PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lig Tv'ye PROTESTO! (Tlf: 0212 473 73 73) Protesto Metni Sf.30'da

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ali Özcan
11.09.2006, 12:52
Arkadaşlar lig tv bu haftanın maç programını açıkladı ve Trabzonspor - Konyaspor maçının yayınlanmayacağını duyurdu.Maç programı şöyle :

Cuma 20.00 Gençlerbirliğİ - Vestel Manisaspor
Cumartesi 20.00 Ankaragücü - Denizlispor
Pazar 19.00 Sivasspor - Fenerbehaçe
Pazar 21.45 Galatasaray - Beşiktaş

Lig tv ye üye olurken 4 büyüklerin tüm maçlarının canlı yayınlanacağını taahhüt etmişlerdi.Baktılar ki düzeliyoruz, bizi kurban ettiler yine.Uefa maçlarını bahane ediyorlar ama maçı 17.00 ye alsalar sorun kalmaz...Lütfen tepkimizi koyalım.Önerilerininzi bekliyorum...

canim TS
11.09.2006, 12:53
bir günde 3 mac verilmes demisinler,LIGTVnin Kanal 80i var Kanal 77i var Kanal 90i var artik.

Ben moralim cok bozuldi, mail yazdim ve bekliyorum ne cevap gelecek. 5 hafta verdiler simdi ne oldu da vermiyorlar. Üye olduk, sonrada bizim maclari vermesinler.

F.SultanTekke
11.09.2006, 12:54
O nası oluyor ya? Ne yapıcaz olurmu öyle şey vermeleri gerekir, Maç kaçta bilmiyorum ama verirler, Lig tv de fenerin macı olsa başka kanalda bizim macımız olur.. Bence verirler.

Naim
11.09.2006, 12:54
Kesinlikle
Ne demek ya maçı vermemek Pazar günü Erken Saatte oynayalım 17 gibi
versinler Pazar günü
Yada aynı anda versinler
Dijital Platform
var bin tane kanalın
bu kadar saçma bir şey olmaz

l-m
11.09.2006, 12:55
Kaynak belirtebilir misiniz?
digiturk.gen.tr'de bizim maçı veriyor diye gösteriliyor..

Emorfo
11.09.2006, 12:57
Az önce Lig Tv'den bende izledim. Bu haftaki canlı yayın maç reklamlarında Trabzonspor yok...

Özge
11.09.2006, 12:57
boşuna mı üye olduk fb nin gs nin bjk nin maçlarını izlemek için mi böyle saçmalık olmaz

F.SultanTekke
11.09.2006, 12:59
Vermiyorlarsa taraftarlığımızı gösterip maçı koydurmalıyız.. o zmn TRABZONUN ne olduğunu anlarlar. Bence elimizi koz geçmiş? Karşılığını vermeliyiz.

Külünkoğlu
11.09.2006, 13:02
Ne oluyo lan ! nerden çıktı şimdi. maçı vermemek de neyin nesi

F.SultanTekke
11.09.2006, 13:04
Heyt abime bak koydu yumrugunu masaya:P

immortal_TS
11.09.2006, 13:04
Arkadaşlar herkes arasın tepkisini dile getirsin en yetkili kişiyle görüşün ve tehdit edelim topluca üyelikleri iptal ettiririz diye, aslında burda federasyonada yüklenmek gerekir bizim maçı cumartesiye de alabilir.yada eziklerin maçından birini cumartesiye alsın bizimkini pazara bunun için tff ye de gerekli tepkiyi gösterelim.

alpi53
11.09.2006, 13:06
arkadaslar tazminat davası acalım lig tv ye maclarımızı vermek zorundalar..
yoneticilere falan bir seyler soyleyin arkadaslar kampanya hemen baslasın ..
istanbuldaki arkadaslar decoderlerini geri gondersinler ..ne biliyim bişeyler yapsınlar işte

GolaMTuRi
11.09.2006, 13:06
ya ne maci vermememsi, manyakmi bunlar..maclarimizi seyretmek icin ligtvye abone olduk, baslarim ben boyle ise...

Muhalif
11.09.2006, 13:07
Ben işyeri mail adresimden şimdi mail attım.. kanal 80 den falan verebilirler.. Bjk maçında izlediğimiz Trabzonspor'u Türk futbolseverinden esirgemek Türk futboluna ihanet olur! Ha Barca'yı izledik geçen akşam ha Trabzonspor'u..
Herhalde dönerler hatalarından..

Berat
11.09.2006, 13:08
Arkadaşlar herkes arasın tepkisini dile getirsin en yetkili kişiyle görüşün ve tehdit edelim topluca üyelikleri iptal ettiririz diye, aslında burda federasyonada yüklenmek gerekir bizim maçı cumartesiye de alabilir.yada eziklerin maçından birini cumartesiye alsın bizimkini pazara bunun için tff ye de gerekli tepkiyi gösterelim.

Hasancım Perşembe UEFA maçı oynayacağız, Cumartesi nasıl oynayalım:) febe de Cumartesi oynayamaz. Tek gese oynayabilirdi ama onların rakibi bejeke ve onların da Perşembe maçı var..

Ne olursa olsun Lig Tv bizim maçı yayınlamalı ama..

Ali Özcan
11.09.2006, 13:09
Tepki için
Digiturk 0 212 473 73 73....

canlarından bezdirelim şerefsizleri...Arayın kardeşler........Ben o maçı izlemezsem ölürüm....

Ayşe Aygün
11.09.2006, 13:11
Şimdi telefon açıyorum ya maçı veririsniz yada iptal edeceksiniz diyorum.sözleşmeye uyun.

Ayhan Yüksek
11.09.2006, 13:12
Zorlarınamı gitti kargaları ezmemiz,nedemek vermemek ya,geçen yıl son hafta üç maçıda vermişlerdi farklı kanallardan yine öyle yapabilirler aslında ama işlerine gelmiyor adilerin, zevkli zevkli maç seyrediyoz lig tv den diye seviniyoduk ne azıttı şerefsiz herifler tövbe tövbe...

Murat Hızal
11.09.2006, 13:14
Maçı 17'ye almalarına gerek yok aynı anda iki maçı verebilirler.Sanırım işlerine gelmiyor. Digitürk denen kurum; hiç bir lafına, reklamına ,kampanyasına vs güvenilmemesi gereken kaypak bir kurumdur.

Umarım trabzonspor ileri gelenleri devreye girer ve bu büyük yanlışdan dönülür.

GolaMTuRi
11.09.2006, 13:15
arkadaslar herkes telefonla maille tepkisini dile getirsin..yonetimde tanidigi olan arkadaslarda onlari uyarsin, baskan tepki gostersin.
suraya bak nelerle ugrasiyoz...allah belanizi versin hepinizin,ezik buzuk istanbul takimlari ve lick tv..

Uğurtan
11.09.2006, 13:15
Allah belasını versin bu istanbul medyasınında digitürkün de sahiplerininde iki yakaları bir araya gelmesinler emi illa şu sevincimizi kursağımızda bırakacaklar ne diyeyim daha...

Ayşe Aygün
11.09.2006, 13:19
Verdim veriştirdim. ve mutlaka bana geri dönülmesini istedim. Hatta maçımı vermiyeckseniz bu aykı paramdan düşeceksiniz dedim. Ben istabul takımları için para ödeyemem. nasıl diğer takımların maçlarını başka kanallardan veriyosanız bizmkinşde verecksiniz dedim. sizde bastrın arkadaşlar.ben hiç susmıyacağım.

osmanli.61
11.09.2006, 13:19
bende netten mail attım....

Mehmet_Mercanlı
11.09.2006, 13:21
http://www.digiturk.tv/bizeUlasin/
üye olan arkadaşlar lutfen .. ben 3üyeiğimin 2 sini feda etmeye hazırım lütfen hepbirlikte tepkimizi verremezsek bir işe yaramaz..

SDanışmaz
11.09.2006, 13:21
NasıL vermezLer!!

Gerekirse topLuca üyeLik iptaLi yapaLım :mad:

Remzi
11.09.2006, 13:22
ben ilk tepkimi maille verdim biraz tehdit gibi oldu ama olsun

Ali Özcan
11.09.2006, 13:24
0532 755 73 73 bu numara da lig tv ye ait...EN AZ 10 KEZ aradım arkadaşlar.Bu maçı yayınlamazlarsa stada almayın bunları özet görüntüde çekemesinler.Yıkın ortalığı Avni akerde...saçmaladı köpekler.Kusura bakmayın çok sinirlendim.Ayda 40 milyon ödüyoruz gurbette takımı izleyelim diye...

NGeN
ben zaten sırf bu yüzden kapattırdım lig tv yi bana ne arkadaşım yaaa ben maç kaybettiğimi izlemek için mi maç parası vericem . artı birde ben devamlı itanbul takımlarını mı izlicem yaaa..
bırakın arkadaşlar ben kahveye gidiyorm çay parası may parası veriyorum izliyorum üztelik daha heyecanlı oluyor :)))
bana birde diyorlar neden iptal etmek istiyorsun diyorlar ....tövbe tövbeeee

Ayşe Aygün
ne iki maçı 3 maçı aynı anda veriyolar. işlerine geldiğinde. geçen sezonki son maçları aynı gün vermedimi başka kanallardan. dedim onlara tepkiler devam edecek ve açıklama istiyoruz diye.

mitralyoz61
Saçmalığın daniskası.Geçen arkadaşa bahsetmiştim.Şampiyonluğumuzun çalındığı sene çok güzel oynuyoduk vermiyolardı bütün maçlarımızı.Şİmdi kötü oynuyoruz hepsini veriyolar dedim.Tamda ii oynamaya başladık yine kestiler.Bu ne ya...

My
11.09.2006, 13:28
Aydaaaa... İz kanalı var daha geçende maçımızı oradan verdilerdi, buda nerden çıktı ya. Yöneticilierimiz birşeyler yapsın, al işte masaya yumruk vuracaam diyenlere fırsat. Moralim bozuldu valla.

Külünkoğlu
11.09.2006, 13:30
Aradım bir dünya saydım. Bir yanlışlık olmalı falan filan dediler.

oguzkoc
bu işte bi iş var böyle saçmalık olmaz...

Özge
bu haber nerede yazıyor bulamadım ben yardımcı olurmusunuz

Mehmet_Mercanlı
arkadaşlar şimdi aradım.. henuz bir bilgi gelmemiş .
kesin bişey bilmiyor muşteri temsilcisi..

benim 3 üyeliğim var 2 sini feda edicem..
benim üye numaramla şıkayet edebilirsiniz

1:1600149
2:1352016

istanbul/b.çekmece
MEHMET_MERCANLI

efsane_mehmet_61@hotmail.com

TS61_NL
11.09.2006, 13:32

yuhhhhhhhhh, bu maclar veriliyor da Trabzonumun maclari verilimiyor oyle mi?? Yuhhhhh ki yuhhhhh!!

Sevgi
11.09.2006, 13:36
konu üzerinde çalışıyorlarmış, maçı yayınlamaya çalışacaklarmış :mad:

bir telefonu esirgemeyin arkadaşlar.

Burçak
11.09.2006, 13:38
bunda bi yanlışlık olduğunu düşünüyorum. ha eğer yanlışlık yokta gerçekten bu maçları yayınlamayı düşünüyolarsa, zaten bu hatalarından döneceklerdir!!

Külünkoğlu
11.09.2006, 13:38
Arkadaşlar Tepki gösterin tepki ! hiçbirşey kucağınıza düşmez, bugün tepki göstermezseniz yarın ne yapacaksınız ? Digiturkünüz yoksa bile olan birisinin cep telefonunu bilmeniz yeterli. Saldırın durmayın.

İslam Sezer
11.09.2006, 13:40
bende aradım,bin tane kanalınız var,iz tv si bilmem nesi,böyle bir şey olabilir mi? dedim(hıncal uluç tarzında,korkutucu olsun diye:-)
demek ki kargaları ezmemiz bazılarına fena dokunmuş...

Gamze
11.09.2006, 13:41
hade beyler bayanlar!!!tepkimizi verelim!!denizbank olayını hatırlayın...istedik mi herşey olur!!!bi güzel paylayın adamları benim gibi :D:D:D

CAFER ÖZER
11.09.2006, 13:42

burdan tepkinizi yazabilirsiniz.

Atalay
11.09.2006, 13:44
arkadaşlar lig tv denen bu kanalın telefon nosunu...!! halkla ilişkiler bakan dallamanın ismini...!!! mail adresini.. yayınlayında allah ne verdiyse saldıralım!!!bilen arkadaşlar bunu büyük harflerke buraya ve başlıga yazsınlar ilgili müdür kimdir ismi nedir nereye ulaşırsak daha faydalı olur dünyayı başlarına yıkalım!!sen gitte fenerin beşiktşın veya galatasarayın maçını yayınlamada büzügünü görelim şerefsiz!!

Naim
11.09.2006, 13:46
Tepki için
Digiturk 0 212 473 73 73....

canlarından bezdirelim şerefsizleri...Arayın kardeşler........Ben o maçı izlemezsem ölürüm....

üye olan arkadaşlar lutfen .. ben 3üyeiğimin 2 sini feda etmeye hazırım lütfen hepbirlikte tepkimizi verremezsek bir işe yaramaz..

0532 755 73 73 bu numara da lig tv ye ait...EN AZ 10 KEZ aradım arkadaşlar.Bu maçı yayınlamazlarsa stada almayın bunları özet görüntüde çekemesinler.Yıkın ortalığı Avni akerde...saçmaladı köpekler.Kusura bakmayın çok sinirlendim.Ayda 40 milyon ödüyoruz gurbette takımı izleyelim diye...

arkadaşlar şimdi aradım.. henuz bir bilgi gelmemiş .
kesin bişey bilmiyor muşteri temsilcisi..

istanbul/b.çekmece
MEHMET_MERCANLI

Gökhan abi ilgili numaralar ve iletişimyolları toptan burada

Ali Özcan
11.09.2006, 13:48
bu yasal değil sözleşmeye aykırı hareket ediyorlar.Eğer buna izin verirsek ilerde de cesaret bulup maçlarımızı yayınlamayabilirler.Lütfen arkadaşlar özellikle İstanbuldakiler şehir içinden 473 73 73 ü arayın...Bize bunu yapamasınlar.Faik i terete den kovdurduk,show tv den özür dilettik...Bunu da yapabiliriz...

murat
11.09.2006, 13:49
ben tepkimi maille verdim, bu maci mutlaka vermeliler, ne olursa olsun vermeliler gerekirse maci saat 17:00 e alsinlar!

Özge
11.09.2006, 13:50
bende mail attım

murat
11.09.2006, 13:51
Hatta arkadaslar Trabzonsporada yolliyalim mail, yonetimde bu ise el atsin!

Rutubet
11.09.2006, 13:53
Bu maç verilmesin, Trabzon'da Digiturk'un çanaklarını bi taş yağmuruna tutulsun bakalım bir daha vermemezlik yapıyorlar mı ?

CAFER ÖZER
11.09.2006, 13:56
Bunların yaptığı şerfsizlik Takım kötü oynarken eza ceza çekelim diye maçları veriyorlar,Takım düzelmeye başladı şimdi maç yok.Bizde üye oldukki maç izleyelim diye eğer vermeyeceklerse üyeliği iptal ettireceğim.Bence Yönetimi bu konuda haberdar edelim tepkiyi artıralım yoksa bunlar kafasına göre hareket edecekler .Tek bir ağıdan sitemizin başından tepki metni hazırlayalım,Daha etkili olur.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 13:57
Arkadaşlar lig tv bu haftanın maç programını açıkladı ve Trabzonspor - Konyaspor maçının yayınlanmayacağını duyurdu.Maç programı şöyle :

Pazar 19.00 Sivasspor - Fenerbehaçe
Pazar 21.45 Galatasaray - Beşiktaş

Lig tv ye üye olurken 4 büyüklerin tüm maçlarının canlı yayınlanacağını taahhüt etmişlerdi.Baktılar ki düzeliyoruz, bizi kurban ettiler yine.Uefa maçlarını bahane ediyorlar ama maçı 17.00 ye alsalar sorun kalmaz...Lütfen tepkimizi koyalım.Önerilerininzi bekliyorum...Lig tvye nerden ulaşabiliriz?

Gamze
11.09.2006, 13:58
bizdeki bu azmin ve toplu hareketin yarısı takımda olaydı 10defa şampion olmuştuk şimdiye ya neyse!!! :) tepkiler foraa :D:D:D

Emre B.
11.09.2006, 13:58
Buı ne biçim olaydır?Düzelmemiz çok mu korkuttu?

Ayşe Aygün
11.09.2006, 13:59
Hem mail Hem telefon. Telfondaki bayana mutlaka bana dönün yoksa zaten ben size döneceğim kızın ismini filand aldım.şikayetime çözüm bulun dedim yoksa biz size zaten bulacağız.

l-m
11.09.2006, 14:00
ölmeyi bayılma zannetmek deyimine hastayımdır, tepkimizi meşru yolları kullanarak her türlü yapmalıyız, e-posta atıyorum ve telefonla arıyorum şimdi, gerekirse üyeliğimi iptal ederim, inönü susunca zorunuza mı gitti diciTürk..

Burhan61
11.09.2006, 14:01
selamlar,

az önce bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre bu haftaki maç yayın akışınızda trabzonspor-konyaspor maçının olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım.

ben üye olurken trabzonspor'un tüm maçlarının yayınlanacağını belirtmiştiniz.

eğer bu kararınızdan dönmez iseniz lütfen benim üyeliğimi iptal edin. ben istanbul takımlarının maçlarını izlemek için üye olmadım.

belirteceğiniz hiç bir mazeret tarafımdan kabul edilmeyecektir.

bu yanlış kararnızı düzelteceğinizi umarak iyi günler diliyorum.

yukarıdaki maili gönderdim.

sbay
11.09.2006, 14:05
digiturk her ne olursa olsun bizim macı vermeli.yönetimde tepki koyabilir bu konuda...

CAFER ÖZER
11.09.2006, 14:05
Çözüm için Trabzondaki taraftara büyük görev düşüyor,O taraftarki Denizliyi 1-0 yenmize rağmen Protosto yapıp Lazaroniyi göndertti,BJK maçını kazanmamızı sağladı,Burdada bizler DİGİTURKE mail telefon yoluyla protosto yapalım onlarda Trabzonda gerekli tepkiyi göstersin bence en güzel yolu Digiturku Stada sokmamak,O ZAMAN akılları başlarına gelir belki,
Birde işin ilginç yanı Bu hfata GS-BJK maçı var yani istanbul takımları haricinde 2 maç daha veriyorlar Burda Trabzonspor yok.

Atalay
11.09.2006, 14:06
koyun olmayalın arkadaşlar!! şimdi dijitürkü aradım eger bu hafta maçımızı vermeyecekseniz üyeligimi iptal edin dedim hemen bana bir şikayet metni hazırladılar ve hemen yetkililere bagladılar yarım saat fırça attım dedimki gidin bu hafta cacıgını çıkardıgımız beşiktaş galatasaray maçını yayınlamayın dedim..tüm taraftar sitelerini harekete geçirelim..cafer abinin dedigi gibide ortak metin hazırlıyalım!!!haydi arkadaşlar bu şerefsizler bizi kayserisporla aynı kefeye koyuyorlar!!!!tepkimizi koyalım dünyayı başlarına yıkalım!!

macka61
11.09.2006, 14:12
böyle bir şey olamaz üyeliğimi iptal ederim böyle bir şey olursa hadi trabzonsporlular protestomuzu gösterelim şerefsizler

coach
11.09.2006, 14:14
Bu ne saçmalık olmaz öyle şey,,

l-m
11.09.2006, 14:16
Merhaba;
Trabzonspor'un Turkcell Süper Ligi 6. haftasında Konyaspor ile Hüseyin Avni Aker Stadında yapacağı karşılaşmanın yayınlanmayacağını öğrenmenin şaşkınlığını yaşıyorum. 1 yıldır digiturk'e aboneyim ve eğer bu maç verilmezse bundan sonraki tüm maçlar verilse dahi üyeliğimi iptal ettireceğimi bilmenizi istiyorum. Bu saygısızlıktır hatta terbiyesizliktir, ben Galatasarayı, Fenerbahçeyi izlemek için digitürk almadım, yanlışınızdan bir an önce dönmenizi aksi taktirde tüm Trabzonspor'luların digitürk'ünü iptal ettirmeleri için gerekli çalışmalara başlayacağımızı belirtme gereği hissediyorum. Konunın her türlü takipçisi olacağız. Gerekirse hukuki yollara başvurmayı görev addediyoruz.
Görelim bakalım ne kadar kurumsallaştınız..

Şimdi bu maili attım, ayrıca telefonla aradım, Özlem hanımla görüştüm, eğer maçımız verilmezse üyeliğimizi iptal ettireceğimizi ve diğer Trabzonsporluların da üyeliklerini iptal ettireceklerini ilettim, Perşembe günü belli olacak dedi, ne zaman belli olursa olsun eğer bizim karşılaşmamız verilmezse gerekeni yapacağımızı belirttim, diğer arkadaşlarımız da lütfen hem e-posta hem de telefonla tepki göstersin. Bu konuyu atlamayalım..

coach
11.09.2006, 14:25
Bende mail yolladım gerekirse bende üyeliğimi iptal ederim.

Muhalif
11.09.2006, 14:28
ben de mailden sonra arıyorum şu 473 lü numarayı.. sürekli meşgul.. yalnız burada yönetime de iş düşüyor
Stichus nerdesin:D kaleci alamadın bari şu konuya bi el at yahu!
Taraftar olarak canlarından bezdirelim bu diji-rum ları.. yönetimden de birilerine ulaşalım lütfen.. hadi stichus göreyim seni:D

Gülşen
11.09.2006, 14:29
Ben de aradım. Henüz net birşey yok dediler. Hafta içi bir daha arar mısınız gibi manasız bir cümle kurdu, anlayamadım :)
Tamam sorun değil, biz o zaman da diyeceğimizi der, üyeliğimizi iptal ederiz dedim. Birazdan Yılmaz da bir mail atacak. Küfürleri ayıklamakla meşgulüz.

sweetrose
11.09.2006, 14:32
beşiktaş maçı koymuş olmalı... acı acı.... İnönüdeki sesimizi tüm astanbul duydu... kıskananlar çatlasın... 2000 kişi susturduk onları...

canim TS
11.09.2006, 14:33
vallah maileri bombarladim, kirk tane mail adresim var, hepsinden mail gönderdim, telefon ediyorum, efendim suan bilgimiz yok, sonra ayariginiz.

Arkadaslar dedigi gibi, yenilirken, takim kötü giderken verirler maci, cünkü baska millet de görecek Trabzonsporun yenildigini, ama baktilar takim düzeliyor, bu ne istir ya, Yönetim lüften destek cikin. Biz burda dernekler hepsi üye olduk Trabzonspor macini izlemek icin.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 14:39
Trabzonspor-Konyaspor maçını naklen yayınlamayacagınızı ögrendim ve digitürk üyeligimi iptal etmek istiyorum çünkü ben trabzonsporu izlemek için dijitürk aldım vestel manisayı izlemek için degil neden böyle yaptıgınıza da bir anlam vermiş degilim acaba Trabzonsporumuzun bjkyi EZE EZE yenmesinden mi intikam alıyorsunuz bilmiyorum ama eger konya maçını yayınlamazsanız decoderimi geri gönderiyorum vermiş oldugum parayı da derhal geri istiyorum bilmem anlatabildin mi?
Ben bunu gönderdim Bu arada mehmet mercanli abime tşk ederim onun üyeliginin numarasını kullandım :)

Haluk Ongan
11.09.2006, 14:45
arkadaşlar bunlar gene sapıttı hadlerini bildirelim.Mail telefon bombalayalım.Eğer yayınlamazlarsa lüfen Trabzondaki arkadaşlara rica ediyorum onları stada almayın yada çok sağlam protesto edelim.Küfür edicem şimdi töbe....

Kaan Dilek
11.09.2006, 14:45
ne bu ya ben eziklerin maclarinami para ödiyecem basliucam böyle isin icine serefsizler zaten hep bize böyle yapiyorlar bir kerede eziklerin macini vermesinler yalakaci istenbul medyasi,bu hafta maci vermezlerse üyelimi iptal edecem,hem bin tane kanalari var versinler bitanesinden simdik mail atiyorum onlara

Murat'
11.09.2006, 14:49
yaaa olur mu öyle şey yaaa maçı 2 saat geriye alsınlar olsun bitsin yaaa

Kemal Musaoğlu
11.09.2006, 14:49
bende mail attım.eğer yayınlamazlarsa bende üyeliğimi iptal edecem.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2006, 15:12
Bence mail çok etkili olmaz telefon yağmuruna tutmak lazım. Havalar artık soğudu bizim maçın 17'ye kaydırılması lazım. Kaldı ki Lig TV canı isteyince aynı anda 3 maçı canlı verebiliyor...

TSKara61
11.09.2006, 15:14

Bilmiyorum verildimi önceden ama burdanda ulaşabiliriz. Bende sonradan doldurucağım inşallah. Bu ne ya, Eziklerin maçlarını hiç kaçırmazlar ama bize gelince noluyo?

Mustafa YILMAZ
11.09.2006, 15:15
susmak yook arkadaşlar bu rezilliğe sessiz kalmak yook canların bezdirene kadar en büyük tepkimizi verelim gerekirse ortak bir metin hazırlansın her saat her dakika her saniye yollayalım adamalrın servleri herşeyleri çöksün yoğunluktan.. şerefsizler!!

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:31
acaba amaçları ne yani ne yapmak istiyorlar bizi karşılarına alırlarsa hiç iyi olmaz bunu onlara bildirmek lazım öyle ki bir daha trabzona giriş bile yapamazlar

Çavuşoğlu
11.09.2006, 15:37
Nasıl sinir oldum yaa... Şimdi arıyorum... Artık bu pozisyona düşmek istemiyorum. Bir daha tekrarlanırsa üyeliği iptal edicem..!

Bülent Bayraktar
11.09.2006, 15:40
bnde izledim bugün ligtv yi şaşırdım neoluyo dedim

Gürkan
11.09.2006, 15:44
bende e-posta attım iki tane.2.ağır oldu ama(küfürsüz) olsun.nedirya para almaya gelınce üstlerine yok.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:47
geçen trabzondaydı 2 tane elemanları tabi ki trabzonspor forması giymişlerdi :( ee tabi kandıracaklar ya bakalım bu hafta maçı yayınlamazlarsa ne olur :(

Çavuşoğlu
11.09.2006, 15:49
Şimdi aradım pes doğrusu yaa yani lafları azında nasıl geveliyor....Ben 3 senelik aboneyim ve bu durum bir daha tekrarlanırsa üyeliği mi iptal ediceğimi bildirdim. Hemen kıvırmaya başladı. Yok işte maçın yayınlanması için görüşmeler sürüyor işte tam olarak yayınlanıp yayınlanmıyacağı belli değil....Onu bunu anlamam dedim. Ben Trabzonspor'un maçlarını seyretmek için aldım dedim. Yoksa yeterli Trabzonsporlu abone mi yok dedim. Bayan yine telaşlanmaya başladı :D Her neyse umarım bu hata düzeltilir ve bir daha tekrarlanmaz....

UğuR
11.09.2006, 15:53
AÇTIM KONUŞTUM GEREKİRSE İPTAL EDERİM DEDİM.kARŞIMDAKİ BAYAN siz örgütlendinizmi hepiniz bir anda arıyorsunuz dedi.Örgüt kelimesi bana ters dedim,Trabzon Spor taraftar sitelerinde maçın yayınlanmıyacağı öğrenildi,telefon sisteminizi çökeblir dedim.perşembe belli olacak dedi yöneticilerimize bildirdik dedi bende perşembe günü üyeliğime devam edip etmiyeceğim belli olacak dedim.

Mehmet_Mercanlı
11.09.2006, 15:55
AÇTIM KONUŞTUM GEREKİRSE İPTAL EDERİM DEDİM.kARŞIMDAKİ BAYAN siz örgütlendinizmi hepiniz bir anda arıyorsunuz dedi.Örgüt kelimesi bana ters dedim,Trabzon Spor taraftar sitelerinde maçın yayınlanmıyacağı öğrenildi,telefon sisteminizi çökeblir dedim.perşembe belli olacak dedi yöneticilerimize bildirdik dedi bende perşembe günü üyeliğime devam edip etmiyeceğim belli olacak dedim.
abi bayanlara karşı birazdaha nazık olabilirsin.:) ;)
:D

omer61
11.09.2006, 16:00
eer aynı şeyi haftayada yaparsalr tüm trabzonsporlular olarak lig tv üyeliimizi iptal ettirelim.. hatta dawa bile açabilriz bunlara.. çünkü alırken TS nin tüm maçlarını wereceklerini solediler.. böle rezillk olmaz yaa..

Özkan Erdem
11.09.2006, 16:01
Yok böyle birşey ya.. Ulan hangi akla hizmet kaldırıyolar bizim maçı yayından.. Şerefsizler.. Bide bunlara para kazandırıyoruz..

firidin61
11.09.2006, 16:01
bende mail gönderdim ama yetmez arıcamda herkez bu konuda hassas olsun!!!!yoksa hakkımızı yiyecek LEŞ KARGALARI çok arkadaşlar üşenmeden tepkimizi koyalım.BİZ TRABZONSPORluyuz bunu en iyi sekilde anlamayanların kafasına MIH gibi çakalımki bi daha böyle yanlıslara düşmesinler.HAYDE TRABZONSPORLULAR hayde Daha ne bekliyoruz!!!!!!

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 16:04
istanbul medyası bizi istemiyor. BİZ ONLARI HİÇ İSTEMİYORUZ hepsinin allah belasını versin. eğer maç yayınlanmazsa hepimiz üyeliğimizi iptal ettirmeliyiz.

Aslıhan
11.09.2006, 16:10
sıradaki protesto gelsin :D
önümüze geleni protesto ediyoruz valla

Haluk Ongan
11.09.2006, 16:13
şerefisiz bunlar ya.istedikleri zaman 777 778 779 775 bilmem kaç kanaldan aynı anda maç veriyorlar.Ankaragücü-Denizli maçı ne ya allah aşkına hemen düzeltsinler bu hatayı yada yiyorsa fener maçını vermesiler yemez tabi ama biz de kendimizi ezdirmeyiz DİGİTÜRK ŞAŞIRMA BİZ LAZARONİYİ YOLLADIK SİZİ DE BATIRIRIZ

Özkan Erdem
11.09.2006, 16:14
ankaragücü - denizli maçını kaç kişi seyredecek çok merak ediyorum. 3 maçtan biri öğlene alınır olur biter..

coach
11.09.2006, 16:15
Biraz önce görüştüm Digitürk Müşteri Hizmetleri ile YAYINLAMIYACAKLARINI tekrarladılar ?

Özkan Erdem
11.09.2006, 16:16
Kulüple bağlantıya geçmek lazım..

Aslıhan
11.09.2006, 16:17
her yıl ki gibi başladılar yine :mad:

ilk 5 hafta yayınla ondan sonra başla kıvırmaya :mad:
hadi onlara kim olduğumuzu gösterelim yeter artık da :mad:

Badaloğlu
11.09.2006, 16:18
Ülen şuraya yazan adamlara bakıyorum alayınız bayan görevli ile görüşmüşsünüz.Bir benmi sap adamla konuştum.
Bu iş boşluğa gelmez.Telefon ve maillere devam ediyoruz.Bizde ortak bir metin hazırlayalım.
Ülen daha doğru dürüst maç bilem seyretmedim dıgıturkte habunun içinmi üye olduk oraya...İşkence çekmeye başladuk.Bu arada Ayşe'nin dikkat çektiği konu çok mantıklı seyretmediğimiz maçın parasını neden verelim?Ay sonu faturalardan bu düşülmelidir.

Haluk Ongan
11.09.2006, 16:18
Biraz önce görüştüm Digitürk Müşteri Hizmetleri ile YAYINLAMIYACAKLARINI tekrarladılar ?

sen ne dedin kardeş ? nasıl yayınlamıyacaklar o zaman stada da gelmesinler çekim yapamasınlar organize olalım

yaranozlu
11.09.2006, 16:19
bazı arkadaşlar haftaya da yaparlarsa diyor. bu hafta da yayınlanacak. ne demek yaa yayınlamamak. lütfen herkes mail artı telefon yoluyla, küfür edebilen etsin, gerekeni yapsın...

coach
11.09.2006, 16:19
Üye olan arkadaşlar 444 1967 'yi arasın,biraz önce görüştüm dünyadan haberleri yok maçın yayınlanmayacağı hakkında hiç şikayet gelmedimi diye sordum "HAYIR HİÇBİR ŞİKAYET GELMEDİ" diyorlar...

Hadi arkadaşlar 444 1967

Ali Özcan
11.09.2006, 16:24
Arkadaşlar tepkiler etkisini göstermeye başladı.Lig tv maç fragmanlarını yayınlamayı kesti.Her programdan sonra koyarlardı.3 saattir tek fragman dönmed.Çok büyüğüz çok ama yetmez.Sonuç alıncaya kadar devam...O maçı evimizde izlicez hemde SS kurallarına göre yayınlayacaklar...Göze alamazlar bunu...şU BCK MAÇINDAN SONRA DA GERDİLER YA BİZİ HELAL OLSUN...

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 16:34
Zorları neymiş?

harmancuk
11.09.2006, 16:39
6. HAFTA

(15 – 16 – 17 Eylül)
Trabzonspor – Konyaspor
Sivasspor – Fenerbahçe
Galatasaray – Beşiktaş
Antalyaspor – Bursaspor

Digitürk e baktım bunlar yazıyor.Bizi kandırıyor bu şerefsizler.Mail attım aradım sinirden de küfür ettim.Yannışmı yaptım acaba.

coach
11.09.2006, 16:41
Şimdi tepkimizi ortak olarak dile getiricez ve beklicez istediğimiz neticeyi alamazsak o zaman konuşup ortak bi karar alır onu uygularız.

tsakrep61
hocam ortak bır metın hazırlayıp e mail ıle de yollayalım dıgıturk abonesı olan kendı adını yazar olmayanda baskasının adını kullanır hem de e mailimizi bır den fazla atabılırız daha verımlı olur

corleone
ben de mail attım, maçlar uefa dolayısı ile pazar günü olduğu için sadece bu haftayı kapsayan birşey bu ama yine de tepkimizi koyalım...

61viya
11.09.2006, 16:44
Ne oldu? Gücünüze mi gitti bjk yi sahalarına gömmemiz :D:D:D

Sezon zamanı genelde Sivas ta olduğumuz için,anamla babam edi ile büdü misali evdeler..Dolayısıyla digitürk yok evimizde ama arayıp : "Ayıp değil mi kardeşim? Boşuna mı digitürk bağlatıorz" dicem:D:D Ayıkmazlar umarım:D

Saçmalamasınalr..Akıllı olsunlar,anadılar mı :D

Badaloğlu
11.09.2006, 16:44
6. HAFTA

(15 – 16 – 17 Eylül)
Trabzonspor – Konyaspor
Sivasspor – Fenerbahçe
Galatasaray – Beşiktaş
Antalyaspor – Bursaspor

Digitürk e baktım bunlar yazıyor.Bizi kandırıyor bu şerefsizler.Mail attım aradım sinirden de küfür ettim.Yannışmı yaptım acaba.

Değerli arkadaşım(arkadaşlarım) BMN olarak yaptığımız protesto işlerinde kendi adınızada olsa BMN'yi bağlayan bir protesto da olsa lütfen küfür kullanmayın.Küfür acizler içindir.Biz çok şükür aciz değiliz derdimizi anlatabilecek kadar okuma yazmamaız var.Herkes bu bilinçle medenice derdini anlatsın...
Haaa... adamlar küfürü hak etmedilermi???

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 16:45
ben de mail attım, maçlar uefa dolayısı ile pazar günü olduğu için sadece bu haftayı kapsayan birşey bu ama yine de tepkimizi koyalım...

ister bu haftayı kapsasın, ister başka haftayı. istanbul ezikklerinin maçını vermesinler o zaman. ama yemez. Trabzonu kurban seçtiler. ama neler yapabileceğimizi hesaba katmamışlar anlaşılan...:mad:

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 16:45
Arkadaslar az önce bayanla konuştum yayınlanacak dedi ama devam edemedim çünkü kontür bitti :)

caykarali_erdal
11.09.2006, 16:49
Arkadaslar ben bir sene uyeydim ve uyeligimi iptal etdirdim nedeni ise bu televizyon kurulumlarinin ne olduklarini anladim ve benden bunlara kurus islemez ne kadrada olsa ts maclarini evde degilde kahvede seyretsem bile benden bunlara kurus yok ama her kezin dusuncesine saygiliyim arada sirada canak entenden kacak bakdigimda oldu elime gecen her firsati kullaniyorum yeterki bunlara kurus yok (pastanin en buyuk bolumunu verdikleri bizans takimlari) neden param o istanbul un mafialarina gitsinki. ama bu maci seyredemiyecegiz malesef diyorum uye oldugum senelerde 4 buyugun maclari diye diyorlardi ama bir bakdimki kendi kafalarina gore her hafta veriyorlar ve sayre bende uyeligimi iptal etdim ts in maclarini okadra az veriyorlardiki neden uye oluyum bana ne obur takimlardan ben trabzondan baskasini tanimam.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 16:50
bunlar kadar menfaatçi kişiler yok

coach
11.09.2006, 16:50
evet arkadaşlar yayın akışları menüsünü tamamen kaldırmışlar hiç bir yerde yayın akışı hakkında bir bilgi yok sanırım büyük ihtimalle yayınlanacak.

Özkan Erdem
11.09.2006, 16:52
Değerli arkadaşım(arkadaşlarım) BMN olarak yaptığımız protesto işlerinde kendi adınızada olsa BMN'yi bağlayan bir protesto da olsa lütfen küfür kullanmayın.Küfür acizler içindir.Biz çok şükür aciz değiliz derdimizi anlatabilecek kadar okuma yazmamaız var.Herkes bu bilinçle medenice derdini anlatsın...
Küfür günahtır, ayıptır elbet.. Ama adamı da baya rahatlatır..
Biz yinede efendiliğimizi koruyalım, bi anlık sinire kapılmayalım.

Aslıhan
11.09.2006, 16:52

dijitürkte kanaldan bol ne var :mad:
diğer kanallarından birinde versin o zaman
:confused:

Burçak
11.09.2006, 16:53
yayınlanacaktır yaa. böyle bi saçmalık olurmu. yani mantıklı gerekçeleri bile yoktur neden yayınlamadıkları hakkında. mecburlar yayınlamaya.

harmancuk
11.09.2006, 16:56
Yaa arkadaşlar küfür etmek kötü ama dayanamadım ettim kusura bakmayın.

Ozan Yazıcı
11.09.2006, 16:58
valla ben de yazdım netten şikayet maili de, ben bunların pek ipleyeceklerini zannetmiyorum.. mehmet emin karamehmet şirketlerinin tarzı budur, burunlarından kıl aldırmazlar. pamukbanktan biliyorum..

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 16:59
Yaa arkadaşlar küfür etmek kötü ama dayanamadım ettim kusura bakmayın.
et boşver et rahatlarsın için açılır :D

My
11.09.2006, 17:15
--------------------------

My
11.09.2006, 17:20
Arkadaşlar ilgili telefondan görevli bayan ile görüştüm. Bağıra çağıra bir yerleri arattım, bu hafta Trabzon'un maçı verilmyecekmiş! En son genel merkezin numarasını aldım. Konu hakında ki şikayetllerimizi buraya iletebilirmişiz. Vermiş oldukları numara : (0212) 326 00 00 bu. Yalnız şu ana kadar bu numaradan daha açan olmadı. Ayrıca ilgili yere şikayet mailide atıldı. Kulübede telefon açtım, bu konuyu ileteceklerini, ancak şu anda kesin bir bilgi olamdığını söyledi görevli arkadaş. Buda ilginçtir, kesin bir bilgi istiyorsanız Ligtv'ye tel açında size versinler dedim hiç birşey diyemiyor.

Bu konunun sonuna kadar gitmemiz lazım. Yaptıkları çok ama çok büyük terbiyesizlik. Madem illaki bir maçı vermeyeceksiniz o zaman İstanbul kulüplerinin maçlarından birisini vermeseniz ya.

Tepkisiz kalmayalım... Tepkiye devam arkadaşlar...

Atalay
11.09.2006, 17:22
arkadaşlar durmayın saldırın arayın arattırın mail atın fax çekin olmadı başka yol seçip bu i...n....ri trabzona sokmayın!!!bu konu önemli bizi kayseriden daha küçük görüyor bu terbiyesiz şerefsizler!!!lütfen sizde katkıda bulunun protestomuza!!!

Mehmet_Mercanlı
11.09.2006, 17:26

istanbul/b.çekmece
MEHMET_MERCANLI

maskeli61
yayınlanacaktır yaa. böyle bi saçmalık olurmu. yani mantıklı gerekçeleri bile yoktur neden yayınlamadıkları hakkında. mecburlar yayınlamaya.
maçımızı yayınlayacaklar keyif işi degil bu MECBURİYET siz rahat olun arkadaşlar TRABZONSPORUMUZUN maçını vermeye MECBURLAR...

ÇÜNKÜ BU TAKIM BU SENE ŞAMPİYON OLACAK...........

saygılarla arsinli...

coach
Birilerinin rahatı bozulmasın diye kimse benim rahatımı bozamaz bu maçı evimde eşimle,çocuğumla beraber izlicem (bu arada çocuğum 1 aylık ama alışsın yavaş yavaş) olmadı servisi çağırıp vericem dıgiturk'ün kumandasını eline,,

Külünkoğlu
11.09.2006, 17:27
Arkadaşlar sakın ha durmayın ! Eğer bugün biz bu tepkiyi vermezsek bizi verem ederler. Zaten ülser'iz bide verem olursak buralar hiç çekilmez olur.

gevşemeyin Saldırın !

Mehmet_Mercanlı
11.09.2006, 17:31
Birilerinin rahatı bozulmasın diye kimse benim rahatımı bozamaz bu maçı evimde eşimle,çocuğumla beraber izlicem (bu arada çocuğum 1 aylık ama alışsın yavaş yavaş) olmadı servisi çağırıp vericem dıgiturk'ün kumandasını eline,,
ALLAH BAĞIŞLASIN
alıştır tabi bunu ondan esirgeme.;) :)
biliyosun o herşeyin en iyisine laik: TRABZON SPOR ;)

Terzioğlu
11.09.2006, 17:31
arkadaslar ben digitürke üye degilim yinede tepki gösterebilirmiyim ?

61viya
11.09.2006, 17:32

Waklla ben gösterecem..Mapusa atcak halleri yok ay..Atsalar da bmn baskı kurup bizi çıkartır :D:D:D:D

Terzioğlu
11.09.2006, 17:34
benim 5-6 e-mail adresim var hepsindende e-mail gönderecegim üye olmasamda yine belki bir ise yarar...

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 17:34

trabzonsporlu olmak yeter...;)

Terzioğlu
11.09.2006, 17:35
hangi adrese gönderebilirim tepki e-maillerimi??

61viya
11.09.2006, 17:37
Bak bikaç sayfa geride telefon numralrı var...Rhat rahat dök için :) Küfürsüz tabii ;)

Nytre
11.09.2006, 18:00
:)
stres atma hattı... 0212 473 73 73

ISTS
11.09.2006, 18:01
Bu hafta gs-bjk maçı olmasaydı da üç eziğin maçı ayrı ayrı olsaydı; bunlardan birini vermeyecek miydi o zaman dt. Mümkün mü ya! Ama Trabzonspora geldi mi boşver salla:mad:

tsakrep61
11.09.2006, 18:20

aslında hak ettiler ahmet abi ama bize yakısmaz ...

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 18:23
Bu hafta gs-bjk maçı olmasaydı da üç eziğin maçı ayrı ayrı olsaydı; bunlardan birini vermeyecek miydi o zaman dt. Mümkün mü ya! Ama Trabzonspora geldi mi boşver salla:mad:

şimdi sallama sırası bize geldi. hepimiz üyelikleri iptal ettirirsek güzelce sallanırlar.

Mehmet_Mercanlı
11.09.2006, 18:23
:)
stres atma hattı... 0212 473 73 73
:D arayın tüm dertlerinizden arının.

Gürkan
11.09.2006, 18:27
arkadaşlar üye olmak neden gereksin.bu karar cafe de ,kahvede yada herhangi bir yerde izleyen kısaca bir şekilde maçı izlemek isteyen herkesi ilgilendiriyo.herkes protesto için bir şeyler yapabilir.üyelerin avantajı "üyelik iptali" gibi bir tehdit.

Waklla ben gösterecem..Mapusa atcak halleri yok ay..Atsalar da bmn baskı kurup bizi çıkartır :D:D:D:D

nereye mail atmamaız gerekiyo.:D :D

Gülşen
11.09.2006, 18:36
Maç programının bantları geçsin diye öğleden beri lig tv'yi açık tutuyorum. iddia programından tutun da Avrupa'dan futbola kadar bir dolu program yayınlandı. Seyretmesem bile sesini duymaktan baygınlık geçireceğim. O saatten beri henüz hiçbir bant geçmediler. Protestolar etkili oldu diye düşünsem acaba çok mu iyi niyetli olurum.

isaret parmagi
11.09.2006, 18:42
Ya arkadaslar digtürk ün sitesin yayınlanacak maclar arasında bizim maç...Bi yanlışlık olmasın...

FEDAİ
11.09.2006, 18:46
ben aradım hemde mesajımı attım üyeliğimi iptal edeceğimi söyledim şayet maç yayınlanmazsa.tlf na çıkan şahıs 2 gün içinde belli olacağını söyledi.şuanda net bişey yok die söyledi.

AyKaN
11.09.2006, 18:50
Arkadaşlar hemen telaşla yayını yapan kuruluşu suçlu bulmamak lazım bence. Lig tv ve istanbul basını sütten çıkmış ak kaşık demek istemiyorum ama, geçen sene de aynı olay olmuştu. Şansal Büyüka açıklama yapmıştı maratonda. Bizim için yayın yapmak sorun değil dedi teknik açıdan. bu yayın olayı Türkiye futbol federasyonuyla ilgili dedi. TFF nin ağırılığı var dedi. onlar ne derse yayınlıyoruz demeye getirdi. İşin TFF boyutunu da araştırmak lazım diye düşünüyorum.

Erbay
11.09.2006, 18:50
O kadar kanal var bir tanesine koysunlar bizim maçı.Bence sorun çıkmaz maç yayınında.

firidin61
11.09.2006, 18:53
Arkadaşlar hemen telaşla yayını yapan kuruluşu suçlu bulmamak lazım bence. Lig tv ve istanbul basını sütten çıkmış ak kaşık demek istemiyorum ama, geçen sene de aynı olay olmuştu. Şansal Büyüka açıklama yapmıştı maratonda. Bizim için yayın yapmak sorun değil dedi teknik açıdan. bu yayın olayı Türkiye futbol federasyonuyla ilgili dedi. TFF nin ağırılığı var dedi. onlar ne derse yayınlıyoruz demeye getirdi. İşin TFF boyutunu da araştırmak lazım diye düşünüyorum.

Haluk ulusoyun TRABZONSPORun maçlarını yayınlamama gibi bi lüksü yok!!

ULUSOY böyle bişeyi aklının ucundan bile geçiremez!!!geçirdiyse de buna cevabımızı veririz!!!!

kobraxxx
11.09.2006, 19:21
Ya arkadaş böyle şey olurmu takım düzeldi derken yayıncı kuruluşun yaptığına bak fb gs bjk olunca herşeyi ayarlarlar iş TS gelince herşey problem yazıklar olsun böyle saçmalık olmaz.Bi sürü extra kanalın var bazen yayınlıyorsunda bu maça TRABZONSPOR TARAFTARINA ne kastınız var.Bu yanlışdan dönülür inşallah protesto telefonları hiç susmasın arkadaşlar kitleyin telefonları hadi rasgele

Gürkan
11.09.2006, 19:31

federasyon herhalde trabzonsporun macını yayınlama dememıstır. 4 mac hakkın var demıstır onlarda bız yerıne fb yı tercıh ettıler.diğeri zaten derdı ordan yırttı.

EmrahYalçınalp
11.09.2006, 19:38
Aradım Lig TV destek telefonunu. Programın Çarşamba açıklanacağını, ama TS'nin tüm maçlarını yayınlayacaklarını söylediler. Bilginize...

Enes Berfin
11.09.2006, 19:49
ben zaten sırf bu yüzden kapattırdım lig tv yi bana ne arkadaşım yaaa ben maç kaybettiğimi izlemek için mi maç parası vericem . artı birde ben devamlı itanbul takımlarını mı izlicem yaaa..
bırakın arkadaşlar ben kahveye gidiyorm çay parası may parası veriyorum izliyorum üztelik daha heyecanlı oluyor :)))
bana birde diyorlar neden iptal etmek istiyorsun diyorlar ....tövbe tövbeeee

Helal olsun sana be, en iyisini yapiyorsun ne sikintiya gireceksin deme her ay para verecen yok maci vereceklermi vermiyeceklermi derdini cekecen, salllaaaaa yaaaa en iyisi kahvede atmosfer var hersey var en rahati valla.

ben almanyada yasioyrum bizim köyde bi türk kahvesi yok, onun icin mecbur 15 kilometre uzaga gitmem gerekiyor ve her hafta gidiyiorum...

omer61
11.09.2006, 20:20
ya kahvede atmosfer war doğruda.. şimdi ben izmirdeym. mesleea gittim gs-ts maçına herks gs li bi ben ts li oluom. gol die bi kalkıorm ahwaya millet bakıo tip tip.. weya şöle bi durum oluo.. bi tarfta trabzon-ankaragücü dier tarfta fener-antep maçı war we bunlar aynı saatte ise tüm kahvelerde fener maçı açık oluo ts nin maçını seyredemiorz..

Selman
11.09.2006, 20:47
Ulan bunlar adamın asabını bozmaya bire bir yani.İnşallah verirler maçı.Zaten yöneticimizin(Perhaps) dediğine göre vereceklermiş.

mora61
11.09.2006, 21:01
olurmu öle şey maçı vermemek ne demek,işlerine gelmediği için böyle davranıyolar haydi arkadaşlar tepkilere devam canından bezdirelim şu lig tv yöneticilerini

Beytullah
11.09.2006, 21:13
ya ole bir terbiyesizlik yapmasınlar bak sonra olamayan dıgıturk uyeligimi iptal ettiririm:D

FERO61
11.09.2006, 21:31
seeeerefsizleeeerrrrrrrrr....

Murat Acar
11.09.2006, 21:44
ya kahvede atmosfer war doğruda.. şimdi ben izmirdeym. mesleea gittim gs-ts maçına herks gs li bi ben ts li oluom. gol die bi kalkıorm ahwaya millet bakıo tip tip.. weya şöle bi durum oluo.. bi tarfta trabzon-ankaragücü dier tarfta fener-antep maçı war we bunlar aynı saatte ise tüm kahvelerde fener maçı açık oluo ts nin maçını seyredemiorz..

Walla senin durumlara çok düşüyoruz bizde ısparta gibi ufacık bi şehirde paso gese-febe*beceke liler ama ben tek başınada olsa golu attıkmı değil gol kaçırınca bile avazım çıktığı kadar bağırıyorum kimse bişi diyemiyo .
Herhalde delimidir nedir bunca adamın içnde tek başına cesaret edip bağırıyo deyip susuyolar kimse daha bana bulaşmaya cesaret edemedi.Etse de bi görsem noolcak.....
Ha aynı anda maç varsa onunda yolunu buluyoruz bi kahveye rezervasyon yaptırıyos 5-10 kişi bizim maçı yayınlatıyos..tabii o beş on kişi hepsi aynı kişi ..:)

28TS61
11.09.2006, 21:47
nasil vermiyorlar ya nasil izlicez peki maci ben almanyadan ucaklami gutmeliyim illaki maca serefsiz bunlar ya su begenmedigimiz almanlar kadar yapamiyorlar su mac yaynlarini

EmrahYalçınalp
11.09.2006, 21:50
Çok iddialı olmayayım, madem bu kadar kesin bir şekilde yayınlanmayacak diyorsunuz, bi biliğiniz vardır herhalde. Ama benden başka arayan olmadı mı şu tlfonu? Adam henüz programın açıklanmadığını, Çarşamba belli olacağını, ama TS'un her maçının yanınlanacağını söyledi bana.

Bu "yayınlanmayacak" iddiasının çıkış noktası ne bu arada?

laznrock61
11.09.2006, 22:18
Takım saha kalkmıs macımızı vermiyorlar yok boyle bir olay!!Protesto arkadaslar..

My
11.09.2006, 22:25
Çok iddialı olmayayım, madem bu kadar kesin bir şekilde yayınlanmayacak diyorsunuz, bi biliğiniz vardır herhalde. Ama benden başka arayan olmadı mı şu tlfonu? Adam henüz programın açıklanmadığını, Çarşamba belli olacağını, ama TS'un her maçının yanınlanacağını söyledi bana.

Sanırım sana denk düşenin biraz bilgisizliği olsa gerek. Çünkü ben aradığımda yayın akışı belli değil dendiğinde zaten baştan bana bütün maçlar var diye sattınız Lig Tv'nizi de şimdi ne olduda ağız değiştirip belli değil diyorsunuz diye direttiğimde bir yerlere telefon açıp yayınlanmayacağını iletti. Sonra da veryansın toz duman oldu ortalık zaten :D

Haluk Ongan
11.09.2006, 22:47

sabah ben lig tv de bizzat gördüm maç programında bizim maç yoktu

diskus
11.09.2006, 22:51
ya arkadaslar almanya dan nereye sikayet maili gönderebilirim bilen varmi.hayret bir sey daha 1 hafta önce uzattim,böyle olacagini bilseydim uzatmazdim.bunlari mahkemeye verip hakkimizi almaliyiz.ben bu kadar parayi sadece ve sadece trabzonspor u izlemek icin veriyorum geri kalan takimlar benim umrumda degil.simdi bunlara gücümüzü göstermessek bunlar bunu bu sezon daha cok dener.veya almanyadan hangi numara yi aramaliyim bilen varsa yazsin.

brssyy
11.09.2006, 23:03
Bir destek de benden, güzel bir mail attım , yeterli altyapınız yoksa bu işi bırakın dedim, ayıptır yahu, hem niye hep bu tip olaylar ts nin başına gelir ki

Volkan Yavuz
11.09.2006, 23:22
su LigTV beni deli ediyor yawwwwwwwww

mail gönderilmistir!! Hayde BMN!!

Emiroğlu
11.09.2006, 23:40
Mail yollanmıştır....

Hüseyin Çümen
11.09.2006, 23:49
akılları sıra bize ceza kesiolar eşşek gibi yayınlayacaklar sadece işkence etmee çalışıyolar bejeke yi yenmemiz digiturk ede koymuş anlaşılan

A.T.R
12.09.2006, 00:10
Maç yayınlanmayacakmış eeee ne var bunda neden bozuluyorsunuz ki??Siz misiniz istanbulun nazlı kargasını yuvasında ham yapan alın işte biz de size bööle yaparız diyor herifler.Naapsınlar yani hasetlerinden caaaaat ortalarından çatlasınlar mı? Neyse boşveri aldırmayın yanılmıyorsam istanbullu 3 kız kardeş ve Canımız Trabzonsporumuz Avrupa kupası nedeni ile Pazar günü müsabakalrını yapacaklar ve dolayısı ile bir günde 3 ten fazla maç yayını olamayacağı içiin böyle bir uygulamaya gidildi.Makul olalım lütfen ne yani Bu cigersiz herifler karganın ya da fenerbostanın ya da Gaysenin macını yayınlamamayı akıllarının kenar sokaklarından bile geçiremezler.Neyse ne diyelim özlü bir sözle bitirelim:"itler ürür Trabzonspor allahın izni ile şampiyonluğa yürür" canımız sağolsun.Çok Mutluyum kimse bu mutluluğumu bozamaz bir hafta boyunca ben herkese gülücük dağıtıcam :D

eren_61
12.09.2006, 00:10
bende mail yolladım.zaten vermezse gidip iade edeceğiz

Ali Özcan
12.09.2006, 00:13
Maç yayınlanmayacakmış eeee ne var bunda neden bozuluyorsunuz ki??Siz misiniz istanbulun nazlı kargasını yuvasında ham yapan alın işte biz de size bööle yaparız diyor herifler.Naapsınlar yani hasetlerinden caaaaat ortalarından çatlasınlar mı? Neyse boşveri aldırmayın yanılmıyorsam istanbullu 3 kız kardeş ve Canımız Trabzonsporumuz Avrupa kupası nedeni ile Pazar günü müsabakalrını yapacaklar ve dolayısı ile bir günde 3 ten fazla maç yayını olamayacağı içiin böyle bir uygulamaya gidildi.Makul olalım lütfen ne yani Bu cigersiz herifler karganın ya da fenerbostanın ya da Gaysenin macını yayınlamamayı akıllarının kenar sokaklarından bile geçiremezler.Neyse ne diyelim özlü bir sözle bitirelim:"itler ürür Trabzonspor allahın izni ile şampiyonluğa yürür" canımız sağolsun.Çok Mutluyum kimse bu mutluluğumu bozamaz bir hafta boyunca ben herkese gülücük dağıtıcam :D

ARKADAŞIM BJK - GS OYNUYO...KARIŞTIRIYOSUN YANİ...3 MAÇ YOK BİZİMKİNDEN AYRI.bİZİMKİYLE BİRLİKTE 3 MAÇ OLUYOR.Geçem yılın son haftası gibi yani sorun yok ama yayınlamıcaz diyolar inatları tuttu.Bakalım kim daha büyükmüş...Hep o Şansalın başının altından çıkıyor...

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 00:16
Hala bir şey anlamadım ben. Digiturk'te de yayınlanıyor gözüküyor.

http://img450.imageshack.us/img450/6991/clipboard01pk9.gif

chigannes
12.09.2006, 00:39
bu haftasonu oynanacak olan trabzonspor-konyaspor lig maçını uefa kupası maçlarını gerekçe göstererek hepsinin pazar günü oynanması gerektiğinden dolayı yayınlayamadığınızı öğrendim.
bu tutumunuzu anlamakta güçlük çekiyorum,şu anda ligin en güzel futbolunu oynayan takımımızın maçını vermemek gibi bir yanlıştan en kısa sürede döneceğinizi ve bu haftasonu oynanacak maçı vereceğinizi ümit ediyorum.eğer bu tutumunuz değişmez ve her program sıkıştığında iptal edilecek maç olarak büyük trabzonsporumuzun maçını seçecekseniz üyesi bulunduğum süper paketin aile paketine dönüştürülmesinde tereddüt etmeyeceğim.(tıpkı üyeniz olan diğer trabzonspor taraftarlarının yapacağı gibi)
gereğini yapacağınız ümidiyle bilgilerinize...
yukarıdaki maili digitürke gönderdim buna benzer belki daha güzel bir dille yazılmış birçok mesajı alırlarsa ona göre hareket edrler haydi üye olan arkadaşlar mail yağmuruna...

F.SultanTekke
12.09.2006, 01:38
bu olayın sonucu aleyhimize olmazsa yazıklar olsun bize..

F.SultanTekke
12.09.2006, 01:40
Hala bir şey anlamadım ben. Digiturk'te de yayınlanıyor gözüküyor.

http://img450.imageshack.us/img450/6991/clipboard01pk9.gif

Lig tv sayfasından yayın akısına baktım.. Cumartesi Pazar daha konulmamış..

whisper
12.09.2006, 05:05
arkadaşlar merak etmeyin hallettim ben:)) bende bi enişte var adam hasta trabzonsporlu 50 yıldır neredeyse maç kaçırmamış bide delidirki adamın a.s. onunda evinde digitürk var sırf maç yorumlarını dinlemek için aldı o denli yani bide bir özelliği beş lafından beşide küfürdür:)) haberi yoktu olaydan aradım telefon numaralarını verde önce bana telefonda yarım saat küfretti sanki digitürk'ün patronuyum neyse sonra kapattı artık içiniz rahat olsun o kesin mehmet emin karamehmet'e kadar ulaşmıştır o sinirle önüne gelenide haşlamıştır emin olun şimdi tüm digitürk çalışanları ondan bahsediyodur yakında netteki komedi sitelerinede düşer konuşması merakla bekliyorum. Ben üstüme düşeni yapıp hem arayıp içimi boşalttım hem de en bela adamı başlarına sardım şimdi sıra sizlerde ne kadar büyük bir takım olduğumuzu cümle aleme gösterme günüdür. Herkese şimdiden kolay gelsin.............

Vegas
12.09.2006, 06:08
arkadaşlar merak etmeyin hallettim ben:)) bende bi enişte var adam hasta trabzonsporlu 50 yıldır neredeyse maç kaçırmamış bide delidirki adamın a.s. onunda evinde digitürk var sırf maç yorumlarını dinlemek için aldı o denli yani bide bir özelliği beş lafından beşide küfürdür:)) haberi yoktu olaydan aradım telefon numaralarını verde önce bana telefonda yarım saat küfretti sanki digitürk'ün patronuyum neyse sonra kapattı artık içiniz rahat olsun o kesin mehmet emin karamehmet'e kadar ulaşmıştır o sinirle önüne gelenide haşlamıştır emin olun şimdi tüm digitürk çalışanları ondan bahsediyodur yakında netteki komedi sitelerinede düşer konuşması merakla bekliyorum. Ben üstüme düşeni yapıp hem arayıp içimi boşalttım hem de en bela adamı başlarına sardım şimdi sıra sizlerde ne kadar büyük bir takım olduğumuzu cümle aleme gösterme günüdür. Herkese şimdiden kolay gelsin.............

O adama soyle de Lig Tv'yi yine arasin ve maclari sifresiz yayinlamalarini soylesin::p

Talat YAVUZ
12.09.2006, 06:36
arkadaşlar bırakın yayaınlamazsın ıstanbul medyası sonunda geçen senelerde ki gibi sezon sonu şampıyonluğa oynayınca yine yayınlamaya başlıyacaklar ve yalakalıklarını gostercekler...öptüm seni digiturk

sarman61
12.09.2006, 08:30
Arkadaşlar bende dün mail gönderdim. Üyeliği iptal ettiririm diye. Şayet göstermezlerse iptal ettirecem. Biz her ay 50,00 Ytl boşuna mı veriyoruz.

Bizim le oyun oynanmayacağını anlasınlar.

CAFER ÖZER
12.09.2006, 09:16
Maç yayınlanmıyor işte Pazar günkü proğram PAZAR yazan yere tıklayın göreceksiniz.bu konuda bence Yönetime de iletip yardım istemek lazım.
Bu konunun ses getirmesi için ortak metin hazırlayalım.
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?id=yayinakisi

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 09:27
Kimse kusura bakmasın ama maillerin hepsinin bir delete'lik canı var. Oysa yasal olarak yapılan her telefon görüşmesi kayıt edilmek zorunda. İş orayı bunaltmakta yani... Lütfen maille falan vakit kaybetmeden telefon açın. Ben dün aramıştım, şimdi birazdan arayıp bu kez hem maç için, hem de yanlış bilgilendirilmiş olduğum için cırlayacağım. Tlf: 0212 473 73 73

Burhan61
12.09.2006, 11:05
ben aradım iptal ettirdim. en etkili yol bu. sayı artmalıki yanlışlarını anlasınlar.

Ali Özcan
12.09.2006, 11:17
yayınlamıyor diyolar ya yayınlayamayız diyolar böyle bi keyfiyet olabilir mi...bir de sinirleniyorlar kendi aralarında...arkadaşlar birisi yönetime ulaşsın sıkıldık artık bu ne ya...bi de digitürkle uğraşamayız ki...

Burçak
12.09.2006, 11:31
haftada 3 maç yayınlayan licktv 4 büyüklerin maçlarıda hepsi pazar günü olunca, bunlar cumartesi gününü boş geçmemek için bi yayın koymak istediler . denizli maçını koymuşlar yayına..

Oruç
12.09.2006, 12:16
Lada gelince 1000 tane kanalımız var diyorlar. İş yayınlamaya gelince ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Tabii zorunuza gitti Kargaları yenmemiz. Maçı pekala 16 ya da 17'ye alınabilir. Eylül'ün ortsındayız. Ne sıcaklığı daha. Bizim burda bile havalar serin. Trabzon'da sıcaklık mı olurmuş ?

Cengiz Çubukcu
12.09.2006, 12:30
haftada 3 maç yayınlayan licktv 4 büyüklerin maçlarıda hepsi pazar günü olunca, bunlar cumartesi gününü boş geçmemek için bi yayın koymak istediler . denizli maçını koymuşlar yayına..

hocam bu lick tv ne oluyor :)

hamibasoglu
12.09.2006, 12:31
ben ligtv.com'dan protesto mailimi attım.
herkes atsın.Tepkimizi koyalım arkadaşlar

selçukabi
12.09.2006, 12:32
Taraftarı olduğum Trabzonsporun maçını bu hafta yayınlamayacığınızı yayın akşını inceledikten sonra büyük bir üzüntüyle fark ettim. Her ne kadar UEFA kupası maçlarından ötürü pazar gününe büyük takımların maç programları yığılsa da Trabzonsporumuzun maçı saat 17:00 veya 16:30'a alınıp kanal 77'den yahut; Kanal 80'den programdaki saatte yayınlanamaz mıydı.Hele hele çok önemli bir galibiyetin ve hoca değişikliğinin ardından LigTv üyeliklerinin taraftarımız tarafından rağbet göreceği bir haftada bu tip bir stratejiyi ticari açıdan da uygun ve akıllıca bulmamız mümkün değildir. Kurumunuzun bu kararını yeniden düşünüp yanlıştan döneceğini ümit eder aksi taktirde gerekli yaptırımları taraftar organizyonu şeklinde uygulayacağımızı üzülerek bildiririm.
İyi Çalışmalar

Muhalif
12.09.2006, 12:50
Lada gelince 1000 tane kanalımız var diyorlar. İş yayınlamaya gelince ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.

10 tane Lada bir Mercedes etmediği gibi 3 İstanbul takımını toplasan bir Trabzonspor etmez paty:) İnş. büyüklüğümüzü gösterip yayınlatacağız bu maçı..

Oruç
12.09.2006, 12:55
Lafa gelince demek istemiştim. Şimdi farkettim. İnşallah yayınlatacaz. Takım iyi oynamaya başladı ağız tadıyla bir maç izleyelim dedik şimdi de Lig TV belası çıktı başımıza...

Mehmet_Mercanlı
12.09.2006, 13:06

istanbul/b.çekmece
MEHMET_MERCANLI

metehan
12.09.2006, 13:07
Daha önce bizim maçları vermedikleri için iptal ettirmiştim. Tekrar maçları vermeye başlayınca bu yıl yeniden üye oldum. Az önce mail attım, bir daha böyle birşey yaparlarsa hiç düşünmeden iptal ettireceğim.

volkanferhan
12.09.2006, 13:18
bende mail yolladım ne kadar etkili olacak bilinmez amaaaaaa:)(yattaradan alıntı)
amaaaaaaa tel açsak daha etkili olacağını düşünüyorum zira en azından müşteri hizmetlerini bezdiririz...
ulaa dayanamadım bi mail daha yolladım yaw..

DKaraduman
12.09.2006, 13:24
Mehmet abi bende sadece Ligtv olduğu için senin üye numarandan gönderdim...
Ben biraz sert yazdım ya böle yapın yada .... falan gibi :D

sadman
12.09.2006, 13:32
arkadaşlar bende siteye bugün girince öğrendim maçımızın verilmediğini. zaten bu ay üye olmuştum ligtvye hemen protesto maili attım. telefonla kolay ulaşılmıyor. herkesi bi şekilde protesto etmeye davet ediyorum. gücümüzü gösterelim. ayrıca yöneticilerden isteğim maç verilmediği takdirde toplu şekilde yapabileeğimiz ses getirecek bir protesto şekli bulmaları. her zaman destek olmaya hazırım. herkese saygılar...

iyattara
12.09.2006, 13:46

abi 15 gun sonra da yine bütün maclar perşembe uefada, sonra da lig maçları pazara kayıyo hepsi tabi, ee bide tur atladıklarını düşün fener bjk TS nolcak aynı tas aynı hamam devam bir haftayla kalmaz yeterli tepki gelmezse 500 tane kanal var versin dallamalar işleri ne, hortum gibi çekiyolar paraları
ben mailimi attım..

CAFER ÖZER
12.09.2006, 13:53
DİGİTURK ten beni aradılar.Yok memnuniyet ile ilgili anket düzenliyorlarmış.
Bende dedimki sizinle upraşacak vaktim Yok,Anket yapmıyorum,Trabzonspor maçlarını vermediğiniz içinde üyeliği iptal ettireceğim,
Özür dileriz rahatsız ettiğimiz için dediler.

Ali Özcan
12.09.2006, 13:58
arkadaşlar Osasuna yı elersek ve fener ve beceke de elerse her hafta sonu maçımız pazar olacak ve bizim maçlar güme gidecek.Bunun başlamasına izin vermemeliyiz.Yılanın başını daha deliğinden çıkmadan ezelim.Eğer bu bi başlasa yarı sezonu izleyemeyiz.Ya da susup tepki göstermeyip Osasunaya elenelim diye dua edeceğiz maçlarımızın yayınlanması için...İkinci şık hepimizi rahatsız ettiğine göre herkesi birrinci şıkkı uygulamaya davet ediyorum...

0 212 473 73 73

alpi53
12.09.2006, 14:41
rezalet abi rezalet..
macı lig tv vermezse simsi rizedeyimde allah tan gider seyrederim stadta .
ya bidaha boyle bişey yaparlarsa biz gurbette iken o zaman nasıl seyredecez ..
abi tepkimizi sert koyalım anlasınlar..kiminle ugrastıklarını..

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 14:42
ben dün akşam aradım yine mehmet abinin üyelik numarası ile yine denilen maç saatleri aynı oldugu için veremiyoruz ama şunu da ögrendim toplam 78 tane şikayet varmış bu konuda hadi bastırmaya devam

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 14:58
78 yetmez, çok daha fazla olmalı. İrfan Bey ve Nazlı hanım çıkarsa çok yüklenmeyin, tarafımdan fırça kotaları doldurulmuştur :) Ama mutlaka arayın lütfen arkadaşlar. Ben haftasonu maçtayım, neredeyse evimden bile seyrederim maçı, zaten Digiturk'u de deplesman maçları için aldım. Buna rağmen dün ve bugün aradım. Asıl uzaktaki arkadaşların konuya sahip çıkmaları gerekiyor çünkü ilerde ne zaman maçlar çakışsa bu yol denenecek. Başlamadan önlemek lazım. Telefona çıkan görevli maçın yayınlanmıyor gözüktüğünü ama Çarşamba kesinlik kazanacağını söylüyor. O zaman Çarşamba'ya kadar bekleyip olmazsa üyeliğimi iptal ettirecem deyin olsun bitsin. Bu arada ben "benim gözümde gs-bjk maçının altay-gümüşhane maçından bir farkı yok, neyini seyredeyim" deyince kız "haklısınız efendim" deyiverdi :D Hade bakalım, yavaş yavaş etkili olmaya başlıyoruz diyelim...

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:02
adamın biri arayıp küfür de etmiş onu da ögrendim unutmuştum şimdi aklıma geldi karşımda ki eleman bana biz burda küfür yemek için durmuyoruz beyefendi hadi biz neyse ama bayan arkadaslara daha agır küfürler ediliyor dedi biraz kızgındı bende olur böyle şeyler insanlar Trabzonsporu izlemek için para veriyorlar maçları verilmeyince haklı olarak kızıyorlar dedim :) ama işte bizim yapabilecek birşeyimiz yok gibilerinden birşeyler dedi o yüzden arkadaslar fazla kızmayın yoksa telefon başında ARTIK YETER!!! diye bir ses duyabilirsiniz :)

Naim
12.09.2006, 15:02
Kendi üye numaram yoktu
Sağımda solumda ki lig tv sahiplerini arayıp maçı yayınlamazlarsa p.tesi iptal ettireceğimizi söyledim
herkeside arıyorum uyarıyorum
arayın uyarın

DKaraduman
12.09.2006, 15:05
adamın biri arayıp küfür de etmiş onu da ögrendim unutmuştum şimdi aklıma geldi karşımda ki eleman bana biz burda küfür yemek için durmuyoruz beyefendi hadi biz neyse ama bayan arkadaslara daha agır küfürler ediliyor dedi biraz kızgındı bende olur böyle şeyler insanlar Trabzonsporu izlemek için para veriyorlar maçları verilmeyince haklı olarak kızıyorlar dedim :) ama işte bizim yapabilecek birşeyimiz yok gibilerinden birşeyler dedi o yüzden arkadaslar fazla kızmayın yoksa telefon başında ARTIK YETER!!! diye bir ses duyabilirsiniz :)

Müşteri hizmetleri teker teker istifa etcek yahu adamları işlerinden ettik ha bu arada bu konu Çılgınlarda açıldı mı???

GULER
12.09.2006, 15:06
yaw bu ne isdir ya.. adamlarin yuzlerce kanali var ya bi tanesinden trabzonsporun macini yayinlamayacaklar mi. yuh be ne bicim isdir bu ya. ezikleri darmadagan ettik diye kaldiramiyorlar iste. ne diyeyim allah belanizi versin

Kemal Musaoğlu
12.09.2006, 15:10
arkadaşlar şimdi lig tv yi aradım.maç günü ayrı bir kanal açacaklarmış.hatta baya bekletildim ama yinede deydi.

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 15:10
Küfretmek öküzlüktür, biz ise "kaliteli" insanlarız. Lütfen gerekeni yapın arkdaşlar. 3-30 paraya sabahtan akşama kadar onla-bunla konuşarak para kazanmaya çalışan adamlara küfretmeye kimin ne hakkı var? Haklıyken haksız dururma düşmeyelim. Aman dikkat...

Üzeyir Gönül
12.09.2006, 15:12
Lig TV'de dayanamadı Trabzon'un futboluna. Rakiplere korku salmasın istiyorlar sanırım.:)

Ozan Yazıcı
12.09.2006, 15:13
arkadaşlar ben uzun süre bu grubun bankalarının birinde telefon bankacılığı bölümünde çalıştım, üniversitede okurken part-time.. millet telefonda bağırır çağırırdı, inletirdi ortalığı.. biz elemanı sakinleştirip paket yapardık, şikayetinizi ilgili bölüme ileteceğiz falan diye gazlardık bunları.. tabii sonrasında 'eşşek osurdu yel götürdü' olurdu..
o yüzden (ben de şikayet maili atmış olmama rağmen) bu konuda boşuna digiturke yüklenmeyin.. haa stres atıyoruz, iyi oluyor derseniz o ayrı..
bizim takım bu istanbul takımlarını ...e ...e kafaya yerleşmedikçe daha çok ikinci sınıf muamelesi görürüz biz.. gücün kadar iktidarsındır, iktidarın kadar güçlüsündür..

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:13
Küfretmek öküzlüktür, biz ise "kaliteli" insanlarız. Lütfen gerekeni yapın arkdaşlar. 3-30 paraya sabahtan akşama kadar onla-bunla konuşarak para kazanmaya çalışan adamlara küfretmeye kimin ne hakkı var? Haklıyken haksız dururma düşmeyelim. Aman dikkat...Emrah abi epey bir küfür edilmiş özellikle bayanlara yani cevap veremez falan diye adam örnek verecekti de veremedi terbiyesi müsade etmedi ama gerçekden ayıp yani hele bayanlara deyince aklıma kendi ailemde ki bayanlar geldi orda ki kişilerin bir yetkisi yok adam elimden gelse verecem diyecek modlara geldiler ve inanın sadece biz arıyoruz müşteri hizmetlerini biz meşgul ediyoruz

Kemal Musaoğlu
12.09.2006, 15:15
ayrıca kesin olup olmadığını sordum.kesinlikle yayınlayacağız dedi.

DKaraduman
12.09.2006, 15:17
EvEEETTt Sonunda dize getirdik adamları

Mehmet_Mercanlı
12.09.2006, 15:23
ayrıca kesin olup olmadığını sordum.kesinlikle yayınlayacağız dedi.
işte TARAFTAR İŞTE ŞAmPIYON ;)

bordo61
12.09.2006, 15:30
bize ulaşın bolumu çoktu hata veriyo surekli telefona devam arkadaslar sekreterlerin bi sucu yok lutfen ekmek parası orda oturanlara saygısızlık yapmayalım yasal yollardan sikayet ve eger yayınlanmazsa uyelik iptal hakkımızı kullanalım ancak kufure gerek yok...!

firidin61
12.09.2006, 15:44
hadi arkadaşlar durmak yok unutmayalım Kayayı Delen suyun şiddeti degil damlaların sürekliligidir.......hayde TRABZONSPORluluar hayde...

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:50
bize ulaşın bolumu çoktu hata veriyo surekli telefona devam arkadaslar sekreterlerin bi sucu yok lutfen ekmek parası orda oturanlara saygısızlık yapmayalım yasal yollardan sikayet ve eger yayınlanmazsa uyelik iptal hakkımızı kullanalım ancak kufure gerek yok...!
Evet arkadaslar küfür etmeyelim yani onlarda arkadasın dedigi gibi ekmek parası peşindeler ve emir kulular onlara ne deniyorsa onlar onu yapıyorlar ve inanın sizinle çok iyi konuşuyorlar hiç bir şekilde sizi ikinci plana itmiyorlar hatta şikayetlerinizi satır satır yazıyorlar ben öyle yapmıştım adam benim dediklerimi aynen kayıt etti ama şunu da diyim eger mümkünse üst kademede ki kişilerle görüşün bu konuda size yardımcı olabiliyorlar mesela müşteri hizmetleri departmanı gibi direk orayla irtibata geçin ayrıca bazı arkadaslar saner ayarın hemşerisiyiz yok akrabasıyım demişler arkadaslar saner ayar show tvnin genel müdürü dijitürk e karışamıyor bunu da belirtmek istedim bunları dün akşam 45 dakika konuştugum kişiden ögrendim

Gürkan
12.09.2006, 15:54
sakın olakı tepkıyı durdurmak ıcın soylemıs olmasınlar.garantısımı vaar.yaemın etseler baslarıagrımaz.neyse bakalım gorcegız.
yanlız kufur etmeyın arkadaslar.hem bıze yakısmaz hemde orakı emır kulu ısın basındakı adam degıl kı.belkı ıclerınde bızım taraftarlar bıle vardır.

CAFER ÖZER
12.09.2006, 16:20
5.000 Trabzonsporlu Digiturkü iptal ettirse 5.000*50=250.000 aylık
250.000*12=3.000.000 YTL yani yıllık 3 trilyon Digiturk bunu göze alırmı hayır,ÖNEMLİ OLAN bizim dik durmamız bu olayı gerçekten protostoya dönüştürmemiz,yoksa 50 kişi aradı 100 kişi aradı bu sadece hikaye olarak kalır,Hatta gücümüz olmadığı kanatine varılır.
Evet BMN yönetimi Ana sayfadan Protosto metni hazırlayalım,Diğer taraftar dernekleri ile irtibata geçelim,Trabzonspor yönetimini bu konuda haberdar edelim.Trabzonspor yönetiminden tanıdğınız varsa bu konuyu iletelim,Yazarlara mail atalım,SEDAT TUNALI aramızda,Turgut YETER bizden bunlar konuyu gündeme taşısın İnternespor sitesinde,ERGUN ATA yı haberdar edelim.
Yoksa UEFA kupası devam ettiği müddetçe biz Trabzonspor maçı seyretmeyi unutalım,Biz elensek Bile BJK-FB devam etse Pazar günü maçımız olduğunda gene verilmeyecek,Konu ciddi.Kazandığımız hakkı YEDİRMEYELİM.daha öncede yayınlanmıyordu yapılan protostolar işe yaradı geçen sezon tüm maçlarımız verildi.HATTA bu konuda fedarasyona bile mail atalım,
1.öncelik ortak protosto metni hazırlamak

Külünkoğlu
12.09.2006, 16:20
Arkadaşlar az önce aradım bana neden yayınlayacaklarını söylemediler ?

Devam devam hakaretsiz tabi. İmza ile tezat mı ? o da ne ?

Erbay
12.09.2006, 16:21
Bence yayınlayamama gibi bir lüksleri yok.Her hafta üç tane canlı maç oluyor.Aynı saatlere denk geldiği zamanda başka bir kanal açıyorlar.Hem gs bjk maçı var yani bir maç açıkta kalıyor.Bu maçı anadolu takımlarından seçecekler.Hem bir maç boşta kalırken hem de o kadar kanal varken yayınlamazlara yuh olsun.

trap_zone_61
12.09.2006, 16:29
ÖlümüNe Trabzonn saldırınnnnnnnnnn maçımızı ya vereceksinn ya da vereceksinizz lannnnnnnn !!!!!!!!! bende msj attımm cevap bekliorum

Burçak
12.09.2006, 16:32
onların tek derdi anladığım kadarıyla cumartesi gününü maç yayınlamadan boş geçmek istemiyolar. cumartesi denizli maçını yayınladıklarında 2 maç daha yayınlamaları gerekiyor. bunlardan biri gs bjk derbisi diğeride fenerin maçı. (pazar günü). bizim maçıda farklı bi kanaldan yayınlasalar oluyo 4 tane canlı maç yayını.
yani amaçları 3 yayın yapması gereken lig tv nin bu 3 maçıda pazar günü değilde, cumartesiyede yayarak yayınlamak. ben böyle anlıyorum.

Doğan BULAT
12.09.2006, 16:37
bu şerefsizler bi gün de fenerin maçına kesik atsınlar.. niye bizim maçımızı kesiyolarki adiler mailimi yazdım gönderiyorum gerekirse üyeliğimi iptal ettiririm

kotan61
12.09.2006, 16:48
uşaklar noldu simdi kesin veriylermi bizim maçı.yazdım 12 tane mail...arada birde galayladım :):):) ama napayım ya adamı darlatmasınlar da....allahsız kitapsız herifler...lan bu maçı vermesinlerde bak onları stada sokacakmıyız

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 16:53
Arkadaslar ben trabzonspor yönetim kurulundan aramış gibi yapıcam 10 dk sonra sonucu bildiririm bana dua edin HERŞEY TRABZONSPOR İÇİN!!!!

kotan61
12.09.2006, 16:55
yönetimden birinin ismini ver barii :):):) deki ben bilmem ne ts yönetim kurlundan :):): hadi beklioz

Külünkoğlu
12.09.2006, 16:56
Arkadaşlar o kadar da değil. gerek yok böyle sahte işlere.

Burçak
12.09.2006, 16:57
bende aradım ama yok bilmem nereyle konuşmak için 1 e falancayşla konuşmak için 2 ye diyip duruyor.:rolleyes:

farazi
12.09.2006, 16:59
Bence yayınlayamama gibi bir lüksleri yok.Her hafta üç tane canlı maç oluyor.Aynı saatlere denk geldiği zamanda başka bir kanal açıyorlar.Hem gs bjk maçı var yani bir maç açıkta kalıyor.Bu maçı anadolu takımlarından seçecekler.Hem bir maç boşta kalırken hem de o kadar kanal varken yayınlamazlara yuh olsun.

Trabzonun tarihinde jübile liği hakkeden tek oyuncu varsa oda hami dir.

kotan61
12.09.2006, 17:00
valla da billada içimden faruk kanca geciyordu ha dedimki dese ben faruk kancayım diye :):):) kesin yayından kaldırılar bütün macları :):):)):

İHSAN
12.09.2006, 17:00
Abi taraftar bu günde belli olur.... Topluca protesto edelim, arayalım ,, mail atalım .... bir şeyler yapmalıyız arkadaşlar...Pasif kalmak takımımıza en büyük ihanet olacaktır.

O MAÇ YAYINLANMALI..... YAYINLANACAK.....

TSezgin61
12.09.2006, 17:02

ne alakaya maydonoz ?????

farazi
12.09.2006, 17:02
Dalga mı geçiyorsunuz?
Haftanın en zor maçını biz oynuyoruz
Bide o maçı yayınlamayacaklar

Analyzer
12.09.2006, 17:03

Katılıyorum...................................Ama konuyla ya da alıntı yapılan mesajla ne alakası var çözemedim:D

kotan61
12.09.2006, 17:03
ya simdi aradım ben mesgul calyırodu.bi kac kez denedim düşmedi.du bi kac dakka sonra yine aricam basacam galayı onlara bak...allahsız kitapsız adamlar bizim macı nasıl vermiyorlarmıs gösterecem onlara

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:06
Arkadaslar az önce yönetim kurulundan aramış gibi yaptım 2-3 dakika otomatik sunucuyu bekledim daha sonra beni bir bayana bagladılar kendisine trabzondan aradıgımı yönetim kurulundan oldugumu ve bu yaşanan durumdan yönetim olarak rahatsız oldugumuzu taraftarımızın bilgi almak için kulubü aradıgını bizim de bu konuda bir açıklama bekledigimizi ve eger böyle sürerse de dijitürkle olan ortaklıgımızı trabzonspor olarak tekrar gözden geçirecegimizi ilettim :) bayan ise isterseniz sizi dijitürk yayınlarla ilgili departmana baglıyım dedi bende orda sahte oldugum anlaşılır diye ben size iletiyim siz bir şikayet metni yazın adıma dedim bu arada isim olarak çok başka bir isim kullandım yani yönetimden birinin ismini vermedim ismimin ve soyadımın uzun olan versiyonunu söyledim :)

kotan61
12.09.2006, 17:08
has ettin gardasım cok iiy ettin valla kadın eminmki keklenmiştir ha bisey anlamamıstır...nede olsa bizim yönetimden kimseyi tanımıyordu :):):

TSezgin61
12.09.2006, 17:08
abi naptin yaaa, ya adamlar bu sahteciligi cikarirsada, sonra senin aradigin numaradan adini ögrenirseler, yas tahtaya basarsin. insallah öyle birsey olmaz....

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:09
has ettin gardasım cok iiy ettin valla kadın eminmki keklenmiştir ha bisey anlamamıstır...nede olsa bizim yönetimden kimseyi tanımıyordu :):):
Walla erkek olsa anlardı ama bayandır dedim iyice giydirdim yanımda gaz veren arkadaslarda olunca iyi oldu inş. yemiştir :D

farazi
Arkadaslar ben trabzonspor yönetim kurulundan aramış gibi yapıcam 10 dk sonra sonucu bildiririm bana dua edin HERŞEY TRABZONSPOR İÇİN!!!!

masal mı okuyan

Murat Hızal
İyi güzel yapmışsında sence yönetimden biri arasa,müşteri hizmetlerini mi arar=)Ya da şikayet dilekçesi mi doldurur bunu yerler mi=)

Burçak
12.09.2006, 17:11
ordaki bayan bu numarayı yediğine göre kesin febelidir :D

kotan61
ya bisey omlaz anlamazlar öyle kaç kişi arıyor orayı günde yok ben bilmem ne balkanıyım diye hepsi sallıyor...anlamazlar

BÜYÜK_TRABZON
abi naptin yaaa, ya adamlar bu sahteciligi cikarirsada, sonra senin aradigin numaradan adini ögrenirseler, yas tahtaya basarsin. insallah öyle birsey olmaz....
Hocam ben Trabzonspor için yaptın varsın bulsunlar ben agır birşey demedim veya menfaat temin etmedim sadece Trabzonsporun maçı neden yayınlanmıyor dedim o kadar varsın bulsunlar beni ilk msjımda da yazdım HERŞEY TRABZONSPOR İÇİN!!!

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:13
İyi güzel yapmışsında sence yönetimden biri arasa,müşteri hizmetlerini mi arar=)Ya da şikayet dilekçesi mi doldurur bunu yerler mi=)Cümlemin başı Hanımefendi iyi günler sabahdan beri genel merkezinizi arıyorum ama ulaşamıyorum telefonlar meşgul o yüzden sizi arıyorum dedim:D

kotan61
12.09.2006, 17:16
uşaklar simdi aradım bir kadın çıktı...dedim ben berlinden hakkari den arıyom:).bu bizim maçı yayınlamıyormuşsunuz hemi....nasıl bizim maçı yayınlamıyorsunuz dedim...dedi henüz kesin bisey yok dedi.dedimki kesin mesin diyo bisey olmaz.biz bosyeremi para ödüyoz buna.trabzonun maclarını izlemek için aldık ben bu decoderi.diy bana haklısınız efendim.dedim kesin artık yeter.bende bundan sonraki ilk canlı yaınlana macta kedni decodermii halka acık umimi yerlerde parasız izlettirecem millete kaçak yani.sizde bizim maçları yaınlamayın bende böyle yapacam...gözürürsünüz siz....kadın tam bisey demeye kalktıki ben kapadım teli :):):).
la bunlar milleti keriz yerine koıydular lan iyice allahsız kitapsızlar

farazi
12.09.2006, 17:16
Abi maçın yayınlan masıha nekadar bağırsak çağırsak boş
Onu hallederler.
Ama maçı sizce kazanacaz mı?

Kaan Dilek
12.09.2006, 17:18
Arkadaslar az önce yönetim kurulundan aramış gibi yaptım 2-3 dakika otomatik sunucuyu bekledim daha sonra beni bir bayana bagladılar kendisine trabzondan aradıgımı yönetim kurulundan oldugumu ve bu yaşanan durumdan yönetim olarak rahatsız oldugumuzu taraftarımızın bilgi almak için kulubü aradıgını bizim de bu konuda bir açıklama bekledigimizi ve eger böyle sürerse de dijitürkle olan ortaklıgımızı trabzonspor olarak tekrar gözden geçirecegimizi ilettim :) bayan ise isterseniz sizi dijitürk yayınlarla ilgili departmana baglıyım dedi bende orda sahte oldugum anlaşılır diye ben size iletiyim siz bir şikayet metni yazın adıma dedim bu arada isim olarak çok başka bir isim kullandım yani yönetimden birinin ismini vermedim ismimin ve soyadımın uzun olan versiyonunu söyledim :)

kardes vallah harikasin iyi etmissin bendemi arasam ne

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:18
Arkadaslar zaten cogu zaman bayan çıkıyor onlar tepkiye cevap veremiyorlar genelde o yüzden fazla bayanlara yüklenmeyin :)

kotan61
12.09.2006, 17:21
arayın ya uskalar bugun bu macı vermezler yarın hepsini vermicekler

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:25
Arkadaslar biraz daha ararsak orda ki elemanlarla akraba olacaz sohbet şu olacak
Eleman:İyi günler ben erol nasıl yardımcı olabilirim?
Tsli:Erol naber lan ben vehbi
Eleman:ooo vehbi iyiyim kanka senden naber?
Tsli:İyidir be koçum bir gelişme var mı bizim maç konusunda
Eleman:Yok be vehbim bekliyoruz
Tsli:Neyse ben yarın gene ararım bu arada bir ara yengeyi al bize gel mangal falan yaparız
Eleman:Olur bakarız :)

Burçak
12.09.2006, 17:30
:D :D yaaw alemsiniz haa :D

Doğan BULAT
12.09.2006, 17:49
Sn. Digitürk Yetlileri,
Bu haftaki yayın akışınızda Trabzonspor'un maçının yayınlanmadığını ne yazıkki üzülerek gördüm. Maçların aynı güne denk gelmesi nedeniyle Trabzonspor'un maçını keserek onlarca kanalınızdan birinde dahi yer vermemenizi şiddetle kınıyorum. Üyesi bulunduğum kurumun biz Trabzonspor'a gönül vermiş bir taraftarı olarak bu yanlışın düzeltileceğine inanıyorum aksi taktirde üyeliğimin iptali için gerekli işlemi yapacağımı üzülerek bildiririm.
Saygılarımla

Yukarıdaki mail aynen gerekli yere gitmiştir isteyen göndersin abi:D :D

cIlgInIm
12.09.2006, 17:53
vermemesine bir yönde sevindim arkadaşlar trabzonda avniaker ful dolmuyor belki bu nedenle fulleriz trübinleri .. tabiki trabzon dışındaki taraftarlarımız adına üzücü bir olay.. inşallah protestomuz etkisini gösterir..

DKaraduman
12.09.2006, 17:55
Sn. Digitürk Yetlileri,

abi Yetlileri yazmışsın...Bende gittim neye baktım dimi :D:D

Ali Özcan
12.09.2006, 17:55
mail olmuyor arkadaşlar...etkili olmuyor...lütfen arayalım...özellikle istanbuldaki arkadaşlar şehir içi ücreti ödeyecekler...Bence herkes elini taşın altına sokarsa bir kerelik bir daha buna cesaret edemezler...