PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aklımızı kurcalayan sorular ve sorunlar!

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 01:41
Yönetimin maksadı nedir anlayamıyorum!Çakıroğlu neden istifa ediyor?Bu nasıl bir anlayış!Yaşar Aşçıoğlu gibi önemli biri de istifa etmişti.Onur'un sözleşmesi imzalanmış.Ne diye istifa ediyorsun ey gidi Çakıroğlu!Transfer haberleri yazılıyor hergün neyi bekliyor bizimkiler transfer için!Janko,alanzinho satılması için ne kadar daha beklemeliyiz!Solbek sıkıntısı devam ediyor.Orta sahada adrianla sonerle nereye kadar!Bu kadar kötü futbola rağmen hocanın herşeye bahane üreten açıklamalarındaki amacı ne olabilir?Burak her maç galatasarayda gol atarken şu santrafor transferi işkencesi ve basının hergün gyan,elkeson gibi isimleri uydurması karşısında bir adam da çıkıp neden somut cümleler kurmaz.Resmi siteden sadece antrenman ve diğer sıradan bilgiler mi verilir?Basının yaptığı saçma haberlere cevap mı? Koskoca Trabzonspor'un web sitesi 7 senedir değiştirilmez mi!Balıkesir'e elenen oyuncular neden yorgunluğu bahane eder!Zeki Yavru,Yumlu kimin torpillisi!!!Alper Boğuşlu Trabzonlu zekiyi oynatmadı diye görevden ayrıldı!Trabzonlu adamlar oynayacak diye kural mı var bu takımda!

salihismet
07.12.2013, 01:51
Benim hala kafami kurcalayan en büyük konu, Haci bu kadar kisiyi kandiripta onlarin oylarini nasil aldigidir?

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 01:57
Tehditle :) Komplo teorisi yapmak istersek şu üye sistemi geldikten sonra parayla milleti üye yaptı oyları da parayla satın mı aldı Yoksa şike hakkındaki söylemleri ve psikopat duruşu aziz'e ettiği hakaretler mi seçtirdi onu?

Benim hala kafami kurcalayan en büyük konu, Haci bu kadar kisiyi kandiripta onlarin oylari yani nasil aldigidir?

Mactuc
07.12.2013, 01:59
yumlunun torpilli olduğuna inanmıyorum istikrarsız olduğu doğru ama kesinlikle zeki kadar kötü futbolcu az görülür

salihismet
07.12.2013, 02:02
Edit

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 02:07
Doğru mücadele ediyor,savaşıyor ama Trabzonspor'da oynayacak yeterlilik de değil.Ogün,Abdullah,Hami neslini yakalamak için Yumlu değil 19 20 yaşında stoperler oynamalıdır.Geçen sene gönderdiğimiz Abdullah Karmil'i harcadık.Yumlu'dan daha iyi adamdı...Yaşı 25 o ayrı

yumlunun torpilli olduğuna inanmıyorum istikrarsız olduğu doğru ama kesinlikle zeki kadar kötü futbolcu az görülür

Mactuc
07.12.2013, 02:21
Gecenin bu saatinde bu konuya nerden geldin, ne alaga?

başlığı açanın son cümlesine yorum olarak yazdım konuyu başka bir yere çekme niyetim yoktu.

Genel duruma söylenebilcek çok şey yok ama futbolun kötü olması mra nın sürekli bahane bulması ve taraftarın takımdan soğutulması bu ara gözlemlediğim bazı şeyler. Özellikle Balıkesir de kendilerini karşılamaya gelmiş taraftarı hiç iplemeden basıp gitmek, tarafatarına 10 dakika bile ayırmamak çok büyük ayıptır.Nedenini çok merak ediyorum 10 dakka zaman ayırmadılarda maçı mı kazandılar. Açıkcası bu saatten sonra köklü bir değişim olmadıkça Trabzonspor maçına gitmem. Sen kötü futbol oyna taraftara saygısızlık yap sonra neden maça gelmiyorsunuz diye taraftarı azarla.

Başkan konusuna gelince malesef bende hacı taraftarlarından biriydim destekliyordum bu hale geleceğini hiç bilmiyordum ama yönetim istifalarını doğru buluyorum zamanını yanlış buluyorum eğer istifa yapılcaktıysa anında yapılması lazımdı bunu zamana yaymak tepkiyi arttırmaz ama toplu bir istifa olsaydı daha hoş şeyler olabilirdi bence. Ayrıca benim en çok dikkatimi çeken konu yönetim kurulunun toplanmaması oldu. Eğer bu takım kararlarını yönetim kurulu ile değilde başkan ve ali ağaoğlu kendi arasında alıyorsa vay bu takımın haline ben istemiyorum öyle yıldız ben istemem öyle para çünkü bu para ilerde bizi yakar.

Armağan Dere
07.12.2013, 02:28
zeki yavru 50 metreden kadıköyde kaleci volkana şut atmış bir delüganlı(!)...
hey gidi hey ne günlere kaldı bu takım...

Yaşar
07.12.2013, 02:44
Yumlu kısmına kadar iyiydi aslında...

ESER
07.12.2013, 10:16
Yumlu kısmına kadar iyiydi aslında...

bence de.

Taraftarimizin bu Mustafa Yumlu antipatisini bir anlayamadim gitti .

Burçak
07.12.2013, 12:05
Yumluyu eleştirebilmek için ondan iyisini bu kulübe kazandırmak gerekli öncelikle.
Mevcut şartlar içinde Yumlu bu kadroda olmak zorundadır..

Adem Akyüz'
07.12.2013, 12:11
Benim aklımı kurculayan sorun hala o 13. sandık !

altinkaya08
07.12.2013, 12:16
Mustafa Yumlu kardeşimizi bi rahat bırakın yaa.Nedir bu Trabzonlunun Yumlu antipatisi.

Emre GÜRDAL
07.12.2013, 12:32
Yumluyu bgenmeyenler...onun oynadigi oyjndan ziyede tipini bgenmiyordur burasi kesin...ayrica trabzonlu herzman kostektr hemserisinie biz demeyiz bn deriz hep yani birlik braberlik yok bizde kiskanmam var o oynayda ben niye oynamayrim var...git oyna kardesim...

f1bekir
07.12.2013, 12:50
Ya abi yok 13. sandık bilmem ne...

Çoğumuz burda Muharrem Usta'nın başbakanın adamı olduğunu söylemedik mi. Seçilirse şikenin üzerini kapatacak, unutturmaya çalışacak demedik mi? Kimi seçecekti bu millet?

Tamam 13. sandık sonuca etki etti ama geri kalan oyu da bi şekilde aldı bu adam değil mi? Muharrem Usta'dan şüphe duyanlar Hacıosmanoğlu'na oy verdi. Ne bilsin millet başbakanın kucağına oturacağını...

Efsane-1967
07.12.2013, 13:01
Kusura bakmayin ama su an stoperlerimizin arasinda en iyisi Mustafa Yumludur.
Ondan kat kat daha kotu olan Giray var kasap Aykut ve bamba var bunlari soyleyin.

Nazim Can
07.12.2013, 13:24
Net bir sekilde Bosingwa- Yumlu- Bamba- Kadir defans hattimiz bence su an hic bir sekilde degistirilmemeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

vuralkara
07.12.2013, 13:28
hepsine katılırım ama Yumlu kısmı olmamış bence.
hakkını yemeyin çocuğun. eskiden kötüydü belki ama kendini geliştirdi taş gibi stoper oldu.
iddia ediyorum çok yakında da milli takımda izleyeceğiz kendisini

serdar61
07.12.2013, 13:45
Ahh o zeki varya o zeki..

S.DEMİRCİ
07.12.2013, 16:10
bir sürü iddaa var..
kulübü e.bayraktarın oğlu ve ortağı yönetiyor deniyor..
ünal hocanında alper hocanında istifa nedeni işlerine karışılması..
can sıkıcı durumlar..
sen kutsal say elinoğlu gelsin oyuncak etsin kulübü

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 21:04
Alper Boğuşlu'da istifa etti.Bu kaç oldu sayamadım!Kondisyoneri getir geri gönder!Şimdi de kalecilerin bu hale gelmesinin baş sebebi adamı gönder!Neymiş Zeki ayvaz efendi sırf Trabzonlu diye oynamalıymış!Yahu nedir bu gereksiz yeteneksiz trabzonlu futbolcu hayranlığı!Zeki Yavru denilen amatör hala takımda!Yönetim acilen istifa etmelidir!