PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazır Ol İstanbul, Osasuna Maçı İstanbul'da Olabilir

CAFER ÖZER
12.09.2006, 10:27
UEFA, 'SEYİRCİSİZ İSTANBUL' DİYEBİLİR
Trabzonspor?un Perşembe günü Osasuna ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili olarak Bordo-Mavililerin aldığı cezada önemli bir değişikliğe gidilebilir. Trabzonspor Yönetim Kurulu?nun Şenez Erzik aracılığı ile UEFA nezlindeki lobi hareketinden edinilen bilgilere göre, "UEFA Trabzonspor?u yüklü miktarda para cezası verecek tarafsız sahada seyircili onamasına müsaade edecek" UEFA böyle bir karar verirse, Trabzonspor yönetiminin Türkiye içindeki tarafsız saha konusunda İstanbul?u isteyeceği ve saha olarak da Kadıköy Rüştü Saraçoğlu?nu talep edeceği belirtildi.
Karadeniz gazetesinden bir haber atşe olmayan yerden duman çıkmaz,İstanbul Bmn hazırlıksız yakalanmayalım,Öyle bir şey olsa var ya Kadıköy Ful çeker.

immortal_TS
12.09.2006, 10:29
Öyle birşey olsun boğarız Osasunayı burda Tribünün kralını yaparız Allahım inşallah İstanbulda olur.

Kaya
12.09.2006, 10:30
Trabzonspor?un Perşembe günü Osasuna ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili olarak Bordo-Mavililerin aldığı cezada önemli bir değişikliğe gidilebilir. Trabzonspor Yönetim Kurulu?nun Şenez Erzik aracılığı ile UEFA nezlindeki lobi hareketinden edinilen bilgilere göre, "UEFA Trabzonspor?u yüklü miktarda para cezası verecek tarafsız sahada seyircili onamasına müsaade edecek" UEFA böyle bir karar verirse, Trabzonspor yönetiminin Türkiye içindeki tarafsız saha konusunda İstanbul?u isteyeceği ve saha olarak da Kadıköy Rüştü Saraçoğlu?nu talep edeceği belirtildi.
Karadeniz gazetesinden bir haber atşe olmayan yerden duman çıkmaz,İstanbul Bmn hazırlıksız yakalanmayalım,Öyle bir şey olsa var ya Kadıköy Ful çeker.

İnşallah istediğimiz bir karar gelir Avrupa'dan...

Allah Allah... :)

maskeli61
12.09.2006, 10:34
inşallah öyledir ama ben böyle bişey olacagını sanmıyorum herşeyin hayırlısı...

öyle yada böyle osasunaya bi bejeke tarifesi yapacaz siz merak etmeyin

ADAM GİBİ ADAM ZİYA DOGAN FARKIYLA.....

ŞAMPİYONA SELAM .... ŞAMPİYON TRABZONSPORUMMM

CAFER ÖZER
12.09.2006, 10:35
Dün lig tv haberlerde geçti Yaptığımız itiraza cevap yarın verilecekmiş.Karar yarın,bu olay yetişirmi bilmem,Gerçi 1 gündede olsa biz organize oluruz yeterki şaşırıp böyle bir karar versinler,

Külünkoğlu
şükrü saraçoğlu bize verilecek en son staddır.

Naim
Yakarız Kadıköyü YAKARIZ!!

Edit:Kadiköy olamaz onlarında aynı gün maçı var

h@msi61
12.09.2006, 10:36
böyle bir şey olursa harika olur, biz İstanbuldakiler için bjk maçından sonra Osasuna maçı tadından yenmez valla....
ama saçmalık tabiki, aynı gün fenerin kendi sahasında randersle maçı var:)

Ayşe Aygün
12.09.2006, 10:38
Vallahı istanbulu versinlerde neresi olursa olsun.

sarman61
12.09.2006, 10:39
İnşallah olur
gidip takımımızı destekler iz.

Naim
12.09.2006, 10:40
İstanbulda
İnönü olmaz
aynı gün maç var
Kadıköy olmaz Aynı gün maç var
samiyen Zaten olmaz
Olimpiya peş peşe iki maç kaldırımı?? bilinmez
eee Başka stad yokk
Maltepeeeee :D

Kaya
12.09.2006, 10:40
İnönü gibisi yok bence. İnşallah İnönü olur.

h@msi61
12.09.2006, 10:41
aynı gün hem fenerin hem beşiktaşın kendi sahalarında maçı var. samiyenin cimboma bile hayrı yok, adamlar olimpiyatta oynuyolar. olimpiyata verileceğini ise hiç sanmıyorum 2 gün arayla bir stadda maç yaptırmazlar artı olarak olimpiyat için vasıta ayarlanması filan daha uzun zaman isteyen birşey. haberin yazarı desteksiz atmış...

AtalaY_BuğrA
12.09.2006, 10:41
Biraz beyin jimnastiği yaparsak Kadıköy'de olmaz zaten maç. Fenerin de maçı var aynı gün.İnönü'de Bjk nin maçı var oda olmaz. Samiyen olursa belki olur bence. Olimpiyat'ta bir ihtimal ama bence karar değişmeyecek gibi.

Kaya
12.09.2006, 10:44
Aynı gün maç var demek... Tam da heyecanlanmıştık...

Ne yapalım Beşiktaş ya da Fenerbahçe gitsin başka yerde maç yapsın...
Maltepe olabilir mesala dimi Naim abi... :D

éfulim53
12.09.2006, 10:45
istanbul osasunayı bekliyor ;)

sarman61
12.09.2006, 10:46
istanbul osasunayı bekliyor ;)

Efulim hoşgeldin abi. Sonunda buradasın.

selcuk
12.09.2006, 10:47
bence olimpiyat olur interlen milan da iki günde pes pese mac yapiyorlar ayni statta
hemde gaysaray bugün oyniyacak yani 2 gün fark olacak maclarin arasinda yani bence tarafsiz sahada oynanacaksa olimpiyatta olsun

tirabzonli
12.09.2006, 10:48
Beyler böyle birşey olursa bence en uygunu Ankara'dır.

Küçükalioğlu
12.09.2006, 10:48
saçma bence bu haber.

Armağan Dere
12.09.2006, 10:49
kadıköy'de olacağını sanmıyorum onlarında maçı yok mu aynı gün uefa maçı..ama olimpiyat olabilir..inşallah olur da yığarız onları olimpiyata..

Burçak
12.09.2006, 10:51
yaa haberin başlığına bakın içinde yazan yazıya bakın. başlıkta seyircisiz istanbul diyor, haber metninde seyircili olabilir. nasıl haber yapıyo bunlar yaa

tirabzonli
12.09.2006, 10:51
Beyler niye hep İstanbul'u düşünüyoruz biraz da Ankaralılar sevinsin :)

selçukabi
12.09.2006, 10:53
Siz hayal kurun bakalım maç ANKARA'da naberrrr....İstanbulda stat mı var ki İStanbulda oynansın laaa :D

sarman61
Naim abinin dediği gibi biraz zor gibi bizde sevindik. Anlaşılanr Beşiktaş maçı sonrazı gelen galibiyet bizi bayağ leyla yapmış. Aklımız 10 karış havada geziyor. Ama keşke olsa istanbulda.

selcuk
yaa haberin başlığına bakın içinde yazan yazıya bakın. başlıkta seyircisiz istanbul diyor, haber metninde seyircili olabilir. nasıl haber yapıyo bunlar yaa

ya sen yanlis okudun yada yanlis yazan biyerden

selcuk
12.09.2006, 10:56
Beyler niye hep İstanbul'u düşünüyoruz biraz da Ankaralılar sevinsin :)

hasilat , stad ve bicok seyden ötürü istanbul bence daha iyi
varmi ankarada olimpiyat gibi stad
vallahi klüb iyi para kazanir hemde yani bi aksamligina istanbula ankaradan gidemiyecekmisiniz sanki benim gibi 2 bin kilometre uzaktasiniz

Gamze
12.09.2006, 11:03
Allahım ne güsel haber ya inşallah!!!

Burçak
12.09.2006, 11:03
ya sen yanlis okudun yada yanlis yazan biyerden
işte haber

Trabzonsporun Perşembe günü Osasuna ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili olarak Bordo-Mavililerin aldığı cezada önemli bir değişikliğe gidilebilir. Trabzonspor Yönetim Kurulunun Şenez Erzik aracılığı ile UEFA nezlindeki lobi hareketinden edinilen bilgilere göre, "UEFA Trabzonsporu yüklü miktarda para cezası verecek tarafsız sahada seyircili oynamasına müsaade edecek" UEFA böyle bir karar verirse, Trabzonspor yönetiminin Türkiye içindeki tarafsız saha konusunda İstanbulu isteyeceği ve saha olarak da Kadıköy Rüştü Saraçoğlunu talep edeceği belirtildi.

http://www.karadenizgazete.com.tr/haberdetay.php?id=7042

seyircisiz istanbul niye desin . zaten demiş seyircisiz avni aker diye. tövbe tövbee.
başlık başka şey anlatıyor içindeki başka.
keşke gazeteci olsaydım yaa. bukadar basit bilmezdim gazeteciliği.

Gamze
12.09.2006, 11:04
ya arkadaşlar yanlışlıkla yazılmış işte boşverin!!hem seyircisiz olcaksa istanbulda ne işi var dimi ama?? :D:D:D

Sacit
12.09.2006, 11:04
böyle birşey olacaksa olimpiyat stadın da olsun ne degişir ki
taraftar gelecek sonun da maça ş.saraç da olması birşeyi degiştirmez

Oğuuz
12.09.2006, 11:06
ya olimpiyat stadındaki istanbulspor maçını hatırlıyormusunuz (laf olsun diye sordum işte),, maç yine o stadda olsa ve aynı atmosfer oluşturulsa orada valla osasuna diil barça gelse şov yaparız....
yok istanbul olmazsa sivasta oynansın maç ya, valla güzel olur sivasta trabzonsporu tutan pek yoktur ama herkes sever trabzonsporu yeni yapılan stadımızda ne güzel olur (biliyom olmayacak ama hayali bile güzel)..

Burçak
ya arkadaşlar yanlışlıkla yazılmış işte boşverin!!hem seyircisiz olcaksa istanbulda ne işi var dimi ama?? :D:D:D

vallaha komik ama yaa. baksanıza nekadar ciddi gazetecilik yapıyolar. adam şükrü saraçoğlu yazacağına rüştü saraçoğlu yazmış gazeteye. gerçi bu benim hoşuma gitti . ama demek istediklerim çok dikkatsiz oldukları. :):)

acaba dalga mı geçmek istemiş:rolleyes:

bahadır2561
biri ankara'mı dedi :d

Muhalif
12.09.2006, 11:10
Yahu Cafer abi son Bjk maçı seni iyice heyecanlandırmış anlaşılan:) neresinden tutarsan tut elinde kalacak bir habere hemen başlık açmışsın ve 2 sayfa olmuş bile:)
Başlık falso bir kere.. seyircisiz İstanbul da ne alaka ya:D
Fb stadı işi de tam komedi.. aynı gün Fb nin Randers maçı var..
Şu haberi yapanlara da Allah akıl fikir versin, bari biraz mantıklı olsalar..

selcuk
12.09.2006, 11:10
işte haber

Trabzonsporun Perşembe günü Osasuna ile oynayacağı karşılaşma ile ilgili olarak Bordo-Mavililerin aldığı cezada önemli bir değişikliğe gidilebilir. Trabzonspor Yönetim Kurulunun Şenez Erzik aracılığı ile UEFA nezlindeki lobi hareketinden edinilen bilgilere göre, "UEFA Trabzonsporu yüklü miktarda para cezası verecek tarafsız sahada seyircili oynamasına müsaade edecek" UEFA böyle bir karar verirse, Trabzonspor yönetiminin Türkiye içindeki tarafsız saha konusunda İstanbulu isteyeceği ve saha olarak da Kadıköy Rüştü Saraçoğlunu talep edeceği belirtildi.

seyircisiz istanbul niye desin . zaten demiş seyircisiz avni aker diye. tövbe tövbee.

ista adam seyircisiz cezasi istanbulda oynama cezasina dönebilir istedi
yani tam olarak eline yüzüne basligi karistirdilar anladin ;)

tirabzonli
12.09.2006, 11:17
Trabzonspor appeal UEFA ban
Friday, 8 September 2006

Turkish club Trabzonspor have appealed against UEFA's ruling that they must play their UEFA Cup first round, first-leg match against Spanish opponents CA Osasuna next Thursday behind closed doors.

Probation period
Following crowd incidents at their second qualifying round second-leg game against Cypriot side APOEL FC on 24 August, UEFA's Control and Disciplinary Body decided on Tuesday to order Trabzonspor to play their next two home UEFA club competition matches behind closed doors - with one of these games deferred for a probation period of two years. The appeals body is likely to hear the case next Wednesday.

©uefa.com 1998-2006. All rights reserved.

Burada da yazdığı gibi yarın görüşülecekmiş.Ama birgün içinde öyle bir karar çıkması imkansız olur.

Sacit
12.09.2006, 11:18
bu işin için den çıkamayacagız anlaşılan kapatalım konuyu yada daha iyi açıklasınlar :D

tigin
12.09.2006, 11:18
Muhabir editöründen fırça yemiş şu köşeye bi haber bulamadın diye.O da masa başında beyaz beyaz düşünürken birden evreka diye bağırmış.Gerisi malum.

Ali Özcan
12.09.2006, 11:21
haber full kolpa...bu kaar olur...bir gün sonra oynanacak maçın kenti değiştirlimez.Ososuna çarşamba gününe kadar çoktan Trabzona gelmiş olur.Hadi abiler İstanbul da oynuyoz hadi gidiyoz diyemezler.En fazla olsa Trabzon da seyircili olur.O da imkansıza yakın...

Mehmet_Mercanlı
12.09.2006, 11:28
maca az kaldı nezaman acıklanacak bu karar yarın cok geç kalmiş olurlar karar deyişmez diye duşunuyorum

Burçak
12.09.2006, 11:33
sallama haber yapıyolar yaa. haberin nekadar aatörce yapıldığı bidefa okunduğunda anlaşılıyor zaten. sırf sayfayı doldurmak için yapılmış bi haber. ama haberi yokki karadeniz gazetesi bu şekilde yaparak prestij kaybediyor!!

Turgut Altun
12.09.2006, 11:35
UEFA's Control and Disciplinary Body decided on Tuesday to order Trabzonspor to play their next two home UEFA club competition matches behind closed doors -

©uefa.com 1998-2006. All rights reserved.

Biz 2 maç seyircisiz oynama cezası mı aldık?Yoksa tek maç mı?

selcuk
12.09.2006, 11:37
bence uefa takti günahina gec kalinmis falan filan eger karar degismesini istiyorsan cekeceksin hemde karar degisince haksizlik yaptiklari ortaya cikacak ama yarin karar aciklanirsa internasyonal ilgi az olacak cünkü simdi avrupada bütün devletler kendi takimlarina konsentrasyon oluyor yani karar ilgi görmiyecek ve yine uefa türk düsmanligini böylece bence sakliyabilir , uefayada bu yakisir
yani ben yarin icin her türlü karar bekliyorum ve cezayi azaltmaya bence mecburlar cünkü stad kapattiracak bise yapmadik

eren_61
12.09.2006, 11:37
allahım ne güzel olur.haydi uefa yap bi güzellik.

FANATIK61
12.09.2006, 11:49
Osasuna yarın geliyor
Takımımızın UEFA Kupası Birinci turundaki rakibi İspanyol Osasuna kulübü yarın Trabzon’a gelecek. Saat 14.00’te Trabzon’a olacak Osasuna kafilesi Zorlu Grand Hotel’de konaklayacak.

İspanyol kulübü maç öncesindeki antrenmanını yarın saat 19.00’da Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda yapacak. Osasuna’nın Teknik Direktörü Jose Angel Ziganda ise saat 18.30’da stadyumda bir basın toplantısı düzenleyecek.

Kaynak: Resmi Site

Adamlar yarin geliyor Avni Aker'de antreman yapacaklar. Herhalde öbür gün apar topar Istanbul'a veya Ankara'ya gitmezler. Bana göre ceza kalkmayacak ve seyircisiz oynanacak Trabzon'da

ekrembulut
12.09.2006, 12:06
bencede arkadaşlar.takım trabzona gelip hemen istanbula dönecek değilya.trabzondaki taraftarlarımız hazırlansın avni akerin etrafını inletmeye....

selcuk
12.09.2006, 12:07
saten ist. üzerinden gelecekler yani uefa unlari zamaninda bilgilendirir
bence saaten trabzonda seyicili oynanacak

Remzi
12.09.2006, 12:09
Rüştü saracoğlu mu?

Burçak
12.09.2006, 12:09
akşam yerel kanaldaki spor programının birinde belediyenin meydanda yine ekran kuracağı söylendi. sonrada yavuz selimede kurulması için çağrı yaptılar . bakalım sonuçlar ne olacak. ama meydana ekran kurulacakmış .

goldeneye61
12.09.2006, 12:13
neden ıstanbulmus kı yaa.ben macı trabzonda oynanmasından yanayımmadem senes erzık ıle lobı yapıyoz bıraz daha agırlıgını koysunda macı seyırcılı olarak trabzonda kendı takımımızın kendı memleketınde oynayalım.agır para cezasıda verecekse versınler yeterkı seyırcılı oynayalşım.zaten trıbunler bos olmayacagından hıc yoktan cezanın yarı parasını buradanda cıkarabılırız.ben kesınlıkle ıstanbul veya bır baska sehırde oynanmasın akarsıyım.bu takım trabzonun takımıdır yabancı takımlarda tarbzona gelmek zorundadır.benım kanaatım ve dusn-uncem budur.trabzonlu olarak seyırcısız dahı olsa burda olmasoını ıstıyom..

oguzkoc
12.09.2006, 12:17
böyle bişey olmasına artık bu saatten sora imkan yok. saat 13 te osasuna trabzona iniyo. tutup birde oradan istanbula dönmelerine imkan yok. hangi takım bunu kabul edebilir?

konu kitlensin bence...

Nytre
12.09.2006, 12:32
istanbulda seyircili olması güzel olur ama diğer takımlarında avrupa maçları var.. hangisinin boş olduğu önemli.

champions
12.09.2006, 12:34
olsa güzel olur ama olmaz ,olamaz

isaret parmagi
12.09.2006, 12:38
ya artık bi karar verilsin de taraftar da ne yapacagını bilsin..Samsunda yasıyorum trabzona da isatanbula da gidecem ama hala karar belli değil ne yapacagımı sasırdım beaa..

Haşimoğlu
12.09.2006, 12:39
Böyle saçma bi karar çıkamaz maç tarafsız sahada seyircili oynanacaksa bu anca başka bir ülkede olur.türkiye liginde maç yapmıyoruz arkadaşlar maç istanbula ankaraya alınsa çok çabuk hayal kuruyorsunuz keşke olsada istanbulda seyircisizle trabzonda seyircisizin ne farkı varsa.keşke istanbulda olsa gitsekde bu maç her türlü trabzonda oynanır seyircilimi seyircisizmi onu bilemem

sadman
12.09.2006, 12:43
bu haber hakkında bu kadar tartışmamız haberdende saçma olmuş arkadaşlar. bence de konu kapatılsın. başka konulara eğilelim. galibiyet şansımız tur şansımız gibi konulara mesela.

saglam
12.09.2006, 12:49
"Tarafsız saha" neden Almanya'da, İtalya'da değil de Muz Cumhuriyeti'nde anlamadım?

Biz 2 maç seyircisiz oynama cezası mı aldık?Yoksa tek maç mı?

İki maç ceza aldık aslında ancak birisi kesinleşti, diğeri 2 yıllık gözlem süresince falsomuz olursa uygulanacak.

Naim
12.09.2006, 12:55
neden ıstanbulmus kı yaa.ben macı trabzonda oynanmasından yanayımmadem senes erzık ıle lobı yapıyoz bıraz daha agırlıgını koysunda macı seyırcılı olarak trabzonda kendı takımımızın kendı memleketınde oynayalım.agır para cezasıda verecekse versınler yeterkı seyırcılı oynayalşım.zaten trıbunler bos olmayacagından hıc yoktan cezanın yarı parasını buradanda cıkarabılırız.ben kesınlıkle ıstanbul veya bır baska sehırde oynanmasın akarsıyım.bu takım trabzonun takımıdır yabancı takımlarda tarbzona gelmek zorundadır.benım kanaatım ve dusn-uncem budur.trabzonlu olarak seyırcısız dahı olsa burda olmasoını ıstıyom..

niye ?
Rahatsızmısın sen?
Seyircisiz olsun Trabzon olsun
bu kadarına da pes
bu ne kadar saçma ve sığ bir düşüncedir ya
Apoel orada oldu ne yaptın
Gittin adamlara şişe attın
gittin adamlara balkondan molotof attın

Burçak
12.09.2006, 12:56
arkadaşlar bu haber sallama bi haber. adamlar zaten yarın geliyolar trabzona. neyini tartışıyoruz ki.

CAFER ÖZER
12.09.2006, 12:56
işte haber

YEREL gazetede cümle düşüklüğü olur,Seyircisiz yerine İstanbul yazacaklardı herhalde,Ayrıca Bu zaten gerçek değil ama olma ihtimali var belkide Trabzonda seyircili oynanacak,Seyircili oynansında Para cezası verirlerse versinler,Hasılat onların olsun yeterki seyircili olsun,Eğer Trabzonda oynanırsa gene atarsınız hakemin kafasına bir pet şişe bir daha ceza alırız.
Arkadaşlar bunlarla uğraşacağımıza MAÇLARDA YABANCI MADDE ATANLARA ENGEL OLMAYA ÇALIŞALIM.bence bu bize ders olsun,Bak seyircili oynayacağımız maç içimizdeki bir kaç kendini bilmez yüzünden seyircisiz oynanacak, bakın haberin söylentisi dahi bizi ne kadar heyacanlnadırıyor,Bu haberin Doğru çıkma ihtimali çok zayıf,
bence bu kadar heyacanlanacağımıza bundan sonraki maçlarda içimizde yabancı madde atmaya kalkanlara engel olalım
İNŞALLAH UEFA son anda seyircili oynama kararı verir.Bu ihtimal var,ama bu İstanbulmu olur Trabzonda seyircilimi olur bilinmez.
Elimizdeki imkanı kaybediyoruz.Bulma ihtimalinde bile nasıl seviniyoruz.

éfulim53
12.09.2006, 13:21
Efulim hoşgeldin abi. Sonunda buradasın.

sağol sarman umarım herşey yolundadır

ironun kokusunu aldım :D

uşaklar içimden bir ses osasunayı 3 leriz diyor

volkanferhan
12.09.2006, 13:25
uşaklar içimden bir ses osasunayı 3 leriz diyor

inşallah 3 leriz hatta 3+ larız

Emre B.
12.09.2006, 13:59
Keşke olsa.

Remzi
12.09.2006, 14:03
Ben seyircisiz istanbul olunca ne olacak onu anlayamadım cezamız mı hafifledi hayır.

sweetrose
12.09.2006, 14:04
öleyse tekrar istanbul yolu gözüktü bize.... hemen karar alınsın... çıkarmayı yapalım

ErayAkyüz
12.09.2006, 14:17
maltepee stadındaa oynasınnn

h@msi61
12.09.2006, 15:29
maltepee stadındaa oynasınnn

dalga mı geçiyorsunuz gerçek mi söylüyorsunuz anlamadım. uefa samiyene bile vize vermedi, ne maltepesi...

kudu_61
12.09.2006, 16:18
Bu kadar saçma bir yazı daha önce okumamıştım bunu basan gazete başlığı okuduktan sonra yazdığı metni okumamış mı komedi o stat da maç var aynı gün nasıl kadiköy yazarsın habere gaza gelmeyelim cezamız kalkarsa trabzonda seyircili oynarız başka birşey olmaz...

l-m
12.09.2006, 16:45
Herhangi bir rakip takım taraftarı olsam amma dalga geçerdim, yorum yapamıyorum..
Hani görüşleri çürüteyim diyeceğim ama sağlam hiçbir taraf yok ki, maça 1 gün kala stad değişecek, biletler satılmış hem de, değişen stad ta tüm stadların dolu olduğu şehire alınacak, bunu haber yapan gazete daha başlıkla içeriği bile birbirine tezat şekilde sunacak, elalem dalga geçsin diye mi, fıkradan beter..

Burçak
12.09.2006, 16:51
gazeteyi demi arasak . bu nasıl haber diye :) arayalımmı millet?

halil ibo
12.09.2006, 16:58
Tek dileğim cezamız kalksın ve Trabzon'da oynansın.İstanbul olsa bizim için süper olurdu ama olamayacağı gün gibi aşikar iken bunun hayali kurulmaz.Eğer cezada kalkarsa Trabzon'daki taraftarımız bu durumdan kendine gerekli dersi çıkarır.

İleli
12.09.2006, 18:09
bu saatten sonra oyla bise olacagini zannetmiyorum...adamlarin seyahat programi bilet milet bi dunya is iste maca zaten 2 gun kalmis!!

Kaan Dilek
12.09.2006, 18:12
acikcasi bende böyle birseyin olacagina pek ihtimal vermiyorum balon haber bence

coolank
12.09.2006, 18:58
uefa 50.000 frank cezaya razımısınız gibi bir laflar etmiş sanırım .. istambul olursa 60 000 kişi orada şow yapar

selcuk
12.09.2006, 19:00
adamlar seyahat programlarini son anda degismisler ,yarin 12 de olucaktilar trabzonda simdi yarin aksam saat 20 de olucakmislar
yani bunu uefa onlardan simdi istemis olabilir yani bence bu olay gerceklesebilir

Bahtiyar
12.09.2006, 19:02
arkadaşalar bu gün Frank kaç lira?
herhalde biraz ince düşünebilirlerse bazı dayı geçinen taraftarımız verdiği cezanın farkında olur.

antagonist
12.09.2006, 19:03
böyle bişey olmasına artık bu saatten sora imkan yok. saat 13 te osasuna trabzona iniyo. tutup birde oradan istanbula dönmelerine imkan yok. hangi takım bunu kabul edebilir?

Arkadaşın dediği çok mantıklı...

gerçekefsane
12.09.2006, 19:05
Uefa İstanbul derse:rolleyes: Trabzonspor - Osasuna maçı İstanbul'da oynanır.:rolleyes: :rolleyes:

Kara Mert61
12.09.2006, 19:07
bence böle bişe olmaz ama inşallah istanbulda oynarız...vallahi istanbulu yerinden oynatırızz..

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 19:09
Aman Allah ım bu nasıl bi haber tüylerim diğken diken oldu saraçoğlunda kadıköyde evsahipliğini yapacağımız bi maç oynanacak bu nasıl güzel bi olaydır nasıl heyecanlandım kadıköy nasıl cehennem olur gösteririz onlara kadıköy ü yıkarız ossasuna boğulur stadda yer kalmaz valla ben sürekli dua edicem bunun için kadıköy dibim lan şansa bak ollleeyyyyy verdikleri ceza nın 10 misli para kırarız ordan biz ve kadıköyde taraftar şov olur Alllllaaaahhh bee..

Ali Özcan
12.09.2006, 19:10
Ben hala neden bu cezayı aldığımızı da anlamadım ayrıca...en ufak olay görmedim...ayıp ya hem Türkiye de hem Avrupada Trabzonlu bir federasyon başkanı tarafından ezdiriliyoruz...

selcuk
12.09.2006, 19:16
Aman Allah ım bu nasıl bi haber tüylerim diğken diken oldu saraçoğlunda kadıköyde evsahipliğini yapacağımız bi maç oynanacak bu nasıl güzel bi olaydır nasıl heyecanlandım kadıköy nasıl cehennem olur gösteririz onlara kadıköy ü yıkarız ossasuna boğulur stadda yer kalmaz valla ben sürekli dua edicem bunun için kadıköy dibim lan şansa bak ollleeyyyyy verdikleri ceza nın 10 misli para kırarız ordan biz ve kadıköyde taraftar şov olur Alllllaaaahhh bee..

saracoglunda fenerin maci var bosuna heycanlanmissin olursa olimpiyatta olur

Trabzonli_61
12.09.2006, 19:16
Arkadaslar daha hic bisey belli degil ama macin istanbuldu oynanmayacagi kesin cünkü yarin osasuna kafilesi trabzona geliyor ve ordan tekrar istanbula gitmezler!! Yani mac kesin hüseyin avni akerde oynanacak! Ama seyircili mi seyrcisiz mi bunun cevabini yarin alacagiz!

ÇaGaTaY
12.09.2006, 19:18
Bursa olsun bizim olsun :)

selcuk
12.09.2006, 19:19
Arkadaslar daha hic bisey belli degil ama macin istanbuldu oynanmayacagi kesin cünkü yarin osasuna kafilesi trabzona geliyor ve ordan tekrar istanbula gitmezler!! Yani mac kesin hüseyin avni akerde oynanacak! Ama seyircili mi seyrcisiz mi bunun cevabini yarin alacagiz!

buraya yazilan bi kac seyi okusaydin yukarida okurdunki adamlar bugün son anda seyahat programlarini degistirdiler
yani arin trabzona gelirseler saat 20 de gelecekler ve nere üstünden tabiiki ist.
yani bence uefa onlara böyle yapmalarini demistir hickimse bigün sonra maci oldumu böyle gec o kentte gitmez

gerçekefsane
12.09.2006, 19:20
kararı sabah açıklanırsa kafile İstanbul'da kalır.

Ali Özcan
12.09.2006, 19:21
buraya yazilan bi kac seyi okusaydin yukarida okurdunki adamlar bugün son anda seyahat programlarini degistirdiler
yani arin trabzona gelirseler saat 20 de gelecekler ve nere üstünden tabiiki ist.
yani bence uefa onlara böyle yapmalarini demistir hickimse bigün sonra maci oldumu böyle gec o kentte gitmez

çok haklısın selçuk kardeş.Malesef bazı arkadaşlar forumu hiç okumadan balıklama dalıyor konuya...Olsun ya nasıl yolduk kargaları ama...;)

Trabzonli_61
12.09.2006, 19:26

Pardon ozaman görmedim...

#10 Fietra
12.09.2006, 19:32
Haber fıkra gibi:)Maçın da başka bir şehire alınacağını hiç sanmıyorum.

selcuk
12.09.2006, 19:33
aslinda bende sanmiyorum ama yinede bi umut yani seyircili oynamak icin

TSelif
12.09.2006, 19:36
Haber fıkra gibi:)Maçın da başka bir şehire alınacağını hiç sanmıyorum.

Bence de çünkü adamlar yarın Trabzon'a geliyo. Hala bir karar çıkmamasıda insanın canını sıkıyo artık yani. 2 gün kalmış maça :mad:

omer61
12.09.2006, 19:53
izmire gelsinler yaaa burdaki atatürk standıa dewirlm osasunayı :D

Nytre
12.09.2006, 20:17
Trabzonspor'a dev ekran desteği

A.A.

Trabzonspor-Osasuna UEFA Kupası 1. Tur ilk maçının seyircisiz oynanması durumunda, Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na 2 dev ekran kurulacak.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un Trabzon için çok önemli olduğunu belirterek, "Her zaman takımımızın yanındayız ve destek vermeye devam edeceğiz. Trabzonspor-Osasuna maçının seyircisiz oynanması halinde, maçın oynanacağı Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na iki dev ekran kuracağız. Tüm taraftarları takımımızı desteklemeye davet ediyorum. Maç günü hep birlikte Yavuz Selim Sahası'nda olmalıyız." diye konuştu.

UEFA Kupası 2. ön eleme turundaki Apoel maçında tribün olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası alan bordo-mavili kulüp, UEFA Tahkim Kurulu'na itirazda bulunmuştu. UEFA Tahkim Kurulu, yarın toplanarak konuyla ilgili karar verecek.

Remzi
12.09.2006, 20:22
Geleceklerse bursaya gelsinler hep istanbul olmaz ki bizimde canımız var bizde TRabzonluyuz:)

@FLU
12.09.2006, 21:07
ya saçmalamayın kim diyo bunu aynı gün eziklerin maçı var onlar da avni akerde mi oynıycak alla alla atan destekli atsın

Beytullah
12.09.2006, 21:12
yaa ist'da olsunda nerde olursa olsun.. full ceker stad ozaman inşallah bole bir sey olur..

@FLU
12.09.2006, 21:13
haber full kolpa...bu kaar olur...bir gün sonra oynanacak maçın kenti değiştirlimez.Ososuna çarşamba gününe kadar çoktan Trabzona gelmiş olur.Hadi abiler İstanbul da oynuyoz hadi gidiyoz diyemezler.En fazla olsa Trabzon da seyircili olur.O da imkansıza yakın...

sorma mahalle maçı sanki hadin beyler maç arka mahalledeymiş :)

@FLU
12.09.2006, 21:13
yok baba böle bir şey saçmalık tamamen yalan ve kolpa haber

bordoomavii
12.09.2006, 21:17
arkadaşlar benim bildiğim stad değişse bile başka ülkede oynanır trabzondan alıp istanbula vermezler maçı

omer61
12.09.2006, 21:28
ya hadi istanbulda oynandı dielm biletlr ne zmn satışa çıkçkta o kdr bilet satılck.. bu saatten sora bişi olmaz...

omer61
12.09.2006, 21:30
ha bu arada.. gecen sene karşıyaka-fener basketbol maçı wardı.. haftalar oncesndn karşıyka ceza almıştı we maç seyircisiz oynancaktı maça 1 gun kala federasyondn açıklama geldi we maç seyircili oynancak dendi.. bu haber daha önce werilseydi o salon full çekerdi. ama haber herkese ulaşamadıından we basındada fazla yer alamadıından salonun sadce yarısı dolmuştu.. UEFA da aynı rezilli yapıp maça 1gun kala kararı deiştrmez die düşünüorm..

oguzkoc
12.09.2006, 21:35
ya hadi istanbulda oynandı dielm biletlr ne zmn satışa çıkçkta o kdr bilet satılck.. bu saatten sora bişi olmaz...

bakarsın beleş olur :)

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 21:43
tek sorun biletlerin satışı olsun onlar halledilir istanbuldaki traftar sayısı bunu rahatlıkla karşılar

Ehrimen
12.09.2006, 22:33
Beşiktaşın vE Fenerin Maçı Var Aynı Günde Ali Samiyen Ve Olimğpiyat Zaten Olmaz Maç Anca İzmirde Falan oLur İnşallah Gideriz Maça :D

ÇaGaTaY
12.09.2006, 22:39

sırf o günü stada 30000 kişi gider.Bu taraftaki insanlar trabzonspor a aç. Hele bir de avrupa maçıysa çevre illerden gelen destekle beraber büyük taraftar akar oraya... Ben böyle bi durumda şahsen bursadan kopup gelicem :)

TSknbkTS
12.09.2006, 22:41
Geleceklerse bursaya gelsinler hep istanbul olmaz ki bizimde canımız var bizde TRabzonluyuz:)

he yav bizim başımız kel mi

ÇaGaTaY
12.09.2006, 22:51
ahhh nerde o günler :)

Emre B.
12.09.2006, 22:54
Keşke olsa valla koşa koşa giderim.

eren_61
13.09.2006, 00:10
istanbulda oynansın biz gideriz.mutlaka dolar stad merak edilmesin.ama böyle bişe olacağına inanmıyorum

Volkan Yavuz
13.09.2006, 00:15
unuttun arkadaslar UEFA bizim düsmanimiz !

Haluk Ongan
13.09.2006, 00:27
Ya ArkadaŞlar Bİlİp Bİlmeden KonuŞmayalim Burda Tarafsiz Saha Olursa Bu Ülke DiŞinda Olur Ancak Öyle İstanbul Falan Olmaz.

Kadir Aydın
13.09.2006, 01:03
Öyle böyle oynayacağız bu maçı seyircisiz. Hak ettik bunu, artık uslanırız inşallah.

erol-61
13.09.2006, 01:26
istanbul şansı kalmadı maç kesin AVNİ AKER de seyircili veya seyircisiz. çünkü osasuna bugün TRABZON a gelecek.....

ozcilingir
13.09.2006, 03:39
seyircili oynanacak

Haluk Ongan
13.09.2006, 04:29
seyircili oynanacak

nerden biliyorsun?

Lapina
13.09.2006, 08:35
inonude ki cehennem atesi o zaman sukru saracoglunda yanar beeeeeee

Külünkoğlu
13.09.2006, 08:49
Bu konuda böyle bir ihtimal kalmadığı için kapatıyorum.