PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adnan Yilmaz & Ismail Türüt - "Hedef Sampiyonluk" Albümü

Kader KORELİ
08.11.2013, 01:10
Lazio maci esnasinda bazi arkadaslara söz vermistim, Adnan Yilmaz & Ismail Türüt - Hedef Sampiyonluk albümünü kasetten internete aktarip sizlerle paylasacam dedim, ama son zamanlarda bir sürü sorun yasadim, bilgisayar ekraninin cok az bir kismi gözüküyor, birkac hafta internet kesildi, ses kaydi yapma bilgisayarimda zor (bilgisayar eski), windows movie maker yine hatalar verdi, yapamadim bugüne kadar, iki sarkinin kayitini alabildim ancak, videolari nasil yapacam tam bilmiyorum, ama haberdar etmek istedim, unutmadim bu konuyu, videolar hazir oldugunda bu baslikta paylasirim, ama daha vaktimi alacak, bilginiz olsun diye simdiden acayim dedim. Stuttgart civarindan yardimci olabilecek arkadas varsa kayit konusunda, yazabilir. Smartphone aldim yeni, bir iki güne gelir, onda ses kayit varsa, gerek kalmaz kayit konusunda, ama videolarda yardimci olabilecek varsa, yine yazarsaniz sevinirim, sadece sarkiya/kayita bir fotograf ekleyeceksiniz o kadar. Görüsmek üzere.

Ali Yerlikaya
08.11.2013, 22:46
Stuttgartin neresindesin ?
Suan müsaitim acikcasi bende katkida bulunabilirsem memnun olurum...

alper*
08.11.2013, 22:58
Eline koluna sağlık :)

Kader KORELİ
09.11.2013, 14:42
Stuttgartin neresindesin ?
Suan müsaitim acikcasi bende katkida bulunabilirsem memnun olurum...

Sagol Ali, oturdugum yer Filderstadt, ama gelebilirim kaldigin yere, sende var mi teknik imkanlar, kasetten bilgisayara gecmek icin, kayit yapmak icin?

Kader KORELİ
09.11.2013, 14:44
Eline koluna sağlık :)

Henüz bir sey yapmadim Alper :) geciktim kusura bakma, normal sartlarda yüklemistim de bilgisayar yedi senelik, son günleri artik, bir oluyor ufak bir yeri ekranin, bi hicbir sey olmuyor, öyle idare ediyoruz.

alper*
09.11.2013, 14:49
Henüz bir sey yapmadim Alper :) geciktim kusura bakma, normal sartlarda yüklemistim de bilgisayar yedi senelik, son günleri artik, bir oluyor ufak bir yeri ekranin, bi hicbir sey olmuyor, öyle idare ediyoruz.

Sözünü hatırlayıp forumu bilgilendirmen dahi yeterliydi :)

Ali Yerlikaya
09.11.2013, 15:11
Sagol Ali, oturdugum yer Filderstadt, ama gelebilirim kaldigin yere, sende var mi teknik imkanlar, kasetten bilgisayara gecmek icin, kayit yapmak icin?

Kaset dedigimiz video yani VHS mi yoksa normal TAPE-Kassette mi ?

Kader KORELİ
10.11.2013, 01:27
Kaset dedigimiz video yani VHS mi yoksa normal TAPE-Kassette mi ?

VHS degil, normal müzik TAPE kaseti.

Ali Yerlikaya
11.11.2013, 13:30
TAPE-Kasette icin kuzene sormam lazim ben daha cok bilgisayar kismini dusunmustum Audio lari video yapma kismini...

Selim Turan
11.11.2013, 15:34
Sanırım yararlı olabilir: http://doctus.org/showthread.php?t=1016

Kader KORELİ
29.12.2013, 00:35
Adnan Yılmaz ve İsmail Türüt'ün Hedef Şampiyonluk albümünü kasetten internete aktarabildim sonunda. Albüm dört parçadan oluşmakta. İyi dinlemeler dilerim :)

SLCDNXSYENk&hd=1

xEvrtwUbwUE&hd=1

rcBO_oCsh_k&hd=1

x72EHxVhFz8&hd=1

Kader KORELİ
29.12.2013, 00:44
Sözünü hatırlayıp forumu bilgilendirmen dahi yeterliydi :)

Hocam, senden özür dilerim, beklettim seni.

TAPE-Kasette icin kuzene sormam lazim ben daha cok bilgisayar kismini dusunmustum Audio lari video yapma kismini...

Sanırım yararlı olabilir: http://doctus.org/showthread.php?t=1016

Size de teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için.

Kader KORELİ
29.12.2013, 00:47
Albümü bloğumda da paylaştım: http://ortahisar.wordpress.com/2013/12/29/adnan-yilmaz-ismail-turut-hedef-sampiyonluk/ Dostlarınızla toplu halde paylaşmak isterseniz, bu bağlantıyı gönderirsiniz. ;)

ibrahim
29.12.2013, 21:55
Abi ellerine yüregine saglik. Hemen arabaya atiyorum. :):)