PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Yönetimi TFF'ye Başvurdu! TFF Yön.Kur. Reddetti. Sıra Tahkim'de!

Sayfa : [1] 2 3 4

Ender Kuyumcu
16.10.2013, 22:43
Atilla Dilaver'den aldığım bilgiye göre Trabzonspor Yönetimi 21 Ekim Pazartesi günü TFF'ye gerekli resmi başvuruyu yapmaya karar vermiş.

Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak bu karardan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. İstenildiği takdirde kendilerine yapılacak olan başvuru ile ilgili usul ve içerik olarak yardımda bulunacağımızı da belirtmek isteriz.

Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Fatih
16.10.2013, 22:43
Geç de olsa başvuru yapılacak teşekkürler.

arifberkay
16.10.2013, 22:53
Sizin katkınız olduğu aşikar bu kararda....Teşekkürler

Yaşar
16.10.2013, 23:02
Emeği gećen herkese teşekkürler, geç olsun ama güç olmasın.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sadettin_
16.10.2013, 23:09
Şahsi düşüncem başbakan + erdoğan bayraktar + iho nun planı (ortalığın şimdilik sakin durması yargıtay kararı ve kupa meselesinin seçimlerden sonra halledilmesi vs.) arka planda kesintiye ugramadan devam edecek . Bu basvurular ise sadece mevcut yönetimin ihanet içinde olmadıgını taraftara göstermek için oldugu .

Tuğrul
16.10.2013, 23:11
Güzel bir gelişme. Hayırlı olsun.

Bu site yol gösterici olma bağlamında STÖ vazifesi gördüğünü söyleyebilirim.

Belki İHO'nun maksadı da aynı paraleldeydi ama yöneticilerin şiddetli taarruzu da TFF'ye başvuruya vesile olduğunu düşünebiliriz.

İHO da yapılan eleştirileri, önerileri dikkate almalı.

Kabadayı üslubu ile insanları tehdit etmek, hizaya getirmek bir kulüp başkanına yakışmaz.

Hüseyin Başoğlu
16.10.2013, 23:13
Şöyle doğru adımları atsınlar sonra gerekirse canımızı istesinler...

Uğur Gündüz
16.10.2013, 23:15
Esasen başvurunun sonucu belli. Beklemenin anlamı yok. Başvuru bir sonraki adım için önemli, yoksa cevapları belli.

Berat
16.10.2013, 23:32
Biraz geç oldu ama buna da şükür. Umarım göstermelik bir hamle olarak kalmaz ve arkası gelir.

Hasan Algan
16.10.2013, 23:38
sonuç olarak resmi başvuru yapıldığı taktirde iç hukukla alakalı yapacağımız tüm hamleleri yapmış olacağız. bundan sonraki süreçte tffnin yapacağı hamleler tüm türkiyeyi etkileyeceğinden geç te olsa olmulu bir kara r bence . ve sonucunda tüm kozları yeninden ele almış oluruz. umarım atilla abi haklı çıkar da başvuruyu yapar iho ve ekibi.

Samet Yildirim
16.10.2013, 23:39
Gec de olsa tsk ederiz...Insallah hersey istedigimiz gibi olacak.

cerasus
16.10.2013, 23:49
Bu habere sevineyim mi, sevinmeyeyim mi bilemedim.

Anlamadigim nokta, yönetimimiz gerekceli karari bekleyecegiz dedi. Anlasilan beklemeyecekler. Tamam, cogunluk gec kaldigimizi düsünüyor zaten o bakimdan cogunluk hosnut kalacak ama madem beklemeyeceklerdi, neyi bekledik o zaman? Ve simdi niye fikir degistiriyorlar?
Bence biraz daha beklemeliler ama niye basvuruyorsunuz da demem. Sadece anlam veremiyorum.
Hepimiz icin hayirlisi olur insallah.

Faruk Altıntop
16.10.2013, 23:54
herkes iççin hayırlı olsun.. Çok geç alınmış bir karar oldu ama neyse.

Yaşar
16.10.2013, 23:56
Bu habere sevineyim mi, sevinmeyeyim mi bilemedim.

Anlamadigim nokta, yönetimimiz gerekceli karari bekleyecegiz dedi. Anlasilan beklemeyecekler. Tamam, cogunluk gec kaldigimizi düsünüyor zaten o bakimdan cogunluk hosnut kalacak ama madem beklemeyeceklerdi, neyi bekledik o zaman? Ve simdi niye fikir degistiriyorlar.
Bence biraz daha beklemeli ama niye basvuruyorsunuz diye demem. Sadece anlam veremiyorum.
Hepimiz icin hayirlisi olur insallah.

Niye mi?
Tabi ki taraftarının atesini düsurmek için.
İho gelirken sanırım taraftarın bu şekilde bir yaptırım gücü olduğunu bilmiyordu veya tahmin etmiyordu.
Direndi, önce kupa kendiliğinden gelecek dedi, tepkiyi yedi.
Sonra gerekçeli karar dedi, uyarıyı yedi.
Sonra yürüyüs kararina karsı çiktı, engellemeye çalıstı, engelleyemedi
Hićbir sey hesapladıgi gibi gitmeyince daha doğrusu taraftarı bu sekilde kimseyi memnun edemeyecegini anladıgı ićin başvuru yapmaya karar verdi.
Ama başvuru sonucundan bir sey çıkmayacak ve sonrası ićin hic bir fikrim yok.

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:00
Arkadaşlar;

Bu ülkede Başbakan'ın istemediği hiç bir şey olmaz. fb'nin düşmemesinin kupanın gelmemesinin de tek sebebi Başbakan'ın istememesi.

Buradan hareketle şayet resmi başvuru yapılacaksa bunda RTE'nin onayı vardır ve artık düğmeye basılmış demektir ( İHO'nn taraftarı oyalamak için bu yönde bir kandırmaca içinde olmayacağını varsayarak yazıyorum)

Bu noktada UEFA yeter artık yoksa ülke olarak ceza alacaksınız demiş olabilir ve UEFA'nın uyarısı artık denizin bittiğini anlamalarına sebep olmuş olabilir.

Şimdilik bekleyip göreceğiz.

Mert'
17.10.2013, 00:01
İnşallah usul de hata yapmazlar.

cerasus
17.10.2013, 00:01
Umarim neden fikir degistirdiklerini aciklarlar. Taraftarimizi hakli bulduk desinler, benim icin yeter ki ben simdi basvurmalarini istemeyen birisiyim. Ben bu isten bir sey yine de anlamadim @ Yasar (lafin gelisi). Aciklamalariniza ragmen.

cerasus
17.10.2013, 00:05
Sayin Kuyumcu, sayin Dilaver bey bu haberi verdigine göre, kendisi ile görüsülmüs mü bu konu hakkinda? Yani sekle uygun bir sekilde basvuru yapilacak mi, Dilaver beyi de tatmin edecek bir sekilde?
Yoksa su eksikti, bu olmamis durumu basimizi agritmasin. Forumun dillinden artik hic kurtulamazlar.

Mert'
17.10.2013, 00:05
Yanlız bu kadar durduktan sonra başvurmalarının altında bir sebep var sanki.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 00:06
Bu zamana kadar verilen hicbir söz tutulmadi...
Resmi olarak ba$vursunlar ondan sonra bakariz...

Courage
17.10.2013, 00:07
Başvuruya karar verdilerse bu olumlu bir gelişme.

Ama yinede içimden bir ses başvuruda bile eksiklik yapacaklarını söylüyor! Ender bey bence siz yönetime yardım edin. (usül konusunda)

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:08
Sayin Kuyumcu, sayin Dilaver bey bu haberi verdigine göre, kendisi ile görüsülmüs mü bu konu hakkinda? Yani sekle uygun bir sekilde basvuru yapilacak mi, Dilaver beyi de tatmin edecek bir sekilde?
Yoksa su eksikti, bu olmamis durumu basimizi agritmasin. Forumun dillinden artik hic kurtulamazlar.

Atilla abi bilgiyi yönetimden değil başka bir kaynaktan almış yani Atilla abiyle herhangi bir görüşme yok.

Aslında yapmaları gereken çok basit ve usul ya da içerik hatası yapılarak kaos yaratacak bir başvuru yapılırsa kesinlikle art niyetli bir durum içerir.

İstenildiği takdirde gerekli destek tarafımızca ve bu süreçte birlikte hareket ettiğimiz hukukçular tarafından kulübümüze sağlanacaktır.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.10.2013, 00:10
Bu iyi bir başlangıç olacaktır ama reddedeceklerine adım gibi eminim.

cerasus
17.10.2013, 00:13
Anladim, tesekkürler.

TFF'nin talebimizi reddetmesi bizim lehimize olur, ben bunu istiyorum. Insallah geleneksel salakliklarini yine yaparlar ve basvurumuzu reddederler.

Yeniden yargilamaya giderler ise sadece kupamizi almakla yetinebiliriz, göz boyama icin sikebahceye ve digerlerine bir kac eksi puan verirler ve olur biter. Yargilama bitmistir diye de bir defa daha konu acilmaz ve sonsuza kadar kapanmis olur.

Yani kesinlikle reddetsinler, en iyisi o olur.

Mert'
17.10.2013, 00:13
Reddedilecek zaten ama kozumuz olacak

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:17
Anladim, tesekkürler.

TFF'nin talebimizi reddetmesi bizim lehimize olur, ben bunu istiyorum. Insallah geleneksel salakliklarini yine yaparlar ve basvurumuzu reddederler.

Yeniden yargilamaya giderler ise sadece kupamizi almakla yetinebiliriz, göz boyama icin sikebahceye ve digerlerine bir kac eksi puan verirler ve olur biter. Yargilama bitmistir diye de bir defa daha konu acilmaz ve sonsuza kadar kapanmis olur.

Yani kesinlikle reddetsinler, en iyisi o olur.

Yeniden yargılama yaparlarsa şike var demeleri ve UEFA-TFF talimatnameleri gereği fb ve diğer şike yapan takımları küme düşürmeleri gerekir.

Eksi puan söz konusu değil.

Reddederlerse de bunu UEFA kanalıyla yaptırmak için red kararıyla UEFA'ya resmi başvuru yapmamız lazım.

cerasus
17.10.2013, 00:23
Redd durumu basit. Elin milleti bizimkinden daha adaletli. Öyle veya böyle okkali bir ceza yerler.

Ancak ilk kisimda sorun var. UEFA talimatnamelerini coktandir yerine getirmiyorlar zaten. Ayrica yeniden yönetim kurulu karari ile TFF talimatnamelerini degistirirler, bir seyler uydururlar. Olmadi hukukcular cambazlik yaparlar, sike yapildi terimini sahaya yansimadi gibi bir durum ile özetlerler ve kilifa uydururlar.

O yüzden hic karismasinlar, direk reddetsinler. Yani ben sizin kadar rahat degilim bu konuda.

Yaşar
17.10.2013, 00:31
Seçimden once başbakanın bu konuda dügmeye basacagını ve icazet verecegini düsünmüyorum.
O nedenle bu başvuru sonucundan birşey ćıkmayacağı bilinen ve '' ahan da başvurduk'' demek için yapiĺan bir başvuru.

Mert'
17.10.2013, 00:33
Peki başvurup red cevabını alıp uefaya gidince kupayı alıyormuyuz? UEFA da şike damgası yediler çünkü?

memozcan
17.10.2013, 00:34
zamanında pfdk kararlarını tahkime götürdüğümüzde tahkim kurulu, tüzel kişilerin şikeden mağdur olması mümkün değildir gibi gerzek bi gerekçeyle başvurumuzu gündeme dahi almamıştı.. sanırım işin bu aşamasına yoğunlaşmak gerekiyor..

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:36
;1919376314']Peki başvurup red cevabını alıp uefaya gidince kupayı alıyormuyuz? UEFA da şike damgası yediler çünkü?

UEFA TFF'ye gereğinin yapılması için emir verir yapılmazsa da milli takımlar dahil toplu men cezası verir.

FIFA da devreye girip DK'larından men eder ve TFF'nin üyeliği askıya alınır.

Karar düzeltilinceye kadar da üyelik askıda kalır.

memozcan
umarım tff casın gerekçeli kararı olmadan başvurunuz geçersizdir gibi neden öne sürmez.. bana gene gerzek bi gerekçe bulacaklar gibi geliyor ya..

Muhteva
Hakkımız da hayırlı olur inşallah..

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:37
zamanında pfdk kararlarını tahkime götürdüğümüzde tahkim kurulu, tüzel kişilerin şikeden mağdur olması mümkün değildir gibi gerzek bi gerekçeyle başvurumuzu gündeme dahi almamıştı.. sanırım işin bu aşamasına yoğunlaşmak gerekiyor..

O durum UEFA ve CAS kararlarıyla değişti. Artık bir üst makamın aksi yönde kararı var.

Ayrıca Tahkim değil PFDK yeniden yargılayacak.

Mert'
17.10.2013, 00:41
UEFA TFF'ye gereğinin yapılması için emir verir yapılmazsa da milli takımlar dahil toplu men cezası verir.

Peki 5 yıl gitmiyoruz deseler iş kapanıyormu? Yani 5 yıl = Kupanın şikecilerde kalması mı yoksa o kupa her türlü gelecek mi?

Yaşar
17.10.2013, 00:43
TFF başvurusu bir şey çıkacağından değil ama sonraki adımlarda gerekli başvuruları yapabilmek adına önem teşkil ediyor.

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:43
;1919376322']Peki 5 yıl gitmiyoruz deseler iş kapanıyormu? Yani 5 yıl = Kupanın şikecilerde kalması mı yoksa o kupa her türlü gelecek mi?

TFF'nin kural ihlali söz konusu olduğundan ceza karar düzeltilene kadar devam eder.

fteotdgs
17.10.2013, 00:44
Uzunca bir suredir yonetimin ve baskanin hicbir dedigine inanmadigim icin bu habere de kusku ile yaklasiyorum. Kac kisinin tatili yarim kalacak simdi, yeni pazarliklar, vs., oyle mi?

fteotdgs
17.10.2013, 00:47
;1919376322']Peki 5 yıl gitmiyoruz deseler iş kapanıyormu? Yani 5 yıl = Kupanın şikecilerde kalması mı yoksa o kupa her türlü gelecek mi?

Blofun bloflugu oradan geliyor zaten. Monopoly oynar gibi, iki tur kodese git, bekle, sonra don degil ki olay :) 5 yil sonra donuyorsun, UEFA soruyor: "Eee ne oldu o is?". Bizimkiler "Hangi is?" demeyecektir herhalde. Yok artik :)

yorumsuz6117
17.10.2013, 00:48
Arkadaşlar;

Bu ülkede Başbakan'ın istemediği hiç bir şey olmaz. fb'nin düşmemesinin kupanın gelmemesinin de tek sebebi Başbakan'ın istememesi.

Buradan hareketle şayet resmi başvuru yapılacaksa bunda RTE'nin onayı vardır ve artık düğmeye basılmış demektir ( İHO'nn taraftarı oyalamak için bu yönde bir kandırmaca içinde olmayacağını varsayarak yazıyorum)

Bu noktada UEFA yeter artık yoksa ülke olarak ceza alacaksınız demiş olabilir ve UEFA'nın uyarısı artık denizin bittiğini anlamalarına sebep olmuş olabilir.

Şimdilik bekleyip göreceğiz.

Keşke ama küçük bi ihtimal.. :)

Naci Karakol
17.10.2013, 00:49
Başvuru yapılmıyor diye İHO'yu yerin dibine sokanlar şimdi baş tacı yapacaklar mı acaba?
Merak etmiyor değilim.

Abdullah Altıntaş
17.10.2013, 00:50
Başvuru'nun usule uygun yapılması için bmn olarak yönetimi uyarmalıyız.Süreç uzasın diye herşeyi yapabilirler.

fteotdgs
17.10.2013, 00:51
Başvuru yapılmıyor diye İHO'yu yerin dibine sokanlar şimdi baş tacı yapacaklar mı acaba?
Merak etmiyor değilim.

Mantiklisi "Nihayet!" demek ama bas taci yapanlar da bulunur elbet.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 00:52
TFF'nin kural ihlali söz konusu olduğundan ceza karar düzeltilene kadar devam eder.

Ama UEFA'nin yeni talimatnamesine göre zaten böyle bir$eye gerek kalmaz ki Ender abi...
TFF diretirse UEFA sazi eline alir ve cat pat tokadi basar...
Yani bu i$ bence karar düzeltilene kadar devam etmez...
Spor hukunun hizli i$lenmesini isteyecektir UEFA...
Belkide $u an bile UEFA coktan sopayi göstermi$tir TFF'ye...

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 00:54
Ama UEFA'nin yeni talimatnamesine göre zaten böyle bir$eye gerek kalmaz ki Ender abi...
TFF diretirse UEFA sazi eline alir ve cat pat tokadi basar...
Yani bu i$ bence karar düzeltilene kadar devam etmez...
Spor hukunun hizli i$lenmesini isteyecektir UEFA...
Belkide $u an bile UEFA coktan sopayi göstermi$tir TFF'ye...

Zorla gelip düşüremez ya :)

TFF düşürmüyorum derse tıpkı Kuzey Kıbrıs gibi ambargolu bir lig olarak devam ederiz.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 00:57

TFF düşürmüyorum derse tıpkı Kuzey Kıbrıs gibi ambargolu bir lig olarak devam ederiz.

E Yunanistan'daki Volou takimiydi galiba...kendisi dü$ürmedi mi?
Yani bu direncin bir siniri vardir bence...hatta olmalidir...
Adamlar durduk yere Londra'da yeni talimatname cikarmami$lardir...
Gerci ALLAH biliyor ya...benim gönlümden Türkiyenin men edilmesi geciyor...
Varsin bi 5 sene Türkiye'de futbol oynanmasin...ki zaten gercekten futbol da oynanmiyor hani...
Biz kupayi alsakta bu düzen devam edecegi icin bunu istiyorum...

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 01:00
E Yunanistan'daki Volou takimiydi galiba...kendisi dü$ürmedi mi?
Yani bu direncin bir siniri vardir bence...hatta olmalidir...
Adamlar durduk yere Londra'da yeni talimatname cikarmami$lardir...
Gerci ALLAH biliyor ya...benim gönlümden Türkiyenin men edilmesi geciyor...
Varsin bi 5 sene Türkiye'de futbol oynanmasin...ki zaten gercekten futbol da oynanmiyor hani...
Biz kupayi alsakta bu düzen devam edecegi icin bunu istiyorum...

Düşürün dedi ve Yunanistan Federasyonu da düşürdü.

Sion olayı da aynıydı, Pobeda da...

Ülke federasyonlarının vermediği cezayı verdi ama onlar da diretmedi ve uyguladı.

TFF uygulamazsa yapacağı şey TFF'yi cezalandırma ve toplu men olur.

fteotdgs
17.10.2013, 01:01

Ben hala UEFA'nin Yunanistan'in durumunda verdigi tepkiyi (gerek yaptirimlar, gerekse tepkinin cabuklugu acisindan) Turkiye'ye gostermemesini anlamiyorum... CAS kararlarina kadar kapali kapilar arkasinda bir seyler dondu diye dusunuyordum ancak CAS'dan sonra kendilerini hala tutan nedir?

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 01:02
Düşürün dedi ve Yunanistan Federasyonu da düşürdü.

Sion olayı da aynıydı, Pobeda da...

Ülke federasyonlarının vermediği cezayı verdi ama onlar da diretmedi ve uyguladı.

TFF uygulamazsa yapacağı şey TFF'yi cezalandırma ve toplu men olur.

Demek ben farkli algilami$im bu talimatname olayini...
Ben $öyle dü$ündüm...sonucta Ülke federasyonlari UEFA'ya ordan da FIFA'ya bagli...
UEFA sabri tükenince kendisi gelir adaleti saglar sanmi$tim...
Gerci toplu mende zaten bir nevi öyle olmu$ olur...
Peki FIFA'nin öyle bir yaptirim gücü var mi Ender abi?
Yani Men haricinde misal TFF'dekileri görevden alabilir mi görevi kötüye kullandiklari icin...
Belki ben fazla fantezi yapiyorum ama merak ediyorum gercekten...

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 01:06
Ben hala UEFA'nin Yunanistan'in durumunda verdigi tepkiyi (gerek yaptirimlar, gerekse tepkinin cabuklugu acisindan) Turkiye'ye gostermemesini anlamiyorum... CAS kararlarina kadar kapali kapilar arkasinda bir seyler dondu diye dusunuyordum ancak CAS'dan sonra kendilerini hala tutan nedir?

Onu ben $una yoruyorum abi...
UEFA muhakkak TFF'ye bir fax cekmi$tir ve demi$tir ki "Yargilamani yeniden gözden gecir!" ve bunlara belirli bir süre vermi$tir...
I$te i$in sirri o süre...3 ay mi yoksa sezon sonuna kadar mi bilemiyoruz...
Yani CAS'in kararindan sonra UEFA'nin dolayli yoldan TFF'ye ihtar cektigine inaniyorum...

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 01:07
Demek ben farkli algilami$im bu talimatname olayini...
Ben $öyle dü$ündüm...sonucta Ülke federasyonlari UEFA'ya ordan da FIFA'ya bagli...
UEFA sabri tükenince kendisi gelir adaleti saglar sanmi$tim...
Gerci toplu mende zaten bir nevi öyle olmu$ olur...
Peki FIFA'nin öyle bir yaptirim gücü var mi Ender abi?
Yani Men haricinde misal TFF'dekileri görevden alabilir mi görevi kötüye kullandiklari icin...
Belki ben fazla fantezi yapiyorum ama merak ediyorum gercekten...

FIFA da UEFA'nın üst makamı.

Şayet UEFA gereğini yapmazsa müdahil olup gerekli yaptırımları uygulayabilir.

Tıpkı TFF'nin gereğini yapabileceği gibi.

TFF, UEFA, FIFA şeklinde gidiyor sıra. Olmadı CAS, Olmadı İsviçre Federal Mahkemeleri.

Ama bunlara gerek kalmadı zira UEFA zaten şike var dedi yani en kötü ihtimal TFF gereğini yapmazsa UEFA'ya başvurunca UEFA TFF'ye yaptırır.

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 01:10

Karşı direnç önemli faktör.

Şike lobisi devlet destekli UEFA üzerinde baskı oluşturdu ve lobi çalışmaları yaptılar.

Trabzonspor cephesinden de resmi bir tane bile adım gelmedi ki ben gayri resmi olarak şikayetçi olmadıklarını da ilettikleini düşünüyorum.

UEFA üzerinde taraftarın mail, faks, özel dosya, yurt dışı eylemleri ve bunların tamamının medya, siyaset vb unsurlar dahil bütün dünyaya duyurulması etkili olmuştur ve süreç yavaş da işlese bu noktaya gelmiştir.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 01:12
FIFA da UEFA'nın üst makamı.

Şayet UEFA gereğini yapmazsa müdahil olup gerekli yaptırımları uygulayabilir.

Tıpkı TFF'nin gereğini yapabileceği gibi.

TFF, UEFA, FIFA şeklinde gidiyor sıra. Olmadı CAS, Olmadı İsviçre Federal Mahkemeleri.

Ama bunlara gerek kalmadı zira UEFA zaten şike var dedi yani en kötü ihtimal TFF gereğini yapmazsa UEFA'ya başvurunca UEFA TFF'ye yaptırır.

Peki en kötü senaryoyu yazarsak...
TFF'nin diretecegini varsayiyoruz...
Ve bizde ba$vurumuzu yaptik ama TFF reddetti...
Biz de UEFA'ya $ikayet ettik...
Somut adimlarin atilmasi sence ne kadar zaman alir?

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 01:15

O konuda net bir fikrim yok zira Trabzonspor yönetiminin samimiyetinden emin değilim ama Trabzonspor hukuki yolları kullansın ve uzman kişilerle çalışsın fb en az bir küme hatta iki küme düşer.

alper*
17.10.2013, 01:16

Bu zamana kadarki gelişmeleri dikkate alınca 1-3 yıl arası diyorum.

Mehmet Fatih Silik
17.10.2013, 01:17
O konuda net bir fikrim yok zira Trabzonspor yönetiminin samimiyetinden emin değilim ama Trabzonspor hukuki yolları kullansın ve uzman kişilerle çalışsın fb en az bir küme hatta iki küme düşer.

Hmm..anladim Ender abi...sagolasin verdigin bilgiler icin...

Ali Bektaş
17.10.2013, 01:18
Merak etmiyor değilim.

Sadece gereğini geçte olsa yaptı diyecekler

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 01:20
Hmm..anladim Ender abi...sagolasin verdigin bilgiler icin...

Sen de sağol.

fteotdgs
17.10.2013, 01:20
Karşı direnç önemli faktör.

Şike lobisi devlet destekli UEFA üzerinde baskı oluşturdu ve lobi çalışmaları yaptılar.

Trabzonspor cephesinden de resmi bir tane bile adım gelmedi ki ben gayri resmi olarak şikayetçi olmadıklarını da ilettikleini düşünüyorum.

UEFA üzerinde taraftarın mail, faks, özel dosya, yurt dışı eylemleri ve bunların tamamının medya, siyaset vb unsurlar dahil bütün dünyaya duyurulması etkili olmuştur ve süreç yavaş da işlese bu noktaya gelmiştir.

Hepsine katiliyorum. Bu arada CAS kararlarindan sonra hala orali olmayan UEFA'nin (hic degilse kamuoyu onunde) tek bahanesinin gerekceli CAS kararlarini beklemek oldugunu dusunuyorum. Aklima baska bir bahane gelmiyor artik.

Ali Can
17.10.2013, 01:28
Hakkımızda hayırlısı olur inşallah..

Burak TOSUN
17.10.2013, 01:37
Ender abi benim anlamadığım ortada bir adaletsizlik var ve UEFA veya FIFA çıkıp bunu düzelt neden demiyor?
Yani Yunanistan'da takımlar şikayet etti de mi o cezalar verildli Volou'ya yani neden illa bizim başvurmamız gerekiyor kendileri yapmazlar mı Tff'ye bu baskıyı?

Yani biz başvurmassak herkes mutlu mesut devam mı edicek yaşamaya?

emre duman
17.10.2013, 01:46

Ben size niye beklediklerini söyleyim eyerki milli takım dünya kupasına gitse idi başvuru yapılmıcaktı çünkü yapılsaydı ve red edilseydi ve bizde peşine uefa ya gidicektik direk toplu man bu seferde kaos iyice büyücekti.

Dünya kupasından elendik zaten futbol olarak bir halt yiyeceğimiz yok avrupada kardeşim biz 5 sene de gitmesek olur dicekler ben böle düşünüyorum.

Yusuf BALCI
17.10.2013, 02:33
Bu hızla gidersek kupanın gelişine torunlarımız sevinecek

Gökhan ARSLAN
17.10.2013, 02:40
Hadi inşallah doğru adımlar atılmaya başlanır..

Fatih Özkan
17.10.2013, 03:50
Her ne kadar geç olsa da sevindirici bir karar...
Ama yine de emin olamıyorum ister istemez...
Umarım başvuruda her hangi bir eksiklik falan olmaz...
Emeği geçen herkese teşekkürler...

DeAgLeMaNyAq
17.10.2013, 05:55
Hayırlısı olsun...

Ertan 51
17.10.2013, 08:01
Bizim başkan gerçekten tuhaf adammış vesselam,
ne dediyse tersini yaptı,hiç bir sözünün arkasında sağlam duramadı,
madem müracat edecektin ne diye ters düştün taraftarla,
neyse,
zahmet olacak başkanım ama aman diyim dümenden yapma yaptığın işi.

Ender Kuyumcu
17.10.2013, 10:28
Ender abi benim anlamadığım ortada bir adaletsizlik var ve UEFA veya FIFA çıkıp bunu düzelt neden demiyor?
Yani Yunanistan'da takımlar şikayet etti de mi o cezalar verildli Volou'ya yani neden illa bizim başvurmamız gerekiyor kendileri yapmazlar mı Tff'ye bu baskıyı?

Yani biz başvurmassak herkes mutlu mesut devam mı edicek yaşamaya?

52 numaralı mesaj bu soruya da cevap niteliğinde.

Ek olarak biz başvurmazsak da bir şekilde görevlerini yapmaları gerekir ama insanın dahil olduğu hiç bir işte kesin böyledir diyemiyorum.

Sonuçta FIFA ve UEFA içinde de türlü yolsuzluklar, usulsüzlükler oluyor.

Kuralların işlemesini sağlayan denetim ve hak arama mekanizmasıdır.

Hakkımızı taraftar olarak aradığımız için ve mail, faks vs yoluyla dünya kamuoyunu aydınlatıp denetim yapılmasını sağladığımız için şimdilik herşey doğru ilerledi.

Zaten UEFA yetkilileri ve Erzik, MAA hatta aziz de bu baskımız sonucu olayın kapanmadığını itiraf ettiler.

Keşke Trabzonspor yönetimleri de biraz olsun gayret etseydi.

Onur Civelek61
17.10.2013, 10:51
Baskılara dayanamamış mı iho :)

Fatih Öztürk
17.10.2013, 11:18
Yumurta göte dayanınca başvuru yapmak hemi?iyi hadi bakalım görelim başvurunuzu.

Hasan Cubukcu
17.10.2013, 11:43
Ben size niye beklediklerini söyleyim eyerki milli takım dünya kupasına gitse idi başvuru yapılmıcaktı çünkü yapılsaydı ve red edilseydi ve bizde peşine uefa ya gidicektik direk toplu man bu seferde kaos iyice büyücekti.

Dünya kupasından elendik zaten futbol olarak bir halt yiyeceğimiz yok avrupada kardeşim biz 5 sene de gitmesek olur dicekler ben böle düşünüyorum.

benim tahminimde aynisi !

Insalla olmaz

Ilelioglu
17.10.2013, 12:11
Trabzonspor Yönetimi bu davada art niyetli davranir Trabzonspor'u zarara ugratirsa, gereken davalar Taraftarlar tarafindan Yönetim'e acilacaktir zaten. Ne bir daha o kulüpten iceri adim atabilirler nede rahatca o sehirde dolasabilirler. Taraftarlar bunu asla affetmezler.

Trabzonspor'un haklarini aramak onlarin görevleri zaten.

..

Fatih
17.10.2013, 12:18
5 sene gitmesek Avrupa Şampiyonası da yalan oluyor ki 5 sene sonra cezayı vermediğinde gene gidemiyorsun onu göze alacaklarını sanmıyorum.Yönetim geç de olsa yapılması gereken hamleyi yapmıştır bundan sonra hamleler belli karar göre UEFA'ya başvuru ve CAS'a tazminat davası.Tabi bunlar için sağlam irade lazım var mı yok mu göreceğiz.

Ilelioglu
17.10.2013, 12:36
AIHM'de de tekrar manevi zarar nedeniyle dava acilmasi lazim bence, bu sefer elimizde üc kurumun karari olacak.

Hem Yöneticilerin, hem Futbolcularin, hemde Kulübün imaj acisindan ugratildiklari manevi zarar söz konusu.

Ender abi bu konuda ne düsünüyorsun, tabi bu sonranin isi?

..

Ali Bektaş
17.10.2013, 12:58

Beş sene göndermemek sıkar biraz. Ha şöyle olabilir siyasiler bu yaptırımı bekliyor işte o zaman ülke menfaatleri için , dünyaya rezil olmamak adına istemeyerekte olsa ceza vermek zorunda kaldık diyebilirler. Kendilerince bu işten en az zararla kurtulmuş olurlar

alone_6161
17.10.2013, 12:58
İnşallah bilerek veya bilmeyerek bir usul hatası yapılıp da haklarımıza kavuşmamıza mani olunmaz. Ben hala şüphedeyim.

Enes Ünal Kaya
17.10.2013, 14:43
Allah'a Şükür..

Tez Zaman'da Red Etsinlerde Bizde Gidip Avrupa'da Hakkımızı Arayalım Hemen

calavera
17.10.2013, 14:53
Bu basvurunun icerigi de cok onemli. Sadece kupamizi istiyoruz olmamali. Adalet istiyoruz, talimatlar geregince Fenerbahcenin yaptigi sike kadar kume dusurulmesi ve odullerin hak sahiplerine iade edilmesini istiyoruz demeliyiz.

arifberkay
17.10.2013, 14:55
biraz once fatih camiinde fikret ormanin babasinin cenazesi icin yer aldim baskanla da bayramlastiktan sonra oradakiler kupayi sordu baskanin cevabi secilme nedenimiz kupa o kupa gelecek dedi

Yiğit Gayretli
17.10.2013, 15:10
biraz once fatih camiinde fikret ormanin babasinin cenazesi icin yer aldim baskanla da bayramlastiktan sonra oradakiler kupayi sordu baskanin cevabi secilme nedenimiz kupa o kupa gelecek dedi

Başvurunun içeriğiyle beraber göreceğiz... Artık söylem değil, eylem istiyoruz.

alper*
17.10.2013, 15:46
5 sene gitmesek Avrupa Şampiyonası da yalan oluyor ki 5 sene sonra cezayı vermediğinde gene gidemiyorsun onu göze alacaklarını sanmıyorum.Yönetim geç de olsa yapılması gereken hamleyi yapmıştır bundan sonra hamleler belli karar göre UEFA'ya başvuru ve CAS'a tazminat davası.Tabi bunlar için sağlam irade lazım var mı yok mu göreceğiz.

Haklısın, 5 sene değil 1 sene dahi yeterli. Elemelere katılamadıktan sonra şampiyonaya nasıl gideceksin.

bordolumavi
17.10.2013, 15:55

dogru soylemıs tek secılme nedenı var o da kupa,

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2013, 16:55
Bu basvurunun icerigi de cok onemli. Sadece kupamizi istiyoruz olmamali. Adalet istiyoruz, talimatlar geregince Fenerbahcenin yaptigi sike kadar kume dusurulmesi ve odullerin hak sahiplerine iade edilmesini istiyoruz demeliyiz.

Kesinlikle bunlar yapılmalı
Olay sadece kupanın verilmesi kadar basit değil

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2013, 16:56
Ekim ayı sonuna kadar UEFA şikeci yöneticilere verdiği cezaları da açıklayacak.

Güzel günler göreceğiz yine, GÜNEŞ'li, umutlu günler...

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2013, 17:05
şikebahçe iyice kapana kısıldı.
o kupa Trabzon sokaklarında gururla dolaştırılacak.
o gün yakındır.

Naci Karakol
17.10.2013, 21:44
dogru soylemıs tek secılme nedenı var o da kupa,
Anlaşılan herkese aynı cevabı veriyor başkan.

Mert'
20.10.2013, 23:26
Başvuru kesin mi Pazartesi?

hodlu
20.10.2013, 23:37
Başvuru tamam da iş olsun torba dolsun nezdinde bir başvuru olmasın. Bu başvurunun içeriği, adresi yanlış olmasın. Benim içimde bir korku var...

28TS61
20.10.2013, 23:39
basvuru yazisini umarim paylasirlar resmi sitede. yoksa inanacak degilim.

Enes Ünal Kaya
20.10.2013, 23:42
İzlediğimiz Bir Tiyatro Var Bunu Bugun Çok Net Gördük..

Aziz Fb'nib Başında Kalmak İçin Sahadışı ve Saha İçini Etkilemeye Devam Ediyor..
Birilerinin Çıkarları İçin Fb Yine Kollanmaya Başladı.

Bu Kirli Düzeni Yıkabilcek. Bu Tiyatroyu Bozabilecek. Fb'yi Küme Düşürebilecek Kadar Büyük Deliller Var Elimizde..

Yeter Artık. Nolur Adam Gibi Başvuru Yapın ve Gelen Cevapla Hemen UEFA'ya Gidin

Ender Kuyumcu
20.10.2013, 23:42
Umarım aldığımız haber doğru çıkar ve yönetim yarın resmi başvuruyu yapar.

arifberkay
21.10.2013, 06:52
hadi bakalim icraat zamani gorelim

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 08:14
Sahne sizin...

Celal Demir
21.10.2013, 08:38
Hadi başkan sana güvenimi boşa çıkarma...

Adnan Özkan
21.10.2013, 08:46
Süper ligde görev yapan bir hakem arkadaşla konuştum çok yakın zamanda fenerasyonda konuşulanın şu olduğunu söyledi.Bize hakkımızı vermeye hiç niyetleri yokmuş ve fenerasyonun eşek gibi o kupayı verecekler dedi ve ekledi yargıtay kararını bekliyorlar anlamsız ama inanki o kararı bekliyorlar.Yani yumurta dibe dayanana kadar o karar beklenecek ve şikebahçenin ligden üşmesi söz konusu bile değilmiş eksi puan verilecekmiş.Ayrıca şunu da belirtti bu sene şikeciler şampiyon olsun diye epey bir faaliyet!!! varmış!

Alper Beyazay
21.10.2013, 08:58
Başvuruyu bekliyoruz.

alone_6161
21.10.2013, 09:34
Hacıosmanoğlu ya bugün doğru, düzgün şekilde, söz verdiği gibi başvurusunu yapar. Başvuruyu yapmazsa, önceki gaflarına, dönekliklerine bir yenisini eklemiş olur. Merakla bekliyoruz.

TekfurÇayır 61
21.10.2013, 10:14
TFF'nun başvuruyu cevaplamaya zorunlu olduğu bir süre var mı? Cevap için bizi birkaç ay oyalayabilirler mi?

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 13:04
Mesai bitimine son 4 saat 30 dakika.

Erdal DİLEK
21.10.2013, 14:05
Borsa etkilenmesin diye borsanin kapanmasini bekliyorlar sanirim. . .

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 14:11
Borsa etkilenmesin diye borsanin kapanmasini bekliyorlar sanirim. . .

Borsa bu akşamdan sonra sonsuza kadar kapanacak mı?

Erdal DİLEK
21.10.2013, 14:17
Borsa bu akşamdan sonra sonsuza kadar kapanacak mı?

Kinaye yapiyorum yiğit. . .

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 14:24
Kinaye yapiyorum yiğit. . .

Bu konuda çok gerginim Erdal abi, kavrayamadım kusura kalma :)

Erdal DİLEK
21.10.2013, 14:26
Bu konuda çok gerginim Erdal abi, kavrayamadım kusura kalma :)

Sorun değil, doğruda anlaşalim yeter. ;)

alper*
21.10.2013, 14:27
Başvuru yapılmayacak mı?

Derin Trabzon
21.10.2013, 14:40
Atilla Dilaver'den aldığım bilgiye göre Trabzonspor Yönetimi 21 Ekim Pazartesi günü TFF'ye gerekli resmi başvuruyu yapmaya karar vermiş.

Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak bu karardan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. İstenildiği takdirde kendilerine yapılacak olan başvuru ile ilgili usul ve içerik olarak yardımda bulunacağımızı da belirtmek isteriz.

Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

İnanamam olmaz, İHO bunu yapamaz, kesin iho başbakana haber yolladı, taraftar çıldırıyor başvuru yapmamız lazım, yoksa bizede baş kaldıracaklar dedi.

Başbakanda tüp kafayı aradı, formaliteden bi başvuru yapsınar sizde alın sümen altı yapın dedi

MAKSAT DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN.

Bundan başka bişey olma ihtimalide yoktur, o kadar, buda böyle biline, sanmayın ki başkan hak hukuk aramaya başladı.

arda_TS1967
21.10.2013, 14:41
İçimden bir ses başvuru felan olmayacak diyor...

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 14:43
Tık yok tık...

arda_TS1967
21.10.2013, 14:52
Parmağını kıpırdatacağı yok bu yönetimin... Nolur bu sefer yanılt bizi İHO

Erdinç Dilek
21.10.2013, 14:55
bayram sonrası fifa ve uefa da hareketlenmeler olacak demişti, hareketsizliği bu yüzden olabilir mi?

alone_6161
21.10.2013, 15:11
Son 2 saat 21 dakika. Bekliyoruz Hacıosmanoğlu, bu davayı unutmayacağız, unutturmayacağız.

fener taraftarı gibi muhteşem değiliz ama hakkımızı da yedirmeyiz, hakkımızı yiyen sisteme uyanları unutmayız, o koltukta oturttmayız.

Alper Beyazay
21.10.2013, 15:20
Ee hani başvuru?

inadina61_08
21.10.2013, 15:22
Son 2 saat 21 dakika. Bekliyoruz Hacıosmanoğlu, bu davayı unutmayacağız, unutturmayacağız.

fener taraftarı gibi muhteşem değiliz ama hakkımızı da yedirmeyiz, hakkımızı yiyen sisteme uyanları unutmayız, o koltukta oturttmayız.

YD dışarı çıkmış, buralarda değilmiş onu bekleyeceklermiş miş, bekleyebilirmiş miş miş, gibi şeyler yazılıyor. bunu yazanlara da soruyorum;
biz TFF denilen kuruma başvuru yapacağız YD'ye değil neden beklensin ki diye.
yazanların hiç biri cevap vermiyorum

Ender Kuyumcu
21.10.2013, 15:37
Yıldırım Demirören yurt dışında olduğu için başvuramıyoruz bahanesinin arkasına sığınıyorlarsa oyalama taktiğine devam ediyorlar demektir.

Başvuruyu kuruma yapacaklar kişiye değil.

Volkan Albayrak
21.10.2013, 16:07
Yıldırım Demirören yurt dışında olduğu için başvuramıyoruz bahanesinin arkasına sığınıyorlarsa oyalama taktiğine devam ediyorlar demektir.

Başvuruyu kuruma yapacaklar kişiye değil.

bu bahaneyi duyan tüpçü bi dahada Türki yeye dönmez

serdar
21.10.2013, 16:09
Olaganüstü genel kurul icin basvuruyu yaptinizmi? Nekadar imza topladiniz simdiye kadar?

cakalkerem
21.10.2013, 16:09
başvuru yapılacak....

fenerbahçeli yöneticinin lekelenmiş sözü de dosyaya konulacak...

sadece zamanlama meselesi.....

Fatih Öztürk
21.10.2013, 16:13
Başvuruyu bu haftamı yoksa bugünmü yapacaklardı.benim bildiğim hafta içiydi.

GÖLONSA
21.10.2013, 16:14
Yönetim başvuru yapma konusundaki fikrinimi değiştirdi acaba?

Bu konuyla ilgili yeni bir bilgisi olan varmı?

Fatih
21.10.2013, 16:19
İyi de YD bana gelmeyin Tahkim'e gidin demedi mi?Yeniden yargılamayı yapacak olan Tahkim zaten hala başka şeylerin peşinde bu adam yazık ya.

Fatih Öztürk
21.10.2013, 16:22
İyi de YD bana gelmeyin Tahkim'e gidin demedi mi?Yeniden yargılamayı yapacak olan Tahkim zaten hala başka şeylerin peşinde bu adam yazık ya.

Muhatap tff değilmi?

Fatih
21.10.2013, 16:27
Muhatap tff değilmi?

Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ziyaretinde, Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'e kulübünün sıkıntılarını anlatmış ve görüşlerini dile getirmiştir.

Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören de, kararları, Türkiye Futbol Federasyonu'nun bağımsız kurullarının aldığını, bu işin çözümü noktasında tek müracaat yerinin de Tahkim Kurulu olduğunu ifade etmiştir.

Söz konusu görüşmede, bu konuya ilişkin başkaca bir konuşma gerçekleşmemiştir.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyururuz.

Türkiye Futbol Federasyonu

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 16:36
Yönetimin hep bahanesi var. Ne güzel...

Sibel
21.10.2013, 16:50
Demirören davet etmemiş mi bizi?
Çok ayıp.

Alper Beyazay
21.10.2013, 16:52
Başvuru iptal, dağılabiliriz.

Yaşar
21.10.2013, 17:04
Yine mi dediğini yapmadı? aaaaa çok şasırdın.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2013, 17:04
YD, RTE güdümlü şikebahçe kollayıcısı

Kupamız onların umurunda değil, neredesin FIFA?

uzungöllü
21.10.2013, 17:13
Yönetimden hala beklenti içinde olanları görünce şaşırıyorum. Ne bekliyordunuz ki başvuracaklarını mı?

Alper Beyazay
21.10.2013, 17:16
Yönetimden hala beklenti içinde olanları görünce şaşırıyorum. Ne bekliyordunuz ki başvuracaklarını mı?

Ben kısa süreliğine bir beklenti içine girmiştim başvuru yapacaklarına dair. Yalan oldu. :D

Mert'
21.10.2013, 17:20
Yine sözünde durmadı İHO

Erdal DİLEK
21.10.2013, 17:24
Iho aykut kocqman ile yarişiyor olmali

fteotdgs
21.10.2013, 17:25
bu bahaneyi duyan tüpçü bi dahada Türki yeye dönmez
Mübarek TFF değil bakkal dükkanı. Sahibini bekliyoruz. Başka kimse yok ya koskoca kurumda.

volkan_627
21.10.2013, 17:26
iho sözünde duramaz. bu olayı çok hafife alıyor bazı arkadaşlar. olay ne demirören, ne hacıosmanoğlu ne de başka birisi... olay tamamen RTE... adalet ve kalkınma adı altında kurulan ama daha başındaki kişinin adalet anlayışı olmayan ve ülkeye adalet getireceğine inanılan; din, iman, müslümanlık naraları atıp islamın ilk kaidesi olan kul hakkını yemekten çekinmeyen RTE nin emrinde herşey.

ne zaman emir verilir kupa o zaman gelir. kusura bakmayın ama RTE nin çok ta umrunda değiliz. onun için öncelik kazanılacak oylar. yoksa senin hakkın, benim hakkım çok ta önemli değil. yeterki oy kaybı olmasın. o yüzden boş yere ne demirören e ne de hacıosmanoğluna kızmayın... boşuna da beklemeyin..... başvuru falan olmayacak....

Fatih Öztürk
21.10.2013, 17:30
Başvuru bugünmü yapılacaktı yoksa bu hafta içi herhangi bir günemi?

Ilelioglu
21.10.2013, 17:31
iho sözünde duramaz. bu olayı çok hafife alıyor bazı arkadaşlar. olay ne demirören, ne hacıosmanoğlu ne de başka birisi... olay tamamen RTE... adalet ve kalkınma adı altında kurulan ama daha başındaki kişinin adalet anlayışı olmayan ve ülkeye adalet getireceğine inanılan; din, iman, müslümanlık naraları atıp islamın ilk kaidesi olan kul hakkını yemekten çekinmeyen RTE nin emrinde herşey.
.

Daha iyi anlatilamazdi.

Ama bu durum IHO'yu hakli cikarmaz, bize bagimsiz, Trabzonspor'un menfaati icin herkesi karsisina alabilecek, sözünü kimseden sakinmayan bir Baskan lazim.

..

Erdal DİLEK
21.10.2013, 17:32
Yazıklar olsun. . . 17:32

volkan_627
21.10.2013, 17:33
Daha iyi anlatilamazdi...

..

yazmayacaktım ama artık dayanamadım....

Gökhan Koç
21.10.2013, 17:34
Ulaş Özdemir'in twiti:

"Dilekçeyi bizzat Demirören'e vereceğini söyledi bana. ABD'den dönmesini bekliyor."

fteotdgs
21.10.2013, 17:34
Başvuru bugünmü yapılacaktı yoksa bu hafta içi herhangi bir günemi?
Bugüneydi sözde. "Pazartesi hep ertesi"(şimdi uydurdum) dediler herhalde. Salı sallanır, Çarşamba'yı sel alır şeklinde gidecekler sanırım. 29 Şubat 2014 diyorum ben bu gidişle ;)

Erdal DİLEK
21.10.2013, 17:37
Ulaş Özdemir'in twiti:

"Dilekçeyi bizzat Demirören'e vereceğini söyledi bana. ABD'den dönmesini bekliyor."

Bildiğin 19 mayıs hareketleri. . . yalanlariniza asilayim sizin. . .

Fatih Öztürk
21.10.2013, 17:38
Bugüneydi sözde. "Pazartesi hep ertesi"(şimdi uydurdum) dediler herhalde. Salı sallanır, Çarşamba'yı sel alır şeklinde gidecekler sanırım. 29 Şubat 2014 diyorum ben bu gidişle ;)

Avukat Atilla Dilaver bayramdan sonraki hafta başvuru yapılacak diyordu.Hacıosmanoğlu başbakandan izin almadan nasıl başvuru yapacak merak ediyorum.önce başkanın başbakanla görüşmesi lazım.

Bud Spencer
21.10.2013, 17:38
Ulaş Özdemir'in twiti:

hahahaha
komedi!!!!

o kadar komik olduki artik kizamiyorum sadece gülebiliyorum!

baskanin kizi varmi ingilterede okuyan falan? birazda kendisi oralarda takilir, gelince kendi ellerimle verecegim der, sonra kongreyi bekleyelim der, olur yil 2014

Gökhan Koç
21.10.2013, 17:41
Resmi yolların tamamını kullanarak vermeli bu dilekçeyi,

Çünkü Y.D. dilekçeyi elden aldıktan sonra şunu söyleyebilir: "kaybettim"

Bugün tüm resmi kanallardan, dönünce de elden vermeliydi.

Ama yapmadı,

fteotdgs
21.10.2013, 17:44
Resmi yolların tamamını kullanarak vermeli bu dilekçeyi,

Çünkü Y.D. dilekçeyi elden aldıktan sonra şunu söyleyebilir: "kaybettim"

Bugün tüm resmi kanallardan, dönünce de elden vermeliydi.

Ama yapmadı,
İdeali, yanına bir noter alıp bir kanal canlı verirken başvuru yapmasıdır. Başvuru yapsın da ideali kalsın.

özgür6161
21.10.2013, 17:45
Memlekette cümle alem ''Önde gideni,Bayrağı tutanı...'' olmuş.

Bir hikaye var o geliyor aklıma hep;

''Bir gün Neyzen Tevfik Galata'da bir Meyhane'den çıkmış sokağa...Kalabalık sokak,bilirsiniz Galatayı...

Birden bağırmış öndeki kalabalığa:

-''Heyyyyyyy! Or...... Çocuğuuuuu!!!'' diye...

Birden herkes arkasına dönüp bakmış...

Neyzen Tevfik'te kalabalığa dönüp:

-''Ulan şu Memlekette bu kadar Or..... Çocuğu olduğunu bilmezdim.'' demiş...

Beyler yere bozuk para düşürünce bile eğilmeden önce iki kere düşünür olduk...

Bozmayın sinirinizi bu kadar...

volkan_627
21.10.2013, 17:47
Memlekette cümle alem ''Önde giden,Bayrağı tutanı...'' olmuş.

''Bir gün Neyzen Tevfik Galata'da bir Meyhane'den çıkmış sokağa...Kalabalık sokak,bilirsiniz Galatayı...

-Heyyyyyyy! Or...... Çocuğuuuuu!!! diye...

''Ulan şu Memlekette bu kadar Or..... Çocuğu olduğunu bilmezdim.'' demiş...

:D:D:D:alkış::alkış::alkış:

fteotdgs
21.10.2013, 17:49

Hikayenin geri kalanı hardcore ve UR olduğu için pek anlatılmaz :)

özgür6161
21.10.2013, 17:49
Hikayenin geri kalanı hardcore ve UR olduğu için pek anlatılmaz :)

Orasını karıştırma yauv ;)

Ender Kuyumcu
21.10.2013, 17:50

Neyzen Tevfik'deki şansa bak...

Önündeki kalabalığın alayı şimdi şike yapan, şikeyi savunan ve şikecileri kollayanların atalarıymış :)

Fatih Öztürk
21.10.2013, 17:51
Özgür arada bir değil hep forumda gez dostum iyi geldi hikaye :D

özgür6161

Önündeki kalabalığın alayı şimdi şike yapan, şikeyi savunan ve şikecileri kollayanların atalarıymış :)

Galata muhitinden değerli üstadlarım hariç,hep böyle adamlar çıkar zaten abi :D

Gökhan Koç
Bizi ruh hastası edenler utansın :)

Elden vermek nedir ya :)

volkan_627
21.10.2013, 17:52

o zaman hikayede yanlışlık var demektir. Tevfik galatada değil kadıköy de geziyor olmalı....

özgür6161
Özgür arada bir değil hep forumda gez dostum iyi geldi hikaye :D

:D seviyorum seni üstad

fteotdgs

Bizzat elden, eline verecekmiş.

Ender Kuyumcu
21.10.2013, 17:53

mecnun okyakmaz yakinimdir. o şike yapmamıştır yazacak herhalde dosyada ya ondan elden vermek istiyor :)

Fatih Öztürk
21.10.2013, 17:53
:D seviyorum seni üstad

Aşağıdaki yoruma bak yuhh :D

Bizzat elden, eline verecekmiş.

Ender Kuyumcu
21.10.2013, 17:54
o zaman hikayede yanlışlık var demektir. Tevfik galatada değil kadıköy de geziyor olmalı....

Sarhoş kafayla kadıköy'ü galatayla karıştırmış olabilir :)

özgür6161
21.10.2013, 17:54

Bir sonraki step;''Biz paydaşlarımız adına bu belgeyi verecektik ama çay ikram etmediler.Bir daha ki ay tekrar gideceğiz.İkram olmazsa bir daha gideceğiz.Biz o çayı,şey pardon kupayı alacağız.'' :)

Gökhan Koç
21.10.2013, 17:56
Başkan Y.D.'ye dilekçeyi elden verirken,

bizde yanında olup havai fişekler atalım, dilekçeyi verdikten sonra kendisini omuzlarımıza alalım.

Yüzyılın işini başardığı için de kendisini Onursal Başkan 2 yapalım.

özgür6161
21.10.2013, 17:57
Bizzat elden, eline verecekmiş. Çıkarıp masaya vuracakmış önce bir iki, başvuruyu.

:D Demirören'e diyeceği şey;Abi sen bunu al ben bir kaç eyleme daha alt yapı hazırlarım.Sonrasında incelemeye alındı falan de...

Mart ayına kadar zaman istiyor ''The World Leader'' diyecektir.

Gökhan Koç
21.10.2013, 17:59
TFF'nin önüne kırmızı halı döşeyip sıraya girelim.

Gerekirse kurban da keseriz bir tane,

Öyle 1-2 sade teşekkürle geçiştiremeyiz bu dev projeyi (dilekçe vermek)

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 18:37
Yalandan âr etmeyen bir yönetimle başımız belada. En büyük sorunumuz ahlâk, görüldüğü üzere...

Muhammet Kalkışım
21.10.2013, 19:34
Ne önemi varmış küçücük bir kağıt parçası doldurup bir teneke parçası için TFF'ye gitmenin?

Saygıdeğer(!) başkanımız bir söylemini daha çiğnemiş bulundu, o kadar.

Mehmet Fatih Silik
21.10.2013, 19:43
Vah benim garip renkta$larim...harbiden inananlar varmi$ ya la...
Bugüne kadar hangi sözlerinde durmu$lar ki bunda duracaklardi...
Hem ömründen 10 sene hediye ettigi insandan icazet aldi mi ki?
Vah benim garip renkta$larim...

Muhammet Kalkışım
21.10.2013, 19:47
Vah benim garip renkta$larim...harbiden inananlar varmi$ ya la...
Bugüne kadar hangi sözlerinde durmu$lar ki bunda duracaklardi...
Hem ömründen 10 sene hediye ettigi insandana icazet aldi mi ki?
Vah benim garip renkta$larim...

Keşke yönetimden bağımsız, bireysel olarak itiraz etme hakkımız olsaydı.

bkandil
21.10.2013, 20:37
Keşke yönetimden bağımsız, bireysel olarak itiraz etme hakkımız olsaydı.

Öyle bir şey olsaydı, şimdiye bu iş çoktan bitmişti...
Yapacak bir şey yok, hafta içi arkadaşları toplayıp notere kadar gitmek şart oldu...

Fatih
21.10.2013, 20:47
Yarın TFF yönetim kurulu Bjk-Gs maçı için toplanıyormuş bari yarın bitirse şu işi.

Muhammet Kalkışım
21.10.2013, 20:58
Yarın TFF yönetim kurulu Bjk-Gs maçı için toplanıyormuş bari yarın bitirse şu işi.

Bjk-Gs maçı için meşgulüz der sallarlar sonraya. Sonra bekle bir hafta daha, sonra yine bekle...

Arada bir de siyasi iradeden baskı gelirse CAS gerekçeli kararı muhabbeti hortlar yine.

Anlayacağınız, zerre kadar güvenemiyorum yönetime renktaşlar.

bkandil
21.10.2013, 21:43

Olur mu,

Federasyon yarın iki güzide kulübümüz için toplantı yapacakmış, araya dilekçe sıkıştırıp adamların kafasını karıştırmaya ne gerek var, bekleyelim o iş hallolduktan sonra başka bir mevzu kalmazsa şayet veririz dilekçeyi...

Şenol Altunsoy
21.10.2013, 21:49
Katip arzuhalim yaz tff'ye böyle

Şenol Altunsoy
22.10.2013, 01:02
Bu müracaatta konsolosluk açtırma gibi bir durum yok dimi?

memozcan
22.10.2013, 01:49
başkan 20 gün hak mahrumiyeti aldığı için, başvuru 20 gün sonra yapılacakmış arkadaşlar.. yersen:)

bkandil
22.10.2013, 08:54
Bu müracaatta konsolosluk açtırma gibi bir durum yok dimi?

Yok abi, bunda olsa olsa en fazla duvara bardak fırlatma olur :)

bkandil
22.10.2013, 08:55
başkan 20 gün hak mahrumiyeti aldığı için, başvuru 20 gün sonra yapılacakmış arkadaşlar.. yersen:)

Bunu duyan Federasyon aldığı kararla 2014 yerel seçimlerine kadar bizim başkana hak mahrumiyeti cezası verir...

Muhammed AKSU
22.10.2013, 10:52
Başvuru hakkında bilgisi olan var mı?

alone_6161
22.10.2013, 11:33
Başvuru falan yapılmayacak, yapılsa da zerre güvenim yok Hacıosmanoğlu'na. Diğer yöneticileri bile şike davası hakkında konuşturmayan, şike konusu açıldığında "o konu bende" deyip konuyu kapatan, fener taraftarına muhteşem diye methiyeler düzen, Trabzonspor'un hakları için mücadele eden kendi taraftarına marjinal diyen, şikeci mecnuna sahip çıkan birinden ne bekliyoruz ki? Bundan sonra yapılması gereken büyük bir katılımla, klübe yürüyüş düzenlenmeli ve başkanın istifası istenmeli.

S.ÖZKAN
22.10.2013, 12:11
Yahu bu başvuru masallarına inanan var mı ?

Travelair
22.10.2013, 12:13
Başvuru yapacak mı?

Aslında daha önemli bir soru var:

Yönetim bağımsız mı? Yoksa uydu mu?

Enes Ünal Kaya
22.10.2013, 13:05
http://www.nigdehasret.com/images/haberler/13_cuma_neden_ugursuz_kabul_edilir_h1522.jpg

13.Cuma'dan Sonra 13 Bizim İçinde Uğursuz Artık.

Ah 13Numaralı Sandık

kalavara
22.10.2013, 13:07
la hani n'oldu bizim başvuru işi??
arkadaşım bozacının şahidi şıracı demişler, tek bir soru soruyorum, "birileri" bizim başkana telefon açıp, ibo tamam artık bu işi uzatma derse bizim başkan mücadeleye devam edebilir mi?

CAFER ÖZER
22.10.2013, 13:43
İHO dan hiçbirşey beklemiyorum Başbakan ne emrederse o kadar yapacaktır
TFF müracat bile etse Formaliteden yapacak
Olması Gereken TFF ye müracat edip
TFF-ETİK KURUL-PFDK-TAHKİM üyeleri hakkında Görevi Kötüye Kullanma davası
Trabzonsporun mağdur edildiğinden dolayı tazminat davaları
Kupanın Trabzonspora verilmesi İçin TFF aleyhinde dava
gibi Bir sürü dava ile TFF yi kımrayamaz hale getirmeli ama onu yapacak
Güven
Özveri
Tecrübe İHO da yok ne emredilirse o

Fatih
22.10.2013, 13:47
Hani başvuru?

Münafık yönetim.

Şenol Altunsoy
22.10.2013, 14:32
Telgrafın tellerine kuşlar kondu mu?

Şenol Altunsoy
22.10.2013, 14:39
Sebahattin Çakıroğlu da Mehmet Ali Aydınlar hakkında suç duyurusunda bulunacaktı dimi

Ilelioglu
22.10.2013, 14:42
Sebahattin Çakıroğlu da Mehmet Ali Aydınlar hakkında suç duyurusunda bulunacaktı dimi

:) Hatirlatman iyi oldu, bunu unutmustum ben.

..

Yiğit Gayretli
22.10.2013, 14:47
Koçum yönetim be! Her gün bambaşka bir başvuru ile geri dönüyor...

oflupisiko
22.10.2013, 15:12
başvuru oldu mu olmadı mı ? kesin bir şey söyleyecek yok mu ? herşey komedi gibi

Şenol Altunsoy
22.10.2013, 15:33
başvuru oldu mu olmadı mı ? kesin bir şey söyleyecek yok mu ? herşey komedi gibi

Var başvuru olmadı :)

alper*
22.10.2013, 15:38
Başvuru var arkadaşlar:

http://skorer.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-trabzonspor-a-suc/fenerbahce-trabzonspor/detay/1780254/default.htm

TekfurÇayır 61
22.10.2013, 15:39
Var başvuru olmadı :)

Yönetimin, bayramdan sonra başvuruyoruz açıklaması var mıydı?

Ertan 51
22.10.2013, 15:40
Hani başvuru?

Münafık yönetim.
:)

üzücü ama öyle.

Fatih Öztürk
22.10.2013, 15:43
Başvuru var arkadaşlar:

http://skorer.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-trabzonspor-a-suc/fenerbahce-trabzonspor/detay/1780254/default.htm

Ben böyle yüzsüz,arsız,namussuz bir kurum görmedim arkadaş.

Şenol Altunsoy
22.10.2013, 15:47
Yönetimin, bayramdan sonra başvuruyoruz açıklaması var mıydı?

Vardı hatta dün için tarihte vermişlerdi.

Muhammet Kalkışım
22.10.2013, 15:50
Biraz olsun onurları varsa bugun bırakıp gitmelidir bu yönetim.

Sırf birilerine yaranacaklar diye mundar ettiler herşeyi.

Neyin icazetini bekliyorlar hala?! Sokaktaki çocuğun eline boş kağıt versen gider başvururdu şimdiye!

Fatih Öztürk
22.10.2013, 16:00
Ya sabır arkadaş salı günüde bitti hani başvuru?

alper*
22.10.2013, 16:01
Fatih abi lafa öyle bir girmişsin ki kafamın içinde şimşekler çaktı, ne oluyoruz yahu ne yaptım dedim :D

cihatöztürk
22.10.2013, 16:02
Duvarlara başvuracaz bu gidişle :)

Yiğit Gayretli
22.10.2013, 16:02
Bu nasıl yönetim arkadaş!? Yalan söylemeyi bile beceremiyor :) :)

Bud Spencer
22.10.2013, 16:11
aralikta secim maddesi olacakmi olmayacakmi ne zaman belli oluyor?

Fatih Öztürk
22.10.2013, 16:15
Fatih abi lafa öyle bir girmişsin ki kafamın içinde şimşekler çaktı, ne oluyoruz yahu ne yaptım dedim :D

:D

DeAgLeMaNyAq
22.10.2013, 16:21
aralikta secim maddesi olacakmi olmayacakmi ne zaman belli oluyor?

Duruşma yarın ama hakim yine erteleyebilir...

İlker Yazıcıoğlu
22.10.2013, 17:03
Yakışır......

Hüseyin Başoğlu
22.10.2013, 17:24
ne bekliyordukki bu yanar dönerlerden

Mert'
22.10.2013, 18:13
Aralıkta seçim olur inşallah belki kurtuluruz bu yönetimden gördüğüm en kötü yönetim Nuri Albayrak'ı geçtiler

okg_53
22.10.2013, 18:20
Sikeden sorumlu futboldan anlamayan başkan yardımcımız uyumaya devam ediyor sanırım.

Fatih
22.10.2013, 18:34

üzücü ama öyle.

Onu bilerek yazdım hani müslümanım diye geçiniyorlar ya...

Göktuğ Altuntaş
22.10.2013, 18:43
mükemmel bir yönetimimiz var alem görsün her dediklerini yapıyorlar vallahi dimi hahaha :)

Mehmet Fatih Silik
22.10.2013, 18:48
Lafa gelince onlardan "Kabadayisi" "Delikanlisi" yok (:
Tüküreyim böyle kabadayiliga da delikanliliga da...
Madem yapmayacaksin bir$ey o zaman SUS!

Ertan 51
23.10.2013, 09:08
Onu bilerek yazdım hani müslümanım diye geçiniyorlar ya...
Çok güzel yazdın Fatihim ellerine sağlık,
benim de hoşuma gitti de onun için güldüm alıntıladım,
cuk oturdu yani :alkış:

Yiğit Gayretli
23.10.2013, 10:29
Kadir Özcan şampiyonluğun geldiğini göremeden göçenler arasına katıldı. Utanırlar mı? Sanmıyorum...

Turgay Atalay
23.10.2013, 11:19
Bu yönetim "hatır şikesi" yapmıyor da, ne yapıyor taraftarına karşı?

Mollasalihoğlu
23.10.2013, 11:21
Namus meselesiydi değil mi?

Alper Beyazay
23.10.2013, 11:51
Yönetim.. Gereğini yap!

Muhammet Kalkışım
23.10.2013, 11:54

Dava 15 gün sonraya ertelendi.

Yönetim duruşmada gereken belgeleri getirmedi.

Bizim yönetime yakışan da buydu zaten.

Fatih
23.10.2013, 14:59
Hafta içinin ortasındayız hala başvuru yok.

Bud Spencer
23.10.2013, 15:18

tesekkür ederim
insallah erken zamanda belli olur

alone_6161
23.10.2013, 16:51
Selamlar marjinal kardeşlerim. Hacıosmanoğlu bize marjinal diyerek aslında bir gerçeği yüzümüze çarptı. Güçlünün haklı olduğu yerde, yavuz hırsızın ev sahibini bastırdığı yerde, biz bir avuç marjinal sadece ve sadece adaletin uygulanmasını bekliyoruz, bunun mücadelesini veriyoruz. Ahlaki değerlerimiz öyle erozyona uğradı ki, çıkarı olan, koltuk sevdalısı, umursamaz tipler kendilerine yakışacak şekilde susarken adalet arayan bizler marjinal olduk. Ben marjinal olmakla övünüyorum. Acaba namus davam dediği dava hakkında girişimde bulunmayan, kulağının üzerine yatan Hacıosmanoğlu da şu haliyle övünüyor mu?

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2013, 17:19
bu yönetime güvenim her geçen gün azalıyor

fteotdgs
23.10.2013, 17:33
Dava 15 gün sonraya ertelendi.

Yönetim duruşmada gereken belgeleri getirmedi.

Bizim yönetime yakışan da buydu zaten.
Şu yaptıklarının hiçbir mazereti yok. Şimdi iki seçenek var: 1. Gerekli belgeleri getirmedikleri takdirde davanın erteleneceğini biliyorlardı ve bunu bilerek, kötü niyetle belgeleri bugün davaya getirmediler. 2. Unuttular, ihmal, vs.
İkisi de bir yönetim için kabul edilemez.

Bera B.
23.10.2013, 17:33
Bu durum ne anlama geliyor? Yönetim davalı olan tarafta sanırım şu an değil mi? Belgeleri getirmeyerek veya başka şekillerle ne kadar erteletebilirler?

Ender Kuyumcu
23.10.2013, 18:00
Sanırım İHO ve yönetiminin niyetinin Trabzonspor'un haklarını korumak ve suçluların cezasını çekmesi için mücadele etmek olmadığını hemen herkes anladı.

Bildiğiniz gibi seçimli kongre çağrısı yapmıştık. Gelinen noktada Trabzonspor delegelerine ulaşmaya da başlıyoruz.

Aralık ayında seçim olması için açılan dava 8 Kasım'a ertelendi ve büyük ihtimalle o duruşmada karar çıkacak.

O davada karar çıkmaması ve camia da gerekli refleksi göndermemesi durumunda izlenecek bir yol daha var. Bu yol kulübe de maddi sıkıntılar getirebilir ama şayet bu dava satılacaksa şahsen o yolu da deneme taraftarıyım.

Trabzonspor'un hakkının gasp edilmesine asla izin vermeyeceğim.

Külünkoğlu
23.10.2013, 18:00
Şike başlığına yetişmeden umarım başvuruyu yaparlar...

hodlu
23.10.2013, 20:29
Güya bu hafta resmi başvuru yapılacaktı. Belki Kadir Abimizin vefatı işleri karıştırdı ama dilekçeyi götürüp vermek zor bir iş olmasa gerek...Bakıyorum gene tff başkanı ile görüşecek haberleri çıkıyor. Allah aşkına ne görüşmesi git dilekçeni ver sonra o düşünsün...

Tufan AYAN
23.10.2013, 20:37
Sanırım İHO ve yönetiminin niyetinin Trabzonspor'un haklarını korumak ve suçluların cezasını çekmesi için mücadele etmek olmadığını hemen herkes anladı.

Bildiğiniz gibi seçimli kongre çağrısı yapmıştık. Gelinen noktada Trabzonspor delegelerine ulaşmaya da başlıyoruz.

Aralık ayında seçim olması için açılan dava 8 Kasım'a ertelendi ve büyük ihtimalle o duruşmada karar çıkacak.

O davada karar çıkmaması ve camia da gerekli refleksi göndermemesi durumunda izlenecek bir yol daha var. Bu yol kulübe de maddi sıkıntılar getirebilir ama şayet bu dava satılacaksa şahsen o yolu da deneme taraftarıyım.

Trabzonspor'un hakkının gasp edilmesine asla izin vermeyeceğim.

merak etmeyin kimse hele hele ts başkanı takımın hakkını gasp etme davranışı içinde değil. ayrıca kendi adınıza konuşun bence iho ve yönetimin asıl gayesi tamda takımın hakkını korumak. ama siz onlar kadar işin içinde değilsiniz. belki olsanız bunun bu kadar kolay olmadığını anlayacaktınız.

ayrıca ts'nin en önemli taraftar gruplarından birinde sizin konumunuzdaki biri bizim takımımızın başkanı ve yönetimi için böyle yaklaşımda bulunmamalı bütünleştirici olmalı diye düşünüyorum.

iho benim başkanım değil diyenler
sanırım son seçimde iho başkan seçildi destek ol, eleştir ama böyle ayrıştırıcı olma..

o kupayı iho getiremezse kimse getiremez...

SEDAT
23.10.2013, 20:56
* IHO efendi insan bir tane sözünü tutar !

ibrahim
23.10.2013, 20:58
Bu ara başlıklara taktım. Şunun sonuna M ve U harflerini ekleseniz dahamı uygun olur sizce?

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

memozcan
23.10.2013, 21:05
belki başkan bayramdan sonra derken 29 ekim cumhuriyet bayramını kastetmiş olabilir.. bekleyelim bakalım.. şunun şurasında bişey kalmadı:)

Muhammet Kalkışım
24.10.2013, 00:54
Yarın Kadri Baba'mızın cenaze merasimi ve UEFA Avrupa Ligi müsabakası engelleyecek, Cuma da zaten gidecek bir yurtdışı ülke bulur Demirören fenerasyonu, olmadı başka bir şey çıkar. Suni gündemler revaçta bu sıralar.

Verilecek dilekçe birkaç sayfadan oluşacakken, bu sayfaları oturduğumuz yerden bizzat kendimiz bile doldurabilecekken, TS Başkanı mıdır aciz olan?

Evet, acizdir. Evet, niteliksiz ve meziyetsizdir. Evet, mutlak icazeti beklemektedir. Kılcal damarlarımıza dek siyaseti iliştirmiştir.

Bekleyin daha siz. Bekleyin yargıtayı, bekleyin seçimleri, bekleyin borsa manipulasyonlarını, bekleyin sermaye patronlarını hakkınızı versin diye.

Ne de olsa şunun şurasında birşey kalmadı. Salı sallanır, çarşamba çarşafa dolanır, perşembe perişanlık, cuma mübarek gün.

2 buçuk seneye yaklaşan bu mücadelede hâlâ "Bekleyin" çağrısı yapanların samimiyetine zerre kadar inanmıyorum.

Kimse bize hakkımızı biz diretmeden vermeyecek. Anlamıyor musunuz hâlâ?

Karşı çıkan da bana özel mesaj yoluyla ulaşsın. Daha fazla ceza almak istemiyorum bu forumdan.

Nihat Günay
24.10.2013, 01:02
İHO;

Go Home...

oflupisiko
24.10.2013, 02:22
merak etmeyin kimse hele hele ts başkanı takımın hakkını gasp etme davranışı içinde değil. ayrıca kendi adınıza konuşun bence iho ve yönetimin asıl gayesi tamda takımın hakkını korumak. ama siz onlar kadar işin içinde değilsiniz. belki olsanız bunun bu kadar kolay olmadığını anlayacaktınız.

ayrıca ts'nin en önemli taraftar gruplarından birinde sizin konumunuzdaki biri bizim takımımızın başkanı ve yönetimi için böyle yaklaşımda bulunmamalı bütünleştirici olmalı diye düşünüyorum.

sanırım son seçimde iho başkan seçildi destek ol, eleştir ama böyle ayrıştırıcı olma..

allah aşkına ya 2 ay oldu cas karar vereli şike kesinleşti bunun dönüşü yok şikenin cezası belli bunu artık cas bile degiştiremez..

ne bekliyor büyük başkan ? takımın menfaatleri ne ? aziz yıldırıma kurulan küresel komplo gibi birşey mi yada şikebahcenin castan ülke menfaatleri icin vazgecmesi gibi birşey mi bu ?

Kadir
24.10.2013, 02:38
http://www.silahtamirhanesi.com/images/silah_tamirhanesi_kurusiki_tabanca_2216over.gif

bizim başkan adeta böyle bir adam.

arifberkay
24.10.2013, 08:15
Kolpaçino....

İ. SARAL
24.10.2013, 08:40
http://www.silahtamirhanesi.com/images/silah_tamirhanesi_kurusiki_tabanca_2216over.gif

alone_6161
24.10.2013, 09:43

Valla Hacıosmanoğlu kurusıkı bile değil. Neden derseniz ara ara haberlerde okuruz, kurusıkıları bazı müdahelelerle gerçek tabancaya çeviren suç örgütlerini. Hacıosmanoğlu'na ne dersen de, nasıl müdahale edersen et, siyasetin oyuncağı olmuş bir kere.

Mollasalihoğlu
24.10.2013, 10:09

Özellikle " ama siz onlar kadar işin içinde değilsiniz." kısmına istemsiz olarak güldüm.

Gamze
24.10.2013, 10:45
Bu kaçıncı yalan... Bu kaçıncı oyalama...

Ender Kuyumcu
24.10.2013, 10:49
İnsanlara kupamızı vermeyen başbakan, yok MAA yok YD diye kendinizi kandırmayın diyoruz; siyaset yapıyorsun diyorlar.

İHO seçilmeden önce kupa 1 ayda gelecek, bu benim namus borcum dedi ve gerekli her türlü başvuruyu yapacağım dedi ama buna rağmen yaptığı tek şey aziz'e sallamak (ki onu da bıraktı) ve fb taraftarını övmek, bunun niyeti bizi oyalamak diyoruz ; ama söz verdi, siz İHO'yu sevmiyorsunuz diyorlar.

Derdi Trabzonspor'un gasp edilen haklarının temini ve şikecilerin küme düşürülmesi olanların söylediklerimizi anladıklarını umut ediyorum.

Bir de Sadri Şener'den beteri gelmez diyordum, işte o konuda yanılmışım.

Ünal Er
24.10.2013, 10:52
İlla bu adamın vermesimi gerekiyor dilekçeyi. Ben bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak böyle bir dilekçe veremiyormuyum...Yada TS kongre üyesi veremiyormu? Nasıl bir başvurmadır ki bu sadece başkan yapabiliyor? Bizim burdaki avukat arkadaşlar aydınlatabilirse sevinecez

Ender Kuyumcu
24.10.2013, 11:23
İlla bu adamın vermesimi gerekiyor dilekçeyi. Ben bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak böyle bir dilekçe veremiyormuyum...Yada TS kongre üyesi veremiyormu? Nasıl bir başvurmadır ki bu sadece başkan yapabiliyor? Bizim burdaki avukat arkadaşlar aydınlatabilirse sevinecez

Bu başvuruyu kurumsal yapmak gerekiyor çünkü hakkı çalınan ve hakkının verilmesi gereken Trabzponspor.

Resmi olarak da kulübün temsilcisi başkan ve yöneticilerdir.

Kişisel başvuru hakkımız maalesef mevcut değil. Zaten olsaydı ben şahsen Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'ne alındığı gün bu başvuruyu yapmıştım.

Tufan AYAN
24.10.2013, 11:28
Özellikle " ama siz onlar kadar işin içinde değilsiniz." kısmına istemsiz olarak güldüm.

hayırdır tff başkanıyla tahkim kurulu başkanıyla siyasi dinamiklerle sen mi görüşüyorsun? eylemse protestoysa elinden geleni yapmaksa bunları her tsli yapıyor zaten. yapmalı da.. yapmaya deva edecekte..

bürokrasi ve yöntem olarak içinde değilsin tabi işin.. olanı biteni tahmin ediyorsun sadece..
sen ts yönetim kurulundasın da bizim mi haberimiz yok ?

daha önce söyledim çok eleştirildim gene söylüyorum o kupa gelecek.

ama iş pazardan iki kilo peynir alma işi değil..

yönetime ihoya vurmayı bırakın dışardan gören birbirine düşmüş bir ts görmesin..

Derin Trabzon
24.10.2013, 11:35

Efendi mi ? İnsan mı ?

Şu iho yu hala savunanlar varya, dar ağacı kurup asasım geliyor.

aziz yıldırımdan bile bu kadar nefret etmiyorum!

bizde diyoruz ki bu kuş beyinli şikebahçeliler hala azize nasıl inanıyor, ulan bizimkilerin ondan farkları ne, iho ya inanmak çok mu farklı?

Travelair
24.10.2013, 11:47
Eski başkan Demirören'in tavrından sonra "Ama bize söz vermişti" dedi ve çıktı işin içinden. Bir söz de şimdiki başkan aldıysa vay halimize

şenol.08.borçkalı
24.10.2013, 11:47
hayırdır tff başkanıyla tahkim kurulu başkanıyla siyasi dinamiklerle sen mi görüşüyorsun? eylemse protestoysa elinden geleni yapmaksa bunları her tsli yapıyor zaten. yapmalı da.. yapmaya deva edecekte..

bürokrasi ve yöntem olarak içinde değilsin tabi işin.. olanı biteni tahmin ediyorsun sadece..
sen ts yönetim kurulundasın da bizim mi haberimiz yok ?

daha önce söyledim çok eleştirildim gene söylüyorum o kupa gelecek.

ama iş pazardan iki kilo peynir alma işi değil..

yönetime ihoya vurmayı bırakın dışardan gören birbirine düşmüş bir ts görmesin..

madem bu kadar konuya hakımsınız , neden hala basvuru yapılmadığını ACIKÇA söyleyebilirmisiniz ??

Merak ediyorum.Ne söyleyeceğinizi ??

Bu arada BMN içinde kullandığımız bir söz var..

ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN !!

bu sözün tercümesi : sözkonusu trabzonspor ise;

bürokrasi , siyasi dinamikler , peynir ,yöntem , tahmin , tff vss...LERİN ÖNEMİ YOKTUR...

Derin Trabzon
24.10.2013, 11:56
madem bu kadar konuya hakımsınız , neden hala basvuru yapılmadığını ACIKÇA söyleyebilirmisiniz ??

bürokrasi , siyasi dinamikler , peynir ,yöntem , tahmin , tff vss...LERİN ÖNEMİ YOKTUR...

Ben söyleyeyeim PADİŞAH tan öyle emir geldi, ama bunların işine gelmez, açıklayamazlar, kıvırırlar, sağa sola saldırırlar.

Saray soytarıları her zaman padişahın dediğini yapar, olayın izahı budur, o kadar! Bitti! Lamı cimi yok!

İho nun resmi başvuru yapamamasının nedeni siyasetin verdiği emirdir, buda Kuran ayeti kadar kesindir.

İnanırsanız ekime inanmazsanız aralığa kadar, bu böyledir!

Tufan AYAN
24.10.2013, 13:41

benim edindiğim bilgiye göre gerek siyasi kanat gerek uefa gerek kupanın ts'ye iadesini istiyor.kişiler hakkında usul düzenlenmesi tamamlanmak üzere yaklaşık üç hafta sonra karar verilecek. . trabzonspor yönetim kurulu tff'nin yakın zamandaki gelişmelerden sonra tescil iptal etmek zorunda kalacağını bildiği için kupayı biz istemedik kendi pisliklerini kendileri temizleyecekler inancını taşıyor. başvuru yapsa bile formalitede kalır şu anda.

şurada arada kalıyorlar siyasi erkler fenerden kupayı alın ama düşmesin diyor. bunu kapital kurumlarda baskıyla söylüyor. ama uefa kanadı değişen 58. maddeden dolayı çok rahatsız. uefa küme düşürmek için yargıtay kararından sonra her şeyiyle dava bitince herkes kesin olark son hakkını kullanmış olunca devreye girecek. ama buna gerek kalmaz umarım.
süreç kesinlikle ts lehine ama beklediğimizden uzun sürecek.
bu zaman diliminde biz takıma yönetime destek olup eylemlerimizi devam ettirelim. don kişotluğa gerek yok. çok fazla bileşeni var bu işin.
ayrıca ben ilk sözün ts olduğunu kimseden öğrenmem çok şükür.

azizin çakallarını nasıl ts başkanını destekleyen adamlarla eş tutarsınız? onu da anlamıyorum.

uefanın süreç geliştirme biriminde çalışan end. mühendisi kanadalı bir meslektaşım var. kaynağım odur.

alone_6161
24.10.2013, 13:45

Kusura bakma da mesajın, kendi açımdan çok yüksek mizahi değer taşımakta. Özellikle son cümlesi kahkaha atmama sebep oldu. Hacıosmanoğlu'nda olup başka hiçkimsede olmayan özellik nedir de böyle bir cümle kurdunuz cidden merak içindeyim. Açıklayabilirseniz çok memnun olacağım. Başkanlık koltuğuna oturacak, siyasilerin kuklası olmayan, her gerçek Trabzonsporlu o kupayı getirecek güce sahiptir. Yapılacak iş 2-3 sayfalık dilekçe ile tff ve tahkim kuruluna başvurmak, gelecek cevaplara göre de CAS'a gitmek. Bu kadar basit. Ha diyorsan o dilekçeyi Hacıosmanoğlu'ndan başka kimse yazamaz o başka.

uzungöllü
24.10.2013, 14:04

Tutmadığını nerden çıkarıyorsun renktaş?

Ahmet AYDIN-28
24.10.2013, 14:10
Kupanın gelmesini siyasi, ekonomik, sosyal vb. gerekçelerle geciktirenlerin VE bu geciktirenlere -AYNI GEREKÇELERLE BİLİNÇLİ OLARAK- destek verenlerin ister Trabzonlu/Trabzonsporlu olsun, ister şikeciler olsun Allah binbir türlü belasını versin, iki cihanda iki yakaları biraraya gelmesin İnşallah!!!

Mollasalihoğlu
24.10.2013, 14:55
Derdimiz aynı.

Konuyla alakasız bütün mesajlar silinmiştir.

Lütfen konu dışına çıkmayalım ve ikili tartışmalara girmeyelim.