PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TD: Ziya Doğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

+TS1967+
07.07.2007, 18:29
ziya doğan a ben güveniyorum
evet çok büyük bir teknik direktör olmasada eldeki malzemeyi en iyi kulalnacak hocadır gecen sezonun ikinci yarısı gördük bunu ilk yarıyı diyeceksiniz ozaman ne oldugunu trabzonun içine neler yaşandıgını hiç bilemiyorum ziyanın elinde degıldı ama nedenlerinide bilmiyorum neyse

bu sene çok büyük bir başarı yakalayacagımızı sanmıyorum şampiyon luruz derdim
eğer kaleci sol bek forvet arkasaı ve forvet yani4 transfer yapacagız demişlerdi 3 transferden osnra onalr yapılsaydı tamamdı ama şimdi zirveyi zorlayacagız
şampiyonluk bir umut neden olmasın

aralıkta yönetim gider glecek yönetim inşaallh daha iyi bir akdro daha iyi bir teknik direktör getirir

katiliyorum

Gürkan
07.07.2007, 18:33
evet çok büyük bir teknik direktör olmasada eldeki malzemeyi en iyi kulalnacak hocadır gecen sezonun ikinci yarısı gördük bunu ilk yarıyı diyeceksiniz ozaman ne oldugunu trabzonun içine neler yaşandıgını hiç bilemiyorum ziyanın elinde degıldı ama nedenlerinide bilmiyorum neyse

eğer kaleci sol bek forvet arkasaı ve forvet yani4 transfer yapacagız demişlerdi 3 transferden osnra onalr yapılsaydı tamamdı ama şimdi zirveyi zorlayacagız

aralıkta yönetim gider glecek yönetim inşaallh daha iyi bir akdro daha iyi bir teknik direktör getirir

ziya doğana güveniyorsunuz. ama halen daha takımın eksıklerı var dıyorsunuz. pekı güvendiğiniz ziya doğan eksikleri görmüyormu.görüyorsa neden oralara transfer istemiyor.

+TS1967+
07.07.2007, 18:42
ziya doğana güveniyorsunuz. ama halen daha takımın eksıklerı var dıyorsunuz. pekı güvendiğiniz ziya doğan eksikleri görmüyormu.görüyorsa neden oralara transfer istemiyor.

istiyor ya kardesim.ama yönetim istemiyor

karatasof
07.07.2007, 18:57
ZD istese ne olacak ki,iki gün sonra vazgeçiyor nasılsa.Bende yönetimin yerinde olsam onun istediklerini yapmam.Daha dün Jabi'yi isteyen haşmetmeapları bugün ''buda Yattara gibi hain çıktı,ben böyle topçu istemem'' deyip ağlaşıyor.Kardeşim hani siz NOKTA TRANSFER yapıyordunuz.Her futbolcuyu ince eleyip öyle transfer ediyordunuz.Şimdi ne oldi?İki hafta önce meth-u sena dizdiğiniz adamlar trabzon'a dönmeyince tü kaka oldular.

Gürkan
07.07.2007, 19:00
evet evet istiyor.

halen daha stoper istiyor.

subay
07.07.2007, 21:10
istiyor ya kardesim.ama yönetim istemiyor

Nereye istiyor? Serkan Balci herhalde sol kanat icin alinmadi. Stoper de lazim degil. 1 numarali sorun sol kanat.

- Sol bek
- Sol kanat
- Kaleci

Bize 3 oyuncu yukarida yazdigim mevkiilere lazim. Forvet Umut ve Ersen idare eder, Ceyhun da küstürülmese iyi oynar, biraz ego luk var ama olsun. Aslinda sol kanat icinde oyuncumuz var ama yabanci oldugu icin ZD nin gözünde onun takimda yeri yok.

baskentlikaplan
07.07.2007, 21:48
bence zıya dogan ıle devam kararı dogru ve tam destek verıyorum:tsbayrak:

ahmettin
08.07.2007, 01:21
takıma hala stoper transfer etmek istiyor. bu ziya doğanda vizyonu bırak bence akılda yok. tam bir ....
sinirimden öleceğim yahu. sağbek ve önlibero doldu takım. herif hala savunmaya adam istiyor. ziya doğan hoca ise bende astronotum.
ziya doğan hala hocamız olduğu için utanç duyuyorum. yazıklar olsun ziya doğana. yazıklar olsun bu takımı zizya doğan çapında birine mahkum edenlere. ahirette 2 eli yakanızda. yüzsüz herif....

Erdem Keser
08.07.2007, 01:53
Artik su takimda stoper gormek istemiyorum adamin elinde 6 tane stoper var hala stoper istiyo ne doyumsuz adam yaa

WERTHeR
08.07.2007, 01:57
Ziya Doğanın çocuklarına büyüyünce ne olacaksınız diye sorulduğunda stoper olacağız diyorlarmış:)

Ahmet Karaman
08.07.2007, 02:06
süper ligde en kötü hoca bizde. allah sonumuzu hayır etsin. istifa da etmiyor .... herif. ben böyle bir şey görmedim. git be adam git. istemiyoruz seni. anla bunu. git ve bi daha da trabzona gelme. yeteri kadar mide bulandırdın. artık yeter. git.

TUFİÇİLO
08.07.2007, 02:17
ne dersek diyelim bu kültürsüz- vizyonsuz- çapsız üstüne alınmıyor ve de istifa edip defolup gitmiyor. taşa bu kadar hakaret etsen toz olurdu. anlamıyor adam. illa oturacak o koltukta. trabzonda ziya doğana kimse inanmıyor, kimse istemiyor ziya doğanı. Allah bu hocadan daha yüzsüzünü göstermesin bir daha. sadece bu sezonu değil önümüzdeki sezonu da heba etti bu zavallı çapsız insan. defol git ziya doğan defollll !!!

Erdem Keser
08.07.2007, 02:26
birazdan ziya severler gelir ve bu iddialarinizi sizlere teker teker geri iade eder onlarla basa cikamazsiniz :)

tsmusampa61
08.07.2007, 10:40
ziya yattara kaldı küstürmediğin onuda küstürde olup bitsin bu iş.

EmrahYalçınalp
08.07.2007, 11:11

katiliyorum

Ben de
http://www.clipartreview.com/_gallery/_TN/2870362.gif

WERTHeR
08.07.2007, 11:24
Ben de

Bomba bir şey bu ya:) :alkış::alkış::alkış:

Misina
08.07.2007, 12:56
bence 3 önlibero tek santrafor eleştirileri bahane bknz.İlk Ziya Doğan Dönemi http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=251

başarı olunca kötü olan iyi dir.başarısızlık olunca kötü olan daha kötüdür.

özellikle ilk msj.lara göz atın şimdi ziya doğan ı yerden yere vuranlar neler neler yazmış :)

TSelif
08.07.2007, 13:04
O sezonda göz ardı etmememiz gereken bir faktör vardı .
Gökdeniz , Syzmek , Yattara ve FATİH TEKKE .... Bunlar yakıyodu ligi sadece 4 ü yetiyodu Türkiye'ye. O zaman kadromuz iyiydi yanılmıyosam Bir Tolga vardı defansta ..Süperdi. Bir Emrah ..Yattara ile bu kadar uyumlu olan bir futbolcu daha gelmedi ...
Ah o kadro bozulmasaydı ve o sezon dış faktörler olmasaydı 8. şampiyonluğu yakalamıştık çoktan ..
Neyse geçmiş işte bi daha geri dönmez zaman :)

Zifinaluk
08.07.2007, 14:17
Ziya hoca intertoto maçı için ilk maçta işi bitirmek için sahaya ideal kadro ile çıkmayı planlıyormuş.
İdeal kadroya baktığımda şaşırdım kaldım valla bu takımın ziya hocanın kafasındaki ideal kadrosu buysa yedekleri kesinlikle şampiyonluğa oynayan bir takım olur.
Bu admala şampiyon olmamız mümkün değil.Allah sonumuzu hayırlı eder inşallah.
Şu anda yetki versinler istediğini al desinler gider yine defansa 3-5 tane futbolcu alır.
Transfer istiyor ve yönetim almıyorsa niçin tepkisini koymuyor.Bu takım yeterli niçin diyor.Yönetim bundan daha iyisini bulamadığından zaten yollamıyor.Dahaiyisinden kasıt teknik adamlığı değil deyileni harfiyen yapan ve istemeyen anlamındadır.

cınar#7
08.07.2007, 15:34
Ben de
Bende arkadaşa katılıyorum ama senin gibi gülmekten katılıyorum:D:D:D

bide acaba bu akşam kaç ön liberoyla çıkıcak maçı merakla bekliyorum bence 2. yarı hasanı alıp 4 ler ortayı....

SiNo
08.07.2007, 21:08
nereye bu anti ziyacılar ?

Miraç Atalay Çiftçi
08.07.2007, 21:14
nereye bu anti ziyacılar ?

Geldim...
Amatör takımı 6-0 yenince ziyaya laf atmayacak değiliz.
Oyuncu değişikliklerinde dikkat...

Ayman - Hasan (aynı mevkii önlibero sayısı 3)
Hüseyin - Yusuf (aynı mevkii önlibero sayısı 3)
Ceyhun - Adnan (Önliberoya katkı aynı mevkii oyuncu sayısı 4)

İkinici yarının son 25 dk oyundaki oyunculara bakın Orta Sahada hasan,yusuf,adnan,serkan kim top yapabildi. serkan bi saga bir sola geçti. Belliki hoca 3 yada en az 2 önlibero sisteminden vaz geçmeyecek...

Olan gene iyi futbol ve hucum futbolu bekleyen taraftara olacak...

Erdem Keser
08.07.2007, 22:22
Elinde Eyup Kadri var Emre var Cem var adam hala oyuna hasani aliyor bu is seninle olmaz Trabzonsporun buyuklugune yakismiyorsun ziya 11 araligi bekliyoruz kurtulacagiz senden

Murat'
08.07.2007, 22:23
bence 6-0 yendiğimiz bir maçtan sonra bari bu kadar sert eleştirmeyin ziya doğanı...çünkü bu sefer ziya doğana karşıönyargılı olduğunuz açıkça görülüyor

+TS1967+
08.07.2007, 22:24
sampiyon trabzon. göreceksiniz

Miraç Atalay Çiftçi
08.07.2007, 22:28
ilk yarı 3 tane gol atmıssın. İkinci yarı 4. golüde erken bulmuşsun oynat gençlerini? Bu konuda sonuna kadar eleştiririm ZiyaDoganı. Sonuna kadar hemde...

+TS1967+
08.07.2007, 22:29
ilk yarı 3 tane gol atmıssın. İkinci yarı 4. golüde erken bulmuşsun oynat gençlerini? Bu konuda sonuna kadar eleştiririm ZiyaDoganı. Sonuna kadar hemde...

oynatti ya yusufu:D

Erdem Keser
08.07.2007, 22:33
bence 6-0 yendiğimiz bir maçtan sonra bari bu kadar sert eleştirmeyin ziya doğanı...çünkü bu sefer ziya doğana karşıönyargılı olduğunuz açıkça görülüyor
Sadece kendisinin bildigini sanan ve futbolu sadece futbolun icindeki insanlarin tartismasini isteyen bankaci olan bir insana karsi git meslegini yap en dogrusunu ben bilirim diyebilen dar bi zihniyeti her zaman elestiririm futbolu elestirmek icin illa ki futbolun icinde olmamiz gerekmez tipki hukumeti elestirmek icinde siyasetci olmamiz gerekmedigi gibi

+TS1967+
08.07.2007, 22:34
adam gibi adam ---- ziya dogan

Miraç Atalay Çiftçi
08.07.2007, 22:52
oynatti ya yusufu:D

Elbette Allah razı olsun Ziya hocadan. Zaten Trabzonsporun geride bekleyen tek yeteneklisi Yusuf...

Acaba Yusuf ofansif bir oyuncu olsaydı bu kadar kolay oynatılırmıydı. Ön yargı değil bu klişeleşmiş bir durum Ziya hocanın mantalitesine Yusuf uyuyordu ve oynadı. Geride kalanları ise kimse görmedi.

Lig tv ropörtajında ikinci macı sordular. İyi oldu tur atladıgımız kesin ama mac temposu yakalaması açısından A takımı götürecegim oraya dedi. Demek ki sadece Gökdeniz,Yattara'nın falan maç temposunda ihtiyacı var. Malum gençlerin oynayabilmeleri ancak "Mantalite" ye baglı...

Murat'
08.07.2007, 22:57
yaaa arkadaşlar hala anlamıyorsunuz değil mi..belli ki ziya doğan maçın akdrosunu bu takının işini ilk turda bitirmek için kurmuş...gençlerden de bir tek Yusufu kadroya almıştı...eee onu da 25 dakika oynattı daha ne istiyorsunuz...ikinci maşta görürsünüz diğerlerini de oynatacak

Fatih Yücel
08.07.2007, 23:01
ben buna katilmiyorum her hangi bir duruma karsi digerlerini de oraya goturmek ve oynatmak zorunda bu adam in bize bir kere faydasi oldu ama su an zarari var ben ce 11 aralik ziya dogani halleder bu arada yonetimide.........

http://img530.imageshack.us/img530/2331/damgajpgoz5.jpg

SiNo
08.07.2007, 23:19
bu takım trabzonspor arkadaşlar türkiyede ki büyük takımlardan birisi ama şunu anlayın artık türkiyeden hiç bir takım o düşündüğüz avrupa takımları gibi olamaz şehir yetemiyor o yüzden ziyadan yok çok atak falan takım beklemeyin elindekilerle en iyisi bu lazaroni ve şenol güneş normal oynattıda ne oldu tmm belki beyenmiyebilir ama bu adam sonuçta takımın başında bu adam var o yüzden istesenizde istemesenizde gerçek trabzonsporluysanız DESTEKLİYECEKSİNİZ ..!!!

ince_memed
08.07.2007, 23:23
merhabalar.

bu kadroyla bile 6 tane yediyse arnavutluk ekibi sastım walla. bizim halı saha takımı biile yenerdi o takımı.:tsamblem:

Miraç Atalay Çiftçi
08.07.2007, 23:24
Desteklemek ayrıdır. Eleştirmek ayrıdır. Lütfen şunların arasındaki farkı anlayın ...

Evet mecburen destekliyoruz. hocamızdır, başkanımızdır sineye çekeriz. Ama eleştirimizide yaparız. Onlar iktidarsa bizler muhalefetiz. Ve muhalefetin olmadığı bir yerde iktidarın bir anlamı olmaz...

Haa bir de şu var tabii.. Eleştirimi yaparım. Kendilerine güvenmiyorum. Seçimde görüşürüz. Bizler sadece klavye başında konuşmuyoruz...

SiNo
08.07.2007, 23:27
zaten dünyada bazı şeyler muhalefetler yüzüne biter ve güzellikler yok olur

ayrıca klavye başında derken klup üyesi olmak ile olmuyor klavye çok konuşup boş yazmaklada olmuyor bazı şeyleri anlamak gerek

ince_memed
08.07.2007, 23:30
merhabalar..

bana su yönetimin yaptıgı bir tena olumlu hareketi gösterebilen varmı.ben merak ediyorum bir tane yazın

Miraç Atalay Çiftçi
08.07.2007, 23:34
zaten dünyada bazı şeyler muhalefetler yüzüne biter ve güzellikler yok olur

ayrıca klavye başında derken klup üyesi olmak ile olmuyor klavye çok konuşup boş yazmaklada olmuyor bazı şeyleri anlamak gerek

Lütfen demogoji yapmaya gerek yok. Takımın durumu iyi değil. Ne yönetimden ne teknik kadrodan mutluyum. Benim gibi binlerce insanında oldugunu en azından bu forumdan biliyorum.

Haa diyorsun ki ben uyutulmaya devam edeceğim. O senin bileceğin iş ama seçim günü geldiğinde bir oy bile fark ediyorsa ve sen buna tanıksan aklına ben geleyim ya da benim gibiler gelsin. Belki o zaman anlarsın 1 oyun bile ne kadar değerli olduğunu...

SiNo
08.07.2007, 23:35
iyi mirac sen haklısın her şey 1 oya kalsaydı ;) aynen devam et

ince_memed
08.07.2007, 23:39
arkadaslar burda futbolcuları tartısabiliriz malzemecileri tartısabiliriz stadı tartısabiliriz saglık ekibini tartısabiliriz ama yönetim ve teknik kadroyu tartısamayız.çünki savunulacak bir tane durumları yok.tartısmadan direk istifalarını istemekten baska sansımız yok..

saygılar.:tsamblem:

ahmettin
09.07.2007, 00:06
ziya doğanı bu maçla değerlendirecek değiliz. çünkü ziya doğan hoca değil. idareci değil. insani ilişkileri sıfır. önyargıları var. kültürsüz. vizyonu yok. değil trabzonsporda hoca olmak süperligde her hangi bir takımda hocalık yapacak kapasiteye sahip değil. bu gercek gün kadar açık. yüce Rabbim bizi tez elden kuratrsın ziya doğandan.

Ahmet Karaman
09.07.2007, 00:17
arkadaslar burda futbolcuları tartısabiliriz malzemecileri tartısabiliriz stadı tartısabiliriz saglık ekibini tartısabiliriz ama yönetim ve teknik kadroyu tartısamayız.çünki savunulacak bir tane durumları yok.tartısmadan direk istifalarını istemekten baska sansımız yok..

saygılar.:tsamblem:

ziya doğanın tuttuğum ve de aşığı olduğum takımımın hocası olmasından büyük utanç duyuyorum.

subay
09.07.2007, 00:46
Bir mac aldik diye, helede bir mahalle takimi gibi bir takimi yendik diye hemen ZD yi göklere cikarmaya gerek yok bence. Rizespor da yenerdi bunlari 4-0. Hasani oyuna koymasi cok sacma birseydi.

Bugün Trabzonspor iyi oynadi, ama rakip cok zayifti, birkac güclü rakipe karsi ayni oyunu oynasin bu takim ozaman görüsüm degisebilir ZD ye karsi. Cünkü kendimden biliyorum, rakibim zayif oldumu ben sahada iyi oynuyorum, ama karsimda güclü rakip oldumu top hakimiyeti düsüyor insanin, daha cabuk top kaybediyorsunuz adam gecemiyorsunuz, hersey kilitleniyor. Insallah her zaman Vllaznia ya karsi oynadigi oynar Trabzonsporumuz da bizde seviniriz.

cınar#7
09.07.2007, 01:23
Mahalle takımına 6 attıktan sonra ziyayı desteklemek???neye dayanarak bi doğru düzgün pas yapamayan takıma karşı biz diilde bi galatasaray olsaydı o maç 12-13 golle biterdi...

Helede Hasanı oyuna almaya ne demeli o skordan sonra napıcan hasanı al gençleri oynat...

attığımız 5 goldede Ceyhun vardı ziyanın satılmasını istediği antremanlarda yaşlılık izni verdim diye dalga geçtiği oyuncu...ya Ceyhunun yerine hasan oynasaydı ne olurdu işte o zaman bi duran topdan falan anca 1 gol atardık...

Topu alıpta ileriye doğru getiricek Ceyhundan başka hiç bi adam yok,futbol sırf defansmıdır???

Gürkan
09.07.2007, 09:24
iyi mirac sen haklısın her şey 1 oya kalsaydı ;) aynen devam et

zaten amacımız 1 oy değil 100.000 oy. 1 oyun bir şey yapamayacağını biliğimiz için 100.000 oy.

Mehmet51
09.07.2007, 14:51
ziya hoca daha trabzonspora hic bir katkida bulunmadan önce "adam gibi adam Ziya Dogan" diye tezahüratlarda bulunanlar simdi acaba ne diyorlar.nasil hissediyorlar kendilerini.veya marcelinho istanbula ilk geldiginde omuzlarinda tasiyanlar nasil hissediyorlar kendilerini?hahahah.aynen kiki öyle....takima daha hic bir katkida bulunmayan insanlari siz neden göklere cikartiyosunuz?basari gelmeyince de üzerlerine basiyorsunuz?hayvanlari karsi bile böyle degiliz.türk taraftarlari daha cok sey ögrenmeli bence.hic profesyonel degiliz.

neyse...ben ziya hocayi destekliyorum sonuna kadar.o takimin basina gectikten sonra cok sey degisti takimda.basarili olucagina inaniyorum.belki sampiyon olamiyacagiz yine ama en azindan sampiyonluk yarisin icinde olacagimizi inaniyorum.

Zifinaluk
09.07.2007, 22:01
ziya hoca daha trabzonspora hic bir katkida bulunmadan önce "adam gibi adam Ziya Dogan" diye tezahüratlarda bulunanlar simdi acaba ne diyorlar.nasil hissediyorlar kendilerini.veya marcelinho istanbula ilk geldiginde omuzlarinda tasiyanlar nasil hissediyorlar kendilerini?hahahah.aynen kiki öyle....takima daha hic bir katkida bulunmayan insanlari siz neden göklere cikartiyosunuz?basari gelmeyince de üzerlerine basiyorsunuz?hayvanlari karsi bile böyle degiliz.türk taraftarlari daha cok sey ögrenmeli bence.hic profesyonel degiliz.

neyse...ben ziya hocayi destekliyorum sonuna kadar.o takimin basina gectikten sonra cok sey degisti takimda.basarili olucagina inaniyorum.belki sampiyon olamiyacagiz yine ama en azindan sampiyonluk yarisin icinde olacagimizi inaniyorum.

Şampiyonluk yarışının içerisinde olmak çok büyük başarı demek.Trabzonspor her zaman şampiyonluk yarışı içerisindedir zaten ziya doğan olsada olmasada ama şurasıda bir gerçek ki bu konuda size katılıyorum ziya doğan ile ancak şampiyonluk yarışında varız diyebiliriz ama olamayız.

SiNo
09.07.2007, 22:05
ziya yap bir adamlıkta antilerden kurtul ;) (takımın başından brigel bile olsa destek ;)

WERTHeR
09.07.2007, 22:09
Olmaz bu iş olmaz. Hele ziya doğan ile hiç olmaz. Mantalite ile şampiyonluk bir rüyadır sadece. Lakin tek suçlu hoca mı? Kesinlikle hayır. Transfer yapmayan yönetimde onun kadar suçlu. Bu yönetime ancak ziya doğan gibi bir hoca yakışır:)

WERTHeR
09.07.2007, 22:17
Ya bana bir cevap verin Ziya Doğan ile çıktığımız tüm maçları inceleyin kazanınca aşama kaydedeceğimiz hangi maçı kazanabildik. Bir tane maç söyleyin bana ki şunu kazandık ve sonunda şu oldu diyin. Karşı tezi olarak size bir çırpıda 3-5 maç sayabilirim...

ahmettin
10.07.2007, 00:36
yeteri kadar mide bulandırdın ziya doğan artık defol !!

Ahmet Karaman
10.07.2007, 01:06
utanmadan hala o koltukta oturabilme yüzsüzlüğünüde anca senin gibi kara cahil- çapsız- vizyonsuz biri gösterebilirdi ziya doğan. defol git be adam !!

cuneytr
10.07.2007, 09:21
yönetim ziyaya, ziya oyunculara dokunamıyor,rakibe dokunamıyor peki nedir bu işin sırrı eski yöneticiler nerde? eski futbolcular nerde?daha ne kadar susacaklar biz hergün dilemi getirecez bunu nerdeler?

tslover
10.07.2007, 15:17
artık defaoool trabzonsporu buldun tabi yağlı kaymağı bırakmazsın vizyonsuz silik herif seniii

A.Alper
10.07.2007, 17:16
yine komik mesajlar okuyorum ve sadece gülüyorum ...

SiNo
10.07.2007, 22:05
kapak olacak kapak

tarihci61
10.07.2007, 22:14
şampiyon olabilmek için ne olursa olsun önca biz taraftarlar inanmalıyız buna biz şampiyon olamayız dersek olmamıza imkan yok pozitif düşünmek lazım herzaman TRABZONSPOR şampiyon olacak güce sahiptir herzaman biz kendimizi bu şekilde şartlarsak olumsuz bir tavır sergilersek ne yönetimden nede futbolculardan başarı bekleyemeyiz önce biz inanmalıyız herkese pozitif düşünce yaymalıyız biz TRABZON'luyuz bizim için olmaz diye birşey olmaz.

ahmettin
10.07.2007, 23:58
ziya doğanın olduğu yerde başarı 4. lük tür anca. derhal takımdan gönderilmeli. yeterli bir teknik adam değil ziya doğan. ve bize hiç yakışmıyor.

My
11.07.2007, 02:25
ziya yap bir adamlıkta antilerden kurtul ;) (takımın başından brigel bile olsa destek ;)Adamlığını Demirören "3 ünüde karşıma ip gibi dizerim" dediğinde gösterecekti .Yakıştımı sence koskoca Trabzonspor camiasının teknik direktörüne Demirören'in o kazık gibi lafına sessiz kalmak. Adamlığını devre arasını dahi beklemeyip takımı, taraftarı yüz üstü bırakmadan yapacaktı. Geçti Bor'un pazarı ;)

Erdem Keser
11.07.2007, 13:10
Adam Gibi Adam takimi soyunma odasina girmeden birakip gitmezdi
elin besiktaslisina verdiginiz degerin yuzde kacini Senol Gunese yada Giray Bulaka verdiniz

Kasım Hilal
11.07.2007, 13:35
BEnce tartışılacak bir tekbik direktör değil.Zira tartışmaya değercek bir teknik dürektörlük göremedik kendisinde.

baştürk
11.07.2007, 14:06
İlk yarıdaki o kadar olumsuzluğa , sakatlığa karşılık, İKİNCİ YARIDA TAKIMI KENDİNE GETIREN , kesin lig düşer dediğimiz takımı 4 SIRAYA GETIREN ZIYA HOCAYA bu kadar kin öfkenin sebepine anlam veremıyorum...:tsbayrak:

Zifinaluk
11.07.2007, 15:19
İlk yarıdaki o kadar olumsuzluğa , sakatlığa karşılık, İKİNCİ YARIDA TAKIMI KENDİNE GETIREN , kesin lig düşer dediğimiz takımı 4 SIRAYA GETIREN ZIYA HOCAYA bu kadar kin öfkenin sebepine anlam veremıyorum...:tsbayrak:

Ne diyorsun kardeş sen Allah aşkına ne sakatlığı ne olumsuzluğu bu takımı o hale ben getirmedim herhalde onun sebebide yine ziya hocanın mantalitesidir başka değil.
Sakatlıklara rağmen dediğin haftalardaki yedek kulübesine bir bak bakalım ziya bey kimleri yedek bırakıp kimleri oynatmış.Gitmesi gerekenler kimlermiş gitmemişte kimler bu takımdan yollanmış veya futbolu bırakmaya kadar getirilmiş.

Sen hangi sezondan ve hangi takımdan bahsettin anlayamadım herhalde ama ben Trabzonsporumuzdan geçen yıl hakkında bunları biliyorum.

Birde kimse Trabzonspor için kesin ligden düşer diyemez.
Ve senin gibilerin 4.lüğü başarı sayması yüzünden bu haldeyiz hala.Ziya hocada ancak bu takımı 4. yapabilir ki bu onun değil takımın başarısıdır.

cuneytr
11.07.2007, 15:26
trabzonspor forması zaten lig baslamadan 4.dür bu ligde. eger takım lig düsme potasına girmişse herhalde bu benim sucum deil takımın basındaki kişiye aittir.ceyhun,erdinç(degişmez oyuncusu)takıma kazandırıldı yattara gibi bir oyuncun var(oynatmıyor o ayrı dava)hala kendisini basarılı sayıyyorsa veya sayıyyorsanız sampiyonluktan hiç bahsetmeyelim

My
11.07.2007, 20:41
...kesin lig düşer dediğimiz takımı ...Yok artık devenin nalı ha!

Semih Kırsüleymanoğlu
11.07.2007, 20:54
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/110707idman7.jpg Ziyanin keyfi yerinde. dokunmayin ziyama:D Hersey istedigi gibi gidiyor suan insallah böyle devam eder.

Ahmet Karaman
12.07.2007, 00:07
ziya doğanın hocamız olmadığı günleri o kadar çok özledim ki. değerini bilemedik ziya doğansız geçen günlerimizin. ziya doğan kara cahil - vizyonsuz- yüzsüz bir tyeknik adam. derhal def edilmeli ve bir daha da trabzona sokulmamalıdır..

tsmusampa61
12.07.2007, 03:59
Ziyanın keyfini ligin ilk 5 haftasında görecez bakalım.

Bera B.
12.07.2007, 15:17
ya şimdi bişeler yazacağım ama ziyaN bie insan yüzünden ağzımı bozmak istemiyorum ayrı mesele..

Hüseyin Çümen
12.07.2007, 16:05
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/110707idman7.jpg Ziyanin keyfi yerinde. dokunmayin ziyama:D Hersey istedigi gibi gidiyor suan insallah böyle devam eder.

acaba transferler mi gelio da bukadar sevinçli inşallah

TUFİÇİLO
13.07.2007, 00:24
ziya doğanın hocamız olmasından utanç duyuyorum. daha fazla yüzsüzlük yapma ziya doğan ve defol git. yeteri kadar mide bulandırdın..

WERTHeR
13.07.2007, 00:28
kel,orta yaşlı, esmer tenli herkesi ziyaya benzetir oldum. Ruh hastası yaptı herif beni:)

TUFİÇİLO
13.07.2007, 00:31
burhan altintop karakterli çapsız biri işte bu ziya doğan!!

Ahmet Karaman
13.07.2007, 01:30
azıcık onurun , zerre kadar kadar şerefin varsa istifa edip defolup gidersin trabzondan ve bi daha da gelmezsin .....

uftinci
13.07.2007, 11:39
biraz ağır olmuyomu arkadaşlar. Gitti diyelim yönetim süper bi hocamı bulacak sanki. Ne kadar sevmesenizde hocanın arkasında durun bence...

+TS1967+
13.07.2007, 21:17
ziya dogan bizi sampiyon yapacek( allahin izniyle)

Erdem Keser
13.07.2007, 21:24
ziya dogan bizi sampiyon yapacek( allahin izniyle)

Insallah yapar

+TS1967+
13.07.2007, 21:33
burhan altintop karakterli çapsız biri işte bu ziya doğan!!

hahhaha iyi karsilastirma

tslover
13.07.2007, 21:50
elin besiktaslisina verdiginiz degerin yuzde kacini Senol Gunese yada Giray Bulaka verdiniz

aynen katılıyorum elin beşiktaşlısı zamanında beşiktaş için satmadın mı lan sen bu takımı satmadın mııııııııııııııııı

tslover
13.07.2007, 21:54
kafanda neler dolaştıgını da biliyorum ' ben bu trabzonu bırakırsam beni bi daha kim alacak' diye düşünüyosunn evet haklısın sende biliyosun amatörde bile takım çalışıtaracak kapasitenin olmadığını senin resmini gördüğüm sesini duyduğum radyoyu internet sayfasını tv kanalını yemin ediyorum ki kapatıyorumm hayatımda bu kadar hiçbişeyden nefret edip iğrenmedimm bize yaptıklarını sana da yaparlar inşallah bigünnn

+TS1967+
13.07.2007, 21:56
... yazik. besiktasli diyip durursaniz tabi adam sampiyon yapamaz

Erdem Keser
13.07.2007, 23:35
:)zaten sampiyon yapamamasinin sebebi bizim ona besiktasli dememiz dimi :)

GolaMTuRi
14.07.2007, 11:03

heheehhe..gulmekten oldum yaa, trabzonlu diyelim kesin sampiyon oluruz=)))

gaybana61
14.07.2007, 11:34
ziya doğan sana kıl kapıyorum elimde değil....

Sefa Murat Dokuz
14.07.2007, 11:47
ziya ahmet şahini oynatıon ya senden artık hiç bir yarar gelmez diorum

Turgut Altun
14.07.2007, 14:54
Fatih ve Gökdeniz'in mükemmel uyumuyla yakananılan 2.lik seni hala buralarda tutuyor.Ama o günlerin mirasını çoktan tükettin.Yetersizsin.

onur_alabuga_61
14.07.2007, 15:39

yaw yapmayın ne şenol güneşi ya onun zamanında 2 önemli maç vardı trabzonsporun kaerini etkileyecek 1-anorthosis i yenemedi
2-fenerbahçeyi yenip şampiyon olacakken onu da yenemedi nersi başarılı
yıl:96 yine feneri yensek şampiyonuz yine yenemedi ve trabzonspor u bi çöküşe yitti

hatta gidişi tam sıkandal
baktıki fatih tekke sakat gökdeniz iddaa dan dolayı cezalı szymek in ayağı kırık yattara sakat çok istediği jefferson bomba

çok büyük trabzonsporlu şenol güneş trabzonu yüzüstü bırakarak gitgiray bulak a gelince teknik direktöelükten anlıyosa ben neyim adam takımı çok korkak oynatıyo bi gol atıp defansa çekiliyo

hiç yoktan adam gibi adam ziya doğan 1.dönem takımı bırakmadı 4.lüğe
getirdi KAÇMADI

+TS1967+
14.07.2007, 20:13
getirdi KAÇMADI

:alkış::alkış::alkış::alkış:

A.Alper
14.07.2007, 21:14
getirdi
bizim 4. olmamızda diğer takımların da katkısı büyük ayrıca 4. geçen sene için başarı değil asla da olamaz yani bu kadar kolay bir kompozisyonda şampiyon olamadık ya bir daha bu durumla asla olamayız.

+TS1967+
14.07.2007, 21:21
bizim 4. olmamızda diğer takımların da katkısı büyük ayrıca 4. geçen sene için başarı değil asla da olamaz yani bu kadar kolay bir kompozisyonda şampiyon olamadık ya bir daha bu durumla asla olamayız.

hähä. görecegiz bu sene

Ahmet Karaman
14.07.2007, 23:35
defol git ziya doğan. istemiyoruz seni anla bunu artık ve defol.

Erdem Keser
14.07.2007, 23:55
yaw yapmayın ne şenol güneşi ya onun zamanında 2 önemli maç vardı trabzonsporun kaerini etkileyecek 1-anorthosis i yenemedi
2-fenerbahçeyi yenip şampiyon olacakken onu da yenemedi nersi başarılı
yıl:96 yine feneri yensek şampiyonuz yine yenemedi ve trabzonspor u bi çöküşe yitti

hatta gidişi tam sıkandal
baktıki fatih tekke sakat gökdeniz iddaa dan dolayı cezalı szymek in ayağı kırık yattara sakat çok istediği jefferson bomba

çok büyük trabzonsporlu şenol güneş trabzonu yüzüstü bırakarak gitgiray bulak a gelince teknik direktöelükten anlıyosa ben neyim adam takımı çok korkak oynatıyo bi gol atıp defansa çekiliyo

getirdi KAÇMADI
Senol Gunes final maclarinda basarili olamadiysa ziya dogan cok mu basarili oldu onun zamamindada dinamo kieve elendik ayni sekilde fenerbahceye ve kendi sahamizda galatasaraya yenilirek sampiyonluktan olmustuk en azindan Senol hoca zamaninda futbol izliyorduk stres cekmiyorduk acaba bu mac ne olur diye dusunmuyorduk
Bide Senol Gunes takimi yari yolda birakti demissin peki ziya doganin yaptigi neydi takimi soyunma odasina girmeden cekip gitmedi mi ustelik Senol hoca onurlu bi sekilde birakti takimi yari yola satip gitmedi

Eger gercekten Giray Bulak hakkinda yorumlarinda ciddiysen biraz otur mac izle derim :)

Onur
14.07.2007, 23:58
Defansif oynamayı ZD kadar seven (İlk maçta 6 tane attığın rakibe karşı bile) başka bir adam daha tanımadım.

Başarılı olabiliriz fakat ben korkak bir takım istemiyorum

+TS1967+
15.07.2007, 16:07
sampyion trabzon.....

optic_61
15.07.2007, 19:15
Senol Gunes final maclarinda basarili olamadiysa ziya dogan cok mu basarili oldu onun zamamindada dinamo kieve elendik ayni sekilde fenerbahceye ve kendi sahamizda galatasaraya yenilirek sampiyonluktan olmustuk en azindan Senol hoca zamaninda futbol izliyorduk stres cekmiyorduk acaba bu mac ne olur diye dusunmuyorduk
Bide Senol Gunes takimi yari yolda birakti demissin peki ziya doganin yaptigi neydi takimi soyunma odasina girmeden cekip gitmedi mi ustelik Senol hoca onurlu bi sekilde birakti takimi yari yola satip gitmedi

Eger gercekten Giray Bulak hakkinda yorumlarinda ciddiysen biraz otur mac izle derim :)

Dinamo kievle anarthosis bir değil ama. Anarthosis nerdeyse Vlazznia ayarında takımdı. Dİnamo Kievse Shevchenko'ların çıktığı kulüp. Burda her şeyi tdye bağlamak da yanlış tabi. Td kim olursa olsun desteklenmeli düşüncesindeyim. Bundan sonraki td değişikliği trabzona faydadan çok zarar getirecektir. Uzun yıllar aynı tdle devam edilmelidir. Bu ziya hoca da olabilir, Şenol Hoca da Hami dee!

+TS1967+
15.07.2007, 20:06
adam gibi adam ziya dogan

cınar#7
16.07.2007, 15:00
adam gibi adam ziya dogan
ya bırak şu lafı kardeşim 3.lig kalitesinde bi takımı yendik diye savunmayın şu adamı

+TS1967+
16.07.2007, 15:06
ben vasindan beri savunuyorum. o ilk zamanindan beri. adamda alman displimni var,motive ediyor.... bir tek biraz korkak.

Ahmet Karaman
16.07.2007, 23:42
eyyy ziya doğan , teknik direktörümüz olmandan utanç duyuyorum. takımımızdan kovulmanı, def edilmeni sabırsızlıkla bekliyorum. azıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defolup gidersin ve bir daha da trabzona gelmezsin yüzsüz herif..

+TS1967+
16.07.2007, 23:57
o gitse ne olacak. kim td olacak==???

WERTHeR
17.07.2007, 00:23
o gitse ne olacak. kim td olacak==???

Ben olacam:) Hasbinallah sanki memleketteki tek hoca bu psikolojik sorunlu ziya... Yazmayacam diyorum zorla yazdırıyorsunuz. Ulu manitu ziyayı korusun. Ona bir şey olursa biz ne yaarız. Kim gelecek yerine. Hoca yok piyasada. Hayatında hiç futbol nedir bilmemiş maç dahi izlememiş dedemi hoca yapsak bundan daha iyi yapar işini....

Emre B.
17.07.2007, 00:27
Takımı çok korkak oynatıyo.Mantalitenin değişmesi lazım.

WERTHeR
17.07.2007, 00:31
Takımı çok korkak oynatıyo.Mantalitenin değişmesi lazım.

Tövbe de mantalite hiç değişirmi:) Duymasın ziya hoca mantaliteden çıkarsın aforoz eder seni:)

+TS1967+
17.07.2007, 14:08
vallahi ben bir ersun ynali görüyorum. gerisini at cöpe

Ali Özcan
17.07.2007, 17:46
Ziya Doğan ı beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı konu...Şampiyonluğu hepimiz kadar istiyor ve Trabzonspor un şampiyon olabileceği futbol kurgusunu kurmaya çalışıyor...Her maçı 1-0 kazansan bile yıl sonunda en yakın rakibine en az 35 puan fark atarsın...

+TS1967+
17.07.2007, 18:55
aynen. böyle bastan beri adami elestirmeklen olmuyor bu isler

Faik Yılmaz
17.07.2007, 18:59
Ziya Hoca sol kannattaki ozon tabakası kadar deliği görmüyormu acaba.....

+TS1967+
17.07.2007, 19:01
ziya dogan bu sezon icin iyi sinyaller vermeye basladi.....gülmeye basladi

WERTHeR
18.07.2007, 11:29
aynen. böyle bastan beri adami elestirmeklen olmuyor bu isler

Taskımı rezil rüsva edeceksin , inter totoya katıldık diye sevinecek hale getireceksin taraftarı sonrada eleştiri olmuyor diyeceksin. Mantalite ziya zaten hoşgörüsüz bir insan. Bu durumu geredeye gideb bmn üyeleri çok iyi gördüler. Medyadan takip ettiğimiz kadarıyla bu şekilde yansıyor ayrıca. Ya her şeyi bıraktım beşiktaşa din gibi tapan kazım kanat bile ziyayı eleştirmem o eleştiriye ve eleştirene tahammülsüz diyorsa ben daha başka bir şey demiyecem...

Semih Kırsüleymanoğlu
18.07.2007, 11:58
Ziya Hoca sol kannattaki ozon tabakası kadar deliği görmüyormu acaba.....

bu konda haklisin. vlazniada oynadigmiz rövans macinda sol tarafsiz oynadik. Bunu Ziya hep yapioyor. Cok sacma buluyuyorum bu isi. Ama bakalim artik Gökdeniz gelince Sol tarafi doldurur ins.

Sefa Murat Dokuz
18.07.2007, 12:00
Ziya Doğan(Kendisini Türkiyede 25 milyon kişi anca tanır)
Başarılar
Harcadığı Oyuncular:
Marcelo Dos Santos MARCELİNHO dünya üzerinde en az 2 milyar kişi bu adamı tanır.
Kiki Kizito Musampa Söhretli kariyeri İFLAS etti
Miroslaw Szymkowiak Futbolyla Türkiyedeki en iyi yabancıların arasndaydı şimdi Yorumcu
Harcanma Adayları:Jefferson De Oliviera Galvao Brezilyada bir çok kişi bu ismi tanır 2003 de u-20 takımla brezilya milli takımını bir çok kez ipten alıp şampiyon yaptı.Özellikle sanırım finalde idi Arjantine karşı süper bir oyun çıkarmıştı. Şimdi Klübede. AEK ya transferi gündemde.
Cem Demir:Şans tanımadı ve küstürdü.Ömer Riza bir belaya verdiği şansı ona verseydi en az 10 gol atmıştı.Orduya kiralandı.

Parlattığı oyuncular:AHMET ŞAHİN: 2 maçtır kalede olan dünya yıldızı GOL yemedi kaleye tüm şutları aynı güzellikte savuşturdu onu sadece 1 top geçti oda direkten döndü.Avrupa peşinde.

Mustafa Keçelinho:Tarihimizin Osman Denizci ile beraber en iyi sol kanat oyuncusu.Formayı kapmada üstüne yok.Ziyaya kızar ama 1 gün sonra affedilir.Oysaki Kupada Vestel Maçında Ziyaya kızan Marcelinho ya para cezasını hemen kestiler.

vadaa55
18.07.2007, 12:06
şu adamı savunanlar trabzonspor maçlarında sıkılmıyorlar mı ?gerçekten merak ediyorum...yazdıkça sinirleniyorum

Tansu Onur Erdoğan
18.07.2007, 14:17
adama kızıyosunuzda 2 kes ikinci olduk son 5 senede ondada ziya wardı

isterseniz briegel gelsin sadi gelsin beterin beteri war demek yanlıs olur cünkü türkiye standartlarında ziya doğan ii bi hoca

telkombe
18.07.2007, 14:28
Ziya Hoca'nın elinde olsa takımı kaleci ve on tane defansif oyuncudan kuracak.
bu takım çift ön liberolu oyndığı sürece tek forvet oynamaya mahkum olacak.
İlla ki çift ön libero diyorsanda takımı 3-5-2 ye çevir be adam.
Takıma çekingen futbol oynatıyor maalesef.
Bir de sürekli ısrar ettiği oyuncular var tabii.
Başta Mustafa Keçeli ve Ferhat.
Biz izlerken çıldırıyoruz ama kendisinde müthiş bir sabır var.
İnşallah sezon başlayınca bu hatalrını düzeltmiş olur ve Trabzonsporumuz'a gerçek futbolunu oynatabilir.

+TS1967+
18.07.2007, 15:42
insallah ziya sizin elestilerinize yanit verir ve bizi sampiyon yapar

Zifinaluk
18.07.2007, 17:25
Bu yıl şu anki transferle ışığında başka bir futbolcu alınmayacağını düşünürsek ve buna göre bir ilk onbir kuracak olursak acaba Ziya Doğanın mantalitesinde bir takım nasıl olurdu birde onun haricinde nasıl olurdu.
Ben düşünüyorum taşınıyorum bir türlü ziya hocanın düşüncesine göre güzel bir takım oluşturamıyorum ama bana kalsa ki buna çoğumuzun katılacağından eminim çok iyi bir ilk onbir oluşturulabiliyor.

Şimdi gelelim Ziya hocanın takım kurmasına.
Ziya hocanın takımından kesinlikle kesilemeyecek oyuncular: Sol tarafta Celalettin,Orta alnda Ayman,Hüseyin ve Gökdeniz,İleride Umut
Kaleciyi geçelim,Defansın sol tarafı celalettin,Stoperler Step ve Erdinç( bizim ziyaya belli olmaz bakarsın bunlar takıma giremez tayfun ve çağdaş olabilir ve risp iyileştiğindede yeri hemn hazırdır)sağ tarafta Jabi.
Orta saha Göbekte kesinlikle Ayman ve Hüseyin olacağına göre Gökdeniz sol kanatta ve Yattara sağ kanatta olacak,Şayet tek forvet Umut düşülüyorsa bence ziya doğan orta alanda Serkanı düşünür çünkü defansif özelliği Ceyhuna göre daha çok.
Kısacası bu takımda kesinlikle olması gereken serkan ile ceyhundan birisi orta sahada ayman ve hüseyin oynatıldığından dolayı tek forvet oynanması halinde dahi yedek kalacak.

Ben takım yapsam deplasman ve iç sahalarda,büyük veya küçük maç hep bu 11 ile başlardım.

Tolga
Defans: Sağ jabi Stoperler Step ve Erdinç Sol taraf eldekilerden dolayı mecburiyetten Keçeli veya celo
Orta alan:Sağ Yattara Göbek Serkan Ceyhun Sol Gökdeniz
İleride Umut ve Ersen

Orta alanda ön libero mevkiinde defansif olarak serkan ofansif olarak Ceyhun mutlaka birlikte , İleride umut ve Ersen soldan gökdeniz ve sağdan Yattaranın asistleriyle mutlaka olmalılar.
Defansta 4 kişi birde ön libero artı kaleci yinede 11 kişinin 6 tanesidefansif özelliklerde olmuş olur ki gol yesek dahi bu takım bu şekilde yediğinin fazlasını her zaman atar.
Dikkat edildiyse sadece 3 yabancı ile dahi takım çok güzel olabiliyor birde kaliteli yabancılar olsa neler olurdu.

Yedekler: Ayman ,Hüseyin,Çağdaş,Ferhat,Adnan,Yusuf,Celo ve diğerleri

3 puanlık sistemde gol yemeyeyim diye 7 kişi ile defans yapan takım ben şampiyon olacağım diye ancak deliyi inandırır.

Sefa Murat Dokuz
18.07.2007, 17:35
Juna şans ver allahın .... bir şans sadece 1 Ömer rizanın ben .... onun gibi bir bozundu oynarken jun çürüyor. Sen antrönörsen ben futboldan anlamıyorum.

Sefa Murat Dokuz
18.07.2007, 17:38
Tomas Jun 478 dk sahada kalmış buda 5 maç bir de yarım maç eder hiç şans verilmediği ortada değilmi.,
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=176739

+TS1967+
18.07.2007, 20:05
cokmus:D:D

Bera B.
19.07.2007, 14:15
ulan ziya ulan ziya takımın anasını ağlattınız yönetimle daha ne istiyosunuz ha daha ne !? bırakın gidin Allah aşkına ya

Turgut Altun
19.07.2007, 14:42
gideceğin günü bekliyorum

+TS1967+
19.07.2007, 15:03
................

GolaMTuRi
19.07.2007, 16:05
stepanovuda sattin..senin hocaligina 1 mantalitene 2..meymenetsiz..

Yavuz Hasan
19.07.2007, 16:09
mantalite dediğin tek dişi kalmış canavar

+TS1967+
19.07.2007, 17:09
seneye erdinc tolga ikislisi gene oynar

+TS1967+
19.07.2007, 17:49
bir de bakiyon seneye smpiyonuz.....

Ahmet Karaman
19.07.2007, 23:44
eyyy ziya doğan senin yüzünden şimek - marcelinho ve son olarak stefanov u kaybettik. trabzonspora senin verdiğin zararı kimse vermedi. defolup gittiğin gün trabzonsporun kurtuluş günü olacak. senden nefret ediyorum ziya doğan. azıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defolup gidersin ve bir daha da trabzona da gelmezsin yüzsüz herif..

ahmettin
20.07.2007, 01:36
stepanov kadar taş düşsün okafan ziya doğan. senin yüzünden b
ir yıldızımızıda kaybettik. hakkım haram olsun sana.

TUFİÇİLO
20.07.2007, 01:49
ziya doğan trabzonsporumuza verdiği zararlar 2 sene de ancak düzeltilir. bu kadar vizyonsuz bu kadar cahil bu kadar bir teknik adamın süper lige hocalık yapmaya hakkı yok. stepanovu oynatmayıp erdinçi tercih eden zihniyete yazıklar olsun. ziya doğan istifa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erkin
20.07.2007, 03:25
Başarılarına Milan'ı küstürme ve gönderme başarısını da ekledi. Yolun açık olsun be Ziya :mad:

Hüseyin Çümen
20.07.2007, 03:26
Başarılarına Milan'ı küstürme ve gönderme başarısını da ekledi. Yolun açık olsun be Ziya :mad:

erişilmez bi rekor peşinde sanırım

Özsu
20.07.2007, 03:49
Ziya Hoca ııı neyse vazgeçtim. Bazen içinden geçenleri söylememek gerekir ya işte ondan..

+TS1967+
20.07.2007, 13:46
ziya ya laf yok:D

tslover
20.07.2007, 16:31
ziya senin ...................................

irfanb
20.07.2007, 16:37
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

Özsu
20.07.2007, 17:15
Herkesi gönderdin , sende git artık be adam . İyiki geldin takıma , bi git da artık..

KILIÇ
20.07.2007, 17:18
Ziya Doğan en iyi türk hocasıdır!!!

antagonist
20.07.2007, 17:21
Ziya Doğan en iyi türk hocasıdır!!!

Doğrudur.Ama en iyi Türk teknik direktör değildir.;)

KILIÇ
20.07.2007, 17:23
Doğrudur.Ama en iyi Türk teknik direktör değildir.;)

Doğru fatih terimle yarışırlar

Kadir
20.07.2007, 17:32
bu adamda kompleks var kendisi bir kazma olduğu için iyi oyuncuları harcıyo taş kafa ziya ! tutturmuş bi celalledin sol bek de sanki dünyada başka sol bek yok

allah sana akıl fikir versin ziya doğan.

KILIÇ
20.07.2007, 17:35
Ziya doğan bu takımı şampiyon yapacak merak etmeyin. Tolgada geliyorki eski zamanlardaki gibi olacak takım...

Kadir
20.07.2007, 17:38
eminim şampiyon yapar o bir efsana Taşkafa Ziyaaaaa :D

Fatih BALTA
20.07.2007, 19:21
bizi şampiyon yapmak gibi bi derdi yok ki ziya doğan ın.ilk yarıda ki fener maçından sonra reçeteyi yazdım demişti hatta türkiye de değil önemli olan avrupada biyerlere gelebilmektir..bunun reçetesi de bende demişti..

karatasof
20.07.2007, 19:25
ZD efendinin bugün Stef transferi hakkında açıklaması oldumu bilmiyorum ama ajanslarda satılmaması için üç gün direndiği falan duyuldu.Tabi bunların düzmece olduğu ve ''Bir sıkıntımdan daha kurtuldum,darısı Musampa ile Yattara'da'' diye gizliden gizliye sevindiği ve ellerini oğuşturduğuna eminim.

Bera B.
20.07.2007, 22:05
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya
baba naptın sen ya:D:D

ziya ya etcek laf yok zaten allahından bulur inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 22:55
Ziya doğan bu takımı şampiyon yapacak merak etmeyin. Tolgada geliyorki eski zamanlardaki gibi olacak takım...

petkoviç, emrah eren ve volkan bekiroğlunu da geri alacakmış.:D
haklısın efsane kadro kuruyoruz..D:

KILIÇ
20.07.2007, 22:58
petkoviç, emrah eren ve volkan bekiroğlunu da geri alacakmış.:D
haklısın efsane kadro kuruyoruz..D:

Onları alamayız herhalde zor ama alınsalar iyi olur. Ziya hoca ile şampiyonluk gelecek. İstikrar lazım bize. Hep destek tam destek...

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:00
evet evet..:D
ikinci lige düşürüp şampiyon yapacak..:D

KILIÇ
20.07.2007, 23:01
evet evet..:D
ikinci lige düşürüp şampiyon yapacak..:D

Hep eleştiri hep eleştiri. Birazda destek olalım. Böyle taraftarlık olmaz. Küme düşsekte inadına ziya hoca. Nasıl olsa çıkarır bizi

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2007, 23:11
Neyine güveneyim, de get Ziya Doğan...
Seni nasıl seveyim, de get Ziya Doğan...

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:12
amatöre kadar yolumuz var tabi..:D:D
oraya inince çıkarız .:D

KILIÇ
20.07.2007, 23:16
amatöre kadar yolumuz var tabi..:D:D
oraya inince çıkarız .:D

Her inişin bir çıkışı vardır derler diyecem ama demezler tam aksini söylerler:)

Destek ziya hocaya destek. Türkiye başarılı olmak kolay mühim olan inter toto da başarılı olmak:)

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:21
evet evet ..:D
türkiyede başarı o kadar kolay ki ziya hocanın düşürdüğü takımlar arkasından rahmet okuyorlar..:D

gerçi biri ziya hocayı kovunca direkten döndü:D

KILIÇ
20.07.2007, 23:29
evet evet ..:D
türkiyede başarı o kadar kolay ki ziya hocanın düşürdüğü takımlar arkasından rahmet okuyorlar..:D

gerçi biri ziya hocayı kovunca direkten döndü:D

Ya birden ziya doğanı savunanlar moduna girdim ama buraya kadar valla daha ötesi yok:)

Ben mantaliteye uygun birisi değilim:)

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:33
Ya birden ziya doğanı savunanlar moduna girdim ama buraya kadar valla daha ötesi yok:)

Ben mantaliteye uygun birisi değilim:)

ne kadar dayanabileceğini merak ediyordum..:D:D
erken pes ettin:D

KILIÇ
20.07.2007, 23:34
ne kadar dayanabileceğini merak ediyordum..:D:D
erken pes ettin:D

Var ya bu ziyacılara hayran kaldım:) naıl savunabiliyorlar:)

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:36
abi veri yok ki elde..:D
tüm veriler negatifi gösterirken pozitif savunma yapabilmek büyük meziyet ister..:D
peygamber sabrı var adamlarda vesselam:D

KILIÇ
20.07.2007, 23:39
peygamber sabrı var adamlarda vesselam:D

Onlarda mı bizde mi:)

Mehmet Fatih Yavuz
20.07.2007, 23:42
iki taraflı bu iş..:D

ahmettin
21.07.2007, 11:38
defol git artık ziya doğan. yüzsüzlüğünde bir yere kadar çekiliyor...

celilmuhcu
21.07.2007, 13:09
göz göre göre bizi eritp bitiriyorsun ve başında sana yakışan bir yönetim
tencere yuvarlandı kapağını buldu

+TS1967+
21.07.2007, 15:06
bari mac günü elestiri olmasin

Remzi
21.07.2007, 20:08
Her inişin bir çıkışı vardır derler diyecem ama demezler tam aksini söylerler:)

Destek ziya hocaya destek. Türkiye başarılı olmak kolay mühim olan inter toto da başarılı olmak:)

ne güzel çıkış yakaladık..

Özkan Erdem
21.07.2007, 20:13
bize bunu yaşatmaya ne hakkın var be adam..

Nytre
21.07.2007, 20:21
bu kaçıncı elinle verdiğin maç? sen korktukça korkularına yenileceksin ve bizi deli edeceksin!

elindeki kumaştan güzel bir elbise dikeceğine paramparça ediyorsun güzelim kumaşları...

bu kadar kapasitesiz bu kadar man kafa olunmaz!

+TS1967+
21.07.2007, 20:21
ben bile ziya hic elestirmem ama bgün ne yaptigi anlamadim. hasan serkan ayman bu neee

no NAME
21.07.2007, 20:27
bir osmanlı sadrazamının şu veciz deyişini ilgili yerlere iletiyorum;
padişah = trabzonspor taraftarı

"ne günlere kaldık eyyy Gazi Hünkar
. " eşşek defderdar oldu, katır mühürdar"
selam ve hürmetle

Nytre
21.07.2007, 20:29
ben çok sabrettim ziya için ama bu akşam beni artık kopardı... artık çok zor geri dönmesi ... bu kadar alakasızlık bu kadar takım okumadan uzak ve kadro yapmaktan aciz bir durum olamaz.

+TS1967+
21.07.2007, 20:31
ziya yaktin kendini

Zifinaluk
21.07.2007, 21:53
Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın emi.Bu tarbzon taraftarının nedir senden çektiği Allah aşkına.
Bu nasıl bir kadro kurma,bu nasıl oyun sistemi Allah aşkına.
Elindekileri kullanamayan ve kullandıklarıylada ne yaptığını bilmeyen bir teknik adamı bu takımın başında tutan yönetimide Allah bildiği gibi yapar inşallah.
Yahu sigarayı bıraktık senin yüzünüzden bırakın sigaraya insan alkole başlar.
Hüseyini stopere çekip hasan ile orta sahada başlayan,elinde stoperler ve ceyhun gibi bir orta saha oyuncusu ve Ersen gibi bir forvet varken böyle bir takıma karşı 8 defansif adamla çıkan bir teknik adamın Trabzonsporun başında olmasını sağlyan yönetiminde bu takımın başında işi olmamalı.
İnşallah en yakın zamanda bu takımda çok şeyler değişir yoksa işimiz hiç iyi görünmemektedir.

+TS1967+
21.07.2007, 23:07
katiliyorum

Jackdaniels
21.07.2007, 23:38
Uzun sokakta karşılaşırız inşaLLah....

TUFİÇİLO
22.07.2007, 00:20
azıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defolup gidersin ziya doğan. senin gibi karacahil biri daha yok bu dünyada. senin kadar yüzsüz biri daha yok bu dünyada. defol git artık yeter ...

Emre B.
22.07.2007, 00:35
Bir insan bu kadar kör olabilir.Görüyosun işte sistem tutmuyo niye zorluyosun?

cınar#7
22.07.2007, 01:01
hani nerde istikrar uğruna ziyanı savunanlar????

Artık Her Maç 4 Ön Libero İzleriz!!!!

+TS1967+
22.07.2007, 01:38
ersun yanal gelse nasil olur????

ahmettin
22.07.2007, 01:55
defolup gitmen için tribünlerin sana küfür mü etmesi lazım ziya doğan. defol git artık yeter. yüzsüzlük yaptın yeteri kadar. yeteri kadar da mide bulandırdın. defol git artık çok kötü şeyler olacak ...

bulutus
22.07.2007, 02:08
Arkadaslar bosuna kasmayin, bu sezon Ziya Dogan teknik direktörümüz. Su asamadan sonra yapilacak degisiklik fayda etmez bence.

yaranozlu
22.07.2007, 09:09
UEFA İntertoto Kupası 3. Tur ilk maçında deplasmanda Romanya'nın FC Otelul Galati takımına 2-1 yenilen Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, 10 kişi kalmalarının ve 42 derecede sıcaklıkta maçı oynamalarının takımını olumsuz etkilediğini söyledi. ( sadece bizi etkiledi, onlar alışkın)

Doğan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Romanya deplasmanına en azından beraberlik için geldiklerini belirterek, ''Ancak 10 kişi kalmamız ve 42 derece sıcaklıkta maçı oynamamız bizi olumsuz etkiledi'' dedi. (şaşırtmadın, yaptığın transferler ve kadro mantığın bunu doğruluyor)

Olumsuzlara rağmen pozisyonlar bulduklarını dile getiren Doğan, ''Ancak rakibimize de pozisyon verdik. Rakip oldukça disiplinli oynuyor. Sezonu da erken açmaları daha hazır olmalarını sağladı. Her şeye rağmen 1-0 mağlup olmaktansa 2-1 mağlubiyeti tercih ederim. Bu nedenle bu sonuç beni memnun etti. Çünkü aşırı sıcakta eksik kalınca oyuncularım aşırı efor sarfetti. Buradan avantajlı dönüyoruz'' diye konuştu. (rakip disiplinli de sen neden disiplinsizsin, en çok üzerinde durduğun, uğruna en iyi oyuncuları yedek bıraktığın azarladığın disiplin nerde. Çok de zekisin be Ziya, 2-1 1-0 dan iyiymiş. Çok açıklayıcı oldu, bilmiyorduk, keşke 3-2 yapabilseydin)

Doğan, karşılaşmanın İspanyol hakeminin yönetiminin de iyi olduğunu sözlerine ekledi. (fatura yattaraya tabi, kırmızı gördü. Ziyanın hiç mi hiç kabahati yok)

Sen busun Ziya, ben hayatımda bu kadar cahil insanlar görmedim. Yönetim tam bir fiyasko, Türkiyenin en cahil adamları toplanmışlar bizi yönetiyor. Trabzonun da, Türkiyenin hali de budur, ne kadar cahil iş bilmeyen adam varsa, eldekileri yer bitirir...

tslover
22.07.2007, 09:25
walla çıldırcam artıkk hangi birisini anlatıyım artık yaa
trabzondaki arkadaslar olaya bi el atın artık lütfen ya

aktan61
22.07.2007, 16:43
ziya doğan da gelişme var.romanyadaki maçta ömer rıza yı oynatmadı.doğru karar.devamı gelir inşallah.

bakigokhan
22.07.2007, 17:17
ersun yanal gelse nasil olur????

kötü olur :)
şahsen ben kayseriden 5 yemeyi falan kaldıramam o da ne yaptığını bilemden saldırıyor.

varsa yoksa Giray BULAK herşeyden önce fener düşmanı bizden biri:)

bakigokhan
22.07.2007, 17:21
UEFA İntertoto Kupası 3. Tur ilk maçında deplasmanda Romanya'nın FC Otelul Galati takımına 2-1 yenilen Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, 10 kişi kalmalarının ve 42 derecede sıcaklıkta maçı oynamalarının takımını olumsuz etkilediğini söyledi. ( sadece bizi etkiledi, onlar alışkın)

Doğan, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Romanya deplasmanına en azından beraberlik için geldiklerini belirterek, ''Ancak 10 kişi kalmamız ve 42 derece sıcaklıkta maçı oynamamız bizi olumsuz etkiledi'' dedi. (şaşırtmadın, yaptığın transferler ve kadro mantığın bunu doğruluyor)

Olumsuzlara rağmen pozisyonlar bulduklarını dile getiren Doğan, ''Ancak rakibimize de pozisyon verdik. Rakip oldukça disiplinli oynuyor. Sezonu da erken açmaları daha hazır olmalarını sağladı. Her şeye rağmen 1-0 mağlup olmaktansa 2-1 mağlubiyeti tercih ederim. Bu nedenle bu sonuç beni memnun etti. Çünkü aşırı sıcakta eksik kalınca oyuncularım aşırı efor sarfetti. Buradan avantajlı dönüyoruz'' diye konuştu. (rakip disiplinli de sen neden disiplinsizsin, en çok üzerinde durduğun, uğruna en iyi oyuncuları yedek bıraktığın azarladığın disiplin nerde. Çok de zekisin be Ziya, 2-1 1-0 dan iyiymiş. Çok açıklayıcı oldu, bilmiyorduk, keşke 3-2 yapabilseydin)

Doğan, karşılaşmanın İspanyol hakeminin yönetiminin de iyi olduğunu sözlerine ekledi. (fatura yattaraya tabi, kırmızı gördü. Ziyanın hiç mi hiç kabahati yok)

Sen busun Ziya, ben hayatımda bu kadar cahil insanlar görmedim. Yönetim tam bir fiyasko, Türkiyenin en cahil adamları toplanmışlar bizi yönetiyor. Trabzonun da, Türkiyenin hali de budur, ne kadar cahil iş bilmeyen adam varsa, eldekileri yer bitirir...

yttarayı nasıl da kamuoyunun önüne atıyor İnadına savunacağız inadına Yattara senin gibi kafasıza böyle futbolcu yönet derlerse bu olur sonunda.hazmedemez kaldıramaz anlayamazsın onun o kadar güçlü adamlar arasında nasıl ezileceğini ona destek olarak serkan yerine ersenin forvette olması gerektiğini anlayamazsın.Hüseyinin önliberoda olmamasının bi eksiklik stoper oynamasının ikinci eksiklik olduğunu anlayamazsın.Bu kapasiteyle anlayabilmeni beklemediğimiz gerçekse senin bu takımı yönetemeyeceğin.Defoooolllllllll

Ahmet Karaman
23.07.2007, 00:15
karacahil - vizyonsuz - yüzsüz ziya doğan. defol git artık. çok kötü şeyler olacak. defol git be adam defol...

TUFİÇİLO
23.07.2007, 00:40
walla çıldırcam artıkk hangi birisini anlatıyım artık yaa
trabzondaki arkadaslar olaya bi el atın artık lütfen ya

trabzonda ziya doğanı istemeyenlerin oranı % 90 . bakma sen ziya doğanın yüzsüzlük yaptığına. defolup gidecek. ziya doğan istifa etmez ise eğer çok sfeci şekilde def edilecek bu gidişle..

halil ibo
23.07.2007, 09:58
Çapsız,vizyonsuz,öngörü nedir bilmeyen,geçen yıllara rağmen tecrübe ve ders almayan adam gibi adam kendinede bizede yazık etme BIRAK GİT LÜTFEN...

ahmettin
23.07.2007, 13:12
ziya doğan tv de her gördüğümde midem bulanıyor ve hemen kanalı değiştiriyorum. defolup gitmen için ne yapmamız lazım ziya doğan. avni akerde sana küfür mü etmemiz lazım. ya da tenhada kıstırıp ağzını burnunu kırmamız lazım. defol git defol !!!

uftinci
23.07.2007, 16:58
Arkasında olanlardandım hatta 2-1 yenilmekte çok koymadı bana ama maç sonrası sonuçtan memnunum demedimi o zaman kafamda şimşekler çaktı, gözlerim karardı mideme kıramplar girdi hatta kalb,ime hafif bi inme indi sanki.

Ulan 3. ligde bile forma giyemeyecek ahmet'i kaleye sokan benmiyim, Hasan üçüncü'den sağ bek olarak yararlanan, formunun zirvesinde ceyhunU yanına oturtan, istanbul kazması çağdaşa, ne kadar kötü oynarsa oynasın oyunda tuttuğun celalaleddin, küstürüp futbolu bıraktırdığın zimkovyak, bana stoper lazım diye kenara itip kaçırttığın stepanov, elindeki en iyi kaleci olmasına rağmen oynatmadığın jefferson, futbolu unutturduğun musampanın, tomas junun, sorumlusu benmiyim, bizmiyiz.

ÖNCE YÖNETİM TABİKİ DE SONRADA SEN LÜTFEN DEFOLUP GİDİN...

fanatikdevri
23.07.2007, 18:35
ziya doğan bugün çok mutlu tolgasına kavuştu.

unique
23.07.2007, 20:38
Adam tam psikopat, insanlık dışı asosyal bi yaratık. Yıldız oyuncu düşmanı, futbol fukarası kazmaların kel babası. Dünya futboluna 4 defans, 4 önliberolu sistemi sunan futbol fukarası, teknik direktör kopyası.
Oynattığı ve oynatmadığı oyuncuları analiz ettim, bakalım katılır mısınız:
Oynattığı kazmalar:
Celalattin, Ayman: Manevi çocukları, gittiği her yere götürmek ister bunları. Ama bana kalırsa bu ikisinin yeteneği ancak Turk Telekom Lıg A seviyesindedir ,belki biraz zorlasanız Super Ligde düşmemeye oynayan takımlarda bir sene oynarlar, ama takımlarını ligde tutamayacakları için hemen ertesi sene defedilirler.
Çağdaş: Süper Lig orta sınıf takımların oyuncusu; Bursa veya Antep gibi. Şampiyonluğa oynayacak takımda işi yOk.Bu aralar frikik atmaya merak saldı hobi olarak.
Ömer Rıza: İnanın ikinci Lig B deki pilot takımımız Değirmendereye verin orada bile yılda 5-10 arası ancak gol atabilir. Denemesi bedava, gönderin görün. Ama artislik yönü süper, zaman zaman yaptığı ilginç saç şekilleri ve maça girmeden önce yaptığı ilginç hareketler izlemeye değer.
Ahmet Şahin: Geçen sene bir maçta rakip forvete pas vermişti çok komikti. İkinci Lig A da oynar işte o kadar.
Hasan Üçüncü: İşte beni en çok şaşırtan oyuncu. İnanılmaz futbol fakiri bir adam, nasıl Super Ligde oynar hayretler içindeyim. Yeri bence halı saha maçları, o da hani eksik falan olursa; bazen insanlar söz verdiği halde gelmez ya halı sahaya ya da ne bilim böle göbekliler falan kesilir ya maçın yarısında işte onların yerine oynar. Ben Bulancaklıyım, Bulancaksporun teknik direktörü olsam yemin ederim bedava verseler almam.
Hüseyin: Topu keser, ama gerisini getiremez. Bazen rakip forvetlere çok güzel ikramlarda bulunur. Pas fukarasıdır kendisi, bu aralar namaza başladı galiba. Bakınız: Otelo'nun attığı golde secdeye gidiyor rakip topa kafa vururken. Ha bu diğerleri kadar kötü değil, ama direkt ilk on bir oyuncusu olamaz kanımca. Yedek kulubesinde iyi bir alternatif sadece.
Ferhat: Bence bu adamı sadece saçı için oynatıyo, güzel saçları var delikanlının. Ziya da kel ya, bunun saçlarına baka baka avunuyo garibim. Ama bunun gibi adam çok var ya Türkiye de, şimdi gidin oturduğunuz yerdeki halı sahaya Ferhat'dan daha iyi adamlar bulacağınıza garanti veririm.

Unutmadan, bi de oynatmadığı yıldızlar var:
Jefferson: Bence çok iyi bir kaleci, zaman zaman hata yapsa da. Yaşı genç, çok daha iyi olacaktı ama Kel Ziya sildi onu da. Bizden gitsin pişman olacaz.
Marcelinho: Çok değil iki sene öncesinde Almanyada yılın yabancısı seçilmişti ama Ziya Efendi sanki ondan bi sol bek-sol açık karışımı bi şey yaratmak istedi. Yok koşmuyor mücadele etmiyor diye baya yedek oturttu. Ziya Doğan onun forvet arkası oyuncusu olduğunu bilmiyordu ki, dünya futbolundan zerre haberi yok kelin.Neyse onu da yedi, adam şimdi Almanyada yine iyi top oynuyor.
Szymkowiak: Adam Ziya yüzünden futbolu bıraktı ya, var mı böyle bir şey. Adam giderayak zaten şöyle dedi: Abi topu alamıyordum ki, top havada uçuyordu sadece. Bu mantaliteyle zor dedi, en çok sevdiği şeyden, futboldan sırf bu kel için vazgeçti.
Stepanov: Türkiyenin gördüğü en iyi defans oyuncularından, o da bu kel yüzünden gitti. Bakmayın gazeteler zaten gitmek istiyordu diye yazıyor, adam Ziya gelene kadar çok mutluydu bizde, en az iki-üç yıl daha oynardı bizde. Giderayak şöle demiş: Bir gün yine Trabzonsporda oynamak istiyorum, ama hocanın değişmesi şart.

Erdem Keser
23.07.2007, 21:42
:alkış::alkış::alkış::alkış:

@unique
ellerine saglik herseyi yeterince aciklamissin istikrar diyen ve gercegi bir turlu gormek istemeyenlerin okumasi gereken bi yazi

ibrahim_yattara
23.07.2007, 21:49
her maçta ama her maçta galip gelsek bile ziya istifa diye bağıracağız başka yolu yoooookkk.. iki galibiyetle gevşeyince sonuç hep aynı olacak...

Selman
23.07.2007, 21:50
Adam tam psikopat, insanlık dışı asosyal bi yaratık. Yıldız oyuncu düşmanı, futbol fukarası kazmaların kel babası. Dünya futboluna 4 defans, 4 önliberolu sistemi sunan futbol fukarası, teknik direktör kopyası

:D:D:DAbi ne güldüm ya.Tespitler bencede harika ve gerçekler bunlar.Yanlız Ayman ve yarın imza atacak olan Tolga'yı unutmuşsunuz.

Zifinaluk
23.07.2007, 22:51
[quote=unique;

Her söylediğine katılıyorum eksiği olabilir ama fazlası yok birde Musampayı unutmuşsun.:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

unique
23.07.2007, 23:31
:D:D:DAbi ne güldüm ya.Tespitler bencede harika ve gerçekler bunlar.Yanlız Ayman ve yarın imza atacak olan Tolga'yı unutmuşsunuz.

Aymanı' yazdım, dikkatli bak. Tolga'nın transferine şahsen çok tepkili değilim. Stepanov satıldığına göre birisinin alınması gerekiyordu, o da Tolga oldu. Bence Tolga bizim elimizdeki stoperlerden çok daha kaliteli, bakmayın geçen sene Galatasarayda başarısız olduğuna. Bana göre Tolga çok başarılı olacaktır, sezilerime güveniyorum.

Ahmet Karaman
23.07.2007, 23:33
aıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defolup gidersin ziya doğan ....
defol ulan defolllllll

Ziya Doğan
23.07.2007, 23:38
Duydum ki bu forumda arkamdan atılıp tutuluyormuş:)

Selman
23.07.2007, 23:54
Aymanı' yazdım, dikkatli bak. Tolga'nın transferine şahsen çok tepkili değilim. Stepanov satıldığına göre birisinin alınması gerekiyordu, o da Tolga oldu. Bence Tolga bizim elimizdeki stoperlerden çok daha kaliteli, bakmayın geçen sene Galatasarayda başarısız olduğuna. Bana göre Tolga çok başarılı olacaktır, sezilerime güveniyorum.

Pardon Celo ile birlikte yazmışsın.Tolga 2 senedir futbol topunun ne olduğunu bilmiyor.Galatasaray'da oynadığı topu hep beraber gördük.Umarım sen haklı çıkarsın, hiç zannetmesemde.

Samet Berber
24.07.2007, 00:55
hoşgeldin ziya hoca istifa ne zaman ...

Misina
24.07.2007, 01:02

o kadar duyduysan bişey duymamışsındır:D

poetricus
24.07.2007, 01:08
unique;
Tolga da içmeye Bulancak istikametine giderdi. Ama ne yalan söyleyeyim, Çıtlakkale'yi geçtiğine pek şahit olmadım. Gelirken bir iki kasa bira alsaydınız adama. Malum garanti parada anlaşamamışlar.

Bulancakspor'u birkaç yıldır takip edemiyorum ama vaktiyle oynadığı futbol bizim şu an oynadığımızdan daha iyidi.

UğuR
24.07.2007, 11:44
Ziya Doğan ın o meşhur mantalitesini çözdüğümü zannediyorum.1-ON liberodan şaşma 2-takımı defansif oynat nasılsa 1 tane atarız galip geliriz yok atamadı mağlup durumdayız son on dakika elinde ne kadar forvet oyuncu sahaya sür ki yenilirsekde 5 forvetle oynadıkda ne oldu gene gol atamadık diyebilesin 3- Takımda kaliteli futbolcu bırakmaki senin futbol açısından kalitesizliğin ortaya çıkmasın. 4- Kaliteli futbolcuları uzaklaştırmak için yönetime bunların maliyeti fazla ben onun yerine eski tanışlarımdan bir futbolcu getirir ucuz hatta bedavaya (Ayman-Tolga Seyhan)bu mevkideki sorunu çözerim fikrini sunmak Yönetiminde bu işine geldiği için satarak para kazanıp diğer futbolcuların maaşını ve transfer taksitlerini ödeyebilmesi için balıklama atlıyorlar.Birde alıcısı olmayan kaliteli sayılabilecek futbolcularıda kadroya almayarak hesap sorulduğunda ise henüz hazır değil idmanda koşmuyor iyi çalışmıyor ne yapayım idmanda iyi olanı takıma sokmazsam adil olurmu (Musampa örneği) deyip takımdan küstürmek. 5 - Bu yaptıklarının eleştirisi taraftar tarafından yapılırsa siz Futboldan ne anlarsınız senin mesleğin ne muhasebeci sen git muhasebe yap benim işime karışma demek, spor yazarları tarafından eleştirilirse o spor yazarlarınıda onların bazı menfaatleri var onun için ben eleştirliyor cevabını vermek.
Mantalide denilen olay bu arkadaşlar.
Bu yönetimle bu hoca öyle uyum içindelerki anlatılamaz.İkisinin de başarısızlıklarını kapatmaları birbirine sorun olmuyor ve bu yaptıklarını haklı çıkartmak için çok iyi bir paslaşma örneği gösteriyorlar.Dediğim gibi yönetim işi en ucuz şekilde en masrafsız şekilde götürmeye çalışıyor diğeri futbol kalitesizliğini örtmek için böyle top oynanırmı hocam diyen kendisine daha doğrusu kendi hegamonyasına karşı geleni futbolcuyu uzaklaştırarak Trabzon Spor un isminden faydalanarak yollarını devam ettiriyorlar.Ama nereye kadar derseniz bence ARALIK ayına kadar
kalın sağlıcakla....

Gürkan
24.07.2007, 12:31
abi sen bayagı bir basının gazına gelmişsin.

sahi senin meslek neydi.:)

UğuR
24.07.2007, 13:00
abi sen bayagı bir basının gazına gelmişsin.

sahi senin meslek neydi.:)
Ne olacak futboldan anlamayan Muhasebeci rolündeyim:)

unique
24.07.2007, 13:30
Adam tam psikopat, insanlık dışı asosyal bi yaratık. Yıldız oyuncu düşmanı, futbol fukarası kazmaların kel babası. Dünya futboluna 4 defans, 4 önliberolu sistemi sunan futbol fukarası, teknik direktör kopyası.
Oynattığı kazmalar:
Celalattin, Ayman: Manevi çocukları, gittiği her yere götürmek ister bunları. Ama bana kalırsa bu ikisinin yeteneği ancak Turk Telekom Lıg A seviyesindedir ,belki biraz zorlasanız Super Ligde düşmemeye oynayan takımlarda bir sene oynarlar, ama takımlarını ligde tutamayacakları için hemen ertesi sene defedilirler.
Çağdaş: Süper Lig orta sınıf takımların oyuncusu; Bursa veya Antep gibi. Şampiyonluğa oynayacak takımda işi yOk.Bu aralar frikik atmaya merak saldı hobi olarak.
Ömer Rıza: İnanın ikinci Lig B deki pilot takımımız Değirmendereye verin orada bile yılda 5-10 arası ancak gol atabilir. Denemesi bedava, gönderin görün. Ama artislik yönü süper, zaman zaman yaptığı ilginç saç şekilleri ve maça girmeden önce yaptığı ilginç hareketler izlemeye değer.
Ahmet Şahin: Geçen sene bir maçta rakip forvete pas vermişti çok komikti. İkinci Lig A da oynar işte o kadar.
Hasan Üçüncü: İşte beni en çok şaşırtan oyuncu. İnanılmaz futbol fakiri bir adam, nasıl Super Ligde oynar hayretler içindeyim. Yeri bence halı saha maçları, o da hani eksik falan olursa; bazen insanlar söz verdiği halde gelmez ya halı sahaya ya da ne bilim böle göbekliler falan kesilir ya maçın yarısında işte onların yerine oynar. Ben Bulancaklıyım, Bulancaksporun teknik direktörü olsam yemin ederim bedava verseler almam.
Hüseyin: Topu keser, ama gerisini getiremez. Bazen rakip forvetlere çok güzel ikramlarda bulunur. Pas fukarasıdır kendisi, bu aralar namaza başladı galiba. Bakınız: Otelo'nun attığı golde secdeye gidiyor rakip topa kafa vururken. Ha bu diğerleri kadar kötü değil, ama direkt ilk on bir oyuncusu olamaz kanımca. Yedek kulubesinde iyi bir alternatif sadece.
Ferhat: Bence bu adamı sadece saçı için oynatıyo, güzel saçları var delikanlının. Ziya da kel ya, bunun saçlarına baka baka avunuyo garibim. Ama bunun gibi adam çok var ya Türkiye de, şimdi gidin oturduğunuz yerdeki halı sahaya Ferhat'dan daha iyi adamlar bulacağınıza garanti veririm.

Jefferson: Bence çok iyi bir kaleci, zaman zaman hata yapsa da. Yaşı genç, çok daha iyi olacaktı ama Kel Ziya sildi onu da. Bizden gitsin pişman olacaz.
Marcelinho: Çok değil iki sene öncesinde Almanyada yılın yabancısı seçilmişti ama Ziya Efendi sanki ondan bi sol bek-sol açık karışımı bi şey yaratmak istedi. Yok koşmuyor mücadele etmiyor diye baya yedek oturttu. Ziya Doğan onun forvet arkası oyuncusu olduğunu bilmiyordu ki, dünya futbolundan zerre haberi yok kelin.Neyse onu da yedi, adam şimdi Almanyada yine iyi top oynuyor.
Szymkowiak: Adam Ziya yüzünden futbolu bıraktı ya, var mı böyle bir şey. Adam giderayak zaten şöyle dedi: Abi topu alamıyordum ki, top havada uçuyordu sadece. Bu mantaliteyle zor dedi, en çok sevdiği şeyden, futboldan sırf bu kel için vazgeçti.
Stepanov: Türkiyenin gördüğü en iyi defans oyuncularından, o da bu kel yüzünden gitti. Bakmayın gazeteler zaten gitmek istiyordu diye yazıyor, adam Ziya gelene kadar çok mutluydu bizde, en az iki-üç yıl daha oynardı bizde. Giderayak şöle demiş: Bir gün yine Trabzonsporda oynamak istiyorum, ama hocanın değişmesi şart.

A.Alper
24.07.2007, 14:19

:D :D :D :D

Bu mesaj her şeye bedel...

&lazkopatti&
24.07.2007, 14:33
Ziya doğan Forumdan istifa etti...Haydi Hayırlısı...

Zifinaluk
25.07.2007, 23:35
Adam bişeylerin arkasına sığınıp kendini haklı çıkartmaya çalışmak yerine biraz olsun modern futbolun ne olduğunu öğrenmeye çalışsa şimdiye belki süper ligde bir takımı çalıştırabilecek seviyeye gelebilirdi.Bence onun futbol anlayışı bırakın Trabzonsporu şu anda ancak düşmemeye oynayan süper lig takımlarına uyar.

LaZuRiBeRe_53
26.07.2007, 12:24
ziya hocayı anlamakta zorlanıyorum..... bilinmeyenli denklemeler gidi naptığını kimse bilmiyor :D

Yavuz Hasan
26.07.2007, 18:03
ziya hocayı anlamakta zorlanıyorum..... bilinmeyenli denklemeler gidi naptığını kimse bilmiyor :D
kimsenin bilip bilmemesi önemli değil de acaba kendisi ne yaptığını biliyomu:confused:

Berat
26.07.2007, 20:42
Trabzonspor'un 40 yıl içinde oynadığı futbolla, kazandığı büyük zaferlerle edindiği bir futbol karakteri var.. Ziya Doğan ise aylardır bu futbol karakterini yıkmakla meşgul, futbol karakterimizin ırzına geçti resmen.. Yönetim de ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine ses çıkarmayacak bir çoban bulmuş, olaya müdahale etme gereğini duymuyor..Yani; körler sağırlar birbirini ağırlar durumu..

İşte böyle, her sene böyle, taraftara böyle..

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 20:52
Oynattığı kazmalar:

FErhat hariç hepsine katılıyorum ferhat kaliteli ve kendini çok geliştirdi
Diğerlerine ekleme yapmaya gerek yok
Celaleddin aymana çağdaş hasan ÖMER riza hepsine katılıyorum

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 20:53
Ziya doğan Forumdan istifa etti...Haydi Hayırlısı...
ucaklaştırıldı bence yönetim kovacak burdaki de öyle kovdu bu hakiki ziya doğan olmasın:D

gilimalı
26.07.2007, 21:30
çok korkuyorum çok...

Erdem Keser
26.07.2007, 22:46
Yeni mecliste mantaliteden sorumlu devlet bakanı olarak görev alacakmış..

Jackdaniels
26.07.2007, 23:03
Zi-ya Do-Ğan beşinci yap bizi.....Pek uymadı :)

Ahmet Karaman
27.07.2007, 00:22
azıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defolup gidersin ziya doğan. iğreniyorum senden..

Özkan Erdem
27.07.2007, 01:48
Youtube'da gezinirken buna rastladım... Siz de bir bakın bakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=u1-OYU9Rgww

TUFİÇİLO
28.07.2007, 02:27
defol git be adam ziya doğan mısın nesin. istemiyoruz seni. anla bunu ve defol. bi daha da trabzona da gelme..

Hüseyin Çümen
28.07.2007, 03:00
Allah korsun elenir melenirsek takımdan direk sepetlenir

coolank
28.07.2007, 21:30
arkadaşım elendik ama bu RUH HASTASI YÜZSÜZ MANYAK gitmez ...

ŞEREF kavramı her insan da olmaz

Remzi
28.07.2007, 21:30
mantaliteni de al git buradan

canim TS
28.07.2007, 21:36
Hava sartlari pek uymadi. Iyi oynadik, ama olmadi, seneye insallah. Bahaneler hazir. Eh gidi Ziya eh.

Özkan Erdem
28.07.2007, 21:37
Biraz haysiyetin varsa istifa et..

jefferson61sefa
28.07.2007, 21:37
Hava sartlari pek uymadi. Iyi oynadik, ama olmadi, seneye insallah. Bahaneler hazir. Eh gidi Ziya eh.

tek kale oynadık ama olmadı girmedi ancak yinede en önemli şampionluk adayu biziz ilk 5 hafta 5 yenilgi 2 lig küme merhaba

S@K@RON_61
28.07.2007, 21:38
Çok güzel bir yorum daha bişey söylenmez...

karatasof
28.07.2007, 21:48
ZD seni TS başına mısallat edene,orada tutana,para verene ,vedirene,senin için iyi bir çalıştırıcıdır diye sağda solda konuşan yazana..Bugüne kadar TS'dan kazandığın paraları hak etmiyorsun.Eğer benim paramdan payına düşen varsa ben hakkımı helal etmiyoru.Çünkü inanan biri için hak etmediği para haramdır.Benim payıma benim paramda sana haram olsun.

kaplan6161
28.07.2007, 21:49
Ziya sen git kumda oyna futbolcularla antremanda piknik mi yapıyorsunuz yoksa körebe mi oynuyorsunuz? Bilmiyorum ama bu takım oyunudur. Takım namına hiç birşey yok dan dun toplarla gol aranmaz. Daha futbolcu topu nereye atacağını bilmiyor. Son dakikaya kadar yapılmayan değişiklik çok güzeldi. Tabiki bu sana göre. mantıksız işler yapma bu yönetimin birşey yapacağı yok zaten. Maçta albayrak da sende oradan oturmuş maçı izliyorsunuz. Devre arasında efendi inipte takımla konuşmaya bile tenezzül etmiyor. Sende orada ocakmı yaktın piknik mi yapıyorsun yoksa tenikdrektör sıfatıylan mı oturuyon bilmiyorum Sen en iyisi istifa et bizi kurtar bu dertten.

Emirhan Makul
28.07.2007, 21:51
azıcık haysiyet ve şeref varsa lütfen gümüşhane sporaa ziyaa kel ziyaa defol gittt

Özkan Erdem
28.07.2007, 22:17
http://www.youtube.com/watch?v=u1-OYU9Rgww

... :confused:

karatasof
28.07.2007, 23:03
Forum yöneticisi arkadaşlardan ricam şu adamı TD diye niteleyen başlığı kaldırsınlar.Orada sadece ZD yazsa ki bu harfklerin türkçe okunuşu yani ''ZEDE'' onu en i,yi tarif oluyor.Bu adam TS tarihinde bir leke bizim yüreğimizde bir zede.

Zifinaluk
28.07.2007, 23:11
Böyle bir takım tertibi ile çıkmak ancak senin gibi bir futbol yoksunu adama yakışırdı.
Allah seni bildiği gibi yapsın.Böyle takım mı kurulur.Hiç mi taktik olmaz.Futbol bilgin ne kadar senin be adam.
Sırf Ayman,Hüseyin ve Tayfun gibiler oynasın diye böyle takım mı düzülür be adam.Sen son haftalarda formda olan Ferhatı yedeğe çek ve orta alanda olması gereken serkanı sağ beke çek,bu takımda ne işi var dettiren tayfunuda stoper oynat ve orta sahada ne yaptığını bilmez bu takımn kaptanı ile ayman sayesinde oyun kurmaya çalış.Bu akılla sen ancak koyunları gütmeye götürür geri getiremezsin yolu bilen bir koyunun arkasına takılıp geri dönersin.Futbol oynadığın günleri bilmesem ondanda şüphe ederdim.
Seni ist.takımları Trabzonsporu bitir diye mi tuttu Allah aşkına.Yabancı sayısı 6+1 yapıldı bizde hiç yabancı bile yok.
Şu anda bu takıma gerekli transferlerin yapılması gereken yerlerde torpilliler oynadığı sürece şampiyonluğu bırakın hiçbir yerde başarılı olmamız mümkün değil.

Hemen Ziya doğan,Tayfun,Hasan,Hüseyin,Ayman,celo ve keçeli gibi futbolcular kadro dışı bırakılmalı ve yerlerine orta sahaya 1 sol tarafa 2 ve stopere 1 yabancı transfer yapılmalı.

Daha lig başlamadan ve intertotoya gitmeden ''takım formunun zirvesinde'' diyen adamdan ne beklenebilirki.

Ligler başlamadan derhal bu tip radikal kararlar alınmalı.Artık musampada olmadığına göre acaba suçu kime bulacaklar.Büyük ihtimalle Yattara suçludur.

Ahmet Karaman
28.07.2007, 23:38
azıcık onurun zerre kadar şerefin varsa defol git ziya doğan. senden nefret ediyorum. hakkım haram olsun sana ziya doğan.

poetricus
28.07.2007, 23:43
Adamın açıklamalarını; eylem ve söylemlerini gördük, görüyoruz ve maaleef göreceğiz. Akıl ve ruh sağlığı yerinde birine benziyor mu hayır? Adam hasta! Her anlamda hasta.

Aklı olmayandan Allah hesap sormuyor ben mi soracağım?
Allah'ım sen bu hastalığın yayılmasına mani ol. Ve bu hastaların şerrinden bizi koru.

Mustafa Önal
28.07.2007, 23:44
ya her şeye ammenna diyecem gole ihtiyacımız var adam yusfu sokarken umutu alıyor oyundan hangi akla hizmet . yusufu oyuna alması çok doğru karar ama geç alması üstüne üstün umutu alması tam saçmalık. bide umutu tut sağ açığa yakın oynat. ersen 10 top indirse bile işe yaramayacak sistemle oynat takımı helel be.

Erdem Keser
28.07.2007, 23:48
Bu saatten sonra biraz düşünelim bu adam maksimum 5 hafta kalacak bilemedin 11 aralıkta gidecek peki geriye ne bırakacak koskoca bir enkaz ...Takımın başına kim gelirse gelsin bu enkazı kolay kolay toparlayamaz oyuna forvet dahi sokamıyoruz elimizde ki yıldızları sattık ve geriye çöpler kaldı Allah sonumuzu hayır etsin bu taraftarın hakkı haram olsun sana

jefferson61sefa
29.07.2007, 00:08
takımı dağıttı tüm oyuncualrı küstürdü musampa jun jefferson bilmem kim hepsini mahvetti sonra bırakıp gidecek bu adam iyi dayak istiyor gelecek antrönör için işler çok zor olacak ersun yanal gelirse yarım sezonda zor kendine gelir bu takım

Ahmet Karaman
29.07.2007, 00:20
yüzsüzlüğün tarihini yazıyor ziya doğan. kara cahil - vizyonsuz- kültürsüz ..... ziya doğan. defol git artık

gerisiyalan
29.07.2007, 00:57
Ziya hoca:
Pres nedir?

Pires değil, Pires Fransız milli oyuncusudur, oysa PRES Trabzonsporun Trabzondaki maçlarda rakibi boğması ve taraftarının rüzgarını da arkasına alması için olmazsa olmazıdır.

Ziya hoca
Kanat akını nedir?

Tavuk kanadıyla bir ilgisi yok, kapanan takımların savunmalarını açmak için taç çizgisine yakın alanlarda oynayan oyuncular tarafından gerçekleştirilen ataklardır. Kanat oyuncuları rakibin savunmasının ortada kümelenmesini önlemek için topla ilişkileri olmasa bile taç çizgisine yakın oynarlar. Maksat savunmanın ortasının açılmasıdır. Kanat oyuncularının hızlı koşabilen ve sert-isabetli orta yapabilenleri makbuldur.

Ziya hoca
duran top nedir?

Duran top futbolda gol atmanın en etkili yoludur. Takımlar özel antremanlar sayesinde duran toplarla tabelayı rahatça değiştirebilirler. Bunun için antremanlarda önemle üzerlerinde çalışılmalıdır. Profesyonel bir takım gollerinin dörtte birini bu duran toplardan kazanabilir.

Şimdi sorular::
-Trabzonspor'a en son ne zaman pres yaptırdınız?
-Kanat oyuncularımız (örneğin Gökdeniz) verimli olacakları çizgide mi oynuyorlar yoksa sahada kafalarına göre takılıp enerjilerini verimsiz mi harcıyorlar?
-Gollerimizin yüzde kaçını duran toplardan kazanıyoruz?

cınar#7
29.07.2007, 02:00
bu adamı kovarlar artık bu faciadan sonra(İnşallah!!!)

Gamze
29.07.2007, 02:08
Özetle şöyle diyeceğim;

Hep derler ki Trabzonspor'un sadece forması bile bu ligde 4. gelir. Eğer bir teknik adam bunun üzerine bir şeyler koyamıyorsa vazifesini yapamıyor demektir.

Tek boyutlu da bakmamak gerek muhakkak.Bu teze göre futbolcu kapasitesi de mühimdir,malum 4'ün gediklisiyiz.Buna bağlı olarak yönetim de zincire ekleniyor.Prangaysa taraftarın boynuna vuruluyor.Yeterince sıktı lakin,tez zamanda kurtulmak dileğiyle...

karatasof
29.07.2007, 02:11
Bu saatten sonra biraz düşünelim bu adam maksimum 5 hafta kalacak bilemedin 11 aralıkta gidecek peki geriye ne bırakacak koskoca bir enkaz ...Takımın başına kim gelirse gelsin bu enkazı kolay kolay toparlayamaz oyuna forvet dahi sokamıyoruz elimizde ki yıldızları sattık ve geriye çöpler kaldı Allah sonumuzu hayır etsin bu taraftarın hakkı haram olsun sana

Yahu kardeşim geçen seneden beri bu adam üç beş hafta sonra kovulur,yok kovulmasa bile istifa eder.Hele bekleyin kupa maçında erciyese elendik kesin gider,ligin sonu geldi artık bu defa son diye diye geldik.Yeni sezon ama yine aynı ZD.Sen şimdi bu adamdan kurtulalım da ne olursa olsun demiyorsun,gitse kalan enkazı kim toparlayacak diye birde endişe mi ediyorsun.En büyük enkaz ZD'nın kendisi.O gittikten sonra kim olsa fark etmez artık.Yeterki gitsin düşsün yakamızdan........ yapıştı..

bakigokhan
29.07.2007, 02:52
bu adamı kovarlar artık bu faciadan sonra(İnşallah!!!)

mümkün değil el birliği yapmışlar Trabzonu batırmadan br yere gitmiyorlar.Ne yapmamız lazım anlamıyorum.Bu adamın takımı defansif falan oynattığı yok bu adamın belirli bir sistemi yok ki defansif ya da ofansif oynatsın.
Top rakipteyken 3 pasla cezasahamıza geliyor.Belirli torpillileri var onlar oynasın diye yer açıp duruyor.

Bu maçta soruyorum serkan ne yaptı?

ilk golde sağolsun top ıskaladı ki ben 90 ların başında kemal abimiz vardı ondan sonra hiç defansımızda top ıskalayan görmedim bunu başardı.

ikinci golde de sağolsun ortalarda yoktu can havliyle önünde oynaması gereken adam Adnan bu maçın suçlusu ilan edilecektir muhtemelen bu herfin açığını kapatmaya çalıştı.

şimdi gerçekten bu adamın oynama sözü almadığına inanmıyorum.

yaptığı değişikliklere bakarsan hafta boyunca gazetelerde ne yazmışsa hepsini okumuş ona göre taraftar kimi istiyorsa oyuna alıyor.
Al Adam gibi yüreksiz adam.Sen alışmışsın futbolcunu tribünlerin önüne atmaya bu gün yusuf la adnanı attın ama burası Trabzon sana yedirmezler o adamları.Serkanı 90 dk sahada tuttun ya sana helal olsun.Kurs mu ne göreceksen git öğren gel adam aksıyor bval gibi de aksıyor herifler buldu boşluğu bütün ataklarını o tarafa oynuyor.Ferhatın günahı neydi jabiyi tatil yapsın diye mi aldınız.

Son olarak Zannediyorum Ergun Gürsoyun bi lafıydı.
buna soruyorlar efendim transferleri sizin yaptığınız teknik direktörlerin işine karıştığınız söyleniyor doğru mu?
cevap çok manidardır.

Tabi ki futbolcuyu ben alırım o kadar para veriyorum teknik direktör dediğin bu gün var yarın yok.Yarın giderse ben bu adamları ne yaparım.

Şimdi biz bu adamları ne yapacağız onu soruyorum size Z.D. efendi.

Musampa' yı jefferson' u Szymek' i. Jun 'u istemedin yarın gittiğinde bu adamları nasıl kazanacağız.
İnsan herşeyden önce nerde olduğunu bilecek.Yapamıyorsa da kabul edecek.
Biz japonlar kadar nazik değiliz* seni artık aramızda görmek istemiyoruz

Arthur Zico Japonya teknik direktörüyken futbol federasyonu başkanı "o kadaar nazikiz ki Zico' yu kovamıyoruz demişti.

karatasof
29.07.2007, 03:07
Tunga kardeş,yazımda silinti yaptığın bir atasözüdür ve en küçük bir edep dışılık ifade etmez.Eğer atasözlerimizide misal gösteremeyeceksek buraya yazmanın bir anlamı yok.Yoksa buralarda bu kadar süfli kelamlar edilip galiz küfürler gırla giderken bizim kelamımız fazla kibar mı kaçtı?Lütfen........

Emre B.
29.07.2007, 10:14
Ziya hemen Gümüşhaneye.

Bülent Bayraktar
29.07.2007, 10:49
snn gibi bi adamın nasıl trabzonspor gibi takımın başında olduğuna inanamıyorum...!

yaptığı açıklamaları az önce lig tv de izledim deliye döndüm...!

adam sanki efes cup turnuvasından elendi...

firidin61
29.07.2007, 11:41
İstifa Ulan!!!!Trabzonsporumuzu ZİYA(N) ettin daha ne istiyosun bizden alacaklarınsa sorun para toplar veririz.Rabbim senin elinden bütün taraftarlarımızı ve hepimizin gözbebği olan TRABZONSPORUMUZU korusun İNŞ.

Yönetim!!!al tasını taragıgını ZİYANınıda d.f.lun gidin ya biz mecburmuyuz sizi çekmeye!!!Köpek bile istenmediği yerde durmaz.Siz nasıl insanlarsınız_?

Bunlar da azcık onur haysiyet kalmamış ki hala taraftarı sağduyulu olmaya çağırıyolar!!!O taraftardan beklediginiz sağduyunun, Mantıgın 1000 de 1 i sizde olsa 6 ay önce istifa ederdiniz.Ya artık taraftar size GİDİNDE demiyor D.F.L.N diyor siz aynı pişkinlikte devaM EDİYOSUNUZ....Ya ne diyelim tükürsek nisan yağmuru sanacaksınız!!!!!Allahtan aralığa azkaldı yağmalayın bakalım 4 ayınız daha var!!!4 ay sonra Trabzona girmeye yüzünüz olmayacak!!!!!!

İSTİFA!!!!Kelime anlamı(hani belki bilmiyodursunuz diye):Kendi istegiyle bir kişinin yapmış oldugu işten ayrılması.!!!!!AMİİN

no NAME
29.07.2007, 12:16
Trabzonspor'un kenarda bekleyen UTANÇ DUVARI; var olan orjinalin yıkıldı ama ben "yıkılmam!!" diyosun. iyisimi bu aralar yüzünü donunun içine sakla. "UTANMAK" kelimesi bile seni görünce ar edip bütün sözlüklerden kendini alıp bilinmeyen bir istikamete taşındı.
selam ve hürmetle

macka61
29.07.2007, 12:29
ya daha ne ısrar ediyosun bizi bjk için bıraktın şimdi niye bırakmıyon seni istemiyoruz artık bu takımın başında

cuneytr
29.07.2007, 13:17
ziya dogana taktikler üzerine...3 kaleci 3 stoper 4 önlibero1 de sag kanat yada 2 kaleci 4 cakılı savunma +2 savunma daha 3 ön libero alternatifleri artırabiliriz tabi...