PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elazığspor Taraftarlarına "PKK Dışarı" Denilmedi.

Veysel
05.11.2013, 19:56
Facebook sayfalarımız küfürden geçinilmiyor.
Millet hakaret üstüne hakaret yağdırıyor.
Ben Maraton'dan böyle bir şey duymadım, duyan var mı ?
Ortalıkda bir demişler diye söylemler var sitemizde açıklama yaptı. Bu konun aslı astarı nedir ?

Adem Akyüz'
05.11.2013, 20:00
Bunu söylediği iddia edilen Trabzonlu Gençler grubu böyle bir şey yok diye açıklama yaptı.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ilelioglu
05.11.2013, 20:00
Zaten kümeye tezahüratlarida cok anlamsizdi, zira Elazigspor Yönetimi taraftarlari adina bizden özür dilemisti malum macin ardindan.

Bos seylerle ugrasiyor taraftar, tepkini hakkini yiyen siyasi kurumlara sakla.

Not: Taraftar diyerek mecburi genelleme yapmak zorundayim, cünkü kim yapti etti bilmiyorum. Sadece TG yapmissa o zaman sözüm onlara. Kisacasi sadece yapanlar üstüne alinsinlar.

..

Veysel
05.11.2013, 20:02
https://www.facebook.com/photo.php?v=10200897049210296&set=vb.211998028836870&type=2&theater

Mehmet Fatih Silik
05.11.2013, 20:07
https://www.facebook.com/photo.php?v=10200897049210296&set=vb.211998028836870&type=2&theater

"...Aziz Yildirim'a camur atiyor..." dediginde notunu verdim (:

Fatih Özkan
05.11.2013, 20:07
Maçtaydım ve öyle bişe duymadım...

Burçak
05.11.2013, 20:11
Arkadaşlar maçta olan biri olarak o gün neler yaşandı tam anlamıyla objektif olarak söyleyeyim.

Elazığ taraftarı ile ilgili bir problem yoktu başlarda.
Geçen sene ki maçta Elazığda bize karşı takındıkları tutuma gönderme yapıldı ve Elazığ kümeye diye bağrıldı.
Maratonun tam ortasındaydım Elazığ taraftarının sesini hiç duymadım açıkcası.
Sonra bi anda millet galeyana geldi ayağa kalktı otarafa doğru yöneldi tüm bakışlar.
Ordan ses gelmediği için nedir ne oluyo belli değil.
şikebahçe forması gösteriyorlar diyenler oldu.
şikecilerin forması işin içine girince herkes ozaman hiddetlendi olan bu.

Ama şuna emin olun ki pkk falan gibi sözler kesinlikle edilmemiştir.
Trabzonda böyle işlere girilmez.
Elazığda bizimdir her yerde.

Oğuz ZEYTİN
05.11.2013, 20:21
Bir yanim Trabzon, bir yanim Elaziz...

Boyle bir sacmaliga inanmak istemiyorum.

Trabzonspor'u temsil edenler kisir gundemlerden siyrilip Elazig'a, Malatya'ya, Maras'a, Bitlis'e, Hatay'a bir gitse... Oradaki Trabzonsporlular, en az Trabzon'dakiler kadar icten ve armaya bagli.

Saydigim su illerde hazirlik maci yapsa, okullari ziyaret edip imza dagitsak...

O zaman gorurler kimmis PKKli!!!

*

Iki tane salak Trabzon kumeye dedi diye kume dusseydik... :-)

Cocukca atismalar bunlar. Daha yaratici, daha zekice, daha hedefe yonelik slogan/tezahuratlar uretmeliyiz.

Elazig da ligde kalir insallah.

:-)

Mert'
05.11.2013, 20:27
Ben böyle birşey olduğuna inanmıyorum eğer varsada şerefsizdir böyle diyenler.

Kadir
05.11.2013, 21:15
Kanıt oluşturacak bir video yoksa havada kalır bu iddia. Elazığ'a kimse demez bunu.

hanzale
05.11.2013, 21:16
arkadaş çok garip taraftarımız var elazığ gibi bir şehirin insanını niye karşına alıyorsun ona salla buna salla kiminle dost kalacagız biz

Enisc
05.11.2013, 21:26
arkadaş çok garip taraftarımız var elazığ gibi bir şehirin insanını niye karşına alıyorsun ona salla buna salla kiminle dost kalacagız biz

Durup dururken kimseye bağırmıyoruz biz. Kendini bir ip zanneden anadolu kulüp taraftarları (zaten çoğunluğunun kimlerden oluştuğunu herkes biliyor) durduk yere Trabzon'a sallarsa bizde susup oturmayız tabi. Pkk iddiasına inanmıyorum. Bende duymadım.

Bize sallayanlarla oturup dost olmamızı mı bekliyorsun ?

Ufuk Turgut
05.11.2013, 21:31
usttekı lınktekı adreste sahsım adına ozur dıledım ...cunku gercekten de elazıg pkk lı bır sehır dgıl hatta sehırde pkk lıları lınc gırısımlerı youtubede var.salakca bır hareket yapmıslar yaptıysalar eger tabı ...

Sibel
05.11.2013, 22:20
B blokta izledim maçı. Hatta A sayılır. Yani misafir tribünün yanı ve Tg'ye en yakın yer.
Öyle bir şey kesinlikle söylenmedi.
Birileri nifak tohumu ekiyor.

hanzale
05.11.2013, 22:42
Durup dururken kimseye bağırmıyoruz biz. Kendini bir ip zanneden anadolu kulüp taraftarları (zaten çoğunluğunun kimlerden oluştuğunu herkes biliyor) durduk yere Trabzon'a sallarsa bizde susup oturmayız tabi. Pkk iddiasına inanmıyorum. Bende duymadım.

Bize sallayanlarla oturup dost olmamızı mı bekliyorsun ?

olun arkadaşım herkese sövün büyüğüm diyorsan küçüğün yaptığı ufak tefek hataları görmeyeceksin.

Ogün YAZICI
05.11.2013, 22:46
bu başlığın burada ne işi var ya ? trabzon taraftarının böyle bir şey söylemeyeceğinden şüphesi olan mı var ? saçma saçma söylemlerde bulunmayın.

diensi61
05.11.2013, 22:50
televizyondan da maça giden arkadaşlarımdan da duymadım böyle birşey. ancak cehalet çok insanımızda. elazığın haritada yerini bilmeyip bu malum tezahuratı yapacak çokca insan var. deplasman tirübünün hemen yanında 3-5 saniyelik birşeyler yaşanmış olabilir.

Ogün YAZICI
05.11.2013, 23:01
ayrıca özür dileyeceğiz diye elazığ sayfalarında bu karakter yoksunlarına yalvarmayı bırakın arkadaşlar.adamların elinde video yok kanıt yok habire hamsi beyinliler diye sallıyorlar trabzonspor taraftarına.içlerindeki fenerbahçe zihniyetinin ekmeye çalıştığı nifak tohumlarından başka bir şey değil bu...

Mahmut Baran
05.11.2013, 23:12
Geçen seneki maçta görevliydim. Maçın büyük bölümünde hep bir ağızdan .bne trabzon olamazsın şampiyon, Trabzon kümeye ... tezahüratları eksik olmadı Elazığ stadında. Bu tepki haksız değildi bence

SADECETRABZON61
05.11.2013, 23:14
Elazığ Milliyetci bir Şehirdir eğer öyle birşey varsa Trabzonsporlular hata yapmıştır bunun söylenecek sözü yoktur..

colman
05.11.2013, 23:14
Bir Giresunlu olarak Elazığlı çok tanığım var Trabzonsporlu efendi dürüst insanlar onlar bizim anadoludaki temsilcimiz onları seviyoruz böyle şeyler aramızı açamaz...

SADECETRABZON61
05.11.2013, 23:19
Tribundergide fena tehditler var :
Burası Elazığ doğunun yıkılmaz kalesidir. siyasi slogan atanlar ya bu şehrin siyasi kimliğini bilmeyecek kdr salaklar yada laf olsun torba dolsun ön yargı ile bagıran insanlar. takıma diyecek lafım yok onun hesabını soracagız gtsınler. geliriz falan filan kelime yapan Ts liler burada atar yapıp Elazığda okuyan ögrencı genclerınıze yazık etmeyin buyrun gelin burası dosta cennettir fakat yeride geldimi burda topraklar suyla değil kanla sulanır.
bizle ugrasan takımlarda hıc iflah olmadılar örnekleri çoktur bunun.

cakalkerem
05.11.2013, 23:42
hikaye

SEDER
05.11.2013, 23:52
saçmalık... öyle bişey değil bağırmak, söylentisini bile duymadım.. ayrıca elazığın Trabzon kümeye bağırmasını çok abartmamak lazım. sonuçta elazığda diğer sıradan Anadolu şehirleri gibi İstanbul yalakalarını destekleyen bir şehir. Trabzon kümeye bağıranlar şikebahçeli Elazığlılardır. yoksa elazığ düşmüş kalkmış bize ne, yada biz küme düşmüşüz çıkmışız elazığa ne. abartmaya gerek yok benim tek düşmanım var oda İstanbul kızkardeşleri.. 24 saat kümeye bağırsalarda umurumda değil. hem bağırtan biziz.. geçen sene az kalsın düşecektik.

SADECETRABZON61
06.11.2013, 00:02
İş baya büyümüş şu yorumlara bakın.
https://www.facebook.com/elazigsporfanpage?fref=ts

Kadir
06.11.2013, 00:06
Yahu arkadaş bir video bile yok ortada nasil bir plan işletiyorlar?

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SADECETRABZON61
06.11.2013, 00:09
Yahu arkadaş bir video bile yok ortada nasil bir plan işletiyorlar?

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla nasıl plan var bilmiyorum kardeşim fakat adamların yorumlarını oku cok ciddi laflar yazıyorlar..Yani buraya Trabzon gelemez vs..

Oğuz B.
06.11.2013, 00:13
Bu işi ortaya atanlar (%97) Elazığsporlu görünümlü şikebahçelidir.

Sibel
06.11.2013, 00:17
Burada kendi taraftarımızdan bile inanan var.
Öyle bir şey yok diyorum. Olsa eleştir de yok yani yok.
İddia edenler katıksız art niyet ve yalancıdır.
Birilerinin olay büyütme çabası.

brushfield
06.11.2013, 00:23
İşte bunlar hep manipülasyon.

Fatih
06.11.2013, 00:25
İş baya büyümüş şu yorumlara bakın.
https://www.facebook.com/elazigsporfanpage?fref=ts

Ciddiye alınacak bir şey yok bence üç beş adamın işgüzarlığı.

Sibel
06.11.2013, 00:26
Burayı okuyan Elazığsporlular varsa bilsinler ki öyle bir şey olmadı.
Klasik taraftar atışmaları dışında bir söylem yapılmadı.
Bu nifak tohumu ekenler Allah'tan bulsun.

SADECETRABZON61
06.11.2013, 00:39
Ciddiye alınacak bir şey yok bence üç beş adamın işgüzarlığı.

Ciddiye alınacak birşey yok ama birçok takımdanda destek geliyormuş bu önemli bence insanlar Trabzonun Milliyetciliğini sorgulayacak duruma gelmiş.Yani böyle birşey olmadığını birileri anlatması gerekiyor bence..

RaşitCan
06.11.2013, 00:46
Çamur at izi kalsın fbli şerefsizlerin tezgahı çamura battılar bizede sıçratmaya çalışıyolar.. çamur at izi kalsın..

tristram
06.11.2013, 01:01
bahaneye bak.yogun islermis.ascioglu yeni is mi bulmus.sanki bes ay once ayni isleri yoktu.sanki klube cok vakit ayiriyorlardi.
arka planda neler oluyor bilemiyorum ama umarim bunlar secimli kongrenin habercisidir.iho denen adamdan kurtuldugumuz
vakit bu klup yeniden dogacaktir..ben buna inaniyorum..allah trabzonspor camiasini iho ile siniyor.dilerim bu sinav aralikta sonra erer.

Tolga
06.11.2013, 04:57
Elazığlılara lafım yok tonla akrabam var gerekte yok zaten, lakin Elazığspor'a çokta takılmam. Takıma hakaret edilebilir benim için PKK'dan farksızdır.

Medya sağolsun her gün farklı bir olay buluyor bize. Allah'a şükürler olsun, onlarda biliyorlar :D

Ertan 51
06.11.2013, 08:36
Bizzat trübün de olup kesinlikle öyle bir şey olmadı diyorsa bizim can lar olay bitmiştir benim açımdan,tartışmaya bile gerek yok.

Şikeci Büloş'u takımın başına getiren zihniyet,şikeciler için yapıyordur bu tezgahı,
şunu da söylemeden edemeyeceğim,
önceden Elazığ deyince benim aklıma mertlik,milliyetçilik,adamlık gelirdi,
şimdi direk bülent uygun ve şikebahçe geliyor,
ve inşallah düşerler diyorum.

Murat Acar
06.11.2013, 08:53
Bende şimdi yanımda Elazığlı ama şikebahçe taraftarı olan iş arkadaşımdan duydum hemen foruma koştum böyle bişey varmı diye bu başlığı görünce okudum hepsini herkes yok deyince içim rahatladı.Daha sonrada iş arkadaşıma dönüp çamur at izi kalsınla olmaz biz sizin şike yaptığınızı dünyaya ispat etmişken hala şike yapmadık anamızın ak sütü gibi helal demeyi biliyorsunuz ama ispat edemediğiniz suçlamalarla bizi karalamaya çalışıyosunuz ispat et ondan sonra gerekeni biz yaparız varsa böyle bir söylem dedim.Sabah sabah deli etti gene beni...

Ilelioglu
06.11.2013, 08:59
Şikecilerin bir oyunu iste, Elaziğspor görünümlü şikebahceliler.

..

Travelair
06.11.2013, 09:10
Kimse duymadım diyor ama dedikodu çıkarılarak provokasyon yapılıyor. Devlet bu nifak tohumu ekmeye çalışanlara bir dur demeli

ts_tuncay_ts
06.11.2013, 09:24
Ülkemizin güzide şehirlerinden Elazığ’ın takımı Elazığspor ile ebedi dostluğumuz hiçbir zaman bozulamaz.

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynadığımız karşılaşmada yaşanan münferit olaylar iki şehir arasındaki kardeşlik olgusunu zedeleyemez. Elazığspor ile Trabzonspor arasındaki sıkı dostluk her zaman baki kalacaktır.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Böyle birşey olmadı deniliyor burada ama yönetim sizi yalanlıyor resmen...

Murat Acar
06.11.2013, 09:33
Ülkemizin güzide şehirlerinden Elazığ’ın takımı Elazığspor ile ebedi dostluğumuz hiçbir zaman bozulamaz.

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynadığımız karşılaşmada yaşanan münferit olaylar iki şehir arasındaki kardeşlik olgusunu zedeleyemez. Elazığspor ile Trabzonspor arasındaki sıkı dostluk her zaman baki kalacaktır.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Böyle birşey olmadı deniliyor burada ama yönetim sizi yalanlıyor resmen...

Münferit olaylar derken bilica pisliğinin yaptığı hayvanlık ve sahaya atlayıp ona yumruk sallayan taraftarıda kastetmiş olabilirler...

Ibrahim Gaygusuz
06.11.2013, 10:07
Elazig taraftarlari yanlis duymadiysam (kapali'da oturuyordum) 'Fener Fener' diye tempo tutmaya basladi

Bizimkilerde gecen sezona vermedigi cevabi verdi. "Elazig kumeye "

Pkk felan denmedi stadda

yavuzbaha
06.11.2013, 10:09
Bal gibi de pkk dışarı diye bağrıldı ve çok ayıp edildi,hatta ayıp hafif kalıyor....Pkk denen soysuzlar böyle sloganlara bayılıyor zaten...bu sloganı kulaklarımla duydum,kızardım...tam bir terbiyesizlikti.bütün Elazığ taraftarı anamıza bacımıza sövse bile bu denmemsi gerekirdi,Ayrıca Elazığ kenti pkk nın hiçte barınmadığı çok milliyetçi bir kenttir.her doğuluyu pkk lı sanma pkk nın arayıpta bulamadığı bir aptallıktır...

Fatih Öztürk
06.11.2013, 10:14
Sallıyor inanmayın.7-8 kişi şahitim var.

Mollasalihoğlu
06.11.2013, 10:15
Bal gibi de pkk dışarı diye bağrıldı ve çok ayıp edildi,hatta ayıp hafif kalıyor....Pkk denen soysuzlar böyle sloganlara bayılıyor zaten...bu sloganı kulaklarımla duydum,kızardım...tam bir terbiyesizlikti.bütün Elazığ taraftarı anamıza bacımıza sövse bile bu denmemsi gerekirdi,Ayrıca Elazığ kenti pkk nın hiçte barınmadığı çok milliyetçi bir kenttir.her doğuluyu pkk lı sanma pkk nın arayıpta bulamadığı bir aptallıktır...

adamların dibinde oturan herkes öyle bişe denilmedi diyor.????

Fatih Öztürk
06.11.2013, 10:18
adamların dibinde oturan herkes öyle bişe denilmedi diyor.????

Trabzonlu Gençler grubundan bir çok kişiyle görüştüm yemin ederiz böyle bir kelime kullanılmadı diyorlar.Elazığlı taraftarlara verilen tepkinin nedeni aralarında şikebahçe formalıların olması ve zaman zaman şikebahçe lehine tezahürat yapmasıyla alakalıymış.

DEEP BLUE
06.11.2013, 10:25
Neyse...

Fatih Öztürk
06.11.2013, 10:36
Trabzonspor taraftarı o kadarda alçalmadı.terörün en azılı zamanlarında Trabzona Diyarbakırsporlu taraftarlar geldi tek kelime edilmedi.Diyarbakırda Şenol Güneş,Sadri Şener krallar gibi karşılandı.bu zamana kadar hiç bir problem yaşanmadı.keza Malatyadada öyle.3-5 piç bozmasının lafına kanarak araya nifak sokmaya çalışıyorlar.birileri bu işlerden fena nemalanıyor.Allahından bulsun şerefsizler.

Tayfun
06.11.2013, 10:46
Ben maçı maratonda izledim, kulağıma öyle bir tezahürat gelmedi.

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 10:51
Statta olan bir Allah'ın kulu "he evet oldu öyle bir şey" demiyor.

Sanki suni bir gündem yaratılmaya çalışılıyor birileri tarafından. Pis bir oyunun içine çekiliyor olabiliriz.

Emre İskender
06.11.2013, 12:00
maçı maratondan izleyen biri olarak söyleyebilirim ki Pkk dısarı diye hiçbirşekilde bağırılmadı. bağıranı kim duymuş nerden duymuş merak ediyorum...

zekeriyya
06.11.2013, 12:02
olay basit ve net
kendini bilmez fırsat timsarları
böyle bir malzeme çıkarmı diye afkuruyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
06.11.2013, 12:13
Trabzon insanı ve taraftarları asla böyle bağırmaz, TV'de izlerken de böyle bir slogan duymadım.

Hekimoğlu
06.11.2013, 12:17
Böyle bir şey olmadı ama bu adiler fener diye tempo tuttu ya gözümde pkk'lıdan farkları kalmadı.

Hekimoğlu
06.11.2013, 12:20
Bal gibi de pkk dışarı diye bağrıldı ve çok ayıp edildi,hatta ayıp hafif kalıyor....Pkk denen soysuzlar böyle sloganlara bayılıyor zaten...bu sloganı kulaklarımla duydum,kızardım...tam bir terbiyesizlikti.bütün Elazığ taraftarı anamıza bacımıza sövse bile bu denmemsi gerekirdi,Ayrıca Elazığ kenti pkk nın hiçte barınmadığı çok milliyetçi bir kenttir.her doğuluyu pkk lı sanma pkk nın arayıpta bulamadığı bir aptallıktır...Uydurma, böyle bir şey olmadı maçta.Kim yapmış tezahüratı söyle de bilelim.

Anıl C
06.11.2013, 12:27
Elazığ Trabzon'dan milliyetçidir.:)

Ben Elazığ, Harputluyum. Lakin Elazığ şehrine pkk'lı diyenler Elazığ'nın muhafazakar-milliyetçi yapısından bihaberler demek ki.
Şaka gibi ya..
İnanmak istemiyorum Trabzonspor taraftarının bunu diyebileceğine

Fatih Öztürk
06.11.2013, 12:34
Ben Elazığ, Harputluyum. Lakin Elazığ şehrine pkk'lı diyenler Elazığ'nın muhafazakar-milliyetçi yapısından bihaberler demek ki.
Şaka gibi ya..
İnanmak istemiyorum Trabzonspor taraftarının bunu diyebileceğine

Yok öyle bir şey.bir kaç kendini bilmez serserinin uydurması.tribünde olan arkadaşlardan defalarca teyid ettirdim böyle bir olay yaşanmadı.

Anıl C
06.11.2013, 12:38
Yok öyle bir şey.bir kaç kendini bilmez serserinin uydurması.tribünde olan arkadaşlardan defalarca teyid ettirdim böyle bir olay yaşanmadı.

eminim bende uydurma olduğuna

Murat'
06.11.2013, 13:06
Toplu bir şekilde bunun söylendiğini düşünmüyorum ben ama taraftarlar arasında o kadar dengesiz adam var ki, mutlaka bunu yapan bir dengesiz olmuştur.

UğuR
06.11.2013, 13:13
Konu dışı tartışmalara girmeyelim lütfen.....

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 13:26
Konu; statta başlıktaki gibi bir tezahürat yapılıp yapılmadığıdır. Geri kalan konuları konuşmak istiyorsanız ya özel mesaj kutunuzu kullanınız ya da BMN Forumlarını bu konuda hiç kullanmayınız.

Yiğit Gayretli
06.11.2013, 13:44
Alıntı yapmadan Fatih. Sıkıntılı mesajları raporla tek tek, lütfen.

bahadır2561
06.11.2013, 14:01
3-5 şikecinin uydurmasiyla suni gundem yaratildi

Necmettin ALTUNTAŞ
06.11.2013, 15:19
Bu asparagas haberleri gündeme alıp birilerin ekmeğine yağ sürmeyelim.

TSelif
06.11.2013, 15:41
Ben maratondaydım. Allah şahidim olsun ki öyle bir tezahürat olmadı. Her kim 2010 2011 şampiyonu TRABZONSPOR diyorsa bana inansın :)

Mert M.
06.11.2013, 15:43
Yahu renktaşlar, siz de "o şunu dedi, bu bunu dedi, ona şöyle yapalım da karşılık verelim, bunu böyle biçelim"; bırakın bunları Allah aşkına! Bir grup zottriğin çekememezlik hissiyle söylediği boş lafları da sallayın gitsin.
Her şeye de tepki verilmez ki. Ötsün dursunlar boş verin.

zafer6161
06.11.2013, 16:12
Trabzonspor taraftarı o kadarda alçalmadı.terörün en azılı zamanlarında Trabzona Diyarbakırsporlu taraftarlar geldi tek kelime edilmedi.Diyarbakırda Şenol Güneş,Sadri Şener krallar gibi karşılandı.bu zamana kadar hiç bir problem yaşanmadı.keza Malatyadada öyle.3-5 piç bozmasının lafına kanarak araya nifak sokmaya çalışıyorlar.birileri bu işlerden fena nemalanıyor.Allahından bulsun şerefsizler.
emnmisin,,ondan önce tüm maraton,pkk dışarı diye tempo tutmuştu,,,kaleci,şenol vardı diyarbakrda,,,;)

ama şimdi nasıl olduysa diyabakırla dost olduk,biz ve onlar karşılıklı krallar gibi ağırlarız,,,hatta urfaya diyarbakır halkı bizi desteklemeye maça gelmişti,,

bu arada bende maçtaydım..hatta misafir trübünün yanında,,kesinlikle pkk bağırılmadı

Fatih Öztürk
06.11.2013, 16:18
emnmisin,,ondan önce tüm maraton,pkk dışarı diye tempo tutmuştu,,,kaleci,şenol vardı diyarbakrda,,,;)

ama şimdi nasıl olduysa diyabakırla dost olduk,biz ve onlar karşılıklı krallar gibi ağırlarız,,,hatta urfaya diyarbakır halkı bizi desteklemeye maça gelmişti,,

bu arada bende maçtaydım..hatta misafir trübünün yanında,,kesinlikle pkk bağırılmadı

2009 senesindeki Avni Akerdeki maçtaydım.ufak tefek mırıldanmalar oldu her maç gibi ama hiçbir olay yaşanmadı hatta maç öncesi seyirciler arası süper dostluk vardı bende ordaydım.o maçta kalecileri yabancıydı çok iyi hatırlıyorum sezon başıydı 1-2 yenilmiştik.Diyarbakırdaki maçtata hiç bir problem yaşanmadı.

zafer6161
06.11.2013, 16:37
2009 senesindeki Avni Akerdeki maçtaydım.ufak tefek mırıldanmalar oldu her maç gibi ama hiçbir olay yaşanmadı hatta maç öncesi seyirciler arası süper dostluk vardı bende ordaydım.o maçta kalecileri yabancıydı çok iyi hatırlıyorum sezon başıydı 1-2 yenilmiştik.Diyarbakırdaki maçtata hiç bir problem yaşanmadı.

o zaman ondan önceki maçta,hani kaleci şenol vardı,taraftarı tahrik etmişti,,taraftarın biri sahaya girip şenolun yanına koşmuştu,o maçı diyorum

Murat'
06.11.2013, 16:48
o zaman ondan önceki maçta,hani kaleci şenol vardı,taraftarı tahrik etmişti,,taraftarın biri sahaya girip şenolun yanına koşmuştu,o maçı diyorum

2003-2004 sezonu Zafer abi, ligin son haftalarına doğruydu, Mehmet Yılmaz'ın iki gol attığı maç. Ben de o maçtaydım, Şenol'a edilen küfürleri ve münferit PKK tezahüratlarını hatırlıyorum.

zafer6161
06.11.2013, 17:02
2003-2004 sezonu Zafer abi, ligin son haftalarına doğruydu, Mehmet Yılmaz'ın iki gol attığı maç. Ben de o maçtaydım, Şenol'a edilen küfürleri ve münferit PKK tezahüratlarını hatırlıyorum.

hay yaşa,işte omaçı demek istedim:)

Fatih Öztürk
06.11.2013, 17:24

Yuh:)taaa 10 sene öncesine gittin:)

SADECETRABZON61
06.11.2013, 17:38
Arkadaşlar Kümeye filan olabilir sonucta Elazıg gecen sene Trabzon Kümeye diye bağırmştı acın eski konuları bakın ama Ben Tvden hiç Pkk dışarı diye bir tezahurat duymadım gecen yazımda dedim birileri birbirine insanları düşürme peşinde bir oyun var.

Bayraktaroğlu
06.11.2013, 18:56
bu lafları ortaya atanlar kanıtını da göstersin kanıt yoksa konusmaya bu tarattarı kızdırmaya gerek yok

AhmetG.
06.11.2013, 19:50
ya takmayın arkadaş adamların elinde kanıt yok birşey yok. 3-5 kişi çıkmış ötüyor sizde muhatap alıyorsunuz. tehdit eden varsa 2. yarı maça gideriz deplasmana herkes ne olup bittiğini görür olur biter çokta tın. bize kümeye diye bağırmış takımın taraftarını muhatap almaya değmez sürünsünler.
dost kötü günde belli olur. onlar geçen sene bize karşı nasıl düşündüklerini belli ettiler zaten.

Mollasalihoğlu
06.11.2013, 20:30
ya takmayın arkadaş adamların elinde kanıt yok birşey yok. 3-5 kişi çıkmış ötüyor sizde muhatap alıyorsunuz. tehdit eden varsa 2. yarı maça gideriz deplasmana herkes ne olup bittiğini görür olur biter çokta tın. bize kümeye diye bağırmış takımın taraftarını muhatap almaya değmez sürünsünler.
dost kötü günde belli olur. onlar geçen sene bize karşı nasıl düşündüklerini belli ettiler zaten.

Olay tehditten korkmak falan değil.

Havada bıraktığımız her konu doğruymuş kabul edilerek bu şehir yaftalandı. Ondan üstüne düşmemiz

Ogün YAZICI
06.11.2013, 20:37
bu sayfa hale daha yer kaplıyor mu ? trabzon taraftarının böyle bir şey söylemediği ortada.elazığ görünümlü fener yalakaları sayfalarında ettikleri hakaretlerin hesabını versin bence...

SEDAT
06.11.2013, 20:42
* Her yenildiklerinde aynı yalan aynı iftira şuan öyle bir durum yok herşey sakin niye öyle bişey desin taraftar ?

AhmetG.
06.11.2013, 20:50
Olay tehditten korkmak falan değil.

Havada bıraktığımız her konu doğruymuş kabul edilerek bu şehir yaftalandı. Ondan üstüne düşmemiz

elazığspor taraftarını kaale almak bize yakışmaz. Trabzona gelip fenev sempatizanlığı yaparsan tribün tepki gösterir bu kadar basit.

Biz avni akerde teröristler dışarı diye bağırsaydık onlar oradan çıkamazdı zaten.

Ellerinde kanıt yok yedikleri 4 ACI golün üzerini kapatmaya çalışıyorlar.

OYılmaz
07.11.2013, 01:00
Karşıdaki rakip Hakkarispor bile olsa genelleme haricinde birkaç grup Trabzonspor taraftarı böyle bir slogan atmışsa gözümde aşağılığın tekidir. Fakat Elazığ milliyetçi şehirdir, Elazığ'da Kürtler sesini çıkaramaz, Bdp binasının yakıldığı, Ermenilere hakaretler yağdıran, Alevilerin sesini kesen şehirdir diyen Elazığ'lı varsa o gözümde daha da aşağılığın tekidir. Denildi denilmedi tartışmasını geçtim forumda şimdi de Trabzon mu milliyetçi Elazığ mı tartışması çıkmış. Kolay gelsin ne diyelim.

Sefa Alış
07.11.2013, 01:14
Elazığspor taraftarı maç bitmeden mi çıkarıldı staddan yoksa tüm tribünlerin boşaltılması mı beklendi?

Lumcera
07.11.2013, 17:07
Elazığ fırat ünide okudum.Sene 2003 veya 2004 civarı..Tam hatırlamıyorum şimdi.
Elazığspor Trabzonspor maçı vardı bende maçtaydım.
Elazığsporu 3-0 yenmiştik ve maç çıkışında acayip bir şekilde taşlanmıştık.
Atılan taşlardan biri kafamıza gelse beyin kanamasından giderdik o derece büyüktü yani.
Polis hemen orda koruma çemberi yapmıştı..
Herneyse...Bu tür şeyler oluyor yani.Sadece söylemlerle vatan haini olunmaz.O zaman bu tür şeyler yapanda vatan haini demeliyiz.Çünkü o taşlar adam öldürürdü.
Elazığ taraftarı boş konuşmasın yani.Önce o taşların hesabını versin.
Kimsenin Trabzonsporu sorgulamaya hakkı yok.
Üstelik bunlar gerçekten elazığ sevdalıları değil..Çoğu fenerlidir emin olun.Çünkü bildiğim bi şehir.

krdnz
07.11.2013, 17:20
Küçük takımlarla münakaşaya girip kendini küçültürsen sana böyle iftira atarlar.

Ne işin var Elazığla falan..

Yunus Emre AYAZ
07.11.2013, 17:24
boşverin elazığı ya çok renkli şehirlerden bi tanesi.. ayrıca trabzonspor taraftarı başlıkta yazan şeyi yapıcak kadar küçülmedi hep farklı renkli lavukların oyunları bunlar..

Mehmet Cihan Kocaman
07.11.2013, 17:49
Az önce maçı izledim, Lig Tv tamamını verdi.
Elazığ taraftarının taraftarının 4. golden 1-2 dakika sonra "Fener, Fener" diye bağırması net duyuluyor.
O anda ise bizim taraftar ıslıklayarak "Oraya geliriz a. s." diye karşılık veriyor.

Kesinlikle ve kesinlikle "PKK dışarı" diye bir tezahürat yapılmadı, kameralara yansıyan öyle bişey yok!

ESER
07.11.2013, 19:37
herkesin diyarbakirspor takimina pkk disari diye bagirip sozum ona milliyetcilik yapma adina fasist duygularini tatmin etmek icin yirtindigi bir ortamda diyarbakirspora destek vermis Trabzonspor taraftarini dotten uydurulmus elementler ile yipratmaya calisan sozde elazig ozde istanbul taraftari olan elazigspor taraftarina elazigspor takimin bulundugu sehrinin milletvekilinin Trabzonluya pontuslu,Trabzonspora pontusspor dedigini hatirlatip,provakasyon yapmadan once bunyelerindeki fasist fasulye kilciklarini ayiklamalarini tavsiye ederim.

Fatih Solmaz
07.11.2013, 19:40
elazığ taraftarına amk gazetesi hediye edeyim, maça konsantre olayım.

Mert'
07.11.2013, 19:43
Bilica 5 maç ceza aldı