PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Seçime Gitmeli Mi?

Ender Kuyumcu
09.11.2013, 13:44
Değerli üyelerimiz;

Bildiğiniz üzere tüzük değişikliğini iptal eden karar mahkeme tarafından dün itibari ile verildi.

Bu karar üzerine Trabzonspor yönetiminin izleyebileceği iki yol var:

1) Kararı temyize götürmek ve temyiz sonrası mahkeme onaması durumunda seçime gitmek zorunda olmak.

2) Aralık'taki kongreye seçim maddesi ekleyip güvenoyu istemek.

Sizce bu iki seçenekten hangi yol seçilmeli? Hangi yol Trabzonspor için daha faydalı olacaktır?

Murat'
09.11.2013, 13:47
Yönetim içinde büyük çatlaklar var, o yüzden seçime gidilmeli.

alper*
09.11.2013, 13:51
Seçim olmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Jackal Wile
09.11.2013, 13:57
yine birilerinin adamı gelecekse gitmesinin anlamı yok görünen görüntüde gitse bile yine birilerinin adamı gelecek

Fatih Özkan
09.11.2013, 14:29
Yönetimde adam kalmadı...
Şartlar ne olursa olsun seçime gidilmeli...

Mert M.
09.11.2013, 14:38
İşin hukuk boyutunu bilmiyorum, orası beni aşar fakat, eylemleriyle söylemleri çelişki içerisinde olan ve vaatlerini yerine getirmediği gibi yerine getirdiğini söylese de hareket tarzının yanlış olduğunu ifade etmek istiyor ve seçime gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ertan 51
09.11.2013, 15:15
İşi yokuşa sürmeden mahkeme kararına saygı duyup gereken yapılmalı.

Yiğit Gayretli
09.11.2013, 15:15
Kesinlikle seçim kararı alınmalı.

memmedaga
09.11.2013, 16:00
Evet yönetimden şikayetçiyiz pek çok konuda,özellikle siyaset bombasının pimini çekip taraftarın arasına attığı için kızgınım.

ama

şu aşamada yönetim değişmesini yanlış buluyorum yarardan çok zarar getirecektir...

Bugünlerde hükümetle en ufak bir alakası bulunan her hangi bir aday tu kaka görüldüğüne göre

muhalefete yakın düzgün iş yapar bir aday da yok gibi

yok efenim bağımsız biriside olmadığına göre

kimi ne için seçeceğiz ?

bize kalan hep kahır...

Mert'
09.11.2013, 16:22
Seçim olmalı hacı ve yönetimi gitmeli.

Muhammet Kalkışım
09.11.2013, 16:36
Mutlaka seçim yapılmalı ama kesin temyize gidecek İHO.

Hasan Algan
09.11.2013, 16:48
seçim kararı alınmalı fakat ihonun bunu yapacağını asla düşünmüyorum. mahkeme karar verdiği gün tüm hukukçıularımız maşallah kararın temyiz edilmesi halinde seçimin olmayacağı yönünde beyanat verdiler. bu bile iho nun ne yapacağının işareti gibiydi.

Ömer_
09.11.2013, 16:57
alınmamalı,yönetimın ıcraatlarından memnunum,takımda ıyı gıdıyor.

Terzioğlu
09.11.2013, 17:03
Secim olabilir ama Haciosmanoglu kalmali.

Adem Özlü
09.11.2013, 17:09
Oyumu mahkeme kararı temyiz edilmeli'den yana kullandım çünkü şuan yeni bir kongre için doğru zaman olduğuna inanmıyorum.
Ayrıca böyle bir kongrede camianın istediği gibi bir başkan adayı çıkacağına da inanasım gelmiyor.
İnşallah camia için en hayırlısı neyse o olur.

gabriel omar
09.11.2013, 17:21
Delegelerin bu kez akıllı davranmasını umuyorum.Bu amatör yönetim belasından tez zamanda kurtulmalıyız.

RaşitCan
09.11.2013, 17:40
Seçim yapılmalı.

Fatih
09.11.2013, 17:49
Seçim yapılmalı Mecnun'un kefili gitmeli.

alperenakif6061
09.11.2013, 17:52
Bence kalmalı çok amatörce işlere imza attılar ama ben Başkan'ın iyi niyetli olduğu düşüncesindeyim.geçmiş yönetimden enkaz aldılar ve bu süreçi gene iyi geçirdiler bence dahada iyi olçak

Ilelioglu
09.11.2013, 18:02
Secime gidilmeli, IHO verdigi sözlerde durmuyor, cok samimiyetsiz. Güvenim kalmadi ona karsi.

Bagimsiz, egitimli ve profesyonel isimler gelmeli.

..

Sefa
09.11.2013, 18:03
İHO'nun işi uzatması işi batırdığını kabul etmesi demek.

Kendine güvenen adam kongre kararı alır yönetimini güçlendirip güvenoyu almak ister..

Muhteşem Fenerbahçe taraftarı seçmen olmadığından ve yönetiminde Mecnun olmadığı için seçilemeyeceğini biliyor..

Cafer Bulur
09.11.2013, 18:11
Kararsizim devam eden sportif basarimiz nedeniyle acikcasi kafam karisik.

Her halükarda haciosmanoglu yönetimini yenilemeli .

Sayet usta secime girse bile kazanacagi süpheli genel kurul üyeleri iyi giden bir takimin baskanini 6 ay gecmeden degistirmek istemeyebilirler.

Usta 1 kere daha kaybederse sevki kirilir bu da unutulmamali,acikcasi zor bir durumdayiz.

Şenol Altunsoy
09.11.2013, 19:38
Yorumlara bakıyorum da çok arkadaşımız sportif başarıya endeksli.Yazık bu hallere nasıl geldik bilmiyorum.

Yani her şeyi yapabilirsiniz yeter ki sportif başarı gelsin.Bence bir daha düşünün bu takımın hangi değerlerle bügünlere geldiğini.

Ender Kuyumcu
09.11.2013, 19:39
Yorumlara bakıyorum da çok arkadaşımız sportif başarıya endeksli.Yazık bu hallere nasıl geldik bilmiyorum.

Yani her şeyi yapabilirsiniz yeter ki sportif başarı gelsin.Bence bir daha düşünün bu takımın hangi değerlerle bügünlere geldiğini.

Ortada sportif bir başarı olsa bari :)

Ömer_
09.11.2013, 19:50
her sene elemelerı geçıp avrupada gruplardan çıkıyoruz turlar atlıyoruz hangı başarıymış bu.

Sefa Alış
09.11.2013, 19:51
İktidar ya da herhangi bir siyasi parti ile bu kadar yakınlaşmamız asla kabul edilemez.
Trabzonspor bu tarz iktidar yalakası, menfaatçi adamların takımı olarak kalmamalı; umarım İbrahim Hacıosmanoğlu gider bu takımın başından.

Antonio
09.11.2013, 19:56
milyon kere seçime gidilmeli.

Murat Acar
09.11.2013, 20:04
Önce odyakmaza kefil olması sonra başbakanın şemsiyesini tutması istifa etmesi için yeterlidir TRABZONSPOR taraftarı için lakin bakıyorumda hala başkan kalsın iyi niyetli diyebiliyorlar.Bir klüp başkanı heleki TRABZONSPOR başkanı kimsenin emrinde değildir kimsenin uşağı değildir.Lakin şuanki başkan son legia maçı sonrası rte nin yanındaki koruma gibi durmasıyla BAŞKANLIĞA RESMEN İHANET ETMİŞTİR.Birileride yazmış iktidara uzak muhalefete yakın bi adayda yokki kim gelse aynı diye.Hey Allahım muhalefette çok desturluya he onlara yakın olsa sanki içimize sinecekmiş gibi ya sabır çektim okurken...Umarım Başkan zorlamayla bu işi yürütmek yerine seçime gidip gerekeni yapar.Ha ozamanda seçilirse ; demektirki herkes bu düzene razı yanı en azından delegeler...Ben hala ilk günki gibi Usta'nın başkan olmasından yanayım umarım seçim olur ve o Başkan seçilir...Siyasi görüşü şu bu önemli değil Sadri başkanda hepimizin bildiği gibi chp liydi ama duruşu TRABZONSPOR duruşunu bozmadı siyasi olarak kimseye tabi olmadı o koltukta Usta'da bunu başarır diye düşünüyorum...

Furkan Özdem
09.11.2013, 20:07
Hiç şüphesiz... Seçime gidilmeli.

yaranozlu
09.11.2013, 20:23
Seçim olmalı, hacı, usta, albayrak tipi iş bilmez adamların adaylığı yasaklanmalı. Kurumsal kimliğimize yakışır, iletişimi güçlü, hırslı insanların yöneteceği bir Trabzonspor olmalı.

Fatih
09.11.2013, 21:05
Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem
kongre kararı..
ŞİMDİ..
HIRS İLE AKLIN birbirini test zamanı.
kimsenin şüphesi olmasın ki..
ben TS'un zarar göreceği hiç bir yerde
OLMAM.

Fatih
09.11.2013, 21:05
Onur İNCEHASAN ‏@oincehasan 2 dk
Kongre yapmayacağız, Yargıtay'a temyiz başvurusunda bulunacağız.

Kongre yok.

Adem Akyüz'
09.11.2013, 21:08
Onur İncehasan yargıtaya basvuracagz yazmış. Kongre falan yok yani. Hacıya katlanmaya devam.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

must61
09.11.2013, 21:19
Şampiyonluğun tescili üzere Tff'ye başvuru yapana kadar bin dereden su getiren yönetim ;

söz konusu oturdukları koltuk olunca başvuruyu geciktirmiyor.

Bu bile kongre yapılması için yeterli bi ikiyüzlülük.

kalavara
09.11.2013, 21:27
yönetim meşruiyetini yitirmiş durumdadır, seçim yapması gerekir, tartışmaya bile gerek yok ama türkiyedeki garabetleri saysak ömür yetmez :D

nakzo
09.11.2013, 21:27

Sevgili şenol abi sportif başarın olmazsa sıradanlaşırsın,kimse seni kala almaz ve her sezon can derdine düşersin fener kendi anti davasını savunuyor ve her sene başarılı niye biz vizyonsuz mahalle takımı yöneteceklere muhtaç oluyoruz. Bak kasımpaşaya gelene geçene 3 sallıyor tarihi var mı ?Yok,seyircisi var mı?Yok neyi var çok iyi bir takımı ve yönetimi şimdi şu kasımpaşa şampiyon olursa hiç utanmayacaklar mı bizim yüzsüzler. Şu mahalle takımı şampiyonluğa oynuyorsa bizim hiç hamaset edebiyatı yapmamıza gerek yok şapkayı değil kavuğumuzu önümüze almamız lazım Trabzonsporu küçültme politikası öne süren kim olursa olsun bu takımla adı anılmayacak şekilde bu takımdan derhal uzaklaştırılması lazım.

nakzo
09.11.2013, 21:35
Şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bu şahsiyetin Trabzonsporu şampiyonluğa değil taşımak oynatmayacağına kesinlikle eminim. Buna forumun büyük çoğunluğuda katılır herhalde.Gelelim zatı muhteremin seçilme nedeni olan kupamıza; bu şahsın kupayı alacağına inanan var mı?Varsa belli bir tarih var mı?Mesela bu yıl aralık ta mı?2014 mayısta mı?2015 devre arası mı?2054 yılımı ?Bu zata ne kadar süre verilecek yoksa Hristiyan tarikatlarının mesihi bekledikleri gibi dededen toruna ilhan cav cav gibi başımızda kalıpta biz bir efsanenin beşinde 50 yıl koşacak mıyız.?

bach72
09.11.2013, 21:39
Seçime gitmeli mi diye başlık açmak,anket düzenlemek bile çok anlamsız.Mayıs kongresi Olağanüstüydü.Aralık kongresi ise olağan kongremizdir.Kongre salonunda yapılan oylamayla görev süresini uzatmaya kalkmak ise sahtekarca bir işgüzarlıktan başka bir şey değildi.

Her ne olursa olsun İHO ve İHO gibi düşünen siyasi erk'in şakşakçılarına karşı mücadele edeceğiz.Trabzonspor değerleriyle,tarihsel misyonuyla kimsenin basamağı veya oyuncağı olamaz.Hele hele İHO gibi şakşakçı yağdanlıkların hiç olamaz.

alper*
09.11.2013, 21:42
Bu kongre olmazsa ikinci yarı stada gidecek seyirciler parmakla sayılmaya başlar.

Yanılıyor muyum?

Ender Kuyumcu
09.11.2013, 21:46
Seçim öncesinde delegeleri kandırıp seçimi kazanan bir grubun mahkeme kararına saygı göstermesini beklemek hayalcilik olurdu zaten.

Fatih
09.11.2013, 21:48
Bu kongre olmazsa ikinci yarı stada gidecek seyirciler parmakla sayılmaya başlar.

Yanılıyor muyum?
Yanılmıyorsun Alper.

cakalkerem
09.11.2013, 22:06
seçime gidilecek ama rakipsiz

Şenol Altunsoy
09.11.2013, 22:07
Sevgili şenol abi sportif başarın olmazsa sıradanlaşırsın,kimse seni kala almaz ve her sezon can derdine düşersin fener kendi anti davasını savunuyor ve her sene başarılı niye biz vizyonsuz mahalle takımı yöneteceklere muhtaç oluyoruz. Bak kasımpaşaya gelene geçene 3 sallıyor tarihi var mı ?Yok,seyircisi var mı?Yok neyi var çok iyi bir takımı ve yönetimi şimdi şu kasımpaşa şampiyon olursa hiç utanmayacaklar mı bizim yüzsüzler. Şu mahalle takımı şampiyonluğa oynuyorsa bizim hiç hamaset edebiyatı yapmamıza gerek yok şapkayı değil kavuğumuzu önümüze almamız lazım Trabzonsporu küçültme politikası öne süren kim olursa olsun bu takımla adı anılmayacak şekilde bu takımdan derhal uzaklaştırılması lazım.

Sevgili adını bilmediğim arkadaşım;Sen benim başarıyı istemediğimi mi sanıyorsun hem de delice istiyorum.

Söylediğim çok net ne pahasına olursa olsun başarıyı istemiyorum,emekle hakla adaletle başarı istiyorum.

Siyasetin kucağına oturmadan,şikeci dallamaları aklamadan taraftar grubuna küçük beyinli demeden

Sadece ve sadece işini doğru dürüst yaparak başarı istiyorum.Çok mu şey istiyorum?

Necmettin ALTUNTAŞ
09.11.2013, 22:08
İHO pılısını pırtısını toplayıp şemsiyesini tuttuğu boşbakanının yanına sığınsın.Trabzonspor kimsenin hele de İHO çiftliği değildir.

cakalkerem
09.11.2013, 22:10
iho kalacaktur

Cafer Bulur
09.11.2013, 22:17
Sevgili adını bilmediğim arkadaşım;Sen benim başarıyı istemediğimi mi sanıyorsun hem de delice istiyorum.

Söylediğim çok net ne pahasına olursa olsun başarıyı istemiyorum,emekle hakla adaletle başarı istiyorum.

Siyasetin kucağına oturmadan,şikeci dallamaları aklamadan taraftar grubuna küçük beyinli demeden

Sadece ve sadece işini doğru dürüst yaparak başarı istiyorum.Çok mu şey istiyorum?

Senol abi iho giderse ve yerine atiyorum usta gelirse elestirilmeyecek mi,sike sürecinde yeterli inisiyatif almiyor diye yerden yere vurulmayacak mi?

Iho yu siyasete cok fazla alet oluyor diye elestirdim ama o giderse ne degisecek ,bu kadar fazla baskan degistirmek bize ne kazandiracak?

Necmettin ALTUNTAŞ
09.11.2013, 22:23
Senol abi iho giderse ve yerine atiyorum usta gelirse elestirilmeyecek mi,sike sürecinde yeterli inisiyatif almiyor diye yerden yere vurulmayacak mi?

Iho yu siyasete cok fazla alet oluyor diye elestirdim ama o giderse ne degisecek ,bu kadar fazla baskan degistirmek bize ne kazandiracak?

Gelecek olan bu zat-ı muhteremden daha kötü olmaz.

Murat Acar
09.11.2013, 22:25

Sevgili Cafer iho resmen kucağına oturmuştur siyasetin.Usta gelseydi nasılki Sadri başkanın chp li olduğunu bilmemize rağmen siyasetin kucağına oturmadan o koltuka durduysa Ustada aynı şekilde devam ederdi.Sırf siyasi görüşü şu bu diye insanlara koltuk çok görülmemeli...Ben ilk başta seçim öncesi Usta olsun dememe rağmen iho geçince hayırlısı olsun inşallah klübe faydalı işler yapar diye destek çıktım.Siyasetin kucağına oturmaya başlayıp üstüne birde odyakmaza kefil olunca doğal olarak desteğimide çektim.Şimdi ihoya rakip olacak birisi varsa yine ustadır.Eğer anlaşmalı ve siyasetin oyuncağı olmadıysa TRABZONSPOR bu seçim olursa şayet Usta aday olur ve seçilir.Seçildiğindede bazıları gibi daha ilk günden eleştiri yapanları ayrıştırmak geekir icraatlarına bakarak eleştiri yada övgü yapılmalıdır.Sizin demenize göre sırf iktidar partisine yakın olan biri başkan olursa ne olursa olsun eleştirilmeli yerden yere vurulmalıdır mantığı bana ve gerçek TRABZONSPORLULARA TERS BİR GÖRÜŞTÜR...

memmedaga
09.11.2013, 22:26
Önce odyakmaza kefil olması sonra başbakanın şemsiyesini tutması istifa etmesi için yeterlidir TRABZONSPOR taraftarı için lakin bakıyorumda hala başkan kalsın iyi niyetli diyebiliyorlar.Bir klüp başkanı heleki TRABZONSPOR başkanı kimsenin emrinde değildir kimsenin uşağı değildir.Lakin şuanki başkan son legia maçı sonrası rte nin yanındaki koruma gibi durmasıyla BAŞKANLIĞA RESMEN İHANET ETMİŞTİR.Birileride yazmış iktidara uzak muhalefete yakın bi adayda yokki kim gelse aynı diye.Hey Allahım muhalefette çok desturluya he onlara yakın olsa sanki içimize sinecekmiş gibi ya sabır çektim okurken...Umarım Başkan zorlamayla bu işi yürütmek yerine seçime gidip gerekeni yapar.Ha ozamanda seçilirse ; demektirki herkes bu düzene razı yanı en azından delegeler...Ben hala ilk günki gibi Usta'nın başkan olmasından yanayım umarım seçim olur ve o Başkan seçilir...Siyasi görüşü şu bu önemli değil Sadri başkanda hepimizin bildiği gibi chp liydi ama duruşu TRABZONSPOR duruşunu bozmadı siyasi olarak kimseye tabi olmadı o koltukta Usta'da bunu başarır diye düşünüyorum...

YA SABIR ile başllamak istiyorum

o birilerinden biri olarak beni kastediyorsan sadece tebessüm ederim .

orada 3 satır yazmışım, aslında yazdıklarımı komple olarak değerlendirebilsen anlatmak istediğim şey "siyasi olarak kimseye tabi olmadı" cümlesiyle çok farklı değil.

Mesela bende M Ustanım bunu başarabileceğini düşünüyorum ama Sadri Şener'in duruşu bozmadığı konusunda hemfikir değilim..

ikinci olaraki bazı abilerimize birşey demek istemezdik ama

galiba yeri geldi

Ender Beyin ve diğer bazı abilerimizin dikkatini bir konuda çekmek isterim

özellikle son zamanlarda ciddi manada artan bir dozda
"sen nasıl böyle yazarsın" manası çıkarılabilecek ahkam kesmeler olmaya başladı,
tabi her zaman oluyordu ama artık yönetici arkadaşlarımız da bu tarzda yazmaya başladılar ,ciddi manada bir fikirsel despotizme doğru gidiyormuyuz nedir?

Son zamanlarda İho'nun hatalarından yanlışlarından dolayı üzülmüş olan bir insan olarak , 2 seçim gördüğüm halde hiç bir siyasi partiye oy vermeyen bir insan olarak BMN de sadece Trabzonspor çıkarları doğrultusunda fikir beyan etmek istemişimdir yanlışımız tabi ki oldu ama her türlü fikir her türlü siyasi görüşe mensup kardeşlerimiz fikrini beyan edebilmeli,
ettiğinden dolayı dışlayıcı bir yaklaşıma maruz kalmamalı

örneğin son zamanlarda siyasi partiler ve liderleri TS'ye karşı şb lehine birleştiler, özellikle başbakan, akp ve son olarak İHO siyasete alerjimizi artırdı

napalım peki ?
mesela herhangi bir şekilde akpyi ve İHOyu destekleyen kardeşlerimizi direk ya forumdan atalım yada artık siz buraya takılmayın falan diyelim kesin çözüm olur belki. yada muhalefet partili olanlari vs vs....

KAYA abimizin bu konuyla alakalı çok üzel bir yazısı vardır o yazıya havale ediyorum meseleyi....

bilen bilir, bilmesi gerekenler biliyor mu ?

Burada bir anket yapiyorsunuz sonrada vay efendim siz diğer şıkları nasıl seçersiniz manasına gelen serzenişlerde blunuyorsunuz?

Ankete gerek yok!

Fatih
09.11.2013, 22:31
Siyasete bulaşmayacak bir başkan bulamıyorsak kapatıp gidelim Allah'tan reva mı yahu?

Necmettin ALTUNTAŞ
09.11.2013, 22:32
Kimseyi Tuttuğu partiyle asla yargılamam.Ancak Trabzonsporumuzu kim siyasete alet ederse onu affetmem.Zira Trabzonspor syaset üstüdür ve öylede kalmalıdır.

Mert'
09.11.2013, 22:33
İHO yemedi herhalde seçime gitmek hemen başvurur yargıtaya

Adem Akyüz'
09.11.2013, 22:34
TFF Ye basvuruyu 2 ayda taraftarın zorlamasıyla yapan adam, yargıtaya 2 günde basvuruyor hemen..

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cafer Bulur
09.11.2013, 22:34
Sevgili Cafer iho resmen kucağına oturmuştur siyasetin.Usta gelseydi nasılki Sadri başkanın chp li olduğunu bilmemize rağmen siyasetin kucağına oturmadan o koltuka durduysa Ustada aynı şekilde devam ederdi.Sırf siyasi görüşü şu bu diye insanlara koltuk çok görülmemeli...Ben ilk başta seçim öncesi Usta olsun dememe rağmen iho geçince hayırlısı olsun inşallah klübe faydalı işler yapar diye destek çıktım.Siyasetin kucağına oturmaya başlayıp üstüne birde odyakmaza kefil olunca doğal olarak desteğimide çektim.Şimdi ihoya rakip olacak birisi varsa yine ustadır.Eğer anlaşmalı ve siyasetin oyuncağı olmadıysa TRABZONSPOR bu seçim olursa şayet Usta aday olur ve seçilir.Seçildiğindede bazıları gibi daha ilk günden eleştiri yapanları ayrıştırmak geekir icraatlarına bakarak eleştiri yada övgü yapılmalıdır.Sizin demenize göre sırf iktidar partisine yakın olan biri başkan olursa ne olursa olsun eleştirilmeli yerden yere vurulmalıdır mantığı bana ve gerçek TRABZONSPORLULARA TERS BİR GÖRÜŞTÜR...
Son cümlende kullandigin ifadeyi ben iddia etmedim.

Trabzonspor baskani elbette bir siyasi görüse sahip olacaktir,olmalidir ama bunu alenen aciktan ortaya koymamalidir.

Ben usta secilirse buna eyvallah derim benim icin sorun yok ama 2.kez kaybederse bir daha bu kulübe baskan adayi olmaz bu bizim icin daha kötü bir olasilik.

Enes Ünal Kaya
09.11.2013, 22:37
Güven Tazeleme Adına Bile Gidilmeli..

Bu Neyin Laga Lugası Anlamadım.

Kaybedersen Demekki Hatalar Yaptın İstenmiyorsun.. Korkun Neden ?

tristram
09.11.2013, 22:46

Kongre yok.

bunlar olayin farkinda oldugu icin sureci boyle uzatacaklar iste.bu kararla ne kadar delikanli olduklarini gosterdiler.yaptiklarinin dogru oldugunu dusunen kendine guvenen bir yonetim secim karari alip guven tazelemeye calisirdi boyle secimden kacmazdi.bunlarin delikanliliklari bu kadar iste..
iho denen yalanci-koltuk sevdalisi yaptiklarinin neye mal olacagini cok iyi biliyor.aziz yildirim kadar olamadi.o bile sikeci haliyle genel kurula gitmekten cekinmezken iho neden acaba bu kadar korkuyor.oyle veya boyle iho'nun gidis sureci baslamistir.kongre karari alamamasi onun sonu olacagina inaniyorum.genel kurulundan korkan bir adamin kalemini er yada gec kirarlar.

Fatih
09.11.2013, 22:48
bunlar olayin farkinda oldugu icin sureci boyle uzatacaklar iste.bu kararla ne kadar delikanli olduklarini gosterdiler.yaptiklarinin dogru oldugunu dusunen kendine guvenen bir yonetim secim karari alip guven tazelemeye calisirdi boyle secimden kacmazdi.bunlarin delikanliliklari bu kadar iste..
iho denen yalanci-koltuk sevdalisi yaptiklarinin neye mal olacagini cok iyi biliyor.aziz yildirim kadar olamadi.o bile sikeci haliyle genel kurula gitmekten cekinmezken iho neden acaba bu kadar korkuyor.oyle veya boyle iho'nun gidis sureci baslamistir.kongre karari alamamasi onun sonu olacagina inaniyorum.genel kurulundan korkan bir adamin kalemini er yada gec kirarlar.

Yargıtay kararı onarsa ki onayacak mecbur seçim yapacaklar bunların amacı zaman kazanmak.

Uğur Kalyoncu
09.11.2013, 22:51
Hacıosmanoğlu yönetim konusunda daha plan ve program dahilinde hareket edip şike konusunda daha dik durup siyasete bulaşmasaydı şu Malouda -Bosingwa transferi ve Avrupadaki başarı ile seçim olsa bile rahat kazanırdı ama şu aşamada zor.Elini taşın altına koyacak birilerinin çıkması lazım ama ne kadar tatmin eder o isimler o da ayrı mesele.

Murat Acar
09.11.2013, 22:57
Son cümlende kullandigin ifadeyi ben iddia etmedim.

Trabzonspor baskani elbette bir siyasi görüse sahip olacaktir,olmalidir ama bunu alenen aciktan ortaya koymamalidir.

Ben usta secilirse buna eyvallah derim benim icin sorun yok ama 2.kez kaybederse bir daha bu kulübe baskan adayi olmaz bu bizim icin daha kötü bir olasilik.

Kesinlikle sen iddia ettin demedim.Lakin BMN öyle bir noktaya geldiki akp li dendiği an doğru bile olsa yanlış diyenlerin tartışmayı baştan kapatanların söylemleriyle doldu buralar.Anket düzenleyip sonrada o görüşe nasıl oy verebiliyorsun diye yazılar bile çıkmaya başladı bunlara sebepde Şuanki başkanında icraatlarının etkisiyle hepten artttı o tarz fikirler.Söylemek istediğim budur.Son cümlemde kastım buydu...Ama eğerki seçim olurda Usta yada bir başkası değilde Yine şimdiki başkan kazanırsa işte ozaman bir yöneticininde dediği gibi kapatalım dükkanı gidelim...

Mert'
09.11.2013, 23:11
Muharrem Usta bundan sonraki başkandır.Ne zaman olur göreceğiz.

omondoles
09.11.2013, 23:12
Seçim sürecinde Usta'ya her türlü moku attı, kara propaganda yaptı. Şimdi ise Usta aday olmayacağım minvalinde twit yazınca "bu sizin tamamen siyasetin adamı olduğunuzun ıspatıdır. Size baskı geldi o yüzden aday olamıyorsunuz" manasına gelen twit attı. Inanılır gibi değil. Böyle hastalıklı zihniyetlerden koru bizi ya Ra'b.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Cafer Bulur
09.11.2013, 23:14
;1919401271']Muharrem Usta bundan sonraki başkandır.Ne zaman olur göreceğiz.

O gelirse köy takimlariyla bir daha hazirlik maci yapmayacagiz hoffenheim dahil yasadik.:)

Mert'
09.11.2013, 23:16
O gelirse köy takimlariyla bir daha hazirlik maci yapmayacagiz hoffenheim dahil yasadik.:)

Ne güzel işte 3.lig takımlarına karşı test etmeyiz kendimizi

Erman Aydın
09.11.2013, 23:39
hazırlık içinde olan biri var mı acaba

TekfurÇayır 61
09.11.2013, 23:40
Ok yaydan çıktı, bu saatten sonra İbrâhim başkan bir şekilde başkan olmayı sürdürürse bunu ancak taraftarın çoğunluğunun protestosuna rağmen sürdürür.

Bu konuda şunları düşünüyorum:

*Sadri Şener başkanlığa adaylığını koyduğunda neler yaşayacağını bilmiyordu. Ve Sadri Şener şike süreci için ideal bir başkan değildi. (Buna rağmen yola Sadri başkanla devâm edilmeliydi)

Sular, Sadri Şener'in başkanlığı döneminde yükselmeye başladı. İbrâhim Hacıosmanoğlu sular yükselmişken başkanlığa adaylığını koydu. Yâni, Sadri Şener neler yaşayacağına dâir başlangıçta bilgi sâhibi değildi. İbrâhim başkan ise bile bile başkanlığa aday oldu.

Bu durum bence çok önemli. İbrâhim başkanın hiçbir mâzereti olamaz.

* İbrâhim başkan kulübü fenâ hâlde siyâsetin içine soktu. Taraftar grupları sâyesinde yaşadığımız bölünmüşlüğe yeni bir bölünmüşlük eklendi. BMN'de çok kimse "Siyâsetin canı cehenneme, benim için önce Trabzonspor gelir" dese de yazılıp çizilenlerden de çok açık belli oluyor ki kazın ayağı öyle değil.

İbrâhim başkan kulübe, taraftâra büyük kötülük yaptı.

* Şike süreci sonuçlanmadan, kulüp ve genel kurul üzerindeki siyâsi kuşatma kalkmadan gidilecek her seçimi yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olarak görüyorum.

* Öte yandan İbrâhim başkanın görevi 2 yıl daha sürdürmesinin kulübe telâfisi çok zor dertler açacağını düşünüyorum.

Sonuç olarak yazdıklarımdan bir şey çıkaramamış olabilirsiniz.

Haklısınız çünkü ben de çıkaramıyorum çünkü aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık durumunda olduğumuzu düşünüyorum.

Bu ankette oy da kullanmayacağım.

Tünelin ucunda gözüken tek ışık UEfA yada FIFA'nın bu rezilliğe dur demeleri.

Bülent AKBULUT61
09.11.2013, 23:44
kesinlikle Seçim İHA İSTEMİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZ

Zafer Keskin
10.11.2013, 00:00
Yonetimdekiler Secim olmayacagini soylediler bakalim ne olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Türkmen
10.11.2013, 00:06
kesinlikle Seçim İHA İSTEMİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZ

DHA'dan iyidir abi :dansmuz:

Ufuk
10.11.2013, 00:12
Durmak yok yola devam. Hacı başgan yürü kim tutar seni. :)

arahna
10.11.2013, 00:13
başkanın siyasete bulaşmasının somut olarak ne zararını gördük ?

TekfurÇayır 61
10.11.2013, 00:15

Ben kendi adıma yararını da görmek istemem. Bu cümle sanırım zarar kısmını da açıklıyordur.

arahna
10.11.2013, 00:21
stad , hak arama , haksızlığı önleme , organizasyonlar, trabzonspor lehine her türlü uygulamada siyasetten faydalanılabilir. Ancak ortada Trabzonsporumuza zarar verecek somut bir zararını görmedim
işini iyi yapsın
doğru transferler, doğru uygulamalar yapsın , klübün parasını menejerlere , sağa sola dağıtmasın , samimi olsun , çalışsın
başarıyı yakalasın ( şimdilik eski kadro , borç yükü ve tff febe zulmüne rağmen iyi gidiyor)

siyaset isterse yapsın

siyasete uzak , siaset üstü birilerinin olduğuna inanmıyorum , bu mümkün de değil

Gökhan Baymak
10.11.2013, 00:29
Seçildiği günden beri Trabzonspor başkanlığı yapmayıp, her fırsatta Akp yalakalığı yapan, kupayı alacağım deyip alamayan, boş vaatlerle taraftarı kandıran, bir dediği bir dediğini tutmayan, her fırsatta kendisi ile çelişen....... ve daha sayacağımız bir sürü özelliğe sahip bir başkan istemiyoruz. Yönetimini de alsın gitsin. Önceliği Trabzonspor olan bir başkan istiyoruz.

Kesinlikle seçim yapılmalı...

TekfurÇayır 61
10.11.2013, 00:30
Seçime gidilirse umarım Akçay hoca görevde kalır.

Fatih
10.11.2013, 00:32
Siyaset yapacak adamın yeri Trabzonspor değildir hangi görüşe sahip olursa olsun farketmez.Trabzonspor başkanının alenen siyaset yapması kulübe zarar verir taraftarı böler bunu göremeyecek kadar siyasete bulaşmışsanız lütfen Trabzonspor'un yakasını bırakın.

Fatih
10.11.2013, 00:36
İHO Kılıçdaroğlu'yla veya Bahçeli'yle şehir şehir gezse hoşunuza gider mi Allah aşkına samimi bir şekilde cevap verin yahu?

arahna
10.11.2013, 00:38
ben geçmişte mason localarından , çıkar gruplarından,mafyalardan medet uman içli dışlı olan , klübün pek çok değerini peşkeş çeken , azizeye dostum diyenleri gördüm

Dünya lideri olmuş ülkesini seven ve bu uğurda çalışan bir başbakanı seviyor ve onu destekliyor diye İbrahim Başkanın gitmesini isteyemem .

başkanlık seçiminde kendisini desteklemesem de sırf bu yüzden gitmesi gerektiğini düşünmem

sırf siyasi davranışları yüzünden gitmesini isteyenler asıl siyaset yapıyor ve onların Trabzonspordan uzaklaşması gerekir

Başkan eleştirilecekse 2010-2011 kupasını alamaması ( bence hala süreç var) veya hoca seçimi , transferleri , sportif başarısı , borçlanması , klübün ekonomisi , dik duruşu gibi konularda eleştirilmeli gidecekse bu sebeplerden gitmeli

Yaşar
10.11.2013, 00:38
1-Bir tarafta hedefleri doğrultusunda yoluna devam eden, sportif anlamda başarılı sayılabilecek bir Trabzonspor;
2-Diğer tarafta siyasetin içine bulaşmış, benliğine ve varoluşuna aykırı yönetilen bir Trabzonspor.

Sportif başarıyı tercih edip günü kurtarmanın yolunu seçenler, Trabzonspor'un geçmişine ve geleceğine verilen zararların farkında bile değiller.

Ben 4-5 yaşında iken tanıştığım Trabzonspor'u o zamanki gibi çocuklarıma bırakmak istiyorum.
Benim tanıdığım Trabzonspor bu değil.
Buna kimse izin vermemeli.
Trabzonspor kimsenin nemalanacağı, üstünden siyaset yapacağı bir yer değil.

O nedenle bu yönetim kesinlikle değişmeli.

salihismet
10.11.2013, 00:40
İHO Kılıçdaroğlu'yla veya Bahçeli'yle şehir şehir gezse hoşunuza gider mi Allah aşkına samimi bir şekilde cevap verin yahu?

Samimi olarak söylüyorum, hosuma gitmez, cünkü akp de olan para onlarda yok.....

arahna
10.11.2013, 00:41
kılıçdaroğlu veya bahçeli ile gezmesi hoşuma gitsin gitmesin takıma için yaptıklarını ön planda tutarım .
göbekten bağlı olup sahte uzak duruşlardan iyidir
adam bahçeliyi seviyor ve inanıyorsa bunda ne kötülük var
bahçeli de bu memleket için iyi şeyler yapmayı düşünen ama yöntemi farklı olan birisi
en azından siyaset sebebi bu
yani
chp li mhpli veya akpartili trabzon milletvekillerinin hangisi bu ülkeyi daha çok seviyor veya hangisi Trabzonsporu daha çok seviyor bunu bilemeyiz

icraat önemli
bu şehre ilk defa Ak parti döneminde stat yapılıyor ben bunu görüyorum

Fatih
10.11.2013, 00:42
İHO'dan sonra gelecek başkan inş. Budist olur da Ganj nehrinden çıkmaz o zaman siyaset yapsın diyenleri göreceğim.

Gökhan Baymak
10.11.2013, 00:43
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10200290037648370&id=394201680635484&refsrc=http%3A%2F%2Ft.co%2FiYqSePs6JD&_rdr

TekfurÇayır 61
10.11.2013, 00:44
İHO'dan sonra gelecek başkan inş. Budist olur da Ganj nehrinden çıkmaz o zaman siyaset yapsın diyenleri göreceğim.

:) antreman sahalarını da futbolculara kapatıp ineklere tahsis eder. :)

Fatih
10.11.2013, 00:44
kılıçdaroğlu veya bahçeli ile gezmesi hoşuma gitsin gitmesin takıma için yaptıklarını ön planda tutarım .
göbekten bağlı olup sahte uzak duruşlardan iyidir
adam bahçeliyi seviyor ve inanıyorsa bunda ne kötülük var
bahçeli de bu memleket için iyi şeyler yapmayı düşünen ama yöntemi farklı olan birisi
en azından siyaset sebebi bu
yani
chp li mhpli veya akpartili trabzon milletvekillerinin hangisi bu ülkeyi daha çok seviyor veya hangisi Trabzonsporu daha çok seviyor bunu bilemeyiz

icraat önemli
bu şehre ilk defa Ak parti döneminde stat yapılıyor ben bunu görüyorum

Stad yapılıyor mu?

Nerde göremedik biz o stadı?

Stad karşılığında neleri aldılar haberiniz var mı?

Siyaset sizin gözünüzü kör etmiş kusura bakmayın.Açık yüreklilikle şunu söylüyorum.Trabzonspor'un kupasını gasp eden kadar ona sahip çıkan da suçludur.

Berke6198
10.11.2013, 01:00
Seçim kararı alınmalı.

cyberentalpi
10.11.2013, 01:01
Bir baskan siyasi olarak bir tarafa yakın olabilir.
Ts den hep nemalandi siyaset. m.ali yılmaz faruk ozak erdogan bayraktar, volkan canalioglu
Biz de elbette siyasetten nemalanacagiz.
Baskan bu yuzden bir tarafa yada iktidara yakın gorulebilir. Ornegin Unl Aysal

yahu bizim baskan bildigin yalaka. Bunu yaparkende kullandigi sıfan Ts baskanlıgı
iste burda dur derim. Sivil hayatında ne olurdsan ol ama baskanlik varsa yalakalık edemezsin. Sen belkide bir basbakanın bile baskanısın. Dik duracaksin.

Dahası sportif basarı mı var. Ha ben Hocayı basarısız bulmuyorum. zor yenilen bir takım gibiyiz ama ligde ilk 5te yokuz. Avrupada zaten bu grubu gecmezsek yazık. ha birinci olmak basarıdır ama daha 2 mac var. ki lazio bizde iyi takım felan degil.
dahası 1461 cok parlak degil. genc takımları bilmem ama basket takımımız sonuncu hangi basarı

ekonomik basarı dersen ben 149 milyon borc bekliyor deniliyor. pek bir basarı yok.
birde ustune Ts dusmanlarınsa sahip cikmalar. yonetime fb delegesi almalari istifa eden tonla yonetici.

İHO basarısız olsa yine iyi sadece dk bir adam degil. sozunun eri degil. taraftar baskı kurmasa oyle kuzu gibi bekliyordu. uefa yı fifayı cokta harekete gecirmesi gerekirdi.
mali aydınlar ve bilica hakkında suc duyurusu yapmalı idi.

umarım Trabzonspor uma yakısır medeni samimiyeti yuksek birini seceriz.

Fatih
10.11.2013, 01:08
Mayıs ayında İHO

SİYASETLE İŞİMİZ YOK

Siyasetle bir işimiz yok. Trabzonspor koltuğu hepsinden büyüktür. Makam icabı gerektiğinde görüşürüz. İşimiz olunca gerekenin yapılmasını isteriz, o kadar.

Kasım ayında seçim otobüslerinden inmeyen İHO.

Bu kendisine oy verenleri kandırmak değil midir?

Nazim Can
10.11.2013, 03:07

Kupanin ve Adaletin gelmesi, agzindan cikacak iki kelimenin sahibi olan zata, durmadan usanmadan, hic bikmadan, rezil rüsva bir sekilde, yalakalik, isbirlik, yoldaslik yapmamiza ragmen, adam yok o kupayi size vermicem demesi, en somut örnektir.

My
10.11.2013, 06:45
Seçim olmalı.
Hacıosmanoğlu gitmeli.
Bayraktar'ın oğlu gelmeli.

My
10.11.2013, 06:47
başkanın siyasete bulaşmasının somut olarak ne zararını gördük ?Siyasi erk şike konusunun nasıl kapanmasını istiyor?

Kasım Hilal
10.11.2013, 09:21
Sürekli gelen istifalardan anlaşılacağı üzere henüz birlik sağlanamadı yönetimde. Onun için seçim, en doğru karar olur.

Ahmet Öztürk
10.11.2013, 10:27
Yola çıkarken açıkladığı insanların, çalışacağını söylediği kişilerin büyük bir kısmı gemiyi terk etmişken hiç değilse güven tazelemek için bile seçim yapılmalı. Ha bana kalırsa Hacıosmanoğlu devri komple bitmeli.

Helvacı61
10.11.2013, 10:39
ben seçim yapılmalı dedim ama bunun sportif sonuçlarla alakası yok zira ben takımı başarılı buluyorum...bu takım avrupaya katılma hakkı yakalarsa başarıdır. ama yönetim daha güçlü ve muktedri olmalı kuru sıkı olmamalı trabzonspor yönetimi siyasetin içine batmış

Bayraktaroğlu
10.11.2013, 11:29
Yönetim diye bir şey kalmadı kı herkes istifa ediyor bundan dolayı seçime gidip alabiliyorsa güvenoyu alması daha iyi olur

serdar
10.11.2013, 11:32
Görende IHO nun tek hatasi siyaset oldugunu sanacak. Ben takimi nasil yönettigini, profesyonel olup olmadigina bakarim, yoksa yemisim siyaseti, isini profesyonelce yaptiktan sonra "oylarimiz AKP'ye" T-Shirt iyle ciksa umrumda olmaz...

turgutlu
10.11.2013, 11:41
Temyiz neymiş yaa. Mahkeme üstü mahkeme mi olur. Eskiden bir tek kadı vardı ne güzel.

Sibel
10.11.2013, 11:45
Kesinlikle seçim olmalı.
O koltuğu hak etmeyenler gitmeli.

Bayraktaroğlu
10.11.2013, 12:05
yok İHO yok sende Trabzonspor taraftarını mutlu edemedin kısa bir süre oldu belki fakat hiç olumlu bir yanını görmedik şike sürecinde koltuk sevdamız yok diyorsun kalk o şerefli koltuktan

Fatih
10.11.2013, 19:03
Çarşıdaki hesap tutmadı.:)

Mert'
10.11.2013, 19:04
Hacıdan kurtulmalıyız ama işi uzatacaktır

dağlıca61
10.11.2013, 19:07
mahkeme kararına itiraz edilse de edilmese de bu kongre yapılmalıdır yönetim güven tazelemeli delegenin onayını almalıdır tabi ki delegeyi ikna edebilirse.

deepmavi
10.11.2013, 19:15
Sebahattin Başkan devreye girmen gerek takım sabote ediliyor. İbrahim Hacıosmanoğlunu uzaklaştırın.

Takımı sabote eden futbolcular var maç seçerek çakalca sobete ediyorlar

bazıların ismini söyleyim Henrique, Adrian, Colman

Sebahattin Başkan güvendiğin isimlerden liste oluşturup seçimde aday olmalısın.

Muhammet Kalkışım
10.11.2013, 19:26
Sebahattin Başkan devreye girmen gerek takım sabote ediliyor. İbrahim Hacıosmanoğlunu uzaklaştırın.

Takımı sabote eden futbolcular var maç seçerek çakalca sobete ediyorlar

bazıların ismini söyleyim Henrique, Adrian, Colman

Sebahattin Başkan güvendiğin isimlerden liste oluşturup seçimde aday olmalısın.

Beylerbeyi'nden icazet alması gerek önce.

Fatih
10.11.2013, 19:58
Takım iyiyse siyaset yapabilir deniyordu dün akşam buyrun takım kötü.

Erbay
10.11.2013, 19:59
3 ayda 1 forvet alamayan yönetim bıraksın bu işi. Sezon başında ne takviye yapıldı bu takıma.

sifuni
10.11.2013, 20:12
Secime gidilmeli beceriksizler ordusundan kurtulmaliyiz

Erman Aydın
10.11.2013, 20:18
Profesyonel bir takım ,asla amatör bir yönetimle idare edilemez.

ceday99
10.11.2013, 20:18
kazasız belasız devre arasına kadar gidelim diyordum ama yeter artık.
buralara şansımızla geldiğimiz gün gibi ortada.
ve kılını kıpırdatmayan yönetimden derhal kurtulmalıyız.

Erman Aydın
10.11.2013, 20:33
ihonun karşısına aday çıkarsa büyük bir ihtimalle kaybedecektir. Sadece yürekli bir aday arıyoruz.

irfan61
10.11.2013, 23:21
Bize Trabzonlu olmayan ama TS'u tutan seven(Örn; Şamil Ekinci) biri başkan olmalı ama oda zor bu zamanda.Keşke onun gibi birisi bir kez daha başkanımız olsa belki çıkardık bu bataklıktan.

TSezgin61
11.11.2013, 00:00
Derhal secim karari alinmali.

Biktim su uyusuk, uyu gezer hallerimizden. Silkelenelim yeter !

Saglam bi yönetim istiyorum, ne yaptigini bilen!

Daha forma sirtina sponsor bulamayan yönetimimiz var. Adamlar sirti gecti shorta bile sponsor bulup para kazaniyorlar. Sonrada para yok! Bu nasil amatörlüktür! Istifalar vs cabasi...

Sefa Alış
11.11.2013, 00:21
Yaptıkları icraatler nedir?
-Şike sürecinde sessizliğe bürünüp taraftarı oyalamak.
-Hedef ortadayken hala fb ye ve şikeci azize laf atıp durmak.
-Kombine, bilet fiyatlarını iki katına çıkarmak.
En gerekli mevkilere transfer yapılmadı, sportif başarı dendi lige çoktan havlu attık. Uefa Avrupa Ligi'nde gruptan çıksak bile bu oyunla ilk takıma eleniriz. Olumlu bir şeyler göremiyorum ben.
Adam gibi bir yönetim gelse artık, Trabzonspor'a yakışan.

Ender Kuyumcu
13.11.2013, 11:59
Taraftar seçime gidilsin istiyor ama İHO mahkeme kararını tıpkı aziz yıldırım gibi yok sayma yoluna gidiyor.

winner
13.11.2013, 12:47
Acilen seçim...

Taraftar gözünde meşruiyetini kaybeden sözde başkan genel kurul hala arkamda diyebiliyorsa korkmaz,seçimden kaçmaz...

samway
13.11.2013, 12:53
eskı baskanlardan baskası karsısına cıkmaz daha dogrusu cıkamaz cıkartmazlar tolga neden bu takımdan gıttı bılenınız var mı ? annesını hep bahane sundu herkes de yedi yada yemıs gıbı yaptı ama gercekler soyle nasıl fatıh ve gokdenız gıtmek zorunda kaldılar takımdan ıste oda bu yuzden gıttı takımdan anlayan anlamıstır zaten yanı ahmet agaoglu adaylıgını koydugunda aldıgı tehdıtler yuzunden adaylıktan cekıldı o yuzden bırılerının ıstedıgı deıl 1 inin istediği olur bu ulkede .

Ender Kuyumcu
13.11.2013, 13:03
eskı baskanlardan baskası karsısına cıkmaz daha dogrusu cıkamaz cıkartmazlar tolga neden bu takımdan gıttı bılenınız var mı ? annesını hep bahane sundu herkes de yedi yada yemıs gıbı yaptı ama gercekler soyle nasıl fatıh ve gokdenız gıtmek zorunda kaldılar takımdan ıste oda bu yuzden gıttı takımdan anlayan anlamıstır zaten yanı ahmet agaoglu adaylıgını koydugunda aldıgı tehdıtler yuzunden adaylıktan cekıldı o yuzden bırılerının ıstedıgı deıl 1 inin istediği olur bu ulkede .

Doğrudur. Dillendirmek istemiyorum ama tam da bu yüzden gitti Tolga.

Oğuzhan Turhan
13.11.2013, 13:17

Rica ediyorum dillendirin.
Nasıl bir güç ki bu, hiç bir başkan karşı koyamıyor.

Ender Kuyumcu
13.11.2013, 13:23
Rica ediyorum dillendirin.
Nasıl bir güç ki bu, hiç bir başkan karşı koyamıyor.

Dillendirince senaryo yazıyorsun deniyor. Google'da Fatih ve Gökdeniz'in Trabzon'da yaşadıkları ile ilgili bilgiler mevcut.

Mahkemeye de intikal etti yaşadıkları.

salihismet
13.11.2013, 13:27

Hani bir trübün lideri Hakan Süleyman vardi galiba, Erzurumda cezaevinde yatiyordu, mahkemede
Fatih Tekkeye; Allaha yalvariyorum benden önce senin canini almasin diyen kisi, icerden mi cikti
yoksa baska hakan Süleymanlar mi türedi?

Ender Kuyumcu
13.11.2013, 13:31
Hani bir trübün lideri Hakan Süleyman vardi galiba, Erzurumda cezaevinde yatiyordu, mahkemede
Fatih Tekkeye; Allaha yalvariyorum benden önce senin canini almasin diyen kisi, icerden mi cikti
yoksa baska hakan Süleymanlar mi türedi?

İsmi hatırlamıyorum ama çıktığını sanmam.

İsimler önemli değil zaten. Sistem aynı şekilde işliyor.

salihismet
13.11.2013, 13:36
Fatih Tekkenin; "abdest alayimda kafama SIKIN" lafini söyledigi sene gelisen olaylarin icinde yer alan
kisidir Hakan Süleyman...

Oğuzhan Turhan
13.11.2013, 13:47
O zaman sene başında Fatih Tekke ile anlaşılıpta, transferler konusunda başkanla anlaşamadığından istifa ettiği durumuda yalan. Bunuda aynı güçler mi engelledi?

salihismet
13.11.2013, 13:50
O zaman sene başında Fatih Tekke ile anlaşılıpta, transferler konusunda başkanla anlaşamadığından istifa ettiği durumuda yalan. Bunuda aynı güçler mi engelledi?

Baska güclerin oldugunu sanmiyorum, bu konu sirf hacinin tutarsizligindan kaynaklandi, o tutarsizlik hala devam ediyor.

Koray
13.11.2013, 14:24
Tolga olayi farkli.

Tekne parki yuzunden baslayan kavga Tolganin kafasizligi yuzunden adam vurmaya kadar gitti.

demir
13.11.2013, 15:37
adamlar camia olarak hırsıza sahıp cıkmıs arkasında duruyor sız ıkı ay once sectıgınız baskanınıza sıyası ıdeolojılerınızden dolayı tukaka yapıyorsunuz

Yiğit Gayretli
13.11.2013, 15:39
Kurtlar Vadisi Trabzonspor :)

reisoğlu61
13.11.2013, 15:50
Sabahattin Cakiroglu dost ortaminda; kendileriyle bu yola cikan ve para vaad eden yöneticilerin simdi tek tek istifa ettigi icin bu secimin olmasinin iyi ve hayirli olacagini söyledi.
Kaynak: o ortamda bizzat bulunan birisinden

Muhteva
13.11.2013, 18:37
Gereksiz çünkü değişen bir şey olmayacak..

hyasin61
13.11.2013, 18:49
Yönetimin içinde çatırdamaların oldugu dusunulurse secım olur

sindoma61
13.11.2013, 19:08
ben geçmişte mason localarından , çıkar gruplarından,mafyalardan medet uman içli dışlı olan , klübün pek çok değerini peşkeş çeken , azizeye dostum diyenleri gördüm

Dünya lideri olmuş ülkesini seven ve bu uğurda çalışan bir başbakanı seviyor ve onu destekliyor diye İbrahim Başkanın gitmesini isteyemem .

başkanlık seçiminde kendisini desteklemesem de sırf bu yüzden gitmesi gerektiğini düşünmem

sırf siyasi davranışları yüzünden gitmesini isteyenler asıl siyaset yapıyor ve onların Trabzonspordan uzaklaşması gerekir

Başkan eleştirilecekse 2010-2011 kupasını alamaması ( bence hala süreç var) veya hoca seçimi , transferleri , sportif başarısı , borçlanması , klübün ekonomisi , dik duruşu gibi konularda eleştirilmeli gidecekse bu sebeplerden gitmeli
ya bi git işine sana cevap vermeye bile gerek yok...

Veysel
13.11.2013, 19:52
Sabahattin Cakiroglu dost ortaminda; kendileriyle bu yola cikan ve para vaad eden yöneticilerin simdi tek tek istifa ettigi icin bu secimin olmasinin iyi ve hayirli olacagini söyledi.
Kaynak: o ortamda bizzat bulunan birisinden

Yalan

cyberentalpi
13.11.2013, 21:53

yahu git sen Ts li felan degilsin. Burası da parti propagandası yapılacak yer degil
aziye ye dostum demesede yardakcısı mecnuna kefil oldu dedi

baskanlık sisteminde destegin yok cunku iho degildi akp adayı.. iho da zaten o sekilde oy almadi.

baskanın tamda dedigin nedenlerden gitmesi sacma olur. gerci bastan asagi basarısız adam. ustune Ts yi siyasetin ayakları altına aldi. Sahsen acıkca destekleyen Muharrem Usta yı 50 kez tercihlerim bu sahte delikanlı yanında

birde Ts siyasetten uzak olsun diyenleri uzaklastiracaksın haaaa. peki bdp li chp li akp li felan olsa siyaset ne derdin.

dedigim gibi senin gibi degerlerini siyasete ceken taraftar olmasın. ciddi Ts azıcık gonulden seven biri boyle konusmaz

Fatih
13.11.2013, 22:00
Gökmen Şahin ‏@gokfat
Mahkemeler ne karar verirse versin. Trabzon spor Aralik ayinda. Kongre yapacak.Muhalefetin istahini kabartacak haberi yarin paylasacagim.

İhlas Haber Ajansı'nda çalışan bir eleman yazmış.

Veysel
13.11.2013, 22:38
Bu iha'da bir eleman daha vardı belki budur hatırlamıyorum yine böyle iddaalı birşey demişti transfer konusuydu belki bakalım ne yumurtlayacak

CAFER ÖZER
15.11.2013, 11:19
Bence Hemen seçim olmalı Bizi kandıran İHO dan sandıkta hesap sorulmalı
Çıkmış diyorki birde "Görevi layıkıyla yapabilecekler varsa görevi bırakırız"
Sanki babasının tapulu malını devrediyor
Seçimden önce estin gürledin baktınki seçilince işler dediğin gibi değil Yalakalık yapacağına bırakıp gitsen daha çok sempati kazanırdın açık ve net

LaZuRiBeRe_53
15.11.2013, 13:32
seçim şart.... ali ağaoğlu , ahmet ağaoğlu bunlar bi şekilde ikna edilip yönetime alınmalı başkan bile olabilirler hani :)

Cafer KILIÇSOY
17.11.2013, 13:19
Eğer seçim olur da oy verebilecek bir aday bulamazsanız (ki kuvvetli ihtimal bu) Trabzonspor derin Trabzonspor'a kalır. Metin Atasoy'un aldığı oy ortada

Önce bu işi Hacıosmanoğlu'ndan kat kat daha iyi yapabilecek aday bulmamız lazım.

Fatih Birinci
17.11.2013, 13:24
Ey gidi başkan sana okadar inandik güvendik noldu ? Neden susuyosunuz? Vursaniza şikecilerin kafasina

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Mollasalihoğlu
17.11.2013, 13:33
Ey gidi başkan sana okadar inandik güvendik noldu ? Neden susuyosunuz? Vursaniza şikecilerin kafasina

Fatih şu Tapatalk'ın imzasını kapatsana yahu :)

Fatih Birinci
17.11.2013, 13:51
Fatih şu Tapatalk'ın imzasını kapatsana yahu :)

Neden ki? Yanlis bisey mi yaziyo ? :what:

SADECETRABZON61
17.11.2013, 14:41
Aday kesin çıkmalı ve seçim kararı olmalı..

Bayraktaroğlu
17.11.2013, 14:56
seçime gidecek gibi bir durumu yok adamın İHO dediklerini yapamadın git

Faik Yılmaz
17.11.2013, 15:07
Yönetim eğer yaptığı icraatlarla kendsinie güveniyorsa güvenoyu almak için kongreye gitmelidir.....

yarın öbür gün şuankinden çok daha kötü düşebilirlerki durum onu gösteriyor...

DEEP BLUE
17.11.2013, 15:09

Kongre yok.

Onur bey olaydan bihaber galiba... Biraz daha hukuk çalışsın.

Burada bilen arkadaşlar var... Aralık ayında kongre olacağını, son kongreden yaklaşık 20 gün sonra ilk yazan kişiyim. İlk yazan kişiyim çünkü, Türkiye'de emsal kararı elinde bulunduran bir kaç kişiden biriyim. Elimdeki belgeleri de, ne yapılması, hangi şekilde dava açılması gerektiğini ilgili yerlere ulaştıran da benim...

O kongre yapılacak... Mevcut başkanın orada kalması için her türlü desteği veren büyük şefe rağmen... Yeter ki içten satılmayalım.

Faik Yılmaz
17.11.2013, 15:17
peki kongrede yönetim mali olarak ibra edilmezse ne olur ?

Harun
17.11.2013, 18:41
Aday yoksa bir anlamı yok.

Fatih
17.11.2013, 18:44
Temyiz süresi 15 gün sanırım bu hafta netlik kazanır. Seçimli kongre yapılmazsa yeni bir sorunumuz daha olacak umarım böyle bir hayata düşmezler.

Ender Kuyumcu
17.11.2013, 18:55
Temyiz süresi 15 gün sanırım bu hafta netlik kazanır. Seçimli kongre yapılmazsa yeni bir sorunumuz daha olacak umarım böyle bir hayata düşmezler.

Bana kalırsa kapalı kapılar ardında planlar yapılıyor. Bakalım ne yönde bir adım atılacak?

Yiğit Gayretli
17.11.2013, 19:30
Şu an ne yapmak istediklerini kendileri de bilmiyorlar.

DEEP BLUE
17.11.2013, 19:36
Şu an ne yapmak istediklerini kendileri de bilmiyorlar.

İzninle anlatayım Yiğit...

Kupa Fenerde kaldı... Sadece geçmesi gereken bir süreç var herkesin kabullenmesi için... Şu an birileri harıl harıl ''aman İHO seçimde giderse ne yaparız'' korkusuyla çalışıyor. Olası başkan adaylarına işaret çoktan gitti bile...

Yapılmak istenen tek şey, kupanın olduğu yerde kaldığını hukuken ve sosyolojik olarak kamuoyunun beynine nakşetmek... Ve süreç tıkır tıkır işliyor... İyi uykular Trabzon demiştik kongre sonrasında... Tekrarlıyoruz; İyi uykular Trabzon... Tatlı rüyalar...

Yiğit Gayretli
17.11.2013, 19:40
İzninle anlatayım Yiğit...

Kupa Fenerde kaldı... Sadece geçmesi gereken bir süreç var herkesin kabullenmesi için... Şu an birileri harıl harıl ''aman İHO seçimde giderse ne yaparız'' korkusuyla çalışıyor. Olası başkan adaylarına işaret çoktan gitti bile...

Yapılmak istenen tek şey, kupanın olduğu yerde kaldığını hukuken ve sosyolojik olarak kamuoyunun beynine nakşetmek... Ve süreç tıkır tıkır işliyor... İyi uykular Trabzon demiştik kongre sonrasında... Tekrarlıyoruz; İyi uykular Trabzon... Tatlı rüyalar...

İHO ile ilgili beklentilerin farkındayız zaten abi. Ama onlar şunun farkında değil; biz buradayken bu davayı ne hukuki ne de sosyolojik olarak sümen altı edemeyecekler.

Toplum mühendisliği yapan adamların bunu görememesi iki şekilde açıklanabilir;

1-Gerizekalılar.
2-Bizi gerizekalı sanıyorlar.

dağlıca61
17.11.2013, 19:47
Trabzonspor yönetiminin delegeden, taraftardan kongreye giderek güven oyu alması daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmesini sağlayacaktır ancak kongreye gitmeyip güven tazelemezse bir kaç ay sonra İHO geri dönüp baktığında arkasında kimsenin kalmadığın görecektir.

Turan Bebek
17.11.2013, 19:57
Seçim bize ne kazandıracak? İHO benim babamın oğlu değil...Sadri Şener bu konuyla çok uğraştı...ardından İHO'da uğraşıyor. İki günde bir seçimle neyi hedefliyorsunuz? Bu sadece düşmana zaman kazandırır... Kulübü itibarsızlaştırır. Hem hakkımız daha yeni mi yenmeye başladı? Bu memlekette Mehmet Ali Yılmaz spor bakanlığı yapmadı mı? Faruk Özak bakanlık yapmadı mı? Haluk Ulusoy federasyon başkanlığı yapmadı mı? Onların zamanında bu filmler dönmedi mi? Kimse kendini kandırmasın...biz İstanbul takımlarının oyununda onlara bir heyecanız sadece...bize feriştahı başkan olsa düzen değişmez...tek umudumuz...UEFA yada FİFA'nın yaptırımları. O zaman önlerinde iki seçenek olacak...ya her şeye rağmen fener+ bjk diyecekler...ya da kupa bize. Gerisi laf salatası.

Fatih
17.11.2013, 20:29
Seçim bize ne kazandıracak? İHO benim babamın oğlu değil...Sadri Şener bu konuyla çok uğraştı...ardından İHO'da uğraşıyor. İki günde bir seçimle neyi hedefliyorsunuz? Bu sadece düşmana zaman kazandırır... Kulübü itibarsızlaştırır. Hem hakkımız daha yeni mi yenmeye başladı? Bu memlekette Mehmet Ali Yılmaz spor bakanlığı yapmadı mı? Faruk Özak bakanlık yapmadı mı? Haluk Ulusoy federasyon başkanlığı yapmadı mı? Onların zamanında bu filmler dönmedi mi? Kimse kendini kandırmasın...biz İstanbul takımlarının oyununda onlara bir heyecanız sadece...bize feriştahı başkan olsa düzen değişmez...tek umudumuz...UEFA yada FİFA'nın yaptırımları. O zaman önlerinde iki seçenek olacak...ya her şeye rağmen fener+ bjk diyecekler...ya da kupa bize. Gerisi laf salatası.

Mahkeme seçim yapın diyor hukuk mücadelesi verirken hukuka saygı duymamak ne kadar tutarlı? Temyize gitmek çözüm değil şimdi yapmazsan birkaç ay sonra mecbur yapacaksın.

Berat
17.11.2013, 20:35
Bunu (seçimi) bizden çok İHO istemeli. Seçim öncesi-seçim sonrası söylem ve eylemlerinin değişmediğini iddia ediyor. Bakalım kongre üyeleri kendisi gibi mi düşünüyor...

Ömer_
17.11.2013, 20:42
temyıze gitmek hukuka saygısızlık değildir,temyıze gidilirse 1 seneden önce karar çıkmaz,klübün hakkında hayırlısı neyse o olsun.

Ahmet Kuru
19.11.2013, 13:34
Şuan seçim yapılması bize birşey kazandıracağını düşünmüyorum açıkcası. Şimdi yapılmazsa 2 sene bu yönetime sabredilir mi? edilmez. Ama en azından bu sezon sonunda yapılacaksa yapılsın.

DEEP BLUE
24.11.2013, 11:26
Dün Muharrem Usta ile Bursa'da yaptığımız ayaküstü sohbetten en önemli mesaj;

Yolu şimdiden kesilmiş durumda... Detay yazmam sakıncalı olabilir... Anlayan anladı...

Ilelioglu
11.12.2013, 18:55
temyıze gitmek hukuka saygısızlık değildir,temyıze gidilirse 1 seneden önce karar çıkmaz,klübün hakkında hayırlısı neyse o olsun.

1 yil cok degil mi? Zira söz konusu durum cok net. Insallah olur bu secim diyecegimde yine profesyonel bir Yönetimin gelmeyeceginide biliyorum. Bundan daha amatörüde gelmez herhalde.

..

Mehmet BAL
11.12.2013, 19:26
Şuan seçim yapılması bize birşey kazandıracağını düşünmüyorum açıkcası. Şimdi yapılmazsa 2 sene bu yönetime sabredilir mi? edilmez. Ama en azından bu sezon sonunda yapılacaksa yapılsın.

Akıllı yönetim gelirse bence çok şey kazandırır. Bunlar kadar zarar vermezler birde yeni sezonu erkenden planlayabilirler. Ama kendini değil kulübü düşünen yönetim şart.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi