PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 4 - 0 Elazığspor | Maç Sonucu!

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

Muhammed Ayaz
03.11.2013, 12:23
artık şu seyirci'De şu stadı fullesin ya bu ne pazar günü güzel bir havada trabzonda yapılabilecek en iyi şey varsa trabzonspor maçına gitmek bilmiyorum bundan daha güzel şeey var mı ?

gabriel omar
03.11.2013, 12:25
Ligin en dandik takımlarından biri Elazığ,hiç zorlanmadan yenmemiz lazım.

Bu tür maçlarda,Caner ve Kadiri denemeli hoca.

Ali İhsan
03.11.2013, 12:37
Bütün işaretler hem kötü oynayıp hem de hakem hatalarıyla kaybedip sinir krizleri geçireceğimiz yönünde...

Fatih Öztürk
03.11.2013, 12:42
Kasımpaşa maçının 2.devresindeki arzulu oyunu oynarsak 3-4 gol rahatlıkla atabılırız.LÜTFEN JANKOYLA BAŞLAYALIM!

Cafer Bulur
03.11.2013, 12:42
Ligin en dandik takımlarından biri Elazığ,hiç zorlanmadan yenmemiz lazım.

Bu tür maçlarda,Caner ve Kadiri denemeli hoca.
Aynen,bu tür maclarda bu oyuncular oynamayacaksa ne zaman oynayacak?

Hoca kötü sonuclar ve kötü futbol nedeniyle degil genclere sans vermemesinden dolayi daha cok elestirilecektir.

Muhammed Ayaz
03.11.2013, 12:47
janko form da hanko oynamalı

pascalli
03.11.2013, 12:53
Bizde kendimizi futbol aşığı bir kent olarak tanıtıyoruz dünyaya, oysa kimse kıçını kaldırıp maça gitmiyor..görmüyorlar mı İngilizleri almanları İspanyolları ..adamlar sabahın 10'un da oynanan maçlarda bile stadlarını full dolduruyor.

Veysel
03.11.2013, 13:03
Bu millet futboldan soğudu soğutuldu hala iştirak edemeyen var

onur-ts
03.11.2013, 13:05
emin olduğum tek şey var.takıma değil, sürece güvensizlik var şehirde.bu yüzden tribünler dolmuyor.süreç tamamlansın o kupa gelsin, insanlar "kazanınca hakkımı alıyorum" a inansın o tribünler her maç dolar.adaletin olmadığı arenada kimse maça gitmek istemez tabi.almanyada ingilterede vs sabah 10da maç var ama 10daki maçı kazandığında, şampiyon olduğunda haklarının teslim edileceğini bilen bir taraftar var orda.trabzonda kim statükonun buna izin vereceğine inanıyor? ha o kupa gelir, insanlar statükoyu yıktığını görür ve yakar ülkenin her tribünlerini.bu iş bu kadar basit.
o yüzden akçay, kaptan vs taraftarı trübüne çağırmadan önce başkan süreci tamamlayacak

61trabzonomer
03.11.2013, 13:07
janko adrian kesinlikle oynamalı.

gabriel omar
03.11.2013, 13:08
Aynen,bu tür maclarda bu oyuncular oynamayacaksa ne zaman oynayacak?

Hoca kötü sonuclar ve kötü futbol nedeniyle degil genclere sans vermemesinden dolayi daha cok elestirilecektir.

Mantıklı olan bu maçta şans vermesi zaten.Aykut yok,Mustafa yok,e Girayın hali belli zaten.Adaletli davranırsa Bambanın yanında Caner oynamalı.

Sol bek olayı çok ayrı bir şey zaten.Elinde orjinal sol bek varken ,onun yerine önce sol açık,sonra stoper oynattın.Bu adam tank kadar ağır stoperi de kesemeyecekse ne halt etmeye takıma aldın ? .Bu maçta da öyle bir saçmalık yapmamasını umuyorum.

Mert'
03.11.2013, 13:08
Soner ve Adrian oynamalı.

61trabzonomer
03.11.2013, 13:11
;1919393281']Soner ve Adrian oynamalı.

soner mi ?? soneri 18 e bile almam.1461 in 18 ine belki sokarım.bana kalsa da kalmıo işte :D

pascalli
03.11.2013, 13:13
emin olduğum tek şey var.takıma değil, sürece güvensizlik var şehirde.bu yüzden tribünler dolmuyor.süreç tamamlansın o kupa gelsin, insanlar "kazanınca hakkımı alıyorum" a inansın o tribünler her maç dolar.adaletin olmadığı arenada kimse maça gitmek istemez tabi.almanyada ingilterede vs sabah 10da maç var ama 10daki maçı kazandığında, şampiyon olduğunda haklarının teslim edileceğini bilen bir taraftar var orda.trabzonda kim statükonun buna izin vereceğine inanıyor? ha o kupa gelir, insanlar statükoyu yıktığını görür ve yakar ülkenin her tribünlerini.bu iş bu kadar basit.
o yüzden akçay, kaptan vs taraftarı trübüne çağırmadan önce başkan süreci tamamlayacak

Yok kardeşim..bizim kupamız gelse bile değişen bir şey olmayacak..şampiyon olduğumuz 2011 yılında bile bir çok maçımızda tribünler boştu..Yıllardır Trabzonspor taraftarı maça gitmiyor...maçı gündüze de koysalar geceye de koysalar millet maça gitmiyor...bu konuyu çok iyi araştırmak, milleti maça çekmek için yeni formuller bulmak lazım..

FC-ST-PAULI-61
03.11.2013, 13:15
Janko sart

Courage
03.11.2013, 13:22
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Onur xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bosi xxxxxxxxxxxxx Bamba xxxxxxxx Caner xxxxxxxxxxx Kadir

Olcan xxxxxxxxxx Colman xxxxxxxxxx Zokora xxxxxxxxxx Malouda

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Adrian xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Emre xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

İskender Çakmak
03.11.2013, 13:23
kadir keleş ilk onbirdeymiş. Bu iyi oldu işte. Yalnız Olcan hangi performansına göre ilk onbir onu MRA 'ya sormak lazım.

Adem Akyüz'
03.11.2013, 13:25
Caner veya Kadir bu maçta da 11 başlamazsa artık kimse bana genç futbolculara önem veriliyor demesin..

Courage
03.11.2013, 13:25
Olcan'ın sağ ayağı o bölgede denenmesi muhtemel bütün alternatiflerden daha iyi. Ayrıca arkasındaki Bosingwa ile de en uyumlu o olur.

İleride ise Emre 1. tercihim olur. Bu maçta kendini gösterecektir. Rakip savunma berbat. Gol atarsa özgüveni yerine gelir ve o formayı kimseciklere vermez bir daha.

Adem Akyüz'
03.11.2013, 13:27
Olcan'ın sağ ayağı o bölgede denenmesi muhtemel bütün alternatiflerden daha iyi. Ayrıca arkasındaki Bosingwa ile de en uyumlu o olur.

İleride ise Emre 1. tercihim olur. Bu maçta kendini gösterecektir. Rakip savunma berbat. Gol atarsa özgüveni yerine gelir ve o formayı kimseciklere vermez bir daha.

Zaten bu agresifliğinin tek sebebi özgüven eksikliği. Bir an önce gol atıp kendini kanıtlamak istiyor. Haliyle de maç içinde gergin oluyor.

Fatih Öztürk
03.11.2013, 13:31
Ofspor-İskenderun D.Ç.Spor maçını Kadırga tv canlı yayın verıyor maç şimdi başladı.

Mollasalihoğlu
03.11.2013, 13:33
2-0 alırız.

malouda ve yusuf atar.

artvints
03.11.2013, 13:36
..................onur............
bosingwa..bamba..caner..olcan
............zokora...soner............
...yusuf.........adrian.......malouda
...................emre...................

Muhammed Ayaz
03.11.2013, 13:38
olcan adın kalitesi belli ilerde hücumda en azından aksiyon yaratıyor adam iyi şutları vs. var ben ne olursa olsun olcanı beğeniyorum yanlız şuanda sadece özgüvenini kaybetmiş gibi tek sıkıntı o

61trabzonomer
03.11.2013, 13:39
kadir Caner ilk 11 ,bide soner ilk 18 dışında olsun daha bişey istemiyorum :)

Ogün YAZICI
03.11.2013, 13:41
çok zayıf yerli kadromuz var.onur giray yusuf olcan'ı ilk 11'de sayarsak zeki kadir caner soner emre abdülkadir aykut'tan biri 5. yerli olacak ve diğer oyuncular zeki ayvaz ile birlikte yedek klübesini oluşturacak...devre arası en az iki kaliteli yerli transfer şart...

Ömer SEVİNÇ
03.11.2013, 13:48
onur-bosingwa-giray-bamba-olcan-zokora-soner-adrian-yusuf-malouda-janko

artvints
kadir Caner ilk 11 ,bide soner ilk 18 dışında olsun daha bişey istemiyorum :)
maçtan sonra da caner le kadir bir daha 18 e girmesin dersiniz bu anlayışla.soner öyle tek maçla kenara atılacak bir oyuncu değil.hatta oyundan zevk almamızı sağlayacak az sayıdaki oyunucularımızdan biri.şu an ki oyun sistemi soner in futbol yapısıyla uyuşmuyor pek.çünkü pas yapmıyoruz.tabi ki soner in de fiziksel eksikleri var ama maç içinde bu kadar kaybolması kesinlikle oynadığımız kötü futbolla ilgili.zamanla düzelecektir diye umuyorum.

FC-ST-PAULI-61
olcan adın kalitesi belli ilerde hücumda en azından aksiyon yaratıyor adam iyi şutları vs. var ben ne olursa olsun olcanı beğeniyorum yanlız şuanda sadece özgüvenini kaybetmiş gibi tek sıkıntı o
Bence tam tersi fazla özgüven var olcanda :)

Courage
Yusuf ikinci yarı oyuna girmeli bence. Malouda ilk devre varını yoğunu ortaya koymalı, skor en az 2-0 'a gelmeli.

Yusuf, hem yorulan hem ağır hemde skor dezavantajından mecburen orta çizgiye kadar çıkmak zorunda kalacak Elazığ savunmasının arasına istediğimiz kadar girer ve skoru arttırır.

Elbette ara pasçılar Colman ve Adrian'ın ellerinden öper bunları yaptırmak.

Enes Ünal Kaya
03.11.2013, 13:53
Yorulan Takıma Karşı Alanzinhoyu Koyalım
Yorulan Takıma Karşı Yusuf'u Koyalım

Ne Zaman Hızlı Oyuncumuz Olsa Mantık Bu. Böle Böle Bitirdik Adamları

Ribery'ide Bayern Yorulan Takıma Karşı Koysun Madem.
Futbolcu Dediğin 90 Dk Performans Vermiyorsa Ne aLdığı Parayı Hak Ediyordur Nede Üst Düzey Liglerde Oynamayı

Erbay
03.11.2013, 13:53
Forvetimiz ne kadar yoksa sağ açık-sağ kenar- sağ kanat adı neyse sağ taraf da yok :) Solda iyi oynayan Yusuf'u sağda; aynı şekilde Malouda'yı ortada kullanıyoruz.

Malouda ortadayken top kontrol edeceği sırada, her defasında, sol ayağı ters geliyor pozisyonlara. Topu istediğim açıyla alayım derken hep geç kalıyor. Adam çizgiyi arkasına alarak oynamaya alışmış. 360 derece oynamak bambaşka bir şey.

Muhammed Ayaz
03.11.2013, 13:54
Bence tam tersi fazla özgüven var olcanda :)

öylede denebilir st.pauli kardeşim

TSemih61
03.11.2013, 13:56
bosingwa..bamba..caner..olcan
............zokora...soner............
...yusuf.........adrian.......malouda
...................emre...................
Benim de sahada görmek istediğim kadro bu. Geçmiş sayfalarda da yazmıştım. Zokora yerine Colman oynamalı bence. Ligin en zayıf takımlarından birine karşı defansif oynamaya gerek yok hem de kendi sahamızda.

Courage
03.11.2013, 13:56
Yorulan Takıma Karşı Alanzinhoyu Koyalım
Yorulan Takıma Karşı Yusuf'u Koyalım

Ne Zaman Hızlı Oyuncumuz Olsa Mantık Bu. Böle Böle Bitirdik Adamları

Ribery'ide Bayern Yorulan Takıma Karşı Koysun Madem.
Futbolcu Dediğin 90 Dk Performans Vermiyorsa Ne aLdığı Parayı Hak Ediyordur Nede Üst Düzey Liglerde Oynamayı

Bayern 90 dk oyunu sahasında kabul edip kontra oynamıyor ki Ribery'yi örnek veriyorsunuz? Ayrıca Ribery sadece hızlı değil çalım atma ve şut beceriside ortalamanın üstünde.

Bera B.
03.11.2013, 13:58
Güzel bir maç olsun, güzel oyun görelim yeter. Geçen maça gittik, ne izlediğimizden bir şey anladık ne oyuna anlam verebildik. Sadece çok güzel goller gördük o kadar.

kncyalcin
03.11.2013, 13:59
Şimdiye kadar hiçbir lig maçında rakipten üstün oynamadık. Burada takımın kondisyon eksikliğinin yanında hocanın taktiksel oyun yapısınında etkisi var. Takım durarak oynuyor ve pres kültürü diye bir kavram yok, pas alış verişi de çok zayıf . Durum böyle olunca hiçbir maçta rakibe üstünlük kuramıyoruz. Oya takımda pas kalitesi iyi oyuncular yok değil. Malesef kafa kafaya bir maç daha bizi bekliyor.

Ufuk Turgut
03.11.2013, 14:02
kadromuz cok zayıf bence..en az ama en az uc futbolcu kadroya katılmalı devre arasında.mevkıler bellı ama acılen forvet sol bek ve orta sahada ılerıye donuk colmanın ısını daha ıyı yapacak bır adam .

İskender YILMAZ
03.11.2013, 14:03
Onur
Bosingwa - Giray - Bamba - Kadir
Zokora - Soner
Olcan - Adrian - Malouda
Janko

Zeki Ayvaz, Caner Osmanpaşa, Zeki Yavru, Abdülkadir, Aykut Akgün, Yusuf Erdoğan, Emre Güral

DEEP BLUE
03.11.2013, 14:06
2-2 gibi net bir skorla yeneriz... Yenmek yenilmek değil zaten aslolan... Sahaya 7 ofansif oyuncuyla çıkıp, 11 kişi defans yapmanın müthiş hazzını yaşayın... Ay tutulması gibi, gördünüz gördünüz... Göremezseniz, torunlarınıza anlatacak başka şanlı savunma hikayeleri ararsınız artık...

Adem Özlü
03.11.2013, 14:08
İstediğim
...............onur..................
bosingwa..caner..bamba..kadir
..........zokora...soner..........
...yusuf......adrian.......olcan
................emre.................

Olacak olan
bosingwa..giray..bamba..olcan
............zokora..soner...........
...yusuf.........adrian.....malouda
................henrique...............

Uğur Gündüz
03.11.2013, 14:08
Takımın kırılgan yapısını bilen hocalar bir gol bulmak için hemen üstümüze saldırıyorlar. Konya'nın ya da Kasımpaşa'nın maç başlar başlamaz üstümüze gelmesinin nedeni bu. Aynı şeyi Elazığ'da yapacak. Onlarda şanslarını deneyecek. Defansın bu halini görünce gol yememek zor olacak.

Armağan Dere
03.11.2013, 14:22
Stadın doluluk durumu ne arkadaşlar?

M.ALİ ÇOKLUK
03.11.2013, 14:25
Adrian başkan yoksa gol atamayız 0-0 biter ya da 1-0 yeniliriz.Mra mücadeleden dolayı oyuncularını kutlar ve önümüzdeki maçlara bakarız :)

kncyalcin
03.11.2013, 14:25
İstediğim
...............onur..................
bosingwa..caner..bamba..kadir
..........zokora...soner..........
...yusuf......adrian.......olcan
................emre..

Bu kadrodaki hücum hattının yapacağı en iyi şey şok pres, hızlı kısa ayağa pas ve araya toplar. Eğer işlerse çoğu takım üçlük dörtlük olur..

Harun
03.11.2013, 14:30
Bu kadar eksik ve formsuz oyuncunun olduğu kadroya Colman,Emre,Adrian,giremezse yazık..

DeAgLeMaNyAq
03.11.2013, 14:30
İlk 11: Onur, Bosingwa, Giray, Bamba, Kadir, Zokora, Malouda, Yusuf, Adrian, Olcan, Henrique

Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut Akgün, Soner, Emre

TSemih61
03.11.2013, 14:32
Emre'nin artık şans alması lazım. Öyle 5-10 dakika değil. Adam gibi 90 dakika oynasın bakalım bu adam neler yapacak. Bu maç en azından 45 dakika oynar inşallah.

Adem Akyüz'
Kadir ilk 11'de..

Sadettin_
vaaay kadir :)

Terzioğlu
Kadir nihayet..Hadi bakalim Allah utandirmaz insallah. Sol bek sorunumuzu cözecegine inaniyorum.

TSemih61
03.11.2013, 14:33
Janko yok mu kadroda? Henrique kadro dışı kalmalıydı bence. Ayrıca Caner'i niye oynatmıyor ki? Giray'ın o rezil performansından sonra kadroya girememesi lazımdı.

Serdær
İşte Bu !

Kadir KELEŞ diye diye dilimiz de tüy bitti.

Umarımız bizi ve antrenörü utandırmaz.

DeAgLeMaNyAq
Şimdiye kadar oynadığımız 18 maçta 1 dakika bile şans bulmayan Kadir 11'in de olmasını pek beklemiyordum. Ancak bu biraz da Elazığ'ın zayıflığından kaynaklanıyor. Hoca belli ki artık Olcan'ı solbekte düşünmüyor. Kadir çok üst düzey bir performans sergilemezse haftaya yine solbeke Aykut geçer...

ibrahim
Kadiirrrrr

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

annttiigs
03.11.2013, 14:35
olcan'ın bu takımın hücum varyatelerine dahil olmaması gerekiyor. ben bunu bilir bunu söylerim. ama maalesef ki geçen hafta attığı gol başımıza bela oldu.

Adem Akyüz'
03.11.2013, 14:35
Umarım Kadir kendisine bu derece güvenen taraftarı utandırmaz..

BySeHzAdE
03.11.2013, 14:36
hadi Kadir göster kendini. Bu maç senin maçın olsun..

Erbay
Adrian oynuyor iyi. Malouda yine önliberoda bu iyi değil işte.

Kadir, Zeki Yavru gibi olmaz inşallah.

iyattara
Denk kuvvetlerin mücadelesi, ev sahibi avantajı ile kazanabiliriz inşallah.
Elazığspor'un kaybettiği takımlar: Akhisar,Fener,Sivas,Kasımpaşa,Eskişehir,Gençlerbir liği
Elazığ'ın yenildiği takımlardan hangisini yendik? İlk 4'ü ile oynadık hiç birini yenemedik. Diğer ikisi ile oynayacağız.
Elazığ'ın puan aldığı takımlar:Karabük,Kayseri,Konya
Tahmin edebileceğiniz gibi bunlarda bizim yendiğimiz takımlar. Elazığ ile aşağı yukarı aynı tabloyu çiziyoruz, o yüzden denk kuvvet dedim.

hofsaale
Hadi Kadir ALLAH utandirmasin...

Yusuf ve olcan la kanat da Olmuyor... Ikiside de sol kanat oynar ancak.. Sag kanat icin teknikleri CK zayif

Samet Berber
03.11.2013, 14:37
Yine orta sahasız ve forvetsiz başlıyoruz.

arsinli_akrep61
Kazanacaz İNŞALLAH :)

Muhammed Ayaz
kadir keleş göster kendini olm oyna yıllarca trabzonda sol bek olarak fazla değil cale kadar oyna yeter

r9emre
Henrique kötülerin en iyisi. Janko şu futbola doymuş haliyle asla iş yapamaz, yapmıyor da zaten. Henrique en azından pozisyona girebiliyor kaçırıyor, Janko pozisyona girebilecek isteği de gösteremiyor. Devre arası üst düzey santrafor şart.

Kadir'i de izleyip göreceğiz, hayırlı olsun. Ama Olcan'ı ileride izlemekten nefret ediyorum. Maç güzelse de topu ayağına aldığında insanları maçtan soğutmaya başarabiliyor. Sabri Sarıoğlu'nu Olcan'a 50 kere tercih ederim. O derece yeteneksiz.

Mehmet Mangan
03.11.2013, 14:38
Allah yardımcın olsun Kadir. Umarım bu maçla birlikte o formayı kimseye vermezsin. Sana güvenenleri utandırma.

Sadettin_
soner soner dedık demez olaydık .
şimdide kadir diyoruz insallah yine sonu hüsran olmaz

Şeref
bu gakkoş i...lerine bi darbe vurmak lazım geçen seneyi unutmadık fenerin yalakaları

Adem Akyüz'
Malouda yine ön liberoda :(

Oğuzhan
03.11.2013, 14:39
Kadir oturaklı bir bek ofansı defansı dengeli bence başarılı olacak, Allah utandırmasın.

Murat'
03.11.2013, 14:40
Yedekler: Zeki Ayvaz, Zeki Yavru, Caner, Abdulkadir, Aykut, Soner, Emre

Şu yedek kulübesine bakar mısınız, bu adamlardan hangisi girip de oyunun durumunu değiştirecek.

Hüseyin Başoğlu
03.11.2013, 14:41
Adrian oynuyor iyi. Malouda yine önliberoda bu iyi değil işte.

Kadir, Zeki Yavru gibi olmaz inşallah.

colmandan nefret edıyorum ama sırf maloudanın önliberodan kurtulması için geri dönmesini istiyorum şuan :D

Murat Engin Akyüz
03.11.2013, 14:41
Kadir umarım vasatın altına düşmez bugün de saçmasapan ileri çıkamayan,orta yapamayan,hücumda bizi kanadı kırık bırakan saçmasapan stoperler oynamak zorunda kalmaz orada.

Sırada Malouda'yı ön libero(!) oynatma işinden vazgeçmesi var hocanın.Hem yoruluyor,hem verim alamıyoruz adamdan.

Emre az süre alsa da girdiği zamanlarda "ben Henrique'den daha yetenekli ve daha komple bir oyuncuyum" dedi bana göre.Ben olsam ısrar ederim fakat hepimizin malumu,hiç bir oca güvenmedi Emre'ye.Bilmediğimiz birşeyler var heralde.

Bu arada imkanı olup da (hem maddi hem manevi) maçlara gitmeyenlere de teşekkür ediyorum buradan.Sizin sayenizde biz takımımız yaşadığımız şehre deplasmana gelince daha da sahipleniyoruz,daha da şevkle destekliyoruz!

Adem Akyüz'
03.11.2013, 14:42

Şu yedek kulübesine bakar mısınız, bu adamlardan hangisi girip de oyunun durumunu değiştirecek.

PTT liginde bile küme düşer bu yedekler :)

Oruç

Bakamıyorum bile.

Alper Beyazay
Janko?

Berat
03.11.2013, 14:43
Janko'nun Legia ve Kasımpaşa maçlarındaki performansı sonrası 6 yabancıya takılıp 18'e girememesi büyük saçmalık. Adamı kazanmamak için herşeyi yapıyoruz...

must61
03.11.2013, 14:44
Geçen hafta maçın spikeri bu hafta maçın yorumcusu ilk defa geçen hafta 3 gol yediğimizi vurguluyorlar ısrarla.

Bunlar nasıl bu kanallarda yorumculuk yapıyor anlamıyorum.

Terzioğlu
03.11.2013, 14:44
Yedek kulübesi harbiden rezalet. Devre arasinda cok acil 2-3 yerli kaliteli oyuncuya ihtiyacimiz var.

DeAgLeMaNyAq
03.11.2013, 14:46
Elazığ ligin açık ara en çok gol yiyen takımı. 2 golden az yediği maç sayısı sadece 2. İlk golü yemez ve ilk 20 dakikada bir gol atarsak büyük ihtimalle 3 gol bulacağımız ilk lig maçı olacak. Bu durum gerçekleşirse aldatıcı olmamalı ve bizi havaya sokmamalı...

Janko'nun kesik yemesi de çok normal ben kendisine verilen 2 maçta iyi oynadığını düşünmüyorum. Hafta içinde Colman Legia'ya karşı iyi oynar, Kadir de bu maçta iyi performans sergilerse Aykut'un Bamba'yı kesip Colman'a yer açılacağını düşünüyorum...

Adem Akyüz'
03.11.2013, 14:49
Elazığ ligin açık ara en çok gol yiyen takımı. 2 golden az yediği maç sayısı sadece 2. İlk golü yemez ve ilk 20 dakikada bir gol atarsak büyük ihtimalle 3 gol bulacağımız ilk lig maçı olacak. Bu durum gerçekleşirse aldatıcı olmamalı ve bizi havaya sokmamalı...

Janko'nun kesik yemesi de çok normal ben kendisine verilen 2 maçta iyi oynadığını düşünmüyorum. Hafta içinde Colman Legia'ya karşı iyi oynar, Kadir de bu maçta iyi performans sergilerse Aykut'un Bamba'yı kesip Colman'a yer açılacağını düşünüyorum...

Kadir hakkında söylediğin çok önemli. eğer bu şansı iyi değerlendirirse yabancı kontenjanı açısından da önemli bir hamle şansımız olur.

Oruç
03.11.2013, 14:50
Kadir umarım 2.Zeki Yavru olmaz, olmasın, olmamalı !

fincher
03.11.2013, 14:51
Kadir Keleş'i hiz izlemedim,bugün bakacağız bakalım.Yeni bir Zeki Yavru vakası olmasın da...Kulübe gerçekten çok zayıf...

Courage
03.11.2013, 14:51
Kadir 11'de nihayet!

Ben kendisinden Roberto Carlos bindirmeleri beklemiyorum. Alanını kapatsın, önünde oynayan adamın arkasını süpürsün ve sağlam dursun yeterli.

fincher
03.11.2013, 14:53
Kadir umarım 2.Zeki Yavru olmaz, olmasın, olmamalı !
Niye ikimizin de aklına aynı şey geldi?

iyattara
03.11.2013, 14:55
Kadir çıkıp çatır çatır oynarsa adama demezler mi 10 maçtır neden oynatmadın bu adamı diye! Hocanın adamı kazanmaya çalıştığı filan yok. Aykut cezalı olmasaydı Kadir'in oynayacağını düşünen kaç kişi var?! Bari çocuk iyi oynasa da ilerisi için kendine yer bulma şansı olsa. Kaza ile kötü gününde olur veya heycan yaparsa bi 20 maç daha oynayamaz 3-5 kişi cezalı olmazsa.

fincher
03.11.2013, 14:55
Jankonun şanssızlığı,hem yumlu hem aykutun cezalı olması.Biri olsa bugün Bamba oynamaz janko oynardı.Yapacak da pek bişey yok,hocaya da denecek pek bişey yok...

Bud Spencer
03.11.2013, 14:56
Allah yardimcin olsun kadir
insallah tutar! cech veya emersondan kötü olamaz! insallah aykut veya olcani aratmaz o pozisyonda

Oruç
03.11.2013, 14:56
Niye ikimizin de aklına aynı şey geldi?

Gökdeniz'den sonra altyapıdan bir şey çıkmadığından olabilir abi. Hele de Zeki'yi gördükten sonra.

:)

fincher
03.11.2013, 14:57
Belki Zokora yerine Aykut düşünülüp,Jankoya yer açılabilirdi...

cubido
03.11.2013, 14:57
Yine bir pazar öğledens onra işkencesi başlıyor.
Kopmak istesem de kopamıyorum.
Merak ediyorum bu maçta sa topu rakibe veripkendi sahamızda bekleyecek kadar ufalacakmıyız.
Kadir adına sevindim.umarımkritik bir hata yapmaz da şu solbek kıtlığında daha fazla şans bulur.
Yedek kulübesi bence ofansif olarak ligin en kötüsü.
Devre arası barış memiş takıma dönderse şaşırmam. En azından adam eksiltebilecek bir oyuncu olur kadroda.
Bu takıma santrafor, sol bek, ortasaha, sağ açık alınmalı.
Ama hepsinden önemlisi MRA'ya mangal gibi bir yürek transfer edilmeli.

Furkan Özdem
03.11.2013, 14:58
Kazanacağız!...

yorumsuz6117
03.11.2013, 14:58
Aykut kaç maç cezalı ?

Adem Akyüz'
03.11.2013, 14:59
Janko'nun kadroda olmamasının tek sebebi yabancı kontenjanıdır. Bugün Aykut-Mustafa ikilisinden biri olsa muhtemelen Bamba değğil Janko kadroda olurdu. Bu konuda hocaya çok yüklenmemek lazım.

Yıldıray Emanet
03.11.2013, 14:59
2-0 yada 3-0 gol yemeyiz

Adem Akyüz'
03.11.2013, 15:00
Aykut kaç maç cezalı ?

Çift sarıdan kırmızı gördüğü için sadece bu maç cezalı.

İsa
03.11.2013, 15:02
Bütün maç hımbıl Olcan'ın itinayla bütün pozisyonların içine etmesini izleyeceğiz...

Yıldıray Emanet
gerçi olcan'ın ilerde oynadığı her maçı kaybetmeye mahkumuz orası ayrı koy defansa etliye sütlüye karışmasın ozaman sırıtmıyo

Mehmet Mangan
Maçı izlemeyecektim ama Kadir'i merak ediyorum. Sırf onun için izleyeceğim. Malouda eğer ön libero oynamaya devam ederse onu da kaybederiz.

Yıldıray Emanet
03.11.2013, 15:04
Olcan değil Göbekcan mübarek serkan balcıyla göbek yarıştırır

İsa
03.11.2013, 15:04
Akçay hem bu Olcan hımbılını oynattığın için

Hemde Malouda gıbı adamı ortasahada ziyan ettiğin için

Kovulacaksın...

Adem Akyüz'
03.11.2013, 15:05
Hoca bile Kadir'in ilk 11'de olması için şartlar böyle gerektirdi diyor. Mustafa ve Aykut cezalı olmasa Kadir'in oynayacağı yok.

Sadettin_
03.11.2013, 15:06
olcan orta açamıyor . kanattaki verimi ise volkan şen in biraz daha istekli hali işte fazlası değil ...

DeAgLeMaNyAq
Hoca bu sefer yenemiyorsak yenilmeyeceğiz değil mutlaka kazanmamız gerekir diyor. Bu da olumlu bir gelişme...

Serdær
Mustafa Reşit Akçay : Kadir KELEŞ için dua ediyorum şansını iyi kullanmasını istiyorum. Takdiri ilahi böyle uygun gördü hayırlısı olur.

Yunus4461
Bu ligde düşecek tek takım elazığspordurr bugünkü maçı farklı alacaz inşallahhh

İsa
ÖNEMLİ DUYURU

Olcan'ı ağlatarak takımdan kovduracak kişinin gelecek sezon kombinesini benden...

Sadettin_
03.11.2013, 15:07
Hoca bile Kadir'in ilk 11'de olması için şartlar böyle gerektirdi diyor. Mustafa ve Aykut cezalı olmasa Kadir'in oynayacağı yok.
Bu tür durumlar boyle futbolcular ıcın bır şanstır . İyi oynasın kapsın formayı

Adem Akyüz'
1461'de solda harikalar yaratan Kadir-Yusuf ikilisi bu maçta da aynı performansı gösterebilir

bordo08
Colman nerelerde genemi maaşına zam istiyor..

Adem Akyüz'
03.11.2013, 15:09
ÖNEMLİ DUYURU

Olcan'ı ağlatarak takımdan kovduracak kişinin gelecek sezon kombinesini benden...

:alkış::alkış::alkış:

Mehmet Fatih Silik
03.11.2013, 15:09
Cok $ükür Kadir'i görebilecez...

bordomavi1
03.11.2013, 15:10
olcan bence de bu maç 11de oynamamalıydı ama olcana bu kadar sallamak da saçma yani.

Fatih Birinci
03.11.2013, 15:10
3:0 adrian(3)

FC-ST-PAULI-61
03.11.2013, 15:11
Tam Jankoya göre Macti elazig kapanacak ortalarla birsey yapabilirdik ama yok henrique oynamayi hakediyor ya bu süper perfomansiyla.

İlker Yazıcıoğlu
03.11.2013, 15:12
Janko gözüne girsin hoca....

Berke6198
Malouda'ya bir gol yazın.

Veysel
Stad boş :)

Mert'
03.11.2013, 15:13
Kadir iyi oynar inşallah.

FC-ST-PAULI-61
03.11.2013, 15:16
Sahamizi kapatsinlar daha iyi bu ne ayiptir bin kisi varmidir

Veysel
03.11.2013, 15:17
Janko yedeklerde bile yok ilginç :)

Murat'
03.11.2013, 15:17
Beyler yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?

yenimakale
03.11.2013, 15:18
Olcan'a bu kadar yüklenmeyin ya. Adam bize kaç maç aldırdı. Geçen hafta Henrique gol attırmadı, kendi şansını denedi diye bu şekilde yüklenilmez adama. 2. golü atıp maça tutunmamızı sağlayanda Olcan'dı. Takım olma adına, hücum futboluda oynayabildiğimizi göstermek adına, maçı isteme adına geçen haftanın 2. yarısı güzeldi.

Elazığ'a başlangıçta baskı yapıp golü bulursak farka gidebilir maç. Yoksa yine zorlanabiliriz pozisyona girmekte.

Murat KARAKURT
Yardımcı olabilecek birileri var mı ?

AhmetG.
Tribünler yine boş.
Ciddi ciddi maçların bir süre İstanbulda oynanmasına sıcak bakmaya başladım.

Mert'
03.11.2013, 15:19
Stad full maşallah..

pascalli
03.11.2013, 15:19
Stadın doluluk durumu ne arkadaşlar?

şu stadyumdaki rezilliğe bir bakın allah aşkına..maç nerdeyse başlayacak tribünler bomboş..mübareklerin hepsi sanki protokol son saniyeye kadar dışarda bekliyorlar...oysa biz maçtan saatler önce tribünlere girer maç başlayana kadar hem seyirciyi hemde ısınan futbolcuları tezahüratlarla,ıslıklarla havaya sokardık..bu nedir yahu ? buraya gelen her takım çok rahat puan çıkartır..ne baskı var ne seyirci ohh ne güzel stad.

İsa
03.11.2013, 15:22
Stad boş.

Üzüldüğüm nokta

Olcana sövecek kişi sayısının az olması...

Oruç
03.11.2013, 15:24
Beyler link istemek yasak. Lütfen.

Mehmet Fatih Silik
Arkada$lar ceza yiyeceksiniz...her mac ba$liginda ayni $ey ya$aniyor...

Bud Spencer
olcan'a ayip ediliyor burada
iyi niyetinden süphem yok, son 1-2 mac iyi onamadi dogru ama 2010-11 sonrazi elle tutulur nadir oyuncularimizdan birisidir

Courage
03.11.2013, 15:25
olcan'a ayip ediliyor burada
iyi niyetinden süphem yok, son 1-2 mac iyi onamadi dogru ama 2010-11 sonrazi elle tutulur nadir oyuncularimizdan birisidir

hele şükür...

Sefaenes
insallah 3 puan bizim olacak

Ömer SEVİNÇ
Stada gitmeyip de bu takımımı izlicez diye bahane üretenler bir zahmet gitsin feneri tutsun. Bayağı iyiler bu sene şampiyon olurlar bence.

Onur Akyüz
Pazar saat 15:30, hava güzel ve stad bomboş.

Şehir bitmiş resmen.

AhmetG.
03.11.2013, 15:26
20 tl lik maça gidilmiyorsa pazar saat 3 te bende birşey demiyorum.

beitar
şu maçı alamazsak bittik havlu attık en azından ilk 4 için havlu atarız

Mehmet Fatih Silik
demek Onur'u takan yokmu$...adam bo$a yirtiyor kendini destek destek diye

AhmetG.
03.11.2013, 15:27
futbolcularımız sahaya çıkarken moralleri bozuluyor zaten. Stad bomboş

Enes Ünal Kaya
03.11.2013, 15:28
Stad'a Bak.. Gençlerbirliği vS gİBİ Takımların Stadları Bile Daha DOlu Gözüküyor.

Bu Sezon Ortlama 13.625 Kişiye Oynuyormuşuz

Bursa 18.000
Eskişehir : 13.000
Kayseri Takımları 11.000
Konya 10.000
Gençler Birliği 9.000

Sefaenes
hoca birkerede su henrique kadroya almamali artik kötü oyuna prim vermemeli medyada gerci benim macim patlama yapacam diyor ama her söylenene inansak oo medyaya degil sahada patlamali yoksa taraftar birgün henrique iyi patliyacak

yorumsuz6117
futbolcularımız sahaya çıkarken moralleri bozuluyor zaten. Stad bomboş

Oynamasınlar o zaman içeri girsinler tekrar..

AhmetG.
03.11.2013, 15:29
yarın vizeler var. Bileydim kalkar giderdim giresundan bu maça.

zafercalikoglu
bilette indirim olmuş maşallagh taraftarda da indirim olmuş,artık yoneticler şunu anlasın biz futbol izlemek istiyoruz mesajıdır bu...anlarlarsa tabi....

Mehmet Fatih Silik
Istiklal Mar$i'nin yenilenmi$ hali stadlarda kullanilmiyor galiba...

Ömer SEVİNÇ
Taraftarda ruh yok daha. Bir de futbolcuları ruhsuz diye eleştiriyorlar. Hiç kimsenin gidip bir futbolcu başlığına kötü bir şey yazmaya hakkı yok.

yenimakale
futbolcular sahaya çıkarken taraftarlara bakıyorlar sonra başlarını eğiyorlar. doldurmamız lazım bu stadı, birde büyük stada geçcez olmazki böyle. tff'yi de tebrik etmek lazım. dün akşam oynanmalıydı bu maç ama şerefsizler bile bile öğlene koyuyorlar.

hakemlerle uğraş, fenerbahçe ile uğraş, tff ile uğraş, basınla uğraş... nedir lan bu.

AhmetG.
03.11.2013, 15:30
Oynamasınlar o zaman içeri girsinler tekrar..

yok senden izin bekliyorlarmış oynamak için

cubido
Şakamısınız arkadaş. Sanki takımda çok yetenekli adamlar var ve hepsi süper performans gösteriyor da burda millet Olcan'a saydırıyor.
Malouda ne yapıyor Allah aşkına? Geldiğinden beri saha sadece ismi var.
Hepimizin gözbebeği Yusuf ne yapıyor haftalardır?
Herkes asacak adam arıyor ama bunlar çözüm değil.

pascalli
20 tl lik maça gidilmiyorsa pazar saat 3 te bende birşey demiyorum.

seyircinin nerde olduğu anlaşıldı..o 20 lirayla hafta sonlarında bakü'ye gidiyorlar..

must61
03.11.2013, 15:31
Tamam oynanan futbol futbol değil ama arkadaş pazar günü öğle saatini nasıl değerlendirir ki Trabzon'da yaşayan insan.

Mehmet Yusuf
stad tiklim tiklim bos...!

yatmaztara
Başarılar fırtına!

Kaya
Hadi bakalım. Allah yardımcımız olsun...

zx61
Ne olursa olsun Trabzonum böyle bir tribüne karşı oynamayı haketmiyor..

Ömer SEVİNÇ
03.11.2013, 15:32
Trabzon'daki taraftar 20 tl verip takımına destek olmaz ama aylık 80 tl verip de şerefsiz lig tv'ye para kazandırmayı çok iyi biliyor. Yazıklar olsun.

fanatikdevri
Stadın durumu rezillik.Trabzon'da pazar günü yapıcağın ikinci bir şey olmamasına rağmen

Mehmet Fatih Silik
E be dayi catiya cikacak kadar takatin var da stada gelecek gücün mü yok?

Yusuf BALCI
03.11.2013, 15:33
Dakika:1 - hakem hatası:2

Uğur Gündüz
03.11.2013, 15:33
Çok değil daha 3 sezon önce şampiyon olmuş, sonra 3. Olmuş ve büyük takım standartında oynayan bir takımdan iki sezondur her rakibe ezilen ve rezil bir futbol oynayan takıma geldik. Sorun para da değilmiş anlaşılan, taraftar bu oyunu kabullenmiyor ve görmek istemiyor.

atomantcum
03.11.2013, 15:34
Bu kadar kötü oynadığımız bir sezonda taraftar maça gitmiyor diye kızmak gülünç. Taraftarın derdi cebinden parasıyla kulübü beslemek mi? Ortada seyirlik bir şey varsa insanlar seyretmek için para verir izler. Bu iş bu kadar basit. 3 senedir çok kötü bir futbol izliyoruz. Bir anda olmuş bir şey değil bu. Haliyle insanların canı da gidip izlemek istemiyor ne var bunda? Takım tutmak için insanların böyle bir zorunluluğu yok. Ben burada haftaya olacak maçı iple çekiyorum ama trabzonda yaşasaydım da bu işkence dolu futbolu izlemeye yılda en fazla 3-5 defa giderdim. Burda yazan trabzon dışındaki insanların çoğu için de bu durum geçerlidir diye düşünüyorum. Bedava bilet, aleni karaborsa vs olayları da cabası.

Kaya
Takım iyi ise tribün dolar... Aksi halde böyle...

Mert'
Olcan ve Henrique her zamanki gibi rezil.

AhmetG.
Başkan biletleri bedava yapsa acaba tribünler dolar mı? merak ettim şimdi.

zx61
03.11.2013, 15:35
Ankarada bile her maç bundan fazla taraftara oynar şu takım ama ben ciddi ciddi istanbulda oynanmak üzere girişimlere başlanması gerektigini düsünüyorum

artvints
03.11.2013, 15:35
3 dakika oldu, kim kötü futbolcu hemen anlaşılıyor

fanatikdevri
03.11.2013, 15:36
Bu tribünlemi şampiyonluğa oynıyıcan maçları istanbul'da oynayalım daha iyi ruhu kalmamış Trabzon'dakilerin.

Bilal Karadeniz
03.11.2013, 15:36
maç için link varmı?

zafercalikoglu
03.11.2013, 15:37
ilk atak rakipten

atomantcum
03.11.2013, 15:38
ilk atak rakipten

ve rakip elazığ

AhmetG.
Trabzonlu gençler ayrı, vira ayrı, affetmezler ayrı, çekirdekçi amcalar ayrı bağırıyor.

Mert'
Bu takım San Marinoya bile baskı kuramaz

Tansu Onur Erdoğan
link verirmisiniz özelden 6 kişi bön bön bakıoz pc ye::)

ibrahim
03.11.2013, 15:39
PTT liginde bile küme düşer bu yedekler :)

Nayın. Çıkmaya oynar. ;)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

KadirHekimoğlu
ilaç istemek yasak mı ? değilse bir zahmet..

atomantcum
yusuf sağ kanatta hep etkisiz kalıyor. Sol kanattaki futboluyla arada inanılmaz fark var

Mehmet Fatih Silik
03.11.2013, 15:40
Bilica'yi görünce "Dikkat kuyu cikabilir!" levhasi görüyorum sanki :D

Furkan Özdem
Bir penaltı daha güme gitti...

Terzioğlu
Penaltiyi vermedi .

Mert'
Penaltı gitti yine

Yusuf BALCI
03.11.2013, 15:41
Ve bir penaltı daha yendi...

AhmetG.
net penaltı

Enes Başkaya60
Lütfen bir ilaç...

pReN@_61
Radyoda penaltı olmadığı yönünde yorum yapıldı.

Varlıbaş61
1 penaltı daha güme mi gitti yoksa ?

artvints
03.11.2013, 15:42
hakemin aklındakini söyleyeyim.daha erken bu dakikada penaltı verilmez.

işte böyle hakemler yönetiyor maçları.

nowhere
penaltı gibi

Sefaenes
hakemleri döymedikce bunlar istedigini yapacak bunu istiyorlar ya yeter inan yeter

odyseuys
pozisyon penaltıydı değil mi?

fanatikdevri
Sir akçay uyuyo

~UniCef~
Bundan daha net penalti nasil olur..

Mehmet Yusuf
bir zamanlarin en atesli taraftariydik biz...
Su hale bak

Mehmet Fatih Silik
Ulan yuh beeee....penaltinin kaymaklisi ama calan yok...$EREFSIZLER!

yenimakale
03.11.2013, 15:43
pozisyon yok boşuna faul yapıyoruz.

zx61
Yusufun pozisyonundan daha net bir penaltı varmidir Allah belalarini versin

nowhere
link istemek yasak, peki link vermek yasak mı:)

DeAgLeMaNyAq
Aferin Kadir...

Mert'
Kadir süper pas

atomantcum
03.11.2013, 15:44
hakemin aklındakini söyleyeyim.daha erken bu dakikada penaltı verilmez.

işte böyle hakemler yönetiyor maçları.

evet ama insan psikolojisi. Benim de aklıma bu gelmişti. Demek ki biz de hakemlik yapsak benzer bir içgüdüyle düdük çalmayabilirdik

bahadır2561
Lütfen bir ilaç da ben alabilir miyim?

pascalli
Takım iyi ise tribün dolar... Aksi halde böyle...

tam aksine..full tribünler ölmüş takımı bile canlandırır..boş tribünlere real'i getirsen futbolu unutur.

odyseuys
kadiri övmeyin lütfen ,vallahi korkuyorum nazar falan değecek harcanacak diye çocuk.

Furkan Özdem
03.11.2013, 15:45
Malouda pas tercihlerinde kolay olanı seçse daha faydalı olacak...

yenimakale
helal olsun kadire çok güzel top attı.

zafercalikoglu
aferin kadirim iyi pasdı...göster kendini al formayı

Joacivil
kadir keleş oynuyor mu ?
baskıdan top oynıyamıyoruz diyorlardı bahaneleri hep bu oynasınlar işte baskı yok

Mehmet Fatih Silik
Aferin Kadir...

artvints
03.11.2013, 15:47
evet ama insan psikolojisi. Benim de aklıma bu gelmişti. Demek ki biz de hakemlik yapsak benzer bir içgüdüyle düdük çalmayabilirdik

abi biz sıradan insanız, bu adamın işi bu, bunun eğitimini alıyor olmalı.bu piskolojiyi çoktan aşmış olması lazım.yani yapacağı tek şey bu zaten birsürü de yanlış faul çaldı.aman şimdi sorun çıkmasın diyerekten, böyle olmaz ki.

DeAgLeMaNyAq
Kadir'den güzel bir orta daha...

Mert'
Kadir devam böyle

must61
03.11.2013, 15:48
Kadir 2 asist yaptı resmen ama golümüz yok.

tamuğ yamtar
Hakemin lehimize verdiği kararı gördünüz mü?

Vah ki ne vah...

Hep ezbere düdükler...

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Varlıbaş61
Bu takımın sistemi var mı ?

AhmetG.
bu da kaçarsa biz gol atamayız

Nihat Güneş
Kadir Olcan denen yeteneksizin tum sezon boyunca yapamadigi ortlari tek macta yapiyor... Helal Kocum...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ertan1982
en azindan sol taraftan ortalr geliyor

atomantcum
03.11.2013, 15:49
olcanın harcadığı her atak için kumbaraya 1 lira atacağım. Süper bir tasarruf metodu ne dersiniz

Furkan Özdem
03.11.2013, 15:49
Olcan 2 güzel çalım atmışsın versene içeriye be adam ne zorluyorsun daha...

Mert'
03.11.2013, 15:50
Olcan bıktım sendn

Terzioğlu
Kadir'e topsuz oyundada iyi dikkat edin. Cok akilli oynuyor. Maca cok iyi basladi ama sasirmiyorum. 1461de sürekli böyle oynuyordu.

Mehmet Fatih Silik
Ne ara 17 dak. gecti yahu...bir$ey anlamadim

Varlıbaş61
Henrique kendini Messi mi sanıyor yahu ? Tam bir ....

Harun
03.11.2013, 15:51
Taraftarı eleştirmek bana göre yanlış.Heleki şu ortamda en son eleştirilecek grup taraftardır. Parasını peşin verdiğim tv den bile izlemek içinden gelmior bu futbolu.Hatta şuan internette takılıyorum maçı göz ucumla izliyorum.

Nihat Güneş
03.11.2013, 15:52
Kadir futbolu akliyla oynayan bir oyuncu en onemli ozelligi bu zaten...

Cyzio
Adrian o neydi :confused:?

.

Sefaenes
Adrian orada iyi orta yapsa tehlikeli olacaktik ama amator oyuncu gibi iskaladi

zx61
03.11.2013, 15:53
Nette yayIn geriden geliyor siz gol yedik diye yazacaksınız diye ödüm kopuyor

DeAgLeMaNyAq
Yusuf'un sağ ayağı olmadığı için topu sürekli çekmek zorunda kalıyor...

AhmetG.
şu takıma gol atamıyoruz

Mert'
1 gol oksa farka gidecegiz

Erdogan
03.11.2013, 15:54
;1919393557']Olcan bıktım sendn

Olcan da olmayan seyirciden !

Varlıbaş61
Adrian takımı sabote ediyor .. Bir gram bile kendini sıkmıyor !

atomantcum
Yusuf'un sağ ayağı olmadığı için topu sürekli çekmek zorunda kalıyor...

Aynen öyle o yüzden sağ kanatta beklediğimiz kadar iyi oynayamıyor

Yusuf BALCI
Bir top ıskalamadığımız kalmıştı onu da yapmaya başladık

zafercalikoglu
03.11.2013, 15:55
olcan lütfen defol git,takımı bozan adam

grigandalf1967
Olcan molcan hikaye izliyoruz

Nihat Güneş
Volkan dan sonraki yeni hedefim Olcan :)

Ertan1982
Su olcana iyice uyuz olmaya basliyorum.Kafasi calismiyor.Tipik türk topcusu.

arifberkay
pozisyon yok saka gibi

atomantcum
03.11.2013, 15:56
olcan yeter allah rızası için ya bu nası bi pozisyondu arkadaş. Hoca hiç mi görmüyor bunun hareketlerini

h@msi61
Adrian berbat.

artvints
olcan basit oynamayı kendine hakaret sayıyar.bu akılda bir futbolcu büyük takım futbolcusu olamaz.

Yusuf BALCI
Bamba... yine bombalıyordu

MDanışmaz
Olcan çık git deli gibi koşmaktan başka bir işe yaradığın yok

must61
Şu Elazığ'a gol atamamak gerçekten yetenek ister.

uzungöllü
Şu takıma 25 dkdır gol atamıyorsak söylenecek fazla söz yok !!! Yazık çok yazık .

hofsaale
serdar gürler tam bize lazim olan sag kanat oyuncusu...

rezalet bir mac...
almanya ikinci ligindeki takimlar bile daha tempolu oynuyor ...

arifberkay
bamba mi bomba mi

kopuk61
03.11.2013, 15:57
Sasiyorum bazen ayni seyler umut icin söyleniyordu en azindan olcan mücadele ediyor pozisyona giriyor 2.5 luk malouda ortada yok

Sefaenes
03.11.2013, 15:57
yusufun ortasinda kimse yok yazik