PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fb maçındaki olaylardan sonra Onur'un 3. kaleci konumuna gelmesi ?

Naci Karakol
12.10.2013, 12:34
Ben manidar buldum.
Dün akşamki milli maçta kalede Volkan vardı, 2. kaleci Tolga, 3. kaleci de Onur'du.
Burada büyük bir mesaj var bence.
Maç boyunca çok dua ettim "ah şu volkan bir hata yapsa da gol yesek" diye ama olmadı.
Beceremedi Estonya.
Neyse umarım Hollanda maçında da Volkan kalede olur da o 8-10 tane yeriz
:)

cakalkerem
12.10.2013, 12:42
onur zaten 3 kaleciydi polemik konusu yapmaya gerek yok...

volkan daim 1 kaleciydi...tolga ile Onur 2-3 değişiyordu...Tolga bjk ye gitti diye şu an da fazla bir polemik yapmaya gerek yok

Travelair
12.10.2013, 12:47
Milli takımda kayırma olduğu kesin. Ötesini bilemem

Naci Karakol
12.10.2013, 12:49
onur zaten 3 kaleciydi polemik konusu yapmaya gerek yok...

volkan daim 1 kaleciydi...tolga ile Onur 2-3 değişiyordu...Tolga bjk ye gitti diye şu an da fazla bir polemik yapmaya gerek yok

Onur ilk 11'de çıkmıyor muydu maçlara? Yanlış mı hatırlıyorum ?

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2013, 13:57
Onur'un kaş göz işaretiyle Selçuk'a sen ne ayaksın şeklinde hareketine bayıldım.

Mert Oğuzlu61
12.10.2013, 14:06
Ben manidar buldum.
Dün akşamki milli maçta kalede Volkan vardı, 2. kaleci Tolga, 3. kaleci de Onur'du.
Burada büyük bir mesaj var bence.
Maç boyunca çok dua ettim "ah şu volkan bir hata yapsa da gol yesek" diye ama olmadı.
Beceremedi Estonya.
Neyse umarım Hollanda maçında da Volkan kalede olur da o 8-10 tane yeriz
:)

neyin kafasını yaşıyorsun sen ciddi misin ? saçma saçma konuşma, açtığın başlık bir kere gereksiz bir başlık, neye göre onur u 3. kaleci yaptın ? onur kalede değil diye milli takım hollanda dan 8-10 gol yesin öyle mi ?

şimdi sen salı günü hollanda gol atınca gooooool diye sevineceksin öyle mi ? bişe yazarımda şimdi burda ceza almak istemiyorum.

vuralkara
12.10.2013, 14:39
neyin kafasını yaşıyorsun sen ciddi misin ? saçma saçma konuşma, açtığın başlık bir kere gereksiz bir başlık, neye göre onur u 3. kaleci yaptın ? onur kalede değil diye milli takım hollanda dan 8-10 gol yesin öyle mi ?

şimdi sen salı günü hollanda gol atınca gooooool diye sevineceksin öyle mi ? bişe yazarımda şimdi burda ceza almak istemiyorum.

aynen katılıyorum.
çok gereksiz bir polemik ve gereksiz bir başlık.
hele "inşallah holanda'dan 8-10 tane yeriz" kısmı tam bir facia

Fatih Öztürk
12.10.2013, 14:49
Inşallah Hollanda 8 tane takar sıke mıllı takımına.dört gözle beklıyorum.

Enisc
12.10.2013, 14:52
Bence şikebahçe maçında ki olaylar sebebiyle değil tolganın beşiktaşa gitmesi sebebiyle 3. kaleci. Zaten Onur Trabzonspor'da olduğu sürece milli takım için şansı yok. Oynatmazlar.

Milli takımı desteklemek konusuna gelirsek. Bir düşünün bakalım milli takım dünya kupasını hak ediyormu ? Bir düşünün bu ülke Trabzonsporlulardan destek almayı hak ediyor mu ? 3 temmuzun'un değiştirdikleri şeylerin farkında değil hala bazı arkadaşlar.

U.Sadıkoğlu
12.10.2013, 15:01
Keşke milli takıma oyuncu vermesek şikecilerin, hırsızların ülkesine...

Naci Karakol
12.10.2013, 15:23

Ben gereksiz olduğunu düşünmüyorum.
Türkiye'nin en formda kalecisi Estonya maçında 3. kaleci idi.
Onur kalede olmadığı için değil bu isyanım.
Trabzonspor'dan adam akıllı adam alınıp milli takıma koyulmadığı için!
İyice incelersen milli takımın aslında milli takım değilde İstanbul karması olduğunu anlarsın zaten.
Evet milli takım umarım Hollanda'dan 8-10 gol yesin.
Milli takım adına maçlardan önce içimde gerçekten çok fazla heyecan oluyor.
Sonra kadrolara bir bakıyorum her zamanki gibi Trabzonspor'um yine dışlanmış.

Naci Karakol
12.10.2013, 15:25
aynen katılıyorum.
çok gereksiz bir polemik ve gereksiz bir başlık.
hele "inşallah holanda'dan 8-10 tane yeriz" kısmı tam bir facia

Üstteki açıklamam sizin içinde geçerli.

martinpetrov
12.10.2013, 15:47
inşallah hollandadan 8-10 tane yemez 1-0 yeneriz. romanyada estonyayı 5-0 yener bağıra bağıra gidemez aşağılık herifler...

DeAgLeMaNyAq
12.10.2013, 15:58
Birisi bana Onur'un nasıl 3.kaleci olduğunu anlatabilir mi? Neye göre bu yorumu yapıyorsunuz?

Metin Ural
12.10.2013, 16:03
tolga 12 onur 23 numara diye mi acaba :)

Tolga
12.10.2013, 16:20
İnşallah Türk Milli Futbol Takımı yenilir, 8-10 tane yer falan filan . . . Veleddalin amin . . .

Vkgz
12.10.2013, 16:27
tolga istanbul takımına gitti ve 2. kaleci oldu, olay budur.

uzungöllü
12.10.2013, 16:28
Onur 3. kaleci ve bunu dert etmek. Ben milli takıma gitmesine yanarım 3. kaleci olmasına değil.

Metin Ural
12.10.2013, 16:30
madem dun tolga 2. kaleciydi deniyor, bende onur 2. kaleciydi diyorum.

lutfen yanlis bilgi vererek insanlari yanlis yonlendirmeyin. dunku macta ikisi birden yedek kulubesindeydi:

http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/matches/round=258374/match=300183572/index.html

DeAgLeMaNyAq
12.10.2013, 16:32
Dün maç başlığında da bu mevzu gündeme geldi. Gereksiz yere evham yapılıyor milli takımda 2. veya 3.kaleci diye bir kavram yok. Varsa bile bu kamuoyuna açıklanmaz. Yedek kalecilerin ikisi de her an oyuna girebilir eskiden olduğu gibi 11 as 7 yedek oyuncu şeklinde bir esame listesi yok. Forma numarası da tamamen formaliteden ibaret. Düşük forma numarası giyen 2.kaleci olur diye bir durum söz konusu değil. Kaldı ki forma numarasına bakılsan bundan 6 ay önce 1 numaralı Volkan yedek kalmazdı...

Naci Karakol
12.10.2013, 16:39
Peki o zaman şöyle diyelim ; Keşke Onur milli takıma gitmeseydi.
Ben form grafiği olarak Onur'u Volkan'ın daha da üzerinde görüyorum.
Bunun Trabzonsporluluğumla da alakası yok.
Açık-seçik ortada
Onur>Volkan.

Metin Ural
12.10.2013, 16:50
Peki o zaman şöyle diyelim ; Keşke Onur milli takıma gitmeseydi.
Ben form grafiği olarak Onur'u Volkan'ın daha da üzerinde görüyorum.
Bunun Trabzonsporluluğumla da alakası yok.
Açık-seçik ortada
Onur>Volkan.

ben acikcasi mactan once estonya milli takiminin hocasinin duran toplardan gol arayacagiz cumlesinden sonra yan toplardaki zaafiyetini hepimizin bildigi onur'u ilk 11 oynatmazdim. Bunun Trabzonsporluluğumla da alakası yok.

ayrica bunun konu basligiyla da ilgisi yok. ya baslik degistirilsin ya da konu kapatilsin.

Atakan
12.10.2013, 18:17
Dün maç başlığında da bu mevzu gündeme geldi. Gereksiz yere evham yapılıyor milli takımda 2. veya 3.kaleci diye bir kavram yok. Varsa bile bu kamuoyuna açıklanmaz. Yedek kalecilerin ikisi de her an oyuna girebilir eskiden olduğu gibi 11 as 7 yedek oyuncu şeklinde bir esame listesi yok. Forma numarası da tamamen formaliteden ibaret. Düşük forma numarası giyen 2.kaleci olur diye bir durum söz konusu değil. Kaldı ki forma numarasına bakılsan bundan 6 ay önce 1 numaralı Volkan yedek kalmazdı...

Ben de biliyorum sen de biliyorsun Volkan oynamayacak durumda olsa kaleye Tolga geçer.

Mert'
12.10.2013, 18:22
2.kaleci olayını bende dün anlamadım aslında.Kadroda ikiside var yedeklerde Tolga ile neye göre ayrılıyor? Ha, sakatlansa Tolga girme ihitmali daha fazla bencede orası ayrı..

Naci Karakol
12.10.2013, 19:08
ben acikcasi mactan once estonya milli takiminin hocasinin duran toplardan gol arayacagiz cumlesinden sonra yan toplardaki zaafiyetini hepimizin bildigi onur'u ilk 11 oynatmazdim. Bunun Trabzonsporluluğumla da alakası yok.

ayrica bunun konu basligiyla da ilgisi yok. ya baslik degistirilsin ya da konu kapatilsin.

Bilmem haberiniz var mı ama maç kadroları maçtan 1 gün önce açıklandı.
Yani maçtan önce yapılan o açıklamanın kadro üzerinde hiç bir etkisi yok.
Ayrıca Volkan sakatlansa kaleye Tolga geçerdi.
Ona da saygım sonsuz ama sırf TS futbolcusu diye Onur'un ötekileştirilmesi hoşuma gitmiyor.

hakan yesilyurt
12.10.2013, 20:43
türk milli takımını desteklemediğimi her alan da söylüyorum..çünkü bu ülkede adalet hiç bir alanda yok.

Erkan YILMAZ
12.10.2013, 21:02
ne gereksiz başlık bu ya herşeyden nem kapar olduk bu 3 temmuz hepimizin pskolojisini bozmuş

pkk lımıyız gençler milli takım 8 gol yesin diyoruz

şenol.08.borçkalı
12.10.2013, 21:02
bencede cok gereksız olmus

Sefa
12.10.2013, 21:43
Onur Recep Kıvrak'ın 3. Kaleci olduğunu gösteren bir durum şuanda yoktur. Olmasını gerektirecek bir şeyde yoktur lakin olursa da şaşıracak değiliz hele ki son maça bağlayacak hiç değiliz yıllardır süregelen üvey evlatlık bir durum olduğunu hepimiz biliyoruz.

Şu anda böyle bir durum ya da gündem olmadığı için başlık kapatılmıştır.