PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye 0 - 2 Hollanda | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2]

Tahir61
15.10.2013, 22:54
karıköyde yıldırım demirören yeter sesleri neden kısık çıkıyo acaba

Erhan Atalay
15.10.2013, 22:55
;1919375828']Tüpçü gider mi?

Beşiktaşı batırdı ödüllendirip tff başkanı yaptılar,

Şimdi spor bakanı yapmalarını bekliyorum

Bu beceriksizlikle çankayaya kadar yolu var tüp kafanın

Giallorossi
15.10.2013, 22:56
Hollanda kanalinda simdi Ronald de Boer fatih artizine fena salladi:) Hep artiz hareketler yapip kendini birsey saniyor dedi. Artiz yüzünden Türkiyenin ikinci olmasini istemedim dedi :)

Mert'
15.10.2013, 22:56
Ercan Taner nasıl bir yavşaktır? Volkanın kurtardığı her pozisyonda 'olağanüstü' 'mükemmel kurtarış' deyip durdu. Sanki o golü yiyen başkası..

kayseriliyiz
15.10.2013, 22:57
Dünya kupasi sikeci bir ülkeden kurtuldu bu gece

Mert'
15.10.2013, 22:59
Bosna ilk kez Dünya Kupasında helal olsun..

kopeli
15.10.2013, 23:00
terim acık acık biz şansız değil beceriksisiz dedi.nihayet yıllar sonra bir teknik adam Türk Futbolcusu için bu cümleyi kurabildi.

.

ThePatriot61
15.10.2013, 23:01
Sabaha kadar oynansa yenemezdik Hollandayi. Yenmeyi birak Umut ve Burakla gol da atamayiz. Burak tam lazim oldugu maclarda hic yok. Birde yok Mourinho istiyormus. Ulan chelsea de anca tuvalet temizciligi yapar bu.

fteotdgs
;1919375836']Bosna ilk kez Dünya Kupasında helal olsun..

Helal olsun hakikaten. Hem de futbol katili Yunanistan'i gecip gidiyorlar. Kupada ilk takimim Bosna Hersek olacak.

Hüseyin Başoğlu
Dünya kupası şikeci bir ülkeden kurtulduğu için mutluyum...

Kalesinde volkan öküzü
sol bekinde hz.isanın çarmıha gerilmiş hali hasan ali
10 numarası olcay şahan
Forvetinde santrafor olmayan öküz burak
Takımın başında hollanda karşısında çift forvet oynatıcak kadar öküz olan bir teknik direktörü olan takım haketmiyordur dünya kupasını...

İyi oldu...

Şimdi hiç kimse gelipte milliyetçilikten felan vızıldamasın..Gerçekler bunlar...

Enisc
https://pbs.twimg.com/media/BWpJ-ArIAAA_fcL.jpg

Erhan Atalay
15.10.2013, 23:04
terim acık acık biz şansız değil beceriksisiz dedi.nihayet yıllar sonra bir teknik adam Türk Futbolcusu için bu cümleyi kurabildi.

.

Eksik söylemiş, birde karaktersiziz demeliydi

Mert'
15.10.2013, 23:04
İnşallah Volkan gibi öküzler bir daha Türkiye adına bir turnuvada olmazlar.

fteotdgs
15.10.2013, 23:05
Sabaha kadar oynansa yenemezdik Hollandayi. Yenmeyi birak Umut ve Burakla gol da atamayiz. Burak tam lazim oldugu maclarda hic yok. Birde yok Mourinho istiyormus. Ulan chelsea de anca tuvalet temizciligi yapar bu.

Burak, hakkini yemeyeyim, bizde iken o kadar sacbas yoldurmadi ama Umut az kan kusturmadi bana seyrederken. Fransa'ya giderken de yazmistim buraya "Insallah basarili our ama eminim, yapamayip geri doner" turu. Terim dahisi(!) sirf bizim eskimiz diye Umut'a da atladi digerleri gibi. Simdi hem GS, hem tum Turkiye anliyordur neler cektigimizi bu adam yuzunden.

ozturk
15.10.2013, 23:06
Ft gazla maçı alır diye korktum iyi oldu 2-0 .

Üzülenler üzülmesin nasip 2018 e o da olmadı 2022

Mert Oğuzlu61
15.10.2013, 23:06
Hollanda kanalinda simdi Ronald de Boer fatih artizine fena salladi:) Hep artiz hareketler yapip kendini birsey saniyor dedi. Artiz yüzünden Türkiyenin ikinci olmasini istemedim dedi :)

kendi neymiş hiç duymadım adını, yorumcu felan mı ? liseli liseli yorumlar yaptığına göre hollanda nın dandik bir yorumcusu galiba. terim daha önce gelse milli takımın başına şuan dünya kupası sevinci yaşıyor olurduk.

2006 olmadı, 2010 olmadı, 2014 te olmadı, üst üste 3. dünya kupası biletinide yaktık. bizim yerimize romanya play off oynayacak, forvetinde bogdan stancu ve kulüpsüz marica olan takım, gelde gülme :)

olcan bu maç neden ilk 11 başladı hiç anlamadım çok saçma bir hamleydi, gökhan töre varken, olcay varken olcan ın ne işi var ilk 11 de ? TS ye geldiği ilk senesi fırtınaydı adam şimdi normal sıradan düz bir topçuya döndü, terim nasıl bu hatayı yaptı yusuf u çağırsa valla şu maç çatır çatır oynardı sağ kanatta. sol sağ valla oynardı yusuf.

Mert'
15.10.2013, 23:07
kendi neymiş hiç duymadım adını, yorumcu felan mı ? liseli liseli yorumlar yaptığına göre hollanda nın dandik bir yorumcusu galiba. terim daha önce gelse milli takımın başına şuan dünya kupası sevinci yaşıyor olurduk.

2006 olmadı, 2010 olmadı, 2014 te olmadı, üst üste 3. dünya kupası biletinide yaktık. bizim yerimize romanya play off oynayacak, forvetinde bogdan stancu ve kulüpsüz marica olan takım, gelde gülme :)

olcan bu maç neden ilk 11 başladı hiç anlamadım çok saçma bir hamleydi, gökhan töre varken, olcay varken olcan ın ne işi var ilk 11 de ? TS ye geldiği ilk senesi fırtınaydı adam şimdi normal sıradan düz bir topçuya döndü, terim nasıl bu hatayı yaptı yusuf u çağırsa valla şu maç çatır çatır oynardı sağ kanatta. sol sağ valla oynardı yusuf.
Frank De Boer'in kardeşiydi galiba o da iyi toçuydu sanırım (izlemedim tam bilmiyorum)

Murat Varol
15.10.2013, 23:07
Eksik söylemiş, birde karaktersiziz demeliydi

Kardeş bu akşam her sözün aforizma mahiyetinde. Hislerimize tercüman oldun.

AntiŞike
15.10.2013, 23:08
Şikeye ceza kesemeyen TÜPBAŞ federasyonun takımını desteklemek içimden gelmedi ama neticede Türkiye Ülkesinin ve Milletinin takımının dünya Kupası'na gidememesine de üzüldüm.

Umarım ve dilerim bu maç TüPBAŞ Federasyonunun son maçı olur!!!

YETER TÜPBAŞ YETEEERRR.... YETER TÜPBAŞ YETEEERRR....!!!

Tahir61
15.10.2013, 23:09
edriyın iyi şeyler yapıyo :)

Seyfi_B
15.10.2013, 23:10
Bütün suç Abdullah Avcı ve tüpkafalıda.

Mert Oğuzlu61
;1919375849']Frank De Boer'in kardeşiydi galiba o da iyi toçuydu sanırım (izlemedim tam bilmiyorum)

frank ı biliyorum benimde aklıma o geldi onla bağlantılı olabilir... yorumcudur heralde...

DeAgLeMaNyAq
Bu takım zaten Brezilya'yı hak etmiyordu. Euro 2016'ya gruptaki ilk 3 takım gideceği için büyük ihtimalle oraya katılırız bunu da başarı olarak görürler...

Mert'
Tüpçü kadar loser ve utanmaz bir insan görmedim. Teşekkür bekliyordu birde.İnsanda hiç mi utanma olmaz hala federasyon başkanı diye geçiniyor.

Yaşar
15.10.2013, 23:12
Her seferinde ayni ayı yüzünden kritik maçları sürekli kaybettik.
Ama aynı ayı hâla milli takımda oynuyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Giallorossi
15.10.2013, 23:12

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ronald_de_Boer

67 kez Hollanda milli takimi altinda forma giymis.
Futbolcu olarak 7 lig sampiyonlugu
1 Kez Sampiyonlar ligi sampiyonlugu
Vs vs.
(evet wikipedia'dan kopyaladim)

Adam liseli olabilir ama dandik asla :D

F. Yıldırım
15.10.2013, 23:13
Volkan'ın yediği goller ne kadar ruhsuzca oynadığının göstergesidir. Zaten Volkan'ın hatalarıyla bütün puanlar gitti. Ama böyle TFF'ye laiktir.

AntiŞike
15.10.2013, 23:14
Şu dünya Kupası'na gidememesine bir çok nedeni var ; TÜPBAŞ federasyonunun Türkiye'yi temsil etmeyen ve adil olmayan yönetimi, Abdullah Avcı nın saçma tercihleri, tüm takımın turnuva boyunca tel tel dökülmesi...Ancak hepsinin ötesinde Şu Volkan Macaristan ve Romanya maçlarında yediği goller yüzünden elendik. Tüm şu olumsuzluklara rağmen Volkan hıyarı olmasa yine de Romanya'nın üzerinde 2. Olurduk.. ( biç cacık olur muydu o ayrı)

Ama şu Volkan'ı hala kaleye koyan Onuru yedek bekleten zihniyetin ben taaa..

Mert'
Üzüldüğüm tek şey Nuri - Onur gibi oyuncular böyle bir turnuvada oynayamayacaklar gitselerde oynayamayacaklardı zaten :)

Serdær
2014 Dünya Kupasına katılan Bosna Hersek Sarayova şehri gerçekten yanıyor

https://pbs.twimg.com/media/BWpL85VCIAEZ_PU.jpg

https://pbs.twimg.com/media/BWpMmKACEAAa-qt.jpg

kopeli
15.10.2013, 23:19
Yabancı Sınırı Kalkmalı artık.Yerli topçuların alayından cacık olmaz.

Seyfi_B
15.10.2013, 23:20
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/reprezentacija-bih-putuje-u-brazil

En azından can-ı gönülden destekleyebileceğimiz Bosna Hersek var dünya kupasında.

Mert'
15.10.2013, 23:20
İstanbulda milli maç asla oynanmamalı

AntiŞike
15.10.2013, 23:21
Lakayt tavırlarından Milli maçın umurunda olmadığı belli olan, k.çnın keyfine oynayan Volkan ın yerine Olcanın kalede olmak için daha ne yapması lazım?.. ağzıyla kuş tutması mı??Hadi onur U oynatmıyosun, Tolga da Trabzonsporlu olduğu için mi oynatılmıyor???

Veysel
15.10.2013, 23:25
Almanya İsveç mükemmel bir maç oluyor gözlerimin pası silindi

ha "bizim maç" mı ?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1186179_10151747060661559_310128134_n.jpg

fteotdgs
15.10.2013, 23:25
Lakayt tavırlarından Milli maçın umurunda olmadığı belli olan, k.çnın keyfine oynayan Volkan ın yerine Olcanın kalede olmak için daha ne yapması lazım?.. ağzıyla kuş tutması mı??Hadi onur U oynatmıyosun, Tolga da Trabzonsporlu olduğu için mi oynatılmıyor???

"Milli takim kalesini ne olursa olsun, her sartta FB kalecileri korur." turu yazili olmayan bir kural olmali bir yerlerde. Bu daha hicbir sey degil. Asil yine bir milli mac oncesi Volkan sakat iken (Onur ve Tolga da sakat filan degildi) yerine FB'nin yedek kalecisini oynatmisti dahi(!) Avci hoca. Gerci onun sebebi farkli idi. Birkac gun sonra FB'nin SL maci vardi, o macta Volkan'in yerine oynamak zorunda olan yedek kalecinin mac tecrubesi kazanmasi gerekiyordu...

kopeli
15.10.2013, 23:26
Almanya İsveç mükemmel bir maç oluyor gözlerimin pası silindi

Almanya'da yetenek bitmiyor maşallah.Simdi de Schürle diye bir adam cıktı :alkış:

yorumsuz6117
15.10.2013, 23:26
Sneijder ne koydu ama :D

Veysel
15.10.2013, 23:28
Almanya'da yetenek bitmiyor maşallah.Simdi de Schürle diye bir adam cıktı :alkış:

Son golü nasıldı ama :)

Mert'
15.10.2013, 23:28
Edriyın nası?

Ertan1982
15.10.2013, 23:31
muhtemel yalandir arkadas face de yolldi.

SON DAKİKA!!! Maç sonunda Sneijder'le Volkan koridorda tartıştı! Volkan'ın, Sneijder'e ''Bu galibiyeti unutma! Kadıköy'de görüp görebileceğin tek zafer bu!'' demesinin üzerine Sneijder de ''Sen önce kalecilik yapmayı öğren kova herif! Her önüne geleni alıyorsun. Beni Dünya Kupası'nda izlemekle yetineceksin!'' şeklinde karşılık verdi. Takım arkadaşları araya girdi ve iki oyuncuyu sakinleştirdi.

fteotdgs
15.10.2013, 23:31

Simdi Livescore'dan baktim da, adam 19 dakikada 3 gol atmis :)

fteotdgs
15.10.2013, 23:32

SON DAKİKA!!! Maç sonunda Sneijder'le Volkan koridorda tartıştı! Volkan'ın, Sneijder'e ''Bu galibiyeti unutma! Kadıköy'de görüp görebileceğin tek zafer bu!'' demesinin üzerine Sneijder de ''Sen önce kalecilik yapmayı öğren kova herif! Her önüne geleni alıyorsun. Beni Dünya Kupası'nda izlemekle yetineceksin!'' şeklinde karşılık verdi. Takım arkadaşları araya girdi ve iki oyuncuyu sakinleştirdi.

Simdi Volkan gibi karsilik verecegim ama :) "O kadar lafi hangi dilde etmisler birbirlerine?"

Mert'
15.10.2013, 23:33

volkandan beklenir

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 23:34
;1919375876']Edriyın nası?

piotr zielinski diye biri girdi yerine dk 75

Enisc
15.10.2013, 23:34
Volkanın o kadar ingilizce ne arar. Bizim maçta 40 metre koşup Zokora'ya sadece no diyebilmişti :D

Mert'
15.10.2013, 23:35
Hollanda seribası olamamis

Cangele
15.10.2013, 23:38
Altyapı şart

17 milyonluk Hollanda'da 1,2 milyon lisansli futbolcu var. Ya bizde? Tam 80 milyon nüfustan 500.000 lisansli futbolcu cikaramiyoruz. O zaman anca bu kadar!

kopeli
15.10.2013, 23:40
Almanların Muazzam bir Jenerasyonları var.Bizim futboldan zerre kadar anlamayan yöneticiler hala daha yabancı sınırında ısrar ediyor.Bu sınır kalkarsa Türk Futbolu bitermiş.Ulan Almanya Liginde yabancı sınırı mı var ?

Hadi yıllardan beri bizde yabancı sınırın varda,sende Almanya'nın yedeği kalitesinde 1 tane oyuncu var mı ?? İlkay'ı alsak en iyi oyuncumuz olur,Almanya'da kadroya giremiyor.

Yedeklerine bakıyorum;

Draxler-M.Reus-Götze-S.Sam

Bunlar ile bile Dünyanın her takımını gol manyagı edersin :)

Soner Albayrak
15.10.2013, 23:41
O değilde Belçika milli takımının teknik kapasitesi son yıllarda bayağı arttı.

Hazard-Van Buyten-Company-Fellaini.

Mert'
15.10.2013, 23:43
O değilde Belçika milli takımının teknik kapasitesi son yıllarda bayağı arttı.

Hazard-Van Buyten-Company-Fellaini.

Defour-Lukaku-Mertens-Courtouis bunlarda harika oyuncular

6Şafak Aydın1
15.10.2013, 23:45
Almanların Muazzam bir Jenerasyonları var.Bizim futboldan zerre kadar anlamayan yöneticiler hala daha yabancı sınırında ısrar ediyor.Bu sınır kalkarsa Türk Futbolu bitermiş.Ulan Almanya Liginde yabancı sınırı mı var ?

Hadi yıllardan beri bizde yabancı sınırın varda,sende Almanya'nın yedeği kalitesinde 1 tane oyuncu var mı ?? İlkay'ı alsak en iyi oyuncumuz olur,Almanya'da kadroya giremiyor.

Yedeklerine bakıyorum;

Draxler-M.Reus-Götze-S.Sam

Bunlar ile bile Dünyanın her takımını gol manyagı edersin :)

bu federasyon yapisi ve futbola ve spora bakis ile 180 milyon olsakta birseyin degiscegini zannetmiyorum. zihniyet farki, kocaman bir delik var aramizda.

Ceyhun Dündar
15.10.2013, 23:45
haha insallah dogru haberdir:))

Serdær
15.10.2013, 23:49
cgvGe3bAIYg

kopeli
15.10.2013, 23:50
;1919375891']Defour-Lukaku-Mertens-Courtouis bunlarda harika oyuncular

bunlara ek olarak,Dembele-Vertonghen -Miralles-Chadjli-Kevin De Bruyne-A.Witsel'de var :)

Almanya'da sonra en iyi Jenerasyon Belcika'da,

yatmaztara
15.10.2013, 23:51
çok güzel oldu tff istifa!!! :D

fteotdgs
15.10.2013, 23:51
bu federasyon yapisi ve futbola ve spora bakis ile 180 milyon olsakta birseyin degiscegini zannetmiyorum. zihniyet farki, kocaman bir delik var aramizda.

Diger herseyi gectim, sirf birilerini kurtarmak icin baska hicbir seyde anlasamayan milletvekillerinin bir gecede toplanip yasa gecirdigini dusunebiliyor musunuz Almanya'da? :)

Mert'
15.10.2013, 23:53
bunlara ek olarak,Dembele-Vertonghen -Miralles-Chadjli-Kevin De Bruyne-A.Witsel'de var :)

Almanya'da sonra en iyi Jenerasyon Belcika'da,

aynen say say bitmez Bakkali geliyor şimdide

Mehmet Fatih Silik
15.10.2013, 23:56
Ohhhhhhhhh...yarasin anam :D
2 senedir ruh halimizi bile bile bizle dalga gecenler beter olsunlar...
2 senedir hakkimiz olan ve bile bile bizi Türkiye'nin zencisi ilan edenler beter olsunlar...
2 senedir bu hakli mücadelemizi 'VATAN HAINLIGI' olarak adledenler beter olsunlar...

Hüseyin Başoğlu
16.10.2013, 00:01
kına stokları tükenmiş yine :D:D

Kadir
16.10.2013, 00:07
Neresinden tutsan elinde kalır..

Mehteroğlu
Volkanın o kadar ingilizce ne arar. Bizim maçta 40 metre koşup Zokora'ya sadece no diyebilmişti :D

Geceye gulumsemeyle veda ettim en azindan:))

sanatik
Tff istifa.

Maci kazanmamiz bizede yarar diyordum ama yenilmemiz daha,cok yarayabilir.

Kadir
16.10.2013, 00:10
Maçtan önce şu manşeti gördüm ve gerçekten acıdım.. Bu kafa ile mi bu maç alınacaktı?

Boktan futbol medyası boktan adalet anlayışı, ahlaksız sistemiyle Türk futbolu nereye gidebilir?

https://pbs.twimg.com/media/BWpaewNCYAArGkY.jpg

kayseriliyiz
16.10.2013, 00:11

Abi volkan dil felan bilmiyodur nasil anlamis sneijderin dedigi
Ama ben olsam aynen bunu derdim volkana

kopeli
16.10.2013, 00:13
Maçtan önce şu manşeti gördüm ve gerçekten acıdım.. Bu kafa ile mi bu maç alınacaktı?

Boktan futbol medyası boktan adalet anlayışı, ahlaksız sistemiyle Türk futbolu nereye gidebilir?

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/fanatik_3365.jpg

gt yok hüner çok diye bir laf var ya,tam bizim insanımıza göre,

biz ne hikmet ise her alanda rakipsisiz.ondan burnumuz bktan çıkmıyor.

ibrahim
16.10.2013, 00:13
Diger herseyi gectim, sirf birilerini kurtarmak icin baska hicbir seyde anlasamayan milletvekillerinin bir gecede toplanip yasa gecirdigini dusunebiliyor musunuz Almanya'da? :)

Ve bu hareketin yanlış olduğunu savunan tek kesimin RAF teröristleri ve NPD olduğunu. :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ihsan candas
16.10.2013, 00:21
cgvGe3bAIYg

bosna'ya başarılar...kalbimiz onlarla...

Soner Albayrak
16.10.2013, 00:23
;1919375891']Defour-Lukaku-Mertens-Courtouis bunlarda harika oyuncular

Oo süper ilerleyen yıllarda Belçika'dan azımsanmayacak bir başarı bekliyorum.

Alihan Ertürk
16.10.2013, 00:23
Çok iyi oldu çok da güzel oldu.. :)

Ilelioglu
16.10.2013, 00:24

https://pbs.twimg.com/media/BWpaewNCYAArGkY.jpg

Fanatik'tekiler hergün Portakal yerler artik.

..

Ilelioglu
16.10.2013, 00:27
Mesut Özil bugün bu Milli Takimda olsa idi cok fark yaratirdi. Ama Allah büyük iste, onu Milli Takima nasip etmedi.

Adaletin saglanamadi bir ülkeye yakismazdi zaten böyle bir Futbolcu.

Alma mazlumun ahini, cikar aheste aheste demisler be TFF...!

..

Lazman
16.10.2013, 00:30
mactan sonra yapacak haberde cikti adamlara zaten. sinaydir gol atti ama sevinmedi. sayfa sayfa bunu yazarlar.
ne buyuk topcu transfer etmisiz,bizim gibi has milliyetci. adam dayadi ama sevinmedi, vay beeee

sanatik
16.10.2013, 00:33
Mesut Özil bugün bu Milli Takimda olsa idi cok fark yaratirdi. Ama Allah büyük iste, onu Milli Takima nasip etmedi.

Adaletin saglanamadi bir ülkeye yakismazdi zaten böyle bir Futbolcu.

Alma mazlumun ahini, cikar aheste aheste demisler be TFF...!

..

kariyerinin sonu olabilirdi o karar !!

Courage
16.10.2013, 00:35
Kupanın sahibine iade edilmediği
Şikecilerin 2 alt küme düşmediği
Şike yapan şahısların futboldan ömür boyu men edilmediği
Medya ve diğer baskı unsurlarının silkelenip kendine gelmediği

....

hergün,her ay,her yıl acı çekeceksiniz. Madara olacaksınız!

Allahım kendi Milli takımımızdan bizleri soğutan şu insanları bildiğin gibi - tez zamanda - yap.

Amin!

28TS61
16.10.2013, 00:39
tv lerde teselli programlari basladi :D

Ilelioglu
16.10.2013, 00:40
kariyerinin sonu olabilirdi o karar !!

Mesut tartismasiz dogru olani yapti zaten. Ama iyikide öyle yapti, cünkü bu hak yiyenlere ve buna göz yumanlara Mesut gibi bir isim yakismazdi. Allah onlardan bu hakki aldi sükürler olsun ki.

Insallah bundan sonraki isimler de Türkiye'yi secmezler, cünkü Türk Futbolunu yönetenler onlari hak etmiyorlar.

..

Veysel
16.10.2013, 00:46
Biz bugün burada bir rüya yaşıyoruz belki seneler sonra taraftarlarımız bu günleri rüyalarında göremeyecek...
- Şenol Güneş / 2002 -

Kadir
16.10.2013, 00:47
Mesut tartismasiz dogru olani yapti zaten. Ama iyikide öyle yapti, cünkü bu hak yiyenlere ve buna göz yumanlara Mesut gibi bir isim yakismazdi. Allah onlardan bu hakki aldi sükürler olsun ki.

Insallah bundan sonraki isimler de Türkiye'yi secmezler, cünkü Türk Futbolunu yönetenler onlari hak etmiyorlar.

..

Hayır utanmadan Adnan Januzaj'a yazılmaya başlamış ft ve tff.

Terzioğlu
16.10.2013, 00:52

..
Ya Mesut nereye dogru olani yapti. Bir kac kisiye küsüp sen nasil gidip gavurlarini formasini giyersin. Bugün bu takimda Mesut Özil, Serdar Tasci, Gökhan Inler, Ilkay Gündogan gibi isimlerin oynadigini düsünün. Hollanda'yi duman ederdik. Neyse biz yine seyirci kaliyoruz bu dünya kupasinda. Alistik artik gariban gibi ne yapalim. Bosna-Hersek'e basarilar en azindan destekleyebilecegim bi takim var artik kupada.

Kadir
16.10.2013, 00:55
Bugün oyuna sonradan giren üç oyuncuda Almanya patentli.

Almanya patentli oyuncular elbette olacak milli takımda ama ülke kendi içerisinden oyuna sonradan sokacak üç oyuncu çıkaramıyorsa durum pek normal değil.

Terzioğlu
16.10.2013, 00:58
Bu arada Umut'un kücük takimlara karsi oynanan maclar disinda kocaman bir sifir oldugunu bir kez daha görmüs olduk. Andorra, Estonya, Elazig gibi takimlara atar ancak.

28TS61
16.10.2013, 01:02
Bu arada Umut'un kücük takimlara karsi oynanan maclar disinda kocaman bir sifir oldugunu bir kez daha görmüs olduk. Andorra, Estonya, Elazig gibi takimlara atar ancak.

burakta bos bir futbolcu oldugunu es gecmemek gerekir. güya 25 milyon € teklik etmisler. yok daha neler :D

Kadir
16.10.2013, 01:05
burakta bos bir futbolcu oldugunu es gecmemek gerekir. güya 25 milyon € teklik etmisler. yok daha neler :D

Ünal Aysal Lazio istediğinde vermediğine pişman olacak :)

28TS61
16.10.2013, 01:09
Ünal Aysal Lazio istediğinde vermediğine pişman olacak :)

palavradan baska bir sey degil. x bir yabanci takim asla ve asla türkiyede 10 milyon € veripte transfer yapmaz. cünki 10 milyon € edecek bir türk futbolcu yok.
ancak gazetelerde yazip cizerler o rakamlari.

Kadir
16.10.2013, 01:10
palavradan baska bir sey degil. x bir yabanci takim asla ve asla türkiyede 10 milyon € veripte transfer yapmaz. cünki 10 milyon € edecek bir türk futbolcu yok.

25 milyon palavra tabi ki ama 12-15 civarını çıkmıştı şampiyonlar ligi performansından sonra fiyatı.

28TS61
16.10.2013, 01:14
25 milyon palavra tabi ki ama 12-15 civarını çıkmıştı şampiyonlar ligi performansından sonra fiyatı.

yinede fazla o rakam. hic inanmiyorum. belge göstersinler o halde. burakin ne özelligi varmis o kadar para edecek? hic.
eger gercek olsaydi gayse o paraya hemen satardi buraki

Kadir
16.10.2013, 01:17
yinede fazla o rakam. hic inanmiyorum. belge göstersinler o halde. burakin ne özelligi varmis o kadar para edecek? hic.
eger gercek olsaydi gayse o paraya hemen satardi buraki

Burak çok garip bir adamcık.

34 gol attığı sezon bile garipti. Türk golcüler içinde ilk sırada ama hiçbir zaman tam olarak yeterli görülmedi.

fteotdgs
16.10.2013, 01:18
Ya Mesut nereye dogru olani yapti. Bir kac kisiye küsüp sen nasil gidip gavurlarini formasini giyersin. Bugün bu takimda Mesut Özil, Serdar Tasci, Gökhan Inler, Ilkay Gündogan gibi isimlerin oynadigini düsünün. Hollanda'yi duman ederdik. Neyse biz yine seyirci kaliyoruz bu dünya kupasinda. Alistik artik gariban gibi ne yapalim. Bosna-Hersek'e basarilar en azindan destekleyebilecegim bi takim var artik kupada.

Yanlis hatirlamiyorsam Ozil karar asamasinda iken F. Terim'den forma garantisi istedi. Zira onunde (ilk aklima gelen) H. Altintop ornegi vardi. Adam Bundesliga'da hayatinin, kariyerinin en iyi donemini gecirirken milli takim formasi H. Sukur'e tapulu idi o sirada. Kaldi ki Ozil ile Halil'i karsilastirmak Ozil'e haksizlik olur. Ozil kalitesinde bir oyuncunun boyle bir karar oncesinde boyle bir guvence istemesinden daha dogal bir sey yok. Cok da dogru karar verdi kendisi. Kariyeri ortada iste. Hem Arsenal'de, hem Almanya milli takiminda, Turk mu degil mi diye dusunmeden, zevkle izliyorum kendisini.

Sefaenes
16.10.2013, 01:32
Volkan yine yapti yapacagini nezama önemli maclar olsa kova gibi gol yiyor bu mac fb formasinda olsa yemezdi. Adam 2 gol önemli dakikalarda yiyip milli takimin moralini iyice bozdu ha Hollanda istese bizede tarihi vark atabilirdi bir yanim üzüldü oyniyan Türkiye bayragi tasiyordu bir yanimda sevindi bu tüpcü bize daha ne rezillikler yasatacak. Avciyi kovmiyarak Dünya sampiyonlugundan etti zamaninda. Milli takim kurtulmasi icin Alt yapi önemli A milli hangi sistemi oynuyorsa u15 de aynisini oynamali

Alika87
16.10.2013, 01:32

Onlar milli takimi secseydi, yine de Emre Belesoglu yada Selcuk Sahinin yedekleri olurdu. En iyi karari verdi. Almanya/Hollanda/Isvicre milli takiminda sansi olmayan gurbetciler ancak seciyor türk milli takimi ve en dogru karari veriyorlar. Bu kirli düzenin icinde bende olmak istemezdim.

Bera B.
16.10.2013, 01:35
Nuri Şahin milli takımı seçti de ne oldu? Adam pişmandır herhalde yaptığım en büyük hata diye düşünüyordur.

tamuğ yamtar
16.10.2013, 01:38
Fatih Terim fetişizmi başlamış yine heryerde...

Teşekkürler falan filan...

Andora, Estonya, Romanya'yı yendik...

Hollanda'ya yenildik...

4. devraldı takımı, grubu yine 4. bitirdik...

Burada göremediğimiz mucize nedir acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

tamuğ yamtar
16.10.2013, 01:44
Onlar milli takimi secseydi, yine de Emre Belesoglu yada Selcuk Sahinin yedekleri olurdu. En iyi karari verdi. Almanya/Hollanda/Isvicre milli takiminda sansi olmayan gurbetciler ancak seciyor türk milli takimi ve en dogru karari veriyorlar. Bu kirli düzenin icinde bende olmak istemezdim.

Ayrıca bu insanlara kızmaya da kimsenin hakkı yok...

Bu insanları yetiştiren, o noktalara getiren Almanya, Hollanda gibi ülkeler...

Zaten bizim ülkede doğup, büyüselerdi o noktalara gelemezlerdi...

Selçuk Aydın61
16.10.2013, 01:52
Büyük başaridiye bize bunu yedirirler . suçlu Burak kahraman terim biri gurupdan çikti biri düştü ligden sanki....

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6Şafak Aydın1
16.10.2013, 02:07
Burak çok garip bir adamcık.

34 gol attığı sezon bile garipti. Türk golcüler içinde ilk sırada ama hiçbir zaman tam olarak yeterli görülmedi.

o sezon abartisiz 80 golü olmasi gerekirdi.

6Şafak Aydın1
16.10.2013, 02:09

Hollanda'ya yenildik...

:D milli mac saatlerini hatirlamisiz diyorlardi, havasi suyu falan.

6Şafak Aydın1
16.10.2013, 02:14
tv lerde teselli programlari basladi :D

sabah siktiklari portakal suylarini icmislerdir umarim. onca program vardi, bu milli takimdan sogudum diyen veya az bucuk olmasi gereken benim/bizim kafada olan bir köyün delisi bilgin gökberk vardi.

Yaşar
16.10.2013, 03:00
Neyin tartışmasını yapıyorsunuz Allah aşkına.
Burak bizde olsun yine 30 golü aşağı düsmez, gazla ve motivasyonla oynayan bir adam kendileri.
Arka arkaya 2 gol atarsa kendine gelir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onur Akyüz
16.10.2013, 03:12
Estonya maçı biter bitmez Ligtv'nin sitesinde başlık 'sıra portakalı soymaya geldi' idi. Adamı dövmek için 2. kattan atlayıp ağzının ortasına yumruğu yiyip yere serilen adam misali bunlar da.

3 maç üstüste aldılar ya hemen kıçları kalktı! Ulan senin içerde dışarda yenemediğin takıma herifler 8 tane attılar, senin savunmak için çıkardığın sol bekini herif başını döndüre döndüre hastanelik etti, senin çok iyi kaleci dediğin kalas sırf kendi mallığıyla grupta 2 maça mal olmuş hala kaleni koruyor(haliyle 2 maç, 3 maç oldu), say say bitmez.

Elinde Avrupa'nın en yetenekli kalecilerinden biri var sen şu kalası oynatıyorsun!

Estonya gibi bir köy takımını yenip 150.000$ prim veriyorsun.

İyi oldu la size şımarık, çapsız, sahtekar, haysiyetsiz herifler!

DeAgLeMaNyAq
16.10.2013, 04:22

Lazio'nun teklifi resmiydi, konuşulan rakamlar da. Hatta TRT Spor Lazio başkanıyla röportaj yapmıştı. GS'den ziyade Burak'ın menajerleri yüzünden bu transfer gerçekleşmedi. Burak'ın menajeri radyoda programa katılmıştı ve her şeyi anlattı. Bu transferin gerçekleşmemesi hiç sürpriz değil adamı resmen mal gibi kullanıyorlar...

sanatik
16.10.2013, 05:03

Kesinlikle dogru yapdi. Türkiyeyi secmek ile kariyerini rikse bile sokabilirdi.

Ayrica türkiye bir mesut özil kendisi yetisdiremiyorsa ve mac kazanmak icin böyle birine muhtac olacaksa ...

Milli takimin sorunu bence futbolcu degil, fatih terim bir basari getirecekdir ama sorunlar cözülmeyecekdir yinede.

Milli takimi istanbul karmasi kafasiyla sürdürdükleri sürecede düzelmez.

Ertan 51
16.10.2013, 07:38
fatih terim kolpasına bir hezimet daha yakışırdı ama olmadı,
ben 2-0 değil de 5-0 falan bekliyordum ama portakallar fazla sıkmadı 2-0 yeter dedi;)
hele hele gurup 4.lüğü şahane süper oldu,
Allahı kitabı kağıt üstünde olan tüm ülkem insanlarına armağan olsun bu 4. lük,
siyasetçisi,tff si,spor yazar çizeri derken hepsine,
bu ara da kına kaldıysa kına bekliyorum ben de sayın! spor bakanımdan,
öyle yalandan üfürmeyle,pisliğin üstünü örtüp yok saymayla olmuyormuş demek ki:dansmuz:

Erkan YILMAZ
16.10.2013, 08:43
play off oynayamamızın 2 nedeni var abdullah avcı ve volkan demirel

macar maçında yediği 2 mal gol dün akşam yediği gol ve romanya ilk maçında yediği gol al sana 9 puan direk

ESER
16.10.2013, 09:24

"Gavurun" ulkesinde dogup, o ulkenin imkanlariyla gelisimini tamamlayip futbolcu olmus genclerin ilk tercih olarak dogup buyudukleri ulkenin milli takimini secmeleri yanlis yapmak oluyor , ilginc.

Mesutlarin , Serdarlarin o Almanya milli takiminda oynamasi onlarin almanlasmasindan ziyade almanyada sizler gibi yasayan Turkleri ve o ulkedeki Turk realitesini temsil ediyor. Almanyada 5 milyon Turk yasiyorsa o ulkenin milli takiminda daTurkler oynamali zaten.oynamiyor , oynatilmiyorsa ortada yanlis giden birseyler var demektir.

Adamin giydigi formanin arkasinda Han Ozler yazmiyor, Mesut Ozil yaziyor. Mesutun cebinde alman pasaportu-kimliginin olmasinda bir ayip yok ise sirtinda dogdugu ve buyudugu ulkenin formasinin olmasininda bir ayip yanlis yok.

cyberentalpi
16.10.2013, 09:28
Abdullah Avcı gibi istanbul takımları yalaması
yetersiz kabiliyetsiz bir hocadan sonra 3 mac kazanınca boyle oluyor.
o 3 macında 2 si estonya ve andorra sonucta.

ama fato yu getiren RTE.
bu fato tam 3 kez kocaman yazayım TAM 3 KEZ DUNYA KUPASINA milli takım goturemedi.
degisim diye vaad ettigi 2010 da da bir halt edemeyip kovuldu

Hollanda'ya yenildik...

Cafer Bulur
16.10.2013, 10:26
Dün gece hakli bir yenilgi aldik,rakiple aramizda kalite farki vardi.

Robben i durduramadik,adam bizim defansi hallac pamugu gibi atti.

Umut un,burak in avrupa arenasi icin ne kadar yetersiz olduguna bir kez daha sahit olduk.

Olcan da ilk yarida fena degildi ama ikinci yarida oyundan düstü cikarilmasi dogruydu.

Biz dünya kupasini dün degil macaristan maclarinda kacirdik,hollanda ya karsi kazanma mecburiyetiyle cikarsan yenilmen dogaldir.

Bence fatih terim kalmali,takimi euro 2016 ya tasiyacaktir.

Antonio
16.10.2013, 10:28
Mra olsaydı hollandaya böyle saçma bir hücüm oynatmazdı. Mra kesinlikle şu terimden daha akıllı ve taktiği bilen birisi. Belliki hollanda deneyimi ona çok şey katmış. hollandaya karşı hucum oynarsan işte böyle olur. Biraz sabırlı oynasyadık. Hollanda bnize gol atamazdı. belki biz 1 tane araya sıkıştırırdık. bböyle taktik mi olur arkadaş...

Cafer Bulur
16.10.2013, 10:31
Mra olsaydı hollandaya böyle saçma bir hücüm oynatmazdı. Mra kesinlikle şu terimden daha akıllı ve taktiği bilen birisi. Belliki hollanda deneyimi ona çok şey katmış. hollandaya karşı hucum oynarsan işte böyle olur. Biraz sabırlı oynasyadık. Hollanda bnize gol atamazdı. belki biz 1 tane araya sıkıştırırdık. bböyle taktik mi olur arkadaş...

Sabirla ne alakasi var,yedigimiz gol duran toptan defans yapsaydik o golü yemeyecekmiydik?

En az hollanda kadar pozisyon bulduk onlar atti biz atamadik demek ki arada kalite farki bunu kabul etmek lazim.

kayseriliyiz
16.10.2013, 10:56
Terim çift forvette israr ediyor hucum futbolu seviyor tamam da
Rakibi hiç göz önünde bulundurmuyor
Su maç orta sahayi 5lemesi lazimdi

Ha yenilgiye üzüldümmü kesinlikle hayir

Sefaenes
16.10.2013, 10:59
Trabzonda milli maclarda milli oyuncular yuhlandiginda Trabzonu vatan haini eden tv yorumculari acaba kadiköydeki yuhlamaya ne diyecek.

bahadır2561
16.10.2013, 11:17
Haketmemistik iyi ki gidemedik..
Bosna Hersek'e cani gonulden basarilar Allah yardimcilari olsun

Dopingli,şikeli bi ulkenin ne isi var Dunya Kupasinda

Mert'
16.10.2013, 11:21
Umut ve Burak boş takımlara atar anca Van Persie gibi biri çıkmadı şu ülkeden

Ertan 51
16.10.2013, 11:44
Trabzonda milli maclarda milli oyuncular yuhlandiginda Trabzonu vatan haini eden tv yorumculari acaba kadiköydeki yuhlamaya ne diyecek.
Akşam ben de bunun bir değişik boyutuna isyan ettim,
maç başlayacak Hollanda Milli marşı okunuyor başladı trübündeki geri zekalılar adamların ulusal marşını ıslıklamaya,yahu ne gerek var arkadaş,hiç mi insanlıktan nasibinizi almadınız,saygıyla dinleyin,bitince alkışlayın ki siz de saygı görün,bu millet adam olmaz abi,kesinlikle normal insan medeniyetine,ahlakına,erdemine ulaşamaz,hiç şüphem kalmadı artık benim,bu millet adam olmaz.

Togrul
16.10.2013, 11:52
Sonuncu sefer yanılmıyorsa 25 yıl önce grubu dördüncü bitirmiştik.

MAA ve Demirören federasyonlarına da bu yakışır.

Şikeci zihniyeti koruyan insanların başını çektiği hiç bir oluşum başarıyı haketmiyor.

Zerre kadar üzülmedim.

ibrahim
16.10.2013, 11:58
Bu gece bi tatlı uyudum bi tatlı uyudumki sormayın. Beter olsun benim hakkımı yiyen şu kahpe düzenin önde gelen ahlaksızları. Elin adaletli gavurlarına kurban olsunlar o sözde müslüman Allahsız köpekler. Ne mutlu güzel Avrupamın vatandaşı olana. Bu imansızları her platformda ahlaklarıyla döverler canlarına kurban olduklarım.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Muhammet YILMAZ
16.10.2013, 12:00
;1919375992']Umut ve Burak boş takımlara atar anca Van Persie gibi biri çıkmadı şu ülkeden

Fatih Tekke,Hakan Şükür

Alika87
16.10.2013, 12:12
Brezilya'da Bosna'yi destekleyecegim. Formalari o kadar kötü olmasaydi, forma bile alirdim :D

Fatih Öztürk
16.10.2013, 12:22
Bir ''vatan haini'' olarak çok sevindim bu sonuca.teşekkürlerim portakallara.

brushfield
16.10.2013, 12:24
Ne güzel taktı Hollanda. İçimin yağları eridi.

Fatih Özkan
16.10.2013, 12:50
Şahane bir galibiyet oldu :)

Ilelioglu
16.10.2013, 13:21
Şikenin cezasiz kaldigi bir ülkenin Dünya Kupasinda yeri yok.

..

Tolga
16.10.2013, 13:26
Ben dünyanın iyi yada temiz olduğunu umursamıyorum, sanmıyorumda.

Ama Türkiye Cumhuriyeti'nin de onlardan farklı hiçbirşeyi olmadığını görüyorum. Teşekkürler Hollanda ...

28TS61
16.10.2013, 14:44
teriminatör cok basarili gibi gösteriliyor her zaman ki gibi. takimi 4. sirada aldi ve 4. sirada bitirdi :D

Ertan1982
16.10.2013, 18:48
-Buraya yaziyim.UEFA bazi degisikler düsünüyor.Dostluk maclarini kaldiracaklar ve yerine tüm uefa takimlain katildi bir lig düzenliyecek.8-9gruplu cikma ve düsme olan bir lig.Birde 2014 wild card vermeyi tatisiyorlar.Onlan beraber güney Amerika vs takimlar avrupa sampiyonaina kaila bilirler.

bunlar sadece tartisiliyor hicbirsey kesin degil.

http://www.spiegel.de/sport/fussball/uefa-plant-eigene-liga-fuer-nationalmannschaften-a-928221.html

Enisc
16.10.2013, 19:10
http://s7.directupload.net/images/131016/4m6c84gc.png

Tesadüf ?? :)

Kadir
16.10.2013, 19:27
Maç özetlerine baktım elemeler boyunca Arda Turan'ın yıldızlaştığı tek bir maç yok. Yıldızmış..

İşte en büyük yıldızımız bu yani.

İspanya,Almanya,Hollanda ayarında olan takımları geçtim,
Hırvatistan,Bosna,Romanya ayarında bile değiliz.

Avrupa ülkeleri arasında 3. 4. sınıf olabilecek bir milli takımımız var..

Ama şu bir gerçek Avcı mallık yapmasaydı şu an 2. olurduk.. Hee kupaya gider miydik bilinmez..

orhan42
16.10.2013, 19:32
Arda Turan'ı yıldız mertebesine yükseltip şişiren bizans basınına günaydın diyorum..Yıldız futbolcu bu tür maçlarda sahneye çıkar.Ama beyzadem Estonya,Romanya ve ne yazık ki Andorra'ya karşı yükselir...Kaledeki ayının bu eleme sürecinde kaybettirdiği 3. maç ama hala sesini çıkartan yok.Hadi Onur'u afaroz ediyorsunuz..Tolga da mı Bu ayıdan kötü kaleci?Müstehak size..Emin olun üzülüyor isem şu duruma o ayyıldız sevdamdandır..

Muhteva
16.10.2013, 20:04
Buna katılmıyorum Ardan'ın Atletico Madrid'de görevi belli kendini takımı kurtarmak zorunda olan kahraman olarak hissetmiyor taraftar baskısı da yok onun için takır,takır oynuyor ayrıca yanında oynayan adamlar milli takımda ki gibi kazma değil :)

Maçta ki pas hataları ne kadar bozuk bir oyun yapımız olduğunu gösteriyor adam Ardaya bir pas atıyor Arda topu tutayım derken reklam panolarına giriyor..

zafercalikoglu
16.10.2013, 21:22
tüp kafanın başarısıdır,bunlar,neden istifa etmiyor biliyomusunuz..biz biliyoruz....herkezde biliyor...ama malesef bu ülkde düzen bu..

Tuğrul
16.10.2013, 21:49
Louis Van gaal kafasındaki oyun mantalitesini ve şablonunu oyuncularına empoze etmeyi başarmış.

1. maçta karşılaştığımız Hollanda daha spontane ve oyuncuların şahsi becerisine dayalı bir futbol oynarken.

Bu Hollanda ise daha kollektif ve organize yapıya sahip bir takım olduğunu gördük.

Gerçi bunun işaretlerini Portekiz, İtalya hazırlık ve Macaristan maçlarında vermişti.

Hollanda kaleci de dahil pas yapmaya çalışan bir ekip.

Van Gaal'in oyunculara tanıdığı pas yapma özgürlüğü olumlu bir şekilde yansımış. Hollandalı oyuncular hiç paniğe girmeden aralarında kısa paslaşmalar, küçük üçgenler kurabildiler.

Kendilerini hiç sıkmadan üstelik Strootman gibi önemli oyuncunun eksikliğine rağmen kolay galibiyet aldılar.

Maçı kazanma gereksinimiz bizi dağınık oynamaya sevketti. Oyuncu kalitemiz de ortalamanın altında olunca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

O yüzden bizim oyuncuları suçlamaya, yermeye gerek yok.

2014 dünya kupasının favorilerinden biri karşısında iyi bir mücadele sergilediğimizi düşünüyorum. Maça tutunmak için de aslında pozisyonları bulduk. Ancak olmayınca olmuyor.

objek
16.10.2013, 22:35
Aslinda hollanda ogle ahim sahim top oynamadi bizim yedigimiz ilk golde amatorce dizilis hatasi yaptik kendi kalecimizin onunu kapatarak gole canak tuttuk 18 cizgisine dizilip adam daha topa vurmadan panikleyip volkanin burnunun dibine girmek neyin nesi!
santradan sonra ikinci golun nasil geldigine hollandilalar bile sasirdi sans faktoru yanimizda degildi zaten bizim ulke veya takim bazinda buyuk takimlari yenmemiz ancak 10 senede bir rastlar oda sans faktorlerine endeksli olur ya hep ya hic maclari seyircisiz! olursa fazla heyacan (umut ve burak top kontrol sendromu yasadi): yapmadan oynayabiliriz dun gece gibi gunler oncesinden hazirlik yapip herkesi ekrana bagladigimiz maclar genellikle husranla bitiyor

Soner Albayrak
16.10.2013, 23:16
Milli takımın Hollanda'ya karşı gücü yetmedi. Adamların her oyuncusu mevkiye göre bizim oyunculardan 2-3 gömlek üstün.

Hata tur şansına bu maça bırakmak.Tur Macaristan ve Romanya ilk maçları sonunda kaybedilmişti zaten..

Ali Can
17.10.2013, 01:37
Van persie bizde olsa Hollanda şok geçirirdi ama Burak var bizde

r9emre
17.10.2013, 02:09
Ne koydular tüpçü ile Terim'e.

sanatik
17.10.2013, 03:05
Sikeyi örtmek icin ugrasan TFF dünya kupasi elemelerini gecemedi ve 2 yildir oldugu gibi kimse dogru dürüst baski yapamiyor bunlara, bu ne rezillikdir bu ne utanmazlikdir halen orada oturup milleti enayi yerine koyuyorsunuz diye.

Ülke futbolunu kurtarmak isiyorsan istifa et defol git. Senin derdin sadece ve sadece yapdirdigin Sikeyi yok edip takimina getirdigin rezilligi engelleyebilmek.

Umarim en yakin zamanda o tff binasinida yikip federasyonu mardine filan kurarlar. istanbuldan uzak olsunda nerede olursa olsun.

Kadir
17.10.2013, 03:43
Maç öncesi adamların marşlarını ıslıklayanlara ders niteliğinde..

aDD9ng2wP0k

Fatih Özkan
17.10.2013, 03:48

aDD9ng2wP0k

Vay be... :alkış:

Ertan 51
17.10.2013, 13:54

aDD9ng2wP0k
Aynen öyle,
ama yapılan terbiyesizlikten dolayı insan gurur duyacağı yerde eziliyor:(

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2013, 17:08
Robben tek başına dağıttı defansı ve mondafon Volkan'ı