PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bjk'lilerin Kazım Koyuncu Sevgisi

ARAF
07.09.2006, 23:51
arkadaşlar bjk sitesine bakarken kazım koyuncuyu bizden çok sevdiklerini gördüm geçenlerde bizde yeniden kazım koyuncu posteri asılsın diye bi başlık vardı orda bile karşı çıkanlar olmuştu beşiktaşlı bir arkadaşın yazısından alıntı yaptım aşağıda ortak bir eylem yapılırsa çok şık olur bence

"Hani derler ya her ölüm erkendir diye ama onun gidişi bize yaşadığımız ama ateş düşmedikçe kulak asmadığımız bir yerden geldi Karadeniz'den. Kanserden ölürken insanlar kimsenin pek umursamadığı ; ama topluma mal olmuş birinin öldüğünü görünce insanın gözünü biraz olsun oraya çevirdiği sonra da unuttuğu fakat şiddetle hatırlatılması gerektiği için bu konuyu açtım.

Ben Erzurum'luyum çoğu akrabamı ve köylümü kanser denen illet yüzünden kaybettim. Bu konuda çok duyarlıyım. O yüzden bu konunun tekrardan hatırlatılması gerektiğini ve Trabzon maçının hem Kazım Koyuncu'yu rahmetle anmak hem de Karadeniz de daha çok insanın ölmesini engellemek için bir nebze de olsun oradaki acılı yüreklere stadda sesimiz ile pankartımız ile merhem olmaya çalışmak gerekir.

Trabzon maçında bence bu konu ile ilgili pankart hazırlamak en basit düşüncem. Diğer düşüncem bir dakikalık sessizlik veya bir dakika boyunca bu konu hakkında bir tezahurat olsun ve bunu Trabzonlu taraftarla birlikte yapalım.

Zor dönemlerdeyiz çoğu yerde müslüman kardeşlerimiz ölüyor savaşta kimi kardeşlerimiz akrabalarımız eşimiz dostumuz kanser denen illet yüzünden can veriyor yürekler yanıyor.Devir birlik beraberlik devridir Bu konuda bir kez daha herkese hatırlatalım. Yeni öneriler getirelim ve uyguluyalım

Sen bizden onu alan sahte oyuncu
Gittin ama acılı yürekler bıraktın Kazım Koyuncu

Not: Daha önceden de açıldı pankart ama tekrar hatırlatılması gerekiyor bu konunu unutturmamalı"
ve burdada diğer bjk lıların yazıları var bence güzel bir ortak eylem yapılabilir maçta
[ayrıca bizden çok çekiniyorlar maç için

Semih GÜL
07.09.2006, 23:55
Yönetim el koy bu konuya, bu haftada bu başlık olacak iş değil.

Ne ayaksın sen

ARAF
08.09.2006, 00:01
adam çoğu akrabasını kanserde kaybetmiş ve kanserden ölen kazım koyuncu anısına maçta ortak bir eylem yapalım diyor bu hafta maçımız var diye diyor ne kötülük var bun da anlamadım ayrıca "ne ayaksın sen" diye hitap etmen hiç hoş değil karşında senden kaç yaş büyük biri var onu biliyormusunda böyle laubali konuşuyorsun

kutoz
08.09.2006, 00:07
Arkadaşım, konu hassas bir konu. Bizler Kazım Koyuncu'ya olan sevgimizi, birşekilde her platformda göstermesini biliriz. Bunun için, bjk'nın önerisine ihtiyacımız yok.

Burası Trabzonsporluların buluşma yeridir. Lütfen, vermiş olduğun linki silermisin. Onlar önce, stadlarında öldürdükleri gencin ailesine diyet borçlarını ödesinler ondan sonra butür manevi hususlara yönelsinler.

Benimde ailemden 2 kişi kanserden vefat etti. Ve emin olki, buraya üye olan birçok arkadaşımızın da ailesinde kanserden vefat eden vardır. Ama kimse, bunu bu tür platformlarda dile getirmiyor.

oguzkoc
08.09.2006, 00:10
bu konuyu önceden bende belirtmiştim ve uzun süre tartışmıştık. konuyla ilgili daha detaylı tartışmayı http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4399&page=2 bu linkten takip edebilirsiniz. bencede üzerinde durulması gereken bi konuydu.... tekrardan teşekkürler ARAF

ARAF
08.09.2006, 00:16
sana bana radyasyonlu çayları içirenleri ve hala bunlar radyasyondan değil diye pişkin pişkin gülenlere erzurumla veya bjk li biri ortak eylem yapalım dikkat çekelim demiş bu kötü birşeymi anlamadım güzel bir fikir kimden gelirse gelsin güzeldir bence bu tür platformda dile getirilecek ki kansere karşı birşeyler yapılsın

kutoz
08.09.2006, 00:23
Bu konuda eksiğin var. BMN bu konu üzerinde ciddi olarak duruyor. Site yöneticilerinden Perhaps'la irtibata geçersen, sana onların Trabzon'da Kanserle Mücadele Derneğiyle ne tür ortak faaliyetlerde bulunduklarını öğrenebilirsin.

Fikir kimden gelirse gelsin güzeldir... Elbette, buna kimsenin itirazı yok. Perhaps'ların Trabzonda yaptıkları faaliyetle ilgili başlık BMN'de geçmiş dönemlerde vardı. Hatta yaptıkları ziyaretlerin resimleri de. Acaba, senin linkini koyduğun site sakinleri, bizlerin çabasına ne kadar destek oldular. Yada hangisi bizim faaliyetlerimizi alıp kendi sitelerinde yayınlayıp, "Karadeniz kararmasın" dedi.

Erzurum'lu arkadaş, belki duyarlı bir davranış yaptı. Ailesinde yaşamış olduğu acılarda bunun en büyük sebebidir. Dedim ya, bizler yalnız yürüyoruz bu yolda. Radyasyonlu çaya gelince. Kazım benimle aynı yaşta. O facia olduğu zaman, bende Trabzon'da yaşıyordum. Anlayacağın o çayı, fındığı bende yedim. Yarın benim ne olacağım da belli değil. Öyle bir yazdın ki, sanki ben o bakanı içtiği için alkışlıyorum.

Sevgi
08.09.2006, 00:27
başlığı ''... Kazım Koyuncu ...'' olarak düzeltirseniz sevinirim.

bjk li taraftarların geçen yıl inönüde yaptıkları jest gerçekten güzeldi.

Özgür Öztürk
08.09.2006, 00:53

Ne ayaksın sen

Adam Kazım Koyuncu diyor sen hala fanatizmin peşinden bir değeri göz ardı ediyorsun. Hem bu değer belli bir dava ve insanlık için göğsünü gere gere mücadele eden kişi. Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Her konuda futbol takımlarının fanatizm duygularını ön plana çıkarmayalım....

Adem Erdoğan
08.09.2006, 00:53
adamların düşünmesi bile yeterli.Bu konuyada kulp takmayın artık.uNUTMAYIN BİZ RAKİBİZ DÜŞMAN EĞİL.

Tunga
08.09.2006, 01:10
Bu Beşiktaş ve Çarşı gurubunu evvelden beri sevemedim bir türlü. Ama inanın geçen sene o pankart açılınca da gözlerim dolmadı değil. Maalesef ki aralarından pek çoğu Karadenizli, belki bu duyarlılıkta onun da payı vardır.

Kazım yaşarken onu çok fazla insanın anladığını söyleyemem. Onu en çok anlayanlardan biri şüphesiz Karadenizlilerdir, ama sebebi Kazım Karadenizce konuştuğu için.

Onu unutmamak demek, Karadeniz ve kanser vakalarını unutmamak demek, bu yöreye ilgi duymak, duyarsız kalmamak demektir. Dolayısıyla yaşasın Beşiktaş diyecek halimiz yok ama, bu duyarlılıkları için onlara ve bu duyarlılığı gösteren herkese de teşekkür edebilmeliyiz.

Zaten politik, sosyal açıdan birbirimizden çok uzaklaşan bir toplum olduk. Hiç olmazsa bu tür konularda birbirimize yaklaşacak yer ve zemin bulduğumuzda yaklaşalım.

Unutmayalım ki bu ülke ve onun güzel insanları olduğu sürece Trabzonspor var.

FERO61
08.09.2006, 01:12
imkan varsa dostca girin dostca bjk taraftariyla hareket edin dostca cikin ..macin sonucu ne olursa olsun..artik bazi seyleri asmamiz gerekiyo....el ele verip bazi serefsizlerin 100.yilinda beraber hareket etmemiz gerekio..

cabri
08.09.2006, 01:25
sana bana radyasyonlu çayları içirenleri ve hala bunlar radyasyondan değil diye pişkin pişkin gülenlere erzurumla veya bjk li biri ortak eylem yapalım dikkat çekelim demiş bu kötü birşeymi anlamadım güzel bir fikir kimden gelirse gelsin güzeldir bence bu tür platformda dile getirilecek ki kansere karşı birşeyler yapılsın

Arkadaşım, bu anlamlı ve güzel yaklaşımından dolayı seni tebrik ederim. Umarım böyle bir organizasyon yapılır. Bu konuya kamuoyunun dikkati bir kez daha çekilir.
Bu ülkede en büyük reklam futbol yolu ile yapılıyor malesef. O yüzden bir futbol maçında böyle bir halk tepkisi yetkilileri daha duyarlı olmaya itecektir. Futbol ve Trabzonspor hepimizin az-çok yaşam tarzı ama futboldan ve takım taraftarlığından daha önemli şeylerde var.

hakanhan
08.09.2006, 01:32
kazim koyuncunun trabzonsporlu oldugunu belirtmişler forumlarında. ama yınede fanatızme sıgınarak hakaret etmıyorlar bır degere sahıp cıkıyorlar bazıları ise fanatızm yapıyor. beşiktas bızım dusmanımız degıl rakıbımızdır. insanca uzatılan ele trabzonlu cevap verir bizim örfümüzde bize uzatılan ele ters elle cevap vermek degildir. bjklileri kutluyorum bu duyarlılıklarından dolayi..

golebshera
08.09.2006, 03:20
Arkadaşlar biz Çanakkalede yaralı düşmanlarını sırtlarında taşıyan ataların evlatlarıyız. Biz farklı kutuplar değiliz, hep bu memleketin çocuklarıyız. Rekabetle düşmanlığı karıştırmasın kimse. Önce insan olup, sonra takım tutmak lazım..

Nytre
08.09.2006, 07:40
bjk.lilerin kazım sevgisinin olmasının iki nedeni var bence.. 1.çoğunun karadenizli olması 2.si kazımın dünya görüşüne paralel olmaları.

Kaya
08.09.2006, 09:35
arkadaşlar bjk sitesine bakarken kazım koyuncuyu bizden çok sevdiklerini gördüm geçenlerde

Beşiktaş taraftarına gösterdikleri hassasiyet için teşekkür edebilirsin, aynı zamanda bizde ederiz. Buraya yeni önerilerde getirebilirsin bu konuda ama yukarıdaki cümleye şiddetle karşıyım.

Külünkoğlu
08.09.2006, 09:52
Araf yazdıkların için bir kaç şey söylüyeceğim. Ama sözlerime başlamadan önce eksik bilgilerinin olduğunu yani bu konuda bayağı bilgisiz olduğunu söylemek istiyorum.

"arkadaşlar bjk sitesine bakarken kazım koyuncuyu bizden çok sevdiklerini gördüm"

Bu kanıya nasıl vardın ? Kazım bizden bir insandı, yöremizin insanıydı, müziğimizi yapıyordu,Trabzonsporluydu. O da kendine has uslubu ve bakış açısıyla 3 istanbul takımından nefret ediyordu. Diğer takım taraftarlarının bizim hissettiklerimizin yanına yaklaşmaları bile mümkün değil. Çünkü biz onun her halini kabul etmiş ve sevmiştik. Trabzonspor forması ile sahneye çıkan Kazım Koyuncuya nasıl bakmışlar ? neler söylemişlerdir nerden biliyorsun ? emin olabilirmisin ?
O bizim bir değerimizdi.

"geçenlerde bizde yeniden kazım koyuncu posteri asılsın diye bi başlık vardı"

Onlar tartışa dursun Kazım Koyuncu hakkındaki bu zamana kadar ki en büyük pankartı hangi grup yaptırıp 1 yıl önce stadına astırmıştır ?

http://img222.imageshack.us/img222/9721/200705acilis54wi8.jpg

Hangi takımın taraftarlarının sitesinin ana sayfasında Kazım Koyuncu Özel Alanı vardır?

Bir daha ki sefere konu hakkında yorum yaparken bu gerçekleri de göz önünde bulundurursanız daha doğru ve adaletli bir iş yapmış olursunuz.

zafercalikoglu
08.09.2006, 10:33
bence hep düşük cümleler kullanıdlığı için bu tür tartışmalar yaşanıyor,besiktasların kazım koyuncu bizden coık ssevdiği kriterler neler,

ne mutluki bizlere onlarda seviyor, güzel bir olay ,o sadece karadenizin trabzonsporun sanatcısı degildi,herkez dinlemne ozgurluğu var,

diğer takımlara düşman gözüyle degil ,rakip gözüyle baskmak gerekiyor,
çünkü onlarda bizim insanımız ,
arkadaşımız eşimiz dostumuz,
lütfen sporu bu tür şeylere alet etmeyelim

ozcan_asanoglu
08.09.2006, 10:42
bizden fazla sevmelerine imkan yok, zira kazım koyuncu biz'di, biz kazım koyuncu'yuz.

çarşı grubu; ona karşı buna karşı diyerek, barış, anti-nükleer gibi konularda slogan üreterek, siyah-beyaz ikilemini kullanarak felsefi bir söylem geliştirmeye çalışıyor.

ist. takımları içinde tutarlı taraftar grubu bunlar diye düşünüyorum. trabzonda boş kahveyi basmaları bize büyük yanlış ama herhangi bir menfaatleri yokken 2 sene önce trabzonsporu tribünlere çağırıp alkışlamaları olumlu ve sıcak bir hareketti...

Barış Cem
08.09.2006, 11:03

Ne ayaksın sen

bu nasıl bir bi hitap herşeyden önce efendi olmayı öğren

TSelif
08.09.2006, 11:10
Hayatım boyunca tanıdığım , bildiğim tek HARBİ TRABZONSPOR lu sensin KAZIM USTA!
Karadeniz'in hırçın ve asi evladı . Seni hiç ama hiç unutmayacağız .

Badaloğlu
08.09.2006, 11:17
Değerli arkadaşım, Kazımı bir tek Beşiktaşlılarmı seviyor?Böyle bir mantık olabilirmi?Herkesin onu sevmek için bir bahanesi olabilir ama onun kendisi İstanbul takımlarını sevmeyişini iyi incelemek lazım.

Geçen sene İnönüdeki maçta Beşiktaş taraftarının ''Karadeniz ölmesin ulan'' birde Kazım Koyuncu'nun posterini açtıkları maçta 70.dakikadan sonrada Trabzonspor taraftarına küfür ettiler.Nasıl olacak bu iş?.Bumudur Karadeniz ve Kazım sevgisi?

Ordusporda seviyor Kazımı kardeşim,başka takım taraftarlarıda...
http://img76.imageshack.us/img76/2981/pank4ymxn1.jpg (http://imageshack.us/)

Kazım Koyuncunun hayat görüşüne göre 3 İstanbul takımını sevmiyordu.

Tunga
08.09.2006, 11:40
Yapmayın arkadaşlar,

konuyu açan arkadaş, BJK'lileri sevelim, ya da Trabzonsporluların BJK sevgisi demedi ki. Ayrıca Karadenizlilerin Kazım'a vefa göstermeleri de çok doğal.

Ancak hanginiz o pankartı BJK tribünlerinde görünce şaşırmadı? Ben çok şaşırdım. Çünkü Kazım vefat edeli yaklaşık 6 ay olmuştu ve bu pankartı herhangi bir maçta değil de, Trabzonspor maçında açmaları çok anlamlı olmuştu. Neden mi?

Çünkü Trabzonspor'un Karadeniz'i temsil ettiğini tescillemişler ve bu misyonun Trabzonspor'da olduğunu da göstermişlerdi. Yani orada saygı gösterilen sadece Kazım koyuncu değil, aynı zamanda Trabzonspor'du.

Badaloğlu
08.09.2006, 11:47
Tungacığım, bende bir soru sordum.Madem Trabzonspor'a saygı gösteriyorlardı da o maçta bize ne diye bize küfür ettiler.

Onların Kazımı sevmesi tamamen İdeolojiktir.Haaa...içlerinde müziğini seven Karadenizlilerde vardır muhakkak ama bir çoğu tanımaz bile...

Beşiktaş tribünleri sosyal olaylara karşı durmak gibi kendilerine bir misyon üstlenmişlerdir.Yani beşiktaş taraftarı Türkiyenin Livornosu, ya da St.Paulisi olma eğilimindedir.Bu şekilde anlımak istediklerinden; ''çarşı, her şeye karşı'' hikayesi doğmuştur.

Külünkoğlu
08.09.2006, 13:18
Geçtim siyaseten yapmak istediklerini..

Evet bjk tribunleri bir Trabzon maçı öncesi iki takımı da kapalının önüne çağırıp tezahurat yapmıştır doğrudur. Yanlız o maçta son dakikada gelen gol sonrası bjk tribunlerinde 10 kişi kalana kadar bize nasıl küfür ettiklerini bilmeyen varsa aramızda bilenler ve orda olanlar bilmeyenlere anlatsın.

Yine Ahmet'in dediği gibi pankart açtılar ve alakasız bir dakikada soğuktan donmak üzere olan bizlere 15 dakika aralıksız koro halinde küfür ettiler.

Diyeceksiniz ki tribundur olur. Bende size diyeceğim ki, iki örnekte olduğu gibi 1 saat içinde bu kadar döneklik yapanlara ne gözle bakayım.

Emre B.
08.09.2006, 14:51
Kazım Koyuncuyu bizden çok kimse sevemez.

sweetrose
08.09.2006, 15:43
eVrENsellik olsa gerek bu sevgi...

onurkaradeniz
08.09.2006, 15:57
bence o pankartı bjkliler kazım koyuncu 'yu seviyor diye yorumlamamalıyız!!! onu kimse bizden fazla sevemez ! ayrıca o pankartı da çarşı tribününe de mal etmemek gerek diye düşünüyorum.madem seviyorlar kazım koyuncu 'yu sadece bizim maçta açmasınlar ,stadlarında her maç yer versinler o pankartlara yani illa bi msj vermekse amaçları ki bu kanserle ilgili olur başka bişey olamaz !

legend
08.09.2006, 15:58
ölmeden önce adını bile duymadıkları bir insan için sırf reklam olsun diye pankart açıp biz duyarlıyız imajı vermeye çalışan çarşıyı kınıyoroum. Gitsinler kazım kanat için pankart açsınlar hem o da kansermiş!!

ARAF
08.09.2006, 21:40
arkadaşlar muhakkak bjk liler bizden fazla sevmiyordur kazım koyuncuyu o bizden biri çünkü ama geçenlerde kazım posteri açılsın diye bir başlık vardı ve bizden bazıları hayır efendim niye açılacakmış diye yazdılar ona hayret ettim ve bjk forumunda en ufak kazıma karşı bi söz duymadım o yüzden yazdım muhakkak bir örnek herşeyi açıklamaz o anki duygularımdı sadece

herşeyi bir kenera bırakıp ortak bir eylem yapılırsa güzel olur diye düşünüyorum yinede onalrı hep sevelim demiyorum kazım paydasında bir kere buluşalım diyorum muhakkak medyada yer alır bu eylem ve kazım ın istediği bir şey gerçekleşir bu konuya birkez daha dikkat çekilir

ARAF
08.09.2006, 21:41
birde bu konu başlıkları nasıl değiştiriliyor ben bulamadım

Emre B.
08.09.2006, 21:59
Acaba Çarşıdan kaç kişi Kazım Koyuncuyu ölmeden önce tanıdı?

LORDOFLU
08.09.2006, 23:03
arkadaşlar hata yapıyorsunuz..arkadaşın açtığı konu gayet içten gelerek ve fanatizmliğin dışında açılan bi konudur...ben doğduğumdan beri ve ölene kadarda trabzonsporlu oacağım ama bir bjk taraftarda olsa bu konuyu açmasında bir sakınca yok..önyargılı davranmayalım..arkadaşlar şimdi geçen sene fenerbahçe FENERBAHÇE REPUBLİC pankartını türbüne astığında çarşı grubuda TÜRKİYE CUMHURİYETİ diye dev pankart açmıişştı..gayette hoşuma gittii..bravo dedimm..şimdi ben bjk li mi oluyorum...yapılan davranışın ne kadar haklı bir davranış olduğunu söylüyorum..lütfen dikkatt!!!

Adem Erdoğan
08.09.2006, 23:26
Geçtim siyaseten yapmak istediklerini..

Evet bjk tribunleri bir Trabzon maçı öncesi iki takımı da kapalının önüne çağırıp tezahurat yapmıştır doğrudur. Yanlız o maçta son dakikada gelen gol sonrası bjk tribunlerinde 10 kişi kalana kadar bize nasıl küfür ettiklerini bilmeyen varsa aramızda bilenler ve orda olanlar bilmeyenlere anlatsın.

Yine Ahmet'in dediği gibi pankart açtılar ve alakasız bir dakikada soğuktan donmak üzere olan bizlere 15 dakika aralıksız koro halinde küfür ettiler.

Diyeceksiniz ki tribundur olur. Bende size diyeceğim ki, iki örnekte olduğu gibi 1 saat içinde bu kadar döneklik yapanlara ne gözle bakayım.

Hatırlıyorum metin abi o şerefsizlerin yüzünden o soğukta stattan çıkamadık.Ondan önceki senede aynısını yapmıştılar.

Kazım koyuncuya gelince her takımın taraftarının onu anması doğaldır.Çünkü karadeniz müziği kazım koyncu sayesinde dinleyici kitlesini artırdı.

kutoz
08.09.2006, 23:51
@araf,

Kazım Koyuncu için birşeyler yapmamız konusunda, bizlere bir yol haritası vermek istiyorsan amenna. Ama tutup, düzenin çarkında ilerleyen 3 İstanbul takımlarından biri olan bjk.nın çarşı grubunun, yönetim kademesinde reyting yapmak için, güncel olayları kullanmalarına lütfen çanak tutma.

Bırak, isteyen istediğini yapsın. Bunlar popilist yaklaşımlar. Çarşı grubu, beşiktaşta kazan biranesinde çeksin kafayı, gitsin maça. Ama bizim anamız, babamız, bacımız Trabzon'da yaşıyor. Senin; Trabzon ve çevre illerindeki insanları bilinçlendirmek amacıyla bir fikrin yokmu da, bjk taraftar sitelerini dolaşıp, fikriyatına uygun düşen bir haberi bize taşıyorsun...

Yemişim bjk.yı... Bir Trabzonspor taraftarının fikri, milyon bizans taraftarının fikrinden yücedir benim için... Bırak, şu adamların sitelerini dolaşmayı... Sana, kendi fikrin yeterde artar...

ARAF
09.09.2006, 00:24
kutoz ben bu hafta bjk ile maçımız var diye forumlarına bir bakayım dedim o sırada bu başlığı görünce hoşuma gitti 3 bizans kulubünün bende hiç bir etkisi yoktur ben kazım koyuncuyu çok sevdiğimden ve onunda hayatta olsaydı kansere dikkat çekmek için bu eyleme karşı çıkacağını sanmazdım masumane bir istekti benimki
bjk liler ile olan rakip olma durumumuz böyle bir eyleme engel değil diye düşünüyorum keşke her anadolu takımıda buna destek verse sizden ricam bunu futbol rekabeti dışında düşünmeniz
destek olan herkese teşekkürler

Volkan Yavuz
09.09.2006, 12:15
helal olsun

Sönmez Özlü
09.09.2006, 17:42
Çarşı grubu anarşizm taraftarıdır. Söylem ve amblemlerinden bu anlaşılabilir. Anarşistler sosyalistlerle, hele bu sevirde, iyi anlaşırlar.

Talat YAVUZ
10.09.2006, 04:45
kazım koyuncu kendi değerlerine sahıp çıkan bir insandı ve biz de öyleyiz o yuzden kazım ölmedi kalbimizde yaşıyor.DÜnya da sevdiklerim birer birer yok oluyor ya acayip moralim bozuluyor:(

Abdallı61
10.09.2006, 20:51
önce ana avrat küfür ederler sonrada yok biz duyarlıyız yok bilmemne bu tür yanar döner şeylere karnımız tok, ha her zaman böyle duyarlı taraftar olsunlar başımızın üstünde yerleri var o ayrı

kadir61
10.09.2006, 21:10
KAZIM KOYUNCU gjk taraftarı değildi TRABZONSPOR TARAFTARIYDI O hapçı piskopatlar ölen çocuğun ailesine tazminat ödesinler

holigan61
13.09.2006, 00:52
Vayy be tartıstıgımız konuya bakın renkdaslar.Bizene bjk dan.Biz kendi eylemimizi her türlü yapar sesimizi her türlü duyururuz.O yuzden bosverelim bunları.Biz Kazım abimizi ne unuttuk nede unutturduk.Bu sevgi bizde bitmedi bitmezde.O yuzden Bjk falan bos verin bunlarıda Kazım Abimizin pankartını yeniden acmaya bakalım.Kansere verdigimiz kurbanlara bir yenisini eklememek için elimizden ne geliyorsa yapalım.Ama bjk taraftarı veya baska bir ezik takım taraftarı ile degil.Unutmayalım ki Biz Bizden dahi üstünüz!.!..

Emre B.
13.09.2006, 14:43
O pankart nereye asıldı?Ben göremedim.

omer61
13.09.2006, 14:48
ya arkdslr açık açık yazalm işte.. çarşı grubu sol eğilimli bir tarftr grubudur.. kazım koyuncu da sol a eğimli olduğundan we artık sol un simgesi halinede geldiinden çarşı grubu kazım koyuncuyu desteklmktedr.. onlar daha çok sewio biz daha çok sewiorz gibi saçma bi tartışmayada giremyz..