PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon'da GS Futbol Okulu olur mu?

UğuR
22.11.2013, 11:38
Trabzon'da Galatasaray Futbol Okulu açılıyormuş...
Olur mu olur...

Neler görmedi ki son dönemlerinde bu şehir; onu da görür.

Eskiden bırakın futbol okulu açmayı bir tek İstanbul takımının formasına rastlayamazdınız Trabzon'da.

Daha sonra zaman değişti. Başarıslıklar dönemi başladı. Televizyon, internet derken özellikle çocukların dikkati başka yönlere kaydı.

Kazananı tutar oldular.

Sonunda bugünlere ulaştık. Aileler çocuklarını etkileyip ikna edebilmek için yoğun çaba sarfediyorlar artık ama ne kadarının başarılı olabildiği tartışılır.

İşte Galatasaray'ın Trabzon'da futbol okulu açacak olması böyle bir tablounun ürünüdür. Doğru İstanbul'da Trabzonspor futbol okulları vardır, Trabzon'da da diğerleri olabilir.

Bizim tespitimiz başka...

Kentin geldiği aşamadır vurgulamak istediğimiz.

Meğerse proje Fatih Terim'in projesiymiş. Rize ve Pazar'da 3 yıldır varmış. Futbol okulunun işletmecisi Ömer Karaman, "gerekirse yetiştireceğimiz futbolcuları Trabzonspor'a da verebiliriz" diyormuş.

Çok da önemli değil, nasılsa onları da Galatasaray alıyor...

http://www.trabzonajans.com/trabzon/trabzonda-gs-futbol-okulu-olur-mu-h586.html

ilhan
22.11.2013, 11:40
Futbol okulu açmalarına ne gerek var? Nasıl olsa Trabzonspor'da parlayan futbolcuları vitrine çıkmadan ayartıp alıyorlar.

SADECETRABZON61
22.11.2013, 12:19
Bu Çok kötü bir haber Trabzon Şehrine yapılmış bir haksızlık madem Trabzonda sadece Trabzonspor var deniliyordu hani?

Tayfun Aydın
22.11.2013, 12:20
Çok acı bu kentin çocuklarının gayse forması giymesi ve eminim bu işi de bizden iyi yaparlar. Bakıyorum alt kademe takımlarımız çok başarılı ama bu seneye kadar doğru düzgün altyapıdan oyuncu alamadık. En son Mustafa şimdi Yusuf ve Kadir. Şehir de cevher var çıkarılıyor da ama bir türlü parlatılamıyor.

Bugün Mustafa Yumlu bana göre Türkiye nin kendini en iyi geliştirmiş defans oyuncusudur ve en formda olanıdır ama adama demediğimizi bırakmadık. Hadi Mustafa inat etti başardı ya diğerleri nolacak.

Kaya
22.11.2013, 12:50
Kulağa hoş gelmiyor...

HOPA'LI TS'Lİ
22.11.2013, 12:53
Olmaması gerekir.
Pes diyorum.

Yiğit Gayretli
22.11.2013, 13:14
Var ya zaten.

Ilelioglu
22.11.2013, 13:16
Cok kötü bir gelisme, Trabzon yavas yavas bütün degerlerini kaybediyor.

Bu gibi gelismeler biz Trabzonlulari kendi sehrimizden bile sogutabilir.
Halk ya tepkisini ortaya koyacak yada Trabzonspor deger kaybetmeye devam edecek, buda sehrin deger kaybetmesi anlamina gelir zaten.

Bugün Trabzonspor olmasa Trabzon'a yilda inen ucak sayisinda ciddi azalma olur. Buda Trabzon'a gelen insanlarin azalmasi demek, yani kisacasi Trabzon'a disaridan akan paranin azalmasi demek.

Yine kisacasi, kücük bir mesele gibi gözüken bu gibi seyler Trabzon'a cok sey kaybettirir. Secim Trabzon Halkinin...

..

Travelair
22.11.2013, 13:24
Barcelona ile böyle bir ortaklık düşünüyordum. Gelsin burda futbol okulu açsın. Onlar eğitsin, ilerde bizde oynasınlar. Sonraki amaçları da Barcelona olsun.

Ama gs'nin bu hamlesi dediklerime tamamen ters. Olmaması gereken bir gelişme. Bu konuya yönetim müdahele etmeli

Samet Türkmen
22.11.2013, 13:24
O kadar futbolcu verdik,şampiyon yaptık adamları yine de yaranamıyoruz arkadaş.

kürşat şen
22.11.2013, 13:34
bu işin olacağını sanmıyorum.
ki yani ben bir galatasaraylı olsam Trabzon gibi bir yerde açmaya kalkarım.yalan yok.
inanılmaz yetenekli gençler var bu topraklarda.ama gel gör ki bi türlü işleyemiyoruz..
kaldı ki fatih terim galatasaray'da değil artık.
galatasaray'ın da bu işle ilgileneceğini sanmıyorum çünkü uğraşacakları bir sürü dert var başlarında.
her mağlubiyet onları kaosa sürükleyecek ve bunun yüzünden de bu okul projesiyle ilgilenmeyecekler..
içinizi ferah tutun :)

Serdær
22.11.2013, 13:36
Sen kendi öz evlatlarının değerini bilmiyorsan gelir başkası alır götürür.

Benim açımdan problem yok . Şöyle yok , futbolcu olmak isteyenler için güzel haber.

Mehdi
22.11.2013, 13:43
Emre Belözoğlu da okul açıyordu Maçka'da. Az sakin olun bakaym ya. Trabzon'u aşağılamaya yer araysınız ha.

SADECETRABZON61
22.11.2013, 13:43
Aynı Şeyi fenerbahçe yapsa tepki dünyalar olurdu ama gs oldumu nedense tepki veren yok hani anti istanbulduk? Hani bizler için Tüm İstanbul takımları aynıydık? Ölmüşüz Ağlayanımız yok.

Ilelioglu
22.11.2013, 13:45
Aynı Şeyi fenerbahçe yapsa tepki dünyalar olurdu ama gs oldumu nedense tepki veren yok hani anti istanbulduk? Hani bizler için Tüm İstanbul takımları aynıydık? Ölmüşüz Ağlayanımız yok.

Aynen katiliyorum.

..

Jackal Wile
22.11.2013, 13:46
yasal olarak bir mani olacağını sanmıyorum bizim halkımız rağbet göstermezse zaten bir zaman sonra kendi kendilerine çekip giderler ama asıl sözkonusu şu artık trabzonda trabzonspordan başka bir takımın olacabileceğini düşünmeye başlayan insanlar var ve haklılarda bu bizim suçumuz kimsenin değil

İlker Gazioğlu
22.11.2013, 13:46
AÇAMAZ , başka birşey söylemeye gerek yok.

Mehdi
22.11.2013, 13:48
Bu arada tamamen varsayım üzerine yazılmış bir yazı. Kaynak yok. Açılırsa ne olur diyor adam. Haber sandım ben.

Ahmet Kuru
22.11.2013, 13:49
açmaya yeltenebilirler belki, ona birşey diyemem.
Ama AÇAMAZLAR...

Yukarıda arkadaşın dediği gibi. emre de maçkaya okul yapacaktı.yapabildi mi?

Furkan Özdem
22.11.2013, 13:49
Trabzonspor altyapı takımlarının şu an U-14 takımı hariç (2. sırada) hepsi lider durumda. Bu durum tesadüf mü? Tabi ki değil. Şimdi bu çocukları ğs ile mi paylaşacağız?

Tayfun
22.11.2013, 13:56
Trabzon'da olan yetenekli gençler harcanıp gidiyor. Trabzonspor kaç yıldır Trabzondaki gençlere sırtını dönmüş durumda.

Biz kendi gözümüzün önündeki yetenekleri görmezden gelirsek bu ve bunun gibi durumların ortaya çıkması sürpriz olmuyor benim açımdan.

Trabzonspor alt yapısına torpille adam alındığını Trabzonda yoldan geçen Mehmet dayı, bakkal Hasan amca bile biliyor bunu da belirtmek isterim .

UğuR
22.11.2013, 14:27
http://www.galatasarayfutbolokullari.org/futbol-okullari/trabzon-galatasaray-futbol-okulu

Adres: BELEMİR SPOR KOPLEKSİ. CUMHURİYET MAH.DEVLET SAHİL YOLU CD.DÜNYA TİCARET MERKEZİ KARŞISI. KAŞÜSTÜ/YOMRA/TRABZON

Telefon: 0549 523 61 61 – 0543 624 77 94

E- Posta: trabzonmerkez@galatasarayfutbolokullari.org

İşyerinden yazdığım için alıntı yapamıyorum...
Mehdi Reis ...saygılarımla...

Deniz Tosunoğlu
22.11.2013, 14:29
Galatasaray Fenerbahce'den daha sinsi. GS'yi duydugum an zaten midem bulaniyor.

SADECETRABZON61
22.11.2013, 14:43
Artık maalesef Trabzonda yaşayanlar hiçbir konuda tepkili değiller eski Trabzon yok Eskiden her anlamda trabzonluların sesi cıkardı şimdi maalesef ne Trabzonspor konusunda ne Ülkenin bulunduğu durum neticesinde Trabzon'dan hiç tepkiler yok..Yani artık Bazı şeyler ölüyor..

aaahmet61
22.11.2013, 14:45
türkiye den oyuncu çıkmıyor .futbolcu çıkaramazlar ama gs logosunun trabzon'umuzda dalgalanması hiç hoş bir durum olmaz izinde vermezler.

Faik Yılmaz
22.11.2013, 14:55
Bence yapılmalı....

Hatta en büyüğünden yapılmalı....

Ama kimse gitmemeli o okula..... rezil olmalılar...

Gerçi Trabzonsporun altyapısına gerçekten yeteneklilermi gidiyor yoksa torpillilermi oda ayrı bir soru işareti.....

Yani futbol fabrikası bir bölgeden her sene 2-3 as oyuncu çıkartamıyorsak altyapıda işleri doğru dürüst yürütemiyoruz demektir bu....

iyattara
22.11.2013, 14:56
Diyelim ki açıldı ki açılmış gibi görünüyor. Trabzondaki anne baba çocuğunu o okula gönderip gs formasıyla oynamasına izin verecek mi? Trabzondaki küçük çocuklar gidip gs forması giyip maç yapmak isteyecekler mi?! Bir allahın kulu gitmez ise zaten tutunamazlar. He talep olursa zaten açıp açmamaları bir şey ifade etmez.

Alika87
22.11.2013, 15:02
Istedigini yapar, Trabzon Trabzonsporun mali degil, Galatasaray yapar Fener'de, kimse engelleyemez. Burda anne babaya is düsüyor, kimse cocuklarini oraya yollamazsa iyice rezil olurlar. Bence bu iyi bir gelisme, sonucta herkes biliyor alt yapida torpil olayi cok yaygin, simdi disardan biraz baski gelirse, gencler Galatasaray okulunu tercih ederse, cünkü orada torpil yok, sartlar ve tesisler daha iyi, bizimkiler belki akillanir ve yine daha cok önem verir alt yapiya. Rekabet her yasam alaninda lazim olan birsey.

kürşat şen
22.11.2013, 15:05
bizimde orda burda futbol okullarımız var..
ordan sivrilen ya da alt yapıya aldığımız oyuncu var mı..

turgutlu
22.11.2013, 15:19
altyapı deyince midem bulanıyor. 20 sene önce ortaokuldayken bir amatör kulübün idmanlarına katılmıştım bir kaç hafta. bir akrabam o kulüpte oynuyordu bayağıda iyiydi , fener falan istedi ama kulübü bırakmadığı için gidemedi. neyse teknik direktör olacak 150 kiloluk dombili herif beni beğenmedi. ben forvet oynamak istiyorum adam beni defansa atıyor öyle mal mal bekliyorum defansta. üstelik akşama kadar işe gidiyorum ayakta yorgun argın , akşam 2 vasıtayla antrenmana gidiyorum , saatlerce deli dana gibi koştuktan sonra maç yapıyoruz ve benim adım atacak halim kalmıyor. gözlerde 4 derece miyop mecbur gözlüksüz oynuyorum. sonuç 2 haftalık futbol hayatım bitiyor. şimdiki veledler çok şanslı.

arifberkay
22.11.2013, 15:24
Olur olur gün gelir şikecilerde açar okulu

Oğuzhan Fidan
22.11.2013, 15:25
ayıptır rezilliktir koskoca trabzonspor buna izin veriyosa hepsi tasını tarağını toplayıp ... olup gitsinler. o şehirdede o renkleri dalgalandıran olursa allah belasını versin

Alika87
22.11.2013, 15:28
altyapı deyince midem bulanıyor. 20 sene önce ortaokuldayken bir amatör kulübün idmanlarına katılmıştım bir kaç hafta. bir akrabam o kulüpte oynuyordu bayağıda iyiydi , fener falan istedi ama kulübü bırakmadığı için gidemedi. neyse teknik direktör olacak 150 kiloluk dombili herif beni beğenmedi. ben forvet oynamak istiyorum adam beni defansa atıyor öyle mal mal bekliyorum defansta. üstelik akşama kadar işe gidiyorum ayakta yorgun argın , akşam 2 vasıtayla antrenmana gidiyorum , saatlerce deli dana gibi koştuktan sonra maç yapıyoruz ve benim adım atacak halim kalmıyor. gözlerde 4 derece miyop mecbur gözlüksüz oynuyorum. sonuç 2 haftalık futbol hayatım bitiyor. şimdiki veledler çok şanslı.

her insan futbolcu olamaz :D

biz izine gidince bizim koy takimin idmanlarina katiliyorduk. Takim süper amatörde oynuyordu, yani öyle kücük ve zayif bir takim degildi. Yapilan idman o kadar rezildi, inanilmaz. Bir saat ormanda kosuyorduk, sonra yarim saat mac, idman o kadar. Paslasma, alan dagilimi, defans, taktik, bunlar gibi en temel seyler hic calisilmadi bir ay boyunca. Almanyada bizim U15 takimlarimiz bile saha icinde daha organize ve herkes ne yapacagini biliyor. Amatörlerde seviye bu kadar düsükse, profesyoneller pek daha iyi olamaz. Amatörler genelde bir ülke futbolun aynasi.

Alika87
22.11.2013, 15:29
Olur olur gün gelir şikecilerde açar okulu

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1466

sen yaparken iyidir.

kudu_89
22.11.2013, 15:43
futbol şehri olduğumuza göre olur tabi ki.

Sencer Bulut
22.11.2013, 15:49
Trabzonlu olup istanbul takımı tutan o kadar adam gördüm ki gelinen süreçte bunların olması hiç şaşırtmıyor artık.

alper*
22.11.2013, 15:52
Olabilir. Talep olmazsa okul kapanır. Talep olursa okul faaliyetine devam eder. Trabzonspor altyapısından daha verimli olacaktır da.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

zekeriyya
22.11.2013, 16:07
sinir uclarına bir dokunuş bakalım tepki veriyormu
vermiyorsa ise
daha fazla uyuştur daha fazla yozlaştır.
oynanan oyun basit

turgutlu
22.11.2013, 16:10
başbakanın güneydoğuya kürdistan dediği bir ülkede , trabzona gassaray okulu açılması normal.

DEEP BLUE
22.11.2013, 16:16
Alışırsınız alışırsınız...

Yıllardır anlatıyorum projeyi, her şey bilinçli yapılıyor diyorum, gülüyorlar bana... Proje, Trabzon şehrindeki İstanbul taraftarı sayısı, % 50'nin üzerine çıktığı ana kadar devam edecek... Sonra geçmiş olsun zaten... 40.061 kişilik stadımıza bakar çay demleriz...

SADECETRABZON61
22.11.2013, 16:17
başbakanın güneydoğuya kürdistan dediği bir ülkede , trabzona gassaray okulu açılması normal.

Aynen Birde sözde Trabzon karadeniz en çok tepkiyi yer verecek yer sözde..Kimse tepki filanda vermez Türkiye gitse Trabzonlunun umurunda değil.

oflubektas
22.11.2013, 16:21
Trabzon-Merkez'de de fenerbahçe futbol kulübü vardı. 2 yıl evvel kapandı galiba. Millet içip içip taşlar, hatta kurşunlarmış orayı.

Şimdi gs'nin futbol okulu açmasına "vay efendim İstanbul'da da Trabzonspor'un var, onlar da burda açsın" demek, anayasal özgürlükler açısından doğru olabilir ama benim açımdan, hatta Trabzon şehri ve Trabzonspor camiası açısından saçmalığın, acziyetin ve rezilliğin doruk noktasıdır. İstanbul dediğin bir metropol, Trabzon ise en önemli motivasyon kaynağı Trabzonspor olan, Karadeniz kıyısında ufak bir şehir. Elma ile armut hikayesi...

Kubilay ŞAHİN
Şehirden de futboldan da uzaklaşmak istiyorum artık. Benim aşık olduğum memleketim bu değil. O okulu açtırabilen insanlar çok büyükler ellerini öpmek lazım.

Bu arada okulun Yomra da olması aklıma Ergun Gürsoy'u getiriyor..

İnsanımız insan değil ki artık şehrimiz kendimize öz olsun..

Kendisine yapılan o kadar haksızlığa rağmen üç kuruş için kör olmaya devam.. Cehalete devam.. Özünden kaybolmaya devam..

Lanet olsun böyle düzene.. Lanet olsun bu düzenin oyuncularına..

Ama benim hala evlatlarıma anlatacağım o eski Trabzon var.. Kimse kusura bakmasın.. Ben o Trabzon ile büyüteceğim yiğenlerimi evlatlarımı..

artvints
uzun vadede zararlı olur, hele bu şekilde başarısızlık devam ederse, şehrin rengi değişmeye başlar.başka şehir mi yok futbol okulu açacak?tabi bir yandan da altyapımı organizasyonumuzu da sorgulamak lazım.

Alika87
22.11.2013, 16:28
Bursaspor acsa, yada Genclerbirligi??

Çağdaş DENİZ
22.11.2013, 16:33
açamazlar

Yiğit Gayretli
22.11.2013, 16:34
Bu projenin varlığını kabul edip, bunun altyapıdaki cevherlerimizi sömürmek için yapıldığını düşünen arkadaşlar ne kadar da iyi niyetli. Muhtemelen Polyanna ile kan bağları da var.

Gs Store falan da açsınlar. Ne olacak sanki(!)

Kimse holigan olalım demiyor da "şehir takımı" olmakla da övünmeyelim bir daha. İmzamda yazan şeye gün geçtikçe daha çok inanıyorum...

DEEP BLUE
22.11.2013, 16:36
Ben Holiganım... Diğer renklerden nefret ediyorum... Bunları kendi şehrimde görme ihtimali beni delirtiyor!

lazkopatfaroz
22.11.2013, 16:37
Futbolcu ayartma şampiyonu gelsin senin şehrinde iyi futbolcuları cımbızla ayırıp alsın götürsün. Gözünden kaçanları da ayartma yöntemiyle elinden alsın.

Fatih Özkan
22.11.2013, 16:39
Düşüncesi bile hoş değil.

gudoz81
22.11.2013, 16:52
arkadaşları cesaretlerinden ötürü kutlamak lazım.

Mert'
22.11.2013, 17:16
Emrenin okul açma işine dönebilir bu durum.

Sefaenes
22.11.2013, 18:12
ergun gürsoy ulusoy gibi satilmislar oldukca gs okuluda acilir ömer temelli gibi olanlarda fb okulu acar ama buna Taraftar izin veririmi insallah vermez

Kadir
22.11.2013, 19:32
Efsanenin ölümü olur. O kadar net diyorum o şehirde buna izin verilirse efsanenin sonu olur.

jojuk
22.11.2013, 19:44
AÇAMAZ , başka birşey söylemeye gerek yok.
nasıl açamaz bal gibide açıyor işte

Samet Türkmen
22.11.2013, 20:00
Bazı konularda daha esnek olunmalı. Örneğin başka takımın formasıyla Trabzon'da gezilmez gibi insan haklarına aykırı,son derece iğrenç davranış.

Ömer SEVİNÇ
22.11.2013, 20:10
arz talep meselesi. insanlar gidecekse açsınlar. kimse gitmezse kapanır zaten. trabzonspor denen şeyi bitirecek bir şey varsa trabzon'a gs futbol okulu açılması değil, insanların o okula kayıt yaptırmasıdır.

Arrive
22.11.2013, 20:23
Çok üzülmeye başladım son aylarda konu Trabzonspor olunca. Ne hallerdeyiz.

Emre Emiroğlu
22.11.2013, 20:33
Gec bile kaldilar. Destekliyorum. Bizim gibi adamcilik yapmayacaklarina , kimseyi kayirmayacaklarina inaniyorum.

Adamlari bizden gidenler sampiyon yapti. Bizden adam almak ydrine bizdekileri kesfedip bedava getirmek daha mantikli tabi. Iyi yere kapak atmis olurlar. Bize mustehak

Ki ailelerin cocuklarini trabzonspordan cok galatasaray futbol okuluna gonderecegini dusunuyorum

Ender Kuyumcu
22.11.2013, 20:48
Üstyapı yetmemiş olabilir. Altyapıdan işi sağlama almak istiyorlar demek ki :)

Kazım Uzunboy
22.11.2013, 21:18
Açılsın, başlarına yıkılmazsa biz de bırakalım bu sevdayı..

gabriel omar
22.11.2013, 21:39
Açılsın,forma da satsınlar ,şehirde de gezsinler biz de 10 sene sonra hey gidi gençler bilmez Trabzonspor diye bir takım vardı bir zamanlar diye masal anlatalım.

Hızla sıradanlaşıyoruz ,halimiz hal değil.

İlyas Özdemir
22.11.2013, 22:22
gs store de açsınlar nasılsa azda olsa potansiyel müşteride çıkar

inception61
22.11.2013, 22:39
açanında açtıranında taaa... düttürü dünya:)

Adem Akyüz'
22.11.2013, 22:41
Müşteri olmadiktan sonra zaten kendiliğinden kapanacaktır. Ama gerekli tepkinin gosterilmesi lazım.

Ilelioglu
22.11.2013, 22:43
Koyma Ugur abi buraya, insanin ici aciyor. Eskiden övündügümüz degerleri kaybediyoruz birer birer.

Bu okul acildi ve konferansta mi yapildi?

http://www.galatasarayfutbolokullari.org/futbol-okullari/trabzon-galatasaray-futbol-okulu

Adres: BELEMİR SPOR KOPLEKSİ. CUMHURİYET MAH.DEVLET SAHİL YOLU CD.DÜNYA TİCARET MERKEZİ KARŞISI. KAŞÜSTÜ/YOMRA/TRABZON

..

SADECETRABZON61
22.11.2013, 22:45
Trabzonda yaşayan arkadaşlar uyuyor sanırım.

Enes Ünal Kaya
22.11.2013, 22:54

telefon numarasının sonuda 61 61 ..

böyle birşey olmamalı

Ahmet ÇOLAK
22.11.2013, 22:57
Trabzonda yaşayan arkadaşlar uyuyor sanırım.

trabzonda yaşıyorum ne yapmamı istiyosun mesela? gidip kursumu basayım? insanları tehdit mi edeyim? kusura bakmayın ben yoktan sebep yüzünden içeri giremem.. lakin adamların hakkı. sen eğer onca alt yapıyı kullanamıyorsan binlerce trabzonlu ve trabzonsporlu içinden adam yetiştiremeyip o ruhu öldürüyosan bırak diğer takımlar keşfetsin o yetenekleri..

memozcan
22.11.2013, 22:59
cincon futbol okulu açılıyorsa, fener spor okulu da açılmalıdır!! fenerden nefret edip de cincona sempati besleyenlerden tiksiniyorum!!

yatara
22.11.2013, 23:01
1 ay önce trabzondaydim, kuzenim okuldan cikan cocuklara soruyor hangi takimlisiniz yüzde 70 i GS veya FB diyor. Hele bitanesi vardi arkasinda TS cantasi ama GSyi tutuyor amcasi almis cantayi mecbur takiyormus. böyle giderse ilerde taraftarimiz kalmaz

erolizmts
22.11.2013, 23:03
Galatasaray kongre üyesi olan Erdoğan Bayraktar'ın Trabzonspor'u yönetmesini sindirebildiysen, Gs Futbol okulunu da sindirirsin, niye dert ediyorsun!?

Bayraktaroğlu
22.11.2013, 23:24
başka memleket mi kalmadı buraya açıyorsun kardeşim saçmasapan işler.açsa bile aileler göndermemesi lazım zaten o zaman agzının payını alır ceker gider

dağlıca61
22.11.2013, 23:51
çocuklarımızın beyinlerini yıkayan mahalle baskısı artık Trabzon şehrine kadar dayandı maalesef ancak onlar bu şehirde azınlıkta kalmaya mahkumdurlar.

Adem Akyüz'
22.11.2013, 23:57
Verilen adreslerde öyle bir okulun olmadığı anlaşıldı.. Trabzonda Galatasaray futbol okulu diye bir yer yok.. https://www.facebook.com/harun5561/posts/730063860354713

Recep Çaltepe
23.11.2013, 00:00
fener de açsın.. Destekçisi olurum.. Hatta fenerium da açsınlar.. Hususi kalkar ilk alışverişi de ben yaparım..

Murat 61
23.11.2013, 00:03
Pilot takım olarak bizi belirtsinler de iş resmiyete dökülsün bari.

Ilelioglu
23.11.2013, 00:08
Verilen adreslerde öyle bir okulun olmadığı anlaşıldı.. Trabzonda Galatasaray futbol okulu diye bir yer yok.. https://www.facebook.com/harun5561/posts/730063860354713

Ne kadar dogru acaba?

..

Adem Akyüz'
23.11.2013, 00:33
Ne kadar dogru acaba?

..

Göz göre göre yalan konuşacaklarını sanmıyorum. Öyle olsa bile gerçek ortaya çıkar ve bu sefer tepki daha sert olur. Ayrıca dava açılacak demişler. Harun Çelik'in de bu işin takipçisi olacağını düşünüyorum

cakalkerem
23.11.2013, 00:49
bu Trabzon da herşey olur....

Berke6198
23.11.2013, 00:54
Böyle bir şeye göz yumarsak, bu iş fb, bjk futbol okullarına kadar gider.

Hayır, Trabzon'da sadece Trabzon'lu futbolcular yetişmeli.

Sacit
23.11.2013, 00:56
İlgi görmez

OYılmaz
23.11.2013, 03:35
Kesinlikle olmaması gerekendir. Trabzonspor'un belli başlı değerleri vardır. Barcelona'da Real Madrid futbol okulu açmak neyse bu da o dur.

TSezgin61
23.11.2013, 04:55
Trabzonda böyle bir okul acilirsa yaziklar olsun bana, sana hepimizi...!!!!

Ondan sonra hicbirimiz cikipta Trabzonspor efsanesini anlatmasin...

Büyüklerimizin emanetine sahip cikamadik demektir !!!

Enisc
23.11.2013, 13:15
Şampiyonluk kutlanan 81. il olma yolunda ilerliyoruz..

ophius
23.11.2013, 13:20
resmi sitesinde fenerbahçemiz diyen bir trabzonspordan herşey beklenir

Bayraktaroğlu
23.11.2013, 16:55
açsın açsın sonucunu görür

hodlu
23.11.2013, 23:46
11 Yıldır neler gördük bu memlekette. Hele bu rezilliği de görürsek kapatalım dükkanı gidelim. Trabzonspor dinamitleri, şehrin ileri gelenleri neredeler, ne iş yaparlar. Bana küfür etseler bu kadar ağırıma gitmez. Olmaz bu iş olmaz, olmamalı. Ben Artvinliyim ama Trabzonspor hayatımın önemli parçası. Trabzon'da gs futbol okulunun ne işi var. Kocaeli'nde görüyorum fb-gs futbol okulları onu bile kaldıramıyorum...Birileri artık aklını başına toplasın...

Vkgz
23.11.2013, 23:50
olmaz böyle iş.

alperrr
24.11.2013, 13:11
ya açılsın kimse gitmeyince kapanır diyenlere kesinlikle katılmıyorum insan psikolojisini bilmek lazım yavaş yavaş içimize sinmeye çalışıyorlar ben trabzonda yaşıyorum ne yapiyim hapsemi giriyim diyen arkadaşta doğru söylüyor yalnız tepki illa hukuksuz olmaz diye bişeyyok taraftar toplanır istemiyoruz diye slogan atar tepkidir çekinirler bizler de bende yapmayı düşünüyorum telefon numarasını arayıpniye trabzonda böyle bişey yapmaya çalışıyorsunuz diye sorarım en azından motivasyonları azalır moralleri bozulur

28TS61
24.11.2013, 14:52
kesinlikle karsi cikilmalidir

balaban
24.11.2013, 14:55
bizdeki fener nefreti artmaya devam ederse oda olur

cakalkerem
24.11.2013, 14:58
trabzonda neler oldu okul neden olmasın......bize herşeyi kabul ettirdiler....

DNA-TS
24.11.2013, 17:21
2 gündür trabzondayım. Baya gördüm çoluk çocukta gese formasıgiymiş.
8 numara selçuk formasıyla uzunsokakta gezen çocuk uyuz etti beni. Akşam kalkınmada üni öğrencileri forma atkılı dolaşıyorlardı. Çoluk çocuk bunlara özenip dolaşıyorlar herhalde.
Sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum bu gidişle baya artacak gibi :)

Mustafa ÖZDEMİR
24.11.2013, 22:29
trabzon taraftarı buna göz yummaz...

Derbeder-53
24.11.2013, 22:48
2 gündür trabzondayım. Baya gördüm çoluk çocukta gese formasıgiymiş.
8 numara selçuk formasıyla uzunsokakta gezen çocuk uyuz etti beni. Akşam kalkınmada üni öğrencileri forma atkılı dolaşıyorlardı. Çoluk çocuk bunlara özenip dolaşıyorlar herhalde.
Sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum bu gidişle baya artacak gibi :)
Ben de Merkez'deyken avm'de bir tane pembeli ğs forması giyen kıza rastladım. Ona bindiğim bir minübuste de rastladım... Gıcık olmuştum. :D Üzerindeki Pembeli forma ona yakışmamaştı. Dedim; "Abla o forma ğs forması giyen erkeklere uygun. Sana istersem başka alırım." Oda dedi : "Bende Başka forma yok. Hangisini giyeyim?" Dedim ; "Trabzonspor. Bordo renğinde. Burağın kanlı forması sana yakışır!" Oda dedi; "Ya git işine. Burağın kanlı formasıymış. İşim yok!" Ona sordum; "Niye? Kendi memleketinin takımı değil mi Trabzonspor? Onu tutacan sonuçta." Oda dedi; "Artık devir değişti. Eskilerden de eser yok. Herkesin tuttuğu kendine!"

Demek neymiş bir takım tuttuğunu zorlatmayla tutturmak olmuyormuş. Onlara göre eskilerden eser yoktur ve devir değişmiştir.

Trabzon'lu salatasaraylılar tıpkı bir türküde geçen; "Devir değişti dostum, eskilerden eser yok." sözü gibidir....

Onlara aldırmamak lazım.

Öznur61
24.11.2013, 23:47
Valla millet ölmeyi bayılmak mı sanıyor dicem de, bu sene Trabzon'da çoluk çocuk gençleri hep bi galatasaray sevdası bürümüştü.İnşallah böyle bişey olmaz ama, ...

Fatih Kuloğlu
24.11.2013, 23:50
O kadarda değil . Eğer ki açılırsada maksimum 2 hafta veriyorum.

Rahmi Akkurt
25.11.2013, 00:59
Tabi Trabzon futbol şehri ve oyuncularımızın çoğu bu okullardan çıkıyor..

Sen yapamıyosun bırak galatasaray yapsın.

zafer6161
25.11.2013, 16:06
böyle bir okul yok,,,
haber tamamen şehir efsanesi

anlaşılamayan konu ise,
gs resmi sitesinden neden ısrarla böyle bir okulun var olduğunu iddaa ediyor :S

Alper Calik
25.11.2013, 16:48
Elbette olamaz.

My
25.11.2013, 17:05
Trabzon'da Galatasaray Futbol Okulu olduğu söylenen ve GS tarafından adresi verilen tesisin sahibi ile görüşüldü... Sitede verilen adreste GS Futbol okulu olmadığı, burada GS futbol okulu açılmasına ve tesislerin bu amaçla kullanılmasına asla izin verilmeyeceğini belirttiler... Söz konusu sitede, kendi tesislerinin adresinin Trabzon Galatasaray Futbol okulu olarak kullanılmasına müdahale edeceklerini ve adresi sildireceklerini söylediler... Bizde Trabzon'da benzeri girişimlere karşı demokratik hakkımızı her zaman kullanacağımı kamuoyuna tekrar hatırlatıyoruz...

GG

fındıkoğlu
25.11.2013, 17:28
Globalleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışan Türkiyede de artık bunları da gayet doğal karşılıyorum...
Bu ve buna benzer hertürlü çalışmalar ülke genelinde olduğu gibi TRABZON'da da pek tabi olabilir..... Bu okulların açılması demek orada yaşayan kimselerin iş sahibi olmaları demek ve en önemlisi de TRABAZON insanına istihdam demek. O olmaz bu olmaz diyerek TRABZONA yatırımları engellememek lazım... Benim açımdan çokta fazla bi sorun teşkil etmiyo şahsen.... Sanki bütün TRABZON kökenli oyuncuları yıldız yapıp para kazandıkta...!!!!! :cool:
Şöyle olabilir iş yöre halkına düşmekte fazla itibar göstermezsiniz çocuklarınızı bu kulüplerin okullarına yollamazsınız olur biter açtıkları gibi 1 yıl sürmez kapanır giderler....;)

poetricus
25.11.2013, 20:24
"Oy dedi yutkundu eğdi başını". OY!

zekeriyya
11.12.2013, 08:17
neden şaşırayım
şaşkınlık yaşayacağım tek bumu kaldı ?

Yiğit Gayretli
11.12.2013, 14:32
Hırsızların ve yalancıların bu forum sayfalarında yazıları yayınlanamaz arkadaşlar. Malum kişinin yazılarını paylaşmayalım lütfen.

GG'nin yaptığı telefon görüşmesi yukarıda yazılı.

Mehmet Mangan
11.12.2013, 14:33
Hırsızların ve yalancıların bu forum sayfalarında yazıları yayınlanamaz arkadaşlar. Malum kişinin yazılarını paylaşmayalım lütfen.

GG'nin yaptığı telefon görüşmesi yukarıda yazılı.
Hırsızlar ve yalancılar derken abi ?

Yiğit Gayretli
11.12.2013, 17:03
Hırsızlar ve yalancılar derken abi ?

Bir link paylaşılmıştı. Sildim ve uyarımı yaptım.

Silinmiş durumda olduğu için göremiyorsun haliyle...

asimavi
11.12.2013, 17:17
..haysiyetsiz şerefsizler...gidin kadıköyde beşiktaşta açın okullarınızı siz ancak birbirinize GEÇİRİRSİZNİZ bu planlarınızı ne de olsa aynı soydansınız...

jeepeers
11.12.2013, 17:18
bu okulun açılmasına eğer trabzon halkı tepki vermez ise yazıklar olsun hemşerilerime

İrva Yazıcıoğlu
11.12.2013, 19:42
Umarım bu rezalet gerçekleşmez.
Gerçekleştiği an diğer şehirlerden farkımız kalmayacak.
Bugün o okul açılırsa yarın fenerium da açılır bjk mağazası da,okulu da...
Bir kez o kapı açıldı mı daha sonu gelmez...

Burçak
11.12.2013, 22:11
Trabzonspor Yöneticisi Engin Kara , Galatasaray'ın Trabzon'da futbol okulu açmasıyla alakalı haberler üzerine , net ifadaler ile bu konunun üzerine gideceğini ve gereken ne varsa yapacağını söyledi.
http://www.manset61.com/d/other/098.png

AhmetG.
11.12.2013, 22:15
https://www.facebook.com/GurbetciGenclerr/posts/683090355055150

GGnin yazdığına göre okul açılmış.

Bu forumda ki tüm başlıklar kapatılsın. Çünkü artık şike, takımın kötü gidişatı, başkanın siyasetle kucaklaşması gibi söylemler artık inandırıcılığını kaybetmiştir.
İçerden yıkılıyoruz. Bize ne hacet dışardan düşman.

Kalbimizde eğer böyle bir olay yaşanıyor ve okul açılıyorsa herşeyi geçtim Trabzon insanı veya taraftarı buna müsaade ediyor sessiz kalıyorsa KAHROLSUN DEVRAN.

jojuk
11.12.2013, 22:33
Trabzon'da açılacağı iddia edilen Galatasaray Futbol Okulu ile ilgili gerçekleri ortaya çıkardı. Açılacağı söylenen Futbol Okulu aslında iki hafta önce resmi olarak açılmış, faaliyete geçmeyi bekliyor.
Trabzon'un Yomra ilçesinde özel bir halı saha ile anlaşan Galatasaray Futbol Kulübü 3 hafta önce iki hocasını bu spor kompleksine gönderip incelemelerde bulundu. incelemeler sonucunda spor kompleksi ile anlaşan Galatasaray, buraya futbol okulu açılması için girişimde bulundu.
Trabzon'daki Galatasaray Futbol Okulu'nda antrenör olarak ismi geçen Bilal Altuntaş ile yaptığımız görüşmede Futbol Okulu için spor kompleksi ile sözleşme yapıldığını, resmi olarak Galatasaray Futbol Okulu'nun açıldığı ve 2-3 hafta içerisinde faaliyete geçeceğini belirtti. Galatasaray Futbol Okulu Yomra'dan ve çevre ilçelerden oyuncuların katılımıyla hizmet verecek.

ccd6167
11.12.2013, 22:42
uyuyan sehir :)

yaziklar olsun sizlere

o sehirdekilere yaziklar olsun lanet olsun

cakalkerem
11.12.2013, 22:49
hayırdır açılıyor mu?

inception61
11.12.2013, 23:08
bunu açtıran zihniyet ilerde bir fb okulu açılırsa zırlamaya kalkarlarsa ben birilerine dalarım oda buna izin verenlere:cool:
nedir bu ğs sempatisi bu şehirde lanet olsun benim gibi trabzonlu olmayıp TRABZONSPORU TUTANLARA

Ilelioglu
11.12.2013, 23:43
Trabzon'da açılacağı iddia edilen Galatasaray Futbol Okulu ile ilgili gerçekleri ortaya çıkardı. Açılacağı söylenen Futbol Okulu aslında iki hafta önce resmi olarak açılmış, faaliyete geçmeyi bekliyor.
Trabzon'un Yomra ilçesinde özel bir halı saha ile anlaşan Galatasaray Futbol Kulübü 3 hafta önce iki hocasını bu spor kompleksine gönderip incelemelerde bulundu. incelemeler sonucunda spor kompleksi ile anlaşan Galatasaray, buraya futbol okulu açılması için girişimde bulundu.
Trabzon'daki Galatasaray Futbol Okulu'nda antrenör olarak ismi geçen Bilal Altuntaş ile yaptığımız görüşmede Futbol Okulu için spor kompleksi ile sözleşme yapıldığını, resmi olarak Galatasaray Futbol Okulu'nun açıldığı ve 2-3 hafta içerisinde faaliyete geçeceğini belirtti. Galatasaray Futbol Okulu Yomra'dan ve çevre ilçelerden oyuncuların katılımıyla hizmet verecek.

Ne hale geldik suraya bak. Trabzonspor efsanesini tamamen sonlandirmak istiyorlar.

..

Emirhan Makul
12.12.2013, 00:12
Olmaz

Kader KORELİ
12.12.2013, 00:16
Oldurulmaz

Samet Türkmen
12.12.2013, 00:29
Not: "Sen gs sempatizanısın" diye balıklama atlayacaksan bu satırdan sonrasını okuma.

Aşalım bunları. Birilerine engel olmaktansa onun yanına sen kendi yeni tesislerini aç ve insanlara tercih sun.

Ayrıca "Demokratik hakkımızı kullanırız" demiş bizimkiler. Diyelim ki gerçekten birileri futbol okulu açacak. Asıl buna engel olmak haklara aykırıdır. Ne biçim açıklama o ?

aksamvakti
12.12.2013, 00:31

Yazıklar olsun.. o halı sahaya bundan sonra adım atanlara..

erenslash
12.12.2013, 00:43
eee yemeyenin malını yerler bize müstahak

Yiğit Gayretli
12.12.2013, 08:46
Trabzon'da halk orayı basıp taşlı-sopalı mevzular çıkmıyorsa...

Fatih Birinci
12.12.2013, 09:22
Sadece gülüyorum :)

Ahmet Kuru
12.12.2013, 13:47
Yönetim Kurulu üyesi Engin Kara gerekenlerin yapılacağını söyledi.. Taraftar gruplarından bir tanesi o tesise gitse yeterli aslında...

Muhteva
12.12.2013, 14:07
Trabzon altyapısın dan son dönemler önemli oyuncular çıktı Türkiye liglerin de en çok Trabzon altyapısın dan yetişen futbolcu bulunuyor bunu görüp memleketimizin yeteneklerine çöreklenmek istiyorlar..!

Mehmet Dinç
12.12.2013, 14:19
Bu konu neden bu kadar abartıldı anlayabilmiş değilim..Eğer Trabzonsporlu olupta çocuğunu bu futbol okuluna yollayacak birileri varsa bırakın gs açsın futbol okulunu, yoksa da zaten kendiliğinden kapanacaktır..

arifberkay
12.12.2013, 14:20
Neden olmasın biz son 3 yıldır neler gördük te ne yapabildik...Bu da olsa birşey olmaz

Emrullah
12.12.2013, 14:32
La havle! Ya sabır!

Trabzonspor efsanesi ve Trabzon şehri efsanesi bitti, uzatmaları oynuyoruz.

Kime kızacağımı bilemiyorum. En iyisi hiç bir halt edemediğim için, Trabzonspor'a ve Trabzon şehrine bir katkım olmadığı için kendime kızayım. Bence sizlerde kendinize kızın.

Bitmişiz artık bitmiş...

GÖLONSA
12.12.2013, 14:38
Şuyüu vukuundan beter.

Böyle bir şeyin düşünülüyor olması bile azap verici.

Travelair
12.12.2013, 14:47
Kulüpler arasında medeni ölçüler içerisinde rekabet vardır. Dostluk yoktur. Dostluk para kazanan kurumlar arasında olmaz. İnsanlar arasında olur. Dolayısı ile dost kulübümüz aman onun talip olduğu futbolcuyu almayayım aman bilmem ne dersen o da gelir en zor anında senin elinden futbolcuları hortumlar gider.

Mert'
12.12.2013, 14:48
Engin Kara böyle dediyse okul hayırlı olsun.

CamilloVillegas
12.12.2013, 14:59
Bende Salatasarayın Trabzonda okul açmasını istemem, ama illa açıçaklarsa buyursunlar açsınlar, unutmayalım ki sadece rekabet bu.

Açıçakları okula yazdırılmak yoksa zorunlu hale mi gelecek? :)

Bir açıdanda iyi olur: Baştan zaten Trabzonsporda oynamak istemeyen genç yetenekler ayıklanır ve rengini belli eder. Trabzonsporu tercih edenler de rengini belli eder. Daha sağlıklı.

Aşırı tepki veriliyor. Liberalism!

Emrullah
12.12.2013, 15:14
Bende Salatasarayın Trabzonda okul açmasını istemem, ama illa açıçaklarsa buyursunlar açsınlar, unutmayalım ki sadece rekabet bu.

Açıçakları okula yazdırılmak yoksa zorunlu hale mi gelecek? :)

Bir açıdanda iyi olur: Baştan zaten Trabzonsporda oynamak istemeyen genç yetenekler ayıklanır ve rengini belli eder. Trabzonsporu tercih edenler de rengini belli eder. Daha sağlıklı.

Aşırı tepki veriliyor. Liberalism!

O zaman şikeciler gelir fenerium'unu da açar, futbol okulunu da kurar. Buna da kimse itiraz edemez.

Mideler genişlemiş artık. Herkes bir şekilde kırmızı çizgilerini sindirir hale gelmiş, tam istenilen kıvama geldik artık. Hayırlı uğurlu olsun Trabzon'a ve Türkiye'ye.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 15:21
Bu konu neden bu kadar abartıldı anlayabilmiş değilim..Eğer Trabzonsporlu olupta çocuğunu bu futbol okuluna yollayacak birileri varsa bırakın gs açsın futbol okulunu, yoksa da zaten kendiliğinden kapanacaktır..

Trabzonsporlu olup da yeğenini Fener'e satanları gördükten sonra çocuğunun SPOR yapması için buraya gönderene bir şey diyemem Mehmet.

Hepimiz demiyor muyuz, gerçek yetenekler harcanıyor, torpil iddialarını ortaya atanlar sen-ben-o değil miyiz?

O zaman bırakalım, gerçekten yeteneği olan çocuklar gitsin. Eğitimi iyiyse, geliştirsin kendisini. Sonra bonservis ödeyip alır büyüklerimiz. Sanki alışık olmadığımız şey...

İşin latifesi bir yana; kızıyoruz, tepki gösteriyoruz belki ancak ben bu durumu olumlu görüyorum (Galatasaray filan değil mesele Fener de olsa aynısını düşünürdüm). Çünkü, biz kendi kendimize kalınca aksiyon üretmekten aciz bir topluluğuz. Bizi kendimize getirecek, harekete geçirecek olaylar lazım. Tembeliz yani. İşte bu yüzden belki birileri bu durumu görür de "ya biz ne yapıyoruz, adamlar burnumuzun dibinde okul açıyor, iki sene sonra öğrenci sayısı bizi geçer, bunu şehre anlatamayız, öyleyse..." der ve

1) Trabzonspor Futbol Okulları'nı düzene sokarlar.

2) Futbol okulundan gelen çocukların, normal eğitimlerine devam edebilecekleri bir okul projesi içine girerler (Başka bir okulla anlaşmalı da olabilir ama Trabzonspor Okulu (kolej denmesin bir zahmet) kulağa daha hoş geliyor).

3) Hani diyorlar ya bazıları: Kulüp tarihin en büyük borç batağı içinde! Ha, diyelim doğru tespit, işte sana fırsat, doğru kullan alt yapını! Gidip de yıldız eskilerine Milyon Dolarlar harcama. Sahip olduğun potansiyelden faydalan. Elin oğlu gelip okul açıyor diye çıkardığın gürültünün yarısını icraatle geçirsen olurdu.

4) Futbol okulu, basketbol okulu, yüzme okulu, tenis okulu, Zigana'da kayak okulu, kürek okulu, su topu okulu... Trabzon lafta büyük şehir olarak kalmasın, gerçekten büyük şehir olacaksak ve hatta SPOR ŞEHRİ olacaksak kentin en büyük sanayi/hizmet kuruluşu Trabzonspor lokomotif olmalı.

5) Uzattım, kusura bakmayın. Klasik ve neo-klasik liberal akıma mensup değilim (hele Türkiye'deki liberalliği gördükçe gülesim geliyor) fakat rekabete inanıyorum. Ve tabii ki pazara.

Keşke yaptırmayacağım, açtırmayacağım yerine DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIM, DAHA FAZLA ŞEHİRDE AÇACAĞIM, DAHA FAZLA ÇOCUĞA ULAŞACAĞIM diyen yöneticilerimiz olsa...

CamilloVillegas
12.12.2013, 15:21
O zaman şikeciler gelir fenerium'unu da açar, futbol okulunu da kurar. Buna da kimse itiraz edemez.

Mideler genişlemiş artık. Herkes bir şekilde kırmızı çizgilerini sindirir hale gelmiş, tam istenilen kıvama geldik artık. Hayırlı uğurlu olsun Trabzon'a ve Türkiye'ye.

Haklısın,
bende istemem mi Trabzon il sınırında bir Trabzonsportaraftarlık kontrol teşkilatı kurulsun ve Salatalı veya Kanaryalıları hemen geri çevirsin. Ama olmuyor işte. Yok efem demokrasi avrupa, insan hakları felan.
Miğdeler bayağı genişlemiş.....

Ibo61
12.12.2013, 15:46
YÖNETICIMIZ ENGIN KARA FACEBOOKTA BUNU PAYLASTI BIRAZ ÖNCE!!!!!

Tüm trabzon ve trabzonspor trabzonsporlu aslan yürekli taraftarlarına. Dün bu sayfamdan yayınladığım galatasaray futbol okulu ile yazımda sizlere söz vermiştim ve yomra yavuzlar halı saha işletmesinin sahibi ismail hakkı büyük kal .ile yapmış olgum görüşmelerimde bu olaya göstermiş olduğu ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sizlerin huzurun ona bir borç bilirim ve o futbol okulu ile yapmış olduğu sözleşmeyi iptal etmiştir kendisine trabzon halkı ve trabzonsporlu olarak tekrardan çok tşk ediyorum ...inşallah trabzonda ekmek yiyen ve bizim çocuklarımızın futbol geleceğini trabzondaki amatör takımlarımızdan sağlaya devam edeceğiz trabzonsporun alt yapısı olarak amatör külüblerimizin yanında olacağıma söz veriyorum ...yine inşallah trabzondaki bütün halı saha sahipleri bu olaya duyarlı olur ve hiç bir halı saha trabzonda bunlara prim vermez diyorum ben sözümü tuttum şimdi.şehir olarak ve basımız büyüklerimiz bu olaya sahiplenelim....saygılarım engin kara .......yavuzlar halı saha sahibinede sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum tekrardan ...engin kara

AYYILDIZ
12.12.2013, 15:51
Durum halledilmiş hayırlı olsun.

Ilelioglu
12.12.2013, 16:01
YÖNETICIMIZ ENGIN KARA FACEBOOKTA BUNU PAYLASTI BIRAZ ÖNCE!!!!!

Tüm trabzon ve trabzonspor trabzonsporlu aslan yürekli taraftarlarına. Dün bu sayfamdan yayınladığım galatasaray futbol okulu ile yazımda sizlere söz vermiştim ve yomra yavuzlar halı saha işletmesinin sahibi ismail hakkı büyük kal .ile yapmış olgum görüşmelerimde bu olaya göstermiş olduğu ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sizlerin huzurun ona bir borç bilirim ve o futbol okulu ile yapmış olduğu sözleşmeyi iptal etmiştir kendisine trabzon halkı ve trabzonsporlu olarak tekrardan çok tşk ediyorum ...inşallah trabzonda ekmek yiyen ve bizim çocuklarımızın futbol geleceğini trabzondaki amatör takımlarımızdan sağlaya devam edeceğiz trabzonsporun alt yapısı olarak amatör külüblerimizin yanında olacağıma söz veriyorum ...yine inşallah trabzondaki bütün halı saha sahipleri bu olaya duyarlı olur ve hiç bir halı saha trabzonda bunlara prim vermez diyorum ben sözümü tuttum şimdi.şehir olarak ve basımız büyüklerimiz bu olaya sahiplenelim....saygılarım engin kara .......yavuzlar halı saha sahibinede sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum tekrardan ...engin kara

Dogruysa Engin Beye bir tesekkürü borc bilirim, tesislerin sahibinede yaziklar olsun, dededen babasindan ona kalan mirasa böyle mi sahip cikiyor! Kim bilir nasil ikna oldu.

..

Bud Spencer
12.12.2013, 16:27
Tesekkurler engin kara

Mehmet Dinç
12.12.2013, 16:30
Trabzonsporlu olup da yeğenini Fener'e satanları gördükten sonra çocuğunun SPOR yapması için buraya gönderene bir şey diyemem Mehmet.

Hepimiz demiyor muyuz, gerçek yetenekler harcanıyor, torpil iddialarını ortaya atanlar sen-ben-o değil miyiz?

O zaman bırakalım, gerçekten yeteneği olan çocuklar gitsin. Eğitimi iyiyse, geliştirsin kendisini. Sonra bonservis ödeyip alır büyüklerimiz. Sanki alışık olmadığımız şey...

İşin latifesi bir yana; kızıyoruz, tepki gösteriyoruz belki ancak ben bu durumu olumlu görüyorum (Galatasaray filan değil mesele Fener de olsa aynısını düşünürdüm). Çünkü, biz kendi kendimize kalınca aksiyon üretmekten aciz bir topluluğuz. Bizi kendimize getirecek, harekete geçirecek olaylar lazım. Tembeliz yani. İşte bu yüzden belki birileri bu durumu görür de "ya biz ne yapıyoruz, adamlar burnumuzun dibinde okul açıyor, iki sene sonra öğrenci sayısı bizi geçer, bunu şehre anlatamayız, öyleyse..." der ve

1) Trabzonspor Futbol Okulları'nı düzene sokarlar.

2) Futbol okulundan gelen çocukların, normal eğitimlerine devam edebilecekleri bir okul projesi içine girerler (Başka bir okulla anlaşmalı da olabilir ama Trabzonspor Okulu (kolej denmesin bir zahmet) kulağa daha hoş geliyor).

3) Hani diyorlar ya bazıları: Kulüp tarihin en büyük borç batağı içinde! Ha, diyelim doğru tespit, işte sana fırsat, doğru kullan alt yapını! Gidip de yıldız eskilerine Milyon Dolarlar harcama. Sahip olduğun potansiyelden faydalan. Elin oğlu gelip okul açıyor diye çıkardığın gürültünün yarısını icraatle geçirsen olurdu.

4) Futbol okulu, basketbol okulu, yüzme okulu, tenis okulu, Zigana'da kayak okulu, kürek okulu, su topu okulu... Trabzon lafta büyük şehir olarak kalmasın, gerçekten büyük şehir olacaksak ve hatta SPOR ŞEHRİ olacaksak kentin en büyük sanayi/hizmet kuruluşu Trabzonspor lokomotif olmalı.

5) Uzattım, kusura bakmayın. Klasik ve neo-klasik liberal akıma mensup değilim (hele Türkiye'deki liberalliği gördükçe gülesim geliyor) fakat rekabete inanıyorum. Ve tabii ki pazara.

Keşke yaptırmayacağım, açtırmayacağım yerine DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIM, DAHA FAZLA ŞEHİRDE AÇACAĞIM, DAHA FAZLA ÇOCUĞA ULAŞACAĞIM diyen yöneticilerimiz olsa...

Bu sözlerin altına imzamı atarım..

eltfox
12.12.2013, 16:59
Bu konu kapanmıştır sanırım ama ben yine de yorum yapma ihtiyacı hissettim. Şimdi tabii ki burası hepimizin ülkesidir ve adamlar yatırım yapmak isterse yapar. Biz de Türkiye'nin her yerinde okul açabiliriz. Kimse engel olamaz. Bu aşikar. Adamlar da açabilir kanunen haklarıdır. Trabzon'da GS store yok mu? Önemli olan iş yapıyor mu ona bakalım. Ben Samsunlulara diyorum hep, hiç kimseyi suçlamayın. Sırtınızdaki formalara bakın, Samsunsporun bu günkü hali sizin eseriniz en başta. Her biriniz bir forma alsa bugün camianız farklı yerde olurdu...
Ben isterim ki benim şehrimin evladı Trabzonspora hizmet etsin. Ben takımım için top toplamaya razıydım çocukluğumda, yeter ki o statda olayım, bir yardımım olsun. Yalnız benim diyeceğim şu, şimdi Trabzonspor kim ne derse desin ülkemizin en büyük şehir takımıdır. Diğer hiçbir şehirde bu denli taraftar yoğunluğu olan takım yok. Bursa, ve Eskişehir biraz ama bizim seviyemizdeki bir bağlılık belki dünyada bulunmaz.

Şimdi adamlar buraya okul açar mı, açma hakkı var tabii ki. ama asıl bizim düşünmemiz gereken bu denli sahip çıktığımızı söylediğimiz bir kulüp var iken eğer Trabzonlu biri çocuğunu gidip GS, BJK,...x bir takımın alt yapısına veriyorsa, ya da bizim çocuğumuz o takımın alt yapısına gitmek istiyor, ne bileyim ilerde o takımın formasını giymeyi hayal ediyorsa bizde, bizim camiamızda, yönetimimizde büyük hata vardır en başta. Benim sahip çıkamadığım değere el gelir sahip çıkar. Eli suçlamaktansa kendimize bakalım derim. Yönetimimize büyük görev düşüyor burada. Kulübümüzü cazibe merkezi haline getirmeliyiz el ele verip.Yoksa, karagöz hacivat, baklava, nasreddin hoca örnekleri gibi el gelir bizim öz değerimize sahip çıkar elbet...

Bu arada bu sahip çıkmanın göstergesi yalnız elimizdeki değil kalbi bizimle çarpan, bize hizmet etmiş değerlere de sahip çıkmakla olur. Tolga Zengin kardeşimizin rahmetli annesine Allah CC' den rahmet ve ailesine de başsağlığı dilerim.

zekeriyya
12.12.2013, 17:14
proje insanı varmı
projeler varmı
bunlardan çıkar sağlamayacak varmı
o zaman al sana TRABZONSPOR

Burçak
13.12.2013, 14:50
Travesti Ğs o okul elinizde patlar öyle. burayı başka yerle mi karıştırdınız

arifberkay
13.12.2013, 14:53
Engin Bey kahramanlık yapmak istiyorsa çalınan haklarımzı geri alsın bakalım.Ucuz kahramanlı gibi geliyor bana bunlar

Bayraktaroğlu
13.12.2013, 22:28
başkan kabadayı olur da yöneticisi olmaz mı elbette o da böyle artistlikler yapacak.

alperrr
22.12.2013, 10:39
Engin Bey kahramanlık yapmak istiyorsa çalınan haklarımzı geri alsın bakalım.Ucuz kahramanlı gibi geliyor bana bunlar

13-12-2013 22:28 muts61 başkan kabadayı olur da yöneticisi olmaz mı elbette o da böyle artistlikler yapacak.

hiç te ucuz değil size söyliyim psikolojiyi hiç bilmiyormuş gibi konuşmayın yöneticiye helal olsun büyük adammış bu konuyu hallettiği için kasılabilirde bence

gs futbol okulu yok katude fb li taraftar toplulukları bunlar ufaktan başlayıp özellikle bizim direncimizi kırıp bizi ayağa düşürüp alay etmek isteyeceklerdir Trabzon şehrinin bağımsız ve dik duruşu onların zorlarına gidiyor bu direnci bir kırarlarsa sıradan bir Anadolu takımından farkımız kalmaz karabüke giden fbnin karşılanmasında izdiham yaşandı antepe giden bjk sevgi gösterileriyle karşılandıya benzer haberler okuruz

makif61
22.12.2013, 15:01
Klasik Gs camiası,her zaman söylemişimdir bu gs hep bizim gibi insani değerleri saf olan trabzon şehrini gizli gizli uşağı gibi kullanmıştır.Geçen senelerde elimizden aldığı topçuların hepsinin kafalarına girip gizli gizli, çocuk oyuncağı gibi oyuncularıızı bonservissiz almıştır.Aziz yıldırım bile adam gibi gelip kapımızı çalardı bir futbolcu istediğinde.

gökhants1966
22.12.2013, 16:17
Trabzonda trabzonsporun dışında hiçbir takım okul açamaz.Bu sevindirici bir durum.

Fakat trabzonspor altyapısı içler acısı.Asıl konuşulması gereken durum bu.

Bende istemem gelsinler trabzonun gençlerini kapsınlar diye.

Ama trabzonspor bu konuda eğer ciddiyse altyapı konusunu tekrar ele alması gerekir.

Biz kullanamıyorsak başkaları gelsin oyuncu yetiştirsin.En azından ülkenin faydasına olur.