PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Osasuna Maçında Yavuz Selim'deyiz. ( Sonuna Kadar Hep Birlikte)

Sayfa : [1] 2

Nytre
08.09.2006, 16:17
Osasuna maçını seyircisiz oynacağız..Ancak yönetimimiz taraftarımıza ve takımımıza bir iyilik yapabilir.. Stadın etrafında bir yere dev ekran kurup oraya binlerce insanı çeker ve hem sesimizi trabzonsporumuza duyurmuş oluruz hem de takımı yalnız bırakmamış oluruz...

Ayrıca maçtan önce tribünleri bayraklarla pankartlarla süsleyerek katkımızı pekiştirebiliriz...

Osasuna maçında stadın önünde buluşalım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert67
08.09.2006, 16:19
keşke böyle bişey yapılsa.

KuĞu
08.09.2006, 16:26
yavuz selime kurulabilir bu dev ekran maratonun arkası ve müthiş akustik yapan bir yer, orada bin kişi toplansa stadın içindekilerden daha çok ses çıkarır. maç anıyla birebir tezahurat ve tepki vs. olacağından yeteri kadar da saha içine etki olur bence.

Barış BAKIRTAŞ
08.09.2006, 16:28
Keşke olsa böyle birşey UEFAnın izin vermeme ihtimalı varmı ?

ts_fan
08.09.2006, 16:32
Atakan'ın (KuGu) söylediği yer çok iyi olur.Statın maraton tarafına bakan o yüksek ve uzun duvara dev ekranı koymak lazım.Yavuz Selim sahasının içinde ve tribünlerinde 1000 kişi toplansa duvarın etkisi ile müthiş yankı olur ve stat içine çok güzel etki yapar.Bu toplanacak 1000 kişi sadece tezahurat yapacak kişi olursa, normalde statın dolu halindeki taraftar etkisinden daha tesirli olur (en azından statın içinde homur homur korosu olmayacak, dışardan da olsa destek olacak) diye düşünüyorum.

Remzi
08.09.2006, 16:34
uefa stadın dışına da karışmaz artık ama inşallah yönetim bi güzellik daha yaparda stadın dışında böyle bi organizasyon olur.

Berat
08.09.2006, 16:34
Yönetimden böyle bi incelik beklemiyorum şahsen.. :)

Muhalif
08.09.2006, 16:38
Yönetimden böyle bi incelik beklemiyorum şahsen.. :)

Çok mu kaba bu yönetim:D
Dev ekran dışında karton taraftar da yaptırsak mı:)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.09.2006, 16:52
çekirdek çitlerken yaparlarsa daha bi süper olur :D :)

TSelif
08.09.2006, 17:04
İyi de bunu onlara bizlerin hatırlatması gerekmez mi? Yani ben onların bu tip bişey kendi başlarına düşüneceklerine pek ihtimal vermiyorum.Ancak birileri düşündürebilir onlara .O birileride biziz. Napmamız gerekiyorsa yapalım. Kurduralım dev ekranı Yavuz Selim'e. Belediye başkanımıza da mail atalım ..Ya yapalım bişeyler lütfen :(

tsliseli
08.09.2006, 17:05
Bizimkiler o dev ekranın karşısında da çekirdek yer. Hatta iyice kendilerini kaptırıp çay falan demleyip, ayaklarını uzatıp maç izlerler.

BÜYÜK_TRABZON
08.09.2006, 17:06
iyi olur hem destek veririz hem arkadasın dedigi gibi çekirdek çitleriz :D

Umut ÖZTÜRK
08.09.2006, 17:07
inşallah böyle birşey düşünülür gerçekten çok güzel olacağını düşünüyorum

TSelif
08.09.2006, 17:08
Gazetenin birinde okuduğum bir haberde şöyle. Her koltuğa bir çelik her çeliğe bir bayrakYani Arçelik firması sponsor olup maketleri olan çelik isimli robotların eline birer tane bordo mavi bayrakla tribünlerdeki koltuklara oturtulmak suretiyle renklendirmeyi düşünmüşler...Ama ne derece doğru onu bilmiyorum .
Valla süper olur .Onlar içerde biz dışarda :)

eren_61
08.09.2006, 17:09
gerçekten harika olur.bu uygulama yönetime duyurulmalı

tsliseli
08.09.2006, 17:13
Gazetenin birinde okuduğum bir haberde şöyle. Her koltuğa bir çelik her çeliğe bir bayrakYani Arçelik firması sponsor olup maketleri olan çelik isimli robotların eline birer tane bordo mavi bayrakla tribünlerdeki koltuklara oturtulmak suretiyle renklendirmeyi düşünmüşler...Ama ne derece doğru onu bilmiyorum .
Böyle bir şey gerçekten süper olur. Stadyum hoparlörlerinden de taraftar efekti verilirse bakın takım nasıl gaza geliyor. :D En azından bu robotlar kendi aralarında kavga edip koyun gibi maç izlemezler.

Gürkan
08.09.2006, 17:20
Atakan'ın (KuGu) söylediği yer çok iyi olur.Statın maraton tarafına bakan o yüksek ve uzun duvara dev ekranı koymak lazım.Yavuz Selim sahasının içinde ve tribünlerinde 1000 kişi toplansa duvarın etkisi ile müthiş yankı olur ve stat içine çok güzel etki yapar.Bu toplanacak 1000 kişi sadece tezahurat yapacak kişi olursa, normalde statın dolu halindeki taraftar etkisinden daha tesirli olur (en azından statın içinde homur homur korosu olmayacak, dışardan da olsa destek olacak) diye düşünüyorum.

madem dısarıdan ses ıcerdekınden daha etkılı o zaman macta sadece tezahurat yapacaklar her macta orada dursun.

ErayAkyüz
08.09.2006, 17:21
Arkadaslar İİ Guzelde Dev Ekran Kuramazlar Dengeler Bozulur Unutmayin Para Gİder

oskanonur
08.09.2006, 17:24
kesinlikle cok guzel bir fikir.insallah yoneticilerimiz akil eder bunu

Gürkan
08.09.2006, 17:31
dengeler bozulmasın dıye 37 ekran olur .

son ana kadar beklerler bızımkıler nasıl ıtıraz edeceklerya sonuc alırız dıye.son anda bır aksılık olur dev ekran falan olmaz.

Cabri61
08.09.2006, 17:43
valla olursa süper olur...çelik bize de yardım et!!!!!

ErayAkyüz
08.09.2006, 18:18
yaa bişe duydum arcelik bu celik robotları satısa sunmustu bi aralar daha sonra kimse ilgi gostermeynce ellerinde patladı simdide boyle bi organizsyon yapıyolar ama olursa cok guzel olcak

isaret parmagi
08.09.2006, 19:25
Eger böyle bişe yapılırsa sırf bunun için Samsundan maca gelecem..

Naim
08.09.2006, 19:46
Bunu yönetimin kulağına fısıldamak lazım
Bu konuda bir şeyler yapalım
bjk maçından sonraki ilk hedefimiz bu olay olsun

Selman
08.09.2006, 20:10
Fısıldamak yetmez usta.Bağırmak lazım anca anlarlar.

A.Hilal Çakıroğlu
08.09.2006, 20:17
çok Güzel fikir belki ses için Hoparlör de koyulabilir

hakem
08.09.2006, 20:19

eger ole bisey yapsın orayı cehenneme cevırırız.

A.Hilal Çakıroğlu
08.09.2006, 20:25
burada konuyu desteklemenin ve yaparlarsa.... demenin ötesinde birşeyler yapmak lazım. Yönetime ulaşılması çok iyi olacaktır.
bu konu kendisiyle direk ilgili olmasa da Trabzon belediye başkanı Volkan Canalioğlu'nun maillerini yazıyorum. Kendisine gönderilen tüm maillere samimi şekilde cevap veriyor. Belki bu konuda yardımcı olabilir.
volkancanali@yahoo.com
apk@trabzon.bel.tr

Bartuğ13
08.09.2006, 20:25
önemli olan buna uefanın izin verip vermeyeceği.bir daha ceza alabiliriz.türkiye-malta maçında türkler niye dışardan bağırmadı biliyor musunuz?bunun benzeri durum olmadı mı

Oğuzhan Görkan
08.09.2006, 20:29
banada sanki ceza gelirmiş gibi geliyor.yani düşündüğümde bizden öncede birileri böyle birşeyi mutlaka düşünmüştür ama yinede bilmiyorum olursada süper olur.desteklediğimizi bilsinler;)

Sacit
08.09.2006, 21:32
taraftarın dediklerini ne zaman dikkate aldılar ki

Emre B.
08.09.2006, 21:43
İnşallah olur.Ama olcağını sanmıyorum.

Beytullah
08.09.2006, 22:00
walla cok kalite olur ama yonetim yaparmı bole güzellik:)

macka61
08.09.2006, 22:08
çok güzelbir şey olur yapılırsa

Remzi
08.09.2006, 22:11
yapılması gerekir hemde takım taraftarın yanında olduğunun bilinci ile oynar ve güvenir en azından moralmen olarak güven gelir.

Harun-61
08.09.2006, 22:19
süper bir fikir...

pahalida bir$ey degildir herhalde...

bi örnek: haftasonu Dortmund (Almanya 1 ligi) Kupa maci oynayacak, oynadigi takimda 4.ligde oynayan amatör bir kulüp. Yönetim stadin arkasindaki kücük sahaya ( Yavuz Selim) gibi dev ekran kurcakmi$, giri$ 1.50 € -bedava yani...

önemi yüksek olan bir mac, haydi yönetim , utandir bizi !!!!

Cabri61
08.09.2006, 22:24
arkadaşlar bence bu durumu yönetime iletelim ve bi fikir alalım.stadın çevresi ile ilgili ve bizde hazırlıklarımıza başlayalım...sondakka hazırlıkalrı yapmayalım...böyle bir şey olursa seve seve katılırım

#10 Fietra
08.09.2006, 23:48
İnşallah demekten başka yapacak başka bişeyim yok...

ts_fan
09.09.2006, 00:02

madem dısarıdan ses ıcerdekınden daha etkılı o zaman macta sadece tezahurat yapacaklar her macta orada dursun.

''Dışarıdan gelecek ses neden daha etkili olur?'' nedenini yazdım.Tekrar edersek; maça gelenler ağırlıkta homur homur oluyorlar, tezahurat yapacaklara dahi homurdanmalarıyla mani oluyorlar.

gkalmuk aslında çözüme yanaştın ama bir hata ile; tezahurat yapacaklar her maç içerde olacaklar, homur homur kitle ise hiçbir şekilde içeri girmeyecek;)

Konuya dönersek bu olayı ihmal etmeyelim, sürekli gündemde tutalım.Cezai bir müeyyide yoksa, Yavuz Selim'den de olsa takımımıza destek olacak ortamı yönetime baskı yaparak hazırlatalım.

tunganyan
09.09.2006, 00:08
Hazır arçelik bi iş yapacak tam yapsın. Dışarıya da bir ya da birkaç dev ekran kursun:D

Berk Akçay
09.09.2006, 01:46
yönetim bunu düşünemez bence arkadaşlar

Beytullah
09.09.2006, 02:17
o zaman dusunmelerinde yardımcı olalım...

Nytre
09.09.2006, 07:46
bunuda düşünemiyorlarsa ben o yönetimin aklını seveyim.

affetmezler1967
09.09.2006, 08:24
Tüm taraftar siteleri ile iletişime geçelim bu olması gereken bir organizasyon. Hepimiz yavuz selim sahasında toplanıp hem maçımızı seyrederiz hemde takımımızı yanlız bırakmamış oluruz bu zor günlerde takımımızın böyle bir organizasyona ihtiyacı var. Bu organizasyon için Yönetim ve Belediye kanalıyla görüşmek gerekiyorki bunu memnuniyetle karşılayacaklarından eminin belediyedende anonslarla böyle bir organizasyon olduğunun duyurulması katılımı artıracaktır

Nebiye
09.09.2006, 10:47
burada konuyu desteklemenin ve yaparlarsa.... demenin ötesinde birşeyler yapmak lazım. Yönetime ulaşılması çok iyi olacaktır.
bu konu kendisiyle direk ilgili olmasa da Trabzon belediye başkanı Volkan Canalioğlu'nun maillerini yazıyorum. Kendisine gönderilen tüm maillere samimi şekilde cevap veriyor. Belki bu konuda yardımcı olabilir.
volkancanali@yahoo.com
apk@trabzon.bel.tr

Volkan bey Apoel maçında belediyenin önüne kurdurmuştu dev ekran.Bu maç içinde yapılabilir.Hilalin dediği gibi bütün meallere cevap yazıyo başkanımız.Bence hem onu hem yönetimi dürtüklemeliyiz.
volkancanali@yahoo.com
apk@trabzon.bel.tr

TSelif
09.09.2006, 10:49
Sn. Belediye başkanımıza mail attım .Umarım dikkate alınır

Burçak
09.09.2006, 10:53
ceza alma gibi bi durum olamaz bence. uefa ya ne. statın içinde değilizya. sokakta yürürkende onlaramı danışacaz yaa.

TSelif
09.09.2006, 11:05
ceza alma gibi bi durum olamaz bence. uefa ya ne. statın içinde değilizya. sokakta yürürkende onlaramı danışacaz yaa.

Dimi ama ..Belki canımız maçı Yavuz Selim'de izlemek istedi .Onlara neymiş alla alla yaaaa:mad:

bordoylamavi
09.09.2006, 14:01
süper olur gerçekten yalnız arçeliğe söylemeyi unutmayalım 150 200 kilo da çekirdek alsınlar her çeliğe 250 gram çekirdek:D :D

Berk Akçay
09.09.2006, 14:04
ben volkan canalioğluna email attım arkadaşlar herkesin atmasını istiyorum

osmanli.61
09.09.2006, 14:43
güzel bir fikir. olabilir.

BOZOHAN
09.09.2006, 15:09
yavuz selime kurulabilir. bunun için yönetime mail atsak iyi olur.

saygılarımla

BOZOHAN
09.09.2006, 15:19
stad dışından taraftar gelipte maçı dev ekranda izleyemez diye bir şey yok. Bunu içinde takımımız ceza almaz. sorulur uefaya gerekirse ama böyle birşey olacağını sanmıyorum.

frango
09.09.2006, 15:26
evet bu konuda çalışma yapılacak dıye duydum az once yerel kanalların bırınde ama olurmu onu bılemeycem

TSelif
09.09.2006, 15:38
evet bu konuda çalışma yapılacak dıye duydum az once yerel kanalların bırınde ama olurmu onu bılemeycem

İnşallah doğrudur yaa inşallah:(

Nebiye
09.09.2006, 15:47
Volkan bey Apoel maçında belediyenin önüne kurdurmuştu dev ekran.Bu maç içinde yapılabilir.Hilalin dediği gibi bütün meallere cevap yazıyo başkanımız.Bence hem onu hem yönetimi dürtüklemeliyiz.
volkancanali@yahoo.com
apk@trabzon.bel.tr
Ben ve arkadaşlarımız Volkan beye attık emaillerimizi.Yönetimin bişi şeetireceğini sanmıyorum ya neyse.Volkan bey bu konuda daha ilgili valla.Hadi hayırlısı.

TSelif
09.09.2006, 15:50
Ben ve arkadaşlarımız Volkan beye attık emaillerimizi.Yönetimin bişi şeetireceğini sanmıyorum ya neyse.Volkan bey bu konuda daha ilgili valla.Hadi hayırlısı.

Haklısın valla .Ben de attım mail umarım istediğimiz gerçekleşir yaaa;)

Oruç
09.09.2006, 17:45
Dev ekran konusunda açıklama:

Trabzonspor kulübü Nuri Albayrak: '' Taraftarımızın Osasuna maçı için dev ekran talebi olduğu yönünde duyumlar aldıklarını ama 'Kulübün menfaatleri (!) doğrultusunda bu uygulamayı uygun görmediklerini, ayrıca maçın gece geç satte oynanacağını belirterek 'taraftarlarımız yarın sabah işe gidecek' geç uyanmasın, maçın daha sonra tekrarını izlemelerini Yönetim Kurulu olarak uygun gördüklerini belirtti.'' :D :D

Burçak
09.09.2006, 17:54
yaaa bende sevindim ciddi ciddi okumaya başlamıştım. alacağın olsun yaaa. :)

BOZOHAN
09.09.2006, 17:57
Belediye başkanımıza emaili atmış bulunmaktayım. Bütün arkadaşlardanda aynı hassasiyeti göstermelerini isterim.

BOZOHAN
09.09.2006, 18:00
Dev ekran konusunda açıklama:

Trabzonspor kulübü Nuri Albayrak: '' Taraftarımızın Osasuna maçı için dev ekran talebi olduğu yönünde duyumlar aldıklarını ama 'Kulübün menfaatleri (!) doğrultusunda bu uygulamayı uygun görmediklerini, ayrıca maçın gece geç satte oynanacağını belirterek 'taraftarlarımız yarın sabah işe gidecek' geç uyanmasın, maçın daha sonra tekrarını izlemelerini Yönetim Kurulu olarak uygun gördüklerini belirtti.'' :D :D

:D :D :D :D

Hüseyin Çümen
09.09.2006, 18:22
süper fikiğrler çıkıyo ya helal olsun buna uefa nın karışma gibi bi durumu yok böle bişeye ceza verirseler uefa da febe lidir demektir
zaten johansen türkiyede febe tutulur die bi açıklama yapmıştı şenes erzikte febe li zaten o yüzden ceza alabiliriz

Mert67
09.09.2006, 19:10
yaaa bende sevindim ciddi ciddi okumaya başlamıştım. alacağın olsun yaaa. :)
vallahi bende öyle başladım okumaya.:D

Ömer Aydın
09.09.2006, 21:20
UEFA izin vermez ..

Biz Frankfurta gittik TR macini disardan izleriz diye..

FIFA güvenlik gücleri kurdurdu stadin etrafina..1000metre uzakta kalma meselesi...

Emre B.
09.09.2006, 22:22
Bende mailimi attım.

Semih58
10.09.2006, 10:55
Maket olmaz.Efekt olmaz.Nedeni ne gelince En son Malta maçında Coca-Cola böyle bir teklifte bulundu ve kabul olmadı.Fakat dev ekran ve dışarıda ki seyirci için hiçbir mani yok.Ezikbahçe seyircisi böyle bir destek vermişti takımlarına.

holigan61
10.09.2006, 12:16
Evet arkadaslar mujdemi sizlerden isterim.Sayın Volkan Canaliogluna mailimi attım ve dakikasında cevabını bana ulaştırdı.İşte o maili sizlerle paylaşıyorum.

sevgili Yunus emre.konu benim dikkatimda meydana ve yavuz selim sahasına dev ekran koymak için çalışıyoruz.yasal engel olmazsa tamam olur.teşekkürler.herşey Trabzon-Trabzonspor ve insanımızın yararına olacaktır.selam ve sevgilerimle.

M.Volkan canalioğlu
Trabzon Belediye Başkanı
yunus emre saglam <holigan6161@hotmail.com> wrote:
Sn. Belediye Başkanımız;
Öncelikle Trabzon kenti için yapmış oldugunuz calışmaları kutlar ve devamını
ümit ederiz.Biz Trabzonspor taraftarlarınında sizden istemekte oldugu bir
arzu vardır.Lütfen bu taraftarın sesine kulak verin Osasuna macının
seyircisiz oynanacak olması durumunda stadın dışına bir dev ekran
kurdurun.Bizlerde takımımıza burdan destek verelim ve tüm Dünya'ya Türk
olmanın ayrıcalıgını gösterelim.Bu konuda tüm trabzonspor taraftarları gibi
siz degerli Başkanımızdan iyi haberlerinizi bende can kulagı ile dinlemek
için beklemedeyim...

LÜTFEN SAYIN BAŞKANIMIZ SİZLER BİZLERİ UNUTMAYIN , BİZLERDE SİZLERİ
UNUTMAYALIM.Saygı ve sevgilerimi sunarım....

TSelif
10.09.2006, 12:39
UEFA izin vermez ..

Biz Frankfurta gittik TR macini disardan izleriz diye..

FIFA güvenlik gücleri kurdurdu stadin etrafina..1000metre uzakta kalma meselesi...

UEFA fazla konuşmasın.Canımız nerde isterse orda izleriz maçımızı . Avni Aker tribünleri hariç ..Alla alla yaaaa:mad:
1000 metre mi ...? yuh yani bari şehir dışına sürsünler bizi

messiburhan
10.09.2006, 12:48
hani oole bişiy yapsalar ben maç için kayseriden gelecektim ama olmadı eger dev ekran olursa stadın yanına yınede gelırım

Berk Akçay
10.09.2006, 13:32
ben halen daha bi cevap alamadım sayın başkanımızdan ama bir umutlan bekliyorum

Ömer Aydın
10.09.2006, 14:08
Unutun bunlari Beyler..

UEFA izin vermeeeeeeeez..

Malesef...

holigan61
10.09.2006, 14:12
Unutun bunlari Beyler..

UEFA izin vermeeeeeeeez..

Malesef...

yaa iyide sevgili kardeşim niye izin vermesin uefa.O sadece macın seyircisiz olması cezazısını verdi bizlere.Bunla ne alakası var.Unutmayın orası eshrin merkezi bi yer.Ne var yani bizde tesadüfen gecerken oralardan tezahurat yaparız allah allah =))

Ömer Aydın
10.09.2006, 14:17
yaa iyide sevgili kardeşim niye izin vermesin uefa.O sadece macın seyircisiz olması cezazısını verdi bizlere.Bunla ne alakası var.Unutmayın orası eshrin merkezi bi yer.Ne var yani bizde tesadüfen gecerken oralardan tezahurat yaparız allah allah =))

Güzel din Kardesim...

Biz Frankfurta gittik Milli Takimin Maci icin..

Bize dev ekran filan kurabilirsiniz denildi.

15.000 kisi ile oraya gittik,toplandik ettik,ki güvenlik gücleri geldi bizim dagilmamiz istendi.

Stadyumdan 1000metre uzakta olmamiz gerektigini söylediler.

Ben sana kafadan birseyler atmiyorum,gördüklerimi anlatiyorum,adamlar kus ucurtmadi vallahi..

Sonra konustum adamlarla,onlar da bu önlemin FIFA aldigini söyledi..

Ne diyeyim baska?

since1967_
10.09.2006, 14:49
mükemmel bir fikir bence bende mail atıyorum hemen.

holigan61
10.09.2006, 15:18
Seni cok iyi anlıyorum fatihtekke9.Ancak ben görüşümü yanlıs dile getirmiş olacagımki bir yanlış anlama oldu.Benim görüşüm milli maçlardaki sistemin ayrı olabilecegidir.Uefanın bu yonde bir karar alabilecegini tahmin etmiyorum.Hee dersen ki uefada Turk dusmanıgı var ki buna bende inanıyorum o zaman durum başka işte.Ancak zannetmiyorum böyle bir şey olacagını.Herşeyin zamanı ilaçtır.Bunuda görecegiz hep birlikte!.!..

EmrahYalçınalp
10.09.2006, 15:24
Güzel din Kardesim...

Biz Frankfurta gittik Milli Takimin Maci icin..

Bize dev ekran filan kurabilirsiniz denildi.

15.000 kisi ile oraya gittik,toplandik ettik,ki güvenlik gücleri geldi bizim dagilmamiz istendi.

Stadyumdan 1000metre uzakta olmamiz gerektigini söylediler.

Ben sana kafadan birseyler atmiyorum,gördüklerimi anlatiyorum,adamlar kus ucurtmadi vallahi..

Sonra konustum adamlarla,onlar da bu önlemin FIFA aldigini söyledi..

Ne diyeyim baska?
Aslına bakarsan haklısın, eğer böyle bir önlem alınabiliyorsa yapacak bir şey yok ama bizim stadyumun bırak 1000 metresini, 500 metre çevresinde iki hastane, 2 lise, sayısız dükkan, koca bir bulvar ve binlerce konut var. Bana da bu 1000 m işi Trabzon için pek mantıklı gelmiyor ama kural da kuraldır tabi...

agahozlu
10.09.2006, 15:28
osasuna maçına gitmek için istanbula gitmedim ceza aldık :( bejeke maçınıda kaçırdık çok kötü halim var,yönetimin dev ekran koyup böyle bir organizasyon yapacağını hiç zannetmiyorum ,ama yapması kersinlikle gerekiyor.

sametaydin
10.09.2006, 15:29
evet güzel fikir aslında

Enes Berfin
10.09.2006, 16:58
Ya Uefa neden Kabul etmesinki stad disinda uefa hic birsey yapamaz uefanin karari sadece seyirciler stada giremez budur.

ama stadin disinda her türlü organizasyon yapilabilir buna karsi cikamaz.

bence bana görede cok güzel iyi bi fikir dev ekranda stadin arkasinda izlemek.

insallah bunu gerceklestirir yönetim.

holigan61
10.09.2006, 18:54
Arkadaslar burda yanlıs anlasılmış bir nokta var.Bu işi yönetim gercekleştirmiyor.Onların yaptıgı acıklama daha önceki sayfalarda yer aldı ve bu talebi geri cevirdiklerini açık bir dille iletti.Ancak bu işi yasal bir engel yoksa ki olcagını zannetmiyorum Sayın Belediye Başkanımız tarafından yapılacagına dair bir söz aldım.Mail attım ve cevabını hemen yolladı.Yasal engel olmassa hem yavuz selime hemde meydana bir dev ekran kurulucakmış.Bu bilgileride 3.sayfada sizlerle paylastım zaten.Aynı maili trabzonsporumuzun bilgi ve öneri servisinide attım ama halan daha gelmiş bie cevap yok!..

Bu arada unutmadan ekliyim.Belediye başkanımızın bir sözü tüylreimi diken diken etti.Hersey Trabzon ve Trabzonspor için!.!....

isaret parmagi
10.09.2006, 19:19
Uefa stadın yanında böyle bi uygulamaya izin vermeyebilir ama meydenda olursa buna karısamaz heralde..

selcuk
10.09.2006, 20:25
hicbise uefa diyemez cünkü bizim stad sehir ortasinda ve yanindaki yavuz selim ts in mali degil avni akere bagli bile degil ondan bise diyemez sadece ts o ekrani oraya korsa ozaman ceza verebilir yani ekrani oraya koyacak bi sponsor bulunmali

Nytre
10.09.2006, 21:15
belediye ile yönetim işbirliği yaparak halletsinler işte bu işi.. çok zor bir iş değil.. perdeye maçı yansıtacaksın o kadar...

Nytre
10.09.2006, 23:58
artık yapsınlar şu dev ekranıda izleyelim..

FERO61
11.09.2006, 04:37
koltuklarada celik yerine ,japonyadan ASIMO koydurtalim o da insan...bi de ayar cektirtelim japonlara 90dk bagirsinlar ,cinden getirtirsek ucuza kapatir yönetim ama kardesim cin malida cekirdek citlatir

Nebiye
11.09.2006, 10:30
Sayın Belediye Başkanımız tarafından yapılacagına dair bir söz aldım.Mail attım ve cevabını hemen yolladı.Yasal engel olmassa hem yavuz selime hemde meydana bir dev ekran kurulucakmış.Bu bilgileride 3.sayfada sizlerle paylastım zaten.Aynı maili trabzonsporumuzun bilgi ve öneri servisinide attım ama halan daha gelmiş bie cevap yok!..

Bu arada unutmadan ekliyim.Belediye başkanımızın bir sözü tüylreimi diken diken etti.Hersey Trabzon ve Trabzonspor için!.!....

Sağolsun belediye başkanımız bütün emaillerine cevap yazıyor.Bu bazılarına kapak olsa çok güzel olurdu.:mad:
Banada geldi cevap mailii.Aynen arkadaşımızın dediği gibi.Statın orda olsa harişka olur tabii,ama ben meydana da razıyım.Dün akşamki maçtan sonra perşembe akşamıda öyle bi coşku yaşamak istiyorummm.
Volkan beye desteği için teşekkürler.:)

Nytre
11.09.2006, 11:01
olacaksa meydanda ya da yavuz selimde olsun... meydandakine yasal engel olacağını zannetmiyorum çünkü stadın çok uzağında.. yavuz selimde olursada çok iyi olur.

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 15:42
Arkadaslar Osasuna maçında takımımızı yanlız bırakmıyoruz ve yavuz selimden takımımızı destekliyoruz ne olursa olsun bizler inanacagız onlarda inanacak inş. Hadi Arkadaslar sizleride bekliyoruz

Sinan Akyıldız
11.09.2006, 17:00
Trabondaki arkadaşlar bi organizasyonla bu iş olabilir sanki ?

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 17:01
arkadaslar takımımızı yanlız bırakmayalım

Egemen Yılmaz
11.09.2006, 17:01
takımı yalnız bırakmamak lazım

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 17:05
hadi tüm trabzon tezahüratlarla destek verelim

zanoylu
11.09.2006, 17:08
Düşünce güzel,niyet güzel ama slogan kötü be kardeşim.Eziklerle bağdaşmış bu sloganı görüpte topiğe tıklamak bile gelmiyor insanın içinden......

BÜYÜK_TRABZON
11.09.2006, 17:09
Düşünce güzel,niyet güzel ama slogan kötü be kardeşim.Eziklerle bağdaşmış bu sloganı görüpte topiğe tıklamak bile gelmiyor insanın içinden......En iyi böyle izah edebilirim diye düşündüm

selçukabi
11.09.2006, 17:12
Bu 1000 metre işi hikaye, etraftaki binaların çevresine çıkılır tezahüratın babası yapılır bir de meşale yakılır nasılsa serbest ohhh suyundan da koy :D

coach
11.09.2006, 17:13
Arkadaşlar şu "hep destek tam destek"kelimesi bizim camiamıza ayit bi kelime değil bordomavi.net'de kullanmasak iyi olur.

Nytre
11.09.2006, 18:10
:) şimdi öyle olmasın diye her binanın üstüne bir polis dikerler...

#10 Fietra
11.09.2006, 18:12
Aslına bakarsan haklısın, eğer böyle bir önlem alınabiliyorsa yapacak bir şey yok ama bizim stadyumun bırak 1000 metresini, 500 metre çevresinde iki hastane, 2 lise, sayısız dükkan, koca bir bulvar ve binlerce konut var. Bana da bu 1000 m işi Trabzon için pek mantıklı gelmiyor ama kural da kuraldır tabi...

Euheuhe güzeldi valla:D

Bu arada dev ekran için bi önerim var.zinos_zon nerelerde acaba?Volkan Canalioğlu ile irtibat etmek isterseniz yardımcı olabilirim demişti zamanında.Yani onla zinos_zon ile bir irtibata geçin belki yardımcı olabilir size.

ÇaGaTaY
11.09.2006, 23:48
Doğru söylüyosunuz... sonra ezikbahçelilerin "inanın çocuklar" işine döner bu da...

Hüseyin Çümen
11.09.2006, 23:59
binaların üstüne çıkmakta ii fikir walla

Halit Aydın
12.09.2006, 00:03
koltuklarada celik yerine ,japonyadan ASIMO koydurtalim o da insan...bi de ayar cektirtelim japonlara 90dk bagirsinlar ,cinden getirtirsek ucuza kapatir yönetim ama kardesim cin malida cekirdek citlatir

:D:D:D çekirdek mi :D valla yaparlar haa hiç belli olmaz:D

Halit Aydın
12.09.2006, 00:12
hani itiraz dilekçesi verdik UEFA ya ne oldu. ses yok olmayacak galiba :mad: yönetim takımı bizim kadar düşünse... şurda düştügümüz duruma bakın ya ama UEFA nın da hakkını yememek lazım bizim ttaraftar az kaldı stadı yakıyodu:mad: ne yaptı taraftar birşey yapmadı ki. Türküz ya o yüzdendir herhalde. Şenez E(r)zik sen de bi şeyler yapsan diyoruuum!!!

Emiroğlu
12.09.2006, 00:33
Arkadaşlar şu "hep destek tam destek"kelimesi bizim camiamıza ayit bi kelime değil bordomavi.net'de kullanmasak iyi olur.

Katılıyorum ! ! !

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 00:35
eer uefa dan sorun olmıycaksa beledie başkanı zaten oraya dev ekranı kuracak ama oraya maç izlemee gidilmiycek tabi bağırmak için bence dışardan 10 bin kişi bağırsa içerde bağırmaktan daha anlamlı ve etkili olur rakip salak lar şok olur bizim aslanlarda coşar evlerin balkaonları çökmese bari bu maç :D

Harun-61
12.09.2006, 00:37
up........

Gökçebey
12.09.2006, 01:34
Bu maç için dev ekran fikri çok güzel olmuş. Sorun çıkmaması halinde Yavuz Selim sahası da biçilmiş kaftandır. Volkan başkanın elinden geleni yapacağına inanıyorum. İnşallah yönetim de bu konuya sıcak bakar ve tüm pozitif enerjimizi takımımıza yansıtabiliriz. Volkan başkana ve yönetime e-posta yolu ile başvurularımıza devam edelim. 3 5 kişi başvurdu diyeceklerine 300 500 kişi başvurdu desinler.

ekrembulut
12.09.2006, 02:22
bence hem yavuz selime ekran kurulmalı hemde kapalı ile yoltarafı kale arkasının arasındaki boş alana kurulmalı.hem oradan stad içine daha iyi ses gider diye düşünüyorum.çünkü önü açık.

hayati bi maç.yönetimin bu tip organizasyonları şimdiden düzenlemesi gerekiyor bence.vede trabzonda basın vasıtasıyla halka duyurulmalı.herkes stad önünde buluşmalı.

kenone
12.09.2006, 02:30
bu uefa çatlak bizi ihrac ediolarmış böyle bişey yaptık diye :)

Egemen
12.09.2006, 04:28
bende orda olacam işallah. ve benimde ufak bi önerim var. eger toplanılacaksa yavuz selimde bmn üyeleri olarak biraz erken bi saatte belirlenen bi yerde toplanalım ve tanışmamış olanlar da tanışmış olur. fikri verdim geliştirin artık. :D

Hekimoğlu
12.09.2006, 08:31
şu başlık değişsinde olaya konsantre olalım. eziklerin sloganını görünce şevki kaçıyo insanın sanki fenere destek vericez.

Faik Yılmaz
12.09.2006, 10:22
bende orda olacam işallah. ve benimde ufak bi önerim var. eger toplanılacaksa yavuz selimde bmn üyeleri olarak biraz erken bi saatte belirlenen bi yerde toplanalım ve tanışmamış olanlar da tanışmış olur. fikri verdim geliştirin artık. :D

bu görüşe bende katılıyorum. 2 yıl oldu katılalı ama trabzondan pek kimseyi tanımıyorum BMN den. mesela maçtan 1 saat önce 19 mayısın önünde buluşabiliriz.....

Burçak
12.09.2006, 11:22
valla okadar toplantılar olmuştu, halı saha maçlarımız oldu. ben baya kişi ile tanıştım.

ekrembulut
12.09.2006, 12:10
arkadaşlar ben fikrimde ısrarcıyım.bence kapalı ile yoltarafı kale arkasının arasındaki geniş alandada toplanılmalı.oranın önü açık olduğu için stad içine ses daha iyi gider.yani avni aker ablukaya alınmış olur.
düşünsenize hem oradan hemde yavuz selimden seslerin geldiğini müthiş olur ya

sadman
12.09.2006, 13:23
trabzonda olupta gitme imkanı olan herkesin yavuz selime gitmesi lazım. bu günlerde takımımıza sahip çıkmalıyız ve ayrıca büyüklüğümüzüde göstermeliyiz diye düşünüyorum.

sweetrose
12.09.2006, 14:09
Yavuz selime koysunlar dev bir ekran...... tam destek hep destek

sismolog61
12.09.2006, 14:14
hep beraber arkadaşlar inşallah orda olacağız

sweetrose
12.09.2006, 14:15
Yönetimin ile belediye bişeyler ayarlasalar bari?

yavuss
12.09.2006, 14:15
takımımız hıc bır zman yalnız bırakmayalım onlar bızı hep yanlarında gorduklerınde yalnız olmadıklarını hıc bır zaman untmasınlar haydı ARKADASLARIM TRABZONA DESTEK OLMAYA...NASIL KARTALA DAR ETTIYSEK SAHASINI OSASUNAYIDA PERIŞAN EDELIM....TRABZONUM BIZIM ICIN LUTFEN.......

chota
12.09.2006, 14:32
Dev ekran kurulmasada orada olmak gerekir.1000 kişi bağırsa yeterli olur...

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 14:39
Orada toplanacak arkadaslar lütfen tam olarak geleceklerini beyan etsinler çünkü bazen organizede sorun oluyor az kişi de olsak orda olalım takımımızı yanlız bırakmayalım varsın maçı seyredemeyelim olsun onların sesleri bize yeter

asem61
12.09.2006, 15:00
hani orada olabilsem. ben erdogdu kislasindan bile bagiririm.ama cok uzaklardayim.herseye hasret

herkes yavuzselime ve stadin etrafina.cünkü bu cezayi takimimiza biz verdik ,kendimizi affettirmeliyiz.

Ahmet AYDIN-28
12.09.2006, 15:02
Arkadaşın Frankfurt'ta karşılaştığı engelleme olayının UEFA ile değil Frankfurt güvenlik güçleriyle alakalı olduğunu tahmin ediyorum. Trabzon Valiliği'nin izni ile stadın yakınındaki bir alanda yapılacak herhangi bir organizasyona UEFA'nın karışabileceğini zannetmiyorum. Yavuz Selimde maç saatinde konser olsa buna UEFA karışabilir mi?
Konser dedim de ses sistemi de kurulabilir belki...

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:05
Arkadaslar gerekirse apartmanların üst katlarına çıkarız ordan bagırırız yeter ki orda olalım hadi arkadaslar

kudu_61
12.09.2006, 15:18
Orada toplanacak arkadaslar lütfen tam olarak geleceklerini beyan etsinler çünkü bazen organizede sorun oluyor az kişi de olsak orda olalım takımımızı yanlız bırakmayalım varsın maçı seyredemeyelim olsun onların sesleri bize yeter
Az kişi de olsak ne demek 5000 kişi olalım orada isim listesine de gerek yok bağıralım sesimizi duysunlar yanlarında olduğumuzu bilsinler oynasınlar kazansınlar biz dışarıda sesimizi ruhumuzu onlar sahada runlarına versinler gönüllerimiz birleşsin osasuna anlasın trabzon un gücünü ispanyollar duysun Trabzonumun sessiz çığlığını tribünde olmasakta stadda olalım HERKESİ TRABZONUN SESİNE ÇAĞIRIYORUM RUH BİRLİĞİ KALP BİRLİĞİ GÖNÜL BİRLİĞİ = GALİBİYET

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:20
Az kişi de olsak ne demek 5000 kişi olalım orada isim listesine de gerek yok bağıralım sesimizi duysunlar yanlarında olduğumuzu bilsinler oynasınlar kazansınlar biz dışarıda sesimizi ruhumuzu onlar sahada runlarına versinler gönüllerimiz birleşsin osasuna anlasın trabzon un gücünü ispanyollar duysun Trabzonumun sessiz çığlığını tribünde olmasakta stadda olalım HERKESİ TRABZONUN SESİNE ÇAĞIRIYORUM RUH BİRLİĞİ KALP BİRLİĞİ GÖNÜL BİRLİĞİ = GALİBİYETArkadaslar söyle bir pankart hazırlasak BİZ OLMASAK BİLE RUHLARIMIZ SİZİNLE...Nasıl olur?

sweetrose
12.09.2006, 15:52
Okulun damından iii olur aslında:)

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 15:53
Okulun damından iii olur aslında:)Okul damı agaç üstü kısacası her yer olur yeter ki orda olalım lütfen biraz daha duyarlı olalım arkadaslar trabzonda ki bmn üyeleri hepimiz 5-10 kişi getirsek yeteriz az olalım öz olalım maçı seyretmeye gerek yok sonra seyrederiz yeter ki destek olalım hadi arkadaslar

eys_61
12.09.2006, 16:56
hala bir iyi gelişme yok mu? UEFA dan

BÜYÜK_TRABZON
12.09.2006, 17:15
Arkadaslar hadi perşembe günü orda olalım hadi arkadaslar

#10 Fietra
12.09.2006, 19:26
Hayırlı olsun.Eğer maç seyircisiz olursa 2 tane dev ekran kurma projesi var yönetimin.Volkan C. ilk başta Meydan parkı düşünmüş ama yönetim Yavuz Selim Sahasını istemiş.Kaynak ise Köksal Güney.

TSelif
12.09.2006, 19:31
İki dev ekranın biri meydana biri Yavuz selim sahasına olabilir ki sanırım böyle olucak..yani tahminim.

#10 Fietra
12.09.2006, 19:47
İki dev ekranın biri meydana biri Yavuz selim sahasına olabilir ki sanırım böyle olucak..yani tahminim.

Hayır toprak sahanın 2 kalesine 2 dev ekran.

TSelif
12.09.2006, 20:03
Hayır toprak sahanın 2 kalesine 2 dev ekran.

Ohooo bu daha da süper olur ...Ama ben meydan için de duymuştum böyle bir organizasyon .Onun için demiştim .:)

Nytre
12.09.2006, 20:17
Trabzonspor'a dev ekran desteği

A.A.

Trabzonspor-Osasuna UEFA Kupası 1. Tur ilk maçının seyircisiz oynanması durumunda, Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na 2 dev ekran kurulacak.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un Trabzon için çok önemli olduğunu belirterek, "Her zaman takımımızın yanındayız ve destek vermeye devam edeceğiz. Trabzonspor-Osasuna maçının seyircisiz oynanması halinde, maçın oynanacağı Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na iki dev ekran kuracağız. Tüm taraftarları takımımızı desteklemeye davet ediyorum. Maç günü hep birlikte Yavuz Selim Sahası'nda olmalıyız." diye konuştu.

UEFA Kupası 2. ön eleme turundaki Apoel maçında tribün olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası alan bordo-mavili kulüp, UEFA Tahkim Kurulu'na itirazda bulunmuştu. UEFA Tahkim Kurulu, yarın toplanarak konuyla ilgili karar verecek.

oguzkoc
12.09.2006, 20:24
volkan başkan gene kıyak geçti bize... seçimler yaklaşıyo uşaklar söliyim :) ;)

Emiroğlu
12.09.2006, 20:34
Helal ve teşekkürler...Yapılması gereken bi olaydı...

sulo61gun
12.09.2006, 20:37
iyi bi haber var tahkim kurulu trabzona verilen ceza ile ilgili yarın 12.00 civarı açıklama yapacak. ama bugün kulube gelen yazıda 50 bin ve üzeri isviçre frangı bir cezayı kabul edermisiniz diye fax gelmiş.umarım yarın ceza kaldırılır da maça gidebiliriz.eğer kaldılılmazsa iki dev ekran kurulacakmış yavuz selime.

kaynak :ttv halil şanlı

oguzkoc
12.09.2006, 20:40
iyi bi haber var tahkim kurulu trabzona verilen ceza ile ilgili yarın 12.00 civarı açıklama yapacak. ama bugün kulube gelen yazıda 50 bin ve üzeri isviçre frangı bir cezayı kabul edermisiniz diye fax gelmiş.umarım yarın ceza kaldırılır da maça gidebiliriz.eğer kaldılılmazsa iki dev ekran kurulacakmış yavuz selime.

kaynak :ttv halil şanlı

yani 50 bin frang verilince ceza kaldırıp maça gidebilecekmiyiz? bumudur yani?

sulo61gun
12.09.2006, 20:44
valla kulübe böyle bir fax gelmiş.50 bin veya daha fazla bi para ödeyebilirmisiniz diye. Bakalım yarın ne karar çıkacak.

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 20:57
Bana -paranoyak bir biçimde- cezayı kaldırmasalar Yavuz Selim'de oluşacak sinerji ile bu işi kotarırız, Osasuna'yı da eleriz gibi geliyor valla. Sanki seyircisiz oynansın, Yavuz Selim'den sesimizi duyuralım, bir imkansızı başaralım istiyorum :)

Remzi
12.09.2006, 20:58
valla kulübe böyle bir fax gelmiş.50 bin veya daha fazla bi para ödeyebilirmisiniz diye. Bakalım yarın ne karar çıkacak.

pazarlık mı yapıyolar yani:)paraya ihtiyaçları var demekki ondan ceza vermişler.

frango
12.09.2006, 21:09
volkan abi 2 ekranında yavuz selime kurulacağını soledı bu super olur seni seviyoruz volkan abi

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 21:29
kalpler sizinle olacak

KuĞu
12.09.2006, 21:53
ekran olmadan ne izleyip neye göre tezahurat yapacak ekrana gerek yok diyen arkadaş hakem ıslıklamayacakmısın rakip çıkarken konsntre bozmayacakmısın gol olunca nası anlayacaksın, tuaf düşünceler

Nytre
12.09.2006, 22:05
o saha kaç kişi alırsa o kadar kişi olur orada benden demesi.. umarım uefa bir sınırlama ya da yasak getirmez.

Halit Aydın
12.09.2006, 22:07
Bence maç öncesinde eskiden Liverpool macı öncesi oldugu gibi rakip takım futbolcularının kaldıgı otel önünde sabaha kadar Davul,Zurna vs.. çalamaz mıyız sırf takım konsantrasyonunu bozmak ve onları uyutmayıp yorgun düşürmek pahasına... Liverpool zaferinde işe yaramıstı ne dersiniz:?

Nytre
12.09.2006, 22:10
yarını bekliyoruz....

maç eğer seyircili oynanırsa çok iyi olur.

empty61
12.09.2006, 22:12
Ben de orda olacam..

Emre B.
12.09.2006, 22:59
Ceza kalksa bile dev ekran kurulsun.Dışarda kalanlarda Yavuz Selime gider.

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 23:51
bando ekibi dursun otellrinin önünde hoşgeldin partisi ypyrz ayağına uyutmamak lazm

Hüseyin Çümen
13.09.2006, 00:00
verelim Allah rızası için şu uefaya bi kaç kuruşta sussunlar yazıktır :D

h@msi61
13.09.2006, 00:05
parası neyse verelim, kaldırsınlar cezamızı çingenler...

Cafer KILIÇSOY
13.09.2006, 00:08
Evet arkadaslar mujdemi sizlerden isterim.Sayın Volkan Canaliogluna mailimi attım ve dakikasında cevabını bana ulaştırdı.İşte o maili sizlerle paylaşıyorum.

sevgili Yunus emre.konu benim dikkatimda meydana ve yavuz selim sahasına dev ekran koymak için çalışıyoruz.yasal engel olmazsa tamam olur.teşekkürler.herşey Trabzon-Trabzonspor ve insanımızın yararına olacaktır.selam ve sevgilerimle.

M.Volkan canalioğlu
Trabzon Belediye Başkanı
yunus emre saglam <holigan6161@hotmail.com> wrote:
Sn. Belediye Başkanımız;
Öncelikle Trabzon kenti için yapmış oldugunuz calışmaları kutlar ve devamını
ümit ederiz.Biz Trabzonspor taraftarlarınında sizden istemekte oldugu bir
arzu vardır.Lütfen bu taraftarın sesine kulak verin Osasuna macının
seyircisiz oynanacak olması durumunda stadın dışına bir dev ekran
kurdurun.Bizlerde takımımıza burdan destek verelim ve tüm Dünya'ya Türk
olmanın ayrıcalıgını gösterelim.Bu konuda tüm trabzonspor taraftarları gibi
siz degerli Başkanımızdan iyi haberlerinizi bende can kulagı ile dinlemek
için beklemedeyim...

LÜTFEN SAYIN BAŞKANIMIZ SİZLER BİZLERİ UNUTMAYIN , BİZLERDE SİZLERİ
UNUTMAYALIM.Saygı ve sevgilerimi sunarım....
ÖNERENİN VE YAPACAK OLANLARIN ELLERİNE SAĞLIK. BLD BAŞKANIMIZA EN DERİN SAYGILARIMLA

poetricus
13.09.2006, 00:10
Akşam KUZEY TV'de Faruk Kanca vardı. -Böylece Faruk Kanca'nın gereçkten var olduğunu da görerek öğrenmiş olduk-Sonra Köksal Güney ile telefon bağlantısı yapıldı. Yönetim olarak Çarşamba günü öğlen saatlerinde çıkacak kararı bekleyeceklerini. Eğer seyircisiz oynama cezası kalkarsa yönetim olarak seferberlik ilan edip biletleri yetiştireceklerini ama ceza kalkmazsa da iki adet dev ekranı Yavuz Selim sahasına yerleştirme planları olduğunu, iki aftadır bu fikir özerinde odaklandıklarını söyledi. Ayrıca belediyeden yardım istediklerini, ancak belediyenin böyle bir organizasyonu Meydan parkı için düşündüğünü, kendilerininse takıma daha yakından daha pozitif etki yapması açısından Yavuz Selim'i tercih ettiklerini söyledi.

Bu bilgiler doğru mudur ya da ne kadarı doğrudur? Onu zaman gösterecek.Benim şahsi görüşüm böyle bir organizasyonun gerekliliği ve stada ne kadar yakın olursa takıma o kadar müspet etki edeceği. En azından takım otobüsü stada gelirken futbolcuların bizleri orada görmelerinin bile onlara moral motivasyon aşılayacağı kanaatindeyim.

En büyük temennim cezanın para cezasına çevrilmesi. Şayet olmazsa Yavuz Selim'de düzenlenecek ve en az 5000-10000 kişinin katılacağı bir organizasyon. En büyük korkum da yönetimin dengeler bozulur korkusuyla bir adet 37 ekran siyah beyaz TV ile olayı geçiştirmesi.

Otelin önünde davul çalıp rakip takımı uyutmamak gibi haraketlerin tarihi misyon vizyonumuzun bir parçası olan medenilik ve misafirperverliğimize pek uygun olmadığını düşünüyorum. Ayrıca böyle bir eylem yüzünden de ceza alabiliriz. FİFA ya da UEFA kuralları ne der bilmiyorum ama görgü ve ahlak kuralları bu tür davranışları pek hoş karşılamaz.

Allah nasip ederse ben orada olacağım ve imkânı olan herkesin de gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Trabzonspor'umuz için hayırlısı olur inşallah!

Talat YAVUZ
13.09.2006, 01:02
bu organızasyonun tüm yerel kanallara bildirilmesi gerekli ki tüm halkmıızn maça gelmesi sağlansın..o zaman çok başarılı olur..

eren_61
13.09.2006, 01:35
eğer seyircisiz oynanırsa takımımızı yanlız bırakmamamız gerekir arkadaşlar.imkanı olanlar mutlaka orada bulunsun

Lapina
13.09.2006, 08:42
Boyle bi sey yapilirsa takim icin cok iyi olur.Besiktas maci ile olu topragini attik uzerimizden.Bu organizasyonlada topcularimiz her zaman yanlarinda oldugumuzu hissederseler iyice bi cakir keyif top oynarlar..

Mert67
13.09.2006, 09:05
oley be ben orda olamasamda yinede sizin adınıza sevindim.

Burçak
13.09.2006, 09:48
bugün saat 13 te karar açıklanacak. hayırlısı neyse o olsun diyelim.

TSelif
13.09.2006, 10:39
Herkes Yavuz Selim'e....Alem taraftar görsün
Seni çoook seviyoruz be EFSANEM

Murat'
13.09.2006, 11:09
yaaa uefa ŞU CEZAYI KALDIRSADA maçı güzel güzel stadtan seyretsek ....bu benim trabzondaki son maçım kısmetse cuma günü ankaraya gidiyorum artık 5 sene oradayımm...

eren_61
13.09.2006, 14:04
arkadaşlar artık takımımızı buradan destekliceksiniz.gitem imkanı olanlar yanlız bırakmasın

saglam
13.09.2006, 14:07
Uefa tarafından yapılan açıklamada, maçın Trabzon'da ve taraftarsız oynanacağı kesinleştiğine göre, bu organizasyonun önemi daha da arttı.

worldmaster
13.09.2006, 14:16
Hadi Trabzons taraftarı göster gücünü takımını yalnız bırakma!!!

http://fayameg.sitemynet.com/mynet_resimlerim/haydi_yavuz_selime.jpg

oguzkoc
13.09.2006, 14:20
worldmaster kardeş, güzel olmuş ama bunu senmi yaptın? sen yazdıysan kadroyu tekrarda doğru yaz ve belediyeye gönder hemen basıp şehre assınlar, halka duyursunlar, duymadık bilmiyoduk demesinler :)

worldmaster
13.09.2006, 14:25
Evet ben yaptım.Traftarı heyecenlandırma ve organizasyonu oluşturabilmek adına.Aslında Lig tv ye yaptığıöız protestonun meyvesini aldıktan sonra bunu BMN nin giriş sayfasına adminler yerleştirebilirse çok güzel olur.Maksat taraftar gaza gelsin de takımı yalnız komasın...

Çebi
13.09.2006, 14:31
Osasuna maçı organizasyonumuz

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/osasunaorg.jpg

Cezası nedeniyle UEFA Kupası 1.Tur ilk maçında Osasuna karşısına seyircisinden yoksun çıkacak takımımızı yalnız bırakmayacağız.

Yapılacak organizasyonla Trabzon Belediye başkanı Volkan Canalioğlu Avni Aker stadyumunun hemen yanında bulunan Yavuz Selim sahasına 2 dev ekran yerleştirecek. Bizler de bu alanda toplanarak tezahüratlarımızı, heyecanımızı oyuncularımıza duyurmaya, her zaman yanlarında olduğumuzu onlara göstermeye çalışacağız.

Maç için saat 18:45'te her zamanki buluşma yerimiz olan Trabzon Lisesi önünde toplanarak Yavuz Selim sahasına hareket edeceğiz. Organizasyona gelirken forma, bayrak, atkı gibi aksesuarlarımızı ihmal etmemenizi rica ediyor, tüm taraftarlarımızı bu önemli organizasyona katılmaya çağrıyoruz.

kalearkasi.net|ÇILGINLAR

sismolog61
13.09.2006, 14:32
yavuzselimde olacağız ayrıca belediye başkanımızda dev ekran sözü verdi yavuzselime dev ekran kurulacak arkadaşlar

sweetrose
13.09.2006, 15:20
Maç yarın... belediye ve kulüp hala irtibata bile geçmemiş...

jefferson61sefa
13.09.2006, 15:27
aslında ribünlein arkasına 4 dev ekran yada 2 de yeter bide ufak tv ler kurdnmu arkalara varya şöle bi 10 bin kişi gelse stadın çevresşne nasıl duyulur kapıları da açık tutsalar ses iyice girse içeri süper olur zaten kale arkasından sesler sanki yanında gibi stadın içinde duyuluyo ts clup ın orya bir dev ekran kurdun mu süper oldu işte

yağız61
13.09.2006, 15:53
arkadaşlar çok iyi ya.inanın biz böyle inanırsak şampiyonluğu bizden kimse alamaz.aynı kenetlenmeyi şampiyonluk içinde yapmalıyız.

empty61
13.09.2006, 15:54
Bu sabah toplanan ve Kulübümüzün APOEL FC maçında aldığı cezayla ilgili yaptığımız itirazı görüşen UEFA Tahkim Kurulu, UEFA Kontrol ve Disiplin Komitesi’nin verdiği kararı aynen onaylayarak kulübümüzün yaptığı itirazı reddetti.

Bu göre yarın akşam oynanacak olan Osasuna maçı seyircisiz oynanacaktır.

13.09.2006 14:13:00

BÜYÜK_TRABZON
13.09.2006, 16:22
Hadi arkadas bmn trabzon tam kadro ile orda olalım

Nytre
13.09.2006, 16:25
o zaman yavuz selimde buluşuyoruz desenize..

Badaloğlu
13.09.2006, 16:40
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2101_VolkanCanalioglu001.jpg
Trabzonspor yalnız kalmaycak

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor - Osasuna maçının seyircisiz oynanması durumunda, maçın yapılacağı Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na 2 dev ekran kuracaklarını söyledi.
Volkan Canalioğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un Trabzon için çok önemli olduğunu belirterek, "Her zaman takımımızın yanındayız ve destekçisi olacağız" dedi. Bordo-mavili takıma destek vermeyi sürdüreceklerini ifade eden Canalioğlu, şunları söyledi: "Trabzonspor - Osasuna maçının seyircisiz oynanması halinde, maçın oynanacağı Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yanında bulunan Yavuz Selim Sahası'na iki dev ekran kuracağız. Tüm taraftarları takımımızı desteklemeye davet ediyorum. Maç günü hep birlikte Yavuz Selim Sahası'nda olmalıyız." UEFA Kupası 2. ön eleme turundaki APOEL maçında tribün olayları nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası alan bordo-mavili kulüp, UEFA Tahkim Kurulu'na itirazda bulunmuştu. UEFA Tahkim Kurulu'nun, yarın toplanarak konuyla ilgili karar vereceği bildirildi.

12.09.2006

Bülent Bayraktar
13.09.2006, 16:58
çok iyi bir düşünce bu belediyeyi tebrik ediyorum

Enes Berfin
13.09.2006, 16:58
Harika

hade arkadaslar dogru yavuz selime.

Külünkoğlu
13.09.2006, 17:04
Trabzonda bir ilk gerçekleşecek ben olsam bu organizasyonu kaçırmazdım.

Trabzondaki arkadaşlar azami katılım gösterelim.

Küçükalioğlu
13.09.2006, 17:34
Gerçekten çok güzel olur maçda istediğimiz gibi giderse orası panayır alanına döner valla. Orada olmak isterdim doğrusu. Maçı alırsak varya dünyanın en uzun horon ekibi kurulur orda :D
yanlız beldiyenin bir görevi daha kalıyor bugün ve yarın gün boyunca anons yapılmalı şehir halkına.

Burçak
13.09.2006, 17:41
yavuz selimde olacağız. herkes arkadaşını alsın getirsin

trapezus61
13.09.2006, 17:41
Şu anda Trabzonda olduğum için çok mutluyum. Yarın AKŞAM kesinlikle Yavuz Selimde yerimi almış olacağım... Beşiktaş maçından sonra Meydanı yakmıştık. Şimdi sıra Yavuz Selim de . Az kaldı G.Saray... Sıra sana da geliyor...
Oh be iyi ki bu günlerde Trabzondayım. Herşey çok keyifli.

TSelif
13.09.2006, 17:42
Trabzonda bir ilk gerçekleşecek ben olsam bu organizasyonu kaçırmazdım.

Trabzondaki arkadaşlar azami katılım gösterelim.

Hiç merak etmeyin katılımın kralını görecek Türkiye ve Dünyaaaaaa;)
Alem taraftar görsün ..Haydi herkes Yavuz Selim'e:)

Küçükalioğlu
13.09.2006, 17:46
Burada bir kardeşimiz vardı yanlış hatırlamıyorsam zinos_zon belediye ile irtibata geçebiliyordu direk Volkan beyle bu gün boyu anons işi çok önemli belediyeden ve yerel tv kanallarından. Elbetteki zaten duyulur diyeceksiniz ama anonsların insanlara katacağı heyecan çok farklı olur.

Kobalas61
13.09.2006, 17:46
haydi arkadaşlar gösterin trabzon um büyüklüğünü

trapezus61
13.09.2006, 17:48
Arkadaşlar tam saatinde orada olacağım...

Nytre
13.09.2006, 18:10
o sahaya sığmayız gibime geliyor..

Nebiye
13.09.2006, 18:11
Tabii ki orda olacağız.İnşaallah ezilmeyiz.
Bu ara Volkan bey kocaman kocaman teşekkürleri haketti.Helal olsun.
Sadece anlayamadığım bi nokta var,ts'nin ve yönetimin adı bilem geçmiyoo büyük ekran seyretme işindee; hani resmi sitede yazıyoyaa Trabzon Belediyesi tarafından diye :confused:

Nytre
13.09.2006, 18:12
haydi yavuz selime sloganlarından sonra maç sanki yavuz selimdeymiş gibi oldu :)

zedboysts
13.09.2006, 18:34
Arkadaşlar bizim stad zaten fazla yksek değil şöyle stadın trafını çevirsek bi bağırsa stada sesler hayli hayli gider. Zaten maçta iken bizim taraftarlar sus pus ses olmadığı zaman dikkatimi çekiyo arabaların sesleri çok net geliyo. Demekki biz bi bağırsak trabzonu bırak karadeniz inler. Hayden Avni Aker'e

Berk Akçay
13.09.2006, 18:36
Trabzonspor Bulvarı’na sinevizyon kurulacak
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/130906taraftar.jpgTakımımızın yarın Osasuna ile oynayacağı UEFA Kupası ilk tur ilk müsabakası için Trabzonspor Bulvarı’na Trabzon Belediyesi tarafından iki adet dev ekran kurulacak. Ekibimizin aldığı seyircisiz oynama cezası nedeniyle taraftarlarımızın müsabakayı izlemelerini sağlayacak olan organizasyon gereğince söz konusu bulvar belirlenen saatlerde trafiğe kapanacak.

KuĞu
13.09.2006, 18:40
arkadaşlar size bir son dakika haberi vereyim

2 adet perde geldi, istenildiği şekilde planlama yapıldı ve gerçekten çok güzel olacaktı ANCAK

gençlik il spoe müdürlüğünün tam olarak öğrenemediğim bazı sebepleri ileri sürerek yavuz selim sahasını kullanıma vermeyeceğini söyledi.

bu sebepler içinde yasal olmadığı yolunda bir ihtimal de olabilir emin değilim ama şu dakikalara kadar bu konu çözülmeye çalışılıyordu belediye tarafından.

yavuz selim olmazsa çevrede uygun bir yere yerleştirilecek perdeler bu organizasyon yapılacak ama hayal ettiğimiz gibi yavuz selim olmayacak gibi görünüyor

bu haber istediğimiz bir haber olmasa da moralleri bozmaya gerek yok son ana kadar ne olur bilinmez nereye kurarlarsa kursunlar orada olacağız ve desteğimizi şölene çevireceğiz

61viya
Teşekkürler Volkan Canalioğlu...Benim belediye başkanım değilsin ama kendi belediye başkanımdan çok daha fazla tnıyor ve seviyorum seni :D

Bu fikirde konuyu açan Nytre de olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler....

Çok güsel olacak...Çok.....Öyle çok bağırın ki sesimiz inletsin orayı canlar....:)

TSelif
Tabii ki orda olacağız.İnşaallah ezilmeyiz.
Bu ara Volkan bey kocaman kocaman teşekkürleri haketti.Helal olsun.
Sadece anlayamadığım bi nokta var,ts'nin ve yönetimin adı bilem geçmiyoo büyük ekran seyretme işindee; hani resmi sitede yazıyoyaa Trabzon Belediyesi tarafından diye :confused:

Yine dengeleri bozulur diyemi şey ettiler acep :D ..Neyse valla dev ekranlarımız koyulsunda kim koyarsa koysun ...Biz işimize bakalım.;)

kotan61
13.09.2006, 18:45
yapılacak arkadaslar kesin yapılacak cünkü belediye baskanımız volkan canalioglunun acıklamalarını okudum ben bugun.yavuz selime ve trabzonspor bulvarında yani yol tarafındaki kale arkasına olmak üzre 2 adet dev ekran koyacaklar heralde perdeye yansıtacaklar...yarın aksam oradayız...hep birlikte

kotan61
13.09.2006, 18:46
ARKADASLAR BİRDE
Ya ArkadaŞlar Asil Sİzden Bİ Konuda Bİrlİk Olmamizi İsteyecegİm BÖle Bİ Konu BaŞliĞi AÇip YÖnetİmİ De Harekete Gecİerİlİm.
Benİm Tavsİyem Bİr Trabzonspor Tv Nİn Kurulmasi. Bugun Fb Ve Bjk Nin Kendİ Tv Sİ Var...ama Bjk Nin Yaptigi Yayin Cok Dandİk Yanİ İyİ Programlar Yapamiyorlar.ama Fb Bu İŞİ İyİ Yapioyr..
Dİyorukİ Trabzonspor Tv Adi Aldinda Bİ BasŞlik Acalim Ve Bu Konuda YÖnetİmİ Harekete Gecİrelİm Ve Trabzonsporumuzu 24 Saat İzleyebİlcegİmİz Bİ Kanalimiz Olsun.son Dakİka Haberlerİnİ Ve Herseyİ Ordan İzleyelİm.ve Cok GÜzelde Programlar Yaparlar Taraftarlar İle.ve De Trabzonsporun Sesİnİ TÜm DÜnyaya Daha Kolay Duyururuz.bunun Bİ Örnegİde Realmadrİd Tv Var.arkadaslar Bu Konu Üzerİnde Yogunlassak Dİyorum...bİlmem YanliŞmi DÜŞÜnÜyorum. Trabzona Trabzonspor Tv Yakisir.
NE DUSUNURSUNUZ BU KONUDA

selcuk
13.09.2006, 18:54
saaten yönetimi tv iyi yapiyor biraz sabir edelim yani

zedboysts
13.09.2006, 18:56
Ne olursa olsun benim stadın önünde bağırmama kimse engel olamaz. Ben perşembe günü ordayım ses tellerimi trabzonspor için feda ettim ve ve susmamak için and içtim gerek tepkimi görebilmeleri gerkte trabzonspora desteğim için 90 dakka hiç durmadan orda bağıracam

Emiroğlu
13.09.2006, 19:25

2 adet perde geldi, istenildiği şekilde planlama yapıldı ve gerçekten çok güzel olacaktı ANCAK

gençlik il spoe müdürlüğünün tam olarak öğrenemediğim bazı sebepleri ileri sürerek yavuz selim sahasını kullanıma vermeyeceğini söyledi.

bu sebepler içinde yasal olmadığı yolunda bir ihtimal de olabilir emin değilim ama şu dakikalara kadar bu konu çözülmeye çalışılıyordu belediye tarafından.

yavuz selim olmazsa çevrede uygun bir yere yerleştirilecek perdeler bu organizasyon yapılacak ama hayal ettiğimiz gibi yavuz selim olmayacak gibi görünüyor

bu haber istediğimiz bir haber olmasa da moralleri bozmaya gerek yok son ana kadar ne olur bilinmez nereye kurarlarsa kursunlar orada olacağız ve desteğimizi şölene çevireceğiz

Olaya bak şimdi yaaa...NEdir gerekçeleri çok ama çook merak ediyorum:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

KuĞu
13.09.2006, 19:27
KuGu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=457704#post457704)

saglam
13.09.2006, 19:28
Ben bu etkinliğin stada yakın bir yerde olmasından tarafım.
Gerçi işin en güzel yanı MEŞALE serbest!!
Şov bekliyoruz...

Barış
13.09.2006, 19:38
trabzonspor bulvarı yıkılacak yarın,belediye güzel iş yaptı :)

TSelif
13.09.2006, 19:39
Niyemiş yavvv...İki gıdım sevinç yaşayamayacakmıyız bir alla alla yaaa:mad:

Uğurtan
13.09.2006, 20:46
Perşembe günü oradayım Yavuz Selim Sahasını açmayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerif Özgür'e de selamlarımı iletirim!!!

t.s.a.l.61
13.09.2006, 21:01
biz arkadaşlarla yarın ordayız trabzonsporuma destek için

tacon
13.09.2006, 21:18
yarın trabzonda olmak vardı yaaaa. içim gidiyor beaaaa. trabzonda olan arkadaşlar kalbimiz sizinle ve trabzonsporumuzla.bizim içinde inletin orayı. osasuna takımını stadda taraftar varmış gibi tiribünlere baktırın. keşke maç taraftarlı olsaydı dedirtin :)

geronimo_61
13.09.2006, 21:33
şerif bey heralde denizbank ve lig tv olaylarının farkında değil....

hele bu maçta arkadaşlar pek de sabırlı davranmazlar gibime geliyo..

al sana medyaya malzeme....

chota
13.09.2006, 21:35
Adama bak uya fifa zannediyor kendini.Uefa bişe demedikten sonra kimse karışamaz...

Hüseyin Çümen
13.09.2006, 21:49
dev ekranlar trabzonspor bulvarına kurulacakmış orası da trafiğe kapanacakmış die bi haber okudum orası tam olarak stadın neresinde
galiba yavuz sultan selim yaş oldu

DKaraduman
13.09.2006, 22:56
dev ekranlar trabzonspor bulvarına kurulacakmış orası da trafiğe kapanacakmış die bi haber okudum orası tam olarak stadın neresinde
galiba yavuz sultan selim yaş oldu

resmi sitede de öyle yazıyo ben Trabzonspor bulvarını SSK nın orası die biliorum??

Çetin
13.09.2006, 23:07
arkadaşlar bordo mavi net olarak nerde buluaşcağız? eğer belli bir yer varsa bende tanışmak ve takımımıza destek vermek istiyorum.

Lapina
13.09.2006, 23:17
Senin Gucun Karanligi Yirtacak..
Diyelim biz.. Insallah iyi bi organizasyon olur.

erol-61
13.09.2006, 23:20
trabzonspor bulvarı stadın önünden geçen cadde boydan boya TRABZONSPOR bulvarı orası perdeler yine stadın önüne kurulacaktır arkadaşlar yoksa ha meydana kurmuş ha oraya farkı olmaz

vyno
13.09.2006, 23:22
Trabzonspor bulvarı stadyumun üst tarafında bulunan yolun olduğu kısım okulla stad arasındaki yolun olduğu yer oraya kurulacak ekranlar hem ordan ses rahatlıkla stadyuma ulaşır aslında meşaleler yakılmalı o havayı dışardanda olsa stada yansıtmamız lazım.

erol-61
13.09.2006, 23:27
görünen cadde TRABZONSPOR caddesi

vyno
13.09.2006, 23:32
Resimdede görüldüğü gibi arkadaşlar en uygun yer o cadde kale arkaları alçak olduğu için stadyuma daha fazla sesimizi duyururuz hatta yakılan meşaleler bile görünür yavuzselimde olsaydı çok daha kötü olacaktı devasa tirbunden sesimiz içeri asla ulaşmazdı.

oguzkoc
13.09.2006, 23:39
haydi ozaman başlayalım.

bordoooooooooooooo

Terzioğlu
13.09.2006, 23:45
haydi ozaman başlayalım.

bordoooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

en büyükkkkk..........TRABZONSPOR;)

arkadaslar ben almanyadan katildigim icin orda olamayacagim ama televizyondan tabiiki takip edecegim doldurun orayi sizleri duymak isterim;)

Hüseyin Çümen
14.09.2006, 00:10
abiii süpermiş ben trabzonda olmadıım için bilmiodum çok ii yer orası tahminimce 20 bin kişi olur inşallah futbolculara bence içerde olmaktan daha pozitif bi etki oluşturucak biraz erken gidin de ossasuna görsün desinki vay bee ne tarafar
çekirdekçiler geirse orayı çıt çıt sesleriyle inletirler cıt çıt ossasuna noldunu şaşıracak :D

Harun-61
14.09.2006, 00:11
Takımımızın yarın Osasuna ile oynayacağı UEFA Kupası ilk tur ilk müsabakası için Trabzonspor Bulvarı’na Trabzon Belediyesi tarafından iki adet dev ekran kurulacak. Ekibimizin aldığı seyircisiz oynama cezası nedeniyle taraftarlarımızın müsabakayı izlemelerini sağlayacak olan organizasyon gereğince söz konusu bulvar belirlenen saatlerde trafiğe kapanacak.

Harun-61
14.09.2006, 00:11
Takımımızın yarın Osasuna ile oynayacağı UEFA Kupası ilk tur ilk müsabakası için Trabzonspor Bulvarı’na Trabzon Belediyesi tarafından iki adet dev ekran kurulacak. Ekibimizin aldığı seyircisiz oynama cezası nedeniyle taraftarlarımızın müsabakayı izlemelerini sağlayacak olan organizasyon gereğince söz konusu bulvar belirlenen saatlerde trafiğe kapanacak.

erol-61
14.09.2006, 00:21
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

en büyükkkkk..........TRABZONSPOR;)

arkadaslar ben almanyadan katildigim icin orda olamayacagim ama televizyondan tabiiki takip edecegim doldurun orayi sizleri duymak isterim;)

ŞAMPİYOOOONNNNNN

Hüseyin Çümen
14.09.2006, 00:48
bu başlık artık kapanabilir maç trabzonspor bulvarında izlenecek yavuz a izin çıkmadı

Emir BAYRAK
14.09.2006, 02:04
Neden Istanbulda buna benzer bır sey yapıpta bır yerde toplanmıyoruz?

Faik Yılmaz
14.09.2006, 08:33
arkadaşlar BMN üyeleri olarak nasıl buluşacaz benim aklıma şöle bi fikir geldi havaalanlarında oluyo ya adını soyadını yazıyor.......

bende bir kağıda.....

blackseastorm
WWW.BORDOMAVİ.NET yazıp gezecem
bütün BMN

Faik Yılmaz
14.09.2006, 10:23
UŞAKLAR KİM GELECEK bmn DEN
deyunda buluşalım......

Naim
14.09.2006, 10:36
http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/osasunaorg.jpg

Bu bölge buluşmanız için uygun olur
hemde Çılgınlarla beraber olur daha fazla arkadaşla tanışırsınız

SiNo
14.09.2006, 10:46
arkadaşlar oraya gelirsem akşama köye dönemem onun için hepinizin boğazına kuvvet

Burçak
14.09.2006, 10:50
ben gelecem . BMN polarım üzerimde olacak. :)

ekrembulut
14.09.2006, 10:54
bence trabzonspor bulvarı çok daha güzel olur.daha çok sess gider stadın içine.

Külünkoğlu
14.09.2006, 11:27
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/reklam/tsmac.jpg

degok
14.09.2006, 11:46
Haber Tarihi : 2006-09-14
MAÇA ÖZEL SİNEVİZYON
Takımımızın yarın Osasuna ile oynayacağı UEFA Kupası ilk tur ilk müsabakası için Trabzonspor bulvarına Trabzon Belediyesi tarafından iki adet dev ekran kurulacak. Ekibimizin aldığı seyircisiz oynama cezası nedeniyle taraftarlarımızın müsabakayı izlemelerini sağlayacak olan organizasyon gereğince söz konusu bulvar belirlenen saatlerde trafiğe kapatılacak.

Karadeniz gazetesinin haberi

ts_fan
14.09.2006, 11:55
Trabzon'daki arkadaşlar eşinizi, dostunuzu, abinizi, kardeşinizi, babanızı, ... alın ve organizasyon stada yakın nerde olacaksa sizlerde orda olun.Bu çok önemli bir organizasyon, sonuçta takımın dışardan, uzaklardan gelebilecek ufacık bir desteğe bile ihtiyacı var.Lütfen orada olun!!!

eren_61
14.09.2006, 11:57
arkadaşlar hadi yanlız bırakmayın takımımızı

ts_fan
14.09.2006, 11:59
Trabzon'daki arkadaşlar eşinizi, dostunuzu, abinizi, kardeşinizi, babanızı, ... alın ve organizasyon stada yakın nerde olacaksa sizlerde orda olun.Bu çok önemli bir organizasyon, sonuçta takımın dışardan, uzaklardan gelebilecek ufacık bir desteğe bile ihtiyacı var.Lütfen orada olun!!!

Ali Özcan
14.09.2006, 12:05
Arkadaşlar sanırım orada çok büyük bir kalabalık olacak ve medya da bunu izleyecek tabi.Hani ben hazır ortam bulmuşken maçtan önce ve maçın devre arasında ya da gol attıktan sonra şu LİG tv ye ince ince ya da kalın kalın mesaj verseniz de akılklarını başlarına devşirseler diyorum...

saglam
14.09.2006, 12:13
Buradan devam edelim;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4449&page=4

iki başlıkta aynı şeyi anlatıyor, başım döndü valla :)

saglam
14.09.2006, 12:14
Meşaleler hazır olsun, sağlam gidin ;)

Egemen
14.09.2006, 12:22
abi meşale olayına ben girmem de 2 arkadasımla orda olcam. 18 45te trabzon lisesinde. görşmek üzere... bordooooooooooooooooooooooo

saglam
14.09.2006, 12:24
maviiiiiiii,

niye girmiyorsun ne olacak yahu, stadın içine atmadıktan sonra??

Colakoglu
14.09.2006, 12:26
beyler bu trabzonspor bulvari,stadin önündeki yol degilmi ya ??

Egemen
14.09.2006, 12:31
maviiiiiiii,

niye girmiyorsun ne olacak yahu, stadın içine atmadıktan sonra??

yok abi boşver daha ödenmemiş 1221 ytl borcum var meşale yüzünden :D garişturma gerisini.

şampiyonnnnnnnnnnnn

Remzi
14.09.2006, 12:35
beyler bu trabzonspor bulvari,stadin önündeki yol degilmi ya ??

yol TRabzonspor caddesi olarak geçiyo bulvar ise yavuz selimin başında olan meydana deniyo bildiğim kadarıyla.

Egemen
14.09.2006, 12:41
trabzonspor bulvarı deiz tafaında deil arkadaslar. diğer kale arkasının arkasından gecen geniş yol. zaten deiz tarafındaki kalenin arkasında geniş bi yer yok die biliyorum.

sweetrose
14.09.2006, 12:41
meşale olayını ayarlayalım şimdiden... Organizasyonu iiiice irdeleyelim şimdiden..

ts_fan
14.09.2006, 12:43
Stadın arkasındaki yol Bulvar olarakta Cadde olarakta geçiyor.
Anlatılmak istenen yol tarafının tamamen kapanacak olması.Çok kalite olacak çoooook;)

ts_fan
14.09.2006, 12:44
Bu akşam havai fişek şekli olabilir:)Ama organizasyondan bağımsız olur muhtemelen;)

NGeN
14.09.2006, 12:46
haydi hayırlısı yüreğimiz, ruhumuz ve herşeyimizle sizler le futbolcularla beraber,gösterin tüm ülkeye trabzon aşkını.....
kusura bakmayın bedenimi getiremiyorum

laz_hayri_61
14.09.2006, 12:57
inşallah kazanırız da kıskananlar bir kere daha morarır

tiglat
14.09.2006, 13:06
Arkadaşlar sanırım orada çok büyük bir kalabalık olacak ve medya da bunu izleyecek tabi.Hani ben hazır ortam bulmuşken maçtan önce ve maçın devre arasında ya da gol attıktan sonra şu LİG tv ye ince ince ya da kalın kalın mesaj verseniz de akılklarını başlarına devşirseler diyorum...

evet arkadaşlar bu önemli kameralara karşı digiturk protestosunu es geçmemek gerekli

NGeN
14.09.2006, 13:07
inşallah.....
stadda olacak arkadaşlar-her ne kadar içinde olamasanızda-sizinle beraber olacağımızı bilin.....
bu arada bizim taraftalar birliğinden seçilmiş bir arkadaşımız vardı...onunla ortak bir karar alınmışmı organizayonlarla ilgili olarak...biliyosunuz taraftarımız tezahurahatta ağız birliği yapmıyor...bence bu konu başkan tarafından gündeme getirilmeli açığa kavuşturulmalı