PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Haber Ekibi İçin Takım Arkadaşları Arıyoruz!

Mollasalihoğlu
04.12.2013, 19:43
Değerli Üyelerimiz;

BordoMavi.Net çatısı altında web sitemizin haber bölümünde görev almak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

Haber bölümünden sorumlu olan yönetici arkadaşlarımızla koordineli bir şekilde çalışacak, web sitemiz için güncel haber hazırlayacak, ayrıca kendi hazırlamış olduğu aktüel haberlerle katkıda bulunabilecek, Türkçe'ye hakim, tercihen üniversitelerin medya bölümlerinde okuyan ya da mezun arkadaşlar arasından seçilecek kişiler ekibimize katılacaktır.

İlgilenenler üyelerimiz metinmso@bordomavi.net adresine e-posta ile başvurabilirler.

Alihan Ertürk
04.12.2013, 20:11
Biz de başvurabiliyor muyuz? :)

Güzel bir adım, özellikle bu bölümü okuyan öğrenciler için bir nevi staj imkanı. Yapabileceğine inanan, kendine güvenen üyelerimizi sahaya bekliyoruz.

Şimdiden hayırlı olsun..

Reha
04.12.2013, 21:38
Maaş ne kadar,SSK,yol ,yemek varmı?

Orkun Özkaya
04.12.2013, 22:06
ben forumun başlığını bir an "BMN Mehter Ekibi İçin Takım Arkadaşları Arıyoruz!" okudum. Geçenlerde horon ekibine de adam aranıyordu ondan ilk etapta garibime de gitmedi vallahi...

Ulan yaşlandıkça görmez de olduk ya

Mollasalihoğlu
04.12.2013, 22:40
Maaş ne kadar,SSK,yol ,yemek varmı?

karın tokluğu.

melekcilingir
05.12.2013, 04:43
Şimdi genç olmak vardı ya. Nasıl cayır cayır çalışırdık.
Haydi gençler, Karadeniz inadını gösterin aleme bir kez daha. Birlikten neler doğar görsünler.

Şimdiden yürekten tebrik ediyor, ayakta alkışlıyorum sizleri canlar!

Koray
05.12.2013, 07:14
Zevkli is aslinda.

İlle de Universitelerin ilgili bolumlerinde okumak veya mezun olmak gerekmiyor bu bi " heves " isi bence.

Mollasalihoğlu
05.12.2013, 07:18
Zevkli is aslinda.

İlle de Universitelerin ilgili bolumlerinde okumak veya mezun olmak gerekmiyor bu bi " heves " isi bence.

Tercihen dedik zaten, amaç onların da işine yaraması Koray. CV'lerine ekleyebilirler.

Gökhan Koç
05.12.2013, 08:40
Maaş vs falan yok ama yüksek manevi tatmin olacak arkadaşlar.

Ayrıca bu görevi kabul edecek olan arkadaşların BMN ilkelerine saygılı olması gerekmektedir, sıradan bir editörlük değil bu.

Trabzonspor'un geleceğini değiştirmek isteyen genç, inatçı, akıllı kardeşlerim umarım sorumluluk alırlar.

atomantcum
05.12.2013, 11:48
Bu işle ilgilenmesi için kaç kişi arıyorsunuz? Bir gönüllü buna tahmini ne kadar zaman harcayacak? En önemli konu bu, belirtilirse güzel olur.

BMN haberle ilgili geçen seneden beri eleştirilerim vardı, haberlerdeki anlatım bozuklukları, yazı ve sayfa düzenindeki eksiklikler ve hatta bilgi yanlışları çok dikkat çekiyordu. Gönüllü olarak editörlük ve habercilik yapmak da istemiştim, o zamanlar çok fazla boş zamanım vardı. Çok istememe rağmen şimdi maalesef ayıracak en ufak zamanım yok, foruma bile ancak maç zamanları girebiliyorum yorumlara bakmaya.

Mollasalihoğlu
05.12.2013, 12:19
Bu işle ilgilenmesi için kaç kişi arıyorsunuz? Bir gönüllü buna tahmini ne kadar zaman harcayacak? En önemli konu bu, belirtilirse güzel olur.

BMN haberle ilgili geçen seneden beri eleştirilerim vardı, haberlerdeki anlatım bozuklukları, yazı ve sayfa düzenindeki eksiklikler ve hatta bilgi yanlışları çok dikkat çekiyordu. Gönüllü olarak editörlük ve habercilik yapmak da istemiştim, o zamanlar çok fazla boş zamanım vardı. Çok istememe rağmen şimdi maalesef ayıracak en ufak zamanım yok, foruma bile ancak maç zamanları girebiliyorum yorumlara bakmaya.

Gönüllü buna zamanı varsa zaman harcayacak, zamanı yoksa harcamayacak.

Gönüllüler yaptıkları haberleri, yetkili editörlere gönderecek. Bu editörler de gündeme, girilmemiş olmasına ve kalitesine göre inceleyerek kullanacaklar.

Zaman zaman kaliteden ödün veriyoruz istemeden bu konuda, sebebi ise birden çok işe yetişme zorunluluğu.

Sibel
05.12.2013, 22:27
Zamanım olsa gönüllü olurdum.:)
Ama yok.

Ender Kuyumcu
07.12.2013, 10:28
Özelikle üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan genç arkadaşlarımız için iyi bir fırsat olmasına rağmen şu ana kadar bir gönüllü çıkmış olmaması açıkçası beni şaşırttı.

Mehmet Mangan
07.12.2013, 23:39
Beni yazabilirsiniz. :)
Görev için hazırım. :)

Ahmet Kuru
08.12.2013, 13:35
Vaktim olsaydı eğer gönüllü olurdum...
zevkli bir iş. Araştırmak, birşeyler paylaşmak güzel bir şey...
Vakti olan arkadaşlar özellikle üniversite öğrencileri kaçırmasınlar derim..

Samet Türkmen
08.12.2013, 14:35
Haberler için ajanslara üyelik var mı ? Oralardan mı çekilecek yoksa derleme usulü mü ?

Daha net iş tanımı bekliyoruz :) Aranılan niteliklere sahibim :cool:

Tolga
08.12.2013, 16:50
Samet'i editör yapın evren bizi konuşsun :D

Ayda tren yaparken yakalandılar, Üfürükçü Alien vs. vs.

:D :D :D

Samet Türkmen
08.12.2013, 21:33
Samet'i editör yapın evren bizi konuşsun :D

Ayda tren yaparken yakalandılar, Üfürükçü Alien vs. vs.

:D :D :D

Bu takımın haber değeri yok zaten.

Aston Villa'nın yisyiri sitesinde yapmaya devam benzer işi :U

Tolga
08.12.2013, 23:14
Bu takımın haber değeri yok zaten.

Aston Villa'nın yisyiri sitesinde yapmaya devam benzer işi :U

Adayım belli yani :D

Samet Türkmen
09.12.2013, 13:35
Adayım belli yani :D

Adamlar cevap bile vermiyor konuya,sonra ekip arkadaşı arıyorlar.Peehh :cool:

Alihan Ertürk
09.12.2013, 13:51
''İlgilenen üyelerimiz metinmso@bordomavi.net adresine e-posta ile başvurabilirler..''

Samet Türkmen
09.12.2013, 13:54
Haberler için ajanslara üyelik var mı ? Oralardan mı çekilecek yoksa derleme usulü mü ?

Daha net iş tanımı bekliyoruz :)

Başvurudan öncesi :cool:

Mollasalihoğlu
13.12.2013, 10:32
Önümüzdeki hafta bitirmeyi planlıyoruz, ona göre :)