PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsunspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

alpozan61
14.03.2009, 23:08
Edebiyat hocam Samsunlu. Benim Trabzonlu olduğumu öğrendikten sonra bana hemşerim falan diyip duruyordu. Geçenlerde takım muhabbeti geçti hangi takımlısınız diye sordum Trabzonsporluyum dedi Trabzonspor Karadeniz takımlarını hep yemiş iyi futbolcularını almış buna rağmen süper lige başka Karadeniz takımı çıkana kadar Trabzonsporluyum diyor hocam dedim ne alaka ne futbolcu alması ne yemesi adam tutturmuş yedi de yedi :)

Bu arada Samsunspora da başarılar

Koray
14.03.2009, 23:08
Samsunspor kümeye hatta amatöre inşallah...

gerenimo
15.03.2009, 01:01
Kapak olmuş sanki..

Benim annem trabzonlu akrabalarım yarısı trabzonlu ben rizede dogdum acaca normal degılmı hem ts hem rızeye olan sevgım..

ne yani ben samsunluyum, trabzonu görmedim trabzonlu değilim diye tutmamam mı gerek anlamadım. saçma mesajlar yazmak yerine, bu düşmanlığı giderecek yapıcı mesajlar yazın. öz evlatçılık türbünler için de mi geçerli olmaya başladı.

samsun hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz. üç beş kendini bilmez bir fanatik yüzünden bir camiaya saygısızlık yapıyosunuz. sonra da anadolu takımlarının bize garezi mi var diye başlıklar açılıyor burda.

öncelikle rakip kim olursa olsun taraftar kim olursa olsun saygı göstermeyi bilmek gerekir. saygı göstermek de insanca davranmak demektir. bilmem size bişey ifade edermi...

POYRAZ
15.03.2009, 01:05
Edebiyat hocam Samsunlu. Benim Trabzonlu olduğumu öğrendikten sonra bana hemşerim falan diyip duruyordu. Geçenlerde takım muhabbeti geçti hangi takımlısınız diye sordum Trabzonsporluyum dedi Trabzonspor Karadeniz takımlarını hep yemiş iyi futbolcularını almış buna rağmen süper lige başka Karadeniz takımı çıkana kadar Trabzonsporluyum diyor hocam dedim ne alaka ne futbolcu alması ne yemesi adam tutturmuş yedi de yedi :)

Bu arada Samsunspora da başarılar
Trabzonspor o futbolculari yemek icin imza attiriyorken orada miymis hocan?
Yahu ne istir. Bütün ama bütün Karadeniz takimlarini Trabzonspor düsürmüs, Karadeniz takimlarinin tüm futbolcularini Trabzonspor sömürmüs, onlara yapmadigi kötülügü birakmamis. Artik buna kesinlikle inaniyorum. Biz hakikatten son derece saf bir milletiz.:rolleyes:
Tümer Metin ve Ilhan Mansiz Samsunspor'da oynuyorken iyi oyunculardi ve Besiktas bu oyunculari binbir türlü entrikalar cevirerek Samsunspor'dan aldi. Bu durumda Besiktas sömürücü kulüp olmadi ama, Samsunspor'dan hic bir zaman o iki oyuncu kadar kaliteli oyuncu almayan, hele hele türlü oyunlar cevirerek hic oyuncu almayan Trabzonspor ise sömürücü, daha dogrusu yiyici.

Bana kalirsa hocan, yasini da göz önünde bulundurarak artik saga mi yoksa sola mi gitmesi gerektigine dair bir karar vermeli. Bana hala daha ne düsündügünü kendisinin de bilmedigi birisi gibi geldide.

POYRAZ
15.03.2009, 01:33
gerenimo kardesim, "Insanca davranmak" cümlesi senin icin bir sey ifade ediyorsa Trabzonspor taraftari icin de bir sey ifade eder. Bu kavram yanlizca senin icin anlam ifade eden bir cümle degildir güzel kardesim. Haklisin, saygi göstermek de insanca davranma demektir ve buradaki herkes de senin kadar INSANDIR !!!

53RS61 üye Rize'de dogdugunu, hem Trabzonspor'a hem de Rizespor'a gönül bagladigini söylemis. Buna hic hic kimsenin itirazi yok. Neden SIKINTI yaptin kendi kendine? Sana hic kimse "Sen Trabzon'u görmedin, Trabzonspor'u tutamazsin" demedi ki !!!

Ben hayatinda bir kez Karadeniz bölgesine girmis bir insanim ama bu benim Trabzonsporlu olmami elbette engellemiyor. Bunu da nereden cikardin simdi?
Samsunspor hakkinda bir sey bilinmedigini yazmissin ama Trabzonspor icin asagilayici yazilar yazan terbiyesizler de Trabzonspor hakkinda bir sey bilmiyor.
"Üc bes kendini bilmez yüzünden camiaya saygisizlik yapiyorsunuz" yazmissin. Güzel kardesim, ne demisler? "Sinek kücüktür ama mide bulandirir" demisler. Ayrica saygi gösterdigin sürece saygi görürsün. Hic kimse sana durduk yerde saygi göstermez. Saygi karsilikli olur.

Samsun insaninin benimle uzaktan yakindan bir alakasi yok, dolayisiyla hic bir alip veremedigim olamaz ve onlara sevgilerimi sunarim... ama "Bu stada Ermeni girer, Rum girer Trabzonspor giremez" seklindeki bir pankarti tribünlere asacak kadar kudurmuscasina nefretle dolu tribünlere saygi göstermemi kimse bekleyemez benden. Hangi saygidan bahsediyorsun?
Bir Samsunspor - Trabzonspor macinda seref tribününde maci seyrediyorlar Samsunspor baskani ve Trabzonspor baskani. Samsunspor gol atinca Ismail uyanik ayaga kalkip öylesine bir bagiriyor ve yumruklarini SIKIYOR ki, bunca yildir futbol izlerim böyle bir sey görmedim. Yüzündeki ifade hala aklimdadir.

"Ne Rum ne Ermeni, en büyük düsmanimiz Trabzonspor" seklinde yazi yazan insanlara saygi istemek edebiyat parcalamaktan öteye gitmez sevgili kardesim. Durduk yerde "Trabzon kümeye" seklinde ciglik atan ben degildim.
Hep Trabzonspor suclu öyle degil mi? Bütün takimlari küme düsüren Trabzonspor, hepsinin futbolcularini binbir türlü hileler yaparak sömüren Trabzonspor, düsen takimlarin bir daha süper lige cikmalarini engelleyen yine Trabzonspor, her türlü uzatilan dostluk eline, o ele tükürerek karsilik veren Trabzonspor. Biraz daha ileriye gitseler Afrika'daki kabile savaslarini da Trabzonspor'un baslattigini söyleyecekler. Hangi saygi? Saygi gösterdigin sürece saygi görürsün !!!
Bunun ismi "Cekememezlik" tir.
Sporu layikiyla seven ahlakli Samsunspor taraftarlarini tenzih eder, sevgilerimi sunarim. Benim lafim kudurmuscasina nefret kusan insan müsveddelerine.

Sevgiyle.

Sami Kuk
15.03.2009, 11:16
Kardes ne güzel anlatmısın:D helal...Samsunlular sıtelerınde bunların alayı rum ermenı yazıyorr..Rize ıcınde Trabzonla dost olanla ısımız olmaz dıyorlar..Ulan bu trabzon samsunlulardan dahada MILLIYETCI TURK KARADENIZLI LAN:S Savas olsun emınım Ilk trabzon ve rıze kosar..

Nasıl dıyeıbılıyorlar bıze rum ermenı yaa:S..Samsunsporun sonu GÖZTEPE gibi olucak zaten sahıp cıkanda yok baskanlıga aday cıkmadı..zaten bulacagınızı buluyosunuz baska bısı demeye gerek yok..

Oğuzhan Turhan
15.03.2009, 11:31
Yaha samsunu nasıl sömürmüşüz anlamadım, bugüne kadar samsundan aldığımız adam akıllı tek futbolcu Dobi Hasandır. Sömürseydik Tanju Çolak İstanbul takımlarında değil bizde olurdu.

Valla Anadolu takımlarının garezi nedir diye bir konu var ama onlardan önce bu Karadeniz takımlarının derdi nedir diye sormak lazım

Samet Yildirim
15.03.2009, 14:04
Samsunsporumun durumu kötü...baskanda gitti...bari sezon sonuna kadar idare etse...yoksa takimi fena degil aslinda...

pReN@_61
15.03.2009, 14:24
ilk yarı sona erdi

Rize 1-0 Samsun

Sami Kuk
15.03.2009, 16:01
i.... Trabzon olamassın sampıyon
Bursa Bursa

diye bagıran samsunlulara yazıklar olsun....

Haftaya MalatyaLıyım...:)

pReN@_61
15.03.2009, 16:28
i.... Trabzon olamassın sampıyon
Bursa Bursa

diye bagıran samsunlulara yazıklar olsun....

Haftaya MalatyaLıyım...:)Karadeniz takımlarının hiçbiri için ayrım yapmıyorum.Hepsinin başarısını istiyorum ve destekliyorum.Fakat, böyle şeyleri duyunca insan kötü oluyor..Bunları duydukça başlıklara giresim gelmiyor, heves de kalmıyor insanda.Yazıklar olsun.

Sami Kuk
16.03.2009, 10:24
Bizim insanımıza rum ermeni diyorlar hemde sıtelerınde suna rastladım..Bızım ınsan nekadar cana yakın yemez yedırıR kendılerı soylemıs ınsanımıza hakaret etmezler artık UTANMIŞLARDIR..

..............

arkadaşlar rizedeydim.çok mutlu oldum gittiğime.öncelikle şunu söylim hemen biz Samsun'dan 10:00 dediler ama aksilik 12:00 de çıktık.oraya sabah 06:00 da vardık.güya bizi karşılıcaklardı.(NE ALAKA BİZ ÖYLE BİRŞEY DEMEDIK HIC KIMSEDE DIYEMEZ SİZ BİZİ ÇOK İYİ KARSILADINIZ DIMI HATTA TASLARLA UGURLADINIZ NANKÖRLER)) amaçlarıda belliydi.bizi karambole almak.ona bile organize olamamışlar.06:00 dan 11:00 a kadar rize sokaklarında gezdik.bir çay ocağına girdik.dediler Samsun'dan mı geldiniz.evet dedik.kahvaltı yaptınızmı.bizde yapamadık deyince adam elinde 5 tane oranın simiti (bizim susamsız hali burma simitimi ne diyorlar ama yumuşağı) birde yanında aldığı 250 gram kaşarı kendi yemek için aldı ama Allah razı olsun bize verdi.yetmedi üstüne 5 simit daha aldı çay parasını verdi.bakkala girdik cips aldık para almadılar.internete girdik para almadılar.yani şunu sölemeye çalıştım.rize esnafı 10 numara ve oradaki insanlarda(genelde yaşlılar)

Sami Kuk
16.03.2009, 16:37
Ayrıca Biz Sadece TRABZON bagırdık..Antalya diye bagırmadık bazıları öyle dıyor ne alaka antalya:D:D Trabzon bagırdık dıyede onlarda gıcıklıgına BURSA dıye bagırmıs:D:DKOMIK..

AMA BIZ GICIKLIGINA DEIL HARBIDEN BAGIRDIK..BAGIRIYODUKTA;) BAGIRACAZDAAAA

Bu arada TS -GS macında BMN - SAMSUN pankarttı mukemmeldı..:D:D

mehmetali61_55
16.03.2009, 22:48
şahsen her hafta burda maça giderim ben son bolu maçında sercanın kaçırdığı penaltınında etkisi ile fark oldu ama topçuları hep genç samsunun ilerde iş yapabilirler ama küme düşmezlerse İnşallah düşmezeler karadeniz takımlarının barışması ve birbrine destek olması lazım diye düşünüyorum

MuratJ
17.03.2009, 01:44
samsun amatöre inşallah

otuken55
17.03.2009, 18:13
Ayrıca Biz Sadece TRABZON bagırdık..Antalya diye bagırmadık bazıları öyle dıyor ne alaka antalya:D:D Trabzon bagırdık dıyede onlarda gıcıklıgına BURSA dıye bagırmıs:D:DKOMIK..

AMA BIZ GICIKLIGINA DEIL HARBIDEN BAGIRDIK..BAGIRIYODUKTA;) BAGIRACAZDAAAA

Bu arada TS -GS macında BMN - SAMSUN pankarttı mukemmeldı..:D:D
sinirlendim sana ama bu gururumu okşadı gördünmü pankartı:D
tv den

Sami Kuk
17.03.2009, 19:09
haha samsunda bıle Trabzon spor grubu var bumu oksadı:D pekı trabzonda samsunspor grubu varmı yok:D neresı gurur sızın ıcın:D samsunlu samsunu degıl Trabzonu tutuyor ne guzell:D

Manu61
17.03.2009, 19:28
haha samsunda bıle Trabzon spor grubu var bumu oksadı:D pekı trabzonda samsunspor grubu varmı yok:D neresı gurur sızın ıcın:D samsunlu samsunu degıl Trabzonu tutuyor ne guzell:D
Samsunda bilemi ??? İlginç...

gerenimo
17.03.2009, 20:03
Kardes ne güzel anlatmısın:D helal...Samsunlular sıtelerınde bunların alayı rum ermenı yazıyorr..Rize ıcınde Trabzonla dost olanla ısımız olmaz dıyorlar..Ulan bu trabzon samsunlulardan dahada MILLIYETCI TURK KARADENIZLI LAN:S Savas olsun emınım Ilk trabzon ve rıze kosar..

Nasıl dıyeıbılıyorlar bıze rum ermenı yaa:S..Samsunsporun sonu GÖZTEPE gibi olucak zaten sahıp cıkanda yok baskanlıga aday cıkmadı..zaten bulacagınızı buluyosunuz baska bısı demeye gerek yok..

öncelikle ben trabzonsporluyum. siz diye hitap ettiğin nedir?
o pankart açıldı pankart açıldı diyosun, ben samsun trabzonspor maçını izledim orda hem de samsun küme düşerken hem de trabzonsporlu olarak. ben ve binlerce taraftarımız vardı kimsenin burnu kanamadı.

sen halen daha anlamasan da ben yapıcı olun diyorum. tevazuyu saygıyı gösterin rakiplerimize diyorum. nefret edilen değil eskiden olduğu gibi sempati duyulan bir takım olalım istiyorum. bu konuda ki son mesajımdır.

gerenimo
17.03.2009, 20:09
gerenimo kardesim, "Insanca davranmak" cümlesi senin icin bir sey ifade ediyorsa Trabzonspor taraftari icin de bir sey ifade eder. Bu kavram yanlizca senin icin anlam ifade eden bir cümle degildir güzel kardesim. Haklisin, saygi göstermek de insanca davranma demektir ve buradaki herkes de senin kadar INSANDIR !!!

53RS61 üye Rize'de dogdugunu, hem Trabzonspor'a hem de Rizespor'a gönül bagladigini söylemis. Buna hic hic kimsenin itirazi yok. Neden SIKINTI yaptin kendi kendine? Sana hic kimse "Sen Trabzon'u görmedin, Trabzonspor'u tutamazsin" demedi ki !!!

Ben hayatinda bir kez Karadeniz bölgesine girmis bir insanim ama bu benim Trabzonsporlu olmami elbette engellemiyor. Bunu da nereden cikardin simdi?
Samsunspor hakkinda bir sey bilinmedigini yazmissin ama Trabzonspor icin asagilayici yazilar yazan terbiyesizler de Trabzonspor hakkinda bir sey bilmiyor.
"Üc bes kendini bilmez yüzünden camiaya saygisizlik yapiyorsunuz" yazmissin. Güzel kardesim, ne demisler? "Sinek kücüktür ama mide bulandirir" demisler. Ayrica saygi gösterdigin sürece saygi görürsün. Hic kimse sana durduk yerde saygi göstermez. Saygi karsilikli olur.

Samsun insaninin benimle uzaktan yakindan bir alakasi yok, dolayisiyla hic bir alip veremedigim olamaz ve onlara sevgilerimi sunarim... ama "Bu stada Ermeni girer, Rum girer Trabzonspor giremez" seklindeki bir pankarti tribünlere asacak kadar kudurmuscasina nefretle dolu tribünlere saygi göstermemi kimse bekleyemez benden. Hangi saygidan bahsediyorsun?
Bir Samsunspor - Trabzonspor macinda seref tribününde maci seyrediyorlar Samsunspor baskani ve Trabzonspor baskani. Samsunspor gol atinca Ismail uyanik ayaga kalkip öylesine bir bagiriyor ve yumruklarini SIKIYOR ki, bunca yildir futbol izlerim böyle bir sey görmedim. Yüzündeki ifade hala aklimdadir.

"Ne Rum ne Ermeni, en büyük düsmanimiz Trabzonspor" seklinde yazi yazan insanlara saygi istemek edebiyat parcalamaktan öteye gitmez sevgili kardesim. Durduk yerde "Trabzon kümeye" seklinde ciglik atan ben degildim.
Hep Trabzonspor suclu öyle degil mi? Bütün takimlari küme düsüren Trabzonspor, hepsinin futbolcularini binbir türlü hileler yaparak sömüren Trabzonspor, düsen takimlarin bir daha süper lige cikmalarini engelleyen yine Trabzonspor, her türlü uzatilan dostluk eline, o ele tükürerek karsilik veren Trabzonspor. Biraz daha ileriye gitseler Afrika'daki kabile savaslarini da Trabzonspor'un baslattigini söyleyecekler. Hangi saygi? Saygi gösterdigin sürece saygi görürsün !!!
Sporu layikiyla seven ahlakli Samsunspor taraftarlarini tenzih eder, sevgilerimi sunarim. Benim lafim kudurmuscasina nefret kusan insan müsveddelerine.

Sevgiyle.

tüm karadeniz takımlarının güçlü ve başarılı olmasını istiyorum. o nedenle karşılıklı düşmanlığı körükleyecek mesajlar verilmesin istiyorum.

madem farklı düşünüyoruz, bildiğini yap ... sen de küfret, sen de hakaret et, sen de aşalla .

FatmaÇelik
17.03.2009, 20:18
Samsunsporu da eskisi gibi yeniden süper lig de görmek istiyorum ne de olsa doğup büyüdüğüm ve yaşadığım şehir...

İlk tribün deneyimlerim Samsunspor taraftarıyla olmuştu...Ne günlerdi...Yeniden, yeniden...

Burçak
17.03.2009, 20:23
53RS61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=26155)

Kendini bilmez Samsunsporluların seviyesine inip onların ağzıyla yazarsak ne farkımız kalır onlardan. ?
Biz gerçek Samsunsporlular ile dost olmalıyız onları muhatap almalıyız.

Birkaç sayfa önce yazdık. buraya gelip uzaklaştırılan Samsunsporluların mail adreslerinde fb gs uzantıları vardı.
ama onlara sorarsanız Samsunsporluyuz diyorlar. ve böyle insanlar kendi sitelerinde hertürlü çirkin kelimeleri kullanıp iki şehrinde arasını geriyorlar.
biz böyleleriyle muhatap olmayacağız. Gerçek Samsunsporlulara kapımız açık.

diyeceğim oki sende yapıcı eleştiriler yapsan sözde Samsunsporluları ciddiye alıp söylediklerini buraya taşımasan tartışma ortamı oluşmayacak.
kendi sitelerinde yazıp kendileri okur. buna müdahale edemeyiz. bu onların seviyesini gösterir.
burada Samsunspora ,onların bize hitap ettiği gibi hitap edilmesinede izin vermeyiz. çünkü burası BMN.
fb uzantılı sözde Samsunsporlu olduğunu söyleyen ama ağıza alınmayacak kelimeler kullanıp iki şehrin arasını geren gerizekalıları görmezden geleceğiz. bizim işimiz gerçek Samsunsporlularla.

Bundan böyle bu sayfayada yapıcı eleştiri ve mesajlarınızı bekliyoruz. o öyle dedi bu böyle dedi tarzı mesajların kimseye faydası yok. gündeme getirmenin kimseye faydası yok.

düne kadar Rizespor ilede gerginlikler vardı kardeşim biliyorsun.
ama iki şehirdeki akli selim arkadaşlar çok güzel davranışlarla eski gerginliklere son verdiler.
şimdi Trabzonsporlular Rizesporun maçına Rizesporlularda Trabzonsporun maçına geliyorlar.

Herşey çok güzel. Bu ileriki zamanlarda Samsunspor ilede mümkün. imkansız hiçbirşey yoktur.
Bunun için zamana ihtiyaç var. ve Gerçek Samsunsporlulara ulaşmamız gerek. kendi sitelerinde hakaret edip saçma saçma şeyler yazanları muhatap alıp onlara cevap verirsek birşey çözülmez.

karşı tarafa söz hakkı verecek yorumlardan uzak kalalım. aksi taktirde mesajları silmek durumunda kalacağız.
Biz Trabzonsporluyuz. Kendimize yakışanı yapalım ;)

yapıcı olmayan yada tartışma açabilecek mesajlara müdahale edilecektir.

Sami Kuk
17.03.2009, 20:23
Valla keske eskısı gibi olsa hersey ama.. Bazıları işte kendılerını bızden saymıyor..

Benım eskıden unutamadıgım bır pankart vardı..

SAMSUN TRABZON RİZE İSTANBULA YOK VİZE..... BIRDE YESIL-MAVİ KIRMIZI-BEYAZ BORDO-MAVİ PANKART.. AH AHHH

Burçak
17.03.2009, 20:30
kardeşim saymayan saymasın. problem değilki. biz birşey kaybetmeyiz boşver. mantıklı düşünen her Samsunsporluyla anlaşılabilir.

otuken55
17.03.2009, 20:53
anlama güçlüğün var:)
insanı dinden imandan çıkarırsınız siz,
soru sordum ne cevap var ne alakalı herhangi birşey,yazmak için yazıyorsun bizim vaktimizi de boşuna harcıyorsun,
bu mesajımı da silmeyin yöneticiler...

Yiğit AKINCI
17.03.2009, 21:23
Haftaya MalatyaLıyım...:)

Kimli olursan ol güzel kardeşim.Biz malatya'yı burada evire çevire yeneceğiz sen rahat ol.

Ben gerçekleri yazdım 2 sayfa önce yapıcı,birleştirici şeyler ama bir tanesi hakkında fikir bildirmedin ama nerede olumsuz ortalığı karıştıracak şey var onu bulup yazıyorsun.Her camianın içinde yanlış yapan birileri var önemli olan bunları hep beraber sağduyu içinde düzeltebilmek.

bizim sitelerde rum denmiş ermeni denmiş.Peki hiç görmediniz mi bu kelimeleri kullanan üyelere gereken uyarıların yapıldığını,böyle kelimeler kullanılmasın diye başlıklar açıldığını,yada aslen Trabzon'lu olupta SAMSUNSPOR'u tutan üyelerin bunlara nasıl tepki verdiğini.Malatya ile aramızdaki husumetten ötürü MAL-atya gibi ibarelerin kullanıldığını ve buna site yönetimi ve çoğu üyenin tepki koyduğunu.Soruyorum.Neden olumsuz şeyleri bulup yazıyorsunuz da bu olumsuzluklara karşı o camianın içindeki sağduyulu adamların çabalarını buraya taşımıyorsunuz.Hep tek taraflı hep burada bildirdiğiniz fikirleri doğrular şeyleri söylüyorsunuz.Peki ya yapılan doğrular.HİÇ Mİ YOK???????????

POYRAZ
17.03.2009, 23:02
tüm karadeniz takımlarının güçlü ve başarılı olmasını istiyorum. o nedenle karşılıklı düşmanlığı körükleyecek mesajlar verilmesin istiyorum.

madem farklı düşünüyoruz, bildiğini yap ... sen de küfret, sen de hakaret et, sen de aşalla .
Ne yapacagima ben karar verebilirim hocam. Tavsiyen icin tesekkür ederim ama ihtiyacim yok.

Sevgiyle.

MuratJ
18.03.2009, 01:37

Sevgiyle.
:alkış::alkış::alkış:

samsunspor kimdir ki kendini TRABZONSPOR ile karşılaştırmaya kalkıyor. Arada bu dünyadaki bütün dağlar kadar olan farktan cok daha büyük fark var. Önce haddini bileceksin herşeyin ne oldugu ortada. Umarım bir daha üst liglere cıkamaz samsunsporcuk. Bu arada samsunlu cok arkadasım oldu hepside istanbul takımları taraftarıydı.

mehmetali61_55
19.03.2009, 13:31
arkadaşlar samsunsporun amigolarının çoğu bile başka takımları tutuyor bende her hafta giderim bağırırım türbünlerde bu hafta malatya maçınada gidecem hatta ondan önce belediye başkanını protesto var ona gidecem sonuçta bu şehirin ekmeğini yiyoruz önce Trabzon sonra Samsun gelir benim için artık bu kavga ortamı bitmeli karadenizde diye düşünüyorum

Engin Koltuk
20.03.2009, 09:18
Kimli olursan ol güzel kardeşim.Biz malatya'yı burada evire çevire yeneceğiz sen rahat ol.

Ben gerçekleri yazdım 2 sayfa önce yapıcı,birleştirici şeyler ama bir tanesi hakkında fikir bildirmedin ama nerede olumsuz ortalığı karıştıracak şey var onu bulup yazıyorsun.Her camianın içinde yanlış yapan birileri var önemli olan bunları hep beraber sağduyu içinde düzeltebilmek.

bizim sitelerde rum denmiş ermeni denmiş.Peki hiç görmediniz mi bu kelimeleri kullanan üyelere gereken uyarıların yapıldığını,böyle kelimeler kullanılmasın diye başlıklar açıldığını,yada aslen Trabzon'lu olupta SAMSUNSPOR'u tutan üyelerin bunlara nasıl tepki verdiğini.Malatya ile aramızdaki husumetten ötürü MAL-atya gibi ibarelerin kullanıldığını ve buna site yönetimi ve çoğu üyenin tepki koyduğunu.Soruyorum.Neden olumsuz şeyleri bulup yazıyorsunuz da bu olumsuzluklara karşı o camianın içindeki sağduyulu adamların çabalarını buraya taşımıyorsunuz.Hep tek taraflı hep burada bildirdiğiniz fikirleri doğrular şeyleri söylüyorsunuz.Peki ya yapılan doğrular.HİÇ Mİ YOK???????????

Samsunspor'un sizin gibi taraftarlara ihtiyacı var. Önceki sayfadaki yorumunu çok beğendim.

1993-2000 yılları arasında Samsun'da okudum. Olaylı maç dahil hemen hemen tüm Trabzonspor maçlarına gittim. Kale arkasında üzerimize çok taş da atıldı. Çok küfürler de yedik ama bu artık değişmeli. Şehrinin takımını tutan taraftarlara futbolun ihtiyacı var.

Samsunspor'u tutan bir çok arkadaşım var. Ancak üzülerek bazılarının son yıllarda tekrar İstanbul takımlarına sempati duyduğunu gözlemliyorum.

Yiğit AKINCI
20.03.2009, 16:48
Samsunspor'un sizin gibi taraftarlara ihtiyacı var. Önceki sayfadaki yorumunu çok beğendim.

1993-2000 yılları arasında Samsun'da okudum. Olaylı maç dahil hemen hemen tüm Trabzonspor maçlarına gittim. Kale arkasında üzerimize çok taş da atıldı. Çok küfürler de yedik ama bu artık değişmeli. Şehrinin takımını tutan taraftarlara futbolun ihtiyacı var.

Samsunspor'u tutan bir çok arkadaşım var. Ancak üzülerek bazılarının son yıllarda tekrar İstanbul takımlarına sempati duyduğunu gözlemliyorum.

Teşekkür ederim öncelikle.Ülkenin gerçekleri gs,fb,bjk taraftarlığı.Çok insan var çift takımlı olan.Üniversitede okuduğum yıllarda bize sorarlardı hangi takımı tutuyorsunuz diye.Ben SAMSUNSPOR derdim samimi bir arkadaşı da BURSASPOR.Sanki uzaydan gelmişiz gibi şaşırırlardı bize ama biz gururluyduk verdiğimiz hatta verebildiğimiz cevaptan ötürü.

Uğraşıyoruz böyleleriyle.Elimizden geldiğince yeni nesli SAMSUNSPOR'lu yapmaya.Atkı hediye ediyoruz fırma veriyoruz ailesinden SAMSUNSPOR'u görmemiş olanlara biz gösteriyoruz.Bir kişi bile etkilesek önemli bizler için.

Tribünlerdeki olaylara gelince bu da ülkenin gerçeklerinden.Hemen hemen her tribünde oluyor.Deplasmana giden hangi taraftar dayak yememiştir yada taşlanmamıştır bu ülkede.Dayak yemedim diyen yalan söylemiyor mudur?İşte böyle olaylar her zaman oldu.Mesela yıllar önce Tanju'lu Emin'li dönemlerde bir Trabzonspor maçı.Bizim topçular kale arkasında ısınıyor Trabzonspor taraftarı önünde.Artık niye orada ısınıyorlar bilmiyorum o zaman ben çocuğum daha.Atılan taşlar bizim Emin'in kafasına geliyor adam yerlerde.Yani bu ülkede kimsenin kimseden farkı yok malesef.Deplasman takımı taraftarı taşlanır,otobüslerin camları aşağı iner,dostluk gösterisiyle başlayan maçlar kavgayla sonuçlanır gibi.

POYRAZ
21.03.2009, 00:33
Malesef böyle seyler her yerde oluyor.

mehmetali61_55
22.03.2009, 09:42
bugün samsun maçın gelen varmı ben ve arkadaşlarım gidiyoruz samsunsporada tam destek malatyaya yenilirsek ligdeki durumumuz vahim olur

aktan61
22.03.2009, 12:16
bir sonraki maça daha önceden organizasyon yapalım ve kalabalık gidelim

Semih Kırsüleymanoğlu
22.03.2009, 15:37
Samsunspor güven tazeledi

Bank Asya 1. Lig'de oynanan karşılaşmada Samsunspor Malatyaspor'u 2-0 yendi. Ligde Play-Off'u hedefleyen ve geçtiğimiz hafta Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor'a yenilerek taraftarlarını üzen, 31 puanla 13. sırada bulunan Samsunspor, tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Malatyaspor karşısında sahadan 3 puanla ayrıldı. Samsunspor'a 3 puanı getiren golleri 70. dakikada Burhan ve 89. dakikada Turgut Doğan Şahin attı.
(Ayrıntılar birazdan)

Manu61
22.03.2009, 19:16
Samsunspor'UMUZ zorlu bir maçı kazandı düşme korkusunu biraz olsun üzerinden attı..İnşallah bundan sonra iyi bir seri yakalarlar..

Yiğit AKINCI
22.03.2009, 19:53

Demiştim sevgili kardeşim evire çevire yeneceğiz diye.5 olurdu ama olmadı.Bizim takım Türkiye liglerinin en genç takımı ortalama 21.Kaleci Hasan ve Kenan 30 yaş üzeri sadece.Ama maddi sorunlar ve bu konuda tecrübeli adamların bazı sebeplerle takımdan uzaklaşmaları sebebiyle buralardayız.Allahın izniyle "DÖNERİZ ELBET"

Manu61
22.03.2009, 20:14
Demiştim sevgili kardeşim evire çevire yeneceğiz diye.5 olurdu ama olmadı.Bizim takım Türkiye liglerinin en genç takımı ortalama 21.Kaleci Hasan ve Kenan 30 yaş üzeri sadece.Ama maddi sorunlar ve bu konuda tecrübeli adamların bazı sebeplerle takımdan uzaklaşmaları sebebiyle buralardayız.Allahın izniyle "DÖNERİZ ELBET"
Abi öncelikle şehrin takıma tamamen sahip çıkması lazım..Birde başkan lazım bu takıma ama zoru görüp kaçmamak şartıyla..Malatya maçını uzun zamandır bekliyordu bu takım yeneceğinden şüphem yoktu bende senin gibi düşünüyordum..Takım genç abi haklısın ama bizim sorunumuz gençleri elimizde tutamamak..Emre Balak örneği gibi..Sercan'ın sezon sonu gitmeyeceğinden kim emin olabilir..Takım bence iyi bir dahaki sene iyi bir yönetimle kafaya oynarlar şansları yanında olursa çıkarlar bile çünkü Samsunspor'un yeri Bank Asya değil Süper lig..Şİmdi bazı arkadaşlar Samsunspor'un yeri Amatör filan der ama hiç uğraşamam.

mehmetali61_55
23.03.2009, 12:41
bir sonraki maça daha önceden organizasyon yapalım ve kalabalık gidelim

aktan abi sen samsun maçlarına gidiyormusun ben her hafta gidiyorum ama ben bağırıyorum çekirdek çitleyenlerle girmiyorum söğütlü bahcelilerin arasına giriyorum ama bundan sonra oraya girmeyecem biz biletle giriyoruz ama adamlar bedeva giriyor ve bağırmıyor bir çoğu kaçıyorlar biz 4-5 kişi gidiyoruz arkadaşlarla kalabalık şekilde organize olup gidebiliriz aslında

mehmetali61_55
23.03.2009, 21:07
bırakalım eskiyi arkadaşlar yeni sayfalar açalım karadeniz kendiyle kavga edip enrjisini boşa harcıyor biz yıllardır şampiyon olamıyourz samsun ve rizenin durumu ortada gün birlik günüdür

Hakan Kazdal
23.03.2009, 21:11
bırakalım eskiyi arkadaşlar yeni sayfalar açalım karadeniz kendiyle kavga edip enrjisini boşa harcıyor biz yıllardır şampiyon olamıyourz samsun ve rizenin durumu ortada gün birlik günüdür

Bunu Burda Lafla Demekle Olmuyor Arkadaşım , Biz Samsun'a Dostluk İcin Gidiyorduk , Sitemizde Bile Dostluk Msj'ları Var .. Gidince Gördük Dostluqunuzu ..

Yiğit AKINCI
23.03.2009, 23:25
Bunu Burda Lafla Demekle Olmuyor Arkadaşım , Biz Samsun'a Dostluk İcin Gidiyorduk , Sitemizde Bile Dostluk Msj'ları Var .. Gidince Gördük Dostluqunuzu ..

Bırakın bu işleri beyler.Bu dostluk muhabbetleri hep deplasmana giderken yapılır bunu bütün tribüncüler bilir.Kimse kimseyi kandırmasın.Kimsenin kimseden farkı yok ayrıca.Az bağırmadınız Samsun'da "Trabzona gelene bilet bedava" diye.Bu bir dostluk mesajı mıydı yoksa?

Dediğim gibi kimse kimseyi kandırmasın futbolda dostluk falan olmaz.Deplasmana gidilirken böyle aralarında problem görünen camialarda dostluk naraları atılır ama sadece deplasmana gidilirken.

Deplasman taraftarı olan her maçta olay çıkar bir şekilde bir yerlerde.Her şey yolunda bile gitse biri çıkar birşeyler çevirir.Dost gruplar arasında atkı değişimi yapılır maçtan önce ama bir bakmışsınız karşılıklı küfürleşmeler başlamış.

Bunları inkar etmenin anlamı yok bu ülkede bu iş böyle gidiyor.Biz dostluk için gidiyorduk demek kolay peki siz ne yaptınız biz dostluk için gelirken.Siz de taşladınız bizimkiler de.Sizinkiler de küfür etti bizimkiler de.Yalan mı?Şimdi ilk kim başlattı onu mu araştıracağız?

Bundan sonra düzeltmenin zamanı.Böyle siz onu yaptınız biz bunu yaptık muhabbeti son bulmaz.Yok kimsenin diğerinden farkı

mehmetali61_55
24.03.2009, 09:34

arkdaşım eski defterleri açarsan her iki tarafta birbirine yapmıştır ben diyorumki eskiyi kapatım yeni sayfa açmak birbirinle dalaştınmı her şey ortada onlar ikinci ligde biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz bence düzelmeli karadeniz takımlarının arası

Burçak
25.03.2009, 16:01
http://img120.imageshack.us/img120/5457/bmnarena.jpg (http://img120.imageshack.us/my.php?image=bmnarena.jpg)

Hafta sonu gerçekleştirilen bu organizasyonda arkadaşlarımız örnek bir davranışta yaptılar. :alkış:

Samsun Arena gazetesi

MuratJ
25.03.2009, 16:35
http://img120.imageshack.us/img120/5457/bmnarena.jpg (http://img120.imageshack.us/my.php?image=bmnarena.jpg)

Hafta sonu gerçekleştirilen bu organizasyonda arkadaşlarımız örnek bir davranışta yaptılar. :alkış:

Samsun Arena gazetesi
gercekten örnek bir davranış ancak değermi bilinmez ...

mehmetali61_55
26.03.2009, 10:33
samsunspor maçı için bir organize yapsakmı arkadaşlar ne diyosunuz önümüzdeki maç 5 nisan 14:30 da altayla fikirleri alalım diyorum diğer tarafada yazacam veya maçta konuşuruz

Hakan Kazdal
26.03.2009, 16:45
Bırakın bu işleri beyler.Bu dostluk muhabbetleri hep deplasmana giderken yapılır bunu bütün tribüncüler bilir.Kimse kimseyi kandırmasın.Kimsenin kimseden farkı yok ayrıca.Az bağırmadınız Samsun'da "Trabzona gelene bilet bedava" diye.Bu bir dostluk mesajı mıydı yoksa?

Dediğim gibi kimse kimseyi kandırmasın futbolda dostluk falan olmaz.Deplasmana gidilirken böyle aralarında problem görünen camialarda dostluk naraları atılır ama sadece deplasmana gidilirken.

Deplasman taraftarı olan her maçta olay çıkar bir şekilde bir yerlerde.Her şey yolunda bile gitse biri çıkar birşeyler çevirir.Dost gruplar arasında atkı değişimi yapılır maçtan önce ama bir bakmışsınız karşılıklı küfürleşmeler başlamış.

Bunları inkar etmenin anlamı yok bu ülkede bu iş böyle gidiyor.Biz dostluk için gidiyorduk demek kolay peki siz ne yaptınız biz dostluk için gelirken.Siz de taşladınız bizimkiler de.Sizinkiler de küfür etti bizimkiler de.Yalan mı?Şimdi ilk kim başlattı onu mu araştıracağız?

Bundan sonra düzeltmenin zamanı.Böyle siz onu yaptınız biz bunu yaptık muhabbeti son bulmaz.Yok kimsenin diğerinden farkı

Arkadaşım Yorma Kendini Boşuna , Siz Bize Geldiqinizde Biz Sizi Yedirdik İcirdik , Dostuk , Maclarda Bile Rize Samsun Trabzon Baqırıyorduk .. Gecen Sene Eziktaş Macını Bilen Bilir , Samsundan & Trabzondan Yardım'a Adam Gelmişti , Gelenlerin Ayaklarına Seslerine Saqlık , Karadeniz Birliqi Vardı .. Biz Size Gidip Neden Küfür Edip Taşlayalım , Bi Mantıklı Düşün Bakalım .. Siz Bize Küfür & Taşlamalar Olunca Bizde Boş Boş Durmayacaktık Tabiki .. Ben Yine İsterim Rize Samsun Trabzon Baqırmayı Ama Rize Ordu Trabzon Baqırıyoruz Şimdi .. Samsunla Bu İşler Olmuyormuş ..

Mira_61
26.03.2009, 17:13
Şu sayfayı okurken üzülüyorum gerçekten.:(
28&52&53&55&61....Tüm karadeniz...
İmkansız birşey mi istiyorum acaba?

Hakan Kazdal
26.03.2009, 17:16
Şu sayfayı okurken üzülüyorum gerçekten.:(
28&52&53&55&61....Tüm karadeniz...
İmkansız birşey mi istiyorum acaba?

Bizde Onu Yapmaya Calısıyorduk Ama Bazıları [ 28 & 55 ] İşi Bozdu ..

Bundan Sonra Rize Ordu Trabzon ..

28TS61
26.03.2009, 17:20
Bizde Onu Yapmaya Calısıyorduk Ama Bazıları [ 28 & 55 ] İşi Bozdu ..

Bundan Sonra Rize Ordu Trabzon ..

bi kac kisi isi bozuyor diye genelleme yapman yanlis bence.

bende giresunluyum ama karadanizin 1.ligte olmasini isterim her zaman

Mira_61
26.03.2009, 17:21
Şu an burayı eziğin biri okuyorsa eğer.Birbirlerini yiyorlar ne güzel diye pis pis sırıtıyordur.Birilerinin gazına gelip birbirimizi kırma konusunda üstümüze yok.Çok üzülüyorum bu duruma.Ben gerçek Karadeniz Birliği istiyorum.İmkansız olduğunu düşünmeye başlasam bile :(

Hakan Kazdal
26.03.2009, 17:22
Bende İsterim Tabiki Tüm Karadeniz Takım'ları Süper Liq'de Şampiyonluk Yarışı Yapsın .. Ama Biz Dostluk Yapmaya Calısırken , Bazıları Bozuyor ..

aktan61
26.03.2009, 17:37
SAMSUNSPOR TARAFTARLARINA

Geçmişte her iki taraftanda kaynaklanan hatalardan dolayı Samsunspor-Trabzonspor arasındaki gerginlikler bir türlü son bulmadı.Biz BMN SAMSUN olarak geçmişi bir tarafa bırakıp iyi ilişkiler kurmak için size zeytin dalı uzattık.Yapmış olduğumuz yemek organizasyonunda TRABZONSPOR ile birlikte SAMSUNSPOR'u da konuştuk.Bizler Samsun'da yaşayan Trabzonspor'lular olarak Samsunspor'un başarılı olmasını isteyen bir grubuz.Aramızda birbirinden değerli arkadaşlar bulunmakta.Bizler Samsunspor'a nasıl katkı sağlarız diye düşünürken sizlerden bazıları BMN' ye üye olarak kendilerini TS'lu olarak gösterip yok abi maça pankart getirmeyelim samsunsporlular bizi döver gibi mesajlar yazmaktadırlar.Bizler isteriz ki BMN SAMSUN pankartının yanında SAMSUNSPOR taraftarlarının da sizlerinde pankartı olsun,birlikte maç yapalım,beraber yemek yiyelim.
Sevgili SAMSUNSPOR'lular
Burayı sık sık takip ettiğinizi biliyoruz.Samsunspor'un başarılı olması,Süper lige çıkması bizleri de mutlu edecektir.Bizim kavgayla,gereksiz tartışmalarla işimiz yok.Geçmişte yaşanılan yanlışlıklara son vermek taraftarıyız.
Halı saha maçımıza gelmek isterseniz buyrun gelin.maçtan sonra tatlı yiyeceğiz,beraber yeriz.

BMN SAMSUN

Mira_61
26.03.2009, 17:38
Hırçındır Karadeniz,dağlari sabir taşi
Birlik olsak kimsenunda ağururmiydi başi
Aramuzdaki nifak tohumlarini kirsak
Ne kadar güzel olur dargunlukları silsak
Bir ortak nokta bulsakda omuz omuza dursak
Herkes güven içinde da daha sağlam yürisak.
;)

mehmetali61_55
26.03.2009, 19:44
aramızdaki fitne çıkartanları bulalım arkdaşlar ve dışlayalım ve yönetime belirtelim benim önerimi yeniliyorum altay maçına gidelim liste yapalım ne kadar erken başlarsak o kadar iyi olur diye düşünüyorum ben benim yanımda trabzonsprlu olmasalarda +3 olur samsunsporu her maçta destekliyourz biz

Manu61
26.03.2009, 20:52
gercekten örnek bir davranış ancak değermi bilinmez ...
Değer değer emin ol ben 20 yıldır bu Samsun'dayım..

Yiğit AKINCI
28.03.2009, 10:54
Arkadaşım Yorma Kendini Boşuna , Siz Bize Geldiqinizde Biz Sizi Yedirdik İcirdik , Dostuk , Maclarda Bile Rize Samsun Trabzon Baqırıyorduk .. Gecen Sene Eziktaş Macını Bilen Bilir , Samsundan & Trabzondan Yardım'a Adam Gelmişti , Gelenlerin Ayaklarına Seslerine Saqlık , Karadeniz Birliqi Vardı .. Biz Size Gidip Neden Küfür Edip Taşlayalım , Bi Mantıklı Düşün Bakalım .. Siz Bize Küfür & Taşlamalar Olunca Bizde Boş Boş Durmayacaktık Tabiki .. Ben Yine İsterim Rize Samsun Trabzon Baqırmayı Ama Rize Ordu Trabzon Baqırıyoruz Şimdi .. Samsunla Bu İşler Olmuyormuş ..

Kardeşim "Biz size gidip neden küfür edip taşlayalım" diyorsun da hala yakın zamandan bahsediyorsun.Benim yazdıklarım benim hatırlayabildiğim dönem olan 1980 lerden bu yana yaşananlara ilişkin.O günden bugüne neler oldu iki takım taraftarı arasında.Trabzon'da az mı taşlandık biz.Hatta Tanju'nun dev posteri bile elimizden zorla alındı bir şekilde hiç unutmam.Samsun'da da olaylar olmadı mı karşılıklı.Sen diyorsun ki "Taşlamalar olunca biz de boş boş durmayacaktık tabiki" doğru haklısın işte bu taşlamalar her yerde olmadı mı hem Samsun'da hem Trabzon'da hem Bursa'da hem Antep'te.Her yerde her deplasmanda olur bu işler.

Şimdi sen diyorsun ki "Geçen sene bjk maçına Samsun'dan yardıma adam gelmişti yedirdik içirdik ağırladık" Peki bu gelenler kimdi SAMSUN'lu değil miydi?Size desteğe gelen adamları tabiki ağırlayacaksınız.Bizim çocuklar buradan Rize'ye de gittiler destek için zamanında.Bunlar iyi de yada böyle iyi hareketler varda neden hala siz şöyle yaptınız biz böyle yaptık muhabbetine dalıyorsun.İyileri ön plana çıkarıp kötülükleri bitirmeye çalışalım.

Senin cevap verdiğin mesajımda söylenmek istenen bu konuda kimsenin kimseden farkı olmadığı biraz dikkat edersen.Çünkü iki camia içinde de problemli insan ve gruplar var.Ne yani ben bile bir SAMSUNSPOR'lu olarak bu insanlardan çekiniyorum zaman zaman.

Kaptan Ogün bile demecinde söylüyor iki taraftan kaynaklanan hatalardan geçmişten gelen bazı çekişmelerin olduğunu.Bunu yok saymak kendini sütten çıkmış ak kaşık görmek biraz mantıksızlık değil mi madem bana mantıklı olmam öğütünü veriyorsun.Dediğim gibi kimsenin kimseden farkı yok.Sağduyulu adamların girişimleriyle bu işler çözülecektir zamanla ama biz böyle yaptık siz böyle edebiyatıyla değil

otuken55
01.04.2009, 00:21
bu bölümde ceza yediğimden bu yana yazamıyordum:)
adminlerden bir ricam var;şu ceza sürelerini kısa tutsunlar.:)
neyse bu haftaki samsun maçında stadda yerimizi alıyoruz...

mehmetali61_55
05.04.2009, 10:29
bu gün altayı yeniyoruz arkadaşlar skor tahminimde 1-0 veya 2-1 yazın bir kenera :)

OnOuR
05.04.2009, 12:54
BMN Samsun olarak Samsunspor taraftarına yapabileceğimiz en güzel çağrıyı yaptık. Lakin olumlu bir geri dönüş yaşanmadı. Bu durum bizi etkilemez. Hiç bir menfaatimiz yok bu istediğimiz yakınlaşmada. Sonuçta bizler Samsunda yıllardır varız. Organizasyonlarımızı rahatlıkla yapıyoruz. Destek olalım dedik istemediler. Keyifleri bilir. Bu tavır karşısında maça dahi gitmemizin anlamı yok. Bizleri düşman olarak gören insanlarla paylaşacak çok şeyimiz kalmadı bana göre. Dostluk elimiz havada kaldı. Biz hiç bir şey kaybetmedik...

Murat'
05.04.2009, 13:17
Samsunspor'a bugünki Altay karşılaşmasında başarılar diliyorum...Bu şehir süper ligi hakediyor..Bu sene olmadı ama seneye mutlaka tepeye oynaması lazım Samsunspor'un...

Burçak
08.04.2009, 08:41
Altay coştu!

Bank Asya 1. Lig'de son 5 haftada galibiyeti unutan Altay, Samsunspor deplasmanında coştu! Rakibini farklı mağlup eden İzmir ekibi önemli bir galibiyete imza attı: 0-4!
SAMSUNSPOR: 0 - ALTAY: 4

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: Özgür Yankaya xxx, Neşet Merdin xxx, Baki Yiğit xxx

Samsunspor: Eray x, Gökhan Kolomoç xx, Turgay xx, Burhan xx, Turgut xx, Oktay xx, Murat xx, Can Ulun xx, Volkan xx (Dk. 56 Ömür xx), Kenan xx, Sefa xx (Dk. 75 Hakan Akman xx)

Altay: Gökhan Değirmenci xx, Onur xx, Erdi xx (Dk. 42 Mehmet xx), Merter xxx, Yasin xx, Ercan xx, Erdal xx, Yiğit xx, Burak xxx (Dk. 76 Serkan xx), Mesut xx (Dk. 70 İsa xx), Can Erdem xxx

Goller: Dk. 5, Dk. 31, Dk. 74 Burak, Dk. 79 Can Erdem (Altay)

Sarı Kart: Dk. 72 İsa (Altay)

Samsun'da maç sonu!

Bank Asya 1. Lig'de kendi sahasında Altay'a 4-0 mağlup olan Samsunspor'un teknik direktörü Ercüment Coşkundere, iç sahada böylesine mağlubiyetlere alışık olmadıklarını söyledi.
Coşkundere, maçın ardından yaptığı açıklamada, maç sonucunun son derece üzücü olduğunu belirtti.

Karşılaşmanın başında yedikleri gol sonrası oyuncuların disiplinden koptuklarını ifade eden Coşkundere, şöyle konuştu:
''İç sahada böylesine mağlubiyetlere alışık değiliz. Maçın daha başında yediğimiz ilk gol ile oyun disiplininden koptuk ve sonrasında toparlayamadık. İkinci yarıda skoru kurtarmaya çalıştık. Fakat pozisyon üretemedik. Altay, haklı bir galibiyet aldı.''

Altay Teknik Direktörü Tahir Karapınar ise galibiyete ihtiyaçları olduğunu söyleyerek, ''5 haftadır galip gelemiyorduk. Bizim açımızdan fantastik bir sonuç oldu. Kritik bir viraja girmiştik. Samsunspor maçı bizi rahatlattı. Artık her maç final. Kalan maçlarımızı kazanarak ligde istediğimiz sonucu elde edeceğiz'' dedi.

''Samsun'u Samsunspor ile bütünleştirmeliyiz''

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'da, başkan Hakkı Tomaç, "Samsun'u Samsunspor ile bütünleştirmeliyiz" dedi..
Tomaç, Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı basın toplantısında, cuma günü yapılacak Olanğanüstü Genel Kurul'da yeni bir yönetim kurulunun oluşmasını arzu ettiklerini söyledi.

Cuma günkü Olağanüstü Genel Kurul'da hazırlanacak makul bir liste ile görevi devretmek istediklerini ifade eden Tomaç, ''Geçen Olağan Genel Kurul'da kulübün kayyuma kalmaması için mecburen bir liste oluşturmuştuk. Aldığımız Olağanüstü Genel Kurul kararı ile de görevi devretmek istiyoruz'' diye konuştu.

Samsunspor'un bir güven erozyonu yaşadığını ve bu nedenle son birkaç yılını yönetim arayışıyla geçirdiğini belirten Tomaç, şunları kaydetti:
''Artık bu genel kurullar gına getirmeye, sıkıntı vermeye başlamış, genel kurulun özelliği kaybolmuş durumdadır. Bu tür durumlar bizleri yaralamaktadır. Samsun'un bir araya gelmesi gerekmektedir. Cemiyetler, dernekler, bir araya gelerek küçük de olsa bir bütçe oluşturarak Samsun'u harekete geçirmemiz gerekir. İnanın bu sorunlar uykularımızı kaçırır hale geldi. İdari kriz maddi sıkıntıyı, maddi sıkıntı ise yönetim krizini doğuruyor. Samsun'u Samsunspor ile bütünleştirmeliyiz.''

Tomaç, sorunların çözümü için seçilmiş belediye başkanları ile bir araya geldiklerini de vurgulayarak, ''Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, görüşmemizde seçim öncesi Samsunspor'u konuşmanın yanlış anlaşılacağını, bunun bir seçim malzemesi olarak değerlendirilebileceği belirterek bu yüzden biraz uzak kalmayı tercih ettiğini söyledi. Bu tavrının hiçbir zaman Samsunspor'a sahip çıkılmayacağı anlamına gelmemesi gerektiğini de vurgulayan Yılmaz, Samsunspor'un bu şehrin bir markası olduğunu ve bu markaya sahip çıkma adına Büyükşehir Belediyesi olarak destek olacaklarını ifade ettiler. Diğer belediye başkanlarımızda destek olacaklarını söylediler. Bu oluşacak yönetime ümit verecek bir gelişmedir. Temenni ederim yeni bir yönetim oluşur'' diye konuştu.

ajansspor

s.B.ç
14.04.2009, 00:55
Samsun, Diyar'a dur dedi!

http://www.ajansspor.com/resim/samsun_diyar_09.jpg

Bank Asya 1. Lig'de haftanın kapanış maçında düşme potasından uzaklaşmak isteyen Samsunspor, Süper Lig yolunda avantajlı olan Diyarbakırspor'u konuk etti.. Ev sahibi, ikinci yarıda bulduğu tek golle 9 hafta sonra rakibine yenilgiyi tattırıp, rahat bir nefes alırken, konuk ekip cepten yemiş oldu!

SAMSUNSPOR: 1 - DİYARBAKIRSPOR: 0

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: İlker Meral xxx, Hakan Yemişken xxx, Mehmet Kaan Bingül xxx

Samsunspor: Hasan xxx, Veysel xx, Turgay xx, Kenan xxx, Can xx, Sefa xx (Dk. 86 Hakan ?), Ömür xx, Murat xxx, Turgut xx (Dk. 90 2 Gökhan Kolomoç ?), Oktay xxx, Burhan xxx (Dk. 77 Volkan xx)

Diyarbakırspor: Fevzi xx, Ulaş xx, Ersin xx, Zafer xx, Gökhan Kek xx, Mithat xx, Engin xx, Şenol xx (Dk. 67 Ömer xx), Erhan xx, Emrah xx (Dk. 75 Barış xx), Coşkun xx (Dk. 84 Mutlu ?)
Gol: Dk. 60 Burhan (Samsunspor)
Sarı Kart: Dk. 52 Kenan (Samsunspor)[/quote]Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090413/samsun_diyara_dur_dedi.html

http://img205.imageshack.us/img205/2360/ssl29582.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/2751/ssl29593.jpghttp://img242.imageshack.us/img242/6696/ssl29598.jpghttp://img242.imageshack.us/img242/6383/ssl29600.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/9062/ssl29533.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/3199/ssl29536.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/2728/ssl29548.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/8209/ssl29549.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/1978/ssl29551.jpg

s.B.ç
14.04.2009, 01:08
http://img232.imageshack.us/img232/3692/dscn1430.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/9537/dscn1431u.jpghttp://img23.imageshack.us/img23/8096/dscn1432t.jpghttp://img232.imageshack.us/img232/6127/dscn1452.jpg

söğütlübahçeli çılgınlardan fotolar

kudu_61
14.04.2009, 07:21
diyara çelme taktınız ya size helal olsun durdunuz durdunuz turnayı gözünden vurdunuz

mehmetali61_55
14.04.2009, 12:37
şirinlerin orda bende vardım hasta olduğum için çok bağıramadım ama diyarı yendik yene takıma destek verilirse güzel olur her sefer samsun maçlarına gitmiyorum diyorum ama nedense her seferde gidiyorum :):)

LazAnisT
14.04.2009, 12:42
Geçtiğimiz hafta sonu Samsunspor antrenürünü radyoda dinlemiştim.O kadar kendinden emin konuşuyorduki şaşırmadım desem yalan olur.Adamın bir bildiği varmış demekki.Tebrikler Samsunspor

s.B.ç
14.04.2009, 13:53
Sampiyonluga oynayan Sivassporun bile böyle taraftari yok... Samsunsporumuzun ise iddaasi bile yok. Hedef ilk 10 belirlenmis...

Iste Sivassporu 5. büyük takim olarak gören zihniyete kiniyorum.
Bizde zamaninda firtina estirdik. Sivasspor da kim ?! Samsunsporun yanina bile gelemez.

Lafim size degil Sivaslilara !

Geceyi süsleyen video.

http://www.dailymotion.com/video/x8yztv_yirinler-taraftar-show-ciftlik-meya_sport

mehmetali61_55
15.04.2009, 11:37
bir trabzonsporlu olarak samsunsporuda destekliyorum gerçi samsunsporlu bazı taraftarlar bizi sevmesede biz samsunsporu seviyoruz ve destekliyoruz süper ligde görmek isteriz şirinler samsunda en iyi taraftar grubu gerçi diyar maçında çok kalabalık yoktu ama başları bu işi biliyor gerçekten resmen kendinden geciyor :) çiçoydu sanırım ismi öle bağırıyorlardı

otuken55
15.04.2009, 20:28
bir trabzonsporlu olarak samsunsporuda destekliyorum gerçi samsunsporlu bazı taraftarlar bizi sevmesede biz samsunsporu seviyoruz ve destekliyoruz süper ligde görmek isteriz şirinler samsunda en iyi taraftar grubu gerçi diyar maçında çok kalabalık yoktu ama başları bu işi biliyor gerçekten resmen kendinden geciyor :) çiçoydu sanırım ismi öle bağırıyorlardı
yapma kardeşim şirinler bu düşmanlığı körükleyen insanlardan değil mi
ama yeni liderlerini ben de duydum değişik bir amigo diyorlar.eğer övdükleri kadar efendi ise tribün çok şey kazanır

Gürsoy61
19.04.2009, 11:37
yapma kardeşim şirinler bu düşmanlığı körükleyen insanlardan değil mi
ama yeni liderlerini ben de duydum değişik bir amigo diyorlar.eğer övdükleri kadar efendi ise tribün çok şey kazanır

ArkadaşLar yeter bırakın bu nefreti.Olayı sadece TRABZON taraftarına ya da SAMSUN taraftarına mal etmek ne derece doğru bilemiyorum.İlla ki içimizde oLacak bu tür bozuk davranış sergileyecekler.
Geçen ŞirinLerin sitesinde dolaşırken bir yazı gördüm.Diyordu ki konuyu açan arkadaş:
"Geçen gün TS-Gs macını izlerken BMN SAMSUN yazan bi pankart gördüm ve BMN SAMSUN'u araştırdım.Bu grup 15-20 kişiden oLuşsan zaman zaman Trabzonspor'u desteklemek için Trabzon'a giden kişilerden oluşuyor.BMN Samsun'a karşı tavrımızı koymalıyız."Bu mesaja karşı Liseli Şrinler'in çoğunun cevabı şu şekilde:"Bırakın onLarda takımını desteklesin.Olaylar yaşanmış bitmiş uzatmaya gerek yok." Bu Mesajdan anlaşılacağı gibi yeni nesilde Trabzonspor düşmanlığı yok.Hee oLanLar iLLa ki vardır.[Topici açan kişi gibi]Ama liseli şirinLer tavrını koymus ve sonrasında topici açan kardeşimiz hatasının farkına varmıştır.
Şunu da unutmayalım.Samsun'da çok sayıda Trabzonsporlu var.Samsun'u yönetenlere baktığımızda çoğu Trabzonlu.Artık Trabzonlular ile SamsunLular kardeşçe yaşıyor.
Bunun en güzel örneği;Geçen sene 3.Lige terfi maçları vardı 19 mayıs stadyumunda.Beşikdüzüspor iLe Zonguldak Bld. arasında.Bende bir Beşikdüzü'lü oLarak maçı izlemeye gittim.Yanıma 6-7 tane samsunsprlu genç geldi ve sordular kimle kim oynuyor diye.Dedim Trabzon takımı iLe zonquLdak takımı.Çocuklar ekledi"Trabzon taraftarı hangisi?"Birlikte gittik ve B.düzü spor'u destekledik.Maç sonunda yenildik ancak onlar alkışladı bizi.Bu sende B.düzü Samsun'a gelecek.İşte o zamn görün Samsun-Trabzon dayanışmasını.

eet Ötüken kardeşim Çiço son derece karakterli bir kişiliğe sahip.Sadece takımını destekliyor ve bizlere çok güzel örnek oLuyor.Son derece bilinçli bir taraftar grubu başkanı.Ne hakemlerle ne rakip takım taraftarı iLe işi oLur.

Hee bu arada...SamsunBasKet-Mersin B.B maçı var SaLı günü saat 6'da.Yaşardoğu spor salonunda.Yarı final maçı kazanırsak %80 Finaldeyiz.Rakibimizde FinaLde ya Gs yada Fb olacak.Tüm Samsunda yaşayan kardeşlerimi Bekliyorum.

Lazigo
20.04.2009, 17:49
Arkadaslar ben Of kökenli ama memleketi Samsun olan biriyim. Bizim dedelerimiz zamaninda Samsuna geldi ve ben Of kökenli oldugumuzu 14 yasinda ögrendim
cok saglam bir samsunspor taraftari idim fakat trabzona edilen küfürler yüzünden suan neredeyse nefret ediyorum samsunspordan.
adamlar hic alakasi olmayan birseye bile trabzonu karistiriyorlar suan ki fuat köktas trabzon kökenli - samsun sehrinin önde gelenlerinin 90% oldugu gibi!
bsta adamlar bas bas bagirdi yok yapamaz edemez bi trabzonlu daha geldi yine küme düsecezdenildi. noldu fuat köktas en az ismail uyanki kadar sahip cikti samsunspora. sehrin dinamiklerini toplamaya calisti ama nafile.

zaten sehir merkezi ya trabzonlu ya rizeli yada artvinlidir. yerlisineraslamazsiniz pek.samsunun cok enteresan bir yapisi vardir. sehirin okuyani yazani dogu karadenizlidir iscisi veya issisi ipsizi sapsizi samsunun yerlisidir ve trabzona olan bu düsmanlik burdan beri gelmektedir. adamlara kac sefer yalvardim yakardim yahu küfretmeyin niye böyleyapiyosunuz etmeyin ne alip veremediginiz var dedim. yok! adamlar bildigini okuyor!

1987-1988 sezonunda samsunspor sampiyonluga gidiyordu. samsunsporun basinda hasbi mentesoglu adli carsambali hakiki yerli bir adam vardi. adamin toptan anladigi yok. samsunun yerli sivesi ile "dobi dekmükle" fln dermis bu adam.
herneyse o sezonda samsunspor gs ile samspiyonluk yarisini götürüyor ama samsunun sampiyon olma olasiligi nerdeyse 100%. hasbi mentesoglunun da bi dünya vergi borcu var. olay bu ya. ali tanriyar da ozamanlarin ya icisleri bakani yada bakanin kayincosu. adam metesogluna bi teklif geitir: sampiyonlugu bize ver vergi borclarini sileyim! Galatasaray 14 seneden beri sampiyon olamamistir. ve o sezon firtinalar gibi esen tanju galatasaraya transfer olur orta saha oyuncusu savas ile. savas bir milli takim kampindan "sakatim" diye geri gelmez. o tarnsferden sonra tanju birakin gol atmayi gol pozisyonuna bile giremez. simdi bunlari tesadüf sayalim. amenna! ama cereyan etmis su ilginc olaya bakin siz simdi:

hasbi mentesoglunun sirketlerinin vergi evraklarini yüklemis bir kamyon samsundan sitanbula yola cikar. evraklar istanbulda incelenip maliye bakanligina ankaraya yollanacak. kamyon bolu daginda kaza yapar ve bütün evraklar yanar http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif nasil ama hollywood filmi sanki degilmihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif?
ve bunu yapan trabzonlu rizeli artvinli degil bunu yapan CARSAMBALI!! yani samsunun yerlisi!
bunu yine dogu karadenizli bi arkadas konu etmisti forumda
anket actii ve dediki düsman kim: trabzonmu malatyami yoksa bize tarihimizde en büyük kazigi atan Galatasaray mi?
sonuc ne oldu dersiniz? anket büyük bir cogunluk ile trabzona gitti. neymis ligden düsürmüs trabzon samsunu ulan be adam trabzon seni isterse 10 kez düsürsün ligden senin alacagin 1 sampiyonluk seni türkiyenin 5. büyük takimi yapacakti. sirtin yere gelmiicekti. 2. lige düsemiyecektin lobin olacakti taraftarin ve hersene saglam bi gelirin olacakti. ama olmadi neden? hincal uluc ve ali tanriyar yüzünden.
trabzon yüzünden degil. maalesef bunu anlamiyorlar ve ben bir samsunlu olarak lanet okuyorum bu insanlara
trabzonu ermeni ve rumdan asagi görmelerine kiziyorum
yaaa her laf dönüp dolasip trabzona gelirmi allah askina?
böyle birsey olmazki?

ben darginim samsuna. karadenizin baskentiyiz diyor samsunlular ama kemenceyi, kolbastiyi, tulumu, horonu, hatta karadeniz sivesini bile kabul etmiyorlar.
soru: ankara, ben türkiyenin baskentiyim diyecek ama cami yerine kiliseler yaptiracak, türkce yerine yunanca veya ermenice konusturacak, sazi, halayi, türk örf ve adetlerini kabul etmeyecek? osmanli yerine bizim atalarimiz bizans ve romalilardir diyecek? böyle bile düsünülebilirmi?

samsun bu sorunlari ve dogu karadeniz fobisini asmadigi sürece karadenizin baskenti olamaz!

otuken55
20.04.2009, 18:15
Arkadaslar ben Of kökenli ama memleketi Samsun olan biriyim. Bizim dedelerimiz zamaninda Samsuna geldi ve ben Of kökenli oldugumuzu 14 yasinda ögrendim
cok saglam bir samsunspor taraftari idim fakat trabzona edilen küfürler yüzünden suan neredeyse nefret ediyorum samsunspordan.
adamlar hic alakasi olmayan birseye bile trabzonu karistiriyorlar suan ki fuat köktas trabzon kökenli - samsun sehrinin önde gelenlerinin 90% oldugu gibi!
bsta adamlar bas bas bagirdi yok yapamaz edemez bi trabzonlu daha geldi yine küme düsecezdenildi. noldu fuat köktas en az ismail uyanki kadar sahip cikti samsunspora. sehrin dinamiklerini toplamaya calisti ama nafile.

zaten sehir merkezi ya trabzonlu ya rizeli yada artvinlidir. yerlisineraslamazsiniz pek. samsunun cok enteresan bir yapisi vardir. sehirin okuyani yazani dogu karadenizlidir iscisi veya issisi ipsizi sapsizi samsunun yerlisidir ve trabzona olan bu düsmanlik burdan beri gelmektedir. adamlara kac sefer yalvardim yakardim yahu küfretmeyin niye böyleyapiyosunuz etmeyin ne alip veremediginiz var dedim. yok! adamlar bildigini okuyor!

1987-1988 sezonunda samsunspor sampiyonluga gidiyordu. samsunsporun basinda hasbi mentesoglu adli carsambali hakiki yerli bir adam vardi. adamin toptan anladigi yok. samsunun yerli sivesi ile "dobi dekmükle" fln dermis bu adam.
herneyse o sezonda samsunspor gs ile samspiyonluk yarisini götürüyor ama samsunun sampiyon olma olasiligi nerdeyse 100%. hasbi mentesoglunun da bi dünya vergi borcu var. olay bu ya. ali tanriyar da ozamanlarin ya icisleri bakani yada bakanin kayincosu. adam metesogluna bi teklif geitir: sampiyonlugu bize ver vergi borclarini sileyim! Galatasaray 14 seneden beri sampiyon olamamistir. ve o sezon firtinalar gibi esen tanju galatasaraya transfer olur orta saha oyuncusu savas ile. savas bir milli takim kampindan "sakatim" diye geri gelmez. o tarnsferden sonra tanju birakin gol atmayi gol pozisyonuna bile giremez. simdi bunlari tesadüf sayalim. amenna! ama cereyan etmis su ilginc olaya bakin siz simdi:

hasbi mentesoglunun sirketlerinin vergi evraklarini yüklemis bir kamyon samsundan sitanbula yola cikar. evraklar istanbulda incelenip maliye bakanligina ankaraya yollanacak. kamyon bolu daginda kaza yapar ve bütün evraklar yanar http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif nasil ama hollywood filmi sanki degilmihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif?
ve bunu yapan trabzonlu rizeli artvinli degil bunu yapan CARSAMBALI!! yani samsunun yerlisi!
anket actii ve dediki düsman kim: trabzonmu malatyami yoksa bize tarihimizde en büyük kazigi atan Galatasaray mi?
sonuc ne oldu dersiniz? anket büyük bir cogunluk ile trabzona gitti. neymis ligden düsürmüs trabzon samsunu ulan be adam trabzon seni isterse 10 kez düsürsün ligden senin alacagin 1 sampiyonluk seni türkiyenin 5. büyük takimi yapacakti. sirtin yere gelmiicekti. 2. lige düsemiyecektin lobin olacakti taraftarin ve hersene saglam bi gelirin olacakti. ama olmadi neden? hincal uluc ve ali tanriyar yüzünden.
trabzon yüzünden degil. maalesef bunu anlamiyorlar ve ben bir samsunlu olarak lanet okuyorum bu insanlara
böyle birsey olmazki?

ben darginim samsuna. karadenizin baskentiyiz diyor samsunlular ama kemenceyi, kolbastiyi, tulumu, horonu, hatta karadeniz sivesini bile kabul etmiyorlar.
soru: ankara, ben türkiyenin baskentiyim diyecek ama cami yerine kiliseler yaptiracak, türkce yerine yunanca veya ermenice konusturacak, sazi, halayi, türk örf ve adetlerini kabul etmeyecek? osmanli yerine bizim atalarimiz bizans ve romalilardir diyecek? böyle bile düsünülebilirmi?

samsun bu sorunlari ve dogu karadeniz fobisini asmadigi sürece karadenizin baskenti olamaz!

ben yerlisiyim ben çingen miyim
adam gibi konuşmayı öğren
birisi şu mesajı silebilir mi?

Gürsoy61
20.04.2009, 18:54
Samsunun yerLisi çingenler sözüne katılmıyorum.Samsun yerlisinin yarısı Kavaklı zaten.Geriye kalanların önemli bir bölümünüde Çarşamba-Bafra ve Termeliler oluşturuyor.Ne yalan söylim alaçamllı-Yakakent li vs. görmedim hiç...

s.B.ç
20.04.2009, 19:24
Lazigo sen Samsunspor.bizdeki Lazoli (http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?action=profile;u=1711) degilmsin ?
iste nasil taraftar oldgun belli oldu...
senin gibi samsunspor taraftari istemeyiz zaten meraklanma...
senin bu yazini samsunspor.bize koyalim

Burak Bıyıklı
20.04.2009, 19:35
yorumlarınızı samsunspor taraftarını genelleyerek yapıyorsunuz.bütün taraftarlar öyle değil tamam bunları yapanlar da var ama hepsi yapmıyor.ben kaç defa trabzon samsun maçına gittim orda "ayağa kalkmayan trabzonlu olsun" diye bağırılınca o bağıran tribüne inat ayağa kalkmayan birçok kişi de gördüm şimdi siz kalkıp hepsi için beter olsun deyince hiç de iyi olmuyor...

ayrıca samsun yerlisinin çingen olduğunu hangi kaynağa dayanarak söylediğini biz le de paylaşır mısın!!!

Lazigo
20.04.2009, 20:28
@s.b.c
Lazoli ile Tani$iyoruz ama o kölnden ben Frankfurttan

s.B.ç
20.04.2009, 21:19
@s.b.c
Lazoli ile Tani$iyoruz ama o kölnden ben Frankfurttan

peki sen samsunspor.bizde üyemsin ?

Lazigo
20.04.2009, 21:45
peki sen samsunspor.bizde üyemsin ?

üyeyim ama aktif ve dewamli olarak msj yazmiyorum

aktan61
20.04.2009, 22:20
Mehmet YILMAZ: 'TRABZONSPOR'a saygımız var ama sempati duymuyoruz'

O zaman burda ne işin var kardeşim?

Burçak
20.04.2009, 22:34
başkalarının seviyesine düşüp çingene vs lafları etmeyelim . o kelimeyi çıkardım yazıdan.
Samsunspor Karadeniz takımıdır. cahilce yazılara itibar etmeyin arkadaşlar.

gerenimo
20.04.2009, 22:40

zaten sehir merkezi ya trabzonlu ya rizeli yada artvinlidir. yerlisineraslamazsiniz pek.samsunun cok enteresan bir yapisi vardir. sehirin okuyani yazani dogu karadenizlidir iscisi veya issisi ipsizi sapsizi samsunun yerlisidir ve trabzona olan bu düsmanlik burdan beri gelmektedir. adamlara kac sefer yalvardim yakardim yahu küfretmeyin niye böyleyapiyosunuz etmeyin ne alip veremediginiz var dedim. yok! adamlar bildigini okuyor!

böyle birsey olmazki?

toptan saçmalamışsın. eminim ne gzel giydirdim samsunlulara demişsindir. ancak sana da kzamıyorum. acil şifalar dilerim sana. böyle saçma mesajın yayınına izin veren yöneticilere de acil şifalar.

Ömer Kaya
20.04.2009, 22:51
bir karadenizli olarak bir trabzonsporlu olarak bir samsunda yaşayan vatandaş olarak ekmek yediğim şehre laf ettirmem herkes seviyeli konuşsun

Ömer Kaya
20.04.2009, 22:59
samsunda küfür yiyoruz evet dogru ama çiçekle karşılandıgımız seneyi ben unutmadım küçük oldugum halde sonuçta bişeler yapılmaya çalışılıyor ama bazı kişiler bunu istemiyor bunu genele vurmayın

POYRAZ
21.04.2009, 01:45
bir karadenizli olarak bir trabzonsporlu olarak bir samsunda yaşayan vatandaş olarak ekmek yediğim şehre laf ettirmem herkes seviyeli konuşsun
Sana sertce bir yazi yazdim ama sonra 18 yasinda bir cocugun kalbini kirmayayim diye düsünüp sildim yazimi.
Bundan sonraki yazilarinda posta koyar gibi yazma.
Saglicakla.

Ömer Kaya
21.04.2009, 11:52
Sana sertce bir yazi yazdim ama sonra 18 yasinda bir cocugun kalbini kirmayayim diye düsünüp sildim yazimi.
Saglicakla.
git cvbnı çingen diyenlere ver

Gürsoy61
21.04.2009, 13:17
Beyler 29 Nisan'da Samsun'a 2 Trabzon takımı gelcek.Lütfen bu takımları destekleyelim.Yalıspor,Beşikdüzüspor,Çaykaraspor hepsi bizim takımlarımız.Samsundaki Trabzonluları bekliyorum....

Faruk KILIÇ
21.04.2009, 13:28

böyle birsey olmazki?

süper yazmışın helal olsun doğruları söylüyon

Ömer Kaya
21.04.2009, 14:44
Beyler 29 Nisan'da Samsun'a 2 Trabzon takımı gelcek.Lütfen bu takımları destekleyelim.Yalıspor,Beşikdüzüspor,Çaykaraspor hepsi bizim takımlarımız.Samsundaki Trabzonluları bekliyorum....
maçlar buradamı yıine ben yalıspor maçlarına hep gidiyorum zaten gelirlerse herzmnki gibi yerimizi alırız:meşale2::meşale2::meşale2::tsatkı:

otuken55
21.04.2009, 16:07
Saglicakla.
kalp kırmayı gerektirecek bir durum yok ortada,yok illa ki kırıcı olmak istiyorsan sadece samsunlu olmaları hasebiyle insanlara çingen yaftası koyanların kalbini kır
ya da bize doğru yolu gösterme yolunda bir çaban olmayacaksa,(sadece çaba)yaşının da büyük olmasının bir ehemmiyeti yok.
yaptıkları mikro milliyetçiliği aşıp ırkçılığa doğru gitmeye başladı:)

zira onu da beceremezler ya...
neyse çok yazarsam ceza yiyebilirim sağlıcakla kalın.
he bu arada un utmadan ben de memleketime laf ettirmem:)

Ömer Kaya
21.04.2009, 16:19
kalp kırmayı gerektirecek bir durum yok ortada,yok illa ki kırıcı olmak istiyorsan sadece samsunlu olmaları hasebiyle insanlara çingen yaftası koyanların kalbini kır
ya da bize doğru yolu gösterme yolunda bir çaban olmayacaksa,(sadece çaba)yaşının da büyük olmasının bir ehemmiyeti yok.

eyv kardeşim 10 numara özetlemişsin :alkış::alkış::alkış:

Gürsoy61
21.04.2009, 16:39
maçlar buradamı yıine ben yalıspor maçlarına hep gidiyorum zaten gelirlerse herzmnki gibi yerimizi alırız:meşale2::meşale2::meşale2::tsatkı:

Eet burada.29 Nisan'da başlıyacak.^Çaykara-Beşikdüzü ve Yalıspor...Bu 3 takımdan 2 si gelecek.

Gürsoy61
21.04.2009, 16:40
SamsunBasKet'in saat 6 da çok önemli bir maçı var.Eğer yenersek seriyi 2-0 yapcaz ve Finale kalma yolunda büyük bir avantaj elde edecez...
Bekliyorum.Tüm samsun taraftarları maça akın edecek...

Ömer Kaya
21.04.2009, 16:53
SamsunBasKet'in saat 6 da çok önemli bir maçı var.Eğer yenersek seriyi 2-0 yapcaz ve Finale kalma yolunda büyük bir avantaj elde edecez...
Bekliyorum.Tüm samsun taraftarları maça akın edecek...

haberim var arkadfsşalr çağırdıama işimm var gelemeyeceğim:S buarada beşikdüzüyle yalıspor çıkar hersene oldugu gibi

Lazigo
21.04.2009, 17:05
onlar bize sirasi gelince rum ermeni rus diyolar ama?
kimse kusuruma bakmasin!
Trabzonda Rum Imparatorlugunun fethinden sonra bircok sey degismistir. Trabzonun Türklesmesi icin bu diyarlara Canikten, Samsundan, Bafradan Müslüman Türkler gönderilmistir! Bunlari Samsunlularin kendileri söylüyor. Trabzonun Carsibasina bagli SAMSUN diye bir köy vardir : http://www.kenthaber.com/karadeniz/trabzon/carsibasi/samsun_koyu
Istanbul fethinden sonra Istanbulada cok sayida Müslüman Türk halki gönderilmistir Samsundan! Niye diye sorarsaniz Fatih ozamanlar Cepni asireti sancagi altinda egitim aldigi ve Samsun insanina hayran kaldigi icin!
Bunu ben demiyorum Samsunlular diyor. ama bunu bildikleri halde Besikdüzünden ötesine RUM derler RUS derler ERMENI derler PONTUS derler
Gicikliktanmi yapiyorlar yoksa ahmakliktanmi bilemem ama bana kimse rum diyemez!!!
hic kimse! Bana rum diyene ben cingen derim
düsmanliklari trabzonspor ile degil trabzonla! trabzonlu olman bile onlara yeter! düsmansin sen ozaman! bjkyi tutmussun fbyi tutmussun hic önemi yok! kökenin trabzon olsa dahi kaybettin! önceden rizeyi severlerdi tribunde olan son kardeslik msjlari ile rizeye nefret beslemeye basladilar!
hamsiler, hamsi kafalilar, Lazlar, Laz akli Kaz akli gibi kelimeleri cok kullanirlar!

otuken55
21.04.2009, 17:18
sana cevap yazacağım sadece vaktimi alacaksın
yazmışsın yazmışsın durmuşsun,boş laflar tantanası çektirdin bize bir dünya,merak ediyorum tüm boş insanlar beni mi buluyor?
insanlara çingen demek gibi bir özgürlüğün yok.
sen bana çingen dediğin için sana küfredebilirim öyle mi?
sana küfrettiğim için bana vurabilirsin
bana vurduğun için seni vurabilirim.
bu mudur mantığın?
git kardeşim git işine yaşın başın da umurumda değil,ne siz rumsunuz ne biz çingen

POYRAZ
21.04.2009, 18:14
git cvbnı çingen diyenlere ver
Eger birisi sana "Cingene" demisse sikayet et görevlilere. Herkesin avatarinin altinda ünlem isareti var. Oraya tikla ve sikayetini yaz !!!
Anlastik mi?

POYRAZ
21.04.2009, 18:17

Tekrar ediyorum. Birisinin yazisinin forum kurallarina aykiri oldugunu düsünüyorsan, o kisinin avatarinin altindaki ünlem isaretine tikla ve acilan sayfada sikayetini yaz.
Ben dogru yolu göstermeye calissam da anlama yolunda bir caban olmayacaksa yasinin kücük olmasinin bir önemi yok.

Burçak
21.04.2009, 18:54
Bu sayfada sadece Samsunspor ile alakalı şeyleri konuşalım. kimse kimseyi sevmek zorunda değildir.
bizi sevmeyenede zorla bize sempati besleyin diyecek halimiz yok .
nasılki onların yaptıkları ırkçı benzetmeler yanlışsa burdada onlara çingene denmesi yanlış.
o kelimeyi kaldırdık burdan. onlar kendi aralarında yazmaya devam edermi etmezmi kendi seviyelerini gösterir.
demek istediğim şu, orda burda yazılan yanlış yazıları örnek göstererek onların seviyesine düşüp aynı şekilde karşılık vermeyelim.
Büyüklük bunu gerektirir.

Samsunspora başarılar. lige çıkmasını isterim . yakın bir deplasmanımız olur.

Ömer Kaya
21.04.2009, 19:05
Eger birisi sana "Cingene" demisse sikayet et görevlilere. Herkesin avatarinin altinda ünlem isareti var. Oraya tikla ve sikayetini yaz !!!
Anlastik mi?
bunu bilmiyordum bundan sonra şikayet ederim

Koray
21.04.2009, 19:26
Samsunspor'luların sitesine girdim,adamlarda müthiş bi çekememezlik,kıskançlık ve nefret var...

Her iki laflarından biri Trabzonspor,alakalı/alakasız herşeyi bize bağlıyorlar.

Hele iki takımın durumunu karşılatırırken,çoğunun iki kentin coğrafyasının büyüklüğünü şehrin gelişimini örnek gösterip '' Bizim şehrimiz Trabzon'dan büyük,bu yüzden biz Trabzonspor'dan büyüğüz '' gibi cümleler kurmaları yokmu bunlara nasıl gülsem bilemiyorum :))

Allah bizi bunlar gibi aciz duruma düşürmesin,onların halini görünce takımımızın değerini daha iyi anladım...

İHSAN
21.04.2009, 20:12
Şu iki, aynı bölge takımının arasındaki bu anlaşmazlık çok üzüyor insanı. On beş sene Samsun'da kaldım, gönlümden geçerek Trabzonspor atkımla ya da samsun atkımla Samsunspor tribünlerinde ekmeğini yediğim güzel samsununun takımını desteklemeyi çok isterdim ama maalesef ne onlar bizi anladı, ne de biz onları. E, ne oldu yani. Biz hala buradayız onlar ise kötü bir durumda (Allah beterinden korusun.). Eloğlu, farklı bölgelerden kankalar takımlar edinirken biz komşumuzla geçinemiyoruz, iş midir bu? Bakınız, Kocaeli-Antalya dostluğuna...Ölümüne seviyorlar birbirlerini. Biz ise 350km yakınımızdaki komşuyla anlaşamıyoruz. Üzücü hem de çok.

Umarız, bu anlaşmazlık eski zihniyetin yerini dostluğa ve kardeşliğe, topyekün karadenizlili olma ruhuyla birlik olmaya bırakmasıyla bir son bulur.

otuken55
21.04.2009, 20:16
Bu sayfada sadece Samsunspor ile alakalı şeyleri konuşalım. kimse kimseyi sevmek zorunda değildir.
bizi sevmeyenede zorla bize sempati besleyin diyecek halimiz yok .
nasılki onların yaptıkları ırkçı benzetmeler yanlışsa burdada onlara çingene denmesi yanlış.
o kelimeyi kaldırdık burdan. onlar kendi aralarında yazmaya devam edermi etmezmi kendi seviyelerini gösterir.
demek istediğim şu, orda burda yazılan yanlış yazıları örnek göstererek onların seviyesine düşüp aynı şekilde karşılık vermeyelim.
Büyüklük bunu gerektirir.

Samsunspora başarılar. lige çıkmasını isterim . yakın bir deplasmanımız olur.
ben merkep dediğimde 2 hafta ceza aldım
başkası çingene dediğinde mesajı düzelttiniz ilginç

Burçak
22.04.2009, 00:20
yanlız sen merkep benzetmesini buradaki Trabzonsporlu arkadaşlarına yapmıştın.
çingene benzetmesi kendisine rum diyenlere yapılmış.
yinede o kelime silindi.
Silinmesinin sebebide başkalarının seviyesine düşmemek .

Sami Kuk
22.04.2009, 14:38
Samsunda Maclardan sonra kolbastı oynuyormus..:) Güzel hareketler bunlar..:)

otuken55
22.04.2009, 16:30
yanlız sen merkep benzetmesini buradaki Trabzonsporlu arkadaşlarına yapmıştın.
çingene benzetmesi kendisine rum diyenlere yapılmış.
yinede o kelime silindi.
Silinmesinin sebebide başkalarının seviyesine düşmemek .
buradaki trabzonsporlu arkadaşlara yapınca ceza gerektirir
burada bulunmayan samsunsporlu arkadaşlara yapınca silinir öyle mi?

Burçak
22.04.2009, 16:39
hiç bir şekilde burada Trabzonsporluya yanlış bir kelime edemez kimse..
samsunsporluyada hakaret edilemez. söylediğim gibi o kelimeyi sildim.
ceza vermedim çünkü rum yakıştırması yapana söylenmiş bir kelimeydi. kim olduğu önemli değil.
mesajından o kelimeyi kaldırdık . bize hakaret edene bi an sinirlenip bi kelime söyledi diye ceza vermedim.
başka yerlerde Trabzonsporlular hakkında yazılanlara cevap vermeye kalksak onlardan bi farkımız kalmaz.
konuyu uzatmanın anlamı yok. Trabzona ağıza alınmayacak kelimeleri kullananlara karşı burda hiç bir kötü söz kullanılmıyor.
buda farkımızdır.

Burçak
22.04.2009, 16:45
Yanlış bulduğunuz kelimeyi raporlayabilirsiniz .
ceza verilip verilmeyeceğine Yöneticiler karar verir.
ayrıca üslubuna dikkat et.

otuken55
22.04.2009, 16:47
siz yönetici değil misiniz?
kadıyı kadıya mı şikayet edelim?

ilhan
22.04.2009, 16:47
otuken55,

Trabzonspor'a laf ettirmeyiz diyen aynı yönetici Samsunspor'a da ettirmeyiz diyor. Sana "merkep" yüzünden ceza veren kişi bendim. Yine aynı şekilde devam ediyorsun. Yazdığın kelimelere dikkat etmen konusunda ne yapmamız gerekiyor?

Rahatsızlık duyduğunuz mesajları raporlayın diyoruz. Ama siz "Biz icabından geliriz." modundasınız. Kusura bakmayın ama hiçbir şey yapamazsınız birbirinize. İki üç laf atışır daha sonra direkt hakaret moduna girersiniz.

Bu konu burada kapansın mümkünse.

otuken55
22.04.2009, 16:53
yahu derdimi kimseye anlatamıyor muyum?Samsunspor'u aştı mesele samsunlularla sorunu var ''çingene''diyen arkadaşın.tam iki hafta ''merkep''yüzünden ceza yedim.Bu arkadaş ''çingene'' dediği için neredeyse ödül alacak.
ne demek ''başkalarının seviyelerine düşemeyiz''.
başkalarından kasıt samsun halkı değil mi?ben de bu halkın bir ferdiyim.benim yöneticiden beklediğim sözkonusu arkadaşın seviyesi konusunda yorumlar yapmasıydı.az önce yazdığım mesaj silinmiş, içinde bir hakaret yoktu.
bu mantığa göre bana çingene diyene aynı tonda cevap verebilme özgürlüğüm var.hata yaptığınızı kabul etmemek için bu kadar kasılmaya gerek var mı?

ilhan
22.04.2009, 16:56
Sen sadece merkep yüzünden 2 hafta ceza almadın. Ondan bir hafta önce başka bir başlıkta yine hakaret nedeniyle ceza almıştın. Akabinde bu başlıkta sarfettiğin o kelime nedeniyle 2 hafta yedin.

Üslubun konusunda seni bir daha uyarmayacağım. Kusura bakma ama bir insan aynı sebeple sürekli uyarılmaz. Sürekli uyarılmamak bir yana 2 defa art arda ceza yemez.

Burada kimse salt Samsun'a çingene diyemez. Kaldı ki Samsunlu akrabalarımız var. Karşı çıkmasını da biliriz. O "çingene" lafını söyleyen kimse ne maksatla söylediği zaten açıklanmış.

Bu konu burada kapatılırsa sevinirim.

otuken55
22.04.2009, 17:00
Sen sadece merkep yüzünden 2 hafta ceza almadın. Ondan bir hafta önce başka bir başlıkta yine hakaret nedeniyle ceza almıştın. Akabinde bu başlıkta sarfettiğin o kelime nedeniyle 2 hafta yedin.

Üslubun konusunda seni bir daha uyarmayacağım. Kusura bakma ama bir insan aynı sebeple sürekli uyarılmaz. Sürekli uyarılmamak bir yana 2 defa art arda ceza yemez.

Burada kimse salt Samsun'a çingene diyemez. Kaldı ki Samsunlu akrabalarımız var. Karşı çıkmasını da biliriz. O "çingene" lafını söyleyen kimse ne maksatla söylediği zaten açıklanmış.

Bu konu burada kapatılırsa sevinirim.
konuşup konuşup kapatın demek ayıp değil mi?
iki hafta önce aldığım ceza sebebini iyi hatırlıyorum sebebi diğer üyeleri kışkırtmak
2. seferle alakası yok.isterseniz elinizde imkan varsa kontrol edebilirsiniz.

ilhan
22.04.2009, 17:05
Arkadaşım,

İşi yokuşa neden sürüyorsun? Konu artık kapatılsın diyorum. Şimdi yukarıda Koray güzel bir yere değinmiş. Samsunspor forumunda bize her şeyi diyorlar diye. Ben de az çok biliyorum bizim için neler yazdıklarını. O adamlar sadece Trabzon'a ve Trabzonspor'a sallıyor, günah çıkarıyorlar. Onlarda Samsunlu, sen de Samsunlusun. Şimdi ben o adamları hedef alan bir mesaj yazsam sen üzerine alınır mısın? Alınırsan neden alınacaksın?

Bugün Samsunspor'un oyununa çiftetelli deyip arkasında hakaretvari bir kelime sarfeden birisi 1 hafta ceza aldı. Ee tabii bunları siz görmüyorsunuz. Sonra işimize gelenleri silmiyoruz gibi bir düşünceye kapılıyorsun-uz.

Senin neden ceza aldığını ben gayet iyi biliyorum. Gerek yok araştırmaya.

Üslup konusunda dediğim gibi bir daha uyarmayacağım.
Esenlikler.

furkankayaoglu
22.04.2009, 17:06
ben samsunuma 19 yılımı werdim kimse samsun halkına çingene diye hitap edemez samsun da yaşayanların yüzde 80 inin trabzonlu olduğunu herkez biliyor ona göre konuşun!!!

ilhan
22.04.2009, 17:08
Kimsenin çingene dediği yok Furkan, sakin ol sen de.

otuken55
22.04.2009, 17:09
Arkadaşım,

İşi yokuşa neden sürüyorsun? Konu artık kapatılsın diyorum. Şimdi yukarıda Koray güzel bir yere değinmiş. Samsunspor forumunda bize her şeyi diyorlar diye. Ben de az çok biliyorum bizim için neler yazdıklarını. O adamlar sadece Trabzon'a ve Trabzonspor'a sallıyor, günah çıkarıyorlar. Onlarda Samsunlu, sen de Samsunlusun. Şimdi ben o adamları hedef alan bir mesaj yazsam sen üzerine alınır mısın? Alınırsan neden alınacaksın?

Bugün Samsunspor'un oyununa çiftetelli deyip arkasında hakaretvari bir kelime sarfeden birisi 1 hafta ceza aldı. Ee tabii bunları siz görmüyorsunuz. Sonra işimize gelenleri silmiyoruz gibi bir düşünceye kapılıyorsun-uz.

Senin neden ceza aldığını ben gayet iyi biliyorum. Gerek yok araştırmaya.

Üslup konusunda dediğim gibi bir daha uyarmayacağım.
Esenlikler.
Üslubum konusunda uyarmanıza gerek yok,zira üslubum gayet yerli yerinde,ve en önemlisi benim üslubum benim tarzımitoplum tarafından çok büyük bir tepki görmezsem veyahut yanlış olduğu hissine kapılmazsam aynı üslupla devam ederim.
buyrun araştırın diyorum ceza sebebimi ''diğer üyeleri kışkırtmak'' aynen böyle bir yazı çıkacak karşınıza.
ben anlayacağımı anladım diğerleri de bişeyler görsün diyerek yazıyordum dediğiniz gibi yokuşa sürmeye gerek yok,
yarın öbürgün istanbullu bir arkadaş biza rum derse tüm istanbullular ''ebleh''tir deme özgürlüğümü kullanabilirim.
kimseye ebleh demedim ceza vermek için sebep arıyorsunuz aman dikkat:)
sadce örnekleme yaptım

furkankayaoglu
22.04.2009, 17:10
samsun başlıklarına girince sinirim bozuluyor o yüzden girmiyorum bu siteyi dewamlı takip eden ancak fazla yazmayan birisi olarak samsunda oturan bmnli arkdaslarıma samsunspora sahip çıkmalarını diliyorum... hala samsunda yaşıyan bir kişi olarak samsun bmn ile yakında tanışıcam sivasa gelenleriniz wardır umarım.

otuken55
22.04.2009, 17:12
samsun başlıklarına girince sinirim bozuluyor o yüzden girmiyorum bu siteyi dewamlı takip eden ancak fazla yazmayan birisi olarak samsunda oturan bmnli arkdaslarıma samsunspora sahip çıkmalarını diliyorum... hala samsunda yaşıyan bir kişi olarak samsun bmn ile yakında tanışıcam sivasa gelenleriniz wardır umarım.
geliyorlar il başlığımıza yazarsan buluşma imkanı bulabilrsin.

ilhan
22.04.2009, 17:13
Ben uyarımı gayet anlaşılır bir şekilde ve herkesin gördüğü şekilde yaptım. Daha fazla uzatmayacağım. ;)

Samsunspor kalan maçlarını kazanıp play off'a katılma şansı varsa katılır ve süper lig potasını zorlar umarım deyip konudan kopmayayım.

Koray
22.04.2009, 17:34
otuken55@

Samsunspor sitesindeki ant55 senmisin ? :)

otuken55
22.04.2009, 18:12
otuken55@

Samsunspor sitesindeki ant55 senmisin ? :)
hayır değilim
hayrola nesini benzettin:)

Koray
22.04.2009, 18:19

Dün ilk defa sitelerine girdim buraya atılan bi linkten dolayı ve okuduklarımın özeti şu '' Fare dağa küsmüş dağın haberi yok ''

Çok komik insanlar sizin şu Samsunspor'lular :)

otuken55
22.04.2009, 18:21

Dün ilk defa sitelerine girdim buraya atılan bi linkten dolayı ve okuduklarımın özeti şu '' Fare dağa küsmüş dağın haberi yok ''

Çok komik insanlar sizin şu Samsunspor'lular :)
haberi olmadığı için mi ''çingene'' sıfatını kullanıyor bu dağ?
sorma komiktir ''bizim'' Samsunsporlular

Ömer Kaya
22.04.2009, 18:22
beyler uzatmaya gerek yok artık bu başlık benımde takıbım altında kim samsunspor yada trabzonspoor aleyıne konuşursa rapor edeceğim.Samsunspor.biz de yazılan mesajlar umrumda bile değil orada yazanlar bir olaydır kapılmış gidiyorlar bnm dernek üyesi abilerimde var trabzonspor hakkında okadar kötü düşünceler sarfetmiyorlar samsunspor arkasına trabzonun desteğini alsa süperlig kaçınılmaz olur bu benim düşüncem saygılarla

Koray
22.04.2009, 18:24
haberi olmadığı için mi ''çingene'' sıfatını kullanıyor bu dağ?
sorma komiktir ''bizim'' Samsunsporlular

1-2 kişiyi '' dağ '' olarak görüyorsan o senin küçüklüğün...

otuken55
22.04.2009, 18:29
1-2 kişiyi '' dağ '' olarak görüyorsan o senin küçüklüğün...
1-2 kişi?
bu tartışmayı sabaha kadar sürdürsek ben kazanamam

Burçak
28.04.2009, 11:01
Samsunspor'da Sakarya maçı mesaisi..

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sakaryaspor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı tek idmanla başladı.

Samsunspor, bugün yaptığı çalışmayla Sakaryaspor maçının mesaisine başladı. Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sakaryaspor maçının hazırlıklarına bugün yaptığı tek idmanla start verdi.

Kırmızı-beyazlı ekip yapılan çalışmaya yaklaşık 1 saat geç çıktı. Teknik heyet, futbolcular ve yönetimde, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında alınan mağlubiyet nedeniyle morallerin bozuk olduğu gözlendi. Nuri Asan Tesisleri'nde düz koşuyla başlayan idman istasyon çalışmasıyla devam etti. Sakatlığı nedeniyle Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında forma giyemeyen Sefa'nın bugün yapılan çalışmaya da düz koşuyla katıldı. Sercan'nın kasıklarındaki ağrılar nedeniyle idmanı yarıda bırakmak zorunda kaldı. Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında alınan mağlubiyet ilgili olarak her hangi bir açıklama yapmayacağını, Sakaryaspor maçının önemi bildiklerini ve çalışacaklarını söyledi.

Sakaryaspor küme de kalma mücadelesi veriyor.
Sakaryasporu üstelik kendi sahasında daha şanslı görüyorum.
Sakaryasporun kazanması halinde öncelikle Giresunsporun belkide Samsunsporun küme düşme durumları oluşabilecek.
böylede bir durum var.
Hak eden kazansın diyelim.

Manu61
30.04.2009, 22:49
Uzun zamandır Samsunspor bölümüne yazı yazmadım hatta okumadım bile girip bakayım dedim sonunda girmez olaydım..Samsun hakkında veya Samsunspor hakkında en ufak birşey bilmeyen bazı arkadaşlarımız gelip burada ahkam kesiyor..Yok Samsun böyle Yok Samsun şöyle Yok forumlarında şöyle diyorlar böyle yapıyorlar..Bazı kişilerin burada yaptığı şeyin farkında değilsiniz galiba...Ben yıllardır Samsun'da yaşıyorum Samsun'lu sayılırım bu yazdıklarınızı okuyunca elim ayağım titremeye başladı..Eğer böyle sataşmalar olacaksa kaldırılsın Samsunspor başlığı bu forumdan..En çok zoruma giden şeyde Samsun'u Samsun insanını Samsunspor'u uzaktan yakından tanımayan kişilerin gelip burada Samsun aleyhine sallamaları..Burda yazılan bazı yazılar yüzünden Samsun'daki can ciğer olduğumuz arkadaşlarımızla aramız açılıyor..Samsun'a Samsun halkına Samsunspor'a sataşmayı bırakın artık..

POYRAZ
01.05.2009, 19:31
Haklisin elbette. Ayni seyleri Trabzonspor düsmanligi yapan insanlara da söylüyorsundur umarim.

otuken55
02.05.2009, 13:45
hep tartışmaya gerek yok,biraz da ortak paydalar da buluşalım.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu ''Liseler Arası Müzik Yarışması''nda Samsun'umuzu temsil eden İlkadım Anadolu Güzel
Sanatlar Lisesi finallare katılmaya hak kazanmıştır.Bu akşam (02.05.2009) 21:15 de Trt 1'den canlı olarak yayınlanacak
yarışmada Ekibimize destek olalım...

Grup üyeleri:
Taha Kayış - Candaş Ankaralı - Hasan Erdem Avcı - Anıl Özkaran - Melek Kaya - Oğulcan Pehlivan - Elif Aydın -
Zeynep Şiğba Tüfekçi - Güray Büyükbaş
Yarışma ile ilgili detaylı bil için;
http://yarisma.pafil.com/Bands/Profile.aspx?BandID=32450#top

Ömer Kaya
02.05.2009, 18:12
turgutkırmıız kart cezalısı haftaya adanaya yenıldıgı zman düşer samsunspor:(

lazooo28
02.05.2009, 18:23
ikimizde bu ligde kalacagiz Insallah

saldir karadeniz

OnOuR
03.05.2009, 03:35
.......................... Lanet olsun

Burçak
04.05.2009, 23:59
Sakarya'da maç sonu..

Bank Asya 1. Lig'de Sakaryaspor, kendi sahasında Samsunspor'u 1-0 yenerek, ligde kalma umutlarını son haftaya taşıdı. Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, son dakikaya kadar mücadelerinin süreceğini belirtti.

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, iyi oynadıklarını, ancak golü bulamadıklarını belirterek, "Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık. 3-4 tane gol pozisyonu bulduk. Ancak golü bulamadık. 2. yarının hemen başında yediğimiz golle 1-0 mağlup olduk. Ligin son haftasında oynayacağımız Adanaspor maçında alacağımız 1 puan Samsunspor için yeterlidir. 3 haftadır puan alamıyoruz, ancak inşallah Adanaspor maçında puan alarak ligde kalacağız" dedi.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu ise, "Kazanmak zorunda olduğumuz bir maçtı. Ancak 1-0'lık galibiyet yetmiyordu, 2-0 kazanmamız gerekiyordu. Telafisi olmayan bir maç olduğundan dolayı ilk yarı kötü oynadık. İkinci yarıda daha derli toplu oynadık. Gol pozisyonları bulduk. Ancak bunlardan sadece birini değerlendirebildik. Ligdeki diğer maçlara baktığımızda Erciyesspor'un yenilmesi hiç hesapta yoktu. Biz ipleri elimize almak istiyorduk. Artık biz kazanacağız ve rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Son dakikaya kadar mücadelemizi devam ettireceğiz" diye konuştu

Samsunspor'da hazırlıklar başladı..

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, hafta sonu sahasında oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı..
Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Ercüment Coşkundere gözetiminde yapılan çalışmaya, sakatlığı devam eden Burhan dışında tüm oyuncular katıldı. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular, koşu sonrası kondisyon ağırlıklı çalıştı.

Antrenman öncesi bir açıklama yapan teknik direktör Ercüment Coşkundere, futbolun doğasında bulunan şansızlıkları Samsunspor'un haftalardır yaşadığını söyledi.

Hiçbir maçın oynamadan kazanılmadığını ifade eden Coşkundere, şunları kaydetti:
''Bulunduğumuz noktada hedefimiz alttaki takımlarla puan farkını haftalar öncesinde açmak ve ligi erken bitirmekti. Ancak beceremedik, başaramadık. Yani biz 4 hafta önce ligi bitirmek isterken, ne yazık ki son haftaya kaldı. Hiç kimsenin şüphesi olmasın, ligi normal olarak bitireceğiz.''

Karadeniz ekibi, yarın yapacağı tek antrenmanla Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek
ajansspor

_SeRKaN_
05.05.2009, 13:29
Samsun bu hafta ne yapar eder bu maçı alıp ligde kalır...Kendi saha avantajını iyi kullanacaktır...

mehmetali61_55
05.05.2009, 14:59
İnşallah bu hafta yenerde düşmez düşerse dahada toparlanamaz bence evindeki avantajını iyi kullanmaları lazım

Yunus Emre SEYHAN
05.05.2009, 18:42
Samsunspor küme düşerse kendisi için hayırlı olur... Samsunspor gibi köklü bir kulubun bu halleri düşmesi cok acı bi durum

Ömer Kaya
05.05.2009, 18:48
Samsunspor küme düşerse kendisi için hayırlı olur... Samsunspor gibi köklü bir kulubun bu halleri düşmesi cok acı bi durum
küme düşmenin neresi hayırlı anlaamdım:)

Yunus Emre SEYHAN
05.05.2009, 18:53
küme düşmenin neresi hayırlı anlaamdım:)
Bir yerlerde yanlışlıklar yaptıklarını anlamaları için :) Hadi kaza ile düştün diyelim.. O kadar yıldır Bank Asya liginde oynuyorsun.. Zirvenin yanından bile geçtiğin yok. Bu gidişle Bu sene düşmezlerse bile ilerki yıllarda düşerler.

Ömer Kaya
05.05.2009, 19:00
Bir yerlerde yanlışlıklar yaptıklarını anlamaları için :) Hadi kaza ile düştün diyelim.. O kadar yıldır Bank Asya liginde oynuyorsun.. Zirvenin yanından bile geçtiğin yok. Bu gidişle Bu sene düşmezlerse bile ilerki yıllarda düşerler.
samsunspor düşmez ama bu zihniyetle de çıkamaz::) bütn karadeniz takımalrıyla düşman

Gürsoy61
05.05.2009, 23:30
Bu maçı taraftarın desteğiyLe aLacağız...
Ayrıca bakında görün bu hafta tribünLer FuLL dolu olacaktır...

TAHSİN 61
06.05.2009, 09:52
Samsunspor'um bu hafta kazanıp ligde kalacaktır..

Yanlız söylemek istediklerim var koskoca Samsun ili bir takımına nasıl sahip çıkmaz Allah aşkına yapmayın ya Koskoca SAMSUN uyan artık uyan Süper lig yakışır sana Samsun

s.B.ç
09.05.2009, 19:47
Bakan'dan Süper Lig sözü!

http://www.haberexen.com/images/news/11120.jpg

Yarın oynanacak kritik Samsunspor maçı öncesinde Samsun'a gelen Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir Samsunspor'u ziyaret etti.

Mustafa BİLİK/ Haberexen.com

Bakan Mustafa Demir "Samsunsporsuz bir marka Samsun hayal edemeyiz. Samsunspor çok kısa sürede süper lige çıkacak" dedi.

Samsun'a ilk kez bakan olarak gelen Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir yarın oynanacak kritik Adanaspor-Samsunspor maçı öncesinde Samsunspor'a anlamlı bir ziyaret düzenledi.

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Nuri Asan Spor Tesislerinde karşılanan Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir tesislere Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ile birlikte geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Gaziantep'te olduğu için Turan Çakır, Yılmaz'ın vekaletini yaptı.

Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç: Samsunspor'un yarın var olup, olmama durumunu belirleyecek bir maça çıkacak olmasından dolayı üzüntü duyuyoruz. Samsunsporumuzun yeri burası değil diyerek Bakan Demir'e Samsunspor'un durumunu anlattı.

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ise: Yarın ki maç Ligin son maçı ve oldukça önemli inşallah sahadan galip olarak çıkarız. Ben, Milletvekili arkadaşlarım, Valimiz, Belediye Başkanımız Samsunspor'un içinde bulunduğu zor durumları çok iyi biliyoruz. Samsun spor alanında büyük bir potansiyele sahip ve sporun her dalında hak ettiği yerde olmalıdır. Samsun'un kendi öz kaynakları her türlü zorluğun üstesinden gelmeye yeterli olacaktır. Önümüzde ki yıllarda Samsunspor'u süper ligde izleyeceğiz.Hemde hatırlarda uzun yıllar kalacak vaziyette oynayacak. Bu tarih çok uzak olmayacak. Yarın ki maçta inşallah bunun ilk adımı olur. Samsunspor için elimizde olupta yapmadığımız hiç bir şey yok" şeklinde konuştu.

Samsunspor Başkanı Hakkı Tomaç, Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'e 55 numaralı ve üzerinde Mustafa Demir yazlı forma hediye etti.

Bakan Demir daha sonra futbolcular ile de bir araya gelerek onlarla uzun süre sohbet etti. Demir futbolculara süper ligde oynayacak kabiliyette olduklarını söyleyerek yanlızca daha fazla özgüvene ihtiyaç var dedi.

Demir futbolculara :" Spor Samsun için çok önemli. Samsunspor'un çok kısa sürede geleceği de çok iyi olacak.Çok kısa süre sonra süper ligde oynayacaksınız. Samsun marka olacaksa, gençliğimizin kendine güvenen, başı dik, paylaşan, birbirini seven hale gelmesini istiyorsa bu sporsuz olmaz" dedi.

mehmetali61_55
10.05.2009, 11:29
maça gidiyorum bende İnşallah düşmeyecek Samsun ligden her ne kadar SAmsunlu arkadaşlar her maçta Trabzonlulara sallasalarda stadta bir dünya Trabzonlu oluyor her maçta

Burçak
10.05.2009, 15:52
Bakan hayırlı olsun. Trabzon Şalpazarlı aslen.
Umarım Samsunlular yine Trabzonlu olduğundan dolayı onuda küstürmezler.

Yavuz Hasan
10.05.2009, 17:36
samsun son anda kurtardı averajla kaldı sanırım tebrikler

Burçak
10.05.2009, 17:36
evet puan eşit olmasına rağmen averaj ile kümede kalmayı başardılar

28TS61
10.05.2009, 17:37
http://ligtv.com.tr/LigPuandurumu.aspx?l=3

burda düstü gösteriyor, averaji kötü

İHSAN
10.05.2009, 17:41
Beyler yanlış anlamaya zeval vermeyelim, Samsuna bir puan yetiyordu ve almayı başardılar. Sakaryaspor küme düştü.

İHSAN
10.05.2009, 17:45
Samsun ikili averajla kurtardı!

Bank Asya 1. Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Samsunspor, son haftada sahasında Adanaspor ile 1-1 berabere kaldı.. Bu sonucun ardından Sakaryaspor ile aynı puana gelen Samsun, rakibine ikili averajda üstünlük sağlayarak ligde kalan takım oldu.

ajasspor (http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090510/samsun_ikili_averajla_kurtardi.html)

iskenderunlu
10.05.2009, 17:45
benim kişisel görüşüm sakarya kalsaydı samsun düşseydi ama tebrik etmek gerekir samsunspor u

28TS61
10.05.2009, 17:47
liglerimizin bastan sona kadar net bir uygulama olmadigi ortadadir.

1. ligte ikili averaj yok, genel averaja bakilirken,
2. ligte ise genel averaj yok, ikili averaja bakiliyor.

tff nin bir rezaletide bu olsa gerek

furkankayaoglu
10.05.2009, 17:51
beyler lig tv nin sitesinde dustu gosteriyor strese girdim :)

ApoCaN28
10.05.2009, 17:54
2li averaj ile ligde kaldı SAMSUN ...

Burçak
10.05.2009, 18:00
Samsun düşmedi. ntv de ki spor programında 3 lü averaj ile kaldıklarını söylediler demin.

Erdal DİLEK
10.05.2009, 18:08
bende baktım samsun düştü gözüküyor. düştümü kaldı mı

mehmetali61_55
10.05.2009, 18:16
maçtaydım ben stadtada kimse ne olduğunu bilmiyor ama düşmedi ben sorum görevlilere düşmedi dediler sakarya düşmüş samsunun düşmemesine sevindim seneye karadenizspor gelince onun maçlarına gideriz artık

.....
10.05.2009, 20:11
Samsunspor un ligde kalmasına sevindim. seneye iyi yerlere gelir inşallah

lazooo28
10.05.2009, 21:10
tebrikler samsunsporuma :)

Alibeyoglu
10.05.2009, 22:18
hep beraber el ele süper lige

TAHSİN 61
15.05.2009, 17:03
Samsun Çarşamba bld. Trabzon Yavuz Selim stad'ında 3.lig terfi maçı şaun başladı...

otuken55
17.05.2009, 18:17
maç ne alemde

aktan61
23.05.2009, 04:15
çarşamba keşap maçı karayollarının sahasında seyirci olayları yüzünden başlayamamıştı(17 mayısta)

mehmetali61_55
23.05.2009, 14:37
samsunsporumuzu süper ligde görmek istiyoruz

Murat'
23.05.2009, 14:49
Artık seneye zirveye oynasınlar...

s.B.ç
27.05.2009, 01:39
http://sadecesamsunspor.com/wp-content/uploads/2009/05/sslogobeyazu4-300x300.png

Son 2 yıldır performans olarak diğer Anadolu takımlarının üstüne çıkan Sivasspor’a, yakaladıgı başarıdan ötürü bazı nitelendirmeler yapılmakta.. Katılmasak ta kimi 5.buyuk olacagını iddia ediyor – diğer üçü kim bilmiyorum, bir tanesinden eminim sadece!-, kimi Anadolu’dan çıkan ilk şampiyon olacağını- bak bu bir nebze doğru olabilir-.

Ancak bizi ilgilendiren bu yazıyı yazma nedenim, konu bazı kesim ulusal medyada yer aldığında Samsunsporumuzdan, ‘o zamanların Sivassporu idi’ yakıştırması. Başarılı bir takımla hatırlanmak hoş olsa da, teşbihte bu sefer bir hata varmış gibime geliyor. Şöyle ki; eğer biri birine benzetilecekse, Sivasspor’a Samsunsporun halefi sıfatı daha çok yakıştı sanki? Tabi kuru kuruya halef yapmayalım kimseyi, bir incelemeye alalım ki kimin ne olduğu çıksın ortaya .

İlk olarak genel puan durumuna bakıyoruz, en üst kategori olan şimdiki adıyla Süper Lig de kim daha çok puan toplamış. Samsunsporumuz kuruluş tarihinden bugüne tam 29 sene oynadığı süper ligde, 952 maça çıkmış ve 1054 puan toplamıştır. Sivas cephesinde ise durum şu şekilde, 3 sene oynadıkları süper ligde 102 maça çıkmış ve 164 puan toplamışlardır, içinde bulunduğumuz seneyi hesaba katmadığımızda.

İlk kriterde ezici olarak Samsunsporumuzun üstünlüğü göze çarpmakta, peki kim kaç sene liderlik koltuğuna oturdu? Bunun cevabı ise birbirine yakın olsa da yine Samsunspor lehine, 23 hafta liderlik sevinci yaşayan Samsunsporu, 21 haftayla Sivas izlemekte.

Hazır rakamlardan girmişken devam edelim, futbolun en önemli faktörü olan taraftar sayılarıyla. Samsunspor, süper ligden düştüğü sene 10-11 bin seyirci ortalamasıyla oynarken, şampiyonluğa! Oynayan Sivasspor ise bu sene itibariyle 7-8bin seyirci ortalaması tutturmuştur ki, bana göre kafa sayısından çok bir tribünde yer alan tek takımlı taraftarları saysak, Samsunspor taraftarı Sivas’ı üçe katlar idi.

http://sadecesamsunspor.com/wp-content/uploads/2009/05/samsun_ksk001-300x167.jpg

Bir sonraki kriter ise takım kadroları ve yıldız futbolcular. Samsunsporun en güçlü olduğu dönem olan 86-89 arasında ki kemik kadrosunu, değil Samsunspor taraftarı tüm Türkiye ezbere sayabilirdi. Kaza sonrası oluşan takımlarda ise, mutlaka her sezon tüm ülkenin dikkatini çeken, kalitesi su götürmez yıldızlar bulunmaktaydı ki bir çoğunun adı Samsunspor ve Türk futbolu ile bütünleşmiş durumda zaten. Sivasspora baktığımızda ise, henüz bir yıldız çıkaramamakla birlikte en güvendikleri iki isim dikkat çekmekte. Birisi Samsun’un öz çocuğu Musa Aydın, diğeri ise kardeş takımlarımızdan Çarşambaspor’da forma giyen fakat oradan kendine Samsun’a atamayan Mehmet Yıldız. Sanırım bu bile arada ki farkı ortaya koymada belirgin bir etken.

http://sadecesamsunspor.com/wp-content/uploads/2009/05/musaaydan-150x150.jpg

Musa’dan bahsetmişken, bir de altyapılara ve ülke futboluna kazandırılan isimlere göz atalım. Samsunspor illa ki birine benzetilecekse bunu ancak Hollanda’nın Ajax’ı olma koşuluyla kabul ederim. Tıpkı onlar gibi Samsunspor’da ülkesinin futboluna sayısız yıldız kazandırmış ve kazandırmaya da devam etmektedir. İsim isim incelemektense Tanju’dan Dobi Hasan’dan, Serkan Aykut’tan, Celil Sağır’dan ufak ufak bahsetsek bile herhangi bir Sivaslının arkasına bakmadan kaçacağı şüphesizdir. Sivas cephesinde ise benim aklıma bir isim gelmemekte. Süper Ligde daha önce parlayamadan sönen yıldızları toplayıp akılcı bir sistemle başarı yakaladıklarından olsa gerek, henüz işte altyapımızın ürünü diye lanse edebilecek bir yıldızları olmadı maalesef, eğer varsa ve ben bilmiyorsam bir iki tane özür dilerim!

Sanırım kimin ne olduğunu görmek açısından bu karşılaştırmalı veriler yeterli. Yazımın başına dönecek olursak, Samsunsporumuzun halefine süper ligde başarılar diyor ve söylemeden geçemiyorum;

Selefiniz geldiğinde hepinize biad etmek düşecek!!

Sami Kuk
13.06.2009, 22:55
Samsunda Fenerium mağazası açıldı..Ona şaşırdım ondan çok çelenklere şaşırdım belediye başkanımı dersin samsunsporlu yöneticlermi dersin ne ararsan var..Çelenklerin içindede en çok buna şaşırdım yuh yaaaa:):)

http://i42.tinypic.com/4vpwxt.jpg

aktan61
14.06.2009, 16:06
Samsunda Fenerium mağazası açıldı..Ona şaşırdım ondan çok çelenklere şaşırdım belediye başkanımı dersin samsunsporlu yöneticlermi dersin ne ararsan var..Çelenklerin içindede en çok buna şaşırdım yuh yaaaa:):)

şaşırılacak bişey yok bence
gördüğüm kadarıyla samsunda samsunspor 5. sırada...

Manu61
14.06.2009, 16:12
gördüğüm kadarıyla samsunda samsunspor 5. sırada...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: Mesaj inşallah ulaşmıştır hocam yetkili kişilere..

fish_bone
14.06.2009, 16:22
Bende Samsun'da oturuyorum ve tekrar süperLige çıkmasını çok istiyorum. Hem şehir hemde taraftar oLarak hakediyo ama Samsunspo'a sahip çıkan yok. İnşaLLah dahada aşağLara düşmezLer :(

Manu61
14.06.2009, 16:27
Bende Samsun'da oturuyorum ve tekrar süperLige çıkmasını çok istiyorum. Hem şehir hemde taraftar oLarak hakediyo ama Samsunspo'a sahip çıkan yok. İnşaLLah dahada aşağLara düşmezLer :(
Sen bi el at Melih bu duruma :p Bu zamana kadar gelip 2 hafta durup sonra giden başkanlardan ne eksiğin var..

fish_bone
14.06.2009, 16:28
Sen bi el at Melih bu duruma :p Bu zamana kadar gelip 2 hafta durup sonra giden başkanlardan ne eksiğin var..

Yok harbiden, ben daha iyi başkanLık yaparım :p

s.B.ç
16.06.2009, 00:18
Gereken tepki verildgini düsünüyorum.

Taraftarı kızdıran çelenk
http://www1.samsunspor.biz/images/news/31817.jpg
Yusuf Ziya Yılmaz ile törene çelenk yaptıran Hakkı Tomaç başkanlığındaki yönetime, Samsunspor.biz taraftar internet sitesinden büyük tepki geldi

Çiftlik Caddesi'nde ki Fenerium Mağazası'nın açılışını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı

UTANÇ KAYNAĞI
Samsunspor.biz taraftar internet sitesi, Çiflik caddesinde mağaza açan Fenerium'un açılışına celenk yollayan Samsunspor'a büyük tepki gösterdiler. İnternet sitesinde şu ifadelere yer verildi; Bugün şehrimizde biz Samsunsporlular için bir utanç kaynağı olan Fenerium adlı burjuva dükkanı açıldı. Tahmin ve temennimiz çok fazla yaşayamadan, iflas bayrağını dikeceği yönünde. Ancak bugün oradan gelen bir fotoğrafa inanmakta güçlük çektik"

TASVİP ETMİYORUZ
"İlgili mağazanın açılışına şahsi olarak değil, bizim için kutsal bir kavram olan Samsunspor'umuzun adıyla çelenk gönderilmişti. Fenerium Mağazasının açılışına "Samsunspor Kulübü" adına çiçek gönderme gaflet ve ihanetini sergileyenlerin Samsunsporlu olmadıklarını düşünüyoruz ve bu sakat zihniyetle Samsunspor'un ilerleyişinin olamayacağı kanısındayız. Biz İstanbul düzenine karşı direnen Samsunspor'un taraftarıyız; İstanbul düzenine alkış tutanları tasvip etmiyoruz".

Denge Gazetesi.
Tomaç'a tepkiler büyüyor

http://www1.samsunspor.biz/images/news/31797.jpg

Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç'ın Ankara'da katıldığı kulüpler birliği toplantısında yaptığı Samsunspor'un büyüklüğüne yakışmayan talihsiz konuşma başına iş açtı. Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, Başkan Tomaç'a büyük tepki gösteriyor

BÖYLE ŞEY OLMAZ
Kulüpler Birliği Toplantısı'nda Samsunspor'un büyüklüğüne yakışmayan talihsiz bir konuşma yapan Başkan Hakkı Tomaç ve yönetimine tepkiler çığ gibi büyüyor. Transfer tahtasını kaldırabilmek için Bakan Demir ve Özak ile geçtiğimiz hafta Ankara'da görüşen Samsunspor Yönetim Kurulu, öncesinde katıldığı kulüpler birliği toplantısında Başkan Hakkı Tomaç'ın yaptığı, “Bizden futbolcu almayın. Transfer yapamayacağız. İki tane kalecim var. Birine diyorum ki 'gel anlaşalım', 'Teklifler var” diyor. Bir kaleciye kalırsam, ben ne yaparım. Sakatlanırsa, kaleye kim geçecek” sözleri gündeme bomba gibi düştü.

BIRAKIN GİDİN
Kulüpler Birliği toplantısında yaptığı konuşmanın yerel gazetelerde haber olarak yayınlanmasının ardından Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, tepkilerini kendi taraftar sitelerine taşıdı. Samsunsporlu taraftarlar, Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç ve yönetiminin bu yaptığının 'kaş yaparken göz çıkartmak' olduğunu söylediler. Kırmızı-Beyazlı gönülden fanatikler, Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkanı Tomaç'ın bu açıklamalarına bir anlam veremediklerini, hatta ve hatta eğer bu işi başaramayacaklarsa görevlerinden ayrılmalarını gerektiğine işaret ediyor. Bakalım Samsunspor yönetimi, bu tepkilere seyirci kalacak mı?

Denge Gazetesi

bordox
16.06.2009, 20:47
Şu yukarda yaşananlara bakınca Efsane Başkan Hasbi Menteşoğlu'nun kemikleri ters dönmüştür mezarında ve kazada hayatını kaybeden futbolcuların.
Samsun gibi şehir takımına sahip çıkmıyor akıl kar-ı değil.

Gürsoy61
17.06.2009, 01:42
Samsunsporun her zaman arkasındayız.Biliyoruz ki;içinde bulunduğumuz bu durumdan kurtulacağız ve bizi bu duruma düşürünlerden hesap soracağız.

Samsunsporumuzun şu anki durumlara düşmesinde şüphisiz en büyük etken Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsunspor'a karşı cephe aLması olmuştur.Kaç senedir tek bir kuruşunun Samsunspor'a işlememesinin dışında kendisini son bir kaç yıldır yerel gazetelerin spor bölümlerinde de görmüyorduk.Geçenlerde ise süregelmiş bu alışkanlığını yok etti.

Ancak nasıl?Elinde makas Fenerium'u açarken.Bu değil miydi,Samsunsporun bir zamanlar başkanı.Ancak diyorum ya hesap sorulacaktır.Açılan otogarı sarı-laciverte boyamaya çalışmakla,Fenerium'u açmakla Samsunlu olunmuyor.Ben fanatik Trabzonsporlu olarak sırf Samsun'da yaşamamdan dolayı ondan daha Samsunluyumdur.

Herşey Karadenizimiz için!

Ömer ERKAN
18.06.2009, 17:03
Samsunsporun her zaman arkasındayız.Biliyoruz ki;içinde bulunduğumuz bu durumdan kurtulacağız ve bizi bu duruma düşürünlerden hesap soracağız.

Samsunsporumuzun şu anki durumlara düşmesinde şüphisiz en büyük etken Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsunspor'a karşı cephe aLması olmuştur.Kaç senedir tek bir kuruşunun Samsunspor'a işlememesinin dışında kendisini son bir kaç yıldır yerel gazetelerin spor bölümlerinde de görmüyorduk.Geçenlerde ise süregelmiş bu alışkanlığını yok etti.

Ancak nasıl?Elinde makas Fenerium'u açarken.Bu değil miydi,Samsunsporun bir zamanlar başkanı.Ancak diyorum ya hesap sorulacaktır.Açılan otogarı sarı-laciverte boyamaya çalışmakla,Fenerium'u açmakla Samsunlu olunmuyor.Ben fanatik Trabzonsporlu olarak sırf Samsun'da yaşamamdan dolayı ondan daha Samsunluyumdur.

Herşey Karadenizimiz için!

Noktasından Virgülüne Kadar:alkış::alkış::alkış::alkış:

Ömer ERKAN
18.06.2009, 17:08
gördüğüm kadarıyla samsunda samsunspor 5. sırada...

Şaşırılacak birşey aramak istiyorsak.
Karadeniz takımını tukaka edip istanbul takımına yaranılmasına bakmamız lazım bu da demek oluyor ki kardeşe kardeşten başka kimse yardım etmiyor;)birbirimizin değerini bilelim;);)

OYılmaz
19.06.2009, 00:38
Bu başlığı görünce Samsun ile aramızdaki maçlar ve düşmanlıklar aklıma geldi Trabzon kümeye diye bağırmaları Ordu civarlarında otobüsümüzü kesip dayak yemeleri Samsunlu veya Samsunsporlu biri varsa alınmasın Samsunspor , Trabzonspora hep sataştı sonucu her zaman kötü oldu taş attılar , Trabzona geldiler bela aradılar Trabzonsporluların eli armut toplamıyor Samsunsporla düşmanlık eskilere dayanıyormuş hatta babam küçüklüğünde Samsunspor otobüsünü Trabzon çıkışında arkadaşlarla taşlamıştık diyordu :) Samsunspor'u hiç sevmedim sevemedim en nefret ettiğim takım. Ordu,Giresun,Rizesporu sevdim Samsunspor'u hiç sevemedim sempati duymadım Trabzonspor'a düşman olan takımlar bir bir döküldü Samsunsporda yavaş yavaş çürüyor bu sene Bank Asya liginden düşerlerse bir daha yukarıya çıkamazlar grafikleri aşağıya doğru kayar bu düşmanlık onlarda hayla devam ediyormu bilmiyorum şans eseri forumlarına girdiğimde Trabzonspor'a demediklerini bırakmıyorlardı bu nefretten vazgeç Samsun böylesine bir şehire kötülük yapıyorsunuz

Ömer Kaya
19.06.2009, 12:22
Şaşırılacak birşey aramak istiyorsak.
Karadeniz takımını tukaka edip istanbul takımına yaranılmasına bakmamız lazım bu da demek oluyor ki kardeşe kardeşten başka kimse yardım etmiyor;)birbirimizin değerini bilelim;);)
değerimizi bilsinler ozman

aktan61
19.06.2009, 15:09
değerimizi bilsinler ozman
aferin ömer :alkış:
cevapların kısa ve net

Ömer Kaya
30.06.2009, 17:44
Kombineler yarın satışa çıkıyorKırmızı-Beyazlı ekipte 2009-2010 futbol sezonu kombine biletleri yarından itibaren satışa çıkıyor. Taraftarların fiyatları pazartesi günü açıklanacak kombine biletlere yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Samsunspor Kulübü'nün uzun süredir üzerinde çalıştığı ve eraerın sponsorluğunda hazırlananan kombine biletler tamamlandı. Yönetim kurulu bugün yapacağı toplantıda kombine bilet fiyatlarını belirleyecek. Kırmızı-Beyazlı taraftarların kolaylıkla alabileceği bir fiyat çalışması yapacağı öğrenildi. Yönetim kurulu, kulübe maddi destekte bulunmak isteyen taraftarların kombine bilet almalarını istedi. Kombinelerden gelecek sıcak parayla işlerin ufakta olsa bir kısmının halledilebileceği görüşünü savunan Kırmızı-Beyazlı yönetim kurulu, gerekli ve yapılması gereken özverinin gösterileceğini söylediler.

kombinelerin büyük ilgi görmesi bekleniyor :D:D.D:D sabahtan beri gülüyorum inş dedikleri gibi olur:D:D

Denge Gazetesi

Kazım Uzunboy
02.07.2009, 10:37
' Samsunun nüfusu 1.5 milyon.Sizin toplam trabzonlu nüfusu 1.3m demekki bütün trabzonlular samsunda yasıyor ve trabzonda hic trabzonlu yok !!!. '

Bu dediğin çok alakasız bir şey farkındasın mı bilmiyorum.

Trabzon'un nüfusunun 1.3 milyon olması, Trabzon'da yaşayan nüfusun gösterimidir. Yani Trabzonluların nüfusuyla bir alakası yoktur.

Furkan biraz yanlış söylemiş sanırım. Samsun'da yaşan gurbetçilerin %80'i Trabzonlu olabilir.

Şunu köşede bir yerde yazmadan geçemeyeceğim. İstanbul'da yaşayan göçmenlerin çoğu Trabzonludur. Trabzonluları da Sivaslılar takip eder.

Kazım Uzunboy
02.07.2009, 10:47
Tamam o zaman ben düzelteyim.

Samsun'da ki nüfusun %70'i Samsunludur. %30 durumunda ki göçmenlerin ise % 80'i Trabzonludur. :)

Sen yine darılma Furkan'a.

bordo_mavilim
02.07.2009, 11:05
pkk girer TRABZONLU giremez demeleri cabası bizleri ellerinde taşlarla bıcaklarla ordu da karşılamaları TRABZON kümeye bagırmaları hic aklımdan cıkmıyor bende cok isterim karadeniz takımları cok olsun ligde hepsi abi olarak bizi görsün sonucta tarihimiz şanla müzemiz kupa ile dolu ama gel görki bunlar aklıma geliyor hatta size bi anımı anlatayım daha yeni benden 3 yaş küçük kaynım var onlar samsunlu bi muhabbet oldu mactan acıldı sonra bana dedi evet abi haklısın hatta "bizim marşımız" var dedi ......TRABZONUNA antebine felan derken kalktım vurdum ona ... neyse herkes hak ettiği yerde bana göre

Kazım Uzunboy
02.07.2009, 12:21
Bu kullanıcı adıyla burada mesaj yazabiliyorsan, yazdıklarını kendince daha iyi değerlendirmelisin.

Burçak
02.07.2009, 12:53
Israrla güzel şeyler yazılıyor dostluk olmalı deniyor.
Ama sen ''Renkdaslarımın trabzonspor hakkında ne düsünüyolarsa dogruymus haklılar '' diyorsun.
Renkdaşlarının yaptığı hakaretleri destekliyorsun bir nevi. ozaman burada olmanın bir anlamı yok.
Aklı başında yazan sağ duyulu olanlara izin veriyoruz. Forum kurallarına göre bu yasak. Ama bazı şeyleri düzeltme adına izin veriyoruz.
Ama görüyorum ki bir kaç mesaj yazdıktan sonra yanlış işler peşine gitmeye başlamışsın sende.

Birde bu tür tartışmalara hiç girmek istemiyorum. ama Nüfusunuz istersen Trabzonun 10 katı olsun. önemli mi :) ?
Nufusa bakacak olursak Urfanında Samsundan çok nüfusu var. ee ne oldu şimdi :)
Müzeden bahset müzeden ;)

Buraya yazarak ne buradaki arkadaşları ger nede sen geril .
Samsunspora Başarılar.

POYRAZ
03.07.2009, 05:21
Israrla güzel şeyler yazılıyor dostluk olmalı deniyor.
Ama sen ''Renkdaslarımın trabzonspor hakkında ne düsünüyolarsa dogruymus haklılar '' diyorsun.
Renkdaşlarının yaptığı hakaretleri destekliyorsun bir nevi. ozaman burada olmanın bir anlamı yok.
Aklı başında yazan sağ duyulu olanlara izin veriyoruz. Forum kurallarına göre bu yasak. Ama bazı şeyleri düzeltme adına izin veriyoruz.
Ama görüyorum ki bir kaç mesaj yazdıktan sonra yanlış işler peşine gitmeye başlamışsın sende.

Birde bu tür tartışmalara hiç girmek istemiyorum. ama Nüfusunuz istersen Trabzonun 10 katı olsun. önemli mi :) ?
Nufusa bakacak olursak Urfanında Samsundan çok nüfusu var. ee ne oldu şimdi :)
Müzeden bahset müzeden ;)

Buraya yazarak ne buradaki arkadaşları ger nede sen geril .
Samsunspora Başarılar.

Tebrik ederim.:alkış:

bordo_mavilim
03.07.2009, 11:47
burcak cok guzel yazmısında bişeye takıldı kafam " müze derken başkanım"

Burçak
03.07.2009, 12:57
burada futbol konuşuyoruz. takımların başarılarını kıyaslama yaparken işi döndürdüler nüfus kıyaslamasına.
demek istiyorum ki nüfus kıyaslamasını boşverin .istediği kadar kalabalık olsun . urfanın nüfusuda samsundan fazla.
başarılardan bahsedin anlamında dedim ''müzeden bahsedin '' diye ;)

yavuss
03.07.2009, 13:06
Samsunsporun tekrar süper ligde olmasından bir trabzonlu olarak gurur duyarım ne kadar çok karadeniz takımı olursa bizim için o kadar iyi olur.Rizespor,orduspor,giresunspor,samsunspor ve diğer karadeniz takımları hepsi bizim takımımız bizim onlara sahip çıktığımız gibi onarında bize sahip çıkıp saygı göstermeleri gerekir.Biz onların başarılı olmalarını her zaman isterizz bunu böle bilmelerini isterizz.

Burçak
22.07.2009, 23:25
17-21 Temmuz tarihleri arasında Samsunda kaldı Tır. Bizde ayın 17 sinde Sinopa gidiyorduk.
terlik almak için birde büyük diye anlatılan Yeşilyurt AVM yi ziyaret edelim dedik.
açıkcası tam bir hayal kırıklığına uğradık. AVM beklemediğimiz şekilde ufaktı. LCW den daha önce gördüğümüz bir terliği alacakltık ama mağazası yoktu.

TS Tırıda Samsuna yeni gelmiş ürünleri raflara diziyorlardı.
ilk biz gittik selam verdik biraz muhabbet ettik bilekliklerden aldık Sinopa doğru yola çıktık.
Aynı akşam Kolbastı ekibinin gösterisi olacaktı 19:30 da. o saate kadar kalamadık . aklımızda orda kaldı. iyi eğlenmişlerdir . biz kaçırdık ama :)

Samsunsporlu55
06.08.2009, 14:09
Arkadaşlar!
Burada yazılanlara gerçekten çok üzüldüm.
Karadeniz takımları'nın aralarında olan düşmanlıklar, bilin ki sadece İstanbul takımları'na yarar.
Biz rakip olabiliriz, ama düşman olamayız, olmamalıyız.
Biz Rizesiyie, Samsunuyla, Trabzonuyla, Ordusuyla, Giresunuyla, ve diğer şehirleri ile koskoca bir aileyiz.
Aile içinde kardeş kavgaları da olabilir ama bunları uzatmanın bir alemi yok.
Hepimiz birbirimizi sevmeliyiz.
Eski defterlerin bence artık kapanması lazım.
Karadeniz'in birleşmesi ve İstanbul'a karşı tek vücut olması gerekir.
Ben böyle düşünüyorum.
Hepinize saygılar!
Hosçakalın!!!

İHSAN
06.08.2009, 14:13
Biz de öyle düşünüyoruz.

Siz Samsunu kurtararak işe başlayabilirsiniz.( istanbul egemenliğinden.)

Hüseyin İlkin
06.08.2009, 14:17
Samsunspor'un resmi sitesine girdim, Karabük maçı ne zaman diye, puan/fikstür yerine girdiğimde geçen senenin 30.haftasında kaldıklarını gördüm.

Neyse, 19 Mayıs'a Karabük maçını büyük ihtimalle arkadaşlarla izlemeye gideceğiz.

Samsunsporlu55
06.08.2009, 14:33
Biz de öyle düşünüyoruz.

Siz Samsunu kurtararak işe başlayabilirsiniz.( istanbul egemenliğinden.)

Eğer 2 takım arasında dostluk olursa, insanlar zaten İstanbul takımlarından vazgeçip, karadenizdeki kardeşimiz Trabzonspor'u da destekleyecektir...
Yeter ki dostluk sağlansın, temiz bir sayfa açılsın!

ceserdar
06.08.2009, 15:19
Dostluk olsun da, İstanbul'dakiler her sene Samsun'a cevizli sucuk, lokum, leblebi mi gönderiyorlar? Tamam temiz sayfa açılsın da, onlarla açılmış bir tane müsvette kağıt var mı acaba? Hani onlarla olmadan duyulan sempati vs niye bize gelince şarta dökülür anlamam. Ama Samsun, İstanbul sempatizanı popülasyonun çok yoğun görüldüğü bir yer değil gördüğüm kadarıyla.

POYRAZ
06.08.2009, 20:56
Arkadaşlar!
Burada yazılanlara gerçekten çok üzüldüm.
Karadeniz takımları'nın aralarında olan düşmanlıklar, bilin ki sadece İstanbul takımları'na yarar.
Biz rakip olabiliriz, ama düşman olamayız, olmamalıyız.
Biz Rizesiyie, Samsunuyla, Trabzonuyla, Ordusuyla, Giresunuyla, ve diğer şehirleri ile koskoca bir aileyiz.
Aile içinde kardeş kavgaları da olabilir ama bunları uzatmanın bir alemi yok.
Hepimiz birbirimizi sevmeliyiz.
Eski defterlerin bence artık kapanması lazım.
Karadeniz'in birleşmesi ve İstanbul'a karşı tek vücut olması gerekir.
Ben böyle düşünüyorum.
Hepinize saygılar!
Hosçakalın!!!
Güzel bir insan oldugun cümlelerinden belli.
Keske herkes senin gibi olsaydi.
Ancak sunu da belirtmeden edemeyecegim.
Burada yazilanlara üzüldüysen, Samsunsor forumlarinda yazilanlari
görünce kesinlikle aglarsin.
Cünkü oralarda Trabzonspor'a hakaretin epey bir önde gideni yapiliyor.
Saygilar.

Sami Kuk
07.08.2009, 15:30
Keske samsunlularda senın gıbı olsa..

Adamlar forumlarında Rize ve Trabzona demedıklerı kalmadı..Ama kuduruyolar kudursunlar koskoca samsunun arkasında kımse yok..Yenı stad yenı tesısler ve bakanlarımızın bıze sahıp cıkmları onları kudurtmus.Kıskanıyorlar onların yonetımı anca samsunda acılan fenerıum magazasına celenk gondersın beledıye baskanı kurdale kessın..

Ben samsunu severdım taraftarınıda taki samsundakı maca kadar..Ondan once buraya geldıklerınde ac karınlarını doyurduk agırladık her kolaylıgı sagladık..Onlar ne yaptı bızı tasladı kufurler ettı..Ama yınede İns hepsi başarılı olur..

Mert Pasa
09.08.2009, 16:05
Keske samsunlularda senın gıbı olsa..

Adamlar forumlarında Rize ve Trabzona demedıklerı kalmadı..Ama kuduruyolar kudursunlar koskoca samsunun arkasında kımse yok..Yenı stad yenı tesısler ve bakanlarımızın bıze sahıp cıkmları onları kudurtmus.Kıskanıyorlar onların yonetımı anca samsunda acılan fenerıum magazasına celenk gondersın beledıye baskanı kurdale kessın..

Ben samsunu severdım taraftarınıda taki samsundakı maca kadar..Ondan once buraya geldıklerınde ac karınlarını doyurduk agırladık her kolaylıgı sagladık..Onlar ne yaptı bızı tasladı kufurler ettı..Ama yınede İns hepsi başarılı olur..

sadece uzucu bolunecek bir sey bulamayinca da cayeliden o yana bu yana diye dalasalim

Fatih Kuloğlu
09.08.2009, 16:21
Trabzondan sonra en çok Trabzonsporlu Samsunda'dır.Trabzonspora aleyhine pankart asanlar yada laf söylüyenler ise asıl takımları Fener Galatasayar Beşiktaş olan ancak samsunda oturdukları için samsunsporuda tutan kişiliksizlerdir.Bunlarda samsunsporu çok sevdiği yada trabzondan nefret ettikleri için değil asıl takımları olan fb gs bjk nin rakibi olduğu için trabzonu sevmemektedir.Foruma yazan Rizeli renkdaşlara bakıyorumda yok belediye başkanı fenerium açılışına çelenk göndermiş yok o yok bu peki rizespor yeni stadın açılışını neden komşu ve kardeş şehri olan trabzon'un takımıyla değilde fenerbahçeyle yapıyor??

Lazigo
23.08.2009, 12:53
Güzel bir insan oldugun cümlelerinden belli.
Keske herkes senin gibi olsaydi.
Ancak sunu da belirtmeden edemeyecegim.
Burada yazilanlara üzüldüysen, Samsunsor forumlarinda yazilanlari
görünce kesinlikle aglarsin.
Cünkü oralarda Trabzonspor'a hakaretin epey bir önde gideni yapiliyor.
Saygilar.

Forumlar'da Trabzonspora hakaret etmiyen hor görülüyor. Trabzonspora hakaret etmek, bir nevi senin üyelik kartindir forumlar'da. Ben anlatmaktan biktim, onlar küfretmekten bikmadi. Zaten baya bir zamandir da yazmiyorum, yazsam polemik olacak cünkü :D

Sadece takip ederim, ama Trabzon fobilerini görmemek gercekten cok zor. Orduyu zaten sevmezler, Giresuna düsmandirlar ve simdi yeni moda Rizespor düsmanligi basladi.:alkış:

Tebrik etmek gerekir, yakinda Sivas, Urfa, Antep, Izmir, Bursa ve Adana düsmanligi da baslar, sonra bir bakmissin Samsun bütün Türkiyeye karsi.:rolleyes:

Fakat sunu söylemek gerekir, gercekci düsünmezler, hayal dünyalarinda yasarlar ve Trabzona en cok küfreden Carsambalilardir!

Burçak
23.08.2009, 15:21
Lazigo nun dedikleri harfi harfine doğru .:)
düşünün ki burda spor ile alakası olmayan bir konu konuşuluyor.
ne yapıp edip bi yerden bağlantı kurup Trabzonspora giydiriyorlar:)
her başarısızlıklarını yönetimlerindeki Trabzonlu iş adamlarına bağlarlar.
halbuki düşünemiyorlarki o insanlar olmasa Samsunda Samsunspora sahip çıkan kimse çıkmıyor ortaya.

kısacası konu ne olursa olsun bişekilde Trabzonspora bağlayıp hakaretler edebiliyorlar.
sizlere yemin ediyorum, bukadar saçma bi taraftar olduğunu sanan topluluk ben görmedim.
Allahtan sayıları çok az kendi aralarında konuşuyorlar.
Gerçek Samsunsporluların bu tipleri aralarından uzaklaştırması dışlaması gerek. aksi halde Samsun her yıl dahada kötüye gider.

Murat GENEL
27.08.2009, 14:58
Bu yıl kümede kalmak için çok mücadele etmeleri gerekir..Kötü başladılar bence..

Lazigo
29.08.2009, 17:23
Lazigo nun dedikleri harfi harfine doğru .:)
düşünün ki burda spor ile alakası olmayan bir konu konuşuluyor.
ne yapıp edip bi yerden bağlantı kurup Trabzonspora giydiriyorlar:)
her başarısızlıklarını yönetimlerindeki Trabzonlu iş adamlarına bağlarlar.
halbuki düşünemiyorlarki o insanlar olmasa Samsunda Samsunspora sahip çıkan kimse çıkmıyor ortaya.

kısacası konu ne olursa olsun bişekilde Trabzonspora bağlayıp hakaretler edebiliyorlar.
sizlere yemin ediyorum, bukadar saçma bi taraftar olduğunu sanan topluluk ben görmedim.
Allahtan sayıları çok az kendi aralarında konuşuyorlar.
Gerçek Samsunsporluların bu tipleri aralarından uzaklaştırması dışlaması gerek. aksi halde Samsun her yıl dahada kötüye gider.

100 % dogru, sana katiliyorum renkda$.... Hadi ozaman bütün Trabzonlular elini ayagini ceksin Samsunspordanda bakalim nolucak bu isin sonu????
Malum, Samsunsporun kapisina kilit vurulur...Trabzonlulardan yakiniyorlar, ozaman sizin özbeöz Samsunlulariniz ciksinda, kucak acsin takima? ..Yemiyor dimi? Küfretmek , bi günah kecisi arayip bulmak daha kolay dimi? Sizin qideceginiz yer anca samsun amatör kümedir, bezdirdiniz artik bizi...:mad:

ne haliniz varsa görün.. insallah daha da düsersinizde sizinde cocuklarini bordo-mavili formalarla karsiniza cikar birgün....:mad:

İHSAN
29.08.2009, 18:51
Aslında durum o kadar da kötü değil. Yani, aramızda anlaşmazlıklar var bu doğru ama bunu çok fazla abartmaya gerek yok.

Unutmayalım, bizim dost takım rizede hala bizden nefret eden olduğu gibi bizde de onlardan nefret adenler hala var. Ama bunlar marjinal kesimler ve geneli bağlamıyorlar.

Hatırlarım, samsunda Trabzons-Bursa maçı yapmıştık ve o maçta şirinlerin olduğu yerde bulunan bizler maratonlar karşılıklı olarak önce bordo-mavi hemen ardından da kırmızı-beyaz diye bağıırıdık. Aramızda en az bizkm kadar samsunsporlular da vardı çünkü. E bunları yapabilen taraftarlar dosttur denilemez mi? Ben herşeye rağmen karadeniz kulübü olması bakımından samsunsporu ve tek takımı samsuın olanları dost kabul ediyorum.

Lazigo
30.08.2009, 00:22
Aslında durum o kadar da kötü değil. Yani, aramızda anlaşmazlıklar var bu doğru ama bunu çok fazla abartmaya gerek yok.

Unutmayalım, bizim dost takım rizede hala bizden nefret eden olduğu gibi bizde de onlardan nefret adenler hala var. Ama bunlar marjinal kesimler ve geneli bağlamıyorlar.

Hatırlarım, samsunda Trabzons-Bursa maçı yapmıştık ve o maçta şirinlerin olduğu yerde bulunan bizler maratonlar karşılıklı olarak önce bordo-mavi hemen ardından da kırmızı-beyaz diye bağıırıdık. Aramızda en az bizkm kadar samsunsporlular da vardı çünkü. E bunları yapabilen taraftarlar dosttur denilemez mi? Ben herşeye rağmen karadeniz kulübü olması bakımından samsunsporu ve tek takımı samsuın olanları dost kabul ediyorum.

Dedigin dogru, fakat arayi bozmaya cali$an 3-5 kisi 2de1 ortaligi karistirmaya yetiyor.

Reakabete evet, düsmanliga HAYIR

Cüneyt Canlıca
06.09.2009, 19:59
Bugün Samsunspor un cezası nedeniyle Ordu da oynadığı karşılaşmada Samsun Mersin İdman Yurduna 3-1 yenilmiştir.. Samsun desteklemek üzere maça giden Ordulu taraftarlardan biriydim... Stad doluydu..
Kendine Samsunspor taraftarı diyen çapulcu sürüsü yüzünden Mersin in yenmesine canı gönülden sevindim...Sizi desteklemeye gelmiş çocuklara sırf Orduspor forması giydi diye saldırmakta neyin nesi... Benim için Karadeniz Kardeşliği bugün ölmüştür...

Lazigo
06.09.2009, 20:09
Bugün Samsunspor un cezası nedeniyle Ordu da oynadığı karşılaşmada Samsun Mersin İdman Yurduna 3-1 yenilmiştir.. Samsun desteklemek üzere maça giden Ordulu taraftarlardan biriydim... Stad doluydu..
Kendine Samsunspor taraftarı diyen çapulcu sürüsü yüzünden Mersin in yenmesine canı gönülden sevindim...Sizi desteklemeye gelmiş çocuklara sırf Orduspor forması giydi diye saldırmakta neyin nesi... Benim için Karadeniz Kardeşliği bugün ölmüştür...

O yaramaz Sirinler yapmistir onu :mad:

Burçak
06.09.2009, 20:15
sonra bizi çekemiyorlar diyorlar. siz kimsizniz ki sizi çekemesinler.
iyice kıl kapmaya başlıyorum böyle yaptıklarında.
şampiyonmu olursunuz kümemi düşersiniz umrumda değil.

Ordu'da maç sonu!

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, cezası nedeniyle Ordu'da oynadığı maçta Mersin İdmanyurdu'na 3-1 mağlup olurken, her iki takımın teknik direktörü açıklamalarda bulundu..
Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar, zor bir dönemden geçtikleri ve alınan mağlubiyetin kendilerini üzdüğünü söyledi.

Bu sürecin sancılı geçeceğinin bilincinde olduklarını ifade eden Özyazanlar, "Şuanki durumun bizce nedenleri var. Bunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Durumun farkındayız. Çok zor bir süreçten geldiğimizi herkes biliyor. Aşağı yukarı son bir hafta içerisinde yeni bir takım kurduk. Tabii bu süreç çok sancılı olacak" dedi.

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Serhat Güller ise karşılaşmadan iyi bir futbol ve skorla ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Geçen iki hafta bazı şanssızlıklar yaşadıkları gol yollarındaki sıkıntıların aşıldığında iyi bir takım olacaklarına inandıklarını belirten Güller, "Geçtiğimiz iki maçta çok pozisyonlu ve atamadığımız karşılaşmalardı. Samsunspor maçında da kısmen bunu tekrarladık. Bu kez yakaladıklarımızın bir kısmını atabildik. Skor olarak memnunuz. Yeni bir takım olarak deplasman maçlarında ezilmeden göze hoş gelen bir futbol oynuyoruz. Bundan sonra da buna devam edeceğiz. İyi bir takımımız var. Gol yollarındaki sıkıntılarımızı halledebilirsek bu ligde iyi bir takım haline gelebiliriz. Bu güzel oyun için futbolcu arkadaşlarımı kutluyorum. Samsunspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. İyi bir futbol ve skora ihtiyacımız vardı. Bunu başardığımız için mutluyuz" diye konuştu.

Murat GENEL
06.09.2009, 23:28
yolcudur abbas baglasan durmaz..

Muhammed
07.09.2009, 02:07
Mersin'den sevgilerle...

POYRAZ
07.09.2009, 03:27

Gecmis olsun.
Eh, tabi hayvan olduklarini baska nasil
ispatlayabilirlerdi ki? Siz destek icin gidiyorsunuz
ama onlar vahsi yaratiklar gibi size saldiriyorlar.
Saldirmayanlari tenzih ederim. Sözüm saldiran kuduzlara.
Tekrar gecmis olsun.

Burçak
07.09.2009, 11:56
Mersin'den sevgilerle...
Öz Karadenizden Mersin'e Sevgilerle .

Emre ÖZTÜRK
07.09.2009, 11:59
ya bu takıma ne zaman iddaada oynasam yatıyorum çözemedim bu takımı....

OnOuR
07.09.2009, 13:30
Hedef Süper Amatör Küme.. Hadi Samsun güldür yüzümüzü...

Muhammed
07.09.2009, 13:38
Öz Karadenizden Mersin'e Sevgilerle .

Tam olarak ne demek istediğinizi gerçekten anlamadım :(

Murat GENEL
07.09.2009, 14:51
Tam olarak ne demek istediğinizi gerçekten anlamadım :(

iyi bişey dedi kardeşim :)

Samet Yildirim
07.09.2009, 18:38
Acilen toparlanmamiz lazim

Peleray
13.09.2009, 05:10
samsunspor kötü günler geçiriyor inş. süper lige geri dönerler.

Sinem Yılmaz61
13.09.2009, 13:36
Evet coktan görmedik onlari Süper Ligde, insallah cikarlar oraya...Bi karadeniz takimi görmek hos olur Süper Ligde :)

Samsunulann55
14.09.2009, 19:38
Beyler Samsun'un ekmeğini yiyipte Trabzon'u öven adamların Samsunsporumuzu tutmasını istemeyiz!
Bizde şu var ki başarı olunca Sadece o stadyum doluyor..
Başarı yoksa bir türlü dolmuyor..
Fakat bu olayı bütün Samsun halkına mâl etmek doğru değil.
Karda kışta stadyumda yerini alan,deplasmanlara giden SAMSUNSPORLU kardeşlerimde çok fazla.Sonuç olarak ben kendi adıma konuşacak olursam başarı gelip geçer Asaletin Bana yeter Diyorum SAMSUNSPORUM..
Trabzonspora başarılar diliyorum ve bu husumetlerin son bulmasını temenni ediyorum..
SONUNA KADAR SAMSUNSPORLUYUM!

Kazım Uzunboy
14.09.2009, 19:41
Aferin o zaman. Bizde Trabzonsporluyuz. Bilen biliyor nereye kadar olduğunu.

Samsunulann55
14.09.2009, 19:52
Her 2 klüpde mazisi tartışılmayan klüpler.. Samsunun kendi öz çocuğu olarak Trabzonspora saygım sonsuz.Başarıları ortada..
İnşallah bi kaç sene içinde bizde çıkacağız süper Lig'e .
Çıkamasak bile takımımın her zaman arkasındayım destekçisiyim.

İHSAN
14.09.2009, 19:58
Aslında bu mübarek ramazan ayında iki komşu takım taraftarı bir iftar yemeğinde dostça birlikte olsalardı keşke, diyor insan.

Samsunulann55
14.09.2009, 20:51
Aslında bu mübarek ramazan ayında iki komşu takım taraftarı bir iftar yemeğinde dostça birlikte olsalardı keşke, diyor insan.
Katılıyorum..

mehmetali61_55
14.09.2009, 21:15
herşeye rağmen samsunsporu seviyorum samsunda olduğum sürece maçlarınada gidiyorum 1-2 kendini bilmezin yaptıklarını camialara maal etmek yanlış olur süper lige çıkarda trabzonspor maçlarınada gideriz tabi trabzon tarafına :)

_SeRKaN_
15.09.2009, 13:11
İşte kupa kuraları!

Türkiye Kupası 2. Kademe Kuraları İstanbul'da çekildi. Maslak Shreton Otel'de gerçekleştirilen kura çekimine, 1. kademeden tur atlayarak gelen 18 takım ile geçtiğimiz sezon Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele eden 15 takım ve Turkcell Süper Lig'e veda eden 3 ekip olmak üzere toplam 36 takım katıldı.
Daha önce 23 Eylül'de yapılacağı duyurulan Türkiye Kupası 2. kademe karşılaşmalarının 30 Eylül'e alındığı açıklandı.
Türkiye Kupası 2. Kademe Kuraları şöyle: Turgutluspor-Konya Şekerspor,
Tokatspor-Kocaelispor,
Adıyamanspor-Yalovaspor,
Belediye Vanspor-Şanlıurfaspor,
Denizli Belediyespor-Trabzon Karadenizspor,
Güngören Belediyespor-Beykoz 1908 A.Ş.,
Adanaspor-Dardanelspor,
Kastamonuspor-Boluspor,
Samsunspor-Kardemir D.Ç. Karabükspor,
Bucaspor-Sakaryaspor,
Kartalspor-Karşıyaka,
Eyüpspor-Mersin İdman Yurdu,
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu,
Giresunspor-Hacettepe,
Çaykur Rizespor-Malatyaspor,
Orduspor-Pursaklar A.Ş.,
Konyaspor-Altay,
İnegölspor-Kayseri Erciyesspor.

Cüneyt Canlıca
15.09.2009, 18:23
Samsunlular yıne macta cıngenelıklerını gosterdıler..Bız bundan once geldıklerınde agırladık..yedırdık ıcırdık..Gecen sene samsunda bızı tyaslamaları sovmelerı yetmedı burdada olay cıkardılar..

Acınacak halınız varya..Rizesporun baskanı zamanında bunlara yardım etmıstı 500 mılyar vermıstı keske vermeseydı.Boyle yüzsüzsunuz işte..

Birader her tarafta aynı bunlar.. Ordu ya gelir olay cıkarırlar Karabük e gider olay çıkarırlar... Kendilerine şirinler diyen bi taraftar gurubu var.. Tck ya takılmamak için roman vatandaşlarımız diyorum onlardan... Bunların işi gücü rakiple uğraşmak, sövmek,serserilik yapmaktır... Gecen Ordu dan çıktıklarında Mersin otobüsünü taşlamışlar...Mersinlilerde 2 otobüs adam inip bunları bayağı bi dövmüşler...

Ömer Kaya
15.09.2009, 18:29
Birader her tarafta aynı bunlar.. Ordu ya gelir olay cıkarırlar Karabük e gider olay çıkarırlar... Kendilerine şirinler diyen bi taraftar gurubu var.. Tck ya takılmamak için roman vatandaşlarımız diyorum onlardan... Bunların işi gücü rakiple uğraşmak, sövmek,serserilik yapmaktır... Gecen Ordu dan çıktıklarında Mersin otobüsünü taşlamışlar...Mersinlilerde 2 otobüs adam inip bunları bayağı bi dövmüşler...

HER sene Samsunspor'a Zarardan başka birşey vermiyorlar sonrada;Biz samsunsporluyuz

Ömer Kaya
15.09.2009, 19:54
Mersin idman yurdu ;Taraftar Gözüyle Samsunspor Maçı...

Taraftar otobüsleri ile 1500 km yol yaparak kırmızı lacivertli takımımıza destek veren sitemiz üyesi Rotec'in Samsunspor maçı ve sonrasında yaşanan olaylarla ilgili yazısı sizlerle...

Öncelikle iki adet 403 otobüs ve bir adet Silifke Koopa ait 25 kişilik araçla yola çıktık
12-13 saat yolculuk sürdü Niğde ,Kayseri,Sivas ,Tokat,Niksar ve sonrası Ünye’den Ordu’ya geldik yani Samsun’dan maça geçmedik bizi gece 12ye kadar bekleyen arkadaşlar boşa beklemiş geldiğimiz istikametten geri döndük

Stada vardığımızda Orduspor ve Samsunsporlu taraftarların Karadeniz dayanışmasını çok güzel göstermişler fakat bu birlikteliğin Karadeniz çatışması olacağından haberleri yoktu maçtan önce özellikle pankart asarken sürekli dışarıdan bizi tahrik edici ,küfürlü tezahüratlar yaptılar ama bir türlü gaza gelmedik çünkü biz deplasman seyircisiydik fakat dozunu kaçırdıkları anda tüm grubun hepiniz gereken cevabı da verdiğini söylemeliyim... neyse ...

Maç başladı maraton tribünü Samsunspor taraftarlarına ayrılmıştı bir türlü organize olamadılar Şirinler, 55 Gençlik, Söğütlü Bahçe ve bir sürü grup pankartı görmeme rağmen 50 kişi anca bağırılıyordu ve zaten onlarda maçın hemen başında kavga ettiler galiba birden dağıldılar sonradan toplanan Şirinler bağırmak için gayret gösterse de onlarda da bir ilerleme olmadı ...

Kendi tribünümüzü anlatırsam gerçekten çok iyiydik Bolu’ya 250 kişi gittik ama bu kadar iyi değildik yaklaşık 130 kişi çok iyi performans gösterdi ve stadı da baya inlettik özellikle kapalıya resital verdik sağ olsunlar maçtan sonrada hepsi tebrik etti...

2.yarıda Karadeniz dayanışması birden Karadeniz çatışmasına dönüştü olayın neden çıktığını anlamadık sonradan öğrendiğimize göre 52.dakikada Ordulular Orduspor lehine tezahüratta bulununca kopmuş olaylar. Samsunlulara bir çift lafım var orası adamların sahası ve size destek olmuş maça gelmişler bırakında 52.dakikada Ordu desinler neyse bizi ilgilendirmez ama bence çok kötü bir görüntü meydana geldi ve maalesef rezil oldunuz maçtan önceki dostluklardan sonrası yaptığınız kavga yüzünden…

Birazda maçı konuşayım takım olarak iyi oynadık ayağa güzel toplar yaptık Serkan irdem’e rağmen 3 gol bulduk ve o kadarda kaçırdık daha farklıda olabilirdi Samsun’un ilk yarı net bir pozisyonu vardı Kerem elleriyle dokundu direkten top kornere çıktı

Ve maç sonu yaşanan olaylara gelirsek Ordu Emniyet’ine bizi Ünye’ye kadar götürmelerini söyledik Samsunlu taraftarlarla aynı istikamete gideceğimize rağmen götürmediler suçlu 1 emniyet. Fatsa’da polis eskortundan ayrılarak yolumuza devam ettik biz en arka otobüste ailelerin ve çalışanların insanların olduğu otobüsteydik Fatsa’da 1 adet kırmızı minibüs üstünde Şirinler yazan pankartıyla pusu kurarak öndeki küçük otobüse taşla saldırmışlar suçlu 2 minibüs şoförü..Bunun üzerine camı kırılan otobüsdeki taraftarlarımız ve diğer kavşaktan geri dönerek o kırmızı minibüsü petrolün önünde buluyor ve arabayı kullanılmaz hale getiriyor tabi o esnada minibüs deki herkes kaçmış bahçeye petrole denize bile kaçanı gördüm diyen var biz Ünye girişinde diğer 2 otobüsün gelmesini bekledik telefon konuşmasından sonra camı kırılan otobüsün orda kalacağı bize devam etmemizi ve diğer otobüsünde yola çıktığı derken Ünye’ye girdik ve tam geldiğimiz yol olan kavşaktan dönerken beyaz bir minibüsle yine Samsunlu taraftarların taş yağmuruna tutulduk bu sefer bizim araç taşlandı otobüsün durması dışarı inmemiz ve taşlanan yere varmamızla birlikte Samsunlular galiba Samsun’a varmıştı

Şimdi soruyorum Samsunlulara kendi evinizde oynuyorsunuz pusu kuruyorsunuz taşlıyorsunuz ve daha sonra neden kaçıyorsunuz ya taşlamayın yada delikanlıca bekleyin ne olacaksa olsun ama Samsun taraftarları demiyorum herkese mal etmiyorum biz taşlayan biri Şirinlerdi ve diğer beyaz aracın hangi grup olduğunu bilmiyorum yaptığınız korkaklıktan başka bir şey değildi...

Ve son olarak gittik geldik olaylar oldu yaşandı kesinlikle olayları tasvip etmememe rağmen emniyetin bizi Ünye’ye kadar götürmemesi ve kırmızı minibüsün şoförünün taraftarların gazına gelip bize pusu kurmalarına yardımcı olmasından dolayı kaynaklandığını belirteyim .

Bu arada Karadeniz de baya güzelmiş yayla havası güzel geldi ilk fırsatta tekrar Karadenize gitmek üzere şimdilik hoşcakalın...

Sami Kuk
16.09.2009, 02:44
Evet bu sirinler zaten herseyi cıkarıyor..Samsunla aramızda birsey yoktu adamlar gelıp dusmeme macı oynuyorz geldıler destekledır..Bjk ıle kupa macımıza geldıler.Dernege geldıler yemek yedırdık..Ama şirinler degıldı bunlar..

Samsuna gıttık tasladılar sövduler bunları hep sırınler yaptı..Sıtelerınde mılletı gaza getırdıler..Yok Ts ıle Dost oılan bızım dusmanımızdır..Yok rum herıfler falan.Yazık yaa

Burçak
16.09.2009, 13:34
Beyler Samsun'un ekmeğini yiyipte Trabzon'u öven adamların Samsunsporumuzu tutmasını istemeyiz!
Bizde şu var ki başarı olunca Sadece o stadyum doluyor..
Başarı yoksa bir türlü dolmuyor..

öncelikle içinizdeki istanbul takımı taraftarlarını temizleyin. Trabzon en azından Karadeniz takımı.

her fırsatta laf söylediğiniz Trabzon olmasa samsunsporun yönetimi bile olamayacaktı. 2 3 sezon önce kulübe kimse başkan adayı olmadığında yine Trabzonlu birisi çıktı elini taşın altına soktu sahiplendi samsunsporu.

konu bunlar değil..

sizin derdiniz şu..
çok şeyler yapmak istiyorsunuz ..
ama o şehire yakışır işler yapamıyorsunuz..
O şehirin önde gelenleride sahip çıkmıyor samsunspora..
ve sizler çok şey yapmak istesenizde sadece istemekle kalıyorsunuz..
üstüne üstlük Trabzonspor diye bir takım çıkıyor her türlü üstünlük kuruyor size..
yapmak isteyipte yapamadıklarınızı yaptıkları içinde kıskanıyor içten içe hasetlikten çatlıyorsunuz.
bu ilk başlarda haftalar aylar derken şimdilerde yıllar boyunca devam eden bir kabus gibi üzerinize çöküyor..
Trabzon kelimesini her duyduğunuzda içinizdeki o kıskançlık haset , dışarıya kin olarak çıkmaya başlıyor.
Ama Öfkeyle kalkan zararla oturur ..
Sizler böyl devam edin isterseniz.
Hakaret edin alakasız bir konu konuşulurken bir şekilde rabzonla bağlantı kurun yine akaretler edin..
Kendinizi böye avutabileceksiniz ancak.
Ama Trabzonspor dendiği an, içinizde kıskançlıkla hasetle başlayan ve kine dönüşen öfke.. aynı zamanda sizin kokrkulu rüyanız kabusunuz olmayada devam edecek..

Unutmayın ki Trabzonsporun kaybedeceği hiç bir şey yok.
ama böyle devam ederseniz 3. lig bile bir gömlek büyük gelebilir sizlere.

denizgrsy
16.09.2009, 16:45
''samsunnun ekmeğini yiyipte Trabzonsporu öven samsunspora destek vermesin '' cümlesi cidden abes olmuş .

kimin ne zaman nerden ekmek yiyeceği hiç belli olmaz arkadaşım , büyük konuşmamak lazım , hayat insanı hiç beklenmedik anda beklenmedik yerlere götürebilir !

ama illada bunda ısrar ediyorsan da Burçak arkadaşımızın dediği gibi , Trabzonspor dan önce içinizde ki fenerlileri , gs lileri ve bjk lileri temizleyeceksiniz , işte o zaman Şehir takımı ve Şehir Taraftarı olursunuz .

''samsunulan55'' nickli, arkadaşım sen hangi gruptansın bilmem , iftar yapsak iyi olurduyu desteklemişsin , illa iftara gerek yok ramazandan sonra bi yerde oturup çayda içebiliriz , yemek organizasyonuda yapabiliriz...yeter ki bunu canı gönülden isteyin , biz her platformda Samsunspor taraftarlarıyla bir araya geliriz . biz herşeyden önce KARADENİZLİYİZ ! sizin bu sahillerinize vuran dalgalardan bizim oralara da vuruyor ...

tugçe55
16.09.2009, 17:54
deniz iiiö güzel diyosun ama istanbulu tutanlar trabzondad a var herkez herşeyi yer tabii kide SAMSUNSPOR tarftarı organizedir her zman mersinli arkadaş atıp tutmuş denize kaçtılar diye mersinliler orduda polise yalvardı bizi sağ salim samsundan geçirin die boş laflar hep samsunun durumu yetr ki iyolsun zamanında trabzona 25 otobüs gidip cıkarma yaptık buranın 1.5 milyon nufusu var trabzonun 500 bin o kadar olur burası büyükşehir SAMSUN AMA ONLARDA SAMSUNSPORU TUTARLAR MEMLEKETLERİ YANİ SİZİN GEÇMİŞTE BAŞARINIZ OLMUŞ O YÜZDEN İYİSİNİZ ama samsun trübünü 2.ligde olmasına rağmen karadenizin en iyi trübünüdür...saygılar

tugçe55
16.09.2009, 18:00
bu arada bende şirinler grubendayım deniz bana acık adresini yazarsan iftar edebilirz neden olmasın size trabzonu tutmayın diyen yok ama sunu bilinki burda dernek açamazsınız bayrak açamazsınız ama trabzonu içinizden destekleyin eywallah ona kimse bişe demez unutmayın SAMSUN tarftarıda sağlam dernek olayı tek siz değil fener gs bjkde açamaz SAMSUN SAMSUNSPORLUNUNUR BÖLE BİLİNE BOŞ KONUŞMASIN KİMSE ARTIK DÜŞMANLIK OLMASIN KARADENİZE İLK DALGA SAMSUNDAN VURUR İZİN VERMESSE DALGADA VURMAZ!!!!!!SAYGILAR

Kadir
16.09.2009, 18:06
Samsunspor değil de Barcelona sanki..

Hayır birde Anadolu tribünleri arasında hatırı sayılır bir yeriniz olsa neyse, o da yok yani..

Murat GENEL
16.09.2009, 18:07
öncelikle yaşım 19 hiç bir şampiyonlugu görmüş değilim ama Trabzonsporluyum eger şampiyon olacagız diye bu takımı tutmuş olsaydım inan çoktan bırakmıştım..Samsun Samsunsporlunundur diyorsunda pek öyle değil malesef çift cinsiyeti ortadan kaldırın Samsun'da Samsunspor çogunlugunu saglayın ondan sonra eyvallah..Ama bu kafayla zor hemde çok zor..mikro milliyetçilik pek yok oralarda galiba adını duymak istemediğiniz memleketten bir adam sahip çıkıyorsa klübe vay halinize..

MuratJ
16.09.2009, 18:07
deniz iiiö güzel diyosun ama istanbulu tutanlar trabzondad a var herkez herşeyi yer tabii kide SAMSUNSPOR tarftarı organizedir her zman mersinli arkadaş atıp tutmuş denize kaçtılar diye mersinliler orduda polise yalvardı bizi sağ salim samsundan geçirin die boş laflar hep samsunun durumu yetr ki iyolsun zamanında trabzona 25 otobüs gidip cıkarma yaptık buranın 1.5 milyon nufusu var trabzonun 500 bin o kadar olur burası büyükşehir SAMSUN AMA ONLARDA SAMSUNSPORU TUTARLAR MEMLEKETLERİ YANİ SİZİN GEÇMİŞTE BAŞARINIZ OLMUŞ O YÜZDEN İYİSİNİZ ama samsun trübünü 2.ligde olmasına rağmen karadenizin en iyi trübünüdür...saygılar
Samsun'da sen anket yaptır bakalım yüzde 5 çıkarmı samsunsporluların sayısı boş konuşmamak gerekir. Trabzondaki Trabzonsporluluk olayını agzınıza alacak kadar olmadınız siz Trabzon %100dür her zaman!

Büyük bir çoğunluğu bjk li gs li yada fb lidir. Güya samsunsporluluk yapıyolar bırakın bu işleri

Ömer Kaya
16.09.2009, 18:09

mersinli arkadaşı bilmem ama sen atıp tutmuşsun Mersine samsundan gidilmiyorki ünye üzerinden gidiliyor:rolleyes:

Murat GENEL
16.09.2009, 18:12
tabiki ölçü olmayacaktır ama face'den daha iyi veriyi ortaya koyduguna inandıgım Bilyoner'in 1 milyon kişi üzerinden yaptıgı araştırmasına bak salt Samsunspor'u tutan kişi sayısı Bjk,Fb ve Gs'den az..

Ömer Kaya
16.09.2009, 18:15
Arkadaşın kendine rakip gördüğü pilot takımımız Trabzondur Arkadaşlar neden celalleniyorsunuz hemen:cool:

Ömer Kaya
16.09.2009, 18:19
http://4.bp.blogspot.com/_HFOfoAb2k2k/SjDYxgQPdxI/AAAAAAAAC3s/pbuU7eS4qoc/s320/100620092460.jpg

Remzi
16.09.2009, 18:23
Kapak geldi arkadaşa. daha fazla konuşabilir mi acaba?

28TS61
16.09.2009, 18:23
http://4.bp.blogspot.com/_HFOfoAb2k2k/SjDYxgQPdxI/AAAAAAAAC3s/pbuU7eS4qoc/s320/100620092460.jpg

kimse samsuna acamaz edemez diyeneler kapak oldu galiba

Kadir
16.09.2009, 18:24

Bu çok ağır oldu be :D

Ömer Kaya
16.09.2009, 18:28
Açılalı 2 aydan fazla oldu

28TS61
16.09.2009, 19:27
magazasinida actirmak yanlis

tugçe55
16.09.2009, 19:32
arkadaşım mağazada görünen yerdemi korkudan pasajın içine sokmuşlar orda fenerum varmı yokmu haberi yok kimsenin ama görünmesede icabına bakılır bir defa camları indi meşale attılar içeri sonra ne oldu bakamadım ama en kısa zamanda iptal orası (HERKEZ SEWER BİZ ÖLÜRÜZ İNADINA SAMSUNSPOR ŞİRİNLER)

Yunus Emre SEYHAN
16.09.2009, 19:44
Samsunspor mu?
Karadenizspor 'un rakipleri ile ilgilenmeye gerek yok bence :D Önemli olan oyuncu yetiştirmek.