PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gençlerbirliği 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu!

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Cafer Bulur
10.11.2013, 12:50
Katılmıyorum abi. Mustafa hoca oldukça değil, kadro değişmedikçe desek daha doğru. 1461'i son derece baskılı ve hücuma yönelik bir futbolla oynattı geçen sene. Seneye kafasındaki kadroyu kurup devam ederse ve böyle devam ederse hak verebilirim sana. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

1461 de kaybedecek cok seyi yoktu,Trabzonsporda arka arkaya 2 mac kaybettin mi koltugun sallanir bunun da bir etkisi olabilir.

Ben sahsen defansif futbola karsi degilim,defansif futbolu becerebilen takimlar zirvede tutunur ama ben defansif futbolu iyi oynadigimizi düsünmüyorum.

Buna örnek olarak da akhisar,besiktas,kasimpasa ve lazio maclarini gösterebilirim.

Ofansif gücü yüksek olmayan takimlar karsisinda onurunda harika performansiyla(Sikebahce maci) gol yemedik ama biraz disli bir takim ciktiginda yakayi ele verdik.

Defansif futbol oynuyorsan rakibin pas yollarini tikayacaksin,oynatmayacaksin pozisyon vermeyeceksin bizim takim adeta meydani rakibe teslim ediyor ve isini sadece sansa birakiyor böyle defansif futbol olmaz.

arsinli_akrep61
10.11.2013, 12:54
İlk yarıda iş biter inş.... ne zaman skor tahmini yazsam kötü sonuç oluyor.. inş maç bizim olacak :)

ozzy!
10.11.2013, 12:58
Ankara takımları ile oynadığımız maçları genelde kazanıyoruz. Kazanırız diyorum ben.

Mehmet Sarigül
10.11.2013, 12:58
Zeki Ayvaz'a ilk macinda basarilar diliyorum.
Yolun acik olsun, kardesim!...

Cafer Bulur
10.11.2013, 13:02

Vay ustam sen yasiyormuydun son zamanlarda seni göremedik forumda yoksa sende mi sike sürecinden sonra futbola küstün?

arsinli_akrep61
10.11.2013, 13:02

kardeşim yolu açık olsun inşallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmı ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardımcısı olsun

Cafer Bulur
10.11.2013, 13:06
kardeşim yolu açık olsun inşallah...

ama kaleye Fatihin geçmesi daha iyi olmazmı ama zekide bizim kalecimiz hepsinin ALLAH yardımcısı olsun

Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.

ilhan
10.11.2013, 13:08
Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.

Onunda garantisi yok ki. Adam alınıp alınmayacağı bile muamma. Mesela bizim hocanın elinde bir portföy var mıdır? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir şekilde oynatırız" mı diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldık diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarını bekleyeceğiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasında pansuman yaparsın. Ama bizim baştan aşağı kadroyu yenilememiz lazım. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir başarı olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrası daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takımı ileriye taşır. O yüzden bu sezon futbol anlamında karın tokluğuna gerek yok, puanları toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahım şahım top oynamamız imkansız.

Oğuzhan Fidan
10.11.2013, 13:15
saygı duyarak oynarsak kazanırız. adamları tiiye alıp oynarsak diğer maçlar gibi olur. sahada yürümezler inşallah. bu maç kesin kazanılması gereken bir maç. mutlak galibiyet bekliyorum inşallah yanılmam

Ogün YAZICI
10.11.2013, 13:19
Hoca " Yeni Transferler gelene kadar defansif oyun anlayisimizdan vazgecmeyecegiz" gibi birsey demisti.
Yani devre arasi sonrasinda futbol oynariz.

çok merak ediyorum devre arasında kimi alacağız ki ayağında top bile tutamayan takım futbol oynamaya başlayacak...

HOPA'LI TS'Lİ
10.11.2013, 13:31
Bu şahane havada, 3 puanı da al, günümüz şahane bitsin Trabzonspor'um.

Haydi Angara'daki gurbetçiler bizim için de bağırın.

Gadro yeterli.

Necmettin ALTUNTAŞ
10.11.2013, 13:31
çok merak ediyorum devre arasında kimi alacağız ki ayağında top bile tutamayan takım futbol oynamaya başlayacak...

Çok karamsar olmuşuz vesselam.

ilhan
10.11.2013, 13:36
Çok karamsar olmuşuz vesselam.

Abi pek haksız da sayılmaz hani. :)

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 13:43
Resmi sitede kadroya kimler alinmis yazmiyor bu ne bicim resmi sitedir yazik.

Spor x te fatihin sakat oldugu yaziyor bu durumda zeki oynar yedek kaleci de ibrahim demir olur herhalde.

Kadro belli alternatifimiz yok. Fatih'in sakat olduğunu düşünmüyorum...

İlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Yedekler: Fatih, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

Sakat: Onur, Yusuf

Cezalı: Mustafa

Statü'ye takılan yabancılar: Bamba, Alanzinho, Janko

bahadır2561
10.11.2013, 13:45
Bol gollu bir mac olacak gibi insallah kazaniriz

Cafer Bulur
10.11.2013, 13:46

İlk 11: Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut Demir, Kadir, Zokora, Colman, Olcan, Adrian, Malouda, Henrique

Bilgiler icin sagol ama Trabzonspor gibi büyük bir kulübün resmi sitesinin daha bilgilendirici,daha aktüel daha ciddi olmasi lazim.

Kulüp sitesinin ilk amaci futbol takimiyle ilgili bilgileri paylasmak olmali ama ne yazikki bunu göremiyoruz.

Murat Acar
10.11.2013, 14:03
Onunda garantisi yok ki. Adam alınıp alınmayacağı bile muamma. Mesela bizim hocanın elinde bir portföy var mıdır? Kimleri transfer ettirmek isteyecek? Yoksa yönetim kimi transfer ederse "Eyvallah, bunu bir şekilde oynatırız" mı diyecek? Hadi kalbur üstü bir kaç adam aldık diyelim, sonrada uyum, adaptasyon diye yalanlar uydurup zamanla oturmalarını bekleyeceğiz.

Sezon öncesi transfer yapar, devre arasında pansuman yaparsın. Ama bizim baştan aşağı kadroyu yenilememiz lazım. Bu sezon ilk 4 benim için yeterli bir başarı olur -bu kadroyla-. Hem hoca da ilk sene sonrası daha rahat ve daha iyi bir motivasyonla takımı ileriye taşır. O yüzden bu sezon futbol anlamında karın tokluğuna gerek yok, puanları toplamak yeterli. Bu kadroyla öyle ahım şahım top oynamamız imkansız.

Sevgili ilhan Valla bana kalırsa kalburüstü alınacak birkaç futbolcu bu takımı şampiyonluk yolunda büyük katkı sağlar diye düşünüyorum.Şimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa işin boyutu gerçekten değişir.Umalımda Şenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacağı futbolculara endekslemesin hoca kendini şimdiden versin listesini şunları istiyorum diye...

Cafer Bulur
10.11.2013, 14:08
Sevgili ilhan Valla bana kalırsa kalburüstü alınacak birkaç futbolcu bu takımı şampiyonluk yolunda büyük katkı sağlar diye düşünüyorum.Şimdi birkaç derken 3 kalburüstü futbolcu demek sol bek ortasahaya ileri geri top tutan biri ve forvete bu 3 nokta transfer senin deyiminle kalburüstü olursa işin boyutu gerçekten değişir.Umalımda Şenol Hoca gibi Portföyü olmadan yönetimin alacağı futbolculara endekslemesin hoca kendini şimdiden versin listesini şunları istiyorum diye...

Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.

Armağan Dere
10.11.2013, 14:10
Devre arası ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
Özer Hurmacı devre arası takıma katılacak.

FC-ST-PAULI-61
10.11.2013, 14:13

Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir :D

edimurphy_61
10.11.2013, 14:21
Malouda'yı inşallah kanatta izleriz...

Murat Acar
10.11.2013, 14:25
Onu mra sezon basinda yapacakti ayrica kendisinin öyle bir portföyü oldugunu da zannetmiyorum.

O isi tolunay hoca yapardi,senol günes hic yapmadi ersun yanal yapar,fatih terim yapar o isi yapacak hocalar bellidir.

Sezon başında henüz takımın başına yeni geçmiş bir yönetim ve ömründe ilkkez bir süperlig takımı yöneten kariyeri olmayan bir hoca vardı...Şimdiyse kötü futbola rağmen Uefada bir üst turu nerdeseyse garantilemiş ve transfer sezonuna kadar üstturda olmuş bir takımın hocası olacak..Yönetimde artık koltuğun sportif başarıya endeksli olduğunuda gördü heleki seçim yapmaz da yargı sürecini uzatırlarsa elleri mahkum kaliteli birkaç oyuncu almaya diye düşünüyorum.Ve bunun içinde elinde koz varken hocanın portföyünde bir şekilde futbolcu varsa istesin sorumluluğu alıp yerini garantilesin...

Armağan Dere
10.11.2013, 14:29
Trabzon'a gelen en portföylü adam Ersun Yanal idi.
Harici Türkleri sallayın
Şenol da dahil olmak üzere portföylü adam yok.

ilhan
10.11.2013, 14:33
Bu sefer garanti alacaklar ,Avrupada Gruptan ciktik.Hocanin israri var,listeyide verdi.Bence hersey güzel olacak.Transferlerin kaliteli olacagini düsünüyorum.Ise yaramayacak Adam almazlar herhalde devre arasinda.Transferde artik hata yapma lüksumuz 0.AMA Devre arasina kadar cekecegimiz cile,kaybedecegimiz puanlar,oynayacagimiz kötü futbol bizi yoracaktir :D

Ligin topa en az hakim olan 3 takımından biriyiz. Bizim orta sahaya oyunun ritmini ayarlayacak bir adam lazım. Sağlıklı bir Colman bunu yapabilir ama o da oynamak isterse yapıyor. Devre arasında öyle ahım şahım transfer beklentisi içerisinde değilim ben. :)

Son cümlende söylediğin temenniye yürekten katılıyorum Murat abi.

ozturk
10.11.2013, 14:37
Devre arası ya da sezon sonu bu hoca gidecek.
Özer Hurmacı devre arası takıma katılacak.

Kim gelecek yerine? Onu da beğenmeyiz ya

brnclhn
10.11.2013, 14:37
bu hoca defansif futboldan vazgeçmem diosa şu taraftar maça nie gelmiyo da demesin bi zahmet...ha ben gidiorum maçlara ama gelmeyene de laf solemeye hakkı yok kimse artık eziyet çekmek istemiyo hiçbi maça umutlu gitmiyo düzeltme yolunda da bi çabası yok hocanın...

Alika87
10.11.2013, 14:42
Oyuncu portföyü nedir ya?? :D

Alika87
10.11.2013, 14:43
Trabzon'a gelen en portföylü adam Ersun Yanal idi.
Harici Türkleri sallayın
Şenol da dahil olmak üzere portföylü adam yok.

Şenol kim?

Cafer Bulur
10.11.2013, 14:43

Yurtici ve yurtdisinda hangi oyuncularin takiminda basarili olabilecegini bilen,direk olarak ben bu oyuncuyu istiyorum diyen teknik direktör.:)

Murat Acar
10.11.2013, 14:44

Yani elinde takip ettiği futbolunu bildiği heran transfer için uğraştığı futbolcular listesidir ayrıca Şenol diye <Şenol Hocadan bahsetmiş arkadaş :)

mkmoglu
10.11.2013, 14:46
ne kadar namkör taraftariz.. bize her şey mustahak..bir avrupa taraftarına bakın birde bizim taraftara..

Armağan Dere
10.11.2013, 14:50
Şenol kim?

hani adalet timsali var ya bir tane.
Aykut ve öğrencileri şike yapmadı diyip
Kişiler ve kurumları ayıralım demeye getiren.
Hani bize en büyük buhranları yaşatan hoca.
orucu tutturup bayramı gösteremeyen.

nakzo
10.11.2013, 14:51
Kim gelecek yerine? Onu da beğenmeyiz ya

ihonun vziyonunu düşünürsek,ya giray bulak belası, yada sadi Tekelioğlu felaketi gelebilir.Hiçbir büyük hoca iho ile çalışmazzzzzzzzzzzzzz.

Alika87
10.11.2013, 14:51
Yani elinde takip ettiği futbolunu bildiği heran transfer için uğraştığı futbolcular listesidir ayrıca Şenol diye <Şenol Hocadan bahsetmiş arkadaş :)

Teşekkür ederim. Ne olduğunu biliyorum. Merak ettim o kelimeyi kullananlarda biliyormu. Bir aralar box-to-box yada golcü kelimesi modaydı, sordum anlamı nedir. Bin tür çeşitli cevap aldım :D
Her hocanın bildiği, tanıdığı, istediği oyuncular var. Ersun Yanal'a geldiğinde Trabzon'da tanınmamış imkanlar sunuldu. Para vardı da transferler yapıldı. Yoksa öyle Mustafa hocadan daha geniş portföylü olduğunu düşünmüyorum. İnsallah Mustafa hocaya o imkanlar sunulur be herkese gösterir portföyünü.

Şenol hocaya Şenol denilmesi çok zoruma gidiyor.

Cafer Bulur
10.11.2013, 14:53

Sb li oyuncular ve aykut un sike yapmadigina ben de katiliyorum ne var bunda?

Belki emre falan yapmistir ama geneli yapmamistir adamlar deli gibi mücadele ettiler o sezon.

Sikeyi sb li yönetici ve aziz yildirim yapmistir ama cezalandirilmasi gerekn sb kulübüdür yanlis miyim?

Senol günes bunun aksini mi iddia etti?

nakzo
10.11.2013, 14:55
Sb li oyuncu ve aykut un sike yapmadigina ben de katiliyorum ne var bunda?

Belki emre falan yapmistir ama geneli yapmamistir adamlar deli gibi mücadele ettiler o sezon.

Sikeyi sb li yönetici ve aziz yildirim yapmistir ama cezalandirilmasi gerekn sb kulübüdür yanlis miyim?

sen böyle dediğin an olay bitiyor zaten bütün fb camiasıda bu tezi savunuyor Rıdvan denen ibliste dahil o yüzden kupayı alamazsınız diyorlar.

Armağan Dere
10.11.2013, 14:56
Kişiler ve kurumlar ayrılınca sen kupanı alabiliyor musun?
Ben de biliyorum futbolcuların bir şey yapmadığını
ama o açıklama yapılmaz kardeşim.
sen klübü temsil ediyorsun.
al kupanı sonra konuş.
de ki aslında oyuncuların emeğine saygımız var vs vs..

Adem Akyüz'
10.11.2013, 14:56

Ben de aynı şeyi düşünüyorum. 1-2 oyuncu ( Emre, Volkan ) dışında diğerlerinin haberi bile yoktur şikeden.. Ama bu fb kulübünün ceza almamasını gerektirmez tabiki..

Cafer Bulur
10.11.2013, 14:57
sen böyle dediğin an olay bitiyor zaten bütün fb camiasıda bu tezi savunuyor Rıdvan denen ibliste dahil o yüzden kupayı alamazsınız diyorlar.

Hayir ben o tezi savunmuyorum sb li oyuncular sike yapmamis olsa bile sampiyonluk bizimdir diyorum sapla samani karistirma.

Oyuncu ve hocanin masum olmasi o takimin temiz oldugunu göstermez yönetici sike yapmis ise ki yapti o zaman kupa o takimdan alinacak...

Yıldıray Emanet
10.11.2013, 14:58
mehmet özdilek yıllarca defans yaparak bizi yendi şimdi işler değişti defans yapan takım biziz korksun bizden 0-2 biter diyorum

nakzo
10.11.2013, 15:01
Hayir ben o tezi savunmuyorum sb li oyuncular sike yapmamis olsa bile sampiyonluk bizimdir diyorum sapla samani karistirma.

Oyuncu ve hocanin masum olmasi o takimin temiz oldugunu göstermez yönetici sike yapmis ise ki yapti o zaman kupa o takimdan alinacak...

abi hangi mücadeleyi yapmıiş şerefsizler her maç şike zaten...... ilk yarı 3-1 biten maç nasıl 5-3 bitiyor.karşılarında mücadele eden takım mı vardı satın alınmış, sonucu önceden ayarlanmış maçları oynayan adam neyin mücadelesini vermiş oluyor.

Ali İhsan

Katılıyorum ama bunu kupayı korumak için argüman olarak kullanan mal fbliler için de şu dipnotu tutmak lazım.

O sezonun ikinci yarısı fb takım olarak iyi oynadı ama 17de 16 yapmayı haketmediler, özellikle ilk haftalarda kötü oynadıkları dönemlerde (dinleme olmadığı için tapelerde olmayan maçlar özellikle) aldıkları hediye puanlar sayesinde bizimle aynı puana gelebildiler.

O sezon fb 17'de 15 bile yapsa sonuçta biz şampiyonduk, burada herkes fbnin en az 10 puanında şaibe bulabilir...

Bu yüzden oyuncular şike yapmamış olabilirler ama şike sahaya yansıdı ve fb hakettiğinden fazla puan topladığı için haketmediği bir şampiyonluğu aldı... Oyuncuların mücadelesi ise ikincilik ile ödüllendirilebilirdi ama onların kulübünün ödülü ikinci küme olmalı...

Veysel
mehmet özdilek yıllarca defans yaparak bizi yendi şimdi işler değişti defans yapan takım biziz korksun bizden 0-2 biter diyorum

:) :) adam haklı

Murat Acar
Teşekkür ederim. Ne olduğunu biliyorum. Merak ettim o kelimeyi kullananlarda biliyormu. Bir aralar box-to-box yada golcü kelimesi modaydı, sordum anlamı nedir. Bin tür çeşitli cevap aldım :D
Her hocanın bildiği, tanıdığı, istediği oyuncular var. Ersun Yanal'a geldiğinde Trabzon'da tanınmamış imkanlar sunuldu. Para vardı da transferler yapıldı. Yoksa öyle Mustafa hocadan daha geniş portföylü olduğunu düşünmüyorum. İnsallah Mustafa hocaya o imkanlar sunulur be herkese gösterir portföyünü.

Şenol hocaya Şenol denilmesi çok zoruma gidiyor.

Umarım eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirip işte bunları istiyorum deme cesaretini gösterir.Bizde ersun hocadan sonra bir kaliteli hemde özümüzden birinin bu işi kotaracağına inanırız.Umuyorumki Mustafa Hocanın eline geçen bu bulunmaz fırsatı iyi değerlendirecektir.Ki yönetim seçime gitmeyip yargı sürecini devam ettirirse tüm kozlar hocadan yana olacaktır madem devam kararı aldınız ozaman listesindeki kaliteli futbolcularıda almalısınız diyebilmelidir..

Harun
10.11.2013, 15:02
Şöyle puan sıralamasına baktığımızda Gençlerbirliği altımızda gözüküyor.Bu durumda altmızıdaki takımlarsan puan ve puanlar aldığımızı göz önüne alırsak bugün gençleri yenmemiz sürpriz olmaz.Fakat takım o kadar değişken ki, ilk on dakikada 2 gol de atabilir, üç farkla mağlupte olabilir

Ömer Sak
10.11.2013, 15:08
Takımımız sahada; Zeki Ayvaz, Bosingwa, Giray, Aykut, Kadir, Olcan, Zokora, Colman, Adrian, Malouda, Henrique onbiriyle mücadele edecek.

Cafer Bulur
10.11.2013, 15:09
abi hangi mücadeleyi yapmıiş şerefsizler her maç şike zaten...... ilk yarı 3-1 biten maç nasıl 5-3 bitiyor.karşılarında mücadele eden takım mı vardı satın alınmış, sonucu önceden ayarlanmış maçları oynayan adam neyin mücadelesini vermiş oluyor.

Bizi istanbulda 2-0 yendikleri mac mesela o macta oradaydim galibiyeti haketmisleri o macta sike yoktu mesela hakemin kötü yönetimi disinda.

Bir macin sonucu önceden ayarlanmis olabilir o takimin yöneticileri tarafindan ama oyuncular o durumdan haberdar olmayabilir mücadelesini yine verir olmustur böyle maclar.

Neyse konumuza dönelim,bugün 15 te 30 yapmaliyiz.:):

Cafer Bulur
10.11.2013, 15:17
Su hasan kabze yi bile alamadik,yaziklar olsun.

Iddia ediyorum,henrique,janko,emre güral ve batuhan in toplamindan daha faydali olurdu.

Mert'
10.11.2013, 15:18
11 beklenen 11 oldu

Ogün YAZICI
10.11.2013, 15:21
Su hasan kabze yi bile alamadik,yaziklar olsun.

Iddia ediyorum,henrique,janko,emre güral ve batuhan in toplamindan daha faydali olurdu.

yok artık ya...antalya'ya gol attı diye mi bu yorum şimdi...hasan kabze halil altıntop tarzının 2 level altında oynuyor...

Doğan Keskin
10.11.2013, 15:24
MRA hocayı tebrik ederim..elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor..iyi bir forveti olmadığından yusuf olcan malouda gibi hızlı adamlarla kontra atak oynuyor..önce kapanıyor sonra vuruyor inşallah daha da iyi olacağız bugünkü maç önemli inşallah kazanırız 20 puan yaparız şampiyonluk yarışında bizde varız. :bmn1:

ozturk
10.11.2013, 15:29
Malouda nın daha fazla katkı yapması gerek

Ogün YAZICI
10.11.2013, 15:31
adrian'da son haftalarda müthiş bir düşüş var.kalitesini yansıtamadığı gibi mücadelede etmiyor.bugün gosso ve doğa'ya sahada kaybolmuş bir adrian görebiliriz...

haymatloshan
10.11.2013, 15:31
Umarım puan kaybı yaşamayız,Galatasaray'ın Fener'i yeneceğini umarak,makasın daralmasını sağlayabiliriz.Yusuf ve Onur sakat,cezalılar var sanırım birde, Gençler kötü ama biz ligin en kötü takımı durumdayız.Durarak top oynuyoruz, yapabildiğimiz tek organizasyon kontra onda da beceri sağlayamıyoruz.

Erbay
10.11.2013, 15:33
Dapdar bir kadromuz var. Perşembe-pazar oynamak da bir yandan...

TSemih61
10.11.2013, 15:34
Ben olsam Giray yerine Bamba'yı oynatırdım. Henrique de yabancı sınırına takıldığı için tribüne gönderirdim. Defans hattı inşallah başımıza bir iş açmaz.

Ogün YAZICI
10.11.2013, 15:37
Dapdar bir kadromuz var. Perşembe-pazar oynamak da bir yandan...

dapdar kadro biraz da yabancı olayından kaynaklanıyor.henrique ve adrian kaç maçtır formsuz.perşembe gününden sonra bugün bu ikili yedek bekleyebilir ve soner-emre ikilisi oynayabilirdi.üstelik kağıt üzerinde kenardan gelecek hamle gücü yükselirdi.

Sefaenes
10.11.2013, 15:41
insallah 3 puan bizim olur iyi futbol beklemiyorum ama bazen insan elestirmedende duramiyor kötü futbola. Hele henrique kazmasina hic dayanamiyorum gol atsa bile sansa bukadar kötü forvete biz nasil okadar para verdik helal olsun diyorum

canna52
10.11.2013, 15:41

audinin kapısını tutup poz veren de kendisidir

bu taraftar unutmaz bunları..

ANIL
10.11.2013, 15:48
rahat kazanırız...

Atakan
10.11.2013, 15:48

Aynen bu şekilde çıkıyoruz. :)

Bu maçın mazereti de yok telafisi de yok hiçbir şeyi yok. Mutlak 3 puan.

Tek korkutan şey Hürgün'nün maçta olması :D

artvints
10.11.2013, 15:52
colman var la,unutmuştum ben onu.colman ne yapar eder ömür törpüsüne zorla gol attırır :)

Necmettin ALTUNTAŞ
10.11.2013, 15:53
Şikeci Bülent Uygun istifa etmiş.Vah vah...

hofsaale
10.11.2013, 15:54
2:0 aliriz...

Adrian ve Malouda dan gol bekliyorum...

Erbay
10.11.2013, 15:54
Bugün iş yapma sırası Adrian ve Colman'da :) Colman son maç bir şeyler yaptı ama yetmez, bu maç da yapmalı

Mert'
10.11.2013, 15:56
Colman ve Adrian günündeyse rahat alırız

Antonio
10.11.2013, 15:56
colman var la,unutmuştum ben onu.colman ne yapar eder ömür törpüsüne zorla gol attırır :)

hocam henriqueye rahmet okutan admalar varv dün hannover maçını izliyorum mame diouf denen adam tam bir ömür törpüsü , dedim henriqueden kötüleride varmış...

onurts61
10.11.2013, 15:58
maç başlamadan isteyeyim dedim , mesaj kirliliği olmasın , yurtdışındayım link verebilecek olan var mı?
şimdiden teşekkür ettim yada berlin de nerde maç seyredebilirim adres verirsenizde olur:))

Fatih
GENÇLERBİRLİĞİ
Ramazan
Ahmet Yılmaz
Sedat
Petrovic
Zec
Serkan
Gosso
Doğa
Jimmy
Uğur
Stancu

TRABZONSPOR
Zeki
Bosingwa
Aykut
Giray
Olcan
Zokora
Colman
Kadir
Adrian
Malouda
P.Henrique

slmn
Epey kalabalik var maca kadar girebilecek miyiz muamma. Destege gelen Ankaragucu, Kayseri, Urfa taraftarlarina tesekkurler.

Mert'
10.11.2013, 16:05
Gençlerbirliğinde as oyunculardan eksik kim var ?

Erkan SÜNGER
10.11.2013, 16:06
Helal olsun şifo ya Avrupa Ligindeki başarılar için Tebrik etti.

Furkan Özdem
10.11.2013, 16:09
Yenilmeden gitmek... :)

Erkan SÜNGER
10.11.2013, 16:09
M.Reşit Akçay;

Trabzonspor gibi kluplerin eksiklikler bahane olmaz.

Deplasman karnemiz çok iyi değil.

Genç dinamik bir rakibimiz var.

Kolay maç olmucak.

Yenilmeden Gitmeyi düşünüyoruz.... Bu ne demektir ya la halve...

mutluhayri
10.11.2013, 16:10
Hoca saka gibi. Yenilmeden donersek iyi olur diyo. :)
Mevlam bize sabir versin.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şeref
10.11.2013, 16:12
bize epeyce asılacak bu gençler öncelikle puan alalım ama gençleri yenebilecek güçteyiz. ben 0-1 alırız golde 80 den sonra olur. hadı ben kaçtım.

AdemS
10.11.2013, 16:13
Eve Lig Tv bağlattım.. Evde rahat rahat izleyebileceğim maçı..
Takımımıza başarılar..

LG Optimus 4x HD cihazımdan gönderildi.

Ogün'
Deplasmanda rakip kim olursa olsun önceliğimiz yenilmemek.Hatta içerde de çoğu maçta öyle.

Aykırı_adam
BuSTRATEJİ ile şampiyon olunmaz yensek ne yenilsek ne gene her zmanki gibi 4 içinde en köyü 5 de bitirirz lidrden en az 15 -20 puan fark yeriz.Bu takım şampiyon olacaksa hücüm futbolu yada en azından evinde hücüm deplasmanlarda biraz daha dengeli oynayarak olur.Böyle sahana çekil konrata atak yap böyle oynayıp şampiyon oalcaksak hiç olmayalım daha ne farkımız kaldi gb den eskşehirden sıradan bir anadolu takımından.Bana gelip de kimse işde neymiş hücüm oynadıkda bilmem kaç sene şampiyon olamadık da ne oldu yada hücum oynayp yenilmektense defansif oynayıp kazanalım.Yada elimizdeki kadro bu bu kadro ile böyle oynnaır gibi 3. sınıf cümleler kurmasın.Trabzonsporun bir ruhu vardır.Karşıdaki takım kimle oynadığını hisseder ama bu sezon öyle birşey yok.

cakalkerem
10.11.2013, 16:14
bende maç 16 da diye dijitürke sayıp duruyordum hala bağlanmadı diye...

meseco
10.11.2013, 16:14
Hoca ne desin gerçeğin farkında. Biz futbolcuları haftada 1 veya 2 kere izliyoruz. O adam haftanın her günü onlarla. Ruh halleri nasıl, ne haldeler bizden iyi biliyordur herhalde :)
Gençlerbirliği toparlanmaya çalışan bir takım. O yüzden ne yapacağı belli olmaz. Ya Kasımpaşa maçı yada Elazığ maçı gibi bir maç izleyeceğiz. Gene burada konuşuruz

Ahmet Ocak
10.11.2013, 16:15
lıgtv kacta mac 1 2 3?

Yıldıray Emanet
genclerbirligi bize gol atamaz

Aykırı_adam
bu hoca defansif futboldan vazgeçmem diosa şu taraftar maça nie gelmiyo da demesin bi zahmet...ha ben gidiorum maçlara ama gelmeyene de laf solemeye hakkı yok kimse artık eziyet çekmek istemiyo hiçbi maça umutlu gitmiyo düzeltme yolunda da bi çabası yok hocanın...
Taraftarın maça gelmemesinin sebebebi başkandır.Saolsun böldü taraftarı

Adem Akyüz'
Resmen yedek kulubesi olmadan oynuyoruz. Hiç hamle oyuncusu yok.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mert'
Eve Lig Tv bağlattım.. Evde rahat rahat izleyebileceğim maçı..
Takımımıza başarılar..

Hiç de rahat izleyemezsin emin ol takım izletmez :D

Çağatay_
10.11.2013, 16:16
Umarım kazanırız. Kazanırsak çok güzel olacak. Şu puan farkının da açılmasına izin vermemek gerekir...

Kaya
Avrupa'daki başarıyı Türkiye'ye yansıtma vakti!

Başarılar Trabzonspor...

AdemS
lıgtv kacta mac 1 2 3?

Lig Tv 2'de maç :)

Yıldıray Emanet
lıgtv kacta mac 1 2 3?

2

cakalkerem
yenelim yeter:)

Adem Akyüz'
lıgtv kacta mac 1 2 3?

2

Fatih Birinci
10.11.2013, 16:17
0:4goller malouda(2),adrian,henrique

Alika87
10.11.2013, 16:18
Ligtv2 suan belgesel gösteriyor? dogrumu?

Ahmet Ocak
10.11.2013, 16:18
2

premıer league world dıye bısey var :S bu nasıl ıs maca 12 dk kalmıs

Varlıbaş61
10.11.2013, 16:19
Arkadaşlar biliyorum yasak ama, evde değilim maalesef .. varsa bir l..k alabilirim :(

Mert'
10.11.2013, 16:19

Hayır maç önü var

AdemS
10.11.2013, 16:20
;1919401638']Hiç de rahat izleyemezsin emin ol takım izletmez :D

Pardon orasını unutmuşum :D Belli olmaz gerçi şansıma güzel bir maç izleriz inşAllah :)

Hayır renktaş maç öncesi yayını var şu anda..

szymek7
10.11.2013, 16:21
arkadaslar ilaç var mi ?

Kadir
10.11.2013, 16:21
Haydi fırtına! şikecilerin 1. olsa dahi Şampiyonlar Ligine gidemeyeceği bir ligde 2. olmak şampiyonluk ayarında.

Bera B.
10.11.2013, 16:23
Yabancı sınırının neden kalkması gerektiğini bu maçta tekrar görüyoruz. Yedek kulübesine bir bakın.

ozzy!
Colman, Zokora, Adrian, Malouda. 4 çok üst düzey oyuncumuz var. Ama 4'ünün de aynı gün formda olduğu zaman hiç denk gelmedi.

Mert'
Gençlerbirliği kadrosunu gördüm şimdi yenemezsek bunları yazıklar olsun.

Furkan Özdem
10.11.2013, 16:24
Colman, Zokora, Adrian, Malouda. 4 çok üst düzey oyuncumuz var. Ama 4'ünün de aynı gün formda olduğu zaman hiç denk gelmedi.

3ünün aynı gün formda olduğu da görülmedi :)

_SaMeT_
10.11.2013, 16:24
İlaç lazım bi el atarmısınız :)

szymek7
10.11.2013, 16:25
İlaç lazım bi el atarmısınız :)

aynen

thesiege61
10.11.2013, 16:26
maç ligtv2'de değil mi? belgelsel var maça 3 dakka kalmış

Adem Akyüz'
10.11.2013, 16:26

Zaten dördünün formda olduğu gün kolay kolay kimse bizden puan alamaz.

reisoğlu61
10.11.2013, 16:27
mac hakkinda özelden ilac konusunda yardimci olabilecek oln varmi

cakalkerem
yeneriz diyelim vira bismillah

artvints
3ünün aynı gün formda olduğu da görülmedi :)

gördüm ve arttırıyorum, ikisinin aynı anda çok iyi oynadığı görülmedi :)

Erkan SÜNGER
10.11.2013, 16:28
maç ligtv2'de değil mi? belgelsel var maça 3 dakka kalmış

taraftar 205 de çıkıyo bende.

M. Fatih ALEMDAR
10.11.2013, 16:29
Haydi Bismillah.
Başarılar Büyük Trabzonum.

ahamitokutan
10.11.2013, 16:29
tek zayıf halka giray gibi duruyor.colmandan umutluyum.karşımızdaki yenilmeyecek takım değil.hocanın da dediklerine bakmayın o hep öyle diyor zaten.hadi bakalım inşallah güzel bir galibiyet alırız.

yenimakale
10.11.2013, 16:30
Bizim için güzel bir mac.Gencler ligin en formsuz takımlarının basında geliyor.Kadro kalitesi olarakta kötüler.

İyi futbol oynayamasakta,rahatça yeneceğimizi düşünüyorum.

sen hangi ülkede yaiıyorsun? gençlerbirliği sahasında harika futbol oynayan, çok pozisyona giren, taş gibi bir takım. bu takıma karşı öne geçmek bile işe yaramayabilir.

çok zorlu bir deplasman olacak.

Ogün'
10.11.2013, 16:31
Gençler 2 haftadır kazanıyor.Ne formsuzu?

Varlıbaş61
10.11.2013, 16:31
var mı arkadaşlar yardımcı olabilecek olan ?

Furkan Özdem
10.11.2013, 16:32
Goooooooooooooooollllllllllll :D Henriii

cakalkerem
başladıhenriqueo gıolllllllllllllll

Kadir
ahahahhaahahhahaaah

Nihat Güneş
Goooollllllll noluoooo lannnn

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

İlhan İBRAHİMBAŞ
özel mesaj varmı arkadaşlar...

M. Fatih ALEMDAR
Balık henriiiiiii
Gooool

Ogün'
O nasıl gol lan? :)

Sefaenes
gooooooooooooool kazma atti

Erkan SÜNGER
şaka gibi:D

edimurphy_61
10.11.2013, 16:33
La bi git böle gol mü olur. :D

cakalkerem
henriiqueeeee 0 dan attıı goll koçum benimmmm

yahu sizde hiçbirşeyi beğenmiyorsunuz adam gol attı yine af ediyorsunuz

ozzy!
İyi vurdu o açıdan. :D

nuri45
10.11.2013, 16:34
goooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllll

Kaya
Vayyy be maça goller başlamak harika... :)

Sefaenes
gol iyi ama kalecilere neden geri pas vermesine bu yüzden sinirlenirim bu türkiye liginde cok yapiliyor bazende böyle hatalar yapiyorlar

Nihat Güneş
Henrike ordan nasi atti dedim kaleciye carpmis :)

Mert'
hahaha o neydi ya şansa bak :D

cakalkerem
bu gol iyimi kötü mü anlamadım...inşllah 90 dakika çekilmek zorunda kalmayız....

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 16:35
Boş kale oldu mu Henrique affetmiyor...

szymek7
arkadaslar lutfen bir el atin belgesel veriyor bende

zahido
Sans birazda bizden yana olsun..

arahna
arkadaslar lutfen bir el atin belgesel veriyor bende

ligtv 2
taraftar 205

diğer lig tv kanallarına da bak

cakalkerem
10.11.2013, 16:36
henriquem benim koçum

bahadır2561
10.11.2013, 16:36
Taraftar saglam maşallah :)

arahna
10.11.2013, 16:37
bu gol hakemi dengelemek içindi maç yeni başlıyor

canna52
10.11.2013, 16:37
bu bal henriqenin değil, mra nın bu bal

Furkan Özdem
10.11.2013, 16:38
3 kişi alamadılar stancudan topu...

mutluhayri
10.11.2013, 16:39
Bizimkiler Ankaragucu diye bagirdi 6. dakikada.
Cok guzel bravo.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakalkerem
giray yine berbat ayakta duramıyor

Kaya
Of offff, az daha gol yiyorduk.. 3 kişi topu beceripte uzaklaştıramadı arkadaş ya!

Mert'
10.11.2013, 16:40
Bunlar bize gol atar

Furkan Özdem
Ulan taraftar çok sağlam ya...

meseco
bala attık ama olsun böyle goller moral verir

cakalkerem
adamlar tek kale...hızlı oynuyorlar....zor maç olacak gibi....

carantinas
Yazmışlar ama yine ben de yazayım MAÇ 205. kanalda..
Full paketi olanlar sanırım 78. Tek Trabzon paketi olanlar 205

Uğur Ö.
10.11.2013, 16:41
Arşivdeki gençler-ts maçını iziliyorum bir oyuncunun ismini bulamadım özel mesajdan biri yardım edebilirmi

Erbay
Maç ne ara başladı, ne zaman gol attık vay be uyuyakalmışım :D

Kaya
Helal Zeki... Güzel kurtarış... Maaşallah diyelim... :)

Nihat Güneş
Aslanim Zekiiii

Ogün'
Bu maçı gol yemeden bitirirsek büyük mucize.

DeAgLeMaNyAq
Çok kolay şut çektiriyoruz bu ne ya...

Mert'
10.11.2013, 16:42
gol yiyecegiz zorla

Kaya
Yalnız Gençler iyi yükleniyor... Pozisyon bulacak hamleler yapıyorlar... Bu baskıyı kırması lazım bizimkilerin...

newrocki
zeki neden acı çekiyormuş gibi? legia maçında da öyleydi, sanki ağlayacak...

Sefaenes
10.11.2013, 16:43
afferim zeki defans berbat

ahamitokutan
10.11.2013, 16:43
ballı bi golle başladık ama durum gidişat iyi değil.orta sahamız adamlara trene bakar gibi bakıyor.o şutlardan biri en sonunda gol olur

ibrahim
10.11.2013, 16:44
Ulan kirk yilin basi link bulamadim ondada gol atmisiz... :D

arifberkay
592 misafir kim yahu?

beitar
o kaçar mı be!! kaleciyle karşı karşıya atamadı bizimki

HH_52
10.11.2013, 16:45
Ankaragüclülerde Trabzonspor taraftarlari ile Tribündeler

AdemS
Böyle bir şanssızlık olabilir mi ya..
Eve Lig Tv bağlatıyorsun, ilk maçını izlemek için hazırsın.. Maça hazırsın, heyecanlısın.. Tam maç başlayacakken nasıl olsa gol olmaz diyerek lavaboya gideceksin ve o sırada saniyeler henüz 37 yi gösterirken Trabzonsporum gol atacak ve sen bu golü kaçıracaksın... :(
Nasip işte naparsınız..:)

Erbay
Vay Doğa'ya bak sen....

cakalkerem
serbest vuruş tehlikeli yer gençler......

defanstan sekti

EROS87
şu gossonun dinamizmine bakın birde colman ile zokoraya.
hareketsiz oyunumuzu açıklamaya tek başına yeterli bir sebep.

forvet solbek alınsın deniyor da bu bölgeye takviye yapılmassa aynı tepmosuz oyuna devam ederiz.

Erbay
10.11.2013, 16:46
Adrian uzayamıyor.

edimurphy_61
Bi serbest vuruşda bütün takım topun ustunden atladı.

cakalkerem
henriqueden muhteşem pas..adrian yavaş kaldı

10-61
adama çamaşır makinesi dedik gol makinesi çıktı ya la:)))

arifberkay
Vay Doğa'ya bak sen....

Kusan köpek.....

Varlıbaş61
10.11.2013, 16:47
bir renktaş yardım eli uzatsın artık, sevaptır :)

Cyzio
Tolga Özkalfa çok güzel bir avantaj kuralı uyguladı.

.

Kaya
Henrique bu pas ile şaşırttı... :)

beitar
10.11.2013, 16:48
bu maç izlenmez, kendinize işkence etmeyin, berbat oynuyoruz daha doğrusu oynamıyoruz, gb oynuyor bizimkiler aval aval bakıyorlar, 10 dakikada 3-4 tane ölümcül şut çektiler kaleye bizim şutumuz yok

3-1 biter maç

Mert'
2 olmazsa rahat maç olmaz

cakalkerem
adamlar kaleyi gördümü vuruyor...vurdurtmamak lazım çok çekiliyoruz

Kaya
Orta saha vs. adamlar o kadar rahat geçiyor ki sürekli şut çekecek pozisyona giriyorlar...

brodway93
maça 1-0 başlamak iyi ama beraberliğe oynayan biz 90 dk kanser eder şimdi bizi :)))))))))))))))))))))) bu arada daha 10. dakikada kalemizde 3 tehlikeli şut

Furkan Özdem
Bu kadar rahat şut çektirirsek biri gol olur. En kötü çarpar girer böyle olmaz...

Uğur Demircioğlu
10.11.2013, 16:49
Kalede Onur olmayınca sallıyorlar rahat rahat.

Ogün'
10.11.2013, 16:50
Çok kötüyüz.

pilarda
Kalede Zeki var diye surekli sut cekiyorlar, Zeki onlarin kalecisinden daha iyi haberleri yok.

Erbay
Pres yok.

Pres yapsalar hemen çalım yiyorlar.

Nihat Güneş
10.11.2013, 16:51
Ortashaya yiginak mi yapsak cekilcek gibi degil :)

Furkan Özdem
Malouda reis çok istekli...

carantinas
Normalde kontra oynardık ve rakibede fazla alan bırakmazdık ortada döner durudu top ama bugün gençler çok rahat geliyor c.sahası önünde cirit atıyor. ii değiliz yani.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2013, 16:52
Mehmet Özdilek kaleci acemi gördüğünüz yerden vurun demiş...

Kadir
10.11.2013, 16:52
Spikerin aklına celo geldi galiba :)

Kaya
10.11.2013, 16:53
Hayret bir şeysin Henrique ya! Topu yoketti...

Ahmet Ocak
ilaç var mıdıdr beyler

Nihat Güneş
Ortani yiyim senin Olcan

h@msi61
Spiker Kadir'e Celaleddin dedi ya :)

Erbay
Henrique analog tuşunu şöyle bir çevirdi ama çalım atamadı.

reisoğlu61
donmayan ilac varmi özelden???

Ogün'
10.11.2013, 16:54
Henrique niye pas atmayıp ''topu kaybedeceğini bile bile'' 2-3 kişini arasına dalıyor?

Yusuf BALCI
Malouda sağ kanatta iyi baya. İlk geldiği gibi değil daha güçlü top ayağındayken.

Mert'
Taraftar süper

Erbay
Spiker Kadir'e Celaleddin dedi ya :)

Ömer hocanın kalp ilaçlarını getirin.

cemka
bu tarafta Trabzonda olmuyor arkadaş...

Colakoglu
10.11.2013, 16:55
Taraftar muhtesem, trabzondakiler utanmiyomu acaba bu görüntülerden sora

Tahir61
nerden çıktı la bu kadar Trabzonlu helal olsun

Erbay
Olacak iş değil 3 kişi kaybettiler topu.

Kadir
Adrian bitik..

Nihat Güneş
10.11.2013, 16:56
Kadir i izleyin Kadir i :)

Doğan Keskin
maçı izleyemiyoruz ;)

DeAgLeMaNyAq
Öyle geri pas mı olur bu kadar mı cahil var...

MaEsTrO
Rakip kalemize cok cabuk iniyor. Direnc göstermiyoruz hic.

newrocki
bu kusarak altına sı..n doğa bize gelince bir tarafını yırtıyor her maç... sanki ş.ligi finali oynuyor...

ibrahim
Bravo Kadirum

Uğur Ö.
Şu kesin Adrian formsuz öyle böyle değil

serdar
Colman cok yavas dönüyor ya... cok agir

serdaracıl
10.11.2013, 16:57
Malouda cok gayretli oynuyor

Colakoglu
10.11.2013, 16:58
nerden çıktı la bu kadar Trabzonlu helal olsun

Bize Heryer ?? :)

Sefa Murat Dokuz
Adrianı hiç beğenmedim

Full HD
Olcan cikarmisin lütfen?

carolo
10.11.2013, 16:59
beyler olcan yokmu???

Erbay
Adrian'ın ensesine vurup alıyorlar topu, biraz savaş be.

Yusuf BALCI
doğa zincirini kırmış köpek gibi oynuyor...

Furkan Özdem
Edriyın ın aklı memleketinde kaldı heralde

carantinas
10.11.2013, 17:00
Şükür oyunu dengeledik orta saha da adam akıllı 3 pas yapsak pozisyonalr gelir ama Zokora Colmaz Adiran birbirini malesef tammalayamıyor.

serdaracıl
Colman ve olcan zayiflar

ibrahim
Yavrum Kadir

newrocki
adrian maçtaki en ayıf ve etkisiz isim şu dakikaya kadar...

Sefaenes
10.11.2013, 17:01
doga köpegi bizim maclarda kusana kadar oynuyor yine bu adam hermacta böyle oynasa birsey demem ama serefini satan adam yine biryerlerden para almistir

yaranozlu
10.11.2013, 17:01
Olcan çok ama çok ciddiyetsiz. Kendini büyük topçu sanıyor. Adrian da öylesine oynutor. Zeki çok heyecanlı, yenmesi gerek artık

Uğur Demircioğlu
10.11.2013, 17:02
Adrian kenara Soner oyuna en mantıklı hamle

Mert'
Adrian etkili olmalı biraz

nakzo
adrian maçtaki en ayıf ve etkisiz isim şu dakikaya kadar...

tam alanlık maç adrian dışarı lan içeri ilk yarı bitmeden alan girerse bu kadar rahat gelemezler.

Erbay
Penaltııı

Furkan Özdem
10.11.2013, 17:03
PEnaltı!!! Malouda reyizz fena çekti

carantinas
penaltı bravo Henrique iyi taşıdın

DeAgLeMaNyAq
Bu gün milat 47 hafta sonra penaltı...

ozturk
penaltı...

cemka
aha penaltı...

Yusuf BALCI
rüya görüyorum sanırım? penaltı diye bir kural var mıydı yahu futbolda?

Ogün'
Penaltı aldık şaka di mi bu?

Mert'
Penalti gol olur inş

ibrahim
Penmi alti? Oda nedir?

hasancebi81
Penaltııııı :)