PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadıköy'de Artık Hakem Katliamına Uğramak İstemiyorum...

hodlu
29.09.2013, 21:40
Buradan Trabzonspor başkanı ve yönetimine çağrı yapıyorum. Yıllardır Şikebahçe ile oynadığımız maçlarda açık açık hakkımız yenmiş ve bu maçların birçoğunu kaybetmişiz. Ben bir Trabzonsporlu olarak, kongre üyesi olarak 8 yaşındaki kızıma 'bu maçı hakem hatası ile kaybettik kızım' demek is-te-mi-yo-rum. Çok açık yazıyorum. Ben bu maçı hiçbir Türk hakemle oynamak istemiyorum. Gereğini yapmak Trabzonspor Yönetim Kurulu'na düşmektedir...

hanzale
29.09.2013, 22:19
Buradan Trabzonspor başkanı ve yönetimine çağrı yapıyorum. Yıllardır Şikebahçe ile oynadığımız maçlarda açık açık hakkımız yenmiş ve bu maçların birçoğunu kaybetmişiz. Ben bir Trabzonsporlu olarak, kongre üyesi olarak 8 yaşındaki kızıma 'bu maçı hakem hatası ile kaybettik kızım' demek is-te-mi-yo-rum. Çok açık yazıyorum. Ben bu maçı hiçbir Türk hakemle oynamak istemiyorum. Gereğini yapmak Trabzonspor Yönetim Kurulu'na düşmektedir...

Maalesef yine oyle olacak şikebahcenin bugunku macini gormedin mi hakem yendi feneve üç puan verdiler

ramzanyak'in telefonundan gönderildi

Fatih Öztürk
29.09.2013, 22:50
tff'nin üç tane tetıkçi hakemi var.
1-Cüneyt Çakır
2-Bülent Yıldırım
3-Fırat Aydınus
Defalarca söyledim yine söyleyeyım.bu 3 hakemde şıkebahçenın can simididir.bu eyyamcı tetıkçilerden birı bızım maça verılırse takdir hakları tamamıyle şıkebahçe lehine olur.

Ali İhsan
29.09.2013, 22:58
Ne bekliyorsunuz ki?

Ogün YAZICI
29.09.2013, 23:03
tff'nin üç tane tetıkçi hakemi var.
1-Cüneyt Çakır
2-Bülent Yıldırım
3-Fırat Aydınus
Defalarca söyledim yine söyleyeyım.bu 3 hakemde şıkebahçenın can simididir.bu eyyamcı tetıkçilerden birı bızım maça verılırse takdir hakları tamamıyle şıkebahçe lehine olur.

bunların dışında kamil abitoğlu da her türlü eyyama açık bir hakem.trabzonspor'u hiç sevmez...

Fatih Öztürk
29.09.2013, 23:05
bunların dışında kamil abitoğlu da her türlü eyyama açık bir hakem.trabzonspor'u hiç sevmez...

Abıtoğlu sınsı tetikçı:)

U.Sadıkoğlu
29.09.2013, 23:09
bizim isteğimiz ile olacak gerçekleşecek bir mevzu değil malesef hakkımız alenende gaspedilse başkan susar.

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 23:10
Hacı,benim başkan olduğum zaman,hakemler yüzünden maç kaybetmeyeceğiz demişti....
Baksın icabına işte.....

Fatih Öztürk
29.09.2013, 23:20
Hacı,benim başkan olduğum zaman,hakemler yüzünden maç kaybetmeyeceğiz demişti....
Baksın icabına işte.....

Onu bırakta Hacı şıkecılerın stadında nasıl tepkı görecek merak edıyorum:)

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 23:24
Onu bırakta Hacı şıkecılerın stadında nasıl tepkı görecek merak edıyorum:)

Yine taraftarın arasına girer mi bilmiyorum dostum ama girerse sıkıntı olur...
Diğer maçlara benzemez,adamlar nefret eder hale geldiler bizden....

alper*
29.09.2013, 23:26
Hakem hatalarının ardına saklanmayalım. 2010-2011 sezonu dahil olmak üzere, son zamanlarda hiçbir Fenerbahçe maçında varlık gösteremedik.

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 23:27
Hakem hatalarının ardına saklanmayalım. 2010-2011 sezonu dahil olmak üzere, son zamanlarda hiçbir Fenerbahçe maçında varlık gösteremedik.

Katılıyorum......
En çok da fener maçlarındaki kötü performansımız koyuyor bana.
Şu Olcan'ın gol kaçırma rekoru kırdığı İstanbul'daki maç hariç....

ophius
29.09.2013, 23:28
bugünkü maçta yine penaltımız verilmedi
hakemler açıkça katlediyorlar takımı
rezil oynuyoruz biz orası ayrı :)

bordoylamavi
29.09.2013, 23:35
kaç senedir herifleri istanbulda yenemiyoruz 15 sene mi oldu ne oldu hatırlamıyrum. hepsi de mi hakem arkadaş. bi kerede yenelim şunları ya

Fatih Öztürk
29.09.2013, 23:36
Yine taraftarın arasına girer mi bilmiyorum dostum ama girerse sıkıntı olur...
Diğer maçlara benzemez,adamlar nefret eder hale geldiler bizden....

Herşey karşılıklı dostum.bakarsın hacı azızı 2.devre Trabzondakı maça davet eder:D

DeAgLeMaNyAq
30.09.2013, 02:50
STSL başlığında hakem tahminimi yapmıştım. Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Tolga Özkalfa ve Yunus Yıldırım gibi Fifa olmasa da o tecrübede olan hakemlerin verileceğini pek düşünmüyorum. Takımların puan durumu ne olursa olsun ülkenin 2 numaralı maçı olan bu karşılaşmaya normal şartlarda ilk 3 sıradaki hakemi verirler. O isimler de Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus veya Bülent Yıldırım olur. Fırat Aydınus BJK maçını yönettiği için o eleniyor. Bülent Yıldırım'ı kimsenin isteyeceğini sanmıyorum o yüzden Cüneyt Çakır bence ehven-i şer bir tercih olacaktır...

Sefaenes
30.09.2013, 04:41
busene tff fb sampiyon yapmak icin elinden geleni yapiyor ve yaptiklarida ortada ona ragmen insallah yenecegiz

Kadir
30.09.2013, 05:16
"Sahaya çıkma takdiri takımın kendisine ait olup çıkmaması durumunda 3–0 hükmen mağlup sayılacaktır. Bu ihlali iki kez yapan takım turnuvadan men edilecektir."

Diye buldum maça çıkmamanın cezasını.. Bir forum sitesinde denk geldi.

Bu mudur bu işin kuralı? Aslında şu maça çıkmasak ses getirmez mi?

UEFA ve CAS kararlarıyla dünya çapında şikeciliği net olarak tescillenen, alt liglere çoktan düşürülmesi gereken bir takıma karşı bu eylemi yapmak gerekir aslında..

not: Ama şu da var iki kez yaparsak men cezası varmış :) Ligin ikinci yarısında ki maça mecbur çıkarız yoksa bunlar bizi direkt men eder :)

ozturk
30.09.2013, 07:59
Hakem katliamına uğrayacağız maalesef..

Mollasalihoğlu
30.09.2013, 08:01

Avni Aker'de gömdük onları 2010-2011'de sahaya.

Mollasalihoğlu
30.09.2013, 08:02
kaç senedir herifleri istanbulda yenemiyoruz 15 sene mi oldu ne oldu hatırlamıyrum. hepsi de mi hakem arkadaş. bi kerede yenelim şunları ya

4-5 kere hakem aldı. Zaten Ezeli rakibini 15 maçta 5 kere yenersin deplasmanda maksimum.

Muhammet_61
30.09.2013, 08:32
2012 ve 2005 yılları hariç Kadıköyde bariz hakem hatasıyla karşılaşmadık. Biraz şanssızlık, biraz Beceriksizlik, biraz da tecrübesizlikten çok maç verdik. Geçen yıl 3-0 alabileceğimiz maçta Olcan ve Henrique beceriksizdi. 2009'da 0-0 biten maçta Umut ve Gökhan Ünal birbirleriyle gol kaçırma yarışına giriştiler.2008'de 45 dk. 10 kişi oynayan rakibe gol atamadık ve 3-2 yenildik. 2007'de ceza nedeniyle İzmir'de oynanan maçta büyük bölümünü önde götürdüğümüz maçta son dk.da 1 puana razı olduk. 2006'da 2-1 öndeyken üçüncü golü kaçırdık ve yine 1 puana razı olduk. 2003'te yine önde olduğumuz maçta 3-2 kaybettik. Velhasıl yenemiyoruz arkadaş..

Oğuz ZEYTİN
30.09.2013, 08:39
STSL başlığında hakem tahminimi yapmıştım. Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Tolga Özkalfa ve Yunus Yıldırım gibi Fifa olmasa da o tecrübede olan hakemlerin verileceğini pek düşünmüyorum. Takımların puan durumu ne olursa olsun ülkenin 2 numaralı maçı olan bu karşılaşmaya normal şartlarda ilk 3 sıradaki hakemi verirler. O isimler de Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus veya Bülent Yıldırım olur. Fırat Aydınus BJK maçını yönettiği için o eleniyor. Bülent Yıldırım'ı kimsenin isteyeceğini sanmıyorum o yüzden Cüneyt Çakır bence ehven-i şer bir tercih olacaktır...

Dostum,

Cuneyt Cakir, G. Gonul'e dokunmamamiza ragmen "gelisi faul" diye Kadikoyd'de bizi 10 kisi birakmamis miydi?

Süleyman50
30.09.2013, 08:45
hakem katliamından önce bizim sahada birşeyler yapmamız lazım, çok kolay kaybediyoruz...

Turgay Atalay
30.09.2013, 08:48
Dün akşam ki eyyamcıları gördükten sonra bu şikecilerin sırtı yere gelmez diyorum

alone_6161
30.09.2013, 09:57
İnce ince doğranmaya hazır olun. hakemi etki altına almayı kolaylaştırmak için emre b. eğer sakat değilse mutlaka oynatılacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2013, 10:09
Bu ülkede hala dünyaca tescilli emek hırsızı ŞİKECİLER korunuyor.

Zamanında bu tff'ye sen de destek verdin Cavcav efendi, şimdi canın yanınca havlıyorsun.

Filozof Şenol GÜNEŞ söylemişti hatırla ey Cavcav,

ADALET ZENGİN BİR HAZİNEDİR.
BİR GÜN MUTLAKA HERKESE LAZIM OLUR.

Anadolu takımları 3 büyük kulübün peşinden gitmeyi bırakırsa belki adalet sağlanmaya başlar.

Bera B.
30.09.2013, 10:31
Şampiyon olduğumuz sene saha içinde dayak yemiştik resmen. Kadıköy'de hiçbir şekilde adil yönetim göremeyiz.

hodlu
02.10.2013, 20:12
Buyurun işte size Hüseyin GÖÇEK. Bu maçı kaldıramayacağı kesin. Maç öncesi susanlar maçtan sonra hiç konuşmasın...

Ceyhun Dündar
02.10.2013, 20:56
Gecmıs olsun agalar.

cakalkerem
02.10.2013, 21:08
başka ne olabilir ki diye düşünüyorum....

Ama 2-3 haftadır şikecilere yapılan faiş hatalardan dolayı kazanılan maçlar bu hafta çok dile getirildi...dolayısı ile hakem ezdirmeyecektir diye ufakta olsa bir umut doğdu içimde:)

Cafer Bulur
02.10.2013, 21:11
Bu hakem bizi yakabilir,o derece kötü bir hakem Türkiyenin en eyyamci hakemi diyebilirim.

Yönetim bir aciklama yapsa diyecem ama bizde akli basinda bir yönetim yok.

Hakkimizda hayirli olsun,gerekirse hakemi de yenmeliyiz.

Ilelioglu
02.10.2013, 21:15
şike süreci istedigimiz gibi sonuclansa dahi hakem şikesi her zaman olacaktir bence. Hakemler islerini kaybetmemek adina üc eziklerin koruma görevine soyunabiliyorlar. Maalesef...

..

faysal
03.10.2013, 00:03
Buyurun işte size Hüseyin GÖÇEK. Bu maçı kaldıramayacağı kesin. Maç öncesi susanlar maçtan sonra hiç konuşmasın...

kesin katılıyorum,başka hakem bulamamışlarda bunu vermişler..

Mehmet Fatih Silik
03.10.2013, 01:48
Ilk hakem katliaminda görecem IHO'yu (:
Gerci sözünün eri olmadigini bilmeyen yok ama yinede merak ediyorum (:

İ. SARAL
03.10.2013, 09:03
Hüseyin Göçek maçı göçertecek.

Armağan Dere
03.10.2013, 09:21

2009'un Ocak ayından beri iyi oynamadık diye hatırlıyorum.
Ha bir de Olcan'ın geçen sene Kadıköy'de at(a)madığı pozisyonlar var..
Ben bilerek atmadığını düşünüyorum.

halil ibo
03.10.2013, 09:31
Ülkede şike sürecinde yer yerinden oynadı.Amma velakin bir hakemin kılına tüyüne bile dokunulmadı.
Hakemlerin bize üç sülüklere yaptıkları korumayı istemiyoruz.Her zaman her konuda olduğu gibi adalet bekliyoruz.O da bu duraktan geçmiyor.Allah tüm hakemlere namuslu,onurlu dürüst maç yönetmeyi nasip etsin.

Yaşar
03.10.2013, 10:00
Ben hakemlerin bundan 5 yıl òncesindeki gibi eyyamcı, büyükleri kollayan tarzda oldukarını düsünmüyorum, öyle olsa eskiden oldugu gibi şimdi de ellerini kollarını sallayarak kazanırlardı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fatih Öztürk
06.10.2013, 02:36
Hüseyin Göçek en fazla güvendiğım hakemlerın basında gelıyor.adıl bır maç yöneteceğıne ınanıyorum.fakat yan hakemlere ısımlerı nolursa olsun güvenemıyorum.geçtığımız senelerde Sadri Şenerde özellıkle yan hakemlerı ışaret ediyordu.kadıköyde zor ama umarım adıl bır müsabaka yönetırler.

Kaan
06.10.2013, 16:51
Hüseyin Göçek en fazla güvendiğım hakemlerın basında gelıyor.adıl bır maç yöneteceğıne ınanıyorum.fakat yan hakemlere ısımlerı nolursa olsun güvenemıyorum.geçtığımız senelerde Sadri Şenerde özellıkle yan hakemlerı ışaret ediyordu.kadıköyde zor ama umarım adıl bır müsabaka yönetırler.

Yapma abi. Hüseyin Göçek bu ligin en bit yavrusu hakemlerinden biridir.

Konuyla ilgili de bir yorum yapacağım, geçen Lig TV'de şansına denk geldim şikecilerle aramızda oynanan son maçlara... Arkadaş her maçta mı bir sorun olur? Geçen sezon Avni Aker'de Adrian'ın çizgiyi geçen golü sayılmıyor, takım oyundan düşüyor. Saraçoğlu'ndaki maçı söylemiyorum, Olcan sağ olsun. :)

2 sezon önce ofsaytla atılan gol ve "FIFA Fırat Aydınus'u özel olarak tebrik etti yalanı var" ve yine aynı sezon yanılmıyorsam Şükrü Saraçoğlu'nda Selçuk Şahin'i Colman'ı iterek topu kazanıyor, faul verilmiyor ve ardından gol geliyor.

Hakem hatasının olmadığı veya en az olduğu bir maç istiyorum artık, lütfen.

Kaan
06.10.2013, 22:09
Beni haksız çıkarmadığın için teşekkürler Götçek, Allah belanı versin.

alone_6161
06.10.2013, 22:25
egemenin Henriqe!yi indirmesini es geçen, mehmet topalın elle müdahelesine göz yuman hakem beni de haksız çıkarmadı.

Mehmet Fatih Silik
06.10.2013, 22:27
Hakemin cok iyi mac yönettigini okudum ya...daha ne diyim ki ben!

poetricus
06.10.2013, 22:33
Egeme'nin Henriqe'yi indirmesini es geçen, Mehmet Topal'ın elle müdahelesine göz yuman hakem beni de haksız çıkarmadı.
Mehmet Topal'ın müdahalesini görmedim, yalnız Egemen'in müdahalesi faul değil, cinayete teşebbüstü.
Maalesef her maçımızda sıkça görüyoruz bunları...

DeAgLeMaNyAq
06.10.2013, 23:29
Avrupa'da olsa Egemen kaç defa atılırdı acaba...

Cafer Bulur
06.10.2013, 23:31
Berbatötesi bir hakem performansi izledik yine.

Adam bizimkilere kart gösterirken adeta kendinden gecti,böyle bir skandal olamaz.

Bu adamin maclarimiza verilmemesi icin ciddi kulis yapilmali,bu adam tam bir Trabzonspor düsmanidir.

Adem Erdoğan
06.10.2013, 23:31
Ligtv bu pozisyonları kaç dakika sonra tekrar olarak gösterdi bunu da es geçmemek lazım.

Kadir
06.10.2013, 23:34
Caner ancak 90+2 de sarı kart gördü hakemsin sende Huseyin..

Ali İhsan
07.10.2013, 00:07
Fenerbahçe inanılmaz bir sertlikte oynadı, çoğu faulu es geçti, özellikle Henrinin çizgide düşürüldüğü pozisyon çok kritikti...

Buna rağmen kartlarda asla adalet yoktu...

Nazim Can
07.10.2013, 00:50
Hakem Henriquenin penaltisini resmen yedi, ama suda var en azindan papila serefsizi gibi fenere maci kazandirmadi, her fener macina bu hakemle cikmayi tercih ederim.

Kadir
07.10.2013, 00:52
Hakem Henriquenin penaltisini resmen yedi, ama suda var en azindan papila serefsizi gibi fenere maci kazandirmadi, her fener macina bu hakemle cikmayi tercih ederim.

Kötünün iyisiydi evet.

Samet Yildirim
07.10.2013, 00:56
Hakem bizi resmen linc etti

biltrabzon
07.10.2013, 00:57
30.dakikada Mehmet Topal i atamadi ezik hakem,cift saridan atilmaliydi.

Alika87
07.10.2013, 01:00
Caner her hangi baska takimda oynasaydi, bu maci 90dk bitiremezdi.

faysal
07.10.2013, 01:22
Kötünün iyisiydi evet.

aynen..

Berke6198
07.10.2013, 02:42
(Uğradık)

Sefa
07.10.2013, 03:56
Ölümü gördüğümüz için sıtmaya yarabbi şükür diyoruz..

Yiğit Gayretli
07.10.2013, 08:40
fener sertlikle yıldırmaya çalıştı. Çok müsade etti... Onun haricinde çok da facia durumları yoktu. Eğri oturup doğru konuşmak lazım.

28TS61
07.10.2013, 10:52
o kadar faul yapilmasina ragmen sikecilere kart göstermekte zorlandi

Heisenberg
07.10.2013, 11:22
Ben bu Fenerlileri anlamıyorum. Sanki dün akşam başka maç izledik. Hakem penaltımızı vermedi, o kadar sert oynamalarına karşın yeteri kadar kart göstermedi, Egemen dünya kadar faul yaptığı halde kartsız maç bitirdi, adamlar hala çıkıp hakem sanki hep bizim lehimize çalışmış gibi hakeme sallıyorlar. Şu Fener taraftarından akıl yoksunu olanlardan kurtulsak futbol çok daha iyi olacak ama adamların aklı almıyor. Ne hikmetse hep Fener maçlarında kavga çıkıyor, her olayda Volkan falan var bütün derbilerde ama adamlar hala karşı tarafı suçlamaya çalışıyor.

Hüseyin Çümen
07.10.2013, 11:24
son yıllarda karıköyde oynayıp en az linçe uğrdaığımız maç olmasına rağmen henrique nin penaltı pozisyonu çalınmayan fauller özellikle egemen tarafından yapılanlar verilmeyen kartlarla ve hatalı taç atışlarıyla hakem tarafından madur edilmiş olduk . Adaletin olmadığı ortamda buna bile şükür dedik malesef

duyurukcu
07.10.2013, 11:44
Hakem iyi maç yönetmiş medyaya göre hatta yanlı medyaya göre feneri durdurmuş muş..ulan omuzunuzla mı bakıyosunuz maça..1. dk 90+ ya kadar ince ince doğradı bizi ..henriqe yi dövdüler resmen maç boyunca faul yok caner çirkefi o kadar faul yaptı el kol hareketi hakemi bi yatırıp öpmediği kaldı buna rağmen 90 a kadar kart yok..son dk tacı gitti şikecilere verdi..hakeme rağmen berabere bitti maç bi eksik klasalrdı görürdüm ben onların nazik kotunu ...

poetricus
07.10.2013, 12:36
fener sertlikle yıldırmaya çalıştı. Çok müsade etti... Onun haricinde çok da facia durumları yoktu. Eğri oturup doğru konuşmak lazım.
Güzel ve doğru bir tespit.
Dikkat özel bir şey gerçekten, herkese nasip olmuyor.