PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digitürk'ün Koşu Mesafesi Hesabı

ophius
10.11.2013, 18:40
En başlarda gerçekten bana saçma gelen bir uygulamaydı bu
ama haftalar geçtikçe bunun ne derece anlamlı olduğunu anlıyorum

Trabzonsporda ciddi bir kondisyon ve koşmama sorunu var
hatta bu sorun skandal derecesinde
devre arası rakipte 5 kişi 5 bin üzerinde koşarken sen de sadece colman o mesafeyi katetmiş
colmanın yanındaki dünya yıldızı zokora ''reis'' bey ise takımda ilk 5e giremeyip 4 binin altında

Maçta bunun etkilerini görmek mümkündü
Trabzonspor hücum yapıyor 4-5 kişiyle rakip 8 kişi defansta ve etkisiz kalıyoruz
ama rakip 4-5 kişi ile hücuma çıkınca biz rakibi 4-5 kişi ancak karşılayabiliyoruz

Ee peki şimdi bu aradaki 3-4 kişilik ''hayalet'' ekip nerde?
işte bunlar koşmayan basmayan ve takımı bu hale sokan insanlar ne yazıkki

Goller dahil pozisyonun yok
Gençler daha fazla koştu ve pozisyon buldu
Tebrik ediyorum

Herkese iyi akşamlar

Kadir
10.11.2013, 18:42
3 günde 2 maç kaldıracak kaliteye sahip değiliz.

Ogün YAZICI
10.11.2013, 18:43
sıkıntı yok.dahi akçay bu konu hakkında konuşmuştu.rakibin 115 km ile yaptığını 100 km ile yapabiliriz demişti.dağılabiliriz...

ophius
10.11.2013, 18:45
sıkıntı yok.dahi akçay bu konu hakkında konuşmuştu.rakibin 115 km ile yaptığını 100 km ile yapabiliriz emişti.dağılabiliriz...

şu an hocayı dinliyorum
gerçekten mental sıkıntıları var adamın
kafası rahat değil

Sefa
10.11.2013, 18:48
Lig başından beri diyoruz takım koşmuyor, mücadele etmiyor diye.

Kondisyoner alıyorsun adam elinde patlıyor. Aldıkları her adamda sıkıntı çıktı da hadi olur diyelim. Başkasını neden bulmazsın ?

Scott Piri'yi şuan takıma kazandıran çok şey kazanır.

Herşey Özcan Bizati ile başladı :(

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 18:51
Koşudan ziyade fiziksel kapasitemiz çok düşük. İkili mücadelelerin çoğunu rakip kazanıyor. Kadro darlığı da rotasyon yapmamıza engel ne yazık ki...

dağlıca61
10.11.2013, 18:52
bizim gördüğümüzü hoca görmemiş galiba birde açıklama yapıyor, milyonlarca taraftardan kaç kişi söylediklerine inanır acaba merak ediyorum, MRA pişmeden sofraya konmuş tatsız, tuzsuz yemek gibi duruyor Trabzonspor' un başında.

leviathan_-1461
10.11.2013, 19:14
sıkıntı yok.dahi akçay bu konu hakkında konuşmuştu.rakibin 115 km ile yaptığını 100 km ile yapabiliriz demişti.dağılabiliriz...

Çok doğru demiş fazla koşmak futbol adına pek anlam ifade etmiyor, mühim olan doğru koşmak.. Bizim sıkıntımızda doğru koşmamak..

cyberentalpi
10.11.2013, 19:16
Çok doğru demiş fazla koşmak futbol adına pek anlam ifade etmiyor, mühim olan doğru koşmak.. Bizim sıkıntımızda doğru koşmamak..

iyide biz hem dogru kosmuyoruz. hem kosmuyoruz

Ilelioglu
10.11.2013, 19:20
Koşudan ziyade fiziksel kapasitemiz çok düşük. İkili mücadelelerin çoğunu rakip kazanıyor. Kadro darlığı da rotasyon yapmamıza engel ne yazık ki...

Diger takimlarinda kadro derinligi rezalet. Kadrodaki Futbolcularda sorun var bence. Herseye ragmen bu kadroyu bu kadar aciz oynatmaya MRA'nin hakki yine yok.

..

leviathan_-1461
10.11.2013, 19:24
iyide biz hem dogru kosmuyoruz. hem kosmuyoruz

Doğru koşuları yapmayan genelde bir kaç futbolcu oluyor, takımda az koşunca eksiklikler kapanmıyor.. Doğru koşu yapmayanların başında olcan geliyor..Yusuf dışında koşu yapıp top isteyen yok, olcan adrian,maluda topun ayaklarına gelmelerini bekliyor, koşu yapıp pas isteme denen bir şey yok..Bir takım bu kadar kötü pres yapar,kimsenin kimseden haberi yok,biri basarken diğeri seyrediyor..

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 22:05
Diger takimlarinda kadro derinligi rezalet. Kadrodaki Futbolcularda sorun var bence. Herseye ragmen bu kadroyu bu kadar aciz oynatmaya MRA'nin hakki yine yok.

..

Kastettiğin Anadolu takımlarıysa onlar bizim gibi haftada 2 maç yapmıyor...