PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Standında Başkana Soğuk Duş | Cevabımızdır...

Gamze
27.09.2013, 15:04
Feshane’de düzenlenen Trabzon Günleri’nde açılan standımız, bugün Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu tarafından ziyaret edildi.

Etkinliğin resmi açılış konuşmasında “Bize karşı bildiriler yayınlayan, karşımızda art niyetli marjinal gruplar var, bunların hepsiyle hesaplaşacağım” ifadelerini kullanan Hacıosmanoğlu, Bordomavi.net olarak önceki gün Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu’na yönelik yaptığımız açıklamaya bir kez daha uzlaşmacı tavırdan uzak bir biçimde yanaştı…

Konuşma sonrasında BMN standını ziyaret eden ve BMN İstanbul İl Temsilcisi ile üyelerinin bulunduğu standa oldukça öfkeli bir şekilde gelen Hacıosmanoğlu, buradaki üyelerin “Biz marjinal ya da art niyetli değiliz” tepkisiyle karşılaştı. Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’un çıkarları için hizmet ettiklerini ifade eden Bordomavi.net üyelerine, yayınlanan bildirilere atıfta bulunarak “Bunlar yakışık almıyor. Sizin arkanızda kim var? Bana muhtıra verme cesaretini nereden buluyorsunuz?” sorusunu yöneltti.

“Bizim arkamızda taraftar var, Trabzonspor sevdalıları var” cevabını alan Trabzonspor Kulübü Başkanı iyice öfkelenerek, “Sizin başınız bile belli değil, bu hakkı nereden buluyorsunuz?” şeklinde ifadeler kullandı. Stant görevlileri de, Bordomavi.net’in kimsenin adamı olmadığını, ancak ve ancak Trabzonspor’a hizmet edecek işler için mücadele ettiğini ve başka hesaplar içinde olmadığını vurguladı. Hacıosmanoğlu ayrıca, Gurbetçi Gençler tarafından organize edilen TFF yürüyüşünün de “Gereksiz” olduğunu belirtti.

Gergin geçen konuşma sonrasında Başkan Hacıosmanoğlu stanttan ayrılarak ziyaretlerine devam etti.

Yaşanan bu tatsız gelişme bir kez daha göstermiştir ki, Trabzonspor Yönetim Kurulu’nun şike konusunda hatalı ve ısrarcı bir biçimde güttüğü eylemsizlik düsturuna tüm iyi niyetimizle yaklaşarak izlenmesi gereken yolları göstermemize karşın, bizleri “Birilerinin adamı olmakla” itham etmeye çalışan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, taraftarlarının hassasiyetini anlamak noktasında sınıfta kalmıştır.

1999 yılında kurulduğu ilk günden beri düsturu “Her zaman önce Trabzonspor diyeceksin” olan ve 14 yıldır çıkarsız bir biçimde Trabzonspor için mücadele eden bir topluluğu art niyetli olmakla suçlamak, değil İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, hiç kimsenin haddi değildir, olmamıştır.

Bordomavi.net Trabzonsporlular Birliği bağımsızdır.

Bordomavi.net Trabzonsporlular Birliği’nin arkasında sadece ve sadece samimi Trabzonsporlular vardır.

Bordomavi.net Trabzonsporlular Birliği, bugüne kadar içeride ve dışarıda, Trabzonspor’un çıkarlarına zarar veren hiç kimseyle mücadele etmekten geri durmamış, kimseye boyun eğmemiş, gördüğü yanlışları açıkça ifade etmekten çekinmemiştir.

Trabzonspor Kulübü Başkan ve Yönetimi şunu bilmelidir ki, Bordomavi.net “Art niyetli ve marjinal” ifadeleriyle öteleyebileceğiniz, düşman kabul ederek karşınıza alabileceğiniz bir kitle değildir. Unutulmamalıdır ki Trabzonspor, göreve kongre üyelerinin oylarıyla atanan başkan ve yönetimlerinin değil, Büyük Trabzonspor Taraftarınındır. Gelip geçici sıfatlar ile taraftarından hesap sormaya kalkan kimselerin kalıcı ve saygın bir kurum kimliği oluşturması mümkün değildir, olmamıştır.

Tüm bunların ışığında, Trabzonspor Kulübünü uyardığımız 03.09.2013 ve 26.09.2013 tarihli bildirilerimizde de net bir şekilde belirttiğimiz üzere, Trabzonspor başkan ve yönetimi, kulübümüzün çalınan haklarının temini ve suçluların cezalandırılması için atılması zorunlu resmi adımları atmadığı takdirde, gerek Trabzonspor Kulübü Derneği açısından gerek ise borsaya kote bir şirket olan Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. açısından, ilgili hukuk ve ceza kanunları uyarınca hem kulübü zarara uğrattıkları hem de görevlerini ihmal ettikleri ve/veya kötüye kullandıkları gerekçeleriyle haklarında Trabzonspor kulübü kongre üyeleri olarak tüm yasal işlemleri başlatacağımızı bir kez daha ve gür bir sesle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

Tüm samimi Trabzonspor taraftarlarının da bu yolda bizimle olacağının inancındayız.

bordomavi.net Trabzonsporlular Birliği
Yönetim Kurulu

U.Sadıkoğlu
27.09.2013, 15:06
Teşekkürler doğru yolda olduğumuzu bir kez daha tasdiklediğiniz için :)

Fatih Özkan
27.09.2013, 15:08
Önceden de söylediğim gibi Başkan büyük bir aciziyet içinde!
"Kişi kendinden bilirmiş işi!" derler ya hani...
Bizim arkamızda birileri var zannediyor...
Yazık ki ne yazık...
Senin arkanda kimlerin olduğu, kimlere güvendiğin gün gibi ortada...
Böyle zorlu bir yola çıkmadan evvel Trabzonspor taraftarına güvenmen yeterliydi oysa...
Sen ise yalakalığı seçtin...
Bu da senin seçimin!

Kadir
27.09.2013, 15:09
Sizin arkanızda kim var bilmem ama benim arkamda şu an koltuk var :) koltuğa yaslanıyorum..

hrey Allah'ım ya !

Şenol Altunsoy
27.09.2013, 15:10
Yüreğinize sağlık.

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 15:11
Arkamızda ben varım, sen varsın, derdi Trabzonspor olanlar var. Kimi düşünüyordu acaba sayın başkan?

unique
Bu adamın bir şekilde başkanlıktan uzaklaştırılması lazım. Taraftarla birlikte hareket etmektense zıtlaşmaya gidiyor.

Ahmet AYDIN-28
Ulan maa başkanı olduğun kulübü yok saydığını, hakkınının gaspedilmesine yardım ettiğini, malını çalan hırsızı koruduğunu açıkça beyan eder gıkın çıkmaz,
yd senin söylediklerini bi yerine takmayan açıklamalar yapar, sana tükürdüğünü yalatır gıkın çıkmaz,

Sana tavsiyede bulunan, senin yapman gerekeni yapmaya çalışan, başkanı olduğun Kurumun çıkarlarını senden daha fazla koruyan/savunan bir oluşuma laf söylersin.

Erkan SÜNGER
Kara Murat Benim Diye Bağırasım Geldi Okurken...

Arkasında Biz Varız!!!!

inprise
27.09.2013, 15:12
kendisi birilerin adamı olarak bir yere gelen kişinin onu o yerden etmek isteyenleri de birilerinin adamı olarak görmesi çok normal.

Salih Yazıcı
27.09.2013, 15:15
Sayın başkan seçilmeden önce belkide en çok burda seviliyordu en azından ben seviyordum arkanızda kim var diyerek burdaki her üyeye laf atımıştır şahsım adına söylüyorum benim arkamda yüce Allahtan başkası yok peki başkana sormak istiyorum ya senin arkanda kim var başkan ?

aktan61
yazık ki tam bir hayal kırıklığı olmaya devam ediyorsun ibrahim

İlker Yazıcıoğlu
Şimdi kötü bir şey yazacağım sonra adım küfürbaza çıkıyor.
Şimdi bu herif bir küfürü haketmedi mi?
Hala şu adamdan ümidi olan insanlar var.
Neyse.....

Anıl C
Seçim zamanın buraları hülooooğ misali ihooo ihooo diye inletenler iyi okusun bu başlığı.

samway
27.09.2013, 15:17
bunların zihniyeti bu kadar garipsemedim imam ossurursa cemaat zıçarmıs !!!

ozturk
27.09.2013, 15:17
Siyasetin adayı Muharrem USTA.

Burçak
27.09.2013, 15:18
Kongre günü İstanbuldan gelen ismi önemli değil BMN Yöneticileri ve bir çok üye İHO ya oy verdi.
İHO kazandığında mutlu olduk.
Bunun tek nedenide taraftarın söylemek istediklerini açık açık söylüyor diyeydi..
Kulüp siyasete bulaşmasın diyeydi.
Ama neler oldu bilinmez o günlerde söylenenler ile yapılanlar tamamen zıt..

İHO nun dediği gibi BMN kimsenin adamı olmadı olmayacakta.
kendisi belki bilmiyor ama yukarıda saydığım sebeplerden dolayı BMN de çok kişide kendisini desteklemişti.
Bugün ise o destekleyenler her fırsatta yanlış seçim yaptıklarını söylüyorlar konuşmalarımızda.
Hatayı kendinde aramalı şimdi İHO.

recdodo
Bu forumun bir üyesi olmaktan dolayı gurur duymaya devam ediyorum.

Helal olsun sizlere...

Ömer_
başkan münakaşaya girerek hata yaptı,camia bu tür şeylerden zarar görüyor,taraftarla uzlaşmak yerine zarar veriyor,bakalım zaman neyi getirecek.

Kamil Çakmak
27.09.2013, 15:20
İHO, haklarımızın alınması yönündeki kararlılığımız karşısında rahatsız olmaktadır. , Başkan olarak yapılması gerekenlerri israrla yapmamaktadır.

winner
27.09.2013, 15:21
Birilerinin adamı olanlar karşısındakini de öyle görür.

Bu arada 3 ay öncesine kadar anlamını bile bildiğini sanmadığım marjinal kelimesi diline pelesenk olmuş sözde başkanın...

Kime özeniyorsun sözde başkan? Kimin menfaati için o koltuktasın?

kyodou
27.09.2013, 15:22
bu adamı başa getirenler utansın. tanıdığı 3-5 kişi dışında hiçbir ağırlığı yok. transfer bile yapamayan adamdan ts başkanı yaptınız. şimdi ağlayın halimize !

neymiş efendim ? mafyaymış. aziz yıldırımı dövermiş. "bizim başkanımız sizin başkanınıza vurar hesabı" :/
getirdiğiniz yer neresi ? trabzonspor başkanlık koltuğu, yani resmi bir kurum. yönetim kurulu kim ? alayı mafya. ne yapacaklar ? kupayı alacaklar. nasıl ? fener müzesine operasyon mu düzenleyecekler yada tff binasını mı kurşunlayacaklar ? o zaman sedat peker i başkan yapsaydık ? bu anlayış bizi bitirdi işte. beyni hariç heryerinden düşünebilen delegelerimiz utansınlar şimdi. yazıkk çok yazıkk...

Anıl C
27.09.2013, 15:22
Şayet ihonun 2 söylemine oy verildiyse -ki verildi- vay halimize.
Demek kupayı getirse hoop en büyük başkan bizim başkan olacak desenize

Ahmet AYDIN-28
27.09.2013, 15:23
Sayın başkan seçilmeden önce belkide en çok burda seviliyordu en azından ben seviyordum arkanızda kim var diyerek burdaki her üyeye laf atımıştır şahsım adına söylüyorum benim arkamda yüce Allahtan başkası yok peki başkana sormak istiyorum ya senin arkanda kim var başkan ?

http://www.youtube.com/watch?v=Qkzmn0uszhY

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 15:24
Ben arkasındayım. Hodri meydan.

Kamil Çakmak
27.09.2013, 15:24
İHO yu desteklediniz diye yada oy verdiniz diye insanları suçlamak ne kadar sığ bir düşünce ya.

Kaya
27.09.2013, 15:25
Trabzonspor tarahinin en hayal kırıklığı yaratan başkandır kendisi...
Kendisine seçim döneminde destek verenler bile desteklerini kesti...
Bu açından oy verenlerin kişiye değil yaptıklarına dair aksiyon alması da ayrıca bir alkış gerektiriyor...

muratali
27.09.2013, 15:26
Sizin arkanızda kim var ? Sizin başınız bile belli değil ....

Nasıl sözler bunlar.
Bu insanların zihniyetinde illa arkanızda birisi mi olmalı ? Bağımsız hareket edilmez mi ?
Kişiler kendi kararlarıyla insiyatif alamazlar mı ?

İlla bir başa mı bağlı olmak lazım. İnsanlar uzlaşarak, anlaşarak hareket edemezler mi ?
Herkesin birey olarak kendini koruduğu bir toplu hareket olamaz mı ?

Çağın gerisindeki bu kafalara emanet kulübümüz malesef.

Kaya
27.09.2013, 15:27
İHO yu desteklediniz diye yada oy verdiniz diye insanları suçlamak ne kadar sığ bir düşünce ya.

Bence kaçırdıkları bir nokta var Kamil abi...

Öncesinde destek verip şimdi yaptıkları neticesinde desteği kesenler alkış hakediyor...

Çünkü bu insanların desteği o kişiye değil; onun yapacaklarınaydı...

Şimdi yapılmayanları görünce destek vermekten vazgeçiyorlar...

Volkan Albayrak
27.09.2013, 15:28
kim varmış gösterelim artık neyi bekliyoruz her türlü organizasyona katılırım

Ömer_
27.09.2013, 15:29
başkan yardımcısı çakıroğlu mehmet ali aydınlar hakkında görevi kötüye kullandıklarından dolayı suç duyurusunda bulunacaklarını söylemiş.

winner
27.09.2013, 15:31
Bu arada kelime anlamı "aykırı" olan marjinal kelimesini ne zannettiğini çok merak ediyorum.

Trabzonspor ve taraftarı yıllarca bu futbol düzenine isyan etmiş,aykırı düşmüş,bunun için yıllarca mücadele vermiştir.

Aykırılık övgü olur sadece.

bordolumavi
27.09.2013, 15:32
Başınız bıle bellı degıl dıyerek cok acıkca goruluyorli bır ısım bulup o şahsı bi şekılde rahatsız edıp ona baskı kurarak onu sındırmeye calışmak ıstıyo,emınımki bellı bı ısım uzerınde yogunlaşamamak ıho yu daha cok uyuz edıyo,şunuda belırtmek ısterımkı bmn nın bır kac kişinin duuncesı ıle bır kac kısının soyledıklerı ıle hareket etmıyor olması cok guzel bırsey bu hem gercek durust bı trabzonspor sevgısını hemde bu gucun bırılerı tarafından bı takım yollarla ele gecırılmesını önluyor,tsk bmn yonetımı bıze bunu sagladıgınız ıcın

samway
27.09.2013, 15:33
ilk defa bu baskan yuzunden sankı takımın bana ait olmadıgını hıssedıyorum ben senı sevmedım be baskan

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 15:33
Başınız bıle bellı degıl dıyerek cok acıkca goruluyorli bır ısım bulup o şahsı bi şekılde rahatsız edıp ona baskı kurarak onu sındırmeye calışmak ıstıyo,emınımki bellı bı ısım uzerınde yogunlaşamamak ıho yu daha cok uyuz edıyo,şunuda belırtmek ısterımkı bmn nın bır kac kişinin duuncesı ıle bır kac kısının soyledıklerı ıle hareket etmıyor olması cok guzel bırsey bu hem gercek durust bı trabzonspor sevgısını hemde bu gucun bırılerı tarafından bı takım yollarla ele gecırılmesını önluyor,tsk bmn yonetımı bıze bunu sagladıgınız ıcın

Zaten BMN'yi BMN yapan gücünü şahıslardan değil, forumun genelinin sahip olduğu çıkarsız ve sağduyulu Trabzonspor sevgisinden alması.

Kamil Çakmak
27.09.2013, 15:35
Bence kaçırdıkları bir nokta var Kamil abi...

Öncesinde destek verip şimdi yaptıkları neticesinde desteği kesenler alkış hakediyor...

Çünkü bu insanların desteği o kişiye değil; onun yapacaklarınaydı...

Şimdi yapılmayanları görünce destek vermekten vazgeçiyorlar...

Tabiik öyle Kaya,
Adam desteğini vermiştir. Vaadler almıştır. Ki öle de oldu zaten. Sen Delegeleri kandırıp yönetime gelip sözünde duramıyorsan, hatta bunun için bir hamle de yapmıyorsan, Tabiki taraftarda delege de desteğini çekecektir.

Evet desteğini çekenler alkışı hak edenlerdir.

BU durumu saçma sapan sorgulamanın hiç bir geçerli yanı yoktur.

İnsanlar, kandırılmıştır. Kandırılana değil, kandırana tepkini göstereceksin.

ibrahimfevzi
27.09.2013, 15:38
ilk defa bu baskan yuzunden sankı takımın bana ait olmadıgını hıssedıyorum ben senı sevmedım be baskan
Duygularıma tercüman oldun kardeş

Mehmet Mangan
27.09.2013, 15:43
Bu gözler kimbilir daha ne ahlaksızlığı görecek. Utanıyorum gerçekten. Yazık çok yazık. Ah o 13.sandık varyaa

Anıl C
27.09.2013, 15:43
İho, akp misali kulüpte kadrolaşmanın da amacında.
Kendisi fazlasıyla örnek alıyo rteyi

MuratJ
27.09.2013, 15:44
Bu forum pis medyanın öyle bi oltasına geldi ki seçim döneminde Trabzonspor için milat olabilecek Muharrem Usta'ya linç kampanyası uyguladı. Kendimden biliyorum Usta'yı destekleyenler çekine çekine yazabiliyordu bu yönde ki mesajlarını. Yine de linç ediliyordu. Bu sözlerim yöneticisiyle üyeleriyle tüm forumadır. Kongre döneminde süreci iyi analiz edemediniz taraftar olarak bunun cezasıdır bu cahil kukla yönetim aynı zamanda. Usta gibi yönetici profili linç edildi Hacı için kimse demedi bu adam kimdir nedir başkanlık yapacak hangi özellikleri var. İşte lanet olsun o özevlatçılığa.

Trabzonspor, Trabzon olgusundan yönetim, teknik kadro, futbolcu anlamında tamamen kurtulmalı. Büyümesinde ki engel budur.

Seçim dönemi burada dönen muhabbetler geldi aklıma yazmadan geçemedim.

Şimdi yapılacak ne var ? Küfür ediyorum günlerdir sabah akşam. Aziz itine, tüpçü pezevengine, onursuz omurgasız karaktersiz şerefsiz şike düzeninin tüm bireylerine hatta omurgasız terime bile. Ülkeye bile sövüyorum durmadan. Trabzonspor taraftarı olarak sanaldan çıkıp reele geçmemiz lazım. Bu sanal adımlar bu saatten sonra boş işten farksızdır. Trabzonspor taraftarı önce gidip tff binasını yıkabilmeli. Ve bi an önce şu başkanı bi grup olarak karşımıza alıp sorguya çekmeliyiz. Kendisine ulaşmak kolay. Buda bi önerimdir.

Muhammed Ayaz
27.09.2013, 15:45
iho ya karşı dik durmaya devam bende bu ailenin bir parçası olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırım konu trabzonspor'u babasının çiftliği gibi görenlere karşı dik durmak ise her ne bedel ödemek gerekiyor ise bedel ödemeye şahsım adına hazırım

ozturk
27.09.2013, 15:49
Bu forum pis medyanın öyle bi oltasına geldi ki seçim döneminde Trabzonspor için milat olabilecek Muharrem Usta'ya linç kampanyası uyguladı. Kendimden biliyorum Usta'yı destekleyenler çekine çekine yazabiliyordu bu yönde ki mesajlarını. Yine de linç ediliyordu. Bu sözlerim yöneticisiyle üyeleriyle tüm forumadır. Kongre döneminde süreci iyi analiz edemediniz taraftar olarak bunun cezasıdır bu cahil kukla yönetim aynı zamanda. Usta gibi yönetici profili linç edildi Hacı için kimse demedi bu adam kimdir nedir başkanlık yapacak hangi özellikleri var. İşte lanet olsun o özevlatçılığa.

Trabzonspor, Trabzon olgusundan yönetim, teknik kadro, futbolcu anlamında tamamen kurtulmalı. Büyümesinde ki engel budur.

Şimdi yapılacak ne var ? Küfür ediyorum günlerdir sabah akşam. Aziz itine, tüpçü pezevengine, onursuz omurgasız karaktersiz şerefsiz şike düzeninin tüm bireylerine hatta omurgasız terime bile. Ülkeye bile sövüyorum durmadan. Trabzonspor taraftarı olarak sanaldan çıkıp reele geçmemiz lazım. Bu sanal adımlar bu saatten sonra boş işten farksızdır. Trabzonspor taraftarı önce gidip tff binasını yıkabilmeli. Ve bi an önce şu başkanı bi grup olarak karşımıza alıp sorguya çekmeliyiz. Kendisine ulaşmak kolay. Buda bi önerimdir.

Olur mu, USTA sürekli para konusunu konuşuyordu. Biz fakir ama gururlu olmalıydık. 1461, süper ligde her takımı asar keserdi.

Şaka bir yana Usta şike konusunu profesyonel hukukçulara bırakacağız, biz takımla ilgileneceğiz demişti. Yönetici kabiliyeti olan vizyon sahibi biriydi ama seçim döneminde savunamıyorduk kendisini.

Yine de böylesi hayırlı oldu bence..

MuratJ
27.09.2013, 15:51
Olur mu, USTA sürekli para konusunu konuşuyordu. Biz fakir ama gururlu olmalıydık. 1461 her takımı asar keserdi.

Şaka bir yana Usta şike konusunu profesyonel hukukçulara bırakacağız, biz takımla ilgileneceğiz demişti. Yönetici kabiliyeti olan vizyon sahibi biriydi ama seçim döneminde savunamıyorduk kendisini.

Yine de böylesi hayırlı oldu bence..

Bu taraftar profesyonel düşünebilen büyük takım taraftarı olamamanın cezasını çekiyor. Amatör küçük takım taraftarıdır Trabzonspor taraftarı başka da birşey değildir. Son seçim dönemi yeterlidir bunun ispatına.

Trabzonspor büyük takımdır ama taraftarı küçük takım taraftarıdır. Genel konuşuyorum. Trabzonspor hakkında en emin olduğum gerçekte budur.

Ahmet Kuru
27.09.2013, 15:51
Başkanın yaklaşımı yanlış. hemde çok yanlış...

Adnan Özkan
27.09.2013, 15:52
İHO ya oy verenlere kızmıyorum çünkü herkesi kandırmayı başardı ama delegelerin artık gerçeği gördüğüne inanıyorum.
İlk defa bir Başkan da utanç duyuyorum,senden utanıyorum Başkan ve artık sıfatının önüne sayın eklemeyeceğim sen benim için vasıfsız bir insansın.
BMN olarak,taraftar olarak kendimizi parçaladık ama sen birilerinin kucağına oturup bizi ve tüm camiayı aşağıladın,rezil ettin aklınca!!!

şenol.08.borçkalı
27.09.2013, 15:52
şike sürecinde BMN ile tanıstım.
yönetimdeki ve diğer bazı arkadaşlarla birkaç organizasyonda görüşme fırsatım oldu.Bazıları ile tanıstım.
her görüşten insanlar var BMN de..Ancak konu TS olunca hepsi bir noktada birleştiklerini gördüm..
hiçbirinin arkasında bir kişi ,grup vs göremedim.
görseydim , kesinlikle BMN üyesi olmazdım..

Gerçek ve menfaatsiz Trabzonsporlular..
İYİKİ VARSINIZ.

Adnan Özkan
27.09.2013, 15:53
Bu başkanı dik dur eğilme diye yalayan her maça beleş giren yalaka takımı da şerefsizdir..lafı ortaya godum alan alsın...

E. Cumur61
27.09.2013, 15:57
Grup vitaminin güzel bir şarkısı vardı. İsmail diye. Onu İbrahim olarak değiştirdim. Seksek sekerek İbrahim.

drose61
27.09.2013, 15:59
Şimdi başkanın mantık söyle çalışıyor;

"Benim arkamda hükümet olduğuna göre (ki bence yok, kendini ve Trabzonspor markasını ezdirmekten başka işe yaramadı yalakalıkları), benim karşımda olan , söylediklerime ters düşen BMN'nin de arkasında illa bir güç olması lazım"

"Kesin Cehape zihniyeti bunlar"

Elinden gelse bütün ayrık sesleri susturacak bir adam bu hacı,çapsızın da önde gideni.

Ilelioglu
27.09.2013, 16:00
Baskan cok merak ediyorsa arastirsin. BMN'nin arkasinda sadece bizler variz. Gercek Trabzonspor Taraftarlari...!

..

Adnan Özkan
27.09.2013, 16:01
İHO; BMN olarak sizin başınızda kim var???
Napçakmış,sen bir dışarı gelsene teke tek atlayalım mı diyecek!!! Yav kulübün başkanına bak soruya bak..Hani, derler ya bir lafa bakarım laf mı birde adama!!!

Adnan Özkan
27.09.2013, 16:02
Başımızda Trabzon sevdası var başkaaaaannnnnn hemde nasiiiii!!! Onuda öldüremezsin.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2013, 16:05
Başkan şaşırma:)
Sabrımızı taşırma

fincher
27.09.2013, 16:06
İHO derhal git artık.Yaşattığın hayalkırıklığı yeter artık,kalıbının adamı değilmişsin,karton aslanmışsın,koftiymişsin.Daha da kötüsü içten pazarlıkçı,hesapları olan,Trabzonsporu basamak olarak kullanmak isteyen birisin.Acı ama Trabzonspor Başkanısın,Trabzonspor taraftarı değilsin...

zeki gursoy
27.09.2013, 16:08
ne kadar çok duymak istedi bilseniz "bizim arkamızda chp var başkan" lafını....
ona göre plan yapmıştı oysa, kahraman olacaktı, cengaver olacaktı...
yazık, veremediniz o cevabı....

Oğuz ZEYTİN
27.09.2013, 16:11
Dinime kufreden musluman olsa!

Kendisinin arkasinda kim, hangi bakan varmis? Onu acikla once.

Iki! Bu olusum icerisinden aldigi oylari ve destegi de "marjinal" buluyor mu? Buna da cevap versin.

Niye bu kadar rahatsiz oluyor ki? Amac, Trabzonspor'un hakkini korumak degil mi? Ekseriyet hamle beklerken sirli duruslar, bos bos sozler, oyalama taktikleri...

Ibrahim Usta neler hissediyor, cok merak ediyorum.

DeAgLeMaNyAq
27.09.2013, 16:13
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41591

Buradaki görüşmeyi kim yapmıştı? O dönem siz kimsiniz demiş miydi?

Murat Altun
27.09.2013, 16:15
Keşke İHO başımızda sen olsaydında TFF ye hep beraber hesap sorsaydık

zaferyıldız
27.09.2013, 16:20
başkanın kendi arkasındakini unutup sorduğu soruya bak :)
başbakan bu ülkenin bok içindeki futbol dünyasını direk istanbul kanalizasyona bağlamıştır
sonuç bu

gerenimo
27.09.2013, 16:32
facebookda burbetçi gençler adına da böyle bir şey okudum. gerçek midir aşağıda yazılanlar?

Gurbetçi Gençler · 86.356 kişi bunu beğendi
8 dakika önce ·
Feshanede Trabzonspor kulübü başkanı ve taraftarlar resmen restleşti. Başkanın yürümeyeceksiniz tepkisine, Taraftarlar "Biz İstinyeye gidiyoruz, İsteyen gelir isteyen gelmez" cevabını vermiştir.

cafon
27.09.2013, 16:35
kupa inş gelirde tüm bunları unuturuz

Travelair
27.09.2013, 16:35
İlla arkamızda birinin olması mı gerekiyor? Başkanın fotoğraflardaki vücut dilini de beğenmedim. Şike sürecinde en çok hakkımızı arayanların başında gelir bu birleşim. Başkan anladığım kadarıyla karşısında muhattap bulamamaktan şikayetçi. Bir de mutlaka BMN'ye karşı dolduranlar vardır. Sözünü ettiği muhtıra mı veriyorsunuz olayı ise daha diyalog yoluyla çözülebilirdi diye düşünüyorum

Burçak
27.09.2013, 16:36
iho konuşmaya devam ediyor. icraat yok http://www.haber61.net/kupayi-alip-geldigimiz-zaman...-158528h.htm

Travelair
27.09.2013, 16:40
He arkanızda kim var sözü benim arkamda şunlar şunlar var, siz kim oluyorsunuz, sizin arkanızda kim var şeklinde de anlaşılabilir. Bu yanlış anlamaları gidermek için bence BMN yönetiminin başkandan randevu alıp karşılıklı konuşmaları lazım

EnjoyTheMusic
27.09.2013, 16:42
hiç korkmadan birisi çıkıp da söyleyemedi: biz CHP ve MHP'lileriz diye

drose61
27.09.2013, 16:49

Öyle bir durum yok ki ortada, neden başkanın istediğini söylesin?

Zaten almak istediği cevap o olur hacının.

Ahmet Kuru
27.09.2013, 16:50
Başkan deseydi ki eğer,

'' arkadaşlar haksızlık yapıyorsunuz, hakkımızda bildiriler yayınlıyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz, biz bu mücadelenin sonuna kadar arkasında olacağız, eğer ki biz bu kupayı alamazsak ozaman ne derseniz deyin'' dese eyvAllah...

ama mahalle ağzı ile ''arkanızda kim var? '' dersen eğer, taraftarda derki senin arkanda kim var ki herkesin arkasında biri olduğunu düşünüyorsun?

GULER
BMN'in arkasinda GERCEK Trabzonspor taraftari var. Zoruna mi gitti baskan?

Alika87

degiliz ama.

Travelair
27.09.2013, 17:02
Öteki başlıkta şu fotoğraflar var:

http://r1309.hizliresim.com/1f/v/t1mw4.jpg
http://s1309.hizliresim.com/1f/v/t1nnw.jpg

Erdal DİLEK
27.09.2013, 17:08
Benim anlamdığın arkanızda kim var derken bmn olarak ne talep etmişizde arkanızda kim var diyor.

Calınan kupamızı verin, yetkisi olanlara da kupamızı isteyin demişiz, bunda kocunacak alınacak ne var.

Bunlar zoruna gidiyorsa bir yerde sıkışmışlık var demektir.

şimdiye kadar söylemdim ama artık;

hacıosmanoğlu istifa!!!!

Erdal DİLEK
27.09.2013, 17:09
Başkan deseydi ki eğer,

'' arkadaşlar haksızlık yapıyorsunuz, hakkımızda bildiriler yayınlıyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz, biz bu mücadelenin sonuna kadar arkasında olacağız, eğer ki biz bu kupayı alamazsak ozaman ne derseniz deyin'' dese eyvAllah...

ama mahalle ağzı ile ''arkanızda kim var? '' dersen eğer, taraftarda derki senin arkanda kim var ki herkesin arkasında biri olduğunu düşünüyorsun?

+++

Yaşar
27.09.2013, 17:11
Başkana söylenecek tek laf vardı aslında
'' İnsan herkesi kendisi gibi bilirmiş.''

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kaya
27.09.2013, 17:12
Adam stand basmaya gelmiş gibi duruyor... :) Tipe bak...

Erdal DİLEK
27.09.2013, 17:13
Bu arada durumda çok acık, birileri birilerine seçime kadar otur aşağı, bir sıkıntı olursa bende senin canını sıkarım demiş, bu saldırganlık, bu kuyruğuna basılmışlık hali ondan.

Lazman
27.09.2013, 17:15
Su ortada uyuyan ne ayak :d:d
Dedikleri uyku etkisi yapmis

bordolumavi
27.09.2013, 17:18
Keşke İHO başımızda sen olsaydında TFF ye hep beraber hesap sorsaydık

:))

Mehdi
27.09.2013, 17:20
Kişi karşısındakini kendinden bilirmiş.

Herkesin arkasında birileri yok başkan.

Şu fotoğraftaki surata bak. Sinirlerlendim yemin ederim. Sana yazıklar olsun. Ama duuuurr.

vuralkara
27.09.2013, 17:20
resimlerdeki surat ifadesi herşeyi anlatıyor.
yazık...

A.Ali Karanis
27.09.2013, 17:23
Su ortada uyuyan ne ayak :d:d
Dedikleri uyku etkisi yapmis

Bir ayak oldugu yok.Tam gozumu kirptigim anda cekilmis fotograf.Uyudugum falan yok yani ;)

Trabzonspor baskaninin bize karsi tutumu komikti.Zaten standa istemeyerek geldigini sezmistim hal ve hareketlerinden.Sonra da girilen haberdeki gibi gelisti olaylar.

Şahinoğlu
27.09.2013, 17:24
Aralığa az kaldı istinye'de yürüş yapmaya geldiği günleri unutmuş, şimdi yürüş gereksiz olur demiş lütfetmiş son bağırmaların başkan ama yanlış yerlerde bağırıyorsun ve hala icraatını göremedik, Aralık ayında kongrede veda edersin ve çok düvünürsün ama iş işten geçmiş olur. O koltupun hakkını veremedin ne yazıkki.

Ali Bektaş
27.09.2013, 17:27
kupa inş gelirde tüm bunları unuturuz

Asla unutmayalım !!!

Sibel
27.09.2013, 17:28
Bu adam kendini ne zannediyor?
Tövbe estağfurullah. Nerden geldi bu bela başımıza ey Allah'ım.

Fatih Yücel
27.09.2013, 17:29
Bu adam değil miydi iftar yemeklerine gelmeye çalışıp destek isteyen şimdi unutmuş yada unutturulmuş, siz sorsaydınız senin arkanda kim var diye?

halil ibo
27.09.2013, 17:30
Keşke fotoyu hiç koymasaydınız.Tiksindim adamdan resmen.Eğer oturduğu koltuk ve işgal ettiği makam değerli olmasa var ya...

Anıl C
27.09.2013, 17:37
Bir ayak oldugu yok.Tam gozumu kirptigim anda cekilmis fotograf.Uyudugum falan yok yani ;)

Trabzonspor baskaninin bize karsi tutumu komikti.Zaten standa istemeyerek geldigini sezmistim hal ve hareketlerinden.Sonra da girilen haberdeki gibi gelisti olaylar.

Ama dostum iho'nun sana bakışıyla senin yüz ifaden bomba çıkmış :)

Mert M.
27.09.2013, 17:37
Haşmetlü milleti kandırdı, kandırmaya da devam ediyor, hiçbir dediğini yaptığı yok, oyları cukka etti, yola devam diye dalga geçiyor, millet de onu slogan gibi söyleyerek kendisinin aldatılmasına izin veriyor.
Aynı şekilde bizim başkan olacak kişi de taraftarı hassas noktadan yakalayarak kandırdı, malı kaptı gidiyor, politikası aynı haşmetlünün aynası!

Hacıosmanoğlu, t.erdoğan gibi niceleri silindi bu dimağlardan; ulan Demirel silindi be, siz kim oluyorsunuz?
Yeter ki millet aklını başına alsın! Bazıları çoğunluğu temsil ettiğini söylüyor ya, o çoğunluk aklını başına alınca ne siz kalırsınız ortada, ne de bir kırıntınız!
Kullandığınız dinden utanın be! Var mı arkadaş Müslümanın kitabında kul hakkı yemek ve yiyeni bildiği halde ses etmemek? Hepinizin sonu gelir elbet!
Men dakka dukka!

polatmu
27.09.2013, 17:46
edit sövmek bana yakışmıyor

poetricus
27.09.2013, 17:50
Bir defa da gelen gideni aratmasa!
Arkadaşlar gereken cevabı vermiş. Ağzınıza sağlık.

Mert'
27.09.2013, 18:05
Bu nasıl bir başkan böyle kendi taraftarlarına hakaret edebiliyor. Tez zamanda gideceksin inşallah.

mAz
27.09.2013, 18:11
Kulüpte hissem var, hesap sormak sonuna kadar hakkım. Bmn'den ricam daha önceki yayınlan bildirideki hukuki süreci başlatmaları. Bu kadar çapsız bir adam şu klubün başında ya, söyleyecek söz bulamıyorum.

Gökhan ARSLAN
27.09.2013, 18:11
Arkadanızda kim var sorusu gerçekten herşeyi özetlemiş..
Demek ayak uydurmuş oda arkasına birilerini alarak iş çevirenlere
Gerçekten çok yazık !
Ama merak etme İHO bu kulübü ne sana nede başkasına yediririz..

Ahmet Öztürk
27.09.2013, 18:13
BMN arkadanızda değil, YANINIZDAYIM !

CAFER ÖZER
27.09.2013, 18:17
Başkan Siyasetçilerin yanında geze geze olmuş Siyasetçi
Kongre Üyesi Ve Trabzonspor taraftarları olarak hemde sana seçim akzandırmış insanlar olarak hesabını sorma hakkımız elbette var
Sen Kimsinki bize yalan söyleyip Trabzonsporun haklarının gasbına sessiz kalıyorsun
TFF senin açıklamalarını yalanladı hadi Konuş neden herşeyi gecikmeli yapıyorsun

Etem Güner
27.09.2013, 18:17
Her türlü ağzınıza ve yüreğinize sağlık teşekkür ederiz

TSelif
27.09.2013, 18:20
Bir kez daha verdiğim oydan utandım, kendimden utandım, Elim kırılaydı da sana oy vermeyeydim !

bahadır2561
27.09.2013, 18:24
Sen kimin adamisin IHO?

Erkan SÜNGER
http://spor.haberturk.com/futbol/haber/881294-tffden-flas-aciklama

7can61
Aziz sanırım bir konuda ilk defa doğru konuşmuş, bu adam 3. sınıf mafya, 1. veya 2. bile değil. Hele yanında duran adam kimse tanımıyorum ama kurtlar vadisinden fırlamış gibi ya, bunlardan iyi figüran filan olur.

MaEsTrO
27.09.2013, 18:25
La bunun tff'ye gidip tüpcü ile görüsmesi falan hepsi hikaye.

Bütün olanlar zerre umrunda degil adamin.

Bu diyalogtan sonra anladim ki o begenmedigimiz Nevzat Sakar bile daha cok seviyordur kulübü bundan.

Yaşar
27.09.2013, 18:26
Bmn nin ne olduğundan bile haberi olmayan bir Trabzonspor başkanı işte.
Bmn yi bilseydi daha dikkatli olur, daha dikkatli konuşurdu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

jeepeers
27.09.2013, 18:32
Birilerinin adamı olmaya alışmış karakter yoksunları başkalarını da aynı şekilde olmakla itham ederler sıklıkla.
Buna duruma basit bir örnek yaşanmış bugün.
Çapının ne kadar olduğunu kullandığı dilden belli ediyor zaten başkan olacak kişi.
Sarfettiği sözler burada takımına saf duygularla bağlanmış hayatının merkezi yapmış insanlara herhangi birşey ifade etmez.
Bu mahlukun ne olduğunu seçildiğine çok sevinen ve zaman tanınmasını isteyenler ben dahil görmüştür umarım.
Boşbakanından taraftarı dizginleyemedi diye tokat yemekten korkuyor heralde.
Kendi taraftarına iftira atmanın başka bir açıklaması olamaz.

Courage
27.09.2013, 18:35
Hırsızlar ve
Onların yalakaları
Onları kollayanlar
Onları destekleyenler
Onlara para verenler
Onlara gönül verenler
......

Adeta 7 düvel küffar topyekün Trabzonsporun gırtlağına sarılmış iken sen kimlerle uğraşıyorsun ne saçmalıyorsun Hacıosmanoğlu?

BMN'nin arkasında,yanında biz varız,kalbi Trabzonspor diye atanlar var. Merak ediyorsan bile edebini muhafaza ederek sorsaydın.:mad:

nakzo
27.09.2013, 18:35

işin özeti bu usta bzizm için şanstı bunu Trabzondaki dinazorların karalama kampanyaları sayesinde çöpe attık. Hani şener şenin namusluymuş namuzsuz diye bir filmi varya orda ayşan gurudağın bir repliğ var :Hem fakir hem şeyi büyük. İşte şuandaki durumumuz aynen bu. moralim baya bızuldu herkese iyi akşamlar azcık dışarı çıkıp hava alacam.

lazibere
27.09.2013, 18:37
Ne anlatsak boş,
Hala çok merak ediyorum 13. sandığın sırrını?? Kimler hangi anlaşmalarla 13. sandıkta kı sonuçları değiştirdi. tarih bunu asla aydınlatmayacak ama ben hala ınanmaya devam edeceğim.

Şike sürecinin tamamen kapatılmasının tek yolu Kukla bir yönetimin gelmesiydi, sakın daha oncekı yönetimin bu işi iyi becerdiğini düşündüğümü sanmayın, Onların beceremediğini bunlar tamamen '' kulhanbeyi söylemleri kullanarak '' kapatmak için yola gelmiş insanlardır. Başbakan ile göt göte olmalarının da açıklaması budur. Fenerbahçe'ye CAS dan bir karar çıkacak ama Kupa asla Trabzonspor'a verilmeyecek projesidir bu. Bizim UEFa ya gideceğimizi sananlar ise büyük hayal kırıklığı içerisindeler, Tayyip Bey'in ricası odur ki, Seçim dönemı yaklaşıyor, Şimdi bu şike meselesini kurcalama bundan sende bizde zarar görürüz talimatıyla mesele hep soğuk bırakılacaktır

Demirören denen tüp kafanın, Tahkim kararları değiştirilemez, Hırsız olan hırsızlığıyla klaır gibi lafları da bunun bir göstegesidir. zaten Demirören denen adam da Tayyip tarafından büyük t...şlı olduğu için göreve getirilmiş daha doğrusu atanmış bir adamdır

Bu mesele bize kalacak arkadaşlar. UEFA yı harekete geçirimeye kımsenın güğcü yetmez, Çunku Ülke futbolunu cezalandırdılar suçlamasını Bizim Ülkücü ve Yeni tip Donme AKP li başkanımız asla kabul edemez ve soruna gider. hatta üstüne 3 kupa da ha verirler ne kadar hassas olduklarını ispatlamak için:)))

Bu mesele böyle soğuya soğuya kul olup biter.

Muhalif
27.09.2013, 18:37
Külhanbey, üsluba takılmadan bir önerim var kendisine. Bu forumda da adamları vardır muhakkak. Seçim öncesi yapılan anketleri, seçim gecesi ve sonrasında yapılan yorumları çıkarıp koysunlar önüne. Zira onun sorusuna göre cevabı Bmn nin arkasında kendisi var çıkar. Anketlerde de, Usta'ya karşı kazanmasının sonunda da kendisine büyük çapta destek vardı forumda, açıp o zamn ki konulara baksınlar. Mesela benim yorumlarıma bakabilirler en basitinden. O gece seçimi Usta kazandı diye canım sıkılmış yatmak üzereyken Hacı'nın son sandıklardaki atağından umutlanıp gece yarısına kadar kazanmasını beklemiştim. Ha benim adayım Hakan Bey'di ama Hacıosman'ın kazanmasına da sevinmiştim doğrusu. O günden bugüne bu forumda yazanlarda bir değişiklik olmadı. Bmn neden kendisine karşı bildiri yayınlıyor cevabını bulmak için dönüp kendisine baksın. Arkamızda kim var kim yoktan ziyade doğru soru Bmn'in çoğu beni desteklerken neden şimdi karşıma geçtiler? olmalı. Cevabı içinde zaten.

lazibere
27.09.2013, 18:38
Başkanımız, BMN nin varlığından bile haberdar değil. Bu aralar modadır. Birisi birilerini eleştiriyorsa adı Gezici ye çıkıyor ya Çapulcu oluyor ya, Emin olun onun kulağına da bu fısıldanmıştır:))

alper*
27.09.2013, 18:41
Bu işin sonunda ben (ve benim gibi birçok arkadaşım) Trabzonspor taraftarlığını bırakırım(z) ama BMN'yi kurup yöneten abilerim ve kardeşlerim kalbimin en özel yerinde hep var olacaklar.

Açıkçası ben BMN'yi Trabzonspor'dan da çok seviyorum. BMN olmasa açıp bir Trabzonspor maçını dahi izlemem. Gelip maç sırasında burada muhabbet olmasa kumandayı alıp elime maç kaç kaç diye bakmam bile. Trabzonspor'u takip ediyorsam BMN sayesindedir. Benim gözümde Trabzonspor bu kadardır!

Şu anda duygularımı tam olarak ifade edemiyorum ama Trabzonspor'u yönetenlere çok kırgınım. Alın sizin olsun Trabzonspor!

lazibere
27.09.2013, 18:44
Kımın ne yazdığını tek tek bakmayacak kimse . ben yazdığım şeyi söyliyim.

'' Kim seçlirse seçilsin, Bizi yönetecek adamlarda vasif olsun, Kukla olmasın ve Siyaseten taraf olmasın dedim.

Hacıosmanoğlu'nun, Başbakan şike olayına karışmamaıştır sözünü duyduktan sonra ve Borçlarımızı açıklayan bir başkan adayımıza cevaben verdiği '' Para konusu ulu orta konuşulmaz ve erkeklerin işidir ' yada ona benzer bir söyleminden sebep zaten gıcık kapmıştım

Seçildiği anda yüzündekı ifade den de çok şaşırmış olduğu ortadaydı, kendisi de beklemiyordu ve sürpriz olmuştur.

Bu adamların vizyonu yoktur. Bu adamların işi gücü Yeni adıyla kabadayılıktır.

Velhasılı, Bu yöneticiler ile asla başarı gelmeyecektir. Size idda ediyorum, Kulupte bir çok mesele çıkacak ve tekme tokatlar ile adam ve futbolcu kovalayacaklar.

drose61
27.09.2013, 18:45
Bu işin sonunda ben (ve benim gibi birçok arkadaşım) Trabzonspor taraftarlığını bırakırım(z) ama BMN'yi kurup yöneten abilerim ve kardeşlerim kalbimin en özel yerinde hep var olacaklar.

Açıkçası ben BMN'yi Trabzonspor'dan da çok seviyorum. BMN olmasa açıp bir Trabzonspor maçını dahi izlemem. Gelip maç sırasında burada muhabbet olmasa kumandayı alıp elime maç kaç kaç diye bakmam bile. Trabzonspor'u takip ediyorsam BMN sayesindedir. Benim gözümde Trabzonspor bu kadardır!

Şu anda duygularımı tam olarak ifade edemiyorum ama Trabzonspor'u yönetenlere çok kırgınım. Alın sizin olsun Trabzonspor!

Olmamış bence kardeşim bu yazdıkların.

Trabzonspor olmasa BMN de olmazdı.

Beşiktaş'ın düştüğü Çarşı-Beşiktaş ikilemi gibi bir şey olmuş bu yazdıkların.
Nasıl Beşiktaş yokken çarşı da olmazsa, Trabzonspor'umuz olmadan da BMN olmaz.

Bu başımızdakiler elbet gider,değişir. Sevgimiz baki kalır. Her şeye küsülür,Trabzonspor'a küsülmez.

lazibere
27.09.2013, 18:48

Nerde ne dediğini bilmeyen bir admaın ithamı karşısında BMN kendini savunma posiyonuna düşmeyecek kadar güçlüdür. O açıdan böyle bir savunma mekanızması yaratarak densizleri haklı çıkartmanın anlamı yoktur.

Onlar parti mtinlerinde boy gösterirken bu taraftar, takımı nasıl şekıllendiririz diye hayaller kuruyordular.

Onlar Başbakan'dan nasıl ihale kovalarız hesabındayken, Bu taraftar, sayfalarca FORVET FORVET FORVET FORVET diye bağırıyordu

Onlar, herkesin konuşacağı bir Forvet transferi yapılacak dendiğinde, Bu taraftar onlara bir tarafıyla gülüyordu

Kım ınandırcı merak etmeye gerek yok

Bunlar yalan ile geldiler ve yalan olacaklar.

Umarım yalan olurlarken, yanında takımımızı yakmazlar

winner
27.09.2013, 18:52
Kulübe her türlü maddi ve manevi desteği veren taraftarın standına gelip sözde hesap soracağına git bunları başka mecralarda yap.

Bak lafının üzerinden yarım saat geçmeden yalanlama geldi.

Mehmet Fatih Silik
27.09.2013, 18:54
O mitinge gittigi gün benim ba$kanim degil demi$tim...
Burda ne kadar üye strateji bu...bildigi bir$ey var desede, ciktigi programda Mecnun $erefsizine kefil olmasi gösterdi gercek yüzünü...
Bu kulübün kötülügünü isteyenler kolunu kipirdatmadan icten yiktilar bizi...
Anladilar ki Trabzonspor taraftarini bölersek i$imiz daha da kolayla$ir...getirdiler böyle kukla bir herifi ve arkalarina yaslanip gülüyorlar...
Bu haysiyetsizin BMN standinda yaptiklariyla, Azize'nin arabasindan kendi taraftarina söyledikleri arasinda ne fark var?
La sen TS ba$kani degil misin? Taraftar olmasa sen kendin mi tüm koltuklari dolduracaksin?
Bide almi$ yanina Memati'yi stand da dayilik tasliyor...yesinler la senin dayiligini...
Ortadaki renkta$imin sabrini takdir ettim...yerinde ben olsaydim bi yere kadar dayanirdim...

Azize = IHO

Hic fark yok benim gözümde...

Mehmet BAL
27.09.2013, 18:55
bmn li olmak dan bir daha gurur duydum.
başkan herkesi kendi gibi birilerinin yandaşı zannediyor

Courage
27.09.2013, 18:57
olayın görüntüleri varmı?

GÖLONSA
27.09.2013, 18:57
Sayın Başkan;

Dışarıda başkalarına bitirim tarzı üfürebilirsiniz.Yanlız bu tavır bu taraftara sökmez.Bu taraftar sizden korkmaz.

Çünkü bu taraftarın çoğu da sizin büyüdüğünüz köyün neredeyse birebir aynısında büyüdü.Sizin yediğiniz yiyecekleri yedi.O dağlar,o yaylalar aynı zamanda bizim Büyükbabalarımızın ve dolayısıyla artık bizim.

Kullandığınız usluba birebir aynı uslupla yanıt verilmediyse bilinizki bu taraftarın edebindendir,korkusundan değil.

Siz suçluların telaşı içindesiniz,çünkü yakalandınız.

Artık asıl merak edilen konu taraftarın arkasında kimin olduğu değil, sizin kimden talimat alarak bu göreve talip olduğunuz.

Sayın Başkan;hedef şaşırtmaya devam etmeyi bırakın ve bu soruya yanıt verin:Siz gizlice kimden talimat alıyorsunuz,size bu talimatı verenlerin bu kadar basit bir konuda bu kadar geniş çaplı bir operasyona yönelmelerinin asıl nedeni nedir.

Şimdi değil ama birgün bu soruların yanıtını hepimiz öğreneceğiz.İnşallah tez vakitte olur ve hepimiz hayatta iken olur da kim kimin yüzüne bir takım vücut ifrazatı fırlatır hep beraber görürüz o zaman.

winner
27.09.2013, 19:00
mecnun başkan!kardeşi...

fb vekaleti ile kulüpler birliği başkanı olmaya çağıran recep mamur ile samimi şekilde maç izlemek...

Ama taraftara gelince "arkanızda kim var"

Trabzonspor tarihinin Brütüs'ü...

Hasan ZAİMOĞLU
27.09.2013, 19:06
affınıza sığınarak demek istiyorum ki ; başkan, sıçtın sıvama.

Berke6198
27.09.2013, 19:07
Ağzınıza sağlık...

Tuğrul
27.09.2013, 19:10
İHO aba altında sopa göstermiş.

Bu devirde bu kaba söylem, üslup kendisine yakışmamış.

İHO bunları hakedecek ne yaptım diye kendisini sorguya çekse iyi yapar.

En basiti. Siyasi mecralara girerek ve otyakmaz'ı savunarak kulübün kırmızı çizgilerini çiğnemiştir.

Sportif anlamda göreceli olarak iyimserlik hakimken saha dışında bu denli yanlış işlere girmek kredisini azaltmaktadır.

Kader KORELİ
27.09.2013, 19:12
Bunlara zaman tanımanız, gerekçeli kararı bekleyelim yalanına taviz vermiş olmanız çok üzücü, umarım ders çıkarmıştır BMN Yönetim Kurulu. Ben olsam bunlara tek gün zaman vermezdim, CAS kararı açıklananı bir ay olmuştur sanırım, hiçbir gelişme yok ve BMN Yönetim Kurulu da doğru olanı yapmaya yönelse de bir aydır kendi kendini oyalıyor, bu eleştiri de bulunmadan edemeyeceğim, daha kararlı ve tavizsiz olmanız gerekirdi, bundan sonra olursunuz umarım. Biz yerine siz değişimin nedeni de diğer BMN üyeleri olarak alınan kararlarda hiçbir söz hakkına sahip olmayışımızdan ötürü, bu konuya da bir çare bulmaya çalışırsanız güzel olur. Saygılar.

augustus
27.09.2013, 19:22
Başkanım bu BMN nin arkasında zannedersem dış güçler var. Belkide faiz lobisi vardır.

Başkana anladığı dilden izah etmek lazım...

Joacivil
27.09.2013, 19:23
Bizim kahvede maç izlediğimiz abiler var
başkanın onlardan tek farkı takım elbise giyiyor olması

winner
27.09.2013, 19:24
Sözde başkan baktı ki ustasının ülkeyi yönetim şekli efelenme üzerine kurulu ben de bunu yapıp sindiririm diye düşündü herhalde Önce Trabzonspor diyenleri...

Senin karşında Trabzonspor taraftarı var alırsın cevabını kös kös uzarsın öyle...

fteotdgs
27.09.2013, 19:30
Soylenecek hersey soylenmis sanki. Ayni seyleri ve kendimi bir kere daha tekrar etmeyecegim. Ancak soylemek istedigim farkli bir sey var. Bu olayda kimsenin inkar edemeyecegi bir sekilde iki taraf var: 1. BMN 2. IHO. BMN'in tarafinda olan biri olarak bu haberin/basligin basligini dogru bulmuyorum. Nacizane gorusumdur, "soguk dus" kismi olmamis. Duygudan, sifattan arinmis, sadece olayi bildiren bir baslik daha iyi olurdu. Olayin tamamini dusununce sadece bir ayrinti ama yine de belirtmek istedim.

Emre Emiroğlu
Hacıosmanoğlunu eleştirenlere burdan birileri çıkıp diyordu ya " sıkıyorsa git yüzüne söyle " nerde o çakma marabalar ?

Başkan BMN gibi bir birliği tehtit ediyor ?

Birilerinin adamı olmakla suçluyor ?

sana muhtırayı bi taraftar verir başka kim verecekti ?

Zihniyet aynı zihniyet işte. Biri diktatörü eleştiriyorsa kesin arkasında birileri vardır ...

Aynı sancı.... Lideriniz yok. Olsa bizzat hedef alacak.

Allah belasını versin bu zihniyetin.

Şenol Altunsoy
İHO'ya gerekli cevapları veren başta Turgay Şen olmak üzere tüm arkadaşlarımızı kutluyorum varolun.

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 19:35
Şenol abinin hatırlattığı iyi oldu. Başta Turgay Şen'e, Adil Ali Karanis'e, Berat Akçay'a ve Turgay Şen'in oğlu Zafer Şen'e teşekkürler. BMN üyesi olan bir Trabzonsporlu olarak bu duruşu hakkıyla temsil ettiler gerçekten de...

gurur6134
27.09.2013, 19:39
Marjinal adamlar selam

winner
27.09.2013, 19:39
Sözde başkanın karşısında dik durarak, cevabını verip göndererek büyük Trabzonspor taraftarını kusursuz temsil eden tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Tarih bunu da yazacak...

Terzioğlu
27.09.2013, 19:46
Baskanimizi seviyorum ve daima destekcisiyim.

Emre Emiroğlu
27.09.2013, 19:48
Baskanimizi seviyorum ve daima destekcisiyim.

:)))))))
Budur.

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 19:52
BMN neden geri vites yaptı?
Ne aldılar acaba?
Hangi vaatlere kandılar?

Böyle saçma sapan soruları duymayız artık umarım.

gabriel omar
27.09.2013, 19:53
Hangi makam,hangi iş kolu olursa olsun işi ehline vermezseniz bu tür şeyler yaşamak çok doğaldır.Biz de ,başkan olabilecek en son kişiyi başkan yaparak ipimizi çektik.

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 19:55

Sen biraz enjoy the music felsefesini bırak da neler oluyor bitiyor ona bak Trabzonspor'un etrafında.

"Süperman uyan daha uçucan" yani.

karayamayman
27.09.2013, 19:55
Ne zannediyor bu adam kendini yahu?

"Birilerinin adamı olmak" işte İHO'nın etrafını anlama ve anlamlandırma kapasitesi...

BMN ve diğer bağımsız taraftar grupları hem Yönetim; hem TFF, hem de uluslararası kurumlar üzerindeki baskısını sürdürmeli...Aksi takdirde bişi olacağı yok...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

Fatih
27.09.2013, 19:56
Trabzonspor'u seviyorum daima yanındayım.

Yiğit Gayretli
27.09.2013, 19:58
Bırak Trabzonspor Başkanı, sınıf başkanı dahi olamayacak kapasitedesin ama işte...

fteotdgs
27.09.2013, 19:58
:)))))))
Budur.

Asil budur (tepkin icin diyorum) :)
:)
Daha hala IHO'yu destekledigini soyleyenler/yazanlar, artik en fazla bir saniyelik duraksamaya sebep oluyorsunuz, daha fazlasi degil. Artik bunlari duyunca, okuyunca suratimizda belli belirsiz mustehzi bir gulumseme ile, hicbir sey demeden ufka dogru uzaklasiyoruz.

metehan
27.09.2013, 20:27
Külhanbey, üsluba takılmadan bir önerim var kendisine. Bu forumda da adamları vardır muhakkak. Seçim öncesi yapılan anketleri, seçim gecesi ve sonrasında yapılan yorumları çıkarıp koysunlar önüne. Zira onun sorusuna göre cevabı Bmn nin arkasında kendisi var çıkar. Anketlerde de, Usta'ya karşı kazanmasının sonunda da kendisine büyük çapta destek vardı forumda, açıp o zamn ki konulara baksınlar. Mesela benim yorumlarıma bakabilirler en basitinden. O gece seçimi Usta kazandı diye canım sıkılmış yatmak üzereyken Hacı'nın son sandıklardaki atağından umutlanıp gece yarısına kadar kazanmasını beklemiştim. Ha benim adayım Hakan Bey'di ama Hacıosman'ın kazanmasına da sevinmiştim doğrusu. O günden bugüne bu forumda yazanlarda bir değişiklik olmadı. Bmn neden kendisine karşı bildiri yayınlıyor cevabını bulmak için dönüp kendisine baksın. Arkamızda kim var kim yoktan ziyade doğru soru Bmn'in çoğu beni desteklerken neden şimdi karşıma geçtiler? olmalı. Cevabı içinde zaten.

Bu yazdıklarının tamamı benim için de geçerli. Kongre gecesi oylar sayılana kadar salondaydım. Oy sayım işleminin büyük bir bölümünü de Hakan Kulaçoğlu'nun yanında izledik. Oradaki herkes, Usta'ya karşı Hacıosmanoğlu'nun kazanmasını tercih ediyordu. Sonuç açıklandıktan sonra teşekkür konuşmasına çıktığında da hepimiz alkışladık, zira kendisi artık TS'un başkanıydı, beğensek de beğenmesek de!

Asıl üzücü olan şey, bir taraftar oluşumunun yönetim aleyhine fikir beyan etmesinin arkasında hemen birilerinin aranması. Hep entrika, hem ince hesaplar peşindeyiz. Neymiş, bir önceki başkana bu neden yapılmamış? Sadri Şener hakkında şu forumda yazılan olumsuz yorumlar, buradan Bağdat'a yol olur !

Sayın başkan, o koltuğa oturmak için her türlü yolu mübah saydığı için, bu tür hareketlerin arkasında da hep"birilerini" arıyor doğal olarak. Oysa birilerinin olması gerekmiyor, TS sevgisi tek başına herşey için yeterli.

Herşeye rağmen, sakin olmak lazım. Kavga ve gürültüden kimseye fayda yok. TS'un başkanı, şartlar ne olursa olsun BMN'nin hedefi haline gelmemeli. BMN ve diğer tüm taraftar grupları, TS adına doğru bildiğini yapmalı sadece.

Terzioğlu
27.09.2013, 20:29
Aslolan budur zaten :) Ifade etmeye gerek yok.

nakzo
27.09.2013, 20:32

Trabzonsporu seviyorum sonuna kadar. Bu bzie inşallah imtihandır Allahın imtihanı inşallah bir daha muhtar olamayacak adamları Anadolunun en büyük markasına başkan yapmayız .

smertkan
27.09.2013, 20:39
BMN İHO nun laflarını haketedecek ne yaptı, İHO yu tehtid etmiş miş, görevini yap sözünü tut demek ne zamandan beri tehdit oluyormuş. BMN Zamanı geldi fidan dikti, orman oldu, zamanı geldi seçim diye ilan verdi, Ama seçimlerde tarafsız kaldı. İHO köşeye sıkışmış durumda, eğer kızacaksa kendisine söz verip yerine getirmeyenlere kızsın, Aralıkta kongre olmalı. Trabzonsporu ne yaptığını bilen birisine teslim etmeliyiz. Camia zarar görüyor.

Furkan
27.09.2013, 20:40
Başkanımız, BMN nin varlığından bile haberdar değil. Bu aralar modadır. Birisi birilerini eleştiriyorsa adı Gezici ye çıkıyor ya Çapulcu oluyor ya, Emin olun onun kulağına da bu fısıldanmıştır:))

Kendisi benimde katıldığım bir bmn iftarına Selçuk Aydının yancısı olarak katılmıştı birkaç sene önce. Gayet iyi tanır bence bmn'yi.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mAPxx_Rk4Yw

SEDAT
27.09.2013, 20:42
* Turgay Abi, Adil, Zafer, Berat hepinize helal olsun o duruşunuz bile çok şeyi anlatıyor.

* Başkan senin süren doldu zaten Siyaset'le arkana aldığın bu kabadayı tavırları iyi değerlendir zira o makamdan inince ismin en çabuk unutulacak Başkan olucaksın buna emin ol !

nakzo
27.09.2013, 20:52
* Turgay Abi, Adil, Zafer, Berat hepinize helal olsun o duruşunuz bile çok şeyi anlatıyor.

* Başkan senin süren doldu zaten Siyaset'le arkana aldığın bu kabadayı tavırları iyi değerlendir zira o makamdan inince ismin en çabuk unutulacak Başkan olucaksın buna emin ol !

Bugün Kongre Olsa Hangi Adaya Oy Verirsiniz?

İbrahim Hacıosmanoğlu : 14490 Oy

30.5%

Muharrem Usta : 26501 Oy

55.7%

Diğer : 6587 Oy

13.8%

Toplam Oy: 47578

EN ÇOK

BUGÜN SEÇİM OLSA YİNE 2 ADAY ÇEKİŞECEK 3. BİR ADAYA TARAFTAR SICAK BAKMIYOR.

Erbay
27.09.2013, 21:01
Biz, sözde "güzide kulübun taraftarı" sanıldık galiba. Bizim ordada "dirnak makasi" fabrikası var ya herkes mafya anasını satayım.

serdaracıl
27.09.2013, 21:19
Yok saymaya küçük görmeye dışlamaya devam

sanatik
27.09.2013, 21:41
Gereksiz bir yürüyüs !!

Gerekli ne peki ?

300 bin kisi yürüyecekdi ne oldu ? Simdi belki 300 veya 3000 olur ama en azindan yürünür ve tepki verilir.

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2013, 21:57
Adam olmak zor zanaat....

yaranozlu
27.09.2013, 21:59
Bu adamı başkan seçip başımıza bela edenlere yazıklar olsun! Arkanızda kim varmış, lafa bak! Sürekli arkasında biri olduğu için bilmem neresinin kılı adam, herkesi kendi gibi birilerine yaslanan sanıyor. Hep dedim, bu takım küme düşsün üzülmem, 3. Ligdeki voleybol takımı bîle adında Trabzonspor var diye beni heyecanlandırıyor, fakat dik duruşumuzu kaybettiğimiz için üzülürüm, yıkılırım ve yıkıldım!

Helvacı61
27.09.2013, 22:02
İHO şöyle düşündü herhalde bunların liderini bulur 3-5 verip kandırırm..kendi gibi herkesi satılık sanıyor.

Veysel
27.09.2013, 22:05
Fatih abi uzaktan bakıyor ne zaman görsem çiziksin be abi :) :)

SEDER
27.09.2013, 22:08
sağla solla şifahi görüşmeler yaparak şikecilerin ekmeğine yağ sürüyor.. zaman kaybediyoruz..UEFA veya cas kararlarından hemen sonra ortam müsaitken başvuru yapılsaydı kimse kem küm çekemezdi. kararların üzerinden kaç ay geçti beyefendi hala bekliyor. seni başkan yapan 13. sandık tarihe kara leke olarak düştü bile. BÜYÜK olan TS başkanı değil, TRABZONSPOR dur. bunu ne zaman anlayacaksın.

ayrıca TS başkanı nasıl olurda bmn gibi bir oluşumdan haberdar olmaz. bu adam hiç mi internet kullanmaz. akparti.gov.tr adresinde dolaşmaktan bmn ye fırsat kalmamış olabilir ama şunu bil ki bmn nin 45 bin üyesinin her biri senden daha akil başkanlık yapardı.

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2013, 22:10
İHO şöyle düşündü herhalde bunların liderini bulur 3-5 verip kandırırm..kendi gibi herkesi satılık sanıyor.

Parası mı var da 3-5 verecek sanki?
:)

Sadettin_
27.09.2013, 22:11
ne sadri şener nede o kongrede ki 5 aday hiçbiri o kupayı alacak cesarette ve güçte değildi .
başkan secerken cok yanlış bir pencereden baktı herkes .
sportif basarıya endeksli düşünülerek baskan secilmesi gerekiyordu .

kupayı yine taraftar uefa ve fifa sayesinde alacak . baskanın kim oldugu hiç onemli degıl .
al mafya dedık kral dedık kabadayı dedık ? noldu hiçbişe olmadı .
ee başbakan ın elinden nasıl alacaksın kupayı ?
bana biri cıksın desın ki su baskanı secseydık gider basbakanın engellerini asardı alırdı o kupayı ? .
yok işte .

ben olaya hep bu acıdan baktım . madem durum kagıt uzerinde bu sekılde . ve onumuzde bir kongre var .
onumde 2 aday var 2 side kupa falan alamaz o kesin ama biri acık ara diğerinden daha iyi bir yonetici , aralarında dağlar okyanuslar kadar fark var .

Başkan muharrem usta olmalıydı kimse kusura bakmasın şimdi .

tristram
27.09.2013, 22:12
lafa bak arkanizda kim varmis.insanlarin hur iradeleriyle hareket edebileceklerini hic aklina getirmemesi gayet dogal cunku kendisinin arkasinda kimler oldugunu goruyoruz.
ayrica hem bmn'ye kafa tutup hem pasa pasa gereken adimlari atmasi trajikomik.
bir yandan tirsiyor bir yandan bunlarin lafiyla harekete gectim dedirtmemek icin
federasyona gidiyor,ikinci baskani pazartesi suc duyurusunda bulunacagim diyor.
her taraflari ayri oynuyor..yesinler sizin durusunuzu..
bu arada o bildirileri yayinlayan bmn yonetimini kutluyorum.ikisi de ise yaradi..
ilk bildiriden sonra basin toplantisi yapmak zorunda kaldi,ikincisi de yonetime somut adim attirdi.hepinize helal olsun..

Alihan Ertürk
27.09.2013, 22:15
Bu başkanlık makamını ''kısa'' süreliğine işgal eden İbrahim adındaki muhteremin bugün yaptığı terbiyesizliğe karşı dimdik durarak, verdikleri net cevap için Turgay Şen abimize, Adil ve Berat'a çok teşekkür ediyorum.

BordoMavi.Net hiç bir zaman kimseye hizmet etmedi, etmeyecek..

Kime hizmet ettiği gayet açık bir şekilde ortada olan Hacıosmanoğlu'nu ise bu hareketinden dolayı kınıyorum.. Yakışmadı diyemeyeceğim çünkü tam da kendine yakışanı yaptı...

sbay
27.09.2013, 22:17
başkan siyasetin oyuncağı olmuş....finansal kaynak yaratmak için bu kadar eğilip büküleceğine bu işi beceremediğini kabul edip daha iyi yapacak kişilerin önünü açsın...

Murat Acar
27.09.2013, 22:18
Nereden Nereye geldik Bu adama en çokda destek veren bu sayfalardaki üyelerdi hatta Ustaya destek verelim diyenler Hükümetci akp ci bilmem neci diye dışlanmaya bile kalkışılmıştı.Ben bile Ustanın gelmesini istiyorken Sırf BMN hacıyı istiyor diye sessiz kalmıştım.Bir bildikleri vardır biz dışardayız demiştim.Ama ne yazıkkı şuan içimizde kanlı bıçaklı duruma düştük.Yazık Şuan tamda birlik olma zamanıyken şu düştüğümüz duruma BİR TRABZONSPORLU olarak üzülüyorum...Kimin haklı kimin haksız olduğundan daha çok zararı Yine TRABZONSPOR göreceği için bölünmüşlük iyice ayyuka çıkacağı için ve buda istanbul kumalarının işine geldiği için ÜZÜLÜYORUM.Ama kimse yanlış anlamasın BMN doğru yoldadır...Buna şüphem yok ...Lakin şu durumda bile taraf olup bunu aleni bi şekilde başkanla kavgaya kadar götürmek TRABZONSPORA zarar veriyor...

bordox
27.09.2013, 22:21
Bırakın Trabzonspor'u her hangi bir spor dalında her hangi bir kulübün başkanına yakışıyor mu şu davranışlar?Arada bir yanlış anlama varsa bile misafir olduğun bir yere girmişsin,nezaket içerisinde karşılıklı sevgi saygı içerisinde arkadaşlar sizlerin beklentilerinizi biliyoruz,ona göre davranacağız,sonucunu da alacağız desen ne kaybedersin?

BMN gibi dikine ve enine Trabzonspor'un tüm katmanlarını bir araya getiren,onlara ivme kazandıran,kurulduğu günden beri kalitesini artıran bir oluşuma yaptığı hizmetler için destek olmak varken.
Ne desem boş.

Bu söylediğim belki de yanlış anlaşılacak ama BMN yönetimindeki arkadaşlar bu Başkanla eğer daha inatlaşırsak emin olun rezillik kendi aramızda kalmayacak,her yere yayılacak ve gerekli olan enerji kupa ve takıma destek yerine kendi iç kavgamıza dönecek ki tam da bazı şerefsizlerin istediği de budur.

Bunun olmaması için her iki tarafında sağ duyulu davranması gerekiyor diyeceğim de o laf havada kalacak,en iyisi siz çocukla çocuk olmayın.

Külünkoğlu
27.09.2013, 22:22
Sayın Başkan “arkamızda kim var?” diye sormuş,

Ben biliyorum Başkanım, inanın son derece tehlikeli bir kitle var.

Bir türlü çözülemiyorlar. Dur durak bilemeden üzerine vazife olmayan işler yapıyorlar. Trabzonspor’la ilgili her taşın altından çıkıyor bunlar.

Bir gün bakıyorsunuz Şırnak’ın dağlarında bir gün bakıyorsunuz Şalpazarı’nda. Bir gün Urfa’nın sınır köyünde bir gün bakıyorsunuz İstanbul Esenler’de. Okullara yardım yapıyorlarmış sözde.
İstanbul’un orta yerinde kan bağışı yapıp Trabzon kültürünü sempatisini yaşamaya tanıtmaya çalışıyorlarmış.

Çanakkale’ye gidiyorlarmış formalarıyla ne işleri varsa artık orda.

Rekorlar kıran Trabzonspor’un Atıcılık şubesi kapanmasın diye mücadele veriyorlar. Ne gerek var di mi Başkanım başkaları kırsın rekorları.

Cemil Usta’da ne güzel köfte yiyorduk tutmuşlar adına hatıra ormanı yapmışlar neymiş efsane kaptanmış.

Hiç utanmadan parası ile kombine almaya çalışıyorlarmış neyse ki değerli bir büyüğümüz bir kaç seneden sonra baktı taraftarımız etkileniyor diye engelledi de rahat ettik.

İki tane kitap yazmışlar. Türkiye’de ilk defa taraftarın takımlarına olan aşklarını anlattıkları kitaplarmış bunlar. Sakıncalı tabi.

Maçlara gidiyorlar hala. Biraraya geliyorlar görüyorum ara sıra fotograflardan. Gazileri, huzurevlerini, sakatlanan futbolcuları hastanede, kamplarda futbolcuları ziyaret ediyorlar Trabzonsporlu kimlikleriyle.

Hele hele her daim tribunde sövdüğümüz futbolculara 6 yıldır teşekkür mahiyetinde ödül töreni düzenliyorlar, onlara ne! di mi Başkanım.

Büyük protestoların ana unsurları bunlar, Başkan olmadan önce sizde bir tanesine katıldınız ama haklısınız nerden bilecektiniz.

56 ilde PFDK aleyhine Savcılıklara suç duyurusunda bulundular o zaman onların yanında şimdi senin yanında olan iki tane yöneticin vardı ama olsun o da ihmal edilebilir bir ayıp sayılır.

UEFA’yı FİFA’yı mail fax telefonla baskı altına alıyorlar utanmadan hatta FİFA Genel Sekteri İstanbul’a geldiğinde o kadar korumaya rağmen eline İngilizce hazırlanmış şike dosyası tutuşturmuşlar.
UEFA Tahkim Kurulu Disiplin Kurulu üyeleri ile Hakimlerle telefonda konuşup mailleşmişler diyorlar. Ben ihtimal vermiyorum tabi. Ama Platini'nin demeci cevizden büyük aklımı kurcalamıyor değil.

TFF açıklama yaptıkça daha da hırs yaptılar kudurdular sanki hiç durmadılar. Avrupa’daki bütün spor kulüplerine onların taraftar örgütlerine ve Avrupa’daki dörtyüzü aşkın spor yazarlarına ulaştılar. Bahis şirketlerine bile bak Başkan belki ordan bir şey çıkar çete mete midir nedir bunlar.

Trabzonspor’un iğne ucu kadar olan menfatinin bile peşine düşüyorlar.

Gücümüz bağımsızlığımızda gibi laflar söylüyorlar, bir bilene soracağım ikisi nasıl bir araya gelebilir mi ? diye.

Aralarında Trabzonspor Kulübü üyeleri de var olduğu söyleniyor ben çözemedim ama siz bu işi çözersiniz başkanım.

Osman Yavuz
27.09.2013, 22:37
2 sene önce bizimle İstinye'ye yürüyen adam 13 ekimdeki yürüyüş için ne işiniz var orda diyor.

Başbakanı muhtemelen yerel seçimlere kadar sesini çıkarmaması konusunda uyardı kendisini.

leviathan_-1461
27.09.2013, 22:54
Arkadaşlar bazı yanlışları kabul edin, tarih vererek tehdit eder gibi deklarasyon yayınlamak yanlış bana göre.. Bişey yapılacaksa kimseyi uyarmaya gerek yok gidilip yapılır..

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 22:56
Arkadaşlar bazı yanlışları kabul edin, tarih vererek tehdit eder gibi deklarasyon yayınlamak yanlış bana göre.. Bişey yapılacaksa kimseyi uyarmaya gerek yok gidilip yapılır..

Başkan TFF'ye başvursa, biz de onun bunu yapması için harcayacağımız mesaiyi tekrar şikecileri daha zor duruma düşürmek için harcasak daha iyi değil mi?

Uyarmadan hücum etmek hangi kitapta yazar hem?

Osman Yavuz
27.09.2013, 23:01
Metin abi yüreğine sağlık...

leviathan_-1461
27.09.2013, 23:12
Başkan TFF'ye başvursa, biz de onun bunu yapması için harcayacağımız mesaiyi tekrar şikecileri daha zor duruma düşürmek için harcasak daha iyi değil mi?

Uyarmadan hücum etmek hangi kitapta yazar hem?

Bazı şeyler yanlış yapılıyorsa uyarmakda nesi gider yaparsın gerekeni..Tarih falan vermek olursa olur demek Trabzonsporu küçük duruma düşürüyor..

Mollasalihoğlu
27.09.2013, 23:14
Bazı şeyler yanlış yapılıyorsa uyarmakda nesi gider yaparsın gerekeni..Tarih falan vermek olursa olur demek Trabzonsporu küçük duruma düşürüyor..

Çok yanlış düşünüyorsun. Hatalar insanlar içindir. ısrar ediyorsa gerekeni yaparsın. Karşımızdaki makam mahalle muhtarlığı değil, Trabzonspor Başkanlığı.

Ahmet Kuru
27.09.2013, 23:14
Baskan ile taraftar arasinda gecen diyalogu tam bilen var mi? SAdece arkaniz da kim var dememistir elbet.bilgisi olan paylasabilir mi?

Gökhan ARSLAN
27.09.2013, 23:17
Helal olsun ne denebilirki..

Fatih Öztürk
27.09.2013, 23:19
Fatih abi uzaktan bakıyor ne zaman görsem çiziksin be abi :) :)

Hiç dinlemiyorlar Veyselım bırı kışkırtıyor senı yaptığı yanına kar kalıyor sen cevap verdınmı yapıştırıyorlar 1 hafta cezayı.adaletıne yanayım dünya.adalet nerde varkı burdada olsun.

leviathan_-1461
27.09.2013, 23:23
Çok yanlış düşünüyorsun. Hatalar insanlar içindir. ısrar ediyorsa gerekeni yaparsın. Karşımızdaki makam mahalle muhtarlığı değil, Trabzonspor Başkanlığı.

Tehdit eder gibi tarih vermemiz bu kurumu mahalle muhtarlığına indirgiyor..Anladığım kadarıylada başkanın aleni olarak yanlış yaptığını düşünüyorsunuz...Bu nedenle uyarmanın anlamı yok..

Fatih Öztürk
27.09.2013, 23:26
Evet Ibrahim Hacıosmanoğlu.madem enerjin var taraftarla uğraşmak yerıne bı takım gırışımlerde bulunarak enerjını harcayabilirsin.UEFA ve FIFA'ya baskı filan yap.

Fatih Öztürk
27.09.2013, 23:36
Başkanı destekleyenlerı dışlama,horlama çabaları var.ısteyen ıstediğini destekler yobazlaşmanın alemi yok.

Kader KORELİ
27.09.2013, 23:51
İsrar ederse?

CAS kararı 28 Ağustos 2013.

Yarım saat sonra 28 Eylül 2013.

İsrarla hiçbir hamle yok.

3 Eylül 2013, BMN Yönetim Kurulu açıklaması:

''...09.09.2013 tarihine kadar gereğinin yerine getirilmemesi halinde...''

Bir gün sonrası, 10 Eylül 2013, BMN Yönetim Kurulu açıklaması:

''...yaptığı basın açıklamasında CAS’ın gerekçeli kararını yayınlamasının ardından gerekli adımları atacağı sözünü vermesi karşısında taşıdığı Trabzonspor Kulübü Başkanı unvanına olan saygımızdan dolayı son kez olmak kaydıyla önümüzdeki bu süreci de bekleme kararı almış bulunuyoruz.''

Süreç geçti mi? Gerekçeli karar açıklandı mı? Hayır.

26 Eylül 2013, BMN Yönetim Kurulu açıklaması:

''...Trabzonspor Kulübü başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun CAS gerekçeli kararı sonrası resmi adımları atacağına dair verdiği söz de dün yapılan bu açıklama (Demirören'in açıklaması) sonrası sadece zaman kaybına neden olacaktır.''

Zaman kaybı olduğunu ancak mı anladınız? Yeni bir şey mi dedi Demirören de bunu neden olarak gösteriyorsunuz?

15 Temmuz'da bir açıklama, 26 Eylül'de bir açıklama, bir dahaki de artık Kasım'da olur...

Trabzonspor başkanlığı mahalle muhtarlığından beter durumda şu an, diğer tarafta da BMN Yönetim Kurulu'nun ne yapmaya çalıştığı pek belli değil. Bir ültimatom koyuyorsunuz bir taviz veriyorsunuz, sonra tavizinizin dayanağı hala açıkken bariz, herkesin bildiği bir durumu neden gösterrek yine hem uyarip hem zaman tanıyorsunuz, yarın obür gün yine karar değiştirirseniz şaşırmayacağım açıkçası.

Ahmet Kuru
27.09.2013, 23:56
Taraftar ile baskan arasinda gecen diyalogu bilen yok mu yahu?

Fatih Öztürk
28.09.2013, 00:06
Sansür?

Fatih
28.09.2013, 00:11
Sansür?
Evet abi sansür bütün mesajlarını sileceğiz.:cool: :)
Köy kahvesinde değiliz abi bayan arkadaşlarımız da okuyor kullanılan kelimelere biraz daha dikkat etsek?

Fatih Öztürk
28.09.2013, 00:15
Tamam adaş pardon:)işin sonuna bak sen UEFA geliiiiyy UEFA:D

Fatih
28.09.2013, 00:17
Tamam adaş pardon:)işin sonuna bak sen UEFA geliiiiyy UEFA:D

Haftaya geliyormuş İHO'ya göre bakacağız.

halilaziz61
28.09.2013, 00:44
Bmv nete 8 yildir uyeyim cok yazmiyorum ama devamli takip ederim, insanlarin burya yalnizca ts sevgisi icin ts sevgisiyle toplandigina tum varligimla sahitlik ederim. Kim olursan ol haddini bileceksin, kimse bmv yi itibarsizlastiramaz iste o kadar

Bülent AKBULUT61
28.09.2013, 01:04
tabiki BMN arkasında biz varız Yüreğinize sağlık
İSTİFA İHA

Fatih Öztürk
28.09.2013, 01:14
IHA değil DHA olacaktı abi:)

Derbeder-53
28.09.2013, 01:48
Birde sormadınız mı "Sen kimin adamısın? Senin arka'nda kim var? Mafya mı, yoksa Şikecibaşı mı?" diye? Çok merak ediyordum oraları..

irfanb
28.09.2013, 01:56
Bu buz dağının görünen kısmı.
Başka kimler var bir bilsen....

http://up.picr.de/15984496fd.jpg

Orkun Özkaya
28.09.2013, 02:52
vay anam vay başkan gittikçe azizeye benzemeye başladı, korkarım yakında şike de yapmaya kalkar.

Kadir
28.09.2013, 03:02
Birde sormadınız mı "Sen kimin adamısın? Senin arka'nda kim var? Mafya mı, yoksa Şikecibaşı mı?" diye? Çok merak ediyordum oraları..

Tam olarak the world leader var arkasında.

My
28.09.2013, 04:06
"Sizin arkanızda kim var?", "Sizin başınız bile belli değil".

Trabzonspor tarihinin en despot ve cahil başkanıyla karşı karşıyayız.

TSezgin61
28.09.2013, 04:14
biz varken sen yoktun be IHO...

My
28.09.2013, 04:45
"Sizin arkanızda kim var?" diyor bizlere. Allah aşkına aklı başında birisi şu soruyu bizlere sorar mı? Tam bilmiyorum detayları ama büyük ihtimal de Erdoğan Bayraktar'la gelmiştir oraya. Mümkün olsa da sade bir vatandaşın gözünden dışardan nasıl göründüğünü bir görse.

"...başınız bile belli değil". Yani şu cümlenin içinde o kadar büyük anlamlar var ki Hacıosmanoğlu'nun özeti gibi olmuş.

Zafer Şen
28.09.2013, 07:19
-sizi arkanızda kim var-Trabzonspor sevdalıları var

Suha
28.09.2013, 08:07
bmn yıllardır çizgisini koruyan bir oluşum ve aynı zamanda gittikçe büyüyen.başkanın dili bizi yansıtmıyor..

İskender Çakmak
28.09.2013, 08:17
Yönetim'e ve Başkan'a hep internet aracılığıyla ayar veriyorduk. Şimdi yüz yüze olmuş süper de olmuş. BMN 'nin her türlü yanındayım.

Travelair
28.09.2013, 08:21
Gerçekten ben de merak ediyorum kim var BMN'nin arkasında?

Tribün grubu lider mi var?
Blok oylar mı var?
Bakan mı var?
Başbakan mı var?

Kimsiniz ya siz?

Ertan 51
28.09.2013, 08:50
"Sizin arkanızda kim var?" diyor bizlere. Allah aşkına aklı başında birisi şu soruyu bizlere sorar mı? Tam bilmiyorum detayları ama büyük ihtimal de Erdoğan Bayraktar'la gelmiştir oraya. Mümkün olsa da sade bir vatandaşın gözünden dışardan nasıl göründüğünü bir görse.

"...başınız bile belli değil". Yani şu cümlenin içinde o kadar büyük anlamlar var ki Hacıosmanoğlu'nun özeti gibi olmuş.
Gerçekten ben de hayretler içerisindeyim,
cahillik paçadan akıyor,standart a yakın bir zeka bunları söylemez.

Travelair
28.09.2013, 09:03
Şeyh Edebali'nin Osman Gazi'ye vasiyetiymiş

“Ey Oğul!

Beysin! Bundan sonra öfke bize; uysallık sana... Güceniklik bize; gönül almak sana… Suçlamak bize; katlanmak sana... Acizlik bize, yanılgı bize; hoş görmek sana… Geçimsizlikler, çatışmalar, uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar bize; adalet sana… Kötü göz, şom ağız, haksız yorum bize; bağışlama sana... Bundan sonra bölmek bize; bütünlemek sana... Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana…

Ey Oğul!

Yükün ağır, işin çetin, gücün kıla bağlı, Allah Tealâ yardımcın olsun. Beyliğini mübarek kılsın. Hak yoluna yararlı etsin. Işığını parıldatsın. Uzaklara iletsin. Sana yükünü taşıyacak güç, ayağını sürçtürmeyecek akıl ve kalp versin. Sen ve arkadaşlarınız kılıçla, bizim gibi dervişler de düşünce, fikir ve dualarla bize va’dedilenin önünü açmalıyız. Tıkanıklığı temizlemeliyiz.Oğul!Güçlü, kuvvetli, akıllı ve kelâmlısın. Ama bunları nerede ve nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgârlarında savrulur gidersin... Öfken ve nefsin bir olup aklını mağlup eder. Bunun için daima sabırlı, sebatkâr ve iradene sahip olasın!.. Sabır çok önemlidir. Bir Bey sabretmesini bilmelidir. Vaktinden önce çiçek açmaz. Ham armut yenmez; yense bile bağrında kalır. Bilgisiz kılıç da, tıpkı ham armut gibidir. Milletin, kendi irfanın içinde yaşasın. Ona sırt çevirme. Her zaman duy varlığını. Toplumu yöneten de, diri tutan da bu irfandır.

İnsanlar vardır, şafak vaktinde doğar, akşam ezanında ölürler. Dünya, senin gözlerinin gördüğü gibi büyük değildir. Bütün fethedilmemiş gizlilikler, bilinmeyenler, ancak senin fazilet ve adaletinle gün ışığına çıkacaktır. Ananı ve atanı say! Bil ki, bereket büyüklerle beraberdir. Anadolu; içinden kıvrım kıvrım ırmaklar akan, ağıtları alev alev ciğerler yakan… “Ana”larla dolu olan…

Ana çile yumağıdır, oğul dua kaynağıdır. Ana yüreği narin bir ipek, ata bileği Hakk’ın diktiği en sağlam direktir. Ne ananın ince yüreğini yakasın, ne de babanın kapı gibi bileğini kırasın oğul. Yarın yuva kurduğunda ocağınla onlar arasında köprü olasın. Ana ve ata düşmemek için sırtımızı dayadığımız duvardır, yarın duvar yıkıldığında kıymetini anlarsın.

Bu dünyada inancını kaybedersen, yeşilken çorak olur, çöllere dönersin. Açık sözlü ol! Her sözü üstüne alma! Gördün, söyleme; bildin deme! Sevildiğin yere sık gidip gelme; muhabbet ve itibarın zedelenir...
Şu üç kişiye; yani cahiller arasındaki alime, zengin iken fakir düşene ve hatırlı iken, itibarını kaybedene acı! Unutma ki, yüksekte yer tutanlar, aşağıdakiler kadar emniyette değildir.Düşmanını çoğaltma, haklı olduğunda kavgadan korkma! Bilesin ki atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli (korkusuz, gözüpek) derler.

Sabırsız olma oğul! Sabırsız menzile varılmaz. Kaf Dağı’na sabırsız ulaşılmaz. Sabır kara bir dikeni yutmak, diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktadır. İnsan ocaklar gibi yanmalı, yanmalı da kimselere gamını ilan etmemelidir. Gözünü ötelere dikesin oğul, hesabını idealine göre yapasın. Şunu da asla unutmayasın: Her şeyin vakti tayin edilmiştir. Vaktinden önce öten horozun başı kesilir…

Açık sözlü ol! Her sözü üstüne alma! Gördüğünü söyleme, bildiğini bilme, sözünü unutma, sözü söz olsun diye söyleme…
Gönül adamı ömrünü boşa harcamaz, yüreğini ucuza satmaz, edep tacını başından almaz. Gönül erinin her zaman yüzü yerde, gönlü göktedir. Haklı olduğunda kavga vermesini bilir. Kavgayı sadece bileğiyle değil, ilmiyle ve yüreğiyle yapmasını bilir.
İyiliğe kötülük, şer kişinin kârı; iyiliğe iyilik her kişinin kârı; kötülüğe iyilik de, er kişinin kârıymış oğul.

Öfke benliğin yemi, en lezzetli gıdasıdır. Benlik semirdi mi irade yok olur gider. İradesi zayıflayanın ruhu intihar eder. Posalaşmış bir beden taşımak ne ağır zillet, ötelere kapalı bir ruh taşımak ne büyük ihanet.

En büyük zafer nefsini tanımaktır. Düşman, insanın kendisidir. Dost ise, nefsi tanıyanın kendisidir. Ülke, idare edenin, oğulları ve kardeşleriyle bölüştüğü ortak malı değildir. Ülke sadece idare edene aittir. Ölünce, yerine kim geçerse, ülkenin idaresi onun olur. Vaktiyle yanılan atalarımız, sağlıklarında devletlerini oğulları ve kardeşleri arasında bölüştüler. Bunun içindir ki, yaşayamadılar… (Bu nasihat Osmanlı’yı 600 sene yaşatmıştır.) İnsan bir kere oturdu mu, yerinden kolay kolay kalkmaz. Kişi kıpırdamayınca uyuşur. Uyuşunca laflamaya başlar. Laf dedikoduya dönüşür. Dedikodu başlayınca da gayri iflah etmez. Dost, düşman olur; düşman, canavar kesilir!..

Kişinin gücü, günün birinde tükenir, ama bilgi yaşar. Bilginin ışığı, kapalı gözlerden bile içeri sızar, aydınlığa kavuşturur. Hayvan ölür, semeri kalır; insan ölür eseri kalır. Gidenin değil, bırakmayanın ardından ağlamalı... Bırakanın da bıraktığı yerden devam etmeli. Savaşı sevmem. Kan akıtmaktan hoşlanmam. Yine de, bilirim ki, kılıç kalkıp inmelidir. Fakat bu kalkıp-iniş yaşatmak için olmalıdır. Hele kişinin kişiye kılıç indirmesi bir cinayettir. Bey memleketten öte değildir. Bir savaş, yalnızca Bey için yapılmaz. Durmaya, dinlenmeye hakkımız yok. Çünkü, zaman yok, süre az!..

Yalnızlık korkanadır. Toprağın ekim zamanını bilen çiftçi, başkasına danışmaz. Yalnız başına kalsa da! Yeter ki, toprağın tavda olduğunu bilebilsin.
Sevgi davanın esası olmalıdır. Sevmek ise, sessizliktedir. Bağırarak sevilmez. Görünerek de sevilmez!.. Bizler nefreti eritmek için, sevginin asaletini dünyaya yeniden hakim kılmak için çıktık yola. Bu yolda utanacak bir şeyimiz yoktur. Sevgi yolunun gizlisi saklısı yoktur oğul. Ama altının değerini de sarraf bilir, sözünü muhatabına göre ayarlayasın. Cahilin karşısında altınlarını çamura atmayasın…

Yiğit olan kördür, kötülüğü görmez; sağırdır, kem sözü işitmez; dilsizdir, her ağzına geleni demez. Bildiğini de her yerde ayaklar altına sermez. Yunus gibidir o; yüreği muhabbete, gönül ibresi hakikate ayarlıdır. O bir defa söz verdi mi, onu namusu sadece yüreğinin eline vermeyesin. En çetin imtihan, sevgiyle olanıdır. ‘Kişi ne kadar bahadır olsa da, muhabbete tuş olur.’ diyen atanın sözünü aklından çıkarmayasın. Böyle imtihan olmamak, istikbalde neslinden utanmamak için gecelerin bağrında, seherlerin aydınlığında duaya durasın. Senin ideallerin ve geleceğe dair hedeflerin var oğul…

Geçmişini bilmeyen, geleceğini de bilemez. Osman! Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın. Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...
Sen bizim rüyamız, sen bizim devâmız, sen bizim duamızsın oğul. Daima başın dik, alnın ak, gönlün pak olsun.
Zümrüt-ü Anka’nı iyi seç ki Kaf Dağı sana yakın olsun. Yolun ebediyete kadar açık olsun.”

http://www.aytendirier.com/blog/blog.asp?id=590

ensar_61
28.09.2013, 09:21
Nasıl bir başkan kendi taraftarının oluşturduğu bir topluluğu karşısına alır ki?tabiki iho gibi vizyonsuz,bu siteye bile merak edip girdiğinden şüphe duyduğum,ts koltuğuna hiç ama hiç yakışmayan bir başkan

TurnaSuyu
28.09.2013, 09:38
13. sandık var sanırım bmn'nin arkasında!

antagonist
28.09.2013, 10:33
Arkamızda Tapınak Şövalyeleri var sayın Başkan.

Mustafa OK
28.09.2013, 10:52
Konya maçında tribüne pankart açmak lazım... ARKASINDA BİZ VARIZ diye...

cyberentalpi
28.09.2013, 10:54
bmn arkasında tahminimce İLLUMİNATİ vardır. yapılan sapel de bir papazlar dikkat etsin.

bu soylemim hep olcak
isini bilen egtimli prof varken kör cahili başkan yaparsan olacagi budur.

Ts nin tek taraftar internet olusumunu bu sekilde niteleyen cahile la edilmez

OrkHun
28.09.2013, 10:57
Ahahaha tutankamon'u arkasına almış ya, herkesin bir firavun'u var sanıyor. Aciz herif. Yazık la kimin çocuguysa!

Kaya
28.09.2013, 11:01
Bu buz dağının görünen kısmı.
Başka kimler var bir bilsen....

http://up.picr.de/15984496fd.jpg

Vay İrfan abim benim... :)))

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 11:07
Yalamalar bilmez dik durmanın kimsenin adamı olmamanın nasıl bir şey olduğunu...

O yüzden başkana kızmıyorum arkanızda kim var demesine..Herkesi kendi gibi yalama zannediyor anlayamıyor idrak edemiyor durumu :)

Muhammet Hacısalihoğlu
28.09.2013, 11:12
Yakında, arkanızda dış güçler var, biz taraftarlığı da iyi biliriz derse şaşırmam :rolleyes:

Gamze
28.09.2013, 12:31
BMN'nin arkasında kim var?

İsrail?
ABD?
Masonlar?
Musonlar?

arahna
28.09.2013, 12:59
her maçtan önce kesin yeniliriz , fark yeriz , dağıtırlar bizi diyenler
sürekli kme düşeceğiz kesin diye negatif enerji yayanlar
bu hocayla bişey olmaz ilk hazırlık maçından beri hocaya hakaret edip küçümseyenler
chp mhp tarftarı olup sırf ak parti karşıtlığından dolayı nefret kusanlar
ilk günden beri iftifa diye bağırıp tek olumlu katkıları olmayanlar
buranın seviyesini ve gerçek anlamını korumasına engel oldular , oluyorlar . bunlar yüzünden burada gerçek taraftarlar zarar görüyor ve yanlış anlaşılıyor
bu tür yorum ve yazıları bmn organize etmediği açıktır ancak buraya biraz bakan kişiler bunlar kim amacı ne diye sorarlar
başkanın genelleme yapması yanlış
ancak haklılık payı da var

Hasan Habip Özbay
28.09.2013, 13:02
iho artık kendine gel bizlere hesap soracağa kadar geldiysen herşeyi halletmiş demeksin işine bak zaten arkadaşlar gereğini yapmış

ESER
28.09.2013, 13:25
" benim gibi dusunmuyorsan satilmissindir , baskasinin adamisindir " kolpaligi genelde epeyce yaygin bir zihniyet toplum nazarinda ve epeycede reytingi alir , saksaklanir. Görece dogru olani savunurken karsit dusunceleri itibarsizlastirmak icin yapilan zavallica bir bel alti eylemidir sadece bu " kimin adamisin " kolpaligi.. Fikren caresiz kalanlarin sarjorlerindeki son fisektir...
Trabzonspor baskani olan bir kisinin bu kadar sig, yuzeysel ve basit dusunsel seviyesi oldugunu gormek gercekten utanc verici.

Trabzonspor kendi topuguna sIkar derler ya surekli bu malesef bu sefer gercek oldu. Bu adami secerek Trabzonspor kongresi gercekten topuguna sIkIp tarihin en buyuk kaziklarindan birini atti Trabzonspor'a . Kendisine duyulan saygiyi guveni adam 5-6 ayda tarumar etti. Hizmet vermekle mukellef oldugu bir kitleyi satilmislikla itham edebilecek kadar basit bir entelektuel duzeyi olan bir baskanimiz var. Uzulsek mi , acisak mi belli degil.

arahna
28.09.2013, 13:33
başkan ve ekibinin yanlışlarının olduğu doğru
ama
geldiği günden itibaren daha hiçbirşey görmeden iftifa , yetersiz , köylü , cahil, mafya kılıklı , bize yakışmıyor diye hakaret etmek de ne oluyor
başkan ve ekibi tüm trabzonsporlulara hizmet etmek için geldi ,
bir kısmına değil ? bu bir kısım kendini tüm camianın temsilcisi mi sahibi mi sanıyor ???
bazıları şimdi şu önümüzdeki 3 maçı kaybetseler de zil takıp oynasak diye bekliyor bundan eminim
ve bunlar güya taraftar ve tek istekleri takımın başarısı öylemi ?
konya fener lazio maçını yenerse bu takım ne olacak?
yenemezse de görev sonuna kadar desteğe devam ederiz görev sonu geldiğinde değerlendiririz

Mollasalihoğlu
28.09.2013, 13:46
ama
geldiği günden itibaren daha hiçbirşey görmeden iftifa , yetersiz , köylü , cahil, mafya kılıklı , bize yakışmıyor diye hakaret etmek de ne oluyor
bir kısmına değil ? bu bir kısım kendini tüm camianın temsilcisi mi sahibi mi sanıyor ???
bazıları şimdi şu önümüzdeki 3 maçı kaybetseler de zil takıp oynasak diye bekliyor bundan eminim
yenemezse de görev sonuna kadar desteğe devam ederiz görev sonu geldiğinde değerlendiririz

Arkanızda kim var? :)

Oğuz ZEYTİN
28.09.2013, 13:51
ama

Sadri Şener zamanında ŞAMPİYON olduk, INTER'i deplasmanda yendik. Ne oldu? Gitti.

Demek ki yenmek yenilmek değil her şey...

arahna
28.09.2013, 14:01
Sadri Şener zamanında ŞAMPİYON olduk, INTER'i deplasmanda yendik. Ne oldu? Gitti.

Demek ki yenmek yenilmek değil her şey...

sadri şener yapabileceklerini gösterecek kadar zamana ve paraya sahipti . şenol hoca gibi camianın desteğini alan hocayla çalıştı. faruk özak sayesinde akpartinin ve ailesi geçmişi kimliği sayesinde chpnin desteğini aldı
masonlar ve azizenin de desteği vardı
yeterince test edildi
takımı batağa götürdü
en kaliteli oyuncularımıza bilerek veya acizlik içinde gönderdi, haklarımızın çalınmasına engel olamadı
hoca yabancı almayın derken gitti saçma sapan transferler yaptı.(cech varken emersonu almak giibi)
takımın gelecek 5 yılını her kuruşuna kadar temlik ettirdi. yakınlarına yakın tarihli çekler yazdı.şimdi icraya gidiyorlar
sadri şener ile bu yönetimi kıyaslamak için 3-5 sene geçmeli
kazanmak herşey değil ama çok şey
devreye ilk 3 te girelim gruptan çıkalım bu şartlara rağmen daha ne isteriz

Oğuz ZEYTİN
28.09.2013, 14:05
sadri şener yapabileceklerini gösterecek kadar zamana ve paraya sahipti . şenol hoca gibi camianın desteğini alan hocayla çalıştı. faruk özak sayesinde akpartinin ve ailesi geçmişi kimliği sayesinde chpnin desteğini aldı
masonlar ve azizenin de desteği vardı
yeterince test edildi
takımı batağa götürdü
en kaliteli oyuncularımıza bilerek veya acizlik içinde gönderdi, haklarımızın çalınmasına engel olamadı
hoca yabancı almayın derken gitti saçma sapan transferler yaptı.(cech varken emersonu almak giibi)
takımın gelecek 5 yılını her kuruşuna kadar temlik ettirdi. yakınlarına yakın tarihli çekler yazdı.şimdi icraya gidiyorlar
sadri şener ile bu yönetimi kıyaslamak için 3-5 sene geçmeli
kazanmak herşey değil ama çok şey
devreye ilk 3 te girelim gruptan çıkalım bu şartlara rağmen daha ne isteriz

Geneline katılıyorum. Zaten anlatmak istediğim de bu: Saha sonuçları, diğer yetersizlikleri örtmemeli. Tıpkı, sizin Sadri Şener için yaptığınız açıklamalardaki gibi...

3-5 sene beklemeye gerek yok. Bazen bir saniye bile çok çok önemli. Geride kalan 4 ay gelecek 3-5 yılın habercisi...

arahna
28.09.2013, 14:12
Geneline katılıyorum. Zaten anlatmak istediğim de bu: Saha sonuçları, diğer yetersizlikleri örtmemeli. Tıpkı, sizin Sadri Şener için yaptığınız açıklamalardaki gibi...

3-5 sene beklemeye gerek yok. Bazen bir saniye bile çok çok önemli. Geride kalan 4 ay gelecek 3-5 yılın habercisi...

evet ama öncelikle saha sonuçlarını ihtiyaç var
sonra diğer hatalar eksiklikler
saha sonuçları kötüyse diğerlerini konuşamayız bile
bunun için de destek, moral gerek
yönetimi istifaya davet etmek , hakaret etmek , moral bozmak lehimize mi aleyhimize mi olur ? kendi kendimize zarar veriyoruz
yetersiz veya hatalı da olsa yönetime şimdilik destek olmak zorundayız
kötü oyuncuya , hocaya da destek olmalıyız
baktık olmuyor artık bakmayız , oz aman değişiklik isteriz.
şu anda çok şey oluyor
imkanlar elverdiğince

Mollasalihoğlu
28.09.2013, 14:13
yönetimi istifaya davet etmek , hakaret etmek , moral bozmak lehimize mi aleyhimize mi olur ? kendi kendimize zarar veriyoruz
şu anda çok şey oluyor
imkanlar elverdiğince

Yönetim TFF'ye başvursa,
o başvurunun bir örneğini UEFA'ya FIFA'ya gönderse,
UEFA heyeti Türkiye'ye gelse.

Moral olmaz mı takıma ve camiaya??

Oğuz ZEYTİN
28.09.2013, 14:22
şu anda çok şey oluyor
imkanlar elverdiğince

Elmalarla armutlar karışıyor sanki...

Durup dururken "istifa"ya davet edilmiyorlar. Taraftarların beklentileri (şahsi olmayan) var. Çünkü göreve gelmeden önce verilmiş sözler var. Bu sözlerin aksine yapılan icraatlar, sergilenen duruş, söylemlerde tutarsızlık...vb. olgular nedeniyle insanlar demokratik tepkilerini dile getiriyorlar. Bundan dolayı kendi taraftarını karşısına almak yanlış. Hele ki yakın geçmişte fenerbahçeli taraftarlar için övgüde bulunmuş biri için konuşuyoruz.

Yalnız şu da var: Artık taraftar, duygusu olmayan, cebindeki yeşiller kadar kıymeti olan müşteri seviyesine indergendiğinden, her şey çıkarlar üzerinden yönetildiğinden ve ortalıkta dolaşanların çoğunun bir sahibi olduğundan en küçük bir muhalif sese "sahibin kim ey marjinal" deniliyor.

Bu tarz hatalı demeçler insanları -şahsen beni- kırıyor ve öfkelendiriyor.

Ama şunu yapmam: "İnşallah Konya yener de giderler".

Formam temiz olduğu kadar, kanım da temiz! Hain değiliz. Önce (ve hatta sadece) Trabzonsporluyum.

Bir de buradan bakarsanız olan bitene, belki birbirmizi daha iyi anlarız.

Selamlar...

gece_bekcisi
28.09.2013, 14:52
BMN arkasındayız. Kimse Taraftardan kendini büyük görmedin !

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 14:57
BMN'nin arkasında kim var?

İsrail?
ABD?
Masonlar?
Musonlar?

cevap veriyorum

San marinolular

Fatih
28.09.2013, 15:01
YD bana değil Takim'e gidin diyor bir bakıma da doğru diyor yeniden yargılamayı yapacak onlar.Bugün RTE dese ki verin kupayı YD mi verecek sanıyorsunuz Tahkim kararı olmadan iğne bile veremezler.Ha Tahkim bizi reddeder büyük ihtimalle biz resmiyette başvurumuzu yapmış oluruz elimiz güçlenir Tahkim'e de dava açarız görevi kötüye kullanmaktan.

Hüseyin Başoğlu
28.09.2013, 15:24
YD bana değil Takim'e gidin diyor bir bakıma da doğru diyor yeniden yargılamayı yapacak onlar.Bugün RTE dese ki verin kupayı YD mi verecek sanıyorsunuz Tahkim kararı olmadan iğne bile veremezler.Ha Tahkim bizi reddeder büyük ihtimalle biz resmiyette başvurumuzu yapmış oluruz elimiz güçlenir Tahkim'e de dava açarız görevi kötüye kullanmaktan.

evet benimde dikkatimi çekti o açıklama...

Beni karıştırmayın tahkim orda dedi resmen adam :)

Erkan YILMAZ
28.09.2013, 16:06
arkamızda sandalye var hey Allahın:)

ağzınıza sağlık has konuşmuşsunuz

serdaracıl
28.09.2013, 16:45
ama

İnsanlara iftira etme. Hicbir taraftar takimin mac kaybetmesini istemez.

serdaracıl
28.09.2013, 16:50
Ama başkana hakaret etmeyin yaaa diye aglayip sonra da takim maglup olsa zil takip oynarsiniz diye taraftara aklinca laf sokan zihniyete aciyorum sadece.

serdaracıl
28.09.2013, 17:00
İnsanlara sıfatlar yakıştırmak ne kolay. Başkandan adalet için mucadele etmesini istiyorsunuz cevap arkanda kim var. Vay arkadaş. La ben de AK Partiliyim nolcak şimdi? Herşeye eyvallah mi diyecegiz? Biraz erkek olun erkek. Bi duruşunuz olsun

alper*
28.09.2013, 17:05
Birlik olmamız gerek lütfen, gerginliğe gerek yok arkadaşlar.

RaşitCan
28.09.2013, 17:05
Taraftara böyle dikleneceğine git de tff başkanı ile azizeye diklen ayıptır ayıp sana destek yazan ellerim kırılsın ama kırılmasın dur İHO İSTİFA!

Tolga
28.09.2013, 17:06
Başkan yanlış yapıyor :D

ilhan
28.09.2013, 17:35
Konu ile alakası olmayan yorumlar silinmiştir. Bordomavi.net forum işleyişinden, forum yönetiminden rahatsızlığı olan üyeler illa ki olacaktır. Her zaman olmuştur. Bizler de etten kemikten insanlar olduğumuz için illa ki hatalarımız olmuştur ve olacaktır. Bu konu hakkında bizlere bir eleştiriniz varsa bordomavi@bordomavi.net mail adresine atmanız ricamızdır.

Tolga
28.09.2013, 18:22
Bu başlıkta bir mesajım vardı yöneticiler niye sildiğini açıklayabilir mi :D Daha şimdi yazdıydım . . .

Nereye bakıyoruz ???

ilhan
28.09.2013, 18:34
Son mesajımda altı çizgili olan kısma giren mesajlar silindi Tolga. :)

cakalkerem
28.09.2013, 18:36
bu adam ne yapmaya çalışıyor ki...takımı taraftarı bölmeye karşı karşıya getirmeye mi?

atomania
28.09.2013, 20:05
biz koyun miyiz ki arkamizda coban olsun

Cafer KILIÇSOY
28.09.2013, 21:48
Trabzonspor tarihi Hacıosmanoğlu gibi düzen adamı bir başkan görmedi!!

Tufan AYAN
28.09.2013, 21:55
bir taraf diyor ki başkana şöyle kapak yaptık, böyle söyledik falan filan. ya hu bu adam ts başkanı en büyük derdi ts.

öbür tarafta diyor ki siz kimsiniz de bana hadsizlik ediyorsunuz falan filan. ya hu bu adam ts taraftarı en büyük derdi ts.

bizim ts gibi ortak bir derdimiz var ayrılığı bırakalım başkanı ayrı taraftarı ayrı hareket edince bir halta yaramıyoruz. hiç bir şeye benzemiyoruz. tek yumruk olalım artık yeter ya! birbirimizi sahiplenmek bu kadar mı zor!

Turgay Şen
30.09.2013, 18:33
Bu yaşamış olduğumuz olayda dik duruşlarını bozmadan bana vermiş oldukları destekten dolayı önce yönetim kurulumuza ve siz değerli üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim sağolun

Fatih
30.09.2013, 18:35
Bu yaşamış olduğumuz olayda dik duruşlarını bozmadan bana vermiş oldukları destekten dolayı önce yönetim kurulumuza ve siz değerli üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim sağolun

Varol Turgay Abi.

buserkan61
01.10.2013, 08:34
Bana denk gelmemissin baskan isimi olurdu senle yoksa

Travelair
01.10.2013, 08:39
Öteki başlıkta şu fotoğraflar var:

http://r1309.hizliresim.com/1f/v/t1mw4.jpg
http://s1309.hizliresim.com/1f/v/t1nnw.jpg

Başkan taraftarın yanında mı? Karşısında mı? Yanındaysa diyalog yollarını kapatacak laflar etmesin lütfen

alone_6161
01.10.2013, 08:50
Kendi taraftarına atar yapan, fenerbahçe taraftarına methiyeler düzen başkanımız var.

HACIOSMANOĞLU ACİLEN İSTİFA ET. O koltuk sana 3-4 beden büyük geldi.

SEDAT
01.10.2013, 09:43
* İnsanda azıcık utanma olur, azıcık !

Fatih Öztürk
01.10.2013, 10:30
Bugün eyleme geçiliyormu?

bkandil
01.10.2013, 11:11
Bugün eyleme geçiliyormu?

Geçilmiş...
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44017

hüseyin toraman
01.10.2013, 19:45
“Bunlar yakışık almıyor. Sizin arkanızda kim var? Bana muhtıra verme cesaretini nereden buluyorsunuz?” sorusunu yöneltti.

senin arkanda kim var sayınn başkan

53karakan53
01.10.2013, 20:02
Öncelikle tekrar tekrar emeğinize sağlık , TS kazanımlarını kendi kazanımları için sağa sola peşkeş çekmek hiçkimsenin haddi değildir, hukuksa , hukuk sonuna kadar , bütün bu uyarılara rağmen hukuki baskılarımızı görmezden gelenlere , onların anlayacağı dilden de konuşmayı biliriz ... Herkes önce adam olacak yoksa silah tutmayı herkes bilir ...

Burak TOSUN
01.10.2013, 22:41
Ne zannediyo bu İHO kendini?
Yalanlarla dolanlarla, bu taraftarın sana verdiğine bin pişman olduğu başkanlık sıfatıyla geziyor ortalıkta üstüne bir de o mevkiiye gelmesine vesile olan insanlara atar gider yapıyor?
Kimsin sen bu taraftar olmasa adını sanını anan baban dışında bilen mi olucaktı Türkiye'de.
Yaptık bi hata burnumuzdan getirme yeter.

vyno
01.10.2013, 23:58
İstifasını almak 1 saat sürer kendine gelip özür dilemelidir yoksa tesislere gidip istifa diye bağırdımı taraftar mecbur kalır istifa etmeye tarihte yaşanmıştır.