PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Ali Aydınlar Başkan Olursa Trabzonspor Kupasını Alabilir Mi?

Etem Güner
23.10.2013, 13:18
Arkadaşlar dün mehmet ali aydınların şikecilere başkan adayı olduğunu açıklamasından sonra aklıma geldi, hükümete daha yakın olan fenerbahçe camiası tarafındanda sevilen aydınların başkan olması durumunda daha öncede, tff başkanlığı sırasında herşey çok vahim diyen kalbende fenerbahçenin şike yaptığına inanan ama ozaman emirlemi olduğu belli olmayan bir hareketle federesyon başkanlığından istifa eden,
ben fenerbahçeyi düşüren bir fenerbahçeli olmak istemiyorum diyen bir kişi olan aydınların başkan olması kendi şahsi kanaatimdir, işimizi dahada kolaylaştırır diyorum siz arkadaşlar bu konuda ne dersiniz

Kamil Çakmak
23.10.2013, 13:46
Trabzonspor'un kupayı alması veya alamaması Federasyon başkanları ile alakası yoktur.

Ilelioglu
23.10.2013, 13:48
Kamil abiye katiliyorum. RTE nin evet demesi Kupayi almak icin yeterli.

..

hodlu
23.10.2013, 20:31
Sadri Şener'in destekleyerek oy verdiği kişi başkanlığa adaylığını açıkladı. Hey gidi sadri bey yazıklar olsun sana ki milyonların güvenini çar çur ettin...

Sefer A.
23.10.2013, 20:37
Trabzonspor'un kupayı alması veya alamaması Federasyon başkanları ile alakası yoktur.

aynen

safligi birakmak lazim her sey yalan her sey hikaye

ibrahim
23.10.2013, 20:49
Başlığı "maa'nın şikecilere başkan olması hak arayışımızı nasıl etkiler" olarak değiştirsek nasıl olurdu acaba? Böyle antu kafası gibi olduda...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

kopeli
23.10.2013, 20:50
farkeden birsey olmaz.ha MAA ha Tüp Kafa.İkiside neticede fb'yi savunuyor.

Biz kupayı alacağız,Aksi halde UEFA Ülke futbolunu uzun yıllar Avrupadan men edecek.

Burçak
23.10.2013, 20:54
maa açıkca söyledi tüpçü kolladığını açıkca dile getirmedi. ama farkları yok.
tek gerçek o kupa eninde sonunda gelecek.

cakalkerem
23.10.2013, 21:01
o kupa gelene kadar ne kadar federasyon başkanı varsa şutlanır.....

turgutlu
07.11.2013, 12:54
Mehmet Ali Yılmaz başkan olursa o dediğiniz olabilir.