PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jose Bosingwa O Tekmeyi Kime Attı

Hasan Habip Özbay
17.11.2013, 17:59
Gençlerbirliği maçına gittik özellikle ilk golde çılgına dönmüştü bence o tekme rakip futbolcuya değil kendi arkadaşlarının isteksiz mücadelesine idi

Mustafa'
17.11.2013, 19:49
http://www.manset61.com/bosingwa-cildirdi-19704h.htm

böylede bi haber var doğrumudur bilemem

Adem Akyüz'
17.11.2013, 19:52
Kime attı bilmiyorum ama Gençlerbirliği oyuncusuna atmadığı kesin..

Fatih Özkan
17.11.2013, 19:54
Kime attı bilmiyorum ama Gençlerbirliği oyuncusuna atmadığı kesin..

Aynen öyle...
Direk kendi takım arkadaşlarına, ruhsuz mücadeleye, Hocasına, yenilgiye atılan bir tekme idi...

ophius
17.11.2013, 20:45
adam isyan etti çok net
haftalardır takımda birşey yapmaya çalışan ender canlılardan birisi

SEDER
17.11.2013, 20:49
adam oyuna çok kızmış. bu hareket bile adamdaki kazanma hırsının göstergesi. bence kaptan bosingwa yapılmalı. herkes bosingwa korkusundan adam gibi oynar..

Samet Yildirim
17.11.2013, 20:49
Isyan etti...delirdi ve atti...Kendi takimina..

Rakip oyuncu ile alakasi yok...

Ama yapma be bize lazimsin...

Mert M.
17.11.2013, 20:53
Onu bunu bilmem de, milli maç arasını da sayarsak adam rahat 1 ay top oynamayacak.

sasort
17.11.2013, 21:06
adam oyuna çok kızmış. bu hareket bile adamdaki kazanma hırsının göstergesi. bence kaptan bosingwa yapılmalı. herkes bosingwa korkusundan adam gibi oynar..

bu adam her maç sonu koşmayanı döver be

henriue her maç sonu abone olurdu

artvints
17.11.2013, 21:15
biraz pozisyonla da alakalıydı.uzun süre topu alamamıştık, adam da topu saklıyordu ve tabi ikili sıkıştırmaya, pres yapmaya gelen yoktu.o da attı tekmeyi ve gitti.vallahi o an ben de duygularıma tercüman olmuş gibi hissettim.ama tabi yapmasa daha iyiydi.

Adem Akyüz'
17.11.2013, 21:20
biraz pozisyonla da alakalıydı.uzun süre topu alamamıştık, adam da topu saklıyordu ve tabi ikili sıkıştırmaya, pres yapmaya gelen yoktu.o da attı tekmeyi ve gitti.vallahi o an ben de duygularıma tercüman olmuş gibi hissettim.ama tabi yapmasa daha iyiydi.

Artı olarak tekmeden önce Gosso korner bayrağının orada bir kaç artistik hareketler yaptı. Biraz da o sinirlendirdi Bosingwa'yı.

Mehmet BAŞ
17.11.2013, 21:21
Keşke diğerleri de Bosingwa'nın ruhunu yakalayabilse...

Cafer Bulur
17.11.2013, 21:23
Bize atti,bize 2 mac zeki yavru eziyetini cektirecek.

bahadır2561
17.11.2013, 21:25
TD'siz oynamak kolay değil.

Mehmet Fatih Silik
17.11.2013, 21:28
Kime attiysa atti...
Böyle bir kariyere sahip bir futbolcunun daha olgun olmasi gerekir...

Tayfun
17.11.2013, 21:46
Saha içinde elinden geleni yaparsın, yüzde yüz performansını ortaya koyarsın bunun neticesinde takım arkadaşlarından bazıları elinden geleni yapmaz, bu insanı sinir eder..

Tekmeyi atmamalıydı, keskin sirke küpüne zarar.

Ahmet Kuru
17.11.2013, 22:32
Ruhsuz futbola....

Erdal DİLEK
17.11.2013, 23:53
Bence karşisindaki oyuncunun dalga gecmesine kizdi. Bakin pozisyona rakip otincu guya şov yapiyor. . .

artvints
18.11.2013, 00:52
Artı olarak tekmeden önce Gosso korner bayrağının orada bir kaç artistik hareketler yaptı. Biraz da o sinirlendirdi Bosingwa'yı.

evet onu da yazacaktım niye yazmadım bilmiyorum, hatta asıl orda sinirlendi zaten.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.11.2013, 10:30
Fazladan ceza alması anlamsız oldu, yaptığı hareket ortalama bir kırmızı kart hareketiydi.

Hedefi de kanaatimce ruhsuz takım eşrafı idi.

Kader KORELİ
18.11.2013, 22:21
Bugüne kadar nadiren bir oyuncuya bu kadar kanımın ısındığını hatırlıyorum, mükemmel bir futbolcu, karakter ve zekası arayıp da zor bulunacak seviyede, şu takımda bir Bosingwa var, bir Onur bir de Yusuf, gerisi fasa fiso.

omondoles
18.11.2013, 22:25
Ya samimi (umarım), ya da Türkiye'deki sistemi öğrenmiş.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

objek
18.11.2013, 23:41
Bu gibi hareketler ancak final maclarinda olabilir normal bir lig macinda yapilmasi akil kari degil adamlar milyonlari aliyor tabiki diyerlerinden daha iyi oynayacak her iyi oynayan edebiyat yapmaya kalkarsa ipin ucu kacar diyer taraftan gencler macinda herkeste bir uyusukluk vardi

objek
18.11.2013, 23:53
Bu gibi hareketler ancak final maclarinda olabilir normal bir lig macinda yapilmasi akil kari degil adamlar milyonlari aliyor tabiki diyerlerinden daha iyi oynayacak her iyi oynayan edebiyat yapmaya kalkarsa ipin ucu kacar diyer taraftan gencler macinda herkeste bir uyusukluk vardi

Sefa Alış
18.11.2013, 23:59
Eğer o niyetle attıysa taraftarın duygularına tercüman olmuştur.
Bizde ekran başından çıldırmak üzereydik, bize böyle hırslı oyuncular lazım. Bosingwa futboluyla, mücadelesiyle elinden geleni yapıyor zaten; yapmayana da isyan etmesi normal.

Cilgin1986
19.11.2013, 00:23
Kaptan Bosingwa olmali başka söze gerek yok

irfan61
19.11.2013, 00:30
Bosingwa'ya inanıyorum o tekmeyi ruhsuzlara attı.Birde Malouda'ya bakıyorum da Bosingwa daki hırsın yarısı onda yok.

Hasan Cubukcu
19.11.2013, 00:30
keskin sirke küpün köküne zarar verir .

kizmis olabilir ama yine zararli biz olduk .

Berke6198
19.11.2013, 00:31
Tekmeyi kime attığı gayet açık...

Hiç özlü sözler kullanmayacağım, Trabzonspor görüp görebileceği en "profesyonel" oyuncunun sabrını böyle zorlarsa, bu tekmeler daha da artar.

bach72
19.11.2013, 00:33
Bosingva'nın yaptığı hareket alabildiğine terbiyesizce bir hareket.Kimse bu hareketi kutsamasın.Meslektaşına bilerek sakatlama pahasına arkadan geçirmek utanç verici.Bosingva'nın kafasının tası attıysa maç sonu stad dışında kimle hesaplaşacaksa hesaplaşsaymış.Trabzonspor Bosingvaya bilerek kırmızı kart görsün diye trilyonlar vermiyor.Trabzonspor futbolcusu emeğe saygı duyacak.Gençlerbirliği emek vererek ve hak ederek kazandı.Saygı duyacaksın.Tekme atmayacaksın.

Hasan Cubukcu
19.11.2013, 00:48
Bosingva'nın yaptığı hareket alabildiğine terbiyesizce bir hareket.Kimse bu hareketi kutsamasın.Meslektaşına bilerek sakatlama pahasına arkadan geçirmek utanç verici.Bosingva'nın kafasının tası attıysa maç sonu stad dışında kimle hesaplaşacaksa hesaplaşsaymış.Trabzonspor Bosingvaya bilerek kırmızı kart görsün diye trilyonlar vermiyor.Trabzonspor futbolcusu emeğe saygı duyacak.Gençlerbirliği emek vererek ve hak ederek kazandı.Saygı duyacaksın.Tekme atmayacaksın.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

bizim taraftar bunu göremiyor hemen kaptan yapalim diyorlar böyle zihniyet olmaz olsun .

Uğur Ö.
19.11.2013, 01:10
:alkış::alkış::alkış::alkış:

bizim taraftar bunu göremiyor hemen kaptan yapalim diyorlar böyle zihniyet olmaz olsun .
O pozisyonda kimse sakatlanmaz.Sadece dengesi bozulur

Kazım Bostan
19.11.2013, 09:27
Az once ntv de ligin ayağında en az top tutan takımını söylediler dedim biz olmasak bari, gaziantepmiş. Bu arada dedi sondan 2.nin ise trabzonspor olması dikkat çekti... yazıklar olsun diyorum hiç bu kadar ezildiğimizi hatırlamıyorum. Sakız çiğne iki janjanlı kelime kullan takımı geri yasla 1 puan alınca sevin. Tebrikler t. Direktor oldun.

reisoğlu61
19.11.2013, 09:39
at tekmeyi, versinler 8 gün izin. oooohh ne güzel hayat

lazkopatfaroz
19.11.2013, 10:59
O pozisyonda kimse sakatlanmaz.Sadece dengesi bozulur

Ortada atılmış bir tekme var. Rakibi sakatlayıp sakatlamayacağı tartışması çok komik.

HOPA'LI TS'Lİ
19.11.2013, 11:12
gençlerbirliği maçına gittik özellikle ilk golde çılgına dönmüştü bence o tekme rakip futbolcuya değil kendi arkadaşlarının isteksiz mücadelesine idi

%100 doğru tespit

kendisi de aynen öyle dedi maçtan sonra ve gidip adam gibi özür diledi.

bordoylamavi
19.11.2013, 12:15
gereksiz bi tekmeydi ama soyunma odasında söyledikleri hoşuma gitti. bize böyle adam lazım. dünya para alıyor kariyeri var ama bişiler umrunda. oysa bazılarının hiç umrunda değil

Nytre
19.11.2013, 17:09
basiretsiz defansa attı kime atacak başka...

cakalkerem
19.11.2013, 22:47
kime attığını yazmıştım tabii ki de hocaya:)

poetricus
20.11.2013, 11:46
O tekme "demokrasiye, insan haklarına, laikliğe, ülkenin bölünmez bütünlüğüne atılmıştır."
Aklıma 90'ların siyasi açıklamaları geldi.
Adam sinirlenmiş, atmış. Neticede insan bu, cyborg değil.

Berat
20.11.2013, 11:58
Maçı stadyumda izledim.. İlk yarının son dakikasında yediğimiz o aptalca golden sonra Bosingwa çıldırdı.. İlk yarının bitmesiyle birlikte orta saha çizgisinden kale arkasındaki çıkış tüneline kadar kendi kendine söylendi durdu, çok kızgındı.

Hayatını Porto ve Chelsea gibi 2 üst düzey takımda geçirmiş bir ismin böyle aptalca hatalara bu kadar sinirlenmesini normal karşılamak gerekir.. İşi kolay değil..

Attığı tekmeyi savunmuyorum tabi ama olaya onun açısından da bakmak lazım. Adamın sağında solunda John Terry, Ashley Cole falan vardı.. Şimdi Giray Kaçarla Aykut Demir var...

muratt
20.11.2013, 11:59
ben maçtaydım.. MRA bizimle beraber kale arkasında olup tezahurat yapsaydı takıma daha faydalı olurdu.. sanırım bu duruma tekme atmış olabilir...

Mehmet BAL
25.11.2013, 15:08
Bosingwa nın tekmesi onurun şike sezonu (yanlış hatırlamıyosam) eskişehir maçın da son dakika yediği gol ile kaybedilen puanlardan dolayı ağlamasının yansıması gibi. kaybetmeye atılmış bir tekme. her ne kadar rakip futbolcuya da atılmış olsa ruhsuz takım arkadaşlarına atılmış bir tekme.

Cengiz
25.11.2013, 16:09
Bosingwa nın tekmesi onurun şike sezonu (yanlış hatırlamıyosam) eskişehir maçın da son dakika yediği gol ile kaybedilen puanlardan dolayı ağlamasının yansıması gibi. kaybetmeye atılmış bir tekme. her ne kadar rakip futbolcuya da atılmış olsa ruhsuz takım arkadaşlarına atılmış bir tekme.

o sezon değil, bir önceki sezon

Erdal DİLEK
25.11.2013, 16:32
Bosingwa o tekmeyi kendi arkadaşlarina tepkiden degil, rakip oyuncunun terbiyesiz harekete. 2-0 dan geriye düşmüş bir rakible dalga gecersen tekme yemen gayet dogaldir. Sahada durmuş herkes bunu bilir. .

Mehmet BAL
25.11.2013, 16:35
o sezon değil, bir önceki sezon

teşekkürler.

chener
25.11.2013, 20:58
sivas maçında stadda olanlar şu anı belki hatırlar;takım hücuma çıkıyordu,maluda orta sahada topu aldı,ileriye oynamadı veya oynayamadı geri döndü ve defansımızın sağında boş alana doğru topu gönderdi.tabiiki tribünler birdenbire homurdanmaya,yuhalamaya başladı.bosingwa bunu üzerine geri koşarak topu aldı ve tribünlere yuhalamayın alkışlayın manasında alkış hareketi yaptı.bunlar yaşanırken maçın daha ilk yarısıydı.futbolcuların böylesine gergin olmalarının,böylesine ürkek olmalarının,böylesine özgüven eksikliği yaşamalarının çaresizliği o tekmede saklı gibi.