PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Harekete Geçiyor! - Yerel Basına İlan Verip Kongre Çağrısı Yapıyoruz

Sayfa : [1] 2

Ender Kuyumcu
07.10.2013, 13:35
Değerli Bordo Mavi Net üyeleri,

Bildiğiniz üzere geçen hafta kulübe noter kanalıyla gönderdiğimiz ihtarnameyle Trabzonsporumuz'un gasp edilmiş haklarının temini ve şikecilerin cezalandırılması için gerekli resmi başvuruların yapılmasını aksi takdirde de Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak başkan ve yöneticiler hakkında görevlerini yapmadıkları gerekçesiyle yasal haklarımızı kullanacağımızı , görevi layıkıyla yapacak bir yönetimin önünün açılması için de seçimli genel kurul çalışması dahil her türlü hakkımızı kullanacağımızı belirtmiştik.

Kulübe çekilen ihtarnameye her hangi bir yanıt verilmemesi ve resmi bir adım atılmaması üzerine de Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak harekete geçmeye karar verdik ve siz değerli üyelerimizi de bu mücadelede yanımızda görmek istiyoruz.

Dünkü maçta yaşanan olaylar bir kere daha gösterdi ki futbolcusundan taraftarına, yöneticisinden medyasına, fenerbahçe camiası yavuz hırsız tavrını asla terketmeyecektir ve hak ettikleri cezayı almadıkları sürece de Türkiye'de adil oyundan da adaletten de bahsetmek mümkün olmayacaktır.

İzlenecek yollar ve sizden beklediklerimiz daha sonra detaylı olarak sizlere aktarılacaktır ama bu noktada yapacak olduğumuz masraflarda bize destek olmak isteyen üyelerimiz istedikleri takdirde ilk olarak yerel basında çıkacak ilan için kullanılmak üzere aşağıdaki hesaba katkıda bulunabilirler.

Banka: Garanti
Şube: Taksim
Iban: TR540006200002800006669523
Hesap No: 028-6669523
Hesap Sahibi: Uğur Kalaylıoğlu

Not: Konu hakkında siz değerli üyelerimizin de fikir ve önerilerini bekliyoruz.

Orkun Özkaya
07.10.2013, 13:41

Bildiğiniz üzere geçen hafta kulübe noter kanalıyla gönderdiğimiz ihtarnameyle Trabzonsporumuz'un gasp edilmiş haklarının temini ve şikecilerin cezalandırılması için gerekli resmi başvuruların yapılmasını aksi takdirde de Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak başkan ve yöneticiler hakkında görevlerini yapmadıkları gerekçesiyle yasal haklarımızı kullanacağımızı , görevi layıkıyla yapacak bir yönetimin önünün açılması için de seçimli genel kurul çalışması dahil her türlü hakkımızı kullanacağımızı belirtmiştik.

Kulübe çekilen ihtarnameye her hangi bir yanıt verilmemesi ve resmi bir adım atılmaması üzerine de Bordo Mavi Net Yönetim Kurulu olarak harekete geçmeye karar verdik ve siz değerli üyelerimizi de bu mücadelede yanımızda görmek istiyoruz.

Dünkü maçta yaşanan olaylar bir kere daha gösterdi ki futbolcusundan taraftarına, yöneticisinden medyasına, fenerbahçe camiası yavuz hırsız tavrını asla terketmeyecektir ve hak ettikleri cezayı almadıkları sürece de Türkiye'de adil oyundan da adaletten de bahsetmek mümkün olmayacaktır.

İzlenecek yollar ve sizden beklediklerimiz daha sonra detaylı olarak sizlere aktarılacaktır ama bu noktada yapacak olduğumuz masraflarda bize destek olmak isteyen üyelerimiz istedikleri takdirde ilk olarak yerel basında çıkacak ilan için kullanılmak üzere aşağıdaki hesaba katkıda bulunabilirler.

Ufak olsa da bir şeyler gönderdim hemen. Umarım mücadelemiz güzel günler getirir.

başarılar

Berat
07.10.2013, 13:42
Allah utandırmasın.

Fatih Birinci
07.10.2013, 13:48

Ender abi kupa zaten gelecek. Neden yönetime karsi tavir gòsterelim?neden bütün olmuysunuz ts yönetimiyle ne bilim fikir alisverisi falan.kendi kulübümüze dusman mi kesilelim?dogru bulmuyorum .sen trabzonsporu düsünuyosun tamam peki biz neyi dusunuyoruz?haciosmanoglu bizim hakkimizi o serefsizlere zaten birakmayacak.sana soruyorum: diyelim ki baskani devirdiniz peki kim gelecek?bu namussuzlarla kim mücadele edecek?dün aksam ki olaylar siyzlerin hosuna mi gitti?senin twitter da(kendim gormedim twitterim yok),baskanin basina gelenlerinden dolayi mutlu oldugunu soLediler bana ve sana karsi buyuk öfke var.dedigim gibi BMN yi cok seviyorum ama BASKANIMI da cok seviyorum birbirimize düşersek sonumuz felaket olur.saygilar

Adnan Özkan
07.10.2013, 13:51
Kesinlikle her şekilde destek vereceğim.Takımın aldığı iyi sonuçlar ayrı bu çok ayrı.Her ne kadar iyi sonuçlar olsa da tabiri caizse bizim gazımızı alamaz bu.Yönetim bu sonuçların arkasına sığınmasın.Gördük ki bu çirkef camiaya resmi yoldan başvuru yapılmadıkça olmayan vicdanlarına kalan adalet tecelli etmeyecektir.TFF denen aciz, taraflı ve ahlaksız kurumun içindeki bazı şekilsiz insanlar laftan anlamayacaklar.Şeriatın kestiği parmak acımaz.Dün o stat da linç girişimine uğrayan başkanın ertesi gün yapacağı şey 'evet siz asla adam anlamazsınız' diyerek gereken adımları atmaktı ama görünen o ki bu yine gerçek taraftara düşüyor.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 13:52
Bu derece yönetime karşı durmak, düşman gibi...
Hoş değil...

Volkan Albayrak
07.10.2013, 13:53
iki gün sonra katkıda bulunacağım umarım geç olmaz

Adnan Özkan
07.10.2013, 13:54
Kimse TS başkanına hakaret etme yada fiziksel saldırı yapma hakkına sahip değildir o ayrı mesele.Onu yapacak adamın alnını karışlarım.Ancak şu gerçek var ki bizim başkanın gözüne gözüne sokulan şikabahçenin arsızlığı ve yasa tanımayışı,TFF denen uyduruk yapının adaleti yerine getirmemek için kırk tilkiyi oynaması artık yeter dedirtmiştir.Nasıl ki utanmadan bizlere saldırıyorlarsa yasal yönden misli olarak karşılığını almalılar.

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 13:57
Çıktık bir yola, Allah utandırmasın...

Adnan Özkan
07.10.2013, 13:58
yerel seçimleri beklemek kupayı beklemekle aynı şeydir.Hatta gerekçeli karar açıklandığında (CAS) yine bu süreç uzatılacaktır çünkü yerel seçimler vardır.İstişare edip beklenmeli kararı çıkarsa (takım iyi gittiğinden v.s) bende katılırım ama RTE nin keyfini ve oy oranını hesaba katarak yaptığı keyfi uygulamalar yetti artık!!! Zaten kupa gelecek diyen arkadaşlar ağlamayana emzik yok emin olun!!! UEFA ve FİFA ya bel bağladık ama onlar zaten gerekeni yaptı,biz gerekeni yapmazsak adama aptal derler.Birde tersinden düşünün ya onlara aynı durumda kalsa bir saniye beklerlermiydiler? Adalet ayrı yönetim ayrı.

Ender Kuyumcu
07.10.2013, 14:01
Ender abi kupa zaten gelecek. Neden yönetime karsi tavir gòsterelim?neden bütün olmuysunuz ts yönetimiyle ne bilim fikir alisverisi falan.kendi kulübümüze dusman mi kesilelim?dogru bulmuyorum .sen trabzonsporu düsünuyosun tamam peki biz neyi dusunuyoruz?haciosmanoglu bizim hakkimizi o serefsizlere zaten birakmayacak.sana soruyorum: diyelim ki baskani devirdiniz peki kim gelecek?bu namussuzlarla kim mücadele edecek?dün aksam ki olaylar siyzlerin hosuna mi gitti?senin twitter da(kendim gormedim twitterim yok),baskanin basina gelenlerinden dolayi mutlu oldugunu soLediler bana ve sana karsi buyuk öfke var.dedigim gibi BMN yi cok seviyorum ama BASKANIMI da cok seviyorum birbirimize düşersek sonumuz felaket olur.saygilar

Ben sadece Trabzonspor'u seviyorum ve Trabzonspor'un gasp edilmiş haklarını savunmaya çalışıyorum.

IHO ya da başka bir ismin benim için zerre önemi yok. Görevlerini yaptıkları sürece başımın üstünde yerleri var ama TRabzonspor düşmanlarına hizmet ediyorlarsa kusura bakmayacaklar.

Bir de şöyle düşün; Şayet bu yönetim TFF'ye gerekli resmi başvuruyu yapmış olsaydı dün akşamki maç büyük ihtimalle hiç olmayacaktı.

Twitter'da yazdıklarımı twitter adresime girip görebilirsin.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 14:03

Kupa gelecek ama neden TFF'ye başvurmuyor sayın Başkan?

Hacıosmanoğlu bırakmayacak diyorsun hakkımızı şerefsizlere. Dayanağın ne kuru laflardan başka? Nereye başvuru yapmış? Ne yapmış?

TFF'ye gerekli başvuruyu yapsın, biz de başkanı destekleyelim.

Hoş değil...

Yönetime düşman değiliz. Şike mücadelesine taş koyan kim varsa karşısındayız. Süreci zamana yaymak kime hizmet ediyor? Trabzonspor'a etmediği aşikâr.

Yönetime laf yok, BMN'nin yaptığı hoş değil öyle mi? Lütfen yapmayın.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 14:04

1- Mollasalihoğlu - 20 TL
2- Ender Kuyumcu - 61 TL
3- Gamze - 50 TL

Listeyi buradan götürelim

Fatih Birinci
07.10.2013, 14:08
[QUOTE=Mollasalihoğlu;1919369480]Kupa gelecek ama neden TFF'ye başvurmuyor sayın Başkan?

Hacıosmanoğlu bırakmayacak diyorsun hakkımızı şerefsizlere. Dayanağın ne kuru laflardan başka? Nereye başvuru yapmış? Ne yapmış?

Arkadaş ben saygili konusuyorum sen bana kuru laflar dan bahsediyosun.bildigim biseyler var elbet.herseyi sen bilmiyosun beyfendi.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:08

Yönetime düşman değiliz. Şike mücadelesine taş koyan kim varsa karşısındayız. Süreci zamana yaymak kime hizmet ediyor? Trabzonspor'a etmediği aşikâr.

Yönetime laf söylemediğim söylenemez.
Yönetiminde çok yanlışları var. Atması gereken adımlar var ama BMN nin yönetim ile alakalı bildiği, ihtar vs kaç oldu son aylarda? ben sayamadım...

BMN Yönetim Kurulu olarak, Trabzonspor Yönetimi ile bir randevu alınsa her iki tarafta dertlerini anlatsa süreci bilse, Trabzonspor Yönetiminin ne yapacağını birinci ağızdan öğrense, Trabzonspor Taraftarı kendi yönetimini şikayet ediyor algısı olmasa daha iyi olmaz mı?

Gamze
07.10.2013, 14:13
Gönderdim. 50 TL.
Allah utandırmasın.

Çakıroğlu İhsan
07.10.2013, 14:13
Yönetime laf söylemediğim söylenemez.
Yönetiminde çok yanlışları var. Atması gereken adımlar var ama BMN nin yönetim ile alakalı bildiği, ihtar vs kaç oldu son aylarda? ben sayamadım...

BMN Yönetim Kurulu olarak, Trabzonspor Yönetimi ile bir randevu alınsa her iki tarafta dertlerini anlatsa süreci bilse, Trabzonspor Yönetiminin ne yapacağını birinci ağızdan öğrense, Trabzonspor Taraftarı kendi yönetimini şikayet ediyor algısı olmasa daha iyi olmaz mı?

Ben de bu düşüncedeyim ama bunun denenmeden bu yola girildigini sanmiyorum sanmak istemiyorim

Gamze
07.10.2013, 14:14
...

Feshane'de başkanın birinci ağzından amacını da tavrını da öğrendik sevgili Ahmet...

Orkun Özkaya
07.10.2013, 14:15
Listeyi buradan götürelim

detaylı liste yapılması şart mı ? yardım/destek dediğin gizli yapılır. Arada sırada toplanan miktarı yazsanız yeter

ozturk
07.10.2013, 14:16
Arkadaş ben saygili konusuyorum sen bana kuru laflar dan bahsediyosun.bildigim biseyler var elbet.herseyi sen bilmiyosun beyfendi.

Bildiğiniz şeyleri açıklar mısınız? Geçenlerde bir üye de bildiğim şeyler var yazarsam mahkemelik olurum demişti sonra kupa kasım sonu gibi gelecek dedi.

Nedir bu saklanan gerçekler ? (doğruysa)

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:17
Feshane'de başkanın birinci ağzından amacını da tavrını da öğrendik sevgili Ahmet...

Gamze, feshaneden önce niye adım atılmadı?
Feshaneden önce kaçtane bildiri,ihtar gönderildi?

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 14:18
detaylı liste yapılması şart mı ? yardım/destek dediğin gizli yapılır. Arada sırada toplanan miktarı yazsanız yeter

Gizli yapılır ama paranın ve harcananın ortada olması gerekiyor ki soru işareti doğmasın.

Zaten üyelerden para almak bizi üzüyor bir de nereye harcandığı yönünde soru işareti olmasın. Ne geldiği, nereye gittiği belli olsun.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 14:18

Bildiriden sonra "marjinal gruplar", "çapulcular" ve "küçük beyinliler" dedi.

Bu mudur?

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:19
Ben de bu düşüncedeyim ama bunun denenmeden bu yola girildigini sanmiyorum sanmak istemiyorim

böyle bir yol denenmiş olsaydı elbet BMN üyelerine de bir bilgi verilirdi.
Ama denenmiş ise ve Trabzonspor Yönetiminden red cevabı alınmışsa ozaman ayrı...Ozaman herkesden özür dilerim.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:22
Bildiriden sonra "marjinal gruplar", "çapulcular" ve "küçük beyinliler" dedi.

Bu mudur?

Anlamak mı istemiyorsun bir türlü anlamadım...

Herşeyin en başında, ortada bildiri mildiri zartı zurtu ihtarı yok iken BMN Yönetimi , Trabzonspor Yönetimi ile bu konuyu birebir görüşme, randevu talep etti mi? Etseydi daha güzel olmazmıydı...benim söylemek istediğim bu.

Orkun Özkaya
07.10.2013, 14:22
Gizli yapılır ama paranın ve harcananın ortada olması gerekiyor ki soru işareti doğmasın.

Zaten üyelerden para almak bizi üzüyor bir de nereye harcandığı yönünde soru işareti olmasın. Ne geldiği, nereye gittiği belli olsun.

şeffaflık güdünüzü anlıyor ve saygı gösteriyorum, tamamen haklısınız ama dediğim gibi taoplanan rakam ve bu rakamın nasıl harcandığını bilmek şeffaflık için yeterli. Toplanan rakamın kırılımı çok gerekli değil gibi.

Gamze
07.10.2013, 14:23

Trabzonspor'un haklarının teslimi için atılması gereken adım bu kadar aşikarken ısrarla ve uzun süredir bekleyen yönetimi her RUTİN adımında randevuyla bilgilendirip uyaracaksak işimiz var Ahmet.

Fatih Birinci
07.10.2013, 14:25
Bildiğiniz şeyleri açıklar mısınız? Geçenlerde bir üye de bildiğim şeyler var yazarsam mahkemelik olurum demişti sonra kupa kasım sonu gibi gelecek dedi.

Nedir bu saklanan gerçekler ? (doğruysa)

Abi bekleyip görecegiz zaten.ben sadece ve sadece yukarida ahmet kuru kardesimin dedigi gibi biz taraftar olarak kendi baskanimiza düsman mi kesilecegiz bumudur yani?kimse baskanin bize ihanet ettigi soylemesin boyle sacmalik mi olur?türkiyede islerin nasil döndugunu sizler benden daha iyi bilmeniz gerekir ben sonucta almanya da dogdum buyudum türkiyede yasamiyorum.simdi baskan namus borcu diyecek kadikoye 20 kisi gidecek bütün trabzonlulara ana avrat küfür edilecek benim baskanim yöneticim delikanli gibi adam gibi degil kendilerini TRABZON insani icin orda canla basla kavga edecek ve bu adamlara biz hain diyecegiz öyle mi? Eger öyleyse size kolay gelsin

Ahmet Kuru
Trabzonspor'un haklarının teslimi için atılması gereken adım bu kadar aşikarken ısrarla ve uzun süredir bekleyen yönetimi her RUTİN adımında randevuyla bilgilendirip uyaracaksak işimiz var Ahmet.

Rendevu ile uyarıp kendi içimizde halletmek mi daha güzel bir davranış yoksa gazete manşetlerine düşerek Trabzonspor Yönetimini şikayet ederek mi?

Bana göre kendi içimizde halletmek, düşmana yüz güldürmeden ama size göre farklı.

Aynı düşünmek zorunda da değiliz zaten.

BENDARLI

Başkan aleni şekilde talimat almış 2014 Mart yerel seçimlerine kadar bu işi karıştırma diye,o kupa Başkan olsa da olmasa da gelecek zaten,gelecek kupa'da İHO'nun zerre emeği yoktur.. Fenerbahçe küme düşmeden,Maddi-Manevi zararlar tazmin edilemeden gelecek kupanın da gözümüzde değeri yoktur..

Başkana verilen tepki bu yüzdendir...

Samet GÜVEN
07.10.2013, 14:26
1- Yardım için planladığınız bir tarih var mı? En son hangi güne kadar gönderebiliriz.

2- Şu an düşünülen yardım, sadece yerel basında ilanı mı kapsıyor? İlerisi için aklımızdakiler nedir?

3- Yönetim inat ederse, fiili bir eylem ihtimaller arasında mı?

4- Henüz dünkü maçın stresi ve gerginliği üzerimizdeyken; başkana yapılanlar karşısında birlik ve beraberliğimizi daha ön plana çıkarmamız gerekirken bu hareketi bir kaç gün daha öteleyemezmiydik ? Hemen ertesi gün , ne biliyim...

Berat
07.10.2013, 14:27
Her türlü eleştiriye saygımız var ancak gelinen süreçte Başkan'ı değil de BMN'yi suçlamak için baya bi zorlamak lazım.

Biz bildiri yayınladık, doğru. Bildiri yayınlamak ahlaka aykırı birşey mi? Ne dedil bildiride "Gerekli adımları atın, gerekli adımları atmazsanız konunun takipçisi olacağız" Ne var şimdi bunda?

Peki yönetim bize ne dedi? "Marjinal grup,küçük beyinliler, kimin adamısınız?" vs.. Biz bildiri yayınlamasaydık da yüzyüze görüşseydik ne değişecekti? "Çok güzel düşünmüşsünüz..." mü diyeceklerdi?

BMN'nin İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimindekilerle kişisel bir problemi yok. BMN'nin problemi Trabzonspor'un hakkını bilerek ya da bilmeyerek savunmayanlarla..

Gamze
07.10.2013, 14:27
Rendevu ile uyarıp kendi içimizde halletmek mi daha güzel bir davranış yoksa gazete manşetlerine düşerek Trabzonspor Yönetimini şikayet ederek mi?

Bana göre kendi içimizde halletmek, düşmana yüz güldürmeden ama size göre farklı.

Aynı düşünmek zorunda da değiliz zaten.

Valla "içimizde halletmek" düsturunu güdüyor olsaydık UEFA-FIFA kanadıyla da uğraşmazdık :) Şikeyi de içimizde halletmeye çalışıyoruz nasılsa ülke olarak...

Bugün en doğru yöntemimiz bu, böyle belirledik.

Destek verenleri bekliyoruz. Bu kadar. Daha fazla uzatmayacağım.

Şenol Altunsoy
07.10.2013, 14:29
Anlamak mı istemiyorsun bir türlü anlamadım...

Herşeyin en başında, ortada bildiri mildiri zartı zurtu ihtarı yok iken BMN Yönetimi , Trabzonspor Yönetimi ile bu konuyu birebir görüşme, randevu talep etti mi? Etseydi daha güzel olmazmıydı...benim söylemek istediğim bu.

Ahmet BMN sıkıntılarını her fırsatta dile getirdi aldığı cevap ise küçük beyinli,marjinal grup ve sizin arkanızda kim var oldu.

Bir şeylerin yanlış gittiğini söylemek için her fırsatta toplantı talep edilmez zaten bunun karşılığı da olmaz.

Bunları söylerken keşke başkanın CAS'ın gerekçeli kararını bekliyoruz dediğinde BMN yönetiminin attığı adımı da söyleseydin.

Bu işin basit bir çözümü var aslında başvursunlar tff ye sorunun büyük kısmı çözülsün.

Son olarak yanlışa yanlış demek herkesin hakkıdır.Bir de bu çerçeveden düşün.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:31
Valla "içimizde halletmek" düsturunu güdüyor olsaydık UEFA-FIFA kanadıyla da uğraşmazdık :) Şikeyi de içimizde halletmeye çalışıyoruz nasılsa ülke olarak...

Bugün en doğru yöntemimiz bu, böyle belirledik.

Destek verenleri bekliyoruz. Bu kadar. Daha fazla uzatmayacağım.

:)
İçimizde halletmek ile anlatmak istediğimden bu sonucu mu çıkardın Gamze?

Haklısın. fazla uzatmamak lazım.

Fatih Birinci
07.10.2013, 14:31
Ender abi sana burda bi istekte bulunmak istiyorum.ara abi kulübü baskanla yöneticilerle randevu talep et.bi mekanda bulusup kobusalim dertleselim.inanki baska turlu bu is yokuşa gidecek

S.ÖZKAN
07.10.2013, 14:32
En kisa surede katkida bulunacagim

Ender Kuyumcu
1- Yardım için planladığınız bir tarih var mı? En son hangi güne kadar gönderebiliriz.

2- Şu an düşünülen yardım, sadece yerel basında ilanı mı kapsıyor? İlerisi için aklımızdakiler nedir?

3- Yönetim inat ederse, fiili bir eylem ihtimaller arasında mı?

4- Henüz dünkü maçın stresi ve gerginliği üzerimizdeyken; başkana yapılanlar karşısında birlik ve beraberliğimizi daha ön plana çıkarmamız gerekirken bu hareketi bir kaç gün daha öteleyemezmiydik ? Hemen ertesi gün , ne biliyim...

1- Atılan bir çok adım ve yapılan bir çok masraf var. Zaman sınırlaması yok. Biz zaten açık kalan miktarı cebimizden karşılıyoruz.

2- Öncelik ilan ama devamı da gelecek.

3- Fiili eylemden kastınız nedir?

4- Sorun da bu zaten. Taraftar anlık tepki veriyor biz ise planlı bir şekilde hareket ediyoruz. BU mücadele 2 seneyi aşkın bir zamandır sürüyor ve işin buraya gelmemesi için yönetimi ve başkanı defalarca uyardık ve sözlerini tutmaya davet ettik. Sözlerini tutup gerekli adımları atmaları yeterli.

Umut Çıkar
2 sene sabrettik biraz daha sabredelim hemen infaza karşıyım ayrıca bu konuda Bmn tek başına hareket etmesi yanlış olur

Ahmet Kuru
07.10.2013, 14:34
Ahmet BMN sıkıntılarını her fırsatta dile getirdi aldığı cevap ise küçük beyinli,marjinal grup ve sizin arkanızda kim var oldu.

Bir şeylerin yanlış gittiğini söylemek için her fırsatta toplantı talep edilmez zaten bunun karşılığı da olmaz.

Bunları söylerken keşke başkanın CAS'ın gerekçeli kararını bekliyoruz dediğinde BMN yönetiminin attığı adımı da söyleseydin.

Bu işin basit bir çözümü var aslında başvursunlar tff ye sorunun büyük kısmı çözülsün.

Son olarak yanlışa yanlış demek herkesin hakkıdır.Bir de bu çerçeveden düşün.

Şenol abi,

ben en başından izlenilen yolun kulüp ile görüşerek olması gerektiğini savunuyorum. oradan bir sonuç çıkmaz ise başvurulan yolun bu olması gerektiğine inanıyorum. Böyle bir yol izlenilmiş olsaydı iş buralara gelirmiydi?Bilemeyiz.

Hakkımızda hayırlısı diyelim ozaman. Bir yola girilmiş.

Ender Kuyumcu
07.10.2013, 14:36
Ender abi sana burda bi istekte bulunmak istiyorum.ara abi kulübü baskanla yöneticilerle randevu talep et.bi mekanda bulusup kobusalim dertleselim.inanki baska turlu bu is yokuşa gidecek

Fatihcim,

Sen iyi niyetli olabilirsin ama işler inan bildiğin gibi değil.

Fazla detaya girmeden şu kadarını söyleyeyim bu başkanın ve yönetimin fenerbahçe'nin ceza alması gibi bir derdi yok.

Perde arkasında olanları yazsam bu sefer de bunlar burada paylaşılır mı diyecek bazıları.

Biz zaten kendilerini uyardık, verdikleri sözü hatırlattık ve yapmaları gereken resmi adımı da söyledik ama onlar kendi verdikleri sözün arkasında durmuyorlar. Bu noktada görüşmenin ne faydası olabilir ki?

İnan bana, başka bir yolu olsa öyle hareket ederdik.

SEDAT
07.10.2013, 14:41
* Yanınızdayım...

Taner Uykuçeken
07.10.2013, 14:46
bu atılacak adımları eleştiren arkadaşlar bizimde bildiğimiz var demekle olmaz varsa bilginiz anlatın herkes bilsin yoksa dışarıdan gözeken Ankara'ya göbekten bağlı olan Başkanımızın 2014 seçimlerine kadar işi uzatmak istediğidir

bu davanın bu noktalara kadar gelmesinde büyük emeği olan Avukatımız Nusret Yılmaz'ın kendinden Uefadan gelen belgelerin saklanmasından ve gerekli müracaatların yapılmamasından dolayı istifa ettiğini hatırlatalım...

Dün akşam bile katıldığı televizyon programında hala fener taraftarını övüp BMN yi yeren bir başkan var, ne istiyor bu BMN Trabzonspor'un kötülüğünü mü

istediğimiz ADALET

Başkan ne dedi BMN ye '' arkanızda kim var "
bizim arkamızda TRABZONSPOR var başkan, senin arkanda da herşeyi TRABZONSPOR olan bir taraftar topluluğu var kimseden icazet bekleme gerekli başvuruları yap başka bir isteğimiz yok

sayın başbakanın cümlesi ile bitirelim

DURMAK YOK YOLA DEVAM BMN

Kaya
07.10.2013, 14:51
20 TL - Yalçın Kaya Aydın

sirincem
07.10.2013, 14:55
bence beğenin beğenmeyin yönetime destek stadın her maçta tıka basa dolması cehennem yerine çevrilmesi gerek,yönetimi sıkıntıya sokacak birlik ve beraberliği zedeleyecek her türlü tavır ve davranışları yanlış buluyorum.

Tufan AYAN
07.10.2013, 14:57

fatih doğru bir tespit yapmış ahmeti mehmete hasanı hüseyine mi vurduruyorsunuz. devirmeye çalıştığınız adam kim ?
yapmayın böyle hamleler bütünlüğü bozmayın en bütün olmamız gereken zaman ayrılık fikirlerini beslemeyin.

Aygün GÜNDOĞDU
07.10.2013, 14:59
BMN'nin TRABZONSPOR için şimdiye kadar yaptıkları, bundan sonrada yapacaklarının teminatıdır. Türkiyede 3 şeyi çok özledim.... TRABZONSPOR-TRABZON ve BMN...

200TL hesaba yatırılmıştır.

UğuR
07.10.2013, 15:05

1- Gürcan Altan 25 TL
2- Orkun Özkaya 30 TL
3- Gamze BAL 50 TL
4- UğuR 50 TL
5- Aygün Gündoğdu 200 TL
6- Mollasalihoğlu 20 TL
7- Ender Kuyumcu 61 TL
8- Kaya 20 TL
9- Berat 20 TL
10- Yiğit Gayretli 20 TL
11- Fatih Küçük 20 TL

SeRHaD
07.10.2013, 15:09
Görüş ve faaliyetinize saygım var fakat BMN trabzonspor,Trabzonspor'da BMN değildir.Milyonlarca taraftarı var bı camianın,sizin çektiğiniz ihtarnameye cevap gelmediği için yapacaksınız anladıgım kadarıyla.Peki ya cevap gelseydi ne olacaktı ? Siz sanırım göreve gelip 1 hafta içinde kupayı beklemiyordunuz ? Dünde zaten Başkan telegolde gayet net şekilde anlattı,kupa için hiç bir şey yapmıyor diye Trabzonspor haini ilan ettiler bizi fakat görüldüğü gibi değil dedi...Neyse,ben bu hareketin işe yarayacağını sanmıyorum.

Kaya
07.10.2013, 15:10
Görüş ve faaliyetinize saygım var fakat BMN trabzonspor,Trabzonspor'da BMN değildir.Milyonlarca taraftarı var bı camianın,sizin çektiğiniz ihtarnameye cevap geldiği için yapacaksınız anladıgım kadarıyla.Peki ya cevap gelseydi ne olacaktı ? Siz sanırım göreve gelip 1 hafta içinde kupayı beklemiyordunuz ? Dünde zaten Başkan telegolde gayet net şekilde anlattı,kupa için hiç bir şey yapmıyor diye Trabzonspor haini ilan ettiler bizi fakat görüldüğü gibi değil dedi...Neyse,ben bu hareketin işe yarayacağını sanmıyorum.

Cevap için değil; başvuru yapması için...

SeRHaD
07.10.2013, 15:12
Cevap için değil; başvuru yapması için...

Mühlet mi verdiniz kulübe başvuru yapması için,şuan klübü onlar yönetiyor.Bu tarz hukuki işlerin zamanlaması da onların elinde,kupa gelirse eğer,ki gelecektir inancımız tam,ne olacak peki bmn özür mü dileyecek yoksa bmn kupayı aldırdı mı diyeceğiz,asıl olan Trabzonspor.Bu tür müdaheleler ve yönetime baskı oluşturmamak lazım.

AYYILDIZ
07.10.2013, 15:18
Mühlet mi verdiniz kulübe başvuru yapması için,şuan klübü onlar yönetiyor.Bu tarz hukuki işlerin zamanlaması da onların elinde,kupa gelirse eğer,ki gelecektir inancımız tam,ne olacak peki bmn özür mü dileyecek yoksa bmn kupayı aldırdı mı diyeceğiz,asıl olan Trabzonspor.Bu tür müdaheleler ve yönetime baskı oluşturmamak lazım.

Trabzonspor kongre üyesiyim.Aynı zamanda spor hukuku ile ilgilenen bir avukatım. Yazdıklarınıza aynen katılıyorum.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 15:24
Trabzonspor kongre üyesiyim.Aynı zamanda spor hukuku ile ilgilenen bir avukatım. Yazdıklarınıza aynen katılıyorum.

Spor Hukuku ile ilgilenen bir avukata sorayım;

Uefa Disiplin Kurulu'nun verdiği şike cezası Uefa Temyiz Kurulu ve Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından onandıktan sonra yerel federasyon olan TFF'nin aynı olayda "suç yoktur" diyerek ceza vermediği kararının yeniden yargılaması için başvuru yapılmamasını mantıklı bir gerekçe ile izah eder misiniz?

Erhan Atalay
07.10.2013, 15:27
Hoş değil...

Düşman gibi değil arkadaşım! gibisi fazla ben direk İHO nun düşmanıyım, fener şerefsizine babam dava açmasa onunda düşmanıyım.

Asıl hoş olmayan, omurgasız yöneticilerimizin fenere dava bile açmaya yüreklerinin yetmememsidir.

Yönetim şike davasında ne kadar samimi olursa o kadar yanında dururuz.

Bu yönetime bile karşı durmamak, Hain gibi...

winner
07.10.2013, 15:31
Spor Hukuku ile ilgilenen bir avukata sorayım;

Uefa Disiplin Kurulu'nun verdiği şike cezası Uefa Temyiz Kurulu ve Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından onandıktan sonra yerel federasyon olan TFF'nin aynı olayda "suç yoktur" diyerek ceza vermediği kararının yeniden yargılaması için başvuru yapılmamasını mantıklı bir gerekçe ile izah eder misiniz?

Soru bana gelmedi ama ben de görüş belirteyim...

Tff suç yok bile demedi,diyemedi hatta cezalar verdi...Tff kulüp-şahıs ayrımı, sahaya yansıma gibi bugüne kadar dünyada örneği olmayan şeyler icat ederek kulüplere ceza vermedi,talimatları değiştirerek kulüpleri ve aziz yıldırım'ı kurtarmaya çalıştı ama hem uefa tahkim hem de cas "hadi oradan" dedi...

Bu konuda başvuru için bir engel yok bunun için spor hukuku uzmanı! olmakta gerekmiyor.Temel hukuk prensiplerine hakim olan bir hukukçu bile bunun çözümlemesini rahatlıkla yapabilir...

Kaya
07.10.2013, 15:32

Kulübü onlar yönetiyor da;

Misal sahadaki futboldan memnun değilsin... Bu mantıkla tribünde "istifa talebinde" bulunmayacaksınız yani. Ne de olsa kulübü onlar yönetiyor değil mi...

BMN ve taraftar olarak yapılması gerekenlere dair sadece baskı oluşturmaya çalışıyoruz...

Sanırım farkında değilsin; kupanın gelmesi ama yetmiyor ve fb nin ceza alması için uğraşıyoruz...

Diyelim ki kupa geldi; fb ceza aldı... "BMN yaptı" demek ya da bu ihtimali gündeme taşımak BMN yi zerre tanıyamamak demektir...

Ne oluyorsa BMN de münkün mertebe katkıda bulunuyor...

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 15:42
Bugüne kadar hep oyaladılar. Mahkeme kararı, Uefa kararı, uefa temyizi, cas kararı.

Şimdi de seçime kadar oyalamak istiyorlar. Tek amaçları süreci yaymak ve etkisini unutturmak. Üzülerek görüyorum ki kupamız çalındığında omuz omuza ağladığımız insanlar da bu oyalama taktiğini yemiş durumdalar. TFF'ye başvurmak Trabzonspor'a ne zarar verebilir hakkını getirmekten başka? Bu başvuruyu kim, hangi gerekçe ile yapmaktan kaçınır? Sakin kafayla düşünen bulur cevapları.

Burak
07.10.2013, 15:42
BMN ne yaparsa katkıda bulunmaya hazırım.Hem maddi hem manevi.Ama şu Fenerbahçe ile olan gerginlik tekrardan tavan yapmışken bir süre beklenmeli bence.

UğuR
07.10.2013, 15:44
Biz Trabzonspor başkanını yapmakla mükellef olduğu göreve yani TFF ye başvurması için çağrıda bulunuyoruz. Bunu defalarca hatırlattık. Hem basın bildirisi ile hem de noter aracılığı ile ihtarname ile. Başkanımız samimi olarak yanıtladı mı ? Başkanımız bugüne kadar bu konuda oyalamaktan başka ne yaptı ?

Ahmet Kuru
07.10.2013, 15:50
Düşman gibi değil arkadaşım! gibisi fazla ben direk İHO nun düşmanıyım, fener şerefsizine babam dava açmasa onunda düşmanıyım.

Asıl hoş olmayan, omurgasız yöneticilerimizin fenere dava bile açmaya yüreklerinin yetmememsidir.

Yönetim şike davasında ne kadar samimi olursa o kadar yanında dururuz.

Bu yönetime bile karşı durmamak, Hain gibi...

Ben yönetimin doğru yaptığını söylemiyorum.
BMN nin de yaptığı yanlış değil ama izlenilen yol bana göre yanlış..
Bildiri yayınlanıyor, ihtar gönderiliyor ve cevap bekleniyor. Bunları bu şekilde yapacağına en başından randevu talep edilip birebir görüşülebilirdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu ulaşılamıyacak bir adam değil. Görüşmek de çok zor olmayacaktı... Ama artık iş işten geçti.. Bakalım bundan sonra kaç tane daha bildiri, ihtar gazete ilanı daha yayınlanır...

Samet Türkmen
07.10.2013, 15:55
Ben yönetimin doğru yaptığını söylemiyorum.
BMN nin de yaptığı yanlış değil ama izlenilen yol bana göre yanlış..
Bildiri yayınlanıyor, ihtar gönderiliyor ve cevap bekleniyor. Bunları bu şekilde yapacağına en başından randevu talep edilip birebir görüşülebilirdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu ulaşılamıyacak bir adam değil. Görüşmek de çok zor olmayacaktı... Ama artık iş işten geçti.. Bakalım bundan sonra kaç tane daha bildiri, ihtar gazete ilanı daha yayınlanır...

Görüşünü bildirecek,hakkını isteyecek her grup,her taraftar randevuyla bunu dile getirecekse ortak bir görüşe varmak yüzyıllar sürer.

Randevu alıp,öncü olmak isteyenlere kapı açık. Sizin de arkanızdayız,önden buyurun.

Ömer_
07.10.2013, 15:55
herşey yolunda giderken bu nedir şimdi.

Tolga
07.10.2013, 15:58
Nasıl herşey yolunda arkadaş anlamıyorum, 30. haftaya 48 puan önde mi giriyoruz ne oldu nereyi kaçırdık ? Borçları mı sildiler, şikeciler küme düştü, kupa verildi mi ? Ne oldu, ney yolunda, hangi yolda ?

alper*
07.10.2013, 15:58
herşey yolunda giderken bu nedir şimdi.
Ben müzeye baktığımda hala 6 kupa görüyorum.

Size göre her şey yolunda olabilir ama bana göre ters giden bir şeyler var.

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 15:59
O yol, yol değil. Benden uyarması...

Ahmet Kuru
07.10.2013, 16:00
Görüşünü bildirecek,hakkını isteyecek her grup,her taraftar randevuyla bunu dile getirecekse ortak bir görüşe varmak yüzyıllar sürer.

Randevu alıp,öncü olmak isteyenlere kapı açık. Sizin de arkanızdayız,önden buyurun.

Trabzon daki taraftar grupları yönetimle hiç mi görüşmüyorlar yani?

BMN bildiriyi, ihtarı taraftar gruplarıyla ortak hareket ederek mi yaptı da bu randevuyu ortak yapacaktı?

Ömer_
avrupa grubunda lidersin, ligde averajla 3.sırada say kendini, 2 tane önemli deplasmanı atlatmışsın,zaman gelecek borçlarda silinecek kupada gelecek fenevde düşecek panik yapmayın sabırlı olun.

Ender Kuyumcu
Trabzonsporlu olmasam ve sadece burada yazılanlara ve yönetimlerin yatıklarına bakıp yorum yapacak olsam fenerbahçe size az bile yapıyor derdim.

gerçi yapılanların çok daha fazlasını hak eden azımsanmayacak bir kitle var ama gönül razı olmuyor işte.

Samet Türkmen
07.10.2013, 16:02
Trabzon daki taraftar grupları yönetimle hiç mi görüşmüyorlar yani?

BMN bildiriyi, ihtarı taraftar gruplarıyla ortak hareket ederek mi yaptı da bu randevuyu ortak yapacaktı?

Tekrar okuyun. Alâkasız bir cevap olmuş.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 16:02
Tekrar okuyun. Alâkasız bir cevap olmuş.

Peki.

Ömer_
07.10.2013, 16:03
Ben müzeye baktığımda hala 6 kupa görüyorum.

Size göre her şey yolunda olabilir ama bana göre ters giden bir şeyler var.

kupa mart ayından önce gelmez,bunu değiştirecek bir güç olduğuna inanıyormusunuz.

Tolga
07.10.2013, 16:04
avrupa grubunda lidersin, ligde averajla 3.sırada say kendini, 2 tane önemli deplasmanı atlatmışsın,zaman gelecek borçlarda silinecek kupada gelecek fenevde düşecek panik yapmayın sabırlı olun.

Hocam bu hesaba göre N'doye bizim sözleşmeli futbolcumuz, bence yanlış düşünüyorsun . . .

UğuR
07.10.2013, 16:05
Kupanın gelmesi için önce hakkını arayacak başkana sahip olmalısın...

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 16:09

Hepsine eyvallah diyelim, olacak kabul edelim (bu kadar iyimser tabloyu Polyanna bile çizemez) de şu koyulaştırdığım kısım, gerekli başvuruları yapmadan nasıl oluyor? Bir anlatsanız da bilgi sahibi olsak...

Ömer_
07.10.2013, 16:16
Hocam bu hesaba göre N'doye bizim sözleşmeli futbolcumuz, bence yanlış düşünüyorsun . . .

ters giden birşeylermi var.

Ömer_
07.10.2013, 16:18
Hepsine eyvallah diyelim, olacak kabul edelim (bu kadar iyimser tabloyu Polyanna bile çizemez) de şu koyulaştırdığım kısım, gerekli başvuruları yapmadan nasıl oluyor? Bir anlatsanız da bilgi sahibi olsak...

şöyle oluyor kısaca özetlersek siyasi irade istemeden kupa gelmez istersen ahime başvur üzücü bir durum ama yapacak bir şey yok.

Ertan 51
07.10.2013, 16:21
İnternet bankacılığı olan arkadaşım var,
bugün gelirse bugün,olmazsa yarın,o da olmadı öbür gün yatıracağım parayı:)

UğuR
07.10.2013, 16:26
@ Ömer diyorsun ki kupa başbakanda... Başkanımız öyle demiyor ama... !!!

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 16:28
şöyle oluyor kısaca özetlersek siyasi irade istemeden kupa gelmez istersen ahime başvur üzücü bir durum ama yapacak bir şey yok.

Siyasi irade UEFA ve CAS'tan ceza gelmesini de istemiyordu. Israr, inat ve akıl ile nelerin başarılabildiğini hala kavrayamadıysak sorun büyük demektir. Teslimiyetçi tavrın bizim karakterimiz ile ilgisi yok maalesef. Oturup bekleyecek değiliz artık...

Fatih
07.10.2013, 16:29
Samimiyet önemli.

Ömer_
07.10.2013, 16:30
oraya işaret ediyorum bende,bu ülkede başbakanın karşısında duracak bir güç görebiliyormusunuz,dava edilmesi gereken tek kişi başbakandır.

alone_6161
07.10.2013, 16:31
Bir miktar gönderildi.

Ömer_
07.10.2013, 16:32
Siyasi irade UEFA ve CAS'tan ceza gelmesini de istemiyordu. Israr, inat ve akıl ile nelerin başarılabildiğini hala kavrayamadıysak sorun büyük demektir. Teslimiyetçi tavrın bizim karakterimiz ile ilgisi yok maalesef. Oturup bekleyecek değiliz artık...

dışardan gelecek cezalara başbakanın müdahale edecek gücü yok,ama içerdeki her hamle kendisi bilgisi dışında yapılamaz.

UğuR
07.10.2013, 16:36

1- Gürcan Altan 25 TL
2- Orkun Özkaya 30 TL
3- Gamze BAL 50 TL
4- UğuR 50 TL
5- Aygün Gündoğdu 200 TL
6- Mollasalihoğlu 20 TL
7- Ender Kuyumcu 61 TL
8- Kaya 20 TL
9- Berat 20 TL
10- Yiğit Gayretli 20 TL
11- Fatih Küçük 20 TL
12- Muhammet Kalkışım 100 TL

İlker Yazıcıoğlu
07.10.2013, 16:36
Yarın,gerekli katkıyı yapacağım.....

Sonuna kadar arkanızdayım.......

Gökhan Koç
07.10.2013, 16:37
Trabzonspor tarihinin en önemli ve en basit görevini yerine getirmeyen Başkanla hangi gerekçeyle "özel görüşme" yapacaktık ?

Sanki uzaya roket göndermesini istiyoruz.

Fatih Birinci
07.10.2013, 16:42

Helal ömer

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 16:44
dışardan gelecek cezalara başbakanın müdahale edecek gücü yok,ama içerdeki her hamle kendisi bilgisi dışında yapılamaz.

Heh işte, geldin yine bizim dediğimize. UEFA ve FİFA'ya "TFF'ye yaptırım uygula" diyebilmemiz için önce iç hukuk yollarını tüketmemiz ve elimizdeki delilleri iyiden iyiye kuvvetlendirmemiz gerekiyor.

TFF'den zaten beklentisi yok kimsenin. Amacımız işi UEFA ve FİFA'ya taşıyabilecek boyuta getirmek. Bunun için de TFF'ye başvuru ŞART!

Ahmet Kuru
07.10.2013, 16:45
Bu kupa elbet gelecek. ama bugün ama yarın ama yarın dan sonra...

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 16:47
Bu kupa elbet gelecek. ama bugün ama yarın ama yarın dan sonra...

Yarından sonrayı beklemek zorunda mıyız misal?

Gökhan Koç
07.10.2013, 16:48
O kupa Trabzonspor'un hakkıdır,

Başbakan ile Başkan arasında geçen diyalog benim zerre umrumda değil.

%100 hakkımız olan birşeyi almak için kimsenin kimseyle pazarlık masasına oturması gerekmiyor.

Ömer_
07.10.2013, 16:49
Heh işte, geldin yine bizim dediğimize. UEFA ve FİFA'ya "TFF'ye yaptırım uygula" diyebilmemiz için önce iç hukuk yollarını tüketmemiz ve elimizdeki delilleri iyiden iyiye kuvvetlendirmemiz gerekiyor.

TFF'den zaten beklentisi yok kimsenin. Amacımız işi UEFA ve FİFA'ya taşıyabilecek boyuta getirmek. Bunun için de TFF'ye başvuru ŞART!

o zaman başka (:

Ahmet Kuru
07.10.2013, 16:49
Yarından sonrayı beklemek zorunda mıyız misal?

Belkide zorundayız. bilemiyorum.

Bu ülkede haklı olmak her zaman yeterli bir sebep değil. Onun için haklı olmakta yetmeyebilir, onun içinde zamanını beklemek gerekebilir.

Ömer_
07.10.2013, 16:50
Helal ömer

sanada helal kurbetçi (:

Fatih Özkan
07.10.2013, 16:52
Bu zamana kadar fazlası ile beklemedik mi zaten ?
En kısa zamanda destek olacağım.

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 16:52
Belkide zorundayız. bilemiyorum.

Bu ülkede haklı olmak her zaman yeterli bir sebep değil. Onun için haklı olmakta yetmeyebilir, onun içinde zamanını beklemek gerekebilir.

Ben zorunda olmadığımızı biliyorum ama. Bu durumda bilinmeyeni beklemektense, bildiğimi yapmak daha mantıklı geliyor...

Ahmet Kuru
07.10.2013, 16:56
Ben zorunda olmadığımızı biliyorum ama. Bu durumda bilinmeyeni beklemektense, bildiğimi yapmak daha mantıklı geliyor...

elbette oda hakkın. ama bu iş birilerinin onayından geçecekse eğer ki öyle, camia nı yıpratmaya gerek var mı? Bence yok. en azından daha fazlasına gerek yok.

volkan_627
07.10.2013, 16:58
söz verdik, arkanızdayız dedik... sorgulamadan, araştırmadan yarın cebimizde olduğu kadar göndereceğim. siteye geç girdiğim için EFT yapma şansım yok. yarın gönderirim işallah... hayırlısı olsun. umarım hakkımızı sonuna kadar alırız...

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 17:00
elbette oda hakkın. ama bu iş birilerinin onayından geçecekse eğer ki öyle, camia nı yıpratmaya gerek var mı? Bence yok. en azından daha fazlasına gerek yok.

Camiam iki yıldan fazladır neden yıpranıyor? Eylemsizlik ve tutarsızlık mı daha fazla yıprattı bu camiayı yoksa benim attığım bu adım mı? Bence cevap çok basit.

Bazen doğruyu öğrenebilsin diye çocuğuna okkalı bir tokat atarsın. O anda canı yanar; ama gelecekte o hatayı tekrarlamaz, yarınları kurtulur.

UğuR
07.10.2013, 17:01
@ Ahmet Kuru

Şike sürecinin şu aşamaya gelmesinde ne eski yönetimin ne de yeni yönetimin katkısı olmadığına eminim. Şu aşamadan sonra diz kırıp oturmayı da kendime yedirem. Bu aşamadan sonra gelinen noktadan ilerleme kaydedilmesi için elimden geleni yapacağım. Ha olmadı mı o zaman lanet olsun deyip bu adaletsiz futbol dünyasından uzaklaşacağım. Ama önce uğraşacağım.

Fatih Özkan
07.10.2013, 17:03
O kupa pazarlık konusu dahi yapılamaz...
Şartlar ne olursa olsun!
Yok onu bekle, yok bunu bekle...
Tahammülüm kalmadı artık!

bkandil
07.10.2013, 17:04
Paranın yatırılacağı şube TAKSİM,
Banka GARANTİ,

Bunlar faiz lobisinin işleri... :D

Ayrıca 20 TL gönderildi...

Ahmet Kuru
07.10.2013, 17:10
Camiam iki yıldan fazladır neden yıpranıyor? Eylemsizlik ve tutarsızlık mı daha fazla yıprattı bu camiayı yoksa benim attığım bu adım mı? Bence cevap çok basit.

Bazen doğruyu öğrenebilsin diye çocuğuna okkalı bir tokat atarsın. O anda canı yanar; ama gelecekte o hatayı tekrarlamaz, yarınları kurtulur.

@ Ahmet Kuru

Şike sürecinin şu aşamaya gelmesinde ne eski yönetimin ne de yeni yönetimin katkısı olmadığına eminim. Şu aşamadan sonra diz kırıp oturmayı da kendime yedirem. Bu aşamadan sonra gelinen noktadan ilerleme kaydedilmesi için elimden geleni yapacağım. Ha olmadı mı o zaman lanet olsun deyip bu adaletsiz futbol dünyasından uzaklaşacağım. Ama önce uğraşacağım.

Ben kendimi anlamıyorum galiba. Ama benim türkçemde bu kadar:)
Ben BMN nin yada taraftarların yapmış oldukları yada yapacaklarının kötü olduğunu söylemiyorum bilakis yapması gerekiyor. ama Kulübü şikayet etmek medya önünde bunları yaşamak hoş değil. benim kabul etmediğim kısım bu.

Yoksa buradaki insanların iyi niyetlerini, herşeyi Trabzonspor için yaptıklarından zerre şüphem yok, olamazda zaten. olsa burada olmam.

Gürkan Asma
07.10.2013, 17:15
Ben BMN nin yada taraftarların yapmış oldukları yada yapacaklarının kötü olduğunu söylemiyorum bilakis yapması gerekiyor. ama Kulübü şikayet etmek medya önünde bunları yaşamak hoş değil. benim kabul etmediğim kısım bu.

Yoksa buradaki insanların iyi niyetlerini, herşeyi Trabzonspor için yaptıklarından zerre şüphem yok, olamazda zaten. olsa burada olmam.

Tamam da Ahmet adamlar kulübe ihtarname çektik diyorlar, daha ne yapmaları lazım, yüzyüze görüş diyorsun da adam "kimin adamısınız" diyor. Bundan başka yapılacak bişe yok.

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 17:16

Dediğin kendi içinde çelişiyor, sen sorunu bizde arıyorsun. Hatan orada :)

O dediklerin bir arada olmaz. Biz hizipçi miyiz sessiz sedasız iş yapalım? :) :)

Ayrıca gerçekleştirilecek eylemin ruhuna aykırı. Dediğin şekilde uygulanma ihtimali yok. Ulaşmayı amaçladığımız bir kitle var. Tek tek kapılarına mı gidelim kimse duymadan? :) Usülüyle hallediyoruz.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 17:35
Tamam da Ahmet adamlar kulübe ihtarname çektik diyorlar, daha ne yapmaları lazım, yüzyüze görüş diyorsun da adam "kimin adamısınız" diyor. Bundan başka yapılacak bişe yok.

Tabi bu saatten sonra yüz yüze görüşme gibi birşey olmaz. öncesinde olacaktı ne olacaksa.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 17:36
Dediğin kendi içinde çelişiyor, sen sorunu bizde arıyorsun. Hatan orada :)

O dediklerin bir arada olmaz. Biz hizipçi miyiz sessiz sedasız iş yapalım? :) :)

Ayrıca gerçekleştirilecek eylemin ruhuna aykırı. Dediğin şekilde uygulanma ihtimali yok. Ulaşmayı amaçladığımız bir kitle var. Tek tek kapılarına mı gidelim kimse duymadan? :) Usülüyle hallediyoruz.

Hayırlısı diyelim ozaman Yiğit.:)

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 17:46
Destek vermeyen arkadaşlarıma üzülmem ama sitede pek olmamakla birlikte twitter ve facebook'ta yine "kimin adamısınız" muhabbeti var, bu beni çok üzüyor.

Yeri geldi bütün siyasi partilere yaptık gerekeni, yeri geldi başka başkan yüzünden gazeteye ilan verdik, yeri geldi federasyona yürüdük, gerektiğinde kılık değiştirip sağa sola sızdık insanlara dosyalar verdik. Kimin adamıyız Allah aşkına bir söylesinler de bilelim.

Ahmet Kuru
07.10.2013, 17:53
Destek vermeyen arkadaşlarıma üzülmem ama sitede pek olmamakla birlikte twitter ve facebook'ta yine "kimin adamısınız" muhabbeti var, bu beni çok üzüyor.

Yeri geldi bütün siyasi partilere yaptık gerekeni, yeri geldi başka başkan yüzünden gazeteye ilan verdik, yeri geldi federasyona yürüdük, gerektiğinde kılık değiştirip sağa sola sızdık insanlara dosyalar verdik. Kimin adamıyız Allah aşkına bir söylesinler de bilelim.

Bir aralar BMN kahvaltı org, iftar org vs paraları götürüyor diye laflar çıkmıştı. halbuki iş mekana ödeme noktasına geldiğinde, toplanan paraların yetmediği, milletin cebinden para verdiğini söylemedi kimse.

Onun için bu tip lafları çok takılmamak lazım. Bence...

Fatih Birinci
07.10.2013, 17:57

Bende bordomavi.net üyesiyim arkamda suan koktuk var,emekleriniz inkar edilemez kesinlikle takdire şayan ama bu yönetime karsi olan tavriniz bence yanlis

volkan_627
07.10.2013, 18:01
ben o ilanı göreyim, birileri tutuşsun, bu takımın gerçek sahibinin taraftar olduğunu ve taraftarın bu işin peşini bırakmadığını anlasın gerisi teferruat. ortada cebe inen para olursa da helali hoş olsun. gösterilen emekler parayla ölçülecek gibi değil. bütün kardeşlerimin/abilerimin emeklerine sağlık....

Murat Acar
07.10.2013, 18:01
Aslında eleştirilere bakınca; insanlar sanıyorki BMN ile TS yönetimi arasında kavga var!!! İşin aslı öyle değil İşin aslı şu BMN yönetimi TRABZONSPOR yönetimine yetkilerini kullan hakkımızı gasbedenler için gerekli adımları at diyor.Bunu bildiriyle dillendirmesininde geçerli sebepleri vardır.Şöyleki; TRABZONSPOR yönetimi ve başkanı söylemlerinde O kupayı bize kendi elleriyle verecekler biz hiçbiryere müracaat etmeyeceğiz tarzı açıklamalarından ötürü böyle bir bildiri yayınlama zorunluluğu hissedilmiştir....
Lakin Ahmet kardeşiminde dediği gibi başkanı şike yapmış alınteri hırsızlığı yapmış bir klüp taraftarı o şartlarda bile başkanına destek çıkar yek vücut olurken bizim bu şekilde birbirimize düşman kesilmemizde tamda onların istediği birşey.Bu durumda BMN haklı bile olsaki bence >Haklıdır< bu durum hiç hoş bir durum değildir.

Emre Emiroğlu
07.10.2013, 18:02
Az bile az.. Cahillik , üslup, oyalamalar ...katlanılamaz boyutta. Her geçen gün , her açıklama ile daha da rezil oluyoruz. Biri buna son versin artık.

İki yıldır didiniyoruz, çırpınıyoruz. Ömrümüzden ömür gitti.. Tek istediğimiz başvuru.. Keyfini mi bekleyeceğiz.

Yönetim parça parça dağılıyor.. Hukuk kanadımız bile çöküyor. Adam bir başvuruyu yapmaktan aciz.

Neyi bekliyoruz , neden bekliyoruz belli değil. Akla mantığa sığacak bir izahı yok.

TekfurÇayır 61
07.10.2013, 18:07
Bence bu girişim ancak bir şekilde başarılı olur.

Bu girişim neticesi yönetimin kendi yol haritasından vazgeçip kulübün çıkarına olan bir yol haritasına döneceğini hiç zannetmiyorum. Kendi bildiklerini okumaya devâm edeceklerdir. Dolayısıyla bu yönden girişimin başarı şansı bence yok.

Eğer olay yukarıda yazdığım gibi gelişir ve yönetim dediğim dedik, çaldığım düdük tavrını sürdürürse, girişimin ilk satırda yazdığım tek başarı yolu kulübü seçime götürebilmek olur.

Evet, bu bir başarıdır amma ve lâkin oradaki sıkıntı da şu: Önümüze yeniden siyâsetin kuşatması altında yapılacak olan bir başkanlık seçimi gelecek. Herşeyden önce Trabzonspor diyen bir başkan, bu şartlarda nasıl olabilecek de seçimi kazanacak...

Girişimin asıl kritik noktası işte tam burası. BMN bu noktadaki tıkanıklığı da olabildiğince giderecek çalışmaları inşâallah elinden geldiğince, gücünün yettiğince yapıyordur.

Yoksa sürecin TFF'ye başvuru yapmamakta direnecek yeni bir yönetimin seçilmesiyle sonuçlanması maalesef fiyasko olur.

Allah kolaylıklar versin.

Mert'
07.10.2013, 18:07
Helal BMN yönetimine

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 18:08
Aslında eleştirilere bakınca; insanlar sanıyorki BMN ile TS yönetimi arasında kavga var!!! İşin aslı öyle değil İşin aslı şu BMN yönetimi TRABZONSPOR yönetimine yetkilerini kullan hakkımızı gasbedenler için gerekli adımları at diyor.Bunu bildiriyle dillendirmesininde geçerli sebepleri vardır.Şöyleki; TRABZONSPOR yönetimi ve başkanı söylemlerinde O kupayı bize kendi elleriyle verecekler biz hiçbiryere müracaat etmeyeceğiz tarzı açıklamalarından ötürü böyle bir bildiri yayınlama zorunluluğu hissedilmiştir....
Lakin Ahmet kardeşiminde dediği gibi başkanı şike yapmış alınteri hırsızlığı yapmış bir klüp taraftarı o şartlarda bile başkanına destek çıkar yek vücut olurken bizim bu şekilde birbirimize düşman kesilmemizde tamda onların istediği birşey.Bu durumda BMN haklı bile olsaki bence >Haklıdır< bu durum hiç hoş bir durum değildir.

Murat abi, başkan seçim öncesi BMN anketinin en çok oy alan adamıydı. BMN neden başkana düşman olsun. Senin de dediğin gibi başkanın şike mücadelesindeki, bilerek ya da bilmeden yaptığı ihmaller nedeni ile söz söylemek durumunda kaldık. Ahmet de şikecilerin başkanlarına sahip çıkmasını haklı olarak örnek veriyor ama onlardan farkımız yanlışa yanlış, doğruya doğru dememiz değil mi?

İşin enteresanı olayı çözmesi yarım saatini almayacak başkana kimse bir şey demezken bize çatılıyor, bu da garibime gidiyor. Halbuki kulübe desenize "gerekli başvuruları yapın, bu marjinaller de seslerini kessin" diye :)

selokal61
07.10.2013, 18:14
Ben başkan ve yönetimine şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum .. Herkesin kendine göre bir yöntemi var .. Hukuki süreçle kupa müzemize gelecekse şuan a kadar çoktan müzemizde olması gerekirdi ama ülkemizde malesef bu işler sadece hukuk la gerçekleşmiyor. Herkes biliyor ki kupanın gelmesi için başka şeylerinde yapılması gerekiyor. Ben başkanın iyi niyetine sonuna kadar güveniyorum ve söz verdiği kupayı bir şekilde getireceğini düşünüyorum.. Ama sadece siyasi fikirlerinden ötürü başkan ı o koltuktan alıkoymak istiyorsanız bu düşünce ye katılmam mümkün değildir .

Muhteva
07.10.2013, 18:14
Şu aşamada kulübe yarardan çok zarar sağlayacağını düşünüyorum..

Ayrıca başkan Tv8'de kupa mücadelemizin oynanan ligin önüne geçmesini istemiyorum bu yüzden bir grup taraftarımız beni birşey yapmıyor sanıp hain ilan ediyor dedi dün..

Ben en azından bu sezon beklenmeli diye düşünüyorum ondan sonra uğraş verilmediğine kanaat getirilirse harekete geçilir..

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 18:16
Ben başkan ve yönetimine şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum .. Herkesin kendine göre bir yöntemi var .. Hukuki süreçle kupa müzemize gelecekse şuan a kadar çoktan müzemizde olması gerekirdi ama ülkemizde malesef bu işler sadece hukuk la gerçekleşmiyor. Herkes biliyor ki kupanın gelmesi için başka şeylerinde yapılması gerekiyor. Ben başkanın iyi niyetine sonuna kadar güveniyorum ve söz verdiği kupayı bir şekilde getireceğini düşünüyorum.. Ama sadece siyasi fikirlerinden ötürü başkan ı o koltuktan alıkoymak istiyorsanız bu düşünce ye katılmam mümkün değildir .

Bütün hukukçular UEFA ve CAS sürecinin bu kadar süreceğini az çok biliyordu. Hukukta sapma yok.

5 aşamalı bir hukuk mücadelesinin 4. aşamasına gelmiş ve elin güçlüyken neden gerekli başvuruyu yapmazsın? Diyelim ki hukukla bir şey geçmiyor eline, sonuç alamayacaksın. Ee yapsan ne olur o zaman?

oflubektas
07.10.2013, 18:16
Bu gazetede ilanla protesto ve sonuç alma işini tarz olarak pek sevmem. Vaktiyle TÜSİAD yönetimi de bu usulle zamanın Ecevit hükümetini bitirmiş, sonraki seçimlerde partisi %42 oy almasına rağmen iktidar olamamıştı. Paralı iş adamları, kendi reklamını yapmak, veya belli güç odaklarına şirin görünmek isteyenler bu yönteme başvurur. Bordomavinet, Albayrak yönetimine karşı da bu yöntemle protesto yapmış ve ses getirmişti. Ben de protesto tarzını tasvip etmesem de ilan kampanyasına katılmıştım.

Burada en önemli ayrıntı, gazete ilanının üyelerden toplanan paralarla yapılması. Belli ki BMN yönetimi, gerekli başvuruları yapmayan yönetime karşı önce noter, şimdi de basın yoluyla ihtar göndererek, Aralık ayındaki genel kurulu seçimli hale getirmek için kamuoyu yaratmaya çalışıyor. Trabzonspor'un en doğal hakkını alması için, eleştirdiği Sadri Şener yönetiminden de daha pasif davranan (ki Şener yönetimi federasyona iki kez başvuruda bulunmuş,ayrıca PFDK kararına da itiraz etmiştir) Hacıosmanoğlu ve ekibinin gitmesi isteniyor. Bu nedenledir ki, protesto tarzını benimsemesem de kampanyaya yine katılacağım.

Sadri Şener'den sonra da aynısını söylemiştim, maalesef Hacıosmanoğlu devrilse de düşüncem aynı: Gelen gideni aratmasın da ...

TekfurÇayır 61
07.10.2013, 18:17
Şu aşamada kulübe yarardan çok zarar sağlayacağını düşünüyorum..

Ayrıca başkan Tv8'de kupa mücadelemizin oynanan ligin önüne geçmesini istemiyorum bu yüzden bir grup taraftarımız beni birşey yapmıyor sanıp hain ilan ediyor dedi dün..

Ben en azından bu sezon beklenmeli diye düşünüyorum ondan sonra uğraş verilmediğine kanaat getirilirse harekete geçilir..

Oynanan ligde şikebahçe ve beşiktaşın olmaması gerekmiyor mu?

Bu gerçeğin ligin önüne geçmesi mi geçmemesi mi gerek?

Gerçek mi, tiyatrodan lig mi?

Öncelikli olan hangisi?

Mert'
07.10.2013, 18:17
Paydaşlar tutuşmuş :)

Yaşar
07.10.2013, 18:20
Hacıosmanoğlu'nun dünkü maç sonrası çıkışları, yaptığı kabadayılık falan taraftarı geri adım attırmamalı ve attırmayacak gibi görünüyor.
Geçen yıldan çok daha başarılı bir takım olduğu olduğu gerçek, yapılan transferlerin hepsi katkı sağlıyor ama kupa meselesine bu şekilde yaklaşan her kim olursa olsun gider.
Bu dava bizim geleceğimizi kurtarma davamızdır ve dönüş olamaz.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 18:23
Bu gazetede ilanla protesto ve sonuç alma işini tarz olarak pek sevmem. Vaktiyle TÜSİAD yönetimi de bu usulle zamanın Ecevit hükümetini bitirmiş, sonraki seçimlerde partisi %42 oy almasına rağmen iktidar olamamıştı. Paralı iş adamları, kendi reklamını yapmak, veya belli güç odaklarına şirin görünmek isteyenler bu yönteme başvurur. Bordomavinet, Albayrak yönetimine karşı da bu yöntemle protesto yapmış ve ses getirmişti. Ben de protesto tarzını tasvip etmesem de ilan kampanyasına katılmıştım.

Burada en önemli ayrıntı, gazete ilanının üyelerden toplanan paralarla yapılması. Belli ki BMN yönetimi, gerekli başvuruları yapmayan yönetime karşı önce noter, şimdi de basın yoluyla ihtar göndererek, Aralık ayındaki genel kurulu seçimli hale getirmek için kamuoyu yaratmaya çalışıyor. Trabzonspor'un en doğal hakkını alması için, eleştirdiği Sadri Şener yönetiminden de daha pasif davranan (ki Şener yönetimi federasyona iki kez başvuruda bulunmuş,ayrıca PFDK kararına da itiraz etmiştir) Hacıosmanoğlu ve ekibinin gitmesi isteniyor. Bu nedenledir ki, protesto tarzını benimsemesem de kampanyaya yine katılacağım.

Sadri Şener'den sonra da aynısını söylemiştim, maalesef Hacıosmanoğlu devrilse de düşüncem aynı: Gelen gideni aratmasın da ...

Abi aslında en güzeli başkanın gerekli müracaatları yapması ama ya çevresinde hiç âkil adam yok ya da eli kolu bağlı bir yerlere.

İki durumda da maalesef devam etmek zorundayız bu yola.

tnt77
07.10.2013, 18:27
Beyler bence bordo mavi net yönetime çok yükleniyor...onlara köstek değil destek olmamız lazım... Adamlar futboldaki ergenekona başkaldırış gösteriyor...bizede gerçek taraftar olarak destek vermek sahip çıkmak düşer... Yaptğınız ihtar ve genel kurul çağrılarına destek vermiyorum...çok meraklıysanız 9 puan öndeyken çakma 2 oyuncu(brozekler)i transferdip taraftarı kandıran sadri şener ve yönetimini ihbar çekip...basında ilan verin bende destek vereyim... 2 yıldır çözülmeyen kupa sorununu 3 ayda kimse çözemez..ama destek olup bu yönetime destek olalım..sonunda kirli kupada ,temiz kupada gelir... Ben buna inanıyorum sizide sağduyuya davet ediyorum.... Saygılarımla,

selokal61
07.10.2013, 18:29
Bütün hukukçular UEFA ve CAS sürecinin bu kadar süreceğini az çok biliyordu. Hukukta sapma yok.

5 aşamalı bir hukuk mücadelesinin 4. aşamasına gelmiş ve elin güçlüyken neden gerekli başvuruyu yapmazsın? Diyelim ki hukukla bir şey geçmiyor eline, sonuç alamayacaksın. Ee yapsan ne olur o zaman?

TFF eğer Tahkim kurulu kararı değişmez, biz kararımızı verdik derse istediğin kadar başvur hukuksal olarak Uefa veya Fifa direk müdahale etmediği sürece birşey değişmeyecek. Tahkim in kararını bozacak üst bir merci yok. Burada yapılması gereken hukuksal başvurulardan ziyade hem siyasi hemde toplumsal olarak haklı olduğumuzu insanlara kabul ettirip TFF nin yaptığı yanlıştan geri dönmesini sağlamaktır. Yargıtay son kararını vermeden ve Türkiye seçim atmosferinden çıkmadan kupanın verilmeyeceğinide herkes biliyor sanırım. Bu gerçekler ortadayken başkanın reel ve gerçekçi davranması bence gayet normal ve olması gereken davranıştır.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 18:32
TFF eğer Tahkim kurulu kararı değişmez, biz kararımızı verdik derse istediğin kadar başvur hukuksal olarak Uefa veya Fifa direk müdahale etmediği sürece birşey değişmeyecek. Tahkim in kararını bozacak üst bir merci yok. Burada yapılması gereken hukuksal başvurulardan ziyade hem siyasi hemde toplumsal olarak haklı olduğumuzu insanlara kabul ettirip TFF nin yaptığı yanlıştan geri dönmesini sağlamaktır. Yargıtay son kararını vermeden ve Türkiye seçim atmosferinden çıkmadan kupanın verilmeyeceğinide herkes biliyor sanırım. Bu gerçekler ortadayken başkanın reel ve gerçekçi davranması bence gayet normal ve olması gereken davranıştır.

TFF Tahkim Kurulu Kararı ayet değil, değişir.

UEFA ve FIFA'nın müdahale etmesi için, UEFA kararına aykırı söz konusu TFF kararlarının yeniden yargılanması talep edilmeli tarafımızca. TFF bunu reddederse UEFA VE FIFA devreye girecek. Reddetmezse zaten UEFA ile uygun bir karar vermek zorunda olacağı için adalet tecelli edecek.

Adam milletin gözünün önünde evimizi soymuş, ilk başta yırtmış ama kamera görüntülerinde bakıyoruz hırsız belli. Gidip karakola şikayet etmiyoruz. Adalet yerini bulur kendiliğinden diye. Git başvur yahu

Murat Acar
07.10.2013, 18:33
Murat abi, başkan seçim öncesi BMN anketinin en çok oy alan adamıydı. BMN neden başkana düşman olsun. Senin de dediğin gibi başkanın şike mücadelesindeki, bilerek ya da bilmeden yaptığı ihmaller nedeni ile söz söylemek durumunda kaldık. Ahmet de şikecilerin başkanlarına sahip çıkmasını haklı olarak örnek veriyor ama onlardan farkımız yanlışa yanlış, doğruya doğru dememiz değil mi?

İşin enteresanı olayı çözmesi yarım saatini almayacak başkana kimse bir şey demezken bize çatılıyor, bu da garibime gidiyor. Halbuki kulübe desenize "gerekli başvuruları yapın, bu marjinaller de seslerini kessin" diye :)

Beni yanlış anladın sanırım burdaki tartışmaları gören kişiler böyle düşünecek demiştim.BMN nin yaptıklarında zerre kusur görmüyorum bunuda keza söylemiştim yorumumda ...Başkanın gerekli adımları atmamış olması zaten olayı ateşliyor...Ben şahsen O ankette ustaya vermiştim oyumu Ustanın olmasını istiyordum hatta bunuda dillendirmiştim...Artık gereken neyse yapılmalı dönüşü yok.. Benim asıl huzursuz olduğum konu Eğer seçimli kongre olursa Sİyasetten arınmış bir adayımızmı varda yada seçilme şansı varmıdır.Buda yıkalımda gelenede bakarız tarzı hesapsız bir çalışma olmasıdır asıl huzursuzluğum....

oflubektas
07.10.2013, 18:35

Diyelim ki başvurunu yaptın ve kabul edilmedi. Cas kararından sonra, PFDK ve Tahkim İade-i Muhakeme (yargılamanın yenilenmesi) yoluyla gereğini yapmazsa sen de gidersin Uefa'ya, hatta Fifa'ya "ula bular ne fuşki yiyi?" diye dilekçe verirsin.

Sonra Sion'un, Olimpiakos Volou'nun, Pobeda'nın başına gelenler büyük fenerbahçemizin de başına gelir. Seçimi meçimi beklemene gerek kalmaz.

Sizin mantığınızla gidersek iki yıl içinde önce yerel seçim, sonra cumhurbaşkanlığı, sonra da genel seçim var. Ayrıca Akyazı inşaatı da var. Gerekenin yapılması için "hedef 2023" demek zorunda kalırsınız :)

artenus
07.10.2013, 18:38
bence yol bu yol değil birilerini devreye sokarak alına bilecek bir cevap olurdu mutlaka yerel gazteye vermek demek dusmanın ekmeğine yağ surmek demek tavsip etmiorum buda benim gorusum....

selokal61
07.10.2013, 18:41
TFF Tahkim Kurulu Kararı ayet değil, değişir.

UEFA ve FIFA'nın müdahale etmesi için, UEFA kararına aykırı söz konusu TFF kararlarının yeniden yargılanması talep edilmeli tarafımızca. TFF bunu reddederse UEFA VE FIFA devreye girecek. Reddetmezse zaten UEFA ile uygun bir karar vermek zorunda olacağı için adalet tecelli edecek.

Adam milletin gözünün önünde evimizi soymuş, ilk başta yırtmış ama kamera görüntülerinde bakıyoruz hırsız belli. Gidip karakola şikayet etmiyoruz. Adalet yerini bulur kendiliğinden diye. Git başvur yahu

Güzel söylüyorsun kardeşim de bu mesele basit bir hırsızlık meselesi değil toplımsal bir sorun haline gelmiş bir mesele oldu artık . Malesef Türkiyede hiç bir siyasi iktidar seçim atmosferinde ve Yargıtay kararı açıklanmadan bu derece toplumsal bir sorunu oy kaybını göz e alarak çözmez. Bu nedenle ben başkanın gerçekçi davrandığını düşünüyorum. Bu benim kendi fikrim katılmayabilirsiniz. Ama şundan eminim ki su yatağını illaki bulacak ve elinde sonunda o kupa müzemize girecek..

Fatih
07.10.2013, 18:42
Diyorsunuz ki seçimden sonra kupamızı RTE verecek.

Emre Emiroğlu
07.10.2013, 18:44
Hacıosmanoğlunu gönülden destekleyen ve samimiyetine inanan biri bana söyleyebilir mi ?

Nasıl oluyor da Mecnuna kefil olunuyor ?

Nasıl oluyor da 2. Başkanımız " Başkanımız fenerbahçenin düşmesini istemez , ceza almasını istemez " diyebiliyor ?

Nasıl oluyor da şuan tüm hukuki süreç lehimize olmasına rağmen başvuru yapılmıyor ?

Birisi cevap versin allah aşkına. Emeği çalınmış Trabzonspor camiasının başkanı ve yönetimi bunları nasıl yapabiliyor ? Biri cevap versin.

Mollasalihoğlu
07.10.2013, 18:45

1- Gürcan Altan 25 TL
2- Orkun Özkaya 30 TL
3- Gamze BAL 50 TL
4- UğuR 50 TL
5- Aygün Gündoğdu 200 TL
6- Mollasalihoğlu 20 TL
7- Ender Kuyumcu 61 TL
8- Kaya 20 TL
9- Berat 20 TL
10- Yiğit Gayretli 20 TL
11- Fatih Küçük 20 TL

selokal61
07.10.2013, 18:56

Olabilir :d . Bugün Hacı nın dik duruşunu destekleyen açıklama yapması hem ilginç hemde bizim açımızdan olumlu :) Belli ki Aziz ve çetesinin ipi çekilmiş ve bu ekip tasviye edildikten sonra ve ortam sakinleştikten sonra hak ettiğimiz kupayı alacağız ..

Ender Kuyumcu
07.10.2013, 18:59
Bazılarınız ya şaka yapıyor ya da başka bir gezegenden henüz dünyaya geldi.

Seçim öncesi ve seçildiği gün yaptığı konuşmalarda seçilirsem 1 ( yazıyla bir ) ay içinde kupa Trabzon'a gelecek diyen İbrahim Hacıosmanoğlu değil miydi?

Bu dava bizim namus davamız gerekli bütün adımları atacağız diyen İbrahim Hacıosmanoğlu değil miydi?

Şike yaptığı TC Mahkemeleri, UEFA ve CAS tarafından tescil edilen mecnun odyakmaz'ın şike yapmadığını söyleyip ona kefil olan İbrahim Hacıosmanoğlu değil miydi?

Geldiği günden bu yana defalarca fenerbahçe taraftarını öven kendilerine ''muhteşem'' sıfatını layık gören İbrahim Hacıosmanoğlu değil mi?

Sanki bu yazdıklarım olmamış gibi şimdi çıkmış Trabzonspor'un hakkını aramayın mı diyorsunuz bize?

Biz sizin gibi düşünenleri dinlemiş olsaydık iki yıldır kim mücadele edecekti? Kim UEFA; FIFA, AB komisyonları, AB Spor Bakanları, Ülke federasyonları, Kulüpler, Olimpiyat komitesi, Avrupa Kulüpler Birliği, Avrupadaki 500'ü aşkın gazeteciye mail gönderecekti, faks çekecekti telefon açacaktı?

Biz sizin gibi düşünseydik kim UEFA DK üyelerine ulaşıp telefonda konuşacaktı, şike dosyası yollayacaktı?

Kim FIFA genel sekreterine Şike dosyasını elden teslim edecekti?

Kim davaya bakan CAS hakemlerinin ev ve iş yerlerine özel kurye ile şike dosyası gönderecekti?

Kim İngiltere'nin en önemli gazaretelerinden Times'a bütün dünyayı ayağa kaldıran Şike haberi yaptıracaktı?

Kim İnterpol ve Europol'e Türkiye'deki şike konusunda bilgi verecekti?

Allah aşkına bize saygı duymuyorsanız bari iki senedir gece gündüz harcadığımız emeğe saygı duyun.

Son olarak her kim ki TFF Hukuk Müşavirliğine resmi başvuru yapıp yargılanmanın yenilenmesini istemiyor ve ben Trabzonspor'un hakkını koruyorum diyorsa yalan söylüyordur.

Fatih
07.10.2013, 19:03
Olabilir :d . Bugün Hacı nın dik duruşunu destekleyen açıklama yapması hem ilginç hemde bizim açımızdan olumlu :) Belli ki Aziz ve çetesinin ipi çekilmiş ve bu ekip tasviye edildikten sonra ve ortam sakinleştikten sonra hak ettiğimiz kupayı alacağız ..

Tatlı rüyalar.

volkan_627
07.10.2013, 19:06
bazı arkadaşlar olaya duygusal bakıyor sanırım. ama şunu unutmayın ki duygusallık devri bitti. 2 sene demek belki çok kolay geliyor ama o 2 sene de neler yaşandığını çok iyi biliyoruz. bu saatten sonra bütün ipler elindeyken bunu uygun bir şekilde kullanmamak trabzonspor a ihanettir. her ne sebeple olursa olsun eli bu kadar güçlenmişken gerekli girişimleri yapmayan hacıosmanoğlu sadece birilerine hizmet ediyor ve bu uğurda trabzonspor un haklarını hiçe sayıyordur.

seçimlerde başbakan ın kaybedeceği oy, türk futbolunun sözde isminin lekeleneceği veya birilerinin bu işten zarar edecek olması zerre kadar umurumuzda değil, olmamalı...

hak, hakedene teslim edilmeli. gerisi teferruattır... eğer bekleyelim u seçimler bitsin, zarar eden zararını karşılasın, birilerinin ismi temizlensin, zaten ondan sonra bize kupayı verecekler diyorsanız artık beklemeye sabır kalmamıştır...

öncelik trabzonspor un çalınan haklarını ivedilikle geri almak olmalıdır. bu uğurda taraftar olarak atılan adımları doğru buluyorum... bu sebeptendir ki yapılan icraatları her türlü destekliyorum.

bu sefer olaya duygusal bakmayıp gerekeni yapmayan o koltuktan inmelidir diyorum....

Armağan Dere
07.10.2013, 19:07
Demek ki başkanın işi sadece Aziz Yıldırım'ı bitirmekmiş.
Kupa da seçimler bittikten sonra belki gelir.
Bu süre içinde tekrar yargılama başvurusu filan yapılmaz
bizim yönetimden.

A.Gökhan AKIN
07.10.2013, 19:14
50 tl yarın için talimat verdim... ufakta olsa bir katkımız olsun ..

Hasan YAYLI
07.10.2013, 19:14
Gönderildi...

Haklarımızın peşine biz olmazsak düşecek yok...

Armağan Dere
07.10.2013, 19:16
"Trabzonspor Başkanı'nın tavrını takdir ediyorum"
Bir soru üzerine, Fenerbahçe Trabzonspor maçından sonra çıkan olayları da değerlendiren Erdoğan, televizyondan izlediği kadarıyla...
AnasayfaTrabzonsporDerdim kişilerle
Derdim kişilerle
Trabzonspor Başkanı, F.Bahçe camiasıyla ilgili bir sorunu olmadığını, mücadelesinin kişilerle olduğunu ifade etti

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, takımının Kadıköy'de oynayacağı F.Bahçe maçı öncesinde "Beyaz Futbol" programına konuştu. Mücadelesinin camialarla değil, kişilerle olduğuna vurgu yapan Hacıosmanoğlu, "F.Bahçeli taraftarlara methiyeli sözler söylüyorum. Çünkü onlar hak ediyor. Bizim camialarla işimiz yok. Türk futbolunu kirletenlerle işimiz var" dedi.

POLEMİĞE GİRMEK İSTEMEM
Trabzon Başkanı, Saracoğlu'nda karşılaşmayı nerede izleyeceği sorulduğunda ise , "Normal başkan nerede oturuyorsa ben orada oturacağım. Polemiklere girmek istemiyorum" yanıtını verdi. Yılmaz Güney'e benzerliği sorulduğunda ise "Görüntü olarak benzeyebilirim ama karekter olarak ayrı dünyaların insanıyız" dedi.

KARAMAN'IN BASIN TOPLANTISI ŞIK OLMADI!
İbrahim Hacıosmanoğlu, "Beyaz Futbol"a yaptığı açıklamalarda Ünal Karaman'ın istifasına da değindi. Hacıosmanoğlu, Karaman'ın basın toplantısındaki açıklamalarının hoş olmadığını ifade ederek, "Biz toplantı için kendisine izin verdik, ama o şık olmayan açıklamalarda bulundu. Teknik direktörümüzü küçük göstermeye çalıştı" diye konuştu.

ardasa61
07.10.2013, 19:18
Bazı kişilerin anlamak istemedikleri bir hakikat var: BMN Trabzonspor'un menfaatlerini pazarlık konusu yapmaz. Muhatabı Trabzonspor başkanı bile olsa.

BMN başkan ile görüşme ayarlasaydı da sonra yapsaydı bunu diyenler sadece göz boyuyor. Adalet mücadelemizde bir sonraki adımın ne olduğu CAS kararını açıkladığından beri bellidir. BMN bunun ne olduğunu çocuğa anlatır gibi anlatmıştır. Benim bildiğim BMN gidip başkanla bu işin orta yolunu falan aramaz.

Kaldı ki, kulüp yönetiminin ne derece kötü bir durumda olduğunu görmek için Nusret Yılmaz'ın istifasına bakılmalıdır. UEFA'dan gelen belgeleri şike sürecinde taraftarın en yakın hissettiği, mücadeleyi en önde götürenlerden Nusret Yılmaz'a göstermemek yönetimin durumunu yeterince özetliyor.

volkan_627
07.10.2013, 19:19
talimat verildi. yarın sabah 9 da hesaba eft gerçekleşmiş olur. yüreğinize sağlık. kolay gelsin....

AyhanPe
07.10.2013, 19:29
aslinda forumda bir süreligine sirf bu baslik aktif olmasi gerekir..

Necat Ulusoy
07.10.2013, 19:55
20 tl eft yaptım, sabaha hesaba geçer.

yolumuz açık olsun...

mhs61
07.10.2013, 20:01
Gönderemiyorum bir şeyler malesef amasonuna kadar destekliyorum.Keşke gönderedebilsem

Muhammet Kalkışım
07.10.2013, 20:28
%100 hakkım olan şeylerin pazarlık konusu yapılmasına katlanamıyorum.
Yedi düvelin gözünün içine baktığı CAS'tan ceza çıkmışken hâlâ sessiz kalınmasına katlanamıyorum.
İktidarın ve diğer siyasi partilerin, siyasi çıkarlarının bordo-mavi renklerimizin yasal haklarının önüne geçmesine katlanamıyorum.
Maddi-manevi her anlamda kanunların manipulasyonuyla zarara uğramamıza katlanamıyorum.

Bağışımı yaptım - ki ben bildirmeden paylaşmışsınız bile -, teşekkür ederim BMN.
Adım ve varlığım kadarı ile destekliyorum sonuna kadar...

Emre İskender
07.10.2013, 21:07
Allah utandırmasın... Çorbada tuzumuz olması maksadıyla, alanzinho+bir miktar para gönderildi... :)

Mehmet Fatih Silik
07.10.2013, 21:17
Arkada$ muhalefetlikte bir yere kadar...
BMN'de hep mi yanli$lar yapiliyor yani?
Hayir madem BMN'de yapilan i$leri begenmiyorsaniz o zaman birdaha girmeyin karde$im...
Zorla sizi burda tutan mi var?
Gidin TG sizlere istediginiz gibi bir ortam hazirlar...ne olursa olsun tam destek verirsiniz onlarla birlikte...
Ama burasi Bordomavi.net!
Burda "Önce Trabzonspor diyeceksin!" ilkesi gecerlidir...
$u gecen 2 sene icinde hic mi BMN'in yaptiklarini görmüyorsunuz?
O koltukta kim oturursa otursun hakkini verecek!
Verilen sözler yenilip yutuluyorsa BMN olarak bunun hesabini tabikide sorariz...
Ha bu bazilari icin asip kesmek olabilir ama en güzel örnek IHO'nun standda sergiledigi tavira kar$i arkada$larimizin üslübunu ve saygisini bozmamasidir...

ilhan
07.10.2013, 21:29
Seçimden sonra Akyazı'yı yapmayanlar, kupayı da vermez arkadaşlar.

ilhan
07.10.2013, 21:39
Başlığın son cümlesinde bir not yazmışız. "Not: Konu hakkında siz değerli üyelerimizin de fikir ve önerilerini bekliyoruz."

Bu şu demek oluyor; bu hareketimizi eleştirebilir, beğenebilir, beğenmeyebilir, takdir edebilirsiniz ve elbette konu hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bundan yana kimseye herhangi bir dayatmamız söz konusu olamaz. Ama az önce siteden uzaklaştırmak zorunda kaldığımız üye gibi geçmişte herhangi bir sebeple BMN'den banlanıp "yeni" üyeliklerle gelip "Siz şöylesiniz, siz böylesiniz" demesin kimse lütfen.

Bakın gün içinde konu hakkında eleştirilerini yazan kimse herhangi bir cezai yaptırıma uğramadı. Neden uğrasın ki? Biz doğruyu da yanlışı da kendi aramızda konuşabilir, çözüme konuşarak kavuşturabiliriz.

Ama; gerçek bir kişiyi temsil etmeyen üyelikler ile BMN hakkında mesnetsiz ithamlarda bulunan herkes için gerekli yaptırım neyse o uygulanır. Her fikir, her görüş, her üye bizim için önem arz eder. Ama gerçek bir kişiyi temsil etmeyen ve geçmişte herhangi bir uzaklaştırma sonrası yeni üyelikler alıp kendilerini başka biriymiş gibi tanıtan insanların ne BMN'ye ne de Trabzonspor'a hiçbir katkısı olmaz.

Cafer Bulur
07.10.2013, 21:47
Kararinizi destekliyorum,hayirli ugurlu olsun.

Ibrahim haciosmanoglunu hicbir zaman Trabzonsporu yönetebilecek düzeyde görmedim,halen daha görmüyorum.

Kongre gerekli,1 veya 2 fazla kongre bize zarar getirmez aksine yeni ufuklara yelken acabilir.

Muhammet Kalkışım
07.10.2013, 21:50
Bugün BNM'nin hamlesine karşı çıkanların (eleştirenleri tenzih ederim) taraftarlığından şüphe bile duymam.

Taraftarı oldukları padişahlarına biat etmeye devam etsinler!

fteotdgs
07.10.2013, 22:13
Tamamen destekliyorum. Bunu belirtmek disinda bir katkim olmadigi icin de mahcubum. Forumun hukukla ilgisi olan yoneticileri, kullanicilari TFF'ye resmi basvuru yapilmasi gerektigini acik acik belirttigi halde IHO'nun hala beklemesinin mantigi nedir? Hala IHO'yu destekleyenler su sorulara cevap verebilirler mi?
1.Kendisi bu basvuruyu yapmak icin hala neyi bekliyor? Ya da niye yapmiyor?
2. Simdi, su anda bu basvuruyu yapmasinin ne gibi sakincalari vardir?

Kendisi ya da savunuculari su yukaridaki sorulara mantikli, doyurucu cevaplar veremedigi muddetce BMN'ye bu yaptigindan oturu itiraz, kinama, vs. hakki yoktur.

fteotdgs
07.10.2013, 22:15
Bir de sunu belirtmeden gecemeyecegim. Hala kendisini destekleyenlerin, (diger tum konular bir yana) konu "muhtesem FB taraftari " soylemine geldiginde dustukleri celiskileri, kivranislari gormek bugunlerde ayri bir eglence kaynagi benim icin :)

Yiğit Gayretli
08.10.2013, 08:10
Sebahattin Çakıroğlu "Ben fener'i bitirsinler demedim. Yanlış anlaşıldım. Yöneticilerinin yaptıkları yüzünden taraftarların üzülmesini istemem, fener küme düşerse üzülürüm." diyor.

İHO "Aziz Yıldırım bitirilsin de hem fenerbahçe hem de Türk futbolu kurtulsun." diyor.

Bu zihniyete sabır göstermemizi bekleyen arkadaşları anlamıyorum. Bir ömür geçse de anlamayacağım...

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 09:10
"fb'nin düşmesini istemeyiz" lafı olmasının bu başvuruyu geciktirmekteki sebep yoksa? Dahi miyim ne? :)

Gökçebey
08.10.2013, 09:17
Vay arkadaş, başkana "başkanım hakkımızı ara" dedik diye başkan tarafından neredeyse hain ilan edildik. Başkanım bak vakit geçiyor, bu arsızlar hakkımızı vermeyecek başvuru yap dedik diye bazı arkadaşlar tarafından uyarılıyoruz/kınanıyoruz. Şaka gibi.

BMN diyor ki, anlamsız bir şekilde oyalanıyoruz. Her şeyi teneke parçasına bağlamayın. Her geçen gün zaman aleyhimize işliyor. Bu işlerin maddi tazminat davaları var. Kupamız çalındığı zaman Trabzonspor'un borsadaki hisseleri kaç liraydı? Şimdi kaç lira. O zaman ki değerli kadromuz dağıldı. Oyuncular 82 puanla şampiyon olduk ve hakkımız verilmedi biz bu takımda sittin sene şampiyon olamayız psikolojisine bürünüp gitmiş olamazlar mı? Kombine, bilet, forma, ürün satışlarından son 2 senede kazandıklarımızla şampiyonluğumuz verilmiş olsaydı, kazanacaklarımız aynı seviyede mi olurdu? Bugün sokağa arafta kalmış bir kupanın haklı ama mağdur taraftarı olarak çıkıyoruz. Sizlerin ruh sağlığı sekteye uğramadı mı?

Herkes kupaya şartlanmış. Trabzonspor bu geçen 2 senede kupadan çok daha fazlasını kaybetti. Maddi ve manevi. Yahu Mustafa Çelik abimiz yok aramızda, sıçalar o kupanın içine. Trabzonspor'a sadece şampiyon olsun diye mi bağlıyız? Nerede kaldı statükoyu bile deviren Trabzonspor?

Diyoruz ki, başkanım hakkımızı ara, başvurular yap, geçen zaman aleyhimize işliyor. Türkiye'de 82 puanla kupan verilmedi, 100 puan toplasan artık kupa kazanabileceğinin garantisi var mı? İnanıyor musunuz buna? Önce adalet gelecek, önce hırsızlar cezalandırılacak, önce hak teslim edilecek. Futbol ayak oyunu olursa bir o kupalardan daha çok kazanırız. Peki ayak oyunları bitmezse?

Başkan Feshanede GG'ye bilmediğiniz şeyler var demişti. Nedir o bilmediğimiz şeyler? Neyin pazarlığı yapılıyor? "Hak"kınızın pazarlık yapılmasına razı mısınız? Ben değilim. "Hak"kınızın seçim malzemesi yapılmasına razı mısınız? Ben değilim.

Başkanım hakkımızı ara dedik diye yanlış yapıyorsak, kurban olayım öyle yanlışa.

En kısa sürede elimden gelen katkıyı yapacağım.

Ender Kuyumcu
08.10.2013, 09:19
Bir yanlış anlaşılmayı da düzeltmek istiyorum. Gerek forumda gerekse forum dışında bazı taraftarlar bu düşüncenin kendilerini temsil etmediğinden bahsetmiş.

Bizim de zaten bu düşüncenin Trabzonspor'un bütün taraftarını kapsadığı yönünde bir iddiamız yok.

Kaygıları bizimle ortak olan, adaleti her türlü unsurun önüne koymuş, Trabzonspor'un gasp edilmiş haklarını kendine dert edinmiş ve suçluların cezasını çekmesi için adım atılması gerektiğini düşünenlerden destek istiyoruz.

Yoksa herkesin destek vermediğinin biz de farkındayız.

UğuR
08.10.2013, 09:30

1- Gürcan Altan 25 TL
2- Orkun Özkaya 30 TL
3- Gamze BAL 50 TL
4- UğuR 50 TL
5- Aygün Gündoğdu 200 TL
6- Mollasalihoğlu 20 TL
7- Ender Kuyumcu 61 TL
8- Kaya 20 TL
9- Berat 20 TL
10- Yiğit Gayretli 20 TL
11- Fatih Küçük 20 TL
13- Alone 6161 30 TL
14- Hasan Yaylı 20 TL
15- Nejat ULUSOY 20 TL
16- Gökhan Akın 50 TL
17- bkandil 20 TL
18- volkan_627 30 TL
19- Emre İskender 20 TL
20- F.Levent Yavuz 61 TL
21- Serdar Özkan 30 TL
22- Hülya Eyüboğlu 30 TL
23- Volkan Albayrak 100 TL

alone_6161
08.10.2013, 09:32
İçerden bir bilgi ileteyim. Başkan şike konusunda yöneticilerle bile hiçbir şey konuşmuyormuş ve konuyu açan yöneticileri de "o konu bende" deyip susturuyormuş.

Anlayın artık nasıl bir oyun içinde olduğumuzu.

Burak
08.10.2013, 09:44
Bir şey sormak istiyorum.Yerel basın kapsamında hangi gazete ya da olacaksa web siteleri düşünülüyor?

UğuR
08.10.2013, 09:46
Yerel basında en çok tiraj yapan gazetelere Burak....

F.Levent Yavuz
08.10.2013, 10:06
Destekliyorum. Ne yapılsa az bile.
Başkanın taraftarı boş laflarla ve diklenmelerle oyaladığı çok açık. Açıkçası böyle bir ilan yönetime eleştiri gibi görünse de bir taraftan da başkanın elini güçlendirecektir. Mümkünse ilanın başka gruplarla da danışılarak ortak verilmesi düşünülebilir.

Mahkemelerce haksız oldukları ve hırsızlıkları tescilli olanların her fırsatta diklendiği hakkını aradığı bir ortamda bizim bu hareketsizliğimiz kabul edilir değil.

61TL ile hesaba gönderildi.

UğuR
08.10.2013, 11:03
Teşekkürler Levent...

S.ÖZKAN
08.10.2013, 13:05
Kuzenim TARIK KORKMAZ'IN hesabından 30 TL gönderildi.(Açıklama kısmında benim adım yazıyor.)

volkan_627
08.10.2013, 13:34
çorbada tuzumuz olsun diyerekten küçükte olsa bir miktar ilgili hesaba gönderilmiştir...

Volkan Albayrak
08.10.2013, 13:46
100 tl yollanmıştır

Kaya
08.10.2013, 13:58
Şike sürecinin ciddi bir takipçisi olan ve hakkın savunucusu BMN nin bu başlığa dair tek bir amacı var...

O da ilgili girişime destek bulmaktadır...

Destek vermemek kişisel tercihtir ve destek konusunda kimsein mecburiyeti yoktur.

Bu bağlamda başlığı "destek" kapsamı dışına çıkarmadan değerlendirerek hareket etmemiz gerekir...

Tartışmaların, bir şeyler irdelemenin yeri bu başlık değildir. Zira, bu yönde forumda bir sürü başlık var...

Sonuç olarak organizasyonun hedefi dışında lütfen bu başlık artık meşgul edilmesin...

Zamanımız da daralıyor...

Sevgiler...

TekfurÇayır 61
08.10.2013, 14:59
Başkan şunu dese, "Şikebahçe hakettiği şekilde küme düşmeden bu işin peşini bırakmayacağız." , o zaman CAS'ın gerekçeli kararını beklemesini anlarım. Şikebahçeliler bizim dostumuz, tek kötü aziz dedi miydi işin rengi değişiyor. Aziz gidip kupa gelince mesele halloluyor. Tazminat istemeye de gerek kalmıyor, insan dostuna hiç tazminat dâvàsı açar mı... Ya da dost olan kişi karşısındakine tazmin etmesini gerektirecek bir zarar verir mi... Sonra da kalkıp pişkin pişkin alay eder mi. Dostluk böyle bir şey mi...

Sadri Şener'in de kupa ile yetinip gerisini aramayacağına inanıyordum. Ama İbrâhim başkan ilk baştaki söylemleri vâsıtasıyla işin sonuna kadar gitmeyi taahhüt etti ve seçildi. Artık dönüşü olamaz.

UğuR
08.10.2013, 15:25
Teşekkürler Volkan Albayrak

Yiğit Gayretli
08.10.2013, 16:06
Bu iş hukuki yöntemlerle çözülecek. Bu yöntemlerini, şeklini belirlemek de onları uygulayıp uygulamamak da İHO'nun insiyatifinde olan bir şey değil.

Hukukun yöntemleri açık ve net. Kişiye göre değişmez. Atılması gereken adımların ne olduğunun kişilerle alakası yok. Bu yoğurdun yenişi, her yiğit için aynıdır.

İçi boş, işkembe-i kübradan uydurma bilgilerle ne vakit kaybedelim ne de kaybettirelim. Maalesef, bu konuda yönetimin savunulacak yanı yok...

emr61bmn
08.10.2013, 16:42
http://www.change.org/tr/kampanyalar/onurlu-trabzonspor-taraftari-ibrahim-hac%C4%B1osmano%C4%9Flu-ve-y%C3%B6netimini-tanimiyor

Fatih Öztürk
08.10.2013, 16:54
Arabanin tamır ışı çıktı bayram harclığımı bıle tamırcıye bayıldım.en kısa zamanda katkım olacak.

ssd90
08.10.2013, 17:22
Anlamadığım şu, neden yönetime tepki verilmesine karşısınız? Yönetimin düşmesi demek Trabzonspor'un düşmesi demek değil ve iddialıyım bu yönetim Trabzonspor'un başına gelmiş en beceriksiz yönetimdir. Hakkını savunmaktan aciz, birilerine yaranmak için taraftarı salak yerine koyan bir başkan var.

Kupa Mart'ta gelecek diyenler neye güvenerek bunu söylüyor? Anladık istihbaratınız çok kuvvetli(!) oyunuzun da kime gideceği belli. Particilik yapıp hakkınızı istemiyor olabilirsiniz ama ben istiyorum. Mart'a kadar oyalanıp sonra da genel seçimlere ve cumhurbaşkanlığı seçimine kadar uzar bu, geçmişte olduğu gibi...

Başkan salak değil atması gereken adımları bilerek atmıyor. Birilerinin gidip ona bir şeyler söylemesi gerekiyorsa ne diye o koltukta oturuyor? Saman balyası koysanız kulüp daha iyi yönetilir. Sizin yönetim bağlılığınız Trabzonspor'a hakaret etmekten farklı değil.

Sırf tepkimi dile getirmek için üye oldum, insaf ya kör müsünüz sağır mısınız düşünemiyor musunuz?

okan6161
08.10.2013, 18:07

sadri şenerde neden yapılmadı hacıosmanoğlu geldiğinden beri bir karalama çalışması var sitede bu sitenin en önemli noktası taraftarın en önemli noktası şuan takıma ve yönetime destek vermek neden bu yıpratma çalışması kimlerin ne çıkarı var adamın seçildiğinin ertesi günü istifa diye başlık açıldı biz yıllardır bunlardan çektik bırakın artık şu işleri

sadri

leviathan_-1461
08.10.2013, 18:10
sadri şenerde neden yapılmadı hacıosmanoğlu geldiğinden beri bir karalama çalışması var sitede bu sitenin en önemli noktası taraftarın en önemli noktası şuan takıma ve yönetime destek vermek neden bu yıpratma çalışması kimlerin ne çıkarı var adamın seçildiğinin ertesi günü istifa diye başlık açıldı biz yıllardır bunlardan çektik bırakın artık şu işleri

sadri

Cevaplanması gereken en büyük soruyu arkadaş yazmış... Bazen düşünmüyor değilim arkanızda kim var diye..

Gebzeninoflusu
08.10.2013, 18:12
20 tL Gönderildi..Umarım küçücükte olsa katkısı olur..

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 18:13
Bunları ciddi mi yazdın anlamadım Okan?

1-Sadri Şener zamanında Uefa kararı yoktu

2-Sadri Şener zamanında Cas kararı yoktu.

3-Sadri Şener zamanında o koşullarda TFF ve Tahkim Kuruluna başvuru yapılmıştı.

Sadri Şener'e de çok ağır eleştiriler yaptı bu forum geriye bakıp bulabilirsin.

Ama şu an ki mesele başka o zaman kararlar ve müracaat yoktu.Bilmem anlaşıldı mı?

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 18:14
Cevaplanması gereken en büyük soruyu arkadaş yazmış... Bazen düşünmüyor değilim arkanızda kim var diye..

Arkamızda bazen de olsa birinin olduğunu düşünüyorsan ben senin yerinde olsam burada bir dakika durmam.

Hem bu foruma gelip yazı yazıyorsun hem bunu soruyorsun hiç şık değil

leviathan_-1461
08.10.2013, 18:18
Arkamızda bazen de olsa birinin olduğunu düşünüyorsan ben senin yerinde olsam burada bir dakika durmam.

Hem bu foruma gelip yazı yazıyorsun hem bunu soruyorsun hiç şık değil

Son 1 aydır yapılanları kaldıramıyorum..Bunun başka yöntemi yokmuydu?

Not: şahısların isimleriyle hiç bir zaman işim olmadı olmazda..

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 18:23
Son 1 aydır yapılanları kaldıramıyorum..Bunun başka yöntemi yokmuydu?

Not: şahısların isimleriyle hiç bir zaman işim olmadı olmazda..

Bak arkadaşım bu başka bir üslup olması gereken de bu tabii ki eleştirmek herkesin hakkı ama arkanızda kim var demek büyük bir suçlama

alper*
08.10.2013, 18:31
Arkanızda kim var ne demek?

Web sayfası sunucu platformu için gerekli masrafın bir kısmını üyelerinin reklamlara yaptığı tıklamalarla karşılayan,

Yaptığı her organizasyona yine aynı üyelerini hiçbir ayrım gözetmeksizin davet edip onların 10, 20, 30, 61 TL 'lik katkılarıyla bir şeyler yapmaya çalışan ve yapılan her katkının bu başlığın da ilk sayfasında göründüğü bir topluluğun arkasında kim olabilir?

Allah aşkına, birileri birilerinin arkasında olsaydı verilmesi düşünülen ilandan bu başlıkta haberiniz olmazdı, o ilanın parası bir yerlerden temin edilir (!) ve ilan ansızın karşınıza çıkardı.

Birileri bir şeyler yapmaya çalışıyor, doğru ya da yanlış.

Buranın insanı kemençeye benzer, ses çıkarmak için bir şeye dayanmasına gerek yoktur, kendi kendine de ayakta durur.

Kaya
08.10.2013, 18:37

sadri

Sadri Şener'e neler yapıldığını unuttu isen ne yazmalı bilemedim...

Bir arkadaşımız yorgun değilse madde madde yazsın Sadri Şener'e yönelik dolu dolu yaptıklarımızı...

Fatih Birinci
08.10.2013, 18:38

Web sayfası sunucu platformu için gerekli masrafın bir kısmını üyelerinin reklamlara yaptığı tıklamalarla karşılayan,

Yaptığı her organizasyona yine aynı üyelerini hiçbir ayrım gözetmeksizin davet edip onların 10, 20, 30, 61 TL 'lik katkılarıyla bir şeyler yapmaya çalışan ve yapılan her katkının bu başlığın da ilk sayfasında göründüğü bir topluluğun arkasında kim olabilir?

Allah aşkına, birileri birilerinin arkasında olsaydı verilmesi düşünülen ilandan bu başlıkta haberiniz olmazdı, o ilanın parası bir yerlerden temin edilir (!) ve ilan ansızın karşınıza çıkardı.

Buranın insanı kemençeye benzer, ses çıkarmak için bir şeye dayanmasına gerek yoktur, kendi kendine de ayakta durur.

Tebrik.ederim cok güzel özetledin BMN yi.BMN trabzonsporun gururudur.Ben ne olursa olsun bmn nin izledigi yolu dogru bulmuyorum.saygilar

EnjoyTheMusic
08.10.2013, 18:40
seçimden hemen sonra İHO başkan seçildiği zaman burada 'yaşasın akpartili muharrem usta kazanamadı' sloganları atarak zevkten kendilerinden geçenler güya İHO'yu akpartili diye düşündükleri için bu sefer kongre çağrısı yapmakta.Trabzonspor düşüncesinden ziyade siyasi nefretlerini düşünen XXXXXXXXXXXXXX

Kaya
08.10.2013, 18:40

Alkışlıyorum ve teşekkür ediyorum...

Arkamızda olan buranın üyeleridir... Zira, dünya üzerinde zerre muhalefetin olmadığı bir ortam, organizasyon veya yapı zaten yoktur...

Buraya bakınca BMN, üyelerinin ortak görüşüne her zaman saygı duyarak ve onların büyük bir bölümünün desteği ile hareket etmiştir. Etmeye de devam edecektir...

Seçim öncesi başka konuşup; seçim sonra farklı şeyler yapan İHO nun ta kendisidir...

Usta'ya karşı İHO nun kazanmasını isteyen bir şahıs olarak kendimi 90 dan gol yemiş gibi hissediyorum...

Kaya
08.10.2013, 18:44
[QUOTE=EnjoyTheMusic;1919371016]seçimden hemen sonra İHO başkan seçildiği zaman burada 'yaşasın akpartili muharrem usta kazanamadı' sloganları atarak zevkten kendilerinden geçenler güya İHO'yu akpartili diye düşündükleri için bu sefer kongre çağrısı yapmakta.Trabzonspor düşüncesinden ziyade siyasi nefretlerini düşünen XXXXXXXXXXXXXXXX[QUOTE]

Senin siyasi dünyan sanırım AKP den ileri gidemiyor...

BMN nin CHP ye ve MHP ye vurduklarını neden görmezden gelirsin?

Direkt CHP ve MHP liderlerini Avrupa'daki kurumlara şikayet eden BMN değil miydi...

Bence biz anlatıyoruz ama siz anlayamıyorsunuz...

BMN derdi AKP, MHP, CHP değildir... Derdimiz kulüp içindeki siyasi hareketin Trabzonspor'a ve çıkarlarına verdiği zarardır...

Şimdi sen kalkmış AKP ye indirgiyorsun olayı. Ki olaya da ne kadar sığ baktığınız pat pat kanıtlıyorsun... :)

İHO seçim öncesi iktidarı suçlarken şimdi miting otobüsünden inmiyor...

Hiç mi için sızlamıyor?

İHO nun MHP veya CHP miting otobüsünde olduğunu bir düşünsene?

Rahatsızlık verici değil mi?

ALLAH SANA AKIL VERMİŞ AMA İŞTE...

Hüseyin Başoğlu
08.10.2013, 18:45

sadri

evet sadri şenere karşı hiç bir olumsuz aktivitede bulunulmadı bu forumda...

her allahın günü hakaret edilmedi eleştirilmedi..Adamın suratına küfür eden adamı burda arkadaşımız diye ağırlanılmadı :) Yapmadığı şeyleri yapmakla suçlanmadı...Yapması ihtimal olan şeylere peşinen sövülmedi burada...

Haklısın Sadri Şener çok güllük gülistanlık gitti :)

TekfurÇayır 61
08.10.2013, 18:48
Açıklamak yasak değilse açıklıyorum: Hem belediye seçimlerinde, hem de genel seçimlerde oyumu AKP'ye vereceğim.

CHP'li Sadri Şener'i, AKP'li İbrâhim Hacıosmanoğlu'na tercih ederim.

Sürecin başından beri söyledim, Sadri başkan ve Şenol hocayı süreç bitene kadar bir yere göndermemeliyiz diye.

Sonra Şenol Güneş gitti ve Sadri Şener onun arkasından çok çirkin, söylenmemesi gereken lâflar etti.

Şenol Güneş'in teknik adamlığını beğenen, adamlığına hayran olan ben, Sadri başkana saldırmak yerine onun bir yere gitmemesi, başkan kalması gerektiğini söyledim.

Önce Trabzonspor deyince hem oyunu AKP'ye vermek, hem de CHP'li bir başkanı desteklemek mümkün oluyor.

Önce Trabzonspor deyince hayranı olduğun bir insanın arkasından çok çirkin şekilde konuşan bir başkanı desteklemeye devâm edebilmek mümkün oluyor.

Ne parti, ne şu kişi, ne bu kişi, şike konusunda önce Trabzonspor.

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 18:51
seçimden hemen sonra İHO başkan seçildiği zaman burada 'yaşasın akpartili muharrem usta kazanamadı' sloganları atarak zevkten kendilerinden geçenler güya İHO'yu akpartili diye düşündükleri için bu sefer kongre çağrısı yapmakta.Trabzonspor düşüncesinden ziyade siyasi nefretlerini düşünenXXXXXXXXXXXXX..Allah akıl versin ;)

Yahu şu üslup sorununu nasıl halledicez bilmiyorum acınacak kişi ne demek sen bunu ne hakla söylüyorsun.

Yönetici arkadaşları göreve çağırıyorum.Eleştiriye eyvallah ama eğer böyle hakaret edilirse ve bu cezasız kalırsa

aynı hak bana da doğar herkese de doğar.Lütfen gerekeni yapın.

fteotdgs
08.10.2013, 19:05
Haciosmanoglu niye hala resmi olarak TFF'ye basvurmuyor? Tek soru. Once bunu yanitlayin. BMN ve eminim daha bircok taraftar, olusum bunu kendisine sordu. Tatmin edici bir cevap verebildi mi buna? Buradaki yandaslarinin tatmin edici bir cevabi var mi buna? Yoksa, diger tum dedikleriniz havada kaliyor.

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 19:24
Değil iktidar partisi, hiçbir siyasi unsur Trabzonspor'dan büyük değildir. Nokta!

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 19:24
seçimden hemen sonra İHO başkan seçildiği zaman burada 'yaşasın akpartili muharrem usta kazanamadı' sloganları atarak zevkten kendilerinden geçenler güya İHO'yu akpartili diye düşündükleri için bu sefer kongre çağrısı yapmakta.Trabzonspor düşüncesinden ziyade siyasi nefretlerini düşünen XXXXXXXXXXXXXX

Muharrem Usta'ya karşı olanların çoğu şike sürecinin siyasilerin istediği gibi sürüncemede bırakacağından korktuğu için istemiyordu.

Tıpkı şu an başkana tepki gösterenlerin yaptığı gibi.

Nusret Yılmaz da Ak Partili mesela. Neden istifa etmek zorunda, hatta başkanın tabiriyle kovulmak durumunda kaldı? Çünkü Trabzonspor hakları için başvuru yapılması gerektiğini biliyordu ve devamlı talep ediyordu. Senin iddiana göre siyasi nefretinden dolayı mı istifa etti Ak Partili Nusret Yılmaz.. Açıkla engin bilgilerinle de rahatlayalım. H

Fatih
08.10.2013, 19:28
Ben de şöyle düşünüyorum mesela bu olayların farkında olup da hala malum partilere destek olanlarla aynı yolda yürümem.Siyaset için Trabzonspor'u satmam.

yavuzbaha
08.10.2013, 19:36
Hacıosmanoğlu nun eleştirilecek çok yönü olabilir ama ben dürüstlüğünden yüzde yüz eminim...parasız pulsuz denilen bu yönetim 2 tane adam aldı ama Trabzonspor tarihinde daha kariyerlisi yok,verim açısından demiyorum...Ayrıca gözüpek,açık söz adam gibi adam...Avrupa da tahmin edilemeyen şekilde güzel gidiliyor...videoton rezaleti daha dündü yani...nedir sizin zorunuz?.sırası mı şimdi bu kongre felan işlerinin...adamlar ekonomik anlamda tam bir enkaz devraldılar...Siyasi arenada boy göstermesi beni de memnun etmedi ama 1000 kez kalıbımı basarım irade mitingi yerine gezi parkında polise molotof atsaydı özellikle bu forumda alkışlanır,el üstünde tutulurdu...

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 19:37
ama 1000 kez kalıbımı basarım irade mitingi yerine gezi parkında polise molotof atsaydı özellikle bu forumda alkışlanır,el üstünde tutulurdu...

Bence kalıbın kalıp değil o zaman. Çok net.

Ya terbiyesizsin ya bu forumu tanımıyorsun, hangisi çözemedim? Yaşınız benden büyük daha fazla yazamıyorum iftiralarınıza rağmen.

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 19:37
Ben de şöyle düşünüyorum mesela bu olayların farkında olup da hala malum partilere destek olanlarla aynı yolda yürümem.Siyaset için Trabzonspor'u satmam.

Kesinlikle katılıyorum. Başbakanın açıklamalarını da, ana muhalefet partisi başkanın açıklamalarını da, diğer muhalefet partisi başkanının açıklamalarını da asla unutmayacağım.

Fatih
08.10.2013, 19:44
Siyasetçiler bakalım Eskişehir maçı sonrası kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Mustafa Çelik'in hakkını nasıl ödeyecek?

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 19:47
Hacıosmanoğlu nun eleştirilecek çok yönü olabilir ama ben dürüstlüğünden yüzde yüz eminim...parasız pulsuz denilen bu yönetim 2 tane adam aldı ama Trabzonspor tarihinde daha kariyerlisi yok,verim açısından demiyorum...Ayrıca gözüpek,açık söz adam gibi adam...Avrupa da tahmin edilemeyen şekilde güzel gidiliyor...videoton rezaleti daha dündü yani...nedir sizin zorunuz?.sırası mı şimdi bu kongre felan işlerinin...adamlar ekonomik anlamda tam bir enkaz devraldılar...Siyasi arenada boy göstermesi beni de memnun etmedi ama 1000 kez kalıbımı basarım irade mitingi yerine gezi parkında polise molotof atsaydı özellikle bu forumda alkışlanır,el üstünde tutulurdu...

Seçim vaatlerinden halen haberin yok mu senin? Açık sözlerinin tamamı oynak çıktı haberin yok mu? Ne dediyse tersini yapmadı mı?

Son ithamın ise biraz ağır. Demek ki polis üniforması içinde Gezi Parkı Protestocularının yüzüne biber gazı sıksa, toma kullansa, genç kızları saçından başından sürükleyerek götürse özellikle şahsın tarafından el üstünde tutulurdu. Biz de böyle mi düşünelim?

yavuzbaha
08.10.2013, 19:49
Bence kalıbın kalıp değil o zaman. Çok net.

Ya terbiyesizsin ya bu forumu tanımıyorsun, hangisi çözemedim? Yaşınız benden büyük daha fazla yazamıyorum iftiralarınıza rağmen.

Yaş önemli değil ama bana terbiyesiz demen ciddi şekilde ağtıma gitti,lafı aynen iade etmekten başka bi çarem yok...bu forumu uzun zamandır takip ediyorum,gözlemlerimde yanılma payım çok azdır,forumun ana karakterlerinin çok büyük çoğunluğu amansız akp düşmanı,tabi siteyen istediği gibi düşünür ama bu yönetimin özellikle bmn tarafından istenmemesinde ana faktörün bu olduğu çok net,adeta bu yönetimde avcı gibi açık kollanıyor...diye düşünüyorum

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 19:53
Yaş önemli değil ama bana terbiyesiz demen ciddi şekilde ağtıma gitti,lafı aynen iade etmekten başka bi çarem yok...bu forumu uzun zamandır takip ediyorum,gözlemlerimde yanılma payım çok azdır,forumun ana karakterlerinin çok büyük çoğunluğu amansız akp düşmanı,tabi siteyen istediği gibi düşünür ama bu yönetimin özellikle bmn tarafından istenmemesinde ana faktörün bu olduğu çok net,adeta bu yönetimde avcı gibi açık kollanıyor...diye düşünüyorum

Terbiyesiz demedim. Bu forumun genelinin polise molotof atılmasından hoşlanacağını düşünüyorsan "ya forumu tanımıyorsun" ya da "tanımana rağmen iftira attığın için" terbiyesizsin dedim. Ben ilkine ihtimal vermiyorum ama sen inatla tanıdığını iddia ediyorsun.

AKP'li Nusret Yılmaz neden istifa etti/etmek zorunda kaldı avukatlığından kulübün? Açıklasanıza şunu molotof seven bizlere.

ibilek
08.10.2013, 20:20
Yahu şu üslup sorununu nasıl halledicez bilmiyorum acınacak kişi ne demek sen bunu ne hakla söylüyorsun.

Yönetici arkadaşları göreve çağırıyorum.Eleştiriye eyvallah ama eğer böyle hakaret edilirse ve bu cezasız kalırsa

aynı hak bana da doğar herkese de doğar.Lütfen gerekeni yapın.

Şenol abi sabrına hayranım...Mesleğin nedir abi ?

F.Levent Yavuz
08.10.2013, 20:24
Destek olmak istemeyebilirsiniz. Ancak nedir bu ilan verilmesinden dolayı korkunuz? Bir kerede siyasi partinizi unutup öyle düşünün ve Trabzonspor'u önde tutun. Uyutulup zaman kazanılarak bu sürecin tam da şikecilerin istediği götürüldüğünü görmüyor musunuz?

BMN bugüne kadar birçok protestoda bulundu, ama hiçbirinde siyasi parti ayrımı yapmadı. Burayı uzun zamandır takip edenler bunu çok iyi bilir.

Albrayrak yönetiminde de gazete ilanı verildi.

Sadri Şener şike sürecinde yaptıkları konusunda acımasızca eleştirildi.

Özkan Sümer yaptığı yanlışlarla neredeyse linç derecesinde eleştiriye tabii tutuldu.

Siyaset bunun neresinde. Kendi adıma ne mevcut iktidar partisine ne de muhalefettekilere oy verecek değilim bundan sonra.

Daha önce söylediği gibi gidin tartışmalarınızı forumun başka yerlerinde yapın ancak bu tür protestoları kafa karıştırmaya çalışarak engellemeye uğraşmayın. Gücünüz yetmez!

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 20:45
Şenol abi sabrına hayranım...Mesleğin nedir abi ?

Eyvallah Dost.Mesleğim sigortacılık ama nefret ediyorum :) İnşaat yalıtım işine başlıyorum bir de o sektöre el atalım.

Hüseyin Başoğlu
08.10.2013, 21:10
Eyvallah Dost.Mesleğim sigortacılık ama nefret ediyorum :) İnşaat yalıtım işine başlıyorum bir de o sektöre el atalım.

inşaat işine el atmayan Trabzonlu olmaz zaten :)

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 21:19
Bir işi de 2-3 günde bir beni fırçalamaktır :)

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 21:20
Bir işi de 2-3 günde bir beni fırçalamaktır :)

Seni fırçalayan taş olur taş.

Şenol Altunsoy
08.10.2013, 21:35
inşaat işine el atmayan Trabzonlu olmaz zaten :)

Hele Oflu hiç olamaz :)

Courage
08.10.2013, 21:46
Yapılacak girişime sonuna kadar destek veriyorum.Bu işi buraya kadar BMN getirmiştir noktayıda BMN koyacaktır.

Mali yardım edemediğim için ise herkesten özür diliyorum.

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 21:50
Yapılacak girişime sonuna kadar destek veriyorum.Bu işi buraya kadar BMN getirmiştir noktayıda BMN koyacaktır.

Mali yardım edemediğim için ise herkesten özür diliyorum.

Hep beraber yaptık ne yaptıysak. Twitter ve facebook üzerinden görüp bizleri hiç tanımayan Trabzonsporlular bile bize inanıp tuttular her işin ucundan. Ve en içten halimle söylüyorum ki şu mesaj verilecek paradan daha büyük güç BMN için. Teşekkürler. :)

Gökhan Koç
08.10.2013, 22:04
Akp'nin neredeyse tüm çalışmalarına muhalefetim, yaptıkları işlerin yüzde 70'ini hiç beğenmiyorum.

Bağımsız kurumları nasıl göbekten bağlı hale getirdiklerini gördükçe kahroluyorum.

Fakat kesin olan birşey varsa o da akp'nin diğer partilere nazaran 5 gömlek daha çalışkan olduğudur. (neredeyse benim kadar :) )

Neyse,

Uzun lafın kısası, bırakın akp'yi en büyük düşmanımıza bile adil davranma mecburiyetindeyiz.

Bugüne kadar bu çizginin dışına çıktığımızı düşünmüyorum. Hiçbir konuda.

Erdal DİLEK
08.10.2013, 22:14
Her insanın olduğu gibi başkanında siyasi düşüncesi olabilir, ben mitinglere katılmasını yarın kupa geldiği zaman hakkınız degildi başbakan sayesinde aldınız söylemleri olabileceğinden karşıyım. Düşüncem kupa konusunda garanti aldığı, yanlız beklemesi konusunda uyarıldığı, buda biz adalet isteyen kesim tarafından kabul görür bir durum degil. Nihayetinde siyasi tavrı degil yapması gerekenleri yapmadığı için başkanın uyarılması mantıklı, 3 yıldır bekliyoruz haksız yere, ve artık eminim ki 3 yıl önceki şampiyonluğumuz gelsede veya yeniden şampiyon olsakta 3 yıl önceki mutluğu yaşayamayacağım, çünkü ben o yıl 27 yıllık sevinç cığlığımı atacaktım ama o çığlığı içime gömdüm. . .

Enisc
08.10.2013, 22:28
Sadri Şener'i Yıldırım Demirören kandırdı
Hacıosmanoğlu'nu da başbakan kandırıyor :)

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 22:43
Sadri Şener'i Yıldırım Demirören kandırdı
Hacıosmanoğlu'nu da başbakan kandırıyor :)

Kimsenin kimseye kandığı yok. Sadri Şener'e yapmasını istediklerini yaptırdılar, Hacıosmanoğlu'nun ise zaten başından beri rolü belliymiş.

Galip geldiği seçimden sonra Muharrem Usta'nın delegelerinden, bağlantı dolayısı ile Erdoğan Bayraktar'ın oğlu ve ortağı Kazım Şengöçgel'in yaptığı transferlerle kadro kurdu. Sözleşmesini feshettiği topçuların bir gün sonrasında başka takımlara imza atmasıyla nam saldı.

Ortada karar yokken aptal saptal mahkemelere başvuran Sadri Şener'i eleştiri bombardımanına tutan BMN'nin Hacıosmanoğlu'na takındığı tavır aslında mütevazidir. Karar ortaya çıktıktan sonra dut yemiş bülbülü oynayan ilgili şahıs, yasal hakkı olan konularda bile icazet beklemeye devam etmektedir.

Son paragrafımı da başlangıç kelimelerimle bitireyim: Yönetim bazında kimsenin kimseyi kandırdığı yok. Kandırılan bizleriz. Ufak at civcivler yesin Hacıosmanoğlu. Kulübün maddi manevi çıkarları senin umrunda bile değil...

cakalkerem
08.10.2013, 22:46
ben bu kadar sert durma tarafı değilim....

Başkan doğru yoldadır...Sadri başkan 2 yıl her yerde kupa kupa dedi herkes taktı ve bıktı bu konuşmalardan....

İHO'yu sevmesem ve tutmasam da gazetelerde afiş etmek hoş değil....Kim ve ne olursa olsun şu an için Trabzonspor başkanıdır....

Dün güzel bir laf söylendi...

"Trabzon da haşa dinden sonra gelen tek oldu TRABZONSPOR'dur...

Şöyle düşünelim belki yanlış birörnek ama şikecilerin taraftarları başkanları tüm süreçte yalnız bırakmadılar....Neredeyse her mahkameye binlerce kişi gitti....Şike yaptığını düşünenler bile o süreçte şikecibaşkanını yalnız bırakmadı.....

Dolayısı ile biz bu süreçte başkanımızı medya gündeminde vurursak(tabiri caizse) yanlış yapmış oluruz...Millet kı...la güler bize.....Biz içimizde ki sorunları halledemiyoruz ki dışarıya karşı birlik olalım....

He gün gelir seçim olur herkes istediği adayı destekler.....

Ben yanlış olduğunu düşünüyorum böyle bir hareketin ama eğer bu yolda yürümeye karar verilmiş ise elimden geleni de yaparım....Sorun maddiyat değil sorun başkanı aşağılamak gibime geliyor.....

fteotdgs
08.10.2013, 22:46
Guce, makama karsi bir fikriniz olursa, bir de ustune bunlara karsi demokratik haklarinizi gosterme cureti gosterirseniz, kisacasi “birey” olmanin getirdigi en dogal tepkilerden birini vermeye kalkarsaniz ne olur? Olmaz! :) Hem, “birey” ne demek? Lagalugayi birakin da arkanizda kim var onu soyleyin bana bi?

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 22:54

Başkan doğru yoldadır...Sadri başkan 2 yıl her yerde kupa kupa dedi herkes taktı ve bıktı bu konuşmalardan....

İHO'yu sevmesem ve tutmasam da gazetelerde afiş etmek hoş değil....Kim ve ne olursa olsun şu an için Trabzonspor başkanıdır....

Şöyle düşünelim belki yanlış birörnek ama şikecilerin taraftarları başkanları tüm süreçte yalnız bırakmadılar....Neredeyse her mahkameye binlerce kişi gitti....Şike yaptığını düşünenler bile o süreçte şikecibaşkanını yalnız bırakmadı.....

Dolayısı ile biz bu süreçte başkanımızı medya gündeminde vurursak(tabiri caizse) yanlış yapmış oluruz...Millet kı...la güler bize.....Biz içimizde ki sorunları halledemiyoruz ki dışarıya karşı birlik olalım....

Ben yanlış olduğunu düşünüyorum böyle bir hareketin ama eğer bu yolda yürümeye karar verilmiş ise elimden geleni de yaparım....Sorun maddiyat değil sorun başkanı aşağılamak gibime geliyor.....

İşaretli cümlelerinizle kendinizle çelişiyorsunuz.

TS Başkanını aşağılayan ben değilim. Kendi kendine yapıyor zaten.

Enisc
08.10.2013, 22:56

Şikebahçe taraftarı destekledi diyorsun abi. Yanlışı desteklemekle doğruya ulaşılmaz. Şikebahçe taraftarı daha önceden aziz yıldırımı tahttan indirseydi inan şikeciler bu durumda olmazdı. Ve hala destekleyen bir grup var. Uyanamıyorlar yada uyanmak istemiyorlar.

Ben sırf Trabzonspor'un başkanı diye yanlış yolda giden bir adamı desteklersem benim Trabzonspor'um doğruya ulaşamaz. Yapılan yanlışların ısrarla tekrarlanması olayları bu hale getirdi. Hacıosmanoğlu seçildikten sonra bu forumdaki çoğu kişi sevinmiştir eminim. Şahsen ben sonunda masaya yumruğunu vuracak adam gibi başkanımız oldu demiştim. İbre bu kadar Hacıosmanoğlunun tarafındayken bir anda taraftarla savaş haline gelmesi sadece kendisinin suçudur.

cakalkerem
08.10.2013, 23:01
şunu doğru buluyorum ;

Başkan benim fb camiası ile sorunum yok diyor benim kupamı kim çaldıysa bu yolda kim yandaşlık ettiyse onlarla sorunum var diyor ki bu grubun başında da aziz geliyor diyor...Bunun neresi yanlış...

Birde dün Başbakan'ın açıklamalarını dinledim ve tekrardan okudum bugün gazetelerde....Sanırım Başbakan birilerine sinyal vermeye başladı...Görünen köy klavuz istemez.....Bu olayın sonu belli.....Neyse yukarıda yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdi....Kimseyi yargılamak yada savunmak maksatı taşımıyodu.....

Mollasalihoğlu
08.10.2013, 23:07
Açıkçası kendimi bildim bileli sevdiğim Trabzonspor'a iki insan beni aşık etmiştir. Birisi Şenol Güneş, diğeri ise Kazım Koyuncu.

Ne diyor Kazım;

Trabzonspor’un bendeki ifadesi, statükonun karşısında yer alması, statükoyu parçalaması, güçlülere karşı güçsüzlerin var olduğunu ve onların da bir şeyler yapabileceğini göstermesidir. Trabzonspor, sadece bir yöre takımı olarak ben de ifade bulmuş olsaydı, bu lokal bir şey olurdu ve de çok doğru temellere oturmamış olurdu. Oysa Trabzonspor, sadece Trabzon’ u değil tüm Karadeniz’i aşmış bir olgu. Evrensel değerlere sahip olan benim için de Trabzonspor, Türk futbolunun en evrensel değeri ve en önemli unsurudur.

Benim felsefem bu.

Bu felsefe çerçevesinde adalet mücadelesi verirken ve bu mücadeleyi dişimizle tırnağımızla bir yere getirmişken, şikeciler başkanlarına sahip çıktılar diye siyasetten icazet bekleyen başkanın keyfini bekleyemem. Asıl o zaman şikecilerden farkımız kalmaz Üstelik suçlu değil de mağdur olmamıza rağmen.

fteotdgs
08.10.2013, 23:10
şunu doğru buluyorum ;

Başkan benim fb camiası ile sorunum yok diyor benim kupamı kim çaldıysa bu yolda kim yandaşlık ettiyse onlarla sorunum var diyor ki bu grubun başında da aziz geliyor diyor...Bunun neresi yanlış...

Birde dün Başbakan'ın açıklamalarını dinledim ve tekrardan okudum bugün gazetelerde....Sanırım Başbakan birilerine sinyal vermeye başladı...Görünen köy klavuz istemez.....Bu olayın sonu belli.....Neyse yukarıda yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdi....Kimseyi yargılamak yada savunmak maksatı taşımıyodu.....

A. Yildirim ve yonetimdeki diger malum sahislar birbiri ile alakasiz bircok kurum, olusum (Turk yargisi, UEFA, CAS, daha gidecek bu...) tarafindan sike konusunda suclu bulunmasina ragmen o cok ovulen camia, taraftar bu adamlari hicbir sey olmamis gibi gorevlerinde tutuyorlar. Bu konudan memnun olmayan kisim varsa eger, sesleri ya cok ciliz cikiyor, hatta cikmiyor, ya da gayet azinlikta kaliyorlar. Su durumda boyle bir camia ile magdur olarak bir sorununuz yoksa bence bu yanlistir. Demiyorum ki gordugumuz her FB'liye tekme tokat girelim, ana avrat duz gidelim. Alakasi yok. Demek istedigim sey, bu mantiga, cogunluga sahip bir camia ile magdur olarak, fikir anlaminda, bir sorunun olmasi lazim. Aksi normal degil. Isbu durumda TS baskani olacak kisinin acik acik bu camiaya karsi olmasi lazim ama "Nerdeee?..." tabii.

Muhammet Kalkışım
şunu doğru buluyorum ;

Kupa başbakanda, 2,5 yıldır da bizden sakladı. Bu süreçte kulübümüz borsadaki maddi varlığının 4'te 3'ünü kaybetti. Gerek TFF ve havuz gelirleri, gerekse sponsorluk babında şampiyonluk primlerini kaybetti. (Dolaylı yollardan sözleşmeli futbolcularını elinde tutamadı, transferini gerçekleştirebileceği futbolcuları da elde edemedi.)

Bunlar işin sadece maddi bilançosu.

Mevzubahis konunun manevi bilançosu? PAHA BİÇİLEMEZ!

Kadir
Siyasi arenada boy göstermesi beni de memnun etmedi ama 1000 kez kalıbımı basarım irade mitingi yerine gezi parkında polise molotof atsaydı özellikle bu forumda alkışlanır,el üstünde tutulurdu...

Ben başkanı istemeyen ve eleştiren polislik mesleğine mensup bir BMN üyesi olarak hangi konumda oluyorum acaba :)

Başkan tamamen siyasal iktidarın ataması işte bunu artık anlamayana kör denir.

Ayrıca şike süreci ile ilgili netice alacak bir hamleyi hala yapmaması anlaşılır değil.

Dün Çakıroğlu'na soruyorlar başvuruyu; adam arkadaşlar en son CAS gerekçeli kararını bekliyordu son durumu net bilmiyorum diyor. Böyle olur mu?

Enisc
08.10.2013, 23:11
şunu doğru buluyorum ;

Biz hep demiyormuyuz kişiler ve kurumlar ayrılamaz. Aziz yıldırım şike yaptı ama yönetim, teknik ekip, futbolcular, taraftarlar aziz yıldırımı destekledi. Yani şikeyi destekledi.

Yardım ve yataklık suçu vardır haberlerde sıkça karşımıza çıkar. Aziz yıldırımı destekleyenler ona bir nevi yardım ve yataklık yapıyorlar. o zaman aziz yıldırıma ömür boyu men + hapis cezası verilsin şikebahçe ne puan silme cezası alsın nede küme düşme..

cakalkerem
08.10.2013, 23:22
Biz hep demiyormuyuz kişiler ve kurumlar ayrılamaz. Aziz yıldırım şike yaptı ama yönetim, teknik ekip, futbolcular, taraftarlar aziz yıldırımı destekledi. Yani şikeyi destekledi.

Yardım ve yataklık suçu vardır haberlerde sıkça karşımıza çıkar. Aziz yıldırımı destekleyenler ona bir nevi yardım ve yataklık yapıyorlar. o zaman aziz yıldırıma ömür boyu men + hapis cezası verilsin şikebahçe ne puan silme cezası alsın nede küme düşme..

ya hu bunun konuyla ne alakası var....Aziz tabii ki fenerbahçe için bunu yaptı.....başkanın bahsettiği birazda yanağını yiyeyim ayağı tabii ki...ama bahse konu yataklık suçu yapan taraftarlar sizin ve benim gibi harçlıklarını biriktirip maça giden karda yağmurda kötü günde takımını destekleyen günahsız insan topluluğu.....yoksa tabii ki de şikeciler ceza alsın kupayı iade etsin bunun aksi kesinlikle düşünülemez zaten

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 23:24
ya hu bunun konuyla ne alakası var....Aziz tabii ki fenerbahçe için bunu yaptı.....başkanın bahsettiği birazda yanağını yiyeyim ayağı tabii ki...ama bahse konu yataklık suçu yapan taraftarlar sizin ve benim gibi harçlıklarını biriktirip maça giden karda yağmurda kötü günde takımını destekleyen günahsız insan topluluğu.....yoksa tabii ki de şikeciler ceza alsın kupayı iade etsin bunun aksi kesinlikle düşünülemez zaten

Yanıtlarımı görmezden gelmeyin lütfen. Esnekliğinize hayranım.

cakalkerem
08.10.2013, 23:37
Yanıtlarımı görmezden gelmeyin lütfen. Esnekliğinize hayranım.

İlk yanıtınızı gördüm ama orada çelişen bir durum göremedim...Başkanı sevmediğimi hatta seçimde kesinlikle desteklemediğimi eğer seçim forumlarında bulunduysanız okumuşsunuzdur Hatta her yazımda neredeyse belirtiyorum başkan benim değil sevmiyorum da ama makama saygı göstermek gerekir diye.... şu ana kadar çıkıp abuk subuk konuşması dışında dik duruşunu doğru buluyorum bunun neresi çelişki...

Diğer yorumunuz ise kupanın başbakanda olduğu maddi kaybın çok olduğu...Doğrudur madddi kaybımız çok ama bunu sadece kupa sürecine bağlamak çok yanlış....o yıl şampiyonlar ligine katıldık sayın arkadaşım 20 milyona yakın para geldi....4-5 oyuncu satıldı hesten gelen para benzin istasyonundan gelen para yaklaşık 100 milyon dolar.....nerede bu paralar birazda önceki yönetimden bahsedin lütfen.....kulüpteki kırılan içkişişeleri 200e yakın boşa gezen bizim deyimimizle bankamatik memurları,,,limitsiz kredi kartı harcamaları sonunda gelinen nokta bankalardan Trabzonspor'a kredi bile çıkmıyor bilmem farkındamısınız.....bunun tamamını şike sürecine bağlamak kesinlikle yanlıştır

Muhammet Kalkışım
08.10.2013, 23:55
İlk yanıtınızı gördüm ama orada çelişen bir durum göremedim...Başkanı sevmediğimi hatta seçimde kesinlikle desteklemediğimi eğer seçim forumlarında bulunduysanız okumuşsunuzdur Hatta her yazımda neredeyse belirtiyorum başkan benim değil sevmiyorum da ama makama saygı göstermek gerekir diye.... şu ana kadar çıkıp abuk subuk konuşması dışında dik duruşunu doğru buluyorum bunun neresi çelişki...

Diğer yorumunuz ise kupanın başbakanda olduğu maddi kaybın çok olduğu...Doğrudur madddi kaybımız çok ama bunu sadece kupa sürecine bağlamak çok yanlış....o yıl şampiyonlar ligine katıldık sayın arkadaşım 20 milyona yakın para geldi....4-5 oyuncu satıldı hesten gelen para benzin istasyonundan gelen para yaklaşık 100 milyon dolar.....nerede bu paralar birazda önceki yönetimden bahsedin lütfen.....kulüpteki kırılan içkişişeleri 200e yakın boşa gezen bizim deyimimizle bankamatik memurları,,,limitsiz kredi kartı harcamaları sonunda gelinen nokta bankalardan Trabzonspor'a kredi bile çıkmıyor bilmem farkındamısınız.....bunun tamamını şike sürecine bağlamak kesinlikle yanlıştır

Benim yazılarımı kesinlike okumamışsınız/ya da okumuşsanız bile anlamamakta ısrar etmişsiniz.

Net gerekçelerle geliniz kulübün kayıplarıyla ilgili. Çünkü kahvehane ortamındaki cümlelerle konuşuyorsunuz.

http://www.haber61.net/trabzonspor-hisseleri-satti-mi--158885h.htm

Son olarak satılan 765 bin küsür hisse senedinin tek adedi 2 yıl önce 19 tl'den giderken bugün 5 tl civarına indi. Kulübün borsaya kote bir şirket olan Trabzonspor A.Ş. olarak kayıbı ortadır. Hesap makinesi olan herkes hesaplayabilir!

Şike sürecinin kulübümüze zararı tahmin ettiğinizden kat be kat fazlasıdır.

My
09.10.2013, 01:37
...1000 kez kalıbımı basarım irade mitingi yerine gezi parkında polise molotof atsaydı özellikle bu forumda alkışlanır,el üstünde tutulurdu...Hiç kimsye söylemediğim bir şeyi söylüyor vede sen ve senin gibi at gözlüğü takmış Trabzonspor sevgisi ve aidiyet duygusu başka şeylerin ardına düşmüş Trabzonsporlular olmaz olsunlar diyorum. Sizin gibileri yüzünden Trabzonspor'un haklarını adam gibi savunamıyoruz.

Ben de AKP seçmeni vede muhafazakar sağcıyım. Trabzonspor'un haklarını savunmaya çalışan bizleri hangi hakla kalkıp ta beynindeki o daracacık kalıba sığdırmaya çalışıyorsun!? Bunu yapmaya, bizlere iftira atmaya, Trabzonspor'un haklarını savunmaya çalışanları sen hangi hakla ve hangi akla hizmet karalamaya çalışırsın!?! Bu nasıl bir kafa yapısıdır arkadaş yeminlen anlayamıyorum.

Yemin ediyorum beni şu süreçte fbsi, siyasetçisi, sermayesi, medyası vs. yormadı. Aksine daha da güçlendirdi ama şu içimizdekiler beni değil sadece futboldan Trabzonspor'dan koparacak neredeyse.

Ender Kuyumcu
09.10.2013, 08:57

Sana aslında cevap yazmaya da değmez ama bu yorumunla kalıbının çapını da göstermiş oldun.

Ender Kuyumcu
09.10.2013, 09:03
Burada yorum yapan bazı zihniyetlerin fenerlilerden zerre farkı yok.

Onlara da Mahkeme kararı diyorsun, cemaat işi diyorlar.

Şİke'den ceza yattı başkanın, yöneticin diyorsun, kendi başlarına mı şike yaptılar hani başkaları diyorlar? Ekliyorsun; Korcan, Ümit Karan, mecnun, bülent uygun, mal mal bakıyorlar.

Bu kadar tape, delil diyorsun, yasal değil diyorlar.

UEFA kararları diyorsun, polis kayıtlarından karar verilmiş diyorlar.

CAS, namus davası diyorsun, ülke menfaatleri için yaptık diyorlar.

Son CAS kararı diyorsun, bunun daha İsviçre federal mahkemesi var diyorlar.

Türkçe anlamakta mı sıkıntı çekiyorsunuz bilmiyorum ama İHO verdiği sözleri yerine getirmiyor ve biz de getir diyoruz. Bunu şifayen söyledik, yazılı söyledik, ,ihtar çektik, şimdi de gereğini yapıyoruz.

Bu hakkı aramanın tek yolu resmi başvurudur. Öyle lafla kimse sana hakkını vermez. Zaten verilmeyeceğini de hem yıldırım demirören hem de RTE defalarca söyledi.

Gökhan Koç
09.10.2013, 09:13
Başkandan istenilen şey çok basit bir iş,

Aynı zamanda mecburiyeti de var başvuru yapma konusunda, keyfi bir istekte bulunmuyoruz yani.

Bu koşullar altında Başkan'a yönelik çalışmamızı varsayımlara dayalı yanlış yorumlayan arkadaşlar varsa onlara söyleyebileceğim çok söz yok.

toksoy61
09.10.2013, 10:21
ts başkanı, başbakanın emrindedir. başbakanın istemediği hiçbir şeyi yapmaz. başbakanında tek derdi aziz yıldırımdır. kesinlikle şike meselesi değildir. başbakan aziz yıldırımı sevmiyor ve onu istemiyor. farkındaysanız hacıosmanoğluda devamlı buna paralel demeçler veriyor. ne diyor? : bizim fb camiası ile işimiz yok, bizim derdimiz futbolu kirletenler ile diyor. peki aziz yıldırımı, fb camiası başkan seçmedi mi diye sorarlar adama?

fb kesinlikle düşmeyecek, düşürülmeyecektir çünkü arkasında başbakan ve koskoca bir lig var. ligte kimse fb düşsün istemiyor. buna bizim başkan da dahildir. ts başkanının amacı sadece ama sadece KUPAYI ALMAKTIR. kesinlikle fb ceza alsın istemiyor. fb ye belki eksi bir kaç puan verdirip ve aziz ve çetesine ömür boyu men ile bu işi kapatacaklardır. asıl amaçları budur.

bu yüzden ts başkanının, başbakanın onaylamadığı bir hareketi yapacağına inancım sıfırdır. başbakan ne derse ne dilerse ts başkanı olan şahıs onu yapacaktır.

benim asıl korkum başbakanın bizim başkanı kullanıp bir tarafa atmasıdır. yani zamanında gerekli başvuruları yaptırmayıp sonrada kupayı da verdirmeyip, o seneki ligi iptal ettirip ts nin haklarını gasp ettirmesidir. bunu yapmak isteyeceklerdir bence. tff nin böyle bir düşüncesi vardır. başbakanda buna uyarsa bir sağlam kazık atarlar bize. ts başkanı ve taraftarı uyanık olmak zorundadır. çünkü karşısında hırsız ve arsız bir camia siyasetiyle, medyasıyla ve parasıyla durmaktadır

UğuR
09.10.2013, 11:11

1- Gürcan Altan 25 TL
2- Orkun Özkaya 30 TL
3- Gamze BAL 50 TL
4- UğuR 50 TL
5- Aygün Gündoğdu 200 TL
6- Mollasalihoğlu 20 TL
7- Ender Kuyumcu 61 TL
8- Kaya 20 TL
9- Berat 20 TL
10- Yiğit Gayretli 20 TL
11- Fatih Küçük 20 TL
13- Alone 6161 30 TL
14- Hasan Yaylı 20 TL
15- Nejat ULUSOY 20 TL
16- Gökhan Akın 50 TL
17- bkandil 20 TL
18- volkan_627 30 TL
19- Emre İskender 20 TL
20- F.Levent Yavuz 61 TL
21- Serdar Özkan 30 TL
22- Hülya Eyüboğlu 30 TL
23- Volkan Albayrak 100 TL
24- Mustafa Erdoğan 20 TL
25- Melek Çilingir 150 TL
26- Mercanlı 100 TL

hodlu
09.10.2013, 20:24
Üzülerek hacı'nın taraftara ihanetini izliyorum. Hacıdan çok ümitliydim ama şer güçler o kadar gözü kara ki Trabzonspor yönetimlerini yerle bir ediyor...Ama mazeret olamaz. Bir Trabzonsporlu için takım menfaatleri yerine dayatılan çözümlere göz yummak mazeret olamaz. Sn. Başkan da artık kendisine yakışanı yapıp gereken başvuruyu yapmalı ya da istifasını vermeli...

okan6161
09.10.2013, 23:25
Sadri Şener'e neler yapıldığını unuttu isen ne yazmalı bilemedim...

Bir arkadaşımız yorgun değilse madde madde yazsın Sadri Şener'e yönelik dolu dolu yaptıklarımızı...

geldiği ilk aymı hatta haftamı başladı

okan6161
09.10.2013, 23:27
evet sadri şenere karşı hiç bir olumsuz aktivitede bulunulmadı bu forumda...

her allahın günü hakaret edilmedi eleştirilmedi..Adamın suratına küfür eden adamı burda arkadaşımız diye ağırlanılmadı :) Yapmadığı şeyleri yapmakla suçlanmadı...Yapması ihtimal olan şeylere peşinen sövülmedi burada...

Haklısın Sadri Şener çok güllük gülistanlık gitti :)

hakaret ve küfür olmaması gerek zaten yapıldı ama ne zaman yapılmaya başlandı haftasındamı

Mollasalihoğlu
10.10.2013, 00:41

Gelirken "1 ayda kupa gelecek" deyip sonra gerekli başvuruları dahi yapmayan biri ile aynı hızda olmadı tabi elestirilmesi.

Nazim Can
10.10.2013, 00:57
Açıklamak yasak değilse açıklıyorum: Hem belediye seçimlerinde, hem de genel seçimlerde oyumu AKP'ye vereceğim.

CHP'li Sadri Şener'i, AKP'li İbrâhim Hacıosmanoğlu'na tercih ederim.

Sürecin başından beri söyledim, Sadri başkan ve Şenol hocayı süreç bitene kadar bir yere göndermemeliyiz diye.

Sonra Şenol Güneş gitti ve Sadri Şener onun arkasından çok çirkin, söylenmemesi gereken lâflar etti.

Şenol Güneş'in teknik adamlığını beğenen, adamlığına hayran olan ben, Sadri başkana saldırmak yerine onun bir yere gitmemesi, başkan kalması gerektiğini söyledim.

Önce Trabzonspor deyince hem oyunu AKP'ye vermek, hem de CHP'li bir başkanı desteklemek mümkün oluyor.

Önce Trabzonspor deyince hayranı olduğun bir insanın arkasından çok çirkin şekilde konuşan bir başkanı desteklemeye devâm edebilmek mümkün oluyor.

Ne parti, ne şu kişi, ne bu kişi, şike konusunda önce Trabzonspor.

İlk ve son cümle, diger cümleler bos laf, hemi sonuna kadar hüloggg hemde kupamizi verin magduruz, işte kardesim sen o kupayi alamayacaksin, alsanda hak etmedin, bize sadece 2 secenek biraktilar, sen safini ilk cümlende belli etmisssin, hemi taassub yapiyorsun, birde son cümleyi kullaniyorsun????

Nazim Can
10.10.2013, 01:00

Öyle mantigin icine ediyim ben, ulan biz Trabzonspor taraftari olarak birlesip hepimiz akpye oy atsak(Allah yazdiysa bozsun), yinede akpli fenerlileri sayisal olarak yakalayamayiz, arti birde beyzadenin kendi fenerli, adam niye onlardan alip kupayi bize versin ki ????

Nazim Can
10.10.2013, 01:08

Görüyorum, artiriyorum, kendi hirslarim icin, egom icin, gecmisten gelen kinim ve nefretim icin , ideolojik kusmugum icin, Adaleti satmam, satamam.

ibrahim
10.10.2013, 01:08
Hiç kimsye söylemediğim bir şeyi söylüyor vede sen ve senin gibi at gözlüğü takmış Trabzonspor sevgisi ve aidiyet duygusu başka şeylerin ardına düşmüş Trabzonsporlular olmaz olsunlar diyorum. Sizin gibileri yüzünden Trabzonspor'un haklarını adam gibi savunamıyoruz.

Ben de AKP seçmeni vede muhafazakar sağcıyım. Trabzonspor'un haklarını savunmaya çalışan bizleri hangi hakla kalkıp ta beynindeki o daracacık kalıba sığdırmaya çalışıyorsun!? Bunu yapmaya, bizlere iftira atmaya, Trabzonspor'un haklarını savunmaya çalışanları sen hangi hakla ve hangi akla hizmet karalamaya çalışırsın!?! Bu nasıl bir kafa yapısıdır arkadaş yeminlen anlayamıyorum.

Yemin ediyorum beni şu süreçte fbsi, siyasetçisi, sermayesi, medyası vs. yormadı. Aksine daha da güçlendirdi ama şu içimizdekiler beni değil sadece futboldan Trabzonspor'dan koparacak neredeyse.

Abi kusura bakmada o cümle bir kesim için pekte yanlış değil. Sırf başkana muhalefet olsun diye Hacıosmanoğlu yönetiminde Trabzonsporun başına geldiği için gelmeden önce uğruna ölüp bittiği bu konuda en mağdur olan hocasına bile küfürler yağdıran kişiler var aramızda. Ve bunların sayılarıda az değil.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Muhammet Kalkışım
10.10.2013, 01:11
Öyle mantigin icine ediyim ben, ulan biz Trabzonspor taraftari olarak birlesip hepimiz akpye oy atsak(Allah yazdiysa bozsun), yinede akpli fenerlileri sayisal olarak yakalayamayiz, arti birde beyzadenin kendi fenerli, adam niye onlardan alip kupayi bize versin ki ????

Kimin oy sayısının ne kadar yaptırımı olduğunun ne önemi var? Hukuk ve yargılamanın üstünlüğünün, "adalet mülkün temelidir" söyleminin arkasında çıkarlar mı söz konusu olacak?

Anayasal suça dair öngörüler oluşuyor kafamda. Sebebi mi? Anayasa'nın değiştirilemez/değiştirilmesi teklif dahi edilemez 2. maddesinden gelsin:

"Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan,demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir."

Kaynak: http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/anayasa.uc?p1=2

Nazim Can
10.10.2013, 01:16
Kimin oy sayısının ne kadar yaptırımı olduğunun ne önemi var? Hukuk ve yargılamanın üstünlüğünün, "adalet mülkün temelidir" söyleminin arkasında çıkarlar mı söz konusu olacak?

Anayasal suça dair öngörüler oluşuyor kafamda. Sebebi mi? Anayasa'nın değiştirilemez/değiştirilmesi teklif dahi edilemez 2. maddesinden gelsin:

"Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan,demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir."

Kaynak: http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/anayasa.uc?p1=2

Ben orda baska birsey söylemek istedim ama neyse.

Yazina gelince ''Anayasa'nın değiştirilemez/değiştirilmesi teklif dahi edilemez''

Yahu bunlarin bulundugu familyanin temel düsünce yapisi su cümlede saklidir, '' Anayasayi bir kere delmekle birsey olmaz. '' daha ne denilebilirki.

Muhammet Kalkışım
10.10.2013, 01:17

Haddini bil kardeşim. Haddini bilerek konuş.

Bu forumda hiçbir zat kimseyi birbiriyle kıyaslamıyor, kıyaslayamaz da!

Günahıyla sevabıyla 1995-1996 sezonu kadrosunun mimarı, 2010-2011'in şampiyonunun başkanıdır Sadri Şener.

Hacıosmanoğlu mu? Kendisinden daha kötü olan tek yönetimin asbaşkanlığı, TS yönetiminin en çok ayak altına alındığı zamanların da başkanı olmuştur.

Muhammet Kalkışım
10.10.2013, 01:21
Ben orda baska birsey söylemek istedim ama neyse.

Yazina gelince ''Anayasa'nın değiştirilemez/değiştirilmesi teklif dahi edilemez''

Yahu bunlarin bulundugu familyanin temel düsünce yapisi su cümlede saklidir, '' Anayasayi bir kere delmekle birsey olmaz. '' daha ne denilebilirki.

Hukuk işlemiyor hocam. İşletmeyen de ortada. Bugün evini soysalar ve sen suç duyurusunda bulunmasan kimsenin umrunda olmaz senin evini soyanlar.

Ben bundan bahsetmeye çalıştım. Son paragrafınıza ise harfiyen katılıyorum. Anayasal suça dair öngörülerin oluşmasının sebebi de bu zaten.

Nazim Can
10.10.2013, 01:22
Bmn yi de bu girisiminden ötürü sonuna kadar destekliyorum, sonucda hakki yenen bir klübü, su anki yönetimle kiyaslanayamacak kadar iyi savunuyorlar, olmasi gerektigi gibi hakkini ariyorlar.

Nazim Can
10.10.2013, 01:25
Hukuk işlemiyor hocam. İşletmeyen de ortada. Bugün evini soysalar ve sen suç duyurusunda bulunmasan kimsenin umrunda olmaz senin evini soyanlar.

Ben bundan bahsetmeye çalıştım. Son paragrafınıza ise harfiyen katılıyorum. Anayasal suça dair öngörülerin oluşmasının sebebi de bu zaten.

Hukukla, Adaletle, TC ile, Atatürk ile, Cumhuriye ile oynayan dalga gecen, kücük gören bir zihniyet o kupayi gercek sahibine neden versinki hele birde senin tarafinda hala o tarafi destekleyenler varsa.