PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Skor Taraftarları Şimdi Konuşsun !

sessizkral_1
10.11.2013, 18:15
Haftalardır oynanan berbat oyun

kendi sahanda bile vasat takımlara kapanılarak kazanılan puanlar

herzaman rakipten az koşan,az mücadele eden ve daha az pozisyona giren Trabzonspor.

Avrupa liginde dahi kötü futbolun devamı birşekilde yine köy takımlarından toplanan puanlarla lider olunma durumu

Tüm bunların yanında TAKIM İYİ YOLDA ! MUSTAFA HOCAYA GÜVENİYORUZCULAR..

Hadi çıkın konuşun şimdi

2-0 önde olduğun maçı 3-2 veriyorsun üstelik 2-0 öne geçmen bile tamamen şans !

oynadığın oyunun n e olduğu belli değil

Kapanan takım desen 3 gol yiyor bir sürü pozisyon veriyor Açık oynuyor desen doğru dürüst pozisyona giremiyor

MUSTAFA HOCA ONURLU BİR ŞEKİLDE İSTİFA ET

Bugün uefa da yarı finalde oynasan bu futbolla bu takımdan hiçbirşey olmaz.

MaEsTrO
10.11.2013, 18:17
Olsun ama Avrupa'da iyiyiz. Rekor üstüne rekor kiriyoruz.

ibrahim
10.11.2013, 18:18
Bu mactan sonra aglayip zirlamakta skor taraftarlari klasmanina giriyor. Kadro kötü, oynayacagi maksimum futbolda bu.

sessizkral_1
10.11.2013, 18:19
mesajlarımı incelersen bugüne kadar hep aynı görüşü zaten savundum.

yendiğimiz maçtada benzer şe-yleri söyledim.

MuratJ
10.11.2013, 18:23
Onlar konuşmaz onlar için yetersiz Trabzonlu fetişizmi tek geçerli olaydır Trabzonspor için bu sene de hocasıyla topçusuyla bu yetersiz Trabzonlu fetişizmi tavan yaptığı için sonuç ne olursa olsun onlar hep tatmin olacak. Ben bu yetersiz Trabzonlu olayına tahammül bile edemediğim için dondurdum bu sene Trabzonspor olayını. İşim olmaz önce yetersiz reşit gidecek, gitmeli !

Sefa
10.11.2013, 18:25
Bu mactan sonra aglayip zirlamakta skor taraftarlari klasmanina giriyor. Kadro kötü, oynayacagi maksimum futbolda bu.

Bu maçtan sonra mı şikayet ediyoruz biz ? Yani hep yenildikten sonra mı diyoruz oyun kötü ?

Bizden 86 kat iyi kadrosu olan Sivasspor!a bir bak İbrahim..

Terzioğlu
10.11.2013, 18:29
Mustafa hocanin bu macta yaptigi hatalari yanlislari bana saymanizi bekliyorum.

Fatih
10.11.2013, 18:30
Güzel başlık da üstüme alınmadım.:D

bahadır2561
10.11.2013, 18:30
Konuşmaz onlar

Ogün YAZICI
10.11.2013, 18:31
kazanan takım her zaman haklıdır.kaybeden takım ???????

TSezgin61
10.11.2013, 18:31
Avrupada rezil olacagimiz rakipler sampiyonlar liginden gelmeden istifa et

Yunus Emre AYAZ
10.11.2013, 18:32
MRA'nın işi olmadığı açık avrupa şampiyonu olan yunanistan futbolu istemiyorum (hoş onuda beceremiyoruz.)

Kadir
Şu bir gerçek deplasmanda felaketiz.

bjk 2-0
akhisar 3-0
kasımpaşa 3-2
gb 3-2

M. Akif Yücesan

sadece bir tane yazayım : Adrian sahada yürüyerek 90 dakikayı tamamladı. Hoca dediğin böyle oyuncuları görecek. Yoksa saha kenarından maç seyretmek marifet değil.

mhs61
Olsun ama Avrupa'da iyiyiz. Rekor üstüne rekor kiriyoruz.

Türkiye bölgesel lig seviyesinde derry yi 3. lik seviyesinde minski eledik finalde de arnavutluğun bilmem ne takımını eledik ve zorlandık:D orda bile çok iyi değilmişiz:D

Kadir
10.11.2013, 18:33

Mustafa hocayı bende seviyorum ve destekliyorum ama oyunu sadece izledi şu maçta.. Bir maç 2-0 dan 3-2 oluyorsa hocanın payı yoktur demek mantıksızlık olur..

hyasin61
10.11.2013, 18:34
Mra'nın oyun anlayışı oyun ustunlugunu sureklı rakibe veriyor ve bunun sonunda macın sonucunun bızden cok rakıbın ne yapacagı belırlıyor.Bu kadro kotu olabılır fakat ben bu kadronun bu kadar mahkum oynadıgınıda Mra ile gördüm.Ve eger kalecınız her macın kaderıne etkı edıyorsa o takımda sıstem falan aramam ben

Erbay
Takımın futbol oynayamadığı çok açık. Skorla kendimizi kandırırız.

A.Gökhan AKIN
MRA ya niye kızıyorsunuz arkadaşlar adam takıma avrupai futbol oynatıyor. E türkiye'de bu futboldan anlayan takım yok ondan bu mütevellitdir bu durum!! İnanmayan avrupa maçlarımıza baksın lütfen!!

bahadır2561

Olcan Adrian macı nasıl tamamlıyor

Mert'
Prosinecki kadar olamaz bu adam boşuna istifa beklemeyin.

Terzioğlu
10.11.2013, 18:37
sadece bir tane yazayım : Adrian sahada yürüyerek 90 dakikayı tamamladı. Hoca dediğin böyle oyuncuları görecek. Yoksa saha kenarından maç seyretmek marifet değil.

Olcan Adrian macı nasıl tamamlıyor
Kimi koysaydi oyuna Fatih Öztürkü mü? Takimda oyuncu yok siz neyin pesindesiniz? Malzeme bu ne yazikki. Mourinho da gelse Guardiola da gelse malzeme bu. Daha iyisi yok. Ne yapalim.

lazibere
10.11.2013, 18:40
Skor ne olursa olsun. kimi yenersen yen ya da yenil. bu kadar serefsiz bir oyun oynmaya hakki yoktur. ondan sonra maci neden izlemiyoruz diyorlar. hic bir sey yapmadsn 2 gol bul ve yenil. oyinun hakki 5- 0 di ama olmadi. allah tez zamanda bizi bu heyetten ve yonetimden kurtarsin. rezil olduk

Tuğrul
10.11.2013, 18:42
Hep söyledik ama dinletemedik.

Adam vizyonsuz. Barca ile final oynamak gibi hamasi söylemlerden vazgeçsin. Modern futbolun zerresine hakim olamayan, futbol eğitimini almamış bir adamın pratikte bunu gerçekleştirmesi mümkün değil.

MRA şapkayı önüne koyup artık düşünmeli. Tabiki İSTİFA etmeli.

canna52
10.11.2013, 18:42
tamam konuşayım

bu kadro şenol güneşin eseridir ok.

bu enkazın temizlenmesi 2-3 yıl daha alır

sonrasında eli ayağı düzgün bir kadro kurulunca şenol babanın koltuğu hazır zaten gelir oturur.

olayları bağlamından koparıp, neden - sonuç ilşkisinden soyutlarsan sadece keçi bulursun, günah keçisi..

bahadır2561
10.11.2013, 18:44
Kimi koysaydi oyuna Fatih Öztürkü mü? Takimda oyuncu yok siz neyin pesindesiniz? Malzeme bu ne yazikki. Mourinho da gelse Guardiola da gelse malzeme bu. Daha iyisi yok. Ne yapalim.

Soner Emre oyuncu degil mi tek yedek fatih Özturk mü?
İnsan oyunu degıstırmek ıcın niyetini belli eder bu hıc 90 dk izliyor

Erbay
10.11.2013, 18:47
Rakip sahada iki pas yapamıyoruz halaaaaaaaaa....

Tayfun Aydın
10.11.2013, 18:50
tamam konuşayım

bu kadro şenol güneşin eseridir ok.

bu enkazın temizlenmesi 2-3 yıl daha alır

sonrasında eli ayağı düzgün bir kadro kurulunca şenol babanın koltuğu hazır zaten gelir oturur.

olayları bağlamından koparıp, neden - sonuç ilşkisinden soyutlarsan sadece keçi bulursun, günah keçisi..
Sonuna kadar haklisin ama hocayi savunan biri olarak yenen amatorce gollerin ozru yok

hodlu
10.11.2013, 18:53
Hocanın istifa etmesini istemiyorum. Ama acilen bu takıma futbol oynatmaya başlamalı...

Jackdaniels
10.11.2013, 18:53
Ben başkanın , yönetimin , Teknik adamın ve takımın bu rahatlığını tamamen taraftara trabzon halkına bağlıyorum herşeyi bu kadar görmezden gelen bu kadar susan sabreden bi kitle daha görmemiştir Trabzonspor ve bu takımın bu hale getirilmesindeki en önemli etken taraftardır o kadar başka yerde suçlu aramaya gerek yok.

Ogün'
10.11.2013, 18:54
Yine mi kadro yetersiz masalları.Rakip de Barcelonaydı zaten.Lig de oynadığımız bütün maçlarda rakip bizden fazla pas yaptı.Buna 4-0 kazandığımız Elazığ maçı da dahil.

Tuğrul
10.11.2013, 18:56
Yine mi kadro yetersiz masalları.Rakip de Barcelonaydı zaten.Lig de oynadığımız bütün maçlarda rakip bizden fazla pas yaptı.Buna 4-0 kazandığımız Elazığ maçı da dahil.

Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar.

Biz zihniyet sorunu var diyoruz bunlar kadrodan dem vuruyorlar.

mhs61
10.11.2013, 18:58
Gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar.

Biz zihniyet sorunu var diyoruz bunlar kadrodan dem vuruyorlar.

2 gol atınca kadroda kral oluyor:D

Alper Beyazay
10.11.2013, 18:59
Pas yaptığımızı gören oluyor mu hiç?

canna52
10.11.2013, 19:04

bu kadronun oynayacağı oyun bu kadardır.

bu kadroyla ofansif oynamaya kalksak şu anda ligin dibinde olurduk.

ayrıca bu maç tamamen yorgunluktan dolayı kaybedildi.

Ogün'
10.11.2013, 19:06

Peki tamam.

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:09

Ne yorgunluğu? Bahane mi yani bu?

Haftada iki kez maç yapan tek takım biz miyiz? Bu kadar az koşmamızı da mı ona bağlıyorsun yani?

Alika87
10.11.2013, 19:09
Allah askina bu nasil bir piskoloji, sanki bazi kisiler pusuda bekliyordu hoca'ya saldirmak icin. 13-15 kisilik kadroyla bu sezonun 23. macina cikiyorsun. 2 as oyuncun sakat ve bir tanesi cezali. Persembe oynayan 11 oyuncunun bugün 10u neredeyse 90dk oynadi. Yedek kulübesine bakiyorsun, oyuna girebilecek kaliteli adam yok. Mutlaka takim fiziksel acidan cökecekti, bu da bugün oldu.

Amaciniz ne bilmiyorum, bilmekte istemiyorum acikcasi.

Alika87
10.11.2013, 19:11
Sonuna kadar haklisin ama hocayi savunan biri olarak yenen amatorce gollerin ozru yok

o gollere hoca ne yapsin??? Ilk ve son golü amatör takimi bile yemez. Simdi buna hoca ne yapsin?

Ilelioglu
10.11.2013, 19:11
Kadro kötü ama ligde daha kötü kadrolar bile bu kadar aciz oynamiyor.

MRA'nin taktigi Avrupa'da tamam ama ligde olmuyor. Avrupa'da da sadece ofansif hatti kötü takimlara karsi is yapiyor, mesela Lazio olunca 3 yiyorsun.

..

Ender Kuyumcu
10.11.2013, 19:14
MRA'ın futboldan anlamadığı, kadronun kötü olduğu doğru ama bu denli kötü futbol ve başarısız sonuçlar sadece hoca ve kadro yetersizliği ile açıklanamaz.

Her zaman söylüyorum Zokora ve Colman Türkiye'de tartışmasız yerlerinin en iyi iki oyuncusu ama iki senedir oynadıkları rezil futbol kapasitelerinden değil niyetlerinden kaynaklanıyor.

Adrian ve Henrique iyi niyetli olmalarına rağmen çok yetersizler. Ayakta kaldıkları ve kazandıkları ikili mücadele sayısı yok denecek kadar az. 12-13 yaşındaki çocukların bile fizik güçleri bunlarınkinden fazla.

Bu takımın kadrosunda bulunup da gerçekten hak eden ve o kapasitede olan 4 tane futbolcu var. Onlar da Onur, Mustafa, Bosingwa ve Yusuf. Diğerlerinin ya kapasitesi yeterli değil ya da niyetleri iyi değil.

Malouda'daki düşüşün sebebi ise sorgulanması gereken bir durum. Takımda bilmediğim bir huzursuzluğun olduğu kanaatindeyim. Malouda ayarında bir futbolcunun amatör küme seviyesinde bile performans sergileyemiyor olmasını açıklamak güç.

Her ne şart altında olursa olsun kazandığımız maçlarda bile ezilmenin, sürekli oyunu kendi sahamızda kabulleniyor olmanın, oyuncu değişikliğinin bağırdığı anlarda bile sahayı seyrediyor olmanın MRA açısından izah edilebilir bir yanı yok.

Mesela bugün Adrian ne yaptı ki 90 dk oyunda kaldı? Bir tane bile olumlu hareketi olmayan, rakibe baskı uygulamayan bir oyuncuyu oyundan çıkarıp yol geçen hanına dönmüş olan orta sahana takviye yapmak için hoca olmana gerek var mı?

Bu gibi örnekler çoğaltılabilir. Uzatmanın gereği yok ama herkes kendini bu tabloya alıştırsın. Onur'un sırtında bir yere kadar gidebilirsin ve bugün seni kurtaracak Onur yoktu sahada.

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:14
Allah askina bu nasil bir piskoloji, sanki bazi kisiler pusuda bekliyordu hoca'ya saldirmak icin. 13-15 kisilik kadroyla bu sezonun 23. macina cikiyorsun. 2 as oyuncun sakat ve bir tanesi cezali. Persembe oynayan 11 oyuncunun bugün 10u neredeyse 90dk oynadi. Yedek kulübesine bakiyorsun, oyuna girebilecek kaliteli adam yok. Mutlaka takim fiziksel acidan cökecekti, bu da bugün oldu.

Amaciniz ne bilmiyorum, bilmekte istemiyorum acikcasi.

Kadronun kötü olduğunu inkâr eden yok, ama böyle karaktersiz bir oyun anlayışı da olmaz.

Her maç farklı sistem. Bir oyun anlayışımız yok belirli olan.

Tuğrul
10.11.2013, 19:15

İyice saçmalamaya başladın.

Defansı orta çizgiye çeken, önde basan, ısrarla pas yapan Sivas ve Eskişehir sıralamada kaçıncı. Bir puan durumuna bakıversen. Ligin en az pas yapan, pozisyon bulan, hücum girişimi olan bir takımı nasıl konumlandırıyorsun. Elazığspor takımına TS forması giydirsek yine 17 puan alırdı. MRA'yi savunacağım diye zırvalıyorsun.

Yorgunluk demişsin. sivas ile 2 haftalık milli aradan sonra karşılaşmadık mı? Orada oynadığımız anti-futbolu nasıl açıklayacaksın.

MRA'ye 11 haftalık bir süre verildi. Onu değerlendirmek ve eleştirmek için uzun bir müddet. Maalesef futbol anlayışı amatörce. Başarısız oldu. Gönderilmeli.

Alika87
10.11.2013, 19:16
Kadronun kötü olduğunu inkâr eden yok, ama böyle karaktersiz bir oyun anlayışı da olmaz.

Her maç farklı sistem. Bir oyun anlayışımız yok belirli olan.

Nerede farkli sistem? Biz her mac ayni adamlarla, ayni anlayisla oynuyoruz. Rotasyon yok, oyuncularin yeri garanti. Kadro icinde rekabet olmazsa, birsey basaramazsin.

canna52
10.11.2013, 19:16
Ne yorgunluğu? Bahane mi yani bu?

Haftada iki kez maç yapan tek takım biz miyiz? Bu kadar az koşmamızı da mı ona bağlıyorsun yani?

zokoranın ikinci yarılarda yere çömelmelerini mra gibi sen de kaçırmışsın galiba.

lazio maçı ile birlikte bu maç aynı sebepten kaybedildi.

yorgunluk..

takımda kondüsyoner var mı, fizyoterapist var mı??

hoca çıkıp dese " herkes 12 km koşacak" diye ne olur; idman yememiş adam koşabilir mi?

Oğuz B.
10.11.2013, 19:17
Lazio'dan yediğimiz gollerin sistemle ne alakası var?
Biri kalecimizin hatasından diğeri ise stoperlerin arasından elini kolunu sallaya sallaya geçip yapılan vuruştan geldi.
Zira kasımpaşa maçında yediğimiz goller, hangisinde hoca suçlu?
Bugün helikopterle getirttiğimiz adamın ğs'nin kovduğu adam belini kırıyorsa iki kere, hoca ne yapsın?

Bu demek değil ki bütün suç oyuncularda. Değil tabiki. Ama hocaya bu denli insafsızca yüklenmek ne kadar doğru?

Kadro kötü ama ligde daha kötü kadrolar bile bu kadar aciz oynamiyor.

MRA'nin taktigi Avrupa'da tamam ama ligde olmuyor. Avrupa'da da sadece ofansif hatti kötü takimlara karsi is yapiyor, mesela Lazio olunca 3 yiyorsun.

..

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:20
zokoranın ikinci yarılarda yere çömelmelerini mra gibi sen de kaçırmışsın galiba.

lazio maçı ile birlikte bu maç aynı sebepten kaybedildi.

yorgunluk..

takımda kondüsyoner var mı, fizyoterapist var mı??

hoca çıkıp dese " herkes 12 km koşacak" diye ne olur; idman yememiş adam koşabilir mi?

Hocam ben kendim fizyoterapistim zaten. "Ne yorgunluğu" derken yıllık kazancı belli düzeyde olan futbolcuların bu denli düşük kondisyon düzeylerinin açıklanacak gibi olmadığını eleştirmiştim.

Bu yorgunluk izah edilemez. Bahane edip de arkasına sığınılamaz.

ibrahim ŞEN
Bende beklıyorum o umut taciri arkadasları daha oncede soylemıstım futbolcu olsam bu takımda oynamam bosigwada buna benzer bısı yaptı bugun sahada.

Enisc
Ligin başından buyana hücum futbolu oynasaydık daha kötü bir yerde olacaktık. Herkes görüyor rakip sahada pas yapamıyoruz, en ufak baskıda ne yapacağımızı şaşırıp geri oynuyoruz.

Bana göre hâlâ mantıklı taktik defansif futbol. Kim ne derse desin bu takım saldırgan futbol oynayamaz. Oynar ama 5 yer döner. Onur'un sakatlığı geçene kadar bi şekilde idare etmemiz gerek.

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:21
Nerede farkli sistem? Biz her mac ayni adamlarla, ayni anlayisla oynuyoruz. Rotasyon yok, oyuncularin yeri garanti. Kadro icinde rekabet olmazsa, birsey basaramazsin.

Karakteri belli bir takım izliyorsun sanırım sahada. Benim izlediğim ve gözlemlediğim tek şey karaktersizlik.

okg_53
10.11.2013, 19:21
20 civarı resmi maç yaptık. Mübalasız 2-3 tanesinde rakipten üstündük. Gerisinde 3. sınıf takımlar gibi ezildik.

Topa sahip olma ve pas miktarlarında, süper ligin en kötü 2-3 takımında biriyiz. Bu gibi istatistikler uzar gider.

canna52
10.11.2013, 19:23
bu sonuçlar sadri şener-şenol güneş ikilisinin başlattığı yıkım sürecinin yansımasıdır.

mra yı bende eleştiriyorum ama tek suçlu mra değil.

bu enkazın temizlenmesi için daha çok hoca gelir gider..

sonrası malum zaten; tarih tekerrürden ibarettir.

Ilelioglu
10.11.2013, 19:24
Biri kalecimizin hatasından diğeri ise stoperlerin arasından elini kolunu sallaya sallaya geçip yapılan vuruştan geldi.
Bugün helikopterle getirttiğimiz adamın ğs'nin kovduğu adam belini kırıyorsa iki kere, hoca ne yapsın?

Bu demek değil ki bütün suç oyuncularda. Değil tabiki. Ama hocaya bu denli insafsızca yüklenmek ne kadar doğru?

Insafsizca yüklenmiyor kimse, ortada bazi gercekler var. Takimi cok aciz oynatiyor MRA. Bu kadar korku fazla gercekten.

Ayrica benim yazdigimi anlamadin sanirim. Ofansif gücü yüksek takimlar bir sekil golü buluyorlar kapanan takimlara karsi. Legia'nin ofansif gücü yüksek olsaydi MRA'nin taktigi havada kalirdi yine, cünkü bir sekil golleri atardilar.

..

Tuğrul
10.11.2013, 19:26

Antrenmanlar, taktik ağırlı çalışmalar ne için var.

Bu kadar çok defansif oyunun üstünde duran bir hoca antrenmanda ne yapar, eder. Bolca da zamanı, imkanı var. Hataları minimize etmek için savunma oyuncuları toplasın. Yapacakları müdahale, alacakları pozisyonlara kadar hazırlık yapsın.

Kaldı ki 90 dakika pas yapamayan, oyunun kontrolünü ele alamayan bir takımın gol yemesi gibi doğal birşey yok. Aldığımız galibiyetler ve beraberliklerin şans olduğunu boşuna mı söylüyorduk.

Ilelioglu
10.11.2013, 19:27
Ligin başından buyana hücum futbolu oynasaydık daha kötü bir yerde olacaktık. Herkes görüyor rakip sahada pas yapamıyoruz, en ufak baskıda ne yapacağımızı şaşırıp geri oynuyoruz.

Bana göre hâlâ mantıklı taktik defansif futbol. Kim ne derse desin bu takım saldırgan futbol oynayamaz. Oynar ama 5 yer döner. Onur'un sakatlığı geçene kadar bi şekilde idare etmemiz gerek.

Diger takimlar nasil oynuyor? Neleri fazla bizden?

..

Bayramm61
10.11.2013, 19:28
Önce meragimi ceken bi konu var; Hoca macin ilk devresinde gözlüklü ikinci devresinde gözlüksüz duruyor..bunu bana biri aciklayabilirmi? son birkac mactir dikkatimi cekti bu durum.. gözlük lazimsa 2. devre neden yok, lazim degilse ilk devre neden var???

Maca gelince: son haftalara göre pek farkli bi durum yok. bu takim top oynamiyor. tempo sifir. topsuz hareket denen birsey yok. her mac 90 dakika kendi sahanda durarak oyunmu kazanacaksin? cekirge bir ziplar iki ziplar.. biraz, gercekten biraz akilli top oynayan her rakip bu takimi cok rahat yenebilir. elazigspor da dahil...her macta takimin en iyisi kalecin seciliyorsa burda bir yanlis var demektir... birileri hocaya takiminin degistigini 1461 degil trabzonspor oldugunu hatirlatmali... bu kadar pasif ve ezilen bir trabzonspor görmedim ben... 3 pas yapilamiyor, kondisyon yok. ilerde topu tutabilecek, brak tutmayi topa dogru hamle edebilecek bir oyuncu yok. henrique gibi birini sahaya süren anlayisa hayranim.. ya arkadas yokmu koskoca trabzonda topu tutup yanindaki adama verebilecek gencler? malouda agir cekimde, yedirmezler arkadas. adrian oynadimi bugün? kisacasi: son haftalar su yada bu oyuncu iyi oynadi (onur disinda) diyebilecegimiz biri varmi?

okg_53
10.11.2013, 19:28
Bana kimse oyuncular kötü demesin.

Stoperler hariç, tüm bölgede "yıldız" diye tanımlandırabileceğimiz isimler var.

Bir Malouda, Bosingwa, Onur hangi takımda var.

Takımın 3 sezondur en iyi yabancıları dediğimiz Adrian ve Colman kötü oyuncular mı ?

Tecrübe abidesi Zokora, takımın en azimli oyuncusu Olcan, yere göğe sığdıramadığımız Yusuf . Bu kalitede oyuncular (3 ist. takımı hariç) ligde kaç takımda var ?

Oğuz B.
10.11.2013, 19:31
Hayır ben sizin için kullanmadım "insafsızca" kelimesini. Eğer bizim defan az biraz profesyonel olsaydı son 3 maçı da kazanırdık.

Insafsizca yüklenmiyor kimse, ortada bazi gercekler var. Takimi cok aciz oynatiyor MRA. Bu kadar korku fazla gercekten.

Ayrica benim yazdigimi anlamadin sanirim. Ofansif gücü yüksek takimlar bir sekil golü buluyorlar kapanan takimlara karsi. Legia'nin ofansif gücü yüksek olsaydi MRA'nin taktigi havada kalirdi yine, cünkü bir sekil golleri atardilar.

..

ibrahim ŞEN
10.11.2013, 19:31
T.direktorlugene hıc biyerden konduramıyosanız cok basıt giray denen gerizekalıyı oynatmasından anlayın
olcan sol bek maludadan forvet arkası adriandan sag acık fantazısı yapan giray yerinemı adam bulamıcak

Fatih
10.11.2013, 19:38
İyi oynayasaydık da kaybetseydik.:)

canna52
10.11.2013, 19:41
yalnız bu gidişin kötü olduğu 3 yıl öncesinden belliydi.

o zaman sesini çıkarmayanlar şimdi kelle avına çıkmasın.

önce bu kadro vasıfsız oyunculardan kurtulacak, sonra yeni bir takım kurulacak.

o zamana kadar böyle devam..

aaahmet61
10.11.2013, 19:48

kurtulamazsın başkanın parası ve vizyonu yok.sadece şike süreci için seçilmişti.

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:52
kurtulamazsın başkanın parası ve vizyonu yok.sadece şike süreci için seçilmişti.

Seçildiği sebebin de içine etti.

serdaracıl
10.11.2013, 19:52
Önce şu vasifsiz başkandan kurtularak işe başlamaliyiz

Julen Guerrero
10.11.2013, 19:53
2-0 one gecmis bir takimin
3-2 yenilmesinin hic bir mazereti olamaz,
yazik ki ne yazik,

Kadir Yeter
10.11.2013, 19:56
"Sevinçte ve tasada birlik olmak" yok mu?... her kötü yemek kusulmaz!.
Balonculuk oynamak da hoş değil ya..

kadiryeter

tp://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44372 sayfa: 3

canna52
10.11.2013, 19:56

kurtulur, kurtulur o konuda sıkıntı olmaz.

96 yıkımından sonra kaç senede toparlandıysak bu da o kadar sürer.

96 dan ders çıkaramadık bari bundan çıkaralım diyeceğim ama akıllanmıyoruz.

her 10 senede sıfırı tüketip başa dönüyoruz.

kronolojik olarak bakalım olaylara kim geldi, ne yaptı, sonuçları ne oldu hepsi ortada.

cakalkerem
10.11.2013, 19:58
valla hocaya sihirbaz büyük adam diyenlere en büyük kapak bu başlık olmalı

cakalkerem
10.11.2013, 20:00
hoca haklıdır...haklı

Bayramm61
10.11.2013, 20:32
Eskisehir Erciyes Antep... önümüzdeki 3 mac... ikisi icerde Antep disarda...kac kez orta sahayi geceriz? kac gol pozisyonuna gireriz.. kac gol atariz? Anket yapilacak bir durumdayiz malesef...

cakalkerem
10.11.2013, 20:40
anladık ki Onur'suz olmuyor maçlar.....

mete61bordomavi
10.11.2013, 20:46
Şikenin olduğu sezondan sonraki defans bloğu aynen yerinde duruyor!!!

BU TAKIMDA DEFANS YOK!
Derhal defans oyuncularıyla yollar ayrılmalı, taş gibi yepyeni savunma oyuncuları alınmalıdır!
Böyle rezillik olmaz!
32 yaşındayım 85 kiloyum ama bu defansın yediği çalımları ben yemem arkadaş!!!,
Yalanım varsa ne olayım!
Siz topçu musunuz be kardeşim? İnsan utanır be utanır!
Stancu gibi 2. sınıf forvet size çimleri yolduruyor çimleri....
Ayıp be ayıp!
Utanma sıkılma olur azcık!

mete61bordomavi
10.11.2013, 20:51
Sinirden kendi kendimi yiyeceğim be!!!
3.ligde oynacak topçular TRABZONSPOR gibi bir takımda defansta oynuyor!
İlk pozisyonda Stancu yine bunlara çimleri yoldurdu hatta yere düşürüp bir güzel de yedirdi!!! Yalansa biri çıksın yalan desin!
Yine aynı pozisyonun bir benzerinde Stancu bu sefer iki defans oyuncusuna harika bir çim ziyafeti sundu!

Bu kadar basit çalımı 90 kg 30+ insanlar yemiyor be!!! Ayıp denen birşey var!
2 defans oyuncusu 1 kişiden gol yiyor!
Gülsek mi ağlasak mı?
Lig TV Allah aşkına bir göstersin cezasahasını acaba çimler ne vaziyette???

Ömer Öztürk
10.11.2013, 20:54
iyi oynayarak yenilmek koymuyorda böyle ruhsuz futboldan sonra gelen yenilgide insanı ateş basıyor
iyi futbolu gectim mücadele edin be kardeşim

İ. SARAL
10.11.2013, 21:27
Ne olursa olsun 1 sene sabredilmeli. Bizim dediğimiz bu. Skor taraftarlığı olmadığı kesin.

krdnz
10.11.2013, 21:35
Maç öncesi Hoca "Mağlup olmadan döneceğiz" gibi saçma bir cümle kullandı...
Maça 1-0 başladık ama ben hala o cümledeydim..
Maç biterken hoca elleri belinde maçı seyrederken aklıma yine o cümle geldi.
Ahh hocam ahh.

fincher
10.11.2013, 21:35
Maç öncesi pek çoğumuzun yazdığı kadro ile çıktı hoca maça.2-0 da öne geçti takım.Defansif değişiklikler de yapmadı skoru korumak için.Kulübede oyuna sokabileceği kimse yok.6 yabancıdan dolayı daha fazla forvet oynatamıyor.Hocanın bu mağlubiyette ne suçu var söyler misiniz?Kadro bu,yedekte kimse yok,bu tabloda en masum kişi MRA dır.Gerekli transferleri yapmayan yönetim baş sorumludur.Eldeki malzeme bu...

dağlıca61
10.11.2013, 21:40
MRA ın sahaya sürdüğü kadroyu ve oynattığı oyunu bu takımı sürekli takip eden herhangi bir Trabzonspor taraftarıda sahaya sürüp oynatabilir hatta oyuncu değişikliği tercihlerinde ondan çok çok iyisini yapabilir diye düşünüyorum

tristram
10.11.2013, 21:40
Ne olursa olsun 1 sene sabredilmeli. Bizim dediğimiz bu. Skor taraftarlığı olmadığı kesin.

nesine sabredeceksin ki?hayir adam oynanan oyundan memnun olmasa eyvallah da su an oynanan oyun mra'nin kafasindaki oyunun taa kendisi.
mac boyunca kufrettigimiz oyunu mac sonunda begenen bir hocadan bahsediyoruz.
elimizde eyvallah sampiyonluga oynayacak kadro yok ama her takima boyun egecek kadro da yok..yani ne bileyim istisnasiz her macta rakipten daha az kosan-daha az pas yapan-daha az pozisyona giren-daha rezil bir top oynayan takim olabilir mi?lazio macinin ilk yarisi haric iyi oynadigimiz bir mac gosterebilir misin?
takim gol yemeden ileri cikmayi dusunmuyor bile.her takima karsi kontra kovalanir mi allah askina?uc kisiyle hucuma cikan bir takim gol atabilir mi?
sezon basindan beri kalede onur degil de zeki dursa topladigimiz puanlarin yarisini toplayamazdik.
4-0 yendigimiz macin yildizi bile kaleci onur'du..
boyle haysiyetsiz kisiliksiz karaktersiz bir oyun anlayisi kumeye oynayan takimlara yakisir.gencler macinda pozisyona girmeden sansa iki gol attik resmen..

Adem Akyüz'
10.11.2013, 21:41
Maç öncesi pek çoğumuzun yazdığı kadro ile çıktı hoca maça.2-0 da öne geçti takım.Defansif değişiklikler de yapmadı skoru korumak için.Kulübede oyuna sokabileceği kimse yok.6 yabancıdan dolayı daha fazla forvet oynatamıyor.Hocanın bu mağlubiyette ne suçu var söyler misiniz?Kadro bu,yedekte kimse yok,bu tabloda en masum kişi MRA dır.Gerekli transferleri yapmayan yönetim baş sorumludur.Eldeki malzeme bu...

En azından ikinci yarıya Adrian'la baslamazdı. Keyfi gelince oynayan Colman için haftalardır defansı toparlayan Bamba'yı tribüne yollamazdı.

Erbay
10.11.2013, 21:43
Evinde Konyaspor'u yenerken ezilen bir Trabzonspor var. Takımda istikrarlı olan tek şey kötü oyun. Doğa'yla Jimmy Durmaz oynuyor rakip, Zidane ve Van Basten ile değil.

arifberkay
10.11.2013, 21:47
MRA ın sahaya sürdüğü kadroyu ve oynattığı oyunu bu takımı sürekli takip eden herhangi bir Trabzonspor taraftarıda sahaya sürüp oynatabilir hatta oyuncu değişikliği tercihlerinde ondan çok çok iyisini yapabilir diye düşünüyorum

Çok da doğru düşünüyorsun mra nın hoca olduğuna falan inanmıyorum...He belki felsefe hocası olabilir...

Adnan Mollasalihoğlu
10.11.2013, 21:48
nesine sabredeceksin ki?hayir adam oynanan oyundan memnun olmasa eyvallah da su an oynanan oyun mra'nin kafasindaki oyunun taa kendisi.
mac boyunca kufrettigimiz oyunu mac sonunda begenen bir hocadan bahsediyoruz.
elimizde eyvallah sampiyonluga oynayacak kadro yok ama her takima boyun egecek kadro da yok..yani ne bileyim istisnasiz her macta rakipten daha az kosan-daha az pas yapan-daha az pozisyona giren-daha rezil bir top oynayan takim olabilir mi?lazio macinin ilk yarisi haric iyi oynadigimiz bir mac gosterebilir misin?
takim gol yemeden ileri cikmayi dusunmuyor bile.her takima karsi kontra kovalanir mi allah askina?uc kisiyle hucuma cikan bir takim gol atabilir mi?
sezon basindan beri kalede onur degil de zeki dursa topladigimiz puanlarin yarisini toplayamazdik.
4-0 yendigimiz macin yildizi bile kaleci onur'du..
boyle haysiyetsiz kisiliksiz karaktersiz bir oyun anlayisi kumeye oynayan takimlara yakisir.gencler macinda pozisyona girmeden sansa iki gol attik resmen..

Senin derdin takım değil yönetim ve hoca ? Bu yönetim gidince Messi yanına da Ronaldo'yu getirecekler

fincher
10.11.2013, 21:50
En azından ikinci yarıya Adrian'la baslamazdı. Keyfi gelince oynayan Colman için haftalardır defansı toparlayan Bamba'yı tribüne yollamazdı.
Adrianı çıkarıp kimi oyuna sokacaktı?Bu sefer de 2-1 i korumak için geriye yaslandı,Adrian çıkarılır mı diye eleştirilmez miydi?...Legi maçının yıldızı Colman oynatılmasaydı ve yenilseydik yine darağaçları kurulmayacak mıydı burda?Yediğimiz ilk gol resmen kepazelik,Bosingwa o golden sonra çıldırdı resmen.Hoca ne yapsın bu pozisyonda,böyle gol yenmez,yenirse hoca suçlanamaz...

U.Sadıkoğlu
10.11.2013, 21:51
Hoca gidince ne olacak sadece soruyorum.. Bende en başta MRA'yı en sert eleştirenlerden biriydim ama ne olacak elde ki malzeme aynı değil mi ?

- Basın toplantısını eleştir

- Değişiklikleri eleştir

- Kıyafetini eleştir

- Antreman sistemini eleştir

Her şeyi eleştirin..

Hangi hocayı beğendiniz ki ? Hangi hocayı beğenirsiniz ki ?

Aynı tas aynı hamam bu taraftar her maçtan sonra kelle ister.. Mourinho'da takımın başında olsa ister bu kadar basit ben artık Trabzonspor ve hoca paralelinde tartışmaktan yoruldum...

Ogün YAZICI
10.11.2013, 21:52
elazığ maçında kalede zeki olsa yine yenilecektik...mustafa reşit akçay 1-2 oyuncunun omzunda gidiyor...

mourner
10.11.2013, 21:58
hocaya 1 sene sabredin diyenler,oynadığımız 20 küsür maçta,oynanan oyunda nasıl bir umut gördüler? 3-4 pas ardarda gördünüz mü? adrian ve henrique'ye siz ekran başında tahammül edebildiniz mi? stanku'nun iki defans oyuncusu arasından sadece topun peşinden koşarak,hiçbir hamle yapmadan geçip attığı golü gördünüz mü?bu sadece bu maç için,ama sezon başından beri yendiğimiz maçlarda bile mutlu etmeyen,sinir eden bir futbol oynuyoruz.oynanan futbola tahammül edemediğim gibi, hoca'nıın saçma sapan açıklamalarına da tahammül edemiyorum. MRA bir an önce gitmeli ve en azından aklı başında bir hoca getirilmeli.

krdnz
10.11.2013, 22:01
Hoca gidince ne olacak sadece soruyorum.. Bende en başta MRA'yı en sert eleştirenlerden biriydim ama ne olacak elde ki malzeme aynı değil mi ?

- Basın toplantısını eleştir

- Değişiklikleri eleştir

- Kıyafetini eleştir

- Antreman sistemini eleştir

Her şeyi eleştirin..

Hangi hocayı beğendiniz ki ? Hangi hocayı beğenirsiniz ki ?

Aynı tas aynı hamam bu taraftar her maçtan sonra kelle ister.. Mourinho'da takımın başında olsa ister bu kadar basit ben artık Trabzonspor ve hoca paralelinde tartışmaktan yoruldum...

İşin kötü tarafı skor taraftarı eleştirisinde olduğu gibi kötü oynayıp kazansak bile forumda mağlubiyet havası var.

Biz en büyük yanlışı 3 temmuzdan sonra ilk fener maçına çıkarak yaptık,hatta ligden bile çekilsey yeriydi.Olmadı..Yapamadık..

3 Temmuzdan beri kadronun büyük bölümüyle birlikte iki hoca bir başkan gönderdik.baştakiler yolcu görünüyor ama düzelecek gibi değiliz..

Yaşar
10.11.2013, 22:04
Lig maçlarında kulübeye bakıp hocanın durumuna üzülüyorum vallahi.
Düşünsenize, yanındaki adama pas atmadı gereken pozisyonda 30 metreden kaleye vuran Emre Güral'dan medet umuyor, yazık adama.

Çakıroğlu İhsan
10.11.2013, 22:20
Kör topal gidiyoruz tabiri caizse bala g.te maç kazanıyoruz..1 sene sabretsekte bir şey değişmeyecek..

hyasin61
10.11.2013, 23:34
Hoca mac sonu acıklamalarında telafisi var demiş neyin telafisi herhalde hoca gelecek sezonun planlarına başlamış

derry61
10.11.2013, 23:39
hocaya fazla yüklemememiz gerek. avrupada ve ligde bence maksimum puanı çıkardık. kötü oyun var evet sistem kapanmak gol yememek şansa bala gol atmak saygı duyulmalı adam kendi tarzıyla oynatıyor işte.sadece düzeltmesi gereken şu tarzı konya akhisar gibi takımlara karşı uygulamayıp yeni yöntemler geliştirmesi.

Hasan Cubukcu
10.11.2013, 23:46
sallamayin takima bosuna , tffye birsey demiyorsunuz carsamba mac oynadilar , cuma geri dönüs , bir istirahat günleri vardi oda cumartesi arti pazar oynuyoruz arti deplasman arti 15:30 sen de bu ara takima yükleniyorsunuz legia taraftari macdan sonra ne yapiyor biliyormusunuz futbolcular stadi kosup futbolcularlan tokalasiyorlar .Siz bunu turkiyede düsünebiliyormusunuz .

tirol61
11.11.2013, 01:16
hocaya 1 sene sabredin diyenler,oynadığımız 20 küsür maçta,oynanan oyunda nasıl bir umut gördüler? 3-4 pas ardarda gördünüz mü? adrian ve henrique'ye siz ekran başında tahammül edebildiniz mi? stanku'nun iki defans oyuncusu arasından sadece topun peşinden koşarak,hiçbir hamle yapmadan geçip attığı golü gördünüz mü?bu sadece bu maç için,ama sezon başından beri yendiğimiz maçlarda bile mutlu etmeyen,sinir eden bir futbol oynuyoruz.oynanan futbola tahammül edemediğim gibi, hoca'nıın saçma sapan açıklamalarına da tahammül edemiyorum. MRA bir an önce gitmeli ve en azından aklı başında bir hoca getirilmeli.
:alkış::alkış::alkış:

Yaşar
11.11.2013, 01:24
:alkış::alkış::alkış:

Bu gece alkıştan boğdun buralari renktaş. :)

Erdal DİLEK
11.11.2013, 01:36
Adrianin yerine soner oynasa. . .

İleli
11.11.2013, 03:19
2008 yazinda ersun yanalin yaptigi gibi kadroyu temizleyip tekrar kurmaliyiz, takim sahada adeta yuruyor mucadele yok hicbise yok...

Çağatay_
11.11.2013, 03:25
2008 yazinda ersun yanalin yaptigi gibi kadroyu temizleyip tekrar kurmaliyiz, takim sahada adeta yuruyor mucadele yok hicbise yok...

Keşke yapabilsek, ama bu o zaman 20 milyo Euro'ya yapılmıştı, şimdi en az 25-30 milyon euro'ya ihtiyacımız olduğu anlamına gelir...

Çok iyi araştırma yapılmalı ve satılacak oyuncular iyi paralara elden çıkarılmalı.

Ömer SEVİNÇ
11.11.2013, 04:05
zokora 35 yaşında adam. bu sene 20 küsürüncü maçını oynuyor. her maç 90 dakika. malouda aynı. ne bekliyorsunuz?

alanzinho, janko boşuna mı duruyor. kes bir maç malouda'yı, koy alanzinho'yu diyeceğim ama o maç kaybedilirse taraftar hocanın evini taşlar.

neyse. bu sene burada bitti bence. devre arasında artık şu sene başında yapmamız gerekeni yapalım. bosingwa, malouda ve belki colman hariç bütün yabancıları yollayalım, doğru düzgün genç alabileceğimiz bütün türkleri alalım.

temel_yilmaz
11.11.2013, 05:18
Bir ara forumda efsane bir baslik vardi "Gokhan ve Umut 35 golu gececegine inananlar" basligiydi yanilmiyorsam durumun vahametine ordan pay bicebilirsiniz.
Arkadaslar Trabzonspor en basit tabir ile kotu oyun oynuyor buna mukabil kosmuyorda her mac rakibinden az mucadele ediyor.

Normalde eldeki oyuncu kadrosu bu derdim yada derdik ama burda onemli olan nokta hocanin oynanan oyunu begenmesi.
Yabancıların cogunda koyunun olmadığı yerde Abdurrahman Celebi havasi var istedikleri zaman oynayan.

Sorun oyuncu kadrosunda ama en buyuk sorun hocanın oynanan oyunu begenmesi.

ozturk
11.11.2013, 08:37
Rezalet maalesef.

Ünal Er
11.11.2013, 08:40
Skor taraftarı ne demek ?
MRA kötü hocadır..Neden mi? Maçtan önce Gençlerbirliği gibi bir takıma karşı beraberlik almaya geldik demesi, televizyonu kırasım geldi. Realmadride karşı mı oynuyorsun. Ki Real'e karşı oynasan bile yenmek için oynar insan. Bu adam gibi hırsları olmayan bir insan, futbolcuyu nasıl motive edecek...

Turgay Atalay
11.11.2013, 09:00
Trabzonsporun mevcut kadrosundaki futbolcuların %90 nında istek, azim, çaba, yetenek ve gururun kırıntısı bile mevcut değil. Tribündeki taraftar kadar bile mücadele etmiyorlar maç boyunca. Maçlara gitmeyen Trabzondaki taraftarlara kızmıyorum artık, kimse sevdiğinin rezil olmasını canlı canlı izlemek istemez.

MURAT İNCE
11.11.2013, 09:58
Hocanın gitmesi bence çözüm olamaz. Bu kadroya morinyo gelse farklı birşey yapamaz. Hocaya kızdığım bu kadro ile nasıl lige başlarsın. Mayısta kongre oldu. Iho. Kazanırsa t.d. Olacağın belliydi. Ona rağmen bu kadro ile neden başlarsın. Bu yabancılar adamı öldürür. Nasıl kurtulacağız bilmiyorum.

Fatih Öztürk
11.11.2013, 10:02
Skor taraftarı ne demek ?
MRA kötü hocadır..Neden mi? Maçtan önce Gençlerbirliği gibi bir takıma karşı beraberlik almaya geldik demesi, televizyonu kırasım geldi. Realmadride karşı mı oynuyorsun. Ki Real'e karşı oynasan bile yenmek için oynar insan. Bu adam gibi hırsları olmayan bir insan, futbolcuyu nasıl motive edecek...

Varşovadan kalkıp 64 saat sonra tekrar deplasmana çıkmak çok kolay bir iş olmasa gerek?evet Mustafa hocanın özellikle oyuncu değişikliklerinde hataları var fakat bu oyuncu kadrosunun büyük bölümü ruhsuzlar ordusundan oluşuyor.malum 3 tane önemli eksik oyuncularımız var Yusuf,Onur ve Mustafa bunlarıda görmezden gelmemek lazım.zaten kadro derinliğimiz yok birde bu önemli eksikler olunca sıkıntı büyüdü.

Adem Erdoğan
11.11.2013, 10:36
Türk takımlarının genel problemidir Avrupa maçı sonrası ligde motivasyon kaybı.
Gerçi lig için pek bir motivasyonumuz yoktu ama olduğu kadarı da en azından 2-0'dan maç vermezdi.
Yorgunluğu da hesaba katmak lazım.
Bir de Henrique var tabi.

MRA hoca'yla durmak yok yola devam. :)

CAFER ÖZER
11.11.2013, 10:51
Niye kızıyorsunuzki adama adam 3-2 lik sonuca memnun kalmıştır Fark yemedik diye
Adamın hedefi 22-25 puan kalan 6 maçta 2 galibiyet adamın hedefi için yeterli
Biz çok şey istiyoruz Çünkü Trabzonspor değiliz Konya Torkusporuz ya FB nin 11 haftada aldığı puanın 4-5 puan eksiği Bizim ilkel kafalı MRA nın hedefi

CAFER ÖZER
11.11.2013, 10:53
SKOR taraftarı diye taraftara kızanlara soruyorum
11 lig
11 avrupa maçı olmak üzere Toplam 22 maçta LAZİO maçının ilk yarısı hariç iyi oynadığımız tek maç söyleyin Futbol adına birşeyler yaptığımız 1 tek maç söyleyin bizde bilelim
Elazığı 4-0 yenmişsin Topla oynama Elazığ 55 sen 45 sin
Tüm takımlar 110-115 km koşmuş sen tüm maçlarda 105 km yi geçememişsin

İHO-MRA İSTİFA
11.11.2013, 11:11
sallamayin takima bosuna , tffye birsey demiyorsunuz carsamba mac oynadilar , cuma geri dönüs , bir istirahat günleri vardi oda cumartesi arti pazar oynuyoruz arti deplasman arti 15:30 sen de bu ara takima yükleniyorsunuz legia taraftari macdan sonra ne yapiyor biliyormusunuz futbolcular stadi kosup futbolcularlan tokalasiyorlar .Siz bunu turkiyede düsünebiliyormusunuz . ya bıraksana şu yorgunluk hikayelerini elin real i barcası münih i arsenal i haftada 4 maç oynuyor yorgunmuş.

Fatih Öztürk
11.11.2013, 11:16
ya bıraksana şu yorgunluk hikayelerini elin real i barcası münih i arsenal i haftada 4 maç oynuyor yorgunmuş.

Gezegenleri karıştırdın galiba.bu takımın boyu 13 kişiyi geçmiyor.haftada 2 maç çıkarak güce sahip değil.sen Real,Barca,Münih değil kıçı kırık kadrosuyla Trabzonsporsun.

zeki gursoy
11.11.2013, 11:26
bir hata varki tüm hataları at onun içine:
2.lig hocası olduğu için özellikle deplasmanda karşı takım oyununa göre oynamaya çalışıyor...pozisyonu rakibe göre yapıyor, yapmaya çalışıyor.
üstünlük hep rakipte, sen kendi oyununu oynatamadığın sürece bırak istanbulu ne kadar Anadolu takımı varsa seni EZER EZER....
her maç eziliyoruz, yensekte berabere kalsakta eziliyoruz...

zafercalikoglu
11.11.2013, 11:32
biri derki hocaya kızmıorum diğeri derki derhal gitsin,sonuç yine hüsran ,bu takımda takım ruhu cok az,hoca da artık TS nin hocası oldugunu kabullenmeli,TS beraberlik için oynamaz ,varsın olsun 50 sene şampiyon olmayalım ama özümüz sözümüz gibi dik oynayalim daa,
oyna dik oyna ,bize yakışan da budur,saha da ezilme ,,

Travelair
11.11.2013, 11:32
Enkaz. Mali açıdan enkaz, kadro açısından enkaz. Kısa vadede yapılması gereken kısa vadeli borçları uzatarak devre arası transfer dönemini çok verimli geçirmek. Bunun için de bilgi lazım

bocek
11.11.2013, 11:34
hoca gitti kim gelecek? hikmet karaman mı? yılmaz vural mı? aykut kocama hahaha :) yabancı hocaya verecek para yok çünkü. hami beyefendi mi gelecek yoksa? onu yardımcı hoca kim yaptı nerden çıktı hiç sorgulayan yok nedense? ben takım içinde ve dışında bazı oyuncuların, bazı kişilerin içten içe mustafa hocanın gitmesinden yana olduğunu düşünüyorum. dengesiz futbolun tek açıklaması budur bana göre...

zeki gursoy
11.11.2013, 11:39
başbakanın 40 lı yılların chp sine vurduğu gibi 3 yıl öncesinin kadrosu diye eski hocaya yönetime vuruyosun...
başkan daha gelmeden hocayı kovup yeni hoca getirdimi?
evet...
başkan geldiğinde transfer yapabiliyormuydu?
evet..
yaptımı ?
evet...
başka transfer yapabilirmiydi?
evet..
yapsaydı ozaman...madem beğenmiyordu, tercümanından doktoruna, muhasebecisinden müdürüne kovdu, istediği adamı alsaydı...
daha adı bizimle anılmayan topçu kalmadı be...niye alamadı birini...
3 yıl öncesine ..ok atıp durmayın, ALSAYDI OZAMAN..

yalnız bu gidişin kötü olduğu 3 yıl öncesinden belliydi.

o zaman sesini çıkarmayanlar şimdi kelle avına çıkmasın.

Fatih Birinci
11.11.2013, 12:10
Arkadaşlar bosingwa,malouda,yusuf ve aykut demir şenol hocanin elinde olsaydi şuan liderdik,kimse boşuna senol hocaya sallamasin adam nezaman takimin basina geldiyse basarili olmustur.Net

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:13
Allah şahit- 5-0 da yensek bunu yazacaktım .Bu takımdan bir halt olmaz.Yendiğimiz haftalrda da yazaam bu takitkle bu zihniyetle bu anlatyışla oynayan bir takımdan bir cacık olmaz Trabzonspora en büyük hakaret budur yok neymiş kontra atak oynacak mışız defansif oynayacakmışız olmaz kardeşim bu takım defansif oynayamaz oynatılmaz.

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:14
başbakanın 40 lı yılların chp sine vurduğu gibi 3 yıl öncesinin kadrosu diye eski hocaya yönetime vuruyosun...
başkan daha gelmeden hocayı kovup yeni hoca getirdimi?
evet...
başkan geldiğinde transfer yapabiliyormuydu?
evet..
yaptımı ?
evet...
başka transfer yapabilirmiydi?
evet..
yapsaydı ozaman...madem beğenmiyordu, tercümanından doktoruna, muhasebecisinden müdürüne kovdu, istediği adamı alsaydı...
daha adı bizimle anılmayan topçu kalmadı be...niye alamadı birini...
3 yıl öncesine ..ok atıp durmayın, ALSAYDI OZAMAN..
Tolunayı yolladığını açıklarken mra lan 2 ay önceden ber içalışıyoruz transfer planları yapıyoruz diye cümlesi var gördük planı programını zaten

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:16
Türk takımlarının genel problemidir Avrupa maçı sonrası ligde motivasyon kaybı.
Gerçi lig için pek bir motivasyonumuz yoktu ama olduğu kadarı da en azından 2-0'dan maç vermezdi.
Yorgunluğu da hesaba katmak lazım.
Bir de Henrique var tabi.

MRA hoca'yla durmak yok yola devam. :)
Şakacı!!!

gabriel omar
11.11.2013, 12:19
Gezegenleri karıştırdın galiba.bu takımın boyu 13 kişiyi geçmiyor.haftada 2 maç çıkarak güce sahip değil.sen Real,Barca,Münih değil kıçı kırık kadrosuyla Trabzonsporsun.

Ben bu takımı Avrupa maçı oynamadığı zaman da gördüm.O zaman da topu rakibe teslim edip ,temposuz bir şekilde oynuyorduk.Demek ki bizim karaktersiz oyunumuz yorgunluktan değil,zihniyetten kaynaklanıyor.

Takım sezon başından beri aynı ,hoca ne taktik ne kondüsyon olarak takıma zerre etki edemedi.

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:22
Ben bu takımı Avrupa maçı oynamadığı zaman da gördüm.O zaman da topu rakibe teslim edip ,temposuz bir şekilde oynuyorduk.Demek ki bizim karaktersiz oyunumuz yorgunluktan değil,zihniyetten kaynaklanıyor.

Takım sezon başından beri aynı ,hoca ne taktik ne kondüsyon olarak takıma zerre etki edemedi.
Aynen sanki avrupa maçı oynamasaydık tek kale rakibi boğan rakip yarısahada bir maç onacaktık böyle maçlarda oldu zaten gördük.Takımın genetiğiyle ruhu ile oynuyor MrA Bnu yapmaya hakkı yok

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:25
hoca gitti kim gelecek? hikmet karaman mı? yılmaz vural mı? aykut kocama hahaha :) yabancı hocaya verecek para yok çünkü. hami beyefendi mi gelecek yoksa? onu yardımcı hoca kim yaptı nerden çıktı hiç sorgulayan yok nedense? ben takım içinde ve dışında bazı oyuncuların, bazı kişilerin içten içe mustafa hocanın gitmesinden yana olduğunu düşünüyorum. dengesiz futbolun tek açıklaması budur bana göre...
Soruyu yanlış yerden soruyorsun.Tolunay niye yollandı diye sor.Çünki başkan dişine göre laf geçrebileceği bir hoca arıyordu.1461 ruhu nu getirecek birini arıyordu görük ruhu

Fatih Öztürk
11.11.2013, 12:26

Hangi ara gördün?bu takım lig başlamadan önce avrupada maç yapmaya başladı.zihniyetten kaynaklanıyorsa hocayı niye suçluyoruz o zaman bırakalım sezon sonu kendisi kadro kursun başarısız olursa o zaman göndeririz.bu kadroyu iyi oynatacak teknik adam dünyada yok bunu bilmeyeniniz kaldımı?

gabriel omar
11.11.2013, 12:33
Hangi ara gördün?bu takım lig başlamadan önce avrupada maç yapmaya başladı.zihniyetten kaynaklanıyorsa hocayı niye suçluyoruz o zaman bırakalım sezon sonu kendisi kadro kursun başarısız olursa o zaman göndeririz.bu kadroyu iyi oynatacak teknik adam dünyada yok bunu bilmeyeniniz kaldımı?

Abi,kadro şampiyon olacak bir kadro değil,eyvallah.Ama her önüne gelene mahkum oynayacak bir kadro da değil .

Defansif oynamakla bir problemim yok,ama bu oyun defansif oyun değil.Bu sadece geriye çekilip saldım çayıra mevlam kayıra oyunu.Zihniyet meselesi de burada devreye giriyor işte.Hocanın kafasında sadece yenilmemek var,takım doğru düzgün kontraya çıkamıyor ,kazanma arzusu yok,bu nasıl defansif oynamak ?

Mustafa hoca sene başında geldi.Kendi kadrosunu kurma imkanına sahipti.Beceremeyecektiyse bu yükün altına girmeyecekti.Şimdi kimseye kabahat bulmaya hakkı yok ,zira bu kadroyla yola çıkan kendisi.

Devre arasında gelen hoca için bu tarz yorumlar yapılabilir,ama sene başından bu yana takımın başında olan bir hoca takıma hiç bir şey katamadıysa artık sığınılacak bir bahane yok demektir.

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:34
Takımın oyun zihniyeti hocadan kaynaklanır takım ne oynuyorsa sorumlusu hocadır tabikide hocayı suçluyacağız.Her maçdan sonra iyi mücadele ettik iyi oynuyoruz diyen kendisi doğal olrak bu zihniyeti yaratan da kendisidir

samway
11.11.2013, 12:40
bırakın skor taraftarınıda avnı akerdekı taraftar ustune dusenı yapsın yonetım ıstıfa dıye bagıramıyolar ne gunahı vardı dıgerlerının ? neyı beklıyosunuz ? yoksa bıseylerden mı korkuyosunuz ? evet tabıkıde korkuyosunuz sız

Aykırı_adam
11.11.2013, 12:43
bırakın skor taraftarınıda avnı akerdekı taraftar ustune dusenı yapsın yonetım ıstıfa dıye bagıramıyolar ne gunahı vardı dıgerlerının ? neyı beklıyosunuz ? yoksa bıseylerden mı korkuyosunuz ? evet tabıkıde korkuyosunuz sız
Aynen

Nihat Günay
11.11.2013, 12:43
Herkes gibi ben de kızgınım.

Lakin, hoca gitsin diyenler lütfen alternatifini de yazsın...

bkandil
11.11.2013, 13:05

Öncelikle şunu belirteyim Hoca gitsin diyenlerden değilim.

Alternatif talebinizi görünce

Hocasız oynasak ne olurdu, ligde ve Avrupa'da nerede olurduk? sorusu geldi aklıma...

Sizce ne olurdu?

muratt
11.11.2013, 13:29

Alternatif kolay.. Yerli de yabancı da bir sürü üst düzey hoca var. Yabancı olarak Hector Cuper mesela doğru isimdir (kimse Ordu'yu düşürdü diye cahil bir itiraz yapmasın lütfen)veya biraz cesur olabilirseniz Morinho veya Klopp gibi adamların yakın zamandaki yardımcılarından birine verebilirsiniz takımı. Yerli de bir sürü isim var bu işi çok iyi yapabilecek örneğin Ertuğrul Sağlam, Hikmet Karaman ve hatta Yılmaz Vural.

Burada iki püf nokta var. Birincisi doğru hocayı bulmak, ikincisi hocanın arkasında durmak, destek olmak... Bunlardan biri olmadığı zaman sistem çalışmaz. Şöyleki, yanlış hocanın arkasında durmak (bkz. Ziya Doğan, MRA) veya doğru hocayı hemen kovmak (bkz. Ersun Yanal, Yılmaz Vural) hep başa döndürür takımı geriye götürür.. O yüzden, yukarıdaki hocalardan birini seçeceksiniz, sonra ona her türlü desteği (transfer, zaman vs.) vereceksiniz.. Bu kadar basit..

leviathan_-1461
11.11.2013, 13:32

Ben şimdi bu adama hakaret ettim diye ceza alırmıyım?

zeki gursoy
11.11.2013, 14:37
hala olayı başka yerlere çekenlere söylüyorum:
galip geldiğimiz maçlarda bile ezilerek oynadık, bundan kötüsü olurmu?
ortak paydamız pasif futbol...
yensekte aynı...
yenilsekte...

samway
11.11.2013, 14:40
Ben şimdi bu adama hakaret ettim diye ceza alırmıyım?

hakaret ??? nedeni ni sole bakalım

SADECETRABZON61
11.11.2013, 14:41
MRA bencede istifa etmeli haftalardır bir güzel futbol göremedim bu kadar berbat kimse oynatmadı bizi.

Fatih
11.11.2013, 14:41
Kötü oynayıp kazanmayı iyi oynayıp kaybetmeye tercih edenler KAYBETTİ.

Ogün'
11.11.2013, 14:54
Alternatif kolay.. Yerli de yabancı da bir sürü üst düzey hoca var. Yabancı olarak Hector Cuper mesela doğru isimdir (kimse Ordu'yu düşürdü diye cahil bir itiraz yapmasın lütfen)veya biraz cesur olabilirseniz Morinho veya Klopp gibi adamların yakın zamandaki yardımcılarından birine verebilirsiniz takımı. Yerli de bir sürü isim var bu işi çok iyi yapabilecek örneğin Ertuğrul Sağlam, Hikmet Karaman ve hatta Yılmaz Vural.

Burada iki püf nokta var. Birincisi doğru hocayı bulmak, ikincisi hocanın arkasında durmak, destek olmak... Bunlardan biri olmadığı zaman sistem çalışmaz. Şöyleki, yanlış hocanın arkasında durmak (bkz. Ziya Doğan, MRA) veya doğru hocayı hemen kovmak (bkz. Ersun Yanal, Yılmaz Vural) hep başa döndürür takımı geriye götürür.. O yüzden, yukarıdaki hocalardan birini seçeceksiniz, sonra ona her türlü desteği (transfer, zaman vs.) vereceksiniz.. Bu kadar basit..

Bir Ordulu olarak sana bir ''Cahil'' yorumu yapayım.Ordusporun Cuper zamanında ki bütün maçları izledim.Mra'nın oynattığı futbolu beğenmeyip Cuper'i istemek asıl cahillik.Cuper döneminde Orduspor'un deplasman galibiyeti yok.

cerasus
11.11.2013, 15:09
Samimiyet yok samimiyet.
Herkes gelmesi icin yalvariyordu, hatta gelsin, her seye raziyiz diyenler coktaydi.
Siz ne istediginizi bilmiyorsunuz. Her zaman ki gibi rüzgara göre hareket ediyorsunuz.
Skor taraftari diye bir grup mu var aramizda?
Kimler ki bunlar?
Kendinizi tatmin etmek icin zamani geldiginde "iste gördünüz mü" meselesine ceviriyorsunuz olaylari.

Tamam MRA gitsin.
Kim gelsin peki?

bahadır2561
11.11.2013, 15:17
Getir Zico'yu al sana alternatif

serdar61
11.11.2013, 15:19
Samimiyet yok samimiyet.
Herkes gelmesi icin yalvariyordu, hatta gelsin, her seye raziyiz diyenler coktaydi.
Siz ne istediginizi bilmiyorsunuz. Her zaman ki gibi rüzgara göre hareket ediyorsunuz.
Kimler ki bunlar?
Kendinizi tatmin etmek icin zamani geldiginde "iste gördünüz mü" meselesine ceviriyorsunuz olaylari.

Tamam MRA gitsin.
Kim gelsin peki?

Abdulah Gegić
Rüdiger Abramczik
Adnan Süvari
Gürsel Aksel
Yüksel Alkan
Cesarettin Alptekin
Erhan Altın
Özcan Arkoç
Cihat Arman
Şota Arveladze
Nuri Asan
Nihat Atacan
Abdullah Avcı
Samet Aybaba
Eşfak Aykaç
Mesut Bakkal
Otto Barić
Kemal Batmaz
Ali Beratlıgil
Gürcan Berk
Halil Bıçakçı
Zafer Bilgetay
Slaven Bilić
Brian Birch
Nejat Biyediç
Hans-Peter Briegel
Giray Bulak
Okan Buruk
Rıza Çalımbay
Fahrettin Cansever
Celal Kıbrızlı
Raşit Çetiner
Christoph Daum
Ilie Datcu
Fethi Demircan
Ali Kemal Denizci
Adnan Dinçer
Basri Dirimlili
Doğan Andaç
Candan Dumanlı
Ender Konca
Abdullah Ercan
Erdem Tuğal
Arif Erdem
Ayhan Erman
Erol Togay
Erol Tok
Ersun Yanal
Karl-Heinz Feldkamp
Behiç Funda
Nusret Ülük
Nedim Günar
Tamer Güney
Halil Güngördü
Şenol Güneş
Faruk Hadžibegić
H (devam)
Gheorghe Hagi
Hüseyin Hamamcı
Tayfur Havutçu
Sigfried Held
Guus Hiddink
Reiner Hollmann
Horst Buhtz
Ali Hoşfikirer
Yücel İldiz
Engin İpekoğlu
John Benjamin Toshack
Jozef Jarabinskı
Jozef Vengloš
Tolunay Kafkas
Tomislav Kaloperović
Hüseyin Kalpar
Reha Kapsal
Tamer Kaptan
Sait Karafırtınalar
Hikmet Karaman
Ünal Karaman
Karol Pecze
Günay Kayarlar
Ümit Kayıhan
Sabri Kiraz
Aykut Kocaman
Miroslav Kokotović
Bülent Korkmaz
Güvenç Kurtar
Hakan Kutlu
Tevfik Lav
Lefter Küçükandonyadis
Roger Lemerre
Suat Mamat
Abdullah Matay
Ernst Melchior
Metin Oktay
Metin Türel
Miloš Milutinović
Milorad Mitrović
Muhsin Ertuğral
Gheorghe Mulţescu
Mustafa Denizli
Mustafa Reşit Akçay
Fuad Muzurović
Valeriu Neagu
Necip Cemal Gökalp
Herbert Neumann
Nevio Scala
Necdet Niş
Holger Osieck
Sakıp Özberk
Osman Özdemir
Kemal Özdeş
Hüsnü Özkara
Oğuz Çetin
ErgÜn Penbe
Robert Prosinečki
Rasim Kara
Friedel Rausch
Recep Adanır
Leandro Remondini
Ali Osman Renklibay
Rıdvan Dilmen
Frank Rijkaard
Jürgen Röber
Safet Sušić
Reinhard Saftig
Nurullah Sağlam
Ertuğrul Sağlam
Bernd Schuster
Ziya Şengül
Yusuf Şimşek (futbolcu, 1938)
Michael Skibbe
Turhan Sofuoğlu
Kamuran Soykıray
Zeynel Soyuer
Reinhard Stumpf
Coşkun Süer
Bünyamin Süral
Constantin Teașcă
Sadi Tekelioğlu
Fatih Terim
Tınaz Tırpan
Todor Veselinović
Trond Sollied
İlyas Tüfekçi
İbrahim Tusder
Uğur Tütüneker
Mustafa Uğur (futbolcu)
Urbain Braems
Enver Ürekli
Valdir Pereira
Yılmaz Vural
Werner Lorant
Yılmaz Yücetürk
Fikret Yılmaz
Zico
Ziya Doğan
Ziya Taner
Necdet Zorluer
Ralf Zumdick
Fuat Çapa
Bülent Ünder
Đorđe Milić
Şükrü Ersoy

Kim gelirse gelsin MRA gitsin yeter

cerasus
11.11.2013, 15:44

Söylediklerinizin arkasinda durabileceginizi bilsem, bir saniye düsünmem gitsin derim.
Ammmaaa...
Akrep ile kurbaga meselesi iste.
Ayni masali yillardir dinliyorum.

Rama61
11.11.2013, 16:05
Kim ne derse desin Tolunayin ahini aldık. Resmen kapıya koyduk. İnsan biraz usulüne göre davranır. MRA
1462,de kalacakti oyuncu yetiştirmeye devam edecektir. Orayida dağıttılar. Alternatif bence Shota Arveladze
Veya Vahid Halilhodzic. Bu takımdan bir cacık olmaz. Düşe kalka ilerliyor. İyi oynayıp yenilmesine razıyım. Hiçolmassa ekran bbaşında insan sıkılmaz.

tristram
11.11.2013, 16:05
Samimiyet yok samimiyet.
Kimler ki bunlar?

Tamam MRA gitsin.
Kim gelsin peki?

ya arkadas ne alakasi var.herkes mra'nin neler yapabilecegini gormek istedi ve
simdi olmayacagini gordu gitmesini istiyor.
bunun nesi garip ki?bence bmn forumlari ilk defa bir hoca konusunda tutarli davraniyor.
cunku buradaki bir cok renkdas kazandigimiz mac sonrasi dahi hocanin yetersizligini soyluyordu.
olmuyor yani ne yapalim.20 civari mac yaptik ama lazio macinin ilk yarisi haric bu takim top oynamadi.
gunden gune eriyen bir trabzonspor.mra'nin anlayisi trabzonspor gibi takimlara uymaz.
yendigimiz elazig ve konya maclarinda bile rakip bizden iyi oynuyorsa orada bir dusunmek gerekiyor.
azicik gununde olan her takim uc atiyor.kaleci onur'un sirtina bindik gidiyoruz.
4-0 yendigimiz macin yildizi kaleci onur.burada yanlis bir sey yok mu?
ben tolunay'in gidisine uzulen mra'nin gelisine sevinen bir insanim ama sevinmekle hata yaptigimi goruyorum.
hocanin yeterince zamani oldu.koca bir yaz kampi gecirdi.
kadronun cok iyi oldugunu dusunmuyorum ama akhisari elazigi konyayi gencleri oyun anlaminda ezebilecek bir kadromuz var..
hadi birine yenilirsin kotu de oynarsin ama ligde ve avrupa grup maclarinda oynadigimiz her macta rakipten
daha az mucadele ediyorsak-rakipten daha az topa sahip olabiliyorsak-rakipten daha az pas yapiyorsak-rakipten daha
az pozisyon buluyorsak orada oturup bir dusunmek lazim..
biz mra'nin kafasindaki ezik takim degiliz, olamayiz da.hoca burayi linyitle falan karistiriyor.kafasi 60larda kalmis kendi golgesinden korkan bir adama bu takim
emanet edilemez,edilmemeli.

CAFER ÖZER
11.11.2013, 16:07
SKOR taraftarı olmayan şu soruya cevap versin Kupada BALIKESİR i eleme garantimiz varmı?
Biz Skor taraftarıyız Futboldan anlayan Skor taraftarı olmayan soruma cevap versin

SEDER
11.11.2013, 16:14

mra ve ziya doğan dan başka herkes alternatiftir. mra gitmemeli kovulmalı.bu kulüp 22 maçtır eziliyor.. 22 resmi maçta goller hariç 22 net gol pozisyonumuz yokken kalemizde 150 net pozisyon vermişizdir.ortalama topla oynama yüzdesi yüzde 40 u hemen hiç bir maçta geçemeyen takımın hocası o koltukta nasıl olurda oturabilir.

ayrıca ne komik bir başlık olmuş.. sanki süper futbol oynuyoruz da sadece skor kötü ve bu yüzden mra yı eleştiriyoruz..ortada futbol yok..90 dakika boyunca ölümüne defans ona rağmen sonuç hüsran..ne skor taraftarlığı tam tersine oyun taraftarlığım mra dan nefret etti.

cerasus
11.11.2013, 16:24
ya arkadas ne alakasi var.herkes mra'nin neler yapabilecegini gormek istedi ve
simdi olmayacagini gordu gitmesini istiyor.
bunun nesi garip ki?bence bmn forumlari ilk defa bir hoca konusunda tutarli davraniyor.

Büyük ekseriyet MRA hocayi yeni kurtarici olarak adlandiriyordu. Methiyeler düzenler, özümüze dönecegiz diyenler, Senol Günes gitsin de (veya Tolunay), MRA gelsin gikimizi cikarmayacagiz diyenler.

O zaman demek ki kimse bu adami takip etmemis, sadece göbekten konusulmus. Ben simdi sizin söylediklerinizin nesine güveneyim? Her sene, her defa ayni durum olur mu ki?
O zaman görmediniz de, simdi mi anladiniz MRA ile olmayacagini?

Bir de agiziniz ile yakalaniyorsunuz. 2-3 ay olmus daha, hemen biletini kesiyorsunuz. Yani sizlerin agizi ile yola cikilmaz. Hemen adami yari yolda birakirsiniz ki birakiyorsunuz.

Rüzgar nereye eserse artik. Hala anlamadiniz. ISTIKRAR saglayamayan bir yapi, asla basarili olamaz. Istikrarsizlik adina her sey konusuluyor burada. Bir Allah'in kulu da arkadaslar yine basa dönmeyelim demiyor.

Ayrica bu kadro ile bu kadar oluyor. Dünki macta Adrian'in yerine Alanzinho'yu mu oynatsaydi? Ya da Aykut Akgün'ü?
10 forvet arasinda gidip Henrique'yi mi secti?
6 yabanci siniri varken Bamba'yi 7. olarak mi oynatsaydi?
Evet, takim cok kötü oynuyor ama oyuncular kötü.
Adam gibi oynayan 2-3 futbolcu var. Biri Olcan, biri Onur, biri Bosingwa.
Digerleri gününde olursa oynuyorlar.

Fatih
11.11.2013, 16:30
‘Yarım sezon istiyorum’

“Trabzonspor’un hocası olmak için ne kadar çalışmış olmak, kaç yaşında olmak gerekir bilmiyorum. Kimin için erken ya da geçtir onunla da ilgilenmiyorum. Ancak şunu söylemek isterim ki Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bize sunduğu bu fırsatı hem onu hem de Trabzonspor camiasını mahcup etmemek için en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Evet, kaotik bir yapı var. Geçen sezon çok kötü geçti. Fakat biz artık bunları konuşmak değil, çözmek zorundayız. Yarım sezon sabır istiyorum. Öyle yıllar istemek pek doğru değil bence. Çünkü bir teknik adam üstelik kendi topraklarında ve benim gibi kendi evinde yapacakları neyse yarım sezonda bunun ipuçlarını verir. Hatta çok büyük bir aksilik olmazsa ideallerimiz, beklentimiz daha erken bile sahaya yansır. Yapamazsam kimsenin beni görevden almasını, daha fazlasını beklemem. O zaman gider kendi boynumu kendim teslim ederim...”

Okan Köksal
11.11.2013, 16:30
Varşovadan kalkıp 64 saat sonra tekrar deplasmana çıkmak çok kolay bir iş olmasa gerek?evet Mustafa hocanın özellikle oyuncu değişikliklerinde hataları var fakat bu oyuncu kadrosunun büyük bölümü ruhsuzlar ordusundan oluşuyor.malum 3 tane önemli eksik oyuncularımız var Yusuf,Onur ve Mustafa bunlarıda görmezden gelmemek lazım.zaten kadro derinliğimiz yok birde bu önemli eksikler olunca sıkıntı büyüdü.
Mustafayi eksik olarak goruyoruzda. Iste buyuzden takimda is yok

bahadır2561
11.11.2013, 16:38
Onlar varken de oyun oynamıyorduk

Fatih Öztürk
11.11.2013, 16:41
Mustafayi eksik olarak goruyoruzda. Iste buyuzden takimda is yok

Bana göre Mustafa Yumlıu ligdeki en iyi stoperdir.

tristram
11.11.2013, 16:41
@cerasus
1461'de olumune kosan olumune mucadele eden bir takim vardi.
20 mac bazi seyleri gormek icin yeterli bir sure.oynanan oyuna sovdugum bir maci yorumlarken sahadaki durusumuz iyiydi diyen-
rakip fark etmeksizin her maca yenemiyorsan yenilme parolasiyla cikan bir hocanin nesine sabir gostereceksin.
olumlu bir isik gorsek amenna sabirsa sabir ama birak isigi her mac ustune koyarak
daha kotu oynuyoruz.
bu kadroyla bu kadar oluyor ne demek yahu?elazigin konyanin rizenin genclerin kadrosu cok mu iyi de oyun olarak eziliyoruz.
bir transfer sezonu bir yaz kampi geciren hocanin mazereti olmaz.hani iyi oynarsin
sahada sonucu alamazsin, golcu alinmadiysa ben ne yapayim dersin ama
onune gelen seni oyun olarak eziyorsa orada sesini cikaramazsin. bizim ustunluk kurarak yenecegimiz bir rakip yok mu?canina yandigimin ligi bu kadar
kaliteli mi yahu?
istikrar icin once saglam temeller atmak lazim.senin olusturmak istedigin yapin
kafadan kaybediyorsa orada istikrar olmaz.
kadro sampiyonluga oynasin demiyoruz ama bir zahmet kendinden gucsuz rakiplere ustunluk kursun.

Cihat K
11.11.2013, 16:43
MRA ile yol yakınken yollar ayrılmalı.henüz hedeflerden kopmuş değiliz.şampiyonluktan tabiki koptuk ama ligde ikinci veya üçüncü olmak çok önemli bu da maalesef Mra ile olmayacak.Eric Gerets veya zico gibi kariyerli bir teknik adam takımın başına getirilmeli..

Hasan ZAİMOĞLU
11.11.2013, 16:44
MRA empati için takımın son GB maçını 90 dakika + maç sonu kendi röportajıyla izlesin. Durumun ne kadar vahim olduğunu anlayacaktır. 48 saatte bir maç yapan takımda revizyon yapmamak hadi onu yapmıyorsun oyun içinde sadece 1 oyuncu değiştirmek nedir açıklayabilecek olan varsa beri gelsin. Trabzonspor yenilir mağlup olmaz diye felsefe yapmayla olmuyor bu işler. Adamlar tabiri caizse anamızdan emdiğimizi burnumuzdan getirdi.

Sefaenes
11.11.2013, 16:53
MRA empati için takımın son GB maçını 90 dakika + maç sonu kendi röportajıyla izlesin. Durumun ne kadar vahim olduğunu anlayacaktır. 48 saatte bir maç yapan takımda revizyon yapmamak hadi onu yapmıyorsun oyun içinde sadece 1 oyuncu değiştirmek nedir açıklayabilecek olan varsa beri gelsin. Trabzonspor yenilir mağlup olmaz diye felsefe yapmayla olmuyor bu işler. Adamlar tabiri caizse anamızdan emdiğimizi burnumuzdan getirdi.

bende anlamiyorum birde iyi defans yapiyoruz demesi cildiriyor her takim degisiklik yapar ama bizimki ise gol yedikden sonra 1 degisiklik yapar

İlker Gazioğlu
11.11.2013, 16:54
Mustafa hocaya , Şenol hocaya , Tolunay hocaya mı kızalım , kadronun kalitesizliğine mi kızalım , şuanki yönetime mi kızalım yoksa eski yönetime mi kızalım ? Karar veremiyorum ki . Bir an geliyor kadro eksik kötüyüz diyorsun ama diğer takımlara bakıyorsun beğenmediğimiz adamlarla bizden çok daha iyi top oynuyorlar . O zaman sorun hocada diyorsun. Başka bir an hocaların ne kabahati var yönetimler sağolsun içine etti takımın diyorsun. Diğer bir gün yönetim ne yapsın hocalar transferde insiyatif almadı onlarda gitti batırdı diyorsun. Herkes el ele vermiş en kötüsünü nasıl yaparız yarışı içinde. Offffffffffffffffffffffffffffffff

cerasus
11.11.2013, 16:55
@tristram

Kisir döngüye giriyorsunuz. Derdinizi ben anladim. Kötü oynadigimizi da zaten herkes görüyor.
Anlasamadigimiz nokta cözümün nasil olmasidir.
Tamam MRA gitsin, kim gelsin?
Kim kurtarir bizi bu durumda?
Hayir, korkum, baskasi geldigi zaman yine 20 mac yeterli, bu da gitsin durumuna düsecegimizdir. Yani care: gönder babam gönder. Tutana kadar.

tristram
11.11.2013, 17:11
@tristram

Kisir döngüye giriyorsunuz. Derdinizi ben anladim. Kötü oynadigimizi da zaten herkes görüyor.
Anlasamadigimiz nokta cözümün nasil olmasidir.
Tamam MRA gitsin, kim gelsin?
Kim kurtarir bizi bu durumda?
Hayir, korkum, baskasi geldigi zaman yine 20 mac yeterli, bu da gitsin durumuna düsecegimizdir. Yani care: gönder babam gönder. Tutana kadar.

su ana kadar hocasiz kalan bir takim gordunuz mu?
bir seyleri denemeden cozume ulasamayiz.gelen kisi de mra' gibi yaparsa o da gider:)
istikrar dogru kisiyle saglandigi zaman olumlu etki yapar yoksa kendi kucuk dunyasinda saplanip kalmis adamlarla istikrar saglanmaz.
bu arada yanlis anlasilmasin,takimin savunma agirlikli oynamasindan rahatsiz degilim ama ben oynadigimiz seyin adini koyamiyorum,yani takima
bakip defansif futbol oynuyoruz diyebilsem agzimi acmam..benim icin oynadigimiz seyin bir kimligi olmasi yeterli.
hani bir takim iyi savunma yapar ama hucum da etkisizdir veyahut tam tersi iyi hucum yapar ama savunma ozurlusudur.
bizim takimimizda ne hucum ne savunma ne top cevirme ne mucadele ne de pas yapma var,kisaca hicbirsey yok.isyanim bunadir.
bir takimin her mac en iyi oynayani kalecisi olmamali..

AhmetG.
11.11.2013, 17:16
ne bu başlık arkadaşım tehdit eder gibi.

evet konuşuyorum ne olacak.

adamın elinde geçen sene düşmemeye oynayan bir kadro var ona rağmen alınan sonuçlar ortada.

car car boş konuşacağınıza az destek olun takıma.

bizim öyle boş boğaz bir taraftarımız var ki galip gelince kötü oynadıkta kazandık, zaten rakip kötüydü diye konuşur ancak. Ama yenilince sanki kendini ronaldo sanır böyle top mu oynanır der.

Stad yanında durur maça gitmez gider lig tv alır.

Kuş familyasını tv de gördü mü ne takımlar diye ağzının suyu akar, bizim takıma gelince suratını buruşturur.

Bu felaket tellalı taraftar grubu -bu başlığı açan kişi gibi- takımın üstünden uğursuzluklarını çekse ya da ağızlarını kapasa herşey daha güzel olacak.

Son sözüm olarak eğer adminler bu mesajımı silip bana ceza vereceklerse, ilk önce bu konuyu açarak insanları birbirine düşürmeye çalışıp bundan beklenti içine girenlere ceza verip bu konuyu kapatacak, sonra bana ceza verecek.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.11.2013, 17:18
Sadeceye hocayı değiştirmek yürümeyen bir arbaada şoförü değiştirip sonuç beklemek gibi olacaktır.

Bence de MRA başarılı değil ama sorun hocadan çok daha derin bence...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.11.2013, 17:19
Arkadaşlar buranın bir forum olduğunu ve herkesin fikir beyan etme hakkı olduğunu unutmayalım.

Herkes bizimle benzer düşünmek durumunda değil, katılmadığımız görüşlere karşı fikir belirtebilir, cevap verebiliriz ama kimsenin fikir beyan etmesine itiraz hakkımız yok.

Biraz daha saygı lutfen.

Fatih
11.11.2013, 17:23
Çekirge sıçrayamadı aslında baya özet oluyor.:)

AhmetG.
11.11.2013, 17:24
Arkadaşlar buranın bir forum olduğunu ve herkesin fikir beyan etme hakkı olduğunu unutmayalım.

Herkes bizimle benzer düşünmek durumunda değil, katılmadığımız görüşlere karşı fikir belirtebilir, cevap verebiliriz ama kimsenin fikir beyan etmesine itiraz hakkımız yok.

Biraz daha saygı lutfen.

Skor taraftarları şimdi çıksın konuşsun demek fikir beyan etmekse ve buna Trabzonspor forumunda izin veriliyorsa bende fikir belirtme hakkımı kullanıyorum.

Bu başlığa destek verenler dır dır konuşacağınıza maçlara gidin de takıma destek olun. Bomboş tribünlere oynuyor takım. Ya da klavye delikanlılığı yapmayın da kombine veya ürün satın alın, malum takımın eski dönemden kalan borçları o kadar fazla ki 2017 ye kadar temerrüt altında.

Fatih
11.11.2013, 17:25
Skor taraftarları şimdi çıksın konuşsun demek fikir beyan etmekse ve buna Trabzonspor forumunda izin veriliyorsa bende fikir belirtme hakkımı kullanıyorum.

Bu başlığa destek verenler dır dır konuşacağınıza maçlara gidin de takıma destek olun. Bomboş tribünlere oynuyor takım. Ya da klavye delikanlılığı yapmayın da kombine veya ürün satın alın, malum takımın eski dönemden kalan borçları o kadar fazla ki 2017 ye kadar temerrüt altında.

Bunları aldıysak eleştirme hakkımız dırdır konuşma hakkımız var mı?

AhmetG.
11.11.2013, 17:28
Bunları aldıysak eleştirme hakkımız dırdır konuşma hakkımız var mı?

kendine yakıştırıyorsan dır dır konuşmayı buyur forum alanı geniş istediğin gibi atıp tutabilirsin.

Fatih Öztürk
11.11.2013, 17:30
Başkanı istemeyebilirsin (bende istemiyorum) hocayı istemeyebilirsin (güveniyorum ama kararsızım) ama takımını desteklemek taraftarlık görevindir senin.Legia'lı taraftarlar 90.dakikada 0 (sıfır) puandayken takımlarını ADAM gibi desteklerken bir kez daha taraftarlık duygularım depreşti.biz ise adım kadar eminim Eskişehire kendi evimizde yenildikmi MADAM gibi istifa isteriz.belkide sahaya koltuk yağdırırız.zaten takım kötü oynuyor diye maçlara GİTMEME hakkımızı kullanıyoruz.kötü gün dostu olduğumuzu cümle aleme bu yolla gösteriyoruz!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.11.2013, 17:31

Eğer sizin gibi düşünmeyenlere tahammülünüz yoksa kusura bakmayın forumlar yanlış mecralar sizin için.
Hakaret içermeyen her konu prensip olarak tartışılabilir BMN'de.
Emin olun burada birçok kişi işinden, ailesinden, eşinden arttırarak kendi bütçesince, gücü yettiği kadar bu takımın arkasındadır.

Klavye delikanlılığı konusunu da anlamadım.

BMN olarak Klavye başında kaldığımızı söylüyorsanız Biz Sanal ve Kötüler (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31154) başlığında bir tur atmanızı rica ederim.

Lisanslı ürün - kombine konusunda da isterseniz envanter çıkarabilirm. Bi kontrol edin bakalım eleştiri ya da fikir beyan etmeme yetecek kadar formam, ürünüm var mı?

Kulübü eleştirmek için borçları kapatmamız gerektiğini söylüyorsanız bu hususta söylenecek sözümüz yok.
Paramız yok o kadar.
Olsa emin olun seve seve öderiz. :)

Lütfen diyorum ve sadece saygı talep ediyorum.

Çok mu zor şeyler... :)

Fatih
11.11.2013, 17:31
kendine yakıştırıyorsan dır dır konuşmayı buyur forum alanı geniş istediğin gibi atıp tutabilirsin.

Ukalalık yapmaya gerek yok herkes fikrini belirtiyor saygı duyacaksınız hem başlık çok güzel ben beğeniyorum kötü oyunda kazanırken eleştirenlerle dalga geçiliyordu cuk oturdu bu haliyle.

Fatih
11.11.2013, 17:33
Başkanı istemeyebilirsin (bende istemiyorum) hocayı istemeyebilirsin (güveniyorum ama kararsızım) ama takımını desteklemek taraftarlık görevindir senin.Legia'lı taraftarlar 90.dakikada 0 (sıfır) puandayken takımlarını ADAM gibi desteklerken bir kez daha taraftarlık duygularım depreşti.biz ise adım kadar eminim Eskişehire kendi evimizde yenildikmi MADAM gibi istifa isteriz.belkide sahaya koltuk yağdırırız.zaten takım kötü oynuyor diye maçlara GİTMEME hakkımızı kullanıyoruz.kötü gün dostu olduğumuzu cümle aleme bu yolla gösteriyoruz!

Abi Legia'nın kendi ligindeki durumuna baktın mı? :)

Fatih Öztürk
11.11.2013, 17:35
Bende başlığı çok yersiz ve saçma buluyorum.iyice çocuk oyuncağına döndürdüler bu işi.3 ayda bir hoca değiştirmeye kalkacaksak işimiz var.cami hocasımı değiştiriyorsun arkadaş bu kadar ayağamı düştü bu işler yeter yahu ayıp denen bir şey var.onu beğenme,buna burun kıvır yemin ediyorum Van Gaal gelse 2 mağlubiyete adamı asarlar burada.skor taraftarıymış.bu kadroyu bu hale kim getirdiyse gidin onla uğraşın.adam 3 ayda sana harikalar yaratan takımmı verecekti?bu kadarmı sabırsızsınız.ohhhh rahatladım:D

Fatih Öztürk
11.11.2013, 17:36
Abi Legia'nın kendi ligindeki durumuna baktın mı? :)

Ölçümü şimdi bu kardeşim:)

Polonya ligiyle kıyaslıyormuyuz şimdi süper ligi ne diyorsun:)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.11.2013, 17:38

Allah korusun Premier Lig ile kıyaslasak çok fena olabilir...
Bence Polonya iyidir ;]

Fatih
11.11.2013, 17:39

Şöyle düşün.

Avrupa'da gol atamayan ama sahada Trabzonspor'u ezen ligde de lider giden bir takımları var.

Ne diyorduk daha önce iyi oynayalım ama gerekirse kaybedelim.Şimdi hem kötü oynuyoruz hem kaybediyoruz.

Fatih Öztürk
11.11.2013, 17:39
Allah korusun Premier Lig ile kıyaslasak çok fena olabilir...
Bence Polonya iyidir ;]

E ne güzel işte o zaman Polonya ligi liderini 2 maçtata yendik niye kızıyorlar hocaya:D

bordolumavi
11.11.2013, 17:40
bende takımın halınden memnun degılım de takımı savunmak hocaya destek vermek sucmu,nedır bu baslık cıkın sımdı konusun falan,bu baslıgı acanda avrupa maclarından sonra cıkıp konussaydı o zaman oye yada boyle kazandık orda puanları,takımımıa destek olurken bazılarından cekınıp acaba takım kotu gıttıgınde bu soyledıklerım ıcın bana hesap sorarlarmı dıye dusunmemmı lazım,sacmlıktan baska bısey degıl bu

Fatih Öztürk
11.11.2013, 17:40
Şöyle düşün.

Avrupa'da gol atamayan ama sahada Trabzonspor'u ezen ligde de lider giden bir takımları var.

Ne diyorduk daha önce iyi oynayalım ama gerekirse kaybedelim.Şimdi hem kötü oynuyoruz hem kaybediyoruz.

Boşver sen şimdi bak üstte yazdım Polonya lig liderini 2 maçtata yendik daha ne istiyorsunuz hey vayrum heeyy:D

AhmetG.
11.11.2013, 17:42
Hadi çıkın konuşun şimdi

MUSTAFA HOCA ONURLU BİR ŞEKİLDE İSTİFA ET

Eğer sizin gibi düşünmeyenlere tahammülünüz yoksa kusura bakmayın forumlar yanlış mecralar sizin için.
Hakaret içermeyen her konu prensip olarak tartışılabilir BMN'de.
Emin olun burada birçok kişi işinden, ailesinden, eşinden arttırarak kendi bütçesince, gücü yettiği kadar bu takımın arkasındadır.

Hayır çok zor şeyler değil. Saygımız var herkese.

Lakin ilk alıntıda yazan -hadi çıkıp konuşun şimdi- demek fikir beyanı mı? yoksa nerdesiniz hadi erkek olan çıksın konuşsun mu demek.
Veya altında yazan -onurlu bir şekilde istifa et- fikir belirtmek mi? Ne yani Mustafa hoca istifa etmezse Onursuz mudur? Yada Onursuz bir şekilde takımdan mı kovulacaktır? Veya onursuz bir şekilde daha sonra istifa mı edecektir?

Şayet bunlar hakaret değil sadece fikir beyanı ise en başta çok zor değil dediğim konudan geri adım atmak zorunda kalacağım. Evet bu gibi düşünen insanlara tahammülüm yok.
Bundan sonra da foruma yazmamam daha isabetli olacak sanırım, yüzünü bile görmediğim insanların kaplerini kırmaya gerek yok. Kolay gelsin.

Fatih Birinci
11.11.2013, 17:52
Abdulah Gegić
Rüdiger Abramczik
Adnan Süvari
Gürsel Aksel
Yüksel Alkan
Cesarettin Alptekin
Erhan Altın
Özcan Arkoç
Cihat Arman
Şota Arveladze
Nuri Asan
Nihat Atacan
Abdullah Avcı
Samet Aybaba
Eşfak Aykaç
Mesut Bakkal
Otto Barić
Kemal Batmaz
Ali Beratlıgil
Gürcan Berk
Halil Bıçakçı
Zafer Bilgetay
Slaven Bilić
Brian Birch
Nejat Biyediç
Hans-Peter Briegel
Giray Bulak
Okan Buruk
Rıza Çalımbay
Fahrettin Cansever
Celal Kıbrızlı
Raşit Çetiner
Christoph Daum
Ilie Datcu
Fethi Demircan
Ali Kemal Denizci
Adnan Dinçer
Basri Dirimlili
Doğan Andaç
Candan Dumanlı
Ender Konca
Abdullah Ercan
Erdem Tuğal
Arif Erdem
Ayhan Erman
Erol Togay
Erol Tok
Ersun Yanal
Karl-Heinz Feldkamp
Behiç Funda
Nusret Ülük
Nedim Günar
Tamer Güney
Halil Güngördü
Şenol Güneş
Faruk Hadžibegić
H (devam)
Gheorghe Hagi
Hüseyin Hamamcı
Tayfur Havutçu
Sigfried Held
Guus Hiddink
Reiner Hollmann
Horst Buhtz
Ali Hoşfikirer
Yücel İldiz
Engin İpekoğlu
John Benjamin Toshack
Jozef Jarabinskı
Jozef Vengloš
Tolunay Kafkas
Tomislav Kaloperović
Hüseyin Kalpar
Reha Kapsal
Tamer Kaptan
Sait Karafırtınalar
Hikmet Karaman
Ünal Karaman
Karol Pecze
Günay Kayarlar
Ümit Kayıhan
Sabri Kiraz
Aykut Kocaman
Miroslav Kokotović
Bülent Korkmaz
Güvenç Kurtar
Hakan Kutlu
Tevfik Lav
Lefter Küçükandonyadis
Roger Lemerre
Suat Mamat
Abdullah Matay
Ernst Melchior
Metin Oktay
Metin Türel
Miloš Milutinović
Milorad Mitrović
Muhsin Ertuğral
Gheorghe Mulţescu
Mustafa Denizli
Mustafa Reşit Akçay
Fuad Muzurović
Valeriu Neagu
Necip Cemal Gökalp
Herbert Neumann
Nevio Scala
Necdet Niş
Holger Osieck
Sakıp Özberk
Osman Özdemir
Kemal Özdeş
Hüsnü Özkara
Oğuz Çetin
ErgÜn Penbe
Robert Prosinečki
Rasim Kara
Friedel Rausch
Recep Adanır
Leandro Remondini
Ali Osman Renklibay
Rıdvan Dilmen
Frank Rijkaard
Jürgen Röber
Safet Sušić
Reinhard Saftig
Nurullah Sağlam
Ertuğrul Sağlam
Bernd Schuster
Ziya Şengül
Yusuf Şimşek (futbolcu, 1938)
Michael Skibbe
Turhan Sofuoğlu
Kamuran Soykıray
Zeynel Soyuer
Reinhard Stumpf
Coşkun Süer
Bünyamin Süral
Constantin Teașcă
Sadi Tekelioğlu
Fatih Terim
Tınaz Tırpan
Todor Veselinović
Trond Sollied
İlyas Tüfekçi
İbrahim Tusder
Uğur Tütüneker
Mustafa Uğur (futbolcu)
Urbain Braems
Enver Ürekli
Valdir Pereira
Yılmaz Vural
Werner Lorant
Yılmaz Yücetürk
Fikret Yılmaz
Zico
Ziya Doğan
Ziya Taner
Necdet Zorluer
Ralf Zumdick
Fuat Çapa
Bülent Ünder
Đorđe Milić
Şükrü Ersoy

Rıdvan dilmen :sly:

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

aaahmet61
11.11.2013, 17:54
Mustafa hocaya , Şenol hocaya , Tolunay hocaya mı kızalım , kadronun kalitesizliğine mi kızalım , şuanki yönetime mi kızalım yoksa eski yönetime mi kızalım ? Karar veremiyorum ki .

bu kadro şenol güneş ve sadri şenerin kadrosu .öyle sözleşmeler yapılmış ki hiçbir yabancıyı gönderemiyorsun kızacaksak ilk başta onlara kızalım.bu parasız ortamda gariban beş parasız yönetimi seçen bu üyelere kızalım.Allah aşkına avrupada bir tur bile atlama ihtimalini görmediğimiz bu kadroya bu kadar başarı getiren hocamıza kızmayalım sezarın hakkını sezara verelim.

Tolga
11.11.2013, 17:55
Abdullah Avcı gelsin. İlk transferi de Engin olur ...

Erdal DİLEK
11.11.2013, 18:24
Hocanin oynattiği taktik doğru, gencleştirme ve öze dönüş isteyenler ne bekliyorlar anlamdim. Tikir tikir top oynayacak halimiz yok.

Tek sikinti bana göre; kaldi ki bu soruna önceki yönetim sebep, adrian ve henrigeye bu kadar tahammül edilmesi beni şaşırtiyor. özelliklede adriana. .

Erdal DİLEK
11.11.2013, 18:26
Kızılacak son kişi mra. Ama yinede kizilacak şeyler yapmiyor değil:)

canna52
11.11.2013, 23:20
sadri şener-şenol güneş ikilisinin kurduğu bu vasıfsız kadronun cezasını mra mı çekmeli?

eğer bu enkazın altına şenol güneş girecekse hiç durmasın mra istifa etsin. diğer türlü vasıfsız bir teknik direktörden başkası gelmez.

Fatih
11.11.2013, 23:20
Sezon başlarken MRA görevde değilmiş gibi konuşuyorsunuz.:)

Taner Gündoğdu
12.11.2013, 11:58

takımını oluştursaydı mesela... hazırlık kampından önce takımın başına geçen bir teknik direktörün "kadrom yetersiz" demeye hakkı yok...

Celal Demir
12.11.2013, 22:19
Sirf yonetimi hocayi elestirmek icin Trabzonspor un yenilmesi dort gozle bekleyen taraftarimiz var.... Eger onlar taraftarsa her halukarda takimin arkasinda duran biz ne oluyoruz acaba...

emre duman
12.11.2013, 22:49
hocanın her koşulda kalmasından yanayım yönetim gitsede olur farketmez ama 1461 satılcakmış tekrar başkan olursa hacı bunu yaparsa iyi mi olur kötümü bilemem ama ben satılmasından yana deyilim