PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 0 - 2 Hollanda | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Terzioğlu
15.10.2013, 00:52
Basarilar Türkiye..

ibrahim
15.10.2013, 00:53
Namuslu paydaş Hollandaya başarılar.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Enisc
15.10.2013, 00:58
Umarım Van Gaal'ın dediği gibi olur.

Başarılar Hollanda

28TS61
15.10.2013, 01:16

Başarılar Hollanda

ne dedi van gaal ?

hollanda yener insallah

Enisc
15.10.2013, 01:18
ne dedi van gaal ?

hollanda yener insallah

" Gruptan çıkacak diğer takım için favorim Romanya. Çünkü biz Türkiye’yi yeneceğiz "

Kadir
15.10.2013, 01:19
Olası bir yenilgi sonrası yaşanabilecek görüntüler..

dgUf4VJtE3s

28TS61
15.10.2013, 01:22
Olası bir yenilgi sonrası yaşanabilecek görüntüler..

dgUf4VJtE3s

tamda aklimdan bunlar geciyorduki, benden önce paylasmissin :alkış:

aslinda yarin sikeciler stadinda olaylar ciksa cooook güzel olur :)

memmedaga
15.10.2013, 01:26
şikeci tff içimize sinmesede

terim içimize sinmesede

söz konusu olan vatan söz konusu olan Türkiye....

başarılar

sap ile samanı ayırmazsak işin sonu çok karışık olur

drose61
15.10.2013, 01:28
Umarım yeneriz Hollanda'yı. İşimiz çok zor ama inanıyorum takıma.

Enisc
15.10.2013, 01:30

terim içimize sinmesede

başarılar

Valla bu saatten sonra istesemde destekleyemem. Bu Trabzonspor'u tutmayı bırakmak gibidir. Bırakmak istersin ama takım gol atınca sevinirsin. Bi ara yapmaya çalıştığım için bu örneği verdim :D

Umarım yarın sadece yenilmekle kalmayız :)

28TS61
15.10.2013, 01:31
sikecilerle dolu olan milli takim neden desteklenir anlamiyorum. sakin bayrak meselesi denmesin

Naci Karakol
15.10.2013, 01:36
umarımm yeniliriz

sanatik
15.10.2013, 01:42
Milli takim sikeci dolu olsun olmasin, türkiye icin oynadigindan türkiyeyi tutacagim tabiiki. Hernekadar ilgili kisilere tepkimi göstersemde !

brezilyaya katilabilmemiz bizim TS acimizdanda daha iyi olur. Elenmis Milli TAkim 5-8 yil avrupaya katilmayalim fikrine gercekden uyABilir.

Mehmet Fatih Silik
15.10.2013, 01:46
Milli maclarda ya$adigim güzel duygularin cellatlarina sesleniyorum...

"FORZA ORANJE!"

martinpetrov
15.10.2013, 01:47
bu başlık kapatılsın. Trabzonspor'u tutanlar için, san marino-ukrayna maçı kadar uzak bir maç olduğunu düşünüyorum

drose61
15.10.2013, 01:57
bu başlık kapatılsın. Trabzonspor'u tutanlar için, san marino-ukrayna maçı kadar uzak bir maç olduğunu düşünüyorum

Size kalmadı bunun yorumunu yapmak. İçim buruk da olsa sonuna kadar ülkemin milli takımını destekliyorum, sen İrlandalı'lığını başka yerde yapabilirsin.

fteotdgs
15.10.2013, 02:01
En az 3 fark yiyecegiz. Yazdim buraya.

fteotdgs
15.10.2013, 02:03
Milli takim sikeci dolu olsun olmasin, türkiye icin oynadigindan türkiyeyi tutacagim tabiiki. Hernekadar ilgili kisilere tepkimi göstersemde !

brezilyaya katilabilmemiz bizim TS acimizdanda daha iyi olur. Elenmis Milli TAkim 5-8 yil avrupaya katilmayalim fikrine gercekden uyABilir.

Iyi de onun hemen arkasindan bu sefer gelecek Avrupa Sampiyonasi icin elemeler baslamayacak mi? Bu isin sonu yok ki. O "gerekirse 5 sene Avrupa'ya gitmeyiz" lafi, hayatimda duydugum en buyuk blof belki de. Isler ne yazik ki o asamaya gelemedi bir turlu. Bir gelse de gorsek, bunu goze alabiliyorlar mi, alamiyorlar mi.

sasort
15.10.2013, 02:03
yapmayın beyler ya bende terimi günahım kadar sevmem de konu milli takım olunca iş başka biz karadenizliyiz arkadaş konu milli mesele oldumu içinde olduğun gemiye delik açmak bize yakışmaz

Alihan Ertürk
15.10.2013, 02:05
Umrumdışı bir maç daha.

Hollanda'nın son maçta aldığı tarihi farklı galibiyeti geliştirmesi, kaleci Volkan'ın üstünde değişik şeyler denemesi dileğiyle...

MaEsTrO
15.10.2013, 02:12
Vurur geçer Hollanda.

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2013, 02:17
Tın vın....

Kadir
15.10.2013, 02:25
Hollanda'nın Macaristan maçını gördükten sonra şansımızın olmadığına inanıyorum.

İbrahim CİHAN
15.10.2013, 03:01
sizin inancınızı kullanarak siyaset yaptığını düşündüğünüz bir siyasetçiye nefretinizden ötürü inancınızı mı değiştirmeniz gerekiyo? ya da bu inancınızı umursamamanız için bir neden midir? evet, milli takımı kirli adamlarla dolduruyolar doğrudur. evet, başındakiler de kirlidir. ama biz başındakileri ya da sahadakileri değil; o bayrağı o renkleri desteklemeliyiz. her ne kadar içimizden o futbolcuların maç kazanmasını istemesek de bu sefer farklı. bunun Trabzonsporlulukla hiçbir alakası yok.

Sefa Murat Dokuz
15.10.2013, 03:34
Volkan Demirel şike yapmış mı ? Bir tapesi var mı ? Şikeden haberdar mı ? Bende hiç sevmiyorum bu adamı felan Takımı olduğu için kendisi bir emek gösterdiği için o dönem oda kendine sahip çıkıyor. Bunun dışında saha olaylarında çok ön plana çıkan bir adam olsada sevmesemde Türk Milli Takımın formasını giyerken max görmek isterim ( Her kritik maçta veya öncesinde rezillik çıkaran Çek Cumhuriyeti 2008, Hırvatistan 4-0 2012 elemeleri galiba... ) Bu TFF bu Spor Bakanı ... Sorumlu herkes bir başarıdan pay çıkaracak ama bu namussuzlara rağmen Türk Bayrağını en tepede görmekten geri kalmıyor geri bıraktırmıyor sevgim. İşallah kazanırız.

Tahir61
15.10.2013, 08:51
tamda aklimdan bunlar geciyorduki, benden önce paylasmissin :alkış:

aslinda yarin sikeciler stadinda olaylar ciksa cooook güzel olur :)

en önden koşan o çocuğu da emre i.nesi değil mi

estonya gibi takımları yenip milyonları prim olarak alan şerefsizlerin top oynadığı

bir takım nasıl milli takım olabilir nasıl milli olabilir neyin primi bu neyin ödülü milli takım değil mi bu karşılıksız sevilmeli desteklenmeli değil mi

yenildiklerinde başarısız olduklarında ne ceza yiyolarki şimdi ne başarı elde edilmişki bu adamlara bunca para veriliyor

kimin parası kime veriliyor

milli takımmış

s.ktirn lan ordan

Fatih Özkan
15.10.2013, 08:56
Umrumdışı bir maç daha.

Hollanda'nın son maçta aldığı tarihi farklı galibiyeti geliştirmesi, kaleci Volkan'ın üstünde değişik şeyler denemesi dileğiyle...

İyiydi bu :)

ibrahim
15.10.2013, 09:00
İman gücüyle saldır kitapsızlara Hollandam!

ağasarlı
15.10.2013, 09:21

Başarılar Hollanda

mübarek gün lafmı şimdi bu.. Allahın izniyle kazanacağız...

Ertan1982
15.10.2013, 09:30
Birakin bu milli dava ayaklarini. son senelerde gördük herseyi.Cukkalari indirecekler diye ne destek verecegim bu pisliklere.Kac milyon prim alacaklar mis Holland maci icin bilen var mi?

Almanya tüm elemeler icin 4 mio prim vermis takima.Mac basi 2o bin euro.bir oyuncu 10 mac kadroya cagrildiysa max 200 bin euro.

http://www.welt.de/sport/fussball/wm-2014/article120857563/DFB-Spieler-kassieren-bis-zu-200-000-Euro-Praemie.html

Basarilar komsularim (Alman Vatandasiyim)

Edit:Bu haber dogruysa yaziklar olsun.Tabi demekten ibktik ama hep ayni.Estonaya 150 bin tl prim.Hollanda + play-off 300 bin euro prim.

http://www.turkfutbol.com/detay.asp?id=23367

cakalkerem
15.10.2013, 09:47
yenmeyi gerçekten çok isterim ne tff ne terim ne de yandaş medya önemli değil...Sorun milli takım...her ne olursa olsun yenmeliyiz ancak gerçekten çok zor....Hollanda makine gibi takım.....

bu arada kuyt efendi locanı kilitlemeyi unutma.....

Zafer Fidan
15.10.2013, 10:14
Basarilar Hollanda. Iddiali olmalari avantaj. Dünya kupasinda seri basi olmak icin puana ihtiyaclari var.

Van Gaal: "Ikincilik icin benim favorim Romanya cünkü biz Türkiyeyi yenecegiz"

cemoli5408
15.10.2013, 10:30
inşallah türkiye kazanır, inşallah fifa temizlen de gel der. hadi bakalım.

HOPA'LI TS'Lİ
15.10.2013, 10:30
Hollanda kuralarda seri başı olmak için kazanmak zorunda.

Beraberlik bile bizim için zor bence.

Play-off'a kalsak bile dünya kupası garanti değil.

Süper kupa finalinden sonra konuşacam deyip konuşmayan TERİM ile emek hırsızlarının koruyucusu tüpçü sevinmesin.

Bizim hakkımızı yiyenlerin başında olduğu milli takım benim takımım olamaz.

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Mert'
15.10.2013, 12:00
Hollandayı sevmem o yüzden Türkiye yensin. Hakkımızı alana kadarda Türkiyeyi desteklemeyi düşünmüyorum ne zaman hakkımızı alırız o zaman eskisi gibi devam.

sessizkral_1
15.10.2013, 12:05
türkiye hollandayı yensin.fifada şikeyi temizle gel yoksa almam dünya kupasına desin kupamızı alalım dünya kupasına gidelim :)

Mert'
15.10.2013, 12:08
türkiye hollandayı yensin.fifada şikeyi temizle gel yoksa almam dünya kupasına desin kupamızı alalım dünya kupasına gidelim :)

böyle birşey olacaksa tabii ki yenelim. Bir de düşünsenize Hollandayı yenip Playoff'a kalıp orayı da geçip Brezilyadayız diye seviniyorken şikeyi temizlemedikleri için fifa men ediyormuş ne gülerim :D

inception61
15.10.2013, 12:11
TÜRKİYEMİN kazanması dileğiyle İNŞALLAH KAZANIRIZ haramilere rağmen

ibrahim
15.10.2013, 12:27
Tüm kalbim seninle pordagalum <3

Yavuz Bektaş
15.10.2013, 12:40
aykutla onur zaten oynamazlar
olcan-hasan ali 2lisinden biri oynayacak hasan ali oynasın adamlar sakatlanır falan

F. Yıldırım
15.10.2013, 12:48
Bi tarafta Burak bi tarafta Van Persie. Bide kaleye Volkan girerse Van Persie'nin her vurduğu gol olur.

Travelair
15.10.2013, 12:58
Bu ve kalırsak playoff maçında kusura bakmasınlar feybeli futbolculara çok güvenemiyorum. Umarım yanlış düşünüyorumdur

Mert'
15.10.2013, 13:10
Olcan oynamıyor bu iyi oldu yoksa Robben karşısnda rezil olabilirdi ve İstanbul medyası günah keçisi yapacaktı.

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 15:23
neler demediler arkadas tv`lerde son olarak van persie üst düzey oyuncu degilmiside duyduk..

Mert'
15.10.2013, 15:26
neler demediler arkadas tv`lerde son olarak van persie üst düzey oyuncu degilmiside duyduk..

Sergen de aynısını dedi Van Persie 1.sınıf bir oyuncu değilmiş.

ozzy!
15.10.2013, 15:28
TFF falan tamam arkadaş da, Hollanda'yı destekleyenleri anlamıyorum. Ayıptır yahu. Türkiye bu, Türk arması bu.
İlginç.

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 15:38
TFF falan tamam arkadaş da, Hollanda'yı destekleyenleri anlamıyorum. Ayıptır yahu. Türkiye bu, Türk arması bu.
İlginç.

Bunu ilginc bulman ilginc bence.

Togrul
15.10.2013, 15:42
Bu takıma milli takım diyemiyorum.

Ali Can
15.10.2013, 15:42
Bence yenileceğiz.

Ama Hollandanın çıkacağı kadroya bağlı bu, her zamanki gibi çıkarsa yeniliriz..

ANIL
15.10.2013, 16:11
tff falan tamam arkadaş da, hollanda'yı destekleyenleri anlamıyorum. Ayıptır yahu. Türkiye bu, türk arması bu.
Ilginç.

+1967

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 16:15

terim içimize sinmesede

başarılar

bu futbol ortaminda dünya kupasina gitmek...
ülkeye men cezasi gelmeli diyorum ben. hersey degismeli. canimiz yanmadan aklimiz basimiza gelmez bizim.
birde bu mac sikecilerin benfica ile yari final öncesine benzedi, vatan millet sakarya, gaza gelmeler filan hani cok hakediyormusuz gibisinden..

leons61
15.10.2013, 16:36
benki milli maçları büyük bi heyecanla izleyen adam....şimdi son 2-3 yıldır zerre umrunda değil,hatta böyle federasyon varken yenilsinler hiç tınımda bile olmay..böyle düşündüğüm için kendime de kızıyorum ama..bizi bu hale getirenler utansın(dedim ama onlarda utanma ar denen bi duygu varmı ki)

mihribansoylu
15.10.2013, 16:55
milli takımdan bile soğuttular abi nerelere getirdiler bizi ya.hatırlıyorum da küçükken pek fanatik bi kız olmamama rağmen milli takımın maçlarını izlerken deli gibi heyecanlanıdık.Hakan şükür nihat kahvecinin ayağına gelince top heyecanlanır hadi bee buda kaçarmı derdik OFLU olmamıza rağmen, gol pozisyonu gelince koltuklardan zıplardık.çünkü bi zamanlar adalet denen bişey vardı ve herkes birbirine saygı duyardı.şimdiki zamana bakalım bide:
milli takıma milli demeye bin şahit ister.oradaki bütün insanların kardeş gibi olması vatanı için o formayı terletmesi gerekir normali budur yani.Ruh denen birşey vardır.şimdi ben volkanın suratını görünce ne yapmamı bekliyosunuz?saraçoğlunda koyduk mu koyduk mu diyerek o pis sesleriyle sahada yankılanan seslerini nasıl unutabilirim söyler misiniz? kanırta kanırta şampiyon olduk diyen gökhan gönül ü görünce ne diyebilirim? sözde kaptanlık yaptığını sanan ırkçı emre ?? peki ONUR'un attığı ne ayaksınız bakışını nasıl unutabilirim?o oyuncuların suratlarını görünce hırsızları görüyorum ve Trabzonspor'un çalınan kupasını, istinyede yürüyenleri..
abi ben sahada kırmızı beyaz renkler göremiyorum.ben sahada lacivertin ve sarının siyahın ve beyazın sarının ve kırmızının "paranın emek hırsızlarının, ses çıkarmayanların, adaleti savunmayanların, dışlayanların" rengini görüyorum.bordo ya ve maviyi göremiyorum. volkandan daha iyi bir kaleci olan ONUR ve Tolganın kenarda beklemesine de katlanamıyorum.
şimdi kimse çıkıp neden milli takımı tutmuyorsun iyice abarttınız vatan haini oldunuz demesin kimin ne düşündüğü de pek umrumda değil ama eğer şuan böyle bir milli takıma sahipsek ben istemiyorum.tutan tutsun. ama beni Türkiye gole yaklaşınca korkudan gözlerimi kapatmama neden olan asıl vatan hainlerinin Allah belasını versin. bu kadar söylüyorum.

leons61
15.10.2013, 17:04
milli takımdan bile soğuttular abi nerelere getirdiler bizi ya.hatırlıyorum da küçükken pek fanatik bi kız olmamama rağmen milli takımın maçlarını izlerken deli gibi heyecanlanıdık.Hakan şükür nihat kahvecioğlunun ayağına gelince top heyecanlanır hadi bee buda kaçarmı derdik OFLU olmamıza rağmen, gol pozisyonu gelince koltuklardan zıplardık.çünkü bi zamanlar adalet denen bişey vardı ve herkes birbirine saygı duyardı.şimdiki zamana bakalım bide:
milli takıma milli demeye bin şahit ister.oradaki bütün insanların kardeş gibi olması vatanı için o formayı terletmesi gerekir normali budur yani.Ruh denen birşey vardır.şimdi ben volkanın suratını görünce ne yapmamı bekliyosunuz?saraçoğlunda koyduk mu koyduk mu diyerek o pis sesleriyle sahada yankılanan seslerini nasıl unutabilirim söyler misiniz? kanırta kanırta şampiyon olduk diyen gökhan gönül ü görünce ne diyebilirim? sözde kaptanlık yaptığını sanan ırkçı emre ?? peki ONUR'un attığı ne ayaksınız bakışını nasıl unutabilirim?o oyuncuların suratlarını görünce hırsızları görüyorum ve Trabzonspor'un çalınan kupasını, istinyede yürüyenleri..
abi ben sahada kırmızı beyaz renkler göremiyorum.ben sahada lacivertin ve sarının siyahın ve beyazın sarının ve kırmızının "paranın emek hırsızlarının, ses çıkarmayanların, adaleti savunmayanların, dışlayanların" rengini görüyorum.bordo ya ve maviyi göremiyorum. volkandan daha iyi bir kaleci olan ONUR ve Tolganın kenarda beklemesine de katlanamıyorum.
şimdi kimse çıkıp neden milli takımı tutmuyorsun iyice abarttınız vatan haini oldunuz demesin kimin ne düşündüğü de pek umrumda değil ama eğer şuan böyle bir milli takıma sahipsek ben istemiyorum.tutan tutsun. ama beni Türkiye gole yaklaşınca korkudan gözlerimi kapatmama neden olan asıl vatan hainlerinin Allah belasını versin. bu kadar söylüyorum.

oflu olmamıza rağmen!!!!!!!!!!!!!:confused:

sessizkral_1
15.10.2013, 17:21
olcan ilk 11

brushfield
15.10.2013, 17:48
Allah utandırmasın. Bu gece kalplerimiz 11 aslan için atacak. Vurduğunuz gol olsun yiğitler. Forza Hollanda.

Mert'
15.10.2013, 17:49
Olcan 11 de Robben i kilitlemek heralde amaç

ibrahim
15.10.2013, 17:53
En az beş tane bekliyorum komşum. Mahcup etme beni Hollandam. Seni yaradana, ülkeni kurana, milli takımını kurana, Persiene, Robbenine kurban.

mihribansoylu
15.10.2013, 17:57
oflu olmamıza rağmen!!!!!!!!!!!!!:confused:

yani Oflular fanatik olur Trabzondan başka takımı tutmazlar genelde ama milli maçta galatasaraylı bir oyuncuyu gayet desteklerdik. şimdilerde durum böyle değil.

cakalkerem
15.10.2013, 18:01
kim kimi tutuyor şimdi?

anlamak mümkün değil....Türkiye karşıtları ve hollanda lılar var forum da:)

Mert Oğuzlu61
15.10.2013, 18:03
yani Oflular fanatik olur Trabzondan başka takımı tutmazlar genelde ama milli maçta galatasaraylı bir oyuncuyu gayet desteklerdik. şimdilerde durum böyle değil.

milli takım Ts, fb, gs, bjk felan değil. ciddi bir mantık hatası var burda. kulüp değil bu ''milli'' takım.

2002 yılındaki havadan artık eser yok, 10 yıllık süreçte gelinen nokta tamda ümmetçi iktidarın istediği gibi. gram milliyetçilik duygusu kalmadı artık millette, milli takım bile desteklenmez oldu, yazık.

hollanda 5 atsın 10 atsın, hele hele Trabzonluların forumunda bu sözlerin söylenmesi... gerçekten çok ilginç, Trabzon insanıda bu hale geldiyse söylencek fazla söz kalmadı, ne yazsak boş.

önemli edit : oflularda ciddi bir istanbul hayranlığı var, sayısı azımsanmayacak bir kesim bjk, fb, gs yi destekliyor. yani istanbul takımlarını.

alper*
15.10.2013, 18:03
Millî takımımızın galibiyetini bekliyor olacağız. Başarılar Türkiye!

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2013, 18:07

Ankara'daki ev arkadaşlarımdan biri Of'luydu ve bjkliydi malesef......

Böyle büyük laflara gerek yok.....

powerts61
15.10.2013, 18:10
Başarılar Türkiye..

Kaan
15.10.2013, 18:19
2008'den sonra ilk defa bu kadar heyecanlanacağım. 2006'da yoktuk, 2010'da yoktuk, 2014'te olalım; olalım arkadaş.

ANIL
15.10.2013, 18:23
BAŞARILAR TÜRKİYEM.
http://img2.blogcu.com/images/a/z/m/azmanapo/8957751.jpg

ozturk
15.10.2013, 18:33
Galibiyet primini hayır kurumlarına verecekmiş Volkan

Duygulandım ağlasam mı ne :rolleyes:

Terzioğlu
15.10.2013, 18:37
Sacmalama zorla agzimi bozdurtma bana bayram bayram

Ali Can
15.10.2013, 18:42
Galibiyet primini hayır kurumlarına verecekmiş Volkan

Duygulandım ağlasam mı ne :rolleyes:

yenileceğimizi o da mı anladı ne

şaka bir yana çok şık bir hareket

Veysel
15.10.2013, 18:44
İnşallah Onur geçmez kaleye Hollanda'ya oynadım

Colakoglu
15.10.2013, 18:47
İnşallah Onur geçmez kaleye Hollanda'ya oynadım

:D

brushfield
15.10.2013, 18:48
Volkan Demirel şike yapmış mı ? Bir tapesi var mı ? Şikeden haberdar mı ? Bende hiç sevmiyorum bu adamı felan Takımı olduğu için kendisi bir emek gösterdiği için o dönem oda kendine sahip çıkıyor. Bunun dışında saha olaylarında çok ön plana çıkan bir adam olsada sevmesemde Türk Milli Takımın formasını giyerken max görmek isterim ( Her kritik maçta veya öncesinde rezillik çıkaran Çek Cumhuriyeti 2008, Hırvatistan 4-0 2012 elemeleri galiba... ) Bu TFF bu Spor Bakanı ... Sorumlu herkes bir başarıdan pay çıkaracak ama bu namussuzlara rağmen Türk Bayrağını en tepede görmekten geri kalmıyor geri bıraktırmıyor sevgim. İşallah kazanırız.

Ben Volkan'ın, Emre'nin, Aykut Kocaman'ın yapılan teşvik ve şikelerden haberdar olmadığına inanmıyorum.

cemoli5408
15.10.2013, 18:49
Turkiye 1 - Hollanda 3 biter, volkan ayisi da van persiyi pıçaklar

Mert'
15.10.2013, 18:49
Onur yok merak etmeyin :) Volkan yumurtlar bu maç :)

Soner Albayrak
15.10.2013, 19:04
Eskisi gibi içimden gelmese de başarılar milli takım.

uzungöllü
15.10.2013, 19:06
o değilde galibiyet primi 150.000 euro !!!

mihribansoylu
15.10.2013, 19:13
milli takım Ts, fb, gs, bjk felan değil. ciddi bir mantık hatası var burda. kulüp değil bu ''milli'' takım.

2002 yılındaki havadan artık eser yok, 10 yıllık süreçte gelinen nokta tamda ümmetçi iktidarın istediği gibi. gram milliyetçilik duygusu kalmadı artık millette, milli takım bile desteklenmez oldu, yazık.

hollanda 5 atsın 10 atsın, hele hele Trabzonluların forumunda bu sözlerin söylenmesi... gerçekten çok ilginç, Trabzon insanıda bu hale geldiyse söylencek fazla söz kalmadı, ne yazsak boş.

önemli edit : oflularda ciddi bir istanbul hayranlığı var, sayısı azımsanmayacak bir kesim bjk, fb, gs yi destekliyor. yani istanbul takımlarını.

Bir kere bunlar benim düşüncelerim milli takımdan soğutulmam da benim suçum değil. Oflular Trabzonsporlu oldukları kadar milliyetçidirler, bunu da belirtmek isterim! -ayrıca Of özel isimdir ve baş harfi büyük yazılır bilginize- sevgiler ^-^

edit:

Büyük laf yok zaten orada, genelde demişim.

Mert'
15.10.2013, 19:17
Rumen basını Türkiye'nin Estonya'yı mali açıdan destekleyeceğini ima ederken, milli futbolcu Gigel Bucur de demecinde Estonya'nın Türkiye için oynayacağını söyledi.

2014'te Brezilya'da düzenlenecek Dünya Kupası'na katılabilmek için play-off mücadelesi veren Türkiye ile Romanya'nın oynayacakları karşılaşmalar Rumen basınında da manşetlerde yer alıyor.

ESTONYA TÜRKLER İÇİN OYNAYACAK!

Futbol yaşantısını Rusya Premier League ekiplerinden Kuban'da sürdüren Romen milli futbolcu Gigel Bucur ''Prosport''a verdiği demeçte Türkiye ve rakipleri Estonya hakkında ilginç imalarda bulunurken, Türkiye'nin mali açıdan Estonya'ya motive etmesinden korktuklarını belirtti ve ''Türkler her şeyi yapabilecek yeteneğe sahip. Estonyalılar onlar için sahada bunu bize gösterebilir'' ifadelerini kullandı.

Bu açıklamaların yer aldığı haberde 2007 yılında Romanyalı Türk Doğan Gönüllü'nün, 1997'de oynanan Türkiye-İsviçre maçı hakkında yaptığı şike itirafı ve Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin bu sezon şike ve yolsuzluk nedeniyle Avrupa'dan men edildiğinin de altı çizildi.

Ülkeyi bu hale soktunuz beter olun şerefsizler. :mad:

cerasus
15.10.2013, 19:28
Maci Türkiye degil, hak eden kazansin.

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 19:53

istisnalar kaideyi bozmuyor.
benim akrabalardan sadece istanbul havasini almislardan cikiyor baska takim tutmalari. öyle böyle degil hastasindanda var. ancak trabzonda dogup büyüyenlerden baska takimi tutana sahit olmadim, futboldan soguyan cikiyor.

Enisc
15.10.2013, 19:56
Sadece 1-2 yanlış olsa hadi neyse. Ama bu kadar yanlış içinde Türk milli takımını desteklemek gelmiyor içimden.

Hüseyin Başoğlu
15.10.2013, 19:57
başarılar hollanda...

Persie 3 Robben 1 Vaart 1 tane atar...

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2013, 20:01
istisnalar kaideyi bozmuyor.
benim akrabalardan sadece istanbul havasini almislardan cikiyor baska takim tutmalari. öyle böyle degil hastasindanda var. ancak trabzonda dogup büyüyenlerden baska takimi tutana sahit olmadim, futboldan soguyan cikiyor.

Öyle tabi,katılıyorum....

Hüseyin Başoğlu
15.10.2013, 20:04
ilker abi imzan harika :)

Mert'
15.10.2013, 20:07
Olcan'a başarılar.

MahmutHSO
15.10.2013, 20:08
Aziz e sefer görev emri çıkarmışmıdır Tff acaba ?

İlker Yazıcıoğlu
15.10.2013, 20:08
ilker abi imzan harika :)

Eyvallah Hüsamım....

Kenan Dikbıyık
15.10.2013, 20:18
Kimse vatan millet demesin....ne vatanı ne milleti...bu kutsal kelimelerin anlamı değişti yıllardır. ..forza trabzon forza hollanda. ..nush ile uslanmayanın hakkı van persie

Ceyhun Dündar
15.10.2013, 20:19
Hayirlisi ile kazaniriz ancak ben cikabilecegimize inanmiyorum,hollanda ihtiyaci olan skoru alacaktir.Estonya üzerine gitmediğimiz için çok pişman oluruz.
Onur oynamasin sakatlanir falan mazallah,yedek kalecilerimiz çok güven sağlamiyor bu sene.

DeAgLeMaNyAq
15.10.2013, 20:19
Hiç milli maçı olmayan Giray en kritik play off maçında harcanmıştı umarım aynı durum Olcan için de olmaz...

Emirhan Makul
15.10.2013, 20:20
Hak eden kazansın bu genel yorumum, kalbimden geçense hollandanın kazanması.

Bu yaygaradan ise acayip rahatsızım, yok kader maçı yok böyle bir maç yaşamadık yok kazanırsak şu olacak ama kazanmazsak da sakın kızmayın ha çünkü teknik heyet çok mübarek cart curt. Başımızda ki adam yabancı olsa veya Türk ama Türkiyeye yabancı olsaydı Şenol Güneş ve türevleri gibi şimdi herkes hollandayı destekliyor olurdu. Bunlar detaylar neysee, bu ülkenin kirli futbolunun hiç bir şampiyonaya gitme hakkı yok umarım elenirler ve romanya yoluna devam eder.

drose61
15.10.2013, 20:22
olcan tercihi şaşırtıcı, başarılar milli takım, başarılar Olcan. Bu arada mra hocaya dua etsin olcan, tercih edilmesinin tek sebebi bekte oynaması bizde.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sadettin_
15.10.2013, 20:27
bende ofluyum akrabalarımda yığınla bjk li var yazık . Hani istanbulda yasadılar asimile oldular dicem oda değil . adamlar of un köyünde yasıyorlar yıllardır oranın suyunu ıcıyorlar havasını soluyorlar . sordugumuzdada besıktaslıyız dıyorlar . yazık çok yazık ...

DeAgLeMaNyAq
15.10.2013, 20:28
olcan tercihi şaşırtıcı, başarılar milli takım, başarılar Olcan. Bu arada mra hocaya dua etsin olcan, tercih edilmesinin tek sebebi bekte oynaması bizde.

İyi de Olcan sağ açıkta oynayacak biz de bek oynamasıyla ne ilgisi var?

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 20:30

ikisinide oynayabiliyor iyi kötü, ufak tefek yönleri var yani belki bu yüzden.

drose61
15.10.2013, 20:31

olcanın bek aliskanligindan dolayı defansa iyi yardım edeceğini düşünüyor. yoksa töreyi kesemez olcan hücum özelliğiyle. olcan hala sol açık olsaydı belki kadroda bile yoktu.

6Şafak Aydın1
bende ofluyum akrabalarımda yığınla bjk li var yazık . Hani istanbulda yasadılar asimile oldular dicem oda değil . adamlar of un köyünde yasıyorlar yıllardır oranın suyunu ıcıyorlar havasını soluyorlar . sordugumuzdada besıktaslıyız dıyorlar . yazık çok yazık ...
ben oflu degilim ama inanamadim buna.:) kim 8tasli yapmis onlari?

Mert'
Olcan Hasan ile Robbeni mi savunacak acaba?

Uğur Gündüz
Adam en başarılı olduğu ve olacağı sol açık değil , sağ açıkta oynayacak! Bizde zaten sol bek oynuyordu! Ne bitmez çilesi varmış,

Naci Karakol
15.10.2013, 20:34
Bence Gökhan'ı Robben'i durdurmak için kesmiş.
Olcan ve Hasan o kanatta Robben'i boğacaklar.
Umarım yeniliriz.
Haydi Portakal.

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 20:35
Hak eden kazansın bu genel yorumum, kalbimden geçense hollandanın kazanması.

Bu yaygaradan ise acayip rahatsızım, yok kader maçı yok böyle bir maç yaşamadık yok kazanırsak şu olacak ama kazanmazsak da sakın kızmayın ha çünkü teknik heyet çok mübarek cart curt. Başımızda ki adam yabancı olsa veya Türk ama Türkiyeye yabancı olsaydı Şenol Güneş ve türevleri gibi şimdi herkes hollandayı destekliyor olurdu. Bunlar detaylar neysee, bu ülkenin kirli futbolunun hiç bir şampiyonaya gitme hakkı yok umarım elenirler ve romanya yoluna devam eder.

öyle olsa böyle olurdu. bu cümleyi kuruyorsak durumlar vahim. bu konuda hemen hemen ayni kafadayiz.

ülkeye men gelse birseyler degisecekmi orasida muamma zaten biraz degil sistem komple degisip düzelmesi gerek.

macuka
15.10.2013, 20:37
Hollanda ya basarilar diliyorum...

h@msi61
15.10.2013, 20:38
Terim MRA'nin fener maci taktiginden esinlenmis. Olcan'i onde oynatip defansif yonunu kullanarak Robben'e onlem almis resmen. Cok mantikli...

cakalkerem
15.10.2013, 20:39
olcan robbenle aynı kanatta mı?

macuka
15.10.2013, 20:42
olcan in roben i durduracagini dusunenler buyuk yanilgi icindeler bence... Roben in onunde ne aciklar oynadi, Olcan hafir kalir.

Emirhan Makul
15.10.2013, 20:43
öyle olsa böyle olurdu. bu cümleyi kuruyorsak durumlar vahim. bu konuda hemen hemen ayni kafadayiz.

ülkeye men gelse birseyler degisecekmi orasida muamma zaten biraz degil sistem komple degisip düzelmesi gerek.

Bu sistemin değişeceğini asla düşünmüyorum.

Değişmesi için ülke insanı ya dinin gerekliliği olan düzgün,adaletli yaşama yada avrupa'nın o çok disiplinli ve adaletli sistemini yapmaya çalışması lazım. Fakat bu ülke insanları avrupa insanını küçük görüp, kendi ırkını yücelten ama ırkının bile yüceliğini yerlerde süründüren, dinini yücelten arkasına sığınan ama dinin gereği hiç bir hareketi asla yapmayan bir toplum.

Bu hastalıklı toplum asla düzelmez çünkü alttan gelen nesil babalarının adaletsiz, böyle gelmiş böyle gider mantığını öğrenip üzerine acımasızlığını ekleyerek büyüyor.

Allah ıslah etsin şu bayram günü bu ülke insanlarını. Bu ülkeye aidiyet beslemiyorum, aidiyet beslediğim tek şey genel ahlak kuralları, adalet, merhamet, düzgün yaşam, bence tüm insanlıkda önce bu genel değerlere tapmalı daha sonra ülkesinin, ırkının ve dininin gereklerini yerine getirmeli. Fakat çoğu insan önce kafasında bu kuralları sabitlemeden dinin ve ırkın o muazzamlığı yalanına sığınarak kendisini kandırıyor.

Söylenecek çok fazla bir kelime yok, şu anda ülkenin tüm sorunları yine futbol afyonu ile kapatılıyor, ülkenin siyasi liderleri bile bu maçı konuşuyor, spor yorumcusu gibi başbakan maçı yorumluyor gerçekten utanç verici. Ama sistem onların, adamlar onların adamı, merhametsizlik ve adaletsizlik yarışında el ele koşuyorlar bu yüzden bu tarlayı da onlar sürüyor.

Bu iğrenç düzenden bir lokma ayrı kalabiliyorsam, kalabiliyorsak ne mutlu bizlere. Allah kimseyi bu ülke insanı kadar cani yapmasın. Ve Allah dünyayı Türkiye'lilerin gazabından korusun.

28TS61
15.10.2013, 20:44
yine avrupa yayini yok malesef. biri yardimci olursa iyi olur :)

DeAgLeMaNyAq
15.10.2013, 20:44
olcanın bek aliskanligindan dolayı defansa iyi yardım edeceğini düşünüyor. yoksa töreyi kesemez olcan hücum özelliğiyle. olcan hala sol açık olsaydı belki kadroda bile yoktu.

Etkisi vardır ama tek faktörün bu olduğunu sanmıyorum. Olcan ilk yarı etkisiz kalırsa kesin Gökhan Töre ile değişir...

BySeHzAdE
15.10.2013, 20:52
Başarılar Türkiye'm !

Mert Oğuzlu61
15.10.2013, 20:55
portakalın suyunu çıkaracağız, hadi vurduğumuz gol olsun, bastırın hollanda da kimmiş robben ve batı futbolu ekolü dışında önemli bir artıları yok, yeneceğiz..!

28TS61
15.10.2013, 20:57
link var mi arkadaslar

kayseriliyiz
15.10.2013, 21:00
Avrupadan star tvnin kendi sitesinden takip edebilirsiniz

cakalkerem
15.10.2013, 21:00
başarılar her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsak

Punisher-61
15.10.2013, 21:01
Turksat'da xazar tv arayin onlarda maci canli veriyor sifrede yok

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

cakalkerem
15.10.2013, 21:07
olcan dokunsa gol olacaktı neredeyse

Emre Çömez
15.10.2013, 21:08
yedik

kayseriliyiz
Atti hollanda

Mert'
Volkan yumurtladı

28TS61
oleyyyyy

Punisher-61
15.10.2013, 21:09
Volkan kurbanlik boga gibi düstü..

h@msi61
kalede kaleci olmayinca boyle oluyor...

cakalkerem
yedik golu hayret birşey yahu....

yuh be neyse volkan yine yumurtladı ulan ne biçim kaleci bu herif be.....

Veysel
15.10.2013, 21:10
Yavaş bağırla Olcan'a

Naci Karakol
15.10.2013, 21:12
Onur kaleye geçmeli idi.

h@msi61
15.10.2013, 21:12
Ofsayt yoktu, hakem ikinci golu engelledi...

Lazman
15.10.2013, 21:13
3 pas yapamayan bi turkiye, 3 topta gol atan hi hollanda.

kayseriliyiz
Volkan kaleci felan degil istanbul kontrnjani iste

Full HD
Oley oley oley :)

Mert'
15.10.2013, 21:14
istanbul kontenjanı sagolsun

Veysel
15.10.2013, 21:17
Olcan güzel oynuyor

Naci Karakol
15.10.2013, 21:17
Turksat'da xazar tv arayin onlarda maci canli veriyor sifrede yok

Stardada şifre yok hocam.

calavera
15.10.2013, 21:18
Arkadaşlar, burdaki herkes tabiki de Türkiye milli takımını destekler. 1996 dan 3 temmuz 2011 e kadar şu milli takım için gözümüz yaşlı kaç maç izledik.

Ancak kimse kusura bakmasın. Dünya kupası futbolun en kutsal turnuvasıdır. Futbolu canı gönülden seven hiçbir dürüst ve namuslu taraftar şike yapanları alenen destekleyen, bu oyunundan aldığımız keyfin içine eden YILDIRIM DEMİRÖREN, TAYYİP ERDOĞAN ya da bu kirli düzene sırf kendi çıkarlarını düşündüğü için sessiz kalan FATİH TERİM gibi adamları o dünya kupasında GÖRMEK İSTEMEZ!!

Şimdi Brezilya daki dünya kupasında ilk maça çıktığımızı gözünüzde canlandırın, şeref türbününde Tayyip, yanında Demirören yanlarında da Şenes Erzik pis pis sıraıtarak oturuyorlar. Medya da bu 3 lünün Türk futboluna yaptığı katkıları övüyor, 3 Temmuzdan Türkiye yi bunlar kurtardı diye hergün yazıyo. Oalcaklar aynen bunlar, başka bişey değil.

Kimse kusura bakmasın, çok içten ve samimi olarak bu manzayı görmektense Romanya yı ya da başka bi ülkeyi orda görmeyi tercih ederim.

İşte bu yüzden, bu akşam tüm kalbimle Hollandayı destekliyorum.

Ertan1982
15.10.2013, 21:18
bu defans ile hollanda isi kolay

Veysel
15.10.2013, 21:20
Sneijder ağır balon

Full HD
15.10.2013, 21:20
Bayram hediyesi cok tatli su an.Hocam olcani sari kart versene!

cakalkerem
15.10.2013, 21:21
hollanda gerçekten iyi takım

kayseriliyiz
15.10.2013, 21:22
Hollanda 5ler

h@msi61
15.10.2013, 21:22
Su Lens ne bicim topcu, ruzgarin oglu mubarek...

ilhan
15.10.2013, 21:24
Sneijder milli takımda verilen şansı böyle kullanmaya devam ederse dünya kupasını bizim gibi televizyondan izler. :)

ibrahim
15.10.2013, 21:25
Yiym o keli Robben. Yavrum tak şunlara bi kaç tane daha :))))))

Mert'
15.10.2013, 21:25
Olcan iyi

cakalkerem
15.10.2013, 21:28
iyi baskı kurduk ama golü yiyorduk adamlar 2 kişi ile hucuma çıkıyor...

volkana bak abi güreşci beygiri gibi....

kayseriliyiz
15.10.2013, 21:29
Volkan maçi bitirme niyetinde

cakalkerem
15.10.2013, 21:30
romanya attı

Veysel
15.10.2013, 21:30
Selçuk adisini gören var mı oyunda

sanatik
15.10.2013, 21:32
hollandada bordo mavi giymis sanki. Tesadüfe bak.

cakalkerem
15.10.2013, 21:34
roben dusuyor kalkıyor hucuma geliyor iyi iş....

burak efendiye bak allah aşkına

calavera
15.10.2013, 21:37
Hollandanın en kötüsü açık ara Sneijder. Adam ne kadar saçma sapan koşular yapıyo

Yusuf BALCI
15.10.2013, 21:39
Yamuk kafa umut

Punisher-61
15.10.2013, 21:40
Umut hala topa kafayla nasil vuruldugunu ögrenemedi

Veysel
15.10.2013, 21:40
Sneijder top geldimi 20 defa diyor adını mal herif ya

Naci Karakol
15.10.2013, 21:41
Oh Portakal yiyor bizi resmen :)

ibrahim
15.10.2013, 21:41
O değilde bizim Adrian İngiltere karşısında ilk 11 başlayacak. :)

Veysel
15.10.2013, 21:42
O değilde bizim Adrian İngiltere karşısında ilk 11 başlayacak. :)

Adamdır :)

Emre Çömez
15.10.2013, 21:43
burak oha ya

Veysel
15.10.2013, 21:43
Hahahahahaha

Vol2

Hahahahahahah

cakalkerem
15.10.2013, 21:44
ulan burak sığırına bak.....yuh lan

ibrahim
Adamdır :)

Bu akşam desteklediğim tek takım Polonya oldu sayesinde. :)

Ofansif orta saha olarak Lewandowskinin arkasında oynayacak aslan parçası. :)

Yusuf BALCI
Ne goller kaçıyor. Burak rezilleri oynuyor.

Mert'
15.10.2013, 21:45
kaçanlara bak :D

Punisher-61
15.10.2013, 21:46
Hollanda gibi takima ilk yari bu kadar pozisyon bulan takimi hatirlamiyorum valla ama bizim forvetler harbi mal arkadas..

kayseriliyiz
Burak futbolu unutmus resmen

cakalkerem
bitti

h@msi61
Burak bitmis ya, o ne hal...

Mert'
15.10.2013, 21:47
iyi oynuyor aslında türkiye ama ilerdekiler kazma

calavera
15.10.2013, 21:47
Burak ı piskolojik olarak bitirmişler. eeee Burak bey, Trabzon u beğenmiyodun, sen istanbul adamıydın di mi, görüyoruz adamlığını... 2 sene içinde Antalyaspora dönersin

Tahir61
15.10.2013, 21:48
mehmet topal hangi özelliğine bakılarak milli takımda oynatılıyo

kazmalardan bir takım kur deseler ilk yazacağım üç isimden biri olur bu öküz

Kamil Çakmak
İktidarın dan federasyonuna kadar hhırsızlığınızı içinize sindirdiğiniz sürece ben türk futbolulun allah belasını versin derim. Bu gece çok huzurluyum:)

Veysel
Hollanda kasmıyor

Neyse ben Adrian'ı mı izleyelim :)

Mert'
15.10.2013, 21:50
Adrianin macinin link var mı sağlam kaliteli?

Soner Albayrak
15.10.2013, 21:55
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1378088_603365209709110_394651595_n.jpg

arifberkay
15.10.2013, 21:55
ha gayret hollamda gecit verme su sikecilere

Erbay
15.10.2013, 21:56
Bu No8 sezon başından beri rezalet oynuyor. Mehmet Topal bile daha fazla top kullanıyor ya.

fteotdgs
Benim bildigim Terim ikinci yari kontrolu kaybeder :) Dun tahmin ettigim gibi mac sonu en az 3 fark yemis oluruz.

cakalkerem
burak dallaması topu 5 metre acıyor ayağından.....

Tahir61
http://taraftarium27.blogspot.com/

adrian sakın kesme koçum sakalları başka bi hava katıyo sana :)

Erbay
15.10.2013, 21:57
2'yi yersek ğs-real maçına dönebilir.

cakalkerem
15.10.2013, 21:59
maçı anlamadan bir anda 3-0 olur bu gidişle....

Mert'
15.10.2013, 22:00
Burakın en fazla ederi 5-6 bizde 5'e verdik Gökhan'ı verirkende 3.5 aldık sanırım 8.5 falan iyi para aslında %25 de pay var.

Adamın tek özelliği sağ ayak içi.

Enisc
O değilde kimse farkında değil ama yanlış hatırlamıyorsam maçın 26. dakikalarında Arda'nın çaprazdan kalecinin üstüne yuvarladığı top sonrası defans oyuncusu kaleciye sarıldı. Kaleciye sarılırken eliyle topada sarıldı. Bu penaltı olmaz mı ?

ibrahim
Benim bildigim Terim ikinci yari kontrolu kaybeder :) Dun tahmin ettigim gibi mac sonu en az 3 fark yemis oluruz.

İiiiinşaaalllllllllahhhhhhbbbb :):)

Ertan1982
15.10.2013, 22:01
O değilde kimse farkında değil ama yanlış hatırlamıyorsam maçın 26. dakikalarında Arda'nın çaprazdan kalecinin üstüne yuvarladığı top sonrası defans oyuncusu kaleciye sarıldı. Kaleciye sarılırken eliyle topada sarıldı. Bu penaltı olmaz mı ?

top kalecinin elindeyse birsey olmaz.bilerek dokunmadi hizini lamadi kalecye tutundu.

Enisc
15.10.2013, 22:03
top kalecinin elindeyse birsey olmaz.bilerek dokunmadi hizini lamadi kalecye tutundu.

Bilerek sarıldı. Hatta sonradan kendiside farkedince hemen bıraktı yere doğru baktı çaktırmamak için. Bence penaltı olur.

Emre Çömez
15.10.2013, 22:05
2 oldu

cakalkerem
15.10.2013, 22:06
snider attı

kayseriliyiz
Real gs macina doner

Mert'
Semih Kaya rezil bir oyuncu

calavera
Sniejder sevinmedi mauahahahaha adam öğrenmiş hemen Türkiye yi ahahahah

cakalkerem
15.10.2013, 22:07
atak gelişirken oğlana 2 oldu dedim yapma baba ne alaka gol olmaz dedi sniderrr 2 yı atınca oğlum döndü bana bakabildi sadece

Emirhan Makul
15.10.2013, 22:07
Ertan abi sakin :D

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:08
Şike var ama sahaya yansımadı diyen bir ülkenin dünya kupasına gidememesi ilahi adalettir

batugol
15.10.2013, 22:08
takdir ettim sneideri

cakalkerem
15.10.2013, 22:09
Yıldıerım demirören yeter....

artık bu satten sonra tüpçüyü alkışlayabiliriz arkadaşlar......

oooo volkana bakkk neler yapıyorrrrr

Mert'
Hahaha Yeter yıldırım demirören :D

DeAgLeMaNyAq
Umut ve Burak'ı geçtim Arda ve Selçuk o kadar kötüyken NTV'de Olcan'a laf attılar ya daha bir şey demiyorum...

ibrahim
15.10.2013, 22:10
Hem hayın hep mutlu. Allahım sen bozmaaa hahahah

batugol
15.10.2013, 22:10
takdir ettim sneideri

yanlis anlasilmasin gol attigini degil sevinmemesini takdir ettim
bu takimin turk milli takimi olmadigini bizim kafamiza kazimaya calismalarina ragmen ben halen daha destekliyorum

Mert'
15.10.2013, 22:12
Umut ve Burak'ı geçtim Arda ve Selçuk o kadar kötüyken NTV'de Olcan'a laf attılar ya daha bir şey demiyorum...

Hangisi attı? Bülent mi? Olcanı beğendim ben ne yapacaktı daha? Selçuk ve Burak çok kötüler.

Semih Kaya tam saatli bomba zaten

Naci Karakol
15.10.2013, 22:13
oh be dualarım kabul oldu
allahım sana şükürler olsun

Zafer Fidan
15.10.2013, 22:14
Golazoooooooooooooooooo

üc üc üc üc

DeAgLeMaNyAq
15.10.2013, 22:14
;1919375776']Hangisi attı? Bülent mi? Olcanı beğendim ben ne yapacaktı daha? Selçuk ve Burak çok kötüler.

Semih Kaya tam saatli bomba zaten

Metin Tekin ve Bülent Korkmaz. Olcan çok mu iyiydi hayır ama Arda ve Selçuk'a karşı alenen korumacılık yaptılar. Olcan çıktı bu arada...

cakalkerem
15.10.2013, 22:15
burak dışarıda olcan dışarıda....

Varlıbaş61
Cok zor bir topmuş .. Volkan'a yalakalik için sallayın bakalım !!

Ertan1982
o defans süs icin mi duruyor orda???

Mert'
Burak ıslıklandı

cakalkerem
15.10.2013, 22:16
romanya da atmıyor onlarda 1-0a yattılar resmen

h@msi61
Burak cok fena yuhalandi...

Lazman
Herifler tingir mingir top oynuyo.

Mert'
15.10.2013, 22:17
Hollandaya helal olsun Feyenoord lu adamları oynatıyorlar. Bizde olsa Selçuk Şahin'i alırlar bizden veya Anadoludan birini almamak için.

cakalkerem
15.10.2013, 22:18
sneederrr 1 yıl daha milli takımı garantiledi....

h@msi61
15.10.2013, 22:18
Bosna dunya kupasinda, ders olsun bizimkilere...

Ertan1982
15.10.2013, 22:19
adamlar ataklari makine gibi.topsuz kosular vs cok iyi.bizimkiler yere sürünüyor.

Soner Albayrak
15.10.2013, 22:19
Şaşkına döndü milli takım.

cakalkerem
15.10.2013, 22:20
bu robben nasıl bir adamdır arkadaş...

Ertan1982
15.10.2013, 22:20
gecen ply-off d volkan ve gg bizi yakmisti.bana göre sike olayi yüzünden maci bilerek verdiler.

cakalkerem
15.10.2013, 22:23
1 gol atalım bari ya

cakalkerem
15.10.2013, 22:24
kaleci ne çıkardı arkadas....

Mert'
15.10.2013, 22:27
Adrian nasıl oynuyor beyler? :)

cakalkerem
15.10.2013, 22:27
robenin kanatlandığını izledim 30 saniye önce

cakalkerem
15.10.2013, 22:29
bastırıyoruz ama olmuyor

cakalkerem
15.10.2013, 22:30
hanım dıyor ki volkan strecini giymiş taytını da giyse tam olur :=)

loparttı beni....

serdar
15.10.2013, 22:31
Su Hollandadan 18lik bir iki futbolcu alalim...

Punisher-61
15.10.2013, 22:32
Bu umut bela...

cakalkerem
15.10.2013, 22:33
iddaa romanya dan yatıyor hollanda golleri atınca romanya 1-0 a yattı resmen

ibrahim
15.10.2013, 22:33
Üçüncüyü geçirmedilermi daha yavv??? :D xD

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:34
Beter ol şikecilerin baştacı edildiği ülke beterrrrr

cakalkerem
15.10.2013, 22:34
roben yazıyor şimdi....

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:35
İiieehhhh bee volkana bakın bee

sence
15.10.2013, 22:36
Rooobeen - her takıma lazım:-D

C5303 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free ('http://tapatalk.com/m?id=10')

Ertan1982
15.10.2013, 22:37
romanya 2:0

cakalkerem
15.10.2013, 22:37
romanya 2 yaptı

umuta bak hahaha..yok ya iyi ki satmışız bu adamı

Mert'
15.10.2013, 22:38
3 olur Hollanda

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:39
Terim gene tiriplerde, şenol hocada takım yönetmiyorki oyuncularını çalıp kahraman olsun

Ne oldi fatihhh

cakalkerem
15.10.2013, 22:39
ceza sahasında adam yok orta yapıyorlar değişik bir tür

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:41
Oo oo oooo Türkiye
Haydi bastır Türkiye

Şikesii teşvikiyle
Haydi bastır Türkiye

Oo oo ooo Türkiye

Punisher-61
15.10.2013, 22:42
Avrupa sampiyonasi elemelerinin cekilisinde türkiye 2. torbada mi yoksa 3e mi düstü???

Mert'
15.10.2013, 22:42
Polonya yedi :(

cakalkerem
15.10.2013, 22:45
tebrikler romanya....

fteotdgs
15.10.2013, 22:45
Hollanda, 2'de durmak yakismiyor sana Hollanda! Hollanda'sin sen, buyuk dusun Hollanda!

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:46
Avrupa sampiyonasi elemelerinin cekilisinde türkiye 2. torbada mi yoksa 3e mi düstü???

Torbadaki diğer ülkelerin futbollarıda kirlenmesin diye bizi torbalara almayacaklarmış, ayrı bir kutuya koyacaklarmış bizi

Giallorossi
15.10.2013, 22:46
Ahahaha artize bakin siseyi yere firlatti

Murat Varol
15.10.2013, 22:48
Ne kadar kötü kokarsak o kadar iyi...

ibrahim
Ahahaha artize bakin siseyi yere firlatti

Atacak tabi. Rezil oldu zurna :D

olcay_61
Sevindim mi? Hayır
Üzüldüm mü ? Hayır
Biz 2 senedir kimsenin umrunda degilsek kimse de benim umrumda değil

Giallorossi
15.10.2013, 22:51
Cok güzel sonuc oldu bu. Hollanda sikecilere hem haddini bildirdi ve fark yemeyip yarin Hollandalilarin diline düsmeyecez :)

Ertan1982
hollandaya son golümüz hakan sükürden

Erhan Atalay
Sevindim mi? Hayır
Üzüldüm mü ? Hayır
Biz 2 senedir kimsenin umrunda degilsek kimse de benim umrumda değil

Sevindim mi ? Evet
Üzüldünmü ? Evet (keşke daha beter olsaydık, neden olmadık diye)

Yansın .... Alayı, kupaya alan fıfanım hortumunu ....

Mert'
15.10.2013, 22:53
Tüpçü gider mi?

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:53
Yıldırım demirçalan : Teşekkür bekliyoruz...

Murat Varol
15.10.2013, 22:54
Trabzon'da Hollanda alkışlansaydı vatan hainiydik.