PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımpaşa 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

sasort
26.10.2013, 23:45
çünkü her maç elimize net fırsatlar geliyor

henriquenin agresifliği beceriksiliği yüzünden atamıyoruz

ben şu emre güralın üzerine titrenmesi tarafım

sivas maçında gördüm ayağına hakim ve tekniği iyi hani top ayağına yapışıyor ama her genç topçuda olan eksikler var takım oyunu ve fizik zayıflığı Ben bunların giderilebileceğine inanıyorum

ama kafa yapısını bilmiyorum açıkçası bir ara kadro dışı kalacaklar arasında ismi geçti batuhanla
onun için çok fazla birşey söylemiyorum çünkü bir gelecek görse mra üzerine titrerdi bilmediğimiz bir eksi tarafının olduğunu düşünüyorum bence

sasort
26.10.2013, 23:50
Arkadaşlar benle aynı fikirde olan yokmu

ben bu henriqeye acayip gıcık oluyorum takımda görmek bile istemiyorum

bu adam bu bencillikleri yapacak bizde katlanacakmıyız veya mra sorumlu o katlanacak mı yani

jankoyu oynatamaz mıyız ikinci yarı tutmadı emreyi

diyeceksiniz elimizde en iyisi henrique

açıkçası bu sene uefa yı takip ediyorum ilk devre ligden pek bir şey beklemiyorum

onun için ilk devre ne kadar topçu kazanırsak o kadar iyi

başkanda dedi 3 yiyeceksek gençleri oynat 5 yiyelim talimatıda verdi

ALDENİRO
27.10.2013, 00:22
mra hala istifa etmemiş yaw.hangi yüzle takımın başında kardeşim. iğrenç top oynuyoruz. artık yeteeeeeeeeeeeeeer.

Çağdaş DENİZ
27.10.2013, 00:45
Yenersek lig ikincisi olaağız biraz ayık olalım

matalar
27.10.2013, 00:48
mra hala istifa etmemiş yaw.hangi yüzle takımın başında kardeşim. iğrenç top oynuyoruz. artık yeteeeeeeeeeeeeeer.

şaka gibi yaa.
bu kadrodan en iyi verim alan adam mustafa hoca.
futbolda sıkıntı var ama zamanla halledilebilir.
mesela sivas maçının ilk yarısı gayet etkili bir futbol vardı.

TS-FAN
27.10.2013, 00:52
Scarione'den gol yemezsek kazanırız gibi ilginç bir yorumum var :)
Çok zor maç..Gerçi hangi maçımız zor olmadı ki :)
Yemiyoruz ama gol atamıyoruz gol..
Kasımpaşa da çok rahat gol pozisyonuna giriyor ve gol ayakları bizden çok iyi...
Scarione'ye dikkat !

ibrahim
27.10.2013, 00:54

Çok beklersin. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Mustafa'
27.10.2013, 01:03
Bambanında yemeyeydin hakkını iyi olurdu :)

bambaya tam güvenemiyorum daha :D

Bud Spencer
27.10.2013, 01:29

kimse begenmiyor oynadigimiz igrenc futbolu
ama bu kadro iyi, güzel, herkesin begenecegi top oynayamaz, eger oynamaya calisirsak 3-5 yer maclari kaybederiz-->gecen sene gibi
haddimizi bilerek, asiri derece disiplinli oynuyoruz...bu sezon böyle gececek ve bana göre dogru olani yapiyoruz. malzemeye göre hareket ediyor hoca

İsa
27.10.2013, 02:03
Colman oynar.

Olcan Sol açık oynamaz.

Malouda Sol açık oynarsa rahat kazanarız.

Colman oynamaz.

Olcan sol açık oynar.

Malouda ortasahanın ortasında oynarsa 0-0 alacağımız en iyi sonuç olur...

6Şafak Aydın1
27.10.2013, 02:25
bekler cikmayinca ve hücuma katilim olmayinca üstelik birde yavas olunca oyun otomatik olarak bizim ceza sahasi civarinda geciyor. tempoyu yakalayincada 3-5 dk sürüyor sonra tekrar savunma moduna geciyoruz.

Samet Berber
27.10.2013, 02:40
Colman'ın çok acil fizik ve mental olarak hazırlanması ve takıma monte edilmesi gerekiyor. Malouda'dan minimum verim alıyoruz şu an.

Ali İhsan
27.10.2013, 09:12
İddia oynasam 0-0a oynardım

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 09:48
bu kadro'yu şenol günş çalıştırdı
bu kadro'yu toluna kafkas çalıştır'dı

ne yaptılar ? hiç birşeyy !!!!!!
mustafa hocaya saygı duymak zorundasınız takım nasıl oynarsa oynasın sonuç almasını biliyor .
bu sezon iyi oynadığımız 2 maç var, lazio-akhisar maçları ikisi'de kazanamadık önemli olan sonuçtur.sonuçlar iyi oldukça başarıya koşarsınız!

demir
27.10.2013, 10:10

mustafa hocaya saygı duymak zorundasınız takım nasıl oynarsa oynasın sonuç almasını biliyor .
bu sezon iyi oynadığımız 2 maç var, lazio-akhisar maçları ikisi'de kazanamadık önemli olan sonuçtur.sonuçlar iyi oldukça başarıya koşarsınız!

çok guzel bir tespıt tebrık edıorum senı

inadina61_08
27.10.2013, 10:29
ama bu kadro iyi, güzel, herkesin begenecegi top oynayamaz, eger oynamaya calisirsak 3-5 yer maclari kaybederiz-->gecen sene gibi
haddimizi bilerek, asiri derece disiplinli oynuyoruz...bu sezon böyle gececek ve bana göre dogru olani yapiyoruz. malzemeye göre hareket ediyor hoca

Birde gerçekten takım 2 senedir bir tempo ve form tutturamadı, aslında bu sene sizin tabirinize uygun beklediğim birşey var PAS, bu takım çok rahat pas yapması lazım hepsi top kontrolu ve oyun görüşü iyi oyuncular neden yapamıyoruz çünkü boşa çıkmaları gerek onun içinde bence 60-70 dakikalık kondisyon lazım, bizim ise 45 bile değil öyle görüyorum, o yüzden idare ediyor belli bölümlerde tempoyu düşürüyoruz, ah kondisyon ve iyi bir colman veya colman gibi biri... birde ah celu ahhhhh

Ogün YAZICI
27.10.2013, 10:50

bir maçtan sonra hocaya kızıyorum.sonra düşünüyorum ve sizin yazdıklarınıza hak veriyorum.ardından yine şu soruyu soruyorum kendime bu sene biraz daha derli toplu bir kadro var ( malouda bosingwa aykut demir yusuf ) .bu kadro ile tolunay hoca başlasaydı ligde 14 puanı zaten geçemez miydi ? üstelik biraz daha göze hoş gelen futbol oynardı.

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 11:00
bir maçtan sonra hocaya kızıyorum.sonra düşünüyorum ve sizin yazdıklarınıza hak veriyorum.ardından yine şu soruyu soruyorum kendime bu sene biraz daha derli toplu bir kadro var ( malouda bosingwa aykut demir yusuf ) .bu kadro ile tolunay hoca başlasaydı ligde 14 puanı zaten geçemez miydi ? üstelik biraz daha göze hoş gelen futbol oynardı.

renkdaş öncelikle tolunay kafkas'ın trabzonspor'u çalıştıracak kalitede olduğunu düşünmüyorum.neden dersen;
-hatırlarsan geçen yıl şenol güneşten aldığı aynı kadroyu ve oyun sistemini hiç bozmadan devam ettirdi.şimdi mustafa akçaya hocaya korkak diyenler tolunay kafkas'ı hiç mi ?göremedi.korkaklığın önde gidenidir,kötü olan sistem ile devam etmek yada,yetersizliğin göstergesidir.
-Ben mustafa reşit akçay'a güveniyorum elindeki malzmeyi çeşitlendirirsek biraz daha kalitesini arttırırsak inanıyorumki bu takım iyi futbol oynamaya başlayacaktır.

okg_53
27.10.2013, 11:05
şaka gibi yaa.

Kafanızı kuma gömmeyin. Ortada futbol namına birşey yok.

Akhisar, Sivas, Rize . Bu takımların 11 leri bizden iyi mi ?

Suçu kadroya atıyorsunuz ya ondan sordum. Yoksa kadro herşey demek değil tabiki.

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 11:10

Suçu kadroya atıyorsunuz ya ondan sordum. Yoksa kadro herşey demek değil tabiki.

akhisar-sivas-rize saydığın bu üç takım bu sezonun bana kalırsa en flaş takımları kadroları bizden iyi olmayabilir,ancak gerek fikstür açısından gerek ise yakalanmış hava açısından ve o havanın verdiği gaz ile gidiyorlar trabzonsporun ligi bunların üstünde bitireceğinden adım gibi eminim ve inşallah bu takım seneye şampiyonlar ligi oynayacaktır!!!!

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 11:16
bu arada özmeriç istifa etmis doğru olanı yapmış hayırlısı olsun !

Cihan Kibar
27.10.2013, 11:19
---------------------Onur
Bosingwa----- Aykut D.----- Bamba----- Olcan
------------Zokora------Colman
Malouda----------Soner----------Yusuf
------------------Henrige---------

bordomavi1
27.10.2013, 11:21
Kasımpaşa maç da her zamanki taktiğiyle oynarsa maçı alırız.

Cafer Bulur
27.10.2013, 11:48
Her macta oldugu gibi bu macta da geriye düsmemeliyiz,düsersek fark bile yiyebiliriz.

Savunmamiz arkaya yaslanarak oynayabildigi müddetce zor gol yeriz ama öne cikarsalar cok gedik veririz.

Umarim disiplinli ve direncli bir futbol ile rakibe oynama firsati vermeyiz bir sekilde gol de bulursak kazanabiliriz de.

Cogu macimizin sonucunu önceden kestirmek hem zor hem de cok kolay,bu takim geriye düstügü maci kolay kolay ceviremez ama öne gecerse de kolay kolay puan kaybetmez.

kopeli
27.10.2013, 11:49
Kasımpaşa maç da her zamanki taktiğiyle oynarsa maçı alırız.

Anlayıslarını değiştireceklerini sanmıyorum.Persembe'ki maçtan yorgunluğumuz var.Bunun bilinci ile daha cok saldıracaklar.

Emre İskender
27.10.2013, 11:52
zor maç... kontradan bulacağımız gol ya da goller ile alırız ama...

GencZonguldak
27.10.2013, 12:07
Kasımpaşa stadına hiç gitmedim. Şu an maraton açıkta bilet alınabiliyor. Ne dersiniz orda maç izlenir mi? Bir problem olur mu?

Murat Ok
27.10.2013, 12:07
şaka gibi yaa.

sana aynen katılıyorum ama bu sene ya ilk yarı iyi top oynuyoruz yada oynamıyoruz. taraftar beklenti içinde hayliyle. sıkıntı burada bence. şu ilk yarım sezonu en iyi şekilde bitirelim de sonrası hayırlısı.

Mehmet Yusuf
27.10.2013, 13:00
tam bir kirilma maci..
Kazanirsak gercekten cok sey kazanmis olacagiz...

Ogün YAZICI
27.10.2013, 13:07
eğer bu ligde zirveyi hedefliyorsak içeride kaybettiğimiz her hesapta olmayan puanın ardından böyle kritik maçları kazanmak zorundayız.açıkçası iyi oyun ile 3 puan kasımpaşa maçında camiaya ilaç gibi gelir...

Yaşar
27.10.2013, 13:19
Yarım sıfır olsun bizim olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

onur_alabuga_61
27.10.2013, 13:21

peki galatasarayın kadrosu senden akhisardan kötü mü :D

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 13:23
forum'Da bile maçlara ilgisizlik var bence bu haksızlık takımın durumu ortada avruada lider ligde şampiyonluğa oynuyor daha ne isteniyor anlamıyorum !

Ömer Sak
27.10.2013, 13:34
Hamza Mısır ‏@HAMZAMISIR
Trabzonspor'da bu hafta 6 yabancı kontenjanını Bosingwa, Bamba, Zokora, Malouda, Janko, Henrigue kullanacak..

Adrian ? cok zor bir mac bizi bekliyor.

Serdær
27.10.2013, 13:43
Hamza Mısır bilgisi doğru olma ihtimali yüksek.

Fakat ben Bamba keserdim , mecburiyetten.

Adrian her ne kadar tutmasam da bu takıma lazım.

Ogün YAZICI
27.10.2013, 13:52
adrian havaalanı fotolarında da görünmüyor.sakatlığı falan mı var acaba ? adrian'ı kadroya almamak nedir yahu? kötü oynadığımız maçlarda bile 2-3 ara pası ile pozisyona o sokuyordu bizi...

DeAgLeMaNyAq
27.10.2013, 13:53
Adrian'sız galip gelme ihtimalimiz çok az ama yine de belli olmaz...

alper*
Adrian'ın oynamadığı Trabzonspor gol atamaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

must61
Mustafa'nın kart cezalısı olmasından dolayı Bamba kadroda muhtemelen.Bu da Aykut'u yine solbekte göreceğimiz anlamına geliyor.

Ama bu hafta Adrian'ı kesmek de pek akıl karı gibi gelmiyor bana.Olcan yeniden beke çekilip Bamba yada Janko'dan vazgeçilse daha makul bi tercih olurdu.

Mert Oğuzlu61
27.10.2013, 13:54
gerçekten tam bir kırılma maçı. kazanırsak ''bu takım zirveyi zorlar'' ümitlerimiz yeşerecek, puan kaybedersek sonuç belli işte, klasik... ilk 4 e oynarız fazlası değil...

şiddetle 3 puana ihtiyacımızın olduğu bir maç.

edit : maç yarın ve 12 sayfa olmuş vay be... şampiyon olduğumuz sene hazırlık maçlarımız bile bunu rahat katlıyordu.

Ömer Sak
27.10.2013, 13:57
Adrian'siz bu takim nasil hucum yapacak merak ediyorum.

Malouda gene Zokora'nin yaninda oynarsa isimiz zor 10 numarada oynamasi lazim.

Uğur Gündüz
Bu haliyle kadroda olmaması gereken Maluda. Sahada yürüyerek top oynuyor, orta alan yol geçen hanına döndü.

Ogün YAZICI
http://www.haber61.net/firtina-istanbula-gitti-161438h.htm haber61 adrian'ın ismini vermiş ama bakalım belli olur birazdan...

FC-ST-PAULI-61
27.10.2013, 14:00
Henriquenin rezil perfomansina ragmen kadroda, adrian galiba yok.Adrianida yetersiz buluyorum ama bu kadroda oynamali.

Fatih Birinci
27.10.2013, 14:09
Onur,bosingwa,aykut,bamba,olcan,zokora,malouda,hen rique,adrian,yusuf,janko

inadina61_08
Bamba-aykt stoper, olcan beke döner, soner maludanın yerine geçer maluda da ait olduğu yerde oynar çift forvet oynamayız kanat yusufun,
Galiba su
Bosingwa-bamba-aykut-olcan
Zokora-soner
Yusuf-adrian(maluda)-maluda(henriq)
Henriq(janko)
Parantez içindekiler Adrian olmadığını düşünerek olabilecek düzen , Adrian yoksa maluda onun yerine' maludanın bölgesine henriq ve onun yerine de janko :-)
Olmaz mı

eyuksek1967
adrianı oynatmamak intihar olur bence. yeterli bulmamak varolan durumda sacma bence adrianı yeterli görmediğimiz oyuncu orta sahada pas atabilen tek oyuncu her maç en az 3 ara topu var şutuda kötü değil..

Mert'
27.10.2013, 14:13
Adrian niye yok yahu

nakzo
27.10.2013, 14:13
Colman yoksa adrianı kadroya almamanın izahı yok .Adrianın olmadığı bir Trabzonsporun pozisyon bulma imkanı yoktur.Eğer doğruysa 3 farklı kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Fatih
27.10.2013, 14:17
Colman yok Adrian yok?

İntihar.

Courage
27.10.2013, 14:17
Adrian yoksa golde yok! Kafayımı yedi bu adam ?

uzungöllü
27.10.2013, 14:19
Hamza Mısır ‏@HAMZAMISIR
Trabzonspor'da bu hafta 6 yabancı kontenjanını Bosingwa, Bamba, Zokora, Malouda, Janko, Henrigue kullanacak..

Adrian ? cok zor bir mac bizi bekliyor.

Adrian ne kadar kötü oynasa da 3 henri eder. Bu takımın Adrian'a ihtiyacı var.

Vkgz
27.10.2013, 14:20
bizim ne olduğumuzu belli edecek bir maç, kazanırsak liderlik mücadelesine sezon boyu devam ederiz.

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 14:38
adrian olmaz ise büyük saçmaalık

Ogün'
27.10.2013, 14:40
Adrian nasıl olmaz?Şaka mısınız?

Mehmet Cihan Kocaman
27.10.2013, 14:42
Adrian sakat değilse kafayı yedi MRA!

yorumsuz6117
27.10.2013, 14:42
Şaka heralde Adrian'sız bu takım atak yapması imkansız..

yorumsuz6117
27.10.2013, 14:44
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel 4 dk
Ve Adrian, Kasımpaşa maçında yok

Ogün YAZICI
27.10.2013, 14:46
yunus emre sel dediyse doğrudur geçmiş olsun.eğer sakat değilse başın çok ağrır MRA...bu adama beşiktaş maçında ceza kesmeye kalktın altından kalkamadın...

Veysel
27.10.2013, 14:48
Hoca işini bilir

Ogün'
27.10.2013, 14:49
Ya bırakın allah aşkına.10 kişiyle,200 pas yaparak,kompakt futbol oynamaya geliyoruz.Korkun bizden!!!

Cihan Kibar
27.10.2013, 14:49
6 yabancı kadroya alınıyo Mustafa olmadığı için Bamba'nında alındığını düşünürsek rotasyon gereği olarak fazla abartılacak bir karar değil bence Adria'ın kadroda olmaması.

Ogün YAZICI
27.10.2013, 14:50
6 yabancı kadroya alınıyo Mustafa olmadığı için Bamba'nında alındığını düşünürsek rotasyon gereği olarak fazla abartılacak bir karar değil bence Adria'ın kadroda olmaması.

abartılacak karar değil mi ? bu takımda kadroya ilk yazılacak isim adrian'dır.ayak bileğindeki ağrı bahanesi hiç inandırıcı gelmiyor.

FC-ST-PAULI-61
27.10.2013, 14:51
Janko veya henriqueden birisini almamaliydi.Ikisini niye aliyor sanki futbol oynuyoruz.Ceza sahamizda bekliyoruz.2 forvete gerek yok.Adrian zaten bu 2 forvetten cok daha tehlikeli bir oyuncu.

yorumsuz6117
27.10.2013, 14:51
Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel 1 dk
Colman kadroda yok, Janko var. Altı yabancı Zokora, Bamba, Malouda, Henrique, Janko ve Bosingwa

yorumsuz6117
27.10.2013, 14:52

Saçmalamışsın Adrian en son kesilecek isimdir..

Alper Beyazay
27.10.2013, 14:54
--------------- Onur ---------------
Bosingwa - Bamba - Aykut - Olcan
----------- Soner - Zokora -------
Henrique -- Malouda ---- Yusuf
------------- Janko -----------------

Mert'
27.10.2013, 14:55
Soner'i oynatacak demekki 11'de. Ya 10 numara oynar ya da Zokoranın yanında oynatır Maloudayı forvet arkasına koyar.

zahido
27.10.2013, 14:56
Adrian - Alan- Colman yok yani takimi ileriye tasiyabilen oyuncularimiz olmayacak..

Bu hafta gercekten isimiz zor..

Gecen haftalar kor topal puan alabiliyorduk ama bu hafta bu gerceklesmeyecek sanirim..

Fatih
27.10.2013, 14:57
Adrian'ın yokluğu olmayan hücum gücümüzü sıfıra indirecektir hayırlısı.

Alika87
27.10.2013, 15:00
Adrianin verdigi paslari Malouda da verebilir ve onun ezdigi toplari ezecek bir sürü oyuncumuz var zaten.

FC-ST-PAULI-61
27.10.2013, 15:02
;1919386341']Soner'i oynatacak demekki 11'de. Ya 10 numara oynar ya da Zokoranın yanında oynatır Maloudayı forvet arkasına koyar.
Yok kardes bu hoca soneri oynatmaz.

----------------onur------------
---bosi---giray------bamba--aykut------
-------------zokora-malouda------------
olcan------------------------yusuf-------
--------------henrique--janko--------------

Belkide süper star henriqueyi kanada ceker birsey yapar ama soneri oynatmaz.

Mert'
27.10.2013, 15:02
Yok kardes bu hoca soneri oynatmaz.

---bosi---giray------bamba--aykut------
-------------zokora-malouda------------
olcan------------------------yusuf-------
--------------henrique--janko--------------

Belkide süper star henriqueyi kanada ceker birsey yapar ama soneri oynatmaz.

Çift forvet çıkacağını sanmıyorum kafasında 1 puan vardır belkide hocanın ama Soner'i oynatmalı artık.

DEEP BLUE
27.10.2013, 15:04
Bu takım gol yerse çıkaramaz... İnşallah ilk golü yemeyiz...

Alika87
27.10.2013, 15:06
---bosi---giray------bamba--olcan/Aykut------
-------------zokora--Soner------------
Henrique/Yusuf------Malouda-----yusuf/olcan-------
----------------janko--------------

Bu iki 11 den pek farkli bir alternatifimiz yok. Soner ve Malouda yer degistirebilir.

Muhammed Ayaz
27.10.2013, 15:08
.................................................. .onur............................................. ...............
.........bosingwa..............giray.............. bamba...........aykut demir........................
........................................zokora.... ............soner................................. ...........
...............yusuf........................maloud a....................olcan adın.........................
......................................henrique.... .................................................. ..............

muhtemel kadromuz adrian sız nasıl gol atacağız merak konusu

Cihan Kibar
27.10.2013, 15:09
Kadroya alınan 6 yabancıdan kesilebilecek tek adam Henrique onun da son maç protesto edilmesinin ardından bu maç da kesik yemesi motivasyonunu düşürürdü, keza uzun bir aradan sonra gol atan Janko'nun da kesilmesi yanlış olurdu, 6 yabancı kuralı olduğu için bu maç Adrian'ın kesilmesi bence mantıklı.(ama sadece bu maç için yoksa ben de Adrian'ı en az sizin kadar beğeniyorum ama bir maç kesilince hocayı eleştirmek gereksiz ki bir de ayağında ağrı var deniliyor)

Fatih
27.10.2013, 15:11
Giray'ın sakatlığı yoksa Bamba'yı keserdim ben olsam.Hoca sürekli defansif düşündüğü için Adrian'ı kesmiş yapacak bir şey yok.

Çağdaş DENİZ
27.10.2013, 15:13
Kadro kesinleşti mi arkadaşlar bir deli kuyuya bir taş atar bin akıllı çıkaramaz bence mra taktik gereği bu söylentiyi çıkarmıştıır tıpkı lazio favori dediği gibi... hatırlayın bu taktiği fb hep bizim maçtan önce yapıyordu ya emre ya da alex yokdeniyordu rakip antrenerün karşı taktik geliştirmemesi için örnek : bizim forumda onlarca değişik kadro yapıldı

Fatih Özkan
27.10.2013, 15:14
Adrian'ın İstanbul'a götürülmeyeceğini dün kafile listesi elime gelince öğrendim ve ben de çok şaşırdım...
Sizlerle de paylaşacaktım ama aklımdan çıkmış...
Bu olay 3 gün öncesinden belliydi...

lazzz61
27.10.2013, 15:27
adrıan bılegınden sakatmış o yüzden alınmamış yoksa nıe almasın adrıanı takımın en onemlı oyuncuus bana göre

lazzz61
27.10.2013, 15:28
burdan yonetıme seslenıyorumm haftaya bıletlerın fıyatlarını düşürsünler bakalım dolacakmı dolmıcak mı bı görsünler maratonu yap 20 vea 25 kale arkadasıda 10 veya 15 tl bakalım dolacakmı bı de oyle denesinler trabzonda maratona 50 lıra verecek adam cok azdır

ahmet aydın
27.10.2013, 15:29
Adrian ve Mustafa'sız bu deplasmanda berabere kalırsak iyidir

drose61
27.10.2013, 15:30
burdan yonetıme seslenıyorumm haftaya bıletlerın fıyatlarını düşürsünler bakalım dolacakmı dolmıcak mı bı görsünler maratonu yap 20 vea 25 kale arkadasıda 10 veya 15 tl bakalım dolacakmı bı de oyle denesinler trabzonda maratona 50 lıra verecek adam cok azdır

Kombine alanlara haksızlık olmaz mı o zaman? Bir de 25 bin kişilik stadda o fiyatlara bilet satamıyorsak neden adamlar şu-bu adamları alırken biz alamıyoruz diye ağlanmaya hakkımız yok.

lazzz61
27.10.2013, 15:34
Trabzonspor sadece trıbunden gelır elde etmıyor kı burası kucuk ve fakır bı kent ve taraftar bırazda takıma kuskun neden dersen o da yonetımın yüzünden beklenen oyun oynanmıyor ve cok ıstenen forvet alınmadı yanı taraftarda ben nıe boşuna maça gıdeym dıe düşünüyor bılete para verırken bır daha düşünüyor bence fıyatlar o sekılde olmalı kombıne olayına gelirsek kombıne alan adam zaten durumu ıydır ona bu bılet fıyatları neden koysunkı sonuçta durumu olmayan tslu kardesı maça gırıyor

DeAgLeMaNyAq
27.10.2013, 15:43
Adrian sakatsa Hoca'ya sallamak pek doğru değil ama ben yine de oynayabileceğini ancak yabancı tercihi konusunda zorlanmak istenmediğini düşünüyorum. Ayrıca Hoca'nın çift forvet başlayacağını düşünmüyorum. Janko'yu kenarda hamle olarak tutma ihtimali yüksek. Soner için de kendini gösterme fırsatı geldi...

İ. SARAL
27.10.2013, 16:19
Adrian sakattır yoksa ilk yazılacak adam.

alper*
27.10.2013, 16:20
0-0.

Adem Akyüz'
27.10.2013, 16:29
Kombine alanlara haksızlık olmaz mı o zaman? Bir de 25 bin kişilik stadda o fiyatlara bilet satamıyorsak neden adamlar şu-bu adamları alırken biz alamıyoruz diye ağlanmaya hakkımız yok.

Maça gelen kısmın büyük çoğunluğu öğrenci veya genç kesim. Onlarında kombine alacak maddi yeterliliği olmuyor. Biletleri de 50 TL yapınca haliyle tribünler boş kalıyor. Bu fiyatlar Trabzon gibi bir şehir için fazla. Hele ki Avrupa ve lig toplam 2 haftada iki maç olduğunu düşünürsek ayda 200 TL yapar ki bunu da bu takımın oynadığı daha doğrusu oynayamadığı futbolu izlemek için kimse ödemez.

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 16:43
Adrian değil zeki abdülkadir aykut akgünün kadroda olması kabul edilemez bir durum!

Kadroya alınan 6 yabancıdan kesilebilecek tek adam Henrique onun da son maç protesto edilmesinin ardından bu maç da kesik yemesi motivasyonunu düşürürdü, keza uzun bir aradan sonra gol atan Janko'nun da kesilmesi yanlış olurdu, 6 yabancı kuralı olduğu için bu maç Adrian'ın kesilmesi bence mantıklı.(ama sadece bu maç için yoksa ben de Adrian'ı en az sizin kadar beğeniyorum ama bir maç kesilince hocayı eleştirmek gereksiz ki bir de ayağında ağrı var deniliyor)

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 16:44
Gider de Soner'in yerine Abdülkadir veya Aykutu oynatırsa skor 2 3 -0 olur.Soner ile de zaten bundan farksız bir skor olmasa bile gol atarız.Bu zeki gibi gereksiz adamlarla her maç hüsran olur.

sametaydin
27.10.2013, 17:05
Savunmada hata yapmazsak kontra ataklarla kasımpaşayı yenebiliriz. Bu yıl bu takımın oynayabileceği oyun bu. Ve bence kontraatak olayını iyi çalışırsak türkiyede her takımı yine yeneriz savunmada iyi durmak koşuluyla tabi.

Biz de isteriz elimizde maçın 90 dakikasına hükmedebilecek bir takımımız olsun ama şu anki kadro ile bunu yapamıyoruz. Ama inşallah o günler de gelecektir doğru yapılacak transferlerle ileriki yıllarda güzel şeyler olabilir.

sessizkral_1
27.10.2013, 17:15
Eskişehir rizeyi 4-1 yeniyor.2-1 ken bile inanılmaz baskı kurdular.

biz kendi sahamızda 1-0 olunca sahamıza kapanıp maçı bitiyoruz.

vizyon farkı.

Yasin Altuntas
27.10.2013, 17:25

vizyon farkı.

Evet öyle bir vizyon farki var ki her sene ligi Eskisehir'in önünde bitiriyoruz.

Veysel
27.10.2013, 17:27
Evet öyle bir vizyon farki var ki her sene ligi Eskisehir'in önünde bitiriyoruz.

:):)

sessizkral_1
27.10.2013, 17:31

futbolcu kalitemiz eskişehirden 3 kat daha iyiyken

eskişehirin oynadığı futbol kadar zevk veren bir futbol oynayamıyorsak

senin söylediğin kıstasın önemi nedir?

Siz takımın oynadığı oyundan memnunmusunuz ?

tirol61
27.10.2013, 17:39
0-0.
bu takima ne oldu böyle kazaniriz diyecegimiz bir mac yok:confused:

Murat Engin Akyüz
27.10.2013, 17:49
Elinde bilet olup maça gidemeyecek olan?

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2013, 18:01
şb arayı açtı, kazanmalıyız

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 18:04
Eskişehirle bizi kıyaslaman kötü olmuş.Böyle sevmediğimiz takımları bizden üstün tutmasan renktaş keşke:(

vizyon farkı.

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 18:05
kontraatakda ne kadar berbat olduğumuz son legia maçında yine görüldü...

Savunmada hata yapmazsak kontra ataklarla kasımpaşayı yenebiliriz. Bu yıl bu takımın oynayabileceği oyun bu. Ve bence kontraatak olayını iyi çalışırsak türkiyede her takımı yine yeneriz savunmada iyi durmak koşuluyla tabi.

Biz de isteriz elimizde maçın 90 dakikasına hükmedebilecek bir takımımız olsun ama şu anki kadro ile bunu yapamıyoruz. Ama inşallah o günler de gelecektir doğru yapılacak transferlerle ileriki yıllarda güzel şeyler olabilir.

gurur6134
27.10.2013, 18:11
Adrian yok colman yok kim asist yapcak isimiz cok zor hemde cok 1 puan bile iyi olur..

gurur6134
27.10.2013, 18:13
şb arayı açtı, kazanmalıyız

Kazansan ne olcak ligi sampiyonmu bitircen..sikebahcenin her maci hakem hatasi hepde lehlerine ligin sonu bugunden belli..sadece prestijimiz icin turkiye ligini takip ediyorum..yoksa hakkimiz olan kupayi vermeyen bu zihniyetmi bizi sampiyon yapcak..cok komik..

bach72
27.10.2013, 18:21
"Çanakkale geçilmez" taktiğiyle oynayacağız bir maç daha.Olurda hasbelkader bir gol bulursak maçı 1-0 bağlarız belki.Bu sene böyle.Yapacak bir şey yok.

Samet Yildirim
27.10.2013, 18:23
Adrian sakatlik sebebi ile olmamasi kötü

cakalkerem
27.10.2013, 18:28
adrian biraz dinlensin colman dönüyorsa sıkıntı yok...ama devre arasında colman gönderilmeli

Nazim Can
27.10.2013, 18:28
Renkdaslar bizim kafile istanbuldami yoksa hala trabzondami zokora reyizi görur gibi oldumda bir an;)

Antonio
27.10.2013, 18:36
vira bismillah kasımpaşayı dağıtacağız Allahın izniyle. çünkü o da bir bizanslı ...

Veysel
27.10.2013, 18:50
Renkdaslar bizim kafile istanbuldami yoksa hala trabzondami zokora reyizi görur gibi oldumda bir an;)

İstanbul'da

leviathan_-1461
27.10.2013, 18:53

İstanbuldalar, bugün 13:20 uçağı ile takımımla beraber istanbula gelmek nasip oldu bana..

Ufuk
27.10.2013, 18:56

vizyon farkı.

Rize kötüydü. Kweuke sakatlandı çıktı 10 kişi kaldı. Maç bitmeden yenilgiyi kabullendiği için böyle bir sonuç oldu.

ophius
27.10.2013, 19:20
1 puan iyidir diye düşünüyorum zirveden kopmamak için

ophius
27.10.2013, 19:24
maça
onur-bosingwa-giray-bamba-aykut-zokora-aykut-olcan-yusuf-malouda-henrik şeklinde çıkacak diye düşünüyorum

Murat Engin Akyüz
27.10.2013, 19:28
Elinde bilet olup maça gidemeyecek olan?

Ya da maratondan alsam bileti bizim tarafa geçebilir miyim?

cakalkerem
27.10.2013, 19:45
biz galiba öncelikle gol atmayı öğrenmemiz lazım ve bununda sadece forvetlerden olmaması gerektiğini hocanın hatırlatması gerekiyor...
orta saha dan destek gelmesi gerekiyor...

Adem Akyüz'
27.10.2013, 19:49
biz galiba öncelikle gol atmayı öğrenmemiz lazım ve bununda sadece forvetlerden olmaması gerektiğini hocanın hatırlatması gerekiyor...
orta saha dan destek gelmesi gerekiyor...

Aynen, söylediği kadar fazla bir forvet sorunumuz olduğunu düşünmüyorum. Avrupa maçlarında 3-4 gol attığımız çok maç oldu. Orta saha yeterli üretkenliği sağladığında gol atabiliyoruz. Son maçlardaki kısırlığın sebebi fikrimce Malouda'nın ön liberoda oynatılmasıdır. Bu şekilde ileride bi kanat olmadan oynuyoruz..

nakzo
27.10.2013, 20:04
Bugun gs yener bizde kasimpasaya yenilirsek 9. siraya dusuyoruz yani gecen seneki yerimize millet puan durumunu bakmiyor nedense bu takim artik kazanmaya oynamali .

Samet Yildirim
27.10.2013, 20:06
Adrian dün takimla calisti...Ne ara sakatlandi ?

Cafer Bulur
27.10.2013, 20:07
Adrian in sakatligi nedeniyle kadroya alinmadigi bilgisi bana gercekci gelmedi,kesik yedi gibi geliyor bana.

Colman in da olmamasi kötü oldu,hücumsal anlamda sikinti cekecegimiz ortada.

Eldeki oyunculardan hareketle bence kadro;
onur
bosingwa giray bamba aykut demir
zokora soner
yusuf malouda olcan
henrique olmali .

Harun_ayar_ts
27.10.2013, 20:08
colman yedi çeddini sövmemek için cıkıyorum forumdan

AyhanPe
27.10.2013, 20:12
Bugun gs yener bizde kasimpasaya yenilirsek 9. siraya dusuyoruz yani gecen seneki yerimize millet puan durumunu bakmiyor nedense bu takim artik kazanmaya oynamali .

kazanmaya oynamadigimiz icin kazaniyoruz dimi?!

bu arada defans oyunu diye elestirenler sezon baslamadan övgüler yagdirdiklari jaja li kayserinin savunmasina bir göz atsinlar..

nakzo
27.10.2013, 20:38
kazanmaya oynamadigimiz icin kazaniyoruz dimi?!

bu arada defans oyunu diye elestirenler sezon baslamadan övgüler yagdirdiklari jaja li kayserinin savunmasina bir göz atsinlar..

Yasim 31 bu taktikle oynayan buyuk takim hic gormedim.Bir yerde patlar bu anlayis kardes ve de biz o noktaya geldik bak iste gs kazaniyor seni gecti,bursa kazaniyor seni yakaladi 10 siradayiz.basarili tablo
bumudur kardes.
.

F. Yıldırım
27.10.2013, 20:41
3 puanı almak şart oldu. 3. sıraya çıkma şansını değerlendirmeliyiz.

nakzo
27.10.2013, 20:43
3 puanı almask şart oldu. 3. sıraya çıkma şansını değerlendirmeliyiz.

3. sirayi birak bir kenara 10. siraya duuyoruz 10.

zafercalikoglu
27.10.2013, 20:43
ilk 30 dk 1 gıol atarız,sonrada diren Trabzon diye arkaya yaslanırız,vur gitsin oynarız..ne yapalım,malaesef hocanın sistemi bu ve başarılıda...

Cafer Bulur
27.10.2013, 20:46
3. sirayi birak bir kenara 10. siraya duuyoruz 10.

Yarin bir sekilde yenersek hocaya tam destek verecek misin?

Ogün YAZICI
27.10.2013, 20:50
9.sıradayız ve yarın favori de değiliz.anlamıyorum ki MRA ve yöneticilerden gelen sürekli bu çok iyi gidiyoruz açıklamalarının dayanağını...bir gün bir takım çıkıp akhisar'dan fena yapacak bizi balonumuz da patlayacak.yolumuz yol değil...

nakzo
27.10.2013, 20:52
Yarin bir sekilde yenersek hocaya tam destek verecek misin?

Abi bu hocaya destek vermek meselesi degil ben durumun vehametini gostermek istiyorum.basari var diye konusulan yerde kaybedersen 10 siraya dusuyorsun bende diyorum ki basari bu tablonun neresinde var.

dağlıca61
27.10.2013, 20:57
taraftarın o kadar umutsuz olmasına gerek yok zira Avni Akerdeki boş tribünler yarın akşam olmayacak, o halde sorun yok 12.adamla Trabzonspor kazanır ve 3.sıraya adını yazdırır, taraftarının gücünü arkasına aldığı her maçta Trabzonspor favoridir unutmayın, unutturmayın.

Cafer Bulur
27.10.2013, 20:58
Abi bu hocaya destek vermek meselesi degil ben durumun vehametini gostermek istiyorum.basari var diye konusulan yerde kaybedersen 10 siraya dusuyorsun bende diyorum ki basari bu tablonun neresinde var.

Avrupa liginde basariliyiz gruptan cikacagiz büyük ihtimalle bu takim yarin berabere kalip daha sonraki elazig ve genclerbirligi maclarini kazanirsa 11 hafta sonunda 21 puanda olacak bu da bir basari olacaktir.

Vahim bur durumumuz yok hoca eldeki malzemeyi en verimli sekilde kullanmaya calisiyor ha hic abartmiyor mu evet abartiyor sivas macindaki oyuncu degisiklikleri tam bir felaketti.

Yavuz Bektaş
27.10.2013, 20:59
Sadece kapalıda 3 blok kaldı stad yarı yarıya olur büyük ihtimalle açıktan alan var mı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Steril61
27.10.2013, 20:59
Hücumda Henrique oynamasın da kim oynarsa oynasın her türlü yeneceğimizi düşünüyorum. Biraz sabırlı olmalıyız. Janko ve yanında Yusuf güzel olur.

_______________ Onur ________________

Bosingwa ___ Giray ___ Bamba ___ Aykut

_____________ Zokora ________________

___ Alanzinho ______ Maluda ______ Olcan __

_______________________Yusuf________

__________ Janko ____________________

Ogün YAZICI
27.10.2013, 21:02
Avrupa liginde basariliyiz gruptan cikacagiz büyük ihtimalle bu takim yarin berabere kalip daha sonraki elazig ve genclerbirligi maclarini kazanirsa 11 hafta sonunda 21 puanda olacak bu da bir basari olacaktir.

Vahim bur durumumuz yok hoca eldeki malzemeyi en verimli sekilde kullanmaya calisiyor ha hic abartmiyor mu evet abartiyor sivas macindaki oyuncu degisiklikleri tam bir felaketti.

öyle bir tablo çizdiniz ki önümüzdeki 3 maçta 7 puan alsak bile 33 puanlık maratondan 21 puanla çıkıp başarılı olmuş sayılıyoruz.vizyonumuz mu daraldı ne oldu anlamadım ?bu kadar rezil bir futbol anlayışının tek tatmin edici meyvesi liderlik olmalıydı.yoksa bırakıp gideceksin bu kadar basit...

Cafer Bulur
27.10.2013, 21:05
öyle bir tablo çizdiniz ki önümüzdeki 3 maçta 7 puan alsak bile 33 puanlık maratondan 21 puanla çıkıp başarılı olmuş sayılıyoruz.vizyonumuz mu daraldı ne oldu anlamadım ?

Sampiyonluga oynayan takimlar bile 2 puan ortalamasiyla gider,11 macta 21 puan nerdeyse 2 puan ortalamasi demek bu bir basaridir.

Bence ilk devre itibariyle sampiyonluga oynamiyoruz sadece yaristan,üst siralardan kopmamaya oynuyoruz devre arasinda 1-2 takviye olursa ve ilk devreyi de 33 puan civarinda tamamlarsak durum degisebilir.

Antonio
27.10.2013, 21:15
roma liderliğini sürdürüyor. adamlar savaşarak maç kazanıyor. çok koşuyorlar. Bunun sebebi maloudayı çalıştıran kondisyoner romayı çalıştırıyormuş. Bir programda bize yapsa şu kondisyoner bişzim takımda canavar gibi olsa.

Mert'
27.10.2013, 21:23
Hocanın elinde iyi adamlar var da o mu kötü oynatıyor anlamıyorum.

Yavuz Bektaş
27.10.2013, 21:25
An itibariyle ligin en az atan ve yiyen takımıyız sevinsek mi uzulsek mi belli değil

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzungöllü
27.10.2013, 21:25
şu an 9.yuz galip gelirsek 3.yüz :D ne lig ama !

bugün başarısızız yarın kazanırsak başarılı olacaz :D

Adem Akyüz'
27.10.2013, 21:26
;1919386593']Hocanın elinde iyi adamlar var da o mu kötü oynatıyor anlamıyorum.

Elindeki iyi adamları da yanlış mevkilerde oynatıyor. Örnek; Malouda ön libero, Adrian kanat, Aykut sol bek.. Olcan iyi veya kötü sol beke alışmıştı ama Aykut tercihi bence yanlış. Malouda ve adrian'ın mevki değişiklikleri de hücumdaki etkinliğimizi azaltıyor.

Mert'
27.10.2013, 21:29
Elindeki iyi adamları da yanlış mevkilerde oynatıyor. Örnek; Malouda ön libero, Adrian kanat, Aykut sol bek.. Olcan iyi veya kötü sol beke alışmıştı ama Aykut tercihi bence yanlış. Malouda ve adrian'ın mevki değişiklikleri de hücumdaki etkinliğimizi azaltıyor.

Mevki olayını yokluğa bağlıyorum biraz.Asıl mevkisi solbek olan adam yok takımda rezil bir durum.Orta saha çok kötü forvette Henrique oynuyor varın gerisini siz düşünün.

Adem Akyüz'
27.10.2013, 21:32
;1919386599']Mevki olayını yokluğa bağlıyorum biraz.Asıl mevkisi solbek olan adam yok takımda rezil bir durum.Orta saha çok kötü forvette Henrique oynuyor varın gerisini siz düşünün.

Sol bekteki yokluğu anlarım ama Soner varken Malouda'yı ön libero oynatmanın bence yoklukla alakası yok. Malouda kendi yerine geçerse Adrian'da ortaya geçer ve biraz olsun hücumda hareketleniriz diye düşünüyorum..

Mert'
27.10.2013, 21:34
Sol bekteki yokluğu anlarım ama Soner varken Malouda'yı ön libero oynatmanın bence yoklukla alakası yok. Malouda kendi yerine geçerse Adrian'da ortaya geçer ve biraz olsun hücumda hareketleniriz diye düşünüyorum..

Ona bende katılıyorumda oynatmadığına göre bir bildiği var herhalde idmanları o görüyor sonuçta inşallah bu maçta oynar. :)

Adem Akyüz'
27.10.2013, 21:37
;1919386603']Ona bende katılıyorumda oynatmadığına göre bir bildiği var herhalde idmanları o görüyor sonuçta inşallah bu maçta oynar. :)

Sanmıyorum ama bakalım İnşallah :)

sanatik
27.10.2013, 21:41
9 uncu haftaya giriyoruz ve ligin en az gol atan ve yiyen takimiyiz.

Bu maci kazanirsak birde 3 üncü olabilecegiz.

Lider ile gol atma farki nerdeyse 4 kat !!

Haciosmanoglu umarim birseyler düsünmüsdür, yoksa bu sekilde devam etmeyi düsünüyorsa ligin sonunu degilde ilk dördü göremez.

Necat Ulusoy
27.10.2013, 21:53
şikecilerde ne santraforlar var, bizdekilerin hepsini toplasan Sow'un yarısı etmez.
Ben de MRA hocanın oyun anlayışı ve oyuncu tercihlerine sinir oluyorum, fakat bu kadroyla yarınki maçı da alırsak 3.lüğe oturuyoruz.

Enteresan !!!

h@msi61
27.10.2013, 22:00
Mac bizim beyler rahat olun.

ucurum
27.10.2013, 22:20
--------------onur-------------
-------------namus------------
-boss-----bamba--giray--aykut-
----------zokora--soner--------
----yusuf----malouda----olcan--
--------------henriye-----------

yarın muhtemelen böyle çıkar...

fteotdgs
27.10.2013, 22:25
Mantığım kaybederiz diyor. Öte yandan 2-0 alacağız diyor içimden bir ses. Hayırlısı:) Öte yandan anti futbolun kitabını yazacağız bu gidişle.

Tufan AYAN
27.10.2013, 22:29
inşallah kazanacağız.

allah takımımızın yardımcısı olsun.

Alika87
27.10.2013, 22:42

Malouda soner'den daha cok ön libero. Aslinda Malouda da bir ön libero icin tüm özellikler mevcut. Fizik gücü iyi, teknik, kondisyon, uzun toplar, oyun bilgisi, pas alis verisi. Ne ararsan var, Sonerden cok daha komple bir oyuncu. Oraya alisinca daha da iyi olacak. Pozisyonlara endekslenip kalmayin. Bir oyuncunun özellikleri önemli. Bayernin sol bek'i, milli takimda hep ön libero oynuyor. Sag bek lahm merkez orta saha da oynuyor. Sol acik Großkreutz sag bek oynuyor. Forvet Piszcek sag bek oynuyor. Bundesliga dan sabaha kadar böyle örnekler sayabilirim.

altinkaya08
27.10.2013, 22:46
Artık Janko takıma monte edilmeli.Henriqe gibi şans bulursa biraz olsun gol sıkıntımızı giderecek gibi gözüküyor.

ceday99
27.10.2013, 22:52
Mac bizim beyler rahat olun.

şimdi içim rahatladı:)

ceday99
27.10.2013, 22:54

sadece şansımız yerinde başarılı filan değiliz.
şikayetçimiyim hayır değilim. bir yıl da şansımızla üste sıralarda olalım:)

halilaziz61
27.10.2013, 23:07
sadece şansımız yerinde başarılı filan değiliz.
şikayetçimiyim hayır değilim. bir yıl da şansımızla üste sıralarda olalım:)

takım bal gibi de basarılıdır, geçen sene bu takım kazanmayı unutmustu lazio fener onunde fark yıyecek diyenler bıraz susmalı ve motorlarını soğutmalıdır. Kazanan her zaman haklıdır ve futbol oynamadan da kazanıyoruz yani takım kazanmaya alıştı. Benim iç
in yeterli kazansın ama kötü top oynasın sorun değil...

ceday99
27.10.2013, 23:18
takım bal gibi de basarılıdır, geçen sene bu takım kazanmayı unutmustu lazio fener onunde fark yıyecek diyenler bıraz susmalı ve motorlarını soğutmalıdır. Kazanan her zaman haklıdır ve futbol oynamadan da kazanıyoruz yani takım kazanmaya alıştı. Benim iç
in yeterli kazansın ama kötü top oynasın sorun değil...

tamam ben de öyle diyorum zaten kötü oynasın ama kazansın. bu yıl da böyle olsun diyorum.
Ama bu takım başarılı demek kafamızı kuma sokmaktan başka birşey değildir...

Mert'
27.10.2013, 23:20
Ligin en az gol atan takımıyız..

Emirhan Makul
27.10.2013, 23:28
;1919386675']Ligin en az gol atan takımıyız..

Her şeyin fazlası zarar teorisi ile gerçekleşmiş olay, akp seven başkanımızın muafazakar görüşünün getirdiği bir başarı, durmak yok az ve kararında atmaya devam.

Enisc
27.10.2013, 23:33

Ligin en az gol yiyen takımıyız :)

Bu yönetimle, bu futbolcuyla, bu teknik kadroyla artık ne sahadaki oyunun önemi var nede gollerin. Önemli olan tek şey skor tabelası. İsterse her maç berbat oynayalım az gol atalım. Puan aldıktan sonra hiçbir zaman zirveden kopmayız.

Yarın kazanırsak 3. sıradayız. Ayrıca Avrupa'da da lideriz. Skor tabelası bizim lehimize gittiği sürece hiçbir sorun yok :)

Mert'
27.10.2013, 23:35
Ligin en az gol yiyen takımıyız :)

Bu yönetimle, bu futbolcuyla, bu teknik kadroyla artık ne sahadaki oyunun önemi var nede gollerin. Önemli olan tek şey skor tabelası. İsterse her maç berbat oynayalım az gol atalım. Puan aldıktan sonra hiçbir zaman zirveden kopmayız.

Yarın kazanırsak 3. sıradayız. Ayrıca Avrupa'da da lideriz. Skor tabelası bizim lehimize gittiği sürece hiçbir sorun yok :)

Aynen orası öyle bende hocayı falan eleştirmiyorumda içim acıyo yinede görünce y golü :(

ceday99
27.10.2013, 23:40

şanşa gidiyoruz zaten:)
belki yarın şansımız yaver gider de 6-7 atar düzleriz averajı:)

Oğuzhan
27.10.2013, 23:45
Hücum oyuncularımız biraz daha iyi form yakalarlarsa ligde zirveye oynarız.

Aykut formda, Mustafa formda, Bamba formda, Zokora formda, Bosingwa zaten doğuştan formda. Defansif oyuncularımızın çoğu yüzde yüze yakın performansla oynuyorlar. Hücumcular da bir tık yukarıya çekerseler seviyelerini daha iyi ve kompak bir takım oluruz.

Yaşar
27.10.2013, 23:46
2 yarıda atacağımız birer golle 2-0 kazanırız.
Ben de bu galibiyete canlı şahitlik edenlerden birisi olacağım inşallah :)
Goller Yusuf ve Henrique.

Fatih
27.10.2013, 23:47
Hücum etmeyen takım maç kazanır mı?

Net beraberliğe gidiyoruz.

Adem Akyüz'
27.10.2013, 23:54
Malouda soner'den daha cok ön libero. Aslinda Malouda da bir ön libero icin tüm özellikler mevcut. Fizik gücü iyi, teknik, kondisyon, uzun toplar, oyun bilgisi, pas alis verisi. Ne ararsan var, Sonerden cok daha komple bir oyuncu. Oraya alisinca daha da iyi olacak. Pozisyonlara endekslenip kalmayin. Bir oyuncunun özellikleri önemli. Bayernin sol bek'i, milli takimda hep ön libero oynuyor. Sag bek lahm merkez orta saha da oynuyor. Sol acik Großkreutz sag bek oynuyor. Forvet Piszcek sag bek oynuyor. Bundesliga dan sabaha kadar böyle örnekler sayabilirim.

Evet o özellikler Malouda'da olabilir ama bunların hepsini yapacak yeterli kondisyon yok adamda. Kaç maçtır ofansif olarak hiçbir katkısını göremiyoruz. Bence bunun sebebi mevkisi. Çünkü Legia maçında Adrian çıkıp Emre girince kanada geçti ve dikkat ettim hemen biraz hareketlendi. Orta sahada rakibi karşılamaktan hücuma çıkamıyor adam.. Bu da ofansif etkinliklerimizi azaltıyor.

kncyalcin
27.10.2013, 23:55
Bu takım hiçbir zaman 5-6 gol atamaz. 1-0 dan sonra maça yatmaya başlıyoruz. Stateji bu . Ya Hoca İtalyan ekolü oynatsın ona da kızmam ama hem defansif oynatıp hem de pozisyonlar veriyorsan yanlış strateji kuruyorsun emektir ki eğer pozisyona giremiyorsan.. Elinde bulduğunu atan santraforun olsa onu da anlayacağım .. O da yok bariz belli.. Takımımızın çok eksiği var çok. Bamba gönderilecekse stoper, solbek, ortasaha , sağ kanat, santrafor. Kenarda da oyuna etki edebilecek, santrafor ve ortasaha otuncun olacak.
Yedekler: Giray, Veysel, Soner, Olcan, Muhammet gibi olmalı. Varın 11 siz düşünün.
Oyun olarak
Kasımpaşa ya ezileceğimiz aşikar. Ama bol pozisyon versekte az golle bitecek bir maç bekliyorum. Zorda olsa kazansak çok iyi olur..

biltrabzon
27.10.2013, 23:59
3-0 kasimpasa alir.Trabzonspor direnemez bile.

kncyalcin
28.10.2013, 00:02
Evet o özellikler Malouda'da olabilir ama bunların hepsini yapacak yeterli kondisyon yok adamda. Kaç maçtır ofansif olarak hiçbir katkısını göremiyoruz. Bence bunun sebebi mevkisi. Çünkü Legia maçında Adrian çıkıp Emre girince kanada geçti ve dikkat ettim hemen biraz hareketlendi. Orta sahada rakibi karşılamaktan hücuma çıkamıyor adam.. Bu da ofansif etkinliklerimizi azaltıyor.

Takımdaki en kreatif oyuncuyu en ölü bölgede oynatan hocamıza birşey diyemiyorum..
------------Zokora-----------
-----Marco Fabian-Soner---
Yusuf-------------------Malouda
------------Elkeson ------------ gibi bir takım olsa.

SALDIRAY
28.10.2013, 00:03
Bu maçı alırsak seri yakalarız.

Oğuzhan
28.10.2013, 00:06
Hücum etmiyoruz diyoruz da Sivasspor maçında kaç tane gol pozisyonuna girdik rakibe doğru dürüst pozisyon vermeden. Girdiklerimizin yarısını atsak 2-0 3-0 kazanırız zaten. Birini atıp 1-0 kazanıyoruz sorun orada. Hücum oyuncuları bir tık yukarı çekseler formlarını çok rahat maçlar oynayacağımıza inanıyorum.

outoftime
28.10.2013, 00:25
adrian-malouda ikilisinden birinin oynamaması avantaj lakin zokora-soner orta sahası olması koşuluyla
onun dışında kötü oyun 1 puan hedefimiz devam edecek gibi gözüküyor
akhisar belediye takımının hücum gücünü görünce malouda gibi adamların drogbanın kankası olmak dışında neye yaradıklarını merak etmeye başladım
iyi bir oyun kurucu yerine şan,şöhret satın almak yeni yönetimin akıl siyasetinin ürünü
bu maçta dostluk kazanabilir malum hükümetin 2 takımı oynuyor
legia maçındaki şans bizde olursa zaten futbolun adaleti yok lafı gerçekleşmiş olur
ben hiçbir zevk alamaz oldum ne yazık ki bu takım tertibinden

outoftime
28.10.2013, 00:28
jankodan medet umanlara henriqueyi şiddetle tavsiye ediyorum
jankonun surat ifadesi bile ben nerdeyim diye bağırıyor
ayağında top tutamayan bir adam bu ligde forma giymemeli
özgüvenini kazanması imkansız bence

sasort
28.10.2013, 00:33
colman adrian yok işimiz biraz zorlaştı bence ama yine yenriz gibime geliyor

kadro herhalde şöyle olur.

...........................onur................... ...........................

bosigwa.............giray.............bamba....... ...............aykut

.....................zokora................malouda .............................

olcan............................................. ......................yusuf

.................................henrique......... ............................
....................................janko......... ................................

ben henriqueyi kadroya bile almam ama mra mecbur alacaktır ama baktım yine saçma salak işler yapıyor çıkarıırım onu emreyi sokarım
malouda oyundan düştü hemen soneri alırım. eğer skor iyise aykut akgünü alırım

sonuç ne çıkarsa en mantıklı oyun şekli

sasort
28.10.2013, 00:39
jankodan medet umanlara henriqueyi şiddetle tavsiye ediyorum
jankonun surat ifadesi bile ben nerdeyim diye bağırıyor
ayağında top tutamayan bir adam bu ligde forma giymemeli
özgüvenini kazanması imkansız bence

sivas maçını izlemedin galiba maçı katletti

iki maç gol attı hemen havalandı kimse bu takımın kaderi oynayamaz oynarsada cezasını görmeli

janko iyi demiyorum sadece en azından forvet olarak kendini kanıtlamış

henrique bir forvet değil kesinliikler

Emirhan Makul
28.10.2013, 00:39
3-1 yeniliriz MRA gider Şenol Güneş gelir.

r9emre
28.10.2013, 00:44
Malouda bildiğin çift yönlü orta saha oldu ya la! :D

Alihan Ertürk
28.10.2013, 00:44
3-1 yeniliriz MRA gider Şenol Güneş gelir.

3-1 yenelim MRA gitsin Şenol Güneş gelsin.

TS-FAN
28.10.2013, 00:45
Sürekli savunarak nereye kadar?
MRA böyle oynamak zorundayız demişti.
Çekirge bakalım bu sefer sıçrayabilecek mi ?

Ahmet Kuru
28.10.2013, 00:47
maç sonunda inşAllah hoca '' yenemiyorsan yenilmeyeceksin '' demez.:)

Oğuzhan
28.10.2013, 00:50

Gustavo Malouda :D

sasort
28.10.2013, 00:50
arkadaş mra ne istiyorsunuz
tutturmuşsunuz Şenol Güneş

Şenol hocaya verilen şans mra verildimi

mra hocaya devam diyorum ben

ha bu arada Şenol hoca benim gözümde türkiyenin en iyi hocası
ama o gitti gelene zaman tanıyalım kendi değimiyle biraz saygı

sasort
28.10.2013, 00:51
malouda orta sahada hiç verimli değil ya ne yapacan kaliteli topçu diye mecbur oynatıyoruz

sasort
28.10.2013, 00:52
bu maç defans cezalı ya berki diyorum olcan sol bek

soner orta saha malouda sol açık oynar veya sağ açık

arahna
28.10.2013, 01:02
maluda adrianın yerinde oynasa daha iyi olur
adrian zaman zaman iyi işler yapıyor ama pek üretken değil
o bölgede oynayan oyuncu pozisyona girmeli atmalı attırmalı , mücadele de etmeli . malesef adrian bizi yanıltıyor . zaman zaman iyi işler yapıyor ama onunla oyalanmak doğru değil . Kaçak oynuyor

zokora
olcan maluda soner yusuf
henri

sonerin yerine iyi bir orta saha
henrinin yerine iyi bir golcü

Fatih
28.10.2013, 01:02
MRA'nın gitmesi çözüm olmaz en az 1 sezon şansı hakediyor.

Fatih
28.10.2013, 01:05
maluda adrianın yerinde oynasa daha iyi olur
adrian zaman zaman iyi işler yapıyor ama pek üretken değil
o bölgede oynayan oyuncu pozisyona girmeli atmalı attırmalı , mücadele de etmeli . malesef adrian bizi yanıltıyor . zaman zaman iyi işler yapıyor ama onunla oyalanmak doğru değil . Kaçak oynuyor

zokora
olcan maluda soner yusuf
henri

sonerin yerine iyi bir orta saha
henrinin yerine iyi bir golcü

Adrian 16 resmi maçta 4 gol 8 asist.

Bu adamın üretken olması için daha ne yapması lazım?

sasort
28.10.2013, 01:13

üretkenlik yönünde problem yok bencede bizdeki yabancılarda şu problem var pres yapmıyorlar işin defansif boyutu top sizde değilken ne yapıyorsun

henrique adrian bunlar geziyor ortada

Fatih
28.10.2013, 01:17
üretkenlik yönünde problem yok bencede bizdeki yabancılarda şu problem var pres yapmıyorlar işin defansif boyutu top sizde değilken ne yapıyorsun

henrique adrian bunlar geziyor ortada

Biri 10 numara öteki forvet 3. bölgede yapması gerekeni yapmalı önce Adrian'da sıkıntı yok Henrique yerine sağlam bir forvetimiz olaydı Adrian o istatistikleri 2'ye katlardı.

sasort
28.10.2013, 01:23
Biri 10 numara öteki forvet 3. bölgede yapması gerekeni yapmalı önce Adrian'da sıkıntı yok Henrique yerine sağlam bir forvetimiz olaydı Adrian o istatistikleri 2'ye katlardı.

henriqueye ben forvet demiyorum bile ben olsam kadroya sokmam ama elde olmayınca onu geçelim

adrian 10 numara olarak işini yapıyor ama işin pres boyutu rakibi önde karşılama rhatsız etme boyutu olmalı olursa zaten kaliteli takımsın güçlü ekipsin

ekremcengiz
28.10.2013, 01:27

bende böyle düşünenlerdenim. Adrianın önünde sağlam bir forvet olsa Adrian bu ligdeki sayılı 10 numaralardandır. Hatta 10,5 numaradır gol de atar attırır da. Ama Henriquenin kötü performansı maalesef Adrianı da kötü gösteriyor. Adrian pres yapmaz presi Henrique yapacak. Takımlarda pres yapmayacak tek oyuncu varsa bence o 10 numaralardır.

arahna
28.10.2013, 01:42

ligde attığımız gol sayısı toplam altı yani 6
ve adrian üretken mi?
zaman zaman iyi ama çok cılız ve üretken değil
ayrıca 10 numara da pres yapmalı topsuz oyunda olmalı
henri kazmasının yanında iyi gibi görünüyor
eve takımın iyilerinden ama bu yeterli olduğu anlamına gelmez
geldiği gündne beri toplam katkısı nedir? bu sene eskiye oranla daha iyi ama çoğu maçta ortada gözükmüyor .
iyi bir golcümüz olsa adrian olmadan da 2 kat gol atardık
adrian yavaş ve güçsüz
ama henri janko colman soner aykutlar varken tabiki adrian daha iyi

acaba yusuf adrianın yerinde oynayabilir mi ? daha hızlı daha üretken .
maluda bile bu fizik haliyle adriandan daha faydalı olabilir

Adem Akyüz'
28.10.2013, 02:05

Çift yönlü derken ? Hücum yönünü pek göremedik de daha.

tamuğ yamtar
28.10.2013, 02:39

Kasımpaşa da asılacak baya maça...

Kazanırlarsa ikinciliğe yükselecekler...

İleli
28.10.2013, 02:50
ligin en az gol atan en az gol yiyen takimiyiz, yukari tukursen biyik asaga tukursen sakal!

kalavara
28.10.2013, 05:00
eğer bu maçta L. Varşova maçındaki dizilişi kullanırsak vay halimize. kasımpaşa ayakları düzgün oyunculara sahip, stoperleri donk bile sık sık enteresan bindirmeler yapıyor üstelik topla birlikte. adrian eksikliği ofansif etkinliğimizi daha düşürecektir, bunu önlemek için maluoda'yı daha önde veya kenarda kullanmalıyız. zokora'ya eşlik edecek isim soner veya aykut olmalı bence. stoperde ise bamba ve girayı kullanmak bence riskli ama mecbur kalınabilir.

------------------onur----------------
boss------giray--------bamba---aykut

------------------zokora--------------

yusuf------soner-----malouda-----olcan

----------------henrique---------------

bu maçtan mağlup ayrılmak kırılganlığımızı arttırır, galibiyet muhteşem olur, beraberlik ise mutlu etmez!

Necmettin ALTUNTAŞ
28.10.2013, 05:09
Galip gelirsek-ki pek ihtimal vermiyorum-ballan kaymak olur.

Yiğit Gayretli
28.10.2013, 08:36
En azından beni kandırmaya çalışmadığı için Hoca'ya teşekkür edebilirim. Futboldan ben de hiç memnun değilim ama Hoca'nın önüme koyduğu gerekçelere makul yaklaşabiliyorum. Doğru veya yanlış bir analizi var. Ayrıca bunun böyle gitmeyeceğini de söylüyor. Trabzonspor gerçek oyun kimliği bu değil diyor. Ve "küme düşer" dediğimiz kadro ile yabana atılmayacak skorlar elde ediyor. Bunun bir geçiş dönemi olduğunu kabul ederek muhakkak Reşit Hoca'ya tahammül edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

İ. SARAL
28.10.2013, 08:48
En azından beni kandırmaya çalışmadığı için Hoca'ya teşekkür edebilirim. Futboldan ben de hiç memnun değilim ama Hoca'nın önüme koyduğu gerekçelere makul yaklaşabiliyorum. Doğru veya yanlış bir analizi var. Ayrıca bunun böyle gitmeyeceğini de söylüyor. Trabzonspor gerçek oyun kimliği bu değil diyor. Ve "küme düşer" dediğimiz kadro ile yabana atılmayacak skorlar elde ediyor. Bunun bir geçiş dönemi olduğunu kabul ederek muhakkak Reşit Hoca'ya tahammül edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Aynen katılıyorum Yiğit. Hoca bence ezber bozdu tepkiler ondan. Çıkıp takımımız çok iyi kesin şampiyon olacağız dese taraftar bu kadar tepki vermez. Adam gerçekleri söylüyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyor. Lig başlamadan küme düşeriz diyenler şu an ki tabloda yine mutsuzlar. Hoca ne yapsa yaranamıyor. Takım şu ana kadar gayet başarılı daha da iyi olacağını düşünüyorum.

yavuzbaha
28.10.2013, 08:54
Trabzonsporda kaliteli oyuncular yok,birbirni tamamlayan oyuncular hiç yok,hal böyleyken hoca tartışmaları yersiz....

Yiğit Gayretli
28.10.2013, 08:57
Aynen katılıyorum Yiğit. Hoca bence ezber bozdu tepkiler ondan. Çıkıp takımımız çok iyi kesin şampiyon olacağız dese taraftar bu kadar tepki vermez. Adam gerçekleri söylüyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyor. Lig başlamadan küme düşeriz diyenler şu an ki tabloda yine mutsuzlar. Hoca ne yapsa yaranamıyor. Takım şu ana kadar gayet başarılı daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Diğer şekilde düşünen kısma yüklenmek de doğru değil. Onlar da kimliğinden uzak olan Trabzonspor'u kabullenemiyorlar ki bu gayet doğal. Ben sadece vaadedilen için Hoca'nın sabırla beklenmesi gerektiği görüşündeyim. Yoksa çok fahiş hatalar yapıyor.

Tahir61
28.10.2013, 09:07
eğer bu maçta L. Varşova maçındaki dizilişi kullanırsak vay halimize. kasımpaşa ayakları düzgün oyunculara sahip, stoperleri donk bile sık sık enteresan bindirmeler yapıyor üstelik topla birlikte. adrian eksikliği ofansif etkinliğimizi daha düşürecektir, bunu önlemek için maluoda'yı daha önde veya kenarda kullanmalıyız. zokora'ya eşlik edecek isim soner veya aykut olmalı bence. stoperde ise bamba ve girayı kullanmak bence riskli ama mecbur kalınabilir.

------------------onur----------------
boss------giray--------bamba---aykut

------------------zokora--------------

yusuf------soner-----malouda-----olcan

----------------henrique---------------

bu maçtan mağlup ayrılmak kırılganlığımızı arttırır, galibiyet muhteşem olur, beraberlik ise mutlu etmez!

bence de kadro böyle olmalı

Adnan Özkan
28.10.2013, 09:07
Sivasla değil kimle olursa olsun iç sahada ön kişi kalınca defansa yatıp yokları oymamalıydı bu takım ayıptır,hep galibiyete oynayacaksın. Hocanın oyuncu değişiklikleri tam bir fantezi kurgusu kadro sıkıntısıyla alakası yok.Kasımpaşa nın öyle hızlı forvetleri var ki defansımız ne halt edecek merak ediyorum,çok tehlikeliler her an golle burun buruna gelen bir takım,kazanacağımızı zannetmiyorum beraberlik bile maalesef iyi gibi geliyor.

Adnan Özkan
28.10.2013, 09:09
Hocanın kesinlikle doğru tercihler yapmadığını,oyuna müdahale edemediğini ve acayip tuhaf seçimler yaptığını herkes görüyor.Mesele kadro falan değil bir yerden sonra çünkü hoca anşaılmaz saçma işler yapıyor bildiğim tek şey o kadar saçmalamaya karşı çok BALLI

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2013, 09:20
Emeklerin kirlenmiş stadların çimlerine süpürüldüğü bir futbol diyarında TS sevdasından başka gerçek kalmadı.

Dip.Ing.Mag.
28.10.2013, 09:30
Bu bizim herşeyi en iyi bildiğini sanan taraftarımız var ya beni deli ediyor. Bir enkaz teslim almış olan bir hoca buna rağmen her ne olursa olsun ite kaka da olsa bir başarı ivmesi yakalamış fakat buna rağmen aforoz edilmeye çalışılıyor sürekli. Şaka gibi Şenol güneş diyenler bile var hala. Mustafa hoca en azından kendisi oluşturacağı bir kadro ile 1 seneyi hak ediyor. Bana kalsa Wenger gibi ferguson gibi olsun isterim. Tamam oynanan futbol kimseyi tatmin etmiyor ama bu kadroyu bu adam oluşturmadı. Bence sorun hocalarda falan değil camia da.

champions
28.10.2013, 09:50
Fb'nin şampiyon olacağı bir ligde, 2.lik demek "Şampiyonlar Ligi" demek. Yönetim ve hoca bunun farkında mı? Kaybedeceğimizi düşünüyorum fakat kazanırsak kalan fikstürü de hesaba katarsak devreye 2.lik adına önemli bir noktada girme şansımız var. Yapılacak 3-4 hamle ile 2.lik mucize olmaktan çıkar ciddi bir hedef haline gelir. Sonuç olarak zaten kötü oyuna alıştığımız şu dönemde bu deplasmandan berbat bir oyunla da olsa galibiyet çıkarmamız sanırım hemen herkesi memnun edecektir. Umarım başarabiliriz.

martinpetrov
28.10.2013, 09:51
sivas maçında 11 kişi iken ve maç 0-0 gidiyorken forvet çıkarıp abdülkadiri almasının gerekçesini hocadan soran oldu mu acaba? Bu arada hocanın gitmesini isteyenlerden değilim ama kendisini çok geliştirmesi gerektiğini düşünenlerdenim.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2013, 10:02
Bu akşam gurbetçilerimizin desteğiyle maçı alırız diyorum.

Ben haftaya Elazığ maçını iple çekiyorum. Neden mi?

Geçen yıl, haddini aşarak Trabzon kümeye diye bağırmışlardı. O gün Allah'a yalvardım. Seneye bunları elimize düşür, bir tekme de biz vuralım diye.

Çok şükür ki, o günler geldi.

Avni Aker'de atılan her golde ELAZIĞ KÜMEYE diye bağırmayan Trabzonspor'lu değildir.

martinpetrov
28.10.2013, 10:15

Geçen yıl, haddini aşarak Trabzon kümeye diye bağırmışlardı. O gün Allah'a yalvardım. Seneye bunları elimize düşür, bir tekme de biz vuralım diye.

Avni Aker'de atılan her golde ELAZIĞ KÜMEYE diye bağırmayan Trabzonspor'lu değildir.
Bence bağırılmasın sonra kendilerini nimetten zannediyor bu kekolar

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2013, 10:26
Bence bağırılmasın sonra kendilerini nimetten zannediyor bu kekolar

Bağırılsın, herkes haddini bilecek.

Onlar kim ki, bizi kümeye davet ediyorlar.

TS bir efsanedir, destanlar yazmıştır ve yazmaya devam ediyor.

Elazığ ve diğer Anadolu takımları bizle dost olacakları yerde yaptıkları yakışmıyor.

Başkanları takılıyor 3 İstanbul takımının peşine. Menfaatçi hepsi.

TS ile uğraşanlar beter olsunlar.

Adem Akyüz'
28.10.2013, 10:26

Onları ciddiye alıp, onların seviyesine düşmeye gerek yok.. :)

asilhamsi
28.10.2013, 10:29
Avrupa ligi ve ligde zirveden kopmamayı BAL olarak acıklayacak muhtesem futbol bilgisine sahip olan bir taraftar grubumuz var.Bu kadro ancak bu futbolu oynar anlayın artık.

Tahminen Mustafa Hoca maca soyle cıkacak:

------------------------onur----------------------
boss----------aykut-------------bamba-----------olcan

-----------soner---------zokora--------malouda-----------

henrique----------------janko-----------------yusuf

Tayfun
Güzel futboldan umudum yok ama 3 puan için umutluyum .

Şeref
şu anda elimizde kadro olarak yaratıcı oyuncu yok adrian ve colman sakat. mustafa hoca bana göre çok iyi oynatıyor takımı. güzel oynayana 3 puan vermiyorlar neticede. bana göre önceliği takım savunmasına veriyor hoca. ileride daha yaratıcı oyuncular kadroya dahil edildiği zaman kesinlikle mustafa hocanın değeri dahada ortaya çıkacaktır.

maça gelirsek pek umutlu değilim ama atanın galip geleceği bir maç olarak görüyorum.

asilhamsi
28.10.2013, 10:32
Bu arada şikebahçe U19 a 3 tane çakmış bizimkiler.Gollerin bir tanesi Onur Toprak.

Harun-61
Alabilecegimiz bir galibiyet ile bjk ile puani esitliyoruz.

.

HOPA'LI TS'Lİ
1-0 veya 2-1 alırız maçı

cakalkerem
28.10.2013, 10:37
artık 1-0 olsun bizim olsun diyorum..
bıraktım güzel futbolu baskılı atak futbolu sadece gol atabilelim diyorum..

ne hallere düştük yahu...

bir golcünün alınmaması bunu başkan da gördü sanırım artık......

devre arasına kadar en az kayıpla gidebilirsek ikinci yarı alınacak kaliteli 2-3 oyuncu ile ilk 3 e oynarız....

cakalkerem
28.10.2013, 10:40
bu colman hala neden oynamıyor..

açıkcası ben sakatlıktan olduğunu pek düşünmüyorum...işin içinde yine başka kokular var gibime geliyor

Şeref
28.10.2013, 10:43
iyi oynayıp puan kaybedeceğime kötü oynayıp galip gelelim. la chelsie boyle oynadı şampiyonlar ligini kazandı. bizde süper ligi kazanalım yeter

Mert M.
28.10.2013, 10:44
Yemişim güzel futbolu! Bu ligde şahane de oynadık zamanında. Ne oldu? Hırsızın biri geldi çaldı emeği, hayali!
Berbat oyna ama 3 puanı al arkadaş!

polatmu
28.10.2013, 10:47
bu akşam kazanalım.

bahadır2561
28.10.2013, 10:50
Colman ve Soner öldü mü?
1 haftadir cezaliydim da
Nerde o eski BMN'nin adalet anlayisi
Forumda son yillarda duzgun gitmeyen biseyler var ama hadi hayirlisi
Baskette karsiilikli faul diye bisey var yonetici arkadaslar
Adamin biri gelsin tahrik etsin hakaret etsin biz laf soyleyince "oovvvv"

Neyse kalin saglicakla

Samet GÜVEN
28.10.2013, 11:04
Avrupa ligi ve ligde zirveden kopmamayı BAL olarak acıklayacak muhtesem futbol bilgisine sahip olan bir taraftar grubumuz var.Bu kadro ancak bu futbolu oynar anlayın artık.

Tahminen Mustafa Hoca maca soyle cıkacak:

------------------------onur----------------------
boss----------aykut-------------bamba-----------olcan

-----------soner---------zokora--------malouda-----------

henrique----------------janko-----------------yusuf

mevut şartlarda dosdoğru bir kadro. Soner yerine abdulkadir veya aykut tercihi yine sinir zıplatır.

Bu arada bu kadronun maçı tamamlaması mümkün olmadığına göre, yedeklerin felaket oluşu bize çok sekte vuracak.

Erdal DİLEK
28.10.2013, 11:10
Citf forvet oynarsak dağiliriz. . .

Ogün YAZICI
28.10.2013, 11:14
zaten iyi futbol oynamıyoruz bari duran toptan gol atalım.janko bamba giray aykut.şu oyuncularla oynayan takımın her duran topa vurması lazım.özellikle rakip kasımpaşa gibi kısa bir takım iken.umarım hoca çalıştırmıştır takımı bu konuda...

riv riv riv
28.10.2013, 11:14
................onur
bosingwa bamba aykut kadir

colman zokora soner

yusuf malouda
janko

adrian olmadığı için malouda.

AntiŞike
28.10.2013, 11:18
Arkadaşlar, Bilet durumlarından haberi olan var mı? Biletixte bilet tükenmiş. Bugün Statta Kasımpaşa tarafında bilet satışı var mı? bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen..

riv riv riv
28.10.2013, 11:18
Bu arada ligde 8 maçta 6 gol atmışız.

Yiğit Gayretli
28.10.2013, 11:20
Arkadaşlar, Bilet durumlarından haberi olan var mı? Biletixte bilet tükenmiş. Bugün Statta Kasımpaşa tarafında bilet satışı var mı? bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen..

Satılır. Gişeler Flash tv'nin önünden inen yokuşun üstünde. Flash tv'nin 100 metre aşağısında.

AntiŞike
28.10.2013, 11:27
Satılır. Gişeler Flash tv'nin önünden inen yokuşun üstünde. Flash tv'nin 100 metre aşağısında.

Teşekkürler Yiğit Arkadaşım ;) O zaman maçtayız inşallah :)

Fatih Öztürk
28.10.2013, 11:41
Trabzonlu tiyatro,sinema sanatçısı Tomris Oğuzalp 81 yaşında vefat etti.Allah rahmet eylesin.

samway
28.10.2013, 11:54
aksam orda olucaz

Alper Beyazay
28.10.2013, 11:59
Kasımpaşa 0 - Trabzonspor 2

Goller: 72 Henrique, 84 Henrique

:D

halil ibo
28.10.2013, 12:00
Kazanacağımızı düşünüyorum.1-0 olsun,bizim olsun.İyi futbol umurumda değil.Üst sıralardan kopmayalım bu sene böyle devam edip bitsin...

Alika87
28.10.2013, 12:37

Insallah :)

Mert Oğuzlu61
28.10.2013, 12:37
___________________onur____________________

____bosigwa_____giray_____bamba______aykut

________________aykut___zokora

_________yusuf_______malouda______olcan

____________________henrigol

lig tv de bu 11 yazıyor, eğer janko oynamayacaksa büyük ihtimal bu 11 çıkacaktır.

malouda nın bu maça ağırlığını koyması lazım, yusuf ta ona yardımcı olmalı. olcan ile ofansta nasıl gol arayacağız bilemiyorum adam futbolu unuttu ilk senesinden eser yok... zokora da bu maç aykut u dövebilir, aykut top oyna artık...

Mert Acar
28.10.2013, 12:50
viudez,scarione,babel üçlüsü çok iyi kabul ama,arkada boşluklar yakalayabiliriz özellikle bekleri iyi değil(sancak,elyasa)Yusuf,Malouda,Olcan,Bosingwa gibi silahlarla kanattan vurabiliriz.

Muhammed Ayaz
28.10.2013, 12:52
biletlerimizi kale arkası f bloktan aldık 5 kişiyiz ;
kasımpaşalı kardeşlerimize sevgiler,saygılar onların ne kadar misafirperver olduklarını iyi biliriz (!) :D

Yunus Emre AYAZ
28.10.2013, 12:53
biz alırız bu maçı hazırlanıp evden çıkıyorum taksimde görüşürüz...

jacek cyzıo
28.10.2013, 13:03
yenersen üçüncü yenilirsen dokuzuncu böyle bir maç

Süleyman Özcan
28.10.2013, 13:05
Merhaba, arkadaşlar Kasımpaşa tarafı açıkta topluca bulunacağımız bir yer var mı?

Samet GÜVEN
28.10.2013, 13:06

Birisi su döksün şunun yüzüne de uyansın. Rüyadan çıkmamış daha :D

Muhteva
28.10.2013, 13:08
Bu maç Yusufa çok güveniyorum Salih marka olacakmış Yusuf tillahı olur..

nakzo
28.10.2013, 13:25
Bu maçı ne yapıp edip kazanmamız lazım bu takım başarılı felan değil bursasporla aynı puandayız,eskişehir bizi 2 puan geçti,11. Antalya ile aramızda 1 puan var başarılı felan değiliz .Bu kandırmacayla geçen senenin aynısını yaşarız.Bu maçı kaybetmenin bahanesi yoktur.Bu takım bursayla,gs ile eskişehirle oynamadı bunları biri mra nın kulağına bir fısıldasın.

kayseriliyiz
28.10.2013, 13:38
Zor maç insallah aliriz

Alper Beyazay
28.10.2013, 13:40
Birisi su döksün şunun yüzüne de uyansın. Rüyadan çıkmamış daha :D

Henrique'yi en çok eleştirenlerden biri olarak yazdım onu. :) Bu maçta gol yemeyeceğiz ve Henrique'nin golü var(en azından 1 tane). Maçtan sonra görüşürüz. :D

ekremcengiz
28.10.2013, 13:40

Henrique o kadar dayanamaz hocam keşke başkasını yazsaydn :D

Oğuzhan Fidan
28.10.2013, 13:44
bazılarına iyi kapak olması için kazanılması gereken maçların başında geliyo. mutlak galibiyet almamız lazım yarışın içinden kopmamak için.. millet tribün görsün bu maçta :)

barisb
28.10.2013, 13:47
kötü futbol 3 puan bekliyorum maçtan.

Furkan Özdem
28.10.2013, 13:49
Bir kez olsun kaçırmayalım şu sıra yükselme fırsatını...