PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mahkeme Karar Verdi! Aralık Ayında Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Var

Sayfa : [1] 2 3

alper*
08.11.2013, 10:44
Mahkeme tüzük değişikliğini iptal etti.

ozturk
08.11.2013, 10:45
İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkan seçildiği kongre mahkemeye taşınmıştı . Ve mahkeme kararını verdi. Trabzonspor Ocak ayında seçimli kongreye girecek.

http://www.haber61.net/flas-flas...-trabzonsporda-kongre-var-162582h.htm

Fatih Özkan
08.11.2013, 10:46
Çok şükür...
İnşallah adam akıllı bir aday çıkar da gönül rahatlığı ile Trabzonsporumuzu emanet edebiliriz.

edimurphy_61
08.11.2013, 10:47
Kimsenin aday olacağını sanmıyorum.... Takımın Avrupa ligindeki başarasından dolayı...

Ender Kuyumcu
08.11.2013, 10:48
Tüzük değişikliğine yapılan itirazın görüşüldüğü davada bugün mahkeme gerekli kararı verdi ve son seçimlerde yapılan tüzük değişikliğini iptal etti.

Bu durumda Aralık ayında Trabzonspor yeni bir seçim sürecine girecek ve yeniden bir başkanlık yarışı başlayacak.

Camiamıza hayırlı olsun.

Ibrahim Gaygusuz
08.11.2013, 10:48
6 ay cok kisa bir sure baskanlik icin

Normal bir gorev suresi bitirebilmesi lazim Hacinin.

Rakip aday cikacagini dusunmuyorum

Mert'
08.11.2013, 10:50
Kimse aday olmayacak ve iho eziyeti devam edecek malesef.

Adem Akyüz'
08.11.2013, 10:51
Hayırlı olsun, umarım RTE yalakası Hacıosmanoğlu gider ve yerine daha hayırlı biri gelir.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yaşar
08.11.2013, 10:52
Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 10:52
Güvenilir bir aday çıkmalı.

Şenol Güneş "mecbur" bırakılabilir gerekirse...

Ahmet Kuru
08.11.2013, 10:54
Hayırlı olsun...
Güzel haber.

Ama seçimin transfer dönemine denk gelmesi kötü mü olur? sanki kötü olur gibi.

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 10:59
Şenol Hoca torun sevmekten sıkılmış mıdır?

Onur Akyüz
08.11.2013, 11:00
Hayırlısı olsun. Ama rakip çıkacağını pek tahmin etmiyorum.

Kulaçoğlu tekrar düşünür mü acaba?

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 11:01
Şenol Hoca torun sevmekten sıkılmış mıdır?

Her gün dağ tepe dolaşıyormuş. Yürüyerek 3 köy geçiyormuş.

Köy, kuzineli soba ve torun. İşimiz çok zor avukatım.

lazibere
08.11.2013, 11:02
Bu Ali Cengiz oyunlarını çözemiyorum. Butun bu planlamaların, AKP nin işi olduğunu düşünüyorum. Yerel seçimlere 3 ay kala hemde. AKP güdümünde yönetilmeye devam edeceğiz

Plan şudur

1) Ocak ayına kadar Hükümet ile olan yalakalanmalar sonucunda Kupa bize verilecek ve Ocakta rakip bile çıkmayacak, Dolayısıyla AKP Trabzon'da yerel seçimleri garantilemiş olacak

2) Tayyip Erdoğan , Bizim başkan ile yola devam etmemek için yerine başka bir adam getirecek ve böylece şike konusu dahil herşey biraz daha ötelenmiş olacak

Her şartta, Bu yarıştan AKP galip çıkacak

Ahmet Kuru
08.11.2013, 11:02
şahsi menfaatler, kibirlilik ve benlik olmasa da şöyle bir yönetim kurulu listesi olsa

- Muharrem Usta
-İbrahim Hacıosmanoğlu
-Ahmet Ağaoğlu
-Hakan Kulaçoğlu
-Şenol Güneş

Hayal ama işte insan istiyor...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 11:03
Her gün dağ tepe dolaşıyormuş. Yürüyerek 3 köy geçiyormuş.

Köy, kuzineli soba ve torun. İşimiz çok zor avukatım.

Kulübü Maçka'ya taşıyıp torunu asbaşkan yapsak?

Bayraktaroğlu
08.11.2013, 11:05
Kulübümüz için hayırlı olsun umarım yandaştan kurtulur sadece Trabzonspor menfaatini düşünen birini başa getiririz.

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 11:05
Kararın sebebi tahmin ettiğimiz gibi süreyi 6 aydan 30 aya çıkaran ek madde.

Seçim zamanı da olağanüstü genel kurul'da bu kararın alınamayacağını söylemiştik.

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 11:06
Kulübü Maçka'ya taşıyıp torunu asbaşkan yapsak?

Valla çocuğu bu yaşta heba etmemize izin verir mi bilmem...

ccd6167
08.11.2013, 11:07
Bayraktar hazırlamıs 2 adamı gönderiyor kulube şimdiden aday maday çıkmaz demedi demeyin.

Sercan Yaylı
08.11.2013, 11:07
yazıklar olsun herşey iyiyken olmamalıydı.trabzonsporumuzunb şarılarını yediremeyen kesimlerden bıktık....

iso_4939
08.11.2013, 11:08
serdar bali aday olsun beeeeeeeee..

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 11:08
Ne güzel bir haber :) Şimdi adayları görelim. Bizi bu adamdan kurtaracak bir babayiğit vardır her halde.

Sadettin_
08.11.2013, 11:09
rakip cikacagini sanmiyorum ayrica iho giderse kupyi ciddi anlamda unutun

Mert'
08.11.2013, 11:10
Bayraktar hazırlamıs 2 adamı gönderiyor kulube şimdiden aday maday çıkmaz demedi demeyin.

Hiç şaşırmam 2 tanede iyi topçu alırlar taraftarın gazını almak için

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 11:11

Kupanın, İHO'nun varlığıyla ilgisi yok.

tristram
08.11.2013, 11:11
aday cikmaz diyenler neye dayanarak bunu soyluyor.bence muharrem usta tekrar aday olacak.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10200290037648370&id=394201680635484&refsrc=http%3A%2F%2Ft.co%2FiYqSePs6JD&_rdr

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 11:12
Yerel seçimler yaklaşıyor. Hacıosmanoğlu Trabzonspor başkanlığı ile vakit kaybetmesin, akp onu aday gösterecek bir belediye bulur.

Bera B.
08.11.2013, 11:13
Hayırlısı olsun, güzel karar ancak aday çıkacağını ben de düşünmüyorum. Tüm potansiyel adaylara da 'durun daha 6 ay oldu, hem takım da iyi gidiyor' laflarıyla engel olunacağı kanısındayım.

Hacı da 8 sene beklediği koltuğun tadını çıkarsın, inşallah bir daha oturmamak üzere kalkacak oradan.

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2013, 11:13
Tüzük değişikliğine yapılan itirazın görüşüldüğü davada bugün mahkeme gerekli kararı verdi ve son seçimlerde yapılan tüzük değişikliğini iptal etti.

Bu durumda Aralık ayında Trabzonspor yeni bir seçim sürecine girecek ve yeniden bir başkanlık yarışı başlayacak.

Camiamıza hayırlı olsun.

2010-2011 Şampiyonluk kupamızı inandırıcı davranışlarla getirecek birisi başkan olsun Endercim.

1 ayda getireceğim deyip siyasetin kuyruğuna takılanların durumu ortada

ÖNCE TRABZONSPOR!

U.Sadıkoğlu
08.11.2013, 11:14
Muharrem Usta ve İHO ortak girebilirler seçime...

Şenol Güneş'ten olası bir adaylık hamlesi gelse süper olur...

Antonio
08.11.2013, 11:15
Muharrem usta kesin aday olacak. yine ahmet ağaoğlu dahi aday olabilir. Muharrem usta kazanır adam gibi 2-3 futbolcu alırız. örnek ronaldinho , kaka, adebayor :D

TSelif
ADAM gibi adaylar bekliyoruz hadi bakalım. Aidatları boşuna ödemedik :)

Veysel
Başkan aslında hümetle arayı iyi tutmasının nedeni çok borç olduğundan ve bu borçları alacağı heslerle kapatmayı düşündüğü için yapıyor diye düşünüyorum. İyi biri mert,delikanlı ama bilemiyorum işte benim gönlümde daha prestij sahibi Muharrem Usta var ama Başkanda adam gibi adamdı yani

DeAgLeMaNyAq
08.11.2013, 11:16
Hayırlısı olsun ama kanaatimce bu seçim 1.Hacıosmanoğlu yönetiminde boşalan koltukları doldurmaktan öteye geçmeyecektir...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
Muharrem Usta eğer aday olursa tertemiz kazanır.
Hacıosmanoğlu çok ciddi bir oyu insanları kandırarak aldı malesef.

Ha dün karşı durduğunu iddia ettiği siyaset bugün arkasında olacak muhtemelen ama kongrenin hafızası var mı yok mu onu göreceğiz bu seçimde..

ozturk
* Usta aday olursa kazanır bu sefer. Maddi konulardan dolayı bu durum İHO'nun da işine gelir.
* Usta aday olmayıp İHO'yu desteklerse İHO zorlanmadan kazanır.
* Saha sonuçları, ligde ve avrupadaki durum oy sayılarını etkileyen en önemli kriterlerden biri olur.

UğuR
08.11.2013, 11:17
Şimdi reklamlar :)

arkadaşlar reklamlara tıklamayı unutmayın...

Sadettin_
08.11.2013, 11:17
Hayırlısı olsun. Ama rakip çıkacağını pek tahmin etmiyorum.

Kulaçoğlu tekrar düşünür mü acaba?

su futbol camiasinda kulacoglunun dediklerini onemseyen ciddiye alan bir kisi cikacakmi saniosunuz ?
adam kendi halinde biri . trabzonspora baskan degil anca baskan yardimcisi olabilir .
baskan dedigin biraz buyuk adam olacak taninmis olacak cevresi olacak .

Ender Kuyumcu
08.11.2013, 11:18
2010-2011 Şampiyonluk kupamızı inandırıcı davranışlarla getirecek birisi başkan olsun Endercim.

1 ayda getireceğim deyip siyasetin kuyruğuna takılanların durumu ortada

ÖNCE TRABZONSPOR!

O uğurda samimiyetle mücadele etsin yeter.

Amacı Trabzonspor'a hizmet olan herkesi sırtımızda taşırız.

ozturk
08.11.2013, 11:18
İHO dan çok iyi asbaşkan olur.

Fatih Özkan
08.11.2013, 11:19
Ulaş Özdemir ‏@ulas_ugras 1 dk
Trabzonspor mahkemenin sonucunu Yargıtay'a taşıyacak. Haliyle Aralık'ta kongre zor görünüyor.

ozturk
08.11.2013, 11:20
Dünkü maça Usta da gitmiş.

https://twitter.com/UstaMuharrem/status/398575765224042496/photo/1

tristram
08.11.2013, 11:22
Başkan aslında hümetle arayı iyi tutmasının nedeni çok borç olduğundan ve bu borçları alacağı heslerle kapatmayı düşündüğü için yapıyor diye düşünüyorum. İyi biri mert,delikanlı ama bilemiyorum işte benim gönlümde daha prestij sahibi Muharrem Usta var ama Başkanda adam gibi adamdı yani

adam gibi adam oyle mi oluyor..kongre uyelerini alenen kandiran bir sahtekara adam gibi adam yakistirmasi yapilmaz..muharrem usta'ya siyasetin adami diye kara propaganda yapip kendisinin ilk firsatta solugu parti mitinginde parti otobusunde almasi nasil bir adamlik acaba.
yada mecnun denen yavsaga kefilim sike yapmamistir diyen bu adam degil miydi.
uc kurus para icin erdogan bayraktar denen cincon sempatizanina kul kole olacagimiza is dunyasinda taninan usta'ya oluruz..
en azindan ilkokul terk bir adam degil.

Ender Kuyumcu
Bu arada bir de dipnot verelim;

Trabzonspor kulübü kararı yargıtaya taşıyabiliyormuş. Bu durumda da Aralık'ta seçim olması mümkün değil.

Seçim olması için yönetimin seçim kararı alması gerekiyormuş.

Başta Ali Sürmen olmak üzere hukukçular buna vurgu yapıyor.

winner
Başta kupa ve şike mücadelesi olmak üzere kongredeki vaatlerinin hikaye olduğu anlaşıldı.

5 aylık başkanlığı iktidarın kucağında,zaman kazanmaya çalışarak geçti.

Ne yüzle çıkacak bakalım genel kurulun karşısına şimdi gerçek anlamda SÖZDE başkan...

Bayraktaroğlu
08.11.2013, 11:23
kurtarın bizi bu yalancı başkandan

Veysel
08.11.2013, 11:24
adam gibi adam oyle mi oluyor..kongre uyelerini alenen kandiran bir sahtekara adam gibi adam yakistirmasi yapilmaz..muharrem usta'ya siyasetin adami diye kara propaganda yapip kendisinin ilk firsatta solugu parti mitinginde parti otobusunde almasi nasil bir adamlik acaba.
yada mecnun denen yavsaga kefilim sike yapmamistir diyen bu adam degil miydi.
uc kurus para icin erdogan bayraktar denen cincon sempatizanina kul kole olacagimiza is dunyasinda taninan usta'ya oluruz..
en azindan ilkokul terk bir adam degil.

Muharrem Usta ben Akp'nin adamıyım mı dedi? "ilkokul terk bir adam" keklemişse seni ana okulundan yazıyorsun şuan galiba :D

aaahmet61
08.11.2013, 11:25
valla şimdiki başkan bileğinin hakkıyla seçimi kazanmıştır.kendi isteği dışında bu tür yollarla devrilmesi yanlış olur.ocak ayında kimse karşısına çıkacağını zannetmiyorum .etik olmaz.dürüst olmaz.çalış bekle 2 sene sonra aday ol.

murat
08.11.2013, 11:27
Insaallah dogru düzgün rakip cikar... Hayirlisi olsun

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 11:27
Hesaplar karışık. Kulüp yargıtay yolunu seçip işi uzatabilir.

Diğer yandan yeniden seçilerek güven tazelemek ve seçim konularını ortadan kaldırmak isteyebilir.

murat
08.11.2013, 11:28
valla şimdiki başkan bileğinin hakkıyla seçimi kazanmıştır.kendi isteği dışında bu tür yollarla devrilmesi yanlış olur.ocak ayında kimse karşısına çıkacağını zannetmiyorum .etik olmaz.dürüst olmaz.çalış bekle 2 sene sonra aday ol.

Neden etik olmaz? durust olmaz? IHO mecnuna sahip cikinca zaten durust olmadigi anlasildi. Madem mecnunsa sahip ciktin azizeyede sahip cik...

Adem Akyüz'
08.11.2013, 11:28
Yönetim yargıtay yolunu kullanacak ve bu iş de uzayıp gidecek gibime geliyor

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mert'
08.11.2013, 11:31
Yargıtaya gidiyorsa o işi unutalm çok uzar bu iş eziyete devam.

İskender Çakmak
08.11.2013, 11:31
İHO seçime kadar tribünlere oynar benden söylemesi. Eziyete devam...

winner
08.11.2013, 11:32
Bu karara rağmen Yargıtay sürecini beklemek genel kuruldan korkmak demektir.

Evet hukuki süreç tamamlanmadı ama bu iptal kararı bile genel kurul kararı almayı gerektirir.

Tabii 5 aylık rezaletten sonra genel kurulun karşısına çıkmaya yüzü tutarsa.

Ne diyeceksin bu sefer haftaya kupa geliyor mu?

tristram
08.11.2013, 11:32
Muharrem Usta ben Akp'nin adamıyım mı dedi? "ilkokul terk bir adam" keklemişse seni ana okulundan yazıyorsun şuan galiba :D

yok kresten yaziyorum:)
iho kendisi ilkokul terkim okuma yazmayi gec ogrendim dedi.iho'nun gelis amaci sikeydi.erdogan bayraktar ve basbakan ne kadar izin verirse o kadar konusan bir adam baskanlik yapacagina iyi kotu buyuk bir sirket yoneten muharrem usta gelsin daha iyi..
5 ay boyunca temiz ve adaletli futbol paydaslarindan baska bir sey soyleyemeyen
sike konusunda insanlari kandiran bir sahtekardan kurtulmamiz sart.
en azindan klup adam gibi yonetilir.

Emrullah
08.11.2013, 11:33
İnşallah tez zamanda seçim olur. Ve bize maddi açıdan çok ciddi kaynaklar bulabilecek, siyasilerin güdümünde değil de Trabzonspor'un menfaatlerinin güdümünde olabilecek bir başkan adayı bulunur.

İHO rezaletini bir daha yaşamamak dileğiyle camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Yargıtay'a gitmeden seçim maddesi eklenir Genel Kurul'a.

Mert'
08.11.2013, 11:34
Yakında başkan bombayı patlıyor tarzı haberler çıkar transfer için :)

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 11:36
Yargıtay işi varsa boşuna umutlandık :( Bu arada göreceğiz bakalım delikanlı mı ucuz kahraman mı . Kendine güveniyorsa alsın genel kurul kararı ama var mı onda o yürek.

Zafer Fidan
08.11.2013, 11:40
Bende rakip cikacagini sanmiyorum malesef.

Erhan Atalay
08.11.2013, 11:41
Siyasi korkudan dolayı İho nun karşısına aday çıkmaz.

He bana kalsa emre belezoğlunu yada aziz yıldırımı Trabzonspor başkanı olarak görmeyi kabullenirim ama İho yu kabullenmem.

Kongrede başka koltukta başka konuşan adamı neredeyse evliya yapacaksınız.

Bariz bir şekilde kandırdı milleti, ama bazıları o kadar karaktersiz ki bunu bile anlamamazlıktan geliyor.

Ertan1982
08.11.2013, 11:41
IHO cular cikti gene.Bu sah kabadayiya ne yüzlen savunuyorsunuz.Kupa nerde hani 1 ay icinde geliyordu.Milleti yalanlari ile kandirdi.Secimde aday ciksin kaybedecek.Takimin durumu hic önemli degil.Cünkü bir halt yapti yok anca yalakalik pesinde.Adamsa secime gider boynnun ölcüsünü alir.

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 11:43
Hesaplar karışık. Kulüp yargıtay yolunu seçip işi uzatabilir.

Diğer yandan yeniden seçilerek güven tazelemek ve seçim konularını ortadan kaldırmak isteyebilir.

Düzeltelim.

TEMYİZ İCRAYI DURDURUYOR MAALESEF.

Erhan Atalay
08.11.2013, 11:44
Olan gene şikeci azize oldu, şimdi iho koltuğu sağlama almak için UCUZ kahramanlıklar yapacak, e tabi fenere siyasete giydirecek yürekte yok, gene azize saldıracak, ne de olsa taraftar bunla avutur kendini.

Kaçıcak delik ara şikeci aziz, İho geliyor :)

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 11:44

Bileğinin hakkı??????

Seçim döneminde söylediği ve sonradan zerre yerine getirmediği yalanlar?

Siyasetle sevişmeyeceksin, savaşacaksın sözü?

Bırakın bu işleri..

Sadettin_
08.11.2013, 11:45
iho yerinde olsam yargitay falan beklwmwm .
zaten yebi aday ciksa ne olacakki ? kendisinin secimi kaybetmesi icin en az muharrem usta kalibresinde bir rakip gerekli .
bunun disindaki adaylari zaten rahatca yenip tekrar secimi kazanacak .
ayrica rakip cikmayacak bakin gorun

trapesus
08.11.2013, 11:46
Trabzonspor kulübü başkanı siyaset yapmamalıdır. Yapamaz.

Hiç bir kulübün başkanı siyaset yapmamalıdır çünkü Trabzonspor'u seven insanlar herhangi bir siyasetçiyi sevmek zorunda değillerdir ve başkanlarının önüne her mikrofon konulduğunda kurulmuş papağan gibi bir siyasetçinin isminden yüce bir varlık gibi bahsetmesi yüzünden çok sevdikleri Trabzonspor'dan uzaklaşmaları o başkanın suçudur, ayıbıdır.

Ben 1985 yılından beri Trabzonspor'u takip ediyorum böylesine rezil bir başkan daha görmedim. Çok net.

aaahmet61
08.11.2013, 11:47
Neden etik olmaz? durust olmaz? IHO mecnuna sahip cikinca zaten durust olmadigi anlasildi. Madem mecnunsa sahip ciktin azizeyede sahip cik...

iyiya yaptığı hataları seçimde öder.bu yolla bu insanı devirmek trabzonspora yakışmaz.bekle 2 sene çok mu zor beklemek? unutmayalım türk halkı mazlumun yanında olmuştur devamlı?

Hüseyin Başoğlu
08.11.2013, 11:49
Hayırlı olsun beklenen karardı...

Ama ben CİDDİ manada bir adayın çıkacağını düşünmüyorum...

Bu seçimi yine hacıosmanoğlu kazanır karşısına vitrin amaçlı bir aday koyulur..

muharrem usta sırf göstermelik aday olabilir...

vendercan
08.11.2013, 11:50
bu ali cengiz oyunlarını çözemiyorum. Butun bu planlamaların, akp nin işi olduğunu düşünüyorum. Yerel seçimlere 3 ay kala hemde. Akp güdümünde yönetilmeye devam edeceğiz

plan şudur

1) ocak ayına kadar hükümet ile olan yalakalanmalar sonucunda kupa bize verilecek ve ocakta rakip bile çıkmayacak, dolayısıyla akp trabzon'da yerel seçimleri garantilemiş olacak

2) tayyip erdoğan , bizim başkan ile yola devam etmemek için yerine başka bir adam getirecek ve böylece şike konusu dahil herşey biraz daha ötelenmiş olacak

her şartta, bu yarıştan akp galip çıkacak
kesinlikle 2.şık...

ccd6167
08.11.2013, 11:59
usta aday falan olmayacak..

ama ustanın kadrosundan 2 kişi iho nun yönetimine girecek.

ocak da ise en az 2-3 transfer olacak seçim yatırımı ve başrolde bayraktarın oğlu olacak..ve bol bol akp ile fotolar çekilecek..

İlker Gazioğlu
iyiya yaptığı hataları seçimde öder.bu yolla bu insanı devirmek trabzonspora yakışmaz.bekle 2 sene çok mu zor beklemek? unutmayalım türk halkı mazlumun yanında olmuştur devamlı?

Bu yol yasa dışı bir yol mu ? Olağanüstü genel kurulda yapılan tüzük değişikliği geçersiz. Mahkemede bunu tescil etti. Olağanüstü kongrede kim başkan olsa mahkeme bu kararı alacaktı.

2 yıl beklemeye gelince, vallahi benim için 2 yıl çok uzun süre. Dayanamam :)

Bartuğ13
işler karışık şu anda. daha olup olmayacağı bile tam belirli değil anladığım kadarıyla.

ilhan
08.11.2013, 12:01
"Başkan olursam kupa 1 ay içinde gelecek" demeyen herkes Trabzonspor'a rahatlıkla başkanlık yapabilir.

ccd6167
08.11.2013, 12:03
Keşke eyüp aşık iyi bi kadro oluştursa aday olsa

Hamza Öztürk
08.11.2013, 12:05
Simdiden Muharrem ustaya basarilar dilerim. Hersey planlanmis. Dün ustada Polonyada maci seyretdi.
yazin bi kenara yüzde yüz yeni baskan Usta olacak ve bencede cok iyi olacak

lazibere
08.11.2013, 12:07
Trabzonspor kulübü başkanı siyaset yapmamalıdır. Yapamaz.

Hiç bir kulübün başkanı siyaset yapmamalıdır çünkü Trabzonspor'u seven insanlar herhangi bir siyasetçiyi sevmek zorunda değillerdir ve başkanlarının önüne her mikrofon konulduğunda kurulmuş papağan gibi bir siyasetçinin isminden yüce bir varlık gibi bahsetmesi yüzünden çok sevdikleri Trabzonspor'dan uzaklaşmaları o başkanın suçudur, ayıbıdır.

Ben 1985 yılından beri Trabzonspor'u takip ediyorum böylesine rezil bir başkan daha görmedim. Çok net.

Bravo işte bu

lazibere
08.11.2013, 12:08
İHA nın yönetiminde adam kalmadı, Bugun en basit Anadolu takımının yönetim listeleri bile bizden daha sağlamdır. Aşçıoğlu2nun görevi bırakması falan bunlar tesadüf değildir. Kongrede Herşey olabilir, kongre olursa tabi, Usta, aday olur mu bunu ancak tayyip bilir. Ortak bir lsite bile çıkartabilirler. Kımse kusura bakmasın, Bir kulup Siyasilerin arka bahçesi olmuşsa orda herşey olur.

Uğurtan
08.11.2013, 12:09
Okuduklarıma inanasım gelmiyor.

Neyse...

Moral bozmayalım.

Yargıtay falan hikaye.

6 ay sonra ya da daha sonra bir seçim olacak.

Ve İHO tarihin tozlu raflarında yerini alacak.

Bu haber yeterli sevinmeye.

Tarihin istisnasız en berbat başkanı. En berbat.

SADECETRABZON61
08.11.2013, 12:10
Çok güzel haber İbrahim Hacıosmanoğlu biran önce gitmeli..İnşallah Tekrar onu seçmezler..

lazibere
Kazım Koyuncu'dan bahsediyoruz. Kazım'ın Trabzonspor sevdası ve duruşu, Hükümetlerin yalakalığı değildi. Gerçek Taraftar ruhu temsil etmiyor bizi. o bakımdan benımde ve bir çok gerçek Trabzonspor sevdalısının , Trabzonspor'un Siyasilerin kuklkası konumuna getirilmesi zorumuza gidiyor. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu, Asi ve gerçek Yöneticilerin iş başında olmasından geçer

HOPA'LI TS'Lİ
değişim şart

USTA gelsin, alalım kral gibi oyuncuları

5 yıl zirveden inmeyelim

SADECETRABZON61
08.11.2013, 12:12
Mümkünse Şu Başbakanın Kuklası olacak Bir Başkan Gelmesin şu Takıma..

Hasan YAYLI
08.11.2013, 12:15
Siyasetin kucağına oturacak başkan istemiyoruz...Bu karar camiamız için hayırlı olsun,İho bende sürekli ihanete uğramış hissi uyandırıyordu...

Şimdi bizimle aynı yolda yürüyecek kim var,M.Usta ?

Harun
08.11.2013, 12:17
Ağaoğlu neden piyasada yok acaba?

Ertan1982
Ha su IHO nun karsisina cikacak bagimsiz aday bulamasak ve sectiremesek tüm Trabzonsporlulara özelikle oy kulananlara yaziklar olsun.

Çakıroğlu İhsan
usta aday olmazsa haci yine baskan olur

aaahmet61
08.11.2013, 12:18
Mümkünse Şu Başbakanın Kuklası olacak Bir Başkan Gelmesin şu Takıma..

biraz zor.takımdaki hiçbir yabancı futbolcuya talip olan olmadı bu sene.ağır yükümlülükler var elden çıkarmaya kalktığımızda.borç 172 milyon tl ve para siyasetten yani mütahitlerden geliyor.sizce böyle başkan adayı var mı bildiğiniz ?

zafer6161
08.11.2013, 12:19
rakip yüzde yüz çıkmaz,,heleki ustayı ve diğer adayları unutun...
seçimin güven oyu olacağını zannediyorum....

artı yanı ise İHO belki tedirgin olurda kupa için daha çok mücadele eder...

alper*
08.11.2013, 12:20
Düzeltelim.

TEMYİZ İCRAYI DURDURUYOR MAALESEF.

Emin misiniz, bir yanlışlık olmasın?
6100 sayılı HMK;

Temyizin icraya etkisi
MADDE 367- (1) Temyiz, kararın icrasını durdurmaz. İcra ve İflas Kanununun icranın geri bırakılmasıyla ilgili 36 ncı maddesi hükmü saklıdır. Nafaka kararlarında icranın geri bırakılmasına karar verilemez.
(2) Kişiler hukuku, aile hukuku ve taşınmaz mal ile ilgili ayni haklara ilişkin kararlar kesinleşmedikçe yerine getirilemez.

İkinci fıkradaki haller hariç temyiz icrayı durdurmuyor, yanılıyor muyum?

Bülent AKBULUT61
08.11.2013, 12:21
Hayırlı olsun bence güzel haber

Ugur Kurucelik
08.11.2013, 12:26
Ben Mecnun'a kefilim diyen biri bu kulüpten defolup gitmelidir! Yok daha henüz 6 ay olmuş falan boş laflar.

Bunu diyen adam Trabzonspor'un davasına ihanet etmiştir.

cewat
08.11.2013, 12:26
Aşağı yukarı bir ay sonra seçim olacağı düşünülürse bu kadar dar zamanda kimse liste hazırlayıp seçime girmek için bir taraflarını yırtmaz bence. Özellikle de Muharrem USTA. Seçimin İHO'nun listesini yenilemesi açısından avantajına bile olabileceğini düşünüyorum. Fakat yargıtay olaylarına girer ve zamanı aday olabilecek diğer kişiler için genişletirse eğer kendi kuyusunu kazmış olacaktır orasına lafım yok..

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 12:28
Okuduklarıma inanasım gelmiyor.

Neyse...

Moral bozmayalım.

Yargıtay falan hikaye.

6 ay sonra ya da daha sonra bir seçim olacak.

Ve İHO tarihin tozlu raflarında yerini alacak.

Bu haber yeterli sevinmeye.

Tarihin istisnasız en berbat başkanı. En berbat.

Berbat derken neye göre berbat....Siyaseti karıştırmadan söylermisin...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 12:28
Emin misiniz, bir yanlışlık olmasın?
6100 sayılı HMK;

Temyizin icraya etkisi
MADDE 367- (1) Temyiz, kararın icrasını durdurmaz. İcra ve İflas Kanununun icranın geri bırakılmasıyla ilgili 36 ncı maddesi hükmü saklıdır. Nafaka kararlarında icranın geri bırakılmasına karar verilemez.
(2) Kişiler hukuku, aile hukuku ve taşınmaz mal ile ilgili ayni haklara ilişkin kararlar kesinleşmedikçe yerine getirilemez.

İkinci fıkradaki haller hariç temyiz icrayı durdurmuyor, yanılıyor muyum?

Dernek, tüzel kişi açısından kişiler hukuku'na giriyor Alper.

Ilelioglu
08.11.2013, 12:31
Cok güzel bir haber. Trabzonspor'un hakkini her alanda arayacak bagimsiz, egitimli ve profesyonel isimler gelir insallah. O bakimdan isimler önemli degil, yeterki bu saydigim özellikler onlarda bulunsun.

..

winner
08.11.2013, 12:32
Şimdi kongrenin karşısına kongrede verdiği sözleri tutmayan, kupayı 1 ay değil 5 ayda getiremeyen,şike mücadelesinde herhangi bir varlık gösteremeyen,Trabzonspor'u kendi siyasi ideolojisi doğrultusunda siyasetin oyuncağı yapan,iktidar mitinglerinde amigoluk yapıp fahri il başkanlığından başka bir şey yapmayan birisi olarak çıkacak.

Maskeyi çabuk indirdin şimdi sen düşün sözde başkan...

alper*
08.11.2013, 12:32
Dernek, tüzel kişi açısından kişiler hukuku'na giriyor Alper.
Araştıralım :)

Uğurtan
08.11.2013, 12:35
Berbat derken neye göre berbat....Siyaseti karıştırmadan söylermisin...

Siyaseti ben karıştırmadım başkanın kendisi karıştırdı bu bir.

Verdiği demeçler, temsil üslubu tamamiyle yerlerde.

İcraat yaparım diye girdi, bir tek Muhteşem Yüzyıl'da gözükmedi.
(Bir de temsil edebilse)

Aziz Yıldırım dışında kimseye karşı bir problemi yok. İzlenim o yönde.

Mesele bu mudur? Popülizmin dibine vurdu.

Kupa gelecek, gelecek demekle gelmiyor. Ya da adalet sağlanmıyor.

5 ayda zar zor adama TFF'ye başvuru yaptırdık.

Kulüp avukatlarını -ki bu adamlar mahkemelerde tarih yazmış isimleri uzaklaştırdı.

Hukuk yolunu çalıştırmamak için elinden geleni yaptı.

Yeterli mi?

Yetmez ise taraftarın yürüyüşüne bile salça oldu.

Kazım Koyuncu'dan daha mı Trabzonsporludur kendileri?

Dün web sitede başbakan kadar yer neden bulamadı?

Bak siyasete hiç girmedim.

Kulüp değerlerinden bahsediyorum.

Ben bu adamı apartmanıma yönetici yapmam.

Siz neden bahsediyorsunuz?

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 12:38
Araştıralım :)

Farklı bir sonuca ulaşırsan yürüyedur özel mesajdan ;)

Hasan Algan
08.11.2013, 12:39
bu kulübe başkan olacak kişi ya özkan sümer ya da şenol güneş olmalı. ama sağdan soldan duyumlarımız gösteriyor ki bu süreç yargıtaya giderse biz ihoya daha uzun süre katlanacağız. tek kurtuluşumuz olağnüstü genel kurul kararı ki o da çok zor.açıkçası ben ihodan da kolay kolay kurtulabileceğimizi düşünmüyorum. tutunmak için elindne geleni ardına koymayacaktır.

bordolumavi
08.11.2013, 12:42
daha once muharrem usta aday oldugunda onun secılmesını ıstememıstım cunku kupa konusunda hıcbırsey yapmayacagını dusunuyordum ama ıho nun da bu konuda gercek anlamda hıcbırsey yapmadıgını gordum,bmn nın zorlaması ve yonlendırmesı ıle zar zor bı dılekce verdı onun dısında bır ıkı tv programında konusmaktan baska hıcbırsey yapmadı,benım bu durumdan anladıgım şu bmn,uefa ve fıfa dısında bu konuda kımse gercek anlamda bırsey yapmıyor ve yapmayacakta,uzulerek soylemek zorundayımkı şikecılerınde dedıgı gıbı kısa surelı baskan olarak tarıhte yerıne almalı ıho,baskanın trabzonspor sevgısınden zerre suphem yok ama bu koskaca bır camıayı yonetmek ıcın yeterlı degıl,kendısıne gunahıyla sevabıyla tsk edıp yenı bır baskan adayı secmek gerekır...

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 12:45
Siyaseti ben karıştırmadım başkanın kendisi karıştırdı bu bir.

Verdiği demeçler, temsil üslubu tamamiyle yerlerde.

İcraat yaparım diye girdi, bir tek Muhteşem Yüzyıl'da gözükmedi.
(Bir de temsil edebilse)

Aziz Yıldırım dışında kimseye karşı bir problemi yok. İzlenim o yönde.

Mesele bu mudur? Popülizmin dibine vurdu.

Kupa gelecek, gelecek demekle gelmiyor. Ya da adalet sağlanmıyor.

5 ayda zar zor adama TFF'ye başvuru yaptırdık.

Kulüp avukatlarını -ki bu adamlar mahkemelerde tarih yazmış isimleri uzaklaştırdı.

Hukuk yolunu çalıştırmamak için elinden geleni yaptı.

Yeterli mi?

Yetmez ise taraftarın yürüyüşüne bile salça oldu.

Kazım Koyuncu'dan daha mı Trabzonsporludur kendileri?

Dün web sitede başbakan kadar yer neden bulamadı?

Bak siyasete hiç girmedim.

Kulüp değerlerinden bahsediyorum.

Ben bu adamı apartmanıma yönetici yapmam.

Siz neden bahsediyorsunuz?

Tff ye başvuru yaptırdın da ne oldu...Uefa karar verdide ne oldu...Sen onu bunu istedinde ne oldu...

Sadrinin demeçlerinide gördük adamla alay ediyorlardı...Kaale bile almıyorlardı...Başkanın sert üslubunu bahane ediyorsun bence...

Yönetimde istifalar olmuş olabilir ama kulüpte hiçbir sarsıntı olmadı aynı şekilde işleyişine devam etti...Sadriden kalan borçlar erimeye devam ediyor...

Futbolda ligde o kadar iyi olmasada avrupada ilk defa gruplardan çıkma başarısı göstermek üzereyiz...

Yazdıklarının arasında bir tane bile futbol içerikli bir şey yok...

Senin derdin İhonun üslubuymuş yok şike konusunda adımıymış falan hikaye bunlar...Sırf Akp ye yakınlığından dolayı bu baskı...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 12:47
Tff ye başvuru yaptırdın da ne oldu...Uefa karar verdide ne oldu...Sen onu bunu istedinde ne oldu...

Sadrinin demeçlerinide gördük adamla alay ediyorlardı...Kaale bile almıyorlardı...Başkanın sert üslubunu bahane ediyorsun bence...

Yönetimde istifalar olmuş olabilir ama kulüpte hiçbir sarsıntı olmadı aynı şekilde işleyişine devam etti...Sadriden kalan borçlar erimeye devam ediyor...

Futbolda ligde o kadar iyi olmasada avrupada ilk defa gruplardan çıkma başarısı göstermek üzereyiz...

Yazdıklarının arasında bir tane bile futbol içerikli bir şey yok...

Senin derdin İhonun üslubuymuş yok şike konusunda adımıymış falan hikaye bunlar...Sırf Akp ye yakınlığından dolayı bu baskı...

Senin savunman sırf AKP yakınlığından gibi geldi bana.

UEFA karar verdi de ne oldu diyen adamın 2010-11 sezonuna saygısını sorgularım ben.

MaEsTrO
08.11.2013, 12:48
Uzun lafin kisasi secim olmuyor yani.

Onur Akyüz
08.11.2013, 12:50
su futbol camiasinda kulacoglunun dediklerini onemseyen ciddiye alan bir kisi cikacakmi saniosunuz ?
adam kendi halinde biri . trabzonspora baskan degil anca baskan yardimcisi olabilir .
baskan dedigin biraz buyuk adam olacak taninmis olacak cevresi olacak .

Benim seçimde de adayım Kulaçoğlu'ydu. Ancak dediğin sebeplerden başarılı olamadı.

Fakat bu işler çevreyle, büyük adam olmayla pek çözülmüyor. Çokça örnek var. Seçilmesi çok çok zor ama adaylar arasında gerçekçi ve ileriye yönelik projeleri olan bence tek adaydı.

Evet imkansız doğru, ama temennim Kulaçoğlu ya da o vizyonda genç biri.

Belki bir gün olur.

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 12:56
Senin savunman sırf AKP yakınlığından gibi geldi bana.

UEFA karar verdi de ne oldu diyen adamın 2010-11 sezonuna saygısını sorgularım ben.

Sen sorgula bi sonuca ulaşırsın belki...1000 i geçik mesajım var burada istersen onlarıda bir sorgula..

AKP veya CHP umrumda değil...Başkanın onlarla yaptığı şeylerde umrumda değil....Siyaset umrumda değil...Ama bazıları varki siyaseti Trabzonspordan üstün tutuyorlar.Maçlara gitmiyorlar.Hatta bazıları sırf o yüzden takımını bırakıyorlar...

Aslında senin beni AKP li olarak görmen, Başkana sırf siyaset yüzünden eleştirdiğinizin kanıtı niteliğinde...Resmen itiraf ediyorsun...

Kadir
08.11.2013, 13:02
Yahu arkadaş şikecilerin ağzına sakız verdi başkan akp ye karşı sergilediği yakınlıkla. Akpli bir başkanımız elbet olabilir ama bu kader aleni şekilde insanların gözüne sokamaz, itirazımız buna.

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:04
Sen sorgula bi sonuca ulaşırsın belki...1000 i geçik mesajım var burada istersen onlarıda bir sorgula..

AKP veya CHP umrumda değil...Başkanın onlarla yaptığı şeylerde umrumda değil....Siyaset umrumda değil...Ama bazıları varki siyaseti Trabzonspordan üstün tutuyorlar.Maçlara gitmiyorlar.Hatta bazıları sırf o yüzden takımını bırakıyorlar...

Aslında senin beni AKP li olarak görmen, Başkana sırf siyaset yüzünden eleştirdiğinizin kanıtı niteliğinde...Resmen itiraf ediyorsun...

"TFF'ye başvurdu da ne oldu, UEFA karar verdi de ne oldu?" sözlerinin sahibi ben değilim.

Mert M.
08.11.2013, 13:07
Hayırlısı olsun; umarım artık bu seçimde Trabzonspor'un menfaatini gerçek anlamda koruyacak biri başkan seçilir de yüzümüz güler arkadaş.

Ilelioglu
08.11.2013, 13:08
Uzun lafin kisasi secim olmuyor yani.

Ben oluyor diye anladim, ama Aralikta mi yoksa Ocaktami?

..

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 13:12
"TFF'ye başvurdu da ne oldu, UEFA karar verdi de ne oldu?" sözlerinin sahibi ben değilim.

Yanlışmı söyledim...Ne oldu? cevap ver?

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:15
Yanlışmı söyledim...Ne oldu? cevap ver?

Uefa Disiplin Kurulu fb ye 2+1 yıl geçirmeden önce "mail attık da ne oldu?" diyenler vardı, bildin mi?

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 13:18
Uefa Disiplin Kurulu fb ye 2+1 yıl geçirmeden önce "mail attık da ne oldu?" diyenler vardı, bildin mi?

Peki Trabzonsporun maduriyetine ne oldu...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:19
Peki Trabzonsporun maduriyetine ne oldu...

Kupa geldiği gün, tazminatları aldığımız gün, Şike başlığında buluşalım, olur mu?

Ender Kuyumcu
08.11.2013, 13:19
Çok güzel bir söz vardır sizlerle de paylaşmak isterim;

Ne kadar bilirsen bil ve ne kadar anlatırsan anlat bildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Murat'
08.11.2013, 13:21
Hacı temyize giderse ne olacak peki, kongre yaptırmamak için temyize gidecektir hacı.

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 13:23
Kupa geldiği gün, tazminatları aldığımız gün, Şike başlığında buluşalım, olur mu?

Bende inanıyorum kupanın geleceğine ama bir süre sonra gelecek...Nasılki biz kupanın gelmeme sebebini başbakana bağlıyorsak fenerlilerde kupa kaybedilmesi durumunda başbakanı hedef alacaklar...

O yüzden kupa gelecekse bu seçimlerden sonra olacaktır...Bunun yönetimlik bir durumu yok...Kim gelirse gelsin gidişat böyle olacaktır...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:24
Bende inanıyorum kupanın geleceğine ama bir süre sonra gelecek...Nasılki biz kupanın gelmeme sebebini başbakana bağlıyorsak fenerlilerde kupa kaybedilmesi durumunda başbakanı hedef alacaklar...

O yüzden kupa gelecekse bu seçimlerden sonra olacaktır...Bunun yönetimlik bir durumu yok...Kim gelirse gelsin gidişat böyle olacaktır...

Bunun yönetimlik durumu UEFA'ya başvurması, TFF'ye başvurup nir nüshasını UEFA'ya göndermesi.

Yoksa bu yönetimin o kupanın gelmesi için hiçbir şey yapmadığını ben de biliyorum.

TekfurÇayır 61
08.11.2013, 13:26
Güzel haber. Gelecek yönetim de güzel olur inşaallah.

turgutlu
08.11.2013, 13:26
Günün en güzel haberi.

Necmettin ALTUNTAŞ
08.11.2013, 13:27
İHO koltuğu kolay bırakmaz.Diza gibi yapışır.

Necmettin ALTUNTAŞ
08.11.2013, 13:28
Çok güzel bir söz vardır sizlerle de paylaşmak isterim;

Ne kadar bilirsen bil ve ne kadar anlatırsan anlat bildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.

Bence tartışmaları noktalıyacak söz.

SADECETRABZON61
08.11.2013, 13:28
Kim gelirse gelsin Futbola siyaset sokmayan, şu takımı ateşleyip şampiyonluğa oynatacak, Tsclublara çeki düzen verip çeşitlliği arttıran, taraftar gruplarının tek çatı altında olmasını sağlayacak, Biran önce Nike denen firma ile anlaşmayı kesip puma yada kappaya dönecek bir Başkan İstiyorum..

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 13:29
Bunun yönetimlik durumu UEFA'ya başvurması, TFF'ye başvurup nir nüshasını UEFA'ya göndermesi.

Yoksa bu yönetimin o kupanın gelmesi için hiçbir şey yapmadığını ben de biliyorum.

Peki bundan sonraki yönetimin bunları yapabileceğine inanıyormusun...

Orkun Özkaya
08.11.2013, 13:30
Ben oluyor diye anladim, ama Aralikta mi yoksa Ocaktami?

..

hakikaten ben de oluyor diye anladım. Olmayacağı nereden çıktı ?

TekfurÇayır 61
08.11.2013, 13:32
Kim gelirse gelsin Futbola siyaset sokmayan, şu takımı ateşleyip şampiyonluğa oynatacak, Tsclublara çeki düzen verip çeşitlliği arttıran, taraftar gruplarının tek çatı altında olmasını sağlayacak, Biran önce Nike denen firma ile anlaşmayı kesip puma yada kappaya dönecek bir Başkan İstiyorum..

Diğer dediklerin tamam da yönetim taraftar gruplarına el atarsa elini geri alamaz.

SADECETRABZON61
08.11.2013, 13:33
Diğer dediklerin tamam da yönetim taraftar gruplarına el atarsa elini geri alamaz.

Valla dostum atmazlarsada böyle 1-2 bin kişiye oynar takım taraftarsız bağırmadan bu iş gitmez millet artık dalga geciyor Trabzonda taraftarmı var diye..

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:37
Peki bundan sonraki yönetimin bunları yapabileceğine inanıyormusun...

Bunları yapacağını kongre çalışmalarında vaat etmezse (hem de iddialı sevişmeli savaşmalı laflarla) kimse neden yapmadın diyemez.

Edip de yapmazsa yalancıdır. Yalancı adamın Trabzonspor Başkanlık makamında işi ne?

alone_6161
08.11.2013, 13:38
Bu Ali Cengiz oyunlarını çözemiyorum. Butun bu planlamaların, AKP nin işi olduğunu düşünüyorum. Yerel seçimlere 3 ay kala hemde. AKP güdümünde yönetilmeye devam edeceğiz

Plan şudur

1) Ocak ayına kadar Hükümet ile olan yalakalanmalar sonucunda Kupa bize verilecek ve Ocakta rakip bile çıkmayacak, Dolayısıyla AKP Trabzon'da yerel seçimleri garantilemiş olacak

2) Tayyip Erdoğan , Bizim başkan ile yola devam etmemek için yerine başka bir adam getirecek ve böylece şike konusu dahil herşey biraz daha ötelenmiş olacak

Her şartta, Bu yarıştan AKP galip çıkacak

Siyasetin içinde olan birkaç kişiden duyduğumu paylaşayım, Trabzonspor'un başında kim olursa olsun, siyaset bize hakkımız olan kupayı verdirmeyecek. Yargıtay onayıp, UEFA da kişilerle ilgili kararı açıkladığında o sezon şampiyonsuz tescil edilecek, kupa şikecilerden alınacak o kadar. Bu kadar net konuşuyorum. fenerin küme düşürülmesi, bize haklarımızın verilmesi olursa UEFA veya FIFA zorlamasıyla olur, başka hiçbir ihtimal yok. Bu durumu maillerle UEFA'ya FIFA'ya bildirmeye devam edelim.

turgutlu
08.11.2013, 13:39
Yahu arkadaş şikecilerin ağzına sakız verdi başkan akp ye karşı sergilediği yakınlıkla. Akpli bir başkanımız elbet olabilir ama bu kader aleni şekilde insanların gözüne sokamaz, itirazımız buna.

akp nin başbakanı bakanı vs habire aziz yıldırıma yüklendikçe aziz yıldırım onurlu dik duran adam olarak görülmeye başlandı. hacıosmanoğlu nun akp duruşu ise malum.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 13:40
Yönetim yargıtaya başvurursa en az 1 sene daha seçimi unutalım ki başvuracakta.seçim seçim diyoruzda seçim olsa yeni yönetim gelse bugünki borç yükünün altına nasıl girecek merak ediyorum.olay iki ucu boklu değneğe döndü.

alone_6161
08.11.2013, 13:41

Siyasetin oyuncağı olmuş Hacıosmanoğlu mu getirecek kupayı? şikeci mecnuna kefil olan Hacıosmanoğlu mu? Başkan olursam 1 ayda kupayı getiriyorum diyen Hacıosmanoğlu değil miydi? Kaç 1 ay geçti başkan olduktan sonra ne oldu, dilekçeyi bile biz taraftarın baskısı ile verebildi? İradesini siyasete bu kadar teslim eden biri, tuvalete bile izin almadan gidemez.

Hacıosmanoğlu maalesef siyasete boyun eğmiştir, bundan kendisinden tek beklentim en kısa sürede istifa ederek klübe bir faydasının dokunmasıdır.

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:42
Arkadaşlar kimse ceza almasın diye kendimizi çok zorluyoruz.

Lütfen fikirlerinizi kurallar dahilinde paylaşınız.

Fatih
08.11.2013, 13:42
İki gündür yüzümüz gülüyor hayırlı uğurlu olsun.

Şikeci Mecnun'a kefil olan seçim otobüslerinden inmeyen taraftara gider yapan fb taraftarını yere göğe sığdıramayan İHO mümkünse aday olmasın.

bkandil
08.11.2013, 13:44
Yönetim yargıtaya başvurursa en az 1 sene daha seçimi unutalım ki başvuracakta.seçim seçim diyoruzda seçim olsa yeni yönetim gelse bugünki borç yükünün altına nasıl girecek merak ediyorum.olay iki ucu boklu değneğe döndü.

Fatih, seçim olur olmasına da, yerel seçim öncesi ancak tek adayla yaparız seçimi, çok adaya siyasi erk müsaade etmeyecek gibi geliyor bana...

Fatih
08.11.2013, 13:45
Fatih, seçim olur olmasına da, yerel seçim öncesi ancak tek adayla yaparız seçimi, çok adaya siyasi erk müsaade etmeyecek gibi geliyor bana...

Abi biz de girelim salona Mustafa Kemal'in askerleriyiz diye tezahürat yapalım.:D

TekfurÇayır 61
08.11.2013, 13:46
Valla dostum atmazlarsada böyle 1-2 bin kişiye oynar takım taraftarsız bağırmadan bu iş gitmez millet artık dalga geciyor Trabzonda taraftarmı var diye..

Gruplaşma işi nasıl çözülür bilmiyorum. BMN önayak olsa diye düşünüyordum ama BMN'nin de çekinceleri var. Allah kerim demekten başka bir şey bulamıyorum.

Fatih Öztürk

Hocam seçim olması için yönetimin yargıtaya gitmeyip ''güvenoyu tazeleme'' yoluna gidip seçim kararı alması gerekiyor.böyle bir şeye ihtimal vermiyorum.

bkandil
Abi biz de girelim salona Mustafa Kemal'in askerleriyiz diye tezahürat yapalım.:D

Benim askerlik yaşım geçti, kimseye askerlik yapamam bu saatten sonra :D

Fatih
08.11.2013, 13:47
Hocam seçim olması için yönetimin yargıtaya gitmeyip ''güvenoyu tazeleme'' yoluna gidip seçim kararı alması gerekiyor.böyle bir şeye ihtimal vermiyorum.

O kadar istifadan sonra olması gereken bu zaten.

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 13:48
Bunları yapacağını kongre çalışmalarında vaat etmezse (hem de iddialı sevişmeli savaşmalı laflarla) kimse neden yapmadın diyemez.

Edip de yapmazsa yalancıdır. Yalancı adamın Trabzonspor Başkanlık makamında işi ne?

İhonun seçilmesindeki en ömenli neden şikeye yaklaşımıydı...

Şike konusunda bir açıklama yapmayan veya yapmak istemeyen başkan adayını desteklemezki bu taraftar...

Mollasalihoğlu
08.11.2013, 13:49
İhonun seçilmesindeki en ömenli neden şikeye yaklaşımıydı...

Şike konusunda bir açıklama yapmayan veya yapmak istemeyen başkan adayını desteklemezki bu taraftar...

Dediklerini yapıyor mu Hacıosmanoğlu peki? Sabahtan beri bu dediğini diyenlere siyasi vs diyorsun?

bkandil

Yönetimdeki istifalardan dolayı bu yol yönetim için daha uygun görünüyor, ayrıca görev süreleri 30 ay olsa ne olacak ki, bizde olağan seçimle görev bırakan kaç yönetim var toplamda...

Fatih Öztürk
O kadar istifadan sonra olması gereken bu zaten.

Yedek yöneticiler var illa seçim şart değilki.ben bu yönetimin güven tazeleme derdinin olduğunuda düşünmüyorum.

bkandil
08.11.2013, 13:51
Yedek yöneticiler var illa seçim şart değilki.ben bu yönetimin güven tazeleme derdinin olduğunuda düşünmüyorum.

Tazeleme değil tazeleyememe derdi var zaten :D

Fatih

Yargıtay'a gitse sadece zaman kazanmış olacak.

Oğuzhan Fidan
olması gereken oldu. bu gerçekleşmesi gerekiyordu. normal olanda buydu zaten.

Etem Güner
şenol güneş göreve hazırmıdır acaba

Ahmet Faruk
08.11.2013, 13:52
Bence İHO aralıkta seçim kararı alsın, sonra kendi siyasi kariyerine devam etsin. Şu 5 ayda iyi girdi Başbakanın gözüne. Değerlendirsin bunu yerel seçimlerden önce. İstanbulda bir ilçeyle başlasın işe. Amacına da ulaşmış olur.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 13:53
Yönetimdeki istifalardan dolayı bu yol yönetim için daha uygun görünüyor, ayrıca görev süreleri 30 ay olsa ne olacak ki, bizde olağan seçimle görev bırakan kaç yönetim var toplamda...

Toparlamak gerekirse bu yönetim seçime falan gitmez:)

bkandil
08.11.2013, 13:53

O butona kaza anında basılacak,

Fatih Öztürk
08.11.2013, 13:54
Tazeleme değil tazeleyememe derdi var zaten :D

Aynen öyle:D

Yargıtay'a gitse sadece zaman kazanmış olacak.

Bu yönetimin en iyi bildiği iş ''zaman kazanmak'' değilmi zaten:)

ozturk
08.11.2013, 13:55
MRA ya en az 2 sezon şans verilsin de kim gelirse gelsin.

bkandil
08.11.2013, 13:55
Belli mi olur, "korkma, git seçime" der birileri, tek aday girer ve çıkar...

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:00
Belli mi olur, "korkma, git seçime" der birileri, tek aday girer ve çıkar...

O değilde devre arası en az 2 transfer yapmak için para lazım.malum Trabzonspor gruptan çıkıyor transfer olmazsa kurada çıkan ilk güçlü rakibe teslim oluruz.acaba diyorum başbakan örtülü ödenekten şöyle 10-15 milyon tl kaynak aktarma sözü verdimi?

winner
08.11.2013, 14:02
Şimdi kongrenin karşısına iktidar partisinin adayı sıfatı ile çıkacak.

Usta bile bu kadar açık yememişti bu damgayı.

ts_tuncay_ts
08.11.2013, 14:04
Dediklerini yapıyor mu Hacıosmanoğlu peki? Sabahtan beri bu dediğini diyenlere siyasi vs diyorsun?
Bunu daha öncesinde söyledim...

Bende inanıyorum kupanın geleceğine ama bir süre sonra gelecek...Nasılki biz kupanın gelmeme sebebini başbakana bağlıyorsak fenerlilerde kupa kaybedilmesi durumunda başbakanı hedef alacaklar...Buda seçimlerden sonra olacaktır...

Murat'
08.11.2013, 14:04
Bu kadar yönetici istifa etmişken Hacı'nın bu kararı temyize götürmemesi lazım.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:06
Bu kadar yönetici istifa etmişken Hacı'nın bu kararı temyize götürmemesi lazım.

Bu kadar yönetici derken benim bildiğim yedek yönetimden iki,asıl yönetimden 1 kişi istifa etti.geriye kaldı 20 küsür kişi:)

aaahmet61
08.11.2013, 14:08
helal olsun fatih Öztürk e haci için tek başına savaşıyor.hazır bir yönetici istafa etmişken kendisini yönetime girsin.

winner
08.11.2013, 14:10
Siyasi baskılarla tek adaylı kongre olması ihtimali az bir durum değil...Şimdiden bunu öngörmek zor.

Ama olması durumunda;

1-Kongreye katılım çok az olur.

2-Çok boş ve geçersiz oy çıkar.

3-Geçen seçimde aldığı oy oranının yarısına bile ulaşamaz.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:11
Bu kulübün başına ya Özkan Sümer gibi kimseye eyvallahı olmayan bir deli,yada para babası milyarder Rus,Azeri,Arap gelmeli.ortasını defalarca denedik genelde ''yavşak'' çıkıyor!

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:13
helal olsun fatih Öztürk e haci için tek başına savaşıyor.hazır bir yönetici istafa etmişken kendisini yönetime girsin.

Ahmet deme öyle la:)ben Hacıyı savunmuyorum gözünü seveyim tribe sokma beni:)

SADECETRABZON61
08.11.2013, 14:14
,,,

Üstadım ,,, ile ne alakası var Bunun?

Oğuzhan Fidan
08.11.2013, 14:14
yönetim korkmamalı. seçime gitmeli. çıkacaksada güvenoyuyla çıkar seçimden. kara bi tablo yok sonuçta sadece demeçlerinden rahatsız oluyoruz.yoksa trabzonspor'luluğu tartışmıyoruz

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 14:16
27 Mayıs'da kongrenin oy dağılımı

Emre Aksoy........................162
Hakan Kulaçoğlu................284
Metin Atasoy.....................723
Muharrem Usta...............1496
İbrahim Hacıosmanoğlu..1571

Hacıosmanoğlu oyların %37'sini almış ve bu oyları veren birçok kişi şuan pişmandır . Yani karşısına bir aday çıktığında istediği kişiye yaranmaya çalışsın seçimi kazanamaz. Hacıosmanoğlu'nun karşısına kim çıkarsa çıksın, hangi partiye yakın olursa olsun, parası var mı yok mu bakmadan destekleyeceğim. Yetti artık bu rezil yönetim.

S.ÖZKAN
08.11.2013, 14:19
Allah bize siyasetçilerinin emrinde olmayan iş ilişkilerinin zarar görmesinden çekinmeyen ne iktidara ne muhalefete yakın olan ŞİKE DAVASINI HAKKIYLA GÖTÜRECEK başkan nasip etsin.

MaEsTrO
08.11.2013, 14:19
hakikaten ben de oluyor diye anladım. Olmayacağı nereden çıktı ?

E yargitay asamasi varmis ya iste. Zaten yargitay karar verene kadar bunlarin normal görev süresi biter ve sutlanirlar.

winner
08.11.2013, 14:20
Bu sefer en azından kongreyi kandırma şansı yok.

5 ay gösterdi ne yapabileceğini,ne yapamayacağını.

Bugün aynı adaylarla kongre yapılsa sandıktan 3. ya da 4.sırada çıkar.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:21
@MaEsTrO

Memleketteki yargıtay işleyişini bilmiyorsunuz galiba:)
Yönetim yargıtaya gitse en az 1 sene yargıtaydan karar gelmez.

MaEsTrO
08.11.2013, 14:24
@MaEsTrO

Memleketteki yargıtay işleyişini bilmiyorsunuz galiba:)
Yönetim yargıtaya gitse en az 1 sene yargıtaydan karar gelmez.

Onu diyorum ben de üstteki mesajda.

Kisaca secim falan görünmüyor bu tabloda.

aksamvakti
08.11.2013, 14:24
Hacıoglu dogru ama az transfer yaptı, bütçeyı sarsmadı, siyasi yalakalıkla sponsorlukları artırdı. Altyapıyada gereken onemı uzun vadede vercegının sinyallerini her defasında veriyor..

Ama yeni ve tehlikeli bir kriz çıkardı özellikle chp ve mhp secmeni stada gitmiyor boş stada oynuyoruz. yeni yonetim kuracaksa bununda çaresine bakmalıdır.

SADECETRABZON61
08.11.2013, 14:26
Arkadaşlar futbola siyaset sokan bir başkanla olmayacağını gördük halen yok hacıosmanoğlu iyi vs diyenler biraz vicdanlı olsun..Trabzonspor bizim için herşeyse insanları bölmekte o derece kötüdür.Trabzonsporu tutanların ayrı ayrı siyasi düşünceleri var gidip Siyaseti futbola karıştırırsanız bu iş olmaz..Zaten Ülkemizde bir kutuplaşma var birde futbola sıçrarsa bu iş kimse doğru düzgün taraftara oynayamaz.

sessizkral_1
08.11.2013, 14:33
Muharrem Usta !

bu adama bir şans vermeliyiz

Orkun Özkaya
08.11.2013, 14:37
Bu kulübün başına ya Özkan Sümer gibi kimseye eyvallahı olmayan bir deli,yada para babası milyarder Rus,Azeri,Arap gelmeli.ortasını defalarca denedik genelde ''yavşak'' çıkıyor!

ben de senin gibi bir deli arıyorum, Hacı için açıkcası tam o kıvamda biri diye düşünüp sevinmiştim ama hayal kırıklığı oldu :( seçildikten sonra Deli'ni "D"si gitti birilerinin "Eli" oldu maalesef.

Hasan Algan
08.11.2013, 14:37
valla muharrem usta belki iyi biridir çalışmaya da çalışacaktır ama onun da sistem adamı olduğunu düşünüyorum. daha önce de söylediğim gibi bu kulübe gelmesi gereken kişi yel değirmeniyle savaşacak donkişot olmalı. yani ya özkan sümer ya da şenol güneş. iktidarın ne dediğine bakmadan korkusuzca savaşmalı. iktidarın piyonu olmamalı. sadri şener döneminde bir türlü sonuca varmayan akyazı (alanda sadece bir kamyon aylarca sağa sola gitti geldi bizzat şahidiyim ) iho döneminde maşallah çalışıyor.

trabzonsporun vereceği karar şu yönde olacaktır. ya iktidarın oyuncağı ve sistemin dişlisi olacak ve stada kavuşacak. ya da üvey evlat muamelesi görmeye devam edecek stadı da unutacak ama onurundan prensiplerinden kazımın yolundan ayrılmayacak. şuanda sistem dişlisi olma yolunda şerefli ikincilikler takımı olma yolunda son sürat ilerlemekteyiz.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 14:42
ben de senin gibi bir deli arıyorum, Hacı için açıkcası tam o kıvamda biri diye düşünüp sevinmiştim ama hayal kırıklığı oldu :( seçildikten sonra Deli'ni "D"si gitti birilerinin "Eli" oldu maalesef.

Maalesef.

salihismet
08.11.2013, 14:52
Gercekten Trabzonsporlu olmak zor isdir, sampiyon olursun kupani vermezler, mevcut baskani istemesin
mahkeme secim karari alir, karsisina aday cikmayacak korkusuna kapilirsin. Düsünüyorumda bu
hastaliktan kurtulmanin bir caresi yok mu acaba?

arifberkay
08.11.2013, 14:55

Yok değildir olmasın da zaten....

canna52
08.11.2013, 14:56
şenol güneş diyenlere gülüyorum

erolizmts
08.11.2013, 14:57
Eğer siyasetten uzak bir başkan adayı çıkmazsa, Trabzonspor İHO'nun kucağına daha da sağlam oturmuş olacak. Yani İHO olası bir seçimden daha da güçlü çıkabilir. Ki bence böyle olacak. Çünkü Trabzonspor'u ciddi anlamda Akp yönetiyor. İHO sadece kukla.

Trabzonspor için hayırlı bir sonuç diliyorum. Umarım birilerinin teşvikiyle Akp baskısına direnebilecek bir başkan adayı çıkarılabilir.

ozturk
08.11.2013, 14:57
Şenol hoca şu aşamada riskli olur. Kulübün çok fazla borcu var. Ayrıca Şenol hocanın yönetim tecrübesi yok.

arifberkay
08.11.2013, 14:59
Tahminim Kazım bey yönetime girer rakip falan da çıkmaz çıkamaz....

6Şafak Aydın1
08.11.2013, 15:04
mevcut yönetimde kimse kaldimiki ? dünde ascioglunun istifa haberi vardi, cidden kac kisi kaldilar

Fatih Öztürk
08.11.2013, 15:06
mevcut yönetimde kimse kaldimiki ? dünde ascioglunun istifa haberi vardi, cidden kac kisi kaldilar

Asıl yönetimden istifa eden tek kişi Yaşar Aşcıoğlu.yönetimin seçildiği ilk ay istifa eden (daha doğrusu kovulan) iki yönetici bildiğim kadarıyla yedek yönetici listesindeydi.

Erkan SÜNGER
08.11.2013, 15:08
iho gidince kupayı unutun diyenlere sormak istiyorum. Madem iho da bu kadar çok Ts sevgisi varda gittikten sonra halen göremediğimiz o kupayı alma iradesini neden devam ettirmeyecek? Sonuçta varolan düzene aykırı bir hareketten dolayı iptal edilmiş bir karar. Kimse darbe yapmadı kendisine. Varsa bir gücü kupa için kullansın hep beraber sevinelim. Ama ben oldugunu düşünmüyorum. Saygılarımı sunuyorum.

tristram
08.11.2013, 15:10
iho insani gitmedigi surece bu camianin birlik olma sansi yok.tarihin en capsiz en rezil en cahil baskani basimizda maalesef.
bu adamdan kurtulmak icin herkesin guc birligi yapmasi gerekiyor.
bir ay icinde kupa gelecekti ne oldu?bu capsiz zor da kalmasa tffye basvuru bile yapmazdi.aziz'i bitiricem
falan diye sallayip duruyordu, adam klubune bir kez daha baskan secildi.
ne tupcu ne de baska herhangi bir adam iho'yu hicbir sekilde adam yerine koymuyor.millet saniyor ki klubu
iho yonetiyor,klup su an da bir partinin arka bahcesi olmus durumda.
bugun iho secimi kaybetsin yarin akpden siyasete devam eder..trabzonspor baskanlik makami sayesinde
guzel cevre yapti adam.amaci da buydu.bir ara kanal kanal gezerek
akpnin reklamini yapiyordu.bu arada iho akpli oldugu icin elestirmiyorum..bu capsizi bu klube yakistiramadigim
icin elestiriyorum.
zaten en basindan beri siyasetin adami diye suclanan muharrem usta'yi destekliyorum..5 ayda tribunleri bosaltan-taraftari birbirine dusuren-
sike icin gelmesine ragmen somut anlamda bir halt yemeyen bir adamdan bahsediyoruz..
bu sahtekar gitmeden trabzonspor'un gelecegi kurtulmaz..

Fatih Öztürk
08.11.2013, 15:14
Öncelikle şunu netleştirmekte yarar var.seçim günü kongre salonunda Hacıosmanoğlu ''kupayı 1 ayda getirecem'' diye bir söylemde bulunmadı.diğer bir hususta bu kulüp Hacıosmanoğlu zamanında değil Sadri Şener zamanında siyasetin kucağına bırakılmıştır.abisi Faruk Özak'ın yediği nanelerin devamı bugün gelmektedir.

turgutlu
Keşke Koray Aydın aday olsa.

SADECETRABZON61
Arkadaşlar maçtan sonra Başbakanın Şemsiyesini tutan bir Başkan var bilmem farkındamısınız durumun ciddiyetini? İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonsporun Başkanı..

turgutlu
08.11.2013, 15:15
Koray Aydın demişki

“Trabzonspor konusunda sayın il başkanımızın açıklamalarının arkasındayız. Trabzonspor siyaset üstüdür. Biz Hacıosmanoğlu’na zaman veriyoruz. Fırsat veriyoruz. Aklını başına alsın. Biraz sabrediyoruz. Sabrımızın sonunda bir şeyler söylersek çok kötü şeyler söyleyeceğiz. Sınır geçmeye devam ederse söyleyeceklerimiz olacak. Bunu ileride daha iyi anlar. Bizim Trabzonspor aşkımız daha fazla söz söylemeye müsaade etmiyor. Sınır çiziyor ama sabrımızı zorlamasın. Bu iş sanıldığı kadar kolay değil. Kendisine ve Trabzonspor’a zarar verir. Sınırlarını aşmasın.”

omondoles
08.11.2013, 15:17
ŞG mi? İHO'ya razıyım.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Fatih Öztürk
08.11.2013, 15:18
Memlekette ne kadar delikanlı adam varmışta haberimiz yok.yahu senin genel başkanın püskevitçi Devlet demedimi şikebahçenin yanındayız diye.kalkıp genel başkanına iki çift kelam etmişliğin varmı?yoksa kapa çeneni otur aşağıya Koray efendi.

Fatih
08.11.2013, 15:27
İHO'yu Trabzonsporlu olarak eleştirmeye hakkımız yok mu?İlla bir muhalif partiye gönül mü vermiş olmak lazım? Şu kafalardan bir kurtulun arkadaş.

Murat Acar
08.11.2013, 15:28
Hay sizin akpnize mhpnize chpnize tüm siyasiler nemalanmaya çalışıyor gidip şikecilere koltuk çıktıkları yetmiyormuş gibi birde ulu orta Trabzonsporumuz diyebiliyorlar siyasilerdeki yüzsüzler için birbirinizi kırmayın bırakın bölünmeyin...

Fatih
08.11.2013, 15:32
Şike süreci tamamen bitse de siyaset tamamen yasaklansa şu forumda yemin ediyorum yorulduk aynı şeyleri tartışmaktan.:)

Arkadaşlar hakaret etmeden de yorum yapabilirsiniz durduk yere ceza almayın.

Fatih Öztürk
08.11.2013, 15:33
Ya arkadaşlar özür diliyorum hepinizden cinnet geçirtiyorlar adama.

Hasan Algan
08.11.2013, 15:36
ben de şenol güneşe karşı çıkanalrı anlayamıyorum. aynı zihniyet değil miydi sürekli özkan sümeri eleştiren ama bu kulübü de bataktan çıkaran ve kasasında milyon dolarlarla devreden de özkan sümerdi. takımı batıran paralı başkan diye koltuğa oturtup 3-5 menajerin oyunlarına gelip transfer yaptık edasıyla kulübü iflasa sürükleyen kişiler değil mi ? bu kişiler sayesinde bugün trabzonspor iktidara mecbur duruma düşmedi mi? bugün o başbakan açıkça fb hakkında atıp tutabiliyor . sebep ? fbnin 500 milyonluk borcu. peki aynı başbakan bugün trabzonsporu nasıl elinde tutuyor. hemen söyleyelim. trabzonsporun 180 küsür milyonluk borcu sayesinde. bu kulübün borcu olmamalıdır. gerekirse kasanda paran olacak fakat milyonluk transfer yapmayacaksın kendi yağında kavrulacaksın.sen trabzonsporsun gücün iktidarına akrşı duruyorsun. buyursun gelsin muharrem usta da dursun bu iktidarın karşısında. 1 ayda kendini sokakta paçavra gibi atılmış bulur.

Fatih
08.11.2013, 15:38
Özkan Sümer aday olsa gönülden destek verirdim şahsen.Şenol Güneş'in bu toplara gireceğini düşünmüyorum.Hayrettin Hacısalihoğlu'dan bir hamle gelebilir.

Hasan Algan
08.11.2013, 15:43
adaylık için gökhankoçl yi öneriyorum :) hepsinden iyi yapmazsa ne olayım.

Mehmet Zeki
08.11.2013, 15:53
#CareUsta :)

ibilek
08.11.2013, 16:01
Özkan Sümer aday olsa gönülden destek verirdim şahsen.Şenol Güneş'in bu toplara gireceğini düşünmüyorum.Hayrettin Hacısalihoğlu'dan bir hamle gelebilir.

Peki yıldız transfer isteruk hemde dünya yıldızı(Trabzonda ne işi varsa) diyenleri ne yapacağız.

O zaman neden kulaçoğlunu desteklemedik...

bitirim
08.11.2013, 16:06
ben de şenol güneşe karşı çıkanalrı anlayamıyorum. aynı zihniyet değil miydi sürekli özkan sümeri eleştiren ama bu kulübü de bataktan çıkaran ve kasasında milyon dolarlarla devreden de özkan sümerdi. takımı batıran paralı başkan diye koltuğa oturtup 3-5 menajerin oyunlarına gelip transfer yaptık edasıyla kulübü iflasa sürükleyen kişiler değil mi ? bu kişiler sayesinde bugün trabzonspor iktidara mecbur duruma düşmedi mi? bugün o başbakan açıkça fb hakkında atıp tutabiliyor . sebep ? fbnin 500 milyonluk borcu. peki aynı başbakan bugün trabzonsporu nasıl elinde tutuyor. hemen söyleyelim. trabzonsporun 180 küsür milyonluk borcu sayesinde. bu kulübün borcu olmamalıdır. gerekirse kasanda paran olacak fakat milyonluk transfer yapmayacaksın kendi yağında kavrulacaksın.sen trabzonsporsun gücün iktidarına akrşı duruyorsun. buyursun gelsin muharrem usta da dursun bu iktidarın karşısında. 1 ayda kendini sokakta paçavra gibi atılmış bulur.

+61

tristram
08.11.2013, 16:15
neyse adam ceza aldi-cevap hakki dogmasin..

aaahmet61
08.11.2013, 16:16
fatih Öztürk kısaca diyor ki benim için siyaset değil Trabzonspor önce gelir diyor.çarpıtmayalım.

bkandil
08.11.2013, 16:17
fatih Öztürk kısaca diyor ki benim için siyaset değil Trabzonspor önce gelir diyor.çarpıtmayalım.

Fatih öyle diyordu ama, bunu anlayamayan biri yüzünden yedi cezayı...

Adnan Mollasalihoğlu
08.11.2013, 16:24
neyse adam ceza aldi-cevap hakki dogmasin..

Bu klube cebinden para veren 3 başkan sayar mısın bana ? İHO 5 parasız diyorsun eyvallah altında 200bn euroluk araba var nasıl 5 parasızsa ???

UğuR
08.11.2013, 16:26
Muharrem Usta'dan Adaylık Açıklaması

"Kongrede bu konu çok gündeme gelmişti. Bu konuda bizim tavrımız gayet netti. Hatta o oylamada yeni bir seçimin olmaması için de el kaldırmıştım. Kısa dönemde yeni bir seçimin olması Trabzonspor'a bir şey kazandırmayacaktır. Ama mahkeme şimdi bir karar verdi. Trabzon yönetimi inisiyatif alarak bu konuda kesin tavrını ortaya koymalı. Trabzonspor'a zarar verilmemelidir."

Trabzonspor yönetiminin kongre kararı alması durumunda aday olup olmayacağı konusunda da Muharrem Usta şu açıklamayı yaptı:

"Mahkemenin bu kararından sonra benim aday olmam konusunda bir beklenti oluştu. Ben bir önceki seçime girmiş birisiyim. Seçimden sonra ortaya koyduğum yapıcı tavrı tüm kamuoyu biliyor. Benim tavrım Trabzonspor'dan yanadır. Şimdiki arkadaşlarımız iyi bir iş yaptıkça çıta yükseliyor. Benim elimde artık tek kurşun var. Bir seçimi o veya bu sebeplerle kaybettim. Doğru adımlar atmam lazım. Sürekli seçimlere girecek bir yapıda birisi değilim. Aklım her zaman duygularımın önünde olmuştur. O yüzden yaşanacak süreci takip etmekte fayda var. Trabzonspor'a zarar verecek bir şey yapmam."

UğuR
08.11.2013, 16:26
Hakan Kulaçoğlu Mahkeme Kararını Değerlendirdi

Kulaçoğlu yaptığı açıklamada, "Mayıs ayında yapılan kongrede bu konu gündeme gelmişti. Biz o zaman olayları gözlemledik. Bugün gelinen noktada herhangi bir açıklama yapmam doğru olmaz. Yeni bir kongre yapmamak veya yapmamak şu anki yönetimin takdirinde. Yönetim ne karar alır bilemiyorum ama Trabzonspor için hayırlısı olsun diyorum " şeklinde konuştu.

Yeni bir kongre yapılması halinde yeniden başkanlık ile ilgili konuşan Hakan Kulaçoğlu, " Eğer yeni bir kongre yapılırsa, şu an Başkan adayı olmayı düşünmüyorum. Kaldı ki öyle bir karar da verilmedi henüz. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz "dedi.

Oruç
08.11.2013, 16:27
Ne kadar meraklıyız birbirimize girmeye. Hayret gerçekten.

sessizkral_1
08.11.2013, 16:28
Muharrem Usta Trabzonspor'a zarar vermek istemiyorsa seçime girmeli.

Ben açıklamasında biraz şunu çıkardım, Hacıosmanoğlu ile yarışmak istemiyorum?..

Fatih
08.11.2013, 16:28
Anladığım kadarıyla seçim yapılır da sadece İHO aday olursa Usta aday olmayacak farklı adaylar çıkarsa aday olacak.

turgutlu
08.11.2013, 16:32
adaylık için gökhankoçl yi öneriyorum :) hepsinden iyi yapmazsa ne olayım.

Bende Gökhan Koç'u öderiyorum. Adam tahsilli İTÜ yü bitirmiş.

Kamil Çakmak
08.11.2013, 16:32
Gideceklere sevinirken, gelecekler konusunda karamsarım.

talibim
08.11.2013, 16:33
>> İbrahim haciosmanoglu'nun karsisina aday cikacagini zannetmiyorum..kendisi aday olmazsa o başka..
>> mayisdaki secimde usta'nin listesinde olanlardan da katilimla yelpazesi geniş bir yönetim kurulu takimin menfaatine olur diye düşünüyorum
>> o.sümer vs.. isimleri gereksiz..kendisine tenis maclarinda basarilar diliyoruz!
>> siyaset futbol yorumlari sergenle tumer oynar mi muhabbetine benzemeye basladi..
>> italya basbakani italya da bir klubun klup baskanligini yapiyordu yine ülkemizde bir başbakan bir klubun baskanligini yapmistir.
>> futbol da siyaset de insanla oluyor..hata her yerde olur..
>> tezat bir durum da su ; ne tuhaftır ki fenerbahceliler de haciosmanoglu'nun gitmesini can-i gönülden istiyor bu forumdaki bazilari gibi!!!

Ilelioglu
08.11.2013, 16:34
Muharrem Usta'dan Adaylık Açıklaması

"Kongrede bu konu çok gündeme gelmişti. Bu konuda bizim tavrımız gayet netti. Hatta o oylamada yeni bir seçimin olmaması için de el kaldırmıştım. Kısa dönemde yeni bir seçimin olması Trabzonspor'a bir şey kazandırmayacaktır. Ama mahkeme şimdi bir karar verdi. Trabzon yönetimi inisiyatif alarak bu konuda kesin tavrını ortaya koymalı. Trabzonspor'a zarar verilmemelidir."

Trabzonspor yönetiminin kongre kararı alması durumunda aday olup olmayacağı konusunda da Muharrem Usta şu açıklamayı yaptı:

"Mahkemenin bu kararından sonra benim aday olmam konusunda bir beklenti oluştu. Ben bir önceki seçime girmiş birisiyim. Seçimden sonra ortaya koyduğum yapıcı tavrı tüm kamuoyu biliyor. Benim tavrım Trabzonspor'dan yanadır. Şimdiki arkadaşlarımız iyi bir iş yaptıkça çıta yükseliyor. Benim elimde artık tek kurşun var. Bir seçimi o veya bu sebeplerle kaybettim. Doğru adımlar atmam lazım. Sürekli seçimlere girecek bir yapıda birisi değilim. Aklım her zaman duygularımın önünde olmuştur. O yüzden yaşanacak süreci takip etmekte fayda var. Trabzonspor'a zarar verecek bir şey yapmam."

Yani suan icin sportif bir basari oldugu icin ve arti tekrar kaybetmemek icin girmek istemiyor. Iyi hazirlanip birdahaki sefere kesin kazanmak istiyor. :)

..

Sefa
08.11.2013, 16:34
Yerinde bir karar ama İHO gidenlerin yerini doldurup çıkabilir.

Şenol Güneş'in hiç bir zaman Başkan adayı olacağını düşünmüyorum.

Muharrem Usta da girmeyebilir Uğur Abi'nin paylaştığı haber onu gösteriyor. İHO da 2008'den sonra olan seçimlere girmeyip beklemişti.

Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan bir hamle bekliyorum..

Adem Akyüz'
08.11.2013, 16:36
Açıklamalarından anlaşılıyor ki Muharrem Usta kaybedeceği bir seçime girmek istemiyor. Seçilmesinin önündeki en büyük engel olarak da iyi saha sonuçlarını görüyor..

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 16:38
>> İbrahim haciosmanoglu'nun karsisina aday cikacagini zannetmiyorum..kendisi aday olmazsa o başka..
>> mayisdaki secimde usta'nin listesinde olanlardan da katilimla yelpazesi geniş bir yönetim kurulu takimin menfaatine olur diye düşünüyorum
>> o.sümer vs.. isimleri gereksiz..kendisine tenis maclarinda basarilar diliyoruz!
>> siyaset futbol yorumlari sergenle tumer oynar mi muhabbetine benzemeye basladi..
>> italya basbakani italya da bir klubun klup baskanligini yapiyordu yine ülkemizde bir başbakan bir klubun baskanligini yapmistir.
>> futbol da siyaset de insanla oluyor..hata her yerde olur..
>> tezat bir durum da su ; ne tuhaftır ki fenerbahceliler de haciosmanoglu'nun gitmesini can-i gönülden istiyor bu forumdaki bazilari gibi!!!

fener taraftarına muhteşem demiş adamın gitmesini istiyorum, ne güzel tezat di mi
mecnun'u aklayan adamın gitmesini istiyorum , al sana bir tezat daha.

ozturk
08.11.2013, 16:41
Şimdilik girmeyecek gibi duruyor ama açık kapı da bırakmış sanki.Usta seçime girmez ve İHO yu desteklerse İHO çok rahat kazanır..

ibrahim
08.11.2013, 16:44
Açıklamalarından anlaşılıyor ki Muharrem Usta kaybedeceği bir seçime girmek istemiyor. Seçilmesinin önündeki en büyük engel olarak da iyi saha sonuçlarını görüyor..

Son seçimde yaptığı hayal satma (2017'de şampiyonlar ligi şampiyonluğu falan :)) ve şike meselesinden kaçmakta hata yaptığının farkına. Son günlerde bu konular hakkında demeçler veriyor. Aday olacağını düşünüyorum.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Cafer Bulur
08.11.2013, 16:45
Yani suan icin sportif bir basari oldugu icin ve arti tekrar kaybetmemek icin girmek istemiyor. Iyi hazirlanip birdahaki sefere kesin kazanmak istiyor. :)

..

Dogru karar,usta yi bu yapici tavrindan dolayi tebrik ediyor,basarilarinin devamini diliyorum onu birgün mutlaka bu kulübün basinda görmek isterim.

Su anda en makul secenek ibrahim haciosmanoglunun yönetimini yenileyip daha dinamik bir ekip kurmasi olarak gözüküyor,bence en dogrusu bu.

Ibrahim haciosmanoglunu sevmiyorum,yönetimini iyi bulmuyorum ama zirt pirt yönetim ve baskanin degismesi bizi ileriye götürmez.

talibim
08.11.2013, 16:45
fener taraftarına muhteşem demiş adamın gitmesini istiyorum, ne güzel tezat di mi
mecnun'u aklayan adamın gitmesini istiyorum , al sana bir tezat daha.

muhteşem; görkemli, gösterişli arapça sıfat kelimesi...bu kelimenin fb taraftari için kullanilmasi neden kabahat anlamadım
mecnun odyakmaz'in aklanmasi haciosmanoğlu'nun elinde değil!..kaldı ki bu kanaate nasıl sabip olunuyor?..

şayet bunlarsa istememe sebebiniz saygı duymakla beraber önemsiz geldi bana

İlker Gazioğlu
08.11.2013, 16:51
muhteşem; görkemli, gösterişli arapça sıfat kelimesi...bu kelimenin fb taraftari için kullanilmasi neden kabahat anlamadım
mecnun odyakmaz'in aklanmasi haciosmanoğlu'nun elinde değil!..kaldı ki bu kanaate nasıl sabip olunuyor?..

Hacıosmanoğlu istememe sebeplerimi yazmaya üşeniyorum. Kısaca imzada belirttiğim gibi ucuz kahramanları Trabzonspor'un başında görmek istemiyorum. mecnun denen zat aklanmadı zaten ama Hacıosmanoğlu üstüne basa basa suçsuz olduğunu yinelemedi mi. Bunları neden yazıyorum, siz yorumunuzda fenerliler de gitmesini istiyor forumda bazıları da gitmesini istiyor diye ima da bulunuyorsunuz. Sanki onlarla aynı noktada duruyormuşuz gibi. Şunu da belirteyim fenerliler mallıklarından Hacıosmanoğu'nun gitmesini istiyordur, kendi çıkarları için bu ucuz kahramandan daha iyi Trabzonspor başkanı bulamazlar.

Erman Aydın
08.11.2013, 16:51
http://www.youtube.com/watch?v=lMkZ54K3g4U

bu adamı savunmaya kalkmayın artık.

DeAgLeMaNyAq
08.11.2013, 16:53
Bazı yerlerde bu yönetimin başkanlığı düştü falan şeklinde ezbere yorumlar yapılmış. Mahkeme mevcut yönetimin hukuksuz seçildiğine değil görev süresinin 6 ay olduğuna karar verdi. Yani ortada düşen bir yönetim falan yok. Benzer durumu birkaç ay sonra GS de yaşayabilir. Onlarda da tüzük tartışması var ama mahkemeye taşındı mı pek bilgim yok. Ünal Aysal geçenlerde görev süremiz sezon sonunda bitiyor şeklinde bir karar çıkarsa aday olmayacağını açıkladı...

talibim
08.11.2013, 16:54
Hacıosmanoğlu istememe sebeplerimi yazmaya üşeniyorum. Kısaca imzada belirttiğim gibi ucuz kahramanları Trabzonspor'un başında görmek istemiyorum. mecnun denen zat aklanmadı zaten ama Hacıosmanoğlu üstüne basa basa suçsuz olduğunu yinelemedi. Bunları neden yazıyorum, siz yorumunuzda fenerliler de gitmesini istiyor forumda bazıları da gitmesini istiyor diye ima da bulunuyorsunuz. Sanki onlarla aynı noktada duruyormuşuz gibi. Şunu da belirteyim fenerliler mallıklarından Hacıosmanoğu'nun gitmesini istiyordur, kendi çıkarları için bu ucuz kahramandan daha iyi Trabzonspor başkanı bulamazlar.

saygı duyuyorum,kanaatinizdir.

Erkan SÜNGER
08.11.2013, 16:55

iho nun o kelimeyi kullanma sebebinin arapça sıfat kelimesi olduğunu düşünmüyorum. Sadece fenerlilere ya da sürekli söz ettiği fenerli dostlarına şirin görünme çabası olduğunu düşünüyorum. Tabi bu benim düşüncem.

Madem elinde değil o zaman elinde olmayan değiştiremeyeceğin lafları etmiceksin.

Fatih
08.11.2013, 16:57
TBVS4eej0mI

Bir daha gel...

Erdal DİLEK
08.11.2013, 17:01
Bekkide iho da yemdi. Aralika kadar taraftari oyalayacak bir başkan lazimdi. Herkes baştan ona inandi. Namus dedi paydaş dedi iktidarin talimatini ywrine getirdi ve kupa işi bir şekilde ocak ayina kadar bekler. Sonrasi zaten 3 ay kaliyor

talibim
08.11.2013, 17:02
http://www.youtube.com/watch?v=lMkZ54K3g4U

bu adamı savunmaya kalkmayın artık.

sevgili rashomon

en olumsuz durumlardan iyi netice cikarmaya bakmaliyiz..ve cok sahit olmuşuzdur bu duruma..

sivas şehri Trabzon dişinda Trabzonsporlunun en fazla olduğu şehirlerden biridir..muhtemelki arkadaşların da vardır veya duymuşsundur..hal böyle iken neden bir Anadolu şehrini hasmimiz yapalim..Hacıosmanoğlu bu linkini verdiğin konuşmasında sivas şehri için olumlu ifadeler kullandıktan sonra sivasspor başkanı için de sitayişde bulunmuş (ben de söylediklerine katılmıyorum)!!! yani odyakmaz hakkında ağır konuşsaydı ne geçecekti elimize oyle düşünelim..söyledikleri onun düşüncesi ve kişilerin vicdani kanaatini vermiştir zaten..kendi içimizde cok cabuk dagiliyoruz!..

Erman Aydın
08.11.2013, 17:10
sevgili rashomon

en olumsuz durumlardan iyi netice cikarmaya bakmaliyiz..ve cok sahit olmuşuzdur bu duruma..

sivas şehri Trabzon dişinda Trabzonsporlunun en fazla olduğu şehirlerden biridir..muhtemelki arkadaşların da vardır veya duymuşsundur..hal böyle iken neden bir Anadolu şehrini hasmimiz yapalim..Hacıosmanoğlu bu linkini verdiğin konuşmasında sivas şehri için olumlu ifadeler kullandıktan sonra sivasspor başkanı için de sitayişde bulunmuş (ben de söylediklerine katılmıyorum)!!! yani odyakmaz hakkında ağır konuşsaydı ne geçecekti elimize oyle düşünelim..söyledikleri onun düşüncesi ve kişilerin vicdani kanaatini vermiştir zaten..kendi içimizde cok cabuk dagiliyoruz!..

Siyasetin kucağına oturmuş bir başkandan mümkün olduğunca en kısa sürede kurtulalım ki kendi içimizde daha da fazla dağılmayalım. Çünkü Trabzonspor siyaset üssü bir kurumdur. (ve paylaştığım videounun savunulacak hiçbir tarafı yoktur, ilkokul mezunu ,iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan bir başkan da istemiyoruz.)

Ilelioglu
08.11.2013, 17:13
TBVS4eej0mI

Bir daha gel...

Baska yerlere dalip dalip gittim izlerken, duygulandim sonra.

Videoya gelirsek; Özkan Sümer herseyin farkinda.

..

Ertan1982
08.11.2013, 17:19
su yalanci yalakayi savunmak icin 40 dereden su getirmeyin.Akli olan kimse bunun listesinden yönetime kendi iradesiyle girmez.IHO karsi adam cikartamiyorsa bu camia ve bayraktar gibi yalaka bir gs taraftarin Trabzonsporda nüfussahibi olmasina göz yumanlara yaziklar olsun.Aynisi Özak dönemi icin gecerli.

talibim
08.11.2013, 17:26
Siyasetin kucağına oturmuş bir başkandan mümkün olduğunca en kısa sürede kurtulalım ki kendi içimizde daha da fazla dağılmayalım. Çünkü Trabzonspor siyaset üssü bir kurumdur. (ve paylaştığım videounun savunulacak hiçbir tarafı yoktur, ilkokul mezunu ,iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan bir başkan da istemiyoruz.)

-siyasetin kucagina oturmuş bir başkan
-Trabzonspor'un kurumlar ustu oluşu
bunlar senin dusuncelerin,,senin gibi düşünmeyenlerde vardir muhakkak!

insanlari diplomalarıyla değerlendirmek doğru hukum vermez bizlere.. kasitli veya kasitsiz haciosmanoğlu'nu itibarsizlaştirma yorumlarina benziyor yazdiklarin..

istemiyoruz demişsin,sanirim senin gibi düşünenler adina sozcu oldun..demek isteyenler de varmis ki başkan seçilmiş haciosmanoglu..

Hüseyin Başoğlu
08.11.2013, 17:30
TBVS4eej0mI

Bir daha gel...

Bana göre Özkan Sümer tarihimizin Şamil Ekinciden sonra en başarılı başkanıdır.Onursal başkan olmalıdır..

Ama taraftar işe saha sonucu baktığı için Özkan Sümeri gözardı ediyor...

Cidden Özkan Sümer ve Şenol Güneş iş birliğini görmek isterim yönetimde..

halil ibo
08.11.2013, 17:33
Aday çıkmayıp,yönetimi revize ile tek başına devam etme gibi bir durumun olma ihtimalini yabana atmayalım.Başkan adaylarının çoğu Aralık'ta seçimi düşünmeyerek katılmıştı bu yarışa.Sürpriz aday çıkmazsa son seçimdeki hiçbir adayın tekrar seçime sıcak bakacağını sanmıyorum.
Ülke nasıl akil bir başbakan ve hükümet çıkaramıyorsa,Trabzonspor'da yetkin ve yeterli bir başkna ve yönetim kurulu çıkaramıyor.Çok yazık !

canna52
08.11.2013, 17:33
hahahaha

hala şenol güneş diyorlar

hani şu audinin gapısını tutarken 32 diş fotoğraf çeken şenol güneşten bahsediyorsunuz değil mi

Göktuğ Altuntaş
08.11.2013, 17:38
bu adamlardan kurtulma zamanı böyle fırsat bir daha bulunmaz yoksa çöreklenip kalacaklar başımıza iyi değerlendirmek lazım.

Mert'
08.11.2013, 17:46
Muharrem Usta başkanlığa yakışan isim.

Erman Aydın
08.11.2013, 17:52
bordomavi.net oyların yüzde kaçına etki eder , bilgilendirebilecek olan var mı

Fatih
08.11.2013, 17:58
Bana göre Özkan Sümer tarihimizin Şamil Ekinciden sonra en başarılı başkanıdır.Onursal başkan olmalıdır..

Ama taraftar işe saha sonucu baktığı için Özkan Sümeri gözardı ediyor...

Cidden Özkan Sümer ve Şenol Güneş iş birliğini görmek isterim yönetimde..

MAY onursal başkanlığı kimseye bırakmaz...

Kulübü Özkan Sümer'in üzerine yapsak sesimi çıkarmam.:)

Ender Kuyumcu
08.11.2013, 18:00
Bu arada bir dipnot daha paylaşalım;

Polonya'dan dönmeyen tek kişi varmış o da İHO.

RTE'nin etrafında dolaşıyormuş.

Hala kulübe siyaset karıştırmadığını düşünenler var mı acaba?

halil ibo
08.11.2013, 18:04
Bu arada bir dipnot daha paylaşalım;

Polonya'dan dönmeyen tek kişi varmış o da İHO.

RTE'nin etrafında dolaşıyormuş.

Hala kulübe siyaset karıştırmadığını düşünenler var mı acaba?

Yapılacak ilk seçim sonrası,Trabzonspor'da muhtemelen görevine devam edemeyeceğinden,TFF başkanlığına en uygın aday oldğunu kanıtlıyor zaar.

gabriel omar
08.11.2013, 18:06
Muharrem Usta diyorum.Artık yönetmekten anlayan bir adam gelsin.

Mert'
08.11.2013, 18:06
Usta aday olacak mı ?

Fatih Kuloğlu
08.11.2013, 18:08
Muharrem Usta'nın twitter adresi gerçek mi ? Bence bu adama baskı yapmalıyız başkanlık için.