PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Osasuna maçına dev poster

BÜYÜK_TRABZON
09.09.2006, 16:13
Arkadaslar Osasuna maçının seyircisiz oynanacagını düşünürsek Türkiye-Malta maşında ki gibi bir poster yazabiliriz ya da yol tarafı kale arkasına elinde Trabzonspor kaşkolu aşmış yüzü yine kaşkolla sarılmış sert bakışlı bir taraftar portresi koyabilirmiyiz? bu ikinci fikir çok dehşet olur yani rakip takımı çopk etkiler

Kasım Hilal
09.09.2006, 16:24
Cocacola gibi (ama cocacola olmamalı) bir sponsor lazım..

omer61
09.09.2006, 21:18
eet bi sponsor lazm awea fln yapabilr aslında bunu amaa yönetmn konuşması lazm aweada.. maça bu kadr az bi süre kalmışken yapılamz die düşünüorum bu..

Volkan Yavuz
10.09.2006, 11:44
vallah cok süper bir fikir!!

abbas
10.09.2006, 11:52
sponsorsuz hiç bişe yapılamaz bu konuda bence.. külfeti fazla olur..
yapabilirse avea yapar bencede.. ama sanırım geç oldu birazda.. :)

Canİlker
10.09.2006, 13:43
yönetim yapmaz böle bişe sponsor olmadan ama güzel olur

vatandas61
10.09.2006, 13:55
bence iyi bir fikir.
her hafta söyle yapsak nasil olur diyoruz, birileri iyi olur, birileri kötü olur diyor.
fikirlerimiz sadece bu forumda kalmasin bence, aslinda tartismayada gerek yok, yöneticilerden birisi bu fikirlerimizi yönetime sunsun, zaten yönetim sonra karari verir, yaparsalar helal olsun deriz, yapmazsalar canin sagolsun deriz.
her fikir sadece lafda kalmasin, taraftar olarak böyle seylerin üzerine daha cok düsmemiz la´zim.

CÖMERT
10.09.2006, 17:23
Ben İstanbulda Oturuyorum Trabzondakİ ArkadaŞlar Statin DiŞindan Mutlak Destek Verİn

Berk Akçay
10.09.2006, 17:55
neden cocacola olmuyor valal parayı kim veririse versin poster yapılsın valla

Gamze
10.09.2006, 19:02
gerçekten güzel olurdu ama yapılabilir mi bilmem!!!

resim için ben size bir öneri getiriyim!!!Metin abinin(Külünk) profil resmi harika olur :D bilmem siz ne dersiniz :D valla ben bile bakınca bir irkiliyorum o ne sert bakış yahu :D

isaret parmagi
10.09.2006, 19:22
Böyle bişe yapılabilir zor değil

semih sancar
10.09.2006, 19:41
İyi takım oluruz belki böyle şeylerle de ...Biz zaten iyi, çok iyi bi takım değilmiydik.Geriye gidip eski günleri aramak oldu işimiz.Yönetimden ricam küçük düşünmesinler, Trabzonsporlu'yu da küçük duruma düşürmesinler.Ben trabzonsporluyum deyince ancak dedelerimin izlediklerini anlatabiliyorum.Bize yakışanı yapıp düşman ellerinde adımızı duyurmasınlar.

tirabzonli
10.09.2006, 20:08
Bu işi yaparsa Avea yapar.Yönetimden inşallah buraları takip edenler vardır

Hüseyin Çümen
10.09.2006, 20:59
geç kalınmış bi organizasyon onun hemen yapılması kolay değil keşke yapabilsek böle bişeyi

FERO61
11.09.2006, 04:40
sk0rbordun arkasinda bi bina var direk stada bakan tek bina sanirim ..orasi kac kisi alir?

Talat YAVUZ
11.09.2006, 04:52
sk0rbordun arkasinda bi bina var direk stada bakan tek bina sanirim ..orasi kac kisi alir?

100 kişi alır kardeşimve boş stata ses acayıp yankı yapar ama uefa daha sonra yine ceza verebilir...

Kasım Hilal
11.09.2006, 09:27
geç kalınmış bi organizasyon onun hemen yapılması kolay değil keşke yapabilsek böle bişeyi

Bence hala vakit var yeterki para bulunsun..
O tip işler bizim gibi halk adamına zor ama büyük şirketler kolaylıkla halleder..

Cocacola olmaz çünkü onlar Milli Takım için yaptılar aynı şeyi..
Şimdi aynı organizasyonu bir kulüp için yapmazlar..
Hem Trabzon'da özel bir pazarları yok..

Avea olabilir bakın..
Ama en güzeli bu işi direkt kulübün yapması..

Yahu Ülker yapar mı sizce?

cagatay006
11.09.2006, 09:36
kendi pankartımızı kendimiz yapalım adam gibi adam ziya doğan yazalım

KuĞu
11.09.2006, 10:23
ülkere güvenip umutlanmayın arkadaşlar onların desteği gayet açık bu saatten sonra ülker desteği istemiyorum ben takımımıza, ülkersiz başladık ülkersiz gidelim, rakiplerimizi bize karşı güçlendirip rezilliklerini izleyip bize dönmelerini ve onlara haydi başka kapıya diyebilmemizi çok isterim. yönetim ticari kafayla ülkerden gelecek her türlü desteği kabul etse de ben formamdaki ülker reklamını bile bantlamaya devam edeceğim.

Ah ülker başarılarımızdan sonra kapımıza köpek olsa!
----------------------------------
KAYPAK SPONSOR İSTEMİYORUZ!
----------------------------------

immortal_TS
11.09.2006, 10:26
Bu kadar kısa zamanda böyle bişeyin olması imkansız!! Hazırladığımız pankartlar açılacaktır o maçta büyük ihtimalle..

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 14:07
Arkadaslar yönetimle temasa geçsek yani fazla büyük bir pankart olmaz zaten ama avrupada bu tür posterler çok ve epey etkili oluyor psikolojik bir etki yaratıyor bir de benim anlattıgım tarzda örnek bir çizim yapabilecek bir arkadasımız var mı? yani taraftar resmi yapabilir mi bilgisayarda

sweetrose
11.09.2006, 15:09
pankart aslında mükemmel olur...ancak yönetimle temasa geçilmeli... zaman mefhumu var şu an gerçi

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:25
Arkadaslar benim dedigim tarzda çizim yapabilecek arkadaslar var mı? yani örnek bakımından

TSKara61
11.09.2006, 15:25
Valla milli maçı izledimde sankı fazla fark etmedi gibi poster. Sonunda ses tezahurat olmayınca hiç bi işe yaramıyor.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:27
Valla milli maçı izledimde sankı fazla fark etmedi gibi poster. Sonunda ses tezahurat olmayınca hiç bi işe yaramıyor.Şimdi bu büyük olacak amaç rakibe korku vermek zaten o yüzden kalearkasına konulacak yani dev bir pankart lazioda ki gibi örnek verirsek

Özge
11.09.2006, 15:30
bencede poster koyulursa güzel olur

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:35
Arkadaslar aranızda elinde trabzonspor kaşkolu açılmış yüzü yine kaşkolla örtülü kafasında şapkalı trabzonspor forması giymiş sert bakışlı bir taraftar çizimi yapacak arkadas var mı? çünkü ben yapılan çizimi trabzonspor yetkililerine itelicem elden lütfen yardımcı olun

kivancpehlivan
11.09.2006, 15:40
o kadar trabzonsporluyuz diye gezen iş adamı var birleşip tüm stadı kaplayacak şekilde yapsalar olur sponsorada gerek yok, hem eğer tekrar ceza alırsak hazırda bulunmuş olur...

bu arada türkiye-malta maçında çok hoşuma gitti süper bir uygulama, reklamıda güzeldi ;)

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 16:32
Arkadaslar aranızda elinde trabzonspor kaşkolu açılmış yüzü yine kaşkolla örtülü kafasında şapkalı trabzonspor forması giymiş sert bakışlı bir taraftar çizimi yapacak arkadas var mı? çünkü ben yapılan çizimi trabzonspor yetkililerine itelicem elden lütfen yardımcı olun

TSerdar_61
11.09.2006, 18:09
arkadaşlar buyuk pankart olmasa bıle
herkes hazırladıgı pankartları parça parça koyma şansı varmı

Gamze
11.09.2006, 18:27
gerçekten güzel olurdu ama yapılabilir mi bilmem!!!

resim için ben size bir öneri getiriyim!!!Metin abinin(Külünk) profil resmi harika olur :D bilmem siz ne dersiniz :D valla ben bile bakınca bir irkiliyorum o ne sert bakış yahu :D

çizime ne gerek sen şu resme bi bak yeter :D çok karizma hem de :D

Sacit
11.09.2006, 19:16
o kadar trabzonsporluyuz diye gezen iş adamı var birleşip tüm stadı kaplayacak şekilde yapsalar olur sponsorada gerek yok, hem eğer tekrar ceza alırsak hazırda bulunmuş olur...

bu arada türkiye-malta maçında çok hoşuma gitti süper bir uygulama, reklamıda güzeldi ;)

böyle durumlarda sahneye çıkması gerekirler ama...

cavenaghi
11.09.2006, 19:22
yaw bence muhtemelen yapmak ıcın cok gec.
bizim klub ıdaresi yapsak bile
-yasak diyirummm da sokamam uefanun talimati var deyip gene ustun zekalarını gosterırler...

maskeli61
11.09.2006, 19:32
bejeka taraftarlarının yaptıgı çok güzeldi şu pazar gurubu verya bence öyle bişey (ondan daha iyisini) yapabilir ve çokta güzel olur...

eren_61
12.09.2006, 00:12
bu maç için bişeyler yapmak lazım ama nasıl olcak vakit yok

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 14:43

ekrembulut
12.09.2006, 16:15
bence geç kalındı arkadaşlar

okan6161
13.09.2006, 09:19
arkadaşlar pankrat ta biraz geç kalındı galiba neyse sağlık olsun ama ben izmirde ki arkadaşlara iki hafta önceden demiştim bunu ses konusu ise bilmiyorum bulunabilirmi 10 yada 15 tane büyük kabin bulunsa hani şu düğünlerde açlınanlardan stad etrafına yerleştirilse duydum ki dışarıdan destek olunacakmış bunlar yardımcı olmaz mı acaba