PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 4 - 0 Elazığspor | Maç Sonucu!

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Mehmet Fatih Silik
28.10.2013, 21:43
http://b1212.hizliresim.com/14/s/h7ztw.jpg

Bu maci kesinlikle kazanmamiz lagzim...
Bu kaybedilen puanlarin telafisi olmali...
Oyuncular da artik ALLAH a$kina akillariyla oynasin...
Amatör ruh diyoruz...Amatör oyunculuk degil...
Bize de ALLAH sabir versin...

Sefaenes
28.10.2013, 22:04
hem maci hem hakemleri yenmeliyiz bu macta da hakem hatasina kurban gidersek o hakem evine saglam varmamali yeter insani zorla eskiya edecek bu soysuzlar

ophius
28.10.2013, 22:05
yeni hoca
5 haftadır mağluplar
bizi de sevmezler eskiden beri
3 puan çantada keklik değil

FC-ST-PAULI-61
28.10.2013, 22:06
Janko ile baslamaliyiz ve bu Maci kesinlikle almaliyiz.Baskili oynarsak elazig ve hakemi yenebiliriz.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2013, 22:17
Yeni hoca her zaman tehlikelidir. Ekim ayında bir lig galibiyeti alamadık. Bari Kasım'a galibiyetle başlayalım...

Bartuğ13
28.10.2013, 22:22
yumlu ve aykut'un olmamasıyla giray'a kalmış olmanın acısı tarif edilemez.

-yeni hocasıyla toparlanma maçına çıkan elazığ,
-futbol adına birşey yapmayan takımımız,
-giray'ın savun(a)maması,
-hakemler.

bunlardan sadece birinin bile 3 puana engel olabileceğini düşününce durum parlak gözükmüyor.

son 3 maçta 2 puan alınca tekrar koptuk yarıştan.

Kadir
28.10.2013, 22:52
Bu kadar kötü bir Elazığ'ı ne olursa olsun eze eze yenemezsen bunun adı rezalet olur. Kesinlikle puan kaybının olmaması gereken bir maç.

Arda'
28.10.2013, 22:57
Aykut ve Yumlu cezalı Bamba'nın yanında kim oynar acaba.

Edit: Giray var unutmuşum onu ama çok formsuz

Mert'
28.10.2013, 23:00
Alsak ne olur

Ogün YAZICI
28.10.2013, 23:02
taraftarın önüne hangi hakemi atacaklar merak ediyorum.4 sene önce ersun yanal döneminde yine hakemlerin bizi ezdiği bir maç sonrası avni aker'deki eskişehir maçına aydınus verilmişti ve gazımızı çok güzel almıştı...iğreniyorum bu sistemden yazıklar olsun...

ihsan candas
29.10.2013, 00:55
Tolga Özkalfa veya Kamil Abitoğlu olur bu hafta muhtemelen....

Adem Akyüz'
29.10.2013, 00:59
Muhtemelen gazımızı alacak bir hakem atanır maça. Ama yine de bu maçta çok sıkıntılı olur. Mustafa - Aykut cezalı. Kaldık mı Giray'a.. Hoca bi süpriz yapıp Caner'i dener mi ? Hiç sanmıyorum. Haftalardır Kadir'i oynatmayıp Stoperden açık oyuncusundan sol bek yaratmaya çalışan hoca Caner'e şans vermez

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:11
Üst üste 4 galıbıyet alabılırız.sırasıyla içerde Elazığ,deplasmanda G.Bırlığı,içerde üst üste 2 maç Eskışehır ve K.Ercıyes.

Courage
29.10.2013, 01:34
Ligin en rezil hücum hattına sahip 2 takımın mücadelesi.

Atan kazanır.

TS-FAN
29.10.2013, 01:42
Ligin en rezil hücum hattına sahip 2 takımın mücadelesi.

Atan kazanır.

Aynen de budur..

ihsan candas
29.10.2013, 01:42
------------onur-----------
bosingwa-bamba-giray-kadir
---------zokora---------------
-----------------soner----------
--paulo------adrian-------yusuf
-------------janko--------------

biltrabzon
29.10.2013, 02:04
Üst üste 4 galıbıyet alabılırız.sırasıyla içerde Elazığ,deplasmanda G.Bırlığı,içerde üst üste 2 maç Eskışehır ve K.Ercıyes.

Sen ESKISEHIR i yenecegine inaniyormusun bu takimin.Elazigi bile yenemeyecekler net.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 02:16
Sen ESKISEHIR i yenecegine inaniyormusun bu takimin.Elazigi bile yenemeyecekler net.

Saydığım 4 takımıda yeneceğımıze inanıyorum.kendımce tek gerekçem var oda Legıa maçından alacağımız puan yada puanların bıze gruptan çıkma adına yeterlı olmasıyla bırlıkte tamamıyle lıge konsantre olmamız.o zaman daha rahat olacağız.akıllar avrupada kalmayacak.

memmedaga
29.10.2013, 02:17
Maglubiyet yuzde 65 .ben artik bu sene mac falan izlemem takib etmem

Sent from my SCH-I535 using Tapatalk

slmn
29.10.2013, 09:43
Adalet varsa Caner stoperde-Kadir solbekte-Emre forvette baslamalı, hic sanmiyorum ama !

reisoğlu61
29.10.2013, 09:55
onur
bosingwa,caner,bamba,kadir
yusuf,zokora,adrian,olcan
henrique,janko

Adem Akyüz'
29.10.2013, 12:19
Adalet varsa Caner stoperde-Kadir solbekte-Emre forvette baslamalı, hic sanmiyorum ama !

:alkış::alkış::alkış:

katre-i.matem
29.10.2013, 12:29
futbol oynayalım futboll... hoca macera aramasın yeter !!

brnclhn
29.10.2013, 12:30
elazığa bile öne geçersek 11 kişi defans oynayacağımız bir maç olacak...ve bundan sonra zaten yerlerde olan gururumuz yerin dibine girecek...senin eserin mra....ve yönetim...

Berat Akçay
29.10.2013, 12:34
Bu maçta savuma hattı ;

Zeki-Giray-Bamba-Bosingwa
Tehlikenin farkında mısınız ?

katre-i.matem
29.10.2013, 12:36
-------------onur
bosingwa---caner---bamba---olcan
--------colman---soner------
yusuf-------adrian-----malouda----
-----------henrique---------

zeki,zeki,giray,kadir,aykut,abdulkadir,emre

Adem Akyüz'
29.10.2013, 12:37
Bu maçta savuma hattı ;

Bosingwa - Giray(Caner) - Bamba - Olcan

Bence hoca o kadar fanteziye girmez yazdığım şekilde kadro yapar

Alper Beyazay
29.10.2013, 12:37
Bu maçta savuma hattı ;

Bosingwa-Giray-Bamba-Olcan
Bu daha iyi.

Adem Akyüz'
29.10.2013, 12:38
-------------onur
bosingwa---caner---bamba---olcan
--------colman---soner------
yusuf-------adrian-----malouda----
-----------henrique---------

zeki,zeki,giray,kadir,aykut,abdulkadir,emre

Bu kadroda rakibi kim karşılayacak ? Dün yerlerde sürünen Soner mi? Her maç eli belinde sorumsuzca oynayan Colman'mı ?

katre-i.matem
29.10.2013, 12:50
Bu kadroda rakibi kim karşılayacak ? Dün yerlerde sürünen Soner mi? Her maç eli belinde sorumsuzca oynayan Colman'mı ?

rakıbı karsılama pozısyonu dıye bır pozısyon mu var ? her futbolcu rakıbı karsılamalidır. 5 kişi ilerdide bekleyıp tek zokora yeter o karsılasın rakıbı bu mudur dogrusu ?

------colman----selcuk
burak-------jaja----engin
---------umut

umut harıc ben bı fark goremıyorum.. onemlı olan ısımler degıl mantalıte..

Adem Akyüz'
29.10.2013, 12:54
rakıbı karsılama pozısyonu dıye bır pozısyon mu var ? her futbolcu rakıbı karsılamalidır. 5 kişi ilerdide bekleyıp tek zokora yeter o karsılasın rakıbı bu mudur dogrusu ?

------colman----selcuk
burak-------jaja----engin
---------umut

umut harıc ben bı fark goremıyorum.. onemlı olan ısımler degıl mantalıte..

bu bizim takımda 3 senedir yok maalesef. O yüzden bizim orta sahaya garanti bi adam koymamız gerekiyor

DeAgLeMaNyAq
29.10.2013, 14:26
Mevcut kadroda yer alıp bu maçta oynayabilecek sadece 12 yerli oyuncumuz kaldı. Olur da birisi sakatlanırsa maça 17 kişi çıkacağız... :)

Erbay
29.10.2013, 14:28
Her maç ikişer dörder gol yiyen Elazığ'ı yenelim bir zahmet.

2.dk sahamızda kapanırsak yazık.

r9emre
29.10.2013, 14:41
Banko 3 puan. At kenara.

Samet GÜVEN
29.10.2013, 14:49
aykut - mustafa cezalı. bamba kesin oynayacak. o halde;

bamba, zokora, bosingwa, malouda ve henrique garanti. Peki yabancılardan kimleri kesecek. Adrian? Colman ?, Janko ?

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 15:28
............................................onur.. .................................................
.......bosingwa.........giray...............bamba. .........olcan......................
............................zokora................ colman.....................................
.........................................adrian... ................................................
..............yusuf............................... ...................malouda................
.....................................marc janko............................................. ...

7 yabancı oldu ama bizim ideal kadromu bu !

alper*
29.10.2013, 15:40
1-0.

Alper Beyazay
29.10.2013, 15:59
2-1

Sibel
29.10.2013, 16:05
Her maç ikişer dörder gol yiyen Elazığ'ı yenelim bir zahmet.

2.dk sahamızda kapanırsak yazık.

O garanti.:)

mawro61
29.10.2013, 16:08
kasımpaşa maçının ikinci yarısındaki oyunu oynarsak elazığa 5 tane atarız. ama bizim hoca buna cesaret edebilir mi bilemiyorum

Mert'
29.10.2013, 16:17
3 puan banko bu maç

Ali İhsan
29.10.2013, 16:33
Puan kaybı durumunda bizim için lig biter...

Cafer Bulur
29.10.2013, 17:49
Umarim hoca kasimpasa macindan dersler cikarir da artik takimi defansif oynatmaktan vazgecer.

Bu macta ofansif bir futbolla galip gelemiyorsak hoca bu isi biraksin.

nakzo
29.10.2013, 18:02
Puan kaybı durumunda bizim için lig biter...

DÜN BİTTİ ZATEN OLASI BİR PUAN DURUMUNDA GEÇEN SENEYE DÖNER DURUM.Adam utanmadan sıkılmadan hala deplasmanda aynı oynayacağız diyor bumaçı mutlak kazanmalıyız inşallahta kazanırız;çünkü mara deplasmanda aynı taktiğe devam edecekse deplasman maç kazanmamız mucize .Kaç deplasman maçımız kaldı??????????????????????????????

dağlıca61
29.10.2013, 18:03
kesinlikle takım K.Paşa maçının ikinci yarısında olduğu gibi ofansif bir kadro ile sahaya çıkmalı rakibe rahat oyun fırsatı vermemelidir,

Ali İhsan
29.10.2013, 18:08
DÜN BİTTİ ZATEN OLASI BİR PUAN DURUMUNDA GEÇEN SENEYE DÖNER DURUM.Adam utanmadan sıkılmadan hala deplasmanda aynı oynayacağız diyor bumaçı mutlak kazanmalıyız inşallahta kazanırız;çünkü mara deplasmanda aynı taktiğe devam edecekse deplasman maç kazanmamız mucize .Kaç deplasman maçımız kaldı??????????????????????????????

Dün çok şey gitti ama fbnin bursa ve gs maçları olduğu için tam anlamıyla bitmedi.

Ama bu maçtaki puan kaybı son nokta olur...

FC-ST-PAULI-61
29.10.2013, 18:18
Kesinlikle kazanmaliyiz yoksa hersey biter.Kasimpasa macinin ikinci yarisinda Janko varken pozisyonlara girdik.Bu Mac atak futbol oynamaliyiz artik.Yine ceza sahamizda seyrederek sut cekme izini verirsek,geriye düstügümüz anda futbol oynamaya baslarsak sasirmam ama.Janko oynamali.

Kadir
29.10.2013, 18:29
Bu maçı 4-1 kazanırız.

sasort
29.10.2013, 20:47
arkadaşlar bu kadiri soracam bilen var mı orda oynattığı hiç bir topçu orayı dolduramadı

şunu merak ediyorum neden oynamıyor

nedeni yetersizse neden alındı 1461 den

yani şunu demek istiyorum o bölgeden oynayacak olcan ve aykut kadar oynayamıyorsa ve mevkiside sol bekse trabzonsporda işi ne

birde anlamadığım 1461 den oyuncusu o zaman güvenirdide şimdi mi güvenmiyor

sasort
29.10.2013, 20:48
arkadaşlar bileniniz varmı nasıl topçu bu kadir kumaş varmı

1461 den bilenler varmı merak ediyorum

cakalkerem
29.10.2013, 21:27
hoca değişimi yine mi bize denk geldi...zor maç olur

Burak DERELİ
29.10.2013, 21:31
www.bmnradyo.com

BMN Radyo canlı yayında

asilhamsi
29.10.2013, 21:37
............................................onur.. .................................................
.......bosingwa.........giray...............bamba. .........olcan......................
............................zokora................ colman.....................................
.........................................adrian... ................................................
..............yusuf............................... ...................malouda................
.....................................marc janko............................................. ...

7 yabancı oldu ama bizim ideal kadromu bu !

ideal kadro ve giray aynı cümle içinde hiç olmuyor.

Fatih
29.10.2013, 21:53
Çok rahat kazanmamız gereken bir maç hayırlısı.

Mehmet SELEN
29.10.2013, 22:06
;1919389038']Alsak ne olur

Galibiyete verilen para 1 milyon lira civarında. Kazanırsak en azından bu kadar para kazanmış olacağız.Trabzonspor taraftarı böyle bi cümle kurmamalı bence.

sasort
29.10.2013, 23:25
arkadaşlar kimsede umut kalmamış ya forumada kimse yazmıyor herhalde

sasort
29.10.2013, 23:39

1461 den bilenler varmı merak ediyorum ..

İ. SARAL
29.10.2013, 23:43
Bu nasıl bir maç saati. Trabzonspor tarifesi mi ?

Adem Akyüz'
29.10.2013, 23:44

1461 den bilenler varmı merak ediyorum ..

Olcan'dan da Aykut'tan da daha iyi bir sol bek olduğu kesin..

Yaşar
30.10.2013, 00:19
Sırasıyla Elazığ, Gençlerbirliği(d), Eskişehir, Erciyes dörtlüsünden 3 ü ile sahamızda oynayacağız ve 12 puan almak zorundayız.
Sonrasında Gaziantep(d),Bursa, Galatasaray(d) ve Antalya maçları var.

Ilelioglu
30.10.2013, 00:30
Puan kaybi olabilir yine. MRA'dan sadece Avrupa biletini kapmasini bekliyorum, onun disinda bu kadro yapisi ile baska birsey bekleyemem acikcasi. Birazda cesaret...

..

freedomforever
30.10.2013, 05:21
Rahat ve guzel oyunla aliriz.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yiğit Gayretli
30.10.2013, 08:14
İlk yarım saatte iki tane atıp sonra kontra ile gol aramak lazım. Yoksa hoca değişim gazıyla sıkıntı yaşarız. Adamlar için Trabzon deplasmanında 1 puan büyük nimet.

zafer6161
30.10.2013, 08:53
ulan bu gece ne kabus gördüm

bu hafta avni akerde saat 2 de fb ile oynuyoruz.ve 6.1 yeniliyoruz:o

Ertan 51
30.10.2013, 08:58
Elazığ ve Antep her zaman için çok saygı duyduğum iller ve takımlardı,
ne zaman takımlarının başına şikeci büloş u getirdiler gram sempatileri kalmadı,
hatta düşmesini en çok istediğim 2 takım haline geldiler,
diyeceğim şu ki benim bu hislerim için,benim mutlu olmam için yenin şunları:)

Alper Beyazay
30.10.2013, 09:00
Henrique yedek bile olmasın mümkünse. Dinlensin biraz yoruldu adam. Janko'yla başlamamız lazım kalan maçlara.

asilhamsi
30.10.2013, 10:58
hocam guven talebelerine bu macta stoperde caner,solbekte kadir oynasın.

-------------onur---------------------
boss------caner------bamba------kadir
yusuf-----zokora-----adrian------malouda
--------henrique------emre--------------

zafercalikoglu
30.10.2013, 11:02
hocam guven talebelerine bu macta stoperde caner,solbekte kadir oynasın.

-------------onur---------------------
boss------caner------bamba------kadir
yusuf-----zokora-----adrian------malouda
--------henrique------emre--------------

ligin son 1-2 haftası eger orta sırlardaysak son 5 er dakika farma verir,Bu aralar zaten yusufunda performasnında gözle düşüş var..

lazkopatfaroz
30.10.2013, 11:54

Emre geçende rakibe iyi kafa atamamış kalan işini tamamlasın diye mi oynamalı ?

Yaşar
30.10.2013, 14:00
Yabancı olayı sıkıntı olmaya başladı.
Janko nun bu takımın 18 inde olması gerektiği gerćegı aćıkça ortada.
Adrian, Bosingwa, Malouda, Henrique, Zokora ve Bamba ile 6 yabancı hakkimız doluyor.
Mustafa ve Aykut un cezaları nedeniyle Bamba nın oynayacağı kesin.
Bosingwa ve Malouda da yerleri garanti olan adamlar.
Geriye kalan 3 kişi ićin Henrique, Janko, Adrian, Zokora var ve bunlarsan birisi kadro dısı kalacak.
Henrique ve Zokora büyük ihtimalle kadroda olurlar.
Ya Adrian ya da Janko tribüne çıkacak gibi görünüyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alper Beyazay
30.10.2013, 14:01
Henrique çıksın tribüne bence.

Taner Uykuçeken
30.10.2013, 14:27
ben Malouda'yı dinlendiririm bu hafta;
pekte yorulduğu yok gerçi, sahada oyuna ağırlığını koyamıyor, takıma liderlik etmesi gerek ama kaçak güreşiyor

-------------Onur

Bosingwa-Giray(Caner)-Bamba-Kadir

Olcan--Zokora--Colman--Yusuf--

------- Adrian ----------

------- Janko --------------

colman
30.10.2013, 14:46
İNŞALLAH bir gün yabanci hakemler yonetir ligde macimizi şu rezillerden kurtuluruz mecburmuyum kardesim şikeci hakemlerle şikeci takimlarla mac yapmaya...

Muhammed AKSU
30.10.2013, 15:30
Bu kadar da takımı yerden yere vurmayalım, bu takımın ölüsü bile Elazığ gibi takımlara kolay kolay yenilmez Avni Akerde

SONUÇ : Ezer geçeriz, yeter ki inanalım, önce taraftar olarak biz inanalım....

Uğur Odabaş
30.10.2013, 15:36
Henrique çıksın tribüne bence.

Ne tribünü onun o stadın kapısından içeri girmesi bile büyük bir hata.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2013, 16:48
hoca değişimi yine mi bize denk geldi...zor maç olur

yahu bu nasıl tesadüftür, hep bize denk geliyor ama çakmalıyız bu adilere

TS kümeye diye bağırmışlardı, atalım bolca acımayalım kimseye

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2013, 16:49
ideal kadro ve giray aynı cümle içinde hiç olmuyor.

Giray bu takımda sırıtıyor, Adem Büyük'E 2. GOLDE SIFIRDAN VURDURDULAR, Yumlu her geçen hafta üstüne koyarken, Giray efendi geriliyor.

Fatih Öztürk
30.10.2013, 16:52
ben Malouda'yı dinlendiririm bu hafta;
pekte yorulduğu yok gerçi, sahada oyuna ağırlığını koyamıyor, takıma liderlik etmesi gerek ama kaçak güreşiyor

-------------Onur

Bosingwa-Giray(Caner)-Bamba-Kadir

Olcan--Zokora--Colman--Yusuf--

------- Adrian ----------

------- Janko --------------

Orta sahayı tek başına idare etme görevini Maloudaya verirsen bu orta sahayla Mesut Özil bile ağırlığını koyamaz oyuna.

ucurum
30.10.2013, 19:11
İyi savunma yapıp direnebilirsek belli mi olur belki de gol yemeden bitirebiliriz bu maçı, Hadi FIRTINA!

eralp cavrar
30.10.2013, 19:18
bence cok rahat kazanacagiz, elazig bes haftadir kazanamiyor, hoca degismis degismemis bunlar bizi baglamaz Elazig kume dusse ne olacak sanki ? Biz daha cok isteyip yenecez bu kadar basit.

Samet Yildirim
30.10.2013, 20:17
---------------Onur------------
-----Bosingwa--Giray-Bamba---Olcan
-------------Zokora-------------
-------------------Soner----------
---Yusuf------Adrian-----Malouda--
-------------Janko--------------

6 yabanci böyle...Colman takimla calisiyor ama cikacak adam yok gibi...Girayi begenmem cok kötü ama baska stoper yok Caneri pek tanimiyorum..

Veya Kadir sol bek...Olcan bir öne...Malouda ise sonerin yerine

Ogün YAZICI
30.10.2013, 20:35
alanzinho'yu kenarda bırakırsak 8 yabancının da kadroya girme ihtimali var.akşam antremanında colman ve adrian takımla çalışmış,bosingwa izinli ve zokora salonda çalışmış...bosingwa yarını da izinli geçirirse muhtemelen kadroya alınmayacak yabancılardan biri olabilir.ayrıca elazığspora karşı yabancı tercihlerinin ofansif yapılmasından yanayım.zokora kesik yer mi bu formuyla zor ama taktiksel olarak hoca böyle bir karar verebilir...

Mustafa Umut
30.10.2013, 20:56
Kocaeli bizi ilk macta 1-0 yendi.' Hamsinin kafasını ezdik ' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bi güç vardı o zamanlar...

Ali Kemal Denizci...

Geçen sene Elazığ'daki maçta tribünleri hatırlayıp ona göre oynasalar keşke bizimkiler.

Cafer Bulur
30.10.2013, 21:00
Bu isin lami cimi yok,kadir keles bu macta oynamali.

Ayrica zokora da bu macta dinlendirilmeli bence orta sahada colman-aykut veya colman abdülkadir ikilisi denenmeli görüsündeyim.

Buradan hareketle;

onur
bosingwa giray bamba kadir keles
Colman abdülkadir
yusuf adrian malouda
henrique diyorum ben.

sasort
31.10.2013, 00:05
arkadaşlar dün düşündüm

sizde bakıyorum birbirinden farklı şeyler yazmışsınız bana buraya yazılanlar tam olmasada hepsi mantıklı geliyor ama

mra saygı duymama rağmen kurduğu kadro beni hiç heyecanlandırmıyor

boşuna kadro yazmayın ben size mra nasıl kadro ile çıkacağını yazayım Maçı izlemeden heyecanınız kaçacak bakın yazıyorum

............................onur.................. .......................................
bosigwa................giray.................bamba .......................olcan

.........................zokora.............aykut. .....................................

malouda........................................... .........................yusuf

.................................adrian........... ........................................

..............................henrique............ .......................................

ben kadroda henriqueyi görünce hani diyorlar ya taraftar maça gelmiyor ben tvde bile izlemeyecem

biz karadenizliyiz yapımız gereği heyecanı macerayı cesareti seviyoruz çıksa ya şöyle kadroyla

.........................................onur..... ..............................................

bosigwa....................caner(bamba)........... .....giray..........................kadir (defansta hem caner hem kadiri oynatması macera değil aptallık

olur ikisini birden beklemiyorum ama biri olmalı)

..........................zokora.................. .colman.......................................... Bambayı alma hem colma oyna hem adrianla

malouda........................................... ........................................yusuf (baktın malouda düştü oyundan kanatlarda zayıfsın sok olcanı
diripling devam etsin)

..............................................adri an................................................

........................................janko(emre güral)......................................

ama diyorum oynayacağımız oyun belli mahkum olacaz belli bir gol atıpta kazanırsak onun için dün karar verdim takip etmeme kararı aldım ilk yarıya kadar . kadroya bakacam sol bekte olcan aykut forvette henrique oynuyyorsa izlemeyecem

hafta içi haberler bakıyorum gençlere şans tanıyacak şöyle kadro kuracam maç kadrosu açıklanıyor aynı tas aynı hamam

memmedaga
31.10.2013, 03:16
Olcan'dan da Aykut'tan da daha iyi bir sol bek olduğu kesin..

şöyle diyelim
Aykut demir defansif müdahelede,ve ikili mücahelerde(fizik gücü)
Olcan ve Kadirden üstün

Aykut demir kanatdan bindirme nedir zerre anlamıyor yavaş top sürüyor orta kesemiyor vs

Olcan ikili mücadelerde zayıf kalıyor Aykut ve Kadire oranla ama kanat bindirmeleri hücüma katkısı çok iyi diğerlerine göre

Kadir için ise hepsinde orta puan verebiliriz şans verilmemesi için bir sebep yok

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2013, 07:58
3 haftadır kazanmayı unuttuk

Sürekli kan kaybeden Elazığ, Avni Aker'den puanla dönerse çıldırırız.

Trabzon kümeye diye bağıran Elazığ'lı eziklere acımak yok, her golde evde Elazığ kümeye diye bağıracağım.

Trabzonspor'un tek dostu gerçek Trabzonspor sevdalılarıdır.

arifberkay
31.10.2013, 08:51
Bu maçı bize verirler hem de penaltı atarız herşey süt liman olur....

Fatih Birinci
31.10.2013, 08:59
Bu maçı bize verirler hem de penaltı atarız herşey süt liman olur....

Ben tam tersini düşünüyorum.hakem bizi ezecek ama yinede eze eze kazanacagiz..

Muhammed Ayaz
31.10.2013, 10:17
.................................................. .......onur....................................... .....................
............bosingwa................giray......... ..........bamba............olcan adın............................
.................................................. ....zokora........................................ .............................
...........yusuf...................adrian......... .................soner.................malouda.... ....................
.................................................h enrique........................................... .............................

Mert'
31.10.2013, 11:36
Süleyman Abay hakem

eralp cavrar
31.10.2013, 12:40
Ne olur ne biter bilmem ama maci kazaniriz.

delikoyun
31.10.2013, 12:51
janko bir kütük trabzona hiç bir şey vermez onu pazarlamamk için oynatıyorlar nafile kimse almaz o tarz oynayan santrafor tipi dünyada kalmadı

Çakıroğlu İhsan
31.10.2013, 12:51
onur
bosi-giray(mecbur)-bamba-kadir(bu mac degilde hangi mac?)
yusuf-colman-malouda-adrian-olcan
henrique(janko 2- 3 top indirmekten baska bir faaliyeti yok)
bu kadro olsun isterdim ama soyle cikacak

zeki-giray-bamba-bosi
olcan-zokora-malouda-yusuf
adrian-henrique

FC-ST-PAULI-61
31.10.2013, 13:24
Erken Gol bulamazsak gecmis olsun cünkü süleyman abay bizim maclarimizda tempomuzu kesmek icin hersey yapiyor.

altinkaya08
31.10.2013, 13:27
Colmanın sakatlık durumunu bilen arkadaşlar bu bilgiyi bizlerle paylaşabilirmi?Kaç hafta önce hifif sakatlığı vardı neden iyleşmedi yada başka durumlarmı var acaba??

odyseuys
31.10.2013, 13:37
------------onur
bosingwa-caner-bamba-kadir
--------a.kadir
-----------------colman
-----------adrian
yusuf----------------malouda
-----------janko

ozturk
31.10.2013, 13:39
hafif sakatlığı olan en az 4 hafta yatıyor nasıl iş anlamadım..

Muhammed Ayaz
31.10.2013, 13:54
Kocaeli bizi ilk macta 1-0 yendi.' Hamsinin kafasını ezdik ' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bi güç vardı o zamanlar...

Ali Kemal Denizci...

Geçen sene Elazığ'daki maçta tribünleri hatırlayıp ona göre oynasalar keşke bizimkiler.

mükemmel bir analiz maçı kazanmanın daha doğrusu futbolcuların nerede olduğununu anlamaları için güzel bir tespit

zafercalikoglu
31.10.2013, 15:07
şampiyon oldugumuz 2010-11 sezonunun ilk yarısında oynadıgımız Barceleno vari futbolu bir daha görebilecekmiyiz Allahım,puan almak önemlide abi bu bir oyun ,savas degil,ne kadar güzelleştirirsen o kadar seyirci gelir,Trabzon daki taraftarımıza hak vermemek elde degil,biz Tv basında cıldırıyoruz,onlar orda ne yapsın,Olcanının ne yaptıgı belli olmayan oyununumu seyretsinler,Ahh ,ahh 96 da en az 15 seneye gitmiştik,2010-11 da i,se en az 10 yıl,

Zaten son 20 yılı incelediğimizde hep 10 yılda bir ciddi anlamda şampiyonluga oynamışız...malesef,,

asilhamsi
31.10.2013, 15:10
--------------------onur------------------
boss------caner------------zokora--------kadir

----------a.kadir---------colman--------------

yusuf--------------adrian----------------malouda

------------henrique----------------------------------

tahsinsever
31.10.2013, 16:15
bu maçın bilet fiyatlarının ucuzlamsına sevindim tvden bakınca bile kötü gözüküyor maraonun sağı solu boş duruyordu şimdi yönetim sanrım maratonu ful 25tl yapmış inşallah taraftarımız maça ilgi gösterir

not bizim taraftrımız artık kafsındaki önyargılardan kurtulup puan cetveline bakmadan ve kaybetmektenkorkmadan sadece takımını desteklemek için maçlara gelmeli tıpkı alman taraftarlar gibi

Mert'
31.10.2013, 17:56
şampiyon oldugumuz 2010-11 sezonunun ilk yarısında oynadıgımız Barceleno vari futbolu bir daha görebilecekmiyiz Allahım,puan almak önemlide abi bu bir oyun ,savas degil,ne kadar güzelleştirirsen o kadar seyirci gelir,Trabzon daki taraftarımıza hak vermemek elde degil,biz Tv basında cıldırıyoruz,onlar orda ne yapsın,Olcanının ne yaptıgı belli olmayan oyununumu seyretsinler,Ahh ,ahh 96 da en az 15 seneye gitmiştik,2010-11 da i,se en az 10 yıl,

Zaten son 20 yılı incelediğimizde hep 10 yılda bir ciddi anlamda şampiyonluga oynamışız...malesef,,
O takım harbi süperdi maçların bazılarında nasıl olsa yendik diye başka şeylerle meşgul oluyordum tv açıkken şimdiki aklım olsa hayatta yapmazdım :(

Emrah Akcagöz
31.10.2013, 18:30
Maçın hakemi İstanbul bölgesinden Süleyman Abay. Buyur burdan yak. :)

Alacağımız varsa da berabere biter bu maç.

kalavara
31.10.2013, 21:21
bu maçı alamazsak zaten ligi oynamaya gerek yok.

Ilelioglu
31.10.2013, 21:22
Zokora'yi skoru bulduktan sonra oyuna almak daha mantikli olur bu macta. Kontrolü elden birakmadan ilk 15-20 dk. baski kurup bir sekil golü bulmaliyiz diger türlü mac Konya maci gibi zora girer, ancak duran toptan atabiliriz.

Giray'in kendini düzeltecegi umudu ile, söyle cikmamiz gerekir diye düsünüyorum:

http://www.footballuser.com/formations/2013/10/863313_Trabzonspor.jpg

..

Fatih Öztürk
31.10.2013, 22:54
Onur,Bosingwa,Giray,Bamba,Olcan,Zokora,Abdülkadir, Adrian,Yusuf,Malouda,Janko.

Cafer Bulur
31.10.2013, 22:58
Bu macta erken gol ve hatta goller bulmak zorundayiz aksi durumda kazanmamiz iyice zorlasacak.

Rakip 1 puan icin gelecek ve her gecen dakika onlarin lehine isleyecektir buna firsat vermemeliyiz.

Kasimpasa macinin ikinci yarisindaki futbolu bu macta devam ettirmeliyiz,daha sonra rölantiye alabiliriz maci.

Samet Yildirim
31.10.2013, 23:15
6 yabanci bu macta sikinti olur..

S.DEMİRCİ
31.10.2013, 23:22
Istanbulda toplu seyredilecekmi acaba?

Ceyhun Dündar
31.10.2013, 23:22
Elazig cok kotu ancak biz kukesi ye bile oyun kabul ettiremiyoruz o nedenle hicbir mac garanti degil TS için.
Yoksa elaziga yenilmek buyuk beceri istiyor bu sene.

Yasin Altuntas
01.11.2013, 00:25
Abi Giray'i ilk onbire yazmayin lütfen....

Cafer Bulur
01.11.2013, 10:48
Abi Giray'i ilk onbire yazmayin lütfen....

Aykut ve mustafa cezali kimi oynatacaksin bu durumda?

Adem Akyüz'
01.11.2013, 12:19

Caner'i.. Eminim Giray kadar oynayacaktır.

Yiğit Gayretli
01.11.2013, 13:35

Ben çıksam Giray kadar oynarım. En azından onun kadar kötü oynamayı becerebilirim.

Ogün YAZICI
01.11.2013, 13:58
geçen sene 1461'de izlediğim caner kasımpaşa maçındaki giray'dan her yönüyle daha iyi bir oyuncu idi.ama tecrübe farkı var.abdullah karmil'in durumunu hepimiz gördük...

Turgay Atalay
01.11.2013, 15:25
Yenicez, hemde dağıtarak.

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2013, 15:42
bu maçın bilet fiyatlarının ucuzlamsına sevindim tvden bakınca bile kötü gözüküyor maraonun sağı solu boş duruyordu şimdi yönetim sanrım maratonu ful 25tl yapmış inşallah taraftarımız maça ilgi gösterir

not bizim taraftrımız artık kafsındaki önyargılardan kurtulup puan cetveline bakmadan ve kaybetmektenkorkmadan sadece takımını desteklemek için maçlara gelmeli tıpkı alman taraftarlar gibi

TV'de Avni Aker'in maratonunu boş görmek çok üzücü, doldurun uşaklar stadı her maç
Biz bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik
Efsane olduğu için sevdik ve
EFSANELER ASLA YIKILMAZLAR...
KÜLLERİNDE DOĞARLAR...

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2013, 15:43
Geçen yıl Trabzon kümeye diye bağıran Elazığ'ı evire çevire yenip göndermeliyiz.

Çin seddi kurup 1 puana oynayacaktır OKAN BURUK.

reisoğlu61
01.11.2013, 16:05
Yumlu ve Aykutun yerine Caner ve Kadir oynamali.

eralp cavrar
01.11.2013, 17:00
bu bilet fiyatlarina bu kadar taraftar cok bile, sahada ezik ezik oynayan takimi izlemeye o kadar para werilmez...

eralp cavrar
01.11.2013, 17:12
Okan buruk gelmis gitmis bunlar farketmez, biz o maci Ts gbi oynayip kazanmaliyiz. Bitti.

Adem Akyüz'
01.11.2013, 17:37
geçen sene 1461'de izlediğim caner kasımpaşa maçındaki giray'dan her yönüyle daha iyi bir oyuncu idi.ama tecrübe farkı var.abdullah karmil'in durumunu hepimiz gördük...

Abdullah Karmil 1 Türkiye Kupası maçı dışında stoperde hiç oynatılmadı. Hep sağ bekte oynatıldı. Haliyle de çok kötü gözüktü.

onur_alabuga_61
01.11.2013, 17:47
------------------onur-------------------
--bosingwa---bamba---caner-----olcan---
---------------soner--colman-------------
--yusuf----------adrian----------malouda--
-----------------henrique-----------------

bu kadro elazığı dağıtır ;)

bordomavi1
01.11.2013, 17:51
Kesinlikle hem caner, hem kadir keleş bu maçta oynanmalı.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eralp cavrar
01.11.2013, 18:06
We o bekledigimiz 1461 li isimler oynamayacak. Ama yabancilarimiz eskisinden daha iyi oldugu ve oynadigi icin iyiymis gibi gozukuyoruz. Senol hoca zamanindan sadece malouda ve bosingwa degisti hepsi bu.

Terzioğlu
01.11.2013, 19:41
Lig TV ye göre Kadir Keles sürprizi yapabilirmis hoca bu macta. Hadi bakalim insallah. Ayrica Giray yerine Caner'i de oynatirim. Ondan kötü oynayamaz zaten.

Cafer Bulur
01.11.2013, 20:24
Caner'i.. Eminim Giray kadar oynayacaktır.

Haklisin,buradan hareketle;
onur
bosingwa caner bamba kadir
colman abdülkadir(soner)
yusuf adrian malouda
henrique kadrosu oynar umarim.

Fatih Öztürk
01.11.2013, 20:58
Gıray 1 senedir sakatlıklarla boğuşuyor.1 maç kötü oynadı dıye yerden yere vurulmayı haketmıyor.bu hafta kendını toparlayacaktır.

Adem Akyüz'
01.11.2013, 21:01
Gıray 1 senedir sakatlıklarla boğuşuyor.1 maç kötü oynadı dıye yerden yere vurulmayı haketmıyor.bu hafta kendını toparlayacaktır.

Bence kötü değil, şuursuzca oynadı. Hemen hemen her topta arkası dönük adama tekme salladı. Kafa toplarının hemen hemen hiçbirini alamadı ve en önemlisi öne doğru oynamada zaten çok iyi değildi ama bu maçta ayrı bi kötüydü.

FC-ST-PAULI-61
01.11.2013, 21:04
---------------------onur---------------
bosi------giraykazmasi----bamba---olcan
------------colman--zokora-----------------
malouda------------adrian----------yusuf----
----------------janko-------------------------

Cafer Bulur
01.11.2013, 21:04

Hangi 1 mac,giray in 1 senedir iyi oynadigi bir mac yok.

Antonio
01.11.2013, 21:05
bu maç kaybedilirse Mranın koltuğu sallanır....

TSemih61
01.11.2013, 21:07
1 maç mı kötü oynadı? Benim bildiğim Giray senelerdir hep aynı hataları yapıp duruyor. Hiçbir zaman yeterli olamadı bu takım için.

Bence bu maç kadro şöyle olmalı:
------------Onur----------------
Bosingwa---Caner---Bamba---Kadir
Yusuf---Colman---Soner-----Malouda
-------------Adrian------------------
-------------Janko-------------------

TSemih61
01.11.2013, 21:09
---------------------onur---------------
bosi------giraykazmasi----bamba---olcan
------------colman--zokora-----------------
malouda------------adrian----------yusuf----
----------------janko-------------------------
7 yabancıyla maça çıkamıyoruz maalesef. Benim tribüne göndereceğim kişi Zokora olurdu. Colman kesinlikle sahada olmalı. Takım onu çok arıyor. Ayrıca kendi sahamızda hücum oynarsak Zokora'ya ihtiyacımız kalmaz.

Mert'
01.11.2013, 21:11
Colman oynarsa 11 de kazanırız. 3-0 veya 2-0 diyorum.

dağlıca61
01.11.2013, 21:17
Avni Aker tribünlerindeki seyirci sayısını gördüğümde sonuç tahminim genellikle tutar, bu maçın sonucunu da stadyumdaki seyirci sayısı belirleyecek .

Mustafa Umut
01.11.2013, 21:25
Trabzonspor'un stoperinin amacı topu dan dun uzaklaştırmak değil, topu kazanmak olmalı. Giray tam tersini yapıyor.

Adem Akyüz'
01.11.2013, 21:26
Avni Aker tribünlerindeki seyirci sayısını gördüğümde sonuç tahminim genellikle tutar, bu maçın sonucunu da stadyumdaki seyirci sayısı belirleyecek .

Ben şimdiden söyleyeyim. Taş çatlasın 12-13 bin kişi olur.

Mert'
01.11.2013, 21:26

Fazla dolmaz yine özellike maç saati insanı sinir ediyor.

Cafer Bulur
01.11.2013, 21:27

Seyirci sayisi 10 bini gecmeyecektir,bu durumda mac kac kac biter?:)

Colakoglu
01.11.2013, 21:34
Dikkatimi cektide bütün hafta gündüz maci oln tek takim biz, vay anasini arkadas.

Cafer Bulur
01.11.2013, 21:37
Önümüzdeki elazig,genclerbirligi ve eskisehir maclarindan 9 puan alirsak zirveye tutunuruz ama alabilirmiyiz orasi bir soru isareti.

Ömer SEVİNÇ
01.11.2013, 21:39
Zokora'yı bu maç dinlendirebiliriz. Ya da Colman'ı riske etmeyip Legia maçında Colman'la çıkarız. Adrian oynamalı ama. Henrique ya da Janko. Birisi tercih edilmeli. Benim seçimim Janko olurdu.

Cafer Bulur
01.11.2013, 21:44
Dikkatimi cektide bütün hafta gündüz maci oln tek takim biz, vay anasini arkadas.

Hem de avrupada lider takim etiketimiz varken.

Böyle pasif bir yönetim ve camian olursa olacagi budur.

sasort
01.11.2013, 21:58
1 maç mı kötü oynadı? Benim bildiğim Giray senelerdir hep aynı hataları yapıp duruyor. Hiçbir zaman yeterli olamadı bu takım için.

bende böyle bir kadro olsa diyorum ama ben sana söyleyim mra saygı duyuyorum ama kurduğu kadro hiç heyecan vermiyor tahmin ediyorum bu kadro ile çıkacak

.........................onur..................... .........

bosigwa........giray.........bamba..............ol can

.................zokora............aykut.......... ......

malouda........................................... ...yusuf

..........................adrian.................. ..............

..........................henrique maalı.......................

sasort
01.11.2013, 21:59
hiç heyecan yapmadı dimi bir soğuma oldu

benim tahmin ettiğim kadro bu

Fatih Öztürk
01.11.2013, 22:00
Bence kötü değil, şuursuzca oynadı. Hemen hemen her topta arkası dönük adama tekme salladı. Kafa toplarının hemen hemen hiçbirini alamadı ve en önemlisi öne doğru oynamada zaten çok iyi değildi ama bu maçta ayrı bi kötüydü.
Olabilır.kötü oynama hakkı var.
Hangi 1 mac,giray in 1 senedir iyi oynadigi bir mac yok.
O kadarda değil.Girayın yaşadığı sakatlıklar performansını etkıledi doğal olarak.

5 senedır aldığı paranın hakkını çatır çatır verıyor.bu yederlıdır benım ıçın.

Colakoglu
01.11.2013, 22:02
Hem de avrupada lider takim etiketimiz varken.

Böyle pasif bir yönetim ve camian olursa olacagi budur.

Ne diyim, yemin ediyorum böyle bi ülke yok

Ilelioglu
01.11.2013, 22:05
Önümüzdeki elazig,genclerbirligi ve eskisehir maclarindan 9 puan alirsak zirveye tutunuruz ama alabilirmiyiz orasi bir soru isareti.

Hesap yapma Cafer abi bosuna. Ligdeki bu gidisat degismez. Avrupa Kupalarinda gruptan cikariz, ondan sonrasi muamma.

Sezon sonu Avrupa bileti elimizde olsun baska birsey istemiyorum. Ha bu Yönetimde olmasin. Profesyonel ve bagimsiz isimler gelmeyecekse kimse olmasin Kulübün basinda.

..

Cafer Bulur
01.11.2013, 22:07
Hesap yapma Cafer abi bosuna. Ligdeki bu gidisat degismez. Avrupa Kupalarinda gruptan cikariz, ondan sonrasi muamma.

Sezon sonu Avrupa bileti elimizde olsun baska birsey istemiyorum. Ha bu Yönetimde olmasin. Profesyonel ve bagimsiz isimler gelmeyecekse kimse olmasin Kulübün basinda.

..

Insan ister istemez heyecanlaniyor önümüzdeki maclari düsündükce.:)

Bu takimlari da yenemeyeceksek yazik bize,biraz bir taraftar-takim bütünlesmesi ile olur bu is.

Fatih Öztürk
01.11.2013, 22:10
Önümüzdeki Elazığ,G.Birliği,Eskişehir ve K.Erciyes maçlarının tamamını kazanacağımızı düşùnüyorum.haftaya Legıa maçından en az bır beraberlık alalım lıge konsantre olmamız kolaylaşacaktır.

Cafer Bulur
01.11.2013, 22:11
Önümüzdeki Elazığ,G.Birliği,Eskişehir ve K.Erciyes maçlarının tamamını kazanacağımızı düşùnüyorum.haftaya Legıa maçından en az bır beraberlık alalım lıge konsantre olmamız kolaylaşacaktır.

Önümüzdeki 4 mactan en az 10 puan almak zorundayiz,alacak gücümüzde var teknik heyet ve futbolcular biraz daha özverili olmali her puanin kiymeti cok iyi bilinmeli.

Fatih Öztürk
01.11.2013, 22:20
Önümüzdeki 4 mactan en az 10 puan almak zorundayiz,alacak gücümüzde var teknik heyet ve futbolcular biraz daha özverili olmali her puanin kiymeti cok iyi bilinmeli.

Aynen öyle üstadım.

Mert'
01.11.2013, 22:27
Şu Şifo Gençlerin başına gelmeseydi banko 3 puan diyordum gb maçına.Adam sürekli ters geliyor bize 2 maçta 6 puan alsak çok iyi olur.

TSemih61
01.11.2013, 23:17
bende böyle bir kadro olsa diyorum ama ben sana söyleyim mra saygı duyuyorum ama kurduğu kadro hiç heyecan vermiyor tahmin ediyorum bu kadro ile çıkacak

.........................onur..................... .........

bosigwa........giray.........bamba..............ol can

.................zokora............aykut.......... ......

malouda........................................... ...yusuf

..........................adrian.................. ..............

..........................henrique maalı.......................

Bence de bu kadroyu tercih edecek ama benim gönlümden geçen kadro bu değil. Yalnız geçen maç sonu röportajında MRA, kendi evimizde hücuma dönük oynayabiliriz dedi. Belki bir sürpriz yapabilir diye düşünüyorum.

eralp cavrar
01.11.2013, 23:59
Seyirci beklemeyin bence maca, biz deplasmana gittik rezillik cikti resmen k.pasa saldirdi biz izledik. Kendi sahamizda bu futbolu tarftarin sindirememesi ve dolayisiyla maca gelmemesi nnormal.

arifberkay
02.11.2013, 00:49
MRA bu macta taraftarla barisacagiz demis bende ona diyorum ki senin oynattigin futbol zihniyetiyle ben barismam

arifberkay
02.11.2013, 00:50
Seyirci beklemeyin bence maca, biz deplasmana gittik rezillik cikti resmen k.pasa saldirdi biz izledik. Kendi sahamizda bu futbolu tarftarin sindirememesi ve dolayisiyla maca gelmemesi nnormal.

aynen sorunun bilet paralari olmadigini yakinda anlarlar

nakzo
02.11.2013, 00:55
MRA bu macta taraftarla barisacagiz demis bende ona diyorum ki senin oynattigin futbol zihniyetiyle ben barismam

adrianla colmanı yine oynatmayacakmış kimle pozisyon bulacağız herkesin aksine ben yine çok zor bir maç olacağını düşünüyorum.Allah bzize acırsa inşallah kazanırız.

eralp cavrar
02.11.2013, 00:56
takim sampiyonluga gitse vura vura, eze eze yense rakipleri o biletler 50 ye de 100 e de satilir. Fener macinda her kosulda dolacak stad mesela. Yasayip gorecegiz.

nakzo
02.11.2013, 00:59
takim sampiyonluga gitse vura vura, eze eze yense rakipleri o biletler 50 ye de 100 e de satilir. Fener macinda her kosulda dolacak stad mesela. Yasayip gorecegiz.

bu bütün büyük takımlar için geçerli 2010 yılında gs çok kötüydü stdadına bin kişi anca gidiyordu onlarda protestoya ;ama bizimkilere sorsan TS taraftarı en kötü taraftar.

reisoğlu61
02.11.2013, 02:30
bu sezonki en az seyirci karsisinda oynayacagimiz bir mac olacak.
Onur
Bosingwa,Caner,Bamba,Kadir
Yusuf,Abdülkadir,Adrian,Olcan
Henrique,Janko
yedekler: Fatih,Giray,Zeki,AykutA.,Soner,Malouda,Emre

İ. SARAL
02.11.2013, 08:45
Tek dileğim Giray oynamaz inş. O zaman galip gelme şansımız artar.

eralp cavrar
02.11.2013, 08:49
1461 den gelen caner, Abdulkadir gibi oyuncularin bu macta oynamasini beklemek iyimserlik olur. Hoca kazanamazsa koltugunun sallanacagini bilir we kendne gore saglam olan 11 le cikar, risk almaz.

cakalkerem
02.11.2013, 12:03
eğer biletlere indirim yapıldığı gerçekten doğruysa yönetim bir adım atmış demektir..Bu hafta 2 kritik maçımız var....Lig maçına gidip takımı desteklemek ve moral vermek gerekir...herkes maça

Adem Akyüz'
02.11.2013, 12:06
eğer biletlere indirim yapıldığı gerçekten doğruysa yönetim bir adım atmış demektir..Bu hafta 2 kritik maçımız var....Lig maçına gidip takımı desteklemek ve moral vermek gerekir...herkes maça

Evet yapıldı.. Önceden 30'du, şimdi 25 oldu.. 5 Tl'lil bir indirim yapıldı, tabi buna indirim denirse..

cakalkerem
02.11.2013, 12:19
2. bir indirim daha yapıldığını okudum sanki...kale arkaları için değil ama maraton için sanki ....

Adem Akyüz'
02.11.2013, 12:24
yok şu an biletler 25 TL'den satılıyor.. Kale arkası zaten hiç satışa çıkmadan taraftar gruplarına veriliyor..

Ogün YAZICI
02.11.2013, 12:28
biletlere yapılan indirim yeterli.sivas maçına kadar maraton 40 tl'ye satılıyordu.eğer maratonu yine dolduramıyorsak sorunun bilet fiyatları olmadığı ortaya çıkar...

Fatih Özkan
02.11.2013, 12:35
biletlere yapılan indirim yeterli.sivas maçına kadar maraton 40 tl'ye satılıyordu.eğer maratonu yine dolduramıyorsak sorunun bilet fiyatları olmadığı ortaya çıkar...

Sorun bilet fiyatları değil zaten...
Milletin keyfi...

atomantcum
02.11.2013, 12:53
Kanatta yine Malouda değil de Olcan'ı oynatırsa izlemeyeceğim artık çok net

atomantcum
02.11.2013, 12:57
Yahu bir kadro yazayım bu hemen hemen herkesin gözünde aynıdır bunu zorlamaya gerek yok:
------------Onur---------------
Bosi--Aykut--Yumlu--Mecburen Olcan
--------Zoko---Colman---------
Malouda----Adrian----Yusuf-----
----------Mecburen Henri--------

Taraftarın neredeyse hepsi bu kadroyu tercih eder. Ha arada rotasyon gereği sakatlıklarda vs isimler değişir bazen ama kadro yapılarıyla oyuncu mevkileriyle bu kadar oynamak, tercihlerde sürekli değişime gitmek çok saçma.

Terzioğlu
02.11.2013, 13:29
Önümüzdeki iki maci alirsak yine zirveye ortak oluruz. Ona göre oynariz umarim.

arifberkay
02.11.2013, 14:27
Sorun bilet fiyatları değil zaten...
Milletin keyfi...

keyif degil bence bu takima kimse inanmiyor

Fatih Özkan
02.11.2013, 14:50
keyif degil bence bu takima kimse inanmiyor

5 sezondur kombine alıyorum.
Bu zamana kadar inanmadan gittiğim ama tribünde boğazımı yırttığım bir sürü maç var...
Bu şehirde çoğu kişi sadece lafta taraftar...
Mevzu 5 kuruş vermeye gelince çemkirmeye başlıyorlar...

Şahin Yılmaz
02.11.2013, 15:54
Bilet parasından felan bahsediliyor. Maça gitmem için bana ne kadar vercekler onu sormam lazım.

Arkadaşlar sorun bilet fiyatları değil. Ne oynuyoruz. Onu bir söyleyin bana.

Gider formamı alır katkımı yaparım. O ayrı bir konu. Ama kimse cebimden para vererek bana eziyet çektiremez. MRA olduğu müddetçe TV den bile seyretmemeye özen gösteriyorum.

Antonio
02.11.2013, 16:03
ben Trabzonspordan baskılı tek kale futbol istiyorum. guardiola bile diyor 1-0 kazandığımız kötü oynadığımız maçta vicdanım rahat olmuyor işimi yapmamış gibi hissediyorum. Allah rızası için tüm takım önde oynasın dileniyorum güzel futbol için. böyle oynayıp kaybetmek beni üzmez...

Üzeyir Gönül
02.11.2013, 16:04
Hepimiz eminim ki Avrupa'nın önde gelen liglerindeki maçlarda tribünleri görünce imreniyoruz. Adamların güçlü-zayıf bütün takımlarının neredeyse tribünleri her maç dolu. Takım küme düşmemeye oynuyor dolu, zirveye oynuyor dolu. Takımın küme düşmesi kesinleşmiş, tribünler yine dolu. Adamlar 3. ligde 40-60 bin kişiye oynuyorlar. Biz de takım bir şey oynamıyor; neden maça gidelim, diyoruz. Kardeşim, git maça futbolcuyu biraz da sen oynat. Bu takımı sadece güçlü olduğu zaman, şampiyonluğa oynadığı zaman mı destekleyeceksiniz? Hadi be, gidin işinize! Siz mi taraftarsınız? Vefakar, cefakar taraftara hiç sözüm olmaz. Ama Stadın dibinde oturup televizyonda maç seyredenler vardır eminim. Sonra da biz İstanbul takımlarıyla yarışacağız öyle mi? Biz bu hallere düşmeyi öncelikle taraftarımız yüzünden hak ediyoruz. Gerisini kimse bana anlatamaz. Maça gitmeyenler hiç anlatmasınlar zaten.

kopeli
02.11.2013, 16:07
Elazıg ligin en kötü takımı,rahatlıkla yenmemiz gerekiyor.Bu mac bizim için ölçü olamaz ama söyle farklı bir galibiyeti cok özledim.Umarım bol gol atacağımız ve rahatça izleyebileceğimiz bir mac olur.

Mehmet Mangan
02.11.2013, 17:15
Şöyle televizyonun karşısına geçip uzanarak rahatça maç izlemeyi çok özledim. Bu maç neden olmasın ?

Necmettin ALTUNTAŞ
02.11.2013, 17:32
Şöyle televizyonun karşısına geçip uzanarak rahatça maç izlemeyi çok özledim. Bu maç neden olmasın ?

Hiç mümküniyatı yok.Bu takım bize rahat maç seyrettirmez.

DeAgLeMaNyAq
02.11.2013, 17:38
Adrian kesik yiyip Alanzinho mu oynayacakmış? Hayatta inanmam böyle bir şeye...

Ogün YAZICI
02.11.2013, 17:55
Adrian kesik yiyip Alanzinho mu oynayacakmış? Hayatta inanmam böyle bir şeye...

basının uydurması işte.kaç gündür antremanlar basına kapalı ; kapalı kapılar ardından haber yapıyorlar :) muhtemelen janko alanzinho colman olmayacaktır...

Sefaenes
02.11.2013, 18:02
1:0 bizim olsun bizim olsun yeter serefsiz hakemler yine bizi yakmaz ne lehimize ne aleyhimize hata istemiyorum Adam gibi hakemlik yapsin diyecegim ama adam mi var MHk si TFF si hayvanlardan daha asagi mahlukatlarla dolu

Mert'
02.11.2013, 18:09
Colman yine mi yok yahu? Kronik sakata dönüştü adam Colman yoksa 1-0 falan alabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
02.11.2013, 19:09
;1919392786']Colman yine mi yok yahu? Kronik sakata dönüştü adam Colman yoksa 1-0 falan alabiliriz.

Colman 10 gündür takımla çalışıyor bir sıkıntısı yok. Legia maçında da büyük ihtimalle 11'de olacak. Ama 6+0+4 varken kimi keseceksin?

Mehteroğlu
02.11.2013, 19:15
Su an bursa seyircisine bakiyorum ve uzuluyorum, nerede bizim yirtici seyircimiz????

ibrahim
Bu basına kapalı olayı bizde sökmez. Ne yani Can Karyağdıya sen gelme ulan ayımı diyolar mesela? :))

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

artvints
yine futbolun ruhundan gram anlamayan bir hakemi vermişler bizim maça.

Onur Can BÜLBÜL
02.11.2013, 19:21
Taraftarımızın birçoğunun yorumlarını okudukça çok üzülüyorum.
Israrla "kötü futbol oynuyoruz maça gitmem, televizyondan izlemem.." gibi yorumları yapmaya devam ediyorlar.
Gerçek taraftarlık bu kadar basit olmamalı. Kimseyi yargılamak benim haddime değil tabi ki ama düşüncelerim böyle.

Federasyonun üstümüze kara bulut gibi çökmesi yetmezmiş gibi taraftarımızın da takımına sahip çıkmaması takıma her geçen gün daha çok yara veriyor. Durum böyleyken takımdan iyileşme bekleniyor. Vakit destek vaktidir.

Maça gelince ben maçı alırız Legia'dan önce de moral olur düşüncesindeyim.

Sonuç ne olursa olsun yarın takımımızın yanında Avni Aker'de yerimizi alacağız. Umarım yüzümüz gülerek ayrılırız..

Mert'
02.11.2013, 19:38
Colman 10 gündür takımla çalışıyor bir sıkıntısı yok. Legia maçında da büyük ihtimalle 11'de olacak. Ama 6+0+4 varken kimi keseceksin?

Zokora gerekirse. Legia macı icin dinlendirilebilir. Soner-Colman iç sahada fena gözükmüyor.

nakzo
02.11.2013, 19:46
Bir bursanin oynadigi topa bak birde bizim tabi adamlarin taraftari maca gidecek.Pasada yeniyor ilk5. İcerisinde olma ihtimalimizi cok dusuk goruyorum hatta 7. cilik bile cok zor.

DeAgLeMaNyAq
02.11.2013, 19:48
;1919392843']Zokora gerekirse. Legia macı icin dinlendirilebilir. Soner-Colman iç sahada fena gözükmüyor.

Zokora şu an bizdeki kariyerinin zirvesinde bir performans sergiliyor kesik yeme ihtimali yok. Colman'ın şu aşamada kesebileceği tek adam Bamba. Ancak Mustafa'nın yokluğunda o da kesik yemez. Kasımpaşa maçı öncesi Soner ve Colman oynasın derdim ama Kasımpaşa maçındaki halini gördükten sonra kimsenin Soner oynasın diyeceğini sanmıyorum...

artvints
02.11.2013, 19:50
elazığ maçında da topa sahip olmassak kafayı yerim artık.

sasort
02.11.2013, 21:12
elazığ maçında da topa sahip olmassak kafayı yerim artık.

hemşerim bende pek umutlu değilim ya

yenermiyiz diye sorarsan yeneriz berki ama bir farkla anca

ezecek kadromuz yok ki

ligde başka hangi takımda mevkide oynayacak topçu yok sadece bizde bence

forvet ve sol bek yok takımda

Oğuzhan
02.11.2013, 21:18
Soner'i bir daha ilk 11'i bırakın yedek kulübesinde bile görmeye yüzüm yok. Bir insan bu kadar kaybolur. Her ilk 11 çıktığı maçta aynı. Ne pres yapıyor ne oyunu yönlendiriyor orta sahada 15 yaşında sahaya atılmış amatör futbolcu gibi silinip gidiyor. Emre Güral ve Soner'e şans verilmiyor diye bir şey uydurmuş taraftar. Emre oyuna girer dağlara taşlara vurur topu adama kafa atmaya kalkar son dakika ne gerek varsa millete el kol sallar artistlik yapar. Soner'in ayağına top değmez oyuna girince nerede bunların yetenekleri Allah aşkına.

Abdülkadir'e sallıyor herkes Soner'i savunuyorlar. Abdülkadir güçlü en azından ayakları yere sağlam basıyor ikili mücadelede top kazanıyor Soner'in ayakta duracak hali yok.

yorumsuz6117
02.11.2013, 21:20
Bu sezon ilk 5'e girersek başarılıyız.. Ligi Bursa ve Kasımpaşa'nın önünde bitirmemiz süpriz olur..

biltrabzon
02.11.2013, 21:23
Berabere biter mac.Trabzonspor bu futbolla Elazigi yenemez.Elazig atarsa macida alabilir.

Cafer Bulur
02.11.2013, 21:26
Zokora şu an bizdeki kariyerinin zirvesinde bir performans sergiliyor kesik yeme ihtimali yok. Colman'ın şu aşamada kesebileceği tek adam Bamba. Ancak Mustafa'nın yokluğunda o da kesik yemez. Kasımpaşa maçı öncesi Soner ve Colman oynasın derdim ama Kasımpaşa maçındaki halini gördükten sonra kimsenin Soner oynasın diyeceğini sanmıyorum...

Zokora formda olabilir ama yarinki macta ona ihtiyacimiz yok adam sezon basindan beri oynuyor bu macta dinlendirilmeli bence.

Hem 6 yabanci sikintisi var bence kesilmesi gereken tek oyuncu zokora.

krdnz
02.11.2013, 21:28
Yarın stad boş olsa eleştirmeyeceğim.

Kasımpaşa maçımızı ve bu akşam fener maçını izleyip yarın maça gitmek istemeyen taraftara saygı duyarım,hakemler maç katlediyor.Şikeciler kupamızla gövde gösterisi yapıyor ve biz bu düzenin piyonu olmaya devam ediyoruz.

Ogün YAZICI
02.11.2013, 21:29
yarın topla oynama oranında %50'yi geçecek miyiz çok merak ediyorum .eğer bunu yapabilecek kapasitemiz varsa en uygun rakip elazığ...

sasort
02.11.2013, 21:37
Soner'i bir daha ilk 11'i bırakın yedek kulübesinde bile görmeye yüzüm yok. Bir insan bu kadar kaybolur. Her ilk 11 çıktığı maçta aynı. Ne pres yapıyor ne oyunu yönlendiriyor orta sahada 15 yaşında sahaya atılmış amatör futbolcu gibi silinip gidiyor. Emre Güral ve Soner'e şans verilmiyor diye bir şey uydurmuş taraftar. Emre oyuna girer dağlara taşlara vurur topu adama kafa atmaya kalkar son dakika ne gerek varsa millete el kol sallar artistlik yapar. Soner'in ayağına top değmez oyuna girince nerede bunların yetenekleri Allah aşkına.

Abdülkadir'e sallıyor herkes Soner'i savunuyorlar. Abdülkadir güçlü en azından ayakları yere sağlam basıyor ikili mücadelede top kazanıyor Soner'in ayakta duracak hali yok.

oğuzhan

öncelikle bunlar bizim geleceğimiz ama bunun önce onlar farkında olacak

soner : geçen sene diyordum ki bulduk yeni selçuğumuz koşan mücadele eden bu sene ne oldu anlamadım kendini toplamalı çalışmalı kendini geliştirebilecek yaştalar

emre: 2. ligde silusü belli eldeki forvetlere bakıyorum henrique forvet değil birde kilo alıyor beni deli ediyor. henriqueden nefret edince dedim janko en azından forvet ama onunda umudu kalmamış sonları yaşıyor. son umut emre güral
bir maç son anlarında aldı oyuna baktım adamın ayağına top yakışıyor ileride iyi top saklıyor. yanımdaki arkadaşlarada şunu sordum henrique de olupta emrede olmamayan ne niçin oynatmıyor emre güralı

abdulkadir iyi kumaşı var ama kendini gösteremedi bence yusufun patlamasını yapamadı

SADECETRABZON61
02.11.2013, 22:48
Yenmemiz şart ve seri galibiyetler lazım yoksa daha ilk yarıdan herşeye havlu atarız heyecansz bir sene istemiyorum..

Sibel
02.11.2013, 23:06
Bir derse girip sonraki iki dersi ekip koşa koşa stada gidip, maçtan sonra koşa koşa dersaneye geri döneceğim.
Kolay gelsin.

uemit
02.11.2013, 23:28
Bir derse girip sonraki iki dersi ekip koşa koşa stada gidip, maçtan sonra koşa koşa dersaneye geri döneceğim.
Kolay gelsin.

bir öretmenin okuyorsa kendini ele verme :)

Tuğrul
02.11.2013, 23:28
Şampiyonluk bir başka bahara kaldı.
Ligi ikinci sırada bitirip CL ligine katılma umudumuz bitti.
UEFA liginin pek cazibesi yok. Olsakda olur, olmasak da.

Tüm bunları arka arkaya koyduğumuzda benim açımdan lig bitti. Küme düşmeyeceğimize göre yensek de, yenilsek de artık pek birşey değişmeyecek. Formalite maçları oynayacağız. Ha ekonomik olarak palazlanmamız için mümkün mertebe fazla puan toplayalım. Ancak zihniyet değişmediği sürece lige renk veren figüran takım hüviyetinden zor kurtululuruz.

Ömer SEVİNÇ
02.11.2013, 23:30
Şampiyon bu sene fener. Bu çok net. Lakin bizim amacımız 2. veya en azından 3. olup şampiyonlar ligine gitmek olmalı. Bu tren henü kaçmış değil. Devre arasına kadar puan farkını 2-3 arasında tutup adam gibi transferler yapmalıyız.
Önümüzdeki 4 maçtan 10 puan çıkartmamız şart oğlu şart.

Mert'
02.11.2013, 23:33
Kolay gelsin.
Lütfen yapma izlemezsen birşey kaybetmezsin rakip topa sahip olacak biz bekleyecegiz ders önemli bence..

Ogün YAZICI
02.11.2013, 23:33
önümüzdeki rahat gözüken 4 maçı kazanamayacaksak kimse başarıdan falan bahsetmesin.şu anda 10.hafta itibari ile liderle 11 kasımpaşa ile 7 puan fark var aramızda.

Cafer Bulur
02.11.2013, 23:38
onur
bosingwa bamba giray olcan
zokora soner
yusuf adrian malouda
henrique.

Can karyagdinin bu gece verdigi muhtemel kadro bu.

Oruç
02.11.2013, 23:38
Şampiyon bu sene fener. Bu çok net. Lakin bizim amacımız 2. veya en azından 3. olup şampiyonlar ligine gitmek olmalı. Bu tren henü kaçmış değil. Devre arasına kadar puan farkını 2-3 arasında tutup adam gibi transferler yapmalıyız.

Devre arasını rezil bir şekilde değerlendireceğimizden hiç kuşkum yok. Adam gibi bir golcüye razıyım ben, geçtim iki üç transferi.

Tuğrul
02.11.2013, 23:45

Forvet'e Adebayor'u al. Sol bek'e Santos'u koy.

Bu anlayış ile bu takımdan yine bir cacık olmaz.

Başımızda total futbol'dan nasibini almamız bir teknik adam duruyor. Teknik ve taktik bilgisi hiç yok. Kaldı ki çekirge misali maçlarımızı kazandığımız da bir gerçek. Şimdi hangi gerekçelerle bu takımın birkaç transferlerle kademe atlayacağını düşünüyorsun.

MRA gitmeli. İspanya ekolünü yerleştirmek için Paco Jemez'i getirmeliyiz.

yavuzbaha
03.11.2013, 00:14
Hala hoca tartışılıyor,kardeşim şampiyonluktaki rakibinden her mevkide 3 gömlek geri isen nasıl yarışacaksın...skor yapan hucum hattına bakarmısın
Snejder-drogba-umut-burak
Webo-sow-emenieke
Janko-henrique
Uçurum gibi kalite farkı var...acı ama bu böyle janko yu 1 milyon euro ya satamazsın ama Sowun 15 milyona alıcısı hazır...farka bakın...orta sahaları say yine aynı,gel beklere yine aynı...elbette her zaman takımımı destekleyeceğim ama artık avm ler karşısında ezilen esnaf gibi olduk

SALDIRAY
03.11.2013, 00:49
elazıg bu macla cıkısa gecer

memmedaga
03.11.2013, 01:03
mesele devrearası transfer falan değil,
Sivas maçını çıplak gözle yakından izleyince anladım.

MRA'ya kendi beyanatina istinaden 11 hafta süre vermiştim ama ne yazıkki acı gerçek ortada.

MRA 54 yaşında olabilir ama üst seviye tecrübe başka birşey.

Rakibi bekleme diye adlandırdığı oyun çok pasif.

Rakibi bekleyebilirsin ama presin p si yok ortada sonucunu kasımpaşada gördük.

Modern futbolda beklerin ve kanat oyuncularının bindermediği,ceza sahasına yapılan ortalarda ve atılan paslarda.

ters kanat ve beklerin ceza sahasına girmediği oyunda çok az gol atarsın nitekim 8 gol atmışşın 9 gol yemişsin.

10 golün altında atan 6 takımdan birisiyiz.

Kontra atak desen geçen sene bile daha iyi yapıyorduk

Bu kadro kesinlike bu kadar kötü oynayamaz.

Bu mantalite ile şampiyon olmayı bırak 3.ncu olmak imkansız.

İstediğin kadar takviye yap kadroya.

Keşke Türkiyede fazla iddiası olmayan takımlarda 1-2 sene TSL tecrübesi kazansaydı ,zamansız geçti takımın başına...

Fatih Öztürk
03.11.2013, 01:35
Ligin ilk devresi en önemli rakiplerımız şikebahçe ve bjk maçlarını deplasmanda oynamanın puantaj anlamında sıkıntısını yaşıyoruz.kötü kadromuz var 20 küsür kışılık kadronun % 80'i geçen sene 46 puan toplayan oyunculardan oluşuyor.bu kadro bundan daha iyisini yapamaz,rakibi baskı altına alamaz.hele hele 3 günde bır maç çıkarıyoruzkı üstelık grupta liderız bu mucıze bır şey.bu anlamda ne hocada nede yönetimde suç görmüyorum.bu takımı bu hale getırenler ortada.bu saatten sonra mümkün olduğunca elımızdeki çöplerden kurtulmalıyız.bu takım bu sene 55 puan üzeri toplar en kötüde 4.olur bundan hiç kuşkum yok.ıyı futbol iyi oyuncularla oynanır bu çöplerle değil.tüm olumsuzluklara rağmen önümüzdeki Elazığ,G.Birliği,Eskişehir ve K.Erciyes maçlarını puan kaybı yaşamadan geçeceğimize inanıyorum.

memmedaga
03.11.2013, 01:41
Ligin ilk devresi en önemli rakiplerımız şikebahçe ve bjk maçlarını deplasmanda oynamanın puantaj anlamında sıkıntısını yaşıyoruz.kötü kadromuz var 20 küsür kışılık kadronun % 80'i geçen sene 46 puan toplayan oyunculardan oluşuyor.bu kadro bundan daha iyisini yapamaz,rakibi baskı altına alamaz.hele hele 3 günde bır maç çıkarıyoruzkı üstelık grupta liderız bu mucıze bır şey.bu anlamda ne hocada nede yönetimde suç görmüyorum.bu takımı bu hale getırenler ortada.bu saatten sonra mümkün olduğunca elımızdeki çöplerden kurtulmalıyız.bu takım bu sene 55 puan üzeri toplar en kötüde 4.olur bundan hiç kuşkum yok.ıyı futbol iyi oyuncularla oynanır bu çöplerle değil.tüm olumsuzluklara rağmen önümüzdeki Elazığ,G.Birliği,Eskişehir ve K.Erciyes maçlarını puan kaybı yaşamadan geçeceğimize inanıyorum.

saygı duyarım görüşlerine ama sadece kadro olayı değil mantalite olayı.

Şota yada Ertuğrul Sağlam olsa idi aynı puan aynı oyunumu izlerdik?

akhisar yada sivasdan hatta eskişehirden daha kötü mü kadromuz?

neyse inşallah haklı çıkarsın,bazıları gibi sırf muhalefet olsun diye eleştirmiyorum...

Veysel
03.11.2013, 01:49
Sabah stada gidesim gelmiyor

Fatih Öztürk
03.11.2013, 01:56
saygı duyarım görüşlerine ama sadece kadro olayı değil mantalite olayı.

Şota yada Ertuğrul Sağlam olsa idi aynı puan aynı oyunumu izlerdik?

neyse inşallah haklı çıkarsın,bazıları gibi sırf muhalefet olsun diye eleştirmiyorum...

Hücum gücü en zayıf takımlardan biriyiz,bu takımı ne Şenol hoca nede Tolunay hoca adam edebildi.Trabzonspor tarihinde ış ahlakı bu kadar zayıf oyuncu kadrosu görmemiştir.bu en önemli sıkıntımız.önce iş disiplini benimsemiş iş ahlakı olan oyuncu kadrosu oluşturmamız gerekiyor.aynı Şota kendi kurduğu kadroyla Kayserıde bilmem kaç maç üst üste kazanamadı.keza Ertuğrulun yenı baştan kurduğu kadro Bursaya ivmemi yakalattı?Trabzonspor mali açıdan dıbe vurmuş hepımızın malumu.oyuncu maaşları çok yüksek oyunculardan kurulu bır kadro var ve tapu gıbı sözleşmeler yapılmış.futbolcunun kovulma korkusu olmazsa ıyı oynama derdi olurmu?bugün bu takımın başında başka hoca olsa bundan iyisını yapamaz.hele hele lıgle avrupayı mümkünü yok bir arada götüremez.

biltrabzon
03.11.2013, 01:58

o zaman sana iyi futbolcu verelim bizdekiler cöp ise.Kasimpasa dan elyasa,yalcin,kerem,sancak nasillar.Birakin bu cöp hikayesini,bu adamlari 3 ligte oynatmam ama sen bu adamlarin oldugu takima ezildin.Trabzonspor un kadrosu GS ve fenerden sonra bjk ile beraber ligin en iyi kadrosudur.

alper*
03.11.2013, 01:59
Futboldan soğudum.

Gazeteden sonucuna baksam yeterli.

biltrabzon
03.11.2013, 02:03
Önümüzdeki 4 mactan genclerbirligi ve eskisehiri bu takim kesinlikle yenemez.Yarin Elaziga takilirlarsa hic sasirmayacagim.Biz ertugrul Saglam Sota varken yanlis adami sectik hoca olarak.

Fatih Öztürk
03.11.2013, 02:09
o zaman sana iyi futbolcu verelim bizdekiler cöp ise.Kasimpasa dan elyasa,yalcin,kerem,sancak nasillar.Birakin bu cöp hikayesini,bu adamlari 3 ligte oynatmam ama sen bu adamlarin oldugu takima ezildin.Trabzonspor un kadrosu GS ve fenerden sonra bjk ile beraber ligin en iyi kadrosudur.

Dikkat edersen oyuncu kadromuzdaki çoğu oyuncunun "iş ahlakına" önemle vurgu yapıyorum.Volkan,Olcan,Zokora,Bamba,Colman kötü oyuncular değil ama ış ahlakı çok zayıf oyuncular.mesela Alanzinho,Adrian,Soner inanılmaz tembel ve sorumluluktan sürekli kaçan oyuncular.daha geriye ne kaldı?

biltrabzon
03.11.2013, 02:21
Dikkat edersen oyuncu kadromuzdaki çoğu oyuncunun "iş ahlakına" önemle vurgu yapıyorum.Volkan,Olcan,Zokora,Bamba,Colman kötü oyuncular değil ama ış ahlakı çok zayıf oyuncular.mesela Alanzinho,Adrian,Soner inanılmaz tembel ve sorumluluktan sürekli kaçan oyuncular.daha geriye ne kaldı?

iste yönetim ve hoca ne is yapar durumda.Madem öyle koy sabah 6 ya idman yapsinlar.Adam hocaya bakiyor bu kim diyor,2 ligden gelmis bize hocalik mi yapacak.

Kadir
03.11.2013, 02:33
Gittik ligtv bağlattık, topu topu 3 tane maç denk geldi. Geri kalan tüm maçlarda çalışıyorum bugünde olduğu gibi.

Fatih Öztürk
03.11.2013, 02:34
iste yönetim ve hoca ne is yapar durumda.Madem öyle koy sabah 6 ya idman yapsinlar.Adam hocaya bakiyor bu kim diyor,2 ligden gelmis bize hocalik mi yapacak.

Bu oyuncular aynı sorumsuzluğu geçtiğimiz sezonlardada yapıyorlardı.bunlar adam olmaz.tek yol kapı dışarı etmek.aynı terbıyesızlıkleri dünya 3.olmuş Şenol hocayada yapıyorlardı.dıyorum ya ışte bi parça iyi oyunculukları var ama iş ahlakları olmadıktan sonra bunlarla başarı mümkün değil gelmez.

Fatih Öztürk
03.11.2013, 02:37
Garibim Janko ne yapsa yaranamıyor.Jankoda bir çıkış var artık gùvenilmeli bu uşağa.

Veysel
03.11.2013, 03:01
Leş o :)

yorumsuz6117
03.11.2013, 03:07
Bakalım ligi en kötü takımına ne oynayacaz..

Fatih Öztürk
03.11.2013, 03:11
Leş o :)

Keşke Janko gibi arzulu ve yararlı leşlerımızden daha çok olsa:)

kalavara
03.11.2013, 06:57
edit. bi kador yazayım dedim geçen hafta ilk 11'i tutturmanın gazıyla, yabancı sınırlamasının içinden çıkamadım, allah kolaylık versin mustafa hocaya :D la harbi kim oynayacak yaa ???

tlotwat
03.11.2013, 07:30

aynen katılıyorum kardeşim bu oyunculardan ziyade teknik heyetin yetersizliğinden kaynaklanıyor sen malouda dan önlibera adriandan sağ açık olcandan solbek yaratmaya çalışırsan sana burda sivasta kafa tutar elazığda

MRA resmen TRabzonsporda süperlig stajı yapıyor stajyer hocayla mücadele ediyoruz gönlüm başarılı olmasından yana ama göz var nizam var o kadar zaman oldu takımda teknik taktik diye birşey yok tamamen kara futbol bizim oynadığımız

tlotwat
03.11.2013, 07:45
benim de aklımdan geçen kadro şu sekilde

...............................onur............... .................

bosingwa........bamba..........giray.........olcan ........

............aldülkadir.................aykut...... ...............

henrique................adrian..............maluod a.........

............................janko................. .................

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2013, 09:15
ELAZIĞ kümeye

Saldır Trabzonspor'um, gole doyur bu güzel havada bizi

Mert Acar
03.11.2013, 09:23
Guzel bır mac olacak ınsallah :)

eralp cavrar
03.11.2013, 10:44
Bence hocayi yargilamayalim, kadro bu. Bencede inanilmaz yanlislari war ama suanda bu futbolcularla bulundugumuz yer onumuzdeki sene icin onemli bir adim. Suanda eksihiz olan sey heyecan. Hocanin oynattigi futbol ve bilet fuyatlari da bu eksikligin bas mimarlari. Ben gs nin 2006da. Sampiyon olan kadrosunu hatirliorum ikinci olan Fenerin cok altinda bir kadroydu. Ki bu sene Fener sampiyon olacak ikinci olabilirsek seneye sampiyonlar ligi vs guzel bir sene olur. Ama ben yine de sampiyonlugumuzun awrupaya gtmedigimiz bir senede gelecegini dusunuyorum.

eralp cavrar
03.11.2013, 10:45
We bugun Allahin izniyle cok rahat kazanacagiz.
Ben burdaim!

Onur Civelek61
03.11.2013, 10:46
Bir kaza daha yaşamayalım.

eralp cavrar
03.11.2013, 10:47
benim de aklımdan geçen kadro şu sekilde

bosingwa........bamba..........giray.........olcan ........

............aldülkadir.................aykut...... ...............

henrique................adrian..............maluod a.........

............................janko................. .................

Benimde inanilmaz hosuma gider bu kadro ama o orta sahayla bizi kewgire cewirirler bence. Oyunu yonlendiremez bu cocuklar. Maci alip bu cocuklari sonra oyuna sokmaya baslarsak isi o zaman cozeriz.

Onur Can BÜLBÜL
03.11.2013, 11:32
Trabzon'da hava çok güzel..
Umarım taraftarlarımızla stadı doldururuz ve güzel bir 90 dakika izleriz.

ucurum
03.11.2013, 11:37
İyi savunma yapıp direnebilirsek 1 puan alabiliriz. Ne demiş "atalarımız" yenemeyeceksen, yenilme.

Tayfun
03.11.2013, 11:49
Yenip üst sıralara tırmanmalıyız artık, haftalar geçtikçe taraftarda zaten olmayan umut da dibe vuruyor iyice.

kursat1313
03.11.2013, 11:53
Janko yu ilk 11 de görmek istiyorum

Adem Akyüz'
03.11.2013, 12:09
Görmek istediğim 11

bosingwa........caner..........bamba.........Kadir ........

............Colman................Zokora..... ...............

Yusuf................Soner..............maluoda... ......

........................Henrique................. .................

Adrian'ın olmama sebebi yabancı kontenjanıdır. orta sahadan birini çıkarıp Aykut veya Abdülkadir oynarsa Soner yerine Adrian'da düşünülebilir.

Samet Çepni
03.11.2013, 12:17
oğuzhan

öncelikle bunlar bizim geleceğimiz ama bunun önce onlar farkında olacak

soner : geçen sene diyordum ki bulduk yeni selçuğumuz koşan mücadele eden bu sene ne oldu anlamadım kendini toplamalı çalışmalı kendini geliştirebilecek yaştalar

emre: 2. ligde silusü belli eldeki forvetlere bakıyorum henrique forvet değil birde kilo alıyor beni deli ediyor. henriqueden nefret edince dedim janko en azından forvet ama onunda umudu kalmamış sonları yaşıyor. son umut emre güral
bir maç son anlarında aldı oyuna baktım adamın ayağına top yakışıyor ileride iyi top saklıyor. yanımdaki arkadaşlarada şunu sordum henrique de olupta emrede olmamayan ne niçin oynatmıyor emre güralı

abdulkadir iyi kumaşı var ama kendini gösteremedi bence yusufun patlamasını yapamadı

senin o bir maç dediğin sivas maçının son 5dk ondanda nasıl olduysa olumluydu sonraki varşova maçında asıl ne kadar MAL olduğunu belli etti 90+3 de yerdeki rakibe kafa atıcak kadar mal

Muhammed Ayaz
03.11.2013, 12:19
.................................................. onur.............................................. ........
.......bosingwa..........giray.................... bamba..........kadir keleş........................
...............................................zok ora............................................... ..............
..............................adrian.............. ............olcan................................. ............
.........yusuf.................................... ..........................malouda................. .........
..................................marc janko............................................. .......................

bu da benim kadro

Kaya
Yoruma gerek var mı bilemiyorum... Bu maç %100 alınmak zorunda.

bordomavi1
Caner ve kadir keleş oynamalı. Olcan yedek kalmalı.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
03.11.2013, 12:22
bu maçı kazanmak yetmez.camiaya güven vermek açısından iyi futbol,goller ve coşkulu futbola ihtiyaç var.bu takımın can damarı taraftardır ve her geçen hafta kan kaybediyor takım...