PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başbakan ve Spor Bakanı Trabzon'dalar...

Samet Yildirim
22.11.2013, 22:39
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, camiada bir kısımın tepkisine rağmen bu akşam Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı havalimanında karşıladı. Ancak sonrasında Başbakan Erdoğan'ın kafilesi ile birlikte hareket etmeyen Hacıosmanoğlu, Başbakan Erdoğan'ın konaklayacağı Zorlu Grand Otel'in önüne geçti. Burada Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile birlikte Kahramanmaraş Çaddesi'nden Meydan istikametine doğru yürüdü.
Vatandaşların Bakan Kılıç'ın etrafını sarması üzerine kendisi de taraftarların sorularına maruz kalan Başkan Hacıosmanoğlu'nun verdiği cevaplar ise dikkat çekici.
Bir taraftarın, "Kupa Başbakan'da, Başbakan Trabzon'da. Kupayı isteyecek miyiz Başbakan'dan?" sorusuna, "Kupa hırsızlarda. Onlardan alacağız" cevabını vedi.
Bu sırada bir taraftarın "Fenerbahçelilerin canına okuyun" söylemini ise, "Hırsızların canını okuyacağız" diyerek düzeltti.

KAYNAK: 61SAAT.COM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Trabzon’a gelen Spor Bakanı Suat Kılıç, konaklayacağı Zorlu Grand Otel’in önünde geldiğinde toplanan kalabalık Trabzonlu vatandaşlar ile sohbet etmek istedi. Bakan Kılıç’ı çiçeklerle karşılayan Trabzonlu vatandaşlar sürekli ‘Sayın Bakanım kupamızı verin, adalet istiyoruz. Sizden başka bir şey istemiyoruz’ diyerek Bakan Kılıç’ın önünü kesti.

Kupa başka mesele burada kameralar olmasa sizinle konuşurdum ama kameralar var dedi. Fakat attığı her adımda ‘Sayın Bakanım kupamızı verin’ sözleriyle karşılaşan Bakan Kılıç her defasında adeta lafı çevirerek ‘O başka mesele biz buraya Akyazı için geldi. Akyazı’ya önemsiz diyorlar ya yüreğim sızlıyor. Nasıl Böyle düşünebilirler’ ifadelerini kullandı.

Her kupa sorulduğunda ‘Akyazı daha önemli diyen’ Bakan Kılıç son olarak ‘Kupamızı verin konuyu başka yerlere çekmeyin’ diyen vatandaşa ‘Allah gönlüne göre versin, çok hayır göresin, bende size seviyorum’ cevabını verdi.

Israrla kupa kupa diyen vatandaşlara ısrarla Akyazı’yı anlatan Kılıç sonunda ‘Bizim böyle önemli bir meselemiz var. Evet Fakat hep aynı soruyu soruyorsunuz. Her adımda aynı soru’ deyince taraftarlar ‘Bizim 26 yaşındaki çocuğumuz daha kupa görmedi. ABiz sizden çok mu şey istiyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi siz değilmisiniz. Adalet istiyoruz’ ifadelerini kullandı. Bakan Kılıç daha sonra Atatürk Alanı Meydan Parkı’ndan geçerek Cemil Usta’da Akçaabat Köftesi yedi. Kılıç Zorlu Grand Otel’de istirahate çekilecek.

KOLTUK TARTIŞMASI

Meydan Parki’nda bir garsonun ‘Sayın Bakanım Akyazı stadyumu’nde koltuk sayısı 61bin061 olsun’ önerisi üzerine ilginç bir çıkışta bulunarak ‘Nasıl dolduracaksınız o stadyumu. Dolmaz ki’ dedi. Garson ise bakana ‘Evet haklsınız sayın bakanım, şike yüzünden futboldan soğuduk. 60 bin değil 40 bin taraftar bile gelmez artık. Çünkü futboldan kimse zevk almıyor’ sözlerini sarfetti. Sık sık yolu kesilen Bakan kılıç fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlarla poz verdi.

www.61saat.com

(Video Eklendi)

Mehmet Fatih Silik
22.11.2013, 22:51
Adamlar "kupa" ve "adalet" dedikce Akyazi diyor...
Sanki biz Akyazi'nin önemini bilmiyoruz...
7 senedir hep ayni tantana gidiyor ve daha yeni yeni ba$landi stad yapimi...
Ayrica adalet saglanmadan, suclular cezasini cekmeden isterse dünyanin en iyi stadini yapsinlar sana ne fark eder ki?
IHO'nun da yüzünde güller aciyor (:
E tabi ömrünün 10 senesini hediye ettigi ki$i geldi Trabzon'a...
Yazik...vallahi yazik...

Ilelioglu
22.11.2013, 22:54
Suat Kilic kameralar olmasa muhabbet ederim diyor Kupa konusunda. Kimden korkuyor bunlar?

Iste videosu:

http://www.61saat.com/futbol/taraftarlar-bakanin-etrafini-sardi-kupayi-sordu-h79476.html

..

Ilelioglu
22.11.2013, 22:56
Orada Kupayi soran herkesten ALLAH razi olsun, seviyorum sizleri...Iste hemsehrim bunlar...HELAL OLSUN sizlere..!

Orada olmak vardi ah...

..

SADECETRABZON61
22.11.2013, 23:03
Başkan Başbakanı karşılamak dışında napıyor Trabzonspor Başkanı Başbakanı karşılıyor..

Ilelioglu
22.11.2013, 23:05
Havalimanında geniş güvenlik önlemleri dikkat çekerken, alana girişler kapatıldı.

Alana partililer dahi alınmadı. Polis helikopteri de havalimanı üzerinde sürekli tur attı. Başbakan Erdoğan, havalimanında 10 dakika kaldıktan sonra geceyi geçireceği Zorlu Grand Otel'e hareket etti. Otel girişinde eşi Emine Erdoğan ile vatandaşları selamlayan Başbakan Erdoğan, daha sonra otele girdi.

http://www.haber61.net/basbakan-erdogan-trabzona-geldi-164050h.htm

..

Kadir
22.11.2013, 23:06
Verecek akyazı mamasını gidecek işte. Zaten hak ettiğimiz bir stadyumu bize bir lütuf gibi sunacak genel siyaset olarak yaptığı şey bu.

Şike konusunda ise koca bir hiç..

ve sen başkan, padişahının kalacağı otelde havlusunu, çayını falan getir götür.

must61
22.11.2013, 23:09
Padişahım çok yaşa.

Ilelioglu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Trabzon'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Trabzonsporlu bir taraftarın sorusu karşısında sinirlendi.

Başbakan Erdoğan ile birlikte dinlenmek üzere Zorlu Grand Otel'e giden Bakan Kılıç otel önünde Trabzonsporlu bir taraftarın "CAS'ın kararına rağmen neden hala kupayı vermiyorsunuz?" şeklindeki sitem dolu sorusuyla karşı karşıya kaldı.

Bu çarpıcı soru karşısında sinirlenen Bakan Kılıç "Bu sorunun yeri şimdi değil" diyerek geçiştirmeye çalıştı.

Öte yandan Başbakan Erdoğan ve Bakan Kılıç'a Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'da otel girişinde eşlik etti.

http://www.haber61.net/ts-taraftarindan-bakana-kupayi-neden-vermiyorsun-164055h.htm

..

bordolumavi
Yenı stad bıze resmen kopegın önune atılan bı kemık gıbı onumuze atılıyo alın stad ama susun kupayı ıstemeyın,yazıklar olsun

malimar61
22.11.2013, 23:10
Stat değil adalet istiyoruz !
http://www.guncel61.com/haber/stat-degil-adalet-istiyoruz--10516.html

Kadir
"Bu sorunun yeri şimdi değil"

gibi bir cümle kurmuşsa eğer soru karşısında devreleri yanmış demektir.

Tayfun
Tepki verenlerin yüreğine sağlık, gurur duyuyorum hepsiyle.

Parti ayrımı yapmaksızın her siyasiye bu şehirde tepki gösterilmeli, şike yasası bizim köyden değil "meclisten" geçti .

Ilelioglu
22.11.2013, 23:12
"Bu sorunun yeri şimdi değil"

gibi bir cümle kurmuşsa eğer soru karşısında devreleri yanmış demektir.

Video'da söyledikleri anlasiliyor.

..

bordolumavi
22.11.2013, 23:13
Bu kupayı ıstıyoruz laflarını padısaha bu kadar rahat soyleyemezler sinirlenir diye korkar mıllet

Hüseyin Başoğlu
22.11.2013, 23:16
garsona helal olsun :D

Ilelioglu
22.11.2013, 23:18
Kisacasi;

"Size stat yapiyoruz, kupayi unutun."

Istemiyoruz ulan stat, adalet istiyoruz hakkimizi istiyoruz!!

..

Hüseyin Başoğlu
Trabzondaki kardeşlerimizden rica ediyorum gidin kesin bunların önünü diyeceklerinizi diyin..Temel atma törenine gidin protesto yapın ağzınıza geleni söyleyin ayağımıza kadar gelmişler boş göndermeyelim

sanatik
...Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç "Kupa başka mesele burada kameralar olmasa sizinle konuşurdum ama kameralar var dedi. "...

Ne konusacakdi peki kameralar kapaninca ?

Feneri düsürmek istiyorlar 5 lig birden ama biz istemiyoruz o yüzden böyle yapiyoruz sanki hic bir sey olmamis gibi davraniyoruzmu diyecekdi ?

Yoksa ?

SADECETRABZON61
22.11.2013, 23:19
Tarih boyunca bu kadar kurnaz bir Hükümet ve Başbakan olmadı..Aynı zamanda Trabzonsporu bu kadar küçülten bir Trabzonspor Başkanıda olmamıştı..

Bayraktaroğlu
22.11.2013, 23:20
şu adamın konuşmasına gıcık kapıyorum zaten değişik bir konuşma şekli var.Dün haberlerde izliyorum diyor ki doping yap sakla doping yap devam et dönemleri bitecek artık kimse doping yapıp saklayamayacak diyor o anda bunu şike için de desene diye aklımdan geçirdim şike yap sakla dönemi bitti bakan bey bunları niye saklıyorsunuz

Bayraktaroğlu
22.11.2013, 23:21
son gelişiniz olur umarım

Ender Kuyumcu
22.11.2013, 23:21
3 Temmuz 2011'den bu yana yaşananlar tam tersi cereyan etmiş olsaydı, yani biz fb'nin kupasını çalmış siyaset de bizi korumuş olsaydı, başbakan ve bakanı Kadıköy'e girebilir miydi? Bırakın Kadıköy'e girmeyi koltuklarında oturuyor olabilirler miydi?

Samet Yildirim
22.11.2013, 23:22
Kupa konusunda birseyler dönüyor o kesin...ama neler dönüyor bilmiyoruz...ortaya cikacaktir birgün...

Haciosmanoglu yine tekrarladi orada biz namus davasi dedik...kupa konusunda...

Mert'
22.11.2013, 23:25
Face de öyle seyler gördümki utandım. Başbakanın saç teline Trabzonsporu feda ederim diyenimi dersiniz başbakanı suçsuz görenimi..

Bayraktaroğlu
22.11.2013, 23:27
bir tek bunlar değil ki coğu yalancı hiç bir konuda anlaşamayan mide bulandırıcı partıler şike konusu olunca ortak karar aldılar.bunun hesabı er geç sorulacak

Kadir
22.11.2013, 23:34
;1919410732']Face de öyle seyler gördümki utandım. Başbakanın saç teline Trabzonsporu feda ederim diyenimi dersiniz başbakanı suçsuz görenimi..

Adamlar memleketi feda etti Trabzonspor'u gözleri görmez.

SADECETRABZON61
22.11.2013, 23:35
Adamlar memleketi feda etti Trabzonspor'u gözleri görmez.

Aynen kardeşim Trabzon en tepkisiz şehir olarak Tarihe gecti.

dağlıca61
22.11.2013, 23:39
şike süreci karşılığı bizi Akyazı projesi ile kandıracaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar zira bu proje Trabzon'un hakkıdır, hemde nasıl hak, bu şehre anasının ak sütü gibi helal bir hak, bu şehre Akyazıyı'da yapacaksınız, hakkı olan şampiyonluk kupasını da vereceksiniz,bu şehir sizden hakkı olanı istiyor, hakkı olmayanı istemiyor, yoksa Trabzon sokaklarında rahat rahat yürüyemeyeceğinizi biliyorsunuz herhalde.

Erbay
22.11.2013, 23:50
3 Temmuz 2011'den bu yana yaşananlar tam tersi cereyan etmiş olsaydı, yani biz fb'nin kupasını çalmış siyaset de bizi korumuş olsaydı, başbakan ve bakanı Kadıköy'e girebilir miydi? Bırakın Kadıköy'e girmeyi koltuklarında oturuyor olabilirler miydi?

Şimdi de gidemez maç izlemeye Kadıköy'e.

Ahmet Kuru
22.11.2013, 23:53
Kupayi ve adaleti soranlardan Allah razi olsun. Ayni soruyu basbakanada sorarlar insAllah

Erkan SÜNGER
22.11.2013, 23:55
Bizimkilerde çalışmadığı yerden sormuş ne yapsın Sayın Bakanımız:D

Adalet sadece haklıya hakkının verilmesi demek değildir bence. Adalet Haklıya Hakkının Zamanında Verilmesidir.

Bize kupamızı verseler o an şampiyon olmuş gibi sevinebilecekmiyiz?. Seneler sonra sevdiğine kavuşmuş aşıklar gibi mutlu olabilecekmiyiz? Ben olamıcam...

Hakkımı helal etmiyorum...

Adem Akyüz'
22.11.2013, 23:59
Ülkenin spor bakanına " Stat ne zaman bitecek " diye soruluyor ve verdiği cevap " Bilmiyorum. Onu Başbakanımız bilir " oluyor.. Gülsek mi ağlasak mı bilemedim..

Mustafa YILMAZ
23.11.2013, 00:05

eski Trabzon olsaydı yine giremezdi Trabzon'a ama yok işte halkın büyük bölümü afyonlanmış durumda sadece kupa değil en milliyetçi şehirlerin başında gelen Trabzon pkk ile pazarlık yapan, T.C'yi her yerden kaldıran, kürdistan naraları atan adamı bağrına basıyor artık böyle bir değişimi tarih bile yazmamıştır daha ama afyonları o kadar güçlü ki hassan sabah bile imrenirdi.

şikebahçe taraftarı bile o kadar korunmasına rağmen bizden çok daha fazla tepki gösteriyor can yakıcı bir şey bu.

SADECETRABZON61
23.11.2013, 00:08
eski Trabzon olsaydı yine giremezdi Trabzon'a ama yok işte halkın büyük bölümü afyonlanmış durumda sadece kupa değil en milliyetçi şehirlerin başında gelen Trabzon pkk ile pazarlık yapan, T.C'yi her yerden kaldıran, kürdistan naraları atan adamı bağrına basıyor artık böyle bir değişimi tarih bile yazmamıştır daha ama afyonları o kadar güçlü ki hassan sabah bile imrenirdi.

şikebahçe taraftarı bile o kadar korunmasına rağmen bizden çok daha fazla tepki gösteriyor can yakıcı bir şey bu.

Trabzon Ölmüş ağlayanımız yok lafa geldimi Milliyetciler sözde..Trabzon bu Ülkenin kalesi gibiydi..Ama artık tepki bile yok..İzmire gelsin erdoğan alacağım Türk bayrağımı ve Trabzonspor bayrağımı tepkimi göstereceğim.

Oğuzhan Fidan
23.11.2013, 00:24
yürütmeselermiş rte yi orada... ! binlerce insan önünü kessinde görsün dünyanın kaç bucak olduğunu..

Alihan Ertürk
23.11.2013, 00:52
Para karşılığı Trabzonsporlu'luğunu satan,
siyasi parti liderini havaalanlarında karşılayan-mitinglerde boy gösteren kim varsa bu dünyanın en adisidir, şerefsizdir.

Bu görüntüler Trabzon şehrine yakışmıyor. Buna müsade edilmemeli artık.

Ülke berbat bir durumda diyoruz ama biz daha içimizdeki pislikleri temizleyemiyoruz.. Yazık..

SAMSUNLU60
23.11.2013, 01:44
Ölmüşüz, gömenimiz yok... O durumdayız! Akyazı ile mamalayacak toplumu, ki belli ölçüde başarıyorlar zaten. Ne sevgidir ki, TS'nin üstüne çıkabiliyor bu partizanlık :(

ilhan
23.11.2013, 02:09
Başbakan, spor bakanı, chp ve mhp genel başkanları hepsi gelebilir. Gelsinler de... Mesele gelmeleri değil, mesele çalınan şampiyonluğumuz sonrası hepsine ortak bir tepki verebilmekte. Bunu yapabilsek zaten şimdiye o kupa ve geciken adalet kendiliğinden gelecekti.

Berke6198
23.11.2013, 02:18
Trabzon halkının siyasete yenilişini, boyun eğişini derin üzüntüyle takip ediyorum.

Maalesef bazılarımız başbakanı korumak pahasına şikeye destek çıktığını reddediyor.

Sefaenes
23.11.2013, 02:52
ne akp partisi ne chp si nede mhp sine Trabzonda oy cikmamali ama kime anlatiyoruz ki bizler yine gider bu 3 partiye oy verir adalet bekleriz. Ben bu olaylar olmasa akp yakinim ama Allaha sükür simdiye kadar oy vermedim bundan sonrada hic birzaman bir partiye vermiyecem gerci gurbetteyiz ama buraya getirseler bile bu sahtekar politikacilarin hic birine oy vermem. Adalet bunlar icin para bu a parti icinde gecerli z parti icinde.

Full HD
23.11.2013, 02:58
ne akp partisi ne chp si nede mhp sine Trabzonda oy cikmamali ama kime anlatiyoruz ki bizler yine gider bu 3 partiye oy verir adalet bekleriz. Ben bu olaylar olmasa akp yakinim ama Allaha sükür simdiye kadar oy vermedim bundan sonrada hic birzaman bir partiye vermiyecem gerci gurbetteyiz ama buraya getirseler bile bu sahtekar politikacilarin hic birine oy vermem. Adalet bunlar icin para bu a parti icinde gecerli z parti icinde.

Haklisin abi fakat anlat anlatabilirsen.Bizim insanlarimiz anlamiyor malesef!

28TS61
23.11.2013, 03:36
keske daha cok tepki verilse

art(w)in
23.11.2013, 08:27
soru soranlara tepki gösterenler nasıl insanlardır acaba? ciddiden yazık. çok yazık. çok üzülüyorum o şehir için.

Travelair
23.11.2013, 09:04
Akyazı hayırlı olsun. Başbakanımız ve spor bakanımız hoşgelmişler, şeref vermişler. Fakat haksızlıklara karşı kendilerinden bizim yanımızda daha çok olmalarını bekliyoruz

demir
23.11.2013, 09:25
Goruyorumkı trabzonspor sıyasetın malzemesı yapılmasın dıyenlerın cogu bu baslıga sıyaset yapmaya gelmıs... Goruyorumkı sıyasetı trabzonspordan uzak tutmak ısteyenlerın asıl nıyetı sıyasetı degıl kendı tutmadıgı partıyı trabzonspordan uzak tutmaya calısmasıymıs meger... sanayısı yerlşerde surunen bır ulkenın en yuksek rakamlarının dondugu futbol endrustrısının ıcıne sıyaset gormesın demek tamamen bos konusmakdır bence hatta okadar bosturkı uyusturucu satıcılarına polıs karısmasın demek gıbı bıseydır bu.. 15 senede yapılan stad dolgu calısmalarının bıtmıs olmasını sıyasetın malzeme etmesı cok normal bunuda oradakı ılgıden anlayabılıyoruız zaten uzun lafın kısası trabzonspor her konuda SIYASETE MUHTAC...

nedenıde cok acık..
1-maddı durumu kendı ayaklarının uzerınde durmaya yeterlı degıl
2-trabzonspor bahane edılerek yapılacak yatırım sehrımızın en buyuk yatırımı dogal olarak en buyuk ıs kaynaklarından bırısı
3-dıbıne kadar sıyasetın ıcınde olan ıs adamı zengınlerımızın tamamı sıyasetın ıcınde oldugundan onlarda bu yatırımdan paylarını alacak

daha fazla uzatmadan neden hıc kımsenın basbakana kupayı soramayacagı gayet acık ve net ortada basbakana kupayı neden sormadınız dıyebılenler

bu pastada her hangı bır payı olmayan taraftarlar ve akp lı olmayan futbol severler... pekı soruyorum sıze bukadar yazdıgım seyden sonra bukadar adaletsız bır yonetımı en guzel sekılde degerlendırme fırsatı olan ana muhalefet lıderı neden susuyor ???? neden ses cıkarmıyor ??? buradakı pastayı yenen ıcenı sız dusunun artık....

arifberkay
23.11.2013, 09:41
Adalet ve kupa diye ağlaşanlar bakana çiçek verip fotoğraf çektirme yarışına giriyorlar...

Kaya
23.11.2013, 09:44
Bu adamlara ben kızmaktan ve yazmaktan yoruldum ama bunlar türlü türlü soytarılık yapmaktan yorulmadılar...

Bravo...

bahadır2561
23.11.2013, 10:26
Ne kadar cok yalaka varmis

gurur6134
23.11.2013, 10:52
Eyy trabzonular kosun onumuzdeki secimdeyuzde 61 yetmez yuxde 81 le ihya edin..nede olsa stat yapiyorlar trabzona 3 senede daha dolgusu bitmedi bizim onursuz gurursuz yalaka trabzon taraftari oldugu surecede en az 4 secim daha malzeme yapilir bu gidisle..bu yrabzona mubahda bazi seyler arada bizde kayniuoruz ona uzuluyorum..

DEEP BLUE
23.11.2013, 10:56
İçimden geçenleri olduğu gibi yazabilmeyi çok isterdim...

Mehmet BAL
23.11.2013, 11:01
İçimden geçenleri olduğu gibi yazabilmeyi çok isterdim...

katılıyorum.kendi mi zor tutuyorum. :yumruk::yumruk:

ccd6167
23.11.2013, 11:05
avukattan spor bakanı yapılan bi ülke burası..

Gökhan Koç
23.11.2013, 11:09
Garson kardeşime helal olsun,

Ters köşe yapmış, sert yapmış :)

Tepki gösteren diğer gençlerimize de helal olsun.

Gamze
23.11.2013, 11:10
Akyazı: Bir parmak bal.

Alper Calik
23.11.2013, 11:13
Trabzon da Trabzonspor luluk da bu hallere düşmüş.
Şikeyi açıkça koruyup kollayan, istediği gibi gelip gidiyor. Soru sorunca da alınıyor!
"Hırsızları neden koruyorsunuz, hakkımızı neden vermiyorsunuz, herkesin inancı kendine ama kul hakkını gözetmek ile görevlisiniz de neden kul hakkı yiyorsunuz?"

Bunu soruyoruz, bunların cevabının stat ile ne ilgisi var?

Alper Calik
23.11.2013, 11:16
Sürüle sürüle de bitmeyen bal, kaçıncı seferdir aynı bal ...

Akyazı: Bir parmak bal.

Kaya
23.11.2013, 11:18
Trabzon da Trabzonspor luluk da bu hallere düşmüş.
Şikeyi açıkça koruyup kollayan, istediği gibi gelip gidiyor. Soru sorunca da alınıyor!
"Hırsızları neden koruyorsunuz, hakkımızı neden vermiyorsunuz, herkesin inancı kendine ama kul hakkını gözetmek ile görevlisiniz de neden kul hakkı yiyorsunuz?"

Bunu soruyoruz, bunların cevabının stat ile ne ilgisi var?

10 numara, 5 yıldız...

Gökhan ARSLAN
23.11.2013, 11:36
Adalet sizin isimde olsada içinize hiç işlememiş..
Ama birgün içinize başka şeyler işlenecek inşallah !

iso_4939
23.11.2013, 11:44
avukattan spor bakanı yapılan bi ülke burası..

oda bısey mı spıkerlık de yapmıs bırzamanlar yanlısmıyım..

özgür6161
23.11.2013, 11:48
O değilde Bakanlar Kurulu Toplantısında Başbakan keşke Suat Kılıç'a o Tokadı sağlam çaksaymış...

Stat ne zaman biter sorusuna''Onu ben değil,Başbakanımız bilir.'' ne demek be adam...

Sen Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı değil misin?..

Başbakan asıl gerekli malumatları senden ve TOKİ Başkanından almaz mı?..

Bunca Stat açılışına niye gidiyorsun?Bakanlığımız tarafından yürütülen her şehre stadyum projesi niye diyorsun?

Körler sağırlar birbirini ağırlar...

Al birini,vur ötekine...

Dip Not:Trabzon halkından da gerek stat olayındaki bu denli geç kalınmışlık,gerek şike mevzusunda iktidar ve muhalefet organlarının tutumuna istinaden daha ''VAKUR'' tabiri cayizse ''Yalaka Olmayan'' bir tutum sergilemelerini arzu ederim.

Görünen tabloya göre;pekte arzu ettiğim tutum sergilemiyor/sergilemeyecek bizimkiler...

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2013, 11:49
Kupa başbakan'da ya istesinler işte.

Ender Kuyumcu
23.11.2013, 11:51
Başkaban, bakan ve beraberindeki vekilleri Şamil Ekinci müzesine götürüp sormak lazım;

Var mı başka fb müzesine götürmek istediğiniz kupa? Hem bu sefer çalmanıza da gerek yok biz gönül rızasıyla vereceğiz.

lazzz61
23.11.2013, 11:52
bu olay sadece akp ye yıkılmamalı dıer partıler aynı ınannın o 3 partıye hıc oy vermedım chp de mhp de aynı

Fatih Öztürk
23.11.2013, 11:53
Ne kadar acı değilmi?bır şehrın can damarı,kalbı.soluduğu havası herşeyi olan Trabzonsporun hakkını alanen çalanları kollayan,gözetenler yüzümüze sırıta sırıta şehirde dolaşıyor.benım Trabzonsporla ılgılı hayalım bır rus.azerı yada arapta olur farketmez dolar mılyarderi iş adamının kulübü satin alıp ışının ehlı adamları (Trabzonlu olmasın) kulübe yönetıcı yapıp alayına meydan okumasını ıstıyorum.soytarı sıyasetçıleri ne kulübe ne tesıse nede stada soksun.dılencı gıbı kapımızda dolansınlar.sahı bı kaç ay önce gündemımıze böyle bırşey düşmüstüde burun kıvıranlar coğunluktaydı dimi?

Kaya
23.11.2013, 11:54
Adalet Hırsızları Kalkındırmaz!

iso_4939
23.11.2013, 11:55
baskan yıne yalnız bırakmadı sevdıcegını....

Kaya
23.11.2013, 11:55
İstanbul'da gereken tepki verilmişti... Darısı Trabzon'un başsad8erosmfahnaybfakda

http://c1212.hizliresim.com/14/j/gywjq.jpg

lazzz61
23.11.2013, 11:56
soru soranlara tepki gösterenler nasıl insanlardır acaba? ciddiden yazık. çok yazık. çok üzülüyorum o şehir için.

onlar trabzonun haınlerı ıste cıkarcı kopekler

yavuzbaha
23.11.2013, 12:02
Maalesef Bu ülkenin başbakanı dediğim dedik,ben ne dersem o olur diyen,kimseyi dinlemeyen,şike yapanları himaye eden,kişi ve kurumlar diye absürd bir olguyu savunan biri...ben hakkımı helal etmiyorum,ona bu dünyada yapacak bişeyim yok,en fazla oy vermem ama ötede şaşmaz terazilerin kurulduğu günde yakasındayım

yavuzbaha
23.11.2013, 12:03
bu olay sadece akp ye yıkılmamalı dıer partıler aynı ınannın o 3 partıye hıc oy vermedım chp de mhp de aynı
Şuna inan akp nin başında erdoğan olmayaydı bu iş böyle gitmezdi,olayı hep o tıkadı

Fatih Öztürk
23.11.2013, 12:04
İstanbul'da gereken tepki verilmişti... Darısı Trabzon'un başsad8erosmfahnaybfakda

http://c1212.hizliresim.com/14/j/gywjq.jpg

Of of of bu pankartı yaptıran,asan eller ne mubarek öpülesi ellerdır kapak gıbı kapaaak.

İskender Çakmak
23.11.2013, 12:05
Başbakan'ın ve Bakan'ın ne kadar yüzsüz olduklarını bir kez daha gördük.

onurcan6162
23.11.2013, 12:06
Adalet Hırsızları Kalkındırmaz!

Mehmet BAL
23.11.2013, 12:13
Başkaban, bakan ve beraberindeki vekilleri Şamil Ekinci müzesine götürüp sormak lazım;

Var mı başka fb müzesine götürmek istediğiniz kupa? Hem bu sefer çalmanıza da gerek yok biz gönül rızasıyla vereceğiz.

:D :alkış::alkış::alkış:

Kaya
23.11.2013, 12:13
#AdaletHırsızlarıKalkındırmaz

bitirim
23.11.2013, 12:17
Başbakanı karşılayanlara sorsak verecekleri cevap belli "kimse benim Trabzonsporluluğumu sorgulayamaz" benim cevabımda belli "sittirin gidin satılık itler"
Bu saatten sonra tayyip sadece satılıkların oylarını alır, benim gibilerin değil. Vaktiyle kendilerine verdiğim oyları ve desteğide helal etmiyorum. Bu dünyada cenneti yaşasınlar öbür dünyada yakalarındayım.

bitirim
23.11.2013, 12:24
O değilde hala başbakanı müslüman diye göğe çıkaranlar var. Ulan müslüman müslümanı hıristiyanın, yahudinin adaletine muhtaç edip islamiyeti ayaklar altına serermi. Sen müslüman olsan örnek olmaya islamiyeti yüceltmeye çalışırsın.
Buyrun size çok bilinen güzel bir örnek...

Londra'daki camii'ye yeni bir imam gönderilmiş. Adam şehre gitmek için hep aynı otobüse biniyor ve çoğu zaman da aynı söföre rastlıyormuş. Bir gün, bilet alırken şoför yanlışlıkla 20 kuruş fazla vermiş. İmam yanlışlığı oturup da parasını sayınca fark etmiş. Kendi kendine 20 kuruşu geri versem mi şöföre diye düşünüyormuş. Ama içinden bir ses diyormuş ki çok gülünç bir para ve şoförün umurunda değil. Otobüs şirketi çok para kazanıyor zaten sadece 20 kuruş onlara bir şey yapmaz. Bu parayı saklayabilirim diye düşünmüş, Allah'tan gelen bir hediye gibi.

İnecegi durağa gelince, imam kalkmış ve fikrini değiştirmiş, inmeden önce şoförün yanına gitmiş, 20 kuruşu geri vermiş ve demiş ki:
"Paranın üstünü fazla verdiniz."

Şöför gülümsemiş ve demiş ki:
"Siz caminin yeni imamısınız değil mi? Aslında uzun zamandır sizi caminizde ziyaret etmek istiyordum. İslamı öğrenmek için. Bu yüzden bilerek size fazla para verdim. Nasıl tepki vereceğinizi görmek istedim."

İnerken imam artık bacaklarını hissetmiyormuş. Yere yığılacakmış neredeyse, bir direğe tutunmuş ve kendine gelmeye çalışmış. Gözlerinden yaşlar dökülerek demiş ki:
"Allah'ım az daha İslam'ı 20 kuruşa satıyordum!"

iso_4939
23.11.2013, 12:32
basbakanın karsılayanların %80 trabzonlu veya trabzonsporlu degıldır bunuda belırtelım.

cyberentalpi
23.11.2013, 12:34
herkes nedense akp ye yada basbakana lafi soylerken ustu kapalı ima ediyor.
kızım sana diyim sen anla modunda

ya açık açık konuşalım
başbakan kişiler ve kurumlar ayrılmalı diyip taraf olmasa bitmişti zaten
başbakan Trabzonspor umuza ve Trabzona haksızlık etti
açık ve net tek suçludur

bahçeli ve kılıçdaroğlu sadece düdüktür. sesi var icraati yok

bordo08
23.11.2013, 12:46
Biz ancak burda konuştuğumuzla kalırız çıkar meydana takar atkısını kandırır milleti çeker gider.Onun fenerbahçesi var trabzonspor vakti gelince kullanılıp köşeye atılacak bir mendilden fazlası değil.O yörük çadırı stadyumda kalsın hırsızlara karşı susmanın dietinden başka bir şey değil...

pascalli
23.11.2013, 12:48
Maşallah yani muhalefet dediğiniz böyle olur işte.. Meclisteki muhalefet partileri istese bu kadar muhalifi biraraya getiremezdi..yorum yazanların hepsi anlaşmış gibi aynı hakaretler aynı cümleler...olumlu görüş bildiren olursa vayy satılmış, vayy hainn yada bunlar Trabzonlu değil..helal olsun size be...siz trabzonun iyiliğini istiyorsunuz da biz kötülüğünü istiyoruz..siz kupayı istiyorsunuz da biz istemiyoruz..olayım o akla.

turgutlu
23.11.2013, 12:52
keskin sirke küpüne zarar. bakanı sorularla sıkıştıran o şahıslar trabzonun zararına çalıştıklarının farkında değiller. siyasiler unutmaz böyle şeyleri.

Mert'
23.11.2013, 12:54
Yangın çıkmış?

TSezgin61
23.11.2013, 13:00
Bakan diyorki "akyazi önemli degil cümlesini duyunca icim aciyor. Nasil önemli degil, Trabzonspor 12 saha ile yeni stad ile eski günlerine dönecek..."

Dönse nolur? Kazaninca kupayi veriyormusunuz?

Sen fenerden al o sampiyonluk primlerinle kupayi, bak biz nasil saha kalkiyoruz...

Herkes istedigini diyebilir. Ben her secimde bu sahislara Gümrükte oy verdim. BENIM KONUSMAYA HAKKIM YOKSA HERKES SUSACAK !

Ender Kuyumcu
23.11.2013, 13:04
Maalesef Bu ülkenin başbakanı dediğim dedik,ben ne dersem o olur diyen,kimseyi dinlemeyen,şike yapanları himaye eden,kişi ve kurumlar diye absürd bir olguyu savunan biri...ben hakkımı helal etmiyorum,ona bu dünyada yapacak bişeyim yok,en fazla oy vermem ama ötede şaşmaz terazilerin kurulduğu günde yakasındayım

:alkış: Katılmakla birlikte ben bunların bırak Allah korkusunu Allah inancı bile olduğuna inanmıyorum. Öyle bir inançları olsaydı ' Ne yaparsanız yapın karşıma kul hakkıyla gelmeyin' öğüdünü tutarlardı.

bitirim
23.11.2013, 13:04
keskin sirke küpüne zarar. bakanı sorularla sıkıştıran o şahıslar trabzonun zararına çalıştıklarının farkında değiller. siyasiler unutmaz böyle şeyleri.

Ne yapacaklar şampiyonluğumuzumu çalacaklar stad inşaatınımı geciktirecekler. Hayır %60 oy verdikte ne oldu stadmı bitti çalınan şampiyonluk ve itibarmı teslim edildi. Yada avrupa Şampiyonası adayı olduğumuzda maç oynanacak iller arasında bizide mi gösterdiler.

Gökhan Koç
23.11.2013, 13:06
Hangi kanal vericek konuşmaları ?

bitirim
23.11.2013, 13:09
Maşallah yani muhalefet dediğiniz böyle olur işte.. Meclisteki muhalefet partileri istese bu kadar muhalifi biraraya getiremezdi..yorum yazanların hepsi anlaşmış gibi aynı hakaretler aynı cümleler...olumlu görüş bildiren olursa vayy satılmış, vayy hainn yada bunlar Trabzonlu değil..helal olsun size be...siz trabzonun iyiliğini istiyorsunuz da biz kötülüğünü istiyoruz..siz kupayı istiyorsunuz da biz istemiyoruz..olayım o akla.

Hepimiz aynı payda, aynı duyguda, Trabzonspor da ve adalette birleşiyoruz. Akp de birleşenlerin bizi anlamaması gayet doğal. Biz burada adalet istiyoruz. Ne yapalım gidelim kapıcı caferden mi isteyelim. Ha ama haklısın artık bu hükümetten bir umudumuz kalmadığı için şimdi elin gavuruna muhtaç kaldık o ayrı

Fatih Öztürk
23.11.2013, 13:12
Hâlâ bakanı başbakanı kollamaya çalışanlar var burada.sıyası gömleğınızı çıkarın kardeşım üzerınızden nasıl bır gurura sahipsınız hakkınızı çalanları kollamaya çalışıyorsunuz utanmıyormusunuz.

Ender Kuyumcu
23.11.2013, 13:13
Hangi kanal vericek konuşmaları ?

Kanalizasyon :) Bu pisliği başka kanal kaldıramaz :)

TSezgin61
23.11.2013, 13:13
Bilmiyorum daha nasil anlatilir. Trabzonspor bu sehirin can damari, nefesi, ekmegi...

Adam senin nefesini kesti, ekmeginle oynadi... Sen hala diyosunki "ama agzima s..madi"...

Trabzonspor olmasa o sehir ekonomi ve prestij bakimindan cöker! Bunu hala anlamak istemeyenler var.

Adam seni parmaginda oynatti. Yeter yau, atin su ölü topragini üzerinizden...

Ben ailemle her defasinda kavga ederim, bunlari bir Trabzonlu unutmayacak.

Bize her yeri Trabzon yapan Trabzonspordur! Onun gücüdür!

turgutlu
23.11.2013, 13:14
Ne yapacaklar şampiyonluğumuzumu çalacaklar stad inşaatınımı geciktirecekler. Hayır %60 oy verdikte ne oldu stadmı bitti çalınan şampiyonluk ve itibarmı teslim edildi. Yada avrupa Şampiyonası adayı olduğumuzda maç oynanacak iller arasında bizide mi gösterdiler.

başbakanın nefreti başkasınınkine benzemez. bu adamın karşısında ne generaller ne cemaatler ne medya patronları duramadı. arkasında çok derin güçler var. durduk yere tarabzonu adamın hedefine koymaya gerek yok. dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi birşey.

Gökhan Koç
23.11.2013, 13:17
Kanalizasyon :) Bu pisliği başka kanal kaldıramaz :)

Neler neler gördü/izledi bu gözler, bunu da izleriz :)

SADECETRABZON61
23.11.2013, 13:20
Yahu Bu ben Akpyi karşılayan insanlarda kusura bakmayın hiç Allah Korkusu olduğunu sanmıyorum bu Hükümet Milyonlarca Türkü karşısına alır ama Bir Kürdü karşısına alamaz aynı durumda Diyarbakırspor olsa 50 defa kupalarını verirdi halen bu Hükümete oy veren insanlar Öbür dünyada iki elimde yakanızdadır bilesiniz bu Hükümet hiçbir zaman Trabzonspordan yana olmaz diğer siyasi partilerde aynı şekilde ama bu Akp kadar ben bu ülkeyi bölen bir parti daha görmedim bunun sonunu hepimiz izleyeceğiz ama Öbür dünyada hesap soracağım tek tek..Trabzonda tepki görmesi gereken Başbakan krallar gibi karşılanıyor sözde hepiniz Milliyetcisiniz sözde hepiniz Vatan Millet sevgisi sözde hepiniz Türksünüz daha Türk kelimesini diyemeyen Türk Milleti diyemeyen bir Başbakana tepki vermeyen kim varsa onlarada sitem ediyorum..İzmire gelse dünya kadar tepki görecek olan başbakan Trabzonda tepki bile almıyor.

Hep Trabzonsporun hakları hemde şu Türk Milletinin haklarını soracak en iyi insan Karadeniz insanıdır Trabzon Şehri bile susmuşsa bu olayları izliyorsa Türkiye coktan bitme noktasına gelmiş demektir.

bitirim
23.11.2013, 13:23
başbakanın nefreti başkasınınkine benzemez. bu adamın karşısında ne generaller ne cemaatler ne medya patronları duramadı. arkasında çok derin güçler var. durduk yere tarabzonu adamın hedefine koymaya gerek yok. dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi birşey.

Başbakan bunları yaparken arkasında biz vardık, ama bu gün yokuz, bu gün sadece menfaatçileri var. İlk fırsatta satacak olanlar. Biz kimmiyiz, 28 Şubat yaşanırken, başbakan birileri tarafından doğranırken adalet diye bağıranlarız. O gün çevikbir ve çevresindeki şerefsizlerden nasıl yılmadıysak, korkmadıysak bu günde ne başbakandan nede yapabileceklerinden korkmam

Mehmet BAL
23.11.2013, 13:46

önemli olan onların değil milletin unutmaması.
bakan unutmasa ne olur. ne yapabilir. stadı mı yaptırmaz. zaten yapılmıyor ki söz vereli kaç sene oldu gene seçim yaklaştı ağzımıza bal sürmek için geldiler temel attık diyip geçiştirilicek

Kaya
23.11.2013, 13:57
Başbakan Trabzon'a gelince; Türklüğü, Osmanlı'yı, Atatürk'ü, Mehmetçiği, Mehmet Akif'i hatırlamaya başlıyor...

Tam siyasetçisin be Başbakan; şehre nasıl ayar veriyor biliyor!

Yalnız adam coştu; Türki Cumhuriyetleri bile hatırlamaya başladı...

Kaya
23.11.2013, 13:57
Oha lan; başbakan Türki Cumhuriyetleri bile hatırlar oldu... Ne şehirsin be Trabzon! :)

Mehmet BAL
23.11.2013, 14:00
Başbakan bunları yaparken arkasında biz vardık, ama bu gün yokuz, bu gün sadece menfaatçileri var. İlk fırsatta satacak olanlar. Biz kimmiyiz, 28 Şubat yaşanırken, başbakan birileri tarafından doğranırken adalet diye bağıranlarız. O gün çevikbir ve çevresindeki şerefsizlerden nasıl yılmadıysak, korkmadıysak bu günde ne başbakandan nede yapabileceklerinden korkmam

Nokta.

Mehmet BAL
23.11.2013, 14:01
Oha lan; başbakan Türki Cumhuriyetleri bile hatırlar oldu... Ne şehirsin be Trabzon! :)

:D:alkış::alkış::alkış:

Samet Türkmen
23.11.2013, 14:18
Ordu-Giresun arasına yeni havaalanı. Trabzon kaybedecek bununla ama alkışa devam hüloooğğğ

Gökhan Koç
23.11.2013, 14:21
Erdoğan Bayraktarın poz verirken diğer insanları itekleye itekleye nasıl araya girdiğini gördünüz mü :)))))

turgutlu
23.11.2013, 14:22
Başbakan Trabzon'a gelince; Türklüğü, Osmanlı'yı, Atatürk'ü, Mehmetçiği, Mehmet Akif'i hatırlamaya başlıyor...

Tam siyasetçisin be Başbakan; şehre nasıl ayar veriyor biliyor!

Yalnız adam coştu; Türki Cumhuriyetleri bile hatırlamaya başladı...

kürdistan dememiş mi bu sefer. vallahi ayıp etmiş bak barzani kankası darılacak şimdi.

Serdær
23.11.2013, 14:26
Hangi kanal veriyor yayını ?

Kader KORELİ
23.11.2013, 14:29
"Gökte yıldızları / Sayarım elli elli / Şerefli Trabzon'u da / Tapuladık besbelli." #TrabzondaHırsızVar http://t.co/lTZvjzcJbL

Erkin
23.11.2013, 14:30
http://tv.haber61.net/

Canlı sanırım; şu an millete bir şey atıyor başbakan, millet kapma yarışı içerisinde cırlıyor.. Rezillik..

Erkin
23.11.2013, 14:32
61'deki yayın bitti..

Gökhan Koç
23.11.2013, 14:34
Diyarbakırdan girdi, uzaydan çıktı, şikeden bahsetmedi.

Mert M.
23.11.2013, 14:35
Tüccar zihniyetindeki basit insanlar ülke yönetiyor ve benim iş, aş, emek umudumun tayinini sağlamakla yükümlendiriliyor ve destekleniyorsa ben o dalkavukların aklına şaşarım. Olan da yine bana olur. İroninin gözünü seveyim.

Gökhan Koç
23.11.2013, 14:37
Bugün bu sayfada eğer başbakanın çarptırdığı onlarca gerçekten bahsediyor olsaydık, siyaset yapıyor olurduk.

Eleştirilerimiz Trabzonspor çerçevesindedir, hep de böyle olmuştur.

Bakanın hareketi komiğime gitti sizinle paylaşmak istedim, siyaset yaptıysam kusuruma bakmayın.

Samet Türkmen
23.11.2013, 14:38
Başbakan birçok ilde bilinçaltına oynayıp azınlıkları tek tek sayarak güzelce ayrıştırma yapıyor. Üzücü olan ise bunu en az Trabzon'da yapmaya başladı. Şiir okuyup lay lay lom deyip geçiyor şehirden ve oyları alıp aynen devam ediyor. Şehirde fazlasıyla cehalet var. Akıllı olan bir kesim yok.

Uzaya Çin'den fırlatılan mekikten haberi mi var ki mitingtekilerin şikeyi sorsun ?

Hazar_
23.11.2013, 14:41
İkisinin de Allah bin türlü belasını versin

Hüseyin Başoğlu
23.11.2013, 14:46

çok güzel demişsin abi benim içinde aynen geçerli bir durum

Enisc
23.11.2013, 14:47
Ordu-Giresun arasına yeni havaalanı. Trabzon kaybedecek bununla ama alkışa devam hüloooğğğ

Adı da "Trabzon'un yükünü hafifletmek" :)

Ilelioglu
23.11.2013, 14:55
Oraya gidenlere düsünme yasagi mi koyuyorlar, herseye nasil alkis tutabiliyorlar anlamiyorum.

Yazik gercekten.

..

Deniz Tosunoğlu
23.11.2013, 15:05
edittttttttttt

ağasarlı
23.11.2013, 15:21

Mantığa bakarmısın ya?? Orud- giresun bu vatanın şehirleri değil mi?? Yarın öbürgün trabzon havaalanının kapasitesi yükseltilmeyecek mi!

Ertan 51
23.11.2013, 15:27
Başbakanın Trabzon'dan alacağı % 61 oy dan gram şüphesi yok,
bunu bugün yaptığı konuşma ile tekrar kanıtladı,
işte bu Trabzon'dan gelecek oyu garanti görmesi yok mu,
tüm çektiğimiz dertlerin ana sebebi bu zihniyeti işte,
tabi asıl sebep ona % 61 oy veren zihniyet.

TekfurÇayır 61
23.11.2013, 15:32
Başkan deyiverse ya, gerekirse 5 yıl Akyazı'da oynamayız, önce adâlet diye.

demir
23.11.2013, 15:36
Konu : oran orantı

soru : 20 mılyon taraftarı olan bir kulup cete lıderı şikeci bir hırsızı kulup baskanı olarak secıyorsa 80 mılyon nufuslu bır ulke basbakan olarak kımı secer ???

a- recep Tayyıp erdogan
b- kemal kılıctaroglu
c- devlet bahceli
d- aqdullah ocalan

cevap: kımı secersenız secın oyunuz azız yıldırımadır............

Fatih Özkan
23.11.2013, 15:37

Oraya yapılacak havaalanı ile Trabzon hiç bişe kaybetmez bundan emin olun.
Her sene artan yolcu sayısı ile değişen bişe olmaz.
Kaldı ki Trabzon'dan seyahat edenlerin çoğu Bayburt, Gümüşhane, Artvin ve Rize civarlarından geliyor.
Mevcut yapı ile 5 seneye kalmadan Trabzon Havaalanı yetersiz kalacaktır.
Yazları sıkıntılı günler yaşıyoruz...

TekfurÇayır 61
23.11.2013, 15:43

Karadeniz boyunca hiçbir yere havaalanı yapılmasın, herkes Trabzon havaalanını mı kullansın?

TSezgin61
23.11.2013, 15:50
Arkadas partilerinizi alin tursusunu kurun...

Benim sehrimin takimina adaletli davranin, hakkini yemeyin...

BENIM SEHRIMIN, SEHRIMIN TAKIMININ KIM HAKKINI YIYORSA, DÜNYA LIDERI OLSUN ATATÜRKÜN SAG KOLU OLSUN, SÜLALEM MEZARDAN CIKIP YESE, ALLAH YIYENE GÜN YÜZÜ GÖSTERMESIN...

SIYASET TRABZONUN ANASINI AGLATIYOR, HALA ALKIS DERDINDEYIZ... O ERDOGAN BAYRAKTAR YOKMU HELE O !!

TekfurÇayır 61
23.11.2013, 15:50
Ah siyâset sen nelere kâdirsin, insanların gözünü kör edersin de doğruyu tek ben görüyorum dedirtirsin.

Ertan 51
23.11.2013, 15:55
:) Sezgin & Tekfur :alkış:
çok yaşayın,sayınız çoğalsın,selametle kalın,anlatmak istediğim buydu:(

calavera
23.11.2013, 15:58
Bir allah ın kulu yok mu Trabzon da çıkıp kupa niye hala şikecilerde diye soracak olan?

Mehmet Fatih Silik
23.11.2013, 15:58
Bu 61saat hükümetin mi yayin organi yoksa Trabzon'un mu?
Giri$ sayfasina bi bakin hele...ne zaman secim olsa ne zaman Trabzon'a gelse padi$ah hemen giri$ sayfasi süslenir...

alone_6161
23.11.2013, 15:59
Yaklaşık 3 yıldır, Adalet ve Kalkınma Partisi'nden adaletli olmasını belkiyoruz. Bir siyasetçimizin hiç ağzından düşürmediği bir söz vardı neydi o hatırlayanınız var mı? Kimdir bu siyasetçi hatırlayabildiniz mi?

"HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR."

Sefaenes
23.11.2013, 16:02

busura bakma bu konuda katilmiyorum neden giresuna havalani yapilmasin neden ben trabzon yda samsuna inmek mecburiyeti olsun. Almanyada Köln le düsseldorfun arasi arabala 30 dakika istiyen Kölne istiyen Düsseldorfa iniyor

Mehmet Fatih Silik
23.11.2013, 16:06
http://www.61saat.com/images/upload/SRKN4047.JPG

Yalaka yine i$ ba$inda...

Fatih Öztürk
23.11.2013, 16:10
Jan Mari değilmı bu?

Samet Türkmen
23.11.2013, 16:14
Karadeniz boyunca hiçbir yere havaalanı yapılmasın, herkes Trabzon havaalanını mı kullansın?

Başka yere yapılmasın demiyorum ki ? Yazdıklarımın onunla bir alâkası yok. "Trabzon'un yükünü hafifleteceğiz" lafının alkışlanmasını eleştiriyorum. Yük hafifletmek istiyorsan mevcut havalimanını büyütürsün. Yetmiyorsa yeni bir bina ve pist yaparsın. Öyle yük olacak kadar da hava trafiği yok zaten Trabzon'da.

Bursa gibi büyük bir şehirde havalimanı var da ne oluyor sanki ? Yine Sabiha Gökçen'e gidiyoruz. Türkiye Almanya gibi bir yer değil. Bursa-Trabzon arası bilet fiyatları 300-350 civarında mesela. Trabzon'da havalimanı varken Giresun'dakinin işleme ihtimalı sıfır. Ya Trabzon ya da orası olur. Bursa'ya bile firmalar zarar ettikleri için sefer koymuyor. Olanların fiyatlarını da yazdım.Çok uçuk.

Kısaca orada da oy almak için yapılacak bir israf.

Enes Ünal Kaya
23.11.2013, 16:21

Biz Temiz Futbol Eylemlerinde..

İStinye Binalarında.. Buyuk Protestolar, Mailler Peşinde Koşalım..

Bu Adam Hep Başbakanın Peşinde.. Staddaki En Buyuk Taraftar Grubu Bunlar..

Çıkar Peşinde Olan Kişilerden Trabzonspor a Hayır Gelmez

Samet Türkmen
23.11.2013, 16:23
Biz Temiz Futbol Eylemlerinde..

İStinye Binalarında.. Buyuk Protestolar, Mailler Peşinde Koşalım..

Bu Adam Hep Başbakanın Peşinde.. Staddaki En Buyuk Taraftar Grubu Bunlar..

Çıkar Peşinde Olan Kişilerden Trabzonspor a Hayır Gelmez

Ne ederse etsin.Takmamak lazım bunun gibileri. Stadyumda bir işe yaradığını sanarak bağırsın dursunlar. Gençlerin değil de kendisinin işine yaradığından eminim ma. Güzel rant geliyor.

Adem Erdoğan
23.11.2013, 16:36
Başka yere yapılmasın demiyorum ki ? Yazdıklarımın onunla bir alâkası yok. "Trabzon'un yükünü hafifleteceğiz" lafının alkışlanmasını eleştiriyorum. Yük hafifletmek istiyorsan mevcut havalimanını büyütürsün. Yetmiyorsa yeni bir bina ve pist yaparsın. Öyle yük olacak kadar da hava trafiği yok zaten Trabzon'da.

Bursa gibi büyük bir şehirde havalimanı var da ne oluyor sanki ? Yine Sabiha Gökçen'e gidiyoruz. Türkiye Almanya gibi bir yer değil. Bursa-Trabzon arası bilet fiyatları 300-350 civarında mesela. Trabzon'da havalimanı varken Giresun'dakinin işleme ihtimalı sıfır. Ya Trabzon ya da orası olur. Bursa'ya bile firmalar zarar ettikleri için sefer koymuyor. Olanların fiyatlarını da yazdım.Çok uçuk.

Bursa'nın zarar etmesinin sebebi İstanbul ve Ankara'ya sefer olmaması olabilir mi? :)

Hqmi
23.11.2013, 16:40
iho siyasette nereye gitmek istiyorsan git artık allah aşkına.

Bayraktaroğlu
23.11.2013, 16:46
ya deli olacağım birde ağzına 61 takmış yok 61,hükümet 61 yaşına gireceğim adam trabzonun maneviyatından işe giriyor stad yapıyormuş yapacaksın tabi sanki minnet ediyor hükümetsin her şehire yapıyorsan ilk önce Trabzon a yapacaksın 12 senedir iktidarsın daha anca anadolu efsanesine stad yapıyorsun seçim kazanmak için de şimdi 61 ağzına al inşallah emellerin boşa çıkacak.sen ilk önce kupamızı ver o konularla biz ilgilenmiyoruz falan demeyin kandırmayın artık bu insanları

TSezgin61
23.11.2013, 16:56
Kameralar yokken yakalayan olmadimi bakani acaba

Bayraktaroğlu
23.11.2013, 17:03
Siyaset yapmak yasak dostum yazdığım içinde kusura bakmayın ama bu arkadaşlara cevap vermeden geçemedim.

tamam arkadaşlar ikinizde sakinleşin bizim amacımız Trabzonspor u konuşmak

alper*
23.11.2013, 17:08
Sözlerim belli arkadaşlara yönelik değil yanlış anlamayın. İnternete pek giremiyorum bu aralar; baktığım birkaç başlık var. Oralarda da Trabzonspor hariç her konu konuşuluyor. Konu başlığına bakmadıkça hangi konuda olduğumuzu anlamamız çok zor.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Kaya
23.11.2013, 17:10
Siyasi içerikli 2'li tartışmalar silinmiştir...

Bayraktaroğlu
23.11.2013, 17:29
Oy Trabzonsporum kimlerin eline kaldın sen

ozturk
23.11.2013, 17:30
Sayın başbakan hangi yüzle geldi acaba Trabzon'a

Yazıklar olsun

Bayraktaroğlu
23.11.2013, 17:33
Sayın başbakan hangi yüzle geldi acaba Trabzon'a

Yazıklar olsun

Yüz mü!!! Oda ne??! ;)

Alper Calik
23.11.2013, 17:43
Anadolu da ilk stat yapılması gereken Trabzon iken, 10 yıldır her seçimde bir lütufmuş gibi
Stat vaad ediliyor.

Alkış, bravo bravo ...

Adem Özlü
23.11.2013, 17:48
Samimi duygularla Trabzonspor'a bağlı olan biri bu görüntüleri kaldıramaz,bunun siyasetle alakası yok!
Bizim hayallerimizi,sevinçlerimizi,emeklerimizi çalanlar bunlar siyasi kimlikleri ne olursa olsun.

Samet Türkmen
23.11.2013, 18:10
Bursa'nın zarar etmesinin sebebi İstanbul ve Ankara'ya sefer olmaması olabilir mi? :)

Trabzon seferleri Ankara aktarmalı yapılıyor. Kısa mesafeden dolayı zaten İstanbul'a sefer mümkün değil :)

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2013, 19:24
Anadolu da ilk stat yapılması gereken Trabzon iken, 10 yıldır her seçimde bir lütufmuş gibi
Stat vaad ediliyor.

Alkış, bravo bravo ...

havaalanı tesisleri arazisi lazım olmasa

önümüzde 3 seçim olmasa

yapılır mıydı

kesinlikle hayır

kupayı gasp et , Trabzonspor'umuza bu stad hayırlı olsun

rüşvetin böylesi

pascalli
23.11.2013, 20:29

önümüzde 3 seçim olmasa

yapılır mıydı

kesinlikle hayır

rüşvetin böylesi

Arkadaşlarımız nedense anlamak istemiyor..hiçkimse stad yapıyor diye oyunun rengini değiştirmez..ister yapsın ister yapmasın stad vaad etti diye kimse oy vermez.

Muhammet Kalkışım
23.11.2013, 21:00

önümüzde 3 seçim olmasa

yapılır mıydı

kesinlikle hayır

rüşvetin böylesi

Bahşetmişler ya... Bu stad bizden toplanan vergilerle yapılıyor, unutmayalım.

Berke6198
23.11.2013, 21:15
akp,mhp,chp...

Bunların hepsi bir gecede toplanıp yasa çıkarmış partiler. Hepsi aynı, hepsi yerin dibini boylasın İnşallah.

Ama, "Tayyip Erdoğan" adlı şahsiyete kinim bir ayrı.

Mehmet BAŞ
23.11.2013, 21:36
Yapılan bir stadyuma oyunun rengini değiştirecek olan varsa ''PES''

İnsanları bu kadar ''SALAK'' yerine koymayın...

Herkesin kendine göre kriterleri var.

Kusura bakmayın ama Trabzonspor Taraftarı düşünce yapısı itibariyle ''SİYASET'' bataklığına saplandı.

Bunun sorumlusu başkaları değil, bizzat sizsiniz.

Kadir
23.11.2013, 21:43

Kusura bakmayın ama Trabzonspor Taraftarı düşünce yapısı itibariyle ''SİYASET'' bataklığına saplandı.

Bunun sorumlusu Hacı başkan olmasın? Kazlıçeşme mitinginde ne işi vardı??

Tolga
23.11.2013, 21:44
Stada oy verenler tarafından, bizim eleştirilerimiz stada oy veriyorlar olarak algılanıyorsa bu daha da beter zaten.

Benim garibime giden insanlar hâlâ oy veriyorlar. Yapmayın, günahtır, kul hakkıdır.

Muhammet Kalkışım
23.11.2013, 22:00

1- İktidar, ana muhalefet ve diğer muhalefet partileri şike sürecinde kimi destekledi?

2- Şike ve teşvik primi suçlularına yönelik yaptırımlara dair kanun maddesini -soruşturma devam ettiği hâlde - kimler bir gecede değiştirdi?

Devekuşu olmadığım için siz kusura bakmayın, siyaset herşeyin içinde.

TS-FAN
23.11.2013, 22:14
Trabzon'a teşrif buyurmuş olan bakan,aslen Oflu olan ve Trabzon şivesiyle "uy uşağum daa" kıvamında espri yapmaya çalışan,ama espri olması şöyledursun,gittikçe kendinden daha çok nefret ettiren spor bakanı mı ?

Hüda Topaloğlu
23.11.2013, 22:21
Sayin basbakan asiri iticisiniz, Allahim sahit sana oy verdim, bin oyum olsa binini sana veririm derken, sirf bunun icin kac defa ucakla tr ye geldim, fakat inan ne oldu bilmem sana asiri iticisinm herseyi oy icin yaptigin belli, emre uslu nunda dedigi gibi su icerken bile siyasi hesap yapar oldun, stadida bir zahmet yaptir, ufacik takimlara yaptirdin bizede yaptir bir zahmet

Sami Kuk
23.11.2013, 22:58
busura bakma bu konuda katilmiyorum neden giresuna havalani yapilmasin neden ben trabzon yda samsuna inmek mecburiyeti olsun. Almanyada Köln le düsseldorfun arasi arabala 30 dakika istiyen Kölne istiyen Düsseldorfa iniyor

Valla ben şunu merak ediyorum
10 senedir İktidarda Rizeli basbakan var 10 senede fazla birşey yapmadı.. Şimdi Rizeye Ovit Tünelini baslattılar ayaga kalktılar , Havalanı ve Lojistik merkezi yapılıyor ortalıgı ayaga kaldırdılar..:D Sebeb ne..

Sami Kuk
23.11.2013, 23:00

Sana üzücü bir haberim var Rizede de yapılıyor:) zaten Trabzona inan yolcuların %35 i rize tarafına gidiyor Rize ilçeleri ve artvine:)

SEDAT
23.11.2013, 23:07
* Senin gelirin Trilyon dolar olsada bu Ülkede Şampiyon olabilirmisin ? İnanıyormusunuz :)

Full HD
23.11.2013, 23:09
* Senin gelirin Trilyon dolar olsada bu Ülkede Şampiyon olabilirmisin ? İnanıyormusunuz :)

Bu Ülke parayi sever satin almayi sever yani para ile Sultan olursun.

Hekimoğlu
23.11.2013, 23:10
Sana üzücü bir haberim var Rizede de yapılıyor:) zaten Trabzona inan yolcuların %35 i rize tarafına gidiyor Rize ilçeleri ve artvine:)
Rize'ye havaalanı mı yapılıyor?

28TS61
23.11.2013, 23:11

bu yalaka ve pesindekileri trabzonda nasil barindiriyorlar. yazik cok yazik

28TS61
23.11.2013, 23:13
oy icin siyasetciler her seyini satarlar

cakalkerem
23.11.2013, 23:15
başkan siyaseti sokmaz ise sahada belki ama masada kesinlikle kazanamayacağımız bir yarışın içerisinde buluruz kendimizi....

brnclhn
23.11.2013, 23:57
off ulan off trabzon ya da trabzonspor şu adamın zerre umrunda diil ..çıkmış 61 de 61...dalga geçer gibi...içinde trabzon düşmanlığı...sürekli peşinde bi klüp başkanı maçtan çok onun peşine gidiyo...bi de sözde bi taraftar grubumuzun lideri denilen zat... şu sene trabzonsporluluğumdan utandım resmen

Lazman
24.11.2013, 00:02
Siyasi içerikli 2'li tartışmalar silinmiştir...

Bu basligin altinda nasil bi muhabbet donmesini beklediniz?.meraktan sordum.

sanatik
24.11.2013, 00:10

Hayret bir sey.

En uygun atki Sikebahce atkisi, onu vermesi gerekirken ...

SADECETRABZON61
24.11.2013, 00:22
Bu Trabzonlu gencler grubunun başındaki kişi napmaya calışıyor amacı ne?

Kaya
24.11.2013, 00:32
Bu basligin altinda nasil bi muhabbet donmesini beklediniz?.meraktan sordum.

Trabzonspor'un şike mücadelesine dair yorumlara muhakkak izin veriyoruz. Ancak "şike" ile ilgili olmayan konuları kaldırıyoruz...

Mert M.
24.11.2013, 00:35
"Onur", "gurur" ve "şeref" yetilerini taşımayan insanların yüksek idarede makam sahibi olmaları ve kendilerine ve güdümündekilere de "asrın lideri" saçmasını inandırmaları ne kadar da üzücü bir hadise.

Helvacı61
24.11.2013, 09:38

bu şerefsizler böyle yapıp fener maçlarında sadece trabzonspor ceza alsın diye sahaya bişeyler atıyor..böyle bir taraftar grubu var.ama tuttukları sap hoşlarına gitti

Aykırı_adam
24.11.2013, 09:46
;1919410732']Face de öyle seyler gördümki utandım. Başbakanın saç teline Trabzonsporu feda ederim diyenimi dersiniz başbakanı suçsuz görenimi..
g..t kılı onlar

Aykırı_adam
24.11.2013, 09:49
başkan siyaseti sokmaz ise sahada belki ama masada kesinlikle kazanamayacağımız bir yarışın içerisinde buluruz kendimizi....
Siyaseti sokacaksada milletin gözüne sokmasına gerek yok.Mitinglerde el sallayarak parti otobüslerinde el sallayarak heryede akp başımızdan eksik olamasın diyerekmi siyaseti kullancak.Kusura bakma bu cahilliğin işbilmezliğin ta kendisidir insanları kırmadan taraftarı bölmedende kullanabilirdi pekala.Sonra taraftar niye gitmiyor maça diye sızlanır.Bu kafada bir adam ve yönetimden bir cacık olmaz inşa akp de bu yönetimde si ktir olup gider başıımzdan

lazzz61
24.11.2013, 10:38
Su jan mari trabzonsporluysa ben degilimm bu kadar yalaka bi adam olamaz cikarci cakallar

lazzz61
24.11.2013, 10:45
Akyazı hayırlı olsun. Başbakanımız ve spor bakanımız hoşgelmişler, şeref vermişler. Fakat haksızlıklara karşı kendilerinden bizim yanımızda daha çok olmalarını bekliyoruz

Tm sende oyunu ona ver

Aykırı_adam
24.11.2013, 10:51
İkisinin de Allah bin türlü belasını versin
amin

Aykırı_adam
24.11.2013, 11:00
Trabzonspor'un şike mücadelesine dair yorumlara muhakkak izin veriyoruz. Ancak "şike" ile ilgili olmayan konuları kaldırıyoruz...
Yha insanları kalıplara sokmaktan vazgeçin.Lafa bak bu başlıkta siyasi yorumlara izin vermiyoruz .Yha atılan başlık başbakan ve bakan iken saolsun bizim başkan kulubu siyasetin dibine kadar batımışken,her demecinde akp akp diye inleyen her seçim öncesinde stad vaadi verimiş ve kandırılmışken başbakanın şike sürecindeki lafları demeçleri ortada iken burda en masum olan taraftar oda tepkisini dile geitrecek ve ucu siyasete girmeyecek öylemi yha bırakın gidin şakamsınız nesiniz.Kusura bakmayında siyaset sporun içine bu kadar girmişken ve bunu yapanda yetkili makam sahibi insanlar başbakan bakan bizim başkan yine suçlu taraftar olacak siyasi konuşmayın diyeceksiniz.Ne konuşalım?Hak,adalet, kupamızı istiyoruz gibi cümlelermi kuralım.

Jackal Wile
24.11.2013, 11:01
gerçekten bu stadyumun böyle sus payı olarak al işte stad yapıyoruz daha ne istiyosunuz demeleri insanın çok ağırına gidiyor.

Kesinlikle trabzonspor taraftarı kendi belediye başkanını ve kendi millet vekilini çıkarmalıdır hatta mümkün olursa kupa gelene kadar hak yerini bulana kadar bu stadyumda oynayı reddetmelidir ( olura biterse tabi inşaat )

ESER
24.11.2013, 11:07
Basbakana toz kondurulmayip basbakanin emrinde calisan suat kilic'a kupam nerede diye sorulduguna bir kac kez sahit olduk bu surecte.. isyanini patrona degilde ondan aldigi emirleri yerine getirmekle yukumlu olan bir zata dillendireceksin ama basbakan gelince ona toz kondurmayip vicdanlara olayi dengelemek adina savunma argumanlari gelistireceksin " efendim butun siyasiler aynisini yapti, hem o olmasaydi bu gunleri goremezdik vs vs... yani icraatlari ile surecin seyrini degistirmis bir basbakani, muktedir olmayan ve olamayacak captaki zavalli ucuncul siyasi figurlerin populist palavralariyla savunmaya calismak , falan filan...

Bu surec yasanana kadar Trabzonsporluluk Trabzonsporlular icin ekmek kadar su kadar onemli saniyordum ama bunun buyuk bir yanilgi oldugunu farkettim. "Trabzonspor baskaldiri demektir" guzel beylik bir cumle ama artik ici bos bir slogandan ibaret.

Ama hakkini teslim etmek lazim. Basbakan kendi acisindan Trabzonspor ve sike baglaminda yuruttugu politikasinda hakli ve basarili oldugunu kanitladi. Bir camianin kupasini calanlara yol vereceksin, sike surecinden ayakcilariyla aracilik yapacaksin, lehte kanunlar cikarilmasi icin ugrasacaksin ama hakkini gaspettigin sehirde sana karsi en ufak serzenis tepki olmayacak. Insanlarin tepkisi zavalli emir kullari suata tupcuye tffye bilmem kime olacak sadece. Dahasi itibar goreceksin misliyle. ee yani bu adam politikaci ., keriz mi ki bunca olaydan sonra hala kendisine yag cekmeye calisan bir kulup baskanina ve hicbirsey olmamis gibi kendisine destek veren camiasina adalet getirmek gibi bir kaygisi olsun.? nasilsa ceketini assa ezici bir ustunlukle oy topluyor.. bu surecin kaybedeni bizleriz agalar, kendimizi daha fazla kandirmaya gerek yok bence.

Aykırı_adam
24.11.2013, 11:11
Basbakana toz kondurulmayip basbakanin emrinde calisan suat kilic'a kupam nerede diye sorulduguna bir kac kez sahit olduk bu surecte.. isyanini patrona degilde ondan aldigi emirleri yerine getirmekle yukumlu olan bir zata dillendireceksin ama basbakan gelince ona toz kondurmayip vicdanlara olayi dengelemek adina savunma argumanlari gelistireceksin " efendim butun siyasiler aynisini yapti, hem o olmasaydi bu gunleri goremezdik vs vs... yani icraatlari ile surecin seyrini degistirmis bir basbakani, muktedir olmayan ve olamayacak captaki zavalli ucuncul siyasi figurlerin populist palavralariyla savunmaya calismak , falan filan...

Bu surec yasanana kadar Trabzonsporluluk Trabzonsporlular icin ekmek kadar su kadar onemli saniyordum ama bunun buyuk bir yanilgi oldugunu farkettim. "Trabzonspor baskaldiri demektir" guzel beylik bir cumle ama artik ici bos bir slogandan ibaret.

Ama hakkini teslim etmek lazim. Basbakan kendi acisindan Trabzonspor ve sike baglaminda yuruttugu politikasinda hakli ve basarili oldugunu kanitladi. Bir camianin kupasini calanlara yol vereceksin, sike surecinden ayakcilariyla aracilik yapacaksin, lehte kanunlar cikarilmasi icin ugrasacaksin ama hakkini gaspettigin sehirde sana karsi en ufak serzenis tepki olmayacak. Insanlarin tepkisi zavalli emir kullari suata tupcuye tffye bilmem kime olacak sadece. Dahasi itibar goreceksin misliyle. ee yani bu adam politikaci ., keriz mi ki bunca olaydan sonra hala kendisine yag cekmeye calisan bir kulup baskanina ve hicbirsey olmamis gibi kendisine destek veren camiasina adalet getirmek gibi bir kaygisi olsun.? nasilsa ceketini assa ezici bir ustunlukle oy topluyor.. bu surecin kaybedeni bizleriz agalar, kendimizi daha fazla kandirmaya gerek yok bence.
Aynen katılıyorum akrdeşim.Trabzonspor başkaldırmaktır,kafa tutmaktır kim olursa olsun karşıda gücün karşsında olmaktır.Şimdi yalaka olduk taraf olduk yazıklar olsun bu kulbu bu hale getirenlere

Ender Kuyumcu
24.11.2013, 11:14
Yha insanları kalıplara sokmaktan vazgeçin.Lafa bak bu başlıkta siyasi yorumlara izin vermiyoruz .Yha atılan başlık başbakan ve bakan iken saolsun bizim başkan kulubu siyasetin dibine kadar batımışken,her demecinde akp akp diye inleyen her seçim öncesinde stad vaadi verimiş ve kandırılmışken başbakanın şike sürecindeki lafları demeçleri ortada iken burda en masum olan taraftar oda tepkisini dile geitrecek ve ucu siyasete girmeyecek öylemi yha bırakın gidin şakamsınız nesiniz.Kusura bakmayında siyaset sporun içine bu kadar girmişken ve bunu yapanda yetkili makam sahibi insanlar başbakan bakan bizim başkan yine suçlu taraftar olacak siyasi konuşmayın diyeceksiniz.Ne konuşalım?Hak,adalet, kupamızı istiyoruz gibi cümlelermi kuralım.

Forumun kuralları açık ve nettir. Siyasi partileri ya da liderlerini ve vekillerini Trabzonspor'a yaptıkları haksızlık dolayısıyla eleştirmek, yapılanları yine sportif açıdan değerlendirip Trabzonspor eksenine sadık kalacak şekilde yorumlayıp tepki vermek tabi ki her üyenin hakkı ama siyaset yapmak, spor dışındaki mevzulara girmek yasaktır.

Bu çerçeveye sadık kalarak yorum yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Ender Kuyumcu
24.11.2013, 11:19

Çok doğru ve güzel bir yazı. Kelimesi kelimesine katılıyorum.

Not: İşte arkadaşlar siyasete girmeden siyasilerin eleştirilmesine net örnek olabilecek bir yazı.

Adem Akyüz'
24.11.2013, 11:22

Yanlış anlama söylediklerine katılıyorum. Ancak şöyle de bir durum var ki Suat Kılıç'a ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha kolay. Başbakanın yanına varabilmek için koruma ordusunu geçmen gerekiyor. Suat Kılıç'ın da korumaları var ama başbakan kadar değil. Gördüğüm kadarıyla Suat Kılıç'la her konuşan kupayı sordu zaten.. Bakanda bu şikayetleri elbet başbakana iletecektir.

ESER
24.11.2013, 11:26
Aynen katılıyorum akrdeşim.Trabzonspor başkaldırmaktır,kafa tutmaktır kim olursa olsun karşıda gücün karşsında olmaktır.Şimdi yalaka olduk taraf olduk yazıklar olsun bu kulbu bu hale getirenlere

aci ama gercek, Trabzonspor bu surecte camia olarak Trabzonsporluluk ekseninde tek yumruk olmak yerine siyasal kamplara bolundu . Trabzonsporlulugu baz alip her iktidari elestiren kisi " gezi sempatizani " , tam tersi olarak muhalefeti elestirenlere " iktidar yalakasi" damgasi yapistirildi yani kimsenin isine Trabzonsporluluk olgusuna sahip cikmak gelmedi. Bu algilara birilerinin yon verdigi, hayat sadece futbol degildir felsefesiyle olaya siyasetle sulandirdigi asikar . Allah islah etsin , ne diyelim baska..

ESER
24.11.2013, 11:35
Yanlış anlama söylediklerine katılıyorum. Ancak şöyle de bir durum var ki Suat Kılıç'a ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha kolay. Başbakanın yanına varabilmek için koruma ordusunu geçmen gerekiyor. Suat Kılıç'ın da korumaları var ama başbakan kadar değil. Gördüğüm kadarıyla Suat Kılıç'la her konuşan kupayı sordu zaten.. Bakanda bu şikayetleri elbet başbakana iletecektir.

soylediklerinde sende belli acilardan haklisin fakat benim dikkat cekmeye calistigim husus basbakanin neden pas gecildigi ve hic birsey olmamis gibi haksizliga ugrattigi bir sehirde artarak itibar gormesi,

yanlis anlasilmasin , demiyorum ki devletin basbakanina cirkin bir eylemde bulunulsun ama eger sehrin magduriyetten kaynaklanan bir ortak vicdani kanaati varsa bunun gur bir sesle duyurulmasi gerekir. Sen bizi ezsen de seni cok seviyoruz der gibi, celladina asik olan mahkum gibi herseye ragmen alkislarsan haklilik savunabilir misin , yada savundugunu sandigin haklilik ne kadar inandirici olabilir?

ozturk
24.11.2013, 11:41
Partizancılığın lüzumu yok. Maalesef başta iktidar olmak üzere bütün siyasiler adaletin karşısında yer aldı. Başbakan ve özellikle spor bakanı hangi yüzle gelip 61 hesapları yapıyorlar?

Öteki olmayı içine sindirebilenler varsa diyecek bir şey yok..

SADECETRABZON61
24.11.2013, 11:48
Ben beklerdimki Trabzondaki arkadaşlar toplansın tepki yapsın Kupamızı istiyoruz diye bağırsınlar Başbakan geçerken filan ama nedense Koca Trabzonda tepki veren yok maalesef ne Kupa için nede Ülkenin durumundan rahatsız olan demekki bir Trabzonda bulunan Trabzonlu arkadaş yok..Ölmüşüz ağlayanımız yok.

bordolumavi
24.11.2013, 11:52
Ben cok merak edıyorum ama aslında ne olacagını da tahmın edıyorum,bu aksam stadda şike ile ılgılı en ufak bı protesto en ufak bı pankart veya tezahurat olacakmı( olmayacagına emınım ) basbakan stadda mac ızleyerek herkese şu mesajı verecek " bakın ben kupasını caldıgım gasp ettıgım trabzonluların bıle stadına gelıp rahatca mac ızleye bılıyorum yanı şike konusu""bıtmıstır dıyecek...kale arkasındakı satılmış trabzonlu gencler grubu harıc herkesın basbakanı protesto etmesı lazım umarım ılk 20 dk 2-0 yenık duruma duserızde taraftar hersey cok guzel psıkolojısınden cıkar da kupayı calan basbakana gereklı protestoyu yapar

alperrr
24.11.2013, 12:06
off ulan off trabzon ya da trabzonspor şu adamın zerre umrunda diil ..çıkmış 61 de 61...dalga geçer gibi...içinde trabzon düşmanlığı...sürekli peşinde bi klüp başkanı maçtan çok onun peşine gidiyo...bi de sözde bi taraftar grubumuzun lideri denilen zat... şu sene trabzonsporluluğumdan utandım resmen

Trabzon şehri benim için yüzde 50 bitmiştir seçimden sonra yüzde yüz olarak bitirecem kafamda adamlığı dürüstlüğü delikanlılığı ile övündüğümüz şehiri

sonra sıra Trabzonspora gelicek bu kadar haklı olduğu bir konumda hakkını yediren şahri tarafından savunulmayan bşkanı hakkını yiyen 1 numaralı kişiye yalakalık yapmakla daha kötüsü 1 numaranın haksızlık yaptığına algısı zekası yetmediği için anlayamamakta

ülkeye olan sevgimin ise ne hale geldiğini zaman zaman belirtiyorum.

winner
24.11.2013, 12:16
rte niye kupayla ilgili tek laf etsin ki?

Ben de olsam etmem.... Trabzonspor'u kapatsa bile seçimi rahat kazanacağını düşündüğü bir şehir için niye başka takımları karşısına alsın...

Aferin ona..

Ha bir de rte'den adalet,hak,hukuk bekleyenleri okuyorum gerçekten üzülüyorum durumlarına...

TekfurÇayır 61
24.11.2013, 12:42

Yazdığın gerekçelerin hiçbirine katılmıyorum.

TekfurÇayır 61
24.11.2013, 12:44
Cemaati bile karşısına alabiliyor ama şikebahçeye dokunamıyor. Ne iştir anlamadım.

Necmettin ALTUNTAŞ
24.11.2013, 12:45
Talip AKSU ‏@FarozLuAKSU 1 dk
Bakan Kılıç, Akyazı Projesinin temel atma töreni sırasında protesto edildi.

gerenimo
24.11.2013, 13:07
özellikle trabzondaki trabzonsporlular, siyasi beklenti,makam,kariyer gibi nedenlerle trabzonspora ihanet etmiştir.

alone_6161
24.11.2013, 13:37

Ağzına, yüreğine sağlık. 10 numara yazmışsın.

Samet Türkmen
24.11.2013, 13:40
Yazdığın gerekçelerin hiçbirine katılmıyorum.

Saygı duyarım ama bunların çok kolay gözlemlenebilen gerçekler.

Ertan1982
24.11.2013, 13:46
Talip AKSU ‏@FarozLuAKSU 1 dk
Bakan Kılıç, Akyazı Projesinin temel atma töreni sırasında protesto edildi.

emir kulunu protesto etsen ne olur.asil orda emir vereni protesto edecen.Kupa Basbakanda.

salihismet
24.11.2013, 13:50
Ben beklerdimki Trabzondaki arkadaşlar toplansın tepki yapsın Kupamızı istiyoruz diye bağırsınlar Başbakan geçerken filan ama nedense Koca Trabzonda tepki veren yok maalesef ne Kupa için nede Ülkenin durumundan rahatsız olan demekki bir Trabzonda bulunan Trabzonlu arkadaş yok..Ölmüşüz ağlayanımız yok.

Bagiramazsin, bagirtmazlar. Basbakan kupayi isteyen kücük bir kiz cocuguna ne dedi?
"Kupayi hak etmediniz ki". Basbakanin kafasinda sike olayinin icinde bizde bir sekilde yer aldik var.

Travelair
24.11.2013, 14:11
edit

Mert M.
24.11.2013, 14:28
Bu memlekette kan ile mücadele ile kazanılmış bütün erdemlerin ellerden kaymış olduğu bir gerçektir ve ne yazıktır ki bu yetilerin kaybından dolayı şikayet edilmektedir.
Üzücü olan nokta ise daha önce ellerde tutulan bu ehliyetlerin tekrar elde edilmesi için hakiki bir fedakarlık yapılması gerekmektedir diye düşünüyorum gözlemleyebildiğim ve okuyabildiğim kadarıyla.

My
24.11.2013, 14:43
Başbakan bugün Avni Aker'de maça gelecekmiş. Cesaret mi bu yoksa bizim acizliğimiz hala anlamış değilim ama şampiyonluğumuzun önndeki en büyük engele karşı bugün Trabzonspor'un kalesinde bir tepki olmazsa çok açık ve net olarak diyebilirim ki biz bitmişiz. Çok merak ediyorum bugün neler olacak. 3 temmuzdan bu yana ilk defa bir maç için heyecan duyuyorum.

Kaya
24.11.2013, 14:49
Trabzonspor'un şike mücadelesi ile zerre alakası olmayan siyasi içerikli mesajlar silinmeye devam edecektir...

Mesajlarımızın sınırı stadyum & şike konuları çerçevesinde olmalıdır...

Kolay gelsin...

Berke6198
24.11.2013, 14:52
Stadın iç ve dış dizaynını göz önünde bulundurduğumda, kötü bir stad yapılacağını düşünüyorum.

Travelair
24.11.2013, 15:01
..........

Kaya
24.11.2013, 15:04
Bir renkdaş benim mesajımı çarptırarak siyasi bir cevapla itham edici karşılık veriyor, ama ben siyasetten uzak, gayet medeni ve maksadımı açıklayıcı "Cevap hakkı"mı kullanınca mesajım siliniyor. Onun ki de hala duruyor. Tebrik ederim. Buyrun devam edin

Alıntı içeriği silinerek geri getirilmiştir...

Travelair
24.11.2013, 15:10
Alıntı içeriği silinerek geri getirilmiştir...

Tepkim fazla oldu özür dilerim

Full HD
24.11.2013, 15:36
Simdi proje tam olarak nasil olacak? Sekiz sene icinde kamuoyuna 100% bir cizim sunulmasi gerekmiyormuydu?

cakalkerem
24.11.2013, 15:49
stad da elimizden gitmese....

SADECETRABZON61
24.11.2013, 15:52
Eğer maça gidip Başbakana tepki verilmeyecekse bu Trabzonspor asla Kupasını alamaz..

salihismet
24.11.2013, 16:11
Trabzonspor'un şike mücadelesi ile zerre alakası olmayan siyasi içerikli mesajlar silinmeye devam edecektir...

Mesajlarımızın sınırı stadyum & şike konuları çerçevesinde olmalıdır...

Kolay gelsin...

Tamam, biz siyasilerin isine karismayalim, keske onlarda sike isine karismasalardi, böyle olunca onlara
dogru kaymalar oluyor biraz. calidigi kupayi korumak adina kisilerle kurumlar ayiriliyorda, sporla siyaseti
niye ayrilmiyorlar?

bitirim
24.11.2013, 16:17
Başbakan bugün Avni Aker'de maça gelecekmiş. Cesaret mi bu yoksa bizim acizliğimiz hala anlamış değilim ama şampiyonluğumuzun önndeki en büyük engele karşı bugün Trabzonspor'un kalesinde bir tepki olmazsa çok açık ve net olarak diyebilirim ki biz bitmişiz. Çok merak ediyorum bugün neler olacak. 3 temmuzdan bu yana ilk defa bir maç için heyecan duyuyorum.

Ben sana söyleyeyim. Bu maçta en az bir penaltımız olacak. Ve hakemin kararı tayyibin takdiri ile maçı alıcaz. Ve emin ol bu durum pek çok taraftarımızın da hoşuna gidecek. Şahsiyet erozyonu!!!!!

salihismet
24.11.2013, 16:19
Ben sana söyleyeyim. Bu maçta en az bir penaltımız olacak. Ve hakemin kararı tayyibin takdiri ile maçı alıcaz. Ve emin ol bu durum pek çok taraftarımızın da hoşuna gidecek. Şahsiyet erozyonu!!!!!

Adaletin olmadigi bir yerde bu gibi seyleri düsünmek gayet dogaldir.

Adem Erdoğan
24.11.2013, 16:21

Ben de hakemin bu akşam lehimize yanlı tavır takınacağını düşünüyorum.

Böyle bir durum oluşursa tepkimizi koymalıyız.

28TS61
24.11.2013, 16:23
Simdi proje tam olarak nasil olacak? Sekiz sene icinde kamuoyuna 100% bir cizim sunulmasi gerekmiyormuydu?

ne gerek var öyle detayli bir sunumk yapmaya. arka plana bir bildboard kurmuslar yetiyor ya.

sen ben anlamayiz o islerden ;)

Full HD
24.11.2013, 16:26
ne gerek var öyle detayli bir sunumk yapmaya. arka plana bir bildboard kurmuslar yetiyor ya.

sen ben anlamayiz o islerden ;)

Hahaha dogru halk zaten 61% oy veriyor ne gerek var. :D

salihismet
24.11.2013, 16:28
Ben de hakemin bu akşam lehimize yanlı tavır takınacağını düşünüyorum.

Böyle bir durum oluşursa tepkimizi koymalıyız.

Eger böyle birsey olmazsa, karsi tarafi dogru seyler yapiyor diye mi düsünecegiz?
Bence cok tehlikeli bir durum. Hani Aziz Nesinin yüzde 69 u aptaldir diye bir söyleminden dolayi
mahkemeye verilmesi varya, ona benzer bir durum oldu gibi geliyor bana. o zaman Aziz Nesin demisti ki;
mahkemeyi geri alin, hakli bulunursam yüzde 69 un aptalligi tescillenmis olur.

pascalli
24.11.2013, 16:50

Biz ne kaybettiysek dürüstlüğümüzden hakkı korumaktan kaybettik..dün akşam gs'ye nasıl maç kazandırdılar gördünüz..bundan sonra kimsenin gözünün yaşına bakamam ister başbakan kararıyla ister hakem kararıyla ne olursa olsun kazanmalıyız artık...kaybedince ödül mü veriyorlar bize.

SADECETRABZON61
24.11.2013, 16:52
Biz ne kaybettiysek dürüstlüğümüzden hakkı korumaktan kaybettik..dün akşam gs'ye nasıl maç kazandırdılar gördünüz..bundan sonra kimsenin gözünün yaşına bakamam ister başbakan kararıyla ister hakem kararıyla ne olursa olsun kazanmalıyız artık...kaybedince ödül mü veriyorlar bize.

Bu nasıl düşüncedir arkadaş dünde sanırım senle tartşmıştım..Nedemek haksız olsakta kazansak.aynı durumda kendin olsan haksız yere penaltı çalsalar sana neler dersiniz..Ben haksız filan maç kazanmayı tercih etmiyorum kendim sevinicem diye başkasını üzmeye hakkımız yok Hakkımızla adam gibi oynayarak kazanacaksak kazanalım kazanmıyorsakta kazanmayalım..

Adem Erdoğan
24.11.2013, 16:54

Biz ne kaybettik ki?

pascalli
24.11.2013, 16:59
Biz ne kaybettik ki?

Bir örnek ..Hani bir fener maçımız vardı istanbul'da, galipken mağlup edildiğimiz cem papila'nın yönettiği ve maç boyu resmen katledildiğimiz maç..bu maç sonrası hem şampiyonluktan olduk hemde başkanımız özkan sümer haksızlık karşısında istifa etti..peki sonuç ne oldu ne değişti..afferin trabzon'amı dediler..ohhh ne güzel oldu deyip ellerini ovuşturdular..böyle çakalların olduğu yerde hangi adaletten bahsediyoruz.

Alper Calik
24.11.2013, 17:02
Dışarıdan bakıldığındaTrabzon şehrinin bu haksızlık karşısındaki suskunluğu, kabul etmişliği değerlerimizi yitirdiğimizi gösteriyor.

Ancak ben yine de inanamıyorum. Bu kadar bariz bir haksızlık karşısında Trabzon dan hiçbir tepki gelmemesi normal değil.

İnşallah bu suskunluğun bir "anlamı vardır"

Alper Calik
24.11.2013, 17:04
Bu kadar iyi bir cevap olabilirdi.

Aynen öyle, hiçbir şey kaybetmedik. Şerefimiz ve onurumuz ile yaşıyoruz.

Şikeci, hırsız değiliz çok şükür...

Teşekkürler.

Biz ne kaybettik ki?

cyberentalpi
24.11.2013, 17:10
Bu kadar iyi bir cevap olabilirdi.

Aynen öyle, hiçbir şey kaybetmedik. Şerefimiz ve onurumuz ile yaşıyoruz.

Şikeci, hırsız değiliz çok şükür...

Teşekkürler.

hırsıza musade edersen bey olur.
biz zaten hırsız degiliz.

kupayı unutun. sampiyonlugu unutun. bundan sonra buyuk Trabzonspor u unutun.
Akyazı denen beton musvettesi icinde Trabzonspor olmadıkça neye yarar

Alper Calik
24.11.2013, 17:15
Bir şeye müsaade edelim anlamında söylemedim.
Bizim hakkımızı çalmış olmaları bize asıl önemli olan maneviyatta birşey kaybettirmez. Maddi olarak 200 milyon TL rahat kaybımız var.

Ancak hiçbir zaman silinemeyecek bir şikeci sıfatımız yok.

Yoksa hakkımızı her şekilde aramamız lazım. Bunu da sadece taraftarın bazıları yapıyor. Kalan tüm kişiler ve vatandaş seyrediyor.

Söylentilere göre en az %61 i vermek istiyor bizim oradakiler...

Benim de ümidim, bu sessizlik hayra alamet olsa bari :)

hırsıza musade edersen bey olur.
biz zaten hırsız degiliz.

kupayı unutun. sampiyonlugu unutun. bundan sonra buyuk Trabzonspor u unutun.
Akyazı denen beton musvettesi icinde Trabzonspor olmadıkça neye yarar

pascalli
24.11.2013, 17:18
Biz futbol oynayarak kazanalım diyoruz, onlar hileyle kazanıyor..yıllar yılı böyle geldi hala böyle gidiyor..madem bu bir savaş ve savaşın şartlarını bunlar belirlemiş öyleyse bizde aynı silahlarla karşılık vermeliyiz..istersen Barcelona'ya Trabzon forması giydir yinede başaramayız..bu şeytanlarla başka türlü baş edilmez .bu benim düşüncem.

Gökhan Koç
24.11.2013, 17:21
Bugün şikeyle alakalı ne söylendi arkadaşlar, takip edemedim, videolarda birşey göremedim. Paylaşın lütfen.

Alper Calik
24.11.2013, 17:23
Akyazı olayı da ilginç.

Trabzonspor Dünyanın belki 2 şehir takımından birisi. Futbol kültürü var. Yiyip içip futbol ile kalkıyor. Ruhu var(dı) efsanesi var(dı).

Böyle bir şehire stat yapılıyor, kimseye sormadan

nerede olacağını kafalarına göre (para ve ranta göre)
nasıl olacağını kafalarına göre (para ve ranta göre)
ismini kafalarına göre (para ..)

yapıp suratımıza lütufmuş gibi sunuyorlar. Herşeye bizim adımıza başkaları karar veriyor, Anadolu nun herhangi bir stadı gibi yapıyorlar... Yani sanki futbol anlamında sıradan bir şehirmişiz gibi öylesine yapıyorlar.

Bakan stadın rengi beyaz çünkü denizdeki beyaz yelkenli gibi diyor. Kardeşim sen bize sordun mu rengi ne olsun diye? Biz denizdeki yelkenliden anlamayız Egeli değiliz, biz denizideki Bordo-Mavi tekneden anlarız. Belki "Bordo-Mavi" istiyoruz rengini ! Size ne !

Ama yok, herşeyin doğrusunu onlar biliyor ya, öyle uygun görmüşler.

Lütfetmişler.

Mehmet Fatih Silik
24.11.2013, 17:31
Spor Bakani(!) konu$urken tezahürat yapanlar TG miydi?
Cünki arada bir RTE diye bagirdilar...

sadık
24.11.2013, 17:41
Akyazı olayı da ilginç.

Trabzonspor Dünyanın belki 2 şehir takımından birisi. Futbol kültürü var. Yiyip içip futbol ile kalkıyor. Ruhu var(dı) efsanesi var(dı).

Evet arkadaş kentimizde Futbol kültürü var , yiyip içip futbolla kalkıyor herkes ama iş maça gitmeye gelince 10 bin kişiyi zor buluyorlar..

DEEP BLUE
24.11.2013, 17:44
Uçaktan bakıldığında, çekirdek yiyen laz bakkal görünümünde bir stat istiyorum... Geceleri de kıçında ampul yansın...

Fatih Birinci
24.11.2013, 17:49
Uçaktan bakıldığında, çekirdek yiyen laz bakkal görünümünde bir stat istiyorum... Geceleri de kıçında ampul yansın...

:D harika dostum

Alper Calik
24.11.2013, 18:27
Neden gitsinler ki? Ben de olsam gitmem. Bir canımızı almadılar çok şükür. Belki de böyle tepki veriyordur bizim insanımız.

Biz neden futbol seyredelim ki? Şampiyon olduğumuz halde hakkımız verilmiyor, bir de dalga geçiliyoruz. Hırsız kollanıyor.

Ben stada gitmeyen taraftarı haklı buluyorum. Gidip cellatlarına yalakalık yapıp, siyasilere tezahürat yapanlar var nasılsa.

Evet arkadaş kentimizde Futbol kültürü var , yiyip içip futbolla kalkıyor herkes ama iş maça gitmeye gelince 10 bin kişiyi zor buluyorlar..

Alper Calik
24.11.2013, 18:31
Zaten büyüklerimiz de onun temelini attılar.

hodlu
24.11.2013, 18:49
Başbakan'ın bugünkü açılış, konuşma ve Trabzon şehrine yönelik söylediği sözlerin tercümesi şu: Eeyy Trabzonlular, ben başbakanken 2011 yılı şampiyonluk kupasını rüyanızda görürsünüz....

Anıl C
24.11.2013, 19:03

Nokta

Kaya
24.11.2013, 19:49
Tepkim fazla oldu özür dilerim

Estf. abi... Bu tip alıntılı durumlarda ilk etapta tüm iletileri siliyoruz. Arada sana ait mesajlar da alıntı nedeniyle silinebiliyor...

turgutlu
25.11.2013, 10:10
Veni , Vidi , Viçi. Geldim , %61 i garantiledim , döndüm.

Burçak
25.11.2013, 10:13

:)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2013, 13:29
Her katil cinayet mahalline dönermiş.

S.ÖZKAN
27.11.2013, 14:54
Bana ADALET lazım önce adalet gelmeden hepsi herşey HAVAGAZI