PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sebahattin Çakıroğlu Başkan Yardımcılığı Görevinden İstifa Etti !

Sayfa : [1] 2

ozturk
06.12.2013, 16:00
Haber61 son dakika geçti şimdi..

Trabzonspor'da yaprak dökümü devam ediyor. Trabzonspor yönetiminde yaşanan yaprak dökümüne son olarak Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Sebahattin Çakıroğlu yönetimdeki görevlerinden istifa etti.

Haber61 spor servisinin edindii bilgiye göre ; Trabzonspor'un etkin isimlerinden Sebahattin Çakıroğlu yönetimde kendisine verilen görevleri bıraktı. Çakıroğlu'nun bu kararı Trabzonspor'a bir darbe daha vuruken ayrılığın en büyük nedeni olarak ise başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile aralarında olan görüş ayrılığı olduğu öğrenildi.

http://www.haber61.net/trabzonsporda-flas-istifa-165346h.htm

Fatih Özkan
06.12.2013, 16:01
Şaşırmayız...

Serdær
06.12.2013, 16:03
Genel Sekreter Onur ile anlaşma yok haberinden sonra Çakıroğlu istifasına şaşırmadık.

özçelik61
06.12.2013, 16:03
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, “Üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor’u koruma adına mücadeleme devam edeceğim” dedi.

Çakıroğlu, yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 ay önce yapılan olağanüstü kongrede birlik ve beraberlik mesajlarıyla yola çıktıklarını belirtti.

“Siyaset bulaşmış Trabzonspor’u siyasetten uzak tutmaya, bölünmüşlüğü bitirmeye, adeta yerlerde sürünen onurunu, çalınan haklarını geri almaya, kirlenmiş Türk futbolunu temizlemeye, efsane Karadeniz fırtınasını yeniden estirmeye söz verdik” diyen Çakıroğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Değerli Trabzon seçmeni, siyaseti arkasına almış zengin holding patronlarını değil, dik duruşunu her platformda sergileyeceğini söyleyen sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ve kendisine inanmış arkadaşlarını tercih ederek gerçek onurlu duruşu gösterdi. Lakin hangi akla hizmet ettiğini anlamadığım sebeplerden dolayı tabiri caizse dere geçerken at değiştiren ve her şeye rağmen siyasi görüşü, hayat felsefesi dahi farklı olan ve bu farklılığa rağmen tek yürek oldukları Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum.

Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor’u koruma adına mücadeleme devam edeceğim. Hayal kırıklığına uğrattığım tüm Trabzonspor sevdalılarından özür diliyorum.”

ozturk
06.12.2013, 16:05
Genel Sekreter Onur ile anlaşma yok haberinden sonra Çakıroğlu istifasına şaşırmadık.

Başlığı istifa etti şeklinde değiştirebilir misiniz?

Fatih Öztürk
06.12.2013, 16:06
Ali Ağaoğlu ve Reza Zarrab'ın yönetime gireceği söylentileri Çakıroğlunun istifa etme sebebi olabilirmi?bence olabilir.

ozturk
06.12.2013, 16:06
Siyaset kulübü mahvediyor.

Ahmet Kuru
06.12.2013, 16:07
Vay arkadaş ya. Bu nasıl iş, bu nasıl bir bela...

Serdær
06.12.2013, 16:08
İbrahim Hacıosmanoğlu ismini vermeden herşeyi söylemiş

Antonio
06.12.2013, 16:08
çakıroğlu bu noktada haklı siyasetle takım yönetilmez...

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 16:09
Sebahattin Çakıroğlu bizim içimizdekileri söylemiş helal olsun Çakıroğluna...

Mehdi
06.12.2013, 16:10
O hariç herkes istifa etti arkadaş.

duyurukcu
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, “Üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor’u koruma adına mücadeleme devam edeceğim” dedi.

Çakıroğlu, yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 ay önce yapılan olağanüstü kongrede birlik ve beraberlik mesajlarıyla yola çıktıklarını belirtti.

“Siyaset bulaşmış Trabzonspor’u siyasetten uzak tutmaya, bölünmüşlüğü bitirmeye, adeta yerlerde sürünen onurunu, çalınan haklarını geri almaya, kirlenmiş Türk futbolunu temizlemeye, efsane Karadeniz fırtınasını yeniden estirmeye söz verdik” diyen Çakıroğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Değerli Trabzon seçmeni, siyaseti arkasına almış zengin holding patronlarını değil, dik duruşunu her platformda sergileyeceğini söyleyen sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ve kendisine inanmış arkadaşlarını tercih ederek gerçek onurlu duruşu gösterdi. Lakin hangi akla hizmet ettiğini anlamadığım sebeplerden dolayı tabiri caizse dere geçerken at değiştiren ve her şeye rağmen siyasi görüşü, hayat felsefesi dahi farklı olan ve bu farklılığa rağmen tek yürek oldukları Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum.

Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor’u koruma adına mücadeleme devam edeceğim. Hayal kırıklığına uğrattığım tüm Trabzonspor sevdalılarından özür diliyorum.”

tamam yeni başkan adayımız da belli oldu böylece :)

Hüseyin Başoğlu
kim kaldı yönetim kurulunda ?? :D

Ogün'
Bu açıklamalar doğruysa helal olsun.Hacıosmanoğlu bakalım neler söyleyecek buna karşılık?

Mehmet Fatih Silik
06.12.2013, 16:11
Bunun böyle olacagi cok belliydi...

Ahmet Kuru
06.12.2013, 16:11
Toplam kaçıncı istifa oldu mu? 5-6-7 ?

yüregimts
06.12.2013, 16:12
Bu kısma dikkat !!!
Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum.

Ogün'
Doğruymuş bu laflar aynısını Ntvspor da söylüyor şuan.

Kadir
Siyaset futboldan ellerine çek diye boşuna bağırmıyor tribünler.

Çakıroğlu fena konuşmuş.

Kulüp ne hallere geldi.

Sefa
06.12.2013, 16:13
Seçim artık farz oldu da olması bir şey ifade etmeyecek İHO yeniden seçilir..

Fatih Öztürk
Toplam kaçıncı istifa oldu mu? 5-6-7 ?

İlk yönetim seçildiğinde 2 yönetici,geçenlerde Yaşar Aşcıoğlu şimdide Çakıroğlu.toplamda dört yönetici istifa etti.

Faik Yılmaz
bu işi ancak yeni bir genel kurul halleder.....

sezersoykan
Çakıroğlu fena giydirmiş

Mehdi
06.12.2013, 16:14
Sırf siyasete şirin gözükmek pahasına kırk yılın başında şansına kazandığı başkanlığı da yönetimini de rezil etti.

Ekleme:

İstifa eden herkes "bize danışılan bir konu yok, kendi kafasına göre iş yapıyor" diyor. Yeni seçimde listesine isterse Ali Ağaoğlu'nu alsın. Ona oy veren Mehdi'yi bütün forum öpsün.

aaahmet61
06.12.2013, 16:15
http://www.youtube.com/watch?v=HOEE1A9A27I latin yıldız gelmedi bu adam gidiyor çok üzgünüm .

Ertan1982
Bu kısma dikkat !!!
Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum.

böyle birinin baskanlinda agaoglu yönetime girer mi?Yukardan emir gelirse girer kendi rizasi ile sanmam.

Hüseyin Başoğlu
hacıosmanoğlu az delikanlı olsa aralıkta seçime giderdi ama nerdeee onda o delikanlılık...anca boşbakanını şap şuplasın

Ahmet Kuru
06.12.2013, 16:16
İlk yönetim seçildiğinde 2 yönetici,geçenlerde Yaşar Aşcıoğlu şimdide Çakıroğlu.toplamda dört yönetici istifa etti.

arada alt yapı sorumlusu da var. Eyüpoğlu.
unuttuklarımızda vardır 8-10 diyelim...

Tek kendi kalacak o zamanda istifa etmeyecek. eminim.!

Ama bir daha seçim yapılır ve burada ''gelen gideni aratır '' diyen biri olursa mahallece dalacağız ona. Açmayın şu şom ağızları arkadaş.!

sezersoykan
06.12.2013, 16:16
Bu istifa sonun başlangıcı olur Hacı için seçim artık kaçınılmaz olur bence

aaahmet61
06.12.2013, 16:18

Trabzonspor'da yönetim kurulunun en dikkat çeken ve beklenti içinde olunan isimlerinden biri olan, Trabzon'a kiralıdığı özel uçak ile gelen işadamı Yaşar Aşçıoğlu'nun kulübe bir kuruş bile vermediği iddiaları ortalığı karıştırdı.

Mayıs ayında yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da göreve gelen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yönetiminde en dikkat çeken ve varlıklı olarak bilinen Aşçıoğlu Holding'in sahibi Yaşar Aşçıoğlu. İşadamı Aşçıoğlu göreve seçildiklerinin ertesi günü özel uçak ile Trabzon'a gelmiş, uçağın cocpit'indenTrabzonspor bayrağını dalgalandıralarak gündeme oturmuştu. Sonrasında ise özel uçağın 7 bin dolara kiralandığı, ve uçağın Aşçıoğlu'na ait olmadığı ortaya çıkmıştı.

bu haciyide iyi işletmişler.

Gamze
Futbola siyasetin bulaştığını anlatır ve eleştirirken bizimle her şey yolundaymış gibi çatışan arkadaşları dinleyelim şimdi...

Harun_ayar_ts
seçim sart oldu artık.

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 16:19
şu yönetimde tek sevdiğim adamdı çakıroğlu oda gitti beah :S

Yıldıray Emanet
06.12.2013, 16:19
çakıroğlunun tv'lere bağlanmaktan başka bi icraatını görmemiştim ancak şahıs olarak değilde mevkii olarak bu istifa biraz düşündürücü

Sefa
06.12.2013, 16:21
Sırf siyasete şirin gözükmek pahasına kırk yılın başında şansına kazandığı başkanlığı da yönetimini de rezil etti.

Ekleme:

İstifa eden herkes "bize danışılan bir konu yok, kendi kafasına göre iş yapıyor" diyor. Yeni seçimde listesine isterse Ali Ağaoğlu'nu alsın. Ona oy veren Mehdi'yi bütün forum öpsün.

:(

Berberoğlu
Bir sonraki seçimli genel kurula kadar Trabzonspor Yönetim Kurulu'ndan istifa etmiyorum diyor...

Ne zaman olacak ki o seçimli genel kurul?

winner
Sözde başkan için mesele başından beri Trabzonspor değildi.

Birçoğumuz 4-5 ay öncesinden fark etti bunu yanı başındaki yardımcısı yeni uyandı.

Ne diyelim bu da bir şeydir.

Peki taraftara hakaret ettiğinde bile sözde başkanı savunan muktedir yanlıları hala uykuda mı?

Ömer Öztürk
06.12.2013, 16:22
Bombaladi gitti cakiroglu helal olsun

Fatih Öztürk
06.12.2013, 16:22
Futbola siyasetin bulaştığını anlatır ve eleştirirken bizimle her şey yolundaymış gibi çatışan arkadaşları dinleyelim şimdi...

Hatırlatmakta fayda var.futbola siyaseti Hacıosmanoğlu tek başına bulaştırmadı.öncesi 2007 senesine kadar dayanıyor.Bayındırlık bakanı Faruk Özak'ın perde arkasında Hacıosmanoğluna karşı Sadri Şener'i desteklediğinde Trabzonspor tamamiyle siyasilerin oyuncağı konumuna getirilmişti.bunu bilir bunu söylerim.ardından gelenler siyasetin lacivert'i,mor'u ve kara'sı olacak.devran hep böyle dönecek ne yazıkki.

Ömer Öztürk
06.12.2013, 16:23
Futbola siyaset bulastiranlari bundan medet umanlari allah bildigi gibi yapsin

Ahmet Öztürk
06.12.2013, 16:25
"Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına"

Şu kısmı okuyupta hala daha başka nedenler aramak çok mantıksız be arkadaş. Çıkarın şu at gözlüklerini. Yönetimin hemen hemen tamamının konuşmaktan başka icraatını göremedik zaten. Konuşanı dinleyip anlayalım en azından. Ünal Karaman giderken ne dedi açıp okuyun. Bu kulüpte yıllardır aziz yıldırım için söylediğimiz diktadörlük mü yapılmaya çalışılıyor anlamadım gitti.

İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yola çıktığı/çıkacağını vaad ettiği kişilerden kaç tanesi yanında kaldı? Kendi içerisinde, kendi yoldaşlarının bu kadar çabuk pes ettiği yerde bazı taraftarlardan "vardır bir bildiği" gibi savunmalar dinlemek iç acıtıyor kendi adıma.

Dilerim seçimli genel kurul kararı alırda yola devam edecekse de daha sağlam bir ekiple yola devam eder. Güvenoyu yoklaması yapmak şart değil farz oldu.

Ender Kuyumcu
Aylardır bunu anlatmaya çalıştık bu platformda.

Görmek istemeyenler oldu. Hatta bizi suçlayanlar da...

Çakıroğlu da dayanamayacak noktaya geldiğine göre İHO iyice yoldan çıkmış demektir.

Çakıroğlu'nun Şike mücadelesinde yapılmayanları da açık yüreklilikle bizimle paylaşması gerektiğini düşünüyorum.

FERHAT K.
Çakıroğlu istifa etti

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, Başkan Yardımcılığı, Basın Sözcülüğü ve Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, "Üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor'u koruma adına mücadeleme devam edeceğim" dedi.

Çakıroğlu, yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 ay önce yapılan olağanüstü kongrede birlik ve beraberlik mesajlarıyla yola çıktıklarını belirtti. "Siyaset bulaşmış Trabzonspor'u siyasetten uzak tutmaya, bölünmüşlüğü bitirmeye, adeta yerlerde sürünen onurunu, çalınan haklarını geri almaya, kirlenmiş Türk futbolunu temizlemeye, efsane Karadeniz fırtınasını yeniden estirmeye söz verdik" diyen Çakıroğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Değerli Trabzon seçmeni, siyaseti arkasına almış zengin holding patronlarını değil, dik duruşunu her platformda sergileyeceğini söyleyen sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ve kendisine inanmış arkadaşlarını tercih ederek gerçek onurlu duruşu gösterdi. Lakin hangi akla hizmet ettiğini anlamadığım sebeplerden dolayı tabiri caizse dere geçerken at değiştiren ve her şeye rağmen siyasi görüşü, hayat felsefesi dahi farklı olan ve bu farklılığa rağmen tek yürek oldukları Trabzonspor'u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor'u koruma adına mücadeleme devam edeceğim. Hayal kırıklığına uğrattığım tüm Trabzonspor sevdalılarından özür diliyorum."
kaynak http://www.trabzonajans.com/trabzon/sok-h1087.html#sthash.FGnQ2bLM.dpuf

Fatih Öztürk
Hacıosmanoğlu Erdoğan Bayraktar'dan akıl almaya devam ediyor.Bayraktar seçime gidilsin derse gidilir.yoksa Hacıosmanoğlu mümkün değil seçime gitmez.

Adem Akyüz'
Bu istifalar yüzünden yönetimde adam kalmadı. Artık bir seçimli genel kurul şart oldu..

Çakıroğlu'nun istifasına gelince, eğer gerçekten söylendiği gibi kulübün siyasete bulaştırılması yüzünden istifa etmişse çok onurlu bir davranış sergilemiştir.

bitirim
06.12.2013, 16:26
Yönetimde tek beğendiğim adamdı sayın Çakıroğlu. Bu saatten sonra azıcık yüzü kaldıysa İHO defolup gider. Artık sevgili avukatlarıda burada kendisini savunmaktadır vaz geçer.

Ali Bektaş
06.12.2013, 16:26
Hayırlısı olsun. Bu dönem ileride klübün en karanlık dönemi olarak hatırlanacak.

Fatih Özkan
06.12.2013, 16:27
Ulan Hacı!
Bela oldun başımıza!

bitirim
06.12.2013, 16:28
Ha bu arada bir şeyi eksik söylemiş ancak sözlerinden anlamakta zor değil aynı kapıdır. İHO şike davamızı akp ye peşkeş çekmiştir yani siyasi rant için ihanet etmiştir.

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 16:28
BMN radyo çakıroğlu ile bir yayın yapma fırsatı yakalayabilir mi acaba ?

gudoz81
06.12.2013, 16:29
işler sarpa sarıyor.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.12.2013, 16:30
Çakıroğlu'ndan uzun zamandır beklediğim;
hatta gelmeyişine hayret ettiğim bir duruştu.

Omurgalı davranabilmesi taktire şayandır.
Kendisine teşekkür ediyor, inşallah gelecekteki yönetimlerde görev almasını temenni ediyorum.

Bu takım eğilip bükülenlerin, kucaktan kucağa gezenlerin değil;
dimdik durup, dosdoğru olanların takımıdır...

Ahmet Kuru
kaç kişi daha istifa ederse seçime gitme zorunluluğu var?

yüregimts
Bu Agoğlunun yardımıyla alınacak yıldızlar da Taraftara Bu Şikeyi Kupa davasını unutturmak içindir, Ama biz unutmuyacağız ayrı ...

Murat'
06.12.2013, 16:33
Komedi, mutlaka kongre yapılmalı.

sifuni
06.12.2013, 16:33
Aralik'ta secimli genel kurul sansimiz vardi o sansi kacirdik mi ? Yönetimde adam kalmamasina ragmen secimli genel kuruldan kacmak nedir ? Secimden kacmak sadece gercegi ertelemeye yarar insallah zarardan erken döneriz.

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 16:34
Aylardır bunu anlatmaya çalıştık bu platformda.

Görmek istemeyenler oldu. Hatta bizi suçlayanlar da...

Çakıroğlu da dayanamayacak noktaya geldiğine göre İHO iyice yoldan çıkmış demektir.

Çakıroğlu'nun Şike mücadelesinde yapılmayanları da açık yüreklilikle bizimle paylaşması gerektiğini düşünüyorum.

Dediklerin reddedilemeyecek şekilde doğru çıktı Ender hocam. Çakıroğlu içeride olup bunları söylüyorsa daha şöyledir böyledir diye tartışmaya gerek yok.

champions
06.12.2013, 16:35
Birkaç ayda darmaduman olan bir yapı ve bu yapının göreve devam etme ihtimali? Trabzonspor sadece saha içinde değil saha dışında da dibe vurdu. Emeği geçenleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

uzungöllü
Takımın tarihinde gördüğü en kötü,en rezil,en berbat yönetim !!!

Eserinle gurur duy iho !!! En yakın adamının sana yaptığı açıklamaya bak !!!

Şenol Altunsoy
Biz söylediğimizde siyasi olmakla suçlayanlar buyurun ektiğinizi biçin.

Alper Beyazay
06.12.2013, 16:37
Bu nasıl bir rezalettir. Hukuki olarak bu yönetimin geçersiz sayılması için kaç kişinin daha istifa etmesi gerekiyor? Bu gidişle bir tek İho kalacak orda.

Burçak
06.12.2013, 16:37
şaşırdım bu açıklamalarına. ama takdirde ettim. helal olsun..

Bu arada TG KTÜ paylaştı..
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1475855_625510507508637_1580973504_n.jpg
Twitter üzerinden Rizespor maçı için Trabzon Havalimanını kullanacağız,sıkıntısı olanı bekleriz diye açıklama yapan UniFb grubu üyelerine gereken ders Trabzon havalimanında verilmiştir..

DeAgLeMaNyAq
06.12.2013, 16:38
Bu yönetim tarihe geçer...

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 16:38
ellerinize sağlık :D

Sefa Alış
06.12.2013, 16:39
Al Ali Ağaoğlu'nu da başına çal,
siyasetini de git nerede yapıyorsan yap.
Yeterki şu takımın başından git İHO.

Şenol Altunsoy
Bu yönetim tarihe geçer...

Kara leke olarak dimi?

Nazim Can
Bizim baskana böyle coraplarinda Trabzonspor Baskan Yadimcisi yazan adamlar lazim, cünkü zaman o tip adamlarin zamani.

İlker Gazioğlu
06.12.2013, 16:41
Hep futbola siyaset bulaştırmayın bizim ortak noktamız ve önceliğimiz Trabzonspor'dur diyoruz. Ama bunun tam aksine ve alenen kulübü iliğine kadar siyasetin için sokan başkana Çakıroğlu tarihi bir ayar vermiştir. Bunun üzerine Hacıosmanoğlu'nun vereceği tek cevap kongre kararı almaktır. İstifa dışında başka ne diyeceğinin hiç bir önemi yok. Çünkü Çakıroğlu lafı gediğine koymuştur, ne yapsan çıkmaz ordan o laflar.

Şahinoğlu
Hacıosmanoğlu Bayraktar'la beraber kulüp yönetiyor şimdi Ağaoğlu'nu arkasına alıp Ebru Gündeş'inde multi milyarder kocasını yönetime sokarlar hepsi Erdoğan Bayraktar iznine tabi olacaktır bu işlemlerin yazık, umarım tez zamanda bu yönetim ve başkan giderler.

tristram
gec de olsa bu omurgali durusundan dolayi cakiroglu'nu takdir ediyorum.kac yillik kendi arkadasiyla anlasamayan adamdan baskan falan olmaz.iho insani bakalim nereye kadar direnecek..keske azicik delikanli olsa da secimli genel kurul karari alsa.yonetimin yarisi istifa etti secimli genel kurul sart artik.sike konusunda da bi halt yapabildigi yok.aziz yildirimi klubun basina getirsek o bile bu kadar sessiz kalmazdi.tarihin en basiretsiz en capsiz adamini baskan yapanlari da allaha havale ediyorum.o donem o kadar didindik bu capsiza oy vermeyin dedik ama nafile.

Sefa Alış
İHO, aziz gibi dediğim dedik bir yönetim tarzı seçti.
Sermayedarlarla olan ilişkisi, siyasete bu kadar bulaşması demekki herkes kabullenmiyormuş.
Tek adam olmaya çalışırken yalnızlaşıyor, kaçınılmaz. İHO istifa.

Samet Yildirim
06.12.2013, 16:42
Cok agir konusmus.

Bu kafayla bi yere varilmaz Baskan.

Kongre karari alin.

Adem Akyüz'
06.12.2013, 16:42
Madem Çakıroğlu bu duruşu sergileyebiliyordu neden İho'nun ilk akp mitingine çıkmasıyla istifa etmedi de 3-4 ay bekledi acaba ?

sifuni
06.12.2013, 16:43
Kara leke olarak dimi?

Albayrak-Haciosmanoglu dönemleri üzerine keske olmasaydi belgeseli cekilir

Şenol Altunsoy
06.12.2013, 16:44
Albayrak-Haciosmanoglu yönetimleri üzerine keske olmasaydi belgeseli cekilir

İyi fikir bu

DeAgLeMaNyAq
Kara leke olarak dimi?

Lekenin kurtarır tarafı var bu bambaşka bir şey...

TekfurÇayır 61
Çakıroğlu, yönetici olmanın sorumluluğunu omuzlarında hisseden birinin konuşabileceği kadar net konuşmuş. Aşağıdaki açıklamaların tam olarak ne anlama geldiğini fehmetmek de bize kalıyor:

"Lakin hangi akla hizmet ettiğini anlamadığım sebeplerden dolayı tabiri caizse dere geçerken at değiştiren ve her şeye rağmen siyasi görüşü, hayat felsefesi dahi farklı olan ve bu farklılığa rağmen tek yürek oldukları Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına..."

Turgay Atalay
06.12.2013, 16:46
O meşhur 13. sandığa oy atanlar ile şike yaparak hakkımızı gasbedenleri terazinin kefelerine koyun, inanın birbirine denk gelirler. Durmak yok, hakkını isteyen Trabzonsporu bitirmeye devam namuslu paydaşlar...

Onur Akyüz
Mevcut siyasi iradenin el attığı her şey çürümeye, bitmeye mahkumdur. Bakalım halk bunu ne zaman farkedecek.

Ender Kuyumcu
Dediklerin reddedilemeyecek şekilde doğru çıktı Ender hocam. Çakıroğlu içeride olup bunları söylüyorsa daha şöyledir böyledir diye tartışmaya gerek yok.

Tekfur hocam;

Mesele bunları görmüş olmam da değil mesele her seferinde Trabzonspor'un yara almasında.

Çakıroğlu'na birilerinin çıkıp sorması lazım; Aylardır neden suskun kaldın?

İHO'nun geldiği günden beri yaptıkları ve yapmadıkları ortada ve ikinci başkan bu duruma aylarca sessiz kalıyorsa suça ortak demektir.

Tabi gelinen noktada bu çıkışı yapmış olması belki de felakete giden yolda bir uyarı olur ama buradan çıkan olacak sonuçları da iyi tahlil etmek gerekecek.

Bakalım siyaset Trabzonspor üstünde hangi senaryoları hayata geçirmeye çalışacak?

Gördüğümüzü yorumlamaya devam edeceğiz.

tolga1461
06.12.2013, 16:47
Amatörlerin yönetimi bu kadar olur işte. yapacak bişey yok.
Azize sallayan adam onun zihniyetinde devam ediyor.

Ertan1982
06.12.2013, 16:48
Ebru gündesin kocasi babadan zengin Babasi ne derse o olur.Agaoglu zaten is icabi emir kulu.Sponsor anlaminda cok ise yararlar ama si var.Trabzonsporun iplerini Bayraktar ve akp nin eline resmen veriyoruz.Önceden de vardi ama bu kadar baskin degildi bunlar.

bordoylamavi
06.12.2013, 16:48
of of of neler söylemiş. valla bravo. hacı nın yaptıklarına en iyi tepkiyi vermiş. baksana yönetim diye bişi yok adam kendi bildiğini okuyor. bu iş fazal devam etmez bu kaçıncı istifa eden yönetici oldu. devamı da gelir gibi

Şenol Altunsoy
06.12.2013, 16:49
Lekenin kurtarır tarafı var bu bambaşka bir şey...

Sustum :)

Bud Spencer
06.12.2013, 16:49

bmn kesinlikle böyle bir girisimde bulunmali...bir röportaj falan

Adem Akyüz'
06.12.2013, 16:50
O meşhur 13. sandığa oy atanlar ile şike yaparak hakkımızı gasbedenleri terazinin kefelerine koyun, inanın birbirine denk gelirler. Durmak yok, hakkını isteyen Trabzonsporu bitirmeye devam namuslu paydaşlar...

O 13. sandık hakkında bir hocamdan duyduğum şeyler hiç de iç açıcı değil.. Ne kadar doğru olduğu tartışılır (Bence doğru) ama seçimden önceki gün oy satın alma işlemleri olmuş.. Hatta hocam miktarı bile söyledi.. Doğruluğundan emin olmadığım için şu ana kadar bişey dememiştim bugün bu bilginin doğruluğuna olan inancım daha da arttı.

Şahin Yılmaz
Az kaldı az sıra İHO ya geliyor.

Sefa Alış
Sermaye - iktidar ilişkisinin Trabzonspor'a bulaşması kaçınılmaz sorunu getirir zaten.
Trabzonspor ruhunu geri getireceğiz diyip, çözümü milyon dolarlık futbolcularda ararsan;
hem mali açıdan hem oyun açısından kaybedersin.

Ahmet Kuru
06.12.2013, 16:52
Koskoca Trabzon da kendi menfaatini değil, çevresindekilerinin çıkarlarını değil sadece Trabzonspor u düşünen, düşünebilecek bir adam yok mu yahu? Ben anlayamıyorum bunu bi türlü...

Mangalda kül bırakmayanlar nerede? yazıklar olsun ....

inprise
IHO sadece bizi değil aynı yolda yüreyelim dediği yakın arkadaşlarını bile kandırmış.

Benim aklım, bu çapta ve kapasitede bir adamın bunu nasıl becerebildiğini almıyor. IHO tek başına bunları beceremez artık bir kukla olduğu çok net görünüyor.

7can61
Arkadaşım iyi güzel söylüyorsun da şimdiye kadar neredeydin? Bir çıkar-menfaat çatışması kokuyor bu iş.

winner
06.12.2013, 16:53
Sözde başkanın ustasının propagandasını yapmak için başkan olduğu ve Trabzonspor'u siyasi rant için kullandığını hala inkar edecek olan çıkacak mı acaba?

zahido
06.12.2013, 16:54
Kaotik bir ortama girmeden Onur ve Yusufun sözleşmeleri uzatılmalı..

Olan yine takıma oldu.. 3 tane yerinde transferle bişeyler yapabilirizi konuşurken yine seçim geldi çattı.

Nasipsiziz vesselam...

Nazim Can
06.12.2013, 16:55
Aziz Yildirim ne dedi, ne yaptiysam(sikeyi) fenerbahce icin yaptim, bu bizim baskanda kendi capinda birseyler yapiyorda, Trabzonspora bir faydasini göremedik bu nasil isdir, isin icinden cikamiyorum.

Ertan1982
06.12.2013, 16:55
Koskoca Trabzon da kendi menfaatini değil, çevresindekilerinin çıkarlarını değil sadece Trabzonspor u düşünen, düşünebilecek bir adam yok mu yahu? Ben anlayamıyorum bunu bi türlü...

Mangalda kül bırakmayanlar nerede? yazıklar olsun ....

Mütahit/Isadmi vs Baskan olursa Poitikadan uzak duramaz.Ya yurtdisinda zengin olan Trabzonlu Basakna olacak ya Emekli birisi yada para pul ile hic alakasi olmayan birisi.Devlete muhtacsn istedini yapmak zorundasin.Her kulüp Baskani icin gecerli bunlar.

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 16:59
Mütahit/Isadmi vs Baskan olursa Poitikadan uzak duramaz.Ya yurtdisinda zengin olan Trabzonlu Basakna olacak ya Emekli birisi yada para pul ile hic alakasi olmayan birisi.Devlete muhtacsn istedini yapmak zorundasin.Her kulüp Baskani icin gecerli bunlar.

Valla abi bence başkan Kulaçoğlu olucaktı gerisi yalan...Belki bugün malouda mız bosingvamız olmazdı belki avrupada işler iyi gitmezdi ama kafamız rahat onurumuz gururumuz ayaklar altına alınmamış olurdu..

Ogün YAZICI
06.12.2013, 17:00
kongre öncesinde hacıosmanoğlu'nun klüp başkanlığı yapamayacak acizlikte olduğunu söylediğimizde o zamanki siyasi tablodan dolayı muharrem usta'yı yerden yere vuranlar gitti bu ama oy verdi...o kişilere hem acıyorum hem de bizi bu hallere düşürdükleri için kızgınım...

AhmetG.
06.12.2013, 17:00
Başkan ne olurdu siyasetten uzak durup, arkanda bu kulüp için canını bile verecek taraftarlarınla beraber olsaydın.

Emrah Akcagöz
06.12.2013, 17:01
Camia kongre kararı alamıyorsa yazık bize. Düştüğümüz şu duruma bak.

Ahmet Kuru
06.12.2013, 17:03

Haklısınız.

Allah onları bildiği gibi yapsın ne diyeyim başka...

Sefaenes
06.12.2013, 17:03
IHö Trabzonspor baskanligindan derhal istifa etmeli ve birdaha asla Trabzonspora almamali. Siyaset olmasin diye diger aday secilmedi ama IHÖ tam bir truva ati gibiydi patlado gitti sonunda

lazfather61
06.12.2013, 17:04
kıcı bası oynamadan net konusmus, cesaretinden sebep tebrik ederim, kamuoyunu ve trabzonspor taraftarını bu kadar net bilgilendirdigin icinde tesekkur ederim sayın cakıroglu.

soylemekten dilimde tuy bitti IHO kimse senden ince ayar beklemiyor, keske cakıroglu kadar net olabilsen!!!
sen net olmadıgın surece ben kendi cıkarların icin trabzonu kullandıgını dusunmeye devam edecem, ayrıca o Engin Kara denen mafya musvettesi, trabzonspora yapısan kene, senin yonetiminde oldugu surece, senin trabzonun cıkarlarına hizmet ettigine inanmıyacagım:

SADECETRABZON61
06.12.2013, 17:05
Helal Olsun Şu Futbola siyaset sokan Başkanda biran önce gitmeli Allah Uzun Ömür versin dediği Başbakanın yanına Ülke ne hale gelmiş halen gidip Akp savunuculuğu yapan Bir Başkan yazıklar olsun Trabzonspora siyaset sokanlarada bunun gibi Akp savunuculuğuda yapanlarada.

Şenol Altunsoy
Çakıroğlu Trabzonspor'u başkandan korumak için yönetimde devam ediyor vay anasına bu nasıl laf köpek yese kudurur.

Bayraktaroğlu
sen ne kadar tuhaf birisin ya hacıosmanoğlu yonetimden kimse yanında durmuyor bunlara nasıl kulak tıkarsın rezil ettin bizi böyle yönetim mı olur butun arkadaslarin gidiyor asıl senin gitmene gerekir adam fasist yönetimler gibi hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor her şey güzelmis gibi hiç bir şeyi takmıyor git artık git pismanettin bzi

Ahmet Kuru
06.12.2013, 17:06
şu kalıpsız yönetimi o kadar savunduk, vardır bi bildikleri dedik, bu kadarı olmaz dedik, görünürde böyle ama özde samimi dedik, burada çok insanla atıştık-tartıştık- gönül kırdık...

Daha önce de söylemiştim ama tekrar söylüyorum, bunlardan sebep gönül kırdığım tüm kardeşlerim, abilerimden özür dilerim...

Bunların değil savunulacak tarafı, tutacak tek bir dalları bile yok.!

volkan_627
ender bey in grişimler vardı. ne alemde acaba??? ayrıca yapılacaklar listesi daha uzundu sanırım. şimdi hangisini devreye sokmayı planlıyor...

Hüseyin Ş.
seçim takvimi nasıldır bilmiyorum ama bugün seçim kararı alınsa en yakın 45 gün sonra kongre olabiliyo diye biliyorum.

Ender Kuyumcu
06.12.2013, 17:07
Çakıroğlu Trabzonspor'u başkandan korumak için yönetimde devam ediyor vay anasına bu nasıl laf köpek yese kudurur.

Abi çok iyi biliyoruz ki İHO bu lafları da daha fazlasını da biat ettikleri aksini emretmedikçe sineye çekmeye devam eder.

Bu arada olan da Trabzonspor'a ve şike ile mücadelesine olacak o ayrı.

Travelair
06.12.2013, 17:08
http://s1309.hizliresim.com/1f/v/t1nnw.jpg

Bu fotoğrafın altına şu diyalog olsa garipsenir miydi?

- Başkanınız gelsin!
- Başkanım iyi misiniz?

Başkan geldikten sonra görevine son verdikleri, istifasını aldıkları, yanına yanaştıklarıyla ateş karıncası portresi çiziyor. Paylaşımcı, demokratik, adalet söylemleri havada kalıyor

Ertan1982
06.12.2013, 17:09
Valla abi bence başkan Kulaçoğlu olucaktı gerisi yalan...Belki bugün malouda mız bosingvamız olmazdı belki avrupada işler iyi gitmezdi ama kafamız rahat onurumuz gururumuz ayaklar altına alınmamış olurdu..

ben gecen secimlerde üm adaylari yetersiz bulmustum.ama siralamam

1.Kulacogul(Projeler iyi ama listesi zayif)
2.Usta (Projeleri iyi listesi iyi ama güven sifir)
3.Haciosmaoglu (Böyle yan cizecegini beklemezdim)

İ. SARAL
06.12.2013, 17:09
Ah başkan ah tez zamanda gitmen dileğiyle.

Bayraktaroğlu
06.12.2013, 17:10
defol git ya istemiyor kimse seni ne biçim adamsın birde çıkmış trabzonspor a siyaset sokmayan tek adambenim diyor adamda biraz yüz olur her şey güllük gülistanlik sanki.yönetim kurulu önerilerini dinlemiyor diyor adam daha ne olacak her şeyi kendi yapmak ister mı insan

Ender Kuyumcu
06.12.2013, 17:10
ender bey in grişimler vardı. ne alemde acaba??? ayrıca yapılacaklar listesi daha uzundu sanırım. şimdi hangisini devreye sokmayı planlıyor...

Trabzonspor kulübünü zarara uğratmadan yapılması gerekenleri yaptık.

Mahkemenin almış olduğu seçim kararı da er ya da geç uygulanmak zorunda.

Bu noktada harekete geçmesi gereken Trabzon şehrinin dinamikleri ve başta divan olmak üzere genel kurul üyeleridir.

Son çare olarak başkan ve yöneticileri için yapılabilecek bir işlem daha var ama onu şike mücadelesinde dönülmez hata yapıldığını gördüğümüz noktada uygulayacağız zira bu yol kulübe de mali sıkıntı getirebilir.

volkan_627
06.12.2013, 17:12
Trabzonspor kulübünü zarara uğratmadan yapılması gerekenleri yaptık.

Mahkemenin almış olduğu seçim kararı da er ya da geç uygulanmak zorunda.

Bu noktada harekete geçmesi gereken Trabzon şehrinin dinamikleri ve başta divan olmak üzere genel kurul üyeleridir.

Son çare olarak başkan ve yöneticileri için yapılabilecek bir işlem daha var ama onu şike mücadelesinde dönülmez hata yapıldığını gördüğümüz noktada uygulayacağız zira bu yol kulübe de mali sıkıntı getirebilir.

şike mücadelesi için dönülmez hata yapıldığında geç kalmış olmaz mıyız.*?? şu anda kulübe İHO dan daha fazla zarar veren ne olabilir...

mackali6bir
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti siyasetle yönetiliyo bi trabzonspor mu yönetilmiycek.hadi yönetilmediğini düşünüyosunuz birinizde şu sebepten olmaz desin anlıyalım arkadaş.

İ. SARAL
defol git ya istemiyor kimse seni ne biçim adamsın birde çıkmış trabzonspor a siyaset sokmayan tek adambenim diyor adamda biraz yüz olur her şey güllük gülistanlik sanki.yönetim kurulu önerilerini dinlemiyor diyor adam daha ne olacak her şeyi kendi yapmak ister mı insan

En çok kızdıran da o zaten. Pişkin pişkin siyasetle işimiz olmaz diyor.

İ. SARAL
06.12.2013, 17:13
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti siyasetle yönetiliyo bi trabzonspor mu yönetilmiycek.hadi yönetilmediğini düşünüyosunuz birinizde şu sebepten olmaz desin anlıyalım arkadaş.

Türkiye başka ne ile yönetilecekti :)

Armağan Dere
06.12.2013, 17:15
Yerel Seçimlerde %61...
Başarılar Trabzon!!!...
Biz de anca burdan yazarız başka bir şey yapamayız..
Kupanın taaaaaaa...neyse

Şenol Altunsoy
06.12.2013, 17:15

Yeni üyelik ve bu "anlamlı" ilk mesajınız hayırlı olsun.

aaahmet61
06.12.2013, 17:17
Sebahattin Çakıroğlu 'na katılmıyorum.lafla dik duruş olunmaz.ne kadar hibe vermiş trabzonspora ondan haber versin.

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab; 3 milyon lira verip Trabzonspor'a sponsor oldu. Takım ligde ve Avrupa'da başarılı olursa, rakam da artacak

işte böyle insanlar bize lazım.

volkan_627
06.12.2013, 17:18

hahahahahahahaha.......... o nasıl örnek arkadaş.... Türkiye Cumhuriyeti ve Trabzonspor nasıl bir tutulmuş acaba... Yanız burda bir sıkıntı var. Türkiye Cumhuriyeti yazarken dikkat et. TC ibaresi kaldırılıyor ya... sana da kızmasın sonra başbakan...

Travelair
06.12.2013, 17:18

Trabzonspor devlet değil spor kulübüdür. Spor kulübünün camiası her partiden insanlardan oluşabilir. Eğer bir parti ağır basarsa bu diğerlerini küstürür, bu da kulübün potansiyel gücünün bölünmesi demektir. Sonunda spor kulübü olmaktan çıkar, siyaset kulübü haline gelir

Ender Kuyumcu
06.12.2013, 17:19
şike mücadelesi için dönülmez hata yapıldığında geç kalmış olmaz mıyız.*?? şu anda kulübe İHO dan daha fazla zarar veren ne olabilir...

Biz gerekli bütün uyarıları aylardır yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz ama görüyorsunuz ki camia siyasete teslim olmuş durumda.

Çakıroğlu bu açıklamaları yapmamış olsa bugün hala İHO'yu savunanlar olacaktı. Hatta hala savunanlar var.

Trabzonspor kulübü de camiası da maalesef siyasetin oyuncağı olmuş durumda ve bundan çıkarları olanlar da Trabzonspor'a zarar veriyor.

istanbul takımları siyaseti kullanıp hakkımızı gasp ederken bizim içimizdekiler de onların maşalığını yapıp hakkımızın gasp edilmesine yardımediyorlar.

Bu sadece bizlerin gayretiyle olacak bir durumda değil. Şehir buna izin vermemeli.

volkan_627
06.12.2013, 17:19
Sebahattin Çakıroğlu 'na katılmıyorum.lafla dik duruş olunmaz.ne kadar hibe vermiş trabzonspora ondan haber versin.

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab; 3 milyon lira verip Trabzonspor'a sponsor oldu. Takım ligde ve Avrupa'da başarılı olursa, rakam da artacak

işte böyle insanlar bize lazım.

bu adamlar trabzonspor u yönetmek için geliyorlar. para hibe etmek için değil. trabzonspor un yeteri kadar geliri vardır. lakin bu geliri akıllı kullanacak yöneticilere ihtiyacı vardır. şimdiye kadar trabzonspor benim cebimi doldurmaktan daha önemli diyecek bir başkana kavuşamamıştır...

Armağan Dere
06.12.2013, 17:20
çakıroğlu' nun istifa gerekçelerini okuyan biri iho ile ilk kez kongre günü tanıştıklarını sanar....

Soner Öztürk...

Punisher-61
06.12.2013, 17:21
Sike süreci...
Sonra beceriksiz yönetim
Milletvekili gibi davranan baskan
Trabzonspora siyasetin karismasi

Kisa ve özet:

Trabzonspor the end

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

volkan_627
06.12.2013, 17:21
Biz gerekli bütün uyarıları aylardır yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz ama görüyorsunuz ki camia siyasete teslim olmuş durumda.

Çakıroğlu bu açıklamaları yapmamış olsa bugün hala İHO'yu savunanlar olacaktı. Hatta hala savunanlar var.

Trabzonspor kulübü de camiası da maalesef siyasetin oyuncağı olmuş durumda ve bundan çıkarları olanlar da Trabzonspor'a zarar veriyor.

istanbul takımları siyaseti kullanıp hakkımızı gasp ederken bizim içimizdekiler de onların maşalığını yapıp hakkımızın gasp edilmesine yardımediyorlar.

Bu sadece bizlerin gayretiyle olacak bir durumda değil. Şehir buna izin vermemeli.
mevzu burda konuşmayla bitmeyecek akdar uzun ve kapsamlı. telefonunuz bende mevcut. bir türlü müsait zaman olmadı. en kısa zamanda sizi arayacağım. hem tanışmış, hem de bilgi paylaşımında bulunmuş olurruz...

Nazim Can
06.12.2013, 17:23
Bizim baskanin ürettikleri ile bazi renkdaslarin mesajlarinda göründügü üzere beklentileri 100%100 uyuyor, burdan cikan, bu kafanin zekasi ile bizim baskanin zekasi da bonusu oluyor zaten.

aaahmet61
06.12.2013, 17:23
bu adamlar trabzonspor u yönetmek için geliyorlar. para hibe etmek için değil. trabzonspor un yeteri kadar geliri vardır. lakin bu geliri akıllı kullanacak yöneticilere ihtiyacı vardır. şimdiye kadar trabzonspor benim cebimi doldurmaktan daha önemli diyecek bir başkana kavuşamamıştır...

ne kadarmış geliri bari onu yazsaydın.madem bu kadar geliri var niye kaliteli yabancı alamıyoruz.

Ertan1982
06.12.2013, 17:24
Biz birlik olamiyoruz.Trabzonda köyler köylere ilceler ilclere karsi savasiyruz birbirimiz ile.Ondan sonra disardan gelen itler bunu bize karsi kulaniyorlar.Misal Trabzon Rize cekismesini kulanip duruyor milet.Duyanda bizi kanli bicaki sanacak Rize ile.Su kel nihat sike sürecinde bir laf etmisti.Bizim birsey yapmamaiza gerek yok onlar keni aralarinda kavga ederler diye.Nitekim öyle oldu.Sinsi köpeklerin oyuna birkez daha gelik sike sürecinde.

SADECETRABZON61
06.12.2013, 17:26
Akp Savunuculuğu yapan Parti Fanatikliğinden artk Allah Korkusu bile içlerinde kalmamış insanlar..Daha gecen gün Türk diye bir Irk yok diyen Akpye başbakan bir tepki verdimi? Gözgöre göre ülke gidiyor Pkknın dediklerini yapan bir Hükümet var yarın birgün hiçbiriniz yaşadığınız yerde yaşamıyacaksınız.Suriyelilerin durumlarına bakın siz halen parti fanatikliği yapıyorsunuz..Türk demek İslamın coğalması için önemlidir ne kadar az Türk olursa İslam o kadar yayılamaz halen farkında olmadan Aklı sıra Akpli olup Başkanı savunanlar Sizlerin hiçbirine Hakkım Helal değildir hem Şehitlerimize öbür dünyada hesap vereceksiniz hemde Türk İnsanına.

volkan_627
06.12.2013, 17:27
ne kadarmış geliri bari onu yazsaydın.madem bu kadar geliri var niye kaliteli yabancı alamıyoruz.

kaliteli yabancı sadece parayla alınmıyor. onu alabilecek beceri, bulabilecek yönetim veya hoca lazım...

yattara,jaja,teo,şota,symek hepsi kaliteli yabancılardı. ama son zamanlarda alınanlar ve boşa harcanan paralar ortada. sen ronaldo yu alalım diyorsan o kadar para yok tabi. gelir kaynaklarını bir bir yazamam elbette ama kimsenin cebinden para vermesine gerek yok. bize iş bilen, dik durabilecek, sözünün eri bir başkan lazım ki şu anda bu kriterlerin hiç birine sahip olmayan bir başkan var...

Gökhan Koç
06.12.2013, 17:28
Hala inanamıyorum,

Doğruysa eğer, helal olsun Çakıroğlu,

Göktuğ Altuntaş
06.12.2013, 17:29
biz bu adamlar göreve gelmeden öncede diyorduk yanılmadığımız her gün git gide anlaşılıyor diyecek birşey yok Trabzonsporumuzu bu hale getiren başkan ve zihniyetleri utansın.

Ender Kuyumcu
mevzu burda konuşmayla bitmeyecek akdar uzun ve kapsamlı. telefonunuz bende mevcut. bir türlü müsait zaman olmadı. en kısa zamanda sizi arayacağım. hem tanışmış, hem de bilgi paylaşımında bulunmuş olurruz...

ne zaman isterseniz.

Kaan
Yapılan despotluk bakımından Başbakan ve Hacıosmanoğlu'nun birbirinden pek farkları yokmuş, Çakıroğlu'nun söylediklerine bakılırsa.

Armağan Dere
06.12.2013, 17:35
Yeni gelecek yönetimin KUPAYI İSTEYECEĞİNİ YA DA ÇABALAYACAĞINI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?..
KUPAYI BIRAK BORCUNU SİLELİM DEDİLER BELKİ BAŞKANA..
Yavuz HIRSIZ ev sahibini BASTIRDI...

Nazim Can
06.12.2013, 17:38
Trabzonsporu mümkün oldugu kadar kücültüp, dibe vurduralim, sonrada yine biz para verip kurtaralim, klasik rte oyunlari.

CamilloVillegas
06.12.2013, 17:39

Dinle şimdi bak, aslında, demek istediğim şu, bu işler bu kadar....eh...yani, artık...?.. Yani olay şu, bu olay net olarak...ehem....bak bi dinleyin...öhö....haklı olabilirsiniz....belkim...keh...küm

lazfather61
06.12.2013, 17:43

arkadasim sen nerde yasıyorsun, ligtv,iddia, bilet( gerci bu sene kimse maca gitmiyor sagolsunlar futboldan soguttular insanları, ruzgar hep sikebahce yonunde esiyor birturlu ts tarafına donemdi uefa,fifa, cas, yonu degistirmeye calısıyor ama sagolsun canım ulkemin tff baskanı, basbakan talimatı ile atanmıs, vizyonu olmayan sadece babası zengin olan vasısz biri taraıfndan yonetilmemizden sebep ruzgar bir turlu tsye donmuyor herneyse), mac bası ucretler, forma satısları, ts urun satısları, vizyonu olan bir yonetici olsa taraftarlar da bu yoneticiye inansa, zebgin is adamlarının verecegi kendi cıkarları dogrultsunda verecegi paralr tuvalet kagıdı kalır bunun yanında, sırf onuru satsan 7.5 m euro kazanırsın gs balıklama atlar.

ya sizbu zenginleri cok iyi insanlar sanıyorsunuz ama onların tek derdi girdigi yeri iligine kadar somurmektir.

ornek mi bir tanesi tff basında futbolu somuruyor. bjkyi stti bıraktı gitti.

ayrıca kaliteli yabancı degil altyapından kaliteli futbolcu cıkaracak altyapı olusturmak vizyondur,

bakınız ajax barcayı 10 kisi kalmasına ragmen yendi, cokmu para harcadı transfere, b dortmound cokmu para harcadı transfere.

Murat Altun
06.12.2013, 17:46
Tribünlerde siyaset futboldan elini çek tazahüratını ıslıklayanlar aferin size şakşakçılar iki kombineye devam

Enaldo61
06.12.2013, 17:49
Kulübü iyice Akp'nin kuklası haline getirip istedikleri gibi at koşturma peşindeler sanırsam. Buna izin vermeyeceğiz!

Mert Acar
06.12.2013, 17:49
Onurlu bir davranış,helal olsun Çakıroğlu.Tarih bunu da yazar.

Cafer Bulur
06.12.2013, 17:51
Bu kadar dagilmis ve beceriksiz bir yönetime sahip olmamiza ragmen hicbir kesimden kongre cagrisi gelmemesidir aci olan.

Trabzonsporum yerlerde sürünüyor,sahipsiz ve öksüz ama biz seyretmekten baska hicbir is yapmiyoruz.

necmiati61
Sebahattin Çakıroğlu doğru söylemiş de.. Kol kırılır yen içinde kalır, bunu bize değil İHO'ya söylemeliydi.. Ayrıca "kupayı getirmek, namus borcumuzdur" diyordu.. Ne oldu o işlere? Ki İHO'nun yıllardır arkadaşı olduğunu söylüyor, hala tanıyamamış mı İHO'yu.. Neresinden tutsak elimizde kalıyor..

Ahmet Kuru
şaka maka çok pis kandırıldık....

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 17:59
Senaryoyu yazanlar açısından nefis bir senaryo. Kupa gelmediği takdirde şimşekler işin gerçek sorumlularına değil doğrudan kulüp yöneticilerine yönelecek, baş suçlu onlar olacak.

Bundan iyisi Şam'da kayısı.

gabriel omar
06.12.2013, 17:59
Olan oldu.Bu saatten sonra bu tek adam diktasını yıkabileceğimizi sanmıyorum.Kulüp başkanın oyuncağıdır bundan sonra.

Laz_61
06.12.2013, 18:04
Azizi örnek almiş Haci bakti bu işler namusla yürümüyor bozdu yeminini.

emr61
06.12.2013, 18:07
Sonunda daha fazla dayanamadı TS'nin iktidara satılmasına ve şerefiyle istifa etti. Tek gitmesi gereken var aslında o da İHO

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 18:07
Azizi örnek almiş Haci bakti bu işler namusla yürümüyor bozdu yeminini.

Çakıroğlu'nun söylediği, şikâyetçi olduğu bu değil.

İhânetten bahsediyor kullanabileceği kadar açık bir dil kullanarak.

Armağan Dere
06.12.2013, 18:09
Sebahattin Çakıroğlu bence Başkanlığa aday olacak...
Bakalım ne dolaplar daha dönecek o zaman göreceğiz..

fteotdgs
06.12.2013, 18:11
Baskanimiz o parti otobusunun ustunde boy gosterdiginden beri tum yonetimden bekledigim buydu. Cok yazdim ama, oyle bir goruntuden sonra nasil bir gelecek bekliyordu ki yonetimdeki diger uyeler? Bugune kadar (istifa icin) beklediginiz zarar.

Sami Kuk
06.12.2013, 18:12
Vay be demekki Başkan iyice siyasetin içine sokmus takımı yazıklar olsun kupanın derdinde değilmş demekki başkan herkesi kullandı Trabzonsporuda kullandı

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 18:15
UEFA önemliydi, şimdi çok daha önemli hâle geldi.

Büyük oyunu bozacak tek yer var, UEFA.

Trabzonsporu seven e-postasını, faksını göndersin.

Sami Kuk
kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum

Vay acıklasın bakalım neler görüsülmüş?

emr61
İHO İS Tİ FA ! Allah Trabzonspor'un ve TS sevdalıların hakkını çalnların BELASINI VERSİN ! **********

Nazim Can
06.12.2013, 18:18
İho-akp ye karsi fetullah gülen cemaatini mi desteklesek, belki Mehmet Baransu, bir bavulda bizim iho icin cikarir, kisa yoldan kurtuluruz.

fteotdgs
06.12.2013, 18:20
kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum

Vay acıklasın bakalım neler görüsülmüş?

IHO'nun kendisine ait fikirlerini de aciklasaydi bir zahmet. Hakikaten cok merak ediyorum, neymis o fikirler.

bordomavi1
06.12.2013, 18:23
Yönetimde en sevdiğim adamdı.
Bence başkana en yakın isim Sebahattin Çakıroğlu idi. İstifa kararına ve söylediklerine çok şaşırdım.

Adam gibi adamdı.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazim Can
06.12.2013, 18:23
IHO'nun kendisine ait fikirlerini de aciklasaydi bir zahmet. Hakikaten cok merak ediyorum, neymis o fikirler.

Malum secimler yaklasiyor, Trabzonda, maddi manevi önemli bir kale akepe icin, ihonun capi isbirlikcilikden öteye gidemez zaten.

Ogün YAZICI
06.12.2013, 18:24
bu arada gözden kaçmaması gereken bir şey var.dün ve bugün hacı ve çakıroğlu'nun iki farklı açıklamasına şahit olduk.hacıosmanoğlu onur'un serbest kalma maddesinin kaldırılarak sözleşmesi uzatılması gerektiğini ; çakıroğlu da onur'un yürekten bağlı olduğunu ve sözleşme uzatmaya gerek olmadığını beyan etmişti.onur'un aldığı ücrete bakılırsa çakıroğlu'nun bahsettiği bireysel kararlara varabiliriz...

objek
06.12.2013, 18:26
IHO istifa edip giderse ilk aciklamasi soyle olabilir 4-5 ay icersinde akyazi tesisleri bir mescit bir ufak kilise yaptirdim takim avrupada yoluna devam ediyor):

GÖLONSA
06.12.2013, 18:28
Sayın Hacıosmanoğlu keşke biraz etrafındakileri dinleseydi.

Başkan olmadan önce şike süreci boyunca kazandığı sempatiyi çok çabuk tüketti.

Şimdide en yakınlarını tüketiyor.

Ve olan Trabzonspor'a oluyor,hepimize yazık oluyor.

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 18:32
Arkadaş nasıl olur da Trabzonspor'un (veyâ başka bir takımın, hiç farketmez) hakettiği bir kupayı alması ülke menfaatlerine zarar verir.

Bir kupanın! zarar verdiği menfaatleri varsa tüküreyim öyle memleketin içine.

Erdem Koltuk
06.12.2013, 18:37
Yazık. Koskoca Trabzonspor'un haline bak. Bu takımı akpye peşkeş çeken kongre üyeleri her biriniz suçlusunuz. Gerçi bu zihniyet ölüye, deliye oy kullandırır yine istediği seçimi alır kime kızıyorum ki ben. Her şeyden soğudum artık. Koskoca bir yalan bu ülke.

zaferyıldız
06.12.2013, 18:38
siyasetin allah cezasını versin kurtulamadık gitti
yine bir oyun var
biraz dik duracak gibi görünen adam en riyakar çıkıyor kime güvenecek ts li
trabzonspor siyasetin bu kadar dibine dalmamalıydı ,kim kime daldı o da ayrı

Erdem Koltuk
06.12.2013, 18:44
Olan oldu.Bu saatten sonra bu tek adam diktasını yıkabileceğimizi sanmıyorum.Kulüp başkanın oyuncağıdır bundan sonra.

Allahını seversen kimdir bu adamlar?? Ufacık dünyaları ile nereye kadar gidebilirler? İki ters rüzgara bakar bunlar, uçar giderler. Önemli olan bırakacağı tahribat. Mümkün olduğunca takip etmiyorum bu aralar. 10 yıllık lig tv mi kapattım.

hanifta
06.12.2013, 18:46
onurlu adammış helal olsun ... ne de olsa çakıroğlu... :)

poetricus
06.12.2013, 18:47
Bu gidişle Hacı'dan ibaret tek kişilik yönetim kuruluyla sezonu tamamlayacağız.

Yaşar
06.12.2013, 18:48
Herseyi sòylemıs adam, helal olsun.

My
06.12.2013, 18:51
Koskoca camia kendi kaderini clzecek iradeye sahip değilse zaten bitmiş demektir.

Tam anlamıyla varoluş savaşı veriyoruz.

Kamil Çakmak
06.12.2013, 18:52
"Trabzonspor’u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan"

Burası çok önemli Acaba Haklarımızın aranması adına TFF ye yapılan müracatlarda bir eksiklik yada bilerek Dostlar alışverişte görsün hesabı süistimal etme olabilirmi?

TekfurÇayır 61
06.12.2013, 18:54
Başbakan İbrâhimoğlu'na diyor mudur, ne vereyim çalışanıma...

cubido
06.12.2013, 19:03
Bu açıklamalar çok ama çok önemlidir. Balık hafızalıyızdır ama bu sefer yemezler.
İHO seçildiğind tek bir ismi ön plana çıkardı Sebahattin Çakıroğlu.İHO sebahattin çakıroğlu için 30 yıllık (daha fazla da olabilir)dava arkadaşım, bu yola birlikte baş koyduk gibilerinden bir tanıtım yapmıştı onun için.
Gelelim bugünkü duruma ; Bırakın siyasete bulaşmasını elle tutulur hiçbir yanı olmayan, çapsız, vizyonsuz, plansız-programsız bu başkan ve yönetim kurulunu hala savunanlar olduğunu görmek çok acı.
Maalesef Türk insanı çok saf. Hoşlarına giden iki laf ettiniz mi bir anda akan sular duruyor. Dik duruşu, hakkının savunulmasını çok özlemiş ve buna ihtiyacı olan Trabzonspor camiası, bu boşluğu iyi gören(burada hakkını yemeyeceğim kendinden beklenmeyen bir zeka pırıltısı gösterdi) adayı anında seçiverdi. İHO'nun siyasete bulaşmasının seçim öncesine dayandığı anlamak zor değil. Tam bir seçim manevrası ile (rakibine çamur at o aklayana kadar sen seçimi kazanırsın) Muharrem Usta'yı akp adayı gibi göstererek ipi göğüsledi.
Sonrasında ne mi oldu?
Fatih Tekke gelmeden gitti Ünal Karaman geldi, sonra o da gitti.
Alman kondüsyoner gelmeden gitti, yerine de kimse gelmedi.
Volkan'a dünyanın lafı söylendi ertesi hafta sahadaydı. Sonra tekrar baskı yapıldı kadro dışı bırakıldı.
Takımda sezon başı beğenirsin beğenmezsin 3 solbek varken 3'ü de gönderildi.
Hadi bunlar iş bilmezlikten kaynaklı tutarsızlıklar diyelim asıl golü seçim vaadi olan kupa da yemedik mi?
Sivas'ın şikeci başkanına kefil olmadı mı?
Taraftar baskısı olmasa hala federasyona başvurmayıp sürenin geçmesini bekleyip sonra da "aa pardon atlamışız " demeyeceklermiydi. Allahtan taraftar uyanık yemedi bu senaryoyu.
Mesele akp, chp,mhp meselesi değil konu Trabzonspor'un hakkıysa üçü de haklıdan değil güçlüden yana oldu ve şikecileri destekledi.
Mesele bizim gerçekleri görüp görmememiz.
Ali ağaoğlu 10 milyon euro vereckmiş, rıza zerrap 3 milyon euro verecekmiş. Bu adamların bu paraları Trabzonspor sevdasından değil başbakanın talimatıyla verdiğini anlayamayacak zekada değil bu taraftar. Ama bunu bilmesine rağmen konu para ve transfer olunca hiçbir ilkesi kalmayıp bir anda eleştirdiği siteme yani "güçlü haklıdır" a dönen de yine bu taraftar.
Daha öncede yazdım yineliyorum. Son birkaç yıldır takımına kazanıp kazanmaman önemli değil yeterki "dik oyna" diyen taraftar, şimdi kendisi "dik durma" yı beceremiyor.
Ama sizin gibilere inat bu camia haklının sesi olmaya ve tek başına da kalsa rüzgar değirmenleri ile savaşmaya devam edecek.

temel_yilmaz
06.12.2013, 19:07
Bence iho Trabzonspor'un hakkı olan kupasını satmıştır daha ne desin adam.

delikoyun
06.12.2013, 19:08
hacıosmanoğlu kupa satmaz hacıosmanoğlu kolay defter kapatmaz o aileyi bilirim

Murathan
06.12.2013, 19:12
Burnuma kötü kokular geliyor, Çakıroğlu geldiğinden beri kupa ve yerlinin yerlisi diyor.

Mustafa Ayazoğlu
06.12.2013, 20:27
hacıosmanoğlu kupa satmaz hacıosmanoğlu kolay defter kapatmaz o aileyi bilirim

güler geçerim :)

Rıza ÇOLAK
06.12.2013, 20:29
Hacı geldiğinde imzamı atmıştım. yineliyorum. HACI SONUN BAŞLANGICI.Bu güne kadar hiç bir sözünü tutmadı. Bundan sonra da tutmayacak. Tek amacı taraftarı kandırmak. Uzaktan birileri tarafından yönetilliyor. Bunu Gerçek taraftar görebiliyor ama başkan taraftarı bir kısım taraftarımız maalesef gerçeklerin farkında değil. hacı nın bu takımı yönetebilecek vizyonu, bilgisi ve becerisi mevcut değildi, hala da değil

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.12.2013, 20:43
Arkadaşlar hakaret konusuna dikkat lütfen.

Tufan AYAN
06.12.2013, 20:53
trabzonsporda her zaman siyaset vardı. şimdi tek fark şu dominant iki zihniyet aynı yönetimde geçinemez. belki dost olur belki birbirilerine kız alıp verebilirler ama o yönetimde geçinemezler. ben açıkcası şasırmadım istifaya.

yönetimde revizyon olabilir. ihoda baskın dediğim dedik bir yönetsel tarz var lider gibi değil amir gibi daha çok. ve onu seçenler bunu en iyi bilenlerdi şimdi bunların konuşuluyor olması enteresan.. daha ilk toplantıda basın mensubuna sen ts başkanına bunu soramazsın cevabıyla yetinirsin diyen adam. ben fevri kısımlarını budarsa trabzona çok faydalı olacağını düşünüyorum.
bu istifa sadece geçinememekten dolayıdır. fikir ayrılığından dolayıdır. aşırı büyütülmesi trabzonspora zarar verir.

bu istifa ne ihoyu kötü yapar ne çakıroğlunu haklı yapar. yarın birgün belkide sarmaş dolaş göreceğiz. biz trabzonsporlular asi insanlarız anlık konuştuğumuz kesip attığımız çoktur..

inşallah ts zarar görmez..

gurur6134
06.12.2013, 21:05
Iho trabzonsporun aziz yildirimi olmanin pesinde ..yol yakinken yilanin basi ezilmeli..artik ihonun maşa oldugundan zerre suphem kalmadi..

gurur6134
06.12.2013, 21:10
Cakiroglunu begeniriz begenmeyiz lakin kupanin pesini birakmayacak tek isimdi yonetimde..artik oda gitti kupa ihonun yani rte nin insafina kaldi..ustune bir bardak soguk su icebiliriz an itibariyle..

must61
06.12.2013, 21:15
Bu zamana kadar yapılan amatörlüklere, söylem ve icraat dönekliklerine,vizyonsuz basiretsiz anlayışa,taraftarı ikiye bölen açıklamalara rağmen ısrarla Hacıosmanoğlu'nu destekleyenleri ;siyasi fikri Trabzonspor sevgisi ötesine geçmiş bireyler olarak görüyordum.

Ama bu açıklama ve istifa sonrasında da hala tam destek zihniyetinden ayrılmayanın aklından şüphe ederim.

gurur6134
06.12.2013, 21:17
Bu zamana kadar yapılan amatörlüklere, söylem ve icraat dönekliklerine,vizyonsuz basiretsiz anlayışa,taraftarı ikiye bölen açıklamalara rağmen ısrarla Hacıosmanoğlu'nu destekleyenleri ;siyasi fikri Trabzonspor sevgisi ötesine geçmiş bireyler olarak görüyordum.

Ama bu açıklama ve istifa sonrasında da hala tam destek zihniyetinden ayrılmayanın aklından şüphe ederim.

Aynen onlar ne ts li ne iho sevdalisi onlarin sevdasi rte..rte nizide alin gidin..

Fatih Öztürk
06.12.2013, 21:23
İbrahim Hacıosmanoğlu:Kupa bizim namusumuz,ondan asla vazgeçmeyız.ya biz kupayı alırız yada kupa bizi...

Delikanlı adam seçime gider,seçilirsen haklısın.bekliyoruz...

DeAgLeMaNyAq
06.12.2013, 21:25
Çakıroğlu'nun görevime devam edeceğim söyleminin bir geçerliliği yok. Zaten kendisi yönetim kurulu toplantılarına katılmıyor bağımsız üye olarak ne gibi yaptırım gücü olabilir. Hacıosmanoğlu yönetiminde onu tasvip etmeyen birçok kişinin olduğunu düşünüyorum bence toplu istifa edip olağanüstü genel kurula zemin hazırlamaları gerekiyor...

Alihan Ertürk
06.12.2013, 21:29
Yonetimde istifalar devam edecek.

IHO'ya yeni yonetimde bol parali is adami verecekler, onlar da bize kücük yildizlar alacaklar. Sezon sonu ligi en kotu 2. sirada bitirecegiz..

Iste bunlar hep plan-program.
Padisah oyle buyurdu...

Mert'
06.12.2013, 21:34
Tez zamanda Hacıosmanoğlu da istifa eder umarım biraz yüzü varsa.

inadina61_08
06.12.2013, 21:35
Daha ağırı olurmu bilemem ama bunlar kavgada söylenmez, ne kadar taraflı olursan, ne kadar birinin peşinde olursan ol bu sözlerin içinden bir iki kelime bile doğru diyebiliyorsan iş bu sözlere sığmayacak kadar vahim ve kötü demektir.

ccd6167
06.12.2013, 21:36
yahu dunya kupasi kuralari cekildi biri baslik acsa olmaz mi?

Fatih Öztürk
06.12.2013, 21:37
Yonetimde istifalar devam edecek.

IHO'ya yeni yonetimde bol parali is adami verecekler, onlar da bize kücük yildizlar alacaklar. Sezon sonu ligi en kotu 2. sirada bitirecegiz..

Iste bunlar hep plan-program.
Padisah oyle buyurdu...

Aynen öyle.2 haftadır Reza Zerrab,Ali Ağaoğlu sondajı vuruluyor yerel medya üzerinden.belliki Çakıroğlunun zoruna gitmiş bu olay.

Alihan Ertürk
06.12.2013, 21:38
Ali Uzunay'in istifasini bekliyorum birkac gune, daha fazla göz yummayacaktir o da umarim.

Berke6198
06.12.2013, 21:40
Bu kulübü yol geçen hanına çevirenleri Allah bildiği gibi yapsın.

Sefa Alış
06.12.2013, 21:49
İHO'nun TFF ile danışıklı dövüş yaptığına inanmaya başlayacağım.

Mert'
06.12.2013, 21:49
Şike başlığında yazılıyordu hacı kupayı satmıştır belli şeyler karşılığında diye yok artık diyordum ama artık inanmaya başladım..

MaEsTrO
06.12.2013, 22:07
Bu pisligi secim temizler ama anlamiyor

Veysel
06.12.2013, 22:10
Başkan işini bilir problem yok :)

Fatih Birinci
06.12.2013, 22:21
Yazik ya şu dùştügümü hale bak.!!!

brnclhn
06.12.2013, 22:29
iho için bunların bi anlam ifade ettiğini sanmam hiçbişe umrunda diil.rte sevdası adamın gözünü karartmış hiçbişe umru diil ne trabzonspor ne istifalar...varsa yoksa başbakan,dünya lideri,bilmem ne...hayatını buna yoğunlaştırdı başka hiçbişeyle ilgilenmiyo..bi de arkasında bi taraftar grubu var tg... onlar da aynı kafa...siyaset başbakan onlar için herşeyden önemli...biz de yırtınalım burda...

ibrahim
06.12.2013, 22:30
Yönetimde desteklediğim, eli ayağı düzgün, ne dediğini bilen son adamda gitti. IHO istifa!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih Birinci
06.12.2013, 22:43
Cok severim reis cakiroglunu...iho yu da severim ama ne bileyim arkadaşlar BiTTik BiZ!!!!!

Muhammet Kalkışım
06.12.2013, 22:46
Camia kulübü bugünlere düşüren sözde devrimci, uygulamada "atama memur" başkanı affetmeyecek diye umuyorum. Ben asla affetmeyeceğim, orası kesin.

Sayın Çakıroğlu'na gelecek olursak, neler oldu neler bitti açıklaması gerek. Dobralıkla patavatsızlığı birbirine karıştırmıyorsa şayet yeni açıklamalarını bekliyorum. Bugün ne söylediyse arkasında durmalı, dünkü hatalarını da anlatmalı.

A.Gökhan AKIN
06.12.2013, 22:50

iho'nun kendisine ait fikri olacak kapasitesi ne zaman olmuş.. Var sa bir fikri başkasınındır..

zafer6161
06.12.2013, 23:03
çakıroğlu,kupanın,gelmeyeceğini,anlayınca,istifa,e tti:)

Yiğit Gayretli
06.12.2013, 23:05
Ben istifayı samimi bulmuyorum. Kulüp siyasete dün bulaşmadı. Siyasetten rahatsız olan mitingin ertesinde bırakırdı görevini.

gerenimo
06.12.2013, 23:12
akp hacıosmanoğluna of'da bir mahalle muhtarlığı bahşetse de yakamızdan düşse.

Fatih Birinci
06.12.2013, 23:17
Ben istifayı samimi bulmuyorum. Kulüp siyasete dün bulaşmadı. Siyasetten rahatsız olan mitingin ertesinde bırakırdı görevini.

Tebrik.ederim.olaylar daha farkli galiba....

tlotwat
06.12.2013, 23:19
başkan akp mitingine çıktığı an benim için bitmişti Trabzonspor başkanı

siyasi görüşü ne olursa olsun bunu yönetimine yada taraftarlara yansıtamaz

Trabzonspor herhangi bir siyasi görüşün yada belli bir zümrenin takımı değildir

ama takımın içinde belli bir siyasi görüşü açıkca savunan bir başkan

ve buna açıkca tribünden destek veren iktidar yalakası taraftarlar var

ama gerçek TRabzonspor taraftarı takımını bu insanlara yedirmeyecektir

lazibere
06.12.2013, 23:38
Camia kulübü bugünlere düşüren sözde devrimci, uygulamada "atama memur" başkanı affetmeyecek diye umuyorum. Ben asla affetmeyeceğim, orası kesin.

Sayın Çakıroğlu'na gelecek olursak, neler oldu neler bitti açıklaması gerek. Dobralıkla patavatsızlığı birbirine karıştırmıyorsa şayet yeni açıklamalarını bekliyorum. Bugün ne söylediyse arkasında durmalı, dünkü hatalarını da anlatmalı.

Neyi açıklasın adam daha. Tayyip'e yalakalık yapmaktan başka birşey yapmıyor dedi, yetmez mi.?

İHA, Trabzonspor Başkanı değil AKP il başkanı gibi çalışıyor. Tayyip le yapılan pazarlıkları anlatmasını mı bekliyorsunuz. Yemin vermiştir iha,

Buraya yazıyorum

İHA ve tayyip, Aziz 'i indirmek için işbirliği yapmışlardır. başka da bir amacı yoktur bu herifin..

başkandan sebep maç bile izlemiyorum. Bir siyasi partinin kuklası olmuş durumdayız. O bakımdan bir anlamı yok

Her zaman kullanılan biz oluruz.

Tayyip^e yardakçılık yap ama hiç bir kazanma??

Enayilik denir buna , Kofluk denir ve gerizekalılık denir başka da bir anlamı yoktur bunun

yatara
06.12.2013, 23:41
adamimdi bu benim ya yazik oldu :(

Hüseyin Başoğlu
06.12.2013, 23:46

bu tip adamlar öyle 1 şeyde hemen ben bırakıp gidiyorum demez raconlarına yakışmaz:D

benim düşüncem sabretmiştir iho oyalamış olabilir hani bak bunu kupa için yapıyorum vs. felan die...Samimi olmasa çakıroğluda zaten iho gibi akp yalamalığı yapardı bugunde istifa etmezdi..ama şuna katılıyorum sadece bu siyasetçiliğiyle alakalı bişi değil bu istifa...sağlam dolmuş çakıroğlu...

Sibel
06.12.2013, 23:54
Durmak yok Hacı, yola devam(!)

Muhammet Kalkışım
06.12.2013, 23:56
Neyi açıklasın adam daha. Tayyip'e yalakalık yapmaktan başka birşey yapmıyor dedi, yetmez mi.?

İHA, Trabzonspor Başkanı değil AKP il başkanı gibi çalışıyor. Tayyip le yapılan pazarlıkları anlatmasını mı bekliyorsunuz. Yemin vermiştir iha,

Buraya yazıyorum

İHA ve tayyip, Aziz 'i indirmek için işbirliği yapmışlardır. başka da bir amacı yoktur bu herifin..

başkandan sebep maç bile izlemiyorum. Bir siyasi partinin kuklası olmuş durumdayız. O bakımdan bir anlamı yok

Her zaman kullanılan biz oluruz.

Tayyip^e yardakçılık yap ama hiç bir kazanma??

Enayilik denir buna , Kofluk denir ve gerizekalılık denir başka da bir anlamı yoktur bunun

Bugün dile getirdiği suçlamaları hastalığına sığınarak mı sümen altı etti? Niçin aylar öncesinde konuşmadı (-ki hâlâ konuşmuyor aslında), niçin her dediğini çiğneyen sözde dostunu çiğnemedi aylarca? Aslında söylenecek o kadar çok şey var ki...

Kendi çerçevemden değerlendirecek olursam, aziz denen şerefsizin yıldırımından farkı yok İHO'nun. Onun da 2. adamının bilmediği şeyler varsa utansın kendinden.

Muharrem Usta'nın vaatlerinin uygulamasını görüyoruz İHO'da ve görmeye de devam edeceğiz.

Bir renktaş yazmıştı bir zamanlar: "Usta gösterip Hacıosmanoğlu vurdular."

Enes Ünal Kaya
06.12.2013, 23:58
Başımız Belaya Kaldı Ya :/

Mollasalihoğlu
06.12.2013, 23:59
Arkadaşlar fikirlerimizi kurallar dahilinde yazalım.

emrehuylu
07.12.2013, 00:04
Profesyonellikten ve vizyon sahibi olmaktan uzak 3-5 ne oldugu belirsiz adama koca Trabzonsporu emanet ederseniz olacagı budur.Hacıosmanoğlunu Muharrem Ustanın yerine oraya getirenlerde kendilerini sorgulasınlar.

salihismet
07.12.2013, 00:05
Hala daha öküzün trene baktigi cayirdan Trabzonspora bakanlar var, bir adim öne gitmeden olduklari
yerden Iho dan mücize bekleyenler var. Hicbir yönetim yanindaki bu kadar kisiyi kaybederek yoluna
devam etmedi, etmemeside gerekirken bu hala daha niye direnir, Trabzonspora babasinin ciftligi
muamelesi niye yapar, asil beni sasirtan Trabzonsporun ileri gelenleri hala daha neyi bekliyorlar?

OFLU_79
07.12.2013, 00:05
Aynen istedikleri gibi dönüyor hersey.

Bizim taraftarIda iyi bir gaza getirdiler.

Ilk Senol Günesi harcadIlar ver Sadri SenerI.

salihismet
07.12.2013, 00:06
Durmak yok Hacı, yola devam(!)

Hangi yola?

BulentOzkul
07.12.2013, 00:10
Taraftar gruplarının birşeyler yapması gerekiyor (Trabzonlu Gençler hariç) başkanı devirmek için acaba büyük bir yürüyüş mü düzenlesek ?

Sabahattin Çakıroğlu nun söyledikleri bizim için süpriz olmadı aslında, bunları biz aylardır söylüyorduk şimdi bence ne yapılabilir onu düşünmeliyiz :confused:

My
07.12.2013, 00:37
Düşünün, koca camia siyasetin elinde oyuncak olmuş ama o camianin ileri gelenleri kilini kipirdatmiyor/kipirdatamiyor. Çok büyük hayal kırıklığı.

Veysel
07.12.2013, 00:40
Düzenleyelim yürüyüşler tesis basalım malouda bosingwa'yı dövelim Mustafa R.AKÇAY'ı linç edelim Avrupa Ligi maçlarına çıkmayıp, lig maçlarına 61. Dakika'ya kadar oynayıp protesto edelim

Sibel
07.12.2013, 00:59
Hangi yola?

Miting yolu.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2013, 01:01
çakıroğlu diyor ki

http://www.medyatrabzon.com/d/news/95269.jpg

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2013, 01:04
camia artık bu hainlerin hesabını kessin

nedir bu yahu.

al hacıosmanoğlu'nu vur çakıroğlu'na

bunlar hep tribünlere oynuyor

sanatik
07.12.2013, 01:12
Dogrusunu yapmis.

Gecmis olsun.

Mustafa Ayazoğlu
07.12.2013, 01:14
benim anladığım şu

çakıroğlu , başbakan ile sık sık görüşen hacıosmanoğlu sır vermese bile kupa sözü aldığı düşünüyor

işler öyle olmadığı aşikar

KRAL ÇIPLAK

sözü işin bittiği noktadır.

arahna
07.12.2013, 01:22
başından beri rahatsız olduğum biriydi.bizdendir deyip kabulleniyorum. bıraktığı iyi oldu. çakma kabadayı havaları hoş değildi,hiç güven vermedi
bırakıp kaçması ve arkadan konuşması düzeyini iyice gösterdi
soralım bugüne kadar ne işe yaradın ne yaptın bir de onun raporunu versin

salihismet
07.12.2013, 01:47
başından beri rahatsız olduğum biriydi.bizdendir deyip kabulleniyorum. bıraktığı iyi oldu. çakma kabadayı havaları hoş değildi,hiç güven vermedi
bırakıp kaçması ve arkadan konuşması düzeyini iyice gösterdi
soralım bugüne kadar ne işe yaradın ne yaptın bir de onun raporunu versin

Genellikle fikri sorulmayanlarin bir ise yaradiklari görülmemisdir.

mhs61
07.12.2013, 01:51
Hala daha öküzün trene baktigi cayirdan Trabzonspora bakanlar var, bir adim öne gitmeden olduklari
yerden Iho dan mücize bekleyenler var. Hicbir yönetim yanindaki bu kadar kisiyi kaybederek yoluna
devam etmedi, etmemeside gerekirken bu hala daha niye direnir, Trabzonspora babasinin ciftligi
muamelesi niye yapar, asil beni sasirtan Trabzonsporun ileri gelenleri hala daha neyi bekliyorlar?

Trabzonsporun başkanı şuan RTE dir. Ve ona karşı duruş sergileyemez kimse

arahna
07.12.2013, 01:51
Genellikle fikri sorulmayanlarin bir ise yaradiklari görülmemisdir.

işe yarasa fikri de sorulur bence
iç hesapları iyi bilmiyoruz tabiki
ama dün çok iyi dediğin adama bugün kötü konuşuyorsan ve kişisel hesap yapıyorsan hoş değil
ve ben işe yaradığına inanmıyorum
muhtemelen transfer konularında herkes birini öneriyor ve anlaşmazlık çıkıyor
ağaoğlu sponsor olacağım dediyse nesinden rahatsız olunur ki

Bedri Sertkaya
07.12.2013, 01:58
Yersiz ve zamansız bir istifa!İHO ne yapsın etsin ağaoğlu ile ebru gündeş'in kocasını yönetime getirsin.

salihismet
07.12.2013, 02:00
işe yarasa fikri de sorulur bence
iç hesapları iyi bilmiyoruz tabiki
ama dün çok iyi dediğin adama bugün kötü konuşuyorsan ve kişisel hesap yapıyorsan hoş değil
ve ben işe yaradığına inanmıyorum
muhtemelen transfer konularında herkes birini öneriyor ve anlaşmazlık çıkıyor
ağaoğlu sponsor olacağım dediyse nesinden rahatsız olunur ki

Degisik fikirler ortaya atiyaorsunuz, hangisi dogrudur bilemem, ne Haciyi tanirim, nede Cakiroglunu.
Fakat Hacinin Trabzonspora baskanlik edemeyecegini ta basindan beri söyleyenlerdenim, onunla
yola cikanlar onun neyine güvenerek yola ciktilar hala anlamis deyilim.
Sunuda söyleyeyim bu tartismalar transfer konularindan cikmis degil, isi bu kadar basite siz indirgiyorsunuz,
yada isinize öyle geliyor.

kalavara
07.12.2013, 02:34
mesele istifa değil sonrasında sarf edilen sözler. başkana çok keskin bir eleştiri var, camianın rahatsızlığı ortada, ülkedeki herşey tek eleden idare edilmek isteniyor ve keza halihazırda trabzonspor da bu çemberin içinde, yazık ederiz tarihimize, o kadar.

emre duman
07.12.2013, 02:36
Futbolun temizlenmesi için siyasetin futbolun içine kadar inmesi gerekiyor iyi niyetle yapıldığı sürece.

Ömer Öztürk
07.12.2013, 02:55
Akgençler rahatsiz anladigim kadariyla! 2yildiza tav

Tolga
07.12.2013, 02:59
futbolun temizlenmesi için siyasetin futbolun içine kadar inmesi gerekiyor iyi niyetle yapıldığı sürece.

:d :d :d

Yaşar
07.12.2013, 03:03
Hala daha transfer peşinde olan Trabzonspor taraftarı var ya, görünce üzülüyorum.

emre duman
07.12.2013, 03:05
:d :d :d

siyasetin olmadığı hiç biryer yoktur önemli olan niyet gülüncek bişe yok bunda.

Afadersin spor bakanı ne halta yarıyor ? Onun işte bu durumlarda yapması gerekn görevleri ve sorumlulukları var ama o napıyor kamera arkasından neler çeviriyor kim bilir bunlar ulu olrta yapılmalı anlatmak istedim bu.

Tolga
07.12.2013, 03:11
siyasetin olmadığı hiç biryer yoktur önemli olan niyet gülüncek bişe yok bunda.

Afadersin spor bakanı ne halta yarıyor ? Onun işte bu durumlarda yapması gerekn görevleri ve sorumlulukları var ama o napıyor kamera arkasından neler çeviriyor kim bilir bunlar ulu olrta yapılmalı anlatmak istedim bu.

Bende bunca yıllık Cumhuriyet tarihinde bir tane bile dediğin adamdan çıkmadığı için, iyimserliğine güldüm.

He çıkan vardır belki biz görmedik, göstermediler falan, ama yok yani.

Komik olan bu.

İskender Çakmak
07.12.2013, 07:46
Adam aklımdakilerin hepsini söylemiş. Siyaset Trabzonspor'da olmamalı. Duruşumuzu tipik anadolu takımı duruşuna çevirmemeliyiz.

Ertan 51
07.12.2013, 08:50
Daha önce de dediğim gibi,
bu zamana kadar hiç şahit olmadığım gariplikler yaşanıyor Trabzonsporum da,
kim haklı kim hakısızı geçtim,insan mahçup oluyor tüm bu olan bitenlerden,
Başkan camiayı öyle bir hale soktu ki resmen param parça olduk:(

CAFER ÖZER
07.12.2013, 09:49
Kısaca Kulüp yöneticiliği ile Siyaseti çorba haline getiren İHO ya Kapağı takmış gitmiş
Utanmadan İHO birde diyorki benim dönemimde Kulüp siyasete hiç bulaşmadı
Tribünler Boş herkes takıma karşı küstü
İşte İhonun eseri 5-6 ayda 7-8 yönetici istifa takımın durumu belli
tribünler Boş
Trabzonspor tarihinin en boş başkanı İho

CEMEFKER
07.12.2013, 10:09
çakıroğlu diyor ki

http://www.medyatrabzon.com/d/news/95269.jpg

Alın işte.... Ya bırakın bu işleri....Neye tepki, kime tepki, kimin hangi duruşta olduğu belli değil....Hangi duruş, neye tepki....??!!!

Anlaşılan herkesin kafası karışık...Yukarıda birisi değinmiş ......Dünki sözlerin sahipleri/sahiplenenler bu anlayışlarında samimi idilerse zamanında niye bu kadar ses çıkmadı/çıkarmadılar ( örn. Kazlıçeşme.... ) ...

Başta sistemin bozukluklarını düzeltmek, devrim yapmak için yola çıkanlar, sistem ile yoğurulmuş ve sistemin içinde boğulmak üzereler....

ofluselo
07.12.2013, 10:40
Zamanında Hacıosmanoğlu da Albayrak yönetiminden istifa etmişti...Satıcılık bizim yönetiçilerde zaten vardı.Şaşırmamak lazım. Hatırlıyorsanız şampiyonluğa oynadığımız sezon Alex ve başkanı Başbakanın mekanında poz veriyorlardı..Arada pozumuzu da vermek lazım diyorum ben ;)

iso_4939
07.12.2013, 11:09
fazla sürmez iho,da yakında ıstıfa eder akp,den adaylıgını acıklar canını verecegı kısı ıle durmak yok yola devam der...