PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ofspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

_SeRKaN_
16.04.2008, 11:26
Tebrikler başarılarının devamlı olması temennisiyle..

zisinoli
16.04.2008, 11:27
Teşekkürler OFSPOR...
Mücadelen, verdiğin onur ve bordo mavi forman için...

ozturk
16.04.2008, 11:30
tebrikler ofspor..

başarılarının devamını dilerim..

TheRapZoNe
16.04.2008, 14:35
Sonunda 2.lig'in kapisindan donme durumuyla karsi karsiya gelinmedi ve Ofspor 2.lig'e cikti:) Tebrikler, umarim seneye bu basarinin devami gelir. 2.lig 4. grupta daha fazla Trabzon takimi bulunmasi temennimiz.

Çağatay_
16.04.2008, 14:52
İyi yaw bi şampiyonluk görmüş olduk böylece :D

ççç Mükemmelsin ya :alkış:

Ben de gazeteden öğrendim takip etmiyordum çok mutlu oldum.Darısı Zonguldakspor'un başına :(

Misina
16.04.2008, 19:21
http://img120.imageshack.us/img120/1679/66783686hz6.jpg (http://imageshack.us)

http://img120.imageshack.us/img120/974/27963406cy3.jpg (http://imageshack.us)

http://img175.imageshack.us/img175/7734/95310608xc5.jpg (http://imageshack.us)

Kaşkolumuzda çok Şık

Ali Can
16.04.2008, 19:28
tebrikler ofspor..

başarılarının devamını dilerim..

DKaraduman
16.04.2008, 20:56
Tebrikler Ofspor..Darısı Değirmendere,Arsin,Araklı,Sebat ve unuttuğum diğer takımlarımızın başına...

Murat'
16.04.2008, 21:14
Tebrikler Ofspor..Darısı Değirmendere,Arsin,Araklı,Sebat ve unuttuğum diğer takımlarımızın başına...

onlar zaten ikinci ligdeki.....inşallah ikinci ligde şampiyon olurlar...

Seyit Hoca
16.04.2008, 23:30
Ahhh..Ahhh...
2b-4 deki 4 temsilicimizden en az biri Düşecek
Halbu ki düşmese ne hoş olur..
Sürmene de çıkarsa
Of,Sürmene,Değirmendere,Arsin,Araklı,Sebat ...6 takım
2B-4 ü kapatırdık ....

yakuphoca
17.04.2008, 09:31
Son yıllarda düşüşe geçen Trabzon futbolu inşallah Ofspor ile yeni bir ivme yakalar.
Tebrikler Ofspor..

ilteriş
17.04.2008, 10:48
Ofsporun şampiyonluğunu kutlarım.Birinci ligde Karadeniz takımları iki tane iken bu güzel bir haber.

OFLU
17.04.2008, 12:24
Super ligdede gorruz OF u insallah :) Trabzonu tanimam oyle bisey olursa :)

oflubektas
17.04.2008, 12:56
Super ligdede gorruz OF u insallah :) Trabzonu tanimam oyle bisey olursa :)

Değerli arkadaşım, şaka yaptığının farkındayım ama "ŞAKASİ BİLE HOŞ DEĞİL" Ofsporumuz ister 1.Lige çıksın, ister Of ilçesi resmen vilayet olsun, Trabzonsporumuz üst kimlik olarak kalmaya devam etmelidir. Eğer dediğin olursa 3-4 sene önce Akçaabatlıların gösterdiği olgunluğu biz de göstermeliyiz.

OFLU
18.04.2008, 08:40
Değerli arkadaşım, şaka yaptığının farkındayım ama "ŞAKASİ BİLE HOŞ DEĞİL" Ofsporumuz ister 1.Lige çıksın, ister Of ilçesi resmen vilayet olsun, Trabzonsporumuz üst kimlik olarak kalmaya devam etmelidir. Eğer dediğin olursa 3-4 sene önce Akçaabatlıların gösterdiği olgunluğu biz de göstermeliyiz.

Baskan saka yaptigimi anlamaniz icin cumlemin hem ortasina hem sonuna gulucuk atmayi uygun gordum demekki 2 yeterli bir sayi degil olayin saka oldugunu belirtmek adina..

Of un ne vilayet olmasini nede Trabzonun ustune cikmasini falan isteyen biride degilim, hee nerelisin sorusuna verdigim cevap takdir edersinki elhamdilullah OFluyum olur ama bu isin latifesidir...

ferhaTS87
18.04.2008, 11:09
sonun da oldu bu senede kapıdan donemdık sıra abılerınde artık ankarada maclara gıderız artık bıde trabzonun butun ılcelerının takımları bırıncı lıge cıksa trabzon her zaman ust kımlıktır dıger takımlarımızıda en az trabzon kadar sahıplenırız ama

hakanhan
18.04.2008, 15:47
ofspora yurekden tskler. of trabzonla bir butundur onun bir parcasidir ofun trabzondan ayrilip vilayet olmasi demek (bu olmazda) trabzonun ana damarlarindan birisinin kesilmesi demekdir.

MehmetGÜRSOY61
18.04.2008, 16:24
helal sana of inş sürmenesporda gelir

Fatih Ersoy
18.04.2008, 17:51
Heleşükür sonunda :) Yıllardır 3. ligdeydik yawff :)

Tebrikler OFspor...

LazAnisT
20.04.2008, 08:39
Bugün Kastomanusporla oynayacaklar.Bir arkdaşım yanımda ofsporun başkanıyla telefon konuşması yaptı.Adamın dediği neyim varsa bu yolda gitti sıfırı tükettim ama helal olsun sonunda şampiyon oldukya geresi önemli değil dedi.Hakikaten helal olsun adama.

Bu arada şampiyon olan takıma iddaa 2 Trilyon veriyormuş.:rolleyes:

İnşallah sürmenede bir üst lige çıkar.

ismail tüfekçi
20.04.2008, 12:00
Ofspor süper lige çıksa bile trabzonsporu dilden silsekde kabe ne diyeceğiz ben trabzonsporla ölürüm mmmmmmmm

LazAnisT
21.04.2008, 14:59
Kastomonu 2 OFSPOR 0

Sürmene 0 keçiören 0

TSelif
21.04.2008, 15:01
Yaw keşke süper lige çıksın Ofspor o zaman düşünürüz onu :D

Faik Yılmaz
21.04.2008, 15:01
Sürmene için kötü bir hafta oldu.....

Ofspor artık konsantresini kaybetti şu saatten sonra ligde maç alamazlar....

TSezgin61
21.04.2008, 15:18
of sürmene kim olursa olsun... hepsi bizim takimimiz. OFSPOR HELAL OLSUN... DARISI DIGER TAKIMLARIMIZIN BASINA....

Misina
26.04.2008, 14:52
Saral'a şapka çıkartın

Dile kolay Ofspor tam 14 yıl şampiyon olmak için bekledi.

Üç yıldır başkanlığını yapan Ercan Saral hiç yılmadı.

Hep ileriyi düşündü.

Ofspor’u nasıl 2. lige çıkartırım hesaplarını yaptı.

Çok sevdiği takımı için yollara düştü. Gecesi gündüz, gündüzü gece oldu.

Nedir ki Ofspor 2. lige çıksın.

Tabi Ercan Başkan bunu yaparken Of’u hiçbir zaman Trabzon’dan ayırmadı.

“Köprüden ötesi veya berisi” demedi.

“Biz Trabzonluyuz” dedi

Başkan Ercan Saral’ın bu konuda dik duruşu ve mütevazı kişiliği ile Trabzon’u sahiplenmesi takdire şayandır.

Trabzon’un takımıyız. Et tırnaktan ayrılmadığı gibi kimse bize Trabzon’dan ayıramaz mesajlarını verdi.

Hala vermeye devam ediyor.

Bakın sizlerin Of ve Ofspor için yapamadıklarınızı Ercan Saral ve yönetimdeki arkadaşları ile birlikte yaptı.

Ofspor’un ismini dahada yukarlara çıkartmak için gelecek sene 2. ligde şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro ile güçlü bir yönetim kurulu kurmanın çalışmaları içerisinde.

Hadi Ercan Başkan gibi aktif olun.

Hadi Türkiye’nin sayılı mütahitlerinden Ali Ağaoğlu’nun oğlunu Alican Ağaoğlunu ve amcasının oğlu ihsan Ağaoğlunu Ekrem Vanlıoğlu ve Fikret Yeşilyurt gibi değerli iş adamlarını gidip bulup onları Ofspor’a veya ilerde Trabzonspor yönetimine kazandırmak için uğraş veriyor.

Onun için Ercan başkanın yaptığı hizmetlere köstek olacağınız yerde destek olun ve tuttuğunu koparan bir başkana şapka çıkarttın..

Önderliğini Başkan Ercan Saral’ın yaptığı Ofspor’da Mustafa Akçay ve yardımcısı Hamdi Zıvalıoğlu’nunda başarılı çalışmalarının sonucunda alın terlerini sahaya töken futbolcuların emekleri ile Bordo - Beyaz - Mavililer 14 yıl aradan sonra mutlu sona ulaşmanın sevincini yaşayacakları sırada içeriden hançerlenmenin acısını yaşıyorlar…

Eski başkanlardan Mehmet Kont’un isminin taşındığı kulübü Kont’un icraya vermesinin acısı yaşanıyor Of’ta…

Yazıktır, günahtır ve de ayıptır…

İnsanın değer olduğunu anlatma adına atılan adıma böylemi yanıt verilir…

Sen, Ofspor’u özlenen beklenen noktaya taşıyamayacaksın.

Sen, yanlış politikalarının yarattığı erozyona rağmen bu yanlışlarına devam edeceksin.

Sen, her şeye rağmen Ofspor kulübüne isminin verilmesindeki olgunluğu algılayamayacaksın.

Ondan sonra sen tüm yanlışlarının faturasını tamda şampiyonluk keyfinin sürüleceği zamanda insanlardan fatura etmeye kalkacaksın…

O kadar uzun boylu değil Sayın Kont…

O kadar da ucuz değil…

Kulübü mahkemeye vererek ekonomik olarak sana göre hakkın olan parayı belki alacaksın ama ya kaybedeceklerin?

Osman Başkır spor61.net.

EFSANE_OFLU
26.04.2008, 14:57
Ofspor 2. lige değil, süper lige layık bir takım. Dünyanın merkezinin süper ligde temsilcisinin olmaması ne kadar acı!:cool:

Burçak
27.04.2008, 16:23
Of sporumuz 15:30 da başlayan maçta
misafir ettiği Tokat spor önünde 1-0 önde götürüyor mücadeleyi.

ve maç 2-2 bitti

Yunus Emre AYAZ
27.04.2008, 18:05
2-0 dan son 5 dakikada 2-2 1. sıra zora girdi bence bu maçla.

Misina
27.04.2008, 18:24
90+1 de yediğimiz golle maç 2-2 bitti.2-1 önde iken 87.dk da Mustafa Hoca yedek bıraktığı Sertaç ın gönlünü almak için ortasaha oyuncusu çıkarıp santraforu oyuna aldı.Baskı yerken hücüm etme fikri işe yaramadı.Haftaya bulancak ı yenmek şart oldu.Çok ilginç maç olacak ama yenmek zorundayız.

Burçak
27.04.2008, 18:24
hayır 2-0 dan 2-2 ye gelmedi skor.
1-0 öne geçmiştik. sonra 1-1 oldu.
golü yedikten kısa bir süre sonra 2-1 öne geçtik.
sonrasında yine yedik 2-2 bitti.
sitelerde son dakikaya kadar 2-0 yazıyordu. o skor yanlıştı.

Burçak
28.04.2008, 10:18
http://www.ofspor.org.tr/imaj.jpg

Misina
28.04.2008, 13:41
http://www.oflular.com/images/foto/27042008224137.jpg

Özge
28.04.2008, 15:16
Dün Galatasaray-Fenerbahçe maçında tribünde "Şampiyon Ofspor'a 2. ligde başarılar dileriz." yazıyordu.Ofspor'u da bordo mavi yazmışlar.

TheRapZoNe
28.04.2008, 19:50
Ali sami yende 'irlandali oflular' vardi herhalde

LazAnisT
28.04.2008, 23:38
Evet bende çok merak ettim kim,nasıl,niçin Ofspor pankartını Alisamiyene astı anlayamadım.Of'a bu yapılırmı:)

kamyonetçi
30.04.2008, 21:35
Ofspora 2Bde başarılar umarım kalıcı olurlar.Darısı vakfıkebir,yomra,sürmenenin başına.2B de bir grup sadece trabzon ilçelerinden kurulu olsun baya hoş olur.

Misina
02.05.2008, 13:26
http://img218.imageshack.us/img218/5726/31643552270420081oj0.jpg

Arka plana dikkat

yaranozlu
04.05.2008, 15:50
henüz şampiyon değiliz, gruptan çıktık sadece ama şuanda deplasmanda 1-0 öndeyiz, yenersek şampiyonuz. bu şekilde bulancak da küme düşüyor. Tokat da 1-0 önde gerçi, karışık bi grup, yenseydik geçen hafta, ah ahhh....

yaranozlu
04.05.2008, 16:13
ilk yarı 2-1, bulancak için de üzülüyorum, düşüyor artvin yenmezse bağlumu

Burçak
04.05.2008, 16:58
Ofspor şuanda deplasmanda bulancakspor karşısında 3-2 önde.
dk 70 civarı

yaranozlu
04.05.2008, 17:18
3-3 ya, bitiyo, şampiyon tokat oluyor, bulancak da düşer bence. hopa maçı oynanmıyor sanırım, neden acaba?

yaranozlu
04.05.2008, 17:34
şampiyon çıkmalıydık, yazıklar olsun bu ciddiyetsizliğe, geçen hafta yenmeliydiniz, neyse seneye daha derli toplu oluruz inş. Bulancakı da tebrik etmek gerek, 4-3 iyi skor, 3.ligde başarılar kendilerine

vurgun_kiz_61
04.05.2008, 17:40
Maalesef diyecek birsey bulamiyorum mutlak kazanmaliydik:(

Nytre
24.05.2008, 12:50
Başkan Ercan Saral 40 kişilik listesini tamamladı

ReklamSaral'ın listesi hazır
Ofspor'un yarın saat 12.00'da kulüp Tesislerinde yapılacak olan olağan genel kurul kongresi öncesinde Başkan Ercan Saral 40 kişilik listesini tamamladı. Başkan Saral güçlü bir yönetim ile yeni sezona gireceklerini belirtti. Saral Ofspor gelecek yılda 2. ligde hem yönetimi hemde futbolcu kadrosu ile şampiyonluğa oynayacak”dedi

İşte yönetim kurulu

Ercan SARAL

Ahmet OKUMUŞ

Ferhat ŞENTÜRK

Ali MURATOĞLU

Şeref SARAL

Tahir HACIAHMETOĞLU

Yaşar ÇAKIROĞLU

Hüseyin EĞRİOĞLU

Bayram TÜRK

Taner Fikret SARAL

Sultan Süha TELLİOĞLU

Osman TOPÇUOĞLU

Oğuzhan SARAL

İlyas DOĞAN

Şafak İSLAMOĞLU

Fikret YEŞİLYURT

Alican AĞAOĞLU

İhsan AĞAOĞLU

Ekrem VANLIOĞLU

Hüseyin SARAL

Sadık SOYLU

Rahmi BAYRAKTAR

Dursun AKCEBE

Gençağa MERİÇ

Nurettin KALKAN

Nuri GÜNAYDIN

Süleyman KALEMCİ

Hüsamettin ÇELİK

Erkan SADIKOĞLU

Mehmet COŞKUN

Mehmet KARAL

Cemil ÇAKIROĞLU

Hafız Şirazi KABA

Kadem ÇAKIROĞLU

Bahadır AYDİŞ

Abdullah BAYRAKTAR

Remzi GÖKTAŞ

Mehmet AKYÜZ

Yunus ABANOZOĞLU

Kayahan YOGUNALİ

Ömer FAZLIOĞLU

-----------------

bu liste dogru mu acaba?

bu listedekilerin hepsi yonetimde mi olacak yani?

Burçak
26.05.2008, 09:42
Of’un gelecek planı

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n3000/n2593/detail/Of’un_gelecek_plani.jpg

Geçtiğimiz gün 229 delegenin katılımı ile gerçekleştirilen ve tekrar yeniden başkanlığa şeçilerek güven tazeleyen Ofspor’un başkanı Ercan Saral, şimdiden gelecek ile ilgili çalışmalarına başlayacak. İlk etapta 3.Ligde takımın başından bulunan ve Ofspor’un 2.lige çıkmasında büyük rol oynayan Teknik Direktör Mustafa Akay’ın devam etmemesi nedeniyle teknik direktöre yönelecekler. Çalışmalarını bugünden itibaren başlayacaklarını ifade eden başkan Saral,” İlk olarak teknik direktör sorununu çözeceğiz. Bu konu her şeyden önce geliyor. Takımın başına Ofspor’u kaldırabilecek, deneyimli bir isim düşünüyoruz. Biz 3.Ligde olduğu gibi 2.Ligde de üst sıralarda mücadele eden bir takım kuracağız” dedi.

Daha da Güçlendik
Geçen sezonlarda Bordo-Mavi-Beyazlı kulüp için gecesini gündüzüne katan ve yıllardır özlemlerini çektikleri şampiyonluk duygusunu yaşatan Başkan Ercan Saral, bu sefer aynı duyguyu 2.ligde e yaşatmak için kararlı. Mevcut listesini 31 kişiden 41 kişiye yükselterek çalışmalarına bugünden itibaren başlayacaklarını ifade eden Saral, “Mevcut yönetime daha güçlü isimler kattık. Bundaki amacımız daha fazla birlik olmak ve 2.lige yakışan bir takım olma görüntüsüdür. İşi bilen arkadaşlar ile yola çıktık. Bu işi bu sezon gerçek eleştirebileceğimize inanıyorum. Erdoğan Yılmaz'la daha önce oturup konuştuk. Kendisinden bu konuda haber bekliyoruz. Verecek olduğu cevaba göre hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

Günebakış

Faik Yılmaz
26.05.2008, 10:04
Ofspor gayet geniş katılımlı bir yönetim oluşturdu. Dilerim bu birliktelik hep daim olur başarılarımız artarak devam eder.

Misina
26.05.2008, 13:43
http://www.kenthaber.com/Resimler/2007/03/19/00179440.jpg

Erdoğan Yılmaz ile anlaşmak üzereyiz.

Mustafa Ayazoğlu
27.05.2008, 11:38
Kentimizin kardeş kulüplerinden Ofspor'da yapılan genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Ercan Saral ve yönetim kurulu kurulu üyelerini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38963

LazAnisT
27.05.2008, 11:52
.............

Kazım Uzunboy
29.05.2008, 03:38
Ofspor kolları sıvadı

http://www.spor61.net/images/news/of_spor_yonetim.jpg

Saral,takımın başına Ofspor’u kaldırabilecek bir teknik adam getirmeyi düşündüklerini ifade etti.
Ofspor kolları sıvadı
Başkan Saral, Teknik direktör sorununun ele alarak takımın başına Ofspor'u kaldırabilecek bir teknik adam getirmeyi düşündüklerini ifade etti.

Projeler Var

Başkanlığa tekrardan seçilen Ercan Saral, bugünden itibaren Ofspor adına çalışmalara başladı. İlk olarak Teknik Direktör sorununu çözecek olan Saral, daha sonra teknik direktörün uygun görmesinin ardından takımda gidecek kalacakların isimlerini belirleyecek.

Kongreden sonra takımın gücüne güç kattıklarını ifade eden Saral, “3.ligde 2 sezon geçirdik ve tecrübe kazandık. Şimdi daha da güçlü bir yönetim kurarak yola koyulduk. Sorunlarımızın başında ilk olarka Teknik Direktör sorunu geliyor. Onu aştıktan sonra gelecek ile ilgili planlarımıza başlayacağız. Bu planlar içerisinde Ofspor'a kazandırmayı düşündüğümüz tesislerde var. Bu konuda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.” dedi.

Öncelik Antrenör

Yönetim kurulunu oluşturdukları arkadaşlarıyla uyum içerisinde ve tüm Ofspor camiasını kucaklamayı hedeflediklerini de söyleyen Başkan Ercan Saral, ” Ofspor'un bütçesini karşılayacak, işini bilen arkadaşlarımızla başarılı olacağımıza inanıyorum. Takımı 2.ligde zirveye oynacaktır.Bunu hedefliyoruz. Hocamızı seçip, onun isteği doğrultusunda transferler yapacağız.

Ofspor camiasından isteğimiz bizi desteklemeleridir. Camiamızı her platformda yanımızda görmek istiyoruz. Ofspor yıllardır özlemi çektiği 2.lige bu sene gösterdiği başarı ile gelmiştir. Bunun devamını 2.ligde gösterip bir üst lig olan Bank Asya Ligi'ne çıkmak istiyoruz. Tabiî kide kolay olmayacaktır. Bunun için sabır ve destek şarttır.Ofspor'un asıl hak ettiği lig orasıdır” ifadelerini söyledi.

Misina
31.05.2008, 14:36
Of'ta hoca konusu netleşecek
Türkiye 2. liginin yeni ekiplerinden Ofspor'da hoca konusu Pazartesi günü netleşecek. Yeni ve güçlü bir yönetim ile yola çıkan Başkan Ercan Saral hoca konusunda Erdoğan Yılmaz ile pazartesi günü ikinci kez bir araya gelecek.

http://www.spor61.net/images/news/erdogan_yilmaz.jpg

Daha önce Başkan Saral ile konuştuğunu söyleyen Yılmaz Başkan ile yaptığımız görüşmede kendilerine düşüncelerimi anlattım. Oda bana kongreyi yaptıktan sonra tekrar görüşeceğimizi söyledi. Bende kendisinden haber bekliyorum. Pazartesi günü ikinci kez başkan Ercan Saral ile birlikte bir araya gelip daha detaylı bir şekilde konuşacağız. Of benim ilçem, Ofspor'da çalışmak isterim. Zaten ilk yaptığımız görüşmede çalışabileceğimizin sinyalini birbirimize verdik.Benim Ofspor ile aramda herhangi bir problem yok. Pazartesi günü daha detaylı görüşüp kararımızı vereceğiz. İnşallah hayırlısı olacak” dedi

spor61.net

TSelif
31.05.2008, 14:41
Başlığı değişelim bence 2. lig diye :rolleyes:

Misina
31.05.2008, 14:44
Başlığı değişelim bence 2. lig diye :rolleyes:

ligler basın değişiriz :D

Misina
10.06.2008, 10:30
Ofspor yönetimi İstanbul kanadıyla bir araya geldi. Yeni sezon hedeflerini İstanbul’da belirledi.

http://www.spor61.net/images/news/of_spor.20080609191042.jpg

ReklamOf İstanbul'da buluştu
Ofspor Başkanı Ercan Saral, Bank Asya'yı hedef olarak gösterdi. Ofspor'un yeni yönetimi İstanbul temsilcisi ve aynı zamanda başkan yardımcısı Hafız Kaba'nın davetinde bir araya geldi.

Yemekli toplantıdan sonra bir açıklama yapan Ofspor başkanı Ercan Saral, Ofspor'un nihai hedef olarak Bank Asya'ya çıkmak olduğunu söyledi Başkan Saral şöyle konuştu:“Yeni yönetim kurulumuzla ilk toplantımızı İstanbul'da gerçekleştirmek istedik. Hem İstanbul'daki yöneticilerimizle bir araya gelmek açısından da bu toplantı önemli. Yeni sezonda Bank Asya'yı hedef olarak gösterdik. Bu konuda teknik direktörümüz Erdoğan Yılmaz'dır. Transfer bütçemiz de 3 buçuk trilyondur. Bu konuda transfer komitemizi de oluşturduk.”

Öte yandan Ofspor yönetim kurulu 3 buçuk trilyonluk transfer bütçesine göre önce iç transferi halledecek ardından da dış transfere yönelecek. Yönetim kurulu transfer komitesinde, Ercan Saral, Ahmet Okumuş, Hafız Şirazi, Ekrem Vanlıoğlu ve Serhat Şentürk yer almasına karar verdi.

pReN@_61
10.06.2008, 13:29
Ofspor'a başarılar dilerim.

Cem Balcı
10.06.2008, 13:54
başarılar ofspora inşallah daha iyi yerlerde görürüz...

Misina
10.06.2008, 20:00
Yılmaz resmen Ofspor'da

Ofspor'un yeni Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, Of'a gelerek sözleşme imzaladı
.
Hedefini ''Bank Asya 1.Lig''olarak belirleyen Ofspor, Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz ile sözleşme imzaladı.

Bir süreden beri Teknik Direktör sorununu çözmek için Erdoğan Yılmaz ile görüşen Ofspor, sonunda imzayı attırdı.

İdari Menejer Adnan Çavuşoğlu ile birlikte Of'a gelerek kulüpte incelemelerde bulunan Yılmaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Okumuş ile görüştü. Okumuş'tan takım ve tesisler hakkında bilgi alan Yılmaz kendisini bir yıllığına Ofspor'lu yapan sözleşmeye imza attı.

http://www.oflular.com/images/foto/10062008184

Ofspor'un 2.ligde mücadele edecek bir kulüp olduğunu belirten Yılmaz, ''bizim için önemli olan kurumsallaşmaktır. Ofspor'da ciddi düşünen bir kulüp olduğundan teklifi kabul ettim. Beklentilerin yüksek olduğunu biliyoruz. Başarılı bir ekip oluşturabilmek için transfer çalışmalarına hemen başlayacağız. Ofspor'un başarısı için buradayız'' diye konuştu.

http://www.oflular.com/images/foto/10062008184722.jpg

kaynak:oflular.com

Hamdi Karamahmutoğlu
10.06.2008, 20:21
2.Ligde de basarili olacagimizi dusunuyorum.
Saglam transferlerle Lig A icin oynariz.

Mustafa Hazıroğlu
11.06.2008, 11:09
İnşallah BANK ASYA liginde izleriz Of Sporumuzu :D

Misina
14.06.2008, 09:47
Ofspor Savaş ile anlaştı

http://www.haber61.net/images/news/7860.jpg

Başkan Saral iki gün içerisinde savaş ile resmi sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
2. ligin yeni ekiplerinden Ofspor'da transfer çalışmaları başladı. İstanbul'da karargâh kuran Başkan Ercan Saral Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz'ın raporu doğrultusunda dış transfer çalışmalarına başladı. Bugün Karabüksporlu Savaş ile bir araya gelen Başkan Saral bu futbolcu ile yaptığı uzun görüşmeler sonucunda anlaşmaya vardı.

Başkan Saral, "Savaş ile konuştuk her konuda kendisi ile anlaşmaya vardık. İki gün bizden süre istedi. Bizde kendisine süreyi verdik. İki gün sonra gelip sözleşme imzalayacak. Hocamızın da tanıdığı bir futbolcu, kendisi Ofspor'da başarılı olacaktır”dedi

haber61.net

Misina
20.06.2008, 10:55
Ofspor hız kesmiyor
20 Haziran 2008 Cuma - 10:39

İç transfere hızlı bir giriş yapan Ofspor, Ekrem'den sonra Muzaffer, Savaş ve Ercan ile de sözleşme yeniledi.
Gelecek sezona güçlü bir kadroyla girmek isteyen Ofspor, öncelik verdiği iç transferde hız kesmiyor. Ekrem'in attığı ilk imzanın ardından kaleci Muzaffer, Savunma oyuncusu Ercan ve orta saha oyuncusu Savaş da Ofspor ile sözleşme yeniledi.

2.Başkan Ahmet Okumuş ile ayrı ayrı görüşen futbolcular, İdari menejer Adnan Çavuşoğlu ve Yöneticilerden Hüseyin Eğrioğlu'nun katıldığı törenlerle 2 şer yıllık sözleşmeye imza attılar.

İmza töreninde açıklama yapan Savaş, Ercan ve Muzaffer; bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Ofspor'un başarısı için ter dökeceklerini belirterek, ''Artık yıllardır özlemini çektiğimiz 2. ligdeyiz. İşimiz bundan sonra daha da zor. Yükümüz daha da ağır. Ofspor'u yakından tanıyan bizler için önümüzdeki sezon yükümüz daha ağır olacak. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İnşallah Ofspor'u daha üst noktalara taşıyacağız'' diye konuştular.

2.Başkan Ahmet Okumuş ise yaptığı açıklamada, ''hocamızın gelecek yıl kadroda görmeyi istediği oyuncularımızla görüşerek sözleşmelerini yeniliyoruz. İç transferde kalmasını istediğimiz oyuncularla sözleşmelerimizi tamamladıktan sonra dış transfere yöneleceğiz'' dedi.

oflular.com

HALİT KARAKAŞ
09.07.2008, 20:46
Of üç kamp yapacak

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4303/detail/Of_uc_kamp_yapacak.jpg

Bolu Esentepe'de kamp çalışmalarını sürdüren Ofspor, ikinci bölümünü ise iddia turnuvaları için Isparta'da, son bölümünü ise Ankara Kızılcıhamam'da yapacak Of'a dönecek
Ofspor, yeni sezon öncesi gittiği Bolu Esentepe'de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz yönetiminde 35 günlük bir kamp çalışması yapacak olan Bordo- Beyaz Mavililer kamp programını da üç bölüme ayrıldı. İlk bölümünü Bolu Esentepe'de başlayan Ofspor ikinci bölümünü ise iddia turnuvaları için Isparta'da son bölümünü ise Ankara Kızılcıhamam'da yapacak olduğu çalışmalardan sonra Of'a dönecek. Bolu Esentepe’de sabah ve öğleden sonra çift çalışma yaptıklarını söyleyen Futbol şubesi sorumlusu Ahmet Okumuş, Transfer konusunda iç transferde Veysi, Aslan, Hicabi, Ali Osman, ve Trabzonspor'a giden ve sözleşmesi Ofspor'da olan Zafer Cansız ile de anlaşma yaptık. Bu oyuncumuzu geri aldık” dedi.

Enginle Anlaşamadık
Futbol şubesi sorumlusu Ahmet Okumuş, Ekrem, Muzaffer, Numan, Savaş, Kaleci Ergin ile anlaşamadık. Dış transferde ise Karabük'ten Yaşar, Gazi Belediye Baykal, Pendik'ten Mehmet Rizespor'dan Sezer Yozgat'tan kaleci Sofu Bugsaştan Murat, Eskişehirspor'dan Vedat Şaban, Trabzonspor Paf takımından Hüseyin Değirmenderespor'dan Emrullah Yine Erzincanspor'da kiralık oynayan ve Eskişehirspor'un futbolcusu olan İsak ile her konuda anlaşmaya vardık. Alt yapımızdan da 4 futbolcuyu profesyonel yaptık” diye konuştu.

Bizi Mahcup Etmeyecek
Okumuş 28 kişilik futbolcu kadrosunu oluşturduklarını belirterek”35günlük kamp yapılacak. Kamplarımız 3 bölüm halinde olacak. Futbolcularımızın fazla sıkılmamaları için bunu üç bölüme ayırdık. İyi bir ekip yaptık. Ofspor'u seven iş adamlarımızı görev düşüyor. Bizi mahcup etmeyecek, bize destek olacaklar. Çalışmalar çok iyi gidiyor.Kampta tüm futbolcularımızın morallerini yerinde, yeter ki moral ve motivasyonu iyi sağlayayım yönetim olarak Oflu iş adamları olarak Trabzon’da ki spora gönül veren insanlarla bu takım 2. lige çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

HALİT KARAKAŞ
14.07.2008, 19:11
Of ‘un Gerede kampı bitti Bordo-Beyaz-Mavililer, bugün Bolu Gerede’de ki çalışmalarına son noktayı koyarak, İkinci etap kamp çalışmaları için Isparta’ya gidecek

İkinci Lig’in yeni ekiplerinden Ofspor, birinci etap kamp çalışmalarını Bolu Gerede’de hazırlıklarını Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz nezaretinde sürdürüyor. Bugün Gerede’de ki çalışmalarına son noktayı koyarak yarın ikinci etap kamp çalışmaları için Isparta’ya gidecek olan Bordo-Beyaz-Mavililer, burada kampa giderek hazırlıklarına kaldıkları yerden devam edecekler. Ofspor bu sezon izleyeceği yol geçtiğimiz sezondan farklılık olmayacak. Bordo-Mavili takımda geçen yıl uygulanan sistem aynen devam edecek. Kademe Grup Maçlarının ardından Yükselme ve Klasman grubu maçları oynanacak.11 takımlı 4 grup ve 10 takımlı 1 grup olmak üzere 5 grupta toplam 54 takımın yer alacağı TFF 2. liginde önce kademe maçları oynanacak.

İki Takım Çıkacak
Yapılacak kademe maçları sonucu gruplarında ilk ikiye giren takımlar yükselme grubunda mücadele edecekler. Yükselmeye katılamayan takımlar kendi gruplarında klasman maçlarına devam edecekler. Sezon sonunda Yükselme grubundan 2 takım ve klasman grup liderlerinin katılacağı Play Off maçlarını şampiyonu 1 takım 2009-2010 yılında Bank Asya 1.Ligine yükselecek. TFF 2. Lig'de Kademe Grupları maçları 31 Ağustos Pazar günü başlayıp, 28 Aralık Pazar günü tamamlanacak. Yükselme Grubu ve 9 takımlı 4 klasman grubunda 11 Ocak 2009'da başlayacak mücadele, 10 Mayıs 2009'da sona erecek. 8 takımlı 1 klasman grubunda ise maçlar 8 Şubat 2009'da başlayıp, 10 Mayıs 2009'da tamamlanacak.

SALDIRAY
15.07.2008, 05:33
İnşallah Bank Asya bu sene:)

HALİT KARAKAŞ
15.07.2008, 06:27
Of kaldığı yerden

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4537/detail/Of_kaldigi_yerden.jpg

Bolu Gerede kampını tamamlayarak Isparta’ya giden Bordo-Beyaz-Mavililer, bugün çalışmalarına kaldığı yerden start verdi
TFF İkinci Futbol Ligi B Kategorisi’nde ilk kez mücadele edecek olan ve birinci etap kamp çalışmalarına önceki gün Bolu Gerede’de son notayı koyan Trabzon temsilcisi Ofspor, ikinci etap kamp çalışmaları için dün Isparta’ya gitmişti. Lig hazırlıklarına kaldıkları yerden Isparta’da bugün başlayacak olan Bordo-Beyaz-Mavililer, burada yapacakları hazırlık maçları ve turnuva maçlarıyla lige hazır hale gelecekler. Bolu Gerede’de iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Takıma yeni alınan oyuncularımızla eski futbolcularımız çok iyi kaynaşarak arkadaş oldular. Bu da lige olumlu bir şekilde yansıyacağına inanıyorum” dedi.

Aksayan Yere Transfer Yapacağız
Transfer çalışmalarını şimdilik askıya aldıklarını belirten Teknik Patron Yılmaz, şöyle konuştu, “Kadromuz İkinci Lig’de oynayacak kapasite ulaştı. Ancak oynayacağımız hazırlık maçlarında aksayan yer olursa bunu transfer komitesine rapor edeceğim. Bu rapor doğrultusunda yönetim kurulu transfer takviyesi yapacak. Şimdilik her şey yolunda gidiyor” dedi. Kamptan Trabzon’a eksiksiz ve hazır bir şekilde döneceklerini dile getiren Bordo-Beyaz-Mavili takımın Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “Bu sezon taraftarlarımıza güzel futbol izlettireceğiz. Bunun içinde kampta en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Kamptaki çalışmanın meyvesine ligde alacağız” şeklinde konuştu.

OKANIZM
16.07.2008, 00:42
Ofspor Dazlaklar Kampi Olmus.resme Bakarmisin Yaa :)

HALİT KARAKAŞ
16.07.2008, 06:25
Of’ta keyifler yerinde

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4573/detail/Of’ta_keyifler_yerinde.jpg

Asbaşkan Ahmet Okumuş, yeni sezonda göze hoş gelen bir futbol ortaya koyacaklarını ve taraftarlarını kendilerine hayran bırakmaya devam edeceklerini söyledi
İkinci ligin yeni ekiplerinden Ofspor'da yeni sezona umut dolu gözlerle bakılıyor. Geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik ortaya koyarak yıllar sonra 2. Lig'e çıkma başarısı gösteren Bordo-Mavi-Beyazlılar, ikinci lig B kategorisindeki ilk sezonunda da taraftarlarının yüzünü güldürecek sonuçlara imza atmak istiyor. Çalışmalarının ilk bölümünü Bolu Gerede'de yaptığı çalışmalarla geçiren ve daha sonra Isparta'ya geçerek hazırlıklarının kalan bölümüne burada devam eden Ofspor'da keyifler yerinde. Asbaşkan Ahmet Okumuş, yeni sezonda göze hoş gelen bir futbol ortaya koyacaklarını ve taraftarlarını kendilerine hayran bırakmaya devam edeceklerini söyledi.

Zengin Kadroya Sahibiz
Bolu Gerede'de yaptıkları ilk etap kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini belirten Okumuş,"Şimdi Bolu Gere'de kampının ardından takımımız yeni sezon hazırlıklarını gittiği Isparta'da kamp yaparak devam ediyor. Hedefimiz yeni sezona güzel bir başlangıç yapmak. Bu doğrultuda takımımız hazırlıklarını canla başla sürdürüyor. Gün geçtikçe çalışmalarımız daha verimli bir hale geliyor. Yeni ve eski oyuncularımız birbirlerine iyice uyum sağladı. Hiç bir problemimiz yok" dedi. İkinci Lig B kategorisi'ndeki ilk sezonları olmasına rağmen hedeflerini zirve olarak belirlediklerini de kaydeden Okumuş, "Zengin bir kadroya sahibiz. Bu kadromuzla ligde bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyoruz" dedi.

hakanhan
16.07.2008, 09:13
ofspor 1 ci lige yakisir.

Onur Civelek61
16.07.2008, 09:21
TFF 2.Lig'deki ilk yılında başarılı bir sezon geçirmeye hazırlanan Ofspor'da gülcü bir kadro oluşturmak için çalışmalar sürüyor.

İç ve dış transferde çalışmalarını sürdüren yönetim, iç transferde 6 oyuncu ile anlaşırken dış transferde ise 9 oyuncuyu renklerine bağladı. Rizespor'un orta saha oyuncusu Sezer ve Pendikspor'un golcüsü Mehmet Narin de Ofspor'la anlaştı. Mehmet ve Sezer'in resmi imza töreni daha sonra yapılacak.

Trabzonspor'dan da iki genç oyuncuyu kadrosuna katan Ofspor, 5-6 oyuncu daha transfer etmeyi planlıyor. Sağbek Hüseyin Büyük ve forvet Şaban Keleş de dün kulübe gelerek kendilerini Ofspor'lu yapan sözleşmeleri imzaladılar.

Başkan Ercan Saral ve Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz İstanbul'da çalışırken, 2.Başkan Ahmet Okumuş ve İdari Menejer Adnan Çavuşoğlu da Of'ta çalışmalarını sürdürüyor.

İç transferde Ekrem, Kaleci Muzaffer, Ercan ve Savaş'tan sonra Numan ve Hicabi de takımda kalan isimler oldular. Kaptan Arslan'ın ise sözleşmesi devam ediyor.

Dış transferde alınan oyuncular şöyle:
Yaşar Çetin - Forvet (Karabükspor)
Baykal Aydınlı - Solbek (Gazi Belediyesi)
Mehmet Narin - Forvet (Pendikspor)
Sezer Akbulut - Orta Saha (Rizespor)
Sofu Baykal - Kaleci (Yozgatspor)
Murat Dönmez - Stoper (Bugsaşspor)
Vedat Aşkan - Solbek (Eskişehirspor)
Hüseyin Büyük - Sağbek (Trabzonsapor)
Şaban Keleş - Forvet (Trabzonspor)

Öte yandan Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz bugün Of'a gelerek kamp hazırlıklarını buradan takip edecek.

Şaban inşallah tekrar Trabzonspor'a dönecek...

HALİT KARAKAŞ
17.07.2008, 06:24
Of şansızlığını yendi

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4615/detail/Of_sansizligini_yendi.jpg

Teknik Patron Yılmaz, ”Ofspor 2. Lig B Kategorisi'ne çıkma başarısını göstererek üzerindeki şanssızlığı yenmiş oldu. Bundan sonraki dönemde çok daha iyi yerlere gelecektir" dedi
İkinci Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup ekiplerinden Ofspor'da teknik direktör Erdoğan Yılmaz, yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulunurken, taraftara umut dolu mesajlar yolladı. Ofspor'un yıllardır süren 3. ligdeki şampiyonluk özlemine geçtiğimiz sezon 2. Lig B Kategorisi'ne çıkma başarısı göstererek son verdiğini belirten Yılmaz,"Ofspor 2. Lig B Kategorisi'ne çıkma başarısını göstererek üzerindeki şanssızlığı yenmiş oldu. Bundan sonraki dönemde Ofspor çok daha iyi yerlere gelecektir" dedi.

Bomba Gibi Geliyoruz
Ofspor'un 2. lig B Kategorisi'ne çıkma başarısını yıllar sonra gerçekleştirdiğini belirten Yılmaz, "Ancak Ofspor'un 2. lig B Kategorisi'nden Bank Asya 1. Lig'ine çıkması bu kadar uzun sürmeyecektir. İnşallah el ele vererek Ofspor'u arzuladığı hedeflere en kısa zamanda ulaştıracağız" diye konuştu. Yeni sezon öncesi iyi bir kadro oluşturduklarını belirten genç teknik adam, "Yapılan transferler ne kadar iddialı olduğumuzu gösteriyor. Lige bomba gibi gireceğiz. Hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Taraftarlarımızın bundan en küçük bir endişesi olmasın " dedi.

Üst Sıraları Zorlayacağız
İyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini de kaydeden Yılmaz, "Her ayrıntıya büyük önem veriyoruz. Özellikle önümüzdeki günlerde yapacağımız hazırlık maçları lig öncesi bizim için iyi bir sınav olacak. Yapacağımız hazırlık maçlarıyla takımı sistemimize adapte etmeye çalışacağız. tecrübeli futbolcularla gençleri harmanlayıp, ligde üst sıraları zorlayacak bir ekip oluşturacağız. Çünkü Ofspor her zaman büyük başarıları hedefleyen bir kulüptür. Asla küçük başarılarla yetinmez. Bu sezon bizden beklentilere en iyi şekilde cevap vereceğiz" açıklamasını yaptı.

HALİT KARAKAŞ
23.07.2008, 06:10
Çalışan formayı kapar

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4881/detail/Calisan_formayi_kapar.jpg

Bordo-Beyaz-Mavili ekibin teknik direktörü Yılmaz, “Ofspor’un formasını giymek isteyen çok çalışacak” dedi
Isparta’da ikinci etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzon temsilcisi Ofspor, dün turnuvadaki ikinci maçını Çankırı Belediyespor ile oynadı. Bordo- Beyaz Mavililer burada daha önce Fethiyespor ile oynadıkları ilk hazırlık maçını 1-0 kazanmıştı. İkinci hazırlık maçını dün Çankırı Belediyespor ile oynayan Bordo-Beyaz-Mavililerde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz ilk maçta görev almayan oyuncularına Çankırı Belediyespor maçında görev verdiğini söyledi. Yılmaz kampa bulunan tüm futbolcuları mercek altına almak istediğini belirterek, ”2. Ligde de zirveye oynamak için kendimize bir yol haritası seçtik. Bu yol haritasın Ofspor'un formasını giymek isteyen çok çalışacak. Onun için Ofspor'un forması aslanın ağzında dedi.

Birinci Lige Çıkacağız
Ofspor Kulüp Başkanı Ercan Saral ise hem Bolu Abant'ta hem de Isparta’da yapılan kamplardan son derece memnun olduğunu belirterek ”Futbolcularımız çok iyi çalışıyorlar. İnşallah bu çalışmalarını lige de yansıtırlar. İyi bir kadro kurduk. Hepsi oynamak için canla başla mücadele veriyorlar. Çünkü bizim hedefimiz 2. Ligde zirveye oynamak. Bu sene şampiyon olup Bank Asya Ligine çıkmak istiyoruz. Ofspor camiasına bu yakışır. Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptık. Bundan sonrası sahada mücadele verecek olan sporcu ve kenarda taktiğini iyi verecek olan teknik heyetimize kalıyor” ifadelerini kullandı.

Selami Gürpınar
23.07.2008, 09:56
ofspor umu inş. süperligde görmek isterim çok güzel olacak

HALİT KARAKAŞ
25.07.2008, 06:18
Of’ta tempo artıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n5000/n4968/detail/Of’ta_tempo_artiyor.jpg

Turnuvadaki son iki maçını geride bırakan Bordo-Beyaz-Mavililer, dün Alanyaspor ile oynadı
Tarihi boyunca ilk kez mücadele edeceği İkinci Lig’de hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Ofspor, Isparta’da hazırlıklarını sürdürüyor. Burada İddaa’nın düzenlediği Gökmen Yıldırım Futbol Turnuvasına katılan ve ilk iki maçı geride bırakan Bordo-Beyaz-Mavililer, üçüncü karşılaşmasını dün Alanyaspor ile oynadı. İlk maçında Fethiyespor’u mağlup eden Ofspor, ikinci karşılaşmasında Çankırı Belediyespor ile 1-1 berabere kalmıştı. Alanyaspor maçı sonrasında yine Ofspor Fethispor ve Çankırı Belediyespor ile ikinci kez karşı karşıya gelecek. İyi bir kamp geçirdiklerini belirten Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “Oynadığımız son iki maçta futbolcularımın ortaya koymuş olduğu futboldan memnunum. Bizim için bu turnuvalarda skorun pek önemi yok fakat galip gelmek güzel şey. Biz daha çok eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Alanyaspor maçında da yine eksiklerimizi görme şansı bulduk ” ifadelerini kullandı.

HALİT KARAKAŞ
28.07.2008, 20:12
Son rakip Fethiye

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5111/detail/Son_rakip_Fethiye.jpg

Bordo-Beyaz-Mavililer, daha önce oynadığı dört maçta iki galibiyet, bir beraberlik ve bir de mağlubiyet almıştı. Son maçında ise Fethiyespor’u yenerek turnuvayı galibiyetle kapatmak istiyor. Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etap çalışmalarını on günden bu yana Isparta Davraz'da sürdüren İkinci Ligin yeni temsilcilerinden Ofspor, İddaa'nın düzenlediği Gökmen Yıldırım Futbol Turnuvası’ndaki son maçını bugün saat 16.00’da Fethiyespor ile oynayacak. Bordo-Beyaz-Mavililer, bundan önce oynadığı 4 maçta iki galibiyet, bir beraberlik ve bir de mağlubiyet almıştı. İki günde bir maç oynayan Ofspor, en son maçında Çankırı Belediyespor’a yenilerek mağlubiyeti tatmıştı. Dünü maç yapmadan geçiren ve bugün Fethiyespor ile oynayacak olan Trabzon temsilsi, turnuvadaki son maçından galibiyetle ayrılarak ilk turnuvayı geride bırakmak istiyor.

Sonuçlar Önemli Değil
Hazırlık maçlarında alınan sonuçların önemli olmadığını ligde gerçek Ofspor'u herkesin göreceğini ifade eden Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Bu zamana kadar oynadığımız dört hazırlık maçında aldığımız sonuçlar bizi gayet memnun etti. Çünkü bu maçlara as kadroyla çıkmamamıza rağmen alınan sonuçlardan daha çok oynanan futbol ve uyum bizi lig öncesi sevindiriyor. İlk kez mücadele edeceğimiz 2. Ligde Ofspor, hedefine taraftarlarının desteğiyle ulaşacaktır. Bunda da hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Bugün katıldıkları Gökmen Yıldırım Futbol turnuvasındaki son maçı Fethiyespor ile oynayacaklarını ifade eden Yılmaz, “Bu müsabakada yine eksiklerimizi görerek gidermeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

HALİT KARAKAŞ
29.07.2008, 06:23
Of-Fethiye berabere

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5146/detail/Of-Fethiye_berabere.jpg

İkinci etap kamp çalışmalarını Isparta Davraz’da aralıksız sürdüren ve burada İddaa’nın Gökmen Yıldırım Cup altında düzenlediği futbol turnuvasına katılan İkinci Lig’in yeni ekiplerinden Ofspor, dün Fethiyespor ile karşı karşıya geldi. Bordo-Beyaz-Mavililer, oynadığı bu beşinci karşılaşmada Fethiyespor’la 2-2 berabere kaldı. Bordo-Beyaz-Mavili takımın Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz “Hazırlık maçlarının skorlarından daha çok, ortaya koyduğumuz oyuna önem veriyoruz” dedi. Yılmaz yaptığı açıklamada, Gökmen Yıldırım Futbol Turnuvasında beş maçı geride bıraktıklarını belirterek, “Bon maçımızda Fethiyespor ile berabere kaldık. Takımdaki taşlar yavaş yavaş yerine otuyor” dedi.

Taşlar Yerine Oturuyor
Ofspor Teknik Direktörü Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: '' Önümüzdeki günlerde bu takımı daha iyi kaynaştırıp, bu sezon daha iyi işler yapmaya çalışacağız. Geçen yıl hedefe ulaştığımız için doğal olarak bu yıl yine hedefimiz Play-Off oynamak. Ancak futbolda garanti diye bir şey yok. Klasman grubuna kalabilmek için elimizden geleni yapacağız. Kadromuzdaki oyuncuların hepsine turnuva maçlarında yer vermeye çalışıyoruz. Bu turnuva maçlarında kimin performansı daha yüksekse ligde formayı o giyecek. Çok çalışan ter akıtan sahaya çıkacak. Hak etmeyen oyuncu formayı giyemeyecek. Çünkü ilk kez mücadele edeceğimiz ligde rakiplerimiz hataları af etmeyeceklerdir. Bizde hata yapmamak için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
30.07.2008, 22:34
Ofspor kendini bulacak

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5192/detail/Ofspor_kendini_bulacak.jpg

Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, takımdaki eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğini kaydetti. TFF İkinci Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grupta tarihi boyuncu ilk kez mücadele edecek olan ve Isparta Davraz’da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzon Temsilcisi Ofspor, bugün İddaa’nın düzenlediği Gökmen Cup Futbol Turnuvasındaki 6. maçını saat 16.00’da Alanyaspor ile oynayacak. Dünü maç yapmadan geçiren Bordo-Beyaz-Mavililer, en son maçta Fethiyespor ile 2-2 berabere kalmıştı. Fethiyespor ile oynanan hazırlık maçında futbolcuların ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu ancak önde getirdikleri karşılaşmadan berabere ayrıldıklarını belirten Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğini kaydetti.

Takımda Rekabet Var
Hedefinin çok koşan ve her zaman kazanmayı düşünen bir takım yaratmak olduğunu kaydeden Yılmaz, kampın tam gaz Isparta Davraz’da aralıksız devam ettiğini bildirdi. Kampta eski ve yeni oyuncuların çabuk kaynaştığını, takımdaki her futbolcunun birbirini sevdiğini dile getiren Bordo-Beyaz-Mavili ekibin Teknik Patronu Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu arkadaşlık ortamı bizi lig öncesi sevindiriyor. Çünkü takımda tatlı bir rekabet oluştu. Herkes formayı giyebilmek için çok çalışıyor ve elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyor. Kampta iyi bir çalışma ortamımız oluştu. Bu sezon bizden beklentilere cevap vereceğiz. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Saral Hedefi Koydu
Ofspor Başkanı Ercan Saral, transferde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz'ın istediği oyuncuları kadroya kattıklarını ve yinede çalışmaların devam ettiğini gerekli olan mevkilere oyuncu transfer yapabileceklerini söyledi. Saral, “Teknik heyetimizin onayını alarak transfer çalışmaları kapsamında, kadromuza uygun 2. Lig tecrübesi olan birçok futbolcuyu bünyemize kattık. Kendine güvenen güçlü bir kadro oluştu. Isparta'da yaptığımız hazırlık maçlarında hocamız tüm oyunculara görev verdi. Oyuncularımızda kendilerini göstermek için canla başla mücadelelerini ortaya koydular. Hazırlık maçlarındaki performanslarını inşallah lige de yansıtırlar. 2. ligde yeni olmamıza rağmen hedefimiz birinci yılımızda Bank Asya ligine çıkmaktır” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
30.07.2008, 22:35
Ofspor kendini bulacak

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5192/detail/Ofspor_kendini_bulacak.jpg

Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, takımdaki eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğini kaydetti. TFF İkinci Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grupta tarihi boyuncu ilk kez mücadele edecek olan ve Isparta Davraz’da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzon Temsilcisi Ofspor, bugün İddaa’nın düzenlediği Gökmen Cup Futbol Turnuvasındaki 6. maçını saat 16.00’da Alanyaspor ile oynayacak. Dünü maç yapmadan geçiren Bordo-Beyaz-Mavililer, en son maçta Fethiyespor ile 2-2 berabere kalmıştı. Fethiyespor ile oynanan hazırlık maçında futbolcuların ortaya koyduğu mücadeleden memnun olduğunu ancak önde getirdikleri karşılaşmadan berabere ayrıldıklarını belirten Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğini kaydetti.

Takımda Rekabet Var
Hedefinin çok koşan ve her zaman kazanmayı düşünen bir takım yaratmak olduğunu kaydeden Yılmaz, kampın tam gaz Isparta Davraz’da aralıksız devam ettiğini bildirdi. Kampta eski ve yeni oyuncuların çabuk kaynaştığını, takımdaki her futbolcunun birbirini sevdiğini dile getiren Bordo-Beyaz-Mavili ekibin Teknik Patronu Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu arkadaşlık ortamı bizi lig öncesi sevindiriyor. Çünkü takımda tatlı bir rekabet oluştu. Herkes formayı giyebilmek için çok çalışıyor ve elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyor. Kampta iyi bir çalışma ortamımız oluştu. Bu sezon bizden beklentilere cevap vereceğiz. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Saral Hedefi Koydu
Ofspor Başkanı Ercan Saral, transferde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz'ın istediği oyuncuları kadroya kattıklarını ve yinede çalışmaların devam ettiğini gerekli olan mevkilere oyuncu transfer yapabileceklerini söyledi. Saral, “Teknik heyetimizin onayını alarak transfer çalışmaları kapsamında, kadromuza uygun 2. Lig tecrübesi olan birçok futbolcuyu bünyemize kattık. Kendine güvenen güçlü bir kadro oluştu. Isparta'da yaptığımız hazırlık maçlarında hocamız tüm oyunculara görev verdi. Oyuncularımızda kendilerini göstermek için canla başla mücadelelerini ortaya koydular. Hazırlık maçlarındaki performanslarını inşallah lige de yansıtırlar. 2. ligde yeni olmamıza rağmen hedefimiz birinci yılımızda Bank Asya ligine çıkmaktır” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
31.07.2008, 06:17
Ofspor rövanşı verdi

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5230/detail/Ofspor_rovansi_verdi.jpg

Geçtiğimiz sezon uzun yıllardan sonra Üçüncü Lig’den çıkma başarısı göstererek TFF İkinci Futbol Lig’inde mücadele etmeye hak kazanan Trabzon temsilcisi Ofspor, Isparta Davraz’da yeni sezon hazırlıkları aralıksız sürdürüyor. İddaa’nın burada Gökmen Yıldırım adı altında düzenlediği futbol turnuvasında iki günde bir müsabaka oynayan Bordo-Beyaz-Mavililer, maç yapmadığı günlerde kondisyon ağırlıklı taktik ve teknik çalışmalar yapıyor.Dün turnuvadaki son karşılaşmasını Ofspor ilk maçta 3-2 mağlup ettiği Alanyaspor ile oynadı. Ofspor rövanş maçında Alanyaspor’a 2-0 mağlup oldu. Isparta’da katıldığı bu ilk turnuvada 6 maç yapan Bordo-Beyaz-Mavililer, iki galibiyet, iki beraberlik ve iki de mağlubiyet aldı. Ofspor rakip fileleri 7 kez havalandırırken, 8 gol kalesinde gördü.

Futbolculardan Memnunuz
Bordo-Beyaz Mavililerde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, bu maçların sonuçlarının ölçü olamayacağını belirterek: “Önemli olan takımı iyi tanıyabilmektir. Hangi oyuncu kimle nasıl anlaşabiliyor, kimin hangi özellikleri ön plana çıkıyor bunlar önemli. Tüm maçları değişik oyuncularla oynadık. Çankırı maçına kadar sakatlık yaşamadığımız için sevinirken Çankırı Belediye maçında 3 arkadaşımız sakatlandı. İnşallah kısa sürede onlar da tekrar aramıza katılıp çalışmalara sorunsuz biçimde devam ederiz” dedi. Yılmaz, iyi transferler yaptıklarını belirterek, eksik olarak tespit ettiğimiz mevkilere transferler yaptık. Transfer hiçbir zaman bitmez eksik gördüğümüz mevkilere gerekli takviyeleri yapmaya devam ederiz. Sonuç olarak bir araya gelen yeni bir ekip var. Bu kadronun uyumunu sağlamak çok önemli” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
31.07.2008, 06:18
Ofspor rövanşı verdi

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5230/detail/Ofspor_rovansi_verdi.jpg

Geçtiğimiz sezon uzun yıllardan sonra Üçüncü Lig’den çıkma başarısı göstererek TFF İkinci Futbol Lig’inde mücadele etmeye hak kazanan Trabzon temsilcisi Ofspor, Isparta Davraz’da yeni sezon hazırlıkları aralıksız sürdürüyor. İddaa’nın burada Gökmen Yıldırım adı altında düzenlediği futbol turnuvasında iki günde bir müsabaka oynayan Bordo-Beyaz-Mavililer, maç yapmadığı günlerde kondisyon ağırlıklı taktik ve teknik çalışmalar yapıyor.Dün turnuvadaki son karşılaşmasını Ofspor ilk maçta 3-2 mağlup ettiği Alanyaspor ile oynadı. Ofspor rövanş maçında Alanyaspor’a 2-0 mağlup oldu. Isparta’da katıldığı bu ilk turnuvada 6 maç yapan Bordo-Beyaz-Mavililer, iki galibiyet, iki beraberlik ve iki de mağlubiyet aldı. Ofspor rakip fileleri 7 kez havalandırırken, 8 gol kalesinde gördü.

Futbolculardan Memnunuz
Bordo-Beyaz Mavililerde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, bu maçların sonuçlarının ölçü olamayacağını belirterek: “Önemli olan takımı iyi tanıyabilmektir. Hangi oyuncu kimle nasıl anlaşabiliyor, kimin hangi özellikleri ön plana çıkıyor bunlar önemli. Tüm maçları değişik oyuncularla oynadık. Çankırı maçına kadar sakatlık yaşamadığımız için sevinirken Çankırı Belediye maçında 3 arkadaşımız sakatlandı. İnşallah kısa sürede onlar da tekrar aramıza katılıp çalışmalara sorunsuz biçimde devam ederiz” dedi. Yılmaz, iyi transferler yaptıklarını belirterek, eksik olarak tespit ettiğimiz mevkilere transferler yaptık. Transfer hiçbir zaman bitmez eksik gördüğümüz mevkilere gerekli takviyeleri yapmaya devam ederiz. Sonuç olarak bir araya gelen yeni bir ekip var. Bu kadronun uyumunu sağlamak çok önemli” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
01.08.2008, 06:16
Of’un keyfi yerinde

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5280/detail/Of’un_keyfi_yerinde.jpg

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını Isparta Davraz’da sürdüren Ofspor’da yüzler gülüyor. İddaa’nın burada düzenlediği futbol turnuvasında başarılı sonuçlar elde eden Bordo-Beyaz-Mavililerde Teknik Direktör tüm futbolcuların ortaya koyduğu performanstan son derece memnun olduklarını söyledi. İkinci kez katılacakları turnuvada daha da iyi olacaklarını belirten Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Takımda taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Yaptığımız her transfer takıma direk katkı sağlayacak kapasite de. Bunu da lig başladığında aldığımız her oyuncunun boş olmadığını göstereceğiz” dedi.

Turnuvalar Bir Şans
Turnuva maçlarında kendileri gibi diğer takımlarının da eksik gidermek için tüm futbolcularını sahaya sürdüğünü, ortaya çıkan sonucun bu nedenle önemli olmadığını kaydeden Yılmaz, “Turnuva maçları her takım için eksikleri görme adına çok iyi bir şans. Bu nedenle maç sonrası alınan sonuçları düzeltmek için değil gördüğümüz eksikleri gidermek için çaba sarf ediyoruz. Ancak buda bir gerçektir ki alınan iyi sonuçlar takıma olumlu yansıyor ve bir diğer maçta futbolcularımız daha iyi oynuyor. Bunu da göz artı etmemek gerekir. Yepyeni bir Ofspor ile kamptan döneceğiz” diye konuştu.

Sacit
01.08.2008, 10:51
http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5146/detail/Of-Fethiye_berabere.jpg

fotoğrafın en sağındaki arkadaş(Ali Akyasan) yakından tanıdığım bi dostumdur. çok teknik ve mükemmel bileğe sahiptir. geleceğin yıldız adaylarından dır diyebilirim.

Selami Gürpınar
04.08.2008, 16:45
OF spor süper ligde olsa ne olurdu bu sene bank asya ligine kesin çıkar ercan SARAL zorla çıkartır eminim :D

HALİT KARAKAŞ
08.08.2008, 21:12
Hepsi bizim rakibimiz

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5572/detail/Hepsi_bizim_rakibimiz.jpg

Yılmaz, “Aynı şehrin takımlarının yoğunlukta olduğu bir grup olduğumuzdan ilk haftalar kendi aramızda oynayacağımızı tahmin ediyorduk. İyi başlangıç yapabilmek her zaman avantajdır” dedi. Tarihinde İlk kez İkinci Lig B Kategorisi’nde mücadele edecek olan Ofspor, yeni sezon hazırlıklarını Ankara Kızılcahamam’da sürdürüyor. Burada İddaa’nın düzenlediği turnuva maçlarına da katılan Bordo-Beyaz-Mavililer, eksiklerini gidermeye devam ediyor.
Geçen yıl Üçüncü Lig’deki ilk maçını komşusu olan Sürmenespor ile deplasmanda oynayarak lige başlayan Ofspor, birinci hafta Arsinspor’a konuk olacak. İkinci hafta ise sahasında Trabzonspor'un pilot takımını ağırlayacak. Fikstürü değerlendiren Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Gruptaki tüm takımlar rakiplerimiz. Sonuçta hepsi ile oynayacağız” dedi.

Zayıf Takım Yok
Fikstürün kendileri için önemli olmadığını belirten Yılmaz, “Aynı şehrin takımlarının yoğunlukta olduğu bir grup olduğumuzdan ilk haftalar kendi aramızda oynayacağımızı tahmin ediyorduk. İlk maçlarımız Arsin ve Karadenizspor ile oynayacağız. İyi başlangıç yapabilmek her zaman avantajdır. Grupta hangi takımın öne çıkacağı, kimin arkada kalacağı hiç belli değil. Zayıf takım yok. Zirveye oynayacak bir Ofspor için çalışmalarımızı sürdürüyoruz'' diye konuştu. Turnuva maçında ilk maçını Mersin İdmanyurdu ile oynayan Bordo-Beyaz-Mavililer, bugünü maç yapmadan geçirecekler

Fatih YAZICI
08.08.2008, 21:15
Su Grupta bize tek rakip olabilecek takim Cankirispor'dur.
Dileriz ki Lig A'ya cikabilelim :)

HALİT KARAKAŞ
12.08.2008, 06:31
Gökhan’ın hayalleri

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5730/detail/Gokhan’in_hayalleri.jpg

Gökhan Ünal, “Trabzonspor’da çok iyi bir grup oluşturduk. Bu takım Ersun Yanal ile birlikte şampiyonluklara ulaşır. Henüz yüzde 70 kapasitedeyim. En üst seviyeye çıkacağım” dedi
Trabzonspor’un “Gol Kralı” unvanlı forveti Gökhan Ünal, geçen süre içerisinde Trabzonspor’a gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğini anladığını vurguladı. İşte Gökhan Ünal’ın Trabzonspor Dergisinin son sayısındaki röportajında söyledikleri: “Bu transfer açıkçası benim için de sürpriz oldu. Trabzon’u çok sevmeme rağmen Trabzonspor’da oynayacağımı hiç düşünmemiştim. Daha önceki dönemlerde her Trabzon’a gelişimde hep iyi anılarla ayrıldım. Bu ben de çok önemli bir iz bırakmıştır. Ligler bittikten sonra Kemal Özdeş hocayla görüştük. O dönem transferle ilgili en ufak bir düşünce yoktu. Bana gelmek isteyip istemeyeceğimi sordu. Ben de seve seve gelebileceğimi söyledim. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’tan da teklif geliyordu. Kayserispor beni o kulüplere vermedi. Ancak Trabzonspor’la anlaşmaya vardılar.”

‘Ben de Trabzonspor’u Çok İstedim’
“Ben artık Kayseri’den ayrılmayı istiyordum. Oradaki görevimi tamamlandığımı düşündüm. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’la yaptığım görüşmelerden de bir sonuç çıkmadı. Trabzonspor’u sevdiğim ve hedeflerimiz örtüştüğü için teklife evet dedim. Şu ana kadar yaşadıklarım sonrasında doğru bir karar verdiğime inanıyorum. Trabzon’a geldiğimde havaalanındaki taraftar ilgisine çok şaşırmıştım. O an kendimi çok garip hissettim. Çünkü o zamana kadar hiç böyle şeyler yaşamamıştım. Kayserispor’da gol kralı olduğum dönemde bile taraftarların ilgilisini fazlasıyla çekememiştim. Bir anda kendimi omuzlarda buldum. Herkes beni destekliyor ve lehime tezahürat yapıyordu. Onurlandım. Bana güvendiklerini hissettim. En mutlu anlarımı yaşıyordum. Şimdi amacım bana böylesine güvenen insanları mahcup etmemek.”

‘Çok İyi Bir Gruba Sahip Olduk’
“Arkadaşlar birbirimizle şakalaşıp eğlenebiliyoruz. Dertleşiyoruz. Genç arkadaşlar benim yanıma geliyor. Tecrübelerim doğrultusunda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Taktik anlamında ise biraz daha zamana ihtiyacımız var. Biz de oyuncular olarak elimizden geleni ortaya koyuyoruz. İnanıyorum ki Almanya kampının sonunda istediğimiz seviyeye geliriz. Gerede’de kondisyon açığımızı kapattık. Takıma çok iyi transferler yapıldı. Ben en çok Song’un gelmesine sevindim. Böyle bir futbolcuya ihtiyacımız vardı. Kendisinden her yönden faydalanabiliriz. Bunun dışında Yattara gibi önemli bir oyuncuya sahibiz. Yeni transferler olarak ben, Selçuk, Giray, Egemen, Colman ve Cale var. Bunlar önemli transferler. İyi bir takım kuruldu. Bu takımın da hedefi doğal olarak şampiyonluk ve Fortis Türkiye Kupası’dır. Bunlara da ulaşabileceğimize inancım büyüktür.”

‘İlgi Sakatlanmamıza Neden Olacak’
“Açıkçası ilgiden hem memnunum hem de dertliyim. Dertli olmamım nedeni de aşırı ilginin sakatlığa yol olmasıdır. Dışarı çıktığımız andan itibaren herkes bir yandan çekmeye başlıyor. Kimseye yanlış anlamasınlar diye bir şey diyemiyoruz. Televizyondan izledikleri oyuncuyu karşılarında görmek onlara hayal gibi geliyor. Ama biz de aynı onlar gibi insanız. F.Bahçe, BJK ve G.Saray iyi transferler yaptı. Bana göre bu sezon lig daha güzel, daha zevkli geçecek. Biz rakiplerimize göre bir adım öndeyiz. Çünkü daha genç ve daha çok isteyen bir ekip olduk. Taraftar baskısı benim üzerimde baskı oluşturmaz. 1 veya 2 maç gol atamadığımda üzerimde baskı hissetmem ancak 3. maç sonunda hala gol atamamışsam o zaman kendi kendime baskı oluştururum. Kayserispor’da da bu problemi yaşadım. Ama golümü atınca kendime olan güvenim yerine gelir.”

‘9 Numaralı Formayı Temsil Ederim’
“Taraftarın desteği altında forma giymeyi çok istiyorum. Fatih Tekke konusuna gelince, kendisi çok önemli bir futbolcu. Ama ben 9 numaralı formayı başarıyla taşıyacağıma inanıyorum. Kayserispor’da bu formayı layıkıyla giydim. Trabzonspor daha büyük kulüp ama ben kendime güveniyorum. İki forvette daha rahat oynuyorum. Tek kaldığınızda ise savunmanın işi kolaylaşıyor. Tek oynayacağınız zaman indirdiğiniz topları değerlendiren oyuncular olursa iyi ama eğer bu tarz futbolcular takımda yoksa forvet savunmanın arasında kaybolur gider. Gol atma olasılığınız bir hayli yükseliyor. Hele iki oyuncu da hareketliyse tutulmanız çok zor oluyor. Umut’la daha önce aynı takımda oynamıştık. Kendisi kişilik ve karakter olarak çok üst düzeyde. Geldiğimden beri sürekli onunla konuşuyorum. Bazı konuları paylaşıp, fikir alıyorum.”

‘Umut İle Çok İyi Anlaşıyoruz’
“İdmanda da konuşuyoruz. Şöyle oynarsak daha verimli oluruz diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu sezon Umut’la iyi anlaşıp çok gol atacağımızı düşünüyorum. İlk başlarda kısa süreli bir uyum sorunu yaşayabiliriz. Ancak bu sorun aşıldığında bizi kimse durduramaz. Umut çok deplase olan, aralara iyi koşan bir futbolcu, ben de öyleyim. Birbirimize koridor açarsak hiçbir savunma bize engel olamaz. Bana göre yeni sezonda takımın kilit adamı Yattara olacak. Çok yetenekli bir futbolcu... Her an bizi pozisyona sokacak özelliklere sahip. Umut’la beni attığı paslar ve yaptığı ortalarla çok iyi besleyecektir. Hani 10 numara derler ya bana göre bizim takımın 10 numarası Yattara. Kayserispor’daki ilk dönemlerimizde ben, Mehmet Topuz ve Bülent Bölükbaşı çok iyi bir uyum sağlamıştık. Burada ise Gökhan, Umut ve Yattara olacak.”

‘Bana Avrupa’dan Çok Teklif Geldi’
Trabzonspor’a gelmeden önce Ersun hocayla çok konuştum. Kendisine bana güveniyorsanız, gözü kapalı gelirim dedim. Kayserispor’da Avrupa’ya gitmeme izin vermediler. İspanya’dan Real Betis ve Zaragoza, Almanya’dan Werder Bremen, Stuttgart, Fransa’dan Paris Saint Germain, Marsilya, İngiltere’den Manchester City gibi birçok kulüp beni transfer etmek istedi. Ama Kayserispor yönetimi bana kolaylık sağlayacaklarına dair söz vermelerine rağmen bırakmadı. Kulübümle 3 artı 1 yıllık sözleşmem var. Önümüzdeki 2 yıl içinde şampiyonluk ve Türkiye Kupası’nı havaya kaldırıp, Avrupa’da takımımla başarı elde edip, aldığım parayı hak ettikten sonra kaliteli bir ligin kaliteli bir takımına transfer olmak istiyorum. Milli takımdan uzak kalmak açıkçası beni üzdü. Ama Fatih hocaya asla kırgın değilim. Kendisi iyi olduğum dönemde beni kadroya aldı.”

‘Ulusal Takımımızın Forveti Benim’
“Geçen sezon sakatlık geçirdim. Bu nedenle milli takıma çağrılmamamı doğal karşılıyorum. Gitsem bile oynayamazdım. Bu konuda Fatih hocayla da konuştum. Ne zaman kendimi hazır hissedersem, formumu yakalarsam milli takımın santraforu ben olduğumu biliyorum. İnşallah bu sezon Ersun hocanın yaptırdığı antrenmanlarla birlikte kendime olan güvenim yerine gelecek. Sonrasında ise hem takımıma hem de milli takıma gereken katkıyı sağlayacağım. Şu anda tam olarak hazır değilim. Oran vermek gerekirse yüzde 70’lerdeyim. İnşallah Almanya kampı sonunda tam olarak hazır hale geleceğim. Çünkü maç kondisyonu çok farklı bir şey. Ben kaleciyi sağa sola yatırıp gol atmayı sevmem. Yani kısacası vakit geçirmek bana yanlış geliyor. Pozisyonu alınca ayak içiyle vuruşumu yaparım. Süslemeyi sevmiyorum. Sonuçta gol olunca yeterince süs oluyor.”

‘Ben Sade Gol Atmayı Severim’
“Uzaktan gol atmayı çok seviyorum. Gol kralı olduğum dönemde bu tarz golleri fazlasıyla atmıştım. Umut Bulut ile birlikte oynayacağım için mutluyum. Umut’un dışında Ümit Karan’ı beğeniyorum. Onunla oynamayı çok istiyordum. Bu yanlış anlaşılmasın. Galatasaray takımında olduğu için değil. Kendisini beğendiğimden böyle söylüyorum. Milli takımda yan yana oynadık. Kompleksli bir futbolcu değilim. Bu nedenle her oyuncuyla rahatlıkla anlaşabilirim. Ersun hocayla aramda değişik bir bağ var. Ancak Trabzonspor’a transferim sonrası Ersun hocanın daha önceki yıllarda beni takımdan gönderdiği şimdi ise aldırdığı yönünde haberler çıktı. Gençlerbirliği’nden ben ayrılırken o yeni göreve gelmişti. Ersun hocayla yaptığımız görüşmede ‘Eğer ben sizinle Gençlerbirliği’nde çalışsaydım şimdi Avrupa’da oynuyordum’ dedim.”

‘Ersun Haca’yla Başarılı Oluruz’
“Şimdi yine büyük bir kulüpteyim. Futbol hayatımda yapmadığım antrenmanları yaptım. Ertuğrul hocanın da bana katkıları olmuştur. Onun antrenmanları gelişmeme katkı sağladı. Kendimi Ersun hocayla birlikte çok geliştireceğim. Ayrıca Ersun hoca kişilik olarak da çok üst düzeyde. Futbolcuyu sıkmıyor. Kendi haline bırakıyor. İdmanlarda da şakalaşmamızı istiyor. Ama düdüğü çaldığı andan itibaren idmana konsantre olmamızı bekliyor. Oyunculara istediklerini çok iyi anlatıyor. Kazanma arzusunu aşılıyor. İnşallah bu sezon Ersun hocayla birlikte özlenen şampiyonluğa ulaşacağız. Çok sabırsızlanıyorum. Özellikle atmosferi iyi olan taraftar önünde oynamayı çok seviyorum. Trabzon şehri de çok güzel. Ayrıca bu kentin çok beğendiğim bir özelliği var. Türkiye’nin bütün kentlerinde farklı takımları tutan taraftarlar bulunuyor.”

‘Fatih-Hakan-Ümit’i Beğenirim’
“Taraftarlarımız bu sezon hep kazanmayı isteyen bir takımı izleyecekler. Belki bazen maç kaybedeceğiz ama kaybederken de oynayacağımız futbol takımın büyüklüğüne yakışır şekilde olacak. Taraftardan tek istediğimiz arada sırada istemediğimiz sonuçlar gelse bile alınan mağlubiyetlerden sonra desteklerini çekmeyip aynı şekilde bizi motive etmeleridir. Futbol dışında vaktim olduğunca basketbol oynarım, gezmeyi, arabayla yolculuk yapmayı, müzik dinlemeyi, arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmeyi severim. Bana göre futbolcunun sosyal hayatı ne kadar iyi olursa kafası da o kadar rahat oluyor. Türkiye’de Fatih Tekke, Ümit Karan ve Hakan Şükür’ü beğeniyorum. Ronaldo ve Henry’yi çok beğeniyorum. Bu futbolcuların gollerini sürekli izliyorum. Cristiano Ronaldo, Messi, Drogba da çok kaliteli futbolcular ama bana göre onların yeri çok farklı...”

HALİT KARAKAŞ
12.08.2008, 06:32
Ofspor’da durmak yok

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5729/detail/Ofspor’da_durmak_yok.jpg

Bordo-Mavi-Beyazlılar, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediyor
Kızılcahamam’da yaptığı çalışmalarla lige sıkı bir şekilde hazırlanan Ofspor’da tempo her geçen gün artıyor. Lig öncesi son hazırlık kampını yapan Ofspor’da görüntü gelecek için umut verirken, İdari Menajer Adnan Çavuşoğlu, güven veren bir ekibe sahip olduklarını söyledi.

Futbolcular İstekli
Turnuvadaki son hazırlık maçlarını oynadıklarını ve lig öncesi son ciddi sınavlarına çıktıklarını belirten Çavuşoğlu, “İlerisi için güven veren bir ekibe sahibiz. Futbolcular oldukça istekli ve hırslı çalışıyorlar” şeklinde konuştu. Öte yandan Ofspor, bugün Mersin İdmanyurdu ile karşılaşacak.

Burçak
13.08.2008, 10:03
Ofspor durmak bilmiyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5756/detail/Ofspor_durmak_bilmiyor.jpg

3. etap çalışmalarına Kızılcahamam’da devam eden Ofspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ederken Hacettepe’den Sinan Kalaycı’yı renklerine kattı
Yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle adından sıkça söz ettiren Ofspor, dün bu isimlere bir yenisini daha ekledi. Bordo-Mavi-Beyazlılar, Bolu ve Isparta’da yaptığı kamplarda tespit ettiği eksikler neticesinde orta saha mevkiine Süper Lig ekibi Hacettepe’den gelecek vadeden 19 yaşındaki Sinan Kalaycı’yı kiralık olarak renklerine kattı. Genç oyuncu ile her konuda anlaşmaya varan Bordo-Mavi- Beyazlılar kamp dönüşü Sinan’a kendi tesislerinde imza attıracağı öğrenildi.

Transfer Devam Eder
Sinan’ın genç olmasına rağmen takıma direkt katkı yapabilecek bir özelliğe sahip olduğu belirten Ofspor başkanı Ercan Saral “3.Etap çalışmalarına devam ediyoruz. Şu anda hocamız takımda eksik gördüğü yerleri yönetime sunuyor. Bizde buralara uygun futbolcuları belirleyip alıyoruz. Ligin başlamasına kısa bir süre kaldı. Bu kısa sürede takımın tamamen rayına oturacağına eminim. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ofspor’da her zaman transfer devam eder” dedi.

HALİT KARAKAŞ
16.08.2008, 07:47
Ofspor sıkı hazırlanıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5883/detail/Ofspor_siki_hazirlaniyor.jpg

Bugün Mersin İdmanyurdu ile son hazırlık maçını yapacak olan Ofspor, yeni sezon kampına nokta koyacak ve ligi beklemeye başlayacak
3.etap kampının da sonuna gelen Ofspor, bugün Mersin İdmanyurdu karşısında lig öncesi son sınavını verecek. Bordo-Mavi-Beyazlılar’ın Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz’ın Mersin İdmanyurdu karşısına kafasındaki ilk 11’i süreceği öğrenildi. Bu maçın ardından Kızılcahamam kampına da nokta koyacak olan Ofspor, yarın sabah Trabzon’a dönecek ve futbolculara 3 gün izin verecek.

3 Günlük İzin
20 Ağustos’ta toplanacak olan Bordo-Mavi-Beyazlılar, 31 Ağustos’ta başlayacak ve ilk maçı olan Arsinspor maçının hazırlıklarına kendi tesislerinde başlayacak. Yeni sezon öncesi en çok transfer yapan takımların başında yer alan Ofspor’un transferi de kapattığı öğrenildi. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, artık lige hazır olduklarını söylerken, lige renk katacak bir ekip yaptıklarını ve başarılı olacaklarını söyledi.

HALİT KARAKAŞ
17.08.2008, 11:50
Tarık Of yolunda

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5940/detail/Tarik_Of_yolunda.jpg

Fenerbahçe’nin eki futbolcusu Tarık futbolu Ofspor’da bırakmak istiyor
2006 yılında Yoazgatspor forması giyen, ancak dopingli madde kullandığı gerekçesiyle 2 yıl futboldan men edilen eski Fenerbahçeli Tarık Daşgün Ofspor’la görüşüyor. Bir ara üç büyüklerin peşinde koştuğu futbol spikeri Ümit Aktan’ın “Rüzgarın oğlu” dediği Fenerbahçe’nin adeta diğer kulüplerden kaçırarak transfer ettiği ancak İstanbul yaşantısına uyum sağlayamadığı için parlamadan sönen ve daha sonra Gençlerbirliği Kulübüne verilen Tarık Daşgün 32 yaşına kadar birçok kulübün formasını giyerken son olarak ise Yimpaş Yozgatsporla Lig A’da Süper Lig mücadelesi vermişti.

Karar Yönetimin
Ancak TFf’nin yaptığı kontrollerde doping yaptığı belirlenen ve bu nedenle de PFDK’nin2 yıl futboldan men cezası verdiği 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu futbola Ofspor’da dönmek istiyor. Tarık Daşgün daha önce, “Gençlerbirliği, Turgutluspor, Fenerbahçe, Kocaelispor, Ankaragücü, Sakaryaspor, Kardemir Karabükspor, Sakaryaspor, Bingöl Belediyespor, Yimpaş Yozgatspor’un formasını giymişti. Bu konuda son kararı Ofspor yönetimi vereceği öğrenildi.

Galibiyet Yüzü Göremedi
Ofspor, 3. etap kamp çalışmalarını noktaladı. Bolu, Isparta ve son olarak da Kızılcahamam kamplarının ardından yola çıkan Bordo-Mavi-Beyazlı kafile Trabzon’daki çalışmalarına ise Çarşamba günü start verecek. Öte yandan dün Bolu CUP 2 Turnuvası’nda çıktıkları son maçta rakibi Maltepespor ile 0-0 berabere kalan temsilcimiz turnuvayı galibiyet yüzü göremeden tamamladı.

Eksikler Giderilmeli
Teknik menajer Adnan Çavuşoğlu, uzun ve yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini ve futbolculara verecekleri 3 günlük iznin ardından çalışmalarına yeniden başlayacaklarını belirterek, “Önümüzde bulunan 2 haftalık süreyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Lig öncesi kalan eksiklerimizi gidererek, sezona tüm hatlarıyla güven veren bir takım olarak girmek istiyoruz” dedi.

HALİT KARAKAŞ
17.08.2008, 11:51
Tarık Of yolunda

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5940/detail/Tarik_Of_yolunda.jpg

Fenerbahçe’nin eki futbolcusu Tarık futbolu Ofspor’da bırakmak istiyor
2006 yılında Yoazgatspor forması giyen, ancak dopingli madde kullandığı gerekçesiyle 2 yıl futboldan men edilen eski Fenerbahçeli Tarık Daşgün Ofspor’la görüşüyor. Bir ara üç büyüklerin peşinde koştuğu futbol spikeri Ümit Aktan’ın “Rüzgarın oğlu” dediği Fenerbahçe’nin adeta diğer kulüplerden kaçırarak transfer ettiği ancak İstanbul yaşantısına uyum sağlayamadığı için parlamadan sönen ve daha sonra Gençlerbirliği Kulübüne verilen Tarık Daşgün 32 yaşına kadar birçok kulübün formasını giyerken son olarak ise Yimpaş Yozgatsporla Lig A’da Süper Lig mücadelesi vermişti.

Karar Yönetimin
Ancak TFf’nin yaptığı kontrollerde doping yaptığı belirlenen ve bu nedenle de PFDK’nin2 yıl futboldan men cezası verdiği 34 yaşındaki tecrübeli futbolcu futbola Ofspor’da dönmek istiyor. Tarık Daşgün daha önce, “Gençlerbirliği, Turgutluspor, Fenerbahçe, Kocaelispor, Ankaragücü, Sakaryaspor, Kardemir Karabükspor, Sakaryaspor, Bingöl Belediyespor, Yimpaş Yozgatspor’un formasını giymişti. Bu konuda son kararı Ofspor yönetimi vereceği öğrenildi.

Galibiyet Yüzü Göremedi
Ofspor, 3. etap kamp çalışmalarını noktaladı. Bolu, Isparta ve son olarak da Kızılcahamam kamplarının ardından yola çıkan Bordo-Mavi-Beyazlı kafile Trabzon’daki çalışmalarına ise Çarşamba günü start verecek. Öte yandan dün Bolu CUP 2 Turnuvası’nda çıktıkları son maçta rakibi Maltepespor ile 0-0 berabere kalan temsilcimiz turnuvayı galibiyet yüzü göremeden tamamladı.

Eksikler Giderilmeli
Teknik menajer Adnan Çavuşoğlu, uzun ve yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini ve futbolculara verecekleri 3 günlük iznin ardından çalışmalarına yeniden başlayacaklarını belirterek, “Önümüzde bulunan 2 haftalık süreyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Lig öncesi kalan eksiklerimizi gidererek, sezona tüm hatlarıyla güven veren bir takım olarak girmek istiyoruz” dedi.

HALİT KARAKAŞ
18.08.2008, 18:49
Yıldızlı pekiyi’
http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5966/detail/‘Yildizli_pekiyi’.jpg

Bolu kampına son veren Bordo- Mavililerde iki günlük izin yarın sona eriyor
Bolu’da hazırlık kampına son veren 2.Ligin yeni takımı Ofspor’da yüzler gülüyor. Hazırlık müsabakalarında sık sık oyuncu değiştirerek tüm kadroyu deneyen teknik patron Erdoğan Yılmaz, futbolcularının gösterdiği performanstan oldukça memnun kaldı. Kadronun oldukça geniş olması Yılmaz’ı ilk 11 çıkartmasında zorlandıryor. Neredeyse her mevkide alternatif futbolcuya sahip Bordo- Mavi- Beyazlı takımda futbolcular arasında rekabet ise oldukça üst seviyede.

Forma Savaşı Başladı

Futbolcuların forma giymek için adeta savaştıklarını ifade eden Yılmaz, “Bu beni oldukça memnun ediyor. Kamp çalışmalarımız çok üst seviyede geçti. Bundan oldukça memnun kaldık. Bu gösterilen mücadele örneğini eğer sahada da gösterebilirsek ligi çok iyi yerde bitireceğimize eminim. Futbolcuların forma giymek için adeta savaşması çok hoş. Bu mücadele örneği her teknik heyetin isteğidir” dedi.

HALİT KARAKAŞ
19.08.2008, 20:58
Of’ta rota lig

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5999/detail/Of’ta_rota_lig.jpg

Transferi kapatan Ofspor artık gözünü lige dikti
Ofspor’da transfer defteri kapandı. Teknik menajer Adnan Çavuşoğlu, takımın Kızılcahamam kampının ardından teknik direktör Erdoğan Yılmaz ile bir araya geldiklerini ve mevcut kadronun lig için yeterli olduğu görüşüne vardıkları öğrenildi. Çavuşoğlu, sil baştan bir kadro ile yola çıkacaklarını belirterek, “Bizi başarıya taşıyacağına inandığımız isimleri bünyemize dahil ettik. Bu takım bizi ligde başarıya taşır” dedi.

İzin Bitiyor
Yarın sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde yapacakları çalışma ile devam edeceklerini belirten teknik menajer Çavuşoğlu, “3 günlük izin sona erdi. Yarın tam kadro çalışmalarımıza Of’ta devam edeceğiz. Artık lig havasına girdik. Taktiksel çalışmalara ağırlık vereceğiz. Taraftarlarımız önünde hata yapmadan lige moralli bir şekilde başlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Selami Gürpınar
20.08.2008, 18:00
vay bee hayde OF spor çıkacasunuz az daha sabır SARAL Sizi çıkaracak mafya istemezlerse çıkmasın :d

HALİT KARAKAŞ
22.08.2008, 06:15
Golcü Tekrar Ofspor’da

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n7000/n6128/detail/Golcu_Tekrar_Ofspor’da.jpg

Geçtiğimiz sezon Bordo-Mavi-Beyazlı forma altında kritik gollerin altına imza atan Mehmet Cihan yeniden Ofspor’a döndü.
Sezonun başlamasına kısa bir süre kala hazırlıklarının son aşamasını kendi tesislerinde sürdüren Ofspor’da teknik direktör Erdoğan Yılmaz yönetime rapor sundu. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, genç golcü Ömer Aksoy ile yolları ayırdı. Yönetim, Ofspor’un eski golcüsü Mehmet Cihan’ı kadrosuna kattı. Takım statta çalışmalarını sürdürürken Yönetim Kurulu 2. Başkanı Ahmet Okumuş başkanlığında mini bir toplantı yaparak çalışmaları değerlendirdi.

Son Söz Futbolcuların
Toplantıya Başkan Yardımcısı Ekrem Vanlıoğlu, Başkan Yardımcısı Yaşar Çakıroğlu, Basın Sözcüsü Tahir Hacıahmetoğlu, Futbol Şube Sorumlusu Şeref Saral ve Yönetici İlyas Doğan katıldı. Ofspor Kulüp Başkanı Ercan Saral, yeni sezonda başarıyı yakalama adına önemli adımlar attıklarını belirterek, “Takımın başında son dedece güvendiğimiz bir teknik direktör var. İyi de bir oyuncu kadrosu oluşturduğumuza inanıyorum. Artık son sözü futbolcular söyleyecek. Hedefe ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

kudu_61
01.09.2008, 00:36
ARSİNSPOR: 2 - OFSPOR: 2

başladık birbirimizden puan almaya gene çankırı götürürse hiç şaşmam haydi hayırlısı çankırı tokatı 2-1yenmiş sebat bence hükmen olur karadenizspor yenilmiş bizim için hiçte hoş bir başlangıç değil

Misina
02.09.2008, 13:51
http://www.oflular.com/images/foto/31082008205702.jpg

artık 2 lig. b kategorisindede isim numara kullanılıyor.

Selami Gürpınar
07.09.2008, 06:13
Süperligded görsem seni daha ne ..

yaranozlu
07.09.2008, 17:48
2. maçımızda 2-1 öndeyiz. Gerçi yendiğimiz takım da pilot Trabzonspor ama Ofspor önce geliyor benim için. Gidişat iyi, kupa maçında da deplasmanda Giresunspora 3-2 yenilmişiz.

Berk
07.09.2008, 18:00
Of 2-1 yendi pilot takımımız Karadenizspor'u..

yaranozlu
07.09.2008, 18:01
A.Sebat-Arsin 0-4
Kars-Pazar 5-0
ŞAMPİYON OFSPOR-Trabzon Karadeniz 2-1

Sanırım ilk haftalarda Trabzon takımları kasıtlı olarak birbiriyle mücadele ettiriliyor.

Adem Erdoğan
07.09.2008, 18:18
Puan durumu nasıl?

Berk
07.09.2008, 18:21
Puan durumu nasıl?

Kars 6 puanla ilk sırada, 4 puanlı 2 takımdan Arsin 2, Ofspor 3.sırada.Karadenizspor ve Sebatspor son 2 sırada bulunuyorlar 2.hafta sonunda ancak Sebat'ın 1 maçı eksik..

Fatih Ersoy
07.09.2008, 18:47
İlk galibiyet olsa gerek...

Misina
11.09.2008, 14:17
http://img169.imageshack.us/img169/2853/11092008140550pe1.jpg (http://imageshack.us)

Oflular.com dan alıntıdır

Mesut AKYILDIZ
11.09.2008, 16:41
Pazarspor- Ofspor 0-1 dakika 41

Selami Gürpınar
11.09.2008, 18:48
OF YA BAKILMIYOR !!!!

TFF 2. Lig 4. Grup'ta, Ofspor deplasmanda Pazarspor'u 3-1 yendi
Reklam
Pazar’ı evinde devirdi

Hakemler: Ali Palabıyık ***, Mehmet Sinan Akgül ***, Mustafa Sarsılmaz ***
Pazarspor: Hakan *, Ali *, Fahrettin *, Mehmet Erdinç *, Fatih x, Tufan **, Mikail *, Mahmut *, Sadettin * (Dk. 63 Kadir *), Ahmet * (Dk. 46 Ozan *), Mehmet Arslan * (Dk. 70 Yasin *)

Ofspor: Sofu **, Ekrem ***, Emrullah ***, Murat ***, Veysi Durmaz ***, Yaşar *** (Dk. 76 Savaş **), Zafer ***, Sinan ***, Vedat ***, (Dk. Arslan ?), Baykal ***, Mehmet** (Dk. 83 Hicabi *)

Goller: Dk. 79 Tufan (Pazarspor), Dk. 42 ve 62 Yaşar, Dk. 85 Sinan (Ofspor)
Sarı Kartlar: Dk. 44 Mikail (Pazarspor), Dk. 52 Emrullah (Ofspor)

Ofspor'a yan bakılmıyor. Geçtiğimiz hafta Karadenizspor'u mağlup eden Bordo- Beyaz Mavililer bugünde Pazarspor'u deplasmanda yenerek yoluna devam etti. Hedefini önce play off sonra bank Asya ligi olarak belirleyen Ofspor güçlü rakibi Pazarspor'u 42 ve 62 dakikalarda Yaşar 85 dakikada Sinan'ın golleri ile mağlup etti. Pazarspor'un tek sayısını 79 dakikada Mikail'in ayağından kazandı

Misina
11.09.2008, 19:36
Tebrikler Ofsporumuza

safakkocbıyık
11.09.2008, 19:38
pazar ı pazarda yendik ya sonunda :D

Selami Gürpınar
11.09.2008, 19:51
Ercan SARAL sonuçta :p OF sağlam gelio hau takımı görsek süperlig e nolurdu :( :)

safakkocbıyık
11.09.2008, 20:04
super lig e gerek yok.
bank asya 1.lig e demir atıp orda dolanıp durmalıyız.
super lig i kaldıramayız :D
gerek te yok zaten ;)

Selami Gürpınar
11.09.2008, 20:09
bence bank asyaya çıkarsak süperlig i de kaldırırız .. Bütçesi iyi ve yönetimi çok sağlam bir kulüp .. Ama tabiikide ilk önce Bank asya .. şimdiden Süperligi konuşmak yanlış olur ..

DrAgO
11.09.2008, 22:26
la habu of n e ediyi bölee

HALİT KARAKAŞ
11.09.2008, 22:30
of sporuma her şey yakışır,başarılar,,

Misina
12.09.2008, 02:48
http://img392.imageshack.us/img392/64/15858uq3.jpg (http://imageshack.us)

http://img392.imageshack.us/img392/1369/15859ez1.jpg (http://imageshack.us)

http://img528.imageshack.us/img528/8339/15856cg3.jpg (http://imageshack.us)

komdere
12.09.2008, 09:43
Ofspor'a helal olsun.
Sonunda Pazar'ı evinde yendik
:)

komdere
12.09.2008, 09:44
Şampiyonluk yolunda başarılar
Ankara'da az gitmedik maçlarına
En komiği maçlarda fenerli arkadaşları "ofspor....ofspor" diye bağırtmamdı

macka61
12.09.2008, 12:00
tebrikler ofspor

Selami Gürpınar
12.09.2008, 18:59
Başkan Saral Bank Asya ligine çıkarsak ve benden iyi yapacak olan biri başkanlık için çıkarsa seve seve başkanlığı devretmeye hazırım”dedi
Reklam
Ben Diktatör Değilim

OFLULARA YAKIŞAN BİR OLAY

Türkiye 2. ligi 4. grubunda oynadığı üç maçta 7 puan toplayan ve zirveye oturan Ofspor'da yüzler gülerken Başkan Ercan Saral, iyi gittiklerini asıl şampiyonluğu sezon sonunda yaşamak istediklerini belirterek”İyi gidiyoruz, lideriz bizim için şuan ki liderlik önemli değil, önemli olan sezon sonunda liderlik tabiî ki liderlik bizim için gurur verici, Oflulara yakışan bir olay lider olmaktan mutluyuz. Üç hafta geçti, yedi puan aldık, bu kadar beklemiyordum. Futbolcularımız inanılmaz mücadele ettiler. Bize zor maçlar çıkarttılar. Bu zor maçların altından katlılar. Böyle bir takım yaptığından, böyle bir teknik heyetimin olmasından gurur duyuruyorum. Üç hafta ile lig bitmiyor. Bizim önümüzde birçok maç var. Aynı zaferlerle aynı gayretlerle bundan sonraki maçlarımızı oynayacağız. Hedefimiz Bank Asyadır. Ofspor'u Bank Asyaya çıkartıp görevimizi tamamlayacağız elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz bu takıma sonsuz güveniyorum”dedi.

BİR YIL DAHA DEVAM EDERİM

Şuanda tek hedefinin Ofspor'un bank Asya ligine çıkması olduğunu ifade eden Başkan Saral” Bank Asya ligi benim özlediğim lig. Benim ilk başkanlığım döneminde Ofspor'un şampiyon olması idi. Ama bunu beceremedik. Geçen sene şampiyon olup 14 yıl aradan sonra 2 “B” ye çıktık. Bu seneki hedefimiz önce play off'lara daha sonra ise buradan Bank Asya ligine çıkmak istiyoruz. Bank Asya ligine çıkarsak bir sezon daha başkanlığımı devam ettirmeye düşünebilirim. Çünkü çok sıkıntı çektim, evimden oldum. Gece gündüz Ofspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi için gece gündüz çalıştım. Aylarca, Trabzon, İstanbul, Ankara arasında mekik dokudum. Bu kadar sıkıntılara rağmen ben rahatlığı yaşamam gerekir. İşim gücümden oldum. Hayatım Ofspor olmuş gibi üç senedir bununla uğraşıyorum”dedi

DİKTATÖR OLMADIM DEĞİLİMDE

Ofspor'a benden sonra gelecek olan Başkan, Ofspor'u daha yukarılara taşıyacaksa görevi seve seve devretmeye hazır olduğunu belirten Saral”Benden iyi yapabilecek olan biri çıkarsa seve seve kulübü devrederim. Kimsenin önünü kesmen Ofspor bizim evladımız, çocuğumuz gibi Ofsporun zararını kimse istemez. Küçük düşürmesini istemez bizden iyi yapacak olan insanlara seve seve kulübü teslim ederim Ben yapacağım ben edeceğim hiç bu zamana kadar demiş değilim. Diktatör değilim. Ben yaptım benim yapmam lazım diyecek insan değilim.

Benim hedefimiz 2. lig A ya Ofspor'u çıkartmak. İnşallah bunu başarmak istiyorum.

Ofspor hakikatten Bank asya ligini hak ediyor, Bank Asya liginde bulmasını istiyorum.Onun için çalışıyorum” şeklinde konuştu .

yaranozlu
13.09.2008, 14:28
Başkanın konuşması çok güzel ama ne kadar içten bilinemez. Sonuçta gidişat iyi ama abartı bir hava içine girilmemesi gerekir. Bank Asya lafı şuan için geçmemeli bile. Burda bütün maçları kazansak bile kat kat zor bir grubun içine daha giriyoruz. Acele hava yaratılmamalı diye düşünüyorum. Deplasmanda kazanmak çok güzel, sıradaki maçta içerde rahat kazanacağımızı umuyorum.

HALİT KARAKAŞ
14.09.2008, 09:40
Daha çok yol varİlk 3 haftalık performansı “mükemmel” diye değerlendiren Ofspor Kulübü Başkanı Ercan Saral..http://www.karadenizgazete.net/images/haber/38951_b.jpg
İlk 3 haftalık performansı “mükemmel” diye değerlendiren Ofspor Kulübü Başkanı Ercan Saral, “Bu köprünün altından çok sular akacak. Yolumuz çok uzun, ‘ne oldum’ havasına girerseniz perişan olursunuz. Herkesin dünden daha çok çalışması gerekir” dedi.
n Pazarspor karşısında sergilenen futbolun umut verici olduğunu dile getiren Başkan Saral, “Oyuncularımın mücadeleleri ve kazanma arzuları son derece üst düzeydeydi. Şimdi bu maçı ve lider olduğumuzu unutup ilk iki haftada aldığı başarılı sonuçlarla göz dolduran Çorumspor maçını düşünmeliyiz. İnanıyorum ki 3 puan alan taraf olacağız” diye konuştu.

pReN@_61
14.09.2008, 15:56
Ofspor'a başarılar..

Burçak
15.09.2008, 14:43
Of’ta yüzler gülüyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7025/detail/Ofta_yuzler_guluyor.jpg

Asbaşkan Ahmet Okumuş, Çorumspor maçını kazanarak liderlik koltuğunu koruyacaklarını söyledi
TFF 2. Lig 4. Grup'ta sahasında Pazarspor’u 3-1 yenen Ofspor’da, yönetim sonuçtan memnun. Bordo-Beyaz-Mavili takımın Asbaşkanı Ahmet Okumuş, geçtiğimiz hafta Pazarspor ile yaptıkları karşılaşmanın kendileri için önemli olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti; “Takımımız her iki yarıya da oldukça iyi başladı. Futbolcularımız çok baskılı bir oyun ortaya koydu ve oyununun büyük bir bölümü rakibimizin yarı sahasında geçti. Baskılarımız sonucunda bulduğumuz 3 golle maçı kazandık. Yakaladığımız pozisyonları değerlendirseydik daha da farklı kazanabilirdik” dedi.

Çorum Maçı Önemli
Yeni kurulan bir takım olduklarını ve takım olma yolunda önemli ilerlemeler kaydettiklerini belirten Ofspor Asbaşkanı Ahmet Okumuş, “Bu hafta kendi hamızda Çorumspor’u konuk edecek. Bu maç hem bizim hem de rakibimiz için çok önemli. Çünkü biz Pazarspor maçında devraldığımız liderlik koltuğunu kaptırmamak için oynayacağız. Rakibimiz ise bizden bu koltuğu almaya çalışacak. Bu nedenle kendi saha ve seyirci avantajımızı kullanarak Çorumspor’u evine puansız göndereceğiz. Bunun içinde teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz” şeklinde konuştu.

HALİT KARAKAŞ
16.09.2008, 16:11
Of’a zirve çok yakıştı Başkan Saral: İyi başladık, iyi sürdüreceğizhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/39033_b.jpg
Son derece güçlü takımların bulunduğu grupta lige iyi başlamanın önemli bir avantaj olduğunu açıklayan Ofspor Kulübü Başkanı Ercan Saral, şöyle konuştu: “Bizim öncelikli hedefimiz güzel futbolumuzla lige renk katmak, bu süreçte de zirve mücadelesi yapmak. Bu yolda sağlam adımlar atıyoruz. İlk 3 hafta sonunda liderlik koltuğunu ele geçirmek bize çok yakıştı. Tabii ki bu çok önemli ama şu an için çok şey ifade etmiyor. Önemli olan, lig sonunda bu konumu koruyabilmek.”

Selami Gürpınar
16.09.2008, 16:48
Başkan Saral Bank Asya ligine çıkarsak ve benden iyi yapacak olan biri başkanlık için çıkarsa seve seve başkanlığı devretmeye hazırım”dedi
Reklam
Ben Diktatör Değilim

OFLULARA YAKIŞAN BİR OLAY

Türkiye 2. ligi 4. grubunda oynadığı üç maçta 7 puan toplayan ve zirveye oturan Ofspor'da yüzler gülerken Başkan Ercan Saral, iyi gittiklerini asıl şampiyonluğu sezon sonunda yaşamak istediklerini belirterek”İyi gidiyoruz, lideriz bizim için şuan ki liderlik önemli değil, önemli olan sezon sonunda liderlik tabiî ki liderlik bizim için gurur verici, Oflulara yakışan bir olay lider olmaktan mutluyuz. Üç hafta geçti, yedi puan aldık, bu kadar beklemiyordum. Futbolcularımız inanılmaz mücadele ettiler. Bize zor maçlar çıkarttılar. Bu zor maçların altından katlılar. Böyle bir takım yaptığından, böyle bir teknik heyetimin olmasından gurur duyuruyorum. Üç hafta ile lig bitmiyor. Bizim önümüzde birçok maç var. Aynı zaferlerle aynı gayretlerle bundan sonraki maçlarımızı oynayacağız. Hedefimiz Bank Asyadır. Ofspor'u Bank Asyaya çıkartıp görevimizi tamamlayacağız elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz bu takıma sonsuz güveniyorum”dedi.

BİR YIL DAHA DEVAM EDERİM

Şuanda tek hedefinin Ofspor'un bank Asya ligine çıkması olduğunu ifade eden Başkan Saral” Bank Asya ligi benim özlediğim lig. Benim ilk başkanlığım döneminde Ofspor'un şampiyon olması idi. Ama bunu beceremedik. Geçen sene şampiyon olup 14 yıl aradan sonra 2 “B” ye çıktık. Bu seneki hedefimiz önce play off'lara daha sonra ise buradan Bank Asya ligine çıkmak istiyoruz. Bank Asya ligine çıkarsak bir sezon daha başkanlığımı devam ettirmeye düşünebilirim. Çünkü çok sıkıntı çektim, evimden oldum. Gece gündüz Ofspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi için gece gündüz çalıştım. Aylarca, Trabzon, İstanbul, Ankara arasında mekik dokudum. Bu kadar sıkıntılara rağmen ben rahatlığı yaşamam gerekir. İşim gücümden oldum. Hayatım Ofspor olmuş gibi üç senedir bununla uğraşıyorum”dedi

DİKTATÖR OLMADIM DEĞİLİMDE

Ofspor'a benden sonra gelecek olan Başkan, Ofspor'u daha yukarılara taşıyacaksa görevi seve seve devretmeye hazır olduğunu belirten Saral”Benden iyi yapabilecek olan biri çıkarsa seve seve kulübü devrederim. Kimsenin önünü kesmen Ofspor bizim evladımız, çocuğumuz gibi Ofsporun zararını kimse istemez. Küçük düşürmesini istemez bizden iyi yapacak olan insanlara seve seve kulübü teslim ederim Ben yapacağım ben edeceğim hiç bu zamana kadar demiş değilim. Diktatör değilim. Ben yaptım benim yapmam lazım diyecek insan değilim.

Benim hedefimiz 2. lig A ya Ofspor'u çıkartmak. İnşallah bunu başarmak istiyorum.

Ofspor hakikatten Bank asya ligini hak ediyor, Bank Asya liginde bulmasını istiyorum.Onun için çalışıyorum” şeklinde konuştu .

SAmet_61.34
16.09.2008, 17:46
Ofsporumuza da başarılar diler 2. Lig e çıkıp üst liglerdeki Trabzonumuzu temsil eden takım sayımızı artırmalarını ve Trabzonsporumuza oyuncu yetiştirmelerini temenni ediyorum:)
evet haklısın trabzona oyuncu yetiştirmesi bakımından hakkeden çok iyi olur zaten bir karadareniz takımı trabzona oyuncu çıkartmaktan gurur duyar ;-)

HALİT KARAKAŞ
17.09.2008, 06:07
Of liderlikte kararlı

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7074/detail/Of_liderlikte_kararli_.jpg

TFF İkinci Futbol Ligi B Kategorisi’nde 7 puanla dördüncü haftaya birinci sırada giren Trabzon temsilcisi Ofspor, liderlik koltuğunu kaptırmamakta kararlı. Bu nedenle Bordo-Beyaz-Mavililer hafta sonu kendi sahasında konuk edeceği Çorumspor maçının hazırlıklarını üç puan parolasıyla sürdürüyorlar. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, geçtiğimiz hafta Pazarspor karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Bu maç bizim için geride kaldı. Şimdi hafta sonu sahamızda oynayacağımız zorlu Çorumspor maçına kilitlendik. Bu karşılaşmada hedefimiz her zamanki gibi sahadan galibiyetle ayrılmak. Bunun içinde Çorumspor’u yenebilmek için elimizden geleni yapacağız. Oyuncularıma güveniyorum. Yüzümü bu zorlu maçta kara çıkarmayacaklardır’ dedi.

Destek Bekliyoruz
Çorumspor’un iyi bir takım olduğunu bu nedenle zorlu geçecek olan müsabakada takımlarını desteklemek için taraftarları tribüne davet ettiğini ifade eden Ofspor Teknik Patronu Yılmaz şöyle konuştu; “Ligde bizim gibi iddialı bir takıma karşı oynayacağız. Bu nedenle bu zorlu müsabakada bizi desteklemelerini bekliyoruz. Çünkü Ofspor bir marka. Her ne kadar maçlarıma ilgi göstermeseler de alacağımız sonuçlarla kendilerini tribüne çekeceğiz” diye konuştu. Hedeflerinin bu sezon bir üst lige çıkmak olduğunu dile getiren Bordo-Beyaz-Mavili ekibin Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “Basamakları tek tek çıkacağız. Rehavete kapılmadan bu yıl hedefimize ulaşacağız. Bunun içinde var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun meyvelerini de sezon sonu alacağız” şeklinde konuştu.

HALİT KARAKAŞ
18.09.2008, 18:38
Liderlik kimseyi havaya sokmadıTeknik Direktör Erdoğan Yılmaz:http://www.karadenizgazete.net/images/haber/39114_b.jpg

SEVİNDİRİCİ
Pazar günü sahasında Çorumspor’u ağırlayacak olan Ofspor’da moraller yerinde. “İyi bir hava yakaladık ama önemli olan lig sonunda aynı keyfi yaşamak” diyen Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Oyuncularım her hafta performanslarını artırıyor, bu çok sevindirici. Herkes işini en iyi şekilde yapma uğraşı içinde. Liderlik kimseyi havaya sokmadı” dedi.
SÜRPRİZ VAR
“Bu ligde her an her şey olabilir” diyen Erdoğan Yılmaz, “Her hafta sürpriz sonuçlarla karşılaşıyoruz. Bir hafta farklı yenilen takım, öbür hafta güçlü rakibini yenebiliyor. Bu yüzden çok dikkatli olmalıyız. Çorumspor iyi bir ekip, kesinlikle kolay bir maç olmayacak. Kazanmak için her şeyi yapacağız” diye konuştu

HALİT KARAKAŞ
20.09.2008, 15:21
Of’tan çıkış yok

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7202/detail/Oftan_cikis_yok_.jpg

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği İkinci Lig B Kategorisi’nde fırtına gibi esen Trabzon temsilcisi Ofspor, yarın kendi saha ve seyircisi önünde konuk edeceği Çorumspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Bu müsabakadan üç puanla ayrılarak liderliğini devam ettirmek isteyen Bordo-Beyaz-Mavililerde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, Çorumspor’u evine puansız göndermek için tüm güçlerini sahaya yansıtacaklarını söyledi. Ligde lider oldukları için rakiplerin kendilerine karşı ekstra motive ile hazırlandığını belirten Yılmaz, “İşimiz bundan sonra daha da zor. Çünkü rakiplerimiz bize karşı daha hırslı hazırlanacaklar ve daha ekstra bir arzu ile mücadele edecekler” dedi.

Çıkışımızı Sürdüreceğiz
Geçtiğimiz hafta Pazarspor karşısında kötü bir zeminde oynamalarına rağmen istedikleri oyunu sahaya yansıttıklarını belirten Yılmaz, “Pazarspor iyi bir takım. Skoru 2-1 yaptıktan sonra Ofspor değil de başka bir takım olsaydı maç berabere biterdi. Ama biz iyi planladık ve kontrolü bırakmadan skoru 3-1 yaptık. Bu maçta aldığımız galibiyetle liderlik koltuğuna oturduk. Şimdi yarın kendi saha ve seyircimiz önünde konuk edeceğimiz Çorumspor’u yenerek hem çıkışımızı hem de liderliğimizi sürdürmek istiyoruz. Biz Çorum maçında hem iyi futbol hem de 3 puan almak istiyoruz. Tribünler dolu olursa oyuncularımın da daha iyi mücadele edeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

HALİT KARAKAŞ
21.09.2008, 07:35
Of lider kalacak

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7238/detail/Of_lider_kalacak_.jpg

Bordo-Beyaz-Mavililer, bugün kendi sahalarında ağırlayacağı Çorumspor’u yenerek liderliğini sürdürmek istiyor
Ligde fırtına gibi esen ve şimdiden rakiplerin korkulu rüyası haline gelen Trabzon’un ikinci ligdeki yeri temsilcilerinden Ofspor, bugün kendi saha ve seyircisi önünde ligde iddialı olan Çorumspor’u konuk edecek. Saat 16.00’da oynanacak olan karşılaşmada Bordo-Beyaz-Mavililerde Çorumspor maçının kayıpsız geçilerek liderliğin sürdürülmesinin hesapları yapılıyor. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Zorlu bir maç daha bizi bekliyor. Yakaladığımız çıkışı Çorumspor'u da yenerek sürdürmek istiyoruz. Grupta herkes kadar hedefimiz var. Sezon başı kurduğumuz kadro ile bunu ifade ettik. Herkes iyi oynayabilir, herkes iyi bir kadro kurabilir. Biz de Ofspor olarak yarışın içinde olacağımızı söyledik ve bunu da ilk 3 haftada ortaya koyduğumuz mücadele ile gösterdik” dedi.

Yere Sağlam Basacağız
Ligde lider olmalarının rakiplerinin dirençlerini artırdığına dikkat çeken Bordo-Beyaz-Mavili ekibin Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “Lider olmamız nedeniyle rakiplerimiz bize karşı daha dirençli oynayacaklar. Bunun bilincinde olarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Lig daha yeni başladı ve önümüzde uzun bir yol var. Bu yolda ilerlerken oyuncularımızın ayaklarının yere sağlam basmalarını sağlamalıyız. Erken havaya girmek bize zarar verir. Ofspor olarak hem içeride hem de dışarıda bütün maçlarımızı kazanmak için mücadele ediyoruz. Şimdide kendi sahamızda ağırlayacağımız Çorumspor’u yenerek bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” diye konuştu. Taraftarlara da sesleyen Yılmaz, “Takımlarını izlemek isteyen tüm taraftarlarımızı tribüne davet ediyorum” şeklinde konuştu.

OKANIZM
21.09.2008, 11:46
Ofsporumuza bugunki corumspor macında basarılar diliyorum.haydi ofum liderliğe devam

Misina
21.09.2008, 19:23
Ofspor:0 Çorum:0

http://img263.imageshack.us/img263/4606/25885914xz5.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/7813/22646022yh1.jpg (http://imageshack.us)

http://img71.imageshack.us/img71/5006/46238632zs8.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/4923/40788966dd3.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/8215/43599661tr2.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/8259/75384986ib9.jpg (http://imageshack.us)

Cafer Bulur
21.09.2008, 19:30
corumsporu yenmeliydik,kacan 2 puana yazik oldu.
karadenizsporun hayal kirikligi yarattigi bir dönemde ofsporun basarisi bizi mutlu ediyor.
ben ofsporun renklerine hasta oluyorum.
önümüzdeki maclarinda basarilar diliyorum.

Selami Gürpınar
22.09.2008, 20:47
Ofspor'da teknik direktörü Yılmaz, buldukları fırsatları gole çeviremedikleri için bu maçtan 1 puan aldıklarını söyledi.
Reklam
Rakip kapandı

TFF 2. Lig 4. Grup'ta sahasında Çorumspor ile 0-0 berabere kalan Ofspor'da teknik direktör Erdoğan Yılmaz, buldukları fırsatları gole çeviremedikleri için bu maçtan 1 puan aldıklarını söyledi.

Yılmaz, Çorumspor'un çok iyi bir takım olduğunu belirterek, “Bize karşı çok iyi direndi. Bize fazla hareket alanı bırakmadı. Biz de lider olmanın getirdiği stres ile nasıl olsa yeneriz, mutlaka yeneriz düşüncesinde hakim olunca bulduğumuz fırsatları gole çeviremeyince maç berabere bitmiş oldu” dedi.

Her maçı kazanmak için çıktıklarını ifade eden Yılmaz, “Çorumspor'da o maçlardan biriydi.Bizler de erken lider olduğumuz için oklar bize çevrildi. Rahat bir oyun oynamadık. Deplasmanda daha iyi oynuyoruz. rakip kapanınca fazla etkili olamadık. Bulduğumuz fırsatları gol atabilseydik daha farklı olabilirdi ama golde yiyebilirdik” diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
28.09.2008, 10:32
Of kazanıp bekleyecek

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7499/detail/Of_kazanip_bekleyecek_.jpg

Ligde zirve mücadelesi veren Bordo-Mavi-Beyazlılar, Yimpaş Yozgatspor’u yenerek rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek
Geçtiğimiz hafta kendi sahasında Çorumspor ile golsüz berabere kalarak iki puan kaybeden ve bu kaybettiği puanlarla liderlik kodluğundan olan Ofspor, bugün deplasmanda Yimpaş Yozgatspor’a konuk olacak. Bordo-Beyaz-Mavili takımda teknik direktör Erdoğan Yılmaz, zirvedeki yerlerini kaybetmemek için mutlaka bu maçtan 3 puan almaları gerektiğini söyledi. Yılmaz, geçen hafta sahalarında grubun güçlü ekiplerinden Çorumspor ile berabere kaldıklarını belirterek, ''Sahamızda 2 puan kaybettik. Bu 2 puanı Yimpaş Yozgatspor karşısında telafi etmek istiyoruz'' dedi.

Ligde İyi Yerdeyiz
Yimpaş Yozgatspor karşısına 3 puan için çıkacaklarını ifade eden Yılmaz, ''Ligde iyi bir yerdeyiz. Zirvedeki yerimizi kaybetmemek için Yimpaş Yozgatspor'u mutlaka yenmeliyiz. Zor bir maç olacağını biliyoruz ama biz bütün hesaplarımızı kazanmak üzerine yaptık. Yozgat deplasmanından 3 puan alarak Trabzon'a gelmek istiyoruz. Bunun içinde futbolcularıma güveniyorum. 90 dakika iyi futbol sergileyerek isteğimiz üç puanı Yimpaş Yozgatspor’dan alacağız. Önümüzü görmek için bu maçı kayıpsız atlatmalıyız. Eğer bu maçtan isteğimiz üç puanı alırsak güzel günler bizi bekliyor” diye konuştu.

yaranozlu
28.09.2008, 16:59
10 kişiyi yenmeliydik. 1-1 iyi olmadı, zirve yarışında geride kaldık.

Misina
28.09.2008, 17:02
http://www.oflular.com/images/foto/21092008214845.jpg

galibiyet beklediğimz haftada deplasmanda 1 puan hiç yoktan iyidir.

Arenas
28.09.2008, 17:13
uzun bir maraton var hafataya yozgatla oynuyoz. 1. olan çankırı ise kardenizle. 2 takımımızda başarılı olursa hafta 1.yiz

yaranozlu
28.09.2008, 18:43
arenas yanlış baktın, yozgatla oynadık 1-1 bitti, haftaya Karssporla oynuyoruz.

reisoğlu61
28.09.2008, 19:14
Ofsporda ilgimi ceken bir konu var.
neden takimda 61 numarayi kimse almamis???

Selami Gürpınar
29.09.2008, 06:49
TFF 2. Lig 4. Grup'ta Yimpaş Yozgatspor, Ofspor ile 1-1 berabere kaldı. TFF 2. Lig 4. Grup'ta Yimpaş Yozgatspor, Ofspor ile 1-1 berabere kaldı.
Reklam
Yozgattan puanla dönüyor

Bordo- Beyaz Mavilerbugün Yozgatspor karşısında ikinci yarının 55.dakikasında 1-0 mağlup duruma düşmesiyle birlikte oyundan kopmayan Ofspor 71.dakikada Yaşar ile beraberliği sağladı.Karşılaşma bu sonuçla bitti. Çankırı Belediyespor'un Karadenizsphor'a mağlup olmasıyla birlikte Ofspor bir hafta aradan sonra tekrar liderliğe oturdu.

Stat: Bozok
Hakemler: Olgun Başdan xx, Murat Emin Özsakrak xx, Fevzi Demirhan xx
Yimpaş Yozgatspor: Göksel xxx, Serdar xx, Gürcan xx, Emrullah xx, Emrah xx, Davut xx, Tamer xx, Hakan xx, Ruşen xx (Dk. 74 Ümit x), Cenk xx (Dk. 58 Atilla xx), Halim xxx (Dk. 67 Ferhat x)
Ofspor: Muzaffer xx, Ekrem xx, Emrullah xx, Murat xx, Veyis xx, Savaş xx (Dk. 67 Hicabi x), Yaşar xxx, Zafer xxx, Sinan xx (Dk. 80 Aslan x), Vedat xx (Dk. 60 Aydın x), Baykal xx
Goller: Dk. 55 Halim (Yimpaş Yozgatspor), Dk. 71 Yaşar (Ofspor)

Sarı kartlar: Dk. 28 Emrulah, Dk. 33 Tamer, Dk. 65 Ruşen (Yimpaş Yozgatspor), Dk. 20 Emrullah, Dk. 82 Aslan, Dk. 90 Murat, Dk. 90 2 Ekrem (Ofspor)

Kırmızı kart: Dk. 63 Emrullah (Yimpaş Yozgatspor)

yaranozlu
29.09.2008, 12:26
bu haber yanlış, averaj hesabıyla ikinciyiz ayrıca maçımız da fazla. çorumla kars eksik maçlarını yense 4.yüz. 10 kişiyi yenebilirdik :(

Sacit
29.09.2008, 12:29
maçın bitimine 20 dk var.. rakip 10 kişi kalmış..
her şey güzel ama maçı alamadık, burda kafanıza vurun nasıl yenemedık diye..

:mad:

HALİT KARAKAŞ
30.09.2008, 09:01
Of kaçana yanıyor Yılmaz: Galibiyeti kaçırdık http://www.karadenizgazete.net/images/haber/39666_b.jpg

Ofspor'un teknik direktörü Erdoğan Yılmaz, ortaya koydukları güzel futbolun karşılığının 3 puan olması gerektiğini söyledi.Yılmaz, deplasmanda olmalarına rağmen Yimpaş Yozgatspor karşılaşmasına çok iyi başladıklarını belirterek, "Maç boyunca oyunun kontrolü bizdeydi. İkinci yarı oyundan düştüğümüz anda kalemizde golü gördük. Golden sonra takımımız yine toparlandı, rakip kaleye yüklendiğimiz anda arzu ettiğimiz golü bulduk" dedi. Yimpaş Yozgatspor karşısında ortaya konulan oyundan memnun olduğunu ifade eden Yılmaz, "İyi mücadele gösterdik. Skoru 1-1 yaptıktan sonra da çok gol pozisyonu bulduk. Bu pozisyonları iyi değerlendirebilseydik Yimpaş Yozgatspor deplasmanından 3 puan alarak Trabzon'a dönecektik. Bu oyunumuzun karşılığı 3 puan olmalıydı" diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
01.10.2008, 07:33
Zirve için Of

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7600/detail/Zirve_icin_Of.jpg

Bugün sahasında Karsspor’u ağırlayacak olan Ofspor, zirvedeki yerini korumak için sahadan mutlak galibiyetle ayrılmak zorunda
Ofspor, bugün saat 15.00’da sahasında ligin güçlü ekiplerinden Karsspor’u konuk ediyor. Levent Aktan’ın düdük çalacağı maçta Ofspor mutlak galibiyet hedefliyor. 9 puanla zirveye ortak olan Bordo-Mavi-Beyazlılar, Karspor’u yenerek hem ligdeki yerini hem de namağlupluğunu korumak istiyor. Bordo-Mavi-Beyazlılar’da cezalı olan Emrullah karşılaşmada yer almayacak

Zor Maç Olacak
Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, zorlu bir mücadeleye çıkacaklarını ifade ederek, “Bizim için bu maç son derece önemli. Her maç gibi bu maçada galibiyet parolası ile çıkacağız. İyi bir futbol oynayarak taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyoruz. Futbolcularıma güvenim sonsuz. Çalışmalarımızın karşılığını şimdiye kadar aldık bundan sonra da almak istiyoruz” dedi.

Misina
01.10.2008, 20:52
Karssporla kendi sahamızda oynadığımız maçı 3-1 kazandık.

Ofsporun gollerini Arslan(2) ve Mehmet Cihan attı.

Stat: İlçe

Hakemler: Levent Aktan xxx, Cihan Ataş xxx, Barış Turhan xxx

Ofspor: Sofu xxx (Dk. 56 Muzaffer xx), Ekrem xx, Murat xxx, Veysi xx, Savaş xxx, Yaşar xx (Dk. 87 Aydın ?), Aslan xxx (Dk. 69 Mehmet Cihan xx), Hicabi xxx, Zafer xxx, Vedat xx, Baykal xxx

Karsspor: Erol x, Berkan xx, Volkan x, Umut xx, Burhan x (Dk. 46 Sami x), Bülent x, Barış x (Dk. 46 Hakan x), Erdal xx (Dk. 73 Ali Kemal x), Tuncay x, Burak x, Uğur xx

Goller: Dk. 19 ve 38 Aslan, Dk. 86 Mehmet Cihan (Ofspor), Dk. 65 Uğur (Karsspor)

Sarı Kartlar: Dk. 14 Baykal, Dk. 36 Aslan, Dk. 48 Ekrem, Dk. 68 Yaşar, Dk. 80 Vedat (Ofspor), Dk. 70 Berkan, Dk. 77 Umut (Karsspor)

Ali Can
01.10.2008, 20:57
helal olsun of...
bu sene of 1. olacak gibi gözüküyor..

Misina
02.10.2008, 22:36
http://img128.imageshack.us/img128/1796/ofsporsonum7.jpg (http://imageshack.us)

Mustafa K. Demirbaş
02.10.2008, 23:03
tebrikler Ofspor

Burak_52
03.10.2008, 21:06
Bileği Bükülmüyor

Türkiye 2. ligi 4. grubunda mücadele veren Ofspor'a yan bakılmıyor. Bu zamana kadar oynadığı 6 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik alan ve540 dakikadır mağlubiyet yüzü görmeyen Bordo- Beyaz Mavililer bu haftayı pay geçirerek futbolculara üç gün izin verildi.

Ligde topladığı 12 puanla lider konumunda bulunan Ofspor'da yüzler gülerken Başkan Ercan Saral takımının aldığı sonuçlardan dolayı mutlu olduğunu belirterek”Geçen sene 14 yıl aradan sonra 3. ligde şampiyon olarak 2. lige çıkmıştık. Sezon başından beri söylediğim sözlerimi tekrar yeniliyorum. Bizim hedefimiz bu sene 2. ligde önce play off'a çıkmak daha sonra ise Bank Asya ligine yükselmektir. Tüm çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Ofspor takımı bunu futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi ve 12. adamı olan taraftarları ile kanıtlayacaktır. Yeterki bütün herkes buna inansın. Tüm of camiasını Bank Asya ligine kilitlenmesin ve takımlarına destsek olsunlar”dedi

Bu haftayı pay geçirecek olan Ofspor gelecek hafta Akçaabat Fatih stadında Akçaabat Sebatspor ile oynayacak olduğu maçın hazırlıklarına Pazartesi günü başlayacak. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz alınan başarılı sonuçlardan dolayı futbolcuların erken havaya girmemesi için onlara gerekli olan uyarılarını da yaptı. Yılmaz bu ligin altından çok sular geçecek. Uzun bir maraton önümüzü bekliyor. Şuanda lider olabiliriz. Ancak bu liderlik hevesine kimsenin kapılmamasını istiyorum. O yüzden her maçımıza ciddiyet içerisinde oynayacağız. Rehavet gördüğüm yerde kimsenin gözünün yaşına bakmam. Ben yıllarca kulübüde oturuyorum. Rehavete kapılan futbolcumda benimle birlikte kulübede oturur. Benim için Ofspor'un başarısı önemli”diye konuştu

HALİT KARAKAŞ
04.10.2008, 08:43
Of zirveyi sevdi

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7694/detail/Of_zirveyi_sevdi.jpg

İlk kez mücadele ettiği İkinci Ligde fırtına gibi esen ve lider Çankırı Belediyespor’un puan kaybetmesiyle ikinci kez liderlik kokluğuna oturan Ofspor’da büyük mutluluk yaşanıyor. Geçtiğimiz çarşamba günü kendi sahasında konuk ettiği Karsspor’u yenerek taraftarlarına büyük sevinç yaşatan Bordo-Beyaz-Mavililerde Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, ligde çok önemli bir galibiyet alarak liderliğe yükselmeyi başardıklarını söyledi.

Maçın Hakimiyeti Bizdeydi
Yılmaz, Karsspor karşısında üstün bir futbol ortaya koyduklarını belirterek, ''Maçın başından sonuna kadar hakimiyeti bizdeydi. Rakip defansın zaaflarını iyi değerlendirdik ve ilk yarıda bulduğumuz 2 gol bizi rahatlattı'' dedi. İkinci yarıya rahat bir şekilde çıktıklarını ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu: ''Daha çok skoru korumak için sahada mücadelemizi verdik. Sonunda 3 puanı 3 golle aldık” diye konuştu.

Lig Uzun Bir Maraton
Karsspor galibiyetle liderlik koltuğuna oturduklarını ifade eden Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, “Önemli olan lig sonuna kadar bu yerde kalmak. Lig uzun bir maraton. İyi takım kurduk, sahada iyi mücadele eden bir takım var. Zirvedeki yerimizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bundan sonraki maçlarımızda da taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

HALİT KARAKAŞ
05.10.2008, 09:43
Of mutluluktan uçuyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n8000/n7738/detail/Of_mutluluktan_ucuyor_.jpg

Kulüp Başkanı Saral, takımının aldığı sonuçlardan dolayı mutlu olduğunu söyledi
İkinci Ligde ilk yılı olmasına rağmen topladığı 12 puanla liderlik koltuğuna oturan Ofspor, bu haftayı bay geçiren takım oldu. Bu zamana kadar oynadığı 6 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik alan ve540 dakikadır mağlubiyet yüzü görmeyen Bordo- Beyaz Mavililerde, futbolculara verilen üç günlük izin yarın sona eriyor. Ligde topladığı 12 puanla lider konumunda bulunan Ofspor'da yüzler gülerken Başkan Ercan Saral takımının aldığı sonuçlardan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Saral, ”Geçen sene 14 yıl aradan sonra 3. ligde şampiyon olarak 2. Lige çıkmıştık. Sezon başından beri söylediğim sözlerimi tekrar yeniliyorum. Bizim hedefimiz bu sene 2. ligde önce play off'a çıkmak daha sonra ise Bank Asya ligine yükselmektir” dedi.

Bizi Destek Olsunlar
Başkan Saral, şöyle devam etti; “Tüm çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Ofspor takımı bunu futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi ve 12. adamı olan taraftarları ile kanıtlayacaktır. Yeter ki bütün herkes buna inansın. Tüm of camiasını Bank Asya ligine kilitlenmesin ve takımlarına destsek olsunlar” dedi. Bu haftayı pay geçirecek olan Ofspor gelecek hafta Akçaabat Fatih stadında Akçaabat Sebatspor ile oynayacak olduğu maçın hazırlıklarına Pazartesi günü başlayacak. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz alınan başarılı sonuçlardan dolayı futbolcuların erken havaya girmemesi için onlara gerekli olan uyarılarını da yaptı. Yılmaz bu ligin altından çok sular geçecek. Uzun bir maraton önümüzü bekliyor” şeklinde konuştu.

Benimle Birlikte Oturur
Şanda ligde lider olduklarını ancak bu liderlik hevesine kimsenin kapılmamasını istediğini dile getiren Bordo-Beyaz-Mavili takımın Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “O yüzden her maçımıza ciddiyet içerisinde oynayacağız. Rehavet gördüğüm yerde kimsenin gözünün yaşına bakmam. Ben yıllarca kulübede oturuyorum. Rehavete kapılan futbolcumda benimle birlikte kulübede oturur. Benim için Ofspor'un başarısı önemli. Çünkü sezon başında çok çalıştık. Bu çalışmamızın karşılığını da almak istiyorum. Bunun için her maç bizim için final. Bu finallerden de üç puan alarak hedefimiz doğrultusunda ligde ilerlemek istiyoruz. Bunun içinde herkes beklenenden daha çok çalışacak” ifadelerini kullandı.

Selami Gürpınar
07.10.2008, 16:34
Ligde oynadığı 6 maçta 12 puan toplayarak liderlik koltuğuna oturan Ofspor grubunda tek mağlup olmayan takım unvanını elinde bulunduruyor
Reklam
Bileği Bükülmüyor

Türkiye 2. ligi 4. grubunda mücadele veren Ofspor'a yan bakılmıyor. Bu zamana kadar oynadığı 6 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik alan ve540 dakikadır mağlubiyet yüzü görmeyen Bordo- Beyaz Mavililer bu haftayı pay geçirerek futbolculara üç gün izin verildi.

Ligde topladığı 12 puanla lider konumunda bulunan Ofspor'da yüzler gülerken Başkan Ercan Saral takımının aldığı sonuçlardan dolayı mutlu olduğunu belirterek”Geçen sene 14 yıl aradan sonra 3. ligde şampiyon olarak 2. lige çıkmıştık. Sezon başından beri söylediğim sözlerimi tekrar yeniliyorum. Bizim hedefimiz bu sene 2. ligde önce play off'a çıkmak daha sonra ise Bank Asya ligine yükselmektir. Tüm çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Ofspor takımı bunu futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi ve 12. adamı olan taraftarları ile kanıtlayacaktır. Yeterki bütün herkes buna inansın. Tüm of camiasını Bank Asya ligine kilitlenmesin ve takımlarına destsek olsunlar”dedi

Bu haftayı pay geçirecek olan Ofspor gelecek hafta Akçaabat Fatih stadında Akçaabat Sebatspor ile oynayacak olduğu maçın hazırlıklarına Pazartesi günü başlayacak. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz alınan başarılı sonuçlardan dolayı futbolcuların erken havaya girmemesi için onlara gerekli olan uyarılarını da yaptı. Yılmaz bu ligin altından çok sular geçecek. Uzun bir maraton önümüzü bekliyor. Şuanda lider olabiliriz. Ancak bu liderlik hevesine kimsenin kapılmamasını istiyorum. O yüzden her maçımıza ciddiyet içerisinde oynayacağız. Rehavet gördüğüm yerde kimsenin gözünün yaşına bakmam. Ben yıllarca kulübüde oturuyorum. Rehavete kapılan futbolcumda benimle birlikte kulübede oturur. Benim için Ofspor'un başarısı önemli”diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
10.10.2008, 20:31
Ofspor Başkanı Ercan Saral: Bu takımla iyi işler başaracağız Hep zirvede olacağız http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40192_b.jpg

YERİMİZ BELLİ
Ofspor Başkanı Ercan Saral takım olarak başarı için kenetlendiklerini ifade ederek, “Ofspor her zaman küçük değil büyük hedefler peşinde koşmuştur. Bu sezonda değişen bir şey yok. İlk 7 haftalık periyotta sergilediğimiz performans bunun açık bir göstergesi olsa gerek. Şu anda zirvenin bir adım gerisinde olabiliriz ama orayı ele geçirip bir daha bırakmayacağız” şeklinde konuştu.
ÜSTESİNDEN GELİRİZ
Hedefledikleri yolda ilerlediklerini de vurgulayan Başkan Ercan Saral, “Ofspor geçen sezon olduğu gibi bu yılda hedefi yakalayarak Bank Asya 1. Ligi’ne çıkacağına inanıyoruz. En azından yönetim olarak verdiğimiz emeğinin karşılığını almak istiyoruz. Teknik kadro ve oyuncularımıza güvenimiz tam. Onların vereceği destekle bu işin üstesinden geleceğimizden hiç kuşkum yok” şeklinde konuştu.
DERBİLER ÖNEMLİ
A.Sebatspor maçını kazanmak istediklerini de vurgulayan Başkan Ercan Saral, “Özellikle Trabzon derbilerinde alınacak sonuçlar zirveyi şekillendirme açısından çok büyük önem arz ediyor. Teknik kadro ve oyuncularımız bunun bilincinde. Dostluğun ön planda olacağı maçı kazanarak lige kaldığımız yerden devam etmek amacındayız” şeklinde konuştu.

HALİT KARAKAŞ
11.10.2008, 15:58
Ofspor gereğini yapar Yılmaz, “Hedeflerimiz doğrultusunda Sebatspor maçı bizim için büyük önem arz ediyor. Oyuncularım bunun bilinciyle kendilerine yakışan oyunu ve sonucu alacaktırlar” dedi http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40239_b.jpg

TEK HEDE VAR
Ofspor’un aklında varsa yoksa A.Sebatspor maçı var. Ligde zirve mücadelesi veren ve bir maç eksiğiyle Tokatspor’un ardından ikinci sırada yer alan Bordo-Mavi-Beyazlılar zorlu engelide kayıpsız geçerek zirve iddiasını sürdürmek istiyor. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz Sebatspor karşısında galibiyet dışında hiç bir şey düşünmediklerini söyledi.
GÜVENİM TAM
Sebatspor’un son iki haftada aldığı neticelerle yükseliş içinde olduğunu anımsatan Yılmaz, “Bu maç bizim için hedeflerimiz doğrultusunda çok büyük önem arz ediyor. Oyuncularımda bunun bilincinde. Kendilerine yakışan oyunu ortaya koyup istediğimiz sonuçla sahadan ayrılmamızı sağlayacaklardır. Her zaman olduğu gibi futbolcularıma güvenim tam” şeklinde konuştu.

HALİT KARAKAŞ
11.10.2008, 16:05
Ofspor gereğini yapar Yılmaz, “Hedeflerimiz doğrultusunda Sebatspor maçı bizim için büyük önem arz ediyor. Oyuncularım bunun bilinciyle kendilerine yakışan oyunu ve sonucu alacaktırlar” dedi http://www.karadenizgazete.net/images/haber/40239_b.jpg

TEK HEDE VAR
Ofspor’un aklında varsa yoksa A.Sebatspor maçı var. Ligde zirve mücadelesi veren ve bir maç eksiğiyle Tokatspor’un ardından ikinci sırada yer alan Bordo-Mavi-Beyazlılar zorlu engelide kayıpsız geçerek zirve iddiasını sürdürmek istiyor. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz Sebatspor karşısında galibiyet dışında hiç bir şey düşünmediklerini söyledi.
GÜVENİM TAM
Sebatspor’un son iki haftada aldığı neticelerle yükseliş içinde olduğunu anımsatan Yılmaz, “Bu maç bizim için hedeflerimiz doğrultusunda çok büyük önem arz ediyor. Oyuncularımda bunun bilincinde. Kendilerine yakışan oyunu ortaya koyup istediğimiz sonuçla sahadan ayrılmamızı sağlayacaklardır. Her zaman olduğu gibi futbolcularıma güvenim tam” şeklinde konuştu.

Sacit
12.10.2008, 16:56
A. Sebatspor 0 - 1 Ofspor

maç bitti..

tebrikler ofspor

Misina
12.10.2008, 16:59
Bu galibiyet iyi oldu.

Haftaya Tokata vurdukmu işler dahada güzelleşecek inşallah.

berkan402
12.10.2008, 17:15
ya ben bu maçta of a verecektim iddaa da unuttum bea..:(

macka61
12.10.2008, 17:47
ofspor doludizgin gidiyor helal olsun sebatta aşağı sıralarda kümeye doludizgin gidiyor tersine

Misina
12.10.2008, 18:30
http://img128.imageshack.us/img128/1796/ofsporsonum7.jpg (http://imageshack.us)

TFF 2. Lig 4. Grup'ta Ofspor, deplasmanda Akçaabat Sebatspor'u 1-0 mağlup etti.

Stat: Akçaabat Fatih
Hakemler: Kadir Sorguç xx, Tunahan Ertem xx, Emre Çelimli xx

Akçaabat Sebatspor: Can Emre xx, Adem x, Koray xx, Caner xx, Mehmet x, Hakan Akbulut xxx, Ziya xx, Rahman xx (Dk. 80 Taha ?), Ali x (Dk. 73 Enis x), Mutlu x, Gökhan xx (Dk. 46 Hakan Bayraktar x)

Ofspor: Muzaffer xx, Ekrem xxx, Emrullah xx, Murat xxx, Veysi, Yaşar (Dk. 75 Savaş x), Arslan xxx (Dk. 79 Mehmet Cihan x), Hicabi xx (Dk 88 Aydın ?), Zafer xxx, Vedat xxx, Baykal xxx,

Sarı Kartlar: Dk. 58 Koray, Dk. 90 Hakan Akbulut, Dk. 90+2 Ziya (Akçaabat Sebatspor), Dk. 60 Arslan (Ofspor)

Gol: Dk. 64 Yaşar (Ofspor)

yaranozlu
13.10.2008, 10:25
aslan parçaları, TOKATlamaya devam edin...

LazAnisT
13.10.2008, 13:56
Helal olsun.Sırada bu seneki en büyük rakipleri Tokat var.Onuda yenerlerse hedefe doğru tırmanış devam edecek.

Selami Gürpınar
13.10.2008, 14:07
Ofspor'da, Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, çok önemli bir galibiyet alarak yollarına devam ettiklerini söyledi..
Reklam
Erdoğan Yılmaz mutlu!

TFF 2. Lig 4. Grup'ta deplasmanda Akçaabat Sebatspor'u 1-0 yenen Ofspor'da, teknik direktör Erdoğan Yılmaz, çok önemli bir galibiyet alarak yollarına devam ettiklerini söyledi..

Yılmaz, her iki takım için de önemli bir karşılaşma olduğunu belirterek, ''Bizim üst sıralara doğru tırmanışımızın devam etmesi, Akçaabat Sebatspor'un ise üst sıralardan kopmaması açısından bu maç çok önemliydi'' dedi.

Her iki takımın da kötü saha şartlarına rağmen iyi mücadele ettiğini ifade eden Yılmaz, ''Saha zemininin kötü olması, kaliteli futbol ortaya konmasını engelledi. Her iki takım da oyuna temkinli başladı. Maçın geneline bakıldığı zaman atanın kazanacağı bir karşılaşma oldu. Golü bulan taraf bizdik ve haftayı 3 puanla kapattık. Çok önemli bir galibiyet aldık ve yolumuza devam ediyoruz'' diye konuştu.

HALİT KARAKAŞ
14.10.2008, 08:42
Ofspor tam yol ileri

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n9000/n8083/detail/Ofspor_tam_yol_ileri.jpg

TFF İkinci Futbol Ligi’nde mücadele eden ve geçtiğimiz haftayı bay olarak geçiren Ofspor’da ligin 8. haftasında Akçaabat Sebatspor karşısında alınan üç puanın mutluluğu yaşanıyor.
Tarihi boyunca resmi müsabakada Akçaabat Sebatspor ile ilk kez geçtiğimiz pazar günü Fatih Stadı’nda karşı karşıya gelen Bordo-Beyaz-Mavililer, 7 maçta 4 galibiyet 3 beraberlik alarak 15 puan topladı ve maç fazlalığıyla liderlik koltuğunda bulunan Tokatsporla arasında puan farkını korudu. Çarşamba günü kendi sahasında lider Tokatspor ile karşı karşıya gelecek Ofspor bu müsabakadan da üç puanla ayrılmayı hedefliyor. Trabzon temsilcisi hem liderlik koltuğunu geri almak hem de yenilmezlik ünvanını sürdürmek için mücadele edecek. Bunun içinde. Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, Tokatspor’u taraftarlarımızın desteğiyle yenerek bay olduğumuz haftada bizden aldığı liderlik koltuğunu geri alacağız. Tüm taraftarlarımızı bu maça bizi desteklemesi için bekliyoruz” dedi.

Fatih Öztürk
14.10.2008, 09:51
ofspor namağlup yoluna devam ederken kötü oynarkende kazanmasını cok iyi biliyor.a.sebat macında pekte iyi futbol ortaya konmadı.tabi bunda sebatın alan daraltmaları vede en azından tehlikeli bölgeden uzaklaşmak için vargücüyle puan isteği vardı.inşallah sebatta düzelir ne diyelim.
ama ofspor hakikaten yolunda dolu dizgin ilerliyor.tebrikler.

Burçak
14.10.2008, 09:56
Sebatın kaybetmesine üzülmemin yanınd Ofsporun kaanmasınada sevindim. çünkü Şampiyonluk mücadelesi veriyorlar.
hemde yine Tokat spor ile.
3. ligden beri devam eden bu ezeli rekabet busenede 2. Lig B de kaldığı yerden devam ediyor.
Ofspora başarılar. inşallah seneye Bank Asya da olur :)

Burçak
15.10.2008, 10:20
Of lideri ağırlıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n9000/n8127/detail/Of_lideri_agirliyor_.jpg

Ofspor Teknik Direktörü Erdoğan Yılmaz, “Zirve yarışındaki iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Bunun içinde bu zorlu maçta tüm taraftarlarımızı tribünde görmek istiyoruz” dedi. TFF İkinci Futbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Ofspor, bugün kendi saha ve seyircisi önünde bay geçtiği haftada kendinden liderliği alan Tokatspor’u konuk edecek. Saat 15.00’da başlayacak olan bu zorlu müsabaka Of İlçe Stadı’nda oynanacak. Geçtiğimiz pazar günü Akçaabat Sebatspor karşısında önemli bir galibiyet alarak zirve yarışındaki iddiasını sürdüren Bordo-Beyaz-Mavili takımda Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz, her iki takım için de önemli bir karşılaşma olduğunu belirterek, ''Bizim üst sıralara doğru tırmanışımızın devam etmesi, Akçaabat Sebatspor'un ise üst sıralardan kopmaması açısından bu maç çok önemliydi'' dedi.

Taraftarlardan Destek Bekliyoruz
Her iki takımın da kötü saha şartlarına rağmen iyi mücadele ettiğini ifade eden Yılmaz, ''Saha zemininin kötü olması, kaliteli futbol ortaya konmasını engelledi. Her iki takım da oyuna temkinli başladı. Maçın geneline bakıldığı zaman atanın kazanacağı bir karşılaşma oldu. Golü bulan taraf bizdik ve haftayı 3 puanla kapattık. Çok önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyetin moraliyle kendi sahamızda konuk edeceğimiz Tokatspor’u yenerek hem liderlik koltuğunu geri alacağız hem de hedefimiz doğrultusunda ligde ilerleyeceğiz. Bunun içinde taraftarlarımızı maça bekliyoruz” diye konuştu.
Günebakış

Burçak
15.10.2008, 15:51
şuanda ilk yarı 1-1 bitmiş. birazdan 2. yarı başlayacak.
39.' gol yemişiz
40.' atmışız.

Serdar A
15.10.2008, 15:57
Şu Ofspor'umuzu hayırlısıyla 1. lige çıkartsak ...

Süper lige çıkmak fazla uzun sürmez :)

Mustafa Önder
15.10.2008, 16:40
Bu sene Tokat ve Of çıkar bu gruptan farabi'nin dediği gibi Bak Asya da olursa çok daha rahat süper lige çıkabilir. O kadar zenginimiz var deler ofliler cörelüm bakalum:D

UğuR
15.10.2008, 17:08
TFF 2.Lig 4.Grup'ta Heyecan

TFF 2. Lig'de Trabzon Bölge takımlarının bulunduğu 4. Grup'ta bugün 15.00'da 5 maç oynanacak.İlk yarıları sona eren karşılaşmalarda ikinci yarılar devam ediyor müsabakalarda sondurum şöyle
Çorumspor 4-0 Arsinspor
Karsspor 1-0 Çankırı Bld
Ofspor 1-1 Tokatspor
Pazarspor 0- 2T.Karadenizspor
Y.Yozgatspor 2-3 Erzurumspor

3. LİGDE BUGÜN
Türkiye 3.ligi 2. grubunda bugün oynanan Sürmenespor-Erzincan maçını Yeşil- Beyazlılar 2-1 kazandı

Selami Gürpınar
15.10.2008, 17:13
Yarın lider Tokatspor ile karşılaşacak Ofspor'da, Başkan Ercan Saral, rakiplerini yenerek liderliği geri almak istediklerini söyledi.
Reklam
Trabzon futboluna yakışacak

TFF 2. Lig 4. Grup'ta sahasında yarın lider Tokatspor ile karşılaşacak Ofspor'da, kulüp başkanı Ercan Saral, rakiplerini yenerek liderliği geri almak istediklerini söyledi.

Saral, yaptığı açıklamada, Tokatspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, ''Bu maçı çok önemsiyoruz ve bu maça iyi hazırlandık. Tek amacımız lider Tokatspor'u yenmek olacaktır. Her şeyden önce Trabzon futboluna yakışır, iyi futbolla galip gelmek istiyoruz'' dedi.

Lider Tokatspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu da ifade eden Saral, ''İyi takım yapmışlar, onlar da ligde iyi gidiyorlar, rakibimizin durumu bizi ilgilendirmiyor. Bizim hedefimiz her zaman söylediğim gibi Bank Asya 1. Lig ve bunun için de rakiplerimizi yenmemiz gerekiyor. Tüm takım bunun bilincinde. Tek hedefimiz, Tokatspor maçında 3 puan. Hedefimiz Tokatspor'u yenerek liderliği geri almak'' diye konuştu.

Sezon içinde lider olmanın çok şeyi ifade etmediğini de kaydeden Saral, şunları söyledi:
''Amacımız sezon sonunda lider olmak. Galip gelirsek lider olacağız, aklımızın ucundan yenilgi hiç geçmiyor. Kesinlikle bu maçtan 3 puan istiyoruz. Benim tasvip ettiğim iyi futbolla galip gelmek, bu maçta da bunu yapacağımıza inanıyorum.''

macka61
15.10.2008, 17:32
arkadaşım maç oynandı 1-1 bitti bile

Selami Gürpınar
15.10.2008, 17:36
Maçın bittiğini biliyorum burda başkanın söylediklerini Yazdım..

Selami Gürpınar
15.10.2008, 17:37
TFF 2. Lig 4. Grup'ta Ofspor kendi sahasında Tokatspor ile 1-1 berabere kaldı.
Reklam
Berabere sonuçlandı

Hakemler: Serdar Karakaş xxx, Seçim Demirel xxx, Arda Özyıldırım xxx

Ofspor: Muzaffer xx, Ekrem xx, Emrullah xxx, Murat xx, Veysi xxx, Yaşar xxx, Arslan xxx (Dk. 84 Savaş x), Hicabi xxx (Dk. 70 Aydın x), Zafer xx, Vedat xx (Dk. 88 Mehmet Cihan?), Baykal xx

Tokatspor: Uğur xx, Taner xxx, Ogün xx, Gökalp xx, Fatih xx, Şamil xx, Kemal xx (Dk. 62 Sinan xx), Şahin xxx, Ahmet xx, Bülent xxx, Evren xx

Goller: Dk. 38 Bülent (Tokatspor), Dk. 40 Yaşar (Ofspor)

Sarı Kartlar: Şahin, Ahmet, Ogün, Bülent (Tokatspor)

Misina
15.10.2008, 19:01
İyi bir mücadele dışında futbol adına sahada pek bişey yoktu.

ofsporun attığı jeneriklik gol görülmeye değerdi.

Mustafa Önder
16.10.2008, 23:24
Sanırsam bu gruptan Of ve Tokatspor çıkacaktır. Çorumspor her ne kadar iyi sonuçlar alsa da bu istikrarın çok süreceği düşüncesinde değilim.

yaranozlu
17.10.2008, 10:01
Tokatı tokatlayamadık ya, hayret bişey. Hala etkisinden kurtulamadım. Geçen sene de haybeye verdik milleti ligde tutacaz diye şampiyonluğu. Geçen sene Tokata falan rahat üstünlük kuruyoduk ama bu sene iyi takım kurdular. Yine de yenmeliydik! :(

Burçak
17.10.2008, 10:22
Misina daha foto eklemiyosun. alıştırdın şimdi eklemiyosun olmuyor böyle:)

Misina
17.10.2008, 12:57
Misina daha foto eklemiyosun. alıştırdın şimdi eklemiyosun olmuyor böyle:)

abi haftaiçi maçlarına fotoğraf makinesi ve pil kombinasyonunu tutturmak zor oluyor. :)

haftasonu evden çıkarken maça diye çıktığım için fotoğraf makinesi yanımda oluyor ama haftaiçi 40 türlü iş var.

Yakında Devam edecem merak etme :)

reisoğlu61
17.10.2008, 14:09
ilgimi bir konu cekti Ofsporda.
neden bir Trabzon takimi olan Ofsporda 61 numarayi giyen futbolcu yok???

Fatih Ersoy
17.10.2008, 14:38
Süper lig'e doğru emin adımlarla ;)

Misina
17.10.2008, 16:50
ilgimi bir konu cekti Ofsporda.
neden bir Trabzon takimi olan Ofsporda 61 numarayi giyen futbolcu yok???

benimde aklımdan geçti.

Takımdaki Trabzonlu oyuncu sayısı az.Onlarda kendileri için özel anlamı olan numaralar seçmiş olabilirler.

mustafaction
17.10.2008, 17:43
hayde of süper lige

Selami Gürpınar
25.10.2008, 15:53
Ofspor'un kulüp başkanı Ercan Saral, bu maçın kendileri için 6 puanlık bir maç olacağını söyledi.
Reklam
Saral: 6 Puanlık Maç Olacak

TFF 2. Lig 4. Grup'ta hafta sonu deplasmanda Çankırı Belediyespor ile karşılaşacak olan Ofspor'un kulüp başkanı Ercan Saral, bu maçın kendileri için 6 puanlık bir maç olacağını söyledi.

Saral, yaptığı açıklamada, geçen hafta lider Tokatspor ile kendi sahalarında berabere kaldıklarını belirterek, ''Deplasmanda oynayacağımız Çankırı Belediyespor maçı bizim için Tokatspor maçından sonra çok önem kazandı. Kendi sahamızda kaybettiğimiz 2 puanı bu maçta telafi etmek istiyoruz. İyi bir şekilde maça hazırlanıyoruz, bir aksilik olmazsa bu maçtan 3 puan alarak Trabzon'a gelmek istiyoruz'' dedi.

Rakipleri Çankırı Belediyespor'un iyi takım olduğunu da ifade eden Saral, şöyle devam etti:

''Çankırı Belediyespor, ligin iyi takımlarından birisi. Mücadele ettiğimiz 5 takımdan birisi olarak görüyoruz. Bu maçı kazanmak durumundayız. Bizim için 6 puanlık maç olacak. Ama Ofspor için deplasman, kendi sahamız çok önemli değil. Ofspor deplasmanlarda daha iyi puanlar alıyor, daha iyi oynuyor, o anlamda bizim en küçük korkumuz ve tereddütümüz yok. Sahaya çıkarak Of'taymış gibi oynayarak 3 puanı alarak dönmek istiyoruz. Hedefimiz bu maçta kesinlikle 3 puan almaktır" diye konuştu.

Selami Gürpınar
25.10.2008, 15:53
http://spor61.net/images/news/ofspor.20080722150620.jpg
Ofspor'da teknik direktörü Erdoğan Yılmaz, rakiplerini bu maçta yenerek zirvedeki yerlerini sağlamlaştırmak istediklerini söyledi.
Reklam
Zirvedeki yerimizi sağlamlaştıracağız

TFF 2. Lig 4. Grup'ta hafta sonu deplasmanda Çankırı Belediyespor ile karşılaşacak olan Ofspor'da teknik direktör Erdoğan Yılmaz, rakiplerini bu maçta yenerek zirvedeki yerlerini sağlamlaştırmak istediklerini söyledi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, oynayacakları maçın Çankırı Belediyespor'un ligdeki konumu nedeniyle rakip için önemli olduğunu belirterek, ''Özellikle kendi sahalarında her maçı kazanmaları gerekiyor. Bizler bu maçı kayıpsız atlatarak zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz'' dedi.

Kazanmaları halinde rakiplerini önemli ölçüde yarışın dışına iteceklerini ifade eden Yılmaz, ''Kazanamasak da kaybetmek istemiyoruz. Yarışın içinde sonuna kadar var olmak için yolumuza kayıpsız devam etmeliyiz'' diye konuştu.

promise61
26.10.2008, 10:17
enbüyük ofspor başka büyük yokk!!!!!

yaranozlu
27.10.2008, 00:25
ya öne geçmişsin, korusana yaaaa.. yazık yazık, fırsatları harcıyoruz, umarım ihtiyacımız olmaz bunlara.

LazAnisT
27.10.2008, 00:46
Şmpiyonluk parolası kendi sahanda kazanacaksın deplasmanda kaybetmeyeceksin.Of nu takımların arasından sıyrılmalı.

Misina
27.10.2008, 11:00
Deplasmanda önemli rakipten 1 puan fena değil.Desteğe devam.

Faik Yılmaz
27.10.2008, 11:02
güzel gidiyoruz liglerin yenilmeyen bir kaç takımından biriyiz....

.....
29.10.2008, 02:07
Of çıksın ya. inşallah çıkar.daha bunun super ligi var :):)

legend_ts_61
29.10.2008, 14:44
gumbur gumbur gelıyor ofsporum....

Selami Gürpınar
02.11.2008, 01:49
Ofspor evinde oynayacağı Erzurumspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Başkan yardımcısı Nurettin Kalkan iddialı konuştu
Reklam
Kalkan ‘dan iddialı sözler

Lige fırtına gibi bir başlangıç yapan ancak son üç haftadır istediği skorları elde edemeyen Ofspor'da gözler Erzurumspor maçına çevrildi. Ofspor başkan yardımcısı Nurettin Kalkan Erzurumspor'u mutlaka yenmek için sahaya çıkacaklarını söyledi. Başkan yardımcısı Nurettin Kalkan Ofspor'un zirveyi hedeflediğini ifade ederek” Bu nedenle puan kaybına artık tahammülümüz yok. Erzurumspor'u yenerek ligdeki zirve yürüyüşümüzü sürdürmek istiyoruz Şampiyonluğa oynayan takımlar evlerinde puan kaybetmemeli “dedi

HEDEFİMİZ BELLİ

Ofspor başkan yardımcısı Nurettin Kalkan Ofspor'un bu sezon şampiyonluk paralısıyla yola çıktığını ifade ederek “ Yönetim kurulu olarak hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık. Sporcular ve teknik heyetinde bizi mahcup etmeyeceğini biliyoruz. Şuan mevcut bulunduğumuz yere 12 sezon sonra çıkabildik. Ancak Bank Asya ligine çıkmak için çok beklemeyeceğiz. Bu hedefimizi bu sezon gerçekleştireceğiz. Talihsiz maçlar oynadık ancak onlar geride kaldı.Erzurum maçı çıkış maçımız olacak “dedi

Fatih Oflaz
02.11.2008, 01:58
Of çıksın ya. inşallah çıkar.daha bunun super ligi var :):)

Hadi bakalım cıksın.Ama TRABZON'un önünde tutmak yok ona görE:)

yaranozlu
02.11.2008, 14:56
amma gıcık etmeye başladınız, öne geçip gol yemek ne oluyor! hadi göreyim sizi ikinci yarı cezayı kesin.

İY 1-1 Ofspor-Erzurum

pReN@_61
02.11.2008, 15:34
maç 2-2 devam ediyor

dakika 80...

pReN@_61
02.11.2008, 15:52
Of 2-2 Erzurum maç sonucu.

Misina
02.11.2008, 16:02
2-2 kötü oldu tokatın bay geçtiği çorumun kazandığı g-haftada 2 pun büyük kayıp

macka61
02.11.2008, 18:17
evet olmadı bu puan kaybı

Sacit
05.11.2008, 14:54
Ofspor 2 - 1 arsinspor

ilk yarı bitti

Faik Yılmaz
05.11.2008, 14:57
son dakikada gol yedik...

ApoCaN28
05.11.2008, 15:23
3-1 oldu...
arsin 10 kişi...

Faik Yılmaz
05.11.2008, 15:26
Arsinspora bundan sonra maçlarında sonsuz başarılar dilerim. :)

Misina
05.11.2008, 15:54
Ofspor:3 Arsinspor:1

Maç sonucu

Faik Yılmaz
05.11.2008, 15:57
bu çok güzel oldu . 2.liğe yükseldik....

karatasof
05.11.2008, 16:00
Ofsporum'da üst üste çok puanları saçtı.Umarım ilerde bu puanları çok aramayız.Arsin'e yeni hocasıyla başarılar dilerim.

ApoCaN28
05.11.2008, 16:01
Of u mu pilot yapsaydık:D

Şaka tabiki of iyi gidio bank asya yakışır...(bank asyada bir kardeniz takımı düşücek gibi...)

Sacit
05.11.2008, 16:10
Ofspor, erzurumspor ile berabere kalmasaydı eğer bu galibiyetin önemi çok daha iyi anlaşılacaktı. kendi evinde puan kaybetmeyecen..
önemli olan kazanmaktı ve de kazandık, hafta sonu Trabzon Karadeniz - Ofspor maçı tam bir derbi maçı olacak :)

Selami Gürpınar
05.11.2008, 18:59
TFF 2. Lig 4. Grup'ta Ofspor, sahasında Arsinspor'u 3-1 yendi.
Reklam
Galibiyet sevinci

TFF 2. Lig 4. Grup'ta Ofspor, sahasında Arsinspor'u 3-1 yendi.

Hakemler: Uğur Söylemez xxx, Barış Aydemir xx, Ahmet Alemdar xxx

Ofspor: Ergin xxx, Numan xxx, Emrullah xxx, Murat xx, Veysi xxx, Yaşar xx, Aslan xxx (Dk. 73 Sinan x), Hicabi xx, Hüseyin xxx, Vedat xx (Dk. 80 Mehmet x), Baykal xxx

Arsinspor: Okan x, Bayram x (Dk. 30 Mehmet x), Tuncay x, Deniz xx, Murat xx, Adem xx, Coşkun xx (Dk. 70 Hasan x), Mesut x (Dk. 68 Engin x), Bahtiyar x, Aşkın x, Varol x

Goller: Dk. 15, 22 ve 61 Aslan (Ofspor), Dk. 40 Murat (Arsinspor)

Sarı Kartlar: Dk. 76 Veysi (Ofspor), Dk. 86 Tuncay (Arsinspor)

Kırmızı Kart: Dk. 69 Okan (Arsinspor)

yaranozlu
05.11.2008, 19:10
akdeniz karadeniz, cezayı keseriz :) forza OFSPOR...

yalnız bu tür maçların pek önemi yok, asıl maç çorum ve tokatla oynanan maçlar olacak. bir de karadeniz maçı da çok önemli. üç maçtan en az 5 puan çıkmalı...

Misina
05.11.2008, 21:10
Maçı izlemedim izleyen arkadaşlar çok kaçırdık 10 olurdu dedi.

http://img66.imageshack.us/img66/5623/webmaster7331811785ff2.jpg (http://imageshack.us)

http://img66.imageshack.us/img66/3794/webmaster4024011493qn5.jpg (http://imageshack.us)

macka61
05.11.2008, 23:35
of bu sene çok iyi yanlış bilmiyorsam yenilgisiz gidiyorlar

Hamdi Karamahmutoğlu
06.11.2008, 18:33
Gonul isterki T.Karadenizspor'la birlikte Ofspor Yukselme grubuna yukselsinler ama Karadenizspor'un isi biraz zor gibi.

yaranozlu
09.11.2008, 17:08
çok kötü havlu attık ama hak ettik.

LazAnisT
12.11.2008, 13:44
Formalarının güzelliği yeter.Yemişim karadenizsporu.Arkandayız cesur yürekli çocuklar.Size yakışanı yapın ve layık olduğunuz yere emin adımlarla yürümeye devam edin!!!

Badaloğlu
12.11.2008, 16:06
Formalarının güzelliği yeter.Yemişim karadenizsporu.Arkandayız cesur yürekli çocuklar.Size yakışanı yapın ve layık olduğunuz yere emin adımlarla yürümeye devam edin!!!

Senmi yedin Kartadenizspor'u, yoksa onlar mı Of'un yenilmezliğine son vererek yediler sizi:D

Bu arada harbiden Adidas ne güzel yapmış formayı...

LazAnisT
12.11.2008, 16:09
Senmi yedin Kartadenizspor'u, yoksa onlar mı Of'un yenilmezliğine son vererek yediler sizi:D

Bu arada harbiden Adidas ne güzel yapmış formayı...
Küllerinden doğar o takım.Emin ol bu maç Trabzon karadenizspora tarafımızca yapılan bir kıyaktı:)

Badaloğlu
12.11.2008, 16:18
Küllerinden doğar o takım.Emin ol bu maç Trabzon karadenizspora tarafımızca yapılan bir kıyaktı:)

Obaaa... bizda yeduk:D:D

Misina
16.11.2008, 15:52
http://img66.imageshack.us/img66/5623/webmaster7331811785ff2.jpg

Ofspor:4 Pazar:2

Maç sonucu

Murat'
16.11.2008, 15:57
Güzel sonuç...Tebrikler Ofspor...İnşallah birinci lige çıkarsınız...

macka61
16.11.2008, 19:46
tebrikler ofspor

Misina
20.11.2008, 15:17
http://www.muzikseninle.com/player/index.php?radyo=139

Çorumspor Ofspor maçı canlı radyo yayını

Çorum:0 Ofspor:1 gol sinan maç devam ediyor.

UğuR
20.11.2008, 15:27
Ne yazık ki1-1 oldu.

Misina
20.11.2008, 15:30
Ne yazık ki1-1 oldu.

evet 1-1 oldu.

Kaptan Arslan Çıktı Sarı fırtına Zafer girdi sanırım Santrafor oynayacak.spikerin dediğine göre Çorum bastırıyor ama ilker yasine benziyor maç anlatımı :D

http://img66.imageshack.us/img66/5623/webmaster7331811785ff2.jpg

Çorum:1 Ofspor:1

Ofsporun golünü 64.dakikada Sinan Attı.

Birtan Karaman
24.11.2008, 13:27
Ofsporu teletext'den takip ediyorum hep:)Tokatın üstüne bi çıkamadık gitti:)

Sacit
26.11.2008, 14:09
Ofspor 2-0 y. yozgatspor

ilk yarı sona erdi.

irfan61
26.11.2008, 14:46
Ofspor 4-0 öne geçti

Selami Gürpınar
26.11.2008, 16:59
Of, Tokatla puanları eşitledi

Türkiye 2. lige 4. grubunda bugün oynanan 15. hafta maçlarıyla devam edildi.Tokatspor'un evinde Pazarspor'a puan vermesi ve Ofspor'un sahasında galip gelmesi ile aradaki puan farkı kapandı. 28'er puanda bulunan Tokat ve Ofspor arasındaki liderliği averaj belirliyor.Averajı iyi olan Tokatspor bu hafta liderliğini sürdürdü,A.Sebatsspor karşısında Çorumspor'un son dakikada bulduğu golle 3. sıradaki yerini korudu.Çorumspor ile aynı puanı paylaşan Karadenizspor 4. sırada bulunuyor.Evinde Çorumspor karşısında galip durumda iken maçın uzutma dakikalarında yediği golle yıkılan A.Sebatspor büyük bir avantaj kaybetti. Kırmızı- Beyazlılar 7. sıradaki yerini averajla korurlarken erzurumspor deplasmanından puansız dönen Arsinspor sondan ikinci sıraya kadar düştü

Toplu sonuçlar

Çankırı Bld:1- Karadenizspor:3

Tokatspor:1- Pazarspor:1

A.Sebatspor:1- Çorumspor:1

Erzurumspor:3- Arsinspor:1

Misina
26.11.2008, 19:42
http://img140.imageshack.us/img140/7776/webmaster3838769794hy7.jpg

Burçak
28.11.2008, 11:43
Zirveyi kovalayacağız

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n10000/n9812/detail/Zirveyi_kovalayacagiz_.jpg

TFF 2. Lig 4. Grup'ta sahasında Yimpaş Yozgatspor'u 4-1 yenen Ofspor'un teknik direktörü Erdoğan Yılmaz, sonuna kadar zirve mücadelesini bırakmayacaklarını belirtti.Yılmaz, yaptığı açıklamada, Yimpaş Yozgatspor karşılaşmasının kendileri açısından zor bir karşılaşma olmadığını belirterek, ''Sonuca çok erken gittik, farklı bir skor da olabilirdi. Maçın sonlarına doğru pazar günü maçımız olduğu için tempoyu biraz düşürdük'' dedi. Ligde lider Tokat'ın kendi sahasında puan kaybetmesi, Çorumspor'un takılması, Trabzon Karadenizspor'un da deplasmanda kazanmasıyla ligde 4 takımın yarışta söz sahibi olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Sonuna kadar zirve mücadelesini vereceğiz. Çankırı Belediyespor kaybederek yarışta geriye düştü. Direnci yüksek olan, kadrosu geniş olan, şans yanında olan takım bu yarışta ipi göğüsleyecektir. Trabzon Karadenizspor fikstür avantajı ile her takımdan daha şanslı duruma geldi, çok zorlu bir yarış bundan sonra bizi bekliyor'' diye konuştu.

Şahin_53
30.11.2008, 12:21
http://img213.imageshack.us/my.php?image=020808werder4yt2.jpg

Şahin_53
30.11.2008, 12:31
http://img213.imageshack.us/img213/526/020808werder4yt2.jpg (http://img213.imageshack.us/img213/526/020808werder4yt2.jpg)

macka61
30.11.2008, 17:21
ofspor 1-0 yenilmiş bugün

Selami Gürpınar
06.12.2008, 13:46
Ofspor başkanı Ercan Saral, aldıkları bu yenilgi ile zirve yarışında yara aldıklarını söyledi.
Reklam
"Zirve yarışında yara aldık"

TFF 2. Lig 4. Grup'ta deplasmanda Karsspor'a 1-0 yenilen Ofspor'da, kulüp başkanı Ercan Saral, aldıkları bu yenilgi ile zirve yarışında yara aldıklarını söyledi.

Saral, Karsspor karşısında ilk yarıda net gol pozisyonları bulduklarını, ancak bu pozisyonları iyi değerlendiremediklerini belirterek, ''Bu maçta golü atan kazanacaktı ve en ufak hatanın telafisi olmayacaktı. Rakibimiz penaltıdan gol buldu ve kazandı'' dedi.

Karsspor karşısında istedikleri futbolu sergileyemediklerini kaydeden Saral, ''Aklımızın ucundan bile bu yenilgiyi geçirmiyorduk. Zirve yarışından büyük yara aldık. Yükselme grubuna katılma şansımızı zora soktuk. Gelecek haftayı maç yapmadan geçireceğiz. Puan farkı açılmasın diye de bu maçtan 3 puan ile ayrılmamız gerekiyordu ama olmadı. Bunun için üzgünüz'' diye konuştu.

Selami Gürpınar
06.12.2008, 13:46
Yılmaz, son haftaya kadar takımlarının yarışın içinde olacağını söyledi.
Reklam
Sonuna kadar yarışta olacağız

TFF 2. Lig 4. Grup'ta bu haftayı maç yapmadan geçirecek olan Ofspor'un teknik direktörü Erdoğan Yılmaz, son haftaya kadar takımlarının yarışın içinde olacağını söyledi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, geçen hafta çok şansız bir şekilde Karsspor'a yenildiklerini belirterek, ''Son haftalardaki talihsizliğimiz bu maçta da devam etti. Çok sayıda pozisyon bulduk, iki şutumuz kale direğinden döndü, maç berabere bitecek derken çok şansız bir şekilde gol yiyerek mağlup olduk'' dedi.

Zirve mücadelesi ettikleri Çorumspor'un da maçını kazanmasıyla büyük avantaj kaybettiklerini de ifade eden Yılmaz, ''Avantajlı durum dezavantaja döndü. Önümüzde 4 tane kazanmamız gereken maç var. Son haftaya kadar Ofspor bu yarışın içinde yer alacak'' diye konuştu.Kasım ayı içerisinde 4 haftada 7 maç oynadıklarını kaydeden Yılmaz, şöyle devam etti:

''Bu, futbol adına bir cinayettir. Zaten bu yoğun tempoyu kaldıramayan ve sakatlanan çok sayıda futbolcu oldu. Doğru bir şey değil, aynı zamanda uzun seyahatlerden de yorgun düştük. Yoğun tempo diğer takımlar gibi bizi de olumsuz etkiledi.''

Misina
15.12.2008, 00:37
Erdoğan Hoca İstifa Etti.

LazAnisT
18.12.2008, 14:04
Ofspor başkanın bizzat ağzından bir arkadaşım duydu.''Çıkmak istemiyoruz'':)

Takıma destek olan yok.Yük birkaç kişinin sırtında.Bu şekilde yukarı çıksak ne olur

Ofspora en büyük yardımı yapan kişide bir Hayratlı olan Tırsanın sahibi Çetin Nuhoğlu.

Sacit
18.12.2008, 14:23

Takıma destek olan yok.Yük birkaç kişinin sırtında.Bu şekilde yukarı çıksak ne olur

Ofspora en büyük yardımı yapan kişide bir Hayratlı olan Tırsanın sahibi Çetin Nuhoğlu.

ilginç!!...

sancakbeyi_61
18.12.2008, 19:10

bunu taraftara da söyleselerdi de belki bizi ve futbolcularımızı taşlamazlardı ofta..

20 yasındakı cocuga tünelin üstünden tekme sallayanlara selam olsun..

Selami Gürpınar
29.12.2008, 17:07
Of Spor a gereken destek en kısa zamanda gelir inşallah.

Çok büyük iş adamları mal sahipleri bulunmakta Trabzonspor da olduğu gibi birlik bütünlük sağlanmalı.

reisoğlu61
31.12.2008, 00:30
son haftalarda ne oldu Ofspora anlamis degilim, neden bu puan kayiplari

OKANIZM
01.01.2009, 19:30

sadece gülüyorum..........cok komik

LazAnisT
07.01.2009, 15:44
sadece gülüyorum..........cok komikSana Komik gelen tarafını söylede bizde gülelim

yaranozlu
10.01.2009, 11:56
erzurumdan ismail, karabükten kaleci kadir ve güngörenden stoper kemalle kadrosunu güçlendiren Ofspor 2 maçta 4 puanla lider bulunduğu grubta son maçını kazanarak şampiyon olmak istiyor. Bu şekilde Aspendos kupasını kazanıp, kupayı boş olan (veya olmayan) müzesine götürmeyi planlıyor. Son haftalardaki ciddiyetsizliğin farkındayız, acil toparlanıp klasman grubunu lider bitirin!

kamyonetçi
15.01.2009, 19:05
Ofsporun klasmanda başarılı olacağını düşünmüyorum.Küme düşmezse harika olur.Umarım alınan oyuncular gidenleri aratmaz.

Hüseyin İlkin
18.01.2009, 14:03
Ofspor 2-0 Sebat

Dakika 33

kamyonetçi
18.01.2009, 16:36
Bugünkü maçta iyi oynayan Ofspordu ve hakettiği galibiyeti aldı.Özellikle yeni gelen oyuncuların ortaya koydukları performans takıma olumlu yansıdı.Özellikle Erzurumdan gelen İsmail mükemmel oynadı.Orta alanda hem koştu hemde çok iyi paslar attı.Uzun zamandır oynamayan Kazım attığı iki golle öne çıkanlardandı.Ofsporu beklediğimden iyi buldum umarım devamı gelir.

Sebatın işi oldukça zor görünüyor iyi bir santrafora ihtiyaçları olduğu kesin.

Misina
18.01.2009, 17:01
Erken gelen gollerle maç çabuk koptu.Yeni transferlerden İsmaili beğendim.Veysiyi aratmaz.