PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlker Meral'den Salih Uçan'a: "Süpersin"

Kadir
26.10.2013, 00:46
Al sana temiz hakem, temiz süper lig, temiz futbol.

-----
f.Bahçe-g.antepspor maçının hakemi ilker meral, salih uçan'ı bu sözlerle tebrik etti.

fenerbahçe'nin kadıköy'de Gaziantepspor'u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşun kameralarına ilginç bir görüntü yansıdı.

Maçın hakemi ilker meral'in, maç bitimi elini sıkmaya gelen salih uçan'a "Tebrik ederim. Süpersin, süper" sözlerini söylediği görüldü.

Genç salih, fenerbahçe'nin üçüncü golünde emenike'ye asist yapmıştı.

http://skorer.milliyet.com.tr/ilker-meral-den-salih-ucan-a-/fenerbahce/detay/1782512/default.htm

-----

Erdal DİLEK
26.10.2013, 00:50
Fenerbahceli ilker meral verdiği ve vermediği fauller, ters verdiği tac ve kornerler inanilir gibi değil. Yaziklar olsun böyle sisteme. . .

Yaşar
26.10.2013, 00:55
Maç sonunda bir hakemin beğendiği bir futbolcuya bu sözleri söylemesinde abes bir durum yoktur.
Muhtemelen Messi ve Ronaldo'nun formasını alan hakem olmuştur maç sonunda, bunun gibi bir şey bu olay da.

Ali Can
26.10.2013, 00:56
Sende süpersin İlker Meral :)

matalar
26.10.2013, 00:56
gayet normal bir durum

Muhammet Kalkışım
26.10.2013, 00:59
Yıllardır olanlardan son çok da şaşırtıcı bir durum değil.

Aslında saydıracak çok şey var ama...

Fatih
26.10.2013, 01:00
İlker Meral'se normal.

Aziz'in listesine göre Fbli hakem.

fteotdgs
26.10.2013, 01:02
Ilker Meral yonettigi maclarin sonunda kendisinde gelecek gordugu her genc oyuncuya bunu soyluyor mu, ya da daha once buna benzer bir sey yapmis mi, yoksa Salih oylesine inanilmaz bir oyuncu mu? Bunlari bilmek lazim.

Kadir
26.10.2013, 01:03
Maç sonunda bir hakemin beğendiği bir futbolcuya bu sözleri söylemesinde abes bir durum yoktur.
Muhtemelen Messi ve Ronaldo'nun formasını alan hakem olmuştur maç sonunda, bunun gibi bir şey bu olay da.

Abi bu yorumuna rasim ozan tepkisi veriyorum ve geçiyorum ''haydaaaaa..?''

fteotdgs
26.10.2013, 01:04
Oldu olacak bir de "cak cak" (high five) yapsaymis bari mac sonunda :)

Yaşar
26.10.2013, 01:04
Ilker Meral yonettigi maclarin sonunda kendisinde gelecek gordugu her genc oyuncuya bunu soyluyor mu, ya da daha once buna benzer bir sey yapmis mi, yoksa Salih oylesine inanilmaz bir oyuncu mu? Bunlari bilmek lazim.

Kötü niyetle yaptığını düsünmüyorum abi, hele böyle bir ortamda.
Ya da ben çok iyi niyetli bir insanım.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TekfurÇayır 61
26.10.2013, 01:06

Konuyla alâkasız ama, Râsim Ozan'ın o tepkisinin tamâmına yakını sahte. Tiyatroyu iyi oynuyor.

Kadir
26.10.2013, 01:08
Konuyla alâkasız ama, Râsim Ozan'ın o tepkisinin tamâmına yakını sahte. Tiyatroyu iyi oynuyor.

O program tamamen kurgu zaten orası ayrı.

TekfurÇayır 61
26.10.2013, 01:12
O program tamamen kurgu zaten orası ayrı.

Eyvallah.

Mert'
26.10.2013, 01:14
Fb falan tartışılmamalı tiyatro dönüyor ligde

Yaşar
26.10.2013, 01:16

İyi niyetli bir insan olduğum için hiç kimse hakkında kötü bir şey düşünemiyorum Kadir kardeşim.
Ne bileyim, Salih'i beğenen bir futbol izleyicisi gözüyle baktım İlker Meral'in durumuna.
Eğer düşündüğümüz gibi bir durum yoksa hakkına girmiş oluruz, bundan korkuyorum.

Kadir
26.10.2013, 01:19
İyi niyetli bir insan olduğum için hiç kimse hakkında kötü bir şey düşünemiyorum Kadir kardeşim.
Ne bileyim, Salih'i beğenen bir futbol izleyicisi gözüyle baktım İlker Meral'in durumuna.
Eğer düşündüğümüz gibi bir durum yoksa hakkına girmiş oluruz, bundan korkuyorum.

Onlar bizim haklarımıza girmediler gasp ettiler, daha yeni Mustafa Yumlu 3 maç ceza alırken yerde yatan adama tekmeler sallayan zibidiye ceza vermeyen zihniyete karşı zerre iyi niyetli düşünemem.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2013, 01:43
Bursa maçında buz gibi golümüzü vermedikten sonra tarafını belli etmişti...

Terzioğlu
26.10.2013, 01:45
Mac bitmeden dese bunu tepkinizi anlayacagim da mac bittikten sonra bunu demesinde anormal birsey yok.

Yaşar
26.10.2013, 01:46
Bursa maçında buz gibi golümüzü vermedikten sonra tarafını belli etmişti...

Kasımpaşa-Galatasaray maçında Ali Güneş'in kale çizgisinde yaptığı plonjonu göremeyen hakemden hakem olmazdı zaten.

Berat Akçay
26.10.2013, 02:11
İlker Moral

Emirhan Makul
26.10.2013, 02:18
Mac bitmeden dese bunu tepkinizi anlayacagim da mac bittikten sonra bunu demesinde anormal birsey yok.

Sanırım Salih lig tarihinde çok güzel asist yapan gelecek vaad eden ilk genç futbolcu değildir ve ben hiç bir hakemi bir maç sonrasında böyle birini tebrik ederken görmedim. Duygularına yenik düşmüş, aynı fırat aydınusun bjk maçlarında ağlamaklı olduğu gibi. Tebrikler saklasa söverdim adam saklamıyor bu ülkenin düzeni böyle bende böyle düzerim diyor.

jojuk
26.10.2013, 02:54
şike serbest oldugu bir ligde hakem salihe süpersin demesi bence normal yani neden irdeliyosunuz ki bu kadar

cenk52
26.10.2013, 08:48
Konuyu açan arkadaşta haklı. O kadar kumpas, şike, şaibenin olduğu memlekette bu masumane harekette bile birşeyler arar olduk. Bizi bu hale düşürenler, cezayı zamanında vermeyip hala uğraştıranlar utansın.

GÖLONSA
26.10.2013, 09:59
Konuyu açan arkadaşta haklı. O kadar kumpas, şike, şaibenin olduğu memlekette bu masumane harekette bile birşeyler arar olduk. Bizi bu hale düşürenler, cezayı zamanında vermeyip hala uğraştıranlar utansın.

Doğru yorum.

Her öküzün altında buzağı arar olduk.Bu kadar şaibeli bir ligde bir hakem yönettiği maçın hemen sonrasında genç bir oyuncuya yönelik dahi olsa bu şekilde övgü dolu sözler söylememeli.

Çünkü biz artık her durumu yanlış anlamaya müsaitiz ve bunda da sonuna kadar haklıyız.Helede konunun bir tarafında inanmadığım bir isim(ilker meral) varsa.

lazibere
26.10.2013, 10:33
Dunyada, hakları bu kadar yenen bir takım taraftarı olmak çok çok zor bir durum.

lazibere
26.10.2013, 10:35
Bu sene Fener'in şampiyon olacağından bir nebze bile kuşkum yoktur. Plan planlı bir şekılde devam ettirilmektedir. Çoğumuz fark etmiyoruz ama Fenerin her maçı Fenere bağlanmıştır.

Bir rakip futbolcu, maçtan evvel '' kesin yeneceğiz, hatta bir gol de ben atacağım diye '' açıklama yapıyorsa, O maç irdelenmelidir?

ilhan
26.10.2013, 10:47
İşin içinde fenerbahçe olunca bana hiçbir şey masumane gelmiyor. Geçen hafta yerde yatan futbolcuyu tekmeleyen Caner hiçbir ceza almadan bu hafta oynuyorsa ülke futbolu da yerin dibine batsın hakem camiası da.

Bülent AKBULUT61
26.10.2013, 11:16
Arkadaşlar bu kadar da değil rahat olur birazcık ne oluyor bizlere

Ertan 51
26.10.2013, 11:36
Mesajım haklı olarak silinmiş,
adaletin sürekli çiğnenmesini görmek,bir de bu adaleti çiğneyen ahlaksızların sürekli itibarlı bir şekilde boy göstermeleri benim ayarımı bozuyor,tepkilerimi sınırlayamıyorum bazen.
Mustafa Yumlu'ya 3 maç verilmesi,caner pisliğinin sıvazlanması beni doldurmuş ki bu konuya çok sert girdim istemeden.
Yönetici kardeşlerim kusura bakmasın,daha dikkatli yazarım bundan sonra:o

kopeli
26.10.2013, 12:00
Bu sezon hemen her Hakem fb'nin yancılıgını yapıyor.Bu cok acık ve net.

halil ibo
26.10.2013, 12:05
şikecilerin akşam ki maçı alacağı kesin,güç dengeleri öyle gösteriyordu.Ancak iki kere ofsayt olan Emenşike golü,omuz vermektir.Netice alınmasına bir omuz vermektir.Bu ortada iken;hakem Caner'in formasını istese ne gam,Salih'i tebrik etse ne...

Berat
26.10.2013, 21:34
Bu söyleminde abartacak,eleştirilecek bir durum yok bence de.

Murat'
26.10.2013, 21:36
Bir hakem bir oyuncuyu tebrik edebilir bunda yanlış bir şey görmüyorum ben, kaldı ki bu oyuncu daha 19 yaşında bir genç.

h@msi61
26.10.2013, 22:32
Okuz altinda buzagi aramak olmus bu baslik resmen.

Mustafa YILMAZ
26.10.2013, 22:57
vay be hala insanların masumane duygularının olduğunu görmek güzel hala iyi bir dünya olabilir.

işin içinde fb varsa dibine kadar art niyet ararım hele adaletin güçlülere peşkeş çekildiği bir ülkede yaşıyorsak. maçı nasıl yönettiğini bilmiyorum bakmadım hiç futbolun tiyatrosunu izlemiyorum çünkü ama bir çapanoğlu vardır yine işin içinde fb varsa.

Erdal DİLEK
27.10.2013, 00:37
Eminim ki salihte hakeme sende süpersin demiştir. . .

sessizkral_1
27.10.2013, 00:52
bencede abartacak birşey yok.salih iyi oyuncuda Türkiyede gelişimini tamamlayamaz, almanyada olsa bi mesut özil olurdu

6Şafak Aydın1
27.10.2013, 01:42
gol sevincinede katilsaydi bari, tribünde yumruk sov yaptirsaydi fenami olurdu. ne var yani bunda :-)

TaraftaR
27.10.2013, 13:42
Amatör ligde mac yönetmiyor Ilker Meral, ve futbolcular, takimlarda amatör degiller.

"tebrikler, iyiydin bugün" dese tamam. Nihayetinde mac bitince futbolcu ve hakemler Robot gibi konusmadan soyunma odasina dönmüyorlar. "Süpersin" söylemi taraftarlik kokuyor.

Uğur Gündüz
27.10.2013, 14:05
Bu sene hakemler şikebahçenin şampiyonluğuna en fazla katkı yapma derdindeler. Tek dertleri FB aleyhine hata yapmama, lehine hata bilerek yapıyorlar zaten.

Lumcera
27.10.2013, 17:51
Bu sene Fener'in şampiyon olacağından bir nebze bile kuşkum yoktur. Plan planlı bir şekılde devam ettirilmektedir. Çoğumuz fark etmiyoruz ama Fenerin her maçı Fenere bağlanmıştır.

Bir rakip futbolcu, maçtan evvel '' kesin yeneceğiz, hatta bir gol de ben atacağım diye '' açıklama yapıyorsa, O maç irdelenmelidir?

En doğru açıklamayı yapmış.
Senaryo olması gerektiği gibi devam ediyor bencede.

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2013, 18:00
Süper Ligin kalite olarak en kıytırık hakemi

Cengiz Çubukcu
27.10.2013, 18:12
Keske hakemin dedigi gibi super olsa...bence de burada bir bit yenigi aranmamali

Hüda Topaloğlu
28.10.2013, 03:30
Kesinlikle art niyet aranmamasi gerekir. Paranoya olmayalim okadar

Tolga
28.10.2013, 06:34
İyi performanstı falan de geç, kuru ve soğuk bir tebrikten fazla olan herşey artniyetlidir.

Bu zamanlar öyle normal zamanlar vs değildir. Tebrik edemez, o kulübe yapılan her olumlu davranış bize yapılan ihanettir.

Abartmayın diyenler fazla iyiniyetli. Daha da Öteye giden zaten beri gelmesin ...

Mehmet BAL
13.11.2013, 21:03
Bu zamana kadar hangi genc futbolcuya supersin demis yoksa butun gencler berbat mı oynadılar. Bu yüzden art niyet ariyoruz.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi