PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Îbrahim Hacıosmanoğlu'nun amacı ne olabilir?

Ender Kuyumcu
26.11.2013, 13:37
Az önce yayılan bir haberde Trabzonspor başkanı Îbrahim Hacıosmanoğlu'nun Acun Ilıcalı'nın uçağıyla seyahet ederken tehlike atlattığı bilgisi paylaşıldı.

fenerbahçeliliği ile tanınan Acun Ilıcalı'nın dönemin federasyon başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a yurt dışındaki bir otelin lobisinde fb'yi Şampiyonlar Ligine göndermediği için attığı fırçayı ve savurduğu tehditleri çoğumuz hatırlıyoruz.

Trabzonspor başkanının ne yapmaya çalıştığını tahmin etmek gittikçe güçleşiyor.

Emre GÜRDAL
26.11.2013, 13:40
ender abı zaten ben hacıosmanoglunun fenerbahce kongre uyesı oldgunu ıddaa edıyorum...

Ahmet Kuru
26.11.2013, 13:42
Acun Ilıcalı arkadaşı olabilir.
herkesin fenerli arkadaşı olabilir...
Ne var bunda:)

gabriel omar
26.11.2013, 13:42
Derdi Trabzonspor olmayan bir Başkanımız var.

Mis gibi Trabzonspor başkanı etiketini cebine koydu,siyasete de sırtını yasladı ,alacağını aldı artık.İndir şimdi indirebilirsen.

volkan_627
26.11.2013, 13:43
çok güç bir durum değil aslında. sadri şener in nasıl gs sevdası varsa hacı nın da fb sevdası var. zaten kendi ağzıyla söylüyor, kadıköy de aziz benden daha yanlız diye. akrabaların, dostlarım hep fenerli diye....

fener e dokunmayın aziz i bitireli diyen de hacıosmanoğlu...

büyükşehir belediye başkanlığı için içerde konuşulan isim faruk özak... hacı nın amacı en azından parti ye girerek vekillik alabilmek. bunun yanında faruk özak ismini hafızalardan sildirebilirse trabzon büyükşehir belediyesi için de oynayacaktır...

alper*
Abartmayın .

Gurpas
Bu adamı geldiği günden beri o koltuğa yakıştıramıyorum.

winner
Amacı ne çok şey söylenebilir ama derdinin Trabzonspor olmadığı her gün daha çok netleşiyor.

O militan fb'linin Belçika maçında canlı yayında Onur için kullandığı "Ne yapıyor bu adam yeaaa" sözü de hafızalarımızda.

SADECETRABZON61
26.11.2013, 13:49
İbrahim Hacıosmanoğlu bence Fenerin yönetiminde yer almalı ve Akpden Milletvekili adayı olmalı..Trabzonspor başkanlğna yakışmıyor.

must61
26.11.2013, 13:53
Ne var bunda,abartmayın,ne olacak canım,olsun nedir ki yani,gayet doğal . . .?.! ? .

Müstehak yahu müstehak.Herşey müstehak.

Yarın çıkıp ''ne kupası kardeşim 2010 sezonunda fenerbahçe alnının akıyla kazanmıştır şampiyonluğu'' dese ,buna bile abartmayın ,adam kendi fikrini söyledi diyenler olacaktır.

Olsun tabi.

Travelair
26.11.2013, 13:55
ilginç bir yanda başkan bir yanda Acun. Programın adı ne acaba başkan firarda :)

salihismet
26.11.2013, 13:59
Böyle yazilara hayret ediyorum, bu gibi islere karisanlar hakkinda vur emri ne zaman cikacak diye merak ediyorum.

Fatih Öztürk
26.11.2013, 14:09
Paranoyaya bağlamayalım beyler.aranızda fenerli dostu,arkadaşı olmayan varmı?

Ahmet Kuru
26.11.2013, 14:13
Başkanın hata yapmasını fırsat kollayıp oradan vurmayı kıt bekleyen kişiler '' ne yapmaya'' çalışıyorlar acaba?

Neyseki bunlar azınlık bile denilmeyecek kadar az. çok şükür...

Faik Yılmaz
26.11.2013, 14:16
-Avrupa maçlarımız koyu fenerbahçeli birinin kanalında verilirken....

-stadyumun iç ve dış kira işleri fenerbahçe kongre üyesi Sadettin Saran tarafından yapılırken....

-stadyumun dışındaki hemen her reklam tabelası koyu fenerbahçeli Ferit ŞAHENK'in şirketlerine aitken...

Başkanımız Fenerbahçelinin uçağına neden binmiş onun kritiğini yapıcağız öylemi......

Travelair
26.11.2013, 14:18
Survivor yarışmasından tüyo almak için de olabilir :) Hala gülüyorum ne alaka diye. Ama Acun'un çevresi geniş. Özellikle feybe,medya ve başbakana yakın olabilir

Travelair
26.11.2013, 14:22

-stadyumun iç ve dış kira işleri fenerbahçe kongre üyesi Sadettin Saran tarafından yapılırken....

-stadyumun dışındaki hemen her reklam tabelası koyu fenerbahçeli Ferit ŞAHENK'in şirketlerine aitken...

Başkanımız Fenerbahçelinin uçağına neden binmiş onun kritiğini yapıcağız öylemi......

- Sağlık sponsorumuz Mehmet Ali Aydınlar'ın Acıbadem'i iken,

- Araba sponsorumuz Doğuş Otomotiv'ken...

Muharrem Usta mı? Yok o feybe'ye sponsor, Akp'ye yakın :eek: :)

Harun-61
26.11.2013, 14:24
Arkadaşlar,

konu'nun malumatı ve detayları hakkında hiç bir bilgimiz yokken zan'da bulunmak ne kadar doğru ? Yakışıyormu bize?

Aklımıza hemen en kötü şeyleri getiriyoruz. Ağır ithamlar v.s.

Biraz rahat olun, insanları suçlamak çok kolay ama belki ticari bir birliktelikleri vardır / olacaktır v.s.

.

Samet GÜVEN
26.11.2013, 14:25
Paranoyaya bağlamayalım beyler.aranızda fenerli dostu,arkadaşı olmayan varmı?

Sonunda Fatih'in haklı olduğu bir mesaj buldum :)

Harun-61
26.11.2013, 14:25

Tüm bu yazdıklarınız Sadri Şener yönetimi zamanında yapıldı.

Tüm yönetim koyu fb'li mi idi ???

.

İlker Gazioğlu
26.11.2013, 14:28
-Muharrem Usta'yı fener'e sponsor oldu diye yerin dibine sokarken (ben dahil)

-Sadri Şener'in aziz yıldırım'la olan arkadaşlığını sorgularken (Başta Hacıosmanoğlu)

Hacıosmanoğlu acun'la arkadaş olmuş çok mu ?

Kiminle arkadaşlık yaptığı umrumda değil ama can siperane savunmaya geçenler ilk önce öz eleştirisini yapsın. O zaman Sadri Şener'le Muharrem Usta'yı neden eleştirdiniz . Eğer bu öz eleştiriyi yapmıyorsanız gelip burda bu durumu hoş karşılamayanlara akıl vermeye çalışmayın.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2013, 14:30
Acun uçağı hayrına vermiyor kiralıyor ama Hacıosmanoğlu uçak kiralarken sahibinin Acun olduğunu biliyor mu emin değilim o yüzden eleştirmek için detayları bilmek lazım. Yalnız Hacıosmanoğlu'nun özel uçak sevdası nereden geliyor bilmiyorum. Avrupa maçlarımıza da birkaç kez takımdan ayrı özel uçakla gitti. Bu özel uçağın kiralama ücreti kulüpten mi çıkıyor yoksa Hacıosmanoğlu cebinden mi ödüyor?

Travelair
26.11.2013, 14:33
Ben başta Muharrem Usta'yı eleştirmiştim herkes gibi. Hakan Kulaçoğlu'nu destekledim. Sonra seçime yakın Muharrem Usta'yı dinleme şansım oldu ve fikrimi değiştirdim, o kazansın istedim. Fakat son sandık işi bozdu. Yine de doğru yaptıklarına inandığım her işte yanlarındayım fakat çok hata yapıyorlar. Ekonomik nedenlerle koparamadığımız bir bağımızın olması da bunda etken, kabul ediyorum

Fatih Öztürk
26.11.2013, 14:36
Sonunda Fatih'in haklı olduğu bir mesaj buldum :)

Demek o kadar kötüyüm he:)

gabriel omar
26.11.2013, 14:39
-Muharrem Usta'yı fener'e sponsor oldu diye yerin dibine sokarken (ben dahil)

-Sadri Şener'in aziz yıldırım'la olan arkadaşlığını sorgularken (Başta Hacıosmanoğlu)

Hacıosmanoğlu acun'la arkadaş olmuş çok mu ?

Kiminle arkadaşlık yaptığı umrumda değil ama can siperane savunmaya geçenler ilk önce öz eleştirisini yapsın. O zaman Sadri Şener'le Muharrem Usta'yı neden eleştirdiniz . Eğer bu öz eleştiriyi yapmıyorsanız gelip burda bu durumu hoş karşılamayanlara akıl vermeye çalışmayın.

İşte cevap verilmesi gereken sorular.

Fatih Öztürk
26.11.2013, 14:39
Acun uçağı hayrına vermiyor kiralıyor ama Hacıosmanoğlu uçak kiralarken sahibinin Acun olduğunu biliyor mu emin değilim o yüzden eleştirmek için detayları bilmek lazım. Yalnız Hacıosmanoğlu'nun özel uçak sevdası nereden geliyor bilmiyorum. Avrupa maçlarımıza da birkaç kez takımdan ayrı özel uçakla gitti. Bu özel uçağın kiralama ücreti kulüpten mi çıkıyor yoksa Hacıosmanoğlu cebinden mi ödüyor?

Bi haberde okumuştum Hacıosmanoğlu,Onursal başkan Şamil Ekinci'yi Akyazı açılışı için özel uçakla aldırmak istemiş Şamil Ekinci sağlık sorunlarını gerekçe gösterip katılamayacağını söylemiş.bu kadar sıklıkta özel uçak kullanırmı bilemem.

Murat Acar
26.11.2013, 14:49

Hepsini geçtim...Burada ona buna laf sallayan arkadaşlara soruyorum Trabzonda ha KİĞILI ha fenerium açılmış bir fark görebilen varmı aranızda ama ben Forumda Kİğılı'nin mağazasını gördüm gidip ordan alışveriş yapan bence Trabzonspora gönülden bağlı değildir.Göz göre göre fenere para kazandırmak değilde nedir buki gidip ordan alışveriş yapmak...Ama burda sağa sola laf atanlar böyle şeyleri gündeme hiç getirmez.Trabzonda fenerium ve fenerin kasası KİĞILI açılsada iflas etmelidir ama görünen oki işleri yolunda...

Travelair
26.11.2013, 14:57
Sorun belki de şurda: Trabzonspor işinin hakkını veremiyor. Yani müşterisine ihanet ediyor. Müşteri her zaman haklıdır. Kötü futbolcu izlettiriyor, mağazasında kötü ürün satıyor. Tamam Kiğılı'dan icap ediyorsa almayalım ama işin bu kısmını unutursak sağlıklı bir sonuca varamayız

Murat Acar
26.11.2013, 15:01
Sorun belki de şurda: Trabzonspor işinin hakkını veremiyor. Yani müşterisine ihanet ediyor. Müşteri her zaman haklıdır. Kötü futbolcu izlettiriyor, mağazasında kötü ürün satıyor. Tamam Kiğılı'dan icap ediyorsa almayalım ama işin bu kısmını unutursak sağlıklı bir sonuca varamayız

Evet haklısın Trabzonspor müşterisine ihanet ediyor bu bir gerçek.Buna kesinlikle karşı değilim...Lakin demek istediğim şudur.Kİğılı gibi kaliteli ürün üretip pazarlayan birçok mağaza var Kiğılıdan alacağımıza ikame edecek başka bir mağazadan alabiliriz bunu ama TRABZONSPOR ürünlerini ikame edecek başka bir firma yok o yüzden ya bu ürünleri layıkıyla üreten bir firma ile anlaşmalı yada ürünü kalitesine uygun fiyatla satmalı.100 tl verip ilk giymemde logoları atan formayıda gördüm ben.

Travelair
26.11.2013, 15:06
Haklısınız. Taraftarın küsmesinde işte bu güvene ihanetin payı var. 100 TL verip karşılığını alamıyorsunuz. Sonra başkan açıklama yapıp övünüyor TSClubların cirosu şu kadar oldu diye. Nereye kadar? Bakın stadyuma seyirci gelmiyor diye yakınılıyor. İşte bunlar hep birikim meselesi

Ibrahim Gaygusuz
26.11.2013, 15:09
http://2.bp.blogspot.com/_EY2UarArLA0/S-CS64FMysI/AAAAAAAADqY/wB4Cu-QmZQs/s1600/2010-05-04_yemek2.jpg
http://www.zaguda.net/uploads/FCK/mehmet_ali_yilmaz34.jpg
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2012/6/25/fft1mm1791022.jpg

Fatih Öztürk
26.11.2013, 15:11
http://2.bp.blogspot.com/_EY2UarArLA0/S-CS64FMysI/AAAAAAAADqY/wB4Cu-QmZQs/s1600/2010-05-04_yemek2.jpg

Mehmet Ali babanın haberi yalan.o haberi yapan muhabir yalan haber yüzünden zamanında mahkemeye verildi.ayrıca o tuttuğu şikebahçe forması değil yabancı takım forması.

Ibrahim Gaygusuz
26.11.2013, 15:12
Trabzon'dan İstanbul'a hareket eden uçakta yer alan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu korku dolu anlar yaşadı.

Hacıosmanoğlu o anları Haberzon.com'a “Uçaklar normalde otomatik pilot ile kalkıyor. Bindiğimiz uçakta teknik pilot arızası oluştu. Normalde 35 acıdan kalması lazımken 85 açıdan kalktı. 90 acıda uçak direk düşüyordu. Çok büyük korku atlattık. Kan basıncımız düştü. Pilot da bizimle aynı korkuyu yaşadı. Yarım saniye daha uçağı otomatik uçuştan, manuele alamamış olsaydı şuanda yaşamıyorduk. Uçakta benimle beraber bulunan Spor Bakanı Suat Kılıç, Ali Ağaoğlu ve 8 arkadaşım daha olayın şokundayız. “ şeklinde konuşarak korku dolu anları özetledi.

Olumle sonuclanabilecek bir olay atlatilmis biz burda neden Acunun ucagi diye sorgulama yapiyoruz

Fatih Öztürk
26.11.2013, 15:15
Mazallah Acunun uçağı düşüp ölseydiler ne komplo teorileri oluşturuldu kimbilir!

nakzo
26.11.2013, 15:17
Az önce yayılan bir haberde Trabzonspor başkanı Îbrahim Hacıosmanoğlu'nun Acun Ilıcalı'nın uçağıyla seyahet ederken tehlike atlattığı bilgisi paylaşıldı.

fenerbahçeliliği ile tanınan Acun Ilıcalı'nın dönemin federasyon başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a yurt dışındaki bir otelin lobisinde fb'yi Şampiyonlar Ligine göndermediği için attığı fırçayı ve savurduğu tehditleri çoğumuz hatırlıyoruz.

Trabzonspor başkanının ne yapmaya çalıştığını tahmin etmek gittikçe güçleşiyor.

Ender abi malumundur;acun akp iktidarinin adam ettigi sirdan bir muhabirdi okadr buyuduki tv8 in yeni patronu oldu hacida guc kimin yanindaysa onunla olan bir adam baglanti acik...

TekfurÇayır 61
26.11.2013, 15:19
Uçak Acun'dan kirâlanmış olabilir mi?

Bakan da uçaktaysa akla bu soru geliyor.

gabriel omar
26.11.2013, 15:19

Yani ?Bunlara laf atanlar şimdi niye bu durumu olağan karşılıyor ?

Nerde dik duruş ?Niye adamına göre muamele ?

Acunun uçağına binmesi kalkması benim umrumda değil.Ben bu zamana kadar yaptıklarından Başkanın derdinin Trabzonspor olmadığını anladım .Yoksa isterse Acunla kanka olsun ,beni bağlamaz.

Ama dün Muharrem Usta fbye sponsor ,Sadri Şener Azizle arkadaş diye diye burda etmediği hakareti bırakmayanlar,iş Hacıosmanoğlu olunca olabilir canım ne çıkar moduna bürünüyor ya işte beni üzen bu.

Koray
26.11.2013, 15:20
Hacinin meshurdur fbli arkadaslari zira her girdugu mikrofona benim cok fbli dostum var demeden gecemiyor.

Acun bunu kandirip Surviora alacagim diyerek issiz bi adaya atip kacsa keske.

MaEsTrO
26.11.2013, 15:21
Ben bu sürecte sikeyi kabullenmeyen fb li arkadas, dost kim varsa teker teker iliskiyi kesmisken haci kendine yeni dostlar ediniyormus demek ki.

Yakisir.

Jackal Wile
26.11.2013, 15:23
acunda ağaoğlunun helikopteri ile fenerbahçe antremanına gitmişti hayrına yapılan işler değilya sonuçta parayı ver uç istediğin yere istediğin uçakla

Ahmet Kuru
26.11.2013, 15:49
insanlar ölümden dönmüş. bizim tartıştığımız şeye bak...
Şaka gibi...
Ama komik değil.!

Adem Akyüz'
26.11.2013, 15:57
insanlar ölümden dönmüş. bizim tartıştığımız şeye bak...
Şaka gibi...
Ama komik değil.!

Aynen katılıyorum.

Terzioğlu
26.11.2013, 15:59
Karalama kampanyasina devam. Utanc verici bir baslik.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2013, 16:01
Bence abartılacak bir durum değil, sonuçta adamın duruşu belli.
Kazanın atlatılmış olması sevindirici...

Hem belki de Berbatov'dan iyi forvet almaya gidiyordur adam.

Bu forvet transferi konusu bir zamanların "Karpin" transferine doğru gidiyor.... :)

Ahmet Kuru
26.11.2013, 16:02
burada insanları yönetime karşı kıştırmaya çalışıyorsunuz desem.
Hemen birileri çıkacak diyecek ki '' ne diyorsun sen kardeşim, olur mu öyle şey ''

madem böyle birşey olmaz ise, ozaman insanları böyle düşüncelere sevk edecek tutum ve davranışlarda bulunmayın.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2013, 16:06
Ahmet Kardeşim;

Forumların özelliği fikirlerin tartışılmasıdır.
Sen nasıl yönetimi kendi fikrince destekliyorsan, eleştiren, beğenmeyen de olacak.
Fikirlerimizi paylaşacağız.

Hepimizin ortak derdi, amacı, önceliği Trabzonspor'dur. Böyle olmalıdır.

Ben kendi adıma Başkanın fb'li bir adamın uçağını kullanmasını sallamam.
Ama başkan bizim verdiğimiz mücadelenin arkasında durursa sallamam, işini tam yaparsa sallamam.

Sonuç olarak olay çok mühim değil.
Birbirimizi hırpalamanın anlamı yok.

Ahmet Kuru
26.11.2013, 16:11
bencede hırpalamanın anlamı yok hocam, ama bu derece karalama kampanyası yapmayada gerek yok. En azından bu kadar yapılmasın ki niyet belli olmasın... Çok belli ediliyor benden söylemesi...

İlker Gazioğlu
26.11.2013, 16:12
burada insanları yönetime karşı kıştırmaya çalışıyorsunuz desem.
Hemen birileri çıkacak diyecek ki '' ne diyorsun sen kardeşim, olur mu öyle şey ''

madem böyle birşey olmaz ise, ozaman insanları böyle düşüncelere sevk edecek tutum ve davranışlarda bulunmayın.

İbrahim Hacıosmanoğlu için kimseyi kışkırtmaya gerek yok. Kendisi çok rahat kışkırtıyor zaten . Trabzonspor'un tarihinde var mıdır, 3 ayda bu kadar tepki toplayan başkan. Kendisini destekleyenler hala vardır ama artık karşısında da büyük bir taraftar kitlesi de vardır. Bu kitlenin kışkırtılmaya , provake edilmeye hiç ihtiyacı yok. Görünen köy kılavuz istemez.

Ahmet Kuru
26.11.2013, 16:23
İbrahim Hacıosmanoğlu için kimseyi kışkırtmaya gerek yok. Kendisi çok rahat kışkırtıyor zaten . Trabzonspor'un tarihinde var mıdır, 3 ayda bu kadar tepki toplayan başkan. Kendisini destekleyenler hala vardır ama artık karşısında da büyük bir taraftar kitlesi de vardır. Bu kitlenin kışkırtılmaya , provake edilmeye hiç ihtiyacı yok. Görünen köy kılavuz istemez.

madem dediğiniz gibi kışkırtmaya gerek yok, bu tip oyunlara da gerek yok...

Böyle bir şeyi burada başlık olarak açıyorsan eğer bunun altında ben iyi niyet aramam yada iyi niyet arayacak kadar polyana ruhlu değilim.

turgutlu
26.11.2013, 16:32
amacı ölene kadar başkan olmak. Çünkü Trabzonspora şampiyonlar liginde final oynatıp başkanlığı bırakacakmış.

http://kralspor.ensonhaber.com/

bahadır2561
26.11.2013, 16:37
Gereksiz tartisma

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2013, 16:38
Kıymetli Ahmet kardeşim;

Kışkırtma; karalama kampanyası çok çirkin ithamlar.
Senin için doğru değilse yazılanlar yazanları yaftalamak yerine yazılanların neden yanlış olduğunu;
ve doğrusunun ne olduğunu izah etsen daha iyi olmaz mı...

Ben kendi adıma İbrahim Bey için iyi şeyler düşünmüyorum.
Beni kandırdı.
Kongreye giderken İstanbul Üsküdar Toplantısında verdiği vaatlerden hiç birisini yapmadı.
Usta için "iktidarın adamı" deyip, seçilirse kupayı unuturuz dedi.
"Trabzonspor siyasetin kucağına oturmayacak artık; Trabzonspor siyaseti değil siyaset Trabzonspor'u takip edecek" (kelimesi kelimesine) dedi, Trabzonspor'a bir kolej-akademi kazandıracağız, alt yapı şahlanacak dedi. Bir sürü başka güzel şey de söyledi...

Hiç birini yapmadı. Hiç biri olmadı.

Bu tabloda bile ben senin bu şahsı savunmana kötü sıfatlar yakıştırmıyorsam senden de eleştirenler için aynı naifliği,
nezaketi beklemem haksızlık mı olur bilemiyorum.

Niyetimin "iyi" olduğunu düşünüyorum; fikrin ne olursa olsun senin de niyetinin iyi olduğunu düşünüyorum.
Ama bunu ifade ederken aksini düşünen herkesi kötü niyetli imasına maruz bırakmanı hazmedemiyorum.

Naçizane fikrim BMN ailesinde iyi niyetlilerin daima çok büyük çoğunluğu teşkil ettiğidir.

Samimiyetimize inanıyorsan ricamızı kırmazsın.

Yiğit Gayretli
26.11.2013, 16:42
Başbakanın eteğinden ayrılmayan bir kişinin bu tarz hareketlerinin altında derin anlamlar aramamak lazım. Zaten yaptığını ayan beyan ortalıkta yapıyor.

Ahmet Kuru
26.11.2013, 16:50
Halit Hocam,

Benim BMN ailesinin kurumsal kimliğine ne lafım olur, nede lafın edilmesine müsadem olur.
Ben burada BMN den değil, bireysel kişilerden bahsediyorum...
Bu başlığı adı kırmızı renkle yazılı biri olan değilde, başka biri yazmış olsaydı da tepkim aynı olurdu. Ama bu başlığı yönetim kurulu üyesi açtığı için sizin tepkimin BMN nin kurumsal yapısına olduğunu düşünüyorsunuz. Bir kez daha belirteyim, öyle değil ve olamaz.

Bu başlığın neden yanlış olduğunu ve neden açıldığınıda kendi düşünce ve fikrim ile az önce de belirttim...

Hacıosmanoğlu na gelince, onu burada en çok destekleyen, herkes istifasını isterken ben '' Başkanın yanındayız'' diye başlık açtım ama yanıldım,sizin gibi bende kandırıldım...

Umarım kendimi size anlatabilmişimdir.

MaEsTrO
26.11.2013, 16:52
Vahh vahh, üzüldüm simdi.

a f s
26.11.2013, 16:57
Konuşmamız gereken onca konu ve yazmamız gereken bir kitap dururken, başlığı açan yöneticimizin -yeterince konuşulduğuna göre- başlığı kapatmamasının amacı ne olabilir? Diye sorsam?

MaEsTrO
26.11.2013, 16:59
Bizce asil konusulmasi gereken konunun bu olmasi gerektiginden olablilir.

İlker Gazioğlu
26.11.2013, 17:16
madem dediğiniz gibi kışkırtmaya gerek yok, bu tip oyunlara da gerek yok...

Böyle bir şeyi burada başlık olarak açıyorsan eğer bunun altında ben iyi niyet aramam yada iyi niyet arayacak kadar polyana ruhlu değilim.

Bu başlıkla ilgili benim bir düşüncem yok. Sadece geçmiş olsun derim, uçak kiminse kimin umrumda değil. Ama başka bir taraftarda bundan rahatsızlık duyabilir. Onu da anlarım. İyi niyet ve kötü niyet konusunda ise , şunu belirtmek istiyorum, biraz da Hacıosmanoğlu'nun söyledikleri ve yaptıklarının arkasındaki niyeti sorgulayınız.

Ahmet Kuru
26.11.2013, 17:19
Bu başlıkla ilgili benim bir düşüncem yok. Sadece geçmiş olsun derim, uçak kiminse kimin umrumda değil. Ama başka bir taraftarda bundan rahatsızlık duyabilir. Onu da anlarım. İyi niyet ve kötü niyet konusunda ise , şunu belirtmek istiyorum, biraz da Hacıosmanoğlu'nun söyledikleri ve yaptıklarının arkasındaki niyeti sorgulayınız.

İlker abi,
Nerden biliyorsun Hacıosmanoğlu nu sorgulamadığımı?
Bir zamanlar samimiyetine güvenerek çok arkasında durduk evet ama arkasında durulmayacak biri olduğunu geç de olsa anladık. malesef...güvendiğimiz dağlara kar da yağdı, fırtına da koptu...

AdemS
26.11.2013, 17:23
Harbiden abartıyorsunuz artık bazı şeyleri...
Geçmiş olsun ayrica...

LG Optimus 4x HD cihazımdan gönderildi.

İlker Gazioğlu
26.11.2013, 17:30
İlker abi,
Nerden biliyorsun Hacıosmanoğlu nu sorgulamadığımı?
Bir zamanlar samimiyetine güvenerek çok arkasında durduk evet ama arkasında durulmayacak biri olduğunu geç de olsa anladık. malesef...güvendiğimiz dağlara kar da yağdı, fırtına da koptu...

Tamam o zaman , özür dilerim. Neyse bekleyip göreceğiz, hayırlısı olsun Trabzonspor için.

Ahmet Kuru
26.11.2013, 17:32
Tamam o zaman , özür dilerim. Neyse bekleyip göreceğiz, hayırlısı olsun Trabzonspor için.

Estf abi.

inşAllah. Trabzonspor için,taraftar için,camia için hayırlısı ne ise o olur inşAllah.

Ogün YAZICI
26.11.2013, 17:38
bazı ön yargılar gereksiz tartışmalara yol açıyor.bu başlığın amacı ne? trabzonspor başkanı sizin kadar küçük mü düşünsün.her camiadan her kesimden arkadaşı iş ortağı olabilir...geçiniz...

Gökhan Koç
26.11.2013, 18:00
Bence büyütülecek birşey yok bunda,

Trabzonspor'un sporsorları arasında acun kadar "kötü" fenerbahçeli çok kişi var,

Bu noktada gerçekçi bir boykot için sanırım şartlarımız hiç uygun değil,

Ayrıca uçağı başkan kiralamamış olabilir, uçağın sahibini bilmiyor bile olabilir,

Dolayısıyla bunu kötü bir davranış olarak yorumlamıyorum.

Beni asıl ilgilendiren şey başkanın spor bakanı ile o uçakta konuştuklarıdır.

Ama ne spor bakanı, nede başkan konuşulanları bize bütün açıklığıyla söyler.

Ender Abi, niyetinden şüphe etmiyorum, başlığı açarken de hakkikaten altında bir kötülük olabileceğini düşünmüşsündür.

Ama,

İspatsız varsayımlar ve ima'lar bize yakışan şeyler değil, dolayısıyla bence başlığı açmasaydın daha iyiydi.

Umarım tez zamanda bu başlığı kapatırsın.

Fatih Birinci
26.11.2013, 18:02
Ender kuyumcu gereksiz bir konu olmuş bence.saygilar

Oğuz ZEYTİN
26.11.2013, 18:06
Trabzon'dan İstanbul'a hareket eden uçakta yer alan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu korku dolu anlar yaşadı.

Hacıosmanoğlu o anları Haberzon.com'a “Uçaklar normalde otomatik pilot ile kalkıyor. Bindiğimiz uçakta teknik pilot arızası oluştu. Normalde 35 acıdan kalması lazımken 85 açıdan kalktı. 90 acıda uçak direk düşüyordu. Çok büyük korku atlattık. Kan basıncımız düştü. Pilot da bizimle aynı korkuyu yaşadı. Yarım saniye daha uçağı otomatik uçuştan, manuele alamamış olsaydı şuanda yaşamıyorduk. Uçakta benimle beraber bulunan Spor Bakanı Suat Kılıç, Ali Ağaoğlu ve 8 arkadaşım daha olayın şokundayız. “ şeklinde konuşarak korku dolu anları özetledi.

Olumle sonuclanabilecek bir olay atlatilmis biz burda neden Acunun ucagi diye sorgulama yapiyoruz

"Uçaklar normalde otomatik pilotla kalkıyor"

Bu ifade yanlış. Detaya girmeden... Kalkış hatası çeşitli sebeplerden meydana gelebilir. Kulenin yanlış yönlendirmesi olabilir (en düşük ihtimal bu, kaldı ki ciddi sıkıntılar doğurur, yine de ihtimal dahilinde), ani rüzgar hızı/yönü etkilemiş olabilir fakat büyük olasılıkla pilot kaynaklıdır (Uçuş eğitimim ve deneyimim var).

Gelelim diğer meseleye... Özel jet sahipleri, sivil havacılık şirketleri üzerinden uçaklarını kiralayabiliyor. Yani yarın bir gün içimizden biri uçak kiralayacak olsa, o uçak Acun'un da olur, Aziz Yıldırım'ın da olur, bir başkasının da olur. Bunda abartılacak bir şey göremiyorum. Başkan'ın da haberi olmayabilir.

TekfurÇayır 61
26.11.2013, 18:09
Uçak kirâlanmamış, Acun tarafından tahsis edilmişse başkan konusuna gelmeden bakanın o uçağa binmesi skandal.

Uçağın kirâlık olup olmadığını bilmeden yorum yapamayız.

Anıl C
26.11.2013, 18:15
Beyler paranin tarafi olmaz. O varken herkes dosttur.

Mert M.
26.11.2013, 18:38
Tabii ki kendisine ve yanındakilere geçmiş olsun da hazım meselesi tabii bu olay; bir Trabzonspor başkanına böyle bir detayın yakıştırılıp yakıştırılmaması bir mide sindirim sürecidir ve kişiden kişiye değişir. Ben hassasiyet duyarım ama duymayıp sodaya ihtiyacı olmayanlara da bir şey diyemem.
Yalanlara ve kandırılmaya alışmış ve alıştırılmış kulakların yönettiği beyinler, özgür düşünme becerisini yitirmiş ve o beyni bulundurduğu başı eğmeye de devam ettikleri müddetçe bu tip olaylar vuku bulmaya devam edecektir.
Öz değerlere sahip çıkılmaya devam edilmediği müddetçe ne bir öznellik ne de bir büyüklük tutulabilir bünyede. Bu da hiç bir şekilde affedilmeyip sürekli hatırlanacaktır kah geçmişin kah şimdinin kah da geleceğin yaşanmışlıkları içerisinde.

ccd6167
26.11.2013, 18:45
Tühh uçak düşmedi

ağaoğlu

spor bakanı

hacıosmanoğlu

acunun ucağı v.s.

Ender Kuyumcu
26.11.2013, 19:28
Arkadaşlar;

Başlığı birazdan kapatacağım ama samimi olarak başlığa tepki gösterenlere ve bu başlığın gereksiz olduğunu düşünenlere bir kaç satırla başlığın açılış amacını ve buradan nereye varmak istediğimi anlatayım ki akıllarda soru işareti kalmasın.

Bir kere sapla samanı karıştırmamak lazım. Başlığı açtığım zaman elde olan bilgi ilk mesajda yazıyor. Bu ülkede türbülansa girmek de tehlike olarak adlandırılıyor. Daha tehlikeli bir durum varmış geçmiş olsun...

Sizin ne düşündüğünüzü bilemem ama ben ortada şikeyi yapan ve yöneten bir sitem olduğunu ve bu sistemin sürekli Trabzonspor üzerinde güç gösterisi yapıp şampiyonluklarını çaldığını düşünüyorum. Bu sistemi oluşturan kişiler üç aşağı beş yukarı da herkesin bildiği isimler. Sanırım Acun Ilıcalı'nın da bu sistemin neresinde olduğunu biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için ilk mesajda kendisi ile ilgili verdiğim bilgi bir fikir oluşturmalı.

Trabzonspor başkanı Trabzonspor takımının şampiyonluklarını çalan sisteme hizmet edenlerle ticari, siyasi vb. ilişkiler içinde ise ben o başkanın da samimiyetinden şüphe ederim. Aksini düşünenin de kendi görüşüdür, ikna etmek gibi bir çabam olmaz.

İHO seçildiğinden beri benim açtığım başlıklar ve orada yazdıklarım ortada. Aslı olmayan hiç bir itham ya da benzeri bir tutum yok. Söyledikleri karşısında yaptıkları ve yapmadıklarına dayanan yorum ve çıkarımlar yapmışımdır yani öyle hayal ürünü-uydurulmuş bir durum söz konusu değildir.

Bana göre büyük bir komplo ile karşı karşıyayız ve tıpkı Sadri Şener gibi İbrahim Hacıosmanoğlu da Trabzonspor'un menfaatlerinden ziyade şike lobisinin çıkarları doğrultusunda adımlar atıyor. Ortada bu yönde onlarca örnek varken hiç bir şey yokmuş gibi çiçekten böcekten bahsetmemi beklemiyorsunuz herhalde.

Bu açıklamalarımın daha kapsamlı düşünce halinde oturduğu zemini öğrenmek isterseniz Türk Futbolu ve Trabzonspor'a bakış açımı anlatan aşağıdaki yazımı okuyabilirsiniz. Katılıp katılmamak tamamen size kalmış...

http://bordomavipusula.blogspot.com/2012/02/turk-futbol-tiyatrosu-ve-trabzonspor.html

Bir de not düşelim: TC Mahkemelerinin Trabzonspor aleyhine şike yaptığını kanıtlayıp cezalandırdığı mecnun odyakmaz'ı aklayan İHO'yu içine sindirebilene zaten söyleyecek bir sözüm olmaz. Sizin Trasbzonsporunuz ile benim Trabzonsporum zaten aynı değil. Ayrı dünyaların insanlarıyız yani.

cakalkerem
26.11.2013, 19:32
çok yükleniliyor bence...herkes herkesle gezebilir ne var bunda..ayrıca haber doğrulandı mı?

Muhammet Kalkışım
26.11.2013, 19:34
Seçim sürecinde ettiği vaatler ve uygulamaları arasındaki farka bakınca başkana güven kalmaması doğal.

Ali Ağaoğlu'nun da fenerbahçe formasıyla resimleri çıkmıştı 7-8 ay önce. Meselenin aslını bilmiyorum ama şüphelenmemek elde değil.

Edit: Ali Ağaoğlu'nun Trabzonspor formalı bir fotoğrafını bulamadım.

cakalkerem
26.11.2013, 19:43
ne yapsın yani botoksmu yaptırsın adam....:)

My
26.11.2013, 19:47
Ben de bu konuda Ender gibi düşünüyorum. Uçağının da uçmayanın da diye altın kaplama olsa bu Acun'un uçağına binmezdim ben. Ama maalesef bu ülkede artık at izi it iziyle karışmış durumda.

Ender Kuyumcu
26.11.2013, 20:21
omer cavusoglu ‏@fenerlicavus 24 Nov
Nihat Özdemir Acun Ferit Şahenk bizim arkadaşlarımız bundan sonra bize kimse hakaret edemez Sabah ATV TV8 Star NTV işte FB

Yukarıdaki tweet ömer çavuşoğlu tarafından 2 gün önce atılmış olan bir tweet ve bahsettiğim sisteme çok net bir örnek. Ben istiyorum ki bu tür oyunlardan haberdar olun. Trabzonspor'un içte ve dışta düşmanlarını tanıyın ve yapılan hareketleri görüldüğü gibi değil de satır aralarını okuyarak anlamaya çalışın yoksa ben bunların hepsini zaten biliyorum.

Muhammet Kalkışım
26.11.2013, 20:35
omer cavusoglu ‏@fenerlicavus 24 Nov
Nihat Özdemir Acun Ferit Şahenk bizim arkadaşlarımız bundan sonra bize kimse hakaret edemez Sabah ATV TV8 Star NTV işte FB

Yukarıdaki tweet ömer çavuşoğlu tarafından 2 gün önce atılmış olan bir tweet ve bahsettiğim sisteme çok net bir örnek. Ben istiyorum ki bu tür oyunlardan haberdar olun. Trabzonspor'un içte ve dışta düşmanlarını tanıyın ve yapılan hareketleri görüldüğü gibi değil de satır aralarını okuyarak anlamaya çalışın yoksa ben bunların hepsini zaten biliyorum.

Sabah gazetesi, iktidara olan yakınlığıyla tanınıyor. Sahibi Çalık Holding'e, yani fenerbahçeli Ahmet Çalık'a bağlı Turkuvaz RTGY A.Ş. (İlgili holdingin CEO'su aynı zamanda başbakanın damadı Berat Albayrak'tır.)

ATV'nin sahibi üç şirketin birisi Nihat Özdemir'e ait. Aynı üçlüyü, İstanbul'daki 3. havaalanı inşaatı ihalesinde de görüyoruz.

TV8'in sahibi, Acun Ilıcalı.

Star TV, Doğuş Yayın Grubu'na ait, dolayısıyla Ferit Şahenk.

NTV'yi tanıtmama gerek yok sanırım?

Resim gayet net aslında.

jojuk
26.11.2013, 20:41
ender abı zaten ben hacıosmanoglunun fenerbahce kongre uyesı oldgunu ıddaa edıyorum...
ne diyosun sen ya sen fenerlisin

Fatih Öztürk
26.11.2013, 21:43
Sabah,ATV,A Haber ve Fotomaç Trabzonspor yanlısıdır.boşbakanın damadı sıkı Trabzonsporlu Berat Albayrak kontrölünde olan bu medya organlarının spor haberlerının başında yıne sıkı Trabzonsporlu olan Zeki Uzundurukan bulunuyor.A Haber'de hafta sonları spor proğramına çıkan Olcay Çakır abimiz bılındığı üzere buranın müdavımlerınden.

cakalkerem
26.11.2013, 21:46
ee ne olacak şimdi....

Fatih Öztürk
26.11.2013, 21:50
Oturup ağlayacaz:)

Muhammet Kalkışım
26.11.2013, 21:52
Başbakanın damadı kayınpederinin sözünü dinlemez mi diye sormak isterdim ama abes kaçar. Kendisi Trabzonsporlu olduğunu dile getirmek dışında hiçbir şey yapmadı.

Basın-yayın organlarındaki etkinliğine gelince, CEO'su olduğu holdingin patronu Ahmet Çalık'tır. Hatırlatırım.

Düzeltme: İsim hatası yapmışım.

cakalkerem
26.11.2013, 21:52
galiba öyle olacak başka çözüm gözükmüyor

Fatih Öztürk
26.11.2013, 21:59
Boşbakanın damadı boşbakan gıbı haysıyetsız değıl.Trabzonsporluluğuyla iftahar eder.daha geçen ay şıke yüzünden futbol ızlemekten nefret ettığını söyledi.ulusal medyada Trabzonsporun hakkını savunan tek spor kanalı CEO'su olduğu A Haber kanalı spor proğramlarıdır.takip edenler ıyı bilir.

Muhammet Kalkışım
26.11.2013, 22:21
Berat Albayrak-Ahmet Çalık konusu kaladursun, 5 büyük medya patronunun 5'inin de rengini belli etti ömer çavuşoğlu.

Fazla izlenmeyen TV kanallarından TS propagandası yapmakla, sahibi oldukları seyirci kitlesi fazla olan kanallarca şike konusunda sessiz kalınmasını bir Trabzonspor taraftarı olarak kabul etmiyorum. Zira olan haberler ya yanlı, ya da spekülatif.

Sonuç olarak, karşıt olduklarımız bizden daha zengin ama büyük değiller asla. (Bunlar arasında sözde Trabzonsporlu'lar da var ne yazık ki.)

hodlu
26.11.2013, 22:41
Sadri Şener'in yarım bıraktığı Trabzonspor'u İstanbul takımlarının oyuncağı yapma işini tamamlamak...