PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımpaşa 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

samway
29.10.2013, 01:08
canlı gozle ızledıgım mactan bılgıler nacizane ;

takımda en cok mucadele eden olcan ve giray (onur u ayrı kefeye koyuyorum)

bamba tam bir bomba kım getırdıyse selamlarımı tekrardan ıletırım

bosıngwa tam bır tecrube abıdesi kesınlıkle 2 kalıte ustunde bu takımın

yusuf yerden kalkmıyo hakeme hep ıtıraz halınde

sol bek felc aykutun yerı olmadıgından hep adam kacırıyo halıyle devamlı faul yapıyo topu surme becerısı sıfırın altında

janko naım suleymanoglundan bıle kafa alamaz adam kafaya cıkamıyo cıksada boynunu eğiyo

dıgerlerı de vasatın ustune cıkamıcak topcular ıste

bu kadro ıle boyle 2 ılerı 1 gerı olcagı bu kadar hocaya kızamıyorum bıle

amaaaaaaaaaaaa su taraftarımız ne zaman akıllanır ne zaman duzelır bılmıyorum rezıllık neyın kavgası bu ayıptır yaaaa yemın ederım her mac aynı seyler oluyo nedir bu rant kavgası nedır bu dusmanlık bız bıze ?

SALDIRAY
29.10.2013, 01:09
Hakemler tarafından doğranmaya devam ediyoruz. Colman'sız bir Trabzon yürümüyor. Avrupa'da bala mala gidiyoruz ama oynanan futbol ortadadır. Sonumuz iyiye gitmiyor.

tirol61
Colman'ın oynamadığı bütün maçlarda,ne kadar önemli bir futbolcu olduğunu daha iyi anıyorum...
colman in oynadigi hic bir mac ben hatirlamiyorum

cabri
Sahada maç başladı bizim tribünde boks maçı.. 2-3 kez yumruklar havada uçuştu.. Bu kadar kavga dövüşün sebebi neydi anlamadım.

Kasımpaşa taraftarı ise ne kadar küfürbazdı öyle.. eskisi kadar gitmiyorum maçlara ama bu kadar küfür terbiyesizlik. Tek küfürsüz tezahüratları her yer tayyip her yer erdoğan...

Maç için birkaç kelamda ben edeyim.. Bir kere kasımpaşa takımı bizden daha takım... Bir takım sol beki olmadan şampiyonluğa falan oynayamaz bunun adı skandaldır. Orta sahası bu kadar etkisiz bir takımın bu ligde maç kazanması çok zor.

Maçın geneline baktığımda belki beraberliği haketmiş olabiliriz, o kadar.

Erdinç Dilek
29.10.2013, 01:10
girayın hataları vardı doğrudur bu fazla görev almamasına bağlanabilir ama ama ama ama... mustafa yumludan kat kat kat kat kat kat kat kat......kat kat iyi topu oyuna sokuyor. giray oynamalı. giray kesinlikle oynamalı

tirol61
29.10.2013, 01:11
3-0 yenikken akhisar karşısında hiçbirşey yapamayan futbolcuların bu akşam 10 kişi kalmasına rağmen çabalamaları umut verici.
:confused::confused::confused::confused::confused:

AntiŞike
29.10.2013, 01:13
Takıma acil 2 stoper, 1 sol bek, 2 orta saha, 2 forvet..

Adem Akyüz'
girayın hataları vardı doğrudur bu fazla görev almamasına bağlanabilir ama ama ama ama... mustafa yumludan kat kat kat kat kat kat kat kat......kat kat iyi topu oyuna sokuyor. giray oynamalı. giray kesinlikle oynamalı

Aynı kişiden mi bahsediyoruz ?

biltrabzon
Kimse kimseyi kandirmasin.Varsova macinda Aykut demir i ve emre güral atsa,adamlarin penaltisini verse hakem skor aynen 3-2 varsova lehine olurdu.Iyi oynamayip kazanmak marifet degil,bu kadronun bu kadar kötü top oynamasi kesinlikle hocalara bagli.Bozöyükspor u getir bu kadar ezik oynamaz kasimpasa ya karsi.

Muhammed Ayaz
Maçtan puan anlamamamızın sebebi
1-onur gibi kalecinin yediği ilk gol !
2-olcan'ın attıgı harika frikik golünün hemen sonrasında karşı karşıya henrique ye vermemesi

Kısa özet

Adem Akyüz'
29.10.2013, 01:14

Hepsinden önce bir başkan !

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:15
Sezon basinda Malouda ve Aykut Demir yanlis transfer dedik anlatamadik.Keske alinmasaydilar.Aykut Demit saatli bomba ve takimdaki en kötü stoper bence.

Halada anlatamadın.Malouda orta alanın ne tarafında oynatılırsa oynasın bu kadar orta alan oyuncusu kıtliğı çektiğımız zamanda hala bölgenın en çalışkanı ve üretkenı.Aykut Mustafayla süper ıkılı oldu taraflı tarafsız herkes gıpta ıle ızlıyor.

İlker Yazıcıoğlu
29.10.2013, 01:15
colman in oynadigi hic bir mac ben hatirlamiyorum

Abartmayalım...

Bir çok maçta ben de çok kızmışımdır Colman'a ama şu takımda topu ayağına aldı mı kendinden emin tek adam Colman'dır...

Kötü performans ayrı bir şey ama bu takımdaki en kalburüstü adamdır Colman.....
Malouda'yla birlikte...

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 01:16
Hepsinden önce bir başkan !

Azzz kaldı Aralık a Azzz ama bizim saygı deger üyelerimiz gene gider bu vizyon yoksunu sahte kabadayıyı seçer !

Erdinç Dilek
:confused::confused::confused::confused::confused:

hayırdır? akhisar maçıyla bu maçı izle sou işaretlerine cevap bulursun.

İlker Yazıcıoğlu
Halada anlatamadın.Malouda orta alanın ne tarafında oynatılırsa oynasın bu kadar orta alan oyuncusu kıtliğı çektiğımız zamanda hala bölgenın en çalışkanı ve üretkenı.Aykut Mustafayla süper ıkılı oldu taraflı tarafsız herkes gıpta ıle ızlıyor.

Sana bir şey yazardım da ,neyse:)

Erdal DİLEK
29.10.2013, 01:17
Maoluda iyi oynadi. . .

AntiŞike
29.10.2013, 01:17
Colman'ın oynamadığı bütün maçlarda,ne kadar önemli bir futbolcu olduğunu daha iyi anıyorum...

Hocam, 3-4 seneki oynunu oynayacaksa, eyvallah. takımın tek vaz geçilmezi ve en büyük kozu olur.. Ama son 2 senedir COOLman ne zaman 2-3 maç oynadı da maç kazandırdı.. (çok yumuşak ve umursamaz)
Sorunu neyse halledilip tam kapasite ile oynatılması sağlanmalı, dediğim gib takımın en kalitelisi.. ama böyle oynayacaksa boşuna yabancı yeri işgal etmesin.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:18
Haci baskan secildiginde öyle yazmistiniz.Iyi bakin yazdiklariniza.

Hakemlerı hızaya getırecek gıbı bır ıddıam hiç olmadı.

Erdinç Dilek
29.10.2013, 01:19
Aynı kişiden mi bahsediyoruz ? mustafanın ileriye doğru topu şişirmesiyle girayın topu ayağa oynamasını gören biri olarak aynı kişiden bahsediyoruz diyebilirim.

Nazim Can
29.10.2013, 01:19
3-2 yenilmisiz haa, wallahi bu isin sonu nereye varacak cok merak ediyorum:(

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:20
Sana bir şey yazardım da ,neyse:)

Ya arkadaş bız kendı kıçımızı beğenmeyi öğrenemeyecezmı:)Aykut Mustafa ıkılısı haftalardır gol yemeyen takımın stoperı değılmı?

biltrabzon
29.10.2013, 01:21

Evet her kes giptayla izliyor,oynadigimiz futbolu,Aykut u.Hakemlerden hesap soracak mi haci baskan ondan haber ver.Malum artik hakkimizi kimse yiyemeyecekti.Su Resit Akcay bir top oynatsa su takimada bizlere bir kapak yapsa yine!!!!!18 mac hep mi ezik ,hep mi mahkum oynanir?

sasort
29.10.2013, 01:22

yapmayın arkadaşlar ya ara dönemde iki transfer olsun yeter bize

ben sşahsım adına ligden birşey beklemiyorum ben şunu diyorum hep bari gençlerden adam olacak varsa onları kazanalım

ya bu emre güral neden hala yedek ya adamda iş varsa oynatalım yoksa yol verelim gitsin

bu kırmızı kartlarda mra benim dediğime getirecek galiba haftaya elazığ maçı var ama oynatacak defansı yok ben olsam solda kadir defansta canere şans verirdim öylede yenilicez böylede

tirol61
29.10.2013, 01:22
sorun yönetimde futbolu hic bilmedikleri ortaya cikti. demek ki önce transfer sart. vay ibrahim haci vay bizde sana inanmistik amatör hocaya takimi teslim edersen takim futbol oynayamaz ki.:mad:

AntiŞike
29.10.2013, 01:23
Allahım sen ne büyüksün! Sen nelere Kadirsin? "Yumlu' yu bile aratıyosun, Yumlu' yu arayacağımı hiç düşünmezdim.."

İlker Yazıcıoğlu
29.10.2013, 01:24
Hocam, 3-4 seneki oynunu oynayacaksa, eyvallah. takımın tek vaz geçilmezi ve en büyük kozu olur.. Ama son 2 senedir COOLman ne zaman 2-3 maç oynadı da maç kazandırdı.. (çok yumuşak ve umursamaz)
Sorunu neyse halledilip tam kapasite ile oynatılması sağlanmalı, dediğim gib takımın en kalitelisi.. ama böyle oynayacaksa boşuna yabancı yeri işgal etmesin.

Valla üstad,Colman'ın son 2 yılki performansı aslında takımın son 2 yılki performansı....

Kötü oynadığı maçlarda bile inanılmaz asistler yapardı ama forvetlerin beceriksizliğinden dolayı kaynadı...

Şİmdi tepki görebilirim ama Yattara'ya da çok kızan oldu zamanında,yatıyor,hiç bir şey yaptığı yok falan gibi....

Adam en ölü haliyle ne ortalar kesiyordu bizim forvetlere ama onun zamanında son forvet Fatih'ti....

Bu tarz adamlar,takım halinde belirli adamların iyiye maçı alırlar....

Yattara ortalıyordu Fatih atıyordu...
Yattar o maçlarda da aynı Yattara'ydı ama ortaları gole çevrildiğinden göze batmıyordu...
Fatih gidince ne oldu?

Ortalar yine geldi ama Umut atamadı Yattara tukaka oldu....

Colman olayı da biraz öyle....

Takım eski takım değil....

Ben Colman'ın çok müthiş paslarını hatırlıyorum geçen yıl forvetlerin atamadığı,Henrique'nin saç baş yoldurduğu.....

Bitirici bir forvetimiz olsaydı,Colman'ın bazı tembellikleri göze batmazdı....

En azından aldığı topu pat diye geri vermiyor Colman.Adamın kendine güveni var,topu tutuyor,dağıtıyor.....

Hep söylerim bunu bazı futbolcular için....

Daha iyisi gelene kadar Colman'dan başkası yalan.....

Courage
29.10.2013, 01:25
alex-hagi-emre gözünün önünde anana tecavüz etse sesini çıkarmazsın aykut sana ne yaptı şerefsiz

;) Aynen!

Yıllar geçiyor, tecavüz aktörleri değişiyor (Emre - M.Topuz - Caner ) çifte standart değişmiyor.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2013, 01:25
Fiziksel olarak yetersizliğimiz ortada ama taktiksel açıdan bu takım antrenmanlarda nasıl çalışıyor çok merak ediyorum. Kasımpaşa'nın 3.golünü ne zaman biz atarsak o zaman takım olmuşuz demektir. Diğer türlü geçen sezondan çok farkımız olmaz. Ha devre arasında nokta bir santrafor alınırsa belki Avrupa'ya katılırız...

sasort
29.10.2013, 01:26
ben henriqueden nefret ediyorum diyorum kimse katılmıyor

bak sivas maçını katletti bu maçta olcan ona pas atmadı

bunun altında takım kötü olduğundan herkesin battal gazi olma durumuda var olcan attı ya bir tane atacaktı herhalde 2 tanede kahraman olcaktı
sivas maçını yaşadık çıkarmadı henriqye durum ortada

bu henrique bu takıma zarar veriyor Forvet çok önemli arkadaşlar futbolda değer denilen şey gol atmak onu atacak adamında kalitesi karakteri takımın kaderini belirliyor bizde henrique gibi adam olunca takımın iyi olma şansı kalmıyor

Adem Akyüz'
29.10.2013, 01:26
mustafanın ileriye doğru topu şişirmesiyle girayın topu ayağa oynamasını gören biri olarak aynı kişiden bahsediyoruz diyebilirim.

Evet Giray ayağa oynuyor ama ya sağındaki veya solundakine, ya da rakibin ayağına.

AntiŞike
29.10.2013, 01:27
yapmayın arkadaşlar ya ara dönemde iki transfer olsun yeter bize

ben sşahsım adına ligden birşey beklemiyorum ben şunu diyorum hep bari gençlerden adam olacak varsa onları kazanalım

ya bu emre güral neden hala yedek ya adamda iş varsa oynatalım yoksa yol verelim gitsin

bu kırmızı kartlarda mra benim dediğime getirecek galiba haftaya elazığ maçı var ama oynatacak defansı yok ben olsam solda kadir defansta canere şans verirdim öylede yenilicez böylede

Arkadaşım, bu değişimi bir transfer döneminde 2 oyuncuyla yaparsak 10 sene de bi takım oluşturamayız!!
Acil, direkt oynayacak, yerli/yabancı kaliteli genç, ya da takıma uyum sağlayacak tecrübeli oyuncular alınmalı.
Artık o neden ilk 11 de değil bu neden ilk 11 de onu sorgulamıyorum. Çünkü kim konulsa oynamıyor, oynayamıyor, ya da bilerek oynamıyor, bilmiyorum.. Ama takıma girip "yaw bu adam neden yedekti" dedirten bi Allah ın kulu futbolcu yok!!

İlker Yazıcıoğlu
29.10.2013, 01:28
Ya arkadaş bız kendı kıçımızı beğenmeyi öğrenemeyecezmı:)Aykut Mustafa ıkılısı haftalardır gol yemeyen takımın stoperı değılmı?

Fatih,hatırlarsan ilk haftalarda Aykut konusunda konuşmuştuk senle yine,kararsız olduğğumu söylemiştim....

Dostum bir kaç maçtır kendimce notunu verdim...
Bu adam futbolcu falan değil...

Aynı hataya düşüyorsun....

5 maçtır gol yemememiz defansımızdan dolayı değil....

Forvetleri gününde olan her takım 3lüyor bizi,görmüyor musun?
bjk,Akhisar,Lazio,Kasımpaşa.....

Daha kaç takımdan 3 yiyeceğiz bunu görebilmek için??
Aykut Demir kalas gibi adam,topçu falan değil o herif....
Top süremeyen defans olur mu yahu Fatih??

Top süremiyor adam top....

Mustafa'yla falan sakın bir tutma bu adamı....40 fırın ekmek yese Yumlu olamaz Aykut Demir.....
Gitsin karate yapsın...

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:29
Evet her kes giptayla izliyor,oynadigimiz futbolu,Aykut u.Hakemlerden hesap soracak mi haci baskan ondan haber ver.Malum artik hakkimizi kimse yiyemeyecekti.Su Resit Akcay bir top oynatsa su takimada bizlere bir kapak yapsa yine!!!!!18 mac hep mi ezik ,hep mi mahkum oynanir?

Oynadığımız genel oyundan değıl Aykut ve Maloudanın verımlılığınden bahsedıyorduk.kı ıkısıde son derece çalıskan ve çoğu zaman mecburıyetten dolayı bölgelerınde oynamadıkları halde görevlerını layıkıyla yapıyorlar.evet genel olarak ıyı değılız.yönetımı savunmam ama bu kadar ruhsuzlar ordusundan ancak bu kadar ıyı takım çıkardı hocada bunu başarıyor.bu takımın % 80'i Şenol ve Tolunay hocanın elındeyken az daha küme düşüyorduk çabuk unuttuk dımı?

AntiŞike
29.10.2013, 01:33
Valla üstad,Colman'ın son 2 yılki performansı aslında takımın son 2 yılki performansı....

Kötü oynadığı maçlarda bile inanılmaz asistler yapardı ama forvetlerin beceriksizliğinden dolayı kaynadı...

Şİmdi tepki görebilirim ama Yattara'ya da çok kızan oldu zamanında,yatıyor,hiç bir şey yaptığı yok falan gibi....

Adam en ölü haliyle ne ortalar kesiyordu bizim forvetlere ama onun zamanında son forvet Fatih'ti....

Bu tarz adamlar,takım halinde belirli adamların iyiye maçı alırlar....

Yattara ortalıyordu Fatih atıyordu...
Yattar o maçlarda da aynı Yattara'ydı ama ortaları gole çevrildiğinden göze batmıyordu...
Fatih gidince ne oldu?

Ortalar yine geldi ama Umut atamadı Yattara tukaka oldu....

Colman olayı da biraz öyle....

Takım eski takım değil....

Ben Colman'ın çok müthiş paslarını hatırlıyorum geçen yıl forvetlerin atamadığı,Henrique'nin saç baş yoldurduğu.....

Bitirici bir forvetimiz olsaydı,Colman'ın bazı tembellikleri göze batmazdı....

En azından aldığı topu pat diye geri vermiyor Colman.Adamın kendine güveni var,topu tutuyor,dağıtıyor.....

Hep söylerim bunu bazı futbolcular için....

Daha iyisi gelene kadar Colman'dan başkası yalan.....

Hocam Colman ın kalitesine bi dediğimiz yok! dedim işte oynasa bu takımın en kalitelisi. Tamam çok koşmasın ama Son hatta 3 sezondur Colman top oynamıyor , orta sahada öyle toplar kaptırıyor ki vurdumduymaz tavırlarıyla, adama " Gidemedi Diye kasten yapıyor" dedirtiyor..
Koşamsın eski oynunu oynasın Onur la beraber takımın iki vazgeçilmezinden biri olur..
Yatara iyiydi hoştu da Yattara yı anca o takım kaldırırdı.. Böyle koşmayan, rakibe basmayan, pres yapmayan, ruhsuz oynayan, Forveti çok zayif ve kalitesi düşük bir takımda hiç bir şey yapamazdı emin ol!

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:34
Fatih,hatırlarsan ilk haftalarda Aykut konusunda konuşmuştuk senle yine,kararsız olduğğumu söylemiştim....

Dostum bir kaç maçtır kendimce notunu verdim...
Bu adam futbolcu falan değil...

Aynı hataya düşüyorsun....

5 maçtır gol yemememiz defansımızdan dolayı değil....

Forvetleri gününde olan her takım 3lüyor bizi,görmüyor musun?
bjk,Akhisar,Lazio,Kasımpaşa.....

Daha kaç takımdan 3 yiyeceğiz bunu görebilmek için??
Aykut Demir kalas gibi adam,topçu falan değil o herif....
Top süremeyen defans olur mu yahu Fatih??

Top süremiyor adam top....

Mustafa'yla falan sakın bir tutma bu adamı....40 fırın ekmek yese Yumlu olamaz Aykut Demir.....
Gitsin karate yapsın...

Telden gırdığım ıçın ıstatıstık veremeyecem ılk fırsatta Aykutun ıstatıstlıklerını koyayım bakalım fıkrın değişecekmı.

tristram
29.10.2013, 01:35
hocanin acilen degismesi gerekiyor.9 haftadir bunu soyluyorum.boyle oyun anlayisiyla bir baltaya sap olamazsin.
top oynamadan mac alindigi nerede gorulmus.hucum yapmadan gol atmak icin doga ustu guclerimizin olmasi gerekiyor.bu oyun anlayisiyla
alakali bir durum.kimse kadro kirilgan bu kadar yapabiliyor demesin.allah kitap askina bu ligin en kotu
kadrosu bizdemi?neden her takima topu verip onlarin oynamalarini seyrediyoruz.9 haftadir oyununu kabullenmedigimiz
bir takim cikmadi.yumurta kapiya dayandiktan sonra bugun takim ileri cikmaya basladi.90 dakika full pres yapalim
demiyorum ama oyun 0-0 iken buyuk takimin biz oldugumuzu gosterelim arkadas..disaridan bakan adam desin ki
bordo mavi formalilar galibiyete oynuyor..mevcut takima bakiyorsun takim otobusunu 1.dakikadan 18in ustune cekiyor.
yahu rakibi ustune cektigin an da kaliteli ayaklari olan her takim seni duman eder.her mac kaleci Onur yildizlasmaz-her mac sikebahce
macindaki gibi sansli olmazsin.
hocanin suratina fena halde sovesim var arkadas.bunlari gormuyor mu yoksa gorup takimi sabote mi ediyor?bu inat nedir yani?

İlker Yazıcıoğlu
29.10.2013, 01:36
Telden gırdığım ıçın ıstatıstık veremeyecem ılk fırsatta Aykutun ıstatıstlıklerını koyayım bakalım fıkrın değişecekmı.

Ya Fatih ne istatistiği?

Gördüğümü söylüyorum ben...
Aykut'la falan olmaz bu işler....
Aldığı her topu dam dum ileriye vuruyor,başka bir şey yaptığı yok.....

r9emre
29.10.2013, 01:38
Olcan Adın ve Giray Kaçar bu maçın iki katilidir. Olcan sol bek oynarsa oynasın, orada oynatılmayacaksa acil kovulsun devre arası. Volkan Şen'in bile en kötü hali bundan iyiydi. Bu kadar netim. Olcan yerine Abdulkadir oynasa, Giray yerine Caner oynasa dahi bu maçı biz alırdık ya da beraber biterdi. Takımda abilik taslaması, her frikik her kornerin başına geçişi yok mu yemin ederim sahaya inip tokat manyağı yapmak istiyorum bu adamı. Bu arada yemin ederim Selçuk Şahin, Sabri Sarıoğlu, Hasan Üçüncü bu adamdan çok daha yetenekli en azından ne yapacaklarını biliyorlar. Sadece koşuyor bir kaç yalan pres yapıyor diye bir adam bu kadar tutulur mu ya? Ayıptır arkadaş.

biltrabzon
29.10.2013, 01:40
Oynadığımız genel oyundan değıl Aykut ve Maloudanın verımlılığınden bahsedıyorduk.kı ıkısıde son derece çalıskan ve çoğu zaman mecburıyetten dolayı bölgelerınde oynamadıkları halde görevlerını layıkıyla yapıyorlar.evet genel olarak ıyı değılız.yönetımı savunmam ama bu kadar ruhsuzlar ordusundan ancak bu kadar ıyı takım çıkardı hocada bunu başarıyor.bu takımın % 80'i Şenol ve Tolunay hocanın elındeyken az daha küme düşüyorduk çabuk unuttuk dımı?

Bu sene küme düsmeyeceginin garantisi var mi?Aykut Demir persembeden beri bagiriyor ben kart görecegim ama hocanin gözlük camlari bugulu oldugundan görmüyor.Genel olarak iyi degiliz demissin,iyi degil rezalet bir futbol anlayisimiz var.Madem bunlar ruhsuzdu ruhlu olanlarini niye getirmediler.1461 den alinanlar nerde,oynatilmiyacaksa niye geri gönderilmediler.Bu hocanin hicbir seyi basardigi yok kendinizi kandirmayin,Sadece Senol Günes ve Tolunay hocadan daha balli biri.Ben unutmamda siz cabuk unutuyorsunuz millete kapak taktiginiz günleri.Pasa cikar,akhisar cikar yarin bursa,eskisehir gs cikar o kapagi söker takar baska yere.Bu futbolla konyayi kayseriyi bala yenersin ancak.

r9emre
29.10.2013, 01:41
Olcan Adın bu takımda virüstür. Geçen sezon sonu kurtulmamız gereken bir virüstü. Keza Janko da Alanzinho da Giray da bu virüslerdendi. Giray, şampiyonluk senemizdeki Giray değil herkes bunu kabul edip ona göre hareket etmeli. Futbolda duygusallığa yer yok, sıradan bir elemanı olarak görüyorum takımın ve gitmeli.

artvints
29.10.2013, 01:46
ben sıkıldım artık sahada iyi birşeyler aramaktan, pozitif olmaktan.top oynamaktan korkan futbolcular, üstelik trabzonsporda oynuyorlar.böyle bir lüks yok.haftalardır hiçbir gelişme olmuyor.kazandıkça gerçeklerin üstü örtülüyor gibi.forveti forvet değil, sol beki sol bek değil.üstüne bi de olcanı izliyoruz.her kafa topunda faul oluyor.zaten iki üç pozisyon yakalıyoruz.orda da beyfendiler birbirlerine pas vermiyorlar.yıldızsınız, şekilsiniz ya!

erenslash
29.10.2013, 01:46
Olcan Adın bu takımda virüstür. Geçen sezon sonu kurtulmamız gereken bir virüstü. Keza Janko da Alanzinho da Giray da bu virüslerdendi. Giray, şampiyonluk senemizdeki Giray değil herkes bunu kabul edip ona göre hareket etmeli. Futbolda duygusallığa yer yok, sıradan bir elemanı olarak görüyorum takımın ve gitmeli.

olcan mı? olcandan önce gitmesi gereken bir sürü yerli ve yabancı oyuncular var daha + yönetimin a kalite defans ortasaha oyuncuları ve forvet alması lazım zaten asıl sorun olcan değil olcana gelene kadar ohowww....

objek
29.10.2013, 01:47
Allahım sen ne büyüksün! Sen nelere Kadirsin? "Yumlu' yu bile aratıyosun, Yumlu' yu arayacağımı hiç düşünmezdim.."

Yumlu en azindan kendini ilk zamanlara gore biraz gelistirdi fakat belirli bir seviyeyi gelip dususe gecen bir yigin oyuncu toplulugu var ornekmi olcan colman aykut,lar giray bamba alanzinho zokora soner vs vs isimleri dahada cogaltabiliriz aslinda cikista olanlari sayacak olursak son haftalarda 3,u 4,u gecmez yinede avrupada kor topal iyi gidiyoruz!!

AntiŞike
29.10.2013, 01:47
Giray-Yumlu-Aykut-Bamba..... Bulunmaz Dört yapraklı Yonca gibiler..Her an her maçta bir sürpriz yapabilirler, papatya Falı gibi Her maç seviyor-sevmiyor gibi hata yapacak- yapmadı diye yaşanır mı, böyle geçer mi ömür??

erenslash
29.10.2013, 01:49
aykut iyi oyuncu sorun aykutun yanına sağlam çok sağlam bir yabancı stoper sonra sol beck ve sağ beck alınmasıyla ortadan kalkar.yoksa çok sağlam oyuncudur .kadron olmaz dandik olursa iyi ooyuncularının da verimi düşer bu kadar basit

Fatih Öztürk
29.10.2013, 01:51
Ya Fatih ne istatistiği?

Gördüğümü söylüyorum ben...
Aykut'la falan olmaz bu işler....
Aldığı her topu dam dum ileriye vuruyor,başka bir şey yaptığı yok.....

Dostum bır takımın ıkı stoperıde oyunu yerden kuramaz.bırı havadan ıyı karşılar ötekı yerden.Aykut tek hamlede ve hava topu karşılamada süper lıgın en ıyılerınden.

sasort
29.10.2013, 01:51
bu maçı özetlersek
maçı kaybetmemize neden hakemlerin aziz federasyonundan olması
2. neden oyuncuların yanlış mevkide adam oynatmanın sonucu adamın görevini yerine getirememesi üzerine oluşan stres üzerine adamın hata yapması örnek vermek gerekirse aykutun gördüğü kırmızı kart
3. sebep ise arkadaş sen profesyonel oyuncusun hakeme karşı çıkmak kart gördü takımı on kişi bıraktı ardından 2 kişi neden sarı kart gördü
bu takımda disiplinsizlik olduğunun göstergesidir mra bunlara dur demeli

erenslash
29.10.2013, 01:54
Dostum bır takımın ıkı stoperıde oyunu yerden kuramaz.bırı havadan ıyı karşılar ötekı yerden.Aykut tek hamlede ve hava topu karşılamada süper lıgın en ıyılerınden.

Aykut kesinlikle kaliteli bir oyuncu mustafadan da giraydan da benim tek uyuz olduğum defansın yıllarca aynı hatalar yapılarak a kalite adam alınmaması.

çözüm : aykutun yanına üst düzey yabancı oyuncu alınması girayla mustafa sadece yedek olmalı

tirol61
29.10.2013, 01:55
hoca bu takim neden oynayamiyor:mad:

AntiŞike
29.10.2013, 01:55
Yumlu en azindan kendini ilk zamanlara gore biraz gelistirdi fakat belirli bir seviyeyi gelip dususe gecen bir yigin oyuncu toplulugu var ornekmi olcan colman aykut,lar giray bamba alanzinho zokora soner vs vs isimleri dahada cogaltabiliriz aslinda cikista olanlari sayacak olursak son haftalarda 3,u 4,u gecmez yinede avrupada kor topal iyi gidiyoruz!!

O kadar vasıfsızdı ki, kendi kapasitesini belki 3 e 4 e katladı ancak şu andaki kapasitesi ile bile Süper Ligde bir takımda Stoper olamaz!
(Ama her şeye rağmen son 2 lig maçı ve L.Varşova maçında gerçekten sahanın en iyilerinden biriydi, hakkını yemiyim)

Ama aynı atakta kendi bölgesine gelen 4 ortaya kafa vuramayan, pozisyon bilgisi sıfır olan, pozisyon almasını bilmeyen, markajı bilmeyen, faul yapmasını bilmeyen bir stopere ben stoper demem.. Topu Oyuna sokması gibi sihibazlık gerektirecek!! özelliklerden hiç basetmiyorum. Topu ayağına alıp 30 metre uzağa vurup her defasında topu rakibe atmayı, topu oyuna sokmak saymazsak tabii)

Adem Akyüz'
29.10.2013, 01:56

Şampiyonluk senemizde de iyi değildi ki sadece Egemen vardı yanında ve açıklarını kapatıyordu. Şu an öyle biri olmadığı için bütün hataları kabak gibi meydana çıkıyor

sasort
29.10.2013, 01:56
Arkadaşım, bu değişimi bir transfer döneminde 2 oyuncuyla yaparsak 10 sene de bi takım oluşturamayız!!
Acil, direkt oynayacak, yerli/yabancı kaliteli genç, ya da takıma uyum sağlayacak tecrübeli oyuncular alınmalı.
Artık o neden ilk 11 de değil bu neden ilk 11 de onu sorgulamıyorum. Çünkü kim konulsa oynamıyor, oynayamıyor, ya da bilerek oynamıyor, bilmiyorum.. Ama takıma girip "yaw bu adam neden yedekti" dedirten bi Allah ın kulu futbolcu yok!!

ben 2 topçu derken ara dönemde bak görürsüün alamayacaklar 3 topçu
takımın maddi durumu ortada onun için dedim

erenslash
29.10.2013, 01:57
bu maçı özetlersek
maçı kaybetmemize neden hakemlerin aziz federasyonundan olması
2. neden oyuncuların yanlış mevkide adam oynatmanın sonucu adamın görevini yerine getirememesi üzerine oluşan stres üzerine adamın hata yapması örnek vermek gerekirse aykutun gördüğü kırmızı kart
3. sebep ise arkadaş sen profesyonel oyuncusun hakeme karşı çıkmak kart gördü takımı on kişi bıraktı ardından 2 kişi neden sarı kart gördü
bu takımda disiplinsizlik olduğunun göstergesidir mra bunlara dur demeli

doğru ama kadro derinliğin olmazsa bazı dandik topçulara da gebe kalırsın.aykuta değil lafım var olmayan eksik defans beckler , ortasaha ve olmayan forvetlere ve düzgün kadro kurmayan yönetime.

TS-FAN
29.10.2013, 01:59
"Maçın kırılma anı Olcan'ın Henrique'ye çıkaramadığı pozisyondu." M.Reşit Akçay
Be hocam,çıkaramadığı top değil,çıkarmadığı top !
Sen de biliyorsun ya ! ,neyse..

Fatih Öztürk
29.10.2013, 02:03
Bu sene küme düsmeyeceginin garantisi var mi?Aykut Demir persembeden beri bagiriyor ben kart görecegim ama hocanin gözlük camlari bugulu oldugundan görmüyor.Genel olarak iyi degiliz demissin,iyi degil rezalet bir futbol anlayisimiz var.Madem bunlar ruhsuzdu ruhlu olanlarini niye getirmediler.1461 den alinanlar nerde,oynatilmiyacaksa niye geri gönderilmediler.Bu hocanin hicbir seyi basardigi yok kendinizi kandirmayin,Sadece Senol Günes ve Tolunay hocadan daha balli biri.Ben unutmamda siz cabuk unutuyorsunuz millete kapak taktiginiz günleri.Pasa cikar,akhisar cikar yarin bursa,eskisehir gs cikar o kapagi söker takar baska yere.Bu futbolla konyayi kayseriyi bala yenersin ancak.

Bence Aykut artık sol bekı yadırgadığı ıçın agresıfleştı.önünde değışken oynayan Yusuf ve Olcan gerıye yeterlı desteğı veremeyışının etkısıde olabılır.söyledığim gıbı bu takımın çoğu gecen senenın ruhsuzlar ordusundan oluştuğu ıçın ıyı futbol beklemek anlamsız.bı kere çoğunun ış ahlakı zayıf.bunlardan bır senede kurtulmak ımkansız olduğuna göre artık yavaş yavaş gönderılıcekler.Mustafa hoca yınede sınekten yağ çıkarmayı ıyı bılıyor.1461 takımından alınan Yusuf sürekli,Abdùlkadır zaman zaman,kalecı Fatıh tam olarak ıyıleştığınde rotasyonda kullanılacak,stoper Caner muhtemelen cezalı stoperlerın yokluğunda haftaya şans bulacaktır.bırden 5 tane 2.lıg topçusunu kadroya monte edecek değıl ya,?hoca gelelı 3 maç yenıldık sıkıntı yok en azından kötü oynasada on bırını ezbere sayabıldığın oyuncu topluluğu yaptı.kapağı avrupada taktı.yavaş yavaş lıgdede takacak.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 02:05
Aykut kesinlikle kaliteli bir oyuncu mustafadan da giraydan da benim tek uyuz olduğum defansın yıllarca aynı hatalar yapılarak a kalite adam alınmaması.

çözüm : aykutun yanına üst düzey yabancı oyuncu alınması girayla mustafa sadece yedek olmalı

Dostum şu aşamada Aykut Mustafa ıkılısıde yeterli fakat hedefler büyürse dedığın gıbı yabancı stoper düşünülür.

sasort
29.10.2013, 02:06
mustafa yumlu kapasitesi bu takımda oynamaya yetmiyor

ama hakkını yemeyelim mesela lazi maçında 100 de 120 oynadı ama yetmiyor adamın kapasitesi beli

orta sahada aykut zeki bu takımda oynayacak kapasite değil bunu kabul edelim

ama diğer oyuncuların da oynamama sebeplerine gelince futbol takım oyunu bu adamları oynattığında zeki aykut mustafa bu oyuncuların kapasite eksikliği colman adrian malouda gibii topçuların performasını düşüruyor

colman en iyi maçını zokora ile yapıyor çünkü zokora orda adam tutunca colman işini yapıyor ama aykut oynayınca adam pres yapma durumunda kalıyor o zaman da faul yapıyor çünkü üzerine fazla yük biniyor

takımda çok eksik var ama en önemlisi boş olan mevkiler forvet sol bek acilen giderilmesi gerek

yapılabiliyorsa orta sahada savaşçı oyunu iki yöne oynayabilen orta saha ve kanat oyuncusu

kanattada sıkıntı var yusuf perfonması inişli çıkışlı daha yeni yapamıyor

onur_alabuga_61
29.10.2013, 02:13
herşey olcan adının sol açık olmasıyla başladı fener-sivas-kasımpaşa adam duran top ii kullanıyo evet adriandan ii orta açıyo ama adam geçemeyn top süremyn orta açamayan bi sol açıkla olmaz solbekte mücadele ediyo iidi malouda sol açıkta daha vrmli dribling atmasada olur olcan dribling mi atıyo olcan gerçekten bu takımın virüsüdr halil-volkan-yasin-olcan bunlar acil gitmeliyidi sadece bu kaldı buda gitmelii frikik golü atmş olabilir ama adam top süremiyor ayak dışı top sürüyo adam ya kafayı yere gömüyo oyun görüşü zekası hiçbişi yok acil gönderilmeli beğenmediğimz zeki bile bu adamdan daha iyi orta açıyo bindirme yapıyor yemin ediyorum zekide özgüven olsn olcandan iidr bugnki maçın katili bir numara olcan ne geriye yardım nede ofansta yaratıcılık henriqueye vermediği pas zaten maçı bitirdi !!!!

sasort
29.10.2013, 02:13
ya şu an bakıyoruz takım çok kötü ama aynı oyuncularla muhteşem bir maçta çıkabilir

en büyük eksiklik diyorum ya eksik mevkilerden kaynaklı topçuların başka mevki ve görevler verilmesi

sen colman adrian kötü diyoruz ama forvet olmayında adamlar ne yapsın yapacak bir şey yok ki topu 3. bölgede tutacak oyuncu yok

defansta sol bek yok

furbol bence değer ölçüsü gol atmak bunu yapcak ta forvet

oynayan forvet ne kadar kapsiteli ve karakterli ise takımın kaderini belirliyor bizdede henrique olduğundan takım her maçında kazansa bile vasat durumda görünüyor
araya kadar sabredecez yapacak bir şey yok

onur_alabuga_61
29.10.2013, 02:16
herkes aykuta nie sallıyo ya adam gayretle solbek oynuyo mustafayı-girayı-bambayı düşünn akym solbekte adamı solbek oynuyo die yerden yere vurdunuz bamba-aykut stoperdir olcan adın beceriksizi kadir kelşten bile kötürdür ama adam tsdee joker gibi oynuyoo

AntiŞike
29.10.2013, 02:16
-Yönetim kötü bir takım ve şike süreciyle işi devraldı, Yönetim ne yapsın?- YÖNETİM HAKLI (mı acaba?)
-Takımın eksik mevkileri bas bas bağırordu, Bu bölgelere transfer yapılmadı- YÖNETİM HAKSIZ! (mı acaba?)
-T.Direktör geçen sene nerdeyse küme düşecek bir takım devraldı, Bu gün de sahaya çıkabilecek en ideal 11 i sahaya sürdü Hoca ne yapsın?- HOCA HAKLI (mı acaba?)
-Hoca eksik mevkilerde yönetime diretseydi, Takımla çok oynamasaydı, zoraki stoperi zoraki sol beki zoraki sağ, sol açık forvet yaratmaya kalkmasa, Oyuncu değişikliklerine akıl fikir erilse- HOCA HAKSIZ (mı acaba?)
-Futbolcular, aldığı parayı hak edecek mücadele göstermiyor, koşmuyor,bireysel ve takım olarak çok düşük seviyede. FUTBOLCULAR HAKSIZ (mı acaba?)
-Futbolcu kalitesi diğer şampiyonluğa oynayan takımların kadrosuna göre çok vasat.. Futbolcuların elinden gelen budur, futbolcu ne yapsın? Nedicede Her şey Allah vergisi, ve Allah ın verdiği de bu! :)) -FUTBOLCULAR HAKLI (mı acaba?)
...
Nasreddin Hoca gibi ; O da haklı , bu da haklı....Sende haklısınn!! :)
Allahım döndüm dolaştım,en son sana geldim, adres seni gösteriyor, yoksa tüm bunların sebebi sen misin? :))))

onur_alabuga_61
29.10.2013, 02:17
şuursuz janko bile orta sahann top tutmasını sağlıyo ve oyunu hareketlendişriyosa ii bi forvet bize level atlatır

sasort
29.10.2013, 02:17
herşey olcan adının sol açık olmasıyla başladı fener-sivas-kasımpaşa adam duran top ii kullanıyo evet adriandan ii orta açıyo ama adam geçemeyn top süremyn orta açamayan bi sol açıkla olmaz solbekte mücadele ediyo iidi malouda sol açıkta daha vrmli dribling atmasada olur olcan dribling mi atıyo olcan gerçekten bu takımın virüsüdr halil-volkan-yasin-olcan bunlar acil gitmeliyidi sadece bu kaldı buda gitmelii frikik golü atmş olabilir ama adam top süremiyor ayak dışı top sürüyo adam ya kafayı yere gömüyo oyun görüşü zekası hiçbişi yok acil gönderilmeli beğenmediğimz zeki bile bu adamdan daha iyi orta açıyo bindirme yapıyor yemin ediyorum zekide özgüven olsn olcandan iidr bugnki maçın katili bir numara olcan ne geriye yardım nede ofansta yaratıcılık henriqueye vermediği pas zaten maçı bitirdi !!!!

olcan eldeki açıkların en iyisi ama sana katılıyorum bir pozisyonda gördüm adam oyunu okuyamıyor ewet
soldan geldi önünde adam yok en arkaya orta açsa janko kafa atacak yanlız
ama ne yaptı önündeki adamı geçmeye çalıştı rasgele orta yaptı
ama ne yapacan hiç açık yok ki takımda yusufta bu maç vasattı

zeki deme ne olursun bana sabriyi anımsatıyor bu takımın topçusu değil onlar mustafa zeki aykut akgün kapasite zayıf bunlarla hiç bir şey olmaz

onur_alabuga_61
29.10.2013, 02:21
ben 2 topçu derken ara dönemde bak görürsüün alamayacaklar 3 topçu
takımın maddi durumu ortada onun için dedim

abi transfer bu takıma zaten şarttı maddi durum diyip durmayn maden cebinde para yok maden kupayı getiremyn yav bu delegeler seni başbakana yalaklık yap die mi seçti kimsin sen yaa nie başkan adayı oldun sonra diyolar öz evlat trabzonspor özüne dönmeli cart curt bn amasyalıyım ama bu ihodan daha trabzonsporluyum bu kadar vurdum duymaz bi adam olamaz enkaz devralmş bu lafada ayar olym bilmydn bu durumu borcu neden başkan oldn iyi olabiir ama maloudayı alacağına bi forvet nie alamadn forvetmz olsaydı iyi bi forvet demiym bak sadece forvetimiz olsaydı 6 puanımız daha vardı bugn

onur_alabuga_61
29.10.2013, 02:26
olcan eldeki açıkların en iyisi ama sana katılıyorum bir pozisyonda gördüm adam oyunu okuyamıyor ewet
soldan geldi önünde adam yok en arkaya orta açsa janko kafa atacak yanlız
ama ne yaptı önündeki adamı geçmeye çalıştı rasgele orta yaptı
ama ne yapacan hiç açık yok ki takımda yusufta bu maç vasattı

zeki deme ne olursun bana sabriyi anımsatıyor bu takımın topçusu değil onlar mustafa zeki aykut akgün kapasite zayıf bunlarla hiç bir şey olmaz

ya kanat diyosun kanat kanat dedğin adam çzigiye iner orta açar rakip defansn dengesini bozar top taşır çizgiden olcanda hangisi var zekide yine orta var onu dymm orta açamayan oyunu %30 bile okuyamayan bi adam trabzonda nasıl sol açık olur ya bu kadar kolaysa altyapıdan adam alsınlar yusuf 1. ligte ilk sezonu olcandan 5 gömlek üstün bana olcann artısını söleyn kan değişikliği yaptk biraz volkan-halil-yasini gönderdik janko-henrique-olcanda gitmeli 3 transfer bize level atlatır

amrabat-n'doye-atilla turan 3 transfer şampiyonluğa onyatr

ozturk
29.10.2013, 06:11
Bu takımdan bi cacık olmaz . Yönetim ayrı sıkıntı Allah'a emanet gidiyoruz sıradanlaştık

adem28
29.10.2013, 06:49
giray olcan oley oley...beni futboldan buz gibi soğuttular gecen hafta henrike vermedi bu hafta olcan bir birlerine cilve yapı gancıklar ama kaybeden ts odu bu aşkta....hoca desen ayrı alemde takıma bereberlik bile bize fazla gibi taktikle oynatıyor..yazık.

Punisher-61
29.10.2013, 06:56
Bizde yetenekli görünen ama yeteneksiz futbolcularin sayisi cok..

En iyi örnek olcan..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

Travelair
29.10.2013, 07:30
Ne yetenek açısından, ne bilgi açısından, ne akıl açısından bu takım camianın isteklerini karşılayamıyor. Ama mücadele ederek sonuç almaya çalışıyor. Maalesef arızalı oyuncu sayısı da çok fazla. Kısacası toplama bir takım görüntüsü çiziyoruz. Burdan başkana da bir çift lafım var: Hakkını ara. Bir şey yapmayacağım demekle olmuyor. Mustafa pozisyon gereği kolunu açıyor, adama çarpıyor 3 maç ceza. Dün her itiraza kartlar havada uçuştu. Az nerede olduğunun farkına var

kopeli
29.10.2013, 07:40
Kasımpasa bizden daha iyi bir takım ve daha etkili futbol oynuyor.

Biz ise olan adamları bitirme ugrasındayız.Malouda ön libero,Aykut sol bek oynuyor.Adrian kadroya alınmıyor.

MRA cok yanlış yolda.

Ertan 51
29.10.2013, 08:25
Ligin belkide en vasıfsız golcüsü sende olursa,
stoperin bomba olursa,
sol bekin yoksa,
orta sahan layt oğlu layt olursa,
tüm bunların üstüne bir de koşup ısıran bir takım olmazsan olacağı budur işte.

Oğuz ZEYTİN
29.10.2013, 08:32
Teknik direktörümüz hakemlerin art niyetli olmadığını düşünürken maçı yorumlayan yazarların hemen hemen hepsi bir HAKEM KATLİAMINDAN bahsetmiş (En güzel yorum ise Ali Kemal YAZICI'ya ait: "Maçın yönetimine gelince bu adamların dördü ile uğraşamıyorduk, altısı ile nasıl uğraşacağız bilemiyorum.")

Sen böyle saflık edersen, değil ağzındaki midendeki kupayı da çalarlar, oyuncunu da faul yokken iki hafta üst üste atarlar.

Art niyetli değillermiş! Hadi oradan!

Burak
29.10.2013, 08:36
Maça değinmeyeceğim.Belki bahseden arkadaşlar olmuştur, tanık da oldunuz.Malumunuz bir olay yaşandı 'yine' dün.Münferit ya da değil, planlı ya da spontane gelişti ama bu tribünlere içerek gelmiş, kafayı çekip de içeri girmye çalışan insanlara bir şekile engel olunmalı.Stadlarda alkol kontrolü olacaktı hani nerede ? Ondan sonra 18 yaşındaki uşaklar koskoca adamlara saldırmayı kendinde hak görüyor.Neden bağırmıyorsunuz diye başlayan saldırı tüm tribünü hemen hemen etkiledi.Maçtan önceki harika görüntü bir anda tuzla buz oldu.Ne zamandır maçlara gidemiyordum, zor bela izin alıp destek vermek için niyetlendik, ne maçı izleyebildim ne de keyif alabildim.Skor çok da önemli değildi dün benim için açıkçası.Aynı saftayız dediğimiz insanlar bize kahpelik yaparken neyin skoru arkadaş ?

Samet GÜVEN
29.10.2013, 08:51
Adam 34 maçın tamamını yıldız olarak tamamlayamazdı herhalde. Bir oyuncuya bu kadar yüklenilmez hele mevkisi kale ise. Elbet patlayacak.

Ayıptır, futbolun f si yok takımda, eskiden anadolu takımlarının deplasmana gider halleri gibi oynuyoruz her maçı. Utanıyorum. Gol yemesek orta sahayı geçeceğimiz yok. Yok mental başarı, yok akıllı düşünce. Ne diyosunuz arkadaşlar, sahada futbol oynamıyoruz.

Oyuncuların kafası o denli savunma ile doldurulmuş ki, topla yürüyebilen adamımız yok. Oyuncularımız artık top kaptırmayı dert etmiyor, yeter ki topun arkasına geçelim.

O çocuk maçtan sonra diyor ki, 5 kişi de kalsak hücum etmeliyiz, biz Trabzonsporuz. Şu çocuğun kafasında bir hoca istiyorum. En fazla ne mi olur, 3 değil 5 yeriz. Bıktım artık ya.

buckler
29.10.2013, 08:59
gustavo colman diyorum.. o olmadan bu takım futbol oynayamaazzzzzz.. bu kadroyla bu kadar olur beyler.. takmayın üzmeyin kendinizi.. colman döner pas yapmaya organize atak yapmaya başlarız.. forvettede henrique malıyla bizi idare etmeye çalışanlar utansın..

Fatih Birinci
29.10.2013, 09:32
gustavo colman diyorum.. o olmadan bu takım futbol oynayamaazzzzzz.. bu kadroyla bu kadar olur beyler.. takmayın üzmeyin kendinizi.. colman döner pas yapmaya organize atak yapmaya başlarız.. forvettede henrique malıyla bizi idare etmeye çalışanlar utansın..

Agzina saglik.bazi futbol cahilleri colman,zokora ve mustafa yumluyu begenmiyor.mustafa giraya 10 basar,zokora haftalardir super oynuyor colman bu takimi ayaga kaldirir

Ertan 51
29.10.2013, 09:34
Teknik direktörümüz hakemlerin art niyetli olmadığını düşünürken maçı yorumlayan yazarların hemen hemen hepsi bir HAKEM KATLİAMINDAN bahsetmiş (En güzel yorum ise Ali Kemal YAZICI'ya ait: "Maçın yönetimine gelince bu adamların dördü ile uğraşamıyorduk, altısı ile nasıl uğraşacağız bilemiyorum.")

Sen böyle saflık edersen, değil ağzındaki midendeki kupayı da çalarlar, oyuncunu da faul yokken iki hafta üst üste atarlar.

Art niyetli değillermiş! Hadi oradan!

http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2013/10/29/hakem-felaketi
anlatmak istediğinizi destekleyecek çok önemli bir haber daha.

Gerçekten hocamız olsun başkanımız olsun ilginç adamlar ve ilginç çıkışları oluyor,şaşırıp kalıyorsun.

Ilelioglu
29.10.2013, 09:36
Bu kadro yapisi ile basari zaten zor. Sezonun böyle gececegini zaten tahmin ediyordum, Avrupa'da da sans baya yanimizdaydi. Avrupa'dan erken elenmeyelim diye de kendime göre bir yöntemim vardi :D Suana kadar ise yaradi, hatta ligde de fenev macinda denedim o macida kaybetmedik. :)

Hepsi bir yana, sezon sonu yeniden yapilanmaya gidilmeli. Ama herseyden önce Yönetimin degismesi lazim, profesyonel bir yapi görmek istiyorum artik. Kendi cikarlarini degil Kulübün cikarlarini düsünen bagimsiz kisiler istiyorum.

..

reisoğlu61
29.10.2013, 09:50
dün aksam bünyamin gezer takimimiz hakkinda dogru bir tespitte bulundu. oyuncularimiz cok bencil. bunu gecen haftaki sivas macindada gördük.

Murat Keçeci
29.10.2013, 09:52
Öncelikle sahaya çıkan kadromuzun en doğru kadro olduğunu düşünüyorum.Maçın ilk yarısında oyunun ritmini yakalayamadığımız için rakip daha baskın göründü biz kendi yarı sahamızda oyun alanını iyi daraltabilen bir ekibiz fakat futbolda herşeyin bir çözümü vardır.k.paşa da bu çözümü uzaktan bir şutla çözdü.Tabi bunda ona şut çekerken yeterli baskıyı kurmayan orta saha oyuncularının ve o kadar uzaktan gelen şutta etkisiz kalan Onurun katkısı büyük oldu.

Yusufun zorlaması,malouda'nın iyi şutu,henrique'nin takipçiliği derken maçı dengeye getirmeyi başardık fakat bir türlü oyunu kontrole alamadık.Yoğun maç trafiğinden dolayı yaşanan konsantrasyon kaybı hem takım savunmasını hemde bireysel savunmayı yıpratmış göründü.Özellikle ikinci yediğimiz gol tamamen konsantrasyon eksikliğine bağlı bir gol.Kısacası bizim hediye ettiğimiz iki gol bulunca k.paşa, ortaya demoralize durumu çıktı.Üçüncü gol ise bizim takımın en doğru oyun şeklinin alan daraltarak oynaması gerektiğini kanıtlayan bir goldü biraz sahada açılınca savunma oyuncularımızın nasıl refakatçılık yaptığını gördük adamlar duvar paslarıyla cezayı kesti.

Maç 3-1 olunca onlarda da bir rahatlık oluştu derken olcan tekrar takımı hareketlendiren golü attı acaba maç döner mi şeklinde herkesin kafasının köşesinde cevap bekleyen bir soru oluştu fakat bu soruyu cevaplandıracak bilgiye sahip oyuncumuz yoktu belki adrian bunu başarabilirdi fakat o da kadroda yoktu.

Takımda bir potansiyel var bu belli kasımpaşa gibi kaliteli lig ikincisi durumundaki bir takıma karşı maçı 15-20 dk da 3-3 e hatta 4-3 çevirebilecek ortamı sağlayabiliyorsak bu bir inancın bir isteğin bir potansiyelin var olduğu gösterir ama sonuçlandıramıyorsak da ciddi bir eksikliğin (özellikle zihinsel açıdan) olduğunu gösterir.

Futbolda gol kaçabilir fakat kaleciyle karşı karşıya ikiye bir pozisyonların kaçmasını kabullenemiyorum.Geçen hafta henrique olcana pası veremedi.Bu haftada olcan henrique ye veremedi.sivas maçında o pası verse henrique hem asist yapmış olacak hemde açılan sivas karşısında belkide daha çok goller atacaktı bu maçta olcan henriqueye verse maç 3-3 e gelecek k.paşalılar panik havası oluşacaktı.İşte futbol bu kadar basit bir oyun onu zorlaştıran bizleriz.

Bu maçı kazansak çok güzel olurdu fakat yinede olumsuz bir tablo ortada yok.Lig ikincisi ile aramızda 4 puan fark var önümüzde ise tam kapasitemizi sahaya yansıttığımızda yenebileceğimiz takımlar var bir kaç maçlık seri bizi yine üst sıralara getirir biz yeter ki arzumuzu,isteğimizi,konsantrasyonumuzu kaybetmeyelim.

Bu maçta özellikle ikinci yarıdaki maçı kazanma isteği yenilginin tesellisi oldu benim için.Her ne kadar olcanı vermediği pas dan dolayı eleştirsek de duran top dan attığı gol ve diğer önemli pozisyonların içinde olması maçı ne kadar kazanmayı istediğini gösterir bu açıdandan kendisini tebrik etmek lazım.

kopeli
29.10.2013, 09:54
Malouda'yı ön libero oynatmanın mantığını çözebilen var mı ?

ccd6167
29.10.2013, 10:14
Malouda'yı ön libero oynatmanın mantığını çözebilen var mı ?

Dediğinde haklı olabilirsin.

Bide su var soner aykut abdulkaldir oynadıda ne oldu??

Gecen fener ts u17 macını izledim bizde ortasahada oynayan bi cocuk var adamın topu stop edişi alışı verişi ben burdayım dedirtiyo

Bana en çok koyan girayı ıynayıp caner kadirin daha denememesi

Hüseyin Gündoğdu
29.10.2013, 10:28
takım Avrupa yorgunluğunu atamamıştı bence.
ligin en iyi hücuma çıkan ve hızlı oyunculardan kurulu takımına
hem de kendi sahasında Avrupa dönüşü yenilmek çok da yadırganmamalı
Yenilecek isek böyle maçlarda yenilelim önemli değil.

Aykut oynatıldığı mevkiiden dolayı sinirli galiba.
maçın başından beri Adem Büyük'e en az iki kartlık hareket yaptı.
hakem de sonunda dayanamadı. bu da gayet normal.
yumlu'ya geçen hafta yapılan ise haksızlığın daniskasıydı o başka.

transfer politikamızı eleştirirken çok iyi transferler yapmış bir takımın
bizi yenmesini de normal karşılamalıyız.

TSelif
29.10.2013, 10:30
Kendi ceza alanına ( içerde dışarda aynı) mahkum oynaman beni deli ediyor. Böyle rezil bir sistem olamaz ...

Şeref
29.10.2013, 10:39
trabzonspor şu anda elindeki kadroya göre en iyi sistemi oynuyor

asilhamsi
29.10.2013, 10:41
Bu mac bize henuz takım olamadıgımızı gösterdi.Oyuncular acilen bu egoistlikten kurtulmalı.
Olcan o pası verse cok iyi bir geri dönüşle takımın morali yerine gelecek ve yaşanan olumsuzluklar yaşanmayacak.
Hoca takımı elindeki malzemeye göre oynatıyor.Hataları oluyor tabi ama malzeme bukadar.

stoper,sol bek,ortasaha ve forvet en az 4 transfer yapmazsak ilk 4 te kendimize yer bulmamız zor.

Bazı mevkilerde idareten olur bu sezonluk.

Yukarıda arkadas Alt takımlardan bahsetmiş.Şu an yetenekli oyuncuya cok fazla ihtiyac duyan takımda onur toprak ve Alihan Tuncer mutlak devre arası takıma kazandırılmalı.Ozellikle Onur sag acık problemimizi cozecek potansiyele sahip bir oyuncu.

Ve mutlaka kadro da yetersiz ve gereksiz oyuncular devre arası gonderilmeli.

Giray cok net olarak artık katkı saglayamaz.

volkan,batuhan,giray,emre,janko,alanzinho,bamba,co lman devre arası gerekirse fesih ile gonderilmeli.Colman iyi oyuncu olabilir ama artık katkı vermiyor.

Ve en az 4 dış transfer yapmalıyız.2 tane de alt yapıdan aldıkmı bu sezonu ilk 4 icinde bitiririz.

Bu arada ismi gecen yerli isimler kesinlikle bize ilac olmaz.O nedenle ortasaha ve forvete 2 tane elit yabancı almak zorundayız.

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 10:58
hem sivasspor maçı hemde bu maç çok şansızdık sivas maçında kaçırdıklarımız bu maçta kaçırdıklarımız v hakem hataları çok canımızı yaktı 2 maçı kazansak şuan 2. ve fb ile 3 puan fark olacaktı !

nakzo
29.10.2013, 10:59
Öncelikle şunu belirtmek lazım ki bu Trabzonspor Onur'un yıldızlaşmadığı hiç bir maçı kazanamaz.

Onur'la beraber Mustafa Yumlu'nun da bu takım için ne kadar önemli bir oyuncu olduğu sanırım bu maçta daha net bir şekilde görülmüştür.

Bosingwa bu ikiliye ayak uydurabilen tek futbolcu, takımın geri kalanının ise faydadan çok zararı var.

İhaleyi hakeme çıkarmak gerçeklerle yüzleşmemek kolayı seçmek olur ki bu da bizi bir yere götürmez.

Takım ligin başından beri kazandığı maçlar da dahil her takımdan baskı yedi, pas yüzdesi rezalet seviyede, oyuncuların hayalet gibi sahada dolaşmaları art niyetli olmaları dışında açıklanabilir bir durum değil.

Teknik ve taktik olarak konuşulabilecek hiç bir şey yok. Takım da tıpkı kulüp gibi çürümüş durumda ve tedaviye cevap verme aşamasını çoktan geçmiş haldeler.

Radikal kararlar alınmalı ve bu takımın 4/5 oyuncusu hariç tamamıyla yollar ayrılmalı ama balığın baştan koktuğu bir yerde bu da çözüm olmayacaktır.

Allah yardımcımız olsun.

Hay agzna saglk bunu goremeyen korler var bizim oynadgmz futbol ayni kici kirik anadolu takmlarinin istanbulda oynadigi o basit o ezik o rezil futbol.Ey ahali bu oyunla bu hilhat garibesi takmla cocuklarimizi nasil Trabzonsporlu yapacaksiniz ben zonguldaklym eger kucukken Trabzonspor boyle oynasaydi bu takimin T sini agzima almazdim.Her firsatta taraftara sallayanlar bundan 5 yil sonra kellemi koyarim yeni nesilde Trabzonsporu tutan bulamayacaksiniz

bilgehan83
29.10.2013, 11:00
birisi giraya arkası dönük adama faul yapılmaması gerektiğini öğretmeli ayıptır ya ayıptır...aykutu stopere aldık sol bek oynuyor..sol bekimiz yok ali adnan neden alınmaz.. mustafa hocaya kimse laf etmesin adam bu kadroyla iki kulvarda mücadele veriyor herkes açsın gözünü kadromuz çokzayıf bir solbek, ön libero, sağ açık, on numara ve iki forvet lazım bize açık ve net..

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 11:12
devre arasında mutlaka ;
-ali adnan
-muhammet demir veya cenk tosun
-yekta kurtuluş alınmalıııııı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Şahin Yılmaz
29.10.2013, 11:21
Bu hoca müsveddesi ve bu karaktersiz yönetim olduğu müddetçe, biz daha çooookkkk güzel futbol
hayal ederiz.

Yok şöyle olsaydı, yok böyle olsaydı.

Acilen ve derhal MRA ve Yönetim istifa. Hatta Defolup gitsinler kulübün yakasında düşsünler.

ibrahim
29.10.2013, 11:30
Bilin bakalım tescilli şikeci bejekenin kaptanı Kim oldu. :):)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Alika87
29.10.2013, 11:31
Hakemden ziyade, takim yine eski hallerine düstü. Orta alanda oyuncular arasindaki mesafeler o kadar büyük ki, kimse tek top oynayamiyor. Kisa paslasma yok, herkes topu aldiginda en az 5metre sürmesi lazim, cünkü etrafinda adam yok. Bu da defansi bu kadar geride kurmanin yan etkisi.

kopeli
29.10.2013, 11:35
Dediğinde haklı olabilirsin.

Bide su var soner aykut abdulkaldir oynadıda ne oldu??

Gecen fener ts u17 macını izledim bizde ortasahada oynayan bi cocuk var adamın topu stop edişi alışı verişi ben burdayım dedirtiyo

Bana en çok koyan girayı ıynayıp caner kadirin daha denememesi

Ön Liberon yoksa suc Malouda'damı ?

Malouda takımın en kaliteli adamı ve Bu adamın yıllarca oynadığı ve en etkili olduğu mevki sol acık.Ön Libero olmaması Malouda'dan ön libero yaratmak anlamına gelmemeli.

Malouda sol acık oynamalı,bu kadar net.En azından hücumdaki kalite seviyemiz artar.

pReN@_61
29.10.2013, 11:36
Bizim bu Amerikan traşlı aykut ne kadar boş bir adam yahu. Dün çok andım kendisini.

talhabasaran_
29.10.2013, 11:42
belki sorun bendedir ama ben önceki haftalara göre,mac boyunca olmasa da,takımın arzusunu begendim.dedigim gibi sorun bende olabilir :)

Muhammed Ayaz
29.10.2013, 11:59
belki sorun bendedir ama ben önceki haftalara göre,mac boyunca olmasa da,takımın arzusunu begendim.dedigim gibi sorun bende olabilir :)

2. yarı için doğrudur. takım 2.yarı gerçekten çok istedi ancak bu takım maç 0-0 ken yada 1-0 öndeyken neden böyle oynamıyor !!!!

onur_alabuga_61
29.10.2013, 11:59
3. golde tipik giray hatası escortluk yapıyo adam ve gol yiyoruz 2. gol böle bi kafaya çıkı yok mustafa yumlu i değil ama giraydan 5 gömlek ustun giray çok ama çok kötüü

champions
29.10.2013, 12:00
5 yıllık stoperimiz faul yapmadan top kazanamıyor.
20 milyon lira maliyete katlanarak Giray'ın asabi versiyonunu almışız.
Yıllık 5 milyon lira verdiğimiz "dünya yıldızı" mız takıma ne veriyor?
Gol için ayağına baktığımız eleman futbolcudan başka her halta benziyor.
Ortasaha SIFIR. Koca 3 ayda böylesine önemli bir bölgeyi gözardı edenlere sevgilerimi gönderiyorum.
Cech, Emerson ve Celustka'yı gönder, tek bir solbek alma, Kadir'e güvenme, iyi-kötü orada bir performans gösteren Olcan'ı sağ kanat yap, dümdüz adamı solbek yap. İşte mükemmel kadro yönetimi!
Bir de taraftarımız var, bu şartlarda Colman'ın yokluğundan bahseden, Olcan'ı kaçırdığı pozisyon sonrası onu asan, yönetimle tencere-kapak misali uyuşan.

İ.Öztel
29.10.2013, 12:02
bir maçın sonunda da " biz bu kötü futbol oynamaktan ne zaman kurtulacaz ?" cümlesini kurdurtmasalar bize ne güzel olurdu.

katre-i.matem
29.10.2013, 12:03
takım galipken soyledıklerımızı maglupkende ıcımız acıyarak ama gonul rahatlıgıyla soyleyebılırız.. hoca mevcut basarıda aslan payına sahıptır fakat daha buyuk basarılarında onunde engeldır.. futbolcuları asıl mevkılerınde oynatmayarak hem onların hemde takımın verımını dıp noktalara cekmektedır.. halbu kı macera aramasa cok daha ıyı olabılır..

selçukabi
29.10.2013, 12:05
Biz hala sovup sayalim Mustafa Yumlu'ya ama adamlar inceden calisiyor. Bizim defansin tartismasiz en iyi adami Yumlu'yu uyduruk bir kirmizi kart ve 3 mac ceza ile uzaya gonderdiler ilk macta gorduk dunyanin kac bucak oldugunu. Dun hakemin ittirmesi, bizim zaten futbol ( gerek transfer gerekse oyun anlayisi) anlaminda yanlislarimiz ve Yumlu'nun yerine oynayan Giray'in destan(!) yazdigi macta bile Kasimpasa gibi transferde cok iyi adamlar alan bir takim bile 3-2 zor yendi bizi. Iste TRABZONSPOR'un buyuklugu de bu.

lazibere
29.10.2013, 12:09
Biz hala sovup sayalim Mustafa Yumlu'ya ama adamlar inceden calisiyor. Bizim defansin tartismasiz en iyi adami Yumlu'yu uyduruk bir kirmizi kart ve 3 mac ceza ile uzaya gonderdiler ilk macta gorduk dunyanin kac bucak oldugunu. Dun hakemin ittirmesi, bizim zaten futbol ( gerek transfer gerekse oyun anlayisi) anlaminda yanlislarimiz ve Yumlu'nun yerine oynayan Giray'in destan(!) yazdigi macta bile Kasimpasa gibi transferde cok iyi adamlar alan bir takim bile 3-2 zor yendi bizi. Iste TRABZONSPOR'un buyuklugu de bu.

Hoca, Hiç kimse ama hiç kimse bizim şampiyon olacağımızdan korkmuyor. O bakımdan böyle bir şeye gerek de yok. Takımımzıın ayakta duracak ne kabiliyeti nede gücü var, kabahatı başka yerlerde aramaya gerek yok

Hedefi olmayan, basit bir Anadolu takımı kadrosu kurarsan, hakemlerde şeyinin keyfine maç yönetir ve hatta üstünde staj yaparlar..

Büyüklüğünü unutursan başına bunlar gelir. Lafın bile geçmez

lazibere
29.10.2013, 12:11
Az once bir arkadaş saydı

Sol bekte ne kadar adam varsa hepsini sat gönder, yerine 1461 den aldığın Kadir Keleş varken Olcan'ı sol bek oynat, Onu da kes ve olcan'ı sağ açığa al bu seferde sol beke, kazmagillerden Aykut'u getir. Ondan sonra da bıdı bıdı

Birşey söyliyim mi; Bir takımın kadrosu yeterli olmayabilir ama bir takımın oyun kurgusu bu kadar absürt olamaz. Bu nasıl bir iştir. kadir keleş madem oynamayacaktı neden 1461 den aldın.. Hocanıun hava deliği kalmamıştır arkadaşlar.. UEFA tutuyor sadece onu..

lazibere
29.10.2013, 12:12
Ligin en kötü kadrosu bizde
Ligin en tecrübesiz hocası bizde
Ligin en tecrübesiz başkanı bizde

başarı mı???sadece hayal

ccd6167
29.10.2013, 12:14
Ön Liberon yoksa suc Malouda'damı ?

Malouda takımın en kaliteli adamı ve Bu adamın yıllarca oynadığı ve en etkili olduğu mevki sol acık.Ön Libero olmaması Malouda'dan ön libero yaratmak anlamına gelmemeli.

Malouda sol acık oynamalı,bu kadar net.En azından hücumdaki kalite seviyemiz artar.

Malouda sol açık kabul zaten

Yusuf la olcanı nerede kullanacaksın peki?? Bunlarda sol açık..

Ama malouda tecrubesıyle belki joker olabilir burda hocayı savunmuyorum yanlş anlama abi.

Bu kadar dengesiz takım olamaz..

Su bi gercek ama girayın oldugu her macta gol yemek zorundayız arkadaş..

Derry city kasımpaşa

Trabzonspora gelmiş en kötü defans adam her gareketi oşumsuz

lazibere
29.10.2013, 12:18
Hepimizi uyuttular, Umut sattılar, Mustafa Reşit Akçay ismini bize Ferguson yaptılar.
Bu iş sadece Trabzonlu'ları toplamakla olacağını sanan ve Trabzonlu olsun da çamurdan olsun anlayışı ile bize hayal sattılar. halbuki, Ne Hocanın nede oynattığı oyun sisteminin günümüz futbolunda bir yeri yok. korkaklık üzerine kurulu bir anlayış.

Ligden düşmeye oynayan bir takımda bile kazanılan her maç sonrası büyük sevinçler yaşanılır, Kimse bizim arada sırada tesadüfen kazandığımız maçları örnek göstermesin.

genç ve yeni bir takım kuracağız diye yola çıkanlar , nedendir bilinmez , korkakça ve 36 yaş ortalamasına sahip bir kondisyonla futbol oynatıyorlar

Gol atmak gibi bir amacımız yok, Gol yememekten başka bir düşüncemiz yok, Golu yiyince de gol atayım derken daha fazlasını yiyen bir takımız. basit düz sıradan bir PTT Ligi takımı

Rizespor'dakı SERCAN KAYA 1461 in tek işe yarar futbolcusuydu ve Şu anda ondan daha iyi oynayan bir orta saha oyuncumuz bile yok. Hocasıyla futbolcularıyla tamamen bir hayal kırıklığı bir takımız.

Kimse farkına varmıyor ama Trabzonspor'umuz harbi harbi çook küçültüldü

lazibere
29.10.2013, 12:22
Kafayı yiyecem

Galatasaray, Manciniyi aldı ve Adam gelir gelmez, Kurulu bir takım almış olmasına rağmen ilk yaptığı iş '' Kondisyoner'i görevden almak oldu . Ve ne dedi biliyormusunuz, takım koşmuyor

Bunu görünce, Bizim 5. sınıf adamların yönetimindekı bir teknık kadronun , Adrian, ya da bir başka oyuncumuza ''''KOŞMUYORSUN '' deme şansını sıfır görüyorum.

Takım dökülüyor. Sırf kondisyonu olmadığından, İleri çıkamıyor, Çıksa geri gelemiyor.

KOCA TRABZONSPOR STOPERİ OFSAYT NEDİR BİLMİYOR???

KOCA TRABZONSPOR FORVETİ, 5 METRE OFSAYTTA KI ADAMA PAS ATMAYI, ASİST SAYIYOR.

ZEKA YOK, BEYİN YOK

AntiŞike
29.10.2013, 12:22
Şu kadar kötü ve kişiliksiz oynadığın bir oyunda bile hakem bariz penaltıyı verse berabere olacak..
Olcay 3 yaşındaki çocuğun bile idrak edip pas vermesi gerektiğinin bilincinde olduğu bir pozisyonda bencillik yapmayıp, Henrique nin önüne boş kaleye yuvarlasa topu belki de galip gelinecekti..
Yenilmemiz için hakemin bu kadar uğraşması da cabası,
Bütün bunlara rağmen Hiç bir şey oynamadan, senden kadro, taktik- kalite olarak üstün olan Kpaşa yı yenebilecek pozisyonda olmak çok ilginç..
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim..

lazibere
29.10.2013, 12:29
Şu kadar kötü ve kişiliksiz oynadığın bir oyunda bile hakem bariz penaltıyı verse berabere olacak..
Olcay 3 yaşındaki çocuğun bile idrak edip pas vermesi gerektiğinin bilincinde olduğu bir pozisyonda bencillik yapmayıp, Henrique nin önüne boş kaleye yuvarlasa topu belki de galip gelinecekti..
Bütün bunlara rağmen Hiç bir şey oynamadan, senden kadro, taktik- kalite olarak üstün olan Kpaşa yı yenebilecek pozisyonda olmak çok ilginç..

Penlati falan değil arkadaş, yapmayın ya. tamam hakem kötü bir maç yönetti ama o pozisyonun uzaktan yakından penaltı ile alakası yok.

kopeli
29.10.2013, 12:30
Malouda sol açık kabul zaten

Yusuf la olcanı nerede kullanacaksın peki?? Bunlarda sol açık..

Ama malouda tecrubesıyle belki joker olabilir burda hocayı savunmuyorum yanlş anlama abi.

Bu kadar dengesiz takım olamaz..

Su bi gercek ama girayın oldugu her macta gol yemek zorundayız arkadaş..

Derry city kasımpaşa

Trabzonspora gelmiş en kötü defans adam her gareketi oşumsuz

Yusuf sağ açık oynayacak.Olcan'da sol bek.

Zaten Olcan'ın sol bekte daha etkili olduğu,sol açıkta ise hiçbir varlık ortaya koyamadığı ortada.

Mesela Aykut Demir'i sol bek oynatıyor.Aykut stoper oynasa zaten Giray'a ihtiyaç olmucak.Olmuyor iste devşirme adamlar ile,hem adamların performansları düşüyor,hemde takımın performansı.

AntiŞike
29.10.2013, 12:38
Penlati falan değil arkadaş, yapmayın ya. tamam hakem kötü bir maç yönetti ama o pozisyonun uzaktan yakından penaltı ile alakası yok.

Olcan topa dokunuyor, sonrasında Kalecinin Olcana a müdahalesi var.
Biz çalınmaya çalınmaya o kadar çok penaltıyı unutttuk kii, bu pozisyonu bile bize verilmeyeceği için Penaltı değildi diyoruz.
O pozisyon Saraçoğlunda , İnönü de olsa o hakem o penaltıyı çalmazsa ona DELİKANLI derim..
O penlatı bu Stadlarda çalınmasa haftalarca ülke çalkalanır, televizyonlarda tv lerde hakme darağacına çıkartılırdı..

AntiŞike
29.10.2013, 12:40
Hoca maçtan sonra açıklamasında ; "Bu maçta olanları Heybemize koyduk" demiş.. Hoca Ne Heybeymiş yaaa.. koy koy dolmuyoo..!!
Hem bu heybeyi ne diye dolduruyosun, bi önceki koyduklarından ders almayacaksan..!!??

katre-i.matem
29.10.2013, 12:41

bariz penaltı mı ??

olayın penaltıyla alakası yok.. eger bu penaltıysa son lıg macı ve avrupa macında rakıplerın asıl barız penaltıları verılmedı..

AntiŞike
29.10.2013, 12:51
bariz penaltı mı ??

olayın penaltıyla alakası yok.. eger bu penaltıysa son lıg macı ve avrupa macında rakıplerın asıl barız penaltıları verılmedı..

Olcan ın düşmesini bile bilmemesi yanıltıyor hocam, Az da olsa adama müdahale var.Penaltının azı çoğu olmaz. Bu penaltı başka hangi büyük takıma karşı olsa çalınırdı ve herkes penaltı derdi.
Avrup maçındaki pozisyonda haklısın penaltıydı.
Zaten sorun da bu Avrup da bir standart var. Ama sorun burda bu standardın olmaması.

İlker Gazioğlu
29.10.2013, 12:52
Kötü oynadık , hakem rezildi , 10 kişi kalmasak maç 3-3 olabilirdi ama maçtan aklımda kalan 2 olay var. Olcan'ın Henrique'ye , Henrique'nin Janko'ya pas vermediği pozisyonlar. Ne diyeyim şimdi bu adamlara.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 12:53
Çok küçülen takım avrupa grubunda lıder!

katre-i.matem
29.10.2013, 12:54
Olcan ın düşmesini bile bilmemesi yanıltıyor hocam, Az da olsa adama müdahale var.Penaltının azı çoğu olmaz. Bu penaltı başka hangi büyük takıma karşı olsa çalınırdı ve herkes penaltı derdi.
Avrup maçındaki pozisyonda haklısın penaltıydı.
Zaten sorun da bu Avrup da bir standart var. Ama sorun burda bu standardın olmaması.

kalecı topa ellerıyle dokunup devamında ellerını cektıkten sonra vucut temasına bakılmaz orda kalecı vazıfesını yapıp topu uzaklastırmıstır.. cok daha barız penaltılarımızın verılmedıgı olmustur.. onemlı olan, bu macta bızım takılmamız gereken konu penaltı pozısyonu degıl.. ılk yarıda sergıledıgımız takımın deplasman taktıgı olan ve hocanın acıkca bu taktıgı degıstırmeyecegım dedıgı kısılıksız futbolumuzdur..

nakzo
29.10.2013, 12:58
Hoca, Hiç kimse ama hiç kimse bizim şampiyon olacağımızdan korkmuyor. O bakımdan böyle bir şeye gerek de yok. Takımımzıın ayakta duracak ne kabiliyeti nede gücü var, kabahatı başka yerlerde aramaya gerek yok

Hedefi olmayan, basit bir Anadolu takımı kadrosu kurarsan, hakemlerde şeyinin keyfine maç yönetir ve hatta üstünde staj yaparlar..

Abi gecen gun kardesim soyledi bunu adam gsli 27 yasinda admi dovuyordum bunu dedi diye siz siradan bir anadolu takimi oldunuz dedi.Bir zoruma gitti ama biz kendimize yediremiyoruz gercek bu eskiden kasimpasanin,konyanin hafdinemiydi Trabzon uzerine bu kadr pervasizca gelmek kimsenin bizim buyuklugumuze ne saygisi ne inanci kaldi.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:00
Kalecının Olcanın ayaklarına açıkca yatması topa dokunmasını masum kılmaz.bu lıgde buna penaltı çalınıyorsa çalacaksın.maçın en az 8-9 dakıka duraksadığı yerde 4 dakıka ılave edıp bu 4 dakıkanın ıçındekı duraklamaları bıle dıkkate almamak HAKEM ŞIKESINE gırer.ıtırazı olan?

arifberkay
29.10.2013, 13:05
Hoca maçtan sonra açıklamasında ; "Bu maçta olanları Heybemize koyduk" demiş.. Hoca Ne Heybeymiş yaaa.. koy koy dolmuyoo..!!
Hem bu heybeyi ne diye dolduruyosun, bi önceki koyduklarından ders almayacaksan..!!??

Hoca heybemize koydu adamlar tövbe tövbe....

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:06
Sancaka en az 4 sarı kartı es geçıyor,Babelın sarısı varken başka bı pozısyonda elıyle hakeme kart ışaretı yapıyor hakem 2.sarıdan atmıyor.2.golde topu elıyle alıyor,Aykuta verılen 2 sarı kartında adıl olduğunu söyleyebılırmısınız?

AntiŞike
29.10.2013, 13:07
kalecı topa ellerıyle dokunup devamında ellerını cektıkten sonra vucut temasına bakılmaz orda kalecı vazıfesını yapıp topu uzaklastırmıstır.. cok daha barız penaltılarımızın verılmedıgı olmustur.. onemlı olan, bu macta bızım takılmamız gereken konu penaltı pozısyonu degıl.. ılk yarıda sergıledıgımız takımın deplasman taktıgı olan ve hocanın acıkca bu taktıgı degıstırmeyecegım dedıgı kısılıksız futbolumuzdur..

Kimse aslanlar gibi top oynuyoruz demedi zaten. Bu ligin en kişiliksiz ve en vasıfsız topunu oynuyoruz. Bu oynadığımızla da dün malübiyeti sonun kadar hak ettik. Hoca da takımı TS ruhundan çok ayrı oynatıyor , hatta ne oynattığı belli değil.. hepsi doğru.
Ama bu dün hakemin TS un mağlubiyeti için elinden geldiğini yaptığını örtbas etmez.
Kaleci topa ne zaman dokundu olcan tipleyip top açıldıktan ve vücuduyla oyuncuya temas ettikten sonra..

Kasım BEKTAŞ
29.10.2013, 13:07
tamam takım çok iyi değil ama bu maçı hakem müsveddesi özgür yüzünden kaybettik.

penaltı idi değildi geçtim,
pozisyon başlangıçlarında faul yapmadığmız bir çok pozisyona faul verdi.
yine aynı şekilde onların faul yaptığı bir çok pozisyonu es geçti.

bu kadro yapısı ile çok şey beklenmez ama bir takımın hakkı da bu kadar yenmez.

asan kesen başkan sendeyiz, bekliyoruz.

Erbay
29.10.2013, 13:08
Şota: "Haftaiçi çalıştıklarımızın %99'unu yaptık."

Niye yapamasın ki? Rakip atak yaparken pas atacakları bir adam hep boşta. Dönen toplar hep rakipte. Orta saha bomboş. Rakip atak yapıyor orta yapanı rahatsız eden yok. Ekstra her harekette çuvallıyor defans. Bir duvar pasılık canları var.

Full defans yapılacaksa böyle yapılmaz. Sen daha Zokora'nın yanındaki adamına defans yaptıramıyorsun ama kalenin içine girmişsin defans yapacam diye.

Rakibe bu kadar uzaktan şut şansı tanınır mı ya? İnanılır gibi değil. Kerem Şeras da atar Baki Mercimek de atar. Bomboş adam ya bomboş, bir tane basan yok. Atar tabii.

200 pas yaparak futbol oynanmaz. Kadromuz güçsüz tamam da o kadar değil.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:11
Nihayetınde son yıllarda eşı benzerı görülmemış hakem katlıamına uğradık.hala daha futboldan taktıkten bahsedıyorsak suc bızde.o namussuz hakem bu katlıamı yapıp evıne rahat rahat gıdıyor ama suçlu Mustafa hoca.bu namussuz hakem bu katlıamın beşte bırını 3 şıkecılerden bırıne yapsa tarıhten silınırdı.a

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:17
Yınelıyorum.Özgür Yankaya namussuzunun ıfadesı alınmalı orman kanunları uygulanmalı.gerçı boşa konuşuyorum bunu yapacak yönetım şu sıralar padışahın götünü yalamakla meşgul.

İlker Gazioğlu
29.10.2013, 13:19
Nihayetınde son yıllarda eşı benzerı görülmemış hakem katlıamına uğradık.hala daha futboldan taktıkten bahsedıyorsak suc bızde.o namussuz hakem bu katlıamı yapıp evıne rahat rahat gıdıyor ama suçlu Mustafa hoca.bu namussuz hakem bu katlıamın beşte bırını 3 şıkecılerden bırıne yapsa tarıhten silınırdı.a

Hakemin bizi katletmesi Mustafa hocanın hatalarını örtmeye yetmez maalesef.

AntiŞike
29.10.2013, 13:20
Şota: "Haftaiçi çalıştıklarımızın %99'unu yaptık."

Niye yapamasın ki? Rakip atak yaparken pas atacakları bir adam hep boşta. Dönen toplar hep rakipte. Orta saha bomboş. Rakip atak yapıyor orta yapanı rahatsız eden yok. Ekstra her harekette çuvallıyor defans. Bir duvar pasılık canları var.

Full defans yapılacaksa böyle yapılmaz. Sen daha Zokora'nın yanındaki adamına defans yaptıramıyorsun ama kalenin içine girmişsin defans yapacam diye.

Rakibe bu kadar uzaktan şut şansı tanınır mı ya? İnanılır gibi değil. Kerem Şeras da atar Baki Mercimek de atar. Bomboş adam ya bomboş, bir tane basan yok. Atar tabii.

200 pas yaparak futbol oynanmaz. Kadromuz güçsüz tamam da o kadar değil.

Aynenn... Ayneenn.. Ayynneeennn
Takım kötü ama bu kadar da olmamalı,
Defansı sağlam tut, ama atak yapmayı da düşün!
Bi basın orta sahada allah aşkına!
defans ve ön liberolar neden bu kada gömülür içeriye?
neden kendi yarı sahanın ortasında dönen tüm toplar rakipte olur?
Yaa neden atak yapan takımı bu kadar uzakta karşılarsın?
hep arada4-5 mt. mesafe.
Adam bu rahatlığı verirsen, yanında hılzıca gelipte geçer, Duvar pası da yapar, şut ta çeker.. Ayı da oynatır, her bir haltı yapar..
Ona bu izni vermeyeceksin.

AntiŞike
29.10.2013, 13:23

Aynen katılıyorm. tek farkla; " ikisinin de varlığı birbirini örtbas etmez!"

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:24

Dünyanın en ıyı hocasıda hata yapıyor.Ilker maçı net en az 9 dakıka uzatması gerektığı yerde 4 dakıkanın gerekcesını söyle bana.maçta sadece bu uzatma ışı fb yada gs'ye olsa bugün ne marmaray nede cumhurıyet bayramı bu kadar çok konuşulurdu.

salihismet
29.10.2013, 13:34
Bu Aykut Demire verilen paraya gercekten yazik oldu, Limasol macindan beri kirmizi
kart görmek icin dayilik yapmaya devam etti, sonunda karti yedi, bunun bu tavrini
göremeyenler futbolcunun neresine baktigini gercekten cok merak ediyorum.

İlker Gazioğlu
29.10.2013, 13:35
Dünyanın en ıyı hocasıda hata yapıyor.Ilker maçı net en az 9 dakıka uzatması gerektığı yerde 4 dakıkanın gerekcesını söyle bana.maçta sadece bu uzatma ışı fb yada gs'ye olsa bugün ne marmaray nede cumhurıyet bayramı bu kadar çok konuşulurdu.

Hakem konusunda haklısın. Özgür Yankaya hakkında çok güzel sıfatlar yazardım ama neyse. Şu ülkede bir tane de iyi hakem olmaz mı ? , hepsi de tetikçi olmak zorunda mı ? Ama buna rağmen hocayı da eleştiriyorum, hataları var. Aykut'a , Zeki'ye verdiği şansı bir kere de Kadir'e versin. Formsuzluk ve sakatlıklarla boğuşan Giray yerine Aykut stoper oynasa Kadir solbek oynasa bundan kötü mü olurdu . Şimdi haftaya yine Giray'a kaldık. Son maçlarda şunu gördüm bizim ideal stoperlerimiz Mustafa - Aykut.

Herşey bir tarafa hakeme rağmen , hocanın hatalarına rağmen bu maçtan bir puanla da ayrılabilirdik.Benim aklım hala Olcan'ın Henrique'ye vermediği pasta :(

selçukabi
29.10.2013, 13:40

Kimin sampiyon olacagi belli olmaz gazi aldik mi gerisi kolay. Ziya Dogan'li ilk sezonu hatirlatirim geriden gelip sampiyon oluyorduk neredeyse. Ama su "takim kurmak" lafi yuzunden alinti yaptim yazina hemserim. Cok ciddi bir iltifatta bulundun yonetime :)

Travelair
29.10.2013, 13:43
Bizim burda yazdıklarımızı, tezlerimizi, fikirlerimizi medya gündeme getiriyor mu? Getirmiyorsa gündem oluşturamazsınız, kamuoyu oluşturamazsınız. Her yeri parsellemişler. Onları geçtim, Trabzonspor yazarlarının çoğu bile burda yazılan eleştirileri köşelerine tv'lere taşımaktan acizler. Öyle olunca da kahrolup duruyoruz

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:43
Bu Aykut Demire verilen paraya gercekten yazik oldu, Limasol macindan beri kirmizi
kart görmek icin dayilik yapmaya devam etti, sonunda karti yedi, bunun bu tavrini
göremeyenler futbolcunun neresine baktigini gercekten cok merak ediyorum.

Aykut 24 yasına kadar sol bek oynamamış stoperde olağan üstü başarılı olmuş 1 kırmızı gördü dıye oda son derece haksız kırmızıyken nasıl tu kaka edılır?

salihismet
29.10.2013, 13:47
Aykut 24 yasına kadar sol bek oynamamış stoperde olağan üstü başarılı olmuş 1 kırmızı gördü dıye oda son derece haksız kırmızıyken nasıl tu kaka edılır?

Ben limassol macindan beri kart yemek icin dayilik yapiyor dedim, nerede oynarsa oynasin, ben oyununu elestirmedim
zaten, oynadigi maclara bir bakin sizde bazi seyleri göreceksiniz.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:48
Hakem konusunda haklısın. Özgür Yankaya hakkında çok güzel sıfatlar yazardım ama neyse. Şu ülkede bir tane de iyi hakem olmaz mı ? , hepsi de tetikçi olmak zorunda mı ? Ama buna rağmen hocayı da eleştiriyorum, hataları var. Aykut'a , Zeki'ye verdiği şansı bir kere de Kadir'e versin. Formsuzluk ve sakatlıklarla boğuşan Giray yerine Aykut stoper oynasa Kadir solbek oynasa bundan kötü mü olurdu . Şimdi haftaya yine Giray'a kaldık. Son maçlarda şunu gördüm bizim ideal stoperlerimiz Mustafa - Aykut.

Herşey bir tarafa hakeme rağmen , hocanın hatalarına rağmen bu maçtan bir puanla da ayrılabilirdik.Benim aklım hala Olcan'ın Henrique'ye vermediği pasta :(

Tabı bırde iş ahlakı çok zayıf oyuncularımızda uar maalesef.Olcan,Bamba,Volkan,Colman aklıma gelmeyen bı ıkı ısım daha var bunlar alanen takım arkadaşlarının emeklerını sabote edıyor.tez zamanda kurtulmamız lazım.

HH_52
29.10.2013, 13:49
HH_52 sen git Orduspor un peşinde koş. Trabzonspor un adını ağzına alma hade biz ağlamıyoruz sen niye ağlıyorsun onu bilemeyiz.

Ağlamadığın içinmi seçtiniz züğürt Hacıosmanoğlunu??? Hiç Trabzonsporun geleceğini düşünmedinizmi? Usta size ne kötülük yaptı???

Hem tutacaksam Hamburgu tutarım koçum. Sen benim tutacağım takımı merak etme. Adam ol önce!

Harun-61
29.10.2013, 13:51
Büşra Erdoğan ‏@teksevdasi61 12m
Az önce kapı çaldı, açtım Özgür Yankaya sarı kart gösterip gitti

:)

HH_52
29.10.2013, 13:51
Yaşın benden büyüktür ama gerzek gerzek konuşma Kupa Kupa diye ağlamıyoruz biz laflarını seçerken nereye gidiyor nasıl konuşuyorum diye az düşün

O zaman bu Hacıosmanoğlu nasıl Başkan oldu??? Gerzekler mi oy attı yoksa ona???

Fatih Öztürk
29.10.2013, 13:55
Ben limassol macindan beri kart yemek icin dayilik yapiyor dedim, nerede oynarsa oynasin, ben oyununu elestirmedim
zaten, oynadigi maclara bir bakin sizde bazi seyleri göreceksiniz.

Lımassol macından berı sol bek oynuyor,önünde oynayan ne Olcan nede Yusuf yardıma gelıyor buna rağmen soldan geçıt vermıyor.bırakında biraz agresıf olsun burdakı kabahat hocadadır Aykutta değil.

fanatikdevri
29.10.2013, 14:03
Aykut'da zeka problemi olabilir mi?Normal değil yaptığı hareketler.Bu maçın başında atılabilirdi.Son maçlarda ağır saçmalıyor.

salihismet
29.10.2013, 14:10
Lımassol macından berı sol bek oynuyor,önünde oynayan ne Olcan nede Yusuf yardıma gelıyor buna rağmen soldan geçıt vermıyor.bırakında biraz agresıf olsun burdakı kabahat hocadadır Aykutta değil.

Agrasif olmasini yerinde oynamamaya bagladiysan diyecek bir sey yok.

Fatih Öztürk
Aykut maçında nıye atılacaktı?önündekı topa ayak kaldırıyor Kasımpasalı oyuncu Aykuta adeta atlıyor.Aykut o esnada ayağını nasıl kaçıracaktı?

yavuzbaha
Tüm gazeteleri taradım,yorumcuları okdum,spor proğramlarına baktım,hatta Trabzon bölgesindeki kalburüstü 2 hakemle konuştum,Olcanın pozisyonuna penaltı diyene rastlamadım...velev ki penaltı olsun,neyi örter ?..Trabzonspor takımı kötü oyunculardan kurulu,bu egrçeği herkes görmezden geliyor...iyi futbolu iyi oyuncularla oynarsın...Takımda yıldız diye gösterilen 1-2 topçudan biri olan Olcanın tüm futbol hayatı boyunca 3 maç üstüste iyi oynadığını gören olmadığı gibi savruk oynamada ligin lideri denilebilir...2-0 yendiğimiz Legia bile karşımızda şiir gibi top oynadı,paso müdafa yaptık...satlığa çıkarsan kimsenin talip olmıyacağı topçularla dolu bir takımın varken hocaya yüklenmek,hakemlerde kabahat bulmak neyin nesi ?...Süper ligde sevimsizleşip,herkesi düşman görüp yanlızlaşarak,kof kabadayılıklar yaparak hiçbiryere varamayız...

nakzo
29.10.2013, 14:11
Aynenn... Ayneenn.. Ayynneeennn
Takım kötü ama bu kadar da olmamalı,
Defansı sağlam tut, ama atak yapmayı da düşün!
Bi basın orta sahada allah aşkına!
defans ve ön liberolar neden bu kada gömülür içeriye?
neden kendi yarı sahanın ortasında dönen tüm toplar rakipte olur?
Yaa neden atak yapan takımı bu kadar uzakta karşılarsın?
hep arada4-5 mt. mesafe.
Adanm bu rahatlığı verirsen, yanında hılzıca gelipte geçer, Duvar pası da yapar, şut ta çeker.. Ayı da oynatır, her bir haltı yapar..
Ona bu izni vermeyeceksin.

Sevgili abim biz zaten defans yaptigina kizmiyoruz ki defans bile yapamanasina kiziyoruz.Kendi18 icine gomulup orta sahayi kaldirirsan her takim rahat kalene girer bizden baska hangi takimin kalesine bu kadar rahat geliniyor.Defans yapiyorsun,adam adama uygulaman yok ortasahan basmiyor kontraya cikmak icin isabetli uzun pas bile atamiyosun Bix istesek bile bu kadar kotu olanayiz.Bunu bunyemiz kabul etmez.

bahadır2561
29.10.2013, 14:13
Ozgur Yankaya denen oc'nu ofisinde "misafir edip" konusacak baskan yonetici lazim !

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2013, 14:13
Ah Olcan ah, Henriye versen pası 1 dakikada 3-3 ve o moral ve hızla alırdık maçı

Jankonun pası çok klastı, bu adam oynadıkça açlıyor, defansif özelliği de var

Şikebahçenin ardında yer alsak bile Şampiyonlar ligine gideriz ama Ocak ayında iyi bir golcü şart

Şom ağızlı Melih Gümüşbıçak ve Onur Şahin maç başından beri TS 5 maçtadır gol yemedi deyip durdu, totem yaptılar sanki ısrarla ve nazar değdi.

Hakemler de maşallah, biçmeye devam ediyor da şu Aykut DEMİR de çok agresif kardeşim, azıcık sakin olsana, güreşe veya boksa mı çıkıyorsun.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2013, 14:15
Özgür YANKAYA, 2012'de Kayseri-şb maçında son 30 saniyede Kayserili oyuncuya taç çizgisinde yapılan bariz faulü çalmayıp akabinde şb'nin skoru 2-2 ve uzatmaya getirmesine yol açan eyyamcı köpektir.

30 yıl sonra ama haksızca kupayı aldırmıştır.

Final Kayserinin hakkıydı.

Şikecilerin cezası kesilmediği sürece biz bu tiyatroyu seyretmeye ve kahrolmaya devam ederiz.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 14:17
Agrasif olmasini yerinde oynamamaya bagladiysan diyecek bir sey yok.

Evet sorun bu gözüküyor.tabı ônündekı oynayanında yardıma gelmemesınde etkısı var.Aykutun en belırgın olumlu özellığıde tek hamle adamı olması.cepheden gelenlere 10 numara yan çızgıden gelenlere ters ayakla yakalandığı içın bazen sertlıklere baş vurabılıyor.

fanatikdevri
29.10.2013, 14:17
Aykut maçında nıye atılacaktı?önündekı topa ayak kaldırıyor Kasımpasalı oyuncu Aykuta adeta atlıyor.Aykut o esnada ayağını nasıl kaçıracaktı?

Yaptığı hareketi hakem öyle yorumlamasa kim ne diyebilir ki?Fırsat vermeyecek Trabzonsporlu futbolcu böyle hakemlere.Limassol maçında da dirsek vurdu rakibe.Ceza sahası içinde önündeki topa çift atlamak gibi bir hareketi var ki direkt IQ testi istenir o hareketi yapandan.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 14:20
Tüm spor kamuoyun buna yerel medyada dahil afkurması Trabzonspor genel taraftarının görüşùne engel değılkı?

HH_52
29.10.2013, 14:22
Özgür YANKAYA, 2012'de Kayseri-şb maçında son 30 saniyede Kayserili oyuncuya taç çizgisinde yapılan bariz faulü çalmayıp akabinde şb'nin skoru 2-2 ve uzatmaya getirmesine yol açan eyyamcı köpektir.

30 yıl sonra ama haksızca kupayı aldırmıştır.

Final Kayserinin hakkıydı.

Şikecilerin cezası kesilmediği sürece biz bu tiyatroyu seyretmeye ve kahrolmaya devam ederiz.

Güzel tespit etmişsin. Bu Fenerbahçenin hakkından yine elin avrupalısı gelecek desene.

Erbay
29.10.2013, 14:23
Mustafa Reşit Akçay'ı kısır futbol yüzünden eleştiririm ancak yedeklere bakınca "adam"a acıyasım geliyor.

serdaracıl
29.10.2013, 14:27
Kalecinin olcana temasi var mi var. Topa ilk kaleci mi temas ediyor olcan mi? Olcan. Kalecinin topa temasi yok olcanin dokundugu topun kaleciye çarpmasi var. Top bu çarpmanin ardindan kaleciyi aşmiş ve olcanin hareket alanina girmiş. Net bir penalti. Ama bizim ezik taraftara gel de anlat. Penalti degilmiş de bilmem ne. Bi gidin allah aşkina

Fatih Öztürk
29.10.2013, 14:28
Yaptığı hareketi hakem öyle yorumlamasa kim ne diyebilir ki?Fırsat vermeyecek Trabzonsporlu futbolcu böyle hakemlere.Limassol maçında da dirsek vurdu rakibe.Ceza sahası içinde önündeki topa çift atlamak gibi bir hareketi var ki direkt IQ testi istenir o hareketi yapandan.

Yahu ne yorumu?faul olduğu bıle bellı olmayan pozısyonda kart cıkarıyorsun 5 sanıyelık ıtıraza yıne kart ve çık dısarı.o zaman sorayım sana.Babelın kartı uarken bı pozisyonda faul alıp hakeme kart ışaretı yapıyor nıye 2.kartı vermeyıp oyundan atmıyor?Sol tarafta oynayan Sancakın kartlık net 4 pozısyonu var maçı kart görmeden tamamlıyor?2.yarıda 5 oyuncu değısıklığı yapıldı Yalcın sakatlıktan 2 dakıka,keza Ademde 2 dakıka,yerden kalkmak bılmeyen Kasımpaşalı oyuncuların en az 3-4 dakıka zaman çalmalarının bedelı ılave 4 dakıkamıdır?ne takdırı yahu bunun adı namussuz şerefsızlıktır.

fanatikdevri
29.10.2013, 14:31
Yahu ne yorumu?faul olduğu bıle bellı olmayan pozısyonda kart cıkarıyorsun 5 sanıyelık ıtıraza yıne kart ve çık dısarı.o zaman sorayım sana.Babelın kartı uarken bı pozisyonda faul alıp hakeme kart ışaretı yapıyor nıye 2.kartı vermeyıp oyundan atmıyor?Sol tarafta oynayan Sancakın kartlık net 4 pozısyonu var maçı kart görmeden tamamlıyor?2.yarıda 5 oyuncu değısıklığı yapıldı Yalcın sakatlıktan 2 dakıka,keza Ademde 2 dakıka,yerden kalkmak bılmeyen Kasımpaşalı oyuncuların en az 3-4 dakıka zaman çalmalarının bedelı ılave 4 dakıkamıdır?ne takdırı yahu bunun adı namussuz şerefsızlıktır.

Aradaki fark biz Trabzonsporuz onlar Kasımpaşa.Kurallar farklı,bakış açısı farklı,bu şikeciler başta olduğu sürece fırsat vermeye gerek var mı?Mustafa Yumlu'ya 3 maç ceza veren adamlar hakemlere neler üfler.
Limasol maçında yaptıklarını neyle açıklayalım ayrıca?Hangi amaçla önündeki topa çift atlayıp rakibi biçmeye niyetleniyor?

nakzo
29.10.2013, 14:33
Benim adayim yilmaz vural bu futbolcularin dilinden ancak o anlar anlamayanada tekme tokat dalar. Onun zamaninda sonrdan gelmesine ragmen ilk devreyi 3.sirada bitirdik.Basbakanlik kupasini aldik.İkinci yilinda ilk devreyi sadece 2 puan geride 2. Sirada bitirmemize ragmen dinazorlarin ayak oyunlariyla ayagi kaydirildi.yerine gecen ozkan sumerde takimin icine sicti.

Tayfun Aydın
29.10.2013, 14:33
Legia maçındaki pozisyon nasıl bizim aleyhimize net penaltıysa Olcan ın pozisyonu da Lehimize net penaltı. O hızla gelen futbolcunun önüne çıkıyorsa kaleci topu alacak almıyorsa kontrolsüz hareketten penaltı verilir. Olcan artistik atlayış yaptı deniliyor. Seneler önce Orhan Çıkrıkçı da ayağını buna benzer bir pozisyonda kırdı. adam kendini atmasa bugün geçmiş olsun başlığında olacaktık.

Hakem olacak vatandaş gol olan frikik pozisyonunda bile Olcan topu alıp açısını ayarlayınca çaldı düdüğü. İyi niyetten bahsetmek mümkün değil.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 14:37
Aradaki fark biz Trabzonsporuz onlar Kasımpaşa.Kurallar farklı,bakış açısı farklı,bu şikeciler başta olduğu sürece fırsat vermeye gerek var mı?Mustafa Yumlu'ya 3 maç ceza veren adamlar hakemlere neler üfler.
Limasol maçında yaptıklarını neyle açıklayalım ayrıca?Hangi amaçla önündeki topa çift atlayıp rakibi biçmeye niyetleniyor?
Tabi olay bu.bırılerı bu ıslerden sebep ölmeden hıç bır şey düzelmeyecek.Aykut 1-2 maçta agresıf ama kendını toparlayacak kadar profesyoneldır.

lazibere
29.10.2013, 14:48
Kalecının Olcanın ayaklarına açıkca yatması topa dokunmasını masum kılmaz.bu lıgde buna penaltı çalınıyorsa çalacaksın.maçın en az 8-9 dakıka duraksadığı yerde 4 dakıka ılave edıp bu 4 dakıkanın ıçındekı duraklamaları bıle dıkkate almamak HAKEM ŞIKESINE gırer.ıtırazı olan?

Penaltı nedir bilmiyorsunuz galiba?

kalecinin topa dokunup dokunmaması kaleciyi masum kılmaz diyerek, pozisyon yorumlayan bir adamla, futbol da konuşulmaz penaltı da

lazibere
29.10.2013, 14:51
Legia maçındaki pozisyon nasıl bizim aleyhimize net penaltıysa Olcan ın pozisyonu da Lehimize net penaltı. O hızla gelen futbolcunun önüne çıkıyorsa kaleci topu alacak almıyorsa kontrolsüz hareketten penaltı verilir. Olcan artistik atlayış yaptı deniliyor. Seneler önce Orhan Çıkrıkçı da ayağını buna benzer bir pozisyonda kırdı. adam kendini atmasa bugün geçmiş olsun başlığında olacaktık.

Hakem olacak vatandaş gol olan frikik pozisyonunda bile Olcan topu alıp açısını ayarlayınca çaldı düdüğü. İyi niyetten bahsetmek mümkün değil.

Kural 1

Kaleci, topa müdahale ediyorsa ve müdahale sonrası ellerini ve kollarını ve ayaklarını açarak, kaldırarak rakibini bozmuyorsa müdahale nizamidir. Gel geç diyecek hali yok, yere yatmış bir kaleciye topa önce o dokunduysa kontrolsuz hareket diyemezsin. Buna penlati diyen kesinlikle eyyamcıdır ve kusura bakmasın ama istan bul taraftarından farkı yoktur.. iş olsun diye konuşmaya gerek yok

Geçen hafta Yusuf'un sivas lı oyuncuya yaptığı hareket ti esas penaltı olan. Onu da konuş

champions
29.10.2013, 14:56
Pozisyon vermeyecez,en az 3-4 pozisyon bulacağız,1-0 yada 2-0 kazanacaz:)
Tebrikler:alkış::alkış::alkış::D

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:00

Sadece tek pozısyon verdık oda gol oldu.2 pozısyon bulduk bırını attık.çokmu komiğıne gıttı?

asilhamsi
29.10.2013, 15:00
Evet sorun bu gözüküyor.tabı ônündekı oynayanında yardıma gelmemesınde etkısı var.Aykutun en belırgın olumlu özellığıde tek hamle adamı olması.cepheden gelenlere 10 numara yan çızgıden gelenlere ters ayakla yakalandığı içın bazen sertlıklere baş vurabılıyor.

aykut topa değil rakibe sert oynuyor yani çirkef oynuyor.Bunu başka pozisyonda oynamasına bağlamak çok mantıksız.

Artık sol bekte kadir oynamalı.

Ve stoper de Caner e şans verilmeli.

asilhamsi
29.10.2013, 15:01
Olcanın pozisyonu net penaltı.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:03
Penaltı nedir bilmiyorsunuz galiba?

kalecinin topa dokunup dokunmaması kaleciyi masum kılmaz diyerek, pozisyon yorumlayan bir adamla, futbol da konuşulmaz penaltı da

Yok bılmıyorum bay her şeyı bılen senden öğrenecem hadı hadı ısıne gücüne bı kerede bılmedığın bışey olsa şaşardım.

temel_yilmaz
29.10.2013, 15:05
Dün bizim takımdaki yerli oyuncuları görünce biz yabancı oyuncularımıza çok büyük haksızlık etmişiz,bizim yerli oyuncularımızın tamamında İQ esikliği var çok net..

Ben daha şahsım adıma gurbetçi gençlerin değil girdiği tribüne,Allah affetsin girdiği cami ye bile girmem 20 yaşındaki çocuklara adres gösterip insanların üstüne salıyorlar,çocuklarının yanında babalarına saldırıyorlar hepsi birer vandal.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:07
aykut topa değil rakibe sert oynuyor yani çirkef oynuyor.Bunu başka pozisyonda oynamasına bağlamak çok mantıksız.

Artık sol bekte kadir oynamalı.

Ve stoper de Caner e şans verilmeli.

Farklı şey söylemıyorum.Aykut solda ters ayakla oynuyor yetışemedığı yerde şıddet uyguluyor.yıneleyeyım bu kesınlıkle Aykutun değil hocanın kabahatidir.

eltfox
29.10.2013, 15:12
neticede çok zor maç olacak Allah CC yardım etsin demiştim ve öyle de oldu... Arkadaşlar bazen bana kızıyorsunuz ama ben ne olursa olsun kendi fikrimi söylerim.. Bu takım iyi oyunculardan kurulu değil.. Kasımpaşa bizden iyi kadro ve kazandı... Şimdi, adrian, Bosingwa, Onur, Yusuf gerisini ben kasımpaşanın hocası olsam transfer etmem... Ama oyuncularımız iyi niyetle mücadele ettiği için puan ve sıralama olarak bence başarılılar.. Hocamızda öyle...Devre arası mutlaka iyi transferler yapılıp kadro kalitesi arttırılmalı. Fırsat sezonu bu, hani belki 3. olsak direk şampiyonlar ligine gidecez. Kaçmamalı bu fırsat. Önümüzdeki fb gs maçı da önemli tabi. Şahsen fb kazanırsa bizim için daha iyi olur diye düşünüyorum. gs, lig yarışından düşer ve de şampiyonlar liginde grup atlarsa bize yarayabilir belki. ama bu kadro ile 3. de çok zor.

Alika87
29.10.2013, 15:12
Kural 1

Kaleci, topa müdahale ediyorsa ve müdahale sonrası ellerini ve kollarını ve ayaklarını açarak, kaldırarak rakibini bozmuyorsa müdahale nizamidir. Gel geç diyecek hali yok, yere yatmış bir kaleciye topa önce o dokunduysa kontrolsuz hareket diyemezsin. Buna penlati diyen kesinlikle eyyamcıdır ve kusura bakmasın ama istan bul taraftarından farkı yoktur.. iş olsun diye konuşmaya gerek yok

Geçen hafta Yusuf'un sivas lı oyuncuya yaptığı hareket ti esas penaltı olan. Onu da konuş

Kaleci topa müdahele ediyormu? Evet ediyor, ama topu yeterince uzaklastirmiyor.
Olcan o topa yetisebilirmiydi, müdaheleden sonra? Kesinlike evet.

O yüzden net penalti. Topa degdi diye, bir oyuncuyu bicemezsiniz.

Alika87
29.10.2013, 15:14

sevindinmi simdi?? Kendini hakli cikarmak Trabzonsporun basarisindan daha önemlimi?

RaşitCan
29.10.2013, 15:15
Takım kötü oynuyor eyvallah ta hakem ne yaptığını zannediyor , takım iyi oynamıyor diye bu zerzavatın yaptıkları kabul edilemez hakem tarafsız olsaydı 4-3 bile kazanırdık.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:18
Ne haklısı yahu?laf olsun dıye bıde pişmiş kelle gıbı sırıtıyor.

Alika87
29.10.2013, 15:21
Ne haklısı yahu?laf olsun dıye bıde pişmiş kelle gıbı sırıtıyor.

5000'den fazla yorumu olmasaydi kesin Sikecilerdendir düsünecektim. Onlardan farkli konusmuyor.

lazibere
29.10.2013, 15:26
Yok bılmıyorum bay her şeyı bılen senden öğrenecem hadı hadı ısıne gücüne bı kerede bılmedığın bışey olsa şaşardım.

Şaş tabi, kaleci topa dokunduysa iş bitmiştir istersen düş kafan gözün yarılsın değişmez.. Kusura bakmasın kımse ama, olcan o pozisyonda kendini bırakıyor.Hakem normalde yiyebilirdi ama Arif gibi düşmesi lazımdı:))

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:27
5000'den fazla yorumu olmasaydi kesin Sikecilerdendir düsünecektim. Onlardan farkli konusmuyor.

Maalesef böyle taraftarlarımızda var.

Alika87
29.10.2013, 15:28
Maalesef böyle taraftarlarımızda var.

Taraftar degil onlar benim icin. Takimin kaybetmesine sevinen, takimin kazanmasini isteyenlerle dalga gecen adam Trabzonspor taraftari olamaz.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:29
Şaş tabi, kaleci topa dokunduysa iş bitmiştir istersen düş kafan gözün yarılsın değişmez.. Kusura bakmasın kımse ama, olcan o pozisyonda kendini bırakıyor.Hakem normalde yiyebilirdi ama Arif gibi düşmesi lazımdı:))

Yahu surda yorum yazanların yüzde seksenı yada büyük çoğunluğu pozısyonun penaltı oldugunu söylüyor Allah aşkına söyle hakemlık dıplomanmı var eğıtımınımı aldın.

Ahmet Kuru
29.10.2013, 15:31
kim ne derse desin. o pozisyon penaltı + Aykut a gösterilen kartların ikiside yanlış, maç toplamda en az 7-8 dk durdu.

Ama pardon fenerin maçı değildi bu .... Bunların olmaması normal...

Biz o tüpü o bayrak direğine asmakla hata ettik, asmayacaktık gerekli yere sokacaktık...

Mehteroğlu
29.10.2013, 15:32
Yazilanlari okumadim henuz, ofkeliyim hakeme, ozellikle kartlar yuzunden, penalti ise penalti degildi maalesef...

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:32
Taraftar degil onlar benim icin. Takimin kaybetmesine sevinen, takimin kazanmasini isteyenlerel dalga gecen adam Trabzonspor taraftari olamaz.

Aynen öyle.

ALDENİRO
29.10.2013, 15:33
İkinci yarı ilk 15 dakka oyunu ilk yar oynasaydik yenilmezdik.ah hocam ah...

Ali İhsan
29.10.2013, 15:36
Hakem işin içine girmese de kazanamayacağımız büyük ihtimalle berabere bitireceğimiz bir maçı hakem de için işine girdiği için çok fazlaca sinirlenerek kaybettik...

sasort
29.10.2013, 15:37
ya kanat diyosun kanat kanat dedğin adam çzigiye iner orta açar rakip defansn dengesini bozar top taşır çizgiden olcanda hangisi var zekide yine orta var onu dymm orta açamayan oyunu %30 bile okuyamayan bi adam trabzonda nasıl sol açık olur ya bu kadar kolaysa altyapıdan adam alsınlar yusuf 1. ligte ilk sezonu olcandan 5 gömlek üstün bana olcann artısını söleyn kan değişikliği yaptk biraz volkan-halil-yasini gönderdik janko-henrique-olcanda gitmeli 3 transfer bize level atlatır

amrabat-n'doye-atilla turan 3 transfer şampiyonluğa onyatr

iyi yazmışsın 3 kişide ben amrabatı istemem karakterli topçu alalım ona o para verilmez bence haketmiyor
bu değilmiydi gs gidecem diye bir dönem top oynamayım takımı satan

ne doye yazmışsın ya berki alınsaydı bu ve geçen sene bu kadar sıkıntı çekmezdik
benimde 1. sırada düşündüğüm forvet olsa keşke ya diyorum
ben bir ara duymuştum rusyada yedek kalıyor adebayoura kiralamak için o para verileceği al ndoyeyi forvet sorununu kökünden çöz

atilla turanada videosundan baktım iyi topçu sol bek hemide yerli ne güzel olur valla

olcan konusunda arkadaşlar dediklerinde haklı ama diriplin yeteneği fazla koşan topçu
ama öküz gibi koşuyor kafa yok ona lafım yok ama
bir tarafta yusuf diğer tarafta malouda oynasa yedek olur diyorum hemde yerli olması nedeniyle

olcan beğenmiyenlere şunu soruyorum kimi alacaz yerli olacak örnek eskişeghirden erkan zegin anadolu topçusu bir sürüde para verecen
sonuç berki olcanı aratacak

yusuf daha tecrübe eksiği var ama 1461 den tamamlamalıyız barışı izledim fena değildi

ccd6167
29.10.2013, 15:38
anlamadıgım su benim

peki topa dokunduktan sonra rakibin topa gitmesine engel oluyorsa bu penaltı olmuyor mu?

ccd6167
29.10.2013, 15:39
geçen hafta adam arkadan mustafayı çekiyor mustafa bariz faul yapılıyo mustafa da elini açıyor diye kırmızı

bu hafta konustu die.faul yok zaten de ...

Mehteroğlu
29.10.2013, 15:41
Hakem bariz bilinen bir fenerli, biz ise fenerasyona savas acmis bir kitleyiz. Bu gibi maclari biz daha cok gorecegiz maalesef.
Bu fenerasyon dusmeden yargitay cezalari onamadan bize huzur yok.
Mac isin mikro duzeydeki yansimasi, ama yine de degineceksek ikinci yari basindaki futbolu neden oynamadigimizi takima soralim bizi gelistirecek nokta bu olur.

Mustafa Ayazoğlu
29.10.2013, 15:46
hakemler Trabzonspor'u doğruyor bu doğru

ama kadroda kalitesiz

olcan, volkan, henriq, alanzinho vs.. ile olmuyor 2 yıldır denedik bu 3. yıl

kasımpaşadan 3 yiyorsan 4 atacaksın

ileri hattımız rezalet takıma iyi 2 forvet alınmalıydı

batuhan alındığı gün bu yıl boşa gideceği ortadaydı

Oruç
29.10.2013, 15:48
batuhan alındığı gün bu yıl boşa gideceği ortadaydı

Ünal Karaman'ın vizyonu bu kadar işte.

Sanırsın Konyaspor'da görev yapıyor.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 15:52
anlamadıgım su benim

peki topa dokunduktan sonra rakibin topa gitmesine engel oluyorsa bu penaltı olmuyor mu?

Top kımın kontrolündeyse avantaj ondadır.futbolcunun ayağına bodozlama yatıp dengesını bozarsan bu fauldur.kalecı çok cılız şekılde topa hamle yapabılıyor.kalecının belden yukarısı Olcanın ayaklarına daldı.net oğlu net penaltı.

TSemih61
29.10.2013, 15:53
Savunma yaparak yenilmek veya beraberlik almaktansa, hücum futbolu oynayarak yenilmeyi tercih ederim. 90 dakika kendi yarısahasından çıkmayan bir takım istemiyorum. Bu maçın 2. yarısı hariç tabi.

Alika87
29.10.2013, 15:53
anlamadıgım su benim

Kaleci topa müdahele ediyormu? Evet ediyor, ama topu yeterince uzaklastirmiyor.
Olcan o topa yetisebilirmiydi, müdaheleden sonra? Kesinlike evet.

O yüzden net penalti. Topa degdi diye, bir oyuncuyu bicemezsiniz.
az önce yazdigim mesaj, net penalti, fazla tartismamiza gerek yok. Kaleci Olcanin topa yetismesini engelliyor. Kaleci topu auta yada 10 metre uzaga uzaklastirsaydi penalti olmazdi ama topa degdikten sonra top hala daha olcanin önündeydi ve topa yetisebilirdi.

ucurum
29.10.2013, 15:55
Yenilmemize rağmen düşme potasıyla aramızda 7, tam 7 puan fark var, haydi Trabzon DİREN!?

ccd6167
29.10.2013, 15:56
az önce yazdigim mesaj, net penalti, fazla tartismamiza gerek yok. Kaleci Olcanin topa yetismesini engelliyor. Kaleci topu auta yada 10 metre uzaga uzaklastirsaydi penalti olmazdi ama topa degdikten sonra top hala daha olcanin önündeydi ve topa yetisebilirdi.

zaten penaltı oldugu yoruma acık oldugunu söylüyoruz bi arkadaş demiş penaltı değil diyede .geçen haftaki yusufun pozisyonu örnek gösterdi de..

Alika87
29.10.2013, 16:18
zaten penaltı oldugu yoruma acık oldugunu söylüyoruz bi arkadaş demiş penaltı değil diyede .geçen haftaki yusufun pozisyonu örnek gösterdi de..

zaten benim ilk cevabim da onaydi :D

asimavi
29.10.2013, 16:48
kasımpaşa 4-5 dk 7 yabancı ile oynadı kim vereck bunun hesabını ...kural hatası değilmi bu hükmen galip olmamız gerekmez mi...

Fatih Öztürk
29.10.2013, 16:56
kasımpaşa 4-5 dk 7 yabancı ile oynadı kim vereck bunun hesabını ...kural hatası değilmi bu hükmen galip olmamız gerekmez mi...

Üstad ciddi ciddi varmı böyle bir şey?

alper*
29.10.2013, 16:59
Üstad ciddi ciddi varmı böyle bir şey?

Araştırıyorum.

champions
29.10.2013, 17:03
Malki Türk statüsünde oynuyor.

alper*
29.10.2013, 17:06
Kasımpaşa'nın ilk 11'indeki yabancılar:

1- Babel
2- Scarione
3- Castro
4- Donk
5- Isaksson
6- Sanharib Büyüksal

86. dakikada Adem Büyük çıkıyor Viduez giriyor. Yabancı sayısı 7.
90+3'te Castro çıkıyor bir Türk oyuncu giriyor.

Sonrasında ilk 11'de bulunan oyunculara bakmak gerekir. Türk statüsünde oynayan var mı?
Büyüksal soyadlı oyuncuya baktığımızda Türk statüsünde olduğunu görüyoruz.
Ama hemen bu yıl transfer edilmiş. Suriye uyruklu ama Türk statüsünde.
Haberi: http://skorer.milliyet.com.tr/kasimpasa-nin-suriyelisi-turk/kasimpasa-a-s-/detay/1751098/default.htm

Mollasalihoğlu
29.10.2013, 17:07
Kasımpaşa'nın ilk 11'indeki yabancılar:

1- Babel
2- Scarione
3- Castro
4- Donk
5- Isaksson
6- Sanharib Büyüksal

86. dakikada Adem Büyük çıkıyor Viduez giriyor. Yabancı sayısı 7.
90+3'te Castro çıkıyor bir Türk oyuncu giriyor.

Sonrasında ilk 11'de bulunan oyunculara bakmak gerekir. Türk statüsünde oynayan var mı?
Büyüksal soyadlı oyuncuya baktığımızda Türk statüsünde olduğunu görüyoruz.
Ama hemen bu yıl transfer edilmiş. Suriye uyruklu ama Türk statüsünde.

6 Türk ;)

Fatih Öztürk
29.10.2013, 17:15
Eyvallah Alper.akşam akşam tımsaha geliyorduk az daha:)

kudu_61
29.10.2013, 17:30
penaltısında değilim verilebilirdi de verilmeyebilirdi de bence penaltıydı kaleci topa hafif dokundu ama o şekilde yatarken olcanıda kaleci düşürdü olcan uçamazdı veya üstünden geçemezdi ve bence kalecinini teması çok etkili değildi yani olcan düşmese topu alabilirdi bence penaltı ama dediğim gibi takdir hakkı
benim takıldığım kırmızı kart hakem faul verdi aykut ellerini hakeme sırtı dönük başının arkasında bağladı ve döndü kartı gördü bazı salak hakemler markuş paşa başta olmak üzere itiraza kart verdi diyor hayır şerefsiz hakem harekete sarı verdi ve aykut elini dahil hakeme dokunmadan napıyorsun sen dedi sonra döndü gidiyordu konuşa konuşa ama dediğim gibi hakeme dokunmadan şerefsiz 2.sarıyı verdi,
köpekler sahanın ortasında futbolcudan yaka paça dayak yerken kart vermiyorsunuz da küfürün olmadığı yerde nasıl çift sarı veriyorsunuz (küfür olsa direk kırmızı çıkaracak karekterde bir şerefsiz)
jankonun yaptığı harekete nasıl faul çalıyorsun komediydin dün komedi bırak bu işi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın seni olcana kayarak yapılan harekete sarı çıkartamadın ama yazıklar olsun
son 15 dakika yatan kalkmadı 3 oyuncu değişti 1 kırmızı oldu normal maçlar 3 dk uzarken sen nasıl 4 uzattın yazıklar olsun

Cenkhan
29.10.2013, 17:38
6+0 ile yabancı sayısı hatası olayları kalktı beyler, heyecana gerek yok. 8 yabancı kadronda iken zaten maça başlaman mümkün değil.

Ek olarak, kaleci ile diğer oyuncuların penaltı yapma kıstası farklı. Kaleci rakipten önce topa dokunmuşsa penaltı olma ihtimali yok, hakemin kararı doğru.

Aykut'un atıldığı pozisyondaki ilk sarı kart çok ağır tabii ama 2. sarı kartı almak için yırtınmasını da saygıyla karşılıyorum.

nakzo
29.10.2013, 17:48
Hüseyin Üstündağ · Ünye Lisesi

bu hocadan bişi olmaz takımı defans oynatıyor takım top oynamıyor

Yanıtla · Beğen

· Gönderiyi Takip Et · 17 saat önce

.
.

Fahrettin Kaya · Samsun 19 Mayıs Üniversitesi

Hoca böyle futbol nerde var nasıl bir oyun anlamak mümkün değil.Hoca bu takım Trabzonspor Türkiyenin 4 Büyüğünden biri böylemi futbol oynayacak yenilebilirsin ancak böyle futbolu ancak amatör kümelerde oynarsın HOCAAAAA........

Yanıtla · Beğen

· Gönderiyi Takip Et · 18 saat önce

.
.

Ahmet Karanfil · Takip Et · Karanfil'de çalışıyor

oğulcan tepki vermiş o once kacırdığı pozusyonlara baksın dangalak sana gelince akcay sen yakışmıyorsun buraya korkak futbol oynatıyorsun bu kadar korkma paşa paşa ipe dizdiler sizi hadi kuyruğunuzu kıstırıp gelin trabzona utanmazlar

Yanıtla · Beğen

.
.

EN KRAL SÖZLER

sayın mustafa hocam bu takım ptt ligindeki 1461 trabzon degil bu takım süperlig takımı 4.büyük takım onun icin bukadar rahat olmaman lazım hangi koltukda oturdugunu bil hakkını ver mustafa hocamm

Yanıtla · Beğen

Sefer Uzun · Takip Et · Kastamonu Eğitim Fakültesi

mustafa hocam, sen takımın bu yıl oynadığı futboldan hep memnunsun. ama taraftar kahrediyor. yendiğimiz maçlarda bile çok ama çok kötü futbol oynuyoruz. hiç bir maçta topa rakipten daha fazla sahip olamadık. pas yüzdemiz rakiplerimizden hep düşük. oyun kalitemiz yok. sonunda olumsuz skorlarla yüzleşecektik. bu maç hakem yardımıyla,yarın hakem yardımsız bu skorlar devam eder görünüyor. artık başımızı kumdan çıkarıp gerçekleri görmek ve gereğini yapmak lazım

Öztürk Adem · Takip Et · Karadeniz Technical University

m.r.a. yı seviyorum. sanırım bunun sayesinde futboldan ve TRABZONSPORdan soğuyacağım ve artık belki pek sevinemeyeceğim ama kahrolup üzülmeyeceğim de en azından. bizi hem futboldan hem de TSdan soğutmayı başardığın için sağol R. AKÇAY hoca... yolun açık olsun...

Yanıtla · 3 · Beğen

Hakan Beşli · Avukat'ta Avukat

ne kullanıyor bu.söylese de biz de alsak.onun gibi mağlubiyetten sonra rahat uyusak

Mustafa Okutan · Üst Düzey Yorumcu · Hiçbiri

evinde de seyrettik seni...eziksin ezik...senin olcan adının zokoranın aykut demirin ve giray efendinin bu takımda işi yok...ayrıca mustafa yumluyu beğenmeyen seyircilerin de futbol bilgisine sokayım...

Yanıtla · 8 · Beğen

Yusuf Torun · Üst Düzey Yorumcu · Şavşat çok programlı lisesi

ben olsam mustafa - janko ikilisinsen kurardım forveti. adam en azından kafa toplarında mükemmel. olcan ve zokora konusunda da katılıyorum sana

Yanıtla · Beğen

· 18 saat önce

İşte mra için maç sonrası face de yazılanlardan bazıları küfürlü olanları buraya koymadım.Taraftar ateş püskürüyor bu zihniyette devam ettği sürece bu seneyi tamamlamasına imkan yok bu adamın.

Fatih Öztürk
29.10.2013, 19:06
Sonuna,dıbıne,kıtabına,Allahına kadar Mustafa Reşit Akçay.

Murat 61
29.10.2013, 23:22
Sonuna kadar Mustafa Reşit Akçay.
Çok kolay adam harcıyoruz, sanki her şey tam takır bir tek Mustafa hoca eksik.

Samet Yildirim
29.10.2013, 23:32
Bu adalet sistemi ile felan olmaz bu isler...

fb-gs nasil aliyorlar maclari ortada...

zaten bu sene hedefimiz sampiyonluk degil buda bir gercek...devre arasina kadar kopmadan 1-2-3 transfer yapip yola devam etmeliyiz...

Yavuz Bektaş
29.10.2013, 23:54
Maraton açıkta olup ekrem abi diye bağıran şahsı gören oldu mu veya ona yakın olan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan Habip Özbay
30.10.2013, 18:07
maçı boşverin üzerimize oynanan oyunlardan hala haberi olmayanlar var maçtan sonra elleri arkadan kelepçelenip şiddet uygulanan taraftarlarımızı konuşalım kimsenin umrunda değil 15-18 yaşında geleceğimiz bunlar ve içleri
nde 3 de kız çocuğu var 17 yaşında neymiş meşale yakmışlar tabi ya bu ülkede meşale yakamaycan polis arabası yakacan polisle çatışacan hırsızlık yapacan o zaman haklısın yazık bu kadar pısırık olmamamız lazım çok yazık futbol umrumda değil

Şahin Yılmaz
30.10.2013, 19:22
Sonuna,dıbıne,kıtabına,Allahına kadar Mustafa Reşit Akçay.

Sonunun sonu, dibinin dibi, 4 kutsal kitabın adına, Allah ına, Muhammedine bil cümle gelmiş geçmiş peygamberler melekler ve cinler adına, Malazgirt, Trablusgarp, Çanakkale, İstiklal, Kore, Güneydoğu pkk terörü ve Kıbrıs çıkarmasındaki gazi ve şehitlerimiz adına, şu anda ismini anımsayamadığım tüm savaşlarımızdaki gazi ve şehitlerimiz adına, şu anda ölmüş olup mezarlarında bir Fatiha bekleyen tüm mümin kardeşlerimiz adına MRA İSTİFA.

bahadır2561
30.10.2013, 19:44
Bu oc Ozgur Yankaya aklima geldikce cildiriyorum

Çakıroğlu İhsan
30.10.2013, 20:15
çok hakkımız yendi çok küfrettim hakemlere ama özgür yankayaya ettiğim kadar değil...allah belasını versin..frikikte attığımız golde bile şüphelenip hakeme baktım resmen..(eskişehir de bülent yıldırım 2005te cem papila hariç)
penaltı tartışılır vermedi eyvallah aykutun pozisyon aynı faulden 4-5 kere yaptı diye sarı verdi ona da eyvallah..
ama geri kalan her şeyi ama her şeyi komple hatalı şerefsizin..

ibrahim
30.10.2013, 20:46
Sonunun sonu, dibinin dibi, 4 kutsal kitabın adına, Allah ına, Muhammedine bil cümle gelmiş geçmiş peygamberler melekler ve cinler adına, Malazgirt, Trablusgarp, Çanakkale, İstiklal, Kore, Güneydoğu pkk terörü ve Kıbrıs çıkarmasındaki gazi ve şehitlerimiz adına, şu anda ismini anımsayamadığım tüm savaşlarımızdaki gazi ve şehitlerimiz adına, şu anda ölmüş olup mezarlarında bir Fatiha bekleyen tüm mümin kardeşlerimiz adına MRA İSTİFA.

Kisa ve net: Cok beklersin. :)

Engin Koltuk
30.10.2013, 22:35
Hakemle ilgili : İnce ince değil kalın kalın doğradı. Ama penaltı için biz bile burada fikir ayrılığı yaşıyorsak o zaman kararı doğru demektir.
Hocayla ilgili : Bundan daha iyisini yapabilecek bir hoca olacağını pek sanmıyorum. ( Puan anlamında söylüyorum, oyun değil )
Takımla ilgili : Orta sahada yaratıcı oyuncu yok, ileride forvet yok , bu kadro ile bu kadar maalesef.
Taraftarla ilgili : Takımın taraftarı ateşlemesini bekledik, taraftar takımı ateşleyemedi.

sasort
30.10.2013, 23:22
arkadaşlar okuyorum yazılanları ama boşuna kavga edip duruyoruz

olcanın pozisyonu penaltı değil çok örnekleri var

gelelim hakem hatalarına : Nedeni belli beyler ne ile uğraşıyoruz şu sıra şikecilerle eeeeeeeeeee o zaman hakemlerinde aziz federasyonundan olması normal değil mi

ama gelelim asıl konuya bu hakem hataları bu sene oldu sadece shota bile biliyor adamın kafasına kazınmış buda fener maçımı diye :)

mustafanın gördüğü kırmızı kartı nasıl verdi o vijdansız ben anlamadım adamın beline sarılmış ve çehresini adamın kolunun oraya uzatmış isterseniz pozisyonu izleyin mustafanında bir anlık siniri bu sonucu hazırladı ama o verilen 3 maç cezaya ne demeli

ama kasımpaşa maçını kaybetmemiz nedeni hakem hatalarımı biz adam gibi bir top oynayalım hiç bi hakem bizi yıkamaz siz rahat olun

bizi yıkan amatörlük bakın aykuta verilen sarı kart hatalı neden itiraz edip maçı mahvediyor

neden henrique olcan birbirine pas vermiyor

ben tam anlamıyla aykutada kızmıyorum bunuda ekleyim sen bir topçuyu al oynayamacağı belli bir mevkiide oynat sonra yapamayınca oluşan stresin bir sonucudur bu kırmız kart sol bek yok oraya koyduğu topçuların hiç biri tutmadı

sasort
30.10.2013, 23:32
futbol mevkiler oyuncular itibarıyla birbirine bağlı halkalar gibi diğer halkaların dörtdörtlük olsun ama içinde iki halka olmasa biribirine bağlayıp bütünü oluşturamıyorsun

bakın size son olarakta olmayan forvet halkasından bahsedeyim forvet yok takımda

ne oluyor gole yakın topçular kendii işinden ziyade o makama göz dikiyor kendi işini unutuyor

bir açık oyuncu gol attırmakla görevlidir gol atmakla değil ama orda o mevkiyi dolduran adam olmayınca adamlar tarzanca herkes başına buyruk davranıyor

adrianı sevmeyenler var o bölgede o bağlantıyı en iyi kurabilen topçu o çünkü oyun yapısına bakın adam attığı gollerle değil yaptığı ara paslarla ön plana çıkıyor

arkadaşlar bu takımın şu bu hedefe değil takım olması için kanayan yaralarını kapatması lazım

sol bek- forvet

hatta senin kadronda hiç forvet olmadığı için iki forvet almalısın

bu alınacak forvette yerli olması gerek mutlaka alınmalı bu muhammmed demir

bu şekilde biz ancak bir takım olabiliriz

krdnz
30.10.2013, 23:40
Maç sonu çıkışta Taksim-Bakırköy otobüsünde kimler vardı :D

Aklıma geldikçe hala gülüyorum. :))

bekirguner
01.11.2013, 18:07
maç olcan ve onur yüzünden kaybedildi
olcan bencillik yapmasa onur 1 ve 2 golde hatalıydı

Cyzio
02.11.2013, 19:19
Beklemeye razıyım. Eninde sonunda gidecek bu çapsız, vizyonsuz, Hoca müsveddesi.

Sene 1988.

Şenol Güneş ilk defa Trabzonspor'un başına geçtiğinde ben de sizin gibi beklemeye başlamıştım.

Sene 2013.

Hâlâ, artık bir gün geri dönmeyeceğine dair bir garanti duymuyorum.

Yani dostum...

Bunlardan kurtulmak için bir hayli beklemeniz gerekecek.

İnşaallah ömrünüz vefâ eder.

.

Tolga
02.11.2013, 21:04
Bizde mi küfür edelim ?

ibrahim
02.11.2013, 21:06
Size iyi beklemeler ozaman. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Cyzio
02.11.2013, 21:06
Bizde mi küfür edelim ?

Bursa maçında küfür mü oldu?

.

Tolga
02.11.2013, 21:07
Yok Kasımpaşa maçında edeceğim ...

Cyzio
02.11.2013, 21:09
Size iyi beklemeler ozaman. :)

Ben beklemeye başladığım zaman sizden sadece birkaç yaş büyüktüm :).

Size de iyi beklemeler.

Eğer birgün Trabzonspor'un öz evlât cenderesinden kurtulduğunu görebilirseniz, beni hayırla yâd edin :).

.

Cyzio
02.11.2013, 21:13
Yok Kasımpaşa maçında edeceğim ...

İkinci devrede Avni Aker'deki maç... Siz bana göre daha az bekleyeceksiniz :).

.

Armağan Dere
02.11.2013, 21:16
OLCAN EFENDİ!!!!!!!!!!!!
gördün mü atmadığın pasın marifetini!!!!!
Ulan nası adamsın sen!!!!
Erman Kılıç'ı alsaydık keşke 2 gömlek iyidir OLCAN'dan