PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF'nin Resmi Başvurumuzu Reddetmesi Sonrası UEFA ve FIFA'ya Yeni Mail

Sayfa : [1] 2

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 01:33
Değerli üyelerimiz;

Trabzonspor'un TFF'ye yaptığı resmi başvurunun reddedilmesi üzerine UEFA ve FIFA'yı konu ile ilgili bilgilendiriyoruz ve gereğinin yapılması için TFF'ye müdahale etmelerini istiyoruz. Ayrıca bu mailde UEFA ve FIFA'ya olan üslubumuzu da sertleştiriyoruz ve şikecileri korumaktan vazgeçmeleri gerektiğini söylüyoruz. Bunu yaparken TFF'nin, UEFA'nın ve FIFA'nın şike ile ilgili disiplin talimatlarını ve yükümlülüklerini de kendilerine hatırlatıyoruz.

Konu Kısmına : ' Stop protecting match fixers and do your jobs properly ' yazıyoruz.

UEFA Fax: +41 848 01 2727
FIFA Fax : +41 43 222 7878

Mail:

To : UEFA and FIFA members of all committees;

and also F.A.O.

All European Football Federations;
European Sports Ministers;
European Comission and IOC Members;
CAS Referees;
Media Members;

On 15.11.2013 Turkish Football Federation declined the request of Trabzonspor asking them to re-evaluate the approval of 2010-2011 Turkish football season as UEFA and CAS found fenerbahce SK guilty of fixing several matches at the same season.
You are able to see the rules and regulations of Turkisf Football Federation, UEFA and FIFA at the end of this mail, but first let me take this opportunity to say that UEFA and FIFA are bad liars and they are not honest about fight against match fixing.

Can someone explain us how come fenerbahce SK still compete in Turkish Super League, where it is clearly stated in Turkish FF, UEFA and FIFA’s Disciplinary procedures that teams involved in match fixing must be relegated? See the decisions of various organisation regarding match fixer fenerbehce SK below;

• On 02.07.2012 Turkish Court found them guilty of match fixing.
• On 10.06.2013 UEFA found them guilty of match fixing.
• On 22.06.2013 UEFA Disciplinary Body found them guilty of match fixing.
• On 15.07.2013 UEFA Appeals Body found them guilty of match fixing.
• On 28.08 2013 CAS found them guilty of match fixing.

We request UEFA and FIFA do their jobs and ask Turkish FF to relegate fenerbahce SK.

According to the law regarding Turkish Football Federation’s establishment and Duties Article 3/c ;
‘Turkish Football Federation has to make sure the rules and regulations established by UEFA and FIFA are put in force as stated…’

According to the Turkish Football Federation Status Article 2/f ;
‘Turkish Football Federation has to obey the verdicts of UEFA and FIFA and make sure all parties, such as; clubs, players, managers, etc, obey these verdicts too…’

According to the Turkish Football Federation Disciplinary Code 55/1(b) ;
‘Teams, whose board members are involved in match fixing or bribery, must be relegated to a lower division’

According to the UEFA Statutes (Edition 2012) ;
Article 7:
(1) [Fair Play, Statutes, Laws of the Game]:
“ Member Associations shall have the following obligations:
a) to observe the principles of loyalty, integrity and sportsmanship in accordance with the principles of fair play; […]
Member Associations shall include these obligations in their statutes, as well as a provision that leagues, clubs, players and officials shall observe these obligations.”

According to the FIFA Disciplinary Code 70 / 2 ;
‘The judicial bodies of FIFA reserve the right to sanction serious infringements of the statutory objectives of FIFA (cf. fi nal part of art. 2) if associations, confederations and other sports organisations fail to prosecute serious infringements or fail to prosecute in compliance with the fundamental principles of law.’

Best Regards
Adınız Soyadınız

E-Mail Adresleri :

alasdair.bell@uefa.ch, thomas.giordano@uefa.ch, william.gaillard@uefa.ch, info@uefa.com, contact@uefa.com, discipline@uefa.ch, media@uefa.ch, uefadirect@uefa.ch,
thomas.partl@schule.at, jacques.antenen@vd.ch, joel.wolff@football.lu, repka@fotbal.cz, jmsh@dbu.dk, hans-eberhard.lorenz@swfv.de,
address@fifa.org ; associations@fifa.org ; chris.eaton@fifa.org ; congressmedia@fifa.org ; contact@fifa.org ; csr@fifa.org ; datainfo@fifa.org ; delia.fischer@fifa.org ; dispatch@fifa.org ; federico.addiechi@fifa.org ; finance@fifa.org ; football.turf@fifa.org; glt@fifa.org; hidenori.arai@fifa.org ;
hr@fifa.org ; jim.brown@fifa.org ; jiri.dvorak@fifa.org ;
marketing@fifa.org ; marion.mayer-vorfelder@fifa.org
markrequests@fifa.org ; markus.kattner@fifa.org ; media@fifa.org ; mediachannel@fifa.org ; medical@fifa.org ; niclas.ericson@fifa.org; nicolas.evans@fifa.org ; nicolas.maingot@fifa.org ; paul.calder@fifa.org ; sales@fifa.org ; secretarygeneraloffice@fifa.org ; stephanie.markwalder@fifa.org ; tv@fifa.org ;

androulla.vassiliou@ec.europa.eu; dennis.abbott@ec.europa.eu;
piotr.borys@europarl.europa.eu; philippe.brunet@ec.europa.eu;
agathe.giakoumakis@ec.europa.eu; loucia.petridou@ec.europa.eu;
michael.zissimos@ec.europa.eu; zenon.severis@ec.europa.eu;
yiannakis.asimakis@ec.europa.eu; frederic.oblin@ec.europa.eu;
jonathan.hill@ec.europa.eu; panayiotis.tsouliaridis@ec.europa.eu;
panos.kakaviatos@coe.int; olivier.hoffmann@coe.int;

sport.austria@sport.gv.at; office@bso.or.at; g.hoefner@bso.or.at;
h.ranner@gmx.at; harald.treiber@sport.gv.at; gernotwainig@gmx.at;
hsz@bmlvs.gv.at; norbert.darabos@bmlvs.gv.at; cism@bmlvs.gv.at;
jan.kocourek@msmt.cz; kovar@cstv.cz;
an.vermeersch@cjsm.vlaanderen.be; sport@vlaanderen.be;
sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr; minister@ypepth.gr;
hans-peter.friedrich@bundestag.de; silke.schaefer@bmi.bund.de;
ntakourisbas@ath.forthnet.gr; dwm@msport.gov.pl;
henriett.vass@otm.gov.hu; reka.veress@nefmi.gov.hu; o.heil@minvws.nl;
roelof.janssens@minvws.nl; suska@msport.gov.pl; n.novi@governo.it;
a.falessi@governo.it; segr.capogabinetto@mit.gov.it; kum@kum.dk;
lhv@kum.dk; mnj@kum.dk; ash@kum.dk; joseluis.terreros@csd.gob.es;
hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk; info@uksport.gov.uk; info@sportengland.org; enrique.lizalde@csd.gob.es; sutcliffeg@parliament.uk

info@cfa.com.cy; info@dfb.de; communique@thefa.com; office@oefb.at;
rfef@rfef.es; figc.affarigenerali@figc.it; info@scottishfa.co.uk;
info@fai.ie; info@faw.co.uk; international@figc.it; concern@knvb.nl;
office@oefb.at; urbsfa.kbvb@footbel.com; bfu@bfunion.bg;

ulrich.haas@rwi.uzh.ch ; ulrich.steidl@einstein.yu.edu ; rui.santos@cralaw.com ; christian.duve@freshfields.com ; kanzlei@engelbrecht-law.de ;
r.martens@martens-lawyers.com ; michael.geistlinger@sbg.ac.at ; office@lhl.at ;
bernard.hanotiau@hvdb.com ; michaelbeloff@blackstonechambers.com ;
bruce.buck@skadden.com ; iforrester@whitecase.com ;

westminster_office@mingcampbell.org.uk ; fife_office@mingcampbell.org.uk ;

mark.hovell@mills-reeve.com ; martin@martinhunter.net ; mhunter@essexcourt.net ;

stuart.mcinnes@squiresanders.com ; lha@jslaw.dk ; lh@advicelaw.dk ; estewart@lawlibrary.ie ;

josemaria.alonso@bakermckenzie.com ; jmanuel.hueli@csd.gob.es ; maf@fballesteros.com ;

efraim@mirbar.co.il ; studiolegale@studioiudica.it ; angelo.cascella@virgilio.it ;

m.coccia@cdaa.it ; info@interlawmonaco.com ; lucio.colantuoni@studiocolall.it,

lucio.colantuoni@unimi.it ; auxianne@noos.fr ; f.klein@kga.fr ; vit.horacek@glatzova.com ;

pekka.ilmivalta@veikkaus.fi ; markus.manninen@hannessnellman.com ;

mika.palmgren@luciacapital.fi ; pm2030@columbia.edu ; petros.mavroidis@unine.ch ;
petros.mavroidis@eui.eu ; dedes@otenet.gr ; olo.dewittwijnen@ideka.org ;
piotr.nowaczyk@dentons.com ; nater@naterdallafior.ch ; georg.vonsegesser@ewlegal.ch ;
luc.argand@depfyffer.ch ; baumgartner@grand-chene.ch ; michele.bernasconi@baerkarrer.ch ;
bosiger@kbtlegal.ch ; qbs@advise.ch ; olivier.carrard@praetor.ch ; marco.balmelli@kellerhals.ch ;

sportbild@sportbild.de; leserbriefe@tagesspiegel.de; leser@welt.de; leserservice@sportbild.de; info@zdf.de;
leserbriefe@berliner-zeitung.de; forum@sueddeutsche.de; info@faz.net; talkback@the-sun.co.uk; letters@the-sun.co.uk;
sportletters@sunday-times.co.uk; reader@guardian.co.uk; sport@guardian.co.uk; sport@observer.co.uk;
foreigneditor@independent.co.uk; sport@independent.co.uk; dtnews@telegraph.co.uk; news@sky.com; newsonline@bskyb.com; sport.online@bbc.co.uk; news@dailymail.co.uk; letters@dailymail.co.uk; deportes@abc.es;
mdonline@mundodeportivo.com; rtve.dircom@rtve.es; abo@francefootball.fr; courrierdeslecteurs@lequipe.presse.fr;
lequipetv@lequipetv.fr; contact@sporever.fr; srf@srf.ch; info@schweiz5.ch; newsdesk@20minuten.ch; info@ap.org;
news.online@blick.ch; info.sport@tageswoche.ch; info@theinsiders.gr; sport@protv.ro; contact@sport24.com;
general.info@thomsonreuters.com; sports@nytimes.com; foreign@nytimes.com; info@ecaeurope.com; info@fifpro.org;
ease@easesport.eu; info@fesi-sport.org; info@ti-bih.org; info@integriteta.si;

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 01:43
Yeni maili de gerekli adreslere gönderdiğime göre gönül rahatlığıyla başımı yastığa koyup uyuyabilirim.

Tavsiye ederim :)

Hamdi Karamahmutoğlu
01.11.2013, 01:43
Vira Bismillah, hemen görevimizi yaptık.

RoyalEvil61
01.11.2013, 01:57
herkes ayni maili göndermesin, filter vardir.

Abdullah Altıntaş
01.11.2013, 02:00
Şikeci köpekler küme düşene kadar durmayacağız.

Samayer61
01.11.2013, 02:17
Gönderildi.

arda_TS1967
01.11.2013, 03:11
3 kere gönderildi.
Göndermeyen fenerli olsun:)

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2013, 07:46
devam uşaklar, bu maili sürekli atalum, şikeciler düşene kadar

atf61
01.11.2013, 08:08
Allah razı olsun ender bey gönderdik...postmaster diye geri dönüş oluyo o ne

Yiğit Gayretli
01.11.2013, 08:24
Güne görev bilinciyle uyanıp, görevi yerine getirmiş olmanın huzuruyla devam etmek.

Dayanılmaz hafiflik diye buna denir :)

Adnan Özkan
01.11.2013, 08:50
GERÇEKTEN BAŞVURDUKMU YOKSA BAŞKAN OYALIYOR MU? Ufuk Özerten diyor ki tff başkanıyla görüştüler dilekçenin içeriğini bilmiyorum. Başkan vekili nasıl bilmiyorum der? Dilekçenin içeriği nedir? Başkan dilekçenin ne anlama geldiğini,neler içerdiğini, neden kamu oyuyla paylaşmadı.

Adnan Özkan
01.11.2013, 08:51
Ender Bey arkadaşlarda bir gevşeklik görüyorum sanki bu verilen ödevi yapmakta bir azalma ve aksama var. Nasıl düretsek milleti sabah sabah şu mailleri bombardımana çevirsek?

Adnan Özkan
01.11.2013, 08:52
Mailimizi atalım görevimizi yapalım ama ben şu dilekçe işinden kıllandım. Eğer gerçekten verildiyse kanunen 15 gün içinde bir cevap verilmesi gerekiyor tarafımıza... Bakalım bir çapanoğlu çıkmasında.

Mert'
01.11.2013, 08:58
Yüklenelim az kaldı inşallah.

UğuR
01.11.2013, 09:09
gÖNDERİLDİ....

Adnan Özkan
01.11.2013, 09:18
Gönderildi..

Yiğit Gayretli
01.11.2013, 09:31
Resmi siteden başvuru yapıldı diye açıklama yapıldı. O kadar da değil artık...

Kamil Çakmak
01.11.2013, 09:37
Resmi siteden başvuru yapıldı diye açıklama yapıldı. O kadar da değil artık...

Sanki BMN ye cevap niteliğinde olmuş. Haberiniz olsun babında.:)

Kamil Çakmak
01.11.2013, 09:40
Bu arada, bu mail kampanyası TFF den olumsuz yanıt geldiğinde yada sallamaya teşebbüs ettiklerinde yapılması daha mantıklı olmazmıdı?

Fatih Birinci
01.11.2013, 09:44
Gonderildi

sercio84
01.11.2013, 09:48
işlem tamam yollandı

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2013, 09:49
Büyük taraftarımız sayesinde CAS'a kadar gelinmişti.

Umuyorum ve bekliyorum ki kupaya kadar bu yol sürecek ve kupa layık olduğu yere gelecek.

eralp cavrar
01.11.2013, 10:06
Mail gonderdigimiz adreslerde. Bazilari icin gecersiz adres diye bir uyari aliyorum. Baska alan var mi ? Ben mi bir seyleri yanlis yaptm?

eralp cavrar
01.11.2013, 10:10
72 mail adresi war, hepsine gonderdim, ulastirilamadi diye geri donen mailler oldu. Umarim gerklilere ulasmistir ve hayirli olur.

nightingale
01.11.2013, 10:11
Turkish Footbal Federation is still palying the fool by not penalising the teams involved in match fixing. cümlesindeki ''palying'' playing olmalı gönderirken düzeltebilirsiniz. Emeğe geçen herkese teşekkürler.

Yusuf BALCI
01.11.2013, 10:29
kendi cümlelerimle bir yazı gönderdim. birebir aynı metni göndermek spam filtresine takılmasına neden olur mailin. ingilizcesi iyi olanlar kendilerince birşeyler yazsalar daha iyi olur.

Fatih Özkan
01.11.2013, 10:31
Maillere engel olabilirler ama faxlara asla :)

Ertan 51
01.11.2013, 10:40
Her zaman ki gibi ben görderdim,ulaştı ulaşmadı bilmiyorum:(
ama ben görevimi yaptım,herkes yapsın;)

scofield
01.11.2013, 10:40
Belirtilen tüm mail adreslerine yollandı. Emeğiniz için teşekkürler.

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 10:44
Arkadaşlar;

Mailin belli aşamadan sonra spam'a takılması junk'a düşmesi zaten kaçınılmaz ama bu maili en az bir defa okuyorlar ve ne olduğunu biliyorlar.

Dolayısıyla giden mail sayısının fazla olması spam'a takılsa ve junk'a düşse bile amaç baskı oluşturmak olduğu için hedefine ulaşmış oluyor.

Bununla birlikte İngilizcesi ya da başka yabancı dili olan arkadaşların bir iki cümle ile bile olsa bir şeyler yazıp yollaması da çok önemli. İmkanı olanlar bunu da yapsın. Gramerinizin de çok iyi olmasına gerek yok.Çat pat da olsa bir şeyler yazın onlar anlayacaktır.

Bir de faks göndermeyi ihmal etmeyin zira fakslar ellerine geçiyor ve ilgili birimlere iletiyorlar.

Aydın Danış
01.11.2013, 10:45
halledildi, adalet yakın meşaleleri yakınn.. :cool:

Muhalif
01.11.2013, 10:49
Başından beri hepsine katıldığım bu mail organizasyonlarına Kulüp Tff ye başvurana kadar katılmama kararı almıştım. Şimdi kaldığımız yerden devam. Gönderildi.(Bazı adreslere hata veriyor 12-15 arası bşr hata maili aldım)

federer61
01.11.2013, 10:50
Görev tamam

S.ÖZKAN
01.11.2013, 10:56
Tamamdır

bordo(61)mavi
01.11.2013, 11:04
Zevkle 3 mail adresinden gönderildi...

Fatih Özkan
01.11.2013, 11:07
Belli bir sayıdan sonra IP adresime yasak geliyor ve mail alamıyorum ve dolayısıyla fax gönderemiyorum...
Bir kaç arkadadaş en azından bana www.aol.com adresinden mail alsa gün içinde 100'den fazla fax gönderebilme imkanım olur...
Bahsettiğim siteden mail adresi almak 2 dakikalık iş...
Dediğim gibi maillere engel olabilirler ama faxlar için böyle bir durum söz konusu değil...

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 11:47
Belli bir sayıdan sonra IP adresime yasak geliyor ve mail alamıyorum ve dolayısıyla fax gönderemiyorum...
Bir kaç arkadadaş en azından bana www.aol.com adresinden mail alsa gün içinde 100'den fazla fax gönderebilme imkanım olur...
Dediğim gibi maillere engel olabilirler ama faxlar için böyle bir durum söz konusu değil...

Kullanıcı adı : adaletgelecek@aol.com

Şifre : bordomavinet

Kolay gelsin.

demir
01.11.2013, 12:22
neden hazırladıgınız bu maiilerın turkcesını altına yazmıyorsunuz gercekten cok merak edıyorum ??

Adem Özlü
01.11.2013, 13:17

Kardeşim buyur :)

adaleticinpaydaslarlaelele@aol.com

Şifre: BordoMaviNet

ilhan
01.11.2013, 13:22
Mail gönderme işlemi tamamdır. Ben de arkadaşlarla aynı geri dönüş maillerini alıyorum. Kimisine de iletilmiyor. Ama mesele değil, özellikle @fica.com ve @uefa.com olanların çoğuna gidiyor. İsterse çöp kutusuna düşsün, yollayın arkadaşlar. :)

Fatih Özkan
01.11.2013, 13:22
Kullanıcı adı : adaletgelecek@aol.com

Şifre : bordomavinet

Kolay gelsin.

FIFA'ya gönderildi Ender Abi...
Çok teşekkürler...

http://i41.tinypic.com/2nlbrio.png

Kardeşim buyur :)

adaleticinpaydaslarlaelele@aol.com

Şifre: BordoMaviNet

Teşekkür ederim...
Hemen başlıyorum tekrardan :)

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 13:23
FIFA'ya gönderildi Ender Abi...
Çok teşekkürler...

http://i41.tinypic.com/2nlbrio.png

Teşekkür ederim...
Hemen başlıyorum tekrardan :)

Eline sağlık, ben teşekkür ederim.

demir
01.11.2013, 14:40
Ender Bey arkadaşlarda bir gevşeklik görüyorum sanki bu verilen ödevi yapmakta bir azalma ve aksama var. Nasıl düretsek milleti sabah sabah şu mailleri bombardımana çevirsek?

eskı calıskanlık kalmadı bu yenı genclık ölmus hacı :) tek tek yakalayıp kulak cekelım kendı hakkını aramakdan acız bır genclıkmı olur :)))

arda_TS1967
01.11.2013, 14:43
Mail : stopmatchfixing@aol.com

Şifre: bordomavinet

Kolay gelsin:)

trabzonspor20102011champion@aol.com

bordomavinet

bizeheryertrabzon@aol.com

bordomavinet

atomantcum
01.11.2013, 16:16
Gönderildi

Mert M.
01.11.2013, 16:25
Ben de gönderdim yukarıda belirtilen e-posta adreslerine ilgili yazıyı. Bir faydamız olabildiyse ne mutlu :)
Ha keza, ben de "hata" ve "iletilmedi" geri dönüşleri aldım kimi adreslerden.

Fatih Özkan
01.11.2013, 16:26
Mail : stopmatchfixing@aol.com

Kolay gelsin:)

trabzonspor20102011champion@aol.com

bordomavinet

bizeheryertrabzon@aol.com

bordomavinet

Göndermeye başladım bile...
Çok teşekkürler... :)

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 18:35
Göndermeye başladım bile...
Çok teşekkürler... :)

Fatih öncelikle emeklerin için teşekkürler. İstersen bu konuda bir başlık aç ve adım adım neler yapılması gerektiğini anlat.

Herkes birer mail adresi alsın ve pazartesi günü UEFA ve FIFA'yı faks yağmuruna tutalım.

Hem senin yükünü azaltmış oluruz hem de daha fazla sayıda faks göndermiş oluruz.

Muhammet Kalkışım
01.11.2013, 21:23
Mail: for_justice@aol.com

Eline sağlık. Ayrıca bu başlığın ve diğer tüm mail kampanyaların misafirlerin görüntülemesine kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

Fatih Özkan
01.11.2013, 21:36
Fatih öncelikle emeklerin için teşekkürler. İstersen bu konuda bir başlık aç ve adım adım neler yapılması gerektiğini anlat.

Herkes birer mail adresi alsın ve pazartesi günü UEFA ve FIFA'yı faks yağmuruna tutalım.

Hem senin yükünü azaltmış oluruz hem de daha fazla sayıda faks göndermiş oluruz.

Rica ederim Abi.
Asıl ben sana teşekkür ederim.
Bir havuz oluştursak ve adresleri, şifreleri orda biriktirsek ve 10 arkadaş aynı anda FIFA ve UEFA'ya fax göndersek çok etkili olur diye düşünüyorum. Çünkü faxı engelleyemezler :)
Güzel bir planlama ile bu mümkün...
Sizlerin sayesinde bu gün tam 175 tane fax gönderdim. Mail meçhul kalıyor ama fax işi garanti olunca insan mutlu oluyor :)
Unutmadan ekliyim;
Fax göndermek için bir tane başlık burda vardı ama bulamadım...
Ben de burdan öğrenmiştim...

Mail: for_justice@aol.com

Eline sağlık. Ayrıca bu başlığın ve diğer tüm mail kampanyaların misafirlerin görüntülemesine kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

En azından diğer arkadaşlar aldıkları mail adres ve şifresini bana özel mesaj yolu ile göndersinler...
Ben de faxları göndermeye devam ediyim...
Size de teşekkür ederim ayrıca...
Şu an faxlar UEFA'ya gönderiliyor :)

Enes Ünal Kaya
01.11.2013, 21:47
Şu Başlıkları Görüpde Göndermeden Çıkarsam Kafama Takılıyor

Vicdan Azabı Çekiyorum Resmen :)

Ilelioglu
01.11.2013, 22:00
Gönderdim.

Iyice yüklenmek lazim birgün. Ama organize olamiyoruz ki?

..

dağlıca61
01.11.2013, 22:11
arkadaşlar gönderilen İngilizce metinlerin bu sayfada Türkçe tercümesi de yayınlansa iyi olmaz mı ?.

Berat
01.11.2013, 22:30
Gönderilmiştir.

Ender Kuyumcu
01.11.2013, 23:05
Rica ederim Abi.
Asıl ben sana teşekkür ederim.
Bir havuz oluştursak ve adresleri, şifreleri orda biriktirsek ve 10 arkadaş aynı anda FIFA ve UEFA'ya fax göndersek çok etkili olur diye düşünüyorum. Çünkü faxı engelleyemezler :)
Güzel bir planlama ile bu mümkün...
Sizlerin sayesinde bu gün tam 175 tane fax gönderdim. Mail meçhul kalıyor ama fax işi garanti olunca insan mutlu oluyor :)
Unutmadan ekliyim;
Fax göndermek için bir tane başlık burda vardı ama bulamadım...
Ben de burdan öğrenmiştim...

En azından diğer arkadaşlar aldıkları mail adres ve şifresini bana özel mesaj yolu ile göndersinler...
Ben de faxları göndermeye devam ediyim...
Size de teşekkür ederim ayrıca...
Şu an faxlar UEFA'ya gönderiliyor :)

O başlığı Gökhan Koç açmıştı. Ben bulurum ve pazartesine 10 değişik metin hazırlarım. Hep aynı metni göndermeyelim diye.

Saldırıya geçeriz UEFA ve FIFA'ya.

Fatih Öztürk
01.11.2013, 23:11
Görev tamam.

BulentOzkul
01.11.2013, 23:12
HABU HAŞİMDİ İLAÇ GİBİ GELDU :)

:alkış::alkış::cool::alkış::alkış:

Muhammet Kalkışım
01.11.2013, 23:16
O başlığı Gökhan Koç açmıştı. Ben bulurum ve pazartesine 10 değişik metin hazırlarım. Hep aynı metni göndermeyelim diye.

Saldırıya geçeriz UEFA ve FIFA'ya.

Çaba ve girişimlerin için teşekkür ederim abi. :) Az bile yapıyoruz aslında.:rolleyes:

arda_TS1967
02.11.2013, 16:41
3 posta tamam bugün.

Göndermeyen fenerli olsun:)

arda_TS1967
02.11.2013, 16:48

Kardeşim, daha fazla mail adresi lazım mı? Faks işi nasıl gidiyor?

şenol.08.borçkalı
02.11.2013, 18:16
GÖNDERİLDİ..özellikle bugünkü fenev kongresindeki konusmalardan sonra..3 kez daha gönderilecek..

Onur Can BÜLBÜL
02.11.2013, 18:18
Görev tamam..

Sefaenes
02.11.2013, 18:27
görev tamam bende de

Fatih Özkan
02.11.2013, 19:53
Kardeşim, daha fazla mail adresi lazım mı? Faks işi nasıl gidiyor?

Lazım olmaz olur mu ?
Yalnız yeni mail bilgilerini özel mesaj yoluyla iletirseniz sevinirim...

Fatih Özkan
02.11.2013, 21:54
UEFA'ya faxlar gönderiliyor...

Ilelioglu
02.11.2013, 22:54
Gönderdim.

..

Courage
02.11.2013, 23:46
Defalarca gönderildi.

Bu aralar foruma giremedim onun için henüz yeni gördüm. Telafi etmeye çalışacağız artık ;)

( Ender bey'e ve bu metinleri hazırlamakta yardımcı olan, sürekli mail göndererek destek veren herkese en derin saygılarımla :alkış: )

Necat Ulusoy
03.11.2013, 00:41
gönderildi...

S.ÖZKAN
04.11.2013, 13:07
Tamamdır

ilhan
04.11.2013, 22:37
UEFA ve FIFA'ya attığım her mail sonrası vicdani bir rahatlık hissediyorum. Bugün de maili attık Infantino reyiz.

tahsin
04.11.2013, 23:24
gmail ve hotmail 2 adresten gönderildi.

S.ÖZKAN
05.11.2013, 08:18
Gönderildi

Yiğit Gayretli
05.11.2013, 08:25
Haydi! Mesaiye başladık...

Külünkoğlu
05.11.2013, 08:42
Gönderildi. Her gün gönderilecek.

Berat
05.11.2013, 08:56
Bugün de işlem tamam...

S.ÖZKAN
06.11.2013, 09:13
Gönderildi

S.ÖZKAN
07.11.2013, 08:09
Tamamdır

Burçin Aydoğdu
07.11.2013, 10:40
Bu email'ler şu nedenle de önemli:

TFF'ye yapılan başvurunun değerlendirilmesi için TFF'nin 60 gün süresi var. Bu 60 gün dolduğunda hala cevap vermemişlerse ancak o zaman başvuru reddedilmiş sayılır ve biz TFF'nin ret kararını ancak o zaman UEFA'ya iletebiliriz.

TFF'nin zaman kazanmak için bu süreyi sonuna kadar kullanma yani 60 gün daha elimizi kolumuzu bağlama ihtimali var. O nedenle şimdiden email ve faks göndermeliyiz ki TFF bu işi sürüncemede bıraksa bile UEFA o tutumu da görsün.

Fatih Öztürk
07.11.2013, 10:55
60 gün uzun bir süre.tff cevap verecekse bile 59.günü bekleyecektir.28 aydır bekliyoruz 2 ay daha bekleyelim bakalım.

arda_TS1967
07.11.2013, 18:24
İçimden bir ses TFF'ye başvuru felan olmadığını söylüyor. Umarım yanılırım. 2 ay bekleyip bir şey çıkmazsa.....

Maillere devam. Mücadeleye devam.

acabuco
08.11.2013, 01:29
İçimden bir ses TFF'ye başvuru felan olmadığını söylüyor. Umarım yanılırım. 2 ay bekleyip bir şey çıkmazsa.....

Maillere devam. Mücadeleye devam.

http://www.youtube.com/watch?v=-XTq_flx_6c

acabuco
08.11.2013, 01:31

TFF'ye yapılan başvurunun değerlendirilmesi için TFF'nin 60 gün süresi var. Bu 60 gün dolduğunda hala cevap vermemişlerse ancak o zaman başvuru reddedilmiş sayılır ve biz TFF'nin ret kararını ancak o zaman UEFA'ya iletebiliriz.

TFF'nin zaman kazanmak için bu süreyi sonuna kadar kullanma yani 60 gün daha elimizi kolumuzu bağlama ihtimali var. O nedenle şimdiden email ve faks göndermeliyiz ki TFF bu işi sürüncemede bıraksa bile UEFA o tutumu da görsün.

Azami sürenin 60 gün olduğu bilgisine nereden ulaştınız ?

S.ÖZKAN
08.11.2013, 14:16
Gönderildi

S.ÖZKAN
11.11.2013, 08:49
Gönderildi

S.ÖZKAN
12.11.2013, 14:09
Gönderildi

Ender Kuyumcu
12.11.2013, 14:14

Toplam 60 gün mü yoksa 60 işi günü mü Burçin?

Külünkoğlu
13.11.2013, 08:31
Gönderildi.

S.ÖZKAN
13.11.2013, 09:33
Gönderildi

Külünkoğlu
14.11.2013, 08:45
Gönderildi.

Ender Kuyumcu
14.11.2013, 12:35
Gönderildi ve gönderilmeye de devam edecek.

Ender Kuyumcu
14.11.2013, 13:04
Metinde güncellemeler ve değişiklikler yapılmıştır.

Tekrar gönderebilirsiniz.

S.ÖZKAN
14.11.2013, 13:06
Gönderildi

Ender Kuyumcu
14.11.2013, 13:07

and also F.A.O.

CAS Referees;
Media Members;

Sice the day CAS announced their decision on Fenerbahce SK’s appeal against UEFA’s verdict of penalising them for fixing several matches; convicted match fixer Aziz Yıldırım got re-elected as president of Fenerbahce SK alongside convicted match fixers Sekip Mosturoglu and Ilhan Eksioglu by congress of Fenerbahce SK. His opponent was the former president of Turkish FF, Mehmet Ali Aydınlar; who confessed that he bent the rules to save Fenerbahce SK from relegation and made sure the stolen cup was kept at their museum.

Trabzonspor applied to the Turkish Football Ferederation on 30.10.2013 for that season to be re-evaluated and asked them to give a verdict parallel to UEFA’s decision. It is also underlined that disciplinary procedures must be applied for those involved in match fixing all teams found guilty must be relegated to a lower division as well as handing back Trabzonspor throphy for that season.

It is also crucial for UEFA and FIFA to ask Turkish Football Federation to make a decision immediateley as teams involved in match fixing are still competing in a league that they are not supposed to be…

Furthermore, it is not only a disgrace to Turkish Football Federation for these teams being left un-punished , but also a disgrace to UEFA and FIFA too. These teams must be relegated immediateley in order to maintain justice and prove that UEFA and FIFA are strict asbout ‘Zero Tolerance’ policy to match fixing.

Otherwise, UEFA will be in the centre of all accusations of protecting match fixers and being part of dark arrangements. It is also unusual for UEFAnot to announce the penalties of the people involved in matchfixing, where they all clearly have to be banned fron sports for life.

Best regards

Mehmet ERTUĞ
14.11.2013, 13:34
işlem tamam

Ibo61
14.11.2013, 14:07
Gönderıldı

samway
14.11.2013, 14:25
gonderıldı

ozturk
14.11.2013, 14:35
yeni metin fakslandı

okg_53
14.11.2013, 15:18
Maillerde gönderildi...

sifuni
14.11.2013, 15:34
Yeni gördüm ve gönderdim :)

Ender Kuyumcu
15.11.2013, 01:57
Yeni sayfaya geçelim, bu sayfa doldu :)

Mail gönderildi...

arda_TS1967
15.11.2013, 03:49
Gönderildi.

Külünkoğlu
15.11.2013, 08:50
Gönderildi, gönderilecek. Durmadan yılmadan.

S.ÖZKAN
15.11.2013, 09:49
Gönderildi

arifberkay
15.11.2013, 10:05
2+2 fakslandı...

Fatih Özkan
15.11.2013, 10:49

and also F.A.O.

CAS Referees;
Media Members;

Sice the day CAS announced their decision on Fenerbahce SK’s appeal against UEFA’s verdict of penalising them for fixing several matches; convicted match fixer Aziz Yıldırım got re-elected as president of Fenerbahce SK alongside convicted match fixers Sekip Mosturoglu and Ilhan Eksioglu by congress of Fenerbahce SK. His opponent was the former president of Turkish FF, Mehmet Ali Aydınlar; who confessed that he bent the rules to save Fenerbahce SK from relegation and made sure the stolen cup was kept at their museum.

Trabzonspor applied to the Turkish Football Ferederation on 30.10.2013 for that season to be re-evaluated and asked them to give a verdict parallel to UEFA’s decision. It is also underlined that disciplinary procedures must be applied for those involved in match fixing all teams found guilty must be relegated to a lower division as well as handing back Trabzonspor throphy for that season.

It is also crucial for UEFA and FIFA to ask Turkish Football Federation to make a decision immediateley as teams involved in match fixing are still competing in a league that they are not supposed to be…

Furthermore, it is not only a disgrace to Turkish Football Federation for these teams being left un-punished , but also a disgrace to UEFA and FIFA too. These teams must be relegated immediateley in order to maintain justice and prove that UEFA and FIFA are strict asbout ‘Zero Tolerance’ policy to match fixing.

Otherwise, UEFA will be in the centre of all accusations of protecting match fixers and being part of dark arrangements. It is also unusual for UEFAnot to announce the penalties of the people involved in matchfixing, where they all clearly have to be banned fron sports for life.

Best regards

FIFA'ya 15, UEFA'ya 15 tane gönderiliyor...

Ender Kuyumcu
15.11.2013, 20:54
Değerli üyelerimiz;

TFF'nin Resmi Başvurumuzu Reddetmesi Sonrası UEFA ve FIFA'ya yeni bir mail yazdık. İlk mesajda yer alan maili yine aynı mesajda yer alan adreslere yollayabilirsiniz.

Trabzonspor'un TFF'ye yaptığı resmi başvurunun reddedilmesi üzerine UEFA ve FIFA'yı konu ile ilgili bilgilendiriyoruz ve gereğinin yapılması için TFF'ye müdahale etmelerini istiyoruz. Ayrıca bu mailde UEFA ve FIFA'ya olan üslubumuzu da sertleştiriyoruz ve şikecileri korumaktan vazgeçmeleri gerektiğini söylüyoruz. Bunu yaparken TFF'nin, UEFA'nın ve FIFA'nın şike ile ilgili disiplin talimatlarını ve yükümlülüklerini de kendilerine hatırlatıyoruz.

CamilloVillegas
15.11.2013, 20:58
Gönderildi.

CamilloVillegas
15.11.2013, 21:04
Bu ara bir öneri.

Bu mesaja UEFAya rethorik bir soru eklemekte belkim yarar var:
''Acaba match fixing olaylarını sadece UEFA nazdında mu takip ediyorlar, eğer öyleyse, bu sadece göz boyamaca olmaz mı?

Çünkü Match Fixing'in önüne sadece UEFAya üye olan liglerin denetlenmesinden geçer.''

Buna benzer işte. Anlatabildim mi bilmem....

Mollasalihoğlu
15.11.2013, 21:10
bir tur daha gönderildi :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.11.2013, 21:16
İhmal etmemek lazım.

KadirHekimoğlu
15.11.2013, 21:27
2 adet gönderildi

colman
15.11.2013, 21:32
4 adet gönderildi...

ertekin61
15.11.2013, 21:37
10 adet gönderildi..

Enes
15.11.2013, 21:49
Gönderildi...

okg_53
15.11.2013, 21:50
Mailler gönderiliyor.

Uyarı: 1. sayfadaki metindeki, tarihsel bölümde. CAS sonucundaki tarih 2012 yazılmış yanlışlık ile. Onu düzeltmekte fayda var.

arifberkay
15.11.2013, 21:50
mail gönderildi pazartesi faksları da yollayacağım..

Ender Kuyumcu
15.11.2013, 21:57
Mailler gönderiliyor.

Uyarı: 1. sayfadaki metindeki, tarihsel bölümde. CAS sonucundaki tarih 2012 yazılmış yanlışlık ile. Onu düzeltmekte fayda var.

düzeltildi. teşekkürler.

gece_bekcisi
15.11.2013, 22:03
Şimdilik 2 mail gönderildi

kamyonetçi
15.11.2013, 22:04
41 yaşına geldim,kimbilir,belki bu kupayı görmek bana nasip olmaz ama babam hiç birşey yapmadı dedirtmem.Bize yaşatılan bu duyguyu onlara yaşatmadan mevlam hiçbirinin canını almayacak,bunu biliyorum çünkü Kuran'da ayet,ama görürmüyüm onu bilmiyorum.Rabbim o günleri bize yaşatsın inşAllah.Beş vakt namazın yanına,uefa ya fifa ya şikayet maili atmayıda ekledik.Trabzonsporlulara bunu yaşatanlar,isviçreden adalet diletenler,herkimseniz Allah cc. sizi Pigmelere muhtaç etsin inşAllah.Burada bunu yazmak riyamıdır bilmiyorum,olmadığını umuyorum.Selametle...

Enes Ünal Kaya
15.11.2013, 22:05
Herzaman ki gibi .. Durmak Yok.

Haklıyız Susmayacağız.

colman
15.11.2013, 22:11
Yönetime acilen baskı yapmalıyız uefaya girişim yapmaları için vakit kaybedilmemeli bu şikeci şerefsizlerin utanmadan sıkılmadan şikeyi nasıl itiraf ettiklerini anlatmaları lazım...

Mehmet ERTUĞ
15.11.2013, 22:12
Teslim bu alıcılarını veya grupları için başarısız oldu:

gianni.infantino @ uefa.ch
Girdiğiniz e-posta adresi bulunamadı. Alıcının e-posta adresini kontrol ve iletiyi yeniden gönderin deneyin. Sorun devam ederse, yardım masanıza başvurun.

michel.platini @ uefa.ch
Girdiğiniz e-posta adresi bulunamadı. Alıcının e-posta adresini kontrol ve iletiyi yeniden gönderin deneyin. Sorun devam ederse, yardım masanıza başvurun.

giancarlo.abete @ uefa.ch

marios.lefkaritis @ uefa.ch

BEN BÖYLE BİR GERİ CEVAP ALIYORUM BUNLAR BENİ ENGELLEMİŞ OLABİLİRMİ ??*

karaman6106
15.11.2013, 22:18

michel.platini @ uefa.ch

Tek bizi savunan vekil ne garip ki, gümüşhane vekili feramiz üstün, an itibariyle plan ve bütçe komisyonunda....helal olsun.

Ender Kuyumcu
15.11.2013, 22:22

michel.platini @ uefa.ch

Onlar mail adreslerini değiştirmiştir büyük ihtimalle.

Abdullah Altıntaş
15.11.2013, 22:25
Şikeci köpekler düşmeden bu iş bitmeyecek.Sabırla mail ve fax göndermeye devam edelim.

cakalkerem
15.11.2013, 22:29
devam

Fatih Özkan
15.11.2013, 22:29
Bıkmadan, usanmadan gönderilecek.
Hep dediğim gibi fax ile uğraşmak istemeyen arkadaşlar;
www.aol.com adresinden 2 dakikada yeni mail alıp, özel mesaj yolu ile kullanıcı adı ve şifresini bana göndererek 30 tane fax gönderilmesine aracı olabilirler...

Berat
15.11.2013, 22:52
Durmak yok arkadaşlar... Hainlerin inadına, hakkımız olanı alabilmek adına maille, faxla şikecileri ihbar etmeye devam...

ilhan
15.11.2013, 22:52
Haydi bismillah.

barisb
15.11.2013, 22:53
Yazmaya devam..

Semra
15.11.2013, 23:00
Gönderildi...

Erdal DİLEK
15.11.2013, 23:05
Bu mail kampayalari icin ayri kampanyalar düşünülmeli.

Mesela mac önceler sözleşilip veya belli gun ve saatte anlassilip yüklenme yapilabilir.

Veya mail atmadan uyelrin foruma girisi engellemek gibi. . .

TekfurÇayır 61
15.11.2013, 23:11
Hücum..........

edimurphy_61
15.11.2013, 23:13
completed....

Orhan_AYGÜN
15.11.2013, 23:17
Mücadele şimdi başlamalı. Adalet isteyen insanlar siyası görüşünü, renklerini bir kenara koyup bu davada mücadele etmeli. Ve Trabzonspor'luyum diyenler asıl mücadeleye sahip çıkma zamanı şimdi. Ya var olacak sonuna kadar azimle mücadele edeceğiz yada bize reva görülenlerle yaşayacağız, boynumuzu bükerek..

Fatih Özkan
15.11.2013, 23:49
Bu mail kampayalari icin ayri kampanyalar düşünülmeli.

Mesela mac önceler sözleşilip veya belli gun ve saatte anlassilip yüklenme yapilabilir.

Veya mail atmadan uyelrin foruma girisi engellemek gibi. . .

Kesinlikle belirli saatlerde yüklenmeliyiz...

Not: 30 tane gönderiliyor :)

onur-ts
16.11.2013, 00:01
görev tamam...sonuca ulaşınca büyük gurur duyacağız bu çalışmalarla.herkese teşekkürler

şenol.08.borçkalı
16.11.2013, 00:48
sayısını hatırlamıyorum sanırım 10 oldu..

Habercim61
16.11.2013, 00:52
fax ve mailler yollandı yarın da devam edeceğim..

şenol.08.borçkalı
16.11.2013, 01:11
kafam yerine gelmedi bir 10 tane daha gönderdim..
canım sıkıldıkca gonderecem

Burçin Aydoğdu
16.11.2013, 06:55
10 ayrı email adresinden gönderim yapılmıştır.

Bu vesileyle haftalardır kontrol etmediğim hesaplarda benden cevap bekleyen email'leri de fark etmiş oldum. BMN: her derde deva.

Kötü haber ise 2004'ten beri kullandığım yahoo email'imin dışarıya gönderim yapmaktan men edilmiş olması. Bloke ettiklerine göre biz bu konuda elimizden geleni yapmışız demektir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2013, 07:55
Değerli üyelerimiz;

Konu Kısmına : ' Stop protecting match fixers and do your jobs properly ' yazıyoruz.

UEFA Fax: +41 (0) 848 01 2727
FIFA Fax : +41-(0) 43 222 7878

Mail:

and also F.A.O.

CAS Referees;
Media Members;

On 15.11.2013 Turkish Football Federation declined the request of Trabzonspor asking them to re-evaluate the approval of 2010-2011 Turkish football season as UEFA and CAS found fenerbahce SK guilty of fixing several matches at the same season.
You are able to see the rules and regulations of Turkisf Football Federation, UEFA and FIFA at the end of this mail, but first let me take this opportunity to sat that UEFA and FIFA are bid liars and they are not honest about fight against match fixing.

Can someone explain us how come fenerbahce SK still compete in Turkish Super League, where it is clearly stated in Turkish FF, UEFA and FIFA’s Disciplinary procedures that teams involved in match fixing must be relegated? See the decisions of various organisation regarding match fixer fenerbehce SK below;

• On 02.07.2012 Turkish Court found them guilty of match fixing.
• On 10.06.2013 UEFA found them guilty of match fixing.
• On 22.06.2013 UEFA Disciplinary Body found them guilty of match fixing.
• On 15.07.2013 UEFA Appeals Body found them guilty of match fixing.
• On 28.08 2013 CAS found them guilty of match fixing.

We request UEFA and FIFA do their jobs and ask Turkish FF to relegate fenerbahce SK.

According to the law regarding Turkish Football Federation’s establishment and Duties Article 3/c ;
‘Turkish Football Federation has to make sure the rules and regulations established by UEFA and FIFA are put in force as stated…’

According to the Turkish Football Federation Status Article 2/f ;
‘Turkish Football Federation has to obey the verdicts of UEFA and FIFA and make sure all parties, such as; clubs, players, managers, etc, obey these verdicts too…’

According to the Turkish Football Federation Disciplinary Code 55/1(b) ;
‘Teams, whose board members are involved in match fixing or bribery, must be relegated to a lower division’

According to the UEFA Statutes (Edition 2012) ;
Article 7:
(1) [Fair Play, Statutes, Laws of the Game]:
“ Member Associations shall have the following obligations:
a) to observe the principles of loyalty, integrity and sportsmanship in accordance with the principles of fair play; […]
Member Associations shall include these obligations in their statutes, as well as a provision that leagues, clubs, players and officials shall observe these obligations.”

According to the FIFA Disciplinary Code 70 / 2 ;
‘The judicial bodies of FIFA reserve the right to sanction serious infringements of the statutory objectives of FIFA (cf. fi nal part of art. 2) if associations, confederations and other sports organisations fail to prosecute serious infringements or fail to prosecute in compliance with the fundamental principles of law.’

Best Regards
Adınız Soyadınız

E-Mail Adresleri :

alasdair.bell@uefa.ch, thomas.giordano@uefa.ch, william.gaillard@uefa.ch, info@uefa.com, contact@uefa.com, discipline@uefa.ch, media@uefa.ch, uefadirect@uefa.ch,
thomas.partl@schule.at, jacques.antenen@vd.ch, joel.wolff@football.lu, repka@fotbal.cz, jmsh@dbu.dk, hans-eberhard.lorenz@swfv.de,
address@fifa.org ; associations@fifa.org ; chris.eaton@fifa.org ; congressmedia@fifa.org ; contact@fifa.org ; csr@fifa.org ; datainfo@fifa.org ; delia.fischer@fifa.org ; dispatch@fifa.org ; federico.addiechi@fifa.org ; finance@fifa.org ; football.turf@fifa.org; glt@fifa.org; hidenori.arai@fifa.org ;
hr@fifa.org ; jim.brown@fifa.org ; jiri.dvorak@fifa.org ;
marketing@fifa.org ; marion.mayer-vorfelder@fifa.org
markrequests@fifa.org ; markus.kattner@fifa.org ; media@fifa.org ; mediachannel@fifa.org ; medical@fifa.org ; niclas.ericson@fifa.org; nicolas.evans@fifa.org ; nicolas.maingot@fifa.org ; paul.calder@fifa.org ; sales@fifa.org ; secretarygeneraloffice@fifa.org ; stephanie.markwalder@fifa.org ; tv@fifa.org ;

androulla.vassiliou@ec.europa.eu; dennis.abbott@ec.europa.eu;
piotr.borys@europarl.europa.eu; philippe.brunet@ec.europa.eu;
agathe.giakoumakis@ec.europa.eu; loucia.petridou@ec.europa.eu;
michael.zissimos@ec.europa.eu; zenon.severis@ec.europa.eu;
yiannakis.asimakis@ec.europa.eu; frederic.oblin@ec.europa.eu;
jonathan.hill@ec.europa.eu; panayiotis.tsouliaridis@ec.europa.eu;
panos.kakaviatos@coe.int; olivier.hoffmann@coe.int;

sport.austria@sport.gv.at; office@bso.or.at; g.hoefner@bso.or.at;
h.ranner@gmx.at; harald.treiber@sport.gv.at; gernotwainig@gmx.at;
hsz@bmlvs.gv.at; norbert.darabos@bmlvs.gv.at; cism@bmlvs.gv.at;
jan.kocourek@msmt.cz; kovar@cstv.cz;
an.vermeersch@cjsm.vlaanderen.be; sport@vlaanderen.be;
sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr; minister@ypepth.gr;
hans-peter.friedrich@bundestag.de; silke.schaefer@bmi.bund.de;
ntakourisbas@ath.forthnet.gr; dwm@msport.gov.pl;
henriett.vass@otm.gov.hu; reka.veress@nefmi.gov.hu; o.heil@minvws.nl;
roelof.janssens@minvws.nl; suska@msport.gov.pl; n.novi@governo.it;
a.falessi@governo.it; segr.capogabinetto@mit.gov.it; kum@kum.dk;
lhv@kum.dk; mnj@kum.dk; ash@kum.dk; joseluis.terreros@csd.gob.es;
hitesh.patel@culture.gsi.gov.uk; info@uksport.gov.uk; info@sportengland.org; enrique.lizalde@csd.gob.es; sutcliffeg@parliament.uk

info@cfa.com.cy; info@dfb.de; communique@thefa.com; office@oefb.at;
rfef@rfef.es; figc.affarigenerali@figc.it; info@scottishfa.co.uk;
info@fai.ie; info@faw.co.uk; international@figc.it; concern@knvb.nl;
office@oefb.at; urbsfa.kbvb@footbel.com; bfu@bfunion.bg;

ulrich.haas@rwi.uzh.ch ; ulrich.steidl@einstein.yu.edu ; rui.santos@cralaw.com ; christian.duve@freshfields.com ; kanzlei@engelbrecht-law.de ;
r.martens@martens-lawyers.com ; michael.geistlinger@sbg.ac.at ; office@lhl.at ;
bernard.hanotiau@hvdb.com ; michaelbeloff@blackstonechambers.com ;
bruce.buck@skadden.com ; iforrester@whitecase.com ;

westminster_office@mingcampbell.org.uk ; fife_office@mingcampbell.org.uk ;

mark.hovell@mills-reeve.com ; martin@martinhunter.net ; mhunter@essexcourt.net ;

stuart.mcinnes@squiresanders.com ; lha@jslaw.dk ; lh@advicelaw.dk ; estewart@lawlibrary.ie ;

josemaria.alonso@bakermckenzie.com ; jmanuel.hueli@csd.gob.es ; maf@fballesteros.com ;

efraim@mirbar.co.il ; studiolegale@studioiudica.it ; angelo.cascella@virgilio.it ;

m.coccia@cdaa.it ; info@interlawmonaco.com ; lucio.colantuoni@studiocolall.it,

lucio.colantuoni@unimi.it ; auxianne@noos.fr ; f.klein@kga.fr ; vit.horacek@glatzova.com ;

pekka.ilmivalta@veikkaus.fi ; markus.manninen@hannessnellman.com ;

mika.palmgren@luciacapital.fi ; pm2030@columbia.edu ; petros.mavroidis@unine.ch ;
petros.mavroidis@eui.eu ; dedes@otenet.gr ; olo.dewittwijnen@ideka.org ;
piotr.nowaczyk@dentons.com ; nater@naterdallafior.ch ; georg.vonsegesser@ewlegal.ch ;
luc.argand@depfyffer.ch ; baumgartner@grand-chene.ch ; michele.bernasconi@baerkarrer.ch ;
bosiger@kbtlegal.ch ; qbs@advise.ch ; olivier.carrard@praetor.ch ; marco.balmelli@kellerhals.ch ;

sportbild@sportbild.de; leserbriefe@tagesspiegel.de; leser@welt.de; leserservice@sportbild.de; info@zdf.de;
leserbriefe@berliner-zeitung.de; forum@sueddeutsche.de; info@faz.net; talkback@the-sun.co.uk; letters@the-sun.co.uk;
sportletters@sunday-times.co.uk; reader@guardian.co.uk; sport@guardian.co.uk; sport@observer.co.uk;
foreigneditor@independent.co.uk; sport@independent.co.uk; dtnews@telegraph.co.uk; news@sky.com; newsonline@bskyb.com; sport.online@bbc.co.uk; news@dailymail.co.uk; letters@dailymail.co.uk; deportes@abc.es;
mdonline@mundodeportivo.com; rtve.dircom@rtve.es; abo@francefootball.fr; courrierdeslecteurs@lequipe.presse.fr;
lequipetv@lequipetv.fr; contact@sporever.fr; srf@srf.ch; info@schweiz5.ch; newsdesk@20minuten.ch; info@ap.org;
news.online@blick.ch; info.sport@tageswoche.ch; info@theinsiders.gr; sport@protv.ro; contact@sport24.com;
general.info@thomsonreuters.com; sports@nytimes.com; foreign@nytimes.com; info@ecaeurope.com; info@fifpro.org;
contact@uniglobalunion.org; ease@easesport.eu; info@fesi-sport.org; info@ti-bih.org; info@integriteta.si;

BU MAİLLE ARTIK UEFA/FIFA DEVREYE GİRMELİ
şikebahçe DÜŞMELİ
KUPA VERİLMELİ
YETER 3 YILLIK BU İŞKENCE

Fatih Özkan
16.11.2013, 09:57
30 tane daha fax gönderiliyor...

mihribansoylu
16.11.2013, 10:01
erken uyandık bari Trabzonspora bi faydamız olsun.işlem tamamdır

a.fındıkoğlu
16.11.2013, 10:11
gönderildi

Ender Kuyumcu
16.11.2013, 10:41
Öncelikle mail ve faks gönderen, bu metinleri kendi arkadaşlarıyla twitter ve face ortamında paylaşan ve burada görüşlerini yazanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...

Forumun diğer başlıklarında cirit atan, hocaya, futbolcuya, eski ve yeni yönetime sallayan, hakkımızın gasp edildiğinden, bunun sorumlusunun x, y, z olduğundan dem vuran, her konuda tartışma yaratıp saatlerce uğraşan ve mail, faks başlıklarına asla uğramayanların Trabzonspor'un hakkını korumuyor ya da koruyamıyor diye kendilerinden başka herkesi suçlamaları da aynı bir tez konusu.

İki dakika ayırıp mail atma ama herkese laf at. Trabzonsporlu var Trabzonsporlu var...

CamilloVillegas
16.11.2013, 11:54
Mail adreslerin bir çoğu yanlışmış:

suska@msport.gov.pl
repka@fotbal.cz
michael.zissimos@ec.europa.eu
norbert.darabos@bmlvs.gv.at
sondes.elfekimhiri@jeunessesports.gouv.fr
ntakourisbas@ath.forthnet.gr
a.falessi@governo.it
georg.vonsegesser@ewlegal.ch
bosiger@kbtlegal.ch
gianni.infantino@uefa.ch
michel.platini@uefa.ch
giancarlo.abete@uefa.ch
marios.lefkaritis@uefa.ch
ash@kum.dk
mnj@kum.dk

Sibel
16.11.2013, 12:01
Allah'tan bulsun bu Uefa.

CamilloVillegas
16.11.2013, 12:05
Allah'tan bulsun bu Uefa.

Şimdiye kadar UEFAya lafım yok. Doğru adımlar attı (şimdiye kadar).

ftunsal
16.11.2013, 12:36
saldık gitti

Gökhan ARSLAN
16.11.2013, 12:48
Gönderilmiştir..

hasannuhoglu
16.11.2013, 12:56
2 ayrı mailden de ben attım..görev tamamdır

gurur6134
16.11.2013, 15:27
Gondermeyen şikeci asagalik fenevli olsun..

ilhan
17.11.2013, 00:31
Arkadaşlar gece yatmadan birer mail daha çakalım.
Bizim huzurumuz kaçtı, onların da uykusu kaçana kadar devam mail atmaya.

Necat Ulusoy
17.11.2013, 01:42
gönderildi

SEDAT
17.11.2013, 01:43
* Boş durmayalım hiç değilse 1 mail atalım :)

Mollasalihoğlu
17.11.2013, 01:47
ellerinize sağlık :)

Kaya
17.11.2013, 11:58
Gönderildi...

Haydi millet durmak yok!

Abdullah Altıntaş
17.11.2013, 14:21
Devam..

Bayraktaroğlu
17.11.2013, 14:47
İşlem tamam..

Alper Calik
17.11.2013, 15:05
Gönderildi.

HOPA'LI TS'Lİ
17.11.2013, 16:26
Dün posta gazetesi büyük bordo mavi puntoyla,

TRABZON'A RED başlığı altında, tff şampiyon fenerbahçe dedi diye yazmış spor sayfasında.

Dün akşam KANLTÜRK spor haberlerinde de,şampiyon fenerbahçe yazdı.

SON GÜLEN İYİ GÜLER KORKAK PARA BARONLARI
UEFA VE FIFA SON SÖZÜ SÖYLEMEDİ.
ŞUNU UNUTMAYIN ADİLER
2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR'DUR VE KUPAMIZ VERİLENE KADAR
BU SAVAŞI BİTİRMEYECEĞİZ.
KARŞIMIZDA BÜYÜK BİR ORDU OLSA DA TS SEVDALILARI O KUPAYI LAYIK OLDUĞU YERE MUTLAKA GETİRECEK.

Muhteva
17.11.2013, 16:41
Görev tamam ;)

Fatih Özkan
17.11.2013, 16:45
30 tane gönderiliyor.

Ender Kuyumcu
17.11.2013, 17:54
Bu akşam maillere hız verirsek yarın listedeki herkesin mail kutularını kilitlemiş oluruz.

Adalet gelene kadar durmak yok.

Kaya
Haydi millet!

Bombalamaya devam...

Kaya
Bu akşam maillere hız verirsek yarın listedeki herkesin mail kutularını kilitlemiş oluruz.

Adalet gelene kadar durmak yok.

Pazartesi 1-2 saat çalışamaz hale getirelim yani... :)

Harun
17.11.2013, 18:03
Durmak yok yola devam :)

Mail adreslerine şöyle bir baktım tanıdık çıkarmı diye bir şey anlamadım :)

Aydın Danış
17.11.2013, 18:14
Halledildi bu iştee hakkımızı alana kadar adalet yerini bulana kadar devam..!

Cihat K
17.11.2013, 19:31
Adalet zengin bir hazinedir günü gelince herkese lazım olur...

Adalet için mailler gönderildi..

onur-ts
17.11.2013, 19:36
for the justice...

Yiğit Gayretli
17.11.2013, 19:44
Devam devam!

aseld
17.11.2013, 22:53
şu mailleri atarken harcadığım zaman da sebep olanlara haram olsun. kolay can veremesin itler

Ender Kuyumcu
17.11.2013, 22:55
Pazartesi 1-2 saat çalışamaz hale getirelim yani... :)

En sonunda bezip adaleti temin etsinler.

Bizden kurtulamayacaklarını bilsinler :)

Ilelioglu
17.11.2013, 22:58
Mail atmak icin geldim :) Sanirim ilk mesajdaki maili atiyoruz?

..

Kaya
18.11.2013, 00:52
^^^^^^^^

Hayde millet! Pazartesi şoku verelim...

arda_TS1967
18.11.2013, 07:45
Gönderildi...

Külünkoğlu
18.11.2013, 08:42
Gönderildi.

S.ÖZKAN
18.11.2013, 09:15
Gönderildi

Ertan 51
18.11.2013, 09:22
Gönderildi.

Yiğit Gayretli
18.11.2013, 09:40
Devam devam.

Murat'
18.11.2013, 09:46
İşlem iki ayrı mail hesabından yapıldı.

AntiŞike
18.11.2013, 10:04
FARKLI MAİL ADRESLERİNDEN 61 DEFA GÖNDERİLDİ...:alkış:

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.11.2013, 10:19
Saldırıya devam...

aseld
18.11.2013, 10:20
contact@uniglobalunion.org adresinden 'lütfen bize mail göndermeyin çok teşekkür ederiz' diye yanıt geldi (=====

arifberkay
18.11.2013, 10:42
4+4 fakslar her iki kuruma da fakslanmıştır...

Ender Kuyumcu
18.11.2013, 11:16
contact@uniglobalunion.org adresinden 'lütfen bize mail göndermeyin çok teşekkür ederiz' diye yanıt geldi (=====

Onları listeden çıkardım. Mesajı aldıklarını anladık en azından.

Murat Acar
18.11.2013, 11:23
Koca Trabzonspor camiasında bizden başka bu işe emek veren yok gibi geliyor eğer bu kupa gelirse ki ben hala inancımı kaybetmedim BMN üyeleri sayesinde gelecek inşallah ...Ozaman gerçekten bir kutlama yapmalıyız...Gönderildi bu arada...

Murat Acar
18.11.2013, 11:37
E-posta adresleri için lütfen şu biçimi kullanın: ad@example.com. Kategori adları veya rumuzlar kullanıyorsanız, yazım hatası yapmadığınızdan emin olun.
Bilinmeyen adlar: contact@. böyle bir uyarı çıkıyor yolladım sözde ama neden böyle oldu anlamadım....!!!!!!!!!

Mahmut Baran
18.11.2013, 11:49
Gönderildi

Alper Beyazay
18.11.2013, 13:27
Göndermeye devam.

okg_53
18.11.2013, 15:03
Uefa ve Fifa mesaiye başladığına göre, bizim mesai de başlamış demektir. :)

TSelif
18.11.2013, 17:06
Haydi moronlar durmak yok :D

Gökhan Koç
18.11.2013, 17:11
"Uefa'yı başımıza bela eden mailci moron tarikat üyeleri" :))))

Antu forumundan alıntı,

ilyskm
18.11.2013, 21:00
Done

Berat
18.11.2013, 21:23
Göndermeye devam...

Ender Kuyumcu
19.11.2013, 00:03
Yeni güne girdiğimize göre yeni mailimizi de yollayabiliriz.

bach72
19.11.2013, 00:46
Bence biraz da mailleri kulübümüze göndermeliyiz.Yıkama-yağlamacı İHO'nun başkanlığında sittim sene biz haklarımızı falan alamayız.Direkt kulübe İHO nezdinde bir mail organizasyonu düzenlenmeli.

Külünkoğlu
19.11.2013, 08:30
Gönderildi, gönderilecek.

Bmn_61
19.11.2013, 08:33
Selamınaleyküm renktaşlar.Bugünde mesaimize başladık hayde e-postaları göndermeye,Uefa'yı ve Fifa'yı aramaya ve faks göndermeye devammmmmmmmmm...

S.ÖZKAN
19.11.2013, 10:41
Gönderildi

Ender Kuyumcu
19.11.2013, 10:56
Bugün Adalet için ne yaptın?

arifberkay
19.11.2013, 11:01
Bugün Adalet için ne yaptın?

4+4 faks çektim

U.Sadıkoğlu
19.11.2013, 11:04
Hayde..........

Fatih Özkan
19.11.2013, 11:15
3o tane fax 2 dakikaya yolda...

S.ÖZKAN
20.11.2013, 08:31
Gönderildi

Yiğit Gayretli
20.11.2013, 08:38
Devam, durmuyoruz.

Külünkoğlu
20.11.2013, 09:03
Gönderildi.

Berat
20.11.2013, 09:39
Gönderildi...

DİNÇ
20.11.2013, 09:58
Haydeee....

Yalnız çok kibar insanlar...

Mail gönderince hemen teşekkürle geri dönüyorlar...

Denemeyenler bir denesin çok güzel oluyor... :)

Taner Gündoğdu
20.11.2013, 13:33
biran önce sonuç alırız inşallah

Turgay Atalay
20.11.2013, 16:16
İki kez yolladım, başkasından adalet getirmesini beklemek ne kadar acı...

Fatih Özkan
20.11.2013, 16:19
Faxlar gönderildi...

şenol.08.borçkalı
20.11.2013, 21:31
:) :) 10

Ender Kuyumcu
20.11.2013, 21:35
Mail ve faks göndermeye devam ediyoruz...

Adalet gelinceye kadar da durmak yok.

Muhammet Kalkışım
21.11.2013, 01:05
Hakkımızı aramadan uyumayalım. :) Bu tür başlıklar ilk sıralarda yer almalı.

UğuR
21.11.2013, 09:39
Bugün de gönderildi....

S.ÖZKAN
21.11.2013, 10:32
Gönderildi

Ender Kuyumcu
21.11.2013, 11:38
Bugün de gönderildi.

Vazifemi yaptığıma göre diğer işlerle ilgilenebilirim demektir :)

Turgay Atalay
21.11.2013, 11:43
Gönderildi

Kaya
21.11.2013, 21:22
Tamam değil devam beyler... ;)

Abdullah Altıntaş
21.11.2013, 21:55
Devam..

TekfurÇayır 61
21.11.2013, 21:56
Elbirliği ile bir efsâneyi silip yok etmek istiyorlar.

Bu onların bildiği kartondan efsâne değil, gerçek efsâne.

Efsâneye el ver, can ver kardeşim.

Bu bizim efsânemiz.

Muhammet Kalkışım
21.11.2013, 22:30
Mesainin son dümeninde mailler ve faxlar yollandı.

"Nasılsa birileri yapıyor" diyerek bu işin altından kalkamayız. Silkinmemiz lazım.

Kaya
22.11.2013, 12:50
Vurmaya devam millet...

Devam devam devam...

S.ÖZKAN
22.11.2013, 12:55
Gönderildi

Berberoğlu
22.11.2013, 15:46
Gönderildi.

Turgay Atalay
22.11.2013, 17:02
Gönderildi.

Kubilay ŞAHİN
22.11.2013, 17:07
Gönderildi.

AntiŞike
22.11.2013, 21:16
FARKLI MAİL ADRESLERİNDEN 61 DEFA GÖNDERİLDİ...:alkış:

Bügünde 61 defa gönderildi...
(Bıkmadannn...usanmadan...)

TAMTÜRK61
23.11.2013, 01:26
Gönderildi..

Kaya
23.11.2013, 09:46
Tamammmmm değil devammmmmmmmmm!

İdris Toksoy
23.11.2013, 10:04
bazılarına mail gitmiyo mu ki acaba? bana anında mail geliyor, iletilmedi babında.

Kaya
23.11.2013, 18:23
Vurmaya,
Haykirmaya,
Bombalamaya,
Savasmaya,

DEVAM!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

Courage
24.11.2013, 15:27
Gönderildi...

S.ÖZKAN
25.11.2013, 08:37
Gönderildi

Abdullah Altıntaş
25.11.2013, 11:01
Devam..

S.ÖZKAN
26.11.2013, 08:56
Tamamdır

Fatih Öztürk
26.11.2013, 08:57
Tamamdır

Gelişiyle gidişi bir aga yok böyle bir şey:)

UğuR
26.11.2013, 08:59
Gönderildi...

Bmn_61
26.11.2013, 09:59
Selamınaleyküm renktaşlar.Bugünde göndermeye başladım.

Yiğit Gayretli
26.11.2013, 10:08
"Senin gücün karanlığı yırtacak."

Abdullah Altıntaş
26.11.2013, 13:10
Devam..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.11.2013, 13:11
Savaşa devam...

Mehmet Mangan
26.11.2013, 21:01
Son nefese kadar..

Muhammet Kalkışım
26.11.2013, 21:03
Paraya karşı emeğin savaşını vermeye devam ediyoruz.

Külünkoğlu
27.11.2013, 08:54
Gönderildi, gönderilecek.

S.ÖZKAN
27.11.2013, 09:13
Gönderildi

Ender Kuyumcu
27.11.2013, 11:57
Maillere devam...

Emrah Akcagöz
27.11.2013, 18:40
Devam ...