan istifanı edersin, insanları açıkça bilgilendirirsin kulübün içindeki kötü gidişten. Biz görüyoruz olanları ama kulüpten çıkıp birinin söylemesiyle, bizim gördüğümüz şeyler bir değil. Herkes istifasını edip çekiliyor. Nerde Trabzonspor'u çok düşünme? Çakıroğlu, Latin golcü açıklamalarından sonra falan dalga konusu oldu ama bence çok takdir edilesi şu son yaptıkları. Tabi dediklerinde samimi olduğunu varsayarak söylüyorum bunu. Ben Trabzonspor'u düşünüyorum, fikir ayrılığına düştüm istifa ediyorum deyip kenara çekilenlerin IHO'dan pek farkı yok bence.

Ayrılanların, görevinden istifâ edenlerin karakterinin ne olduğunun fazlaca bir önemi yok.

Önemli olan başkanın karakterinin ne olduğu, kulübü tek başına yöneten o.

Ertan 51
07.12.2013, 12:46
Arkadaş maymun olduk valla,
istifalar hava da uçuşuyor,
Alper hocamız karakterli,aynı zaman da kalecilerimize de çok katkısı olan birisiydi,
olayın özü nedir ne değildir tam bilmeden ne söylesek boş aslında,
ama bize yansıyan kısmı yani Zeki-Fatih olayı ise MRA ne derse o olması lazım bu 1,
Zeki iyi insan olabilir ama iyi kaleci değil,bu takımın yedek kalecisi Fatih olmalı bu da 2.

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 12:47
Arkadaş maymun olduk valla,
istifalar hava da uçuşuyor,
Alper hocamız karakterli,aynı zaman da kalecilerimize de çok katkısı olan birisiydi,
olayın özü nedir ne değildir tam bilmeden ne söylesek boş aslında,
ama bize yansıyan kısmı yani Zeki-Fatih olayı ise MRA ne derse o olması lazım bu 1,
Zeki iyi insan olabilir ama iyi kaleci değil,bu takımın yedek kalecisi Fatih olmalı bu da 2.

Habere göre Zeki'yi isteyen Akçay hoca imiş. Alper hoca da Fatih oynamalı diyormuş.

http://spor.haberturk.com/futbol/haber/901263-o-isim-istifa-etti

Düzeltme: Tam tersi imiş, Zeki diyen Alper hocaymış.

Sefa Alış
07.12.2013, 12:47
Yeni teknik kadro, yeni yönetim; başka çare yok.
Böyle topallaya topallaya devam edersek daha çok yıllarımız boşa gider bizim, taraftar olarak kendimizi heba ederiz.
Avrupa'ya veda edince hangi dayanakları kalacak bunların?
Bırakın gidin de bari önümüzdeki seneye yeni bir başlangıç yapalım.

Efsane-1967
07.12.2013, 12:49
Alper hocanin gitmesine uzuldum gercekten Tolga ve Onurun uzerinde emegi coktu.
Kisa surede aciklama yapmasi lazim su sebeplerden dolayi biraktim diye.
Simdi MRA cikip soyler bizim yeterli belgelerimiz egitimimiz var kendimiz calistiriz kalecileri :) Ayni kondisyoner gibi.

Ertan 51
07.12.2013, 12:50
Habere göre Zeki'yi isteyen Akçay hoca imiş. Alper hoca da Fatih oynamalı diyormuş.
Tam tersini biliyoruz biz,yada ben öyle biliyordum:(
MRA hocam tümden çuvallamış oluyor böylelikle,
hem kupa dan takımın elenmesine sebep olmuş oldu,
hem de Türkiye'nin en iyi kaleci hocasını kaçırmış oldu.

gabriel omar
07.12.2013, 12:51
Açıkçası şu kalede devrecilik işinden sonra kendisine olan saygım azalmıştı.Sırf Zeki meselesi yüzünden ayrıldıysa kusura bakmasın haksızdır sonuna kadar,güle güle.

Antonio
07.12.2013, 12:52
alper hoca mra yüzünden gitmiş yazıklar olsun. bundan sonra mra zekileri abdulkadirleri rahat rahat oynatır...

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 12:52
Tam tersini biliyoruz biz,yada ben öyle biliyordum:(
MRA hocam tümden çuvallamış oluyor böylelikle,
hem kupa dan takımın elenmesine sebep olmuş oldu,
hem de Türkiye'nin en iyi kaleci hocasını kaçırmış oldu.

Hocam düzelttim o mesajı, habere göre Zeki'yi isteyen Alper hoca. Özür.

Veysel
07.12.2013, 12:53
alper hoca mra yüzünden gitmiş yazıklar olsun. bundan sonra mra zekileri abdulkadirleri rahat rahat oynatır...

Zeki ? Abdulkadir ? ALPER HOCA?

Heisenberg
07.12.2013, 12:55
Ayrılanların, görevinden istifâ edenlerin karakterinin ne olduğunun fazlaca bir önemi yok.

Önemli olan başkanın karakterinin ne olduğu, kulübü tek başına yöneten o.

Eğer her istifa eden kabuğuna çekilmese, bu meydan başkana kalmaz diyorum ben de işte. Karşı çıkan olmadıkça ne durduracak istediği gibi at koşturmasını? Taraftar her şeye inanıp, aynı son seçimdeki gibi 2 lafa gaza gelip, saçma sapan oylar vermeye devam ettikçe, Trabzonspor'u düşünüyorum deyip, istifa edenler seslerini yükseltmedikçe, her seferinde Trabzonspor'dan nemalanmaya çalışanlar seslerini yükseltmedikçe bu takımı ne düzeltecek? Herkes dert yanıyor, istifa ediyor. Ama elini taşına koyan hiç kimse yok.

Enisc
07.12.2013, 12:56

Evet sadece MRA yüzünden gitti. sadece..

Kasım Hilal
07.12.2013, 12:57
Artık sıranın başkana gelmesi lazım...

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 12:58
Eğer her istifa eden kabuğuna çekilmese, bu meydan başkana kalmaz diyorum ben de işte. Karşı çıkan olmadıkça ne durduracak istediği gibi at koşturmasını? Taraftar her şeye inanıp, aynı son seçimdeki gibi 2 lafa gaza gelip, saçma sapan oylar vermeye devam ettikçe, Trabzonspor'u düşünüyorum deyip, istifa edenler seslerini yükseltmedikçe, her seferinde Trabzonspor'dan nemalanmaya çalışanlar seslerini yükseltmedikçe bu takımı ne düzeltecek? Herkes dert yanıyor, istifa ediyor. Ama elini taşına koyan hiç kimse yok.

Herkes biliyor siyâsetin etkisini. Sen de, ben de, istifâ eden de.

Deseler ne olur, demeseler ne olur. Şimdiye çoktan UEFA'nın kapısında olmalıydık.

U.Sadıkoğlu
Alper Boğuşlu'ya " şikecilerin " Milli Takımında ve sinyor terimin yanında mutluluklar diliyorum.

Fırsat kolladı ve gelince değerlendirdi..

Güle güle..

Enisc
Hayır merak ediyorum bir teknik direktörü başkan kovabiliyor fakat başkanı kim kovabilir ? İlla kendisi mi istifa etmesi lazım ? Yok mudur bir yolu ?

Heisenberg

Zeki'yi isteyen Alper Hoca'ymış. MRA'nın suçu ne? Abdülkadir için de taraftar durmadan Abdülkadir oynasın, çok maç oynuyoruz rotasyon lazım diyor. MRA Abdülkadir'i oynatıyor dandik bir kupa maçında yine suçlu mu oluyor? Eleştirmiş olmak için eleştirmekten vazgeçmezsek bu takım kim gelirse gelsin düzelemez.

Yunus İnce
07.12.2013, 13:00
Aylardır Fatih Öztürk yedek kaleci değil diye MRA ya salla işin gerçeği çıkınca MRA her şeye burnunu sokuyor. Samimi olun azıcık.

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 13:01
Bir siyâsi parti futbol takımı tutar gibi gözü kapalı şekilde tutulmaz.

O partinin muhalifi olsak yaptığı doğrulara doğru diyebilmeli, yandaşı olsak yaptığı yanlışlara yanlış diyebilmeliyiz.

Sibel
07.12.2013, 13:02
Artık bu kulüpte olanları da midem kaldırmıyor.
Orda neler dönüyor, bıktım artık.

Bud Spencer
07.12.2013, 13:03
Orhan Çavuşoğlu : "ALPER BOĞUŞLU NEDEN GÖNDERİLDİ

Trabzonspor’da kaleci Alper Boğuşlu ile teknik direktör Mustafa Akçay arasındaki iç çekişme 2,5 ay önce başladı. Sonra Kaleci Zeki Ayvaz'ın oynayıp oynamaması konusu Boğuşlu ile yönetimin arasını açtı.

Alper hoca istifa etmek zorunda kaldı

Önce hakkını teslim edelim.

Alper hoca görev yaptığı sürede başarılı mı ?

Evet,hem de çok başarılı

Bura da onun hakkını teslim etmeliyiz.

Akçay’a bağlılığını her fırsatta bildiren Alper hocaya, 2-3 ay önce takımdan ayrı kalecileri çalıştırdığı ayrı bir antreman sırasında vahiy geldi her halde

“Sen benim antrenmanları mı izleme”

Sen kimsin ve bu ifadeleri hangi hakla o takımın teknik direktörüne kullanırsın, Sn Boğuşlu.

Niye izlemesin atrenmanını, ya da neden izlemesin.

Bu ifadeleri kullanma gerekçen neydi,anlat da bilelim. Sezon başında Sn Hacıosmanoğlu ile yaptığın anlaşma mı ?

Daha önce Şenol Güneş döneminde, Sadri başkanla bir tartışma yaşadın.

Hadı Alper hoca haklı dedik..

Sonra bir başka tartışma ,şimdide bu

O zaman biz başkalarını suçlamak yerine, önce seni sorgulamamız gerekiyor

Duracağın yeri bil hocam.

Kaleci antrenörü fikir verir

Dinleyip dinlememek te takımın teknik patronun bileceği iş

Burada hat a yaptın

Ama

Sana telefonda kaleci Zeki'yi oynatma diyenlere verdiğin cevabıda taktirle karşılıyorum.

Yönetimin işi hangi kalecinin oynayacağına karar vermek değil. Gloria otelin icraya verdiği Trabzonspor'a ait çekleri ödemek.

Herkes kendi işini yapsın.

Hocaya karşı davranışını asla hoş görmem ama yönetime Zeki Ayvaz'ın oynatılması konusunda verdiğin cevabı taktir ederim

Sezon başında başkanla hangi şartlarla anlaştığınıda bir başka zaman yazarım

Böyle anlaşma olunca böyle sorunlar da olur

Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi sende 1461 Trabzon'un kaleci antrenörüne yapma.Tabi diğerlerine de."

http://www.haber61.net/trabzonsporda-neler-oluyor-165423h.htm

Ertan 51
07.12.2013, 13:03
Hocam düzelttim o mesajı, habere göre Zeki'yi isteyen Alper hoca. Özür.
Est.

Zeki=Alper hoca
Fatih=MRA hoca

bunu düzelttik düzeltmesine ama ne olursa olsun resmen deprem var kulüpte,
biz burda şaşırıp kalıyorken futbolcular ne düşünüyor acaba,
takım zaten hiçleri oynarken tüm bu kepazeliklerden ne kadar etkilenecek acaba.

Profosyonellik adına ne varsa yerle yeksan oldu Trabzonspor da,
iyi ayakta kalıyoruz gerçekten şaşılacak bir durum.

Nazim Can
07.12.2013, 13:04
Mra, Alper hocayi kaleci secimindeki telkinlerinden dolayi baskana sikayet mi etmis;) amatör ruh denilen bu olsa gerek, Mra hocayada cok yakisiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Bud Spencer
07.12.2013, 13:05
yönetimden biri kaleci antrenörünü arayip hangi kaleciyi oynatmasi gerektigini söylüyor...

ise bak

TekfurÇayır 61
Est.

Zeki=Alper hoca
Fatih=MRA hoca

bunu düzelttik düzeltmesine ama ne olursa olsun resmen deprem var kulüpte,
biz burda şaşırıp kalıyorken futbolcular ne düşünüyor acaba,
takım zaten hiçleri oynarken tüm bu kepazeliklerden ne kadar etkilenecek acaba.

Profosyonellik adına ne varsa yerle yeksan oldu Trabzonspor da,
iyi ayakta kalıyoruz gerçekten şaşılacak bir durum.

Bir amatörün elinde siyâsetin oyuncağı olduk hocam. Sonumuz hayr ola diyelim de, pek hayrmış gibi gözükmüyor maalesef.

arahna
Aylardır Fatih Öztürk yedek kaleci değil diye MRA ya salla işin gerçeği çıkınca MRA her şeye burnunu sokuyor. Samimi olun azıcık.

asıl amaç doğruyu görmek doğruyu desteklemek değil de ondan
eleştirmek için bahane aramak
yanlışlar varsa söyleriz ama bu konuda alper hocayı haksız buluyorum
fırsatı bulup gitti
zekide ısrarı saçmalıktı
fatihin kalitesini herkes biliyorken o adamcılık yaptı
hoca da yönetim de bu konuda haklı
her konuyu ayrı değerlendirelim
bu olayda bile siyaset diyenler saçmalıyor
ne alaka?

arahna
07.12.2013, 13:07
böyle haklı ve oyuncu tercihi,ısrarı ,adamcılığı yüzünden yaşanan olayda bile siyaset diye bağıranlar asıl siz siyaset yapıyorsunuz
bu olayın nesi siyasi
RTE aradı aleperi kovun mu dedi?

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 13:10
asıl amaç doğruyu görmek doğruyu desteklemek değil de ondan
eleştirmek için bahane aramak
yanlışlar varsa söyleriz ama bu konuda alper hocayı haksız buluyorum
fırsatı bulup gitti
zekide ısrarı saçmalıktı
fatihin kalitesini herkes biliyorken o adamcılık yaptı
hoca da yönetim de bu konuda haklı
her konuyu ayrı değerlendirelim
bu olayda bile siyaset diyenler saçmalıyor
ne alaka?

Siyâsetin peşinde sürüklenmeyen bir başkanın olduğu bir kulüpte bu meseleler güzellikle hâllolurdu. Bu kadar istifâ normal mi sence?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44561

sem61
07.12.2013, 13:10
milli takımla anlaştığı an kluple ilişkisi kesilmeliydi , demirörenın federsayon başkanı olduğu yere milli takımda olan , olmasın

Yunus İnce
07.12.2013, 13:14
Aynı tepkiyi milli takımda gösterebilmiş mi Volkan kaleye geçince?

cubido
07.12.2013, 13:15
Tolga gibi ezik ve sürekli hata yapan bir adamdan çok iyi bir kaleci çıkartan, onur'un bu seviyeye gelmesinde çok önemli bir payı olan, zeki gibi trabzon'da bile süre alamayan bir kaleciyi öyle ya da böyle milli takım kadrosuna çağırtan, Türkiye'nin açık ara en iyi kaleci antrenörünü kaybettik.
Gidiş nedeni teknik kadro veya yönetimle anlaşmazlık yaşaması da olabilir , Onur'a verilen ücretten sonra kendi ücretinin adeletsiz olduğunu düşünmüşte olabilir. Ben daha önce bu forumda da yazdığım gibi sezon sonu zaten ayrılıp sadece milli takımda görev yapacağını tahmin ediyordum sadece 6 ay öne çekti gidişini.
Gerçekten üzüldüm, onun görev yaptığı yıllarda hiç ama hiç kaleci sorunu yaşamadık.
Yolun açık olsun Alper Hoca.

mawro61
07.12.2013, 13:18
Başkanı yok teknik direktörü yok tercumani yok kaleci antrenörü yok sağlık ekibi yok kondisyoner yok. Adam akıllı profosyonel yoneticiler yok. Su halde bunların tek sorumlusu olan iho savunuluyorsa taraftarı da yok demektir.
Koskoca trabzonsporu perişan ettiniz.
Allahinizdan bulun.

Mehmet BAL
Bu külüpde ne oluyor artık çözemiyorum. yazıklar olsun

TSknbkTS
Bu ne arkadaş hergün biri istifa ediyor.kimsede çıkıp bir açıklama yapmıyor. Kulüp çiftlik gibi yönetiliyor.

fırtına ihtilal efsane

Hasan Habip Özbay
07.12.2013, 13:21
bu işin sonu kötü beyler derhal istifa etmesi gereken hacıdır siyasetten başka ne yaptı geldiğinden beri yazık çok yazık

Nazim Can
Bu arada bizim eski tercüman Halil kovulmusmuydu, istifa mi etmisdi ?!

freedomforever
Bu sefer yonetimin sucu olmadigini dusunuyorum. Ne demek 2. kaleci su olsun ya da bu olsun? Karisamaz. Bahanesi olmus gibime geldi..

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hüseyin Başoğlu
07.12.2013, 13:24

alper boğuşlu zeki ayvaz ı oynatmak istediği için gitti..

Veysel

Kacti tuttuğu takıma

Sefa Alış
Hacıosmanoğlu, Zeki Ayvaz'ı kadro dışı bırakmalarını istemiş.
Kaleci antrenörlüğünü Hacıosmanoğlu yapsın o zaman.
Zeki'nin performansını bizde beğenmedik ama başkan olmanın bir sınırı olsun, her şeye karışamayağını öğren artık İHO.

Fatih Özkan
07.12.2013, 13:26
Aynı tepkiyi milli takımda gösterebilmiş mi Volkan kaleye geçince?

İşte bu güzeldi...

Hüseyin Başoğlu
07.12.2013, 13:26
alper hoca inşallah milli takımda kaleye volkan geçince aynı tepkiyi vericek kadar delikanlıdır.

Veysel
07.12.2013, 13:27
Hacıosmanoğlu, Zeki Ayvaz'ı kadro dışı bırakmalarını istemiş.
Kaleci antrenörlüğünü Hacıosmanoğlu yapsın o zaman.
Zeki'nin performansını bizde beğenmedik ama başkan olmanın bir sınırı olsun, her şeye karışamayağını öğren artık İHO.

Kaynak?

Sefa Alış
07.12.2013, 13:28
Kaynak?

http://www.medyatrabzon.com/alper-bogusluyu-istifa-ettiren-olay-85551h.htm

serdar61
07.12.2013, 13:29
Bu sefer yonetimin sucu olmadigini dusunuyorum. Ne demek 2. kaleci su olsun ya da bu olsun? Karisamaz. Bahanesi olmus gibime geldi..

Ne yani yönetimmi karar verecek kimin oynamasına?

Murat'
07.12.2013, 13:30

Beşiktaş teklif yapınca takımdan ayrılmıştı Halil Yazıcıoğlu.

Taha Muhammet
07.12.2013, 13:31
bi günede normal uyanayım be

Hürgün Aygün
07.12.2013, 13:34
bi günede normal uyanayım be
Bu yönetim başımızda oldukça zor.

Berat Akçay
07.12.2013, 13:38
İbrahim Hacıosmanoğlu'nu teknik direktör yapmalıydık :)
Hacıosmanoğlu'nun tercihleri doğru ama başkasının işine karışması çok yanlış

Fatih bu takımın 2. kalecisidir. Daha önceki Volkan Şen yerine Yusuf'u oynat lafı da doğru ama üstede belirttiğim gibi o göreve kimi getirdiysen ona bırakmalısın, burnunu sokmamalısın

serdar61
07.12.2013, 13:39
Bilmeyen ve burada yersiz yorum yapan arkadaşlar için hatırlatma yapayım:
Alper BOĞUŞLU 30.05.2013 tarihinde Şenol GÜNEŞ ten iziN alarak Trabzonsporda tekrar MRA ile göreve başladı. Türkiye'nin en tanınmış ve işinde en başarılı olan kaleci antrenörüdür. Kendisi 1962 Akçaabat doğumlu Trabzonspor efsane takımının kalecilerin dendir. Takımdaki kalecilerin abisidir, hocasıdır. Takım içerisinde saygı duyulandır. Türk futboluna zamanında 3. kaleci olan Onur'u ve 2.kaleci olan Tolga 'yı kazandırmıştır. Emekleri sonsuzdur. Adam gibi adamdır. Antrönere yada yönetime kaleci konusunda kimin oynayacağı hakkında en iyi bilgiyi de verebilme hakkına sonuna kadar hakkı vardır. Yazıklar olsun gönderen zihniyete.

Nazim Can
07.12.2013, 13:39
Alper Hoca' nin ögrencisi Zeki ve Mra Hoca' nin 1461 den ögrencisi Fatih, klasik feodal ataerkil bir cekisme:)

Erkan SÜNGER
07.12.2013, 13:41

yok canım kimdir haklısın. Sadece ısınma hareketleri yaptıran bir görevli işte aslında iyi oldu canım bosuna para alıyodu. Sizin mantığınızla kondisyoner kimdir ki? Kossunlar işte iki tur olsun bitsin. Gerek yok öyle boşa bu adamlara para vermeye. Neyse siz daha iyisini bilirsiniz.

İskender Çakmak
07.12.2013, 13:43
gerçek mi ya? Valla çok üzüldüm.

İskender YILMAZ
07.12.2013, 13:45
Trabzonsporlular olarak hayal kırıklığı yaşamaktan sağlam hayaller kurmaya dahi çekinir olduk. Hayal ederken, kırıklıklarını daha ön plana koyuyoruz artık. Kimi sevdiysek, kime güvendiysek yanlış yaptı, Onur Kıvrak hariç.

Samet Türkmen
07.12.2013, 13:47
İnsanlar bu konuda IHO'ya sallıyor ama %99'u neden IHO'ya salladığını bilmiyor.

Sefaenes
07.12.2013, 13:47
Istifa etmesi gereken etmiyor ama baskalari ediyor yazik korkarimki bunlar Trabsfer sezonunda Transfer bile etmez yine ayni ruhsuz kadrola devam ederiz

DeAgLeMaNyAq
07.12.2013, 13:48
Beklenen bir şeydi sürpriz olmadı...

İlker Gazioğlu
07.12.2013, 13:49
Bu takımda tek bir yanlış var o da İbrahim Hacıosmanoğlu dur. Bu yüzden Mustafa hoca Fatih'i oynatmak istemiş Alper hoca Zeki'yi, ikisi de kendisine göre haklı olabilir. Ama onlara bir eleştirim olmayacak, günden güne kulübün içini boşaltan , içten içe bizi yıkan Hacıosmanoğlu başkan olduğu sürece biz daha çok kafamızı duvarlara vururuz. Yönetim kurulu bile kalmamış bir başkan , durma devam et bakalım.

Murat'
07.12.2013, 13:52
Her şeyi anladım da başkan Zeki Ayvaz'ı neden kadro dışı bırakmak istemiş onu anlamadım. Sene başında biz saha içine karışmayız diyen bu adam değil miydi?

Emre Emiroğlu
07.12.2013, 13:54
Her şeyi anladım da başkan Zeki Ayvaz'ı neden kadro dışı bırakmak istemiş onu anlamadım. Sene başında biz saha içine karışmayız diyen bu adam değil miydi?

Sizinkide laf yani :) Dedi ne ne oldu :D Bi buna mı takıldınız :)

Fatih Özkan
07.12.2013, 13:56
Türkiye'de kadro seçimine karışmayan kulüp başkanı var mıdır ?

Ibrahim Gaygusuz
07.12.2013, 13:57
Olduk Brezilya dizisi :)

Hergun baska bisey.

Allah sonumuzu hayir etsin

bordolumavi
07.12.2013, 14:01

Nasıl bı ayrım bu bılgı verırmısın

arahna
07.12.2013, 14:03
Siyâsetin peşinde sürüklenmeyen bir başkanın olduğu bir kulüpte bu meseleler güzellikle hâllolurdu. Bu kadar istifâ normal mi sence?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44561

siyasetin etkisi tabiki var
ama eskiden de vardı hep vardı ve olacak
burdaki fark açıkça konuşması oldu
millet de bunu bahane ediyor
trabzonspor eğer siyaset üstüyse siyasi bir sebepten kimse ayrılmaz o zaman
çıkar derki ben mhp liyim ben chpliyim ama ak partili bir başkanla trabzonspor sevgim için bir aradayım.farklı görüş ve fikirlerdeyiz ancak ortak sevgimiz trabzonspor
bu sebeple burada olaağız
siyasi sebeple ayrıldım diyen kendi de siyaset yapıyordur bu gayet net değil mi
trabzonpor menfaatleri için ayrıldım demiyor da siyasi sebeplerden ayrılıyorlar
bu ne demek
ben de siyaset yapıyorum demek
mesele sadece sen başkansın sesin daha çok çıkıyor gibi olmuyor mu

arahna
07.12.2013, 14:10
milli takımda çuval gibi olan volkana itiraz edebiliyor mu demiş arkadaşlar
çok doğru bir açı
desene fatih terime onur tolga daha iyi diye ? hani kaleci antrenörü karar verirdi?
fatih terime adamı zekiyi torpille milli takıma aldırıp aklı sıra fatihi kesme oyunu yaptı . düpedüz çakallık
madem hak hukuk peşindeydin onuru 1. kaleci tolgayı 2. yapsaydın
ve bence febe deki mert ve süperligte pek çok kaleci zekiden daha çok haketmişti 3. kaleciliği
geçin bunları
çakallığın sonu bu
ama İbrahim başkana helal olsun
çakallık yapana hemen yolu gösteriyor
azize gibi bize de böyle kararlı despot başkan lazımdı oldu

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 14:11
siyasetin etkisi tabiki var
ama eskiden de vardı hep vardı ve olacak
burdaki fark açıkça konuşması oldu
millet de bunu bahane ediyor
trabzonspor eğer siyaset üstüyse siyasi bir sebepten kimse ayrılmaz o zaman
çıkar derki ben mhp liyim ben chpliyim ama ak partili bir başkanla trabzonspor sevgim için bir aradayım.farklı görüş ve fikirlerdeyiz ancak ortak sevgimiz trabzonspor
bu sebeple burada olaağız
siyasi sebeple ayrıldım diyen kendi de siyaset yapıyordur bu gayet net değil mi
trabzonpor menfaatleri için ayrıldım demiyor da siyasi sebeplerden ayrılıyorlar
bu ne demek
ben de siyaset yapıyorum demek
mesele sadece sen başkansın sesin daha çok çıkıyor gibi olmuyor mu

Bence çok yanlış bir noktadan bakıyorsun.

Şunu kabul edelim, futbol kulüpleri "teoride" siyâset dışında olmalı. Pratikte bu ne kadar mümkün o ayrı bir konu.

Hacıosmanoğlu için kamuoyunda şu algı oluştu:

AKP'nin başarısını Trabzonspor'un başarısının önünde tutuyor. Trabzonspor ikinci planda.

Bu algı varsa, ki var, kulüp içerisinde çalışanların da başkanın yanlışına ortak olmama düşüncesini Trabzonsporu sevmemek yada siyâset yapmak olarak yorumlayamayız.

Oğuzhan
07.12.2013, 14:14
Hangi kalecinin daha iyi olduğuna bütün gününü onlarla geçiren kaleci antrenörü karar verir başkanın nasıl bir yetkisi bulunuyor bu konumda onu anlamadım. Aziz'e falan laf ediyordu herkes soyunma odasına iniyor kadroya müdahele ediyor hocanın yetkilerini kısıtlıyor diye. Başkan çok saçma işlere bulaşıyor hayırlısı.

Bud Spencer
07.12.2013, 14:18
iho gitsin 1461'deki akrabasini kadro disi biraktirsin

artvints
07.12.2013, 14:19
son kararı veren t.direktördür istediğini oynatır.neyse buunları geçelim.fatih zeki den daha tecrübel ve daha iyi kaleci olduğunu biliyoruz.alper hoca duygusal davranmış malesef.mustafa hoca önce alper hoca nın kararına saygı duyup zeki yi oynattı.ama yeterli değil şuan zeki, gördük hepimiz.zaten onur sağlam boşuna tartışmışlar.mesele sadece buysa tabi.

Mehmet Mangan
07.12.2013, 14:21
son kararı veren t.direktördür istediğini oynatır.neyse buunları geçelim.fatih zeki den daha tecrübel ve daha iyi kaleci olduğunu biliyoruz.alper hoca duygusal davranmış malesef.mustafa hoca önce alper hoca nın kararına saygı duyup zeki yi oynattı.ama yeterli değil şuan zeki, gördük hepimiz.zaten onur sağlam boşuna tartışmışlar.mesele sadece buysa tabi.
Bence Alper Hoca sadece bu sebepten istifasını sunmaz. Birikip bugünlere gelen çok şey vardır. Yakında kokusu çıkar.

Mehmet BAŞ
07.12.2013, 14:24
Hani bir şarkı vardır eskilerden...

''Gidene dur diyemem, giden gider zaten...''

Alper BOĞUŞLU' nun yolu açık olsun. Kal diye yalvaracak halimiz yok...

Güle güle kendisine...

Bir sözüm de ''Başkan ve Siyaset İlişkisine''

Bu Kulübü siyasete bulaştıran kişi ''İbrahim Hacıosmanoğlu'' değildir.

Bu Kulüp yıllardır siyasetin içinde...

Kulüp bugün siyasete bulaşmış gibi tepki verenlere ''Kahkahalar'' ile gülüyorum.

Günaydın!

Yıllardır siyasetin oyuncağı olan Trabzonspor yerine, siyasetten çıkar sağlayan Trabzonspor'u tercih ederim.

Siz herhalde Trabzonspor'un yıllardır siyasetin oyuncağı haline geldiğini fark edemediniz.

Bir günaydın daha!

HOPA'LI TS'Lİ
07.12.2013, 14:29
Alper Hoca, Zeki AYVAZ formsuz olduğundan Fatih oynasın demiş. MRA kabul etmemiş.

YÖNETİM İSTİFA,
HACI İSTİFA!

arahna
07.12.2013, 14:30
Bence çok yanlış bir noktadan bakıyorsun.

Şunu kabul edelim, futbol kulüpleri "teoride" siyâset dışında olmalı. Pratikte bu ne kadar mümkün o ayrı bir konu.

Hacıosmanoğlu için kamuoyunda şu algı oluştu:

AKP'nin başarısını Trabzonspor'un başarısının önünde tutuyor. Trabzonspor ikinci planda.

Bu algı varsa, ki var, kulüp içerisinde çalışanların da başkanın yanlışına ortak olmama düşüncesini Trabzonsporu sevmemek yada siyâset yapmak olarak yorumlayamayız.

bence trabzonsporu 1.planda tutuyor ben öyle inanıyorum.zaman gösterecek.
siyasetle yakınlığının takımımıza somut bir zararını henüz görmedim
siyasilerin tavrı zaten normal.kendilerine yakın olan yönetimlerin sorunlarıyla daha çok ilgilenir destek olmak isterler doğal olarak
diğer siyasi görüşe sahipolanların ayrılması ve eleştirisi dışında doğrudan siyaset zararını göremedim henüz
görürsem ben de eleştireceğim
ama gördüğüm kadarıyla İbrahim başkan menfaat sağlamak için değil ülke için hayırlı olduğuna inandığından başbakana destek veriyor
siyasetin somur bir zararını görmesek de faydasını da görmüş değiliz
stadın çatı kaplamasını ikili diyaloglarla değiştirtebilirse belki küçük bir katkısı olur
veya başbakanla arası iyi diye belki federasyon,hakemler,istanbul medyası biraz olsun haksızlıktan çekinirler.veya ak parti düşmanları daha çok düşman olur bilemem

ama bildiğim şu var:
azize başkanı açıkça tehdit etti. orada duramayacaksın çünkü seni kendi içindekiler oradan indirecek dedi
bu dedikten sonra açıkça ihanetini görmeden İbrahim başkandan desteğimi çekmem
en azından azize gitmedikçe
seçim sürecinde de ibrahim başkana destek olamamıştım bilmeni isterim

volkan-yusuf konusunda ne kadar haklıysa
zeki-fatih-alper konusunda da o kadar haklı
bence ne alper ne ünal ne tolunay İbrahim başkan kadar bizi önemsemiyordur

Bud Spencer
07.12.2013, 14:31
Alper Hoca, Zeki AYVAZ formsuz olduğundan Fatih oynasın demiş. MRA kabul etmemiş.

YÖNETİM İSTİFA,
HACI İSTİFA!

tam tersini diyorlar

mra fatihi tutuyor
alper bogusluda zekiyi

yoksa neden milli takima getirsinki onu

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2013, 14:34
tam tersini diyorlar

mra fatihi tutuyor
alper bogusluda zekiyi

yoksa neden milli takima getirsinki onu

bu neden bir mazeret

fatih terim istemiştir böyle olmasını eminim

hem kulüp hem milli takım olmazdı

objek
07.12.2013, 14:36
Bir baska pencereden bakacak olursak butun takimlar siyasetin icinde gibi gozukebilir ama acik acik sak sak yapmiyorlar!

temel_yilmaz
07.12.2013, 14:37

Güle güle kendisine...

Kulüp bugün siyasete bulaşmış gibi tepki verenlere ''Kahkahalar'' ile gülüyorum.

Günaydın!

Yıllardır siyasetin oyuncağı olan Trabzonspor yerine, siyasetten çıkar sağlayan Trabzonspor'u tercih ederim.

Siz herhalde Trabzonspor'un yıllardır siyasetin oyuncağı haline geldiğini fark edemediniz.

Bir günaydın daha!

Tamam başkan en büyük Akparti :)

Murat'
07.12.2013, 14:40
Milli takım gibi bir seçenek olmasaydı Alper hoca istifa eder miydi ?

Bence etmezdi.

Travelair
07.12.2013, 14:50
Daha geçen gün okumuştum bir yerde Alper Boğuşlu gidecek, yerine antrenör arıyorlar diye demek bir şey biliyorlarmış

Ayrıca 2 eski haber daha var:

http://www.haber61.net/alper-boguslu-ne-yapacak-158435h.htm
http://www.gunebakis.com.tr/yazar/semalar-kirla-gidiyor-3166.html

hyasin61
07.12.2013, 14:52

Güle güle kendisine...

Günaydın!

Bir günaydın daha!

Bundan öncekiler siyasetten çıkar sağlamaya çalışmıştırda bu İho gibi Ts'yi siyasetin dibine sokan olmamıştır.

MaEsTrO
07.12.2013, 14:57
Seni 10 tane mra ya degismem Alper Hoca. Yolun acik olsun.

Bud Spencer
07.12.2013, 14:58
siradaki? gerci kimse kalmadi kulüpte...

TSemih61
07.12.2013, 14:59

Güle güle kendisine...

Günaydın!

Bir günaydın daha!

Vay bee İHO ne adammış. Bizi siyasetin elinden kurtardı. Şimdi hep bizim sözümüz geçiyor. Ayrıca kupamızı da verdiler. Daha ne olsun siyaseti sonuna kadar sömürüyoruz. Helal İHO başkana. Ayrıca yaşasın Tayyip.

Enes Ünal Kaya
07.12.2013, 15:00

Bir günaydın daha!

Olaya Birde Senin Açından Bakdımda Galiba HAklısın.
Bizim İHO Başbakanı Parmağında Oynatıyor

O Üstün Zekası İle Başbakana Stad Bile Yaptırdı.. Cidden Üstün Bir Zeka Örneği Kendisi..

Yanında Herkes Kaçıyor.. Çünkü İHO Çok Güçlü

MaEsTrO
07.12.2013, 15:00
Gide gide sonunda iki ahbap cavus kalacak kulüpte tek basina. Haci ve mra...

Bakalim o zaman ne yapacaklar.

Enes Ünal Kaya
07.12.2013, 15:02
En Son Tuzlaspor'un Bile Kondisyoneri Vardı :) Trabzonspor'un YOK

Biz Çok Kurumsalız

Murat Altun
07.12.2013, 15:16
Hala İHO yu savunanlar var arkadaş ilginç ki ne ilginç

kalavara
07.12.2013, 15:19
n'oluyo klüpte yaa???

Ahmet Kuru
07.12.2013, 15:20
Alper Hoca,mustafa hoca ile ayrima duşmüş galiba. Tabiri caizse Mustafa hocaya horozlanmis ve istifa etmis,duyduklarim boyle

objek
07.12.2013, 15:24
Olayin ic yuzunu bilmiyoruz ama onurun formunda kaleci hocasinin katkisi varsa? onunda parasal ilerleme kaydetmesi lazim degilmi?..

Uğur Gündüz
07.12.2013, 15:26
Ünal'dan sonra Alper'in de başını yedi hoca. Bize kafayı yediriyor, kendisi kafa yemekle meşgul.
Ancak ikinci kaleci konusunda Boğuşlunun Zekide ısrarı ipleri kopardı.

freedomforever
07.12.2013, 15:28
Cevat Kol'un yazdiklari.

Alper Boğuşlu'yu istifaya götüren nedeni açıklama zamanı geldi.Olayın içinde olanlar açıklamadığına göre kamuoyunu bilgilendirme bize kaldı.

Yazılan kişi ve kurumlar gerçektir. hayal ürünü değil. Başkan'ın danışmanı ABD'li Serhat altıncı telefonla Alper hocayı arar..

Danışman abd'li "Başkan'ın talimatıdır . Kaleci Zeki kadro dışı bırakılsın"
Kulübün as başkanı, menajeri , hocası var ve talimata bakarmısın .. Kim tarafından kime söyleniyor..
Danışmanın bu isteğine verilen tek bir cevap var" istifa ettiğimi söyleyin . Bu konular benimle değil takımın hocası ile konusulur..

arahna
07.12.2013, 15:32
onun bunun dediklerini dikkate almak isterdim ama takım üzerinden nemalanan geçmişten beri bir şekilde tırtıklayan maddi manevi kazanç sağlayanların yorumları gazetecilikleri yöneticiliklerini dikkate alamıyorum
bu konuda başkan hoca ve alper hocanın açıklamalarından başkasına ve görünen gerçeklerden başkasına itibar edemiyorum şu durumda

Travelair
07.12.2013, 15:38
Bu işte bir görgüsüzlük var ama ne? Bu kaçıncı?

hanzale
07.12.2013, 15:39
acaba onur sözleşme uzatınca terim abisi kızmış olmasın len hani gayseye gelecekti diye komplo teorisiyse alsana komplo teorisi

Aykırı_adam
07.12.2013, 15:41
İHO da azıcık trabzonspor sevigisi varsa derhal istifa etmeli ama bu da aziz gibi yapışır koltuğa iyi tanırım böyle insanları.Kaç istifa oldu sene başından beri birinde sen haklsını tamam kaç tane oldu hepisimi trabzonspor düşmanı bir sen sevdalı yeter artık çek elini trabzonspordan taraftarı böldün şimdide kulubun içine ediyorsun

Fatih Öztürk
07.12.2013, 15:43
En Son Tuzlaspor'un Bile Kondisyoneri Vardı :) Trabzonspor'un YOK

Biz Çok Kurumsalız

Tuzlaspor'u yakından takıp ediyorum haftaya ıçerdeki Menemen BLD maçına gıdecem amatörden kalkıp 3.lıgde lıder olmak az ıs değıl.Düzyurtspor'da öyle tabi.bu ıkı takımdan derslık tez olur.

Sefa
07.12.2013, 15:45
Ben üzülmedim açıkçası.. Zeki Ayvaz diye direten adam gidebilir..

Etem Güner
07.12.2013, 15:48
Trabzonspor balıkesire geldiğinde kaldıkları otele takımımızı karşılamaya gittik bazı futbolcularla resim çekildik, tam o sırada alper boğuşlu hocam geldi onunlada resim çekildik bu arada ben alper hocama sordum alper hocam mustafa reşit akçay hocamla zeki ayvazın yerine ,kaleci fatihin oynatılması konusunda bir ayrılığa düştünüzmü dedim oda beni kenara çekti ben milli takıma 3 tane kaleci yetiştirdim ben ne dersem o olur dedi zeki oynayacak dedi bende kendisine herkes gitsin siz kalın hocam dedim hayırlısı dedi otele geri döndü ama alper hoca pek mutlu değildi yakında beşiktaşın veya galatasarayın kaleci antrönörü olarak görürüz sanırım son yazdığım kendi tahminimdir

MaEsTrO
07.12.2013, 15:50
Iho'dan nefret ederdim, artik tiksiniyorum da...

Fatih Öztürk
07.12.2013, 15:55
Trabzonspor balıkesire geldiğinde kaldıkları otele takımımızı karşılamaya gittik bazı futbolcularla resim çekildik, tam o sırada alper boğuşlu hocam geldi onunlada resim çekildik bu arada ben alper hocama sordum alper hocam mustafa reşit akçay hocamla zeki ayvazın yerine ,kaleci fatihin oynatılması konusunda bir ayrılığa düştünüzmü dedim oda beni kenara çekti ben milli takıma 3 tane kaleci yetiştirdim ben ne dersem o olur dedi zeki oynayacak dedi bende kendisine herkes gitsin siz kalın hocam dedim hayırlısı dedi otele geri döndü ama alper hoca pek mutlu değildi yakında beşiktaşın veya galatasarayın kaleci antrönörü olarak görürüz sanırım son yazdığım kendi tahminimdir

Sen kaleci antrenörü Alper Boğuşlu olarak öyle davranırsan Hacıosmanoğluda başkan olarak öyle davranır.teknık patron kım?M.R.Akçay.o vakıt oyuncu oynatma tercıhı o'nundur.herkes bıldığı ışı yapmalı.

MaEsTrO
07.12.2013, 15:58
Sen kaleci antrenörü Alper Boğuşlu olarak öyle davranırsan Hacıosmanoğluda başkan olarak öyle davranır.teknık patron kım?M.R.Akçay.o vakıt oyuncu oynatma tercıhı o'nundur.herkes bıldığı ışı yapmalı.

Adam da bildigi isi yapiyor iste. Kaleci antrenörü, dolayisiyla da kaleciyi seciyor.

Ahmet Kuru
07.12.2013, 15:59
Kim ne derse desin Alper Hoca ile Mustafa Hoca arasında geçen oyuncu terchleri konusundaki polemikti Alper Hoca haksızdır.
Bu takımın patronu kim? Mustafa Hoca... Antrenör olarak sen bildiğini fikrini ve oyuncu hakkında bilgini verirsin gerisi hocaya kalmış.
Burada bir hadsizlik olmuş besbelli..

Neyse hayırlısı olsun diyelim...

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:06
Adam da bildigi isi yapiyor iste. Kaleci antrenörü, dolayisiyla da kaleciyi seciyor.

Mustafa hocanın ışıne burnunu sokmak onun ışı değıl.kım oynayacaksa son karar mercii Mustafa hocadır.

Nazim Can
07.12.2013, 16:06
İho yu savunabilme zavalliligi diyorum, biraz daha ikinalim, Zeki de zaten kadro disi kalmayi hak etmisti, ne o öyle Balikesirden 3 yemeler falan.

Etem Güner
07.12.2013, 16:09
sen kaleci antrenörü alper boğuşlu olarak öyle davranırsan hacıosmanoğluda başkan olarak öyle davranır.teknık patron kım?m.r.akçay.o vakıt oyuncu oynatma tercıhı o'nundur.herkes bıldığı ışı yapmalı.
takımda herkes kendince bir baş olmuş sanırım

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:10
Nazım Can haddini aşma.

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:11
Mustafa hocanın ışıne burnunu sokmak onun ışı değıl.kım oynayacaksa son karar mercii Mustafa hocadır.
transfer kararlarınıdı da mra veriyor dimi malouda yı bosıngwayı mra isteetti değilmi bizim başkanda aldı çok kurumsalız varya herkes işini yapıyor ne güzel

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:12
takımda herkes kendince bir baş olmuş sanırım

Evet hocam.yönetımdekı otorıte boşluğu besbellı alt kademelere yansımış.seçım olmadan düzeleceğı yok.

cakalkerem
07.12.2013, 16:13
kendimizi oynanmış gibi hissediyorum

Nazim Can
Allah askina Ülkenin en kaliteli kaleci antrenörünün görevi sadece ve sadece kalecilere antrenman yaptirmak mi sizce?!?

Erdal DİLEK
Taraftar bile ikiye bölündu. Bu arsiz düzen şikeciler bir araya topladi, biz ise her konuda 2 ye 3,4 e bölünüyoruz. Aslinda bu kadar efendi anlatilmax bu konu ama. . .

angraf
07.12.2013, 16:14
Balıkesirspor maçındaki yanlış kaleci seçiminin faturası hocaya çıkmış oda istifa etmiş anlaşılan.

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:14
Mra da biraz ts sevgisi varsa madem alper boğuşoğlu işine karışıyor du arasında soğuk savaş falan vardı.Aynı şeyi başkanınıda yapsında görelim yapamaz niye çünki atanarak geldi başkan istedi geldi isterse gider onun havası ancak kaleci antrenörüne geçer

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:15
Balıkesirspor maçındaki yanlış kaleci seçiminin faturası hocaya çıkmış oda istifa etmiş anlaşılan.
Trabzonspor kalecisi kötü diye 3 yemedei ona bakarsak kalecimiz iyi diye onur sayesinde puanların yarsından çoğunu aldık bir kaleci bir takımda bu kadar önplana çıkıyorsa kaleci anterörü değil hoca istifa etmeli

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:16
transfer kararlarınıdı da mra veriyor dimi malouda yı bosıngwayı mra isteetti değilmi bizim başkanda aldı çok kurumsalız varya herkes işini yapıyor ne güzel

Malouda'yı Bosingwa'yı besbellı hoca aldırmadı.kım aldırdıysa Allah bin kere razı olsun.

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:17
Malouda'yı Bosingwa'yı besbellı hoca aldırmadı.kım aldırdıysa Allah bin kere razı olsun.
Dikkat edersen futbolculuklarına birşey demedim ne demek istediğimi çarpıtıyorsun .Ve bunu bilerek yapıyorsun ama millet yemiyor artık

Muhammet YILMAZ
07.12.2013, 16:17
Bu yönetimi en çok destekleyenlerdendim her şeye rağmen ama bu son işlerle beni de bitirdiler.

Erbay
07.12.2013, 16:19
İkinci kaleci kavgası nedir ya? Allah çarpar adamı. Takımın başıboş, bu çok açık. Yönetim diye bir şey yok. İstifalar üst üste geliyor. Takım desen dualarla ilerliyor.

İnsan utanır yemin ediyorum. Adamcılık bu boyuta ne zaman ulaştı. İkinci kaleciyi seçmek için birbirinizi yiyeceğinize takımı yukarı taşıyın. Böyle skandal zor görülür. İkinci kaleci...Ey Allah'ım sabır ver.

Şu an başkan olsam Mustafa Hocayı, Alper Hocayı, Zekiyi ve Fatih'i bile kapının önüne koyarım.

Samet Türkmen
07.12.2013, 16:20
Anlatılanlar doğruysa sonuna kadar gereksiz bir istifa. İşime kimseyi karıştırmam falan. İstifa edecek olan varsa MRA'dır bu anlatılanlara göre.

Fatih sakat mı bilmiyorum ama eğer değilse onu oynatmayanlar utansın. Zeki'den birşey olacağı yok. Has demiş IHO.

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:23
Dikkat edersen futbolculuklarına birşey demedim ne demek istediğimi bilerek çarpıtıyorsun .Ve bunu bilerek yapıyorsun ama millet yemiyor artık

Hic bırşeyi çarpıttığım yok Aykırı.yönetıme ılk geldıklerınde sansasyon yaratmak adına 1-2 ıyı ısım alınmıştır bu bana normal gelır,devamında hocanın taleplerıne cevap vermezsen o zaman sıkıntı var.son olarak yıyen yer yemeyen yemez sen yemedıysen kendınle gurur duyabılırsın.

MaEsTrO
07.12.2013, 16:28

Duvardan duvarci ustasi mi anlar insaat mühendisi mi? Bir sey yaziyorsun sonra kendinle celisiyorsun.

Deniz Tosunoğlu
07.12.2013, 16:31
Ben Alper hocayi severim ama Zeki Ayvaz'a cok torpilli davraniyor. Zeki Milli Takima bu kadar nasil cabuk alindi? Bence daha hak etmedi Milli formayi.

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:33
Duvardan duvarci ustasi mi anlar insaat mühendisi mi? Bir sey yaziyorsun sonra kendinle celisiyorsun.
Okuduğunu anlamama gibi bır problemınmı var?takımda son kararı Mustafa hocamı verıyor Alper hocamı?

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:34
Şuraya bakın neleri konuşuyoruz utanıyorum yemin ederim.Önceden takım başarısız olsa bile futbolcuları hocaları kadro seçimini eleştirirdik.Sene başından beri bakıyorumda başkanın kırdığı potlar , volkana tolunaya yapılan lar (belki doğrudur ama yolayış tarzı olarak) başkanın siyaseti kulbün içine sokması mitinglerde el sallamalar sene başından beri saysını unuttuğum istifalar,stad konusu,oynanan ruhsuz,aciz,basiretsiz futbol anlayışı ve daha vahimi insanların bunu gün geçtikçe kabulleniyor oluşu.Tarihten bir söz rusyadan yanlış hatrlıyor olablirm ama ya stalin yada lenin olması lazım her neyse "Bin insanın beynine 40 cm lik bir çiviyi birden çakamazsınız.Ama hergün 1 cm çakarak 40.gün sonunda bir bakmışsınız çivi tamamen kafanın içinde.Bizim oynadığımız futbolda böyle hergün konuşa konuşa artık sıradan basit birşey gibi gelmeye başldı.Ben kabul edemiyorum arkadaş ister dalga geçin ister gülün Trabzonspor böyle oynayamaz oynatılmaz en azından evimizde torkuspora yapmayalım yeter diyorum.Hiç unutmayacağım bu günleri hiç

MaEsTrO
07.12.2013, 16:35
Okuduğunu anlamama gibi bır problemınmı var?takımda son kararı Mustafa hocamı verıyor Alper hocamı?

Yemisim o son karari. Biraksin o mevkide kendinden daha iyi anlayan biri karar versin. Sen nasil biliyorsun bilmem ama kaleci secimi takimlarda kaleci antrenörü tercihi ile olur. Senol Günes bile kac kez demisti kaleci secimini Alper Hoca yapiyor, benim eski kaleci olmam bu durumu etkilemiyor diye.

Hatirlayin.

ilhan
07.12.2013, 16:36
Arkadaşlar biraz sakin lütfen. Hepimizin derdi Trabzonspor. Birbirimize karşı biraz saygılı olalım.

Aykırı_adam
07.12.2013, 16:37
Yemisim o son karari. Biraksin o mevkide kendinden daha iyi anlayan biri karar versin. Sen nasil biliyorsun bilmem ama kaleci secimi takimlarda kaleci antrenörü tercihi ile olur. Senol Günes bile kac kez demisti kaleci secimini Alper Hoca yapiyor, benim eski kaleci olmam bu durumu etkilemiyor diye.

Hatirlayin.
İşlerine geleni hatırlarlar.Aynı hesabı başkana soramaz ama transfer konusnda

Muhammet Kalkışım
07.12.2013, 16:45
Her geçen gün yeni bir istifa ile çalkalanıyor takım. Yönetim göreve geldiğinden beri ortalama ayda 1 kişi istifa etti.

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:45

Hatirlayin.

Ya kardeşım anlamak ıstemıyorsanız napabılırım?Şenol hoca ınsıyatıfını o yönde kullanıyor Mustafa hoca farklı yönde.sen kaleci antrenörü olarak önerırsın o kadar.

Uğur Demircioğlu
07.12.2013, 16:48
Benim anlamadığım nokta birkaç hafta önce milli takımlar kaleci antrenörlüğü görevi için Alper Boğuşlunun isminin geçtiği ve Trabzonspordan ayrılacağı yazılıyordu. Burda asıl dikkat edilmesi gereken nokta burda.

MaEsTrO
07.12.2013, 16:50
Ya kardeşım anlamak ıstemıyorsanız napabılırım?Şenol hoca ınsıyatıfını o yönde kullanıyor Mustafa hoca farklı yönde.sen kaleci antrenörü olarak önerırsın o kadar.

O da önermis iste bakmis olmuyor istifa etmis. Bunu anlamamak da zor degil.

Alper Hoca gibi birini kaybetmeyi göze almak abesle istigaldir. Onur'un buralarda olmasinin, Tolga'nin sicrayis yapmasinin basmimaridir. Bunu kimse inkar edemez. Bu baglamda mra'dan da cok daha verimlidir.

Bizim icin su asamada önemli olan mra nin haci'nin arkasina gizlenerek kendini tarator sanmasi. Sen daha ne oldun? Dur hele bi dur.

Etem Güner
07.12.2013, 16:52
para mevzu bahis olmasa ATAY AKTUĞ başkanı geri isterdim

Fatih Öztürk
07.12.2013, 16:56
O da önermis iste bakmis olmuyor istifa etmis. Bunu anlamamak da zor degil.

Alper Hoca gibi birini kaybetmeyi göze almak abesle istigaldir. Onur'un buralarda olmasinin, Tolga'nin sicrayis yapmasinin basmimaridir. Bunu kimse inkar edemez. Bu baglamda mra'dan da cok daha verimlidir.

Bizim icin su asamada önemli olan mra nin haci'nin arkasina gizlenerek kendini tarator sanmasi. Sen daha ne oldun? Dur hele bi dur.
Anlaşılmayacak bır sey yok aynı şeylerı söylüyoruz buradakı sıkıntı otorıte boşluğundan kaynaklanıyor,çaresıde seçımdir.

Heisenberg
07.12.2013, 17:03
Mra da biraz ts sevgisi varsa madem alper boğuşoğlu işine karışıyor du arasında soğuk savaş falan vardı.Aynı şeyi başkanınıda yapsında görelim yapamaz niye çünki atanarak geldi başkan istedi geldi isterse gider onun havası ancak kaleci antrenörüne geçer

O zaman da MRA'ya atar yapan Alper Hoca, niye kova Volkan'ı oynatan Fatih Terim'e atar yapamıyor diye sorarlar insana. Biz hep böyle tartışalım duralım, onlar kendilerini düşünmekten başka bir şey yapmasınlar. Yine olan taraftara olsun, çok iyi gidiyoruz. Kimse kusura bakmasın eğer bu kadar takılıyorsa Alper Hoca bu olaylara, milli takımdan da istifa etmesi lazımdı. Hatta en başta reddetmesi lazımdı şikecileri savunan tüpçünün başkanlığındaki milli takımda görev almayı. Ki şimdi böyle dedim diye başkanı savunuyorum sananlar olacaktır. O yüzden şimdiden söyleyeyim, başkan da hatalıdır bence. Ama bu Alper Hoca'nın da hatalı olduğu gerçeğini değiştirmez.

Hüseyin Başoğlu
07.12.2013, 17:12
yardımcı direktörler fikir beyan eder durumu söyler...Karar Teknik Patrona aittir...Gerisinde kalan bütün laflar boş..

Mustafa Akçay Fatih oynicak onu hazırla diyorsa alper hocaya Fatih hazırlanıcak o kadar...

Her ayak baş olucaksa işimiz var...

objek
07.12.2013, 17:15
Kisacasi birseyler ters gidiyor anlasildi... fatih kaleye gecebilir oda kotu goller yiyebilir o zaman kim hakli olacak? alper hoca devlet dairesinde kiyak cekse anlariz ama zekide ilk tercihini kullanmis olabilir herkeste bilirki alper hoca guvenmedigi birisini babasinin oglu olsa sahaya surmez yoksa kendiside madara olur

Kadir
07.12.2013, 17:18
Alper hoca fatih terim'e de atarlanip istifa edebilecek mi bakalım Volkan kalede oynadığında..
Bana hiç mantıklı gelmiyor bu ikinci kaleci olayı hikâye.. Sadece milli takım daha cazip geldi ve bıraktı.

Murat Acar
07.12.2013, 17:24
Bu takımda kondisyoner yok bu takımda artık Kalecei antrenörüde yok,garip olan Onur'a 2018 e kadar imza attırdıktan sonra istifa etmiş olması.Anlamadım gerçi nedendir.Kendi topuğumuza sıkmakta üstümüze yok bize düşmana ne gerekki...

mawro61
07.12.2013, 17:25
Velevki alper hoca haksiz. Turkiyenin en iyi kaleci antrenorunu kaybetmek iho ve mra yandaşları tarafindan sevindirici gorunuyor.
Her ne sekilde olursa olsun mra ve ihoyu bu durumlar haklı cikarmaz. Tüm bu rezilliklere sırayı getiren onlardır.
Klüp dağılmış amator bir mahalle akraba dernegine dönüşmüş ama hala derdiniz alper hoca haksız zeki şöyle fatih böyle.
Mra nin ihoya, iho nun Başbakana yaptığını, buradaki bazı taraftarlarda iho ya yapiyor.
Bu mental seviye eşitliğinin sonuçlarını tirubinlerin parcalanmisliginda, yonetim ve organizasyon boşluğunda , hala 40 yıl onceki tezahuratlarin okunuyor olusunda rahatlikla gozlemliyoruz.
Bir çobanı kendine yonetici olarak içine sindirebilen kişi layık olduğu gibi yonetiliyor demektir.
Tabikide bu kişi kovulmalari, istifalari, 3kelimelik mahalle ağzı ile verilen Demeçleri takdir edecek ve olağan karsilayacaktir..

Onur Civelek61
07.12.2013, 18:40
İlginç olaylar dönüyor. Alper hoca büyük kayıp

TekfurÇayır 61
07.12.2013, 18:54
Velevki alper hoca haksiz. Turkiyenin en iyi kaleci antrenorunu kaybetmek iho ve mra yandaşları tarafindan sevindirici gorunuyor.
Her ne sekilde olursa olsun mra ve ihoyu bu durumlar haklı cikarmaz. Tüm bu rezilliklere sırayı getiren onlardır.
Klüp dağılmış amator bir mahalle akraba dernegine dönüşmüş ama hala derdiniz alper hoca haksız zeki şöyle fatih böyle.
Mra nin ihoya, iho nun Başbakana yaptığını, buradaki bazı taraftarlarda iho ya yapiyor.
Bu mental seviye eşitliğinin sonuçlarını tirubinlerin parcalanmisliginda, yonetim ve organizasyon boşluğunda , hala 40 yıl onceki tezahuratlarin okunuyor olusunda rahatlikla gozlemliyoruz.
Bir çobanı kendine yonetici olarak içine sindirebilen kişi layık olduğu gibi yonetiliyor demektir.
Tabikide bu kişi kovulmalari, istifalari, 3kelimelik mahalle ağzı ile verilen Demeçleri takdir edecek ve olağan karsilayacaktir..

Yazdığına kelimesi kelimesine katılıyorum. Bir yeri hâriç, o kısmı bilmiyorum.

Akçay hoca Hacıosmanoğlu'na ne yapıyor? Paylaşır mısın...

Şeref
07.12.2013, 19:00
ünal hoca gitti, alper hoca gitti, yönetim gitti, İHO neyi bekliyor hala bence acilen alper hocayı geri getirmeleri lazım çok büyük bir kayıp bizim için

Adnan Mollasalihoğlu
07.12.2013, 19:05

Başkan çobansa biz neyiz birader? Kendi adına konuş

AhmetG.
07.12.2013, 19:05
Şu olayı bile Başkana bağlayanların bilinçaltını yok etmek lazım.

salihismet
07.12.2013, 19:09
Şu olayı bile Başkana bağlayanların bilinçaltını yok etmek lazım.

Sence nereye baglayalim, bildigin birsey varsa söylede bilelim?

salihismet
07.12.2013, 19:13
Hala o koltukta oturduguna göre baskandir, fakat benim icimden ona baskan demek gelmiyor.
Eger o koltuk Türkiyede 10 koltuktan biri sayiliyorsa, orada oturmak haciya hic yakismiyor.

AhmetG.
07.12.2013, 19:37
Sence nereye baglayalim, bildigin birsey varsa söylede bilelim?

http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-antrenmaninda-alper-boguslu-isyani-h81334.html
haber gayet açık.

oflukaan
07.12.2013, 20:01
avrupada ve ligde iyi sonuçlar almasaydık. 2-3 mağlubiyet fazladan alsaydık ortada ne yönetim, ne teknik ekip kalırdı ne de futbolcu...

oflukaan
07.12.2013, 20:03
avrupada ve ligde iyi sonuçlar almasaydık. 2-3 mağlubiyet fazladan alsaydık ortada ne yönetim, ne teknik ekip kalırdı ne de futbolcu...
.

Sibel
07.12.2013, 20:20
Bu konu dahil veya değil, hâlâ Hacıosmanoğlu'nu savunanları gördükçe içim cız ediyor.
Pes.

Tayfun
07.12.2013, 20:25
Alper hoca'nın kaleciler üzerinde aşırı etkisi olduğunu düşünmüyorum, iş kalecide biter her türlü.

Yolu açık olsun.

AhmetG.
07.12.2013, 20:27
Bu konu dahil veya değil, hâlâ Hacıosmanoğlu'nu savunanları gördükçe içim cız ediyor.
Pes.

evet savunuyorum. Pes bana.

Ragazzo
07.12.2013, 20:45
Bu Onur'un da moralini bozacaktır, hatta performans düşüklüğü yaşamasına bile sebep verecektir büyük ihtimal. Takımın en iyisini de bu şekilde futboldan soğuttular ya, sorumlusu kim olursa olsun, yazıklar olsun. Ki MRA'nın rolünün büyük olduğunu düşünenlerdenim.

Hacıosmanoğlu yönetiminde çok iyi işler yaptı Trabzonspor, helâl bize.

RoyalEvil61
07.12.2013, 21:01
Bu Onur'un da moralini bozacaktır, hatta performans düşüklüğü yaşamasına bile sebep verecektir büyük ihtimal. Takımın en iyisini de bu şekilde futboldan soğuttular ya, sorumlusu kim olursa olsun, yazıklar olsun. Ki MRA'nın rolünün büyük olduğunu düşünenlerdenim.

Hacıosmanoğlu yönetiminde çok iyi işler yaptı Trabzonspor, helâl bize.

onurun moralini bozmamak icin birisine ismi verecegiz? kücük cocukmu onur?

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 21:06
Yönetim İstifa!

Ragazzo
07.12.2013, 21:08

"Birisi" dediğin adam yıllardır bu takımda işini düzgün yapan sayılı kişilerden biridir. Kaleciliği bırak, top tutmayı bilmeyen Tolga'yı bile Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri yapmıştır. Onur'un üzerindeki emeği de eminim sandığınızdan çok daha büyüktür. Böyle bir adamın takımdan ayrılması sadece Onur'u değil herkesi üzecektir. Onur'un moralinin bozulmaması için değil, Türkiye'nin en iyi kaleci antrenörü olduğu için iş vermeliydik. Ama işini bu kadar iyi yapması anarşist filozofumuzun o kadar zoruna gitmiş olmalı ki, bundan 2 hafta önce Alper Boğuşlu'yu takımdan göndermek istediği haberlere düşmüştü.

tolga1461
07.12.2013, 21:08
Yazık. Cahil zihniyetiyle yönetilen Trabzonspor :(

Trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü yönetimi.

iyattara
07.12.2013, 21:14
http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-antrenmaninda-alper-boguslu-isyani-h81334.html
haber gayet açık.

Bu olayı başkana bağlayanlara laf ediyorsun sonra da şaka gibi bu haberi gönderiyorsun haber açık diye??! Haberde yazanları okumadın herhalde adam resmen başkanın yüzünden gittim demiş, nereye bağlasın insanlar başka?

Bera B.
07.12.2013, 21:14
Kaleci seçimine karıştığı doğruysa hadsizlik etmiş Alper hoca. Bir antrenörün kadro seçimine karıştığını ve istediği gerçekleşmediği zaman hocaya posta koyup onunla küstüğünü ilk defa duyuyorum.

S.ÖZKAN
07.12.2013, 21:17
Çok iyi bir kaleci antrönörü ve insan olan Alper Boğuşlu ne yazık ki istifa etti bu uzun vadede Trabzonspor için muhtemel sorunlara umarım yol açmaz

RoyalEvil61
07.12.2013, 21:24
"Birisi" dediğin adam yıllardır bu takımda işini düzgün yapan sayılı kişilerden biridir. Kaleciliği bırak, top tutmayı bilmeyen Tolga'yı bile Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri yapmıştır. Onur'un üzerindeki emeği de eminim sandığınızdan çok daha büyüktür. Böyle bir adamın takımdan ayrılması sadece Onur'u değil herkesi üzecektir. Onur'un moralinin bozulmaması için değil, Türkiye'nin en iyi kaleci antrenörü olduğu için iş vermeliydik. Ama işini bu kadar iyi yapması anarşist filozofumuzun o kadar zoruna gitmiş olmalı ki, bundan 2 hafta önce Alper Boğuşlu'yu takımdan göndermek istediği haberlere düşmüştü.

bende ayni sekilde düsünüyorum ama oyuncu secimine karismamasi lazimdi.

mehmet83
07.12.2013, 21:28
Alper hoca Trabzonlumu?

Erdal DİLEK
07.12.2013, 21:36
2 şeyi anlamam, biri digiturk turk futboluna katkisini digeri şahsin kluplere katkisini. Hepsi hayrina sanki. . .

Tuğrul
07.12.2013, 21:41
Alper boğuşlu kalecileri çalıştırmak, geliştirmek ve hazır hale getirmekle sorumludur.

Görev tanımının dışına çıkıp teknik direktöre bu veya şunun oynaması şeklinde bir talimat veremez. Ancak tavsiye verebilir.

Alper Boğuşlu madem bu kadar omurgalı ve karakterli birisi '' Milli takımdan '' istifa etmesini bekliyorum. Onur'a rağmen Volkan'ı seçen MRA değil sanırım.

rhm04
07.12.2013, 21:55
fatih terim denen adam bozması trabzonspora da darbeyi vuruyor aldı adamı milli takıma sonra da ayrıl da gel dedi oda ayrıldı gitti

Erdal DİLEK
07.12.2013, 21:57
Alper Boğuşlu madem bu kadar omurgalı ve karakterli birisi '' Milli takımdan '' istifa etmesini bekliyorum. Onur'a rağmen Volkan'ı seçen MRA değil sanırım.

Aynen. Şuna var mi verilecek bir cevabi. Terime diyebiliyor mu hoca kale onurun hakki, ywrsen.

rhm04
07.12.2013, 21:58
Aynen. Şuna var mi verilecek bir cevabi. Terime diyebiliyor mu hoca kale onurun hakki, ywrsen.

terime onu diyebilmek biraz yüzük ister yüzük

sedatalis82
07.12.2013, 22:00
fatih varken zekiyi oynatmak açıklanamaz
zeki kim ne yapmış,fatih'i herkes biliyo
yönetim haklı

MaEsTrO
07.12.2013, 22:02
Bence de Zeki daha yetenekli. Fatih kalede celimsiz duruyor, pek güven vermiyor.

rhm04
07.12.2013, 22:03
giden gider aslolan trabzonspordur

Tuğrul
07.12.2013, 22:10

Terim'in karizması Boğuşlu'ya ağır gelir. Çıtını çıkaramaz.

Onur'da çocuk gibi ağlamayı kesip işine konsantre olmalı. Profesyonel gibi harekat etmeli. Kaldı ki Onur'u iyi kaleci yapan Boğuşlu değil kendi saf yeteneğidir. Elbette ona bu kalecilik yolunu açan kişileri ve karşıyaka'daki antrenörlerini gözardı etmemek lazım.

AhmetG.
07.12.2013, 22:48
Bu olayı başkana bağlayanlara laf ediyorsun sonra da şaka gibi bu haberi gönderiyorsun haber açık diye??! Haberde yazanları okumadın herhalde adam resmen başkanın yüzünden gittim demiş, nereye bağlasın insanlar başka?

kardeşim niye yazmayan bir şeyi yazılmış gibi başkana laf ediyorsun. Laf edeceksen başkanın hataları belli onlar üzerinden et.
Fatihi 2. kaleci yapacaksın diye bir talimat başkandan gelir mi?
Başkanın bu kadar olay içinde 2. kaleci Fatih olsun diye bir müdahalesi olabilr mi?
Bu durumdan sorumlu kişiler sportif direktörler, teknik direktörler ve yardımcılarıdır.
Başkanın işi gücü yok 2. kaleci kim olsun diye talimat mı yağdıracak.
Paranoyaklaşmaya başladık iyice.

Cafer Bulur
07.12.2013, 22:51
Eger dava fatih öztürk ise alper hocanin haksiz oldugunu düsünüyorum.

Alper hoca kaleci konusunda sorumlu olabilir ama takimin sorumlusu mustafa hocadir,zeki konusunda israr etmesini yanlis buluyorum.

Buna karsin istifalar bol oldugu icin isin gercegini bilemiyoruz,ilerleyen zamanlarda kokusu cikacaktir.

Simdiye kadarki hizmetleri icin alper hocaya tesekkür ederim yolu,acik olsun.

DeAgLeMaNyAq
07.12.2013, 22:51
Hacıosmanoğlu ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum ama az önce A Haber'deki ifadesine göre danışmanı aracılığıyla Alper Hoca'ya bir hafta Fatih bir hafta Zeki kulübede otursun demiş. Zeki'yi tamamen kadro dışı bırakın diye bir şey söz konusu değil. Amaç Fatih'i küstürmemekmiş ama kendisi alınmış ve görevi bırakmış. Alper Hoca biraz bahane aramışa benziyor...

mehmet83
07.12.2013, 22:57
kardeşim niye yazmayan bir şeyi yazılmış gibi başkana laf ediyorsun. Laf edeceksen başkanın hataları belli onlar üzerinden et.
Fatihi 2. kaleci yapacaksın diye bir talimat başkandan gelir mi?
Başkanın bu kadar olay içinde 2. kaleci Fatih olsun diye bir müdahalesi olabilr mi?
Bu durumdan sorumlu kişiler sportif direktörler, teknik direktörler ve yardımcılarıdır.
Başkanın işi gücü yok 2. kaleci kim olsun diye talimat mı yağdıracak.
Paranoyaklaşmaya başladık iyice.

Demis iste. Kendi soylemis

AhmetG.
07.12.2013, 23:08
Demis iste. Kendi soylemis

başkan mı söylemiş. ben kaçırdım demek ki link filan atarsan güzel olur. haksız yere savunmak istemem.

Uğur Kalyoncu
07.12.2013, 23:10
Alper Boğuşluyu kişilik olarak tanımam onun için yorum yapmayacağım ama Onur üzerinde çok emeği var öyle iyi kaleci yaptı böyle şahane oldu

muhabbetinede katılmıyorum..Onur geldiğindede yetenekliydi refleksleri çalışıyordu hala aynı..Onur geldiğinde inanılmaz yan top hataları vardı 6

sene oldu her duran topta hala elim ayağım titriyor..

Alper hoca iyidir kötüdür bilmem tek diyeceğim kaleye kimin geçeceği konusunda kaleci antrenörü fikir belirtir hoca karar verir. Fikir ayrılığına

düştülerse yapacak bir şey yok yolu açık olsun..

Erdal DİLEK
07.12.2013, 23:12
başkan mı söylemiş. Ben kaçırdım demek ki link filan atarsan güzel olur. Haksız yere savunmak istemem.

iho: Bi kaleci birinin adamı diğeri birinin adamı diye söylentiler cıkıyor, bi rahatsızlık var halledin bu konuyu dedim; dedi. . .

AhmetG.
07.12.2013, 23:21
iho: Bi kaleci birinin adamı diğeri birinin adamı diye söylentiler cıkıyor, bi rahatsızlık var halledin bu konuyu dedim; dedi. . .

bu lafında bir sıkıntı göremedim. Eğer böyle söylentiler varsa takım üzerinde demesi de gayet yerinde olmuş.

tristram
07.12.2013, 23:37
bence bu konuda iho capsizi hakli.karistiysa da dogru yapmis.mra'nin hocaligindan nefret ediyorum ama sen kim oluyorsun da trabzonspor teknik direktorune kafa tutuyorsun diye sorarlar adama..ayrica fatih kesinlikle zekiden cok daha iyi bir kaleci.bu cocuga uvey evlat muamelesi yapilmasi yanlis.
yukaridaki arkadaslara katiliyorum, alper hoca ayni efeligi terime yapsin da gorelim.bugun sikebahceli arkadaslarim bile volkan okuzune soverken halen daha milli takimin 1.kalecisi.yiyorsa terim magandasina sorsun bakalim Onur'un birinci kaleci olmasi icin ebesinimi sevmesi gerekiyor..bu cocuk daha ne yapsin..
sen oradaki haksizliga sesini cikarma burada mra'ya baskan'a efelen..hadi ordan..

Fatih
07.12.2013, 23:50
Alper Hoca'ya emekleri için teşekkür ediyorum. Ülke futboluna 2 iyi kaleci kazandırdı.

ibrahim
07.12.2013, 23:54
Yerine şu çocuğun babasını getirelim. Hani şu Onuru yedek bırakacak olan. :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

mawro61
07.12.2013, 23:55
Her ne olursa olsun başkan çıkıp bu özel meseleyi afişe etmemeli.
Sırf kendi isteği olacak diye klup dağıldı iyice.
Trabzonspor deyince aklima sadece iho ve mra geliyor.
Ne kadar ironik bir durum.
Koca klüpte sadece mra ve iho kalmış :)

MaEsTrO
07.12.2013, 23:55
Hacıosmanoğlu ne kadar doğru söylüyor bilmiyorum ama az önce A Haber'deki ifadesine göre danışmanı aracılığıyla Alper Hoca'ya bir hafta Fatih bir hafta Zeki kulübede otursun demiş. Zeki'yi tamamen kadro dışı bırakın diye bir şey söz konusu değil. Amaç Fatih'i küstürmemekmiş ama kendisi alınmış ve görevi bırakmış. Alper Hoca biraz bahane aramışa benziyor...

Zeki yillarca Onur ile Tolga'nin ardinda bekledi. Küsmüs mü? Hatta onu bile biir dönem Silva ile Tolga'nin ardindan kadroya giremiyordu. O kadar kolay degil o isler.

Haci gececek o isleri.

arahna
08.12.2013, 00:03
onur tolga şenol hocanın eseri değilmiydi? ne ara alper hocanın eseri oldu

salihismet
08.12.2013, 00:09
Isi getiripte hangi kalecinin kaleye gecmesi konusuna indirgiyorsunuz, helal olsun valla, yok efendim o bu kalecinin
kaleye gecmesini istemismis yok ötekide bunu istemiste anlasamayinca istifa edip gitmis. haci daha seneyi
doldurmadan kacinci kisinin gidisidir bu. Geldigi günden beri birakip gidenleri konusuyoruz. Bu gibi konular
asil hedefi sasirtmak icin bire birdir, genelde basi sikisan politikacilar kullanir bunu, " hepiniz oradaydiniz ulan"
gibi laflari söyleyerek hedef sasirtmak gibi mesela.

Ahmet Kuru
08.12.2013, 00:12
Alper hoca medyada haber olarak gecen nedenden oturu istifa etmis ise ayip etmis. Koskoca Trabzonspor Kulübünde gorevlisin sen boyle basit birsey ayrilir sebebi olamaz.

salihismet
08.12.2013, 00:19
Alper hoca medyada haber olarak gecen nedenden oturu istifa etmis ise ayip etmis. Koskoca Trabzonspor Kulübünde gorevlisin sen boyle basit birsey ayrilir sebebi olamaz.

Konu aslinda hamgi kalecinin kaleye gececegi tartismasindan kaynaklanmadi, ama hacinin
yanindan ayrilmak icinde sebep bulmakta kimse zorlanmaz sanirim.

MaEsTrO
08.12.2013, 00:20

Siz biraz geri kalmissiniz bu sürecte.

TSelif
08.12.2013, 00:22

Alper Hoca'nın Onur'da da şikeci bjk'ın kalecisinde de büyük emeği vardır... Bunu kimse inkar etmesin ...

memmedaga
08.12.2013, 00:22
istifa ve saçmalık silsilesi devam ediyor

bir başgan kalede kimin oynyacağına karar verebilirmi, neden karışır?

inşallah doğru değildir doğruysa yandık ki ne yandık.

bende Fatih oynasın isterim ama sonuçta antrenör formu daha iyiki Zeki oynasın diyor demekki.

çok saçma sapan işlerle uğraşıyorz Çakıroğlunun açıklamarı çok vahim...

Heisenberg
08.12.2013, 00:23
Her ne olursa olsun başkan çıkıp bu özel meseleyi afişe etmemeli.
Sırf kendi isteği olacak diye klup dağıldı iyice.
Trabzonspor deyince aklima sadece iho ve mra geliyor.
Ne kadar ironik bir durum.
Koca klüpte sadece mra ve iho kalmış :)

Asıl bu konuları çıkıp söylemeleri gerekiyor. Sonradan olur olmaz kişiler kahraman gibi nitelendiriliyorlar. Eğer IHO yalan konuşmuyorsa, Alper Hoca'nın yaptığı son derece yanlış. Ayrıca Volkan ve türevleri milli takımda kaleye geçerken, Onur-Tolga veya başka formda bir kaleci yedek kaldığında sesini çıkarmazsa IHO'yu haklı çıkarır. Tabi bu yönetimin yanlış yolda olduğu gerçeğini değiştirmez ama başkan yanlış gidiyor diye, diğer yanlış yapanları da görmezden gelmemiz gerekmez.

arahna
08.12.2013, 00:35
Alper Hoca'nın Onur'da da şikeci bjk'ın kalecisinde de büyük emeği vardır... Bunu kimse inkar etmesin ...

emeği derken kaleci antrenörlüğü değil mi bu emek? yani işini iyi yaptı. teşekkür ettik.ama asıl işi onlara güvenip forma veren cesaret veren Şenol Hocadır.Şenol Hocanın hocalığı ve de başarılı kalecilik geçmişidir.
Alper hoca da fatih yerine zekiyi seçmesinden bu işten ne kadar iyi ! anladığını göstermiştir

TSelif
08.12.2013, 00:38
Hadi ya... Tamam Alper Hoca anlamıyor bu işten. Bi tek Hacı anlıyor
Bu arada Fatih benim de tercihim.. ama Alper Hoca'nın gitmesi iyi olmadı diyorum...

MaEsTrO
08.12.2013, 00:38
Siz anliyorsunuz ya futbolcu secmekten, Alper'in neyine...

Bayraktaroğlu
08.12.2013, 00:39
bu adama kimse dayanamaz arkadaşlar teker teker istifalar geliyor eminim yönetimdekilerde istifa için gün sayıyorlardır bu kadar adam istifa ediyor bir sor kendine ya bende mi hata var yoksa bu kadar adamda mı dıye yok kendi kafasına estiği gibi gidecek başkan

TSelif
08.12.2013, 00:39
Unutmadan yazayım. Artık Hacıosmanoğlu'nun hiç bir dediğine inanmıyorum... ona güvenmiyorum... Geldiğinden beri kimyamız bozuldu

salihismet
08.12.2013, 00:53
emeği derken kaleci antrenörlüğü değil mi bu emek? yani işini iyi yaptı. teşekkür ettik.ama asıl işi onlara güvenip forma veren cesaret veren Şenol Hocadır.Şenol Hocanın hocalığı ve de başarılı kalecilik geçmişidir.
Alper hoca da fatih yerine zekiyi seçmesinden bu işten ne kadar iyi ! anladığını göstermiştir

Herkes alper hocanin cok iyi bir kaleci antröneri oldugunu söylüyor, sen hala daha yok senol hoca idi, yok
baskasi idi diye baska yerlere gitmeye calisiyorsun. Hacilan calismamamak adina fazla sebep aramaya
gerek yok, ne kadar olumsuzluk varsa hepsini bunun zamaninda gördük. Olcan gol atinca sevinmiyor,
önüne gelen onu elestiriyor, peki yönetim o oyunculara ve onlari calistiranlara karsi yükümlülüklerini
yerine getirdi mi acaba? Isin o tarafina kimse bakmiyor, hala daha istifa edenlerin altinda bir seyler
ariyoruz. Birsey aramaya gerek yok. Hacinin o takimin baskani olmasi ye-ter-li-dir. Nokta.....

Courage
08.12.2013, 00:56
Duyar duymaz ''bittik'' dedim...

Kalecilerimizi kaleci yapan adamı ,sebep ne olursa olsun kaçırıyoruz. Zaten Şenol Hocanın gidişiyle birlikte Alper Hocanında uzun süreli durmasına ihtimal vemiyordum.Ama bu olayın ardı araştırılmalı. Onurun tavan yapan performansı ve diğer kalecilerin parlaması birilerini rahatsız etmiş olabilir...

salihismet
08.12.2013, 01:07
Duyar duymaz ''bittik'' dedim...

Kalecilerimizi kaleci yapan adamı ,sebep ne olursa olsun kaçırıyoruz. Zaten Şenol Hocanın gidişiyle birlikte Alper Hocanında uzun süreli durmasına ihtimal vemiyordum.Ama bu olayın ardı araştırılmalı. Onurun tavan yapan performansı ve diğer kalecilerin parlaması birilerini rahatsız etmiş olabilir...

Israil veya diger Türk düsmanlarini rahatsiz etmis olmasin, neresinden bakarsaniz bakin bunda dis güclerin
veya baska lobilerin parmagi vardir. Bn bile hayret ettim, Haci gibi bulunmaz bir baskanin oldugu yerde
bu istifa olsun, baska istifalar olsa amenna, ama sen kalkta her sey iyi giderken istifa et, hic yakistiramadim,
hadi taraftari düsünmedin, Haciyidami düsünmedin, gül gibi adami nasil cigneyip gectin Alper hoca?

salihismet
08.12.2013, 01:12
Unutmadan yazayım. Artık Hacıosmanoğlu'nun hiç bir dediğine inanmıyorum... ona güvenmiyorum... Geldiğinden beri kimyamız bozuldu

iyiki sizin kimyaniz geldikten sonra bozuldu, benim kimyam aday oldugundan beri bozuk.

Courage
08.12.2013, 01:17
Israil veya diger Türk düsmanlarini rahatsiz etmis olmasin, neresinden bakarsaniz bakin bunda dis güclerin
veya baska lobilerin parmagi vardir. Bn bile hayret ettim, Haci gibi bulunmaz bir baskanin oldugu yerde
bu istifa olsun, baska istifalar olsa amenna, ama sen kalkta her sey iyi giderken istifa et, hic yakistiramadim,
hadi taraftari düsünmedin, Haciyidami düsünmedin, gül gibi adami nasil cigneyip gectin Alper hoca?

Hacıyla kafayı bozmadığım için ve Hacıya 10 kere rahmet okutacak hinlikte adamlar olduğu için evet....

Türk Futbolunuda İstinyeden Hacının ekibi mi yönetiyordu ?

DeAgLeMaNyAq
08.12.2013, 01:24
Zeki yillarca Onur ile Tolga'nin ardinda bekledi. Küsmüs mü? Hatta onu bile biir dönem Silva ile Tolga'nin ardindan kadroya giremiyordu. O kadar kolay degil o isler.

Haci gececek o isleri.

Valla Fatih'in kaleciliği ne kadar iyi olursa olsun benim kendisine karşı bir önyargım var. Sebebi de imza attıktan sonra ücretinde arttırım istemiş olması. İmza atarken aklı neredeydi acaba? Kaldı ki ha tribünde oturmuş ha yedek kulübesinde ne fark var anlamak zor. Ama ben kesinlikle Fatih'in Alper Hoca'yı şikayet ettiğine inanıyorum. Alper Hoca ile Mustafa Hoca'nın antrenmanda tartıştığını izleyen herkes gördü ama fazla büyütülmedi. Yedek kulübelerinde birbirlerinin yüzüne dahi bakmadıklarını yazmıştım. Dün Onur'a doğum günü kutlaması yapıldığında Mustafa Hoca'nın orada olmayışı da zaten iplerin koptuğunun göstergesiydi. Neyse Zeki de zaten bu saatten sonra şans bulmaz. İnşallah Onur'a da bir şey olmaz da ikisine de muhtaç olmayız...

salihismet
08.12.2013, 01:25
Hacıyla kafayı bozmadığım için ve Hacıya 10 kere rahmet okutacak hinlikte adamlar olduğu için evet....

Türk Futbolunuda İstinyeden Hacının ekibi mi yönetiyordu ?

Haci Türk futbolunu yönetenleride oradan indirecegim diye oy istedi, fakat ne onlar gitti
nede asker kacagi aziz gitti. Bana öyle geliyor ki hacida yakinda gidicidir, onunla secilenler
bir bir gemiyi terk ediyor, yakinda kendi basina kalacak.

Dip.Ing.Mag.
08.12.2013, 01:31
ideolojik catismalarin sonucudur bu istifalar diye dusunuyorum...

salihismet
08.12.2013, 01:44
ideolojik catismalarin sonucudur bu istifalar diye dusunuyorum...

idolojik catismalarin Trabzonspor icine girmesi normal mi? Eger varsa böyle birsey suclusu yine hacidir.
Idolojik catismanin yaninda, secilmisleri disardan yönetmek gibi bir durumda var Trabzonda, Erdogan
Bayraktarin oglu gibi mesela.

Fatih Öztürk
08.12.2013, 02:10
Senelerdir yazarım ama cevap vereni bulamadım.Erdoğan Bayraktar'ın gördüğü tepkiyı yıllardır Faruk Özak'a nıye göstermedi bu camıa?oysa Nuri Albayrak'a heyet gönderip "transfer yapıp boşuna kulübün paralarını havalara sacma"ıcazetı yaptırıp ertesi sene Haciosmanoğluna karşı "devletin bakanıyken" Sadri Şener'i âlânen destekleyıp,bir ayda divan kurulundan alınan yetkiyle yüklü transfer maliyetlerıyle kulübün borcunu 29 milyondan 100 milyona çıkmasının sebebı Faruk Özak'tı halbuki!Özak,Şenol hocayı yanına alıp Trabzon havaalanında başbakanı karşılarken kulüp siyasete alet olmuyormuydu?o vakit niye sesı çıkmamiştı camianin ileri gelenleri hâlâ merak içındeyim!Özak bakanken canı istediğinde kulübe girip çıkarken,bir işaretiyle istemediği Hayrettin Hacısalihoğlu görevden alınırken âlânen sıyaset yapılırken neredeydi bu camia?