PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Yönetimi İstinye Yürüyüşüne Katılmadı !

SEDAT
12.10.2013, 19:47
* Kendilerinden beklenen bir davranıştı bu tebrikler, o gerekirse 300 bin kişiyi sokaklara dökeriz ne oldu ?

Mert'
12.10.2013, 19:50
Şaşırdık mı?

Ender Kuyumcu
12.10.2013, 19:53
O yürüyüş ADALET arayanların yürüyüşü, Trabzonspor sevgisi kişisel çıkarlarının önünde olanların yürüyüşü, Trabzonspor'un gasp edilmiş hakları zoruna gidenlerin yürüyüşü...

Katılmaları abes olurdu zaten !

Mert'
12.10.2013, 19:54
Bu hacıyı ve ekibini savunan çok ayıp ediyor.

drose61
12.10.2013, 19:55
Şaşıran?

My
12.10.2013, 19:56
Neden böyle bir karar aldılar? Açıklama yapıldı mı acaba?

hodlu
12.10.2013, 20:00
Katılsalardı zaten bu gece uyuyamazdım şaşkınlıktan. Allah bizi aldatanlardan hesap soracaktır...

Fatih
12.10.2013, 20:02
Hiçbir sözünün arkasında durmayan bir adamla karşı karşıyayız.

Ömer_
12.10.2013, 20:07
öncesınde katılacağız demışlermıydı.

uzungöllü
12.10.2013, 20:14
Önce gerek yok dediler...

Sonra katılacağız dediler...

Şimdi katılmayacağız...

DANSÖZ'den ne farkınız kaldı !!!

Naci Karakol
12.10.2013, 20:20
Çakıroğlu katılacaktı sadece.
Hacıosmanoğlu hiç bir zaman katılacağım demedi zaten.

Erdal DİLEK
12.10.2013, 21:03
Sahipsiz şehrimin sahipsiz takımı, yöneteti mi bırak yazarlarımız bile yahu burda ne oluyor demiyor.

şenol.08.borçkalı
12.10.2013, 21:04
sasırmadım .. ben en cok Ts li sanatcılardan gelecek olacakmı onu merak ediyorum

fteotdgs
12.10.2013, 21:18
Zaten ne amaçla yuruyeceklerdi ki? Başkan ceza yedi, gıkları çıkmadı. Hala resmi başvuru yapacaklar ölmez de görürsek o günü. Onlar uslu çocuk olmaya devam etsinler.

Sami Kuk
12.10.2013, 21:18
Daha öncede söyledim kupa başkanın umrunda değil.He verirseler hayır demez heralde.. Başkanın aklında başka şeyler var.İnş aralıkta gider..Kupa zaten gelmiyecek , bari adam gibi bir başkan gelsin

Oğuzhan Fidan
12.10.2013, 21:29
siz hiç inanıyomusunuz başbakanın futbola bu kadar müdahil olmuşken 2011 şampiyonluk kupasından bahsetmiyeceğini konuşulmayacağını ? daha 1461den rizeye transfer olan adamlar için bile araya girmesi.. buna inanmak için ya aklını kaçırmış olmak gerekir yada basireti hepten bağlanmış.. bizim başkanın fener taraftarını zerre kadar sevdiğini düşünmüyorum tamamen politik açıklamalar.

Mehmet Fatih Silik
12.10.2013, 21:52
Hic $a$irmadim (:
Hayir yani ne olurdu ki gidip orada ADALET icin mücadele eden insanlarla omuz omuza olup tüm camiayi bir araya getirse...
Ne olur du yani ayni saflarda durup ba$i dik bir $ekilde sadece kulübün ba$kani degil de bu camianin bir bireyi gibi hareket etse...
Cok $ey istedim demi (:
Ama bol keseden sallamak daha kolay canim...
Yaparim, ederim, keserim, yumrugumu masaya vururum vs. demek daha kolaydir elbet...
I$in gücün riv riv riv...
Aralik'ta in$allah son konu$mani izleriz de kurtuluruz...

kayseriliyiz
12.10.2013, 21:59
Basbakana sirin gözükecek akli sira bu adam kendini milletvekilligine hazirliyor.

Ne isi var marjinal insanlarla yahu sizde yani...

Mustafa Ayazoğlu
12.10.2013, 22:47
yıldırım demirören tff binasından çıkıp bağırıyormuş

başkanınız gelsin ulannnnnnnnnnn :)

Ceyhun Dündar
12.10.2013, 23:05
Valla benim adima herkes eşit.
Ben yuruyecem baskan umrumda deil.

Berat Akçay
12.10.2013, 23:13
Başkanımız gelsin ulaan !

Gölge etmesin yeter.

Taner Uykuçeken
12.10.2013, 23:15
Yarın İstinye'ye yüründüğü saatlerde Trabzon'da kulübe yürüse şunlarada bir pretesto düzenlenmesi lazım... bunların yaptığına ne denir şimdi?

Mert'
12.10.2013, 23:19
Trabzonspor yönetimi bayramdan sonra TFF'ye resmi başvuruda bulunacak.

Kazım Şengöçsel yazdı

Necmettin ALTUNTAŞ
12.10.2013, 23:20
Yarın İstinye'ye yüründüğü saatlerde Trabzon'da kulübe yürüse şunlarada bir pretesto düzenlenmesi lazım... bunların yaptığına ne denir şimdi?

Kendi karakterlerini sergilemek.

TekfurÇayır 61
13.10.2013, 00:32
İyi olmuş, yoksa katılmaları tam fıkra olurdu. Sen başvuru yapma sonra git binanın önüne protesto et. Çok komik olurdu.

Fatih Özkan
13.10.2013, 00:43
İyi olmuş, yoksa katılmaları tam fıkra olurdu. Sen başvuru yapma sonra git binanın önüne protesto et. Çok komik olurdu.

Güzel yerden yakaladın Abi :)
Elinde bunca fırsat varken resmi olarak başvuruda bulunmadıktan sonra yürüyüşe katılmak çok abes olurdu...

Ahmet Öztürk
13.10.2013, 02:32
* Kendilerinden beklenen bir davranıştı bu tebrikler, o gerekirse 300 bin kişiyi sokaklara dökeriz ne oldu ?

Katılmaya gerek yok demek ki. Gerekse başbakan bizim başkana söylemez miydi sizce?

Sefer A.
13.10.2013, 03:00
siz hiç inanıyomusunuz başbakanın futbola bu kadar müdahil olmuşken 2011 şampiyonluk kupasından bahsetmiyeceğini konuşulmayacağını ? daha 1461den rizeye transfer olan adamlar için bile araya girmesi.. buna inanmak için ya aklını kaçırmış olmak gerekir yada basireti hepten bağlanmış.. bizim başkanın fener taraftarını zerre kadar sevdiğini düşünmüyorum tamamen politik açıklamalar.

:alkış:

Sefer A.
13.10.2013, 03:03

hahahahhhhaaaahhhhhhhhh :D

Alper Beyazay
13.10.2013, 08:49
Ona ihtiyacımız yok zaten. Görmeyenlerde ne olduğunu görmüş olurlar hacının.

kalavara
13.10.2013, 08:59
beyefendi gerekirse 100binleri sokağa dökeriz diyor da bu yüzbinler kim allah aşkına, taraftar ise bu taraftar istinye'de işte, ne diye lagaluga yapıyorsun. sokak ağzıyla konuşup 14 yaş altı çocukları kandırırsın ancak, adalet mücadelesini neyle veriyorsun efendi, neyle, lafla mı?

aaahmet61
13.10.2013, 09:32
başkanı dün tv de gördüm .adam başbakanın büyükşehire 700 otobüs alma törenine bile katılmış.başbakana yaranma çalışmaları tam gaz devam ediyor.başkanın başbakan karşısında o kadar kişiyi yarıp karşısında el pençe durmasını görünce çok üzüldüm .Allah düşmanımın başına borç vermesin.yönetimin katılmama kararını nerden icazet aldığını yazmaya gerek var mı?

şenol.08.borçkalı
13.10.2013, 09:54

güzel espiri :)

Emre İskender
13.10.2013, 11:03
Gelmemeleri hayırlı oldu yoksa kesin taraftar arasında husumet cıkaracaklardı... Satılık basının ekmeğine yağ sürecektik...

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2013, 11:24
Şike sürecinde geldikleri günden beri her 2 yönetim de bizi yalnız bıraktı.

Helal olsun be cesur ve onurlu taraftara.

o Kupa geldiğinde en büyük pay taraftarın olacaktır.

bkandil
13.10.2013, 12:05
;1919373981']Trabzonspor yönetimi bayramdan sonra TFF'ye resmi başvuruda bulunacak.

Kazım Şengöçsel yazdı

Ramazan Bayramından sonradır kesin... Memlekette Bayram mı yok...

bkandil
13.10.2013, 12:07
Katılsaydılar, Fenerbahçe maçında kendisine verilen cezadan dolayı katıldı denilecekti, bizim çabalarımız boşa gidecekti belki de...

lazzz61
13.10.2013, 12:07
Cok acıkca belli rte den ızın cıkmadı

iso_4939
13.10.2013, 12:23
zaten kupa taraftar sayesıne gelecek...

Bera B.
13.10.2013, 12:40
İyi olmuş katılmamaları. Bir de konuşacak olsa kesin başbakanı yalamaya girişirdi, büyük tatsızlık çıkardı.

cakalkerem
13.10.2013, 13:17
kulüpten destekleyeceklerini açıklamışlardı birkaç gün önce

Zafer Fidan
13.10.2013, 13:18
Temiz futbol paydaslari gelmiyormu? Tüh ya.

uzungöllü
13.10.2013, 13:46
Acaba hiç utanacak mısınız ey yönetim ?

Bu takımın gerçek sahibi taraftar hakkımızı söke söke alacak !!!

bach72
13.10.2013, 14:03
Korkak,kaypak,işbirlikçi ve yalaka adamlara yassak zaten yürüyüş.

Trabzonspor 61
13.10.2013, 15:30
Hacıosman icazet almıştır ağababasından..

Fatih
13.10.2013, 18:34
Resmi siteden haber bile yapılmamış.

SEDAT
13.10.2013, 18:47
* Utanmaz, arlanmazlığın böylesi !

Cilgin1986
13.10.2013, 18:51
Bu yönetimin tffye baskisini artirir. Taktiksel bakarsak birde yönetim destegiyle yürüyüsü düsünün..

Famusta
13.10.2013, 18:59
Binlerce taraftarın hakkını aramak için toplanıyor.. sen desteği bırak bunu haber bile yapmıyor görmezden geliyorsun... sen neyin başkanısın

MaEsTrO
13.10.2013, 21:12
Haci, senin kadar korkak, tirsak bir adam gelmemistir su kulubun basina.
Aciz herifin tekisin.

My
13.10.2013, 21:33
Gördüm de bu kadar döneğini, yalancısını görmemiştim. İnanılacak gibi değil. Trabzonspor camiası ayakta, HACIOSMANOĞLU kulağının üzerine yatmış. Hiç mi kanına dokunmuyor başkan!?

My
13.10.2013, 21:35
Bunu hep fblilere yapıştırırdım. Yaşasın içimizdeki devekuşları. Artık bizim de devekuşlarımız oldu. Bravo HACIOSMANOĞLU!

http://s1310.hizliresim.com/1g/f/tk6d8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

MaEsTrO
13.10.2013, 21:36
Adam fena korkuyor.

serk
13.10.2013, 22:33
Trabzonsporun menfaatine olan hangi işe katıldılar ki buna katılsınlar.

uzungöllü
13.10.2013, 22:42
Resmi siteden hala bir açıklama yok !!! Yazıklar olsun sizin gibi yönetime ...

serk
13.10.2013, 22:48
Ntvspor dahil tüm haber sitelerinde var resmi sitede yok.Resmi siteye İHÖ nün akrabaları bakıyor olsa gerek.

Ertan 51
13.10.2013, 23:02
Vay be ne günlere kaldık arkadaş,
ya ha başkanım ettiğini bul e mi:)

Fatih Öztürk
13.10.2013, 23:11
Başbakanı yalamaktan fırsat bulamamış olabilirler.

Şahin Yılmaz
13.10.2013, 23:38
Trabzonspor tarihinin en basiretsiz Yönetiminden aksini beklemiyordum.

Yazıklar olsun.

Burdan Yönetime sadece bir lafım var.

DEFOLUN GİDİN.

cakalkerem
13.10.2013, 23:42
sabır

ESER
13.10.2013, 23:59
muhalefette olsa bu sov firsatini kacirmaz, iki ucu atar gider yapardi ama koltuga oturunca icazet almadan katilmaya yemiyor demek ki.

Courage
14.10.2013, 00:12
Hacıosmanoğlu gelseydi de ''arkanızda kim var?'' sorusunun cevabını alsaydı!

Ender Kuyumcu
14.10.2013, 00:28
Bu arada resmi siteden bugünkü eylemin henüz haber yapılmadığını da belirtelim.

Şaşırdık mı?

ASLA.

Yaşar
14.10.2013, 00:35
Arkamızdakini merak ediyordu, öğrenmiş oldu, onun şaşkınlığından bir şeyler söylemeyi unutmuş olabilir.

My
14.10.2013, 00:44
SKANDAL!

En azından ilerleyen vakitlerde haberi girerler diye düşünmüştüm ama inanılmaz bir durum. Resmen şikeci cenah gibi kulaklarının üzerine yattılar.

Burçak
14.10.2013, 00:52
HACIOSMANOĞLU YÖNETİCİLERİ UYARDI
TFF’nin adaletsizliği Trabzonspor taraftarını İstinye eylemine zorladı. Binlerce kişinin destek verdiği eylem bir tek Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan destek görmedi. Hacıosmanoğlu’nun talimatıyla beraber resmi siteden duyuru da yapılamadı. Ulusal kanalların görmezden gelemediği eylemi Trabzonspor Resmi Sitesi görmezden geldi. Ayrıca eyleme katılması beklenen yöneticilerin de eyleme katılmamaları yönünde başkan tarafından uyarıldığı öğrenildi.

BAYRAKTAR’IN OĞLU CAN SIKIYOR
Trabzonspor yöneticilerinin en çok rahatsız olduğu konu, Bakan Erdoğan Bayraktar’ın oğlunun kulübün içinden çıkmaması ve alınan kararlara müdahil olması. Rahatsızlığını Hacıosmanoğlu’na ileten yöneticilerin, “paranız varsa masaya koyun. Yoksa susun” cevabı aldığı kulislerde konuşuluyor. Kulüp ile reklam sözleşmesi yapmaya gelen bir iş adamı karşısında Bayraktar’ın oğlunu gördüğünde önce tanıyamıyor. Yönetici arkadaşına “affedersin ama masada patron gibi oturan kim?” sorusuna, “Erdoğan Bayraktar’ın oğlu” cevabını alıyor.

http://www.haberzon.com/kulis-meydani/kulis-meydani-14102013-h3031.html

ibrahim
14.10.2013, 01:00
O oğlanın altındakini koparacaksın ilk önce son yönetimdekilere, sonrada güya Trabzonlu diye geçinen iş adamlarına yedireceksin üstünede o oğlanın kalın bağırsak borusuyla kırbaçlayacaksın şunları bak o zaman Trabzonsporubdaha bunların eline yem olarak bırakıyorlarmı. Bi ahmet gökçeğimiz göksel gümüşdağımız eksikti, onuda bulduk anasını sataym...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

fteotdgs
14.10.2013, 01:15
SKANDAL!

En azından ilerleyen vakitlerde haberi girerler diye düşünmüştüm ama inanılmaz bir durum. Resmen şikeci cenah gibi kulaklarının üzerine yattılar.
Küçük çocuk vermez şu tepkiyi. Sen "Yok, olmadı ki" deyince olan değişmiyor. İHO'dan ümidi keseli aylar oluyor da hala şu yönetimde kalanların içine siniyor mu şu? Sinmiyorsa neyi bekliyorlar istifa etmemek için?

Hqmi
14.10.2013, 01:23
İHO kolpa çıktı. Bırak desteklemeyi resmi siteden haber bile yok çok yazık. Akp mitingi olsa koşa koşa gelirdi tabi.

Neyse ülkemizin huzuru kaçmasın kupa mı ne kupası boşverin gitsin. (!!!!)

omondoles
14.10.2013, 09:58
Bence açık destek vermemesi doğru karar. Fakat umarım gayri resmi destek vermiştir.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Travelair
14.10.2013, 10:11
Altan Tanrıkulu TRT adlı tarafsız olması gereken elektrik faturalarından pay toplayan vergilerden pay alan devlet kurumunun spor programında feybe ağzıyla konuştu değişik laflar etti. En sonunda da konuyu "Ben başkanın bu protestodan haberi olmadığını düşünüyorum" dedi. Sonra hemen ardından son lafını aklı sıra sıkıştırdı "Ya da öyle düşünmek istiyorum"

Protestoyu 2 taş gelmeden haber yapmaktan imtina edenler öteki tarafta bu vebalin altında kalacaksınız

My
14.10.2013, 10:31
Bence açık destek vermemesi doğru karar. Fakat umarım gayri resmi destek vermiştir.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap ŞahabettinNeden doğru karar?

omondoles
14.10.2013, 10:57
Neden doğru karar?

Suçu olmadığı halde 1 ay ceza aldı ve fb ceza almadı denebilir. O yüzden açık açık değil ama alttan destek vermesi stratejik açıdan bana daha doğru geliyor. Maalesef güçlü değiliz. Başkan alttan destek versin eylemler artarak devam etsin ve taraftarı dururamıyorum desin.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Külünkoğlu
14.10.2013, 11:11
Başkanın yaptığı doğru işlerden biri bu protestoya katılmamaktı...

Sefaenes
14.10.2013, 11:15
iho acaba muhtesem!!!! fb taraftari yürüyüs yapsa katilirmiydi okadar hakaret yedi okadar küfür yedi fb macindan sonra hala onlara yararlanmak icin vazgecmedimi. Insallah birdaaki secimde birdaha secilmemek üzere gider

Ceyhun Dündar
14.10.2013, 11:17
Uzulmeye gerek yok gercek sahipleri oradaydı klubun.
Cıkarsız saf sevgisi olanların...

iso_4939
14.10.2013, 11:38
her fırsatta küfür yedıgı halde muhtesem sıkebahce taraftarını öven baskan nedense bu muhtesem taraftarı ve fethi övemedi...

winner
14.10.2013, 12:07
fb sempatizanlarının yürüyüşe gelmesi anormal olurdu zaten...

uzungöllü
14.10.2013, 12:17
Bordo-mavili külubün başkanı Hacıosmanoğlu neden yürüyüşe katılmadığına dair soruya ise şöyle cevap verdi;

"Biz Trabzonspor başkanı olarak resmi yollarla hakkımızı her daim arıyoruz, aramaya da devam edeceğiz. Yönetim sokaklara düşüp hakkını aramaz, taraftar üstüne düşeni yapacak biz de işimizi"

Resmi yollar derken neyi kastetti acaba. Demirörenle çay içmek resmi işlem mi yoksa?

My
14.10.2013, 13:07
Suçu olmadığı halde 1 ay ceza aldı ve fb ceza almadı denebilir. O yüzden açık açık değil ama alttan destek vermesi stratejik açıdan bana daha doğru geliyor. Maalesef güçlü değiliz. Başkan alttan destek versin eylemler artarak devam etsin ve taraftarı dururamıyorum desin.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap ŞahabettinHocam bu kadarcık basit bir şeyden dahi çekiniyorlarsa (ki ortada illegal hiç bir durum yok) koskoca Trabzonspor'un haklarını nasıl birilerinden, cezalardan vs. çekinmeden arayacaklar? Resmi site her şeyi haber yaparken hiç böyle bir şey yokmuş gibi davranmasıni sen sindirebiliyor musun mesela? Trabzonspor camiası ayakta. Camia ayaklanmış, taraftarlar ayaklanmış. Herkes ayağa kalkmış ama başımız kulağının üzerine yatıyor. Oldu mu şimdi bu yani!? Federasyondan çekiniyor olamazlar çünkü ceza verebilecek bir durumu yok. Öyleyse neyden çekiniyor?

Bordo-mavili külubün başkanı Hacıosmanoğlu neden yürüyüşe katılmadığına dair soruya ise şöyle cevap verdi;

"Biz Trabzonspor başkanı olarak resmi yollarla hakkımızı her daim arıyoruz, aramaya da devam edeceğiz. Yönetim sokaklara düşüp hakkını aramaz, taraftar üstüne düşeni yapacak biz de işimizi"

Resmi yollar derken neyi kastetti acaba. Demirörenle çay içmek resmi işlem mi yoksa?İyi de dünkü eylem gayriresmi bir eylem değilki. Şu zamanda seçtiklerimiz kulübün arkasında durmayacaksa ne zaman duracak. Ayrca adamın her söylemi bir önceki söylemleriyle zıtı zıtına çelişkili. Milyonları dökeriz diyordu şimdi ise sokağa karışmayız :)

omondoles
14.10.2013, 13:12
@My dediğim gibi yönetim alttan destek vermiyorsa senle aynı şeyleri söylerim. Kulübü medyanın önüne atıp yıpratmak doğru değil. Ben diyorum ki olaylar daha fazla büyüsün ama en önde yönetim olmasın. Başkan'dan haz etmesemde katılmamak doğru karar.

Loading %61..

TekfurÇayır 61
14.10.2013, 13:39
Dün hakkının yenildiğini düşünen bir takımın taraftârı vak'ayı âdiyeden bir protesto yürüyüşü gerçekleştirdi. Trabzonspor taraftârı kupa istedi.

Oluşturulan algı bu. Bayrak, tüp ve taş koskoca organizasyondan, organizasyonun amacından daha fazla haber değeri taşıyor basın için.

Organizasyonun dile getirdiklerinin hiçbir önemi yok. Bilinen bir kalıbın içine sok, olası etkilerini sıfırla, bitsin gitsin:

Dün hakkının yenildiğini düşünen bir takımın taraftârı vak'ayı âdiyeden bir protesto yürüyüşü gerçekleştirdi. Trabzonspor taraftârı kupa istedi.

Bu ülkede hakkının yendiğini düşünen teknik direktörün, başkanın, taraftarın şimdiye kadar hep yapageldiklerinin cüsselisi gibi. Sıradan, alışılagelmiş.

Alışılmış kalıpların içine sokulamayacak, ezber bozacak, "ne oluyoruz" dedirtecek türde bir protesto yapmak gerek. Tüm takımların adâletten yana olan taraftârlarıyla birlikte ortak bir protesto düzenlemek gibi.

Futbol sisteminde adâletli bir yapı istiyorsak böl ve yönet taktiğini artık boşa çıkarmalıyız.

Not: Organizasyon hakkında yazdığım yorumlar kendi görüşlerim değil, basının kamuoyu üzerinde oluşturduğu algıdır.

Tayfun
14.10.2013, 14:06
Bu İHO denen kişinin Trabzonspor umrunda bile değil, kendi çıkarları doğrultusunda Trabzonspor üzerinden pirim yapmaya devam ediyor.

Sen gidip federadyona başvuruda bulunma, miting otobüslerinden inme, fb taraftarına şirin gözükmeye çalış, emek hırsızlığını savunanları, polis arabası devirip ateşe verenleri "herşeyi hak ediyor" diye öv, sonra stada git o övdüklerin sana küfür yağdırsın, aracının üzerine çıksın ;

Ama hakkını arayan adaletin peşinden koşan Trabzonspor taraftarı sokaklarda yürürken ölü taklidi yap, kuyruğuna basanlara ise "arkanızda kim var?" de .

İstinye'ye akın edenlerin sevgisi karşılıksız, saf,duru Trabzonspor sevgisi o yüzden gelmemeleri iyi olmuş bir bakıma .

Emre GÜRDAL
14.10.2013, 16:54
Baskan aciktan destek verse gene ceza alacakti...ama gizlidende destk vermdyse ayip etmis olur...

Şenol Altunsoy
14.10.2013, 17:11
Ceza meza veremezler sanırım şikecilerin düzenlediği mitingde kürsüde olan fb yöneticilerini unuttunuz.

Ayrıca resmi sitenin haber olarak verdiği şeylerden kimse onları sorumlu tutamaz.

My
14.10.2013, 17:29
Bir kısım taraftarda başbakanın hakkımızı bir şekilde bize vereceğiyle ilgili yoğun bir algı var. Trabzonspor'un hakkını yemeyeceğini, bir şekilde işleri uydurup edip kupayı bize vereceğini düşünen, bir türlü başbakana toz konduramayan önemli bir kitle var.

Naci Karakol
14.10.2013, 19:51
Bu İHO denen kişinin Trabzonspor umrunda bile değil, kendi çıkarları doğrultusunda Trabzonspor üzerinden pirim yapmaya devam ediyor.

Sen gidip federadyona başvuruda bulunma, miting otobüslerinden inme, fb taraftarına şirin gözükmeye çalış, emek hırsızlığını savunanları, polis arabası devirip ateşe verenleri "herşeyi hak ediyor" diye öv, sonra stada git o övdüklerin sana küfür yağdırsın, aracının üzerine çıksın ;

Ama hakkını arayan adaletin peşinden koşan Trabzonspor taraftarı sokaklarda yürürken ölü taklidi yap, kuyruğuna basanlara ise "arkanızda kim var?" de .

İstinye'ye akın edenlerin sevgisi karşılıksız, saf,duru Trabzonspor sevgisi o yüzden gelmemeleri iyi olmuş bir bakıma .

Her şeyi yanlış anlayan ne çok taraftarımız var.
Evet başkan henüz başvuruda bulunmadı ama bayram sonrası başvuru yapılacağını söyledi.
fb taraftarına şirin gözükmeye de çalışmıyor. fb ile yaşadığımız husumetler sonucu 2 taraftan birinin barış çubuğu uzatması gerekiyordu. Aslında başkanımız bir nevi büyüklük yaptı ve barış çubuğunu uzattı. Ama karşıdaki vicdansız, karaktersiz olunca bu mesajı alamıyor tabii ki.
Ayrıca fb taraftarı gerçekten de her şeyi hak ediyor. Bakın duygusal yaklaşmayın. Biz haklı davamızda mücadelemizi sürdürürken taraftarımızın çoğu takıma küstü. Stadı hala daha dolduramıyoruz. fb taraftarı en kötü gününde bile biletleri yok sattı. Bu taraftar bence de her şeyi hak ediyor. Helal olsun öyle taraftara. Takımı haksız bile olsa peşini bırakmayan taraftara helal olsun demekten başka yapacak bir şey yok arkadaşlar. Duygusal yaklaşıyorsunuz olaya.
Ayrıca başkan taraftarın da arkasında idi Pazar günü.
Hatta fanatik gazetesinde açıklaması da var.
Fırsatçılık yapmayın da görevdeki insanın arkasında durun.
1 forma alıp kendinizi kulübün sahibi sanmayın.
Saygılar.

Fatih Öztürk
14.10.2013, 20:53
Evet başkan henüz başvuruda bulunmadı ama bayram sonrası başvuru yapılacağını söyledi.
fb taraftarına şirin gözükmeye de çalışmıyor. fb ile yaşadığımız husumetler sonucu 2 taraftan birinin barış çubuğu uzatması gerekiyordu. Aslında başkanımız bir nevi büyüklük yaptı ve barış çubuğunu uzattı. Ama karşıdaki vicdansız, karaktersiz olunca bu mesajı alamıyor tabii ki.
Ayrıca fb taraftarı gerçekten de her şeyi hak ediyor. Bakın duygusal yaklaşmayın. Biz haklı davamızda mücadelemizi sürdürürken taraftarımızın çoğu takıma küstü. Stadı hala daha dolduramıyoruz. fb taraftarı en kötü gününde bile biletleri yok sattı. Bu taraftar bence de her şeyi hak ediyor. Helal olsun öyle taraftara. Takımı haksız bile olsa peşini bırakmayan taraftara helal olsun demekten başka yapacak bir şey yok arkadaşlar. Duygusal yaklaşıyorsunuz olaya.
Saygılar.

Bu forumda beni bilenler iyi bilir ne derecede Hacıosmanoğlunu savunduğumu!ama bir yere kadardı.eşek değiliz evelallah akılda var fikirde.

Bayramdan sonra başvuracağım demek sahtekarlıktan başka bir şey değildir.bak bugün öğleye kadar resmi makamların tümü görevinin başındaydı istese bugünde başvuru yapılabilirdi ama laf olsun torba dolsun diye bayramdan sonra başvuru yapacağım demekle bu işler yürümez.bide hangi bayram?ay sonunda cumhuriyet bayramı var ondan sonramı!

Şikebahçe ile yaşadığımız husumetlere gelince bu kavganın bitmesi için biz onlara değil onlar bize yalvaracaklar çünkü hırsız olan onlar.malımızı bize verecekler sonra ne bok yerse yesinler umurumda değil yani senin dediğin gibi değil bu işler.cehennemin dibine kadar boyları var.

Şikebahçe taraftarlarını neyi çok hakettiğini burdan anlatmak istemem tahmin edersin neyi hakediyorlar!

Son olarak Aralık ayında inşallah seçim olurda defolup giderler nokta.

Fatih Öztürk
14.10.2013, 20:56
Sebahattin Çakıroğlu hala daha fener düşerse üzülürüm diyor.yahu senin fenerini şey ederim ulan adamı dellendirmeyin biz neyin mücadelesini veriyoruz şunların yaptığına bak yeter lan.

alper*
14.10.2013, 21:01
Futboldan soğudum; bu spor eskisi kadar ilgimi çekmiyor.

Dışarı çıktım, uğraşacak bir şeyler buldum inanın deneyin siz de seveceksiniz.

Bu uğraş sadece zaman ve para kaybı.

+

Manevi çöküntü.

fteotdgs
14.10.2013, 21:08
Saygılar.

Benim yoneticim, baskanim sike yapacaklar, yaptiklarini onaylamayan mercii kalmayacak, ben hala takima "kusmeyip", o adamlar hicbir sey olmamis gibi basta dururken, destekleyecegim ve "en buyuk taraftar!", "muhtesem taraftar" gazlari bekleyecegim ustune. Eksik olsun oyle taraftarlik. Allah askina hic degilse bu forumda hala su sikeci taraftari ovup durmayin. Bu nasil mantiktir? Bir de biz duygusal yaklasiyormusuz olaya???

Hüseyin Başoğlu
14.10.2013, 21:11
Haksızlığın arkasında durup destekleyene helal olsun mu denir :)

Eğer fb taraftarı şike olayı patlak verditen sonra azizi devirip yeni bir yönetim seçip öyle destekleseydi takımı tamam eyvallah bunlar gayet iyi taraftar derdim...

Ama sen hapishanedeyken bu adamı yine başkan seçiceksin her türlü hırsızlığı şerefsizliği kepazeliği sahipleniceksin benzinlik yakıcaksın polise saldırıcaksın sonra bu taraftar muhteşem taraftar öylemi ??

Bişi derdim de nese :)

Naci Karakol
14.10.2013, 21:13
Benim yoneticim, baskanim sike yapacaklar, yaptiklarini onaylamayan mercii kalmayacak, ben hala takima "kusmeyip", o adamlar hicbir sey olmamis gibi basta dururken, destekleyecegim ve "en buyuk taraftar!", "muhtesem taraftar" gazlari bekleyecegim ustune. Eksik olsun oyle taraftarlik. Allah askina hic degilse bu forumda hala su sikeci taraftari ovup durmayin. Bu nasil mantiktir? Bir de biz duygusal yaklasiyormusuz olaya???

Hocam ne alakası var? Benim bahsettiğim olay bu değil. Ben "takım kötü durumdayken bile destek olmak" durumundan bahsediyorum. Biz en iyi günümüzde bile stadı dolduramıyoruz. İyi günde, kötü günde olayı ;)

fteotdgs
14.10.2013, 21:16
Hocam ne alakası var? Benim bahsettiğim olay bu değil. Ben "takım kötü durumdayken bile destek olmak" durumundan bahsediyorum. Biz en iyi günümüzde bile stadı dolduramıyoruz. İyi günde, kötü günde olayı ;)

Soyle alakasi var: O kotu durumda, yani yoneticilerinin sike yaptigi tasdiklenmis durumda iken hicbir sey yapmiyorsan, ustune o durumda takima destek oluyorsan o sikeye ortak oluyorsun demektir. O kadar basit. Bu "muhtesem taraftar"'lik filan degildir. Tam tersine, en azindan benim nazarimda, utanc duyulacak bir durumdur.

fteotdgs
14.10.2013, 21:21
Buyuk baskanimiz "muhtesem FB taraftari" demeyi biliyor her yerde. E, o "muhtesem taraftar", buyuk baskanimizin tek hedef gosterdigi Aziz Yildirim'i hala basta tutmuyor mu? Kendisi bunu hic dusundu mu, cok merak ediyorum :)

Mehmet Fatih Silik
14.10.2013, 21:45
Saygılar.

Dostum dünyaya yeni mi ayak bastin?
Bunca olandan bitenden sonra böyle bir yorum yapman cok dü$ündürücü...
BIZ mi bari$ cubugu uzatacak durumdayiz? Ayrica gerek mi var?
Senin evini bir hirsiz gelip soysa, tutuklanip 1 sene cezaevine atilsa ve senden caldiklarini vermeyip de haala di$arda ba$i bo$ gezip dola$iyorsa sen ona zeytin dali mi uzatirsin?
Az mantikli dü$ünelim lütfen...ba$kani seviyor olabilirsin orasi ayri bir konu...ama bu adamin tutumunun neresi dogru? Benimde Fener'li dostlarim var...3 Temmuz'dan sonra coguyla yollari ayirdim cünki gercek yüzlerini gördüm...Dogruya dogru demeyen benim ne dostum ne de karde$im olur...
Ortada kocaman bir adaletsizlik var...Sanane $ikebahce taraftarindan...
Ayrica!
Bu söylemini hatirliyorsan BMN'yi marjinal olarak ilan ettikten sonra daha da dillendirmi$tir...
Sen kendi camianin belirli bir kismini (ki bu kismin $ike mücadelesindeki yaptiklari ortadadir) yereceksin...ve hic ama hic geregi yokken rakip takimin "taraftarlarini" öveceksin...
Mac ciki$i gördük o cok övdügü taraftari...
Onun i$i konu$mak degildir (kendi söylemi)...
Onun i$i bu takimin hakkini her platformda korumaktir...bugüne kadar korudu mu?
En basit örnek...kendisi 30 gün hak mahrumiyeti aldi...haksiz bir ceza oldugunda hemfikiriz öyle degil mi?
Ki burda bazi arkada$lar o ceza Trabzonspor'a verildi demi$ti...katiliyorum bende...
Niye tahkime gitmiyor?
Hani nerde takimin haklarini savunma?
Ki bu en basit bir örnekti...geldigi günden beri o kadar yanli$ yapti ki kredisini cok ama cok erkenden tüketti...
Beni cok nadir göreceksiniz deyipte uzatilan her mikrofona ayni $eyleri söyleyerek sözünün arkasinda durmadi...gerci hangisinde durdu ki?
Burda $ikebahce taraftarini övüyorsan sen burada cok yanli$sin dostum...
Ya da dedigim gibi dünyaya yeni ayak bastin ve 2 senedir olanlardan haberin yok...onlarin ne kadar $erefsiz olduklarini internetden ara$tirmani tavsiye ederim...
Türk Futbolu senin baktigin pembe panjurlu pencereden göründügü gibi degil...

ibrahim
14.10.2013, 21:49
Buyuk baskanimiz "muhtesem FB taraftari" demeyi biliyor her yerde. E, o "muhtesem taraftar", buyuk baskanimizin tek hedef gosterdigi Aziz Yildirim'i hala basta tutmuyor mu? Kendisi bunu hic dusundu mu, cok merak ediyorum :)

http://galeri4.uludagsozluk.com/101/bir-insan-%C3%B6mr%C3%BCn%C3%BC-neye-vermeli_176967.jpg

:D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Yaşar
14.10.2013, 21:58

+ aynı muhteşem taraftar son maçta kendisine küfur etti mi etmedi mi?
Kendisinin arabasına saldirdi mi saldırmadı mı?

Başkanın son atarlanmasının da bir göz boyama, taraftarına sirin görünme politikası olduğu ortaya cıkıyor.
Başkan o kadar saf bir adam ki aldıgı cezada bile kullanıldığının farkında değil.
Başbakanın kendisini takdir etmesine ve saldırıyı kınamasına rağmen aldıgı 1 aylık ceza, kendisinin üzerinden siyaset yapıldıgının göstergesidir.
Aynı ''kisilerle kurumlar ayrılmalı, o nedenle fb ceza almamalı'' söylemindeki siyaset gibi.
Sonuçları farklı ama amaç aynı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tayfun
15.10.2013, 00:48
@Naci Karakol

Mizah dergisinde yaz hergün okurum , ama burda okumam bir daha .

Burçak
15.10.2013, 02:42
KULAĞININ ÜZERİNE YATMAK!
İbrahim Hacıosmanoğlu 26 Mayıs’da sandıktan Trabzonspor Başkanı olarak yetki aldığında taraftar siyasete, iktidara ve politik adaylara bir ders verdiğini düşünüyordu. Şehirde bir sevinç… Taraftar bu kan değişimiyle artık adalet mücadelesinde söylemlerinin daha ağır ve daha oturaklı olacağını zannediyordu.
Ta ki Kazlıçeşme’ye kadar!
Geçen 4 aylık sürede Trabzonspor gittikçe siyasallaştı, başkanlık makamı ve kulüp içi koltuklar politikleşti. Söylemlerde ”Kurumlar ve Kişiler” ayrımına gidildi. Algıları Recep Tayyip Erdoğan’ın duygusal istekleri doğrultusunda yönetme çabası başladı. Söylemler gün geçtikçe yumuşadı. Sahte iyi niyet soslu başkasına ait doğrular camiaya aitmiş gibi savunuldu. Eylemler ”Eylemsizlik” haline geldi. Trabzonspor; sanki şikeye, teşviğe, hırsızlığa, çalınan hakkına isyan etmiyor sadece Aziz Yıldırım’ın gitmesini istiyormuş gibi bir hava yaratılmaya çalışıldı. TFF ve kurullarının yanı sıra Trabzonspor Yönetimi de UEFA ve CAS kararlarını görmezden geldi!
Bu olan bitene İ.Hacıosmanoğlu’na Başkanlığını hediye eden taraftar dahil çoğu Trabzonsporlu çığlık çığlığa tepki verdi!
Son olarak tüm bu yakarışları duymazdan gelinen on binlerce Trabzonspor’lu 13 Ekim’de gasp edilen hakları ve üzeri örtülmeye çalışılan ”Adalet” için TFF önünde bir protesto yürüyüşü yaptı.
Trabzonspor’un resmi makamlarında oturan hiç kimse bu yürüyüşe katılmadı!
Kulübünün haklarını savunan taraftar kadın çocuk demeden, mesafe tanımadan sokağa dökülürken, kendisinden daha çok bu mücadeleyi savunması ve öncü olması gerekenler sus pus olan bitene tepkisiz kaldılar.
Trabzonspor taraftarı; futbolu yönetenler, Ülkeyi yöneten siyasi oluşumlar ve medyanın kendini görmezden gelmesine alışkındı da kendi seçtiği yönetimin kulağının üzerine yatması bu güne dek görülmüş bir şey değildi.
Federasyon Başkanları atandı, TBMM’de yasalar değişti, TFF’de adalet gizlendi, güçlünün yara almaması için maddeler değiştirildi, medya sustu, yazan çizen herkes ”ŞİKE”nin üzerini örtmeye çalıştı, tüm erk sahipleri Trabzonspor’un haklarını yok sayılabilir gördü ama Trabzonspor’un kendi içinde bu bakış açısının tezahür etmesi tarihi bir kırılma noktasıdır.
Bugün Trabzonspor taraftarı kendi yönetimine rağmen yürüyüş organize ediyor, kendi yönetiminin sessizliğine rağmen sesini duyurmaya çalışıyor, kendi yönetiminin eylemsizliğine rağmen adalet arıyor ve tüm platformlarda hakkını savunuyorsa burada bir yanlışlık var demektir.
Trabzonspor yönetimi taraftarının arkasında durmuyor, camiasının eylemlerini savunmuyor ve bel bağladıklarının belirlediği sükunet politikası yüzünden kafasını kuma gömüyorsa burada bir yanlışlık var demektir.
Temsil ettiği kitleyi anlamıyor, görmezden geliyor ve mücadelesine ortak olmuyorsa Trabzonspor’u yönetenlerde bir yanlışlık var demektir.
Trabzonspor’un gerçek sahipleri bir yandan M.Ali Aydınlar’a, Yıldırım Demirören’e, Aziz Yıldırım’a, TFF’ye, Kurullarına, Siyasilere ve Medyaya karşı tek yürek savaşırken bir yandan da kendi içinde savaş veriyor.
Ve inanıyorum ki; her şeye rağmen doğruya olan inancını yitirmeyen, her şeyini Trabzonsporluluğunun ardına koyan bordo mavililer ve Trabzonsporluluk onuru bunun da üstesinden gelecektir.

http://www.habercuk.com/makaleler/kulaginin-uzerine-yatmak-280.html

Sefa Murat Dokuz
15.10.2013, 03:00
Bırakın Yönetimi felanda, Trabzonspor ne kadar örgütlü ne kadar değil bir düşünelim? Biz 100.000 kişiyi toplayabilirmiyiz bir araya ? 100.000 kişi toplanıp Boğaziçi köprüsüne gidip oturalım. Ya Kupa gelecek ya gelecek. Çadırlarla hadi bakalım İstanbul felç olsun. Yok bizim başımıza hukuk içinde felan arayacağız hakkımızı diye konmuş bir başkan Adeta Trabzonsporun gergin taraftarının isyanını dindirmek için planlı gelmiş sözde asabi aslında süt kedi bi başkan. Boşverin başkanı her ilden katılım İstanbulu felç etmek için Cumartesi sabah buluşulcak 2 gün kimsenin işi gücü okulu yoktur. 2 cumartesi pazar Köprüyü bi kapatalım bakalım. Olmadı FSM ve Boğaziçi eş zamanlı kapatılır. 150 bin kişi yeter bunun için. O kalabalıkta kitleye Polsi müdahele edemez. Şimdi beni provokatör ilan eden olur. Herkes şampiyonluğunu kazndığında kutluyor. Şikeyi dinleyenler 34.maçın öncesi çıkıp Şike var tescil etmeyin bitince dese bunlar hiç yaşanmayacak. Ama herşey planlı şike varda mesele şikeyi ortaya çıkarmak değil ortada başka hesaplaşmalar var. Ben Şampiyonluğum 3 sene geçmiş kutlayamıyom. Böyle yavaş işleyen adalet sistemi olamaz. Çağrımı isyan ayaklanma gören görebilir. İstinyede 3-5 bin kişi toplanmasını tınmıyorlar bile.