PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaptan Onur Legia Maçı Sonrası Neden Üçlü Çektirmediğini Açıkladı

Mollasalihoğlu
26.10.2013, 18:29
Kaptanımız Onur Kıvrak, Medya Merkezimize açıklamada bulundu.

Onur açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Trabzonspor camiası, vefakar Taraftarlarımıza...

Şüphesiz son oynadığımız Legia maçında çok önemli bir galibiyet ve üç puan aldık, sevindik.

Ama bu sevinç içinde dahi, unutmamamız gerektiğine inandığım bir şey var...

Bütün mevcudat enerjisini bağlı bulunduğu köklerinden alır.

Köklerine hak ettiği saygıyı duymayan yapılar ayakta kalamaz, yaşayamaz.

Elde ettiğimiz bu başarının enerjisi en az sahada ter döken bizler kadar ebediyete uğurladığımız Trabzonsporlular'ın manevi gücünden geliyor.

Köklerimizden biri olan Kadir Özcan hocamızın henüz çok taze olan acısı ve özlemi biliyorum ki camiamızın gönlündedir.

Vefakar Taraftarımızın çağrısı ve coşkun üçlü tezahüratı bu gün Kadir Özcan hocamıza aittir.

Bu kutlamayı ve "gönüllere çağrı" olan alkışları Kadir Özcan hocamıza ithaf ediyoruz...

Böylece; "Vefakar Taraftarımıza bizi layık kılan" vefa duygumuzu ifade etmek ve Kadir Özcan hocamıza olan saygımızın önüne geçmemesi için sevincimizi uzaktan, orta sahadan paylaştık.
Bu tutumumuzla her ne kadar taraftarımızın takdirlerini aldığımızı bilsek de bir açıklama yapmayı borç bildim.

En derin saygı ve "vefa" duygularımla...”

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14657#Icerik

DEEP BLUE
26.10.2013, 18:43
Güzel bir açıklama... Yakışır sana Kelebek...

Mert'
26.10.2013, 18:51
Helal kaptan.

emre duman
26.10.2013, 19:55
adam ya adam adamın ham maaddesi :)

Lazman
26.10.2013, 21:39
Neden uclu cektirmedi baslik. Bide aciklamasi.
Nelerle ugrasmaktayiz :d:d

Mollasalihoğlu
26.10.2013, 22:18
Neden uclu cektirmedi baslik. Bide aciklamasi.
Nelerle ugrasmaktayiz :d:d

Resmi site aracılığı ile yapılan bir açıklamayı önemsiz bulabilirsiniz de dile getiriş biçiminizin hoş olduğunu söyleyemem.

Sibel
26.10.2013, 23:20
Hep kal Onur.

Lazman
26.10.2013, 23:28
Resmi site aracılığı ile yapılan bir açıklamayı önemsiz bulabilirsiniz de dile getiriş biçiminizin hoş olduğunu söyleyemem.
Resmi siteye yazi yazanlar gercekten bunlarlami ugrasiyo? Saka gibi. Onemsizligini gec direk sacma. Cok yol gidilmesi lazim cok. Hos kismini pas gectim.

TekfurÇayır 61
26.10.2013, 23:42
Resmi siteye yazi yazanlar gercekten bunlarlami ugrasiyo? Saka gibi. Onemsizligini gec direk sacma. Cok yol gidilmesi lazim cok. Hos kismini pas gectim.

Başlığı gördüğümde ben de aynı senin gibi düşündüm, ki henüz okumamama rağmen sebebi de doğru tahmin etmiştim.

Açıklamayı okuyunca fikrim değişti.

Enisc
26.10.2013, 23:46
Çokta gereği yoktu aslında bu açıklamanın. Hepimiz sorunun cevabını biliyorduk zaten.

Bayraktaroğlu
27.10.2013, 00:14
Düşünceli bir kişi Onur taraftarın bu konu hakkında yanlış düşünceere kapılabileceğini sezerek açıklama yapmış ve konuyu aydınlatmış.Sağ ol Onur...