PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Radyo | Serdar Şenel ve İlhan Özmen 21:30 'da yayındalar

Burak DERELİ
29.10.2013, 21:05
BMN Radyo 'da bu akşam Serdar Şenel ve İlhan Özmen yayında olacaklar.

Trabzonspor 'da ve Türk futbolunda olan olayları değerlendirecekleri yayın 21:30 da başlayacak, yayını www.bmnradyo.com (http://www.bmnradyo.com) adresinden dinleyebilirsiniz.

Sorularınızı buraya yazarsanız yayında cevaplanacaktır

Serdær
29.10.2013, 21:18
Şuanda Müzik yayınımız başlamıştır.

Www.BMNRadyo.Com

UğuR
29.10.2013, 21:19
Şimdiden dinlemedeyiz....
Marşlar güzel...

Enisc
29.10.2013, 21:30
Sesde sıkıntı var. Serdar abinin sorduğu soru bitmeden İlhan abi cevap veriyor :)

edit: Düzeldi :ok

ilhan
29.10.2013, 21:31
Trabzonspor'la alakalı her türlü görüşünüzü bizimle paylaşabilirsiniz arkadaşlar.

nakzo
29.10.2013, 21:39
Sahaya baktığınızda 2 takımıda tanımayan birisine sorsanız hangisi büyük takım diye sizce kimi gösterir.

Cafer Bulur
29.10.2013, 21:43
Aleyhimize hakem hatalarinin oldugu dogrudur ama bunda oyuncularimizin daha önceki maclardaki pasif tutumunun büyük etkisi var.

Türkiyedeki hakemlerin üstüne yürürsen sana haksizlik edemez ama bizim oyuncular gibi olursan böyle kolayca atilirsin oyundan.

Ender Kuyumcu
genelin aksine dünkü maçta hakemin sonuca etkisi olmadığını düşünüyorum.

Aykut o pozisyonda sürekli el kol hareketi yaparak ve konuşarak ikinci sarıyı hak etti.

Hatta Giray da maç boyunca tekme tokat top oynadı, o da atılmalıydı.

Derseniz ki istanbul takımları bu tür pozisyonlarda kollanıyor, ona katılırım ama kırmızı doğru karardı.

Mert M.
Dinlemedeyiz :)

Fatih
29.10.2013, 21:49
Dinliyrız.:)

Cafer Bulur
29.10.2013, 21:49
Aykutun sari kart gördügü pozisyonda faul var ama sari kart tam bir skandal.

Burada aykutun yaptigi itirazi da yargilamak gerekir ,daha sorumlu davranmaliydi.

Yaşar
29.10.2013, 21:52
genelin aksine dünkü maçta hakemin sonuca etkisi olmadığını düşünüyorum.

Aykut o pozisyonda sürekli el kol hareketi yaparak ve konuşarak ikinci sarıyı hak etti.

Hatta Giray da maç boyunca tekme tokat top oynadı, o da atılmalıydı.

Derseniz ki istanbul takımları bu tür pozisyonlarda kollanıyor, ona katılırım ama kırmızı doğru karardı.

Hakemler her maçta sonuca direk etki ediyorlar abi.
Legia maçında lehimize yapılan hatalar sayesinde maçı biz aldık, dünkü maçta da hakem hataları nedeniyle maçı Kasımpaşa kazandı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sefa Alış
29.10.2013, 21:53
iş sadece santraforla mı bitiyor, takım olarak hücuma çıkarken eksiğimiz var. kontralara bile düzgün çıkamıyoruz.

Fatih Kuloğlu
29.10.2013, 21:53
Soruları burdan mı yazıyoruz :D

Serdær
29.10.2013, 21:56
Buradan yazabilirsiniz tabi ki.

Cafer Bulur
29.10.2013, 21:57
Ilhan ve serdar bizim oyuncular dün pozisyondan sonra itiraz ettiler diyorsunuz ama ben daha önceki maclari kastediyorum oyuncularimiz genelde pasif hakemleri etki altina alamiyorlar.

Tabiiki yönetim de üstüne düseni yapmiyor daha ses getirecek aciklamalar yapilmali yapilan haksizliklar daha sert bir sekilde dile getirilmeli.

Fatih Kuloğlu
29.10.2013, 21:58
Abi Olcandan başka kim vurabilir topa ?

Fatih Kuloğlu
29.10.2013, 21:59
Olcan takım ısınıp içeri girdikten sonrada şut çalıştı bi 5dk

Tufan AYAN
29.10.2013, 22:00
olcan konusunda haksızlık ediyorsunuz. duran toplarda etkisiz bir oyuncumuz değil.

BulentOzkul
29.10.2013, 22:00
Sizce Mustafa Reşit Akçay profosyenel mi ? Oyun okuması, değişiklikleri yorumlarmısınız

Ender Kuyumcu
29.10.2013, 22:01
Hakemler her maçta sonuca direk etki ediyorlar abi.
Legia maçında lehimize yapılan hatalar sayesinde maçı biz aldık, dünkü maçta da hakem hataları nedeniyle maçı Kasımpaşa kazandı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2011'de çok daha bariz hakem hatalarına rağmen maçları alıyorduk. Bazı maçlarda doğradıkları doğru ama dünkü maçı hakem hatasıyla kaybettik demek haksızlık olur.

Geçen hafta Mustafa haksız yere kırmızı gördü ama adamların da penaltısı verilmedi.

Özetle sahada güçlü bir takım olsa bu tür hatalar bizi durduramaz.

Cafer Bulur
29.10.2013, 22:02
Hoca orta sahada zokoradan baska kimseye güvenmiyor,malouda nin bu nedenle önliberoda oynadigini düsünüyorum ne dersiniz?

BulentOzkul
29.10.2013, 22:04
Dünkü Kasımpaşa maçında ki oLcan ın ceza sahasının içinde düşürülmesi penaltımıydı?

Giray defolup gidebilir sorun yok, Twitter taraftara laf söylemekle futbol oynanmıyor

Cafer Bulur
29.10.2013, 22:04
Giray hem futbol olarak hemde karakter olarak su anda Trabzonsporla özdeslesemiyor ben devre arasinda giray in gitmesine hayir demem sahsen.

Muhammet Kalkışım
29.10.2013, 22:05
Takımda çok ciddi bir kırılganlık görüyorum. Bununla birlikte miyadını doldurmuş pek çok futbolcu geri kazanılmaya çalışıldı ve bence bu aşı hiçbir şekilde tutmadı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Şahsi fikrim Zokora, Bamba, Alanzinho, Giray ve Janko gibi "çoktan umudunu kesmişler"in ilişiğinin sezon öncesi kesilmesiydi.

Ender Kuyumcu
29.10.2013, 22:05
Giray'ın bu kadar hata yapmasına rağmen MRA'nın 1461'den getirdiği Caner'e şans vermemesi nasıl yorumlanmalı?

Faruk Altıntop
29.10.2013, 22:09
kadir keleş 1461 den neden getiridi .

Gökhan Uzun
29.10.2013, 22:10
Mustafa Yumlunun yükselen formu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce milli takıma seçilme ihtimali var mıdır?

Elden çıkarılamayan topçuların tekrar takıma adapte edilmesi ile ne düşünüyorsunuz? Sizce devre arasında kimler neden gönderilmeli?

nakzo
29.10.2013, 22:10
Bu takımın bir hedefi var mı?

Mehmet Fatih Silik
29.10.2013, 22:11
Hayirli yayinlar renkta$lar...
Özledik valla (:
Hakem hatalarini konu$alim da sahada futbolun olmayi$ini da konu$alim...
Kör topal kac haftadir puan ve puanlar aliyorduk...
Lazio macinin ilk yarisi haric ben bu sezon futbol namina bir$ey görmedim takimda...
Ha diyenler olur...eldeki malzeme bu yapacak bir$ey yok diye ama hocanin oyunculari kendi pozisyonlarinin di$inda oynatmasi da bence bu durumun özetidir...

Burak DERELİ
29.10.2013, 22:11
Mustafa Yumlunun yükselen formu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce milli takıma seçilme ihtimali var mıdır?

Elden çıkarılamayan topçuların tekrar takıma adapte edilmesi ile ne düşünüyorsunuz? Sizce devre arasında kimler neden gönderilmeli?

Trabzonspor'dan ne zaman milli takıma futbolcu çağrıldı heleki Yumlu'yu hiç çağırmazlar bence

Fatih
29.10.2013, 22:14
Geçen hafta Onur kurtarınca takımın parçasıydı şimdi de yedi fark eden bir şey yok.:)

Mert M.
29.10.2013, 22:14
İki senedir eziyet çekiyoruz biliyorsunuz. Onca futbolcu, onca sistem denendi; ekran başında veya tribünde çektiğimiz eziyet bitmedi gitti bir türlü. İnsan kendi takımının maçını keyif almak için izler. Futbolcular sahada bize işkence etmek için mücadele ediyorlar sanki.
Gerçi ben olayın futbolcu yetersizliği olduğunu düşünmüyorum. Teknik ekipte veya yönetimde motivasyonu bozan Truva atları var bence.
Siz ne düşünürsünüz bu konuda?

kadere61
29.10.2013, 22:15
Onur ve Tolga oynadı oynayalı yanlış hatırlamıyorsam Onuru hatalı gol yedi diyebileceğimiz nadir maçlardan biri olarak düşünüyorum kasımpaşa maçını.

Faruk Altıntop
29.10.2013, 22:16
mevkisinde oynamısını bilen herkes oynatılmalıdır. fantazi yaratmaya gerek yok. mra ne yapmaya calıstıgını hiç anlamadım anlıyamıyacamda :/

BulentOzkul
29.10.2013, 22:17
Mustafa Reşit Akçay, Bence Malouda yanlış yerde oynatıyor, Chelsea oynadı bu kadar kötümüy dü, sizce sorun ne olabilir ?

Gökhan Uzun
29.10.2013, 22:18
Tribünlerin boş kalmasında MRA'nın defansif ve rakibin oyununu kabul eden futbol tercihi etkili midir? Eğer etkiliyse sizce en mantıklı çözüm ne olmalı ?

Faruk Altıntop
29.10.2013, 22:20
benim bildiğim kadarıylada zafer yıldırımda trabzonlu kasımpasa baskanı.

CamilloVillegas
29.10.2013, 22:21
Ilhan Özmen istifa! Sesi tuhaf geliyor.
Serdaer Senel istifa! Çok huzli konuşuyor bugün.

;) Hele şükür yine bir yayın yapıyorsunuz, beyler neredesiniz. Özlettirmeyin.

Enisc
29.10.2013, 22:21
Avrupa'da ki şansımız nedir ? Grup maçları 12 aralıkta bitiyor. Büyük ihtimalle gruptan çıkarız. 7 Ocakta transfer dönemi başlıyor. Ben, sağlam bir forvet alıp son 16'ya, en fazla çeyrek finale kadar zorlayabileceğimizi düşünüyorum.

BulentOzkul
29.10.2013, 22:24
Batuhan malagını almakla hata yaptılar zaten İlhan

Erdal DİLEK
29.10.2013, 22:24
Cogu arkadasın hakeme suc bulmamasının sebebi kötü oyunumuz bence. Ama bu onları haklı cıkarmıyor, kötü oynuyoruz diye kaybedecegiz diye bir durum yok, hakem adil olacak, istanbul takımlarında suratlarına küfür edilirken yüzünü cevirenler benim oyuncum itiraz etti diye adam atarsa benim buna isyanım olur. Sonuc olarak elimizde örnek var hemde benzer bir örnek: kasımpaşa fener macı. Kasımpaşa öndeyken fenerli bir oyuncu atılması lazımdı atılmadı, k.paşanın penaltısı verilmedi ve fener kötü oynuyordu ama tesadüf bir golle uzatmada macı aldı, belki bizde alabilirdik. . .

Erdal DİLEK
29.10.2013, 22:29
Yardımcı hocaların takıma kattıkları ve katabileceklerı hakkında ne düşünüyorsunuz.

Muhammet Kalkışım
29.10.2013, 22:29
Mustafa Reşit hoca kimliğini sahaya yansıtabiliyor mu sizce? Ya da sahadaki takımın bir karakteri var mı?

Mustafa Reşit Akçay bu takımda bazı keskin değişiklikler yapmalı diye düşünüyorum. Şahsi fikrim olarak: Şimdiye kadarki tutumu fazla "yapıcı" oldu, bu da netice itibarıyla daha futbolcuların daha esnek tavırlar sergilemesine sebep oldu.

Takımdaki kırılganlığın sebebi de bu. Böylesi bir ortamda durumu idare etmektense risk alarak bazı hamleler yapmalı.

hodlu
29.10.2013, 22:30
Çevremde birçok Trabzonsporlu çocuklarını Trabzonsporlu yapmıyor. Nedenini sorduğumda 'biz yandık bari çocuklarımız yanmasın, her maç hakkımız yeniyor değişen bir şey yok. Her sene hüsrana uğruyoruz artık mücadele gücümüz kalmadı' diyorlar. Evet sevgili arkadaşlar bu doğru değil ama çevremizdeki insanların mücadele gücü tükenmiş durumda. İnsanlarda büyük bir umutsuzluk hakim. ÜMİT AKMAN-KOCAELİ
Birde TFF'ye kupa başvurusu ne zaman herhangi bir bilginiz var mı?

şenol.08.borçkalı
29.10.2013, 22:31
ben daha cok maludaya takmıs durumdayım.sizce maluda Türkiyedeki sıradan bir ortasaha oyuncusundan faklı ne yaptı ne katkısı oldu takıma ? bence emeklilikte kebap yapıyor..(( ROLANTİDEN KOSUYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR )))

bu kadar cok kosup hemen hemen hiç üretmeyen Olcan neden hala ilk 11 de sizce..?

bu arada Hocada tam tabiriyle cağ dışı futbol oynatıyor bize.bence istifa etmesi gerekli hemde acilen..Sizce ?

BulentOzkul
29.10.2013, 22:40
Türkiye de bir Drogba var ama ? Bizde olduğunu düşünsene 45 olsa izlemeye doyamam :)

Mehmet Fatih Silik
29.10.2013, 22:46
Kapatmadan da Basketbol takimimiza az deginelim renkta$lar...
Yeni kocumuza ba$arilar dilerim ama ben kendisini pek tanimiyorum...basketbolun Ersun Yanal'i mi? Ertugrul Saglam'i mi ? Tam olarak kimi?
Maclari da maalesef izleyemiyorum...sezon ba$lamadan cok güzel maclar cikarttigimizi biliyorum...kupalar da aldik ama ligde neden böyle oldu bilmiyorum...kadro kalitesi de aslinda iyi diye biliyorum...

Tufan AYAN
29.10.2013, 22:47
sizce emre, soner, yusuf, gibi umut bağladığımız ve yetenekli olduğu herkesce bilinen oyuncuların beklenen patlamayı yapmaması nedendir?

form durumlarındaki dalgalanmalar hocayı da ters köşede bırakıyor. oynatmayınca hoca bu gençleri oynat artık diyoruz. oynatınca gene eleştiriyoruz.

Mehmet Fatih Silik
29.10.2013, 22:58
Agziniza saglik sevgili dostlar (: