PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Yumlu'ya Verilen Cezanın Tercümesi

Ender Kuyumcu
24.10.2013, 18:04
Bugün açıklanan kararda Mustafa Yumlu'ya sivas maçında gördüğü kırmızı kart dolayısıyla PFDK tarafından 3 maç ceza verilmiş.

Faul bile olup olmadığı tartışılabilecek bir pozisyonda haksız yere kırmızı kart görmesi ve Trabzonspor'un olası üç puandan edilmesi yetmezmiş gibi bir de 3 maç ceza verilmesi Trabzonspor düşmanlığının açık seçik bir belgesidir.

Bununla birlikte 10 Kasım'da oynanacak olan Gençlerbirliği maçının gündüz 14.00'da oynatılması, üstelik de bu maçtan önceki Perşembe gecesi Varşova'da Avrupa kupası maçına çıkacak olan takımımızın yol ve maç yorgunu olması da göz önüne alındığında TFF ve emir aldıkları yerlerin geçen pazar yapılan eylemin intikamı olarak yorumlanabilir.

Hakkımızı aramaya devam ediyor oluşumuz, UEFA ve CAS dahil her makamın bizi haklı bulması ve içeriden de fethetme çalışmalarının taraftar tarafından püskürtülmüş olması kanlarına dokunuyor olmalı.

Buradan bir kez daha belirtmek istiyorum ki Şikecilerle ve onları koruyan bu kirli sitemle mücadelemiz asla bitmeyecek.

Abdullah Altıntaş
24.10.2013, 18:10
Hakkımız olan kupayı alamıyoruz.Bu ceza az bile.

lazzz61
bunlara kım dur dıcek hacıosmnglu kiimm ??

Courage
İstinye yürüyüşünün ardından ''gebeş'' ,tetikçilerini üzerimize hemen saldı ki güçsüz olmadığını ,bir avuç Trabzonlunun onu korkutamayacağını cümle alem anlasın!

O tetikçi güruhun Türkiyedeki elebaşlarından Fırat Aydınus'un şak diye bizim maçımıza atanmasının başka bir izahatı yok.

Fatih Öztürk
24.10.2013, 18:11
Allah belanı versin tff,Allah belanı versin pfdk,sizin ananızı sülalenizi göreyim ben şerefsizler.

Uğur Odabaş
24.10.2013, 18:11
Kimin parmağı var ise bu işte Allah bin türlü belasını versin.

Yaradanım o insanların canını almasın süründürsün yıllarca.

Fatih Öztürk
24.10.2013, 18:12
Lan sende başkanmısın ne karın ağrısısın konuştunmu mangalda kül bırakmıyorsun çık gör hesabı üç kuruşluk adamlığın varsa nedir bu kepazelik arkadaş Caner soysuzu adamı yerde linç ediyor bir Allahın kulu çıkıpta bir şey demiyor şu rezilliğe bak şerefsizler ordusu.

ozturk
24.10.2013, 18:13
Tercümesi forumdan ceza gerektirir. O nedenle yazmamak gerek.

Şaşırmadık..

Benim asıl şaşırdığım ihonun bu konularda ağzını açmaması.

Mert'
24.10.2013, 18:13
Allah belanızı versin 3 maç nedir ulan bide sabah 14.00'a maç koymuşlar

ozturk
24.10.2013, 18:14
Lan sende başkanmısın ne karın ağrısısın konuştunmu mangalda kül bırakmıyorsun çık gör hesabı üç kuruşluk adamlığın varsa nedir bu kepazelik arkadaş Caner soysuzu adamı yerde linç ediyor bir Allahın kulu çıkıpta bir şey demiyor şu rezilliğe bak şerefsizler ordusu.

Tek sermayesi "şikeci emek hısızları" isim tamlamasıymış o sermaye de bitti ne konuşacak ki..

Oğuz ZEYTİN
24.10.2013, 18:14
Allah belalarini versin.

Firat Aydinus'un da, o karar altina imza atanlarin da iki yakasi bir araya gelmesin.

Sadece yonetim degil TFF bunyesindeki sozde Trabzonsporlular da artik bir sey yapsin. Bu is cigrindan cikiyor.

Antonio
24.10.2013, 18:16
tff bundan sonra Trabzonsporu sindirmek için maça atadığı hakemlere talimat vermek suretiyle kıyıma gidecektir. aleyhimize verilecek penaltılara hazır olalım. Yine penaltımız ve gollerimiz sayılmayabilir....

kopeli
24.10.2013, 18:16
Allah bunların cok pis cezasını verir İnşallah.Artık Allah'a havale ediyorum.

Böyle adaletsizlik olamaz.

ozturk
24.10.2013, 18:17
...........................

E. Okan Bülbül
24.10.2013, 18:18
Ya ilahi adalet neden hiç bizim için tecelli etmiyor ben bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım. Sürekli ezilen kupaları çalınan emeği hiçe sayılan bi klüp için ilahi adalet neden devreye girmiyor.

Fatih Öztürk
24.10.2013, 18:19
Nasıl bir memleket burası arkadaş bir et yığını manda yavrusu kalkıp senle evire çevire da...k geçiyor elin kolun bağlı bir şey yapamıyorsun biz istinyeyi yakmalıyız arkadaşlar bizim protesto şeklimiz son derece yanlış bir dahaki eylem 50 bin kişiyle hafta içi olmalı, o binayı yerle bir etmeliyiz başka türlü olmaz bu iş.

Alihan Ertürk
24.10.2013, 18:22
Mustafa Yumlu o dirseği sadece rakip futbolcuya atmamış demek ki, çok koymuş bu hareket TFF'ye.

Aslında o gün direğe astığımız tüpü asıl yerine almak lazım ama neyse...

Ender Kuyumcu
24.10.2013, 18:25
Biliyorum bazılarınız yine yönetime ve başkana laf söylemek için yer arıyorsun diyecek ama resmi başvuruları yapmayıp, demirören ve kurulları hakkında görevlerini kötüye kullandıkları gerekçesiyle dava açmazsan ve onların koltuklarında oturup seni rahatça doğramalarına izin verirsen bu tür cezalar daha çok olur.

Yakında sahada da giderek artan bir saldırı başlayacak hakemler tarafından.

Türk futbolunu temizleyeceğiz diye geldiler ama boş konuşmaktan bir adım ileri gidemediler.

Trabzonspor başkanı ve yönetimi çarpma ve bölme işlemlerindeki 1 rakımı gibiler, varlar ama bir etkileri yok...

alone_6161
24.10.2013, 18:26
Tek sermayesi "şikeci emek hısızları" isim tamlamasıymış o sermaye de bitti ne konuşacak ki..

Ağzınıza sağlık.

lazzz61
24.10.2013, 18:29
şu demıroren trabzona gelsn kafasına tup fırlatacammm

Mert'
24.10.2013, 18:29
Şu İHO nerden başkan oldu bu kulübe tez zamanda kurtulmamız lazım bundan

Turan AKYILDIZ
24.10.2013, 18:32
;1919382793']Şu İHO nerden başkan oldu bu kulübe tez zamanda kurtulmamız lazım bundan

zor dostum zor bilerek başımıza getirdiler maalesef...

Mert Acar
24.10.2013, 18:35
Yeter ulan yeter,yiye yiye bitiremediniz yeteeeeeeeeeeeeeer !

uzungöllü
24.10.2013, 18:36
Tercümesi forumdan 2 hafta uzaklaştırma.Sanırım anlaşılmıştır neyi kastettiğim.

Murat'
24.10.2013, 18:36
Zokora'ya verilen üç maçlık cezayı hatırlattı bu karar.

Mert M.
24.10.2013, 18:37
Tek kelimeyle; skandal!

Berke6198
24.10.2013, 18:41
Adımız fenerbahçe olsaydı, oyuncumuz böyle bir ceza almazdı.

byhaluk61
24.10.2013, 18:42
allah belanı versın tff...

Şenol Altunsoy
24.10.2013, 18:44
Neden şaşırıyorsunuz ki.Ben hiç şaşırmıyorum.

Cafer Bulur
24.10.2013, 18:45
Skandalin daniskasidir bu,sözün bittigi yerdeyiz artik.

Bunun üstüne g.birligi macinin 14 e alinmasi skandaldan da öte serefsizliktir,buna karsi en sert bir sekilde karsi konulmalidir.

Murat Altun
24.10.2013, 18:48
Keşke 5 maç verseydiler TFF ye o yakışırdı

DeAgLeMaNyAq
24.10.2013, 18:50
Ben belki Alex örneği gibi 1 maç alır diyordum ama bunlar abartmış. Tahkim 2'ye düşürür gibi geliyor...

Şenol Altunsoy
24.10.2013, 18:52
Ben belki Alex örneği gibi 1 maç alır diyordum ama bunlar abartmış. Tahkim 2'ye düşürür gibi geliyor...

Zaten amaç da o itiraz ettirip 1 maç düşürmek ve bak ne kadar adiliz demek.

MuratJ
24.10.2013, 18:53
Trabzonspor'u yönetmeyen sahipsiz bırakan yönetim iho ve ekibi bu gelişme ile birlikte onur ve şeref testinden geçecek. Bu gelişme ışığında yapacak veya yapmayacak oldukları icraat neticelerinde şerefsiz olup olmadıklarını da net olarak göreceğiz. Türk futbolunun lideri Aziz-tüpçüdür. Orada bulunma amaçları Trabzonspor düşmanlığıdır. Trabzonspor'un sahip çıkanı yönetim bazında olmayınca bunları yapmalarına şaşırmamak gerekir.

Trabzonspor yönetiminin adam olup olmadığını göreceğiz.

Yaşar
24.10.2013, 18:57
Kırmızı kart olayına ve cezasına birşey diyemem, bence dirsek kasıtlı idi ve direk kırmızı kartın alt sınırı 2 mac zaten.
Fakat daha onceki kararları ile tutarlılığına bakılırsa ceza bile almamalıydı.
Geçmişe dönersek Hakeme '' sen topsun'' diyen adam 4 maç, ırkçılık yapan 5 maç aldı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Turan AKYILDIZ
24.10.2013, 19:03
[QUOTE=Şenol Altunsoy;1919382821]Zaten amaç da o itiraz ettirip 1 maç düşürmek ve bak ne kadar adiliz demek.[/QUOTE

abi bunların adalet anlayışını yiyeyim ben...eğer bizim kulüp gidipte tahkime başvurursa indirim için yuh olsun derim bizim yönetimede...bunlardan hiç bir şey dilenmemeliyiz...

tristram
24.10.2013, 19:27
tupcu mesaj veriyor, siz ne kadar bizi protesto ederseniz federasyona tup asarsaniz biz o kadar
ceza veririz demeye getiriyor.trabzonspor'un taraftari disinda bir sahip cikani olmadigi icin boyle bol
keseden ceza veriyor.trabzonspor'un hakkini koruyacak-haci ortaligi toz duman edecek diye tarihin
en capsiz en basiretsiz en hain adamini basimiza baskan secenlere hakkimi helal etmiyorum..

Muhammet Kalkışım
24.10.2013, 19:33
Provakasyon yapan Melo'ya olaylı BJK maçında 2 maç,

Mustafa Yumlu'ya 3 maç.

Adı "Adalet", soyadı "Kalkınma".

Mehmet Fatih Silik
24.10.2013, 19:37
ALLAH belanizi versin $erefsizler...

ilhan
24.10.2013, 19:38
Maç ve pozisyon görüntülerine bakıp futbolcuların cezalarında indirim yapılıyor. Ama bizim yönetim eminim itiraz bile etmez. Ayrıca Mustafa'nın hareketi 3 maçlık cezayı gerektirecek bir kırmızı karta tekamül ediyorsa; Caner denen futbolcu müsvettesinin ve Bursasporlu Civelli çobanının rakiplerine yaptıkları kasti hareketlerin cezası nedir?

Bera B.
24.10.2013, 19:43
Bu işin 'sıvadık' kısmıydı galiba.

drose61
24.10.2013, 19:43
Bence hakkı 2 maçtı, 3 maç vermek için ekstra ne buldular bilmiyorum. Foul bile olduğu tartışılabilecek demek filan da komik oluyor, net bir şekilde kırmızı karttı.

hodlu
24.10.2013, 19:48
Küfürden başka sakinleştirici bilmiyorum bu karara. Bildiğim tüm küfürleri PFDK üyelerine gönderiyorum. Kimden başladığımı da tahmin ederler heralde...

Sefaenes
24.10.2013, 19:52
hic sasirmadim formanin rengi Bordo Mavi oldumu adi Trabzonspor oldumu cezalar arti 1 olarak artiyor. Adaletin olmadigi yerde anarsi baslar bunu TFF pfdk bilsin devran hep böyle sakin gecmez birgün o koltuklarin altinda kalirlar

Onur Akyüz
24.10.2013, 21:06
Ca..r E..kin adama tekme tokat dalar kırmızı kart yemediği gibi ceza da almaz, ama Yumlu kasti yapmasa da hem kırmızı hem 3 maç ceza alır.

Bunun adı belli de neyse.

gurur6134
24.10.2013, 22:39
O.c lari 3 mac cezami napmis bu adam hakemin anasinami sovmus yerdeyken rakibimi 3 kez tekmelemis faul bile degil poziyon allah belni versin tff..ulan bunlar bizi yildircaklarini saniyorlar boyle yaparak aksine kamciliyorlar haberleri yok gebeslerin

Muhammet Kalkışım
24.10.2013, 22:47
O.c lari 3 mac cezami napmis bu adam hakemin anasinami sovmus yerdeyken rakibimi 3 kez tekmelemis faul bile degil poziyon allah belni versin tff..ulan bunlar bizi yildircaklarini saniyorlar boyle yaparak aksine kamciliyorlar haberleri yok gebeslerin

Aynı TFF'nin o zamanki muadil Tahkim Kurulu Sivasspor maçında sahaya giren bir kişi için 5 maç sahamızı kapattı (seyircisiz saha değil, bildiğin tarafsız sahada oynadık), şimdiki TFF BJK'yı sahaya giren yaklaşık bin taraftarı için ödüllendirdi, Felipe Melo'ya 2 maç ceza verdi, yerdeki futbolcuyu tekmeleyen Caner'i "es" geçti, malum Abalı Mustafa Yumlu oldu.

Adalet denilen kelime bu ülkenin iktidar partisinin adında yer almaktan başka hiçbir anlam ifade etmemektedir Trabzonspor için.

fteotdgs
24.10.2013, 22:56
Provakasyon yapan Melo'ya olaylı BJK maçında 2 maç,

Mustafa Yumlu'ya 3 maç.

Adı "Adalet", soyadı "Kalkınma".

Kardes, ona gelene kadar Caner denen guzel(!) insana bir ceza geldi mi attigi o tekmelerden sonra? Mac icinde o yuzden bir kart almadi, onu biliyorum. Bilmedigim, daha sonra mac goruntulerinden filan bir ceza alip almadigi.

Edit... ben yazana kadar ustte cevabi verilmis :)

Cafer Bulur
24.10.2013, 22:59
Adam formunun zirvesindeydi beyler,böyle bir cezanin gelmesi dogal.:)

Muhammet Kalkışım
24.10.2013, 23:00
Kardes, ona gelene kadar Caner denen guzel(!) insana bir ceza geldi mi attigi o tekmelerden sonra? Mac icinde o yuzden bir kart almadi, onu biliyorum. Bilmedigim, daha sonra mac goruntulerinden filan bir ceza alip almadigi.

Edit... ben yazana kadar ustte cevabi verilmis :)

Ben de tam cevap yazmaya hazırlanıyordum editten önce hocam. :)

Bera Algün
24.10.2013, 23:13
Yerde yatan adamı canice tekmeleyen caner hiçbirşey olmamış gibi oynayacak, Mustafa'ya 3 maç ceza

Fair-play'i sakatlanan oyuncu olduğunda topu taca atmak zanneden sefiller, fair-play adil oyun demektir

levent yıldırım
24.10.2013, 23:16
bu ne yaa adam birşey yapmadan 3 maç ceza alıyor komedi

dağlıca61
24.10.2013, 23:23
TFF nin tek amacı var onları muhatap almamızı istiyorlar, itiraz edilecek cezayı ikiye veya bire indirecekler sempati toplayacaklar akıllarınca

Hasan Cubukcu
25.10.2013, 00:56
biz stadlari doldurmadikca bunlara meydanlari bos biraktikca bunlar her zaman bizlen ugrasacaklar bunu anlamayan ve trabzonspora destek cikmayanlar trabzonspolu degildir !

Emre EFENDİOGLU
25.10.2013, 01:05
Benim faul olduğuna bile emin olamadığım pozisyon için 3 maç.
Caner Erkin şerefsizine hiç bir şey yok.

Herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Suç bizim "kupa kendi gelecek benim bir şey yapmama gerek kalmayacak" "başkanımız"da.
Lanet olsun böyle düzene. Kendini dindar diye tanımlayan siyasilerin yarattığı adaletsizliğe bakın.

Gözünü sevdiğimin ateist iskandinav ırkı. Adamlarda sözde Allah korkusu yok ama adalet duygusu o biçim.

Kadir
25.10.2013, 01:07
Allahsız herifler! caner denen futbol teröristinin attığı tekmelere fair-play ödülü ver tff.

Hasan Cubukcu
25.10.2013, 01:09
Benim faul olduğuna bile emin olamadığım pozisyon için 3 maç.
Caner Erkin şerefsizine hiç bir şey yok.

Herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Suç bizim "kupa kendi gelecek benim bir şey yapmama gerek kalmayacak" "başkanımız"da.
Lanet olsun böyle düzene. Kendini dindar diye tanımlayan siyasilerin yarattığı adaletsizliğe bakın.

Gözünü sevdiğimin ateist iskandinav ırkı. Adamlarda sözde Allah korkusu yok ama adalet duygusu o biçim.

Sen inaniyormusun YD müslüman olduguna !

ve her müslümanim diyen adaletli olacagina !

Ben inanmiyorum

Emre EFENDİOGLU
25.10.2013, 01:13
Sen inaniyormusun YD müslüman olduguna !

ve her müslümanim diyen adaletli olacagina !

Ben inanmiyorum

Onu bilmemde reco, akp chp mhp milletvekilleri hepsi mi Allahsız :)

Hasan Cubukcu
25.10.2013, 01:15
Onu bilmemde reco, akp chp mhp milletvekilleri hepsi mi Allahsız :)

oy makam icin para icin adaletli davranmiyorsalar allahsizin en basda gidenleridirler .

:)

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2013, 08:04
Şerefsizler, bu nasıl standart?

Caner yerde tekme atıyor, o zaman ona 6 maç verin sıkıyorsa

TS düşmanı köpekler, bidonbaş ben senin var ya....

Ama Allah büyük, bir gün bunları fitil fitil ödeyeceksin tff

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2013, 08:10
bugün açıklanan kararda mustafa yumlu'ya sivas maçında gördüğü kırmızı kart dolayısıyla pfdk tarafından 3 maç ceza verilmiş.

Faul bile olup olmadığı tartışılabilecek bir pozisyonda haksız yere kırmızı kart görmesi ve trabzonspor'un olası üç puandan edilmesi yetmezmiş gibi bir de 3 maç ceza verilmesi trabzonspor düşmanlığının açık seçik bir belgesidir.

Bununla birlikte 10 kasım'da oynanacak olan gençlerbirliği maçının gündüz 14.00'da oynatılması, üstelik de bu maçtan önceki perşembe gecesi varşova'da avrupa kupası maçına çıkacak olan takımımızın yol ve maç yorgunu olması da göz önüne alındığında tff ve emir aldıkları yerlerin geçen pazar yapılan eylemin intikamı olarak yorumlanabilir.

Hakkımızı aramaya devam ediyor oluşumuz, uefa ve cas dahil her makamın bizi haklı bulması ve içeriden de fethetme çalışmalarının taraftar tarafından püskürtülmüş olması kanlarına dokunuyor olmalı.

Buradan bir kez daha belirtmek istiyorum ki şikecilerle ve onları koruyan bu kirli sitemle mücadelemiz asla bitmeyecek.

yıldıramazlar bizi
mücadeleye devam endercim.

arifberkay
25.10.2013, 08:14
Hakkımızı savunan birileri yok ki ondan isteyen istediğini yapıyor az bile yapıyor...

Burçin Aydoğdu
25.10.2013, 08:52
TFF'nin Trabzonspor'a 2 yıldır uyguladığı bu çifte standartları da liste yapıp UEFA'ya iletmek gerekiyordur belki de. En bariz olanları toplasak bile en az 20 maddelik liste çıkar.

Berk Eren
25.10.2013, 08:57
Caner'e ne verdiler?aynı gün oynanmadı mı iki maç onun cezası niye belli olmadı?

Soğutmaya mı çalışıyorlar?

4 maç alır oda.

Zevk filan bırakmadılar,Türkiye'de futbol futbol değildir artık.

Travelair
25.10.2013, 09:02
Sen hakkını aramazsan böyle yaparlar

OrkHun
25.10.2013, 09:25
o shrek tipini sevdiğim beyinsiz tüpçü kendince sindirmeye çalışıyor. yer mi, yemez!!

Tufan AYAN
25.10.2013, 09:35
istinyedeki eylemde taş atan hırçınlaşan polisle diyaloğa giren arkadaşlarımızı sakin olun durun yapmayın sağduyulu olun diye çok uyarmıştım.

ama bu tff insanları öyle hale getirecek ki adaletsizlik anarsizimi zirveye çıkaracak. şu anda veya yakın zamanda tff ile ilgili bir eylem olsa bende taş atacağım içeri girip yd denen hipotatamın makamına bile girmeye çalışacağım.

engel değil destek olacağım şiddete.

zafercalikoglu
25.10.2013, 09:45
bu demekkirki sizmi eylem yaptınız ,bende sarı kartlık pozisyona 3 maç ceza veririm demek,bizi böle susturamassın ey tüp gafalar,

samway
25.10.2013, 09:55
tup asılan dıregın karsısındakı dırege asılması gereken okadar cok ısım var kı

samway
25.10.2013, 10:00
bu ulkede kımsenın hak hukuk verecegı yok bu ulke paranın kopegı olmus rezıllık dız boyu lıgden cekılmek ve hayatımıza onurlu devam etmek lazım her sene baska bır pislik bu ulke bitmıs bu ulke bazılarının sömürüsü ne dıyım

figirm
25.10.2013, 10:04
Eskişehirde birşeyler değişiyor gibi yeni yönetimle. Forumlarından bir alıntı.İstanbul takımlarını Avrupada desteklemek gerekir diyen arkadaşlara birisinin cevabı:

Benim paramla lüks bir hayat yaşa,
Bana her türlü haksızlığı reva gör,
Benim attığım golde el var,senin elle attığın golde bir şey yok,
Tribünde bana küfür et,
Şike yap ama ceza alma,
Dönerin en güzel yerinden 5-10 porsiyon götür bana kuru ekmek ver,
Haklarımı gasbet,
Şampiyonluğu ve Avrupa'yı sadece kendi hakkın olarak gör beni adam yerine koyma,
Kendine " BÜYÜK" de,beni fındık tanesi kadar "KÜÇÜK " gör,
TFF'ye adamlarını yerleştir,bana zenci muamelesi yap,
En ufak olayda bana 3 maç ceza, sana ceza ertelemesi,
Saha kapatma cezası al, sonraki maçını izmirde 50 bin kişi önünde oyna bende Polatlı köy stadında oynayayım,
Benim vergisini ödediğim Tv.de senin maçın 3 saat konuşulsun, benimkisi gece yarısından sonra 3 dakika,

Sonra "BENİ AVRUPADA DESTEKLE"

Olur gel,başka bir isteğinde varmı.

Derin Trabzon
25.10.2013, 10:24
Cezanın tercümesi şudur,

Diyorlar ki ey Trabzonspor taraftarı, hani sizin çok konuşan bir başkanınız varya, biz onun ne halt olduğunu biliyor ve kaale almıyoruz, bizi tff nin başına hangi güç getirdiyse sizin başkanda o gücün emrinde, yani uzun lafın kısası kim takar Trabzonsporu diyorlar.

Anladınızmı şimdi.

faysal
25.10.2013, 10:44
Allah hepsini bildiği gibi yapsın..

kopeli
25.10.2013, 11:49
TRT SPOR'DA Sbahları yorum yapan KEL KAFALI SİSKO,Mustafa bu cezayı hak etti dedi :(

Bu kadarda şerefsizlik olmaz ki abicim.

Taner Uykuçeken
25.10.2013, 12:04
bu cezanın tercümesi şudur...

getirdiğiniz piknik tüpü bitti çay ocakta kaldı daha büyük tüp getirin mümkünse sanayi tipi tüp olsun....

Ender Kuyumcu
25.10.2013, 12:06
TRT SPOR'DA Sbahları yorum yapan KEL KAFALI SİSKO,Mustafa bu cezayı hak etti dedi :(

O kel kafalı şişko kim bilmiyorum ama yerden göğe kadar haklı.

Mustafa Trabzonlu, Trabzonsporlu, üstelik şampiyon olduğumuz sene de küçük şikeci bjk'ye çakıp 3 puanı getirmişti.

Şimdi Mustafa hak etmedi de kim hak etti bu cezayı?

ozturk
25.10.2013, 13:47

adını bilen varsa yazabilir mi?

alone_6161
25.10.2013, 13:51
Biz haklı olduğumuz davada bile suspus olduktan sonra adamlar her konuda kafamıza çıkarlar ve çıkıyorlar da. Hadi Hacıosmanoğlu çık konuş "biz itiraz etmemize gerek yok, onlar kendiliğinden cezaları kaldıracak" de.

SEDAT
25.10.2013, 13:57
* Lütfü Özel'dir o açıklamayı yapan, şimdi gerçekleri bilirken söylerse ona zaten orda yorumculuk yaptırmazlar, oda ne yapsın yalakalık yaparak tutunuyor orda...

ozturk
25.10.2013, 14:02
yd nin gastesinde yazıyormuş. yorumlar normal o zaman :)

Ertan 51
25.10.2013, 14:03
Tartışılan bir kart,tartışılan bir 3 maç ceza ve bu 3 maçın onaylanması,
söylenecek bişi bulamıyorsun,bulsan laf ta kalıyor hırsın geçmiyor,
ama ben gine de söyleyim,
Allah belanızı versin sizlerin,evlatlarınızdan bulun inşallah.

macka61
25.10.2013, 16:34
forma rengi yeterlidir

Fatih Öztürk
25.10.2013, 16:49
Bir şey yapılmayacakmı,kolları bağlayıp bekleyecekmi yetkililer noluyoruz lan?

berezilya
25.10.2013, 17:43
3 maç cezanın 3 maç cezadan başka anlamlarıda var bence.enteresan kararlar veriliyor.normal şartlarda direk kırmızı kartın cezası 2 maç.garip işler dönüyor.

Uğur Ö.
25.10.2013, 17:54
Bu ceza artık TFF nin ipleri kopardığının göstergesidir.Artık son hamle yapılsın

Ertan1982
25.10.2013, 18:11
1461 maci ertelenmiyormus.basvuru ret edilmis.sasiyormuyuz??

Ender Kuyumcu
25.10.2013, 18:14
Takip edemediğimden soruyorum ama cevabını da tahmin ediyorum.

Bu saçma ve taraflı ceza üzerine Trabzonspor Kulübü'nden herhangi bir açıklama ya da tepki geldi mi?