PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hatayspor Küme Düşürüldü | Hani Kişilerle Kurumlar Ayrılmalıydı?

brushfield
05.11.2013, 23:32
Bu sefer kişilerle kurumları ayırmamışlar. Yazık günah değil mi Hatayspor sevenlerine.

--------------------------------------------------------------------------
PFDK, Hatayspor'u küme düşürdü
PFDK, Hatayspor Kulübü'nün Deplasmanlı Süper Gençler Ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle bir alt lige düşürülmesine karar verdi.
05 Kasım 2013 | 19:17

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Hatayspor Kulübü'nün Deplasmanlı Süper Gençler Ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle 2013-2014 sezonunda lig dışı bırakılmasına ve bir alt lige düşürülmesine karar verdi. Kurul ayrıca, sahtecilik eylemine karıştığı belirlenen idarecilere de ceşitli cezalar verdi.

PFDK'nın bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle:

1- ABDURRAHMAN KUYUCU'nun, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 6 AY RESMİ MÜSABAKALARDAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 01.08.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına,
2- HATAYSPOR Kulübünün, sahtecilik eylemi nedeniyle, bu eylemi gerçekleştirdiği kategorideki takımı (Deplasmanlı Süper Gençler Ligi) 2013-2014 SEZONUNDA LİG DIŞI BIRAKILMASINA VE BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜLMESİNE, 2014-2015 SEZONUNDA BİR ALT LİGDE MÜCADELE ETMESİNE,
HATAYSPOR Kulübü idarecisi MEHMET ŞAŞMAZ'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına, HATAYSPOR Kulübü idarecisi ERTUĞRUL OKTAY'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına

Mert'
05.11.2013, 23:36
Adaletini seveyim Türkiye

Adem Akyüz'
05.11.2013, 23:39
Sahte evrak uzmanı bir tüpçü var başta. O yüzden yakalanmaları normal.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cakalkerem
05.11.2013, 23:40
herşey senin için şikebahçe.....ne çabukta karar vermişler...hayret

Kadir
05.11.2013, 23:43
Al sana emsal karar.

Fatih Öztürk
05.11.2013, 23:57
Memleket güzel amma velakin ahali puşt!

ibrahim
06.11.2013, 00:28
Benim kütüğüne yeni kaydolduğum vatanımda asla olmaz böyle şeyler.

Avrupalıdırlar sonuçta. Dünyaya 600 sene adaletleriyle nam saldılar. (!) Benzermiyiz hiç Türkiyeye? (!)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Yaşar
06.11.2013, 00:37
Şike yapana şapur şupur, diğerlerine Yarabbi şükür.
Olsun, Allah bunların hesabını soracak sizlerden.

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 01:17
Emsal karar olur mu hukukçular?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kncyalcin
06.11.2013, 02:11
Hala sahaya yansımamış diyenlere gülmek için bir organ keşfi bekliyorum..
Ula arkadaş sahada şike olduğunun ispatını biri bana tarif etsin. Oyuncu bir adım önde sıçrasa ya da 1 saniye geç koşmaya başlasa ya da kaleci biraz az ve geç uzansa diye uzar gider. Ne yapacak Zalad gibi içeri mi alacak topu. Çok acizsiniz.. Mevlaya nasıl hesap vereceksiniz çok merak ediyorum.
Yaptım ama bir sorun neden yaptım: 20 milyonun mutluluğu için. Kendim için birşey yapmadım hem sahaya da yansımadı ki, yansımadı ki. Kurumlar ile kişileri ayırdık ki. Ben suçsuzum..

Sefaenes
06.11.2013, 04:11
Adaletini seveyim tff senin ben bu fb olsa asla düsürmezlerdi ama sahipsiz gariban takim buldularmi Adaleti uygularlar. Partiler neden hayarspor sahip cikmiyor orada oy yokmu hadi Kilicdaroglu hadi tayyip Hadi Bahceli yarin sabah cikin Hatayspora sahip cikin

Hamdi Karamahmutoğlu
06.11.2013, 04:16
İsimler değişince adalet yerini buluyormuş demek ki.

Mehmet Fatih Silik
06.11.2013, 05:16
Siz ne yürekliymi$siniz bee...HELAL OLSUN! Dik duru$ budur i$te...

(:

Ertan1982
06.11.2013, 05:33
hersey "adamina göre" bu Ükede.Alayi serefsiz.Arkan yoksa dayi yoksa ezilirsin.

Oğuzhan Turhan
06.11.2013, 08:23

:)

Ceyhun Dündar
06.11.2013, 08:33
Adeletini z....digimin ülkesi.
Gariban olunca hatay olunca hemen alt küme şikebahce olunca sahaya yansimamis herbirinin birer birer sülalesini aniyorum.
Sabah sabah agzini bozuyorlar insanın.

Gurpas
06.11.2013, 08:40
Bu tüpçüyü şişe sokup kızartmak lazım

Ertan 51
06.11.2013, 08:43
Ali Gürbüz doping li diye 2. olana ver kemeri,
Hatayspor federasyon başkanının ihtisas alanına giren işi yapınca düşür,
ama iş şikebahçeye gelince havaya bak,yok olmamıştır de, alçal da alçal.

Adamına göre Adalet,
yemin ediyorum düşman ettiniz canımı veririm dediğim ülkeme,tiksindirdiniz,
o sebeple,
bu zamana kadar ettiğim tüm bedduaları ve küfürleri derleyip toplayıp yeniden yolluyorum sizlere.

Ilelioglu
06.11.2013, 08:49
Her sartta feneve sahip cikan RTE Hatay'a neden sahip cikmadi?

Hani kisiler ile kurumlar ayrilmaliydi?

..

Ceyhun Dündar
06.11.2013, 09:04
Her sartta feneve sahip cikan RTE Hatay'a neden sahip cikmadi?

Hani kisiler ile kurumlar ayrilmaliydi?

..

Reyhanli patlamasindan 3 gun sonra reyhanliya gitmeden USA e ucmus adamdan bahsediyoruz.
Bu adamlar hatayi coktan silmis...

Murat Acar
06.11.2013, 09:26
Çapsızlar ne olacak.Bu kararı verirken düşünmüyorlarmı kişilerle kurumları ayırmalıydık yarın öbürgün birileri bize hesap sormazmı orda böyle burda öyle diye.Kuş beyinliler..Şimdi sıra bizde Uefa ya Fifaya mail kampanyasından sonra emsal karardır diyerek bu konuyu gündeme taşıyacak hukukçu ve yetkili kişileri göreve çağırıyorum

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 09:27
Kanunsuzluklarında dahi standartları yok. Küme düşmeyi hak ettiyse eğer iyi olmuş Hatayspor'a. Lafım yok... Ama neden ona sahip çıkılmadı? Kişilerle kurumlar neden ayrılmadı?

Ahmet Kuru
06.11.2013, 10:16
Şaka gibi:)

Mollasalihoğlu
06.11.2013, 10:36
Kişiler, kurumlar?

Salih Edip
06.11.2013, 12:13
Hataysporu ele geçirmek için kurulan bir komplo. Suriyelilerle yaşanan gerginlik vs hükümetin tepkisini çekmişti hatay , şimdi sonuçlarını görüyoruz.

Anıl C
06.11.2013, 12:29

nokta

Hataysporu ele geçirmek için kurulan bir komplo. Suriyelilerle yaşanan gerginlik vs hükümetin tepkisini çekmişti hatay , şimdi sonuçlarını görüyoruz.

aklıma gelmedi değil...

Fatih
06.11.2013, 12:33
Hatay'ı küme düşürmek taraftarına da ceza vermek değil midir sayın RTE?:)

Emre İskender
06.11.2013, 13:05
Adam 6 ay ceza yemiş takımını düşürdüler... A.Y 6 YIL ceza aldı kahraman oldu...

Oğuzhan Turhan
06.11.2013, 13:28

Sonuna kadar haklısınız.
Aynı şekilde, fenerbahçeyi de cemaat ve hükümet yanlıları ele geçirmek için bu şike muhabbetini ortaya attı. 3 Temmuz süreci tamamen siyasidir ve tek hedef fb yi bu çevrelerin ele geçirmesidir.
Der...
Ve içimizdeki insanların bile bu şekilde düşündüğünü(alıntıladığım kısmı kastediyorum) gördükten sonra, fb lilerin yukarıda yazdıklarımı söylemesi ve düşünmesi garipsenmesin bu güzel ülkemde.

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 13:31
Çemayıd'ın oyunu.

Bakalım mürit İnfantino ne diyecek?

Mehmet Mangan
06.11.2013, 14:04
Adamlar kendi kendilerini ele veriyor arkadaş. Nasıl bir memlekette yaşıyoruz ya. İnsanda biraz ONUR ŞEREF olur be.

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2013, 14:17
Bu sefer kişilerle kurumları ayırmamışlar. Yazık günah değil mi Hatayspor sevenlerine.

PFDK, Hatayspor'u küme düşürdü
PFDK, Hatayspor Kulübü'nün Deplasmanlı Süper Gençler Ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle bir alt lige düşürülmesine karar verdi.
05 Kasım 2013 | 19:17

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Hatayspor Kulübü'nün Deplasmanlı Süper Gençler Ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle 2013-2014 sezonunda lig dışı bırakılmasına ve bir alt lige düşürülmesine karar verdi. Kurul ayrıca, sahtecilik eylemine karıştığı belirlenen idarecilere de ceşitli cezalar verdi.

PFDK'nın bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle:

1- ABDURRAHMAN KUYUCU'nun, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 6 AY RESMİ MÜSABAKALARDAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 01.08.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına,
2- HATAYSPOR Kulübünün, sahtecilik eylemi nedeniyle, bu eylemi gerçekleştirdiği kategorideki takımı (Deplasmanlı Süper Gençler Ligi) 2013-2014 SEZONUNDA LİG DIŞI BIRAKILMASINA VE BİR ALT LİGE DÜŞÜRÜLMESİNE, 2014-2015 SEZONUNDA BİR ALT LİGDE MÜCADELE ETMESİNE,
HATAYSPOR Kulübü idarecisi MEHMET ŞAŞMAZ'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına, HATAYSPOR Kulübü idarecisi ERTUĞRUL OKTAY'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına

Lanet olsun şikebahçeye kurulu futbol düzeni

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2013, 14:18
bu sefer kişilerle kurumları ayırmamışlar. Yazık günah değil mi hatayspor sevenlerine.

pfdk, hatayspor'u küme düşürdü
pfdk, hatayspor kulübü'nün deplasmanlı süper gençler ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle bir alt lige düşürülmesine karar verdi.
05 kasım 2013 | 19:17

profesyonel futbol disiplin kurulu (pfdk), hatayspor kulübü'nün deplasmanlı süper gençler ligi takımının, sahtecilik eylemi nedeniyle 2013-2014 sezonunda lig dışı bırakılmasına ve bir alt lige düşürülmesine karar verdi. Kurul ayrıca, sahtecilik eylemine karıştığı belirlenen idarecilere de ceşitli cezalar verdi.

Pfdk'nın bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle:

1- abdurrahman kuyucu'nun, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 6 ay resmi müsabakalardan men cezası ile cezalandırılmasına, cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 01.08.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına,
2- hatayspor kulübünün, sahtecilik eylemi nedeniyle, bu eylemi gerçekleştirdiği kategorideki takımı (deplasmanlı süper gençler ligi) 2013-2014 sezonunda lig dışı bırakılmasına ve bir alt lige düşürülmesine, 2014-2015 sezonunda bir alt ligde mücadele etmesine,
hatayspor kulübü idarecisi mehmet şaşmaz'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 yıl hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılmasına, cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına, hatayspor kulübü idarecisi ertuğrul oktay'ın, sahtecilik eylemi nedeniyle takdiren 1 yıl hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılmasına, cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 02.09.2013 tarihinden itibaren başlatılmasına

bu örnek durumu uefa'ya bildirmeliyiz ender bey.
Kişilerle kurumlar ayrılmamalı vurgusunu da yapmalıyız.

Derin Trabzon
06.11.2013, 14:26
Yahu kardeşlerim taktığınız şeye bak. Adalet sağlansa ne olur sağlanmasa ne olur.

Hem halinize şükredin yav köprüler yollar avm ler stadlar havada uçuşuyor,

Hala daha memnuniyetsizsiniz, kardeşim memleketi 7983 asırdır masonlar yönetiyordu, ne güzel kurtulduk artık müslümanlar yönetiyor daha ne istiyorsunuz?

Adalette olmayı versin ! Çok mu önemli ?

Ne olmuş adalet olmamışsa, hem zaten adalet bizim muhafazakar demokrat yapımıza ters.

Gaza gelmeyin millet bunlar hep faiz lobisinin işleri.

Ceyhan61
06.11.2013, 14:28
Al sana emsal karar.

Al sana bi emsal karar daha.

http://ceyhanmavihaber.net/tr/s_detay.asp?id=530

Mehmet Fatih Silik
06.11.2013, 17:59
Sonuna kadar haklısınız.
Aynı şekilde, fenerbahçeyi de cemaat ve hükümet yanlıları ele geçirmek için bu şike muhabbetini ortaya attı. 3 Temmuz süreci tamamen siyasidir ve tek hedef fb yi bu çevrelerin ele geçirmesidir.
Der...
Ve içimizdeki insanların bile bu şekilde düşündüğünü(alıntıladığım kısmı kastediyorum) gördükten sonra, fb lilerin yukarıda yazdıklarımı söylemesi ve düşünmesi garipsenmesin bu güzel ülkemde.

Arkada$ latife yapmi$ (:

Bayraktaroğlu
06.11.2013, 18:31
Uefa ya bu konuda mail atılamaz mı aynı ülkede yapılan iki karar arasındaki farkı belirtmek için

Bayraktaroğlu
06.11.2013, 23:50
Bu konu gerilerde kalmasın üstüne gitmemiz gerekir.İlgili yerlere mail çalışması yapalım

irfanb
07.11.2013, 00:49
http://imageshack.us/a/img132/8788/9saw.jpg

MaEsTrO
07.11.2013, 02:37
Kanunlar örümcek agina benzer. Büyük sinekler delip gecer, kücük sinekler takilip kalir.

Bayraktaroğlu
10.11.2013, 12:17
gazetelerde haberine hiç şahit olmadım

Ceyhan61
23.06.2014, 19:47
Eh nolacak arkalarında başbakan olmazsa tabiki düşürürler.